PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروسه گرفتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی

arash
February 5th, 2008, 06:21 PM
سلام
یکی دانشگاه از من مدرک دیپلم رو خواسته (اروپا) حالا من نمیدونم این مدرک الان کجاست؟!! ;) :D
من دبیرستان رو شهرستان بودم، و دانشگاه رو تهران، یادمه اون اولا یه چیزایی رو از مدرسه آوردیم و دادیم دانشگاه؛ حالا این مدرک رو الان باید از کجا بگیرم؟! مدرسه؟ آموزش پرورش شهرستان؟ یا دانشگاه؟
اگه دوستان لطف کنند و توضیح مختصری از پروسه کار بدن خیلی ممنون میشم.

شاد و پیروز باشید

Yalda62
February 5th, 2008, 06:36 PM
اون چیزی که به دانشگاه دادید احتمالا گواهی موقت پیش دانشگاهی بوده .. باید اونو از دانشگاه بگیرید (که پدر منو در آوردن تا دادنش.. باید در خواست استعلام بدید که دانشگاه این گواهی موقت رو بهتون بده. این در خواست استعلام هم کار پیچیده ای نیست و فقط ممکنه چند روز طول بکشه که با توجه به اینکه دانشگاه و مدرسه در شهرهای مختلف بودن حتما بیشتر طول می کشه. چون این کار توسط پست انجام می شه)
درخواست استعلام هم تو دانشگاه ما که قشنگ تو دبیرخونه یکی بود این کارو انجام می داد.

اما این چیزی نیست که دانشگاه ازتون می خواد. دانشگاه اصل دیپلم و اصل گواهی پیش دانشگاهی رو می خواد. این در تا هم به من اول گفتن برو اداره آموزش و پرورش ناحیه اونجاست، اما اونجا بعد کلی علافی گفتند مدارک دست مدرسه هاست. بنابر این شما هم بهتره یه راست اول بری سراغ مدرسه.

حالا اونجا روند قانونی اینه که این گواهی موقت رو بدی بهشون و مدارک رو بگیری. ولی من که رفتم هیچی به روی خودم نیاوردم خانوم مدیره هم هیچی ازم نخواست.

نتیجه اخلاقی اینکه قبل از گزفتن گواهی موقت از دانشگاه یه سر به مدرسه بزنید شاید این گواهی رو نخواند و در وقتتون صرفه جویی بشه. احتمالا کس دیگه هم می تونه براتون بگیره برا اطمینان یه کارت شناسایی بدین به کسی که می خواد این کارو انجام بده.

shahriar
February 5th, 2008, 06:49 PM
یکی از نزدیکان من دقیقا یه راست رفت مدرسش و ازش یک امضا با یه کپی از کارت دانشجوییش گرفتند و بهش اصل مدارکش ودادن .
حالا در نظر بگیر بری پست درخواست بدی ... میشه همون مسیله معروف پرتغال فروش ...

farhad88
March 13th, 2008, 06:11 PM
من دیروز رفتم مدرسه از کارنامه دبیرستانم و پیش یکی دوباره گرفتم بعد بردم آموزش پرورش منطقه مهر کرد
قاعدتاً باید تو کامپیوتر مدرسه باشه که بهت یه پرینت بدن و مدیر مهر کنه
در مورد مدرک 3 حالت داره یا هنوز مدرسه هست یا فرستادن دانشگات اگه درخواست داده باشی یا حالت 3 که ببینی هیچ جا نیست و امکان صصصصصصصصصصصصصصدور دوباره هست یا نه که فکر کنم خیلی سخت باشه چون اگه اینطوری بود خیلی راحت می شد چند تا دانشگاه ثبت نام کرد

arash
March 21st, 2008, 11:11 AM
سلام
Yalda62 خیلی ممنون از راهنمایی ها؛ مدارک من توی مدرسه بود و با اینکه گواهی موقت ها رو گرفته بودم و با خودم برده بودم اما مدیر مدرسه از من فقط کپی کارت دانشجویی گرفت و مدرک اصل به همراه تمام کارنامه هام داد :D
اما اینم بگم بد نیست، یکی از دوستام که میخواست مدرک رو بگیره مدرسه گفته بود که حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشی :o و کارنامه رو بهش نداده بود.
در هر صورت گفتم اینجا بگم چی شد تا بقیه همه بدونن

Sadra
October 24th, 2008, 11:41 PM
من ریزنمرات دیپلم رو از دانشگاه گرفتم اما مدرک دیپلم, مدرک پیش دانشگاهی و ریزنمرات پیش دانشگاهی رو از مدرسه گرفتم. ( البته کل مدارک و ریزنمرات راهنمایی و دبستان رو هم بهم داد!)
برای تحویل مدارک هم کارت دانشجویی یا برگ اعزام یا کارت پایان خدمت می خواست.

yashar
November 10th, 2008, 11:20 PM
سلام.
دانشگاه UBC گفته post secondary degree certificate باید بفرستید.
منظورشون بعد از راهنمایی هستش؟
یعنی کارنامه و گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم رو هم باید ترجمه کنیم و بفرستیم؟ >:(

arash
November 12th, 2008, 04:16 AM
سلام.
دانشگاه UBC گفته post secondary degree certificate باید بفرستید.
منظورشون بعد از راهنمایی هستش؟
یعنی کارنامه و گواهی پیش دانشگاهی و دیپلم رو هم باید ترجمه کنیم و بفرستیم؟ >:(

اِ چرا پست شما اینجاس؟ کلا عنوانش هم با این تاپیک فرق داره!!!!

به هر حال،
نه، توی سیستم کانادا Post secondary معادل همون دانشگاه خودمونه، اینجا هم گفته:
http://en.wikipedia.org/wiki/Education_in_Canada

خوش باشی

hesam1367
March 25th, 2009, 12:34 PM
با سلام
دوستان من سایت دانشگاه های کالیفرنیا را دیدم که برای ترانسفر شدن به انجا مدرک دیپلم و ریز نمرات دبیرستان احتیاج هست.میخواستم بدانم مدرک دیپلم باید از دانشگاه بگیریم (چون یادمه روز اول ثبت نام کلی مدرک از ما گرفتن مثل دیپلم و ریز نمره)یا باید به مدرسه قبلی مراجعه کنم و نمرات و دیپلمرا بگیرم.
باتشکر

sepinoud
March 25th, 2009, 12:59 PM
باید اول از دانشگاهتون گواهی موقت دیپلم رو بگیرید بعد اون رو ببرید مدرسه اونجا اصلشو بهتون می دن. من اینکارو کردم. موفق باشید.

Shahin1982
March 25th, 2009, 01:33 PM
سلام
روال مدرسه ما اینطوری بود که به همراه کارت دانشجویی یا کارت پایان خدمت به مدرسه مراجعه می کردیم و اصل مدرک دیپلم رو می گرفتیم . گواهی موقت دیپلم رو هم نمی خواست . ریز نمرات دیپلم من هم تو پرونده دانشگاه بود و بعد از فارغ التحصیلی اون رو از دانشگاه گرفتم .
موفق باشی

maryamf
March 25th, 2009, 11:52 PM
من ديپلمم رو از دانشكاه پس گرفتم. اگه دادين به دانشگاه كه از همونجا بايست بگيرين.. چند تا ديپلم كه وجود نداره..

bijanh_2006
March 25th, 2009, 11:57 PM
من ديپلمم رو از دانشكاه پس گرفتم. اگه دادين به دانشگاه كه از همونجا بايست بگيرين.. چند تا ديپلم كه وجود نداره..

خب البته وضع پسر ها با دختر ها تو این موضوع فرق میکنه و همونطور که گفته شد باید اصل اون رو از دبیرستان بگیرید

tefan5
September 4th, 2009, 06:37 PM
سلام
وقتي دانشگاهي اعلام مي كنه كه مدرك ديپلم رو ترجمه شده مي خواد منظورش چيه؟ همون مدرك پيش دانشگاهي هست يا پايان سال سوم دبيرستان؟
من وقتي با دانشگاه خودم تسويه حساب كردم و اصل مدركم رو خريدم بهم كارنامه پيش دانشگاهي رو هم داده ولي مدركي به اسم ديپلم رو پيدا نمي كنم. نمي دونم دانشگاه داده و من گم كردم يا اصلا نداشته و نداده و يا داشته و نداده؟ حالا از كجا بايد مدرك ديپلمم رو بگيرم؟

m.gerailoo
November 14th, 2009, 01:39 PM
سلام دوستان عزیز.
منظور از مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی شامل موارد زیر می شه:
1- اصل مدرک دیپلم 2- اصل مدرک پیش دانشگاهی 3 کارنامه سال سوم دبیرستان 4- کارنامه پیش دانشگاهی.
برای خانم ها معمولا مشکلی نیست و می تونن از دبیرستان محل تحصیل دریافت کنن.
اما برای آقایان :
کارنامه سال سوم و پیش دانشگاهی در پرونده ی شما در دانشگاه هست و مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی تا زمانیکه دانشگاه اونها رو از دبیرستا ن محل تحصیل نگرفته باشه در همون دبیرستان.

کاری که انجام میدید اینکه می رید به بایگانی آموزش و پرونده تون رو می بینید که چه مدارکی اونجاست و با نوشتن یه تعهد اونها رو می گیرید.
در مورد مدارکی هم که در دبیرستان هستند. با کارت دانشجویی یا معافیت و ... می رید و تحویل می گیرید.

اما برای ترجمه مدارک شما باید تایید شده باشن.
کارنامه های سوم و پیش دانشگاهیتون رو می برید به آموزش و پرورش ناحیه یا شهرستان و اونجا کمی از این اتاق به اون اتاق می رید و اونها براتون مهر و تمبر می زنند و قابل ترجمه رسمی می شه.

همین.

ati1368a
May 4th, 2010, 06:34 PM
فروش دیپلم یا خرید دیپلم عنوانیه که ممکنه توی روزنامه، اینترنت، در و دیوار یا هر جای دیگه ای ببینید!

ولی گذشته از غیر قانونی بودن این کار مطمئن باشید با یه کلاه بردار طرف هستید!

توصیه میکنم هر جایی که عنوان خرید دیپلم یا فروش دیپلم رو دیدید بهش اعتنا نکنید (به خاطر جمله ای که تو خط بالا نوشتم)

در صورتی که مشکل مدرک تحصیلی دارید از طریق این فرم (javascript:void(0)) که در سایت زیر است، شماره و اسم خودتون رو برام بفرستین تا باهاتون تماس بگیرم و راهنماییتون کنم. در مورد رفع مشکل مدرک تحصیلی (دیپلم و سیکل و ...) توضیحاتی رو توی این صفحه دادم، توصیه میکنم حتما بخونید :
رفع مشکل مدرک تحصیلی (http://diplom.blogsky.com/1389/02/14/post-1/)

Mortie
July 6th, 2010, 01:27 AM
من همین امروز صبح رفتم هم دبیرستان و هم پیش دانشگاهی ، هر دوتاش یه روال رو طی کردم ظرف 15 دقیقه هر دوتاش رو گرفتم و اومدم.
روال اینطوری بود رفتم مستقیما دفتر دبیرستان (پیش دانشگاهی) (بدون سلام و احوالپرسی با مدیر و ناظم و ...) گفتم مدرک اصلمو میخوام گفتند سربازی رفتی؟گفتم نه کارت دانشجویی دارم ... گفت خوب بیا اینجا رو امضا کن و انگشت بزن ، زدم بعد بهم دادن.
تموم شد و رفت.

sheidakhareji2
January 18th, 2011, 12:24 PM
سلام به همه!

بچه ها کسی ریز نمره دبیرستان گرفته !؟

من تماس میگیرم با مدرسه میگن دادیم دانشگاه...دانشگاه میگه ریزنمره دبیرستان به چه درد ما میخوره!!!

کسی اگر گرفته به من بگه پروسش رو لطفااااااا

ice
January 18th, 2011, 12:36 PM
سلام به همه!

بچه ها کسی ریز نمره دبیرستان گرفته !؟

من تماس میگیرم با مدرسه میگن دادیم دانشگاه...دانشگاه میگه ریزنمره دبیرستان به چه درد ما میخوره!!!

کسی اگر گرفته به من بگه پروسش رو لطفااااااا

باید خودتون از دبیرستان گرفته باشید. دانشگاه فقط گواهی دیپلم و پیش را دارند. شاید دبیرستان حضوری بهتر جواب بدن.

sheidakhareji2
January 18th, 2011, 01:24 PM
ممنون ıce چون چند نفر اینجا نوشته بودن که دست دانشگاه بوده من خواستم مطمئن شم!!!!

من هر چند سال دبیرستانم عوض شده واسه اون سخته که همش رو گیر بیارم....به هر حال ممنون

Behdad
February 4th, 2011, 01:58 PM
دوستان ریزنمرات سوم دبیرستان فارسیش هم لازمه ؟ هم برای دانشگاه هم سفارت ؟ یا فقط ترجمه شده کافیه ؟ (uk)

Wolferl
March 19th, 2011, 07:15 PM
سلام من برای گرفتن مدرک پیش دانشگاهی از طریق تاییده تحصیلی اقدام کردم و میدونم باید 1 هفته بعد برم دانشگاه امور فارغ التحصیلان تحویل بگیرم . ولی دیپلمم نمیدونم دست دانشگاهه یا مدرسه‍‌روند گرفتن دیپلم هم به همین صورته؟ بعد من 3 سال دبیرستان و یک سال پیش دانشگاهی مدرسه هام فرق میکرد باید برای گرفتن ریز نمرات به هر دو مدرسه و ناحیه آموزش و پرورش برم؟

ali_m4057
March 26th, 2011, 08:15 AM
Hi Freinds
I do not have any farsi font so i should write in English.....

I am studying Malaysia but I want to apply for USA and i need My Diploma and pre-university degree,
How can i get my these two degree,
I use MOAFIYATE TAHSILI but how can i prove for my high school that now i am studying MS in abroad?
Thank you.

mehr39
May 27th, 2011, 10:30 AM
سلام
من مدركهاي ديپلم و پيش دانشگاهي را گرفتم ولي نمي دونم ريز نمره را از كجا بگيرم البته كارنامه دبيرستان را دارم آيا براي ديپلم و پيش دانشگاهي ريز نمره همان كارنامه مي باشد يا آنرا بايد جداگانه بگيريم

behzad24b
July 27th, 2011, 01:16 AM
سلام
من دیپلم فنی و حرفه ای دارم و پیش نخوندم ، آیا می تونم دروس پیش دانشگاهی رو بخونم و تویه امتحاناش شرکت کنم و مدرکش رو بگیرم ؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

aanafcheh
October 14th, 2011, 02:03 AM
سلام

من الان پیش دانشگاهیم . واسه مدرک اصلی دیپلم که رفتم مدرسه ، گفتن هنوز نیومده:confused:وقتی رفتم آموزش و پرورش ، گفتن که درسته و 2 سال ظول میکشه. کسی راه خاصی نمیدونه که من بتونم کاری کنم؟:confused: واقعا دیگه انتظار نداشتم اینجاش گیر کنم .

jikjack
November 29th, 2011, 01:34 PM
سلام کسی نمی دونه که آیا اخذ هزینه بابت دادن اصل مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم از سوی مدارس قانونی هست یا نه؟ می دونم که شاید سوالش خیلی به جا نباشه، چون که کسی که داره میره از اینجا دوست داره فقط کارش راه بیوفته و هزینه رو پرداخت می کنه. اما وقتی من رفتم بگیرم از من هزینه خواستند... شما خبر دارین که این کار قانونیه یا نه؟

Hamid Naderiya
December 7th, 2011, 02:27 PM
ترجیحا دوستانی که اسکنر دارند، یه نمونه ی این " اصل مدرک متوسطه " و " اصل مدرک پیش دانشگاهی " رو اسکن کنند بقیه ببینند.

منم 2 تا برگه ی روغنی و رنگی از مدرسه ام دارم. ولی روی هیچ کدوم چیزی به اسم " اصل مدرک " وجود نداره! فقط نوشته " گواهینامه ".
بهتره در به کار گیری واژگان امانت رو رعایت کنیم!

Hamid Naderiya
December 7th, 2011, 02:29 PM
سلام کسی نمی دونه که آیا اخذ هزینه بابت دادن اصل مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم از سوی مدارس قانونی هست یا نه؟ می دونم که شاید سوالش خیلی به جا نباشه، چون که کسی که داره میره از اینجا دوست داره فقط کارش راه بیوفته و هزینه رو پرداخت می کنه. اما وقتی من رفتم بگیرم از من هزینه خواستند... شما خبر دارین که این کار قانونیه یا نه؟

آخه چقدر؟
منم دادم ولی فکر کنم برا هر کدوم 1 تومن. سال 86.

laser
December 13th, 2011, 06:00 PM
سلام .من مدرک دیپلم و ریزنمراتش را ندارم .رفتم پیش دانشگاهی ولی چون مال 10 ساله پیش بودم پیدا نکردن ؟ حالا باید برم دبیرستانم ؟ آموزش و پرورش تویه بایگانی نداره؟ریز نمرات پیش دانشگاهی را باید از دانشگاه بگیرم؟ممنون

MBahrami
December 21st, 2011, 03:48 PM
من دارم برای پذیریش در مقطع لیسانس اقدام می کنم. من برای دانشگاه کارنامه سوم دبیرستان و پیش دانشگاهی و ترجمه هاشون رو به عنوان مدرک دیپلم فرستاده بودم. امروز ایمیلی از دانشگاه برای من رسید که ما مدرک دیپلم رسمی می خوایم:
Dear Mahdi,

thank you for sending. However, these documents I already have. I have usked Nuffic (www.nuffic.nl (http://www.nuffic.nl/)) for advise and they cannot advise me without the diploma certificate. The documents you have sent is not the official diploma.

Kind regards, Marije

می خواستم ببینم من که مشمول هستم و الان درحال تحصیل در سال اول مقطع لیسانس توی ایران هستم راهی هست که بتونم مدرک رسمی دیپلمم رو بگیرم و کپی اون را برای دانشگاه بفرستم؟

سوال بعدیم اینه که من به اون دانشگاه نگفتم که الان دارم توی ایران دانشگاه میرم، اگه بگم بهشون و گواهی اشتغال به تحصیل براشون بفرستم دیگه مشکل حل میشه؟ اینکه من دارم درسم را اینجا ول می کنم تو پذیریش دادن بهم تاثیر منفی نمی زاره؟
ممنون

مهدی

MBahrami
December 22nd, 2011, 12:45 PM
اصلا به منی که دارم برای لیسانس می خونم و مشمولم مردکی می دن که ایشون دیپلمش را گرفته ؟

ای خدا ببین کجا دارم زندگی می کنم... 12 سال رفتم درس خوندم حتی یه مدرک رسمی به من ندادن که من از دبیرستان فارغ التحصیل شدم ...

bmoqimi
February 13th, 2012, 02:28 PM
اصلا به منی که دارم برای لیسانس می خونم و مشمولم مردکی می دن که ایشون دیپلمش را گرفته ؟

ای خدا ببین کجا دارم زندگی می کنم... 12 سال رفتم درس خوندم حتی یه مدرک رسمی به من ندادن که من از دبیرستان فارغ التحصیل شدم ...

برادر چه کردی؟کیس ما و شما شبیه اگه کارت انجام شد بیا بگو چکار کردی

esmaeilpour
February 25th, 2012, 01:31 AM
سلام دوستان
من می خوام برای دانشگاه موسیقی اتریش برای کارشناسی درخواست بدم
و مشکل من دیپلم من است چون هنرستانی بودم و 11 ساله است و پیش دانشگاهی ندارم البته دانشگاه رفتم و یک مدرک فوق دیپلم و یک لیسانس دارم
سوالم اینه که حتما باید پیش دانشگاهی داشته باشم ؟ با مدارکم رو قبول می کنند ؟

Poooya
February 27th, 2012, 12:34 AM
سلام بچه ها !!!

منم دنبال اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیمم و میدونم که تو مدرسمه. آموزش و پرورش محل باید به مدرسه نامه بزنه تا اونارو بهم تحویل بدن. اما آموزش و پرورش محل گفته که فقط در 2 صورت نامه میزنه یا باید کارت پایان خدمت داشته باشم(که ندارم) و یا باید دانشگاه بهشون نامه بزنه که آموزش دانشگاه بهم گفت وقتی ما اصل مدرک رو نمیخوایم نامه هم نمیزنیم !!!

اینم نتیجه 12 سال درس خوندن تو این مملکت. اصل مدرکامونم نمیدن بهمون. من تلاشمو میکنم. کسی راهی به ذهنش رسید حتما کمک کنه. من کلافه شدم به خدا.

keivanpro
March 4th, 2012, 01:16 PM
دوستان من به یک مشکلی خوردم
من سال 76-77 ار دبیرستان فارغ التحصیل شدم و اون زمان کامپوتر نبوده برای همین نمره های من ثبت کامپوتری نشده یعنی ریز نمرات کامپوتری ندارم
از طرفی دبیرستانمم منحل شده
الان برای گرفتنم ریز نمرات دبیرستانم باید چی کار کنم؟
پرسیدم بهم گفتن ریز نمرات سال سوم چون نهایی بوده را می شه از اموزش پرورش گرفت؟ این حقیقت داره؟ می شه ریز نمرات سه سال دبیرستان را از آموزش و پرورش بگیرم؟
برای پذیرش ریز نمرات همه سال های دبیرستان را می خواد؟یا فقط سال سوم کافیه؟ لطفا" اگر اطلاعات دارید راهنماییم کنید؟
این مساله برای همه کشورهاست و همه سفارت خونه ها یا فقط بعضی کشورهای خاص؟
لطفا" راهنمایی کنید

Poooya
March 10th, 2012, 08:45 PM
سلام

بالاخره گرفتم، هر طوري بود از دانشگاه نامه گرفتم و بردم آموزش وپرورش و دو تا امضاء و يک مهر و بعد مدرسه و اصل ديپلم و پيش دانشگاههي رو گرفتم.

موفق باشد

Poooya
March 10th, 2012, 08:46 PM
به نظرم مدارک بايد تو آموزش و پرورش محل بايگاني شده باشه

موفق باشيد

sysco
March 11th, 2012, 11:27 AM
سلام دوستان
دانشگاهی مدرک Secondary School Diploma را خواسته. این یعنی مدرک پیش دانشگاهی یا سال سوم دبیرستان؟
من کارشناسی ارشد خوندم در ایران. الان این مدرک من دست دانشگاهی است که در اون فوق خوندم؟

متشکر

faith
March 11th, 2012, 01:32 PM
سلام دوستان
دانشگاهی مدرک Secondary School Diploma را خواسته. این یعنی مدرک پیش دانشگاهی یا سال سوم دبیرستان؟
من کارشناسی ارشد خوندم در ایران. الان این مدرک من دست دانشگاهی است که در اون فوق خوندم؟

متشکر

سلام

فکر کنم شامل هر دوتاش یعنی هم دیپلم و هم پیش دانشگاهی بشه باز از دوستانی که واسه دانشگاه مورد نظرتون اقدام کردن بپرسید

مدارک شما نزد دانشگاهی هست که روز ثبت نام ازتون مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو گرفته

اگه کارشناسی رو هم در ایران گذروندید برای گرفتن مدارک پیش و دیپلم باید به دانشگاه مقطع کارشناسیتون مراجعه کنید

من کارشناسی و کارشناسی ارشد در ایران خوندم و مدارک پیش و دیپلمم دست دانشگاه کارشناسیم بود یعنی روز ثبت نام ازمون این مدارکو میگرفتن؛

فکر کنم قبل از اینکه بتونید مدارک پیش و دیپلم رو بگیرید باید مدرک کارشناسیو (یا هر مدرک هر مقطعی که برای ثبت نام مدرک پیش و دیظلم رو از شما گرفته) آزاد کرده باشید؛ من روزی که برای دریافت دانشنامم رفتم گفتم لطفاً مدرک پیش و دیپلمم رو بدید و اونا هم راحت مدارکمو بهم دادن و ازم خواستن تو پروندمو امضا کنم که مدارکو دریافت کردم

اگر هم به هر دلیلی نداشتن (حالا یا خدای نکرده گم کردن یا هر چیز دیگه ای) میتونید از طریق مدرسه و آموزش پرورش اقدام کنید

ولی به احتمال 99 درصد مدارکتون صحیح و سالم دست دانشگاهی هست که موقع ثبت نام مدارکو ازتون گرفته

به بقیه دوستان هم توصیه میکنم کلاً زمان دریافت دانشنامه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم بگیرن چون چند سال که از بایگانی مدارک بگذره اونا به مکان های خارج از دانشگاه انتقال داده میشه که کار دریافت مدارکو کمی سخت میکنه

پیروز باشید

sysco
March 12th, 2012, 02:29 AM
سلام

فکر کنم شامل هر دوتاش یعنی هم دیپلم و هم پیش دانشگاهی بشه باز از دوستانی که واسه دانشگاه مورد نظرتون اقدام کردن بپرسید

مدارک شما نزد دانشگاهی هست که روز ثبت نام ازتون مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی رو گرفته

اگه کارشناسی رو هم در ایران گذروندید برای گرفتن مدارک پیش و دیپلم باید به دانشگاه مقطع کارشناسیتون مراجعه کنید

من کارشناسی و کارشناسی ارشد در ایران خوندم و مدارک پیش و دیپلمم دست دانشگاه کارشناسیم بود یعنی روز ثبت نام ازمون این مدارکو میگرفتن؛

فکر کنم قبل از اینکه بتونید مدارک پیش و دیپلم رو بگیرید باید مدرک کارشناسیو (یا هر مدرک هر مقطعی که برای ثبت نام مدرک پیش و دیظلم رو از شما گرفته) آزاد کرده باشید؛ من روزی که برای دریافت دانشنامم رفتم گفتم لطفاً مدرک پیش و دیپلمم رو بدید و اونا هم راحت مدارکمو بهم دادن و ازم خواستن تو پروندمو امضا کنم که مدارکو دریافت کردم

اگر هم به هر دلیلی نداشتن (حالا یا خدای نکرده گم کردن یا هر چیز دیگه ای) میتونید از طریق مدرسه و آموزش پرورش اقدام کنید

ولی به احتمال 99 درصد مدارکتون صحیح و سالم دست دانشگاهی هست که موقع ثبت نام مدارکو ازتون گرفته

به بقیه دوستان هم توصیه میکنم کلاً زمان دریافت دانشنامه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی رو هم بگیرن چون چند سال که از بایگانی مدارک بگذره اونا به مکان های خارج از دانشگاه انتقال داده میشه که کار دریافت مدارکو کمی سخت میکنه

پیروز باشید

ممنون
البته یک کمی کار من پیچیده تر ه، من از دانشگاه اولی لیسانسم انتقالی گرفتم و رفتم یک دانشگاه دیگه، بعدش هم که فوق بک دانشگاه دیگه قبول شدم! پس به نظر شما الان مدارک پیش دانشگاهی و 3 سال دبیرستانم دست دانشگاهی است که در اون لیسانسم را تموم کردم(دانشگاه منتقل الیه!)؟یک سوال دیگه شما نمی دونم شاید دختر بودید که مدارکتون دست داتشگاه بوده؟ چون پست های بالا را خوندم ظاهرا برای آقایون می مونه دست مدرسه. نظری دارید در این مورد؟
البته من مدارک لیسانس و فوق لیسانسم و ریزنمراتشون آزاد شده چون می خواستم ترجمه کنم، آزادشون کردم.
متشکر

faith
March 12th, 2012, 08:29 AM
ممنون
البته یک کمی کار من پیچیده تر ه، من از دانشگاه اولی لیسانسم انتقالی گرفتم و رفتم یک دانشگاه دیگه، بعدش هم که فوق بک دانشگاه دیگه قبول شدم! پس به نظر شما الان مدارک پیش دانشگاهی و 3 سال دبیرستانم دست دانشگاهی است که در اون لیسانسم را تموم کردم(دانشگاه منتقل الیه!)؟یک سوال دیگه شما نمی دونم شاید دختر بودید که مدارکتون دست داتشگاه بوده؟ چون پست های بالا را خوندم ظاهرا برای آقایون می مونه دست مدرسه. نظری دارید در این مورد؟
البته من مدارک لیسانس و فوق لیسانسم و ریزنمراتشون آزاد شده چون می خواستم ترجمه کنم، آزادشون کردم.
متشکر

سلام

مرسی که گفتید؛

من پستهای بالا رو خوندم راستش تا امروز نمیدونستم محل نگهداری مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی به جنسیت بستگی داره.

به نظرم شما به هر کدوم از دانشگاههای لیسانس ( هم اولی و هم دومی) مراجعه کن فکر کنم لااقل روز ثبت نام از شما یه مدرک یا گواهی گرفتن همونا هم دست خودت باشه بهتره؛ فکر کنم بقیه مراحلش هم مطابق چیزی باشه که آقایون در پستهای قبل توضیح دادن

البته برادرم میگه من واسه ثبت نام دانشگا مدارکمو از مدرسه گرفتم دادم دانشگاه؛ حالا نمیدونم واسه چی ولی شاید چون برادرم قبل از اینکه دانشگاه رو ثبت نام کنه کارت معافیشتو گرفته بود و اونا هم چون از وضعیت خدمتش مطمئن شده بودن بهش مدارک دیپلم و پیش رو داده بودن. البته مدرسش غیرانتفاعی بود و همه دانش آموزا رو میشناختن و با برادرم هم خیلی خوب بودن شاید اونم مزید علت بوده

بازم ببخشید اگه دفعه قبل اشتباهی راهنمایی کردم

پیروز باشید

serke
March 14th, 2012, 06:42 PM
عزیزان یکی به من زود جواب بده تورو خدااااا وقت ندارم. من یه دور اصل مدرک دیپلمم رو گرفتم ولی گم کردم! الان خارج از کشور هستم و امکانش نیست که خودم برم و مدرک بگیرم دوباره. میشه کسی به جای من بگیره؟ اگه آره کجا باید مراجعه کنه؟ چه چیزایی نیازه؟

oj2008pc
June 3rd, 2012, 12:06 PM
سلام
من امروز تو مداركي كه موقع ثبت نام دانشگاه از مدرسه گرفته بودم دو مدل كارنامه سوم پيدا كردم :D
يكي نوشته كارنامه فراغت از تحصيل سوم كه تمام نمرات ٣ سال دبيرستان هست و اون يكي نوشته كارنامه تحصيلي پايه سوم كه فقط نمرات سال سوم هست.
كدوم يكي براي گرفتن پذيرش نياز هست ؟
در ضمن اين كارنامه ها كپي هستند ايا لازمه كه اصلشون بگيرم يا همين مدرك كپي قابل ترجمه هست؟ چون مهر اموزش پرورش داره و تاييد شده ولي خب كپي هست.

especial
June 3rd, 2012, 12:24 PM
سلام
من امروز تو مداركي كه موقع ثبت نام دانشگاه از مدرسه گرفته بودم دو مدل كارنامه سوم پيدا كردم :D
يكي نوشته كارنامه فراغت از تحصيل سوم كه تمام نمرات ٣ سال دبيرستان هست و اون يكي نوشته كارنامه تحصيلي پايه سوم كه فقط نمرات سال سوم هست.
كدوم يكي براي گرفتن پذيرش نياز هست ؟
در ضمن اين كارنامه ها كپي هستند ايا لازمه كه اصلشون بگيرم يا همين مدرك كپي قابل ترجمه هست؟ چون مهر اموزش پرورش داره و تاييد شده ولي خب كپي هست.

من دقیقا یادم نیست، ولی چیزی که اونا میخوان، مدرک دیپلمه که دیپلم به سوم میگن (ولی بازم اونایی که جدیدتر رفتن نظر بدن).
باید اصل باشه که بتونین بدین دارالترجمه، دارالترجمه کپی رو ترجمه نمی کنه.

yareblogi
August 3rd, 2012, 07:26 AM
سلام من مدرک پیش دانشگاهی ایرانم رو گم کردم
دبیرستان قبلی هم رفتم میگن المثنی صادر نمیکنیم!:lipsrsealed::cry:
حالا باید چیکار کنم ؟

navid1994
October 10th, 2012, 08:04 PM
سلام من دارم بره لیسانس میرم.من گواهی موقت سوم و پیشو دارم.سفارت بره ویزا بهم گیر میده؟؟اخه هنوز اصلش حاضر نیست و میگن ۲ سال طول میکشه.اگه هم اومده بود خاطر سربازی بهم نمیدادن .چیکار کنم؟

navid1994
October 11th, 2012, 05:04 PM
I called Maleki in Germany's embassy,he told me that provisional certificate(guvahi movaghat)is acceptable for visa(in case it is certified by dept. of training and education)

فرزانه
October 23rd, 2012, 02:01 PM
سلام دوستان. یه دانشگاه توی آمریکا نوشته که مدرک post-secondary رو هم باید براش بفرستیم. این چه مدرکیه؟ دیپلمه یا کارنامه پیش دانشگاهی؟ممنون از پاسختون.

choclate
November 3rd, 2012, 10:51 PM
سلام بچه ها،
لطفا کمکم کنید.....:undecided:

۱- برای گرفتن اصل مدرک دبیرستان و پیش دانشگاهی باید هزینه کنیم مثل زمانیکه میخواستیم مدرک کارشناسی رو آزاد کنیم؟
۲- بدون حضور خودمون در ایران، این مدارک رو به خونوادمون یا دوستامون تحویل میدن؟ میشه کس دیگه ای به جای ما بگیره؟

خیلی ممنونم

choclate
November 4th, 2012, 04:57 PM
سلام بچه ها،
لطفا کمکم کنید.....:undecided:

۱- برای گرفتن اصل مدرک دبیرستان و پیش دانشگاهی باید هزینه کنیم مثل زمانیکه میخواستیم مدرک کارشناسی رو آزاد کنیم؟
۲- بدون حضور خودمون در ایران، این مدارک رو به خونوادمون یا دوستامون تحویل میدن؟ میشه کس دیگه ای به جای ما بگیره؟

خیلی ممنونم

چرا این فروم کسی نیست؟
یعنی کسی اطلاعاتی نداره؟:undecided::(

ehsan_eee_000
November 13th, 2012, 01:38 PM
چرا این فروم کسی نیست؟
یعنی کسی اطلاعاتی نداره؟:undecided::(
سلام
من مادر خودم رو فرستادم البته همراه کارت پایان خدمت و بدون هیچ مشکلی و هزینه ای بهشون تحویل دادن
موفق باشید

torkanturk
November 13th, 2012, 03:05 PM
سلام

کسی میدونه پس از آزاد کردن مدرک از دانشگاه سراسری مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو از کجا باید گرفت؟

منظورم اینه که حتما باید اصل دانشنامه رو داشته باشیم بعد بریم دیپلم بدن اصلش رو یا...؟

چون بعضیا میگن دانشکدس و بعضیا از مدرسه میگیرن.. مرسی

choclate
November 16th, 2012, 11:39 PM
سلام

کسی میدونه پس از آزاد کردن مدرک از دانشگاه سراسری مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی رو از کجا باید گرفت؟

منظورم اینه که حتما باید اصل دانشنامه رو داشته باشیم بعد بریم دیپلم بدن اصلش رو یا...؟

چون بعضیا میگن دانشکدس و بعضیا از مدرسه میگیرن..

مرسی

من خودم دانشگاه سراسری بودم و وقتی اصل مدرک کارشناسیم رو آزاد کردم ، اصل دیپلم و پیش هم همونجا توی دانشگاه بود و اگه بخوای بهتون میدن. حالا اینکه با آزاد کردن دانشنامه اصلی فقط اونا رو میدن یا نه نمیدونم.

موفق باشید.

choclate
November 16th, 2012, 11:41 PM
سلام،

دوستان وقتی اصل مدارک دیپلم و پیش با ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتیم قبل از بردن به دارالترجمه نیاز به مهر و یا تایید جای دیگه ای داره؟
مرسی

choclate
December 15th, 2012, 11:35 PM
سلام دوستان،

این درسته که تا سال ۷۸ ، نمره ی معدل پیش دانشگاهی رو بعضی مدارس وارد کارنامه نمی کردن؟ و اصل مدرک پیش دانشگاهی هم معدلی توش نبوده؟

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

sasanrn
December 16th, 2012, 11:23 PM
بچه ها من دیپلم فنی دارم...2ماه دیگه ام فوق دیپلممو می گیرم...
می خوام سال دیگه برم آلمان...میگن پیش دانشگاهی می خوان..
از کجام بیارم؟؟؟؟
چه جوری بگیرم؟؟؟

kianpasha
December 20th, 2012, 01:53 PM
دوستان یه سوال.من واسه ارشد میخوام واسه بورس ژاپن شرکت کنم.معدل همه مقاطع بالای 16 باید باشه.معدل پیش دانشگاهیم پایینه.راهی هست که بشه رسمی یا غیر رسمی به هر طریقی(امتحان مجدد)درستش کرد؟

سحرناز
December 23rd, 2012, 03:55 PM
سلام،

دوستان وقتی اصل مدارک دیپلم و پیش با ریزنمرات رو از دانشگاه گرفتیم قبل از بردن به دارالترجمه نیاز به مهر و یا تایید جای دیگه ای داره؟
مرسی

بله ابتدا اموزش پرورش منطقه سپس آموزش پرورش کل استان هردو مهر تایید میزنند سپس میبرید دارالترجمه

sharizonas
December 26th, 2012, 03:14 PM
دوستان من مدارکم رو از دبیرستان گرفتم ظاهرا (چون اونجا نبودن). دانشگاه لیسانسم هم میگه پیش ما نیستن!!!:undecided:
حالا فقط یه اصل مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمره هاش و یه سری نمره ی فقط سال سومم رو دارم (سال اول و دومم رو ندارم). و یه گواهی برابر اصل دیپلم تو خونمون یافتم. یعنی این گواهی برابر اصل قبوله ؟

shervinetto
January 21st, 2013, 02:11 PM
منم مدرکم و گم کردم . باید چیکار کنم. ممنووون

Martine
January 21st, 2013, 05:36 PM
دوستان سلام بالاخره نفهمیدیم این اصل مدرک رو از کجا باید بگیریم!!! دبیرستان؟دانشگاه؟یا به تعداد آدمها راه وجود داره...من دانشگاهم سراسریه و مسؤلین آموزش در هر گونه مدرک دادن عکس العمل نشون میدن. لطفا یه نفر پروسه رو برای خانم ها و آقایان به طور جداگانه جمع بندی کنه. در ضمن ممکنه گیر بودن مدرک لیسانس سراسری باعث شه اصل دیپلمو ندهند؟؟ اگه کسی اطلاع داره لطفا مارو راهنمایی کنه.

torkanturk
January 21st, 2013, 05:43 PM
دوستان سلام بالاخره نفهمیدیم این اصل مدرک رو از کجا باید بگیریم!!! دبیرستان؟دانشگاه؟یا به تعداد آدمها راه وجود داره...من دانشگاهم سراسریه و مسؤلین آموزش در هر گونه مدرک دادن عکس العمل نشون میدن. لطفا یه نفر پروسه رو برای خانم ها و آقایان به طور جداگانه جمع بندی کنه. در ضمن ممکنه گیر بودن مدرک لیسانس سراسری باعث شه اصل دیپلمو ندهند؟؟ اگه کسی اطلاع داره لطفا مارو راهنمایی کنه.
دوست من همانگونه که گفتین اگه خانومید که( همون برابر اقای با کارت پایان خدمت یا معافیت هستش)!باید ابتدا دانشنامه لیسانس رو که اصلش دیگه از دانشگاه بگیرید(تو قسمت های دیگه ی فروم نحوه ی این کار توضیح داده شده کاملا)
پس از دریافت دانشنامه لیسانس میرید دانشکدتون و اونجا دانشنامه رو نشون میدید و اونا کپی میگیرن و مدرک موقت دیپلم و پیش رو میدن
سپس با اون مدرک موقت میرید مدرسه تون اصل دیپلم و پیش رو میدن و موقت رو میگیرن از شما
ببینید این روال قانونیه(واسه کسی که اشنا+پول+پارتی+...)نداره هستش
بازم میگم مشکل سربازی اگه دارین پروسه فوق العاده پیچیده شده و باید اینور اونور بدوین ...منی که این مشکل رو نداشتم هزار بار کارت رو ازم خواستن حتی تو مدرسه و ...
قرمز و قرمز باشین:rolleyes:

shemo
January 26th, 2013, 11:28 PM
سلام .
آیا کسی میدونه سریـــــــع ترین راه ِ گرفتن مدرک پیش دانشگاهی چیه ؟
من خیلی عجله دارم برای گرفتن این مدرک . اگر کسی راهی رو می دونه لطفآ پیغام خصوصی بده

only_flight
February 7th, 2013, 06:48 PM
سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز ....
امروز متوجه شدم که ریزنمرات اصلی دبیرستانم رو گم کردم متاسفانه :cry:، ولی کپی اون رو دارم....
دیپلمم هم که دست دانشگاه هستش....
چجوری میتونم برم ریزنمرات اصلی رو دوباره بگیرم از کجا؟
چون میگن کپی ریزنمرات رو وزارت امور خارجه تایید نمیکنه برای ترجمه....

storagemeter
February 8th, 2013, 03:40 PM
سلام، تشریف ببرین اداره آموزش پرورش منطقه کارنامتونو پرینت کنن. بعد میرین مدرسه تایید و عکسدارش میکنن. فقط یک قطعه عکس و کارت شناسایی همراهتون باشه. بعد دوباره برمیگردید آموزش و پرورش منطقه برای تایید. والسلام.

KHANO
February 11th, 2013, 01:55 AM
ببخشیذ من الان در برایتون انگلیس زندگی میکنم واسه کالج زبان و گرفتن آیلتس آمدم اینجا دارم واسه چند تا دانشگاه مدارکم رو میفرستم .سوالم اینه که باید مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمم رو هم بدم بهشون؟ در ضمن من دارم برای فوق لیسانس اقدام میکنم.

obrian
February 18th, 2013, 02:58 PM
یه سوال من زنگ میزنم به آموزشگاهی که پیش دانشگاهی گرفتم(گواهی موقت پیش دانشگاهی) میگم مدرک اصلی آماده است بیام بگیرم میگه هنوز نیومده میخواستم ببین از کجا باید بیاد مگه خوده آموزشگاه مدرک اصلی رو نمیزنه؟

torkanturk
February 18th, 2013, 07:13 PM
یه سوال من زنگ میزنم به آموزشگاهی که پیش دانشگاهی گرفتم(گواهی موقت پیش دانشگاهی) میگم مدرک اصلی آماده است بیام بگیرم میگه هنوز نیومده میخواستم ببین از کجا باید بیاد مگه خوده آموزشگاه مدرک اصلی رو نمیزنه؟
دوست من واسه تایید میره اموزش پرورش بعد دوباره میره مدرسه
قرمز باشین:rolleyes:

obrian
February 19th, 2013, 05:54 PM
دوست من واسه تایید میره اموزش پرورش بعد دوباره میره مدرسه
ممنون دوست من.
یعنی آموزش پرورش همون منطقه دیگه درسته؟؟؟؟

torkanturk
February 20th, 2013, 08:10 AM
ممنون دوست من.
یعنی آموزش پرورش همون منطقه دیگه درسته؟؟؟؟
100درصد
بازم شما پیگیر باش
اینا به این راحتی مدرک اینا نمیدن
همیشه پیگیر باش
قرمز باشی:rolleyes:

torkanturk
February 20th, 2013, 10:24 PM
سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز ....
امروز متوجه شدم که ریزنمرات اصلی دبیرستانم رو گم کردم متاسفانه :cry:، ولی کپی اون رو دارم....
دیپلمم هم که دست دانشگاه هستش....
چجوری میتونم برم ریزنمرات اصلی رو دوباره بگیرم از کجا؟
چون میگن کپی ریزنمرات رو وزارت امور خارجه تایید نمیکنه برای ترجمه....
ببرین اداره آموزش پرورش منطقه کارنامتونو پرینت کنن. بعد میرین مدرسه تایید و. فقط یک قطعه عکس و کارت شناسایی همراهتون باشه. بعد دوباره میرید آموزش و پرورش منطقه برای تایید

احسان اسمعیلی
February 26th, 2013, 03:35 PM
با سلام خدمت دوستان
من یه سوالی داشتم
من می خواستم برم بنیاد نخبگان واسه پروژه سربازی- الان هم تویه فرجه یک سوالی معافیت بعد از تحصیل هستم. ظاهرا تو یک قسمت از ثبت نام از من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می خوان- من که الان نظام وظیفم مشخص نیست چه طوری می تونم این مدارک رو بگیرم.؟ کسی موردی شبیه به من ندیده؟ ممنون

torkanturk
February 27th, 2013, 07:16 AM
با سلام خدمت دوستان
من یه سوالی داشتم
من می خواستم برم بنیاد نخبگان واسه پروژه سربازی- الان هم تویه فرجه یک سوالی معافیت بعد از تحصیل هستم. ظاهرا تو یک قسمت از ثبت نام از من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی می خوان- من که الان نظام وظیفم مشخص نیست چه طوری می تونم این مدارک رو بگیرم.؟ کسی موردی شبیه به من ندیده؟ ممنون
دوست من احتمالا اصل مدارک رو نمیخوا و کپی مدرک موقت رو خواسته باشن
به نظر من از همون نظام وظیفه سوال کنی بهتره چون دست اوناس

alikhani2011
April 17th, 2013, 06:41 PM
دوستان موقعی که میرید واسه دریافت مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی حتما حتما یا کارت پایان خدمت یا کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل و یا کارت معافی یادتون نره
واسه کارت دانشجوییم اول ببرید اموزش دانشگاه برچسب اون نیم سالو بزنه واستون بعد ببرید واسه ازاد کردن مدرک
مهر و تایید آموزش و پرورشم باید روی هر 4 نسخه بزنید
مدرک و ریزنمرات پیش و دیپلم=4مدرک

riazis
April 20th, 2013, 10:52 PM
لطفا یکی راهنمایی کنه
ریز نمرات و اصل مدرک پیش دانشگاهی و دیپلمم دست دانشگاست .مدارکو نمیده میگه اینا باید تو پروندت باشه.البته من مدرک موقتمو گرفتم اما اصل مدرکم نیومده هنوز.الان کپی مدارک برای ترجمه قابل قبوله؟اگه نیست از کجا میتونم دوباره ریز نمراتمو بگیرم؟

samanehmoshfeg
April 29th, 2013, 11:26 AM
سلام سلام
من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیمو بردم آموزش و پررورش منطقه مهر کرد االان نیاز به مهر آموزش و پرورش استان هم هست یا نه؟؟؟
مرسی از راهنماییتون

mjfadaee
April 29th, 2013, 12:33 PM
سلام سلام
من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیمو بردم آموزش و پررورش منطقه مهر کرد االان نیاز به مهر آموزش و پرورش استان هم هست یا نه؟؟؟
مرسی از راهنماییتون

بله. مهر آموزش و پروش کل هم لازمه.

kamranh
May 7th, 2013, 05:07 PM
سلام از تاريخ 22/2/1392 مراحل ترجمه مدارك دانشگاهي به صورت اينترنتي مي شه م مي خوام بدونم كه خود شخص مي تونه مداركشو وارد سايت بكنه يا بايد از دانشگاه پيگيري بكنه ؟؟ و من الان مدرك ديپلم فني و حرفه ايي را از دانشگاه گرفتم ولي ريز نمرات هنرستانم را از كجا بايد بگيرم ؟؟؟

torkanturk
May 7th, 2013, 05:17 PM
سلام سلام
مرسی از راهنماییتون
اگه قبل سال 86 بوده مدارکتون بله مهر کل هم لازمه

torkanturk
May 7th, 2013, 05:20 PM
سلام از تاريخ 22/2/1392 مراحل ترجمه مدارك دانشگاهي به صورت اينترنتي مي شه م مي خوام بدونم كه خود شخص مي تونه مداركشو وارد سايت بكنه يا بايد از دانشگاه پيگيري بكنه ؟؟ و من الان مدرك ديپلم فني و حرفه ايي را از دانشگاه گرفتم ولي ريز نمرات هنرستانم را از كجا بايد بگيرم ؟؟؟
دوست من ترجمه به صورت اینترنتی نیس
بلکه تایید اینترنتی هستش
اونم خودتون باید بکنین
در ضمن شما مدرک دیپلم رو از دانشگاه گرفتین و ریز نمرات دیپلم تو مدرسس باید از اونجا پیگیر باشی

forgiven
May 19th, 2013, 04:45 PM
سلام کسی نمی دونه که آیا اخذ هزینه بابت دادن اصل مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم از سوی مدارس قانونی هست یا نه؟ می دونم که شاید سوالش خیلی به جا نباشه، چون که کسی که داره میره از اینجا دوست داره فقط کارش راه بیوفته و هزینه رو پرداخت می کنه. اما وقتی من رفتم بگیرم از من هزینه خواستند... شما خبر دارین که این کار قانونیه یا نه؟من بابت اصل مدرک پیش دانشگاهیم 2000 تومان دادم و جستجو برای اصل دیپلمم هنوز ادامه داره چون مال 10 سال پیشه.

saeed37
June 2nd, 2013, 09:46 AM
سلام من دوره پیش دانشگاهی و دبیرستان رو توی شهرستان دیگه ای گذروندم چند وقت پیش به یکی از دوستام وکالت دادم که برام مدارک و ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی رو بگیره الان همه رو گرفته مهراشم گرفته اما عکسم روشون نیست.اینجوری بفرستم واسه پذیرش ایراد میگیرن؟آخه رو ریزنمرات دانشگاه عکسم هست دیگه

torkanturk
June 10th, 2013, 07:12 PM
سلام من دوره پیش دانشگاهی و دبیرستان رو توی شهرستان دیگه ای گذروندم چند وقت پیش به یکی از دوستام وکالت دادم که برام مدارک و ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی رو بگیره الان همه رو گرفته مهراشم گرفته اما عکسم روشون نیست.اینجوری بفرستم واسه پذیرش ایراد میگیرن؟آخه رو ریزنمرات دانشگاه عکسم هست دیگه
قاعدتا باید عکستون روی مدرک دیپلم و پیش باشه
حتما پیگیری کنید چون اصل یعنی عکس باید باشه
سربلند باشی:rolleyes:

mohamad75
July 1st, 2013, 02:44 PM
سلام دوستان من یک سوال داشتم . . من 17 سالمه و دیپلم ریاضی دارم. میخوام بدونم وقتی از دانشگاه های اروپا یا آمریکا بخوام پذیرش بگیرم از من مدرک پیشدانشگاهی رو هم میخوان یا دیپلم کافیه . .؟
ممنون

torkanturk
July 1st, 2013, 04:32 PM
سلام دوستان من یک سوال داشتم . . من 17 سالمه و دیپلم ریاضی دارم. میخوام بدونم وقتی از دانشگاه های اروپا یا آمریکا بخوام پذیرش بگیرم از من مدرک پیشدانشگاهی رو هم میخوان یا دیپلم کافیه . .؟
ممنون
بسته به کشور داره
باید از اون دانشگاه بپرسید تا بگن
مثلا تا اونجا که من میدونم امریکا پیش رو نمیخواد
البته بستگی داره لیسانس میرین یا فوق
سربلند باشی:rolleyes:

afies
July 14th, 2013, 12:42 AM
سلام.

من الان 17 سالمه و سال آینده هم باید پیش بخونم (ریاضی). من مشمول هستم و معافیت تحصیلی هم برای لیسانس در کار نیست. میخاستم بدونم مدارکم رو میتونم از دبیرستانم بگیرم و به تایید آموزش و پرورش برسونم با وجود مشمولیتم؟ نمیگن تو که اجازه نداری پس برای چی میخای؟؟؟ (رابطه ی فوق العاده ای هم با کادر مدرسم دارم :))

ariaie
July 18th, 2013, 05:47 PM
درود

در راستای فرمایش اشتباه دوستی درباره گرفتن مدرک تحصیلی اشاره میکنم :

طبق قانون ارایه مدارک تحصیلی دیپلم و پیشدانشگاهی منوط به مشخص بودن وضعیت عدم مشمولیت هست که البته برای دانشجویان در سطوح بالاتر ارایه نامه اشتغال به تحصیل از طرف دانشگاه محل تحصیل کفایت میکنه! که البته خیلی از دبیرستانها با کارت دانشجویی هم مدارک رو تحویل میدن!
میتونید شماره نامه/بخشنامه هاشو هم اینجا (http://www.pnu.ac.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=Event&CategoryID=83588c18-f90b-4040-8497-ea98a61423d4&LayoutID=a74a57c2-0678-4c6d-9627-c93603153d44&ID=0eda2616-03f3-479e-98db-afb406e5086b)ببینید.
از همه دوستان خواهش دارم هنگام ارسال پست برای راهنمایی دیگران دقت بیشتر بفرمایید، نوشتن متنی که چند برداشت ازش بشه و اطلاعاتی که بنا بر منبع دقیق و مطمن ارایه نشه باعث به بار آوردن دردسر و خسارت برای سایر کاربران خواهد بود.
(پست فوق الذکر و پستهای در ادامش حذف شدند)
شاد باشید
مدیریت تالار

M_01
August 8th, 2013, 12:05 AM
دوستان کسی اطلاع داره چطور میشه بدون وضعیت خدمت مدارک دیپلم و پیش رو از دبیرستان گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
لطفا کمک کنید خیلی خیلی مهم هستش !

M_01
August 8th, 2013, 05:11 PM
یعنی با توجه به صحبت های مدیر ارجمند هیچ راهی برای گرفتن مدرک از دبیرستان وجود ندارد ؟؟؟
نمیشه برای مدت محدودی هم با گذاشتن وصیغه یا .... گرفت؟

این مسئله برای من بسیار مهم هستش.

hossein20
September 9th, 2013, 03:23 PM
مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي براي اينكه قابل ترجمه باشه بايد به تاييد كجا برسه؟ يا فقط مهر دبيرستان كفايت ميكه؟

danisam
September 11th, 2013, 07:53 PM
من برای گرفتن دیپلمم از دانشگاه مشکل دارم یعنی دانشگاه دیپلمم رو تا پایان ترم نمیده ومن برای ترجمه میخوامش
اگر در مدارک دیپلم نباشه مشکلی هست ؟

Qli
September 16th, 2013, 09:31 AM
دوستان كسي مطلع هست مدرك ديپلم بعد از سوم دبيرستان رو دقيقا چطور ميشه گرفت؟ اگه دانشگاه نريم و سربازي هم نرفته باشيم؟ چون من برا فال 2014 دارم اپلاي ميكنم برا ليسانس ميگن بايد مدرك ديپلم رو حتما داشته باشي.
ممنون

pedramyz
September 17th, 2013, 11:36 AM
مدرك ديپلم و پيش دانشگاهي براي اينكه قابل ترجمه باشه بايد به تاييد كجا برسه؟ يا فقط مهر دبيرستان كفايت ميكه؟

سلام .
باید برید به مرکز اموزش و پروش منطقه ای که مدرسه تون توش بوده .

pedramyz
September 20th, 2013, 11:39 AM
سلام دوستان . کسی اطلاعی نداره ؟ :)
من می خوام برای پاییز سال اینده apply کنم و الان یه سوال داشتم . من در حال حاضر دانشجو هستم و اصل مدارک دیپلم و پیش دانشگاهیم دست دانشگاه می باشد . من یه سر به دبیرستانم زدم و با چونه و این حرفا دوباره اصل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیموگرفتم و دادم مدیر و همه اعضا امضا و مهر کردن :smile: . ولی امروز که داشتم می گشتم فقط اصل مدرک ذیپلومو پیدا کردم و مدرک پیش دانشگاهیو پیدا نکردم . حالا من این اصل مدرک پیش دانشگاهیمو به دانشگاه بگم بهم می دن یا نه؟ اگه با کارت دانشجویی دوباره برم مدرسه چی؟ دوباره برام صادر می کنن ؟ یا نه اخر امسال که فارغ التحصیل بشم بهم اصل مدارکمو می دن؟
بینهایت ممنون

Bahare_sh
September 28th, 2013, 06:46 PM
سلام
من قصد دارم براى سال آينده ، كشور ايتاليا اپلاى كنم اما مشكلم اينجاست كه اصل مدرك ديپلمم را ندارم و همچنين بدليل تحصيل در هنرستان مدرك پيش دانشگاهى نيز ندارم . لطفا راهنمايي كنيد كه براى اپلاى به دانشگاه ايتاليا از طريق مدرسه ايتاليايي چه مداركى لازم است. آيا قطعا بأيد براى أخذ مدرك پيش أقدام كنم؟
بسيار ممنون

babak21
October 16th, 2013, 03:26 PM
من دبیرستان شهرستان بودم. لیسانس و فوق رو دولتی شهر تهران. الان فارغ التحصیل شدم. مدرک لیسانس و فوقم هم گرفتم و تصویه حساب کامل کردم با دانشگاه.
سوالم اینه که منظور از highschool transcripts ریز نمره و مدرک پیشدانشگاهیه و یا کل دوره 4 سال دبیرستان؟؟
و اینکه من کجا باید دنبال اصل این مدارک برم ؟ دبیرستان؟ دانشگاه لیسانس؟ فوق؟
مرسی

kingr2r1
November 30th, 2013, 03:43 PM
سلام دوستان
من رفتم مدرک بگیرم از دبیرستان گفتن یا پایان خدمت که ندارم یا کارت دانشجویی که 2ماه پیش فارغ التحصیل شدم ازم گرفتن ، حالا چجوری اصل مدرکو بگیرم ؟ می خوام اپلای کنم لازمه دیگه ، واقعا دیوونم کردن دیگه

neginit
December 17th, 2013, 08:54 PM
دوستان ، دانشگاه من مدرک پیش دانشگاهی منو گم کرده و هیچ مدرکی از این سال تحصیلی تو پرونده دانشگاه من نیست ، کسی می دونه من باید چه کار کنم؟

Po0yan
December 22nd, 2013, 06:48 PM
دوستان ، دانشگاه من مدرک پیش دانشگاهی منو گم کرده و هیچ مدرکی از این سال تحصیلی تو پرونده دانشگاه من نیست ، کسی می دونه من باید چه کار کنم؟

برید مدرسه ببینید اونجا دارن یا نه! اگر نبود برید آموزش پرورش درخواست بدید دوباره صادر کنن..

n_e
December 24th, 2013, 04:03 PM
سلام دوستان
من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهیم گم شده، هم دانشگاه رفتم هم مدرسه،(مدرسه می گوید همراه پرونده دادیم دانش اموز و دانشگاه هم می گویید دانشجو مدرک را به ما تحویل نداده است) خلاصه هیچ کجا نیست که نیست.
ایا برای دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی المثنی صادر می شود؟ اگر نه چکار باید بکنم؟ البته گواهی موقت هر دو مدرک دستم هست ولی خود دیپلم و گواهی پیش دانشگاهی غیب شده
لطفا راهنمایی کنید.

ariyana90
December 30th, 2013, 05:25 PM
سلام دوستان.
من مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم.
ولی مدرک دیپلمم دست دانشگاهه چون هنوز فارغ نشدم.و کپی اونو تونستم بگیرم.
دیپلممو در یک شهرستان خوندم.
حالا برای تایید مدرک توسط آموزش و پرورش :
اول اینکه:
آیا کپی مدرک دیپلممو اصلا اداره ای تایید می کنه یا نه؟
دوم اینکه:
حالا من باید مدرک پیش دانشگاهی و کپی دیپلممو ببرم اداره آموزش و پرورش اون شهرستان یا استانی که توش بوده!!!این که خیلی سخته!!!!

behman63
January 13th, 2014, 01:38 PM
سلام دوستان.
من مدرک پیش دانشگاهیمو گرفتم.
ولی مدرک دیپلمم دست دانشگاهه چون هنوز فارغ نشدم.و کپی اونو تونستم بگیرم.
دیپلممو در یک شهرستان خوندم.
حالا برای تایید مدرک توسط آموزش و پرورش :
اول اینکه:
آیا کپی مدرک دیپلممو اصلا اداره ای تایید می کنه یا نه؟
دوم اینکه:
حالا من باید مدرک پیش دانشگاهی و کپی دیپلممو ببرم اداره آموزش و پرورش اون شهرستان یا استانی که توش بوده!!!این که خیلی سخته!!!!

سلام

من هم تقریبا شرایط مشابه شما رو داشتم. با این تفاوت که من سربازی رفته بودم و مدرک لیسانس هم گرفته بودم. من رفتم شهرستانی که دیپلم و پیش رو اونجا گذروندم . هر دو مدرک رو توی کمتر از 10 دقیقه بهم دادن (البته من از قبل باهاشون تماس گرفته بودم و دم دست گذاشته بودند) برای ریز نمرات هم به آموزش پرورش رفتم بخش رایانه متوسطه ، اونجا کپی ریز نمراتم رو که دانشگاه بهم داده بود رو بهشون دادم و اصلش رو دادند ، مجدد رفتم مدرسه ، عکس دادم زدن روی کارنامه ها ، مهر و امضا کردن بعد باز برگشتم آموزش پرورش و اونجا هم معاونت متوسطه و بایگانی و یکی دو جای دیگه مهر و امضا کردن و ... تموم.

امیدوارم توضیحاتم کمک تون کرده باشه. اگر سوالی بود هم در خدمتم.

babak21
January 22nd, 2014, 03:58 PM
من نتونستم جواب درستی برای سوالم پیدا کنم. کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. چون خودم هم الان خارجم نمیتونم مستقیم برم از جایی بپرسم.
من دبیرستان شهرستان بودم. لیسانس و فوق رو دولتی شهر تهران. الان فارغ التحصیل شدم. مدرک لیسانس و فوقم هم گرفتم و تصویه حساب کامل کردم با دانشگاه.
سوالم اینه که منظور از highschool transcripts ریز نمره و مدرک پیشدانشگاهیه و یا کل دوره 4 سال دبیرستان؟؟
مرسی

AlbertEinstein
January 23rd, 2014, 09:23 PM
من نتونستم جواب درستی برای سوالم پیدا کنم. کسی راهنمایی کنه ممنون میشم. چون خودم هم الان خارجم نمیتونم مستقیم برم از جایی بپرسم.
مرسی

ريزنمارت رو نميدونم ولي مدرك ديپلمت رو به يكي از دانشگاه ها دادي و فراموش كردي. با قسمت دانشجويان فارغ تماس بگير اونها راهنمايي ميكنند احتمالا هم ميفرستنت سمت بايگاني. شماره دانشجوييت و سال قبوليت يادت باشه كه اگر مسئول بايگاني پرسيد بدوني. اين روند دانشگاهي بوده كه من ديدم شايد مال شما فرق داشته باشه. اگر اصلا از دبيرستان نگرفتي ممكنه دست دبيرستانت باشه.

maryam_ros
January 30th, 2014, 09:21 PM
کرفتن مدرک دیپلم از دانشگاه ربطی به تعهد خدمت رایگان داره؟من مدرک دیپلم رو میخوام ولی لیسانس رو لازم ندارم تازه نمیتونمم بگیرم چون تعهد خدمت دارم

AlaTiti
February 3rd, 2014, 10:38 AM
دوستان با احترام،
من الان حدود 37 سالمه و حدود 11 سال از گرفتن مدرک کارشناسی ارشدم در رشته معماری می گذره.
با همسرم، در ابتدای پروسه مهاجرت یا گرفتن پذیرش، و اصولاً تصمیم گیری برای آینده، هستیم.
دانشگاه های فرانسه، برای رشته معماری، علاوه بر مدارک دانشگاهی، مدرک پیش از اون رو هم می خوان.
حالا شما فکر کنید من سال 1373 دیپلم گرفته ام از مدرسه استعدادهای درخشان، که الان کلاً همه سازمان مدیریتی و همه چیش عوض شده و من حتی نمیدونم آدرسش کجاست؟
اصل دیپلم را البته گرفته ام ولی ریز نمرات را از کجا باید پیدا کنم؟!
توی مدارکم که گشتم دیدم فقط یک پرینت بسیار رنگ و رو رفته، آنهم فقط از کارنامه سال چهارم دبیرستان دارم که وقتی میگم رنگ و رو رفته است، اغراق نمی کنم.
علاوه بر اون یک خط خوردگی با خودکار هم داره که زیرش باز با خودکار توضیحی دربارش نوشته شده و یک مهر بی خاصیت رنگ و رو رفته هم داره...
باید چی کار کنم؟ از کجا باید ریز نمراتم رو بگیرم و مدرک دیپلم رو کجا باید تایید کنم؟
سوال دومم هم اینه که اصولاً انگار در مورد مدرک دانشگاهی، دانشنامه و تایید ریز نمرات دانشگاهی توسط وزارت علوم هم تغییرات اساسی اتفاق افتاده و همه چی باید با پست و اینا انجام بشه، یعنی دوستان میگن ظاهراً باید اصل مدرک رو برای وزارت علوم پست کرد، درسته؟ خب توی راه گم نمیشه؟ بعد آدم کل مدارکش رو بذاره توی یک پاکت و بده پست، چقدر طول می کشه تا باز به دستش برسه؟ کسی تجربه ای داره؟
امیدوارم سوالم را در جای مناسبی مطرح کرده باشم.
ممنون.

babak21
April 7th, 2014, 04:55 PM
من مدرک دیپلم و پیشدانشگاهیم رو از دانشگاه لیسانسم گرفتم. هردو مهر آموزش پرورش هم دارند ولی بالای هردو نوشته "گواهی موقت پایان...". به نظرتون مشکلی نداره؟ ترجمه رسمی میشه؟ یا باید برم دبیرستان یه گواهی (مدرک) دیگه بگیرم؟؟

moonsky
April 8th, 2014, 08:53 PM
سلام .
من ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلمم رو گم کردم .
رفتم دبیرستانمون امروز یه پرینت بهم داد و مدیر مهر کرد . عکس نداره !
آیا این رو دارالترجمه و سفارت قبول می کنن ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین ، بد جوری گیر کردم

ببخشید یه سوال دیگه . آیا ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی مهر برجسته می خوره روش ؟
یا نه ، فقط مهر عادی میشه ؟

babak21
April 9th, 2014, 03:06 PM
مدرک دبیرستان من مهر مدرسه و مهر آموزش پرورش مشهد رو داره ولی دارلترجمه گفت باید مهر آموزش پرورش استان خراسان هم باید بخوره روی مدرک! کسی اطلاع دقیقی داره در این مورد؟

arefe_th
April 15th, 2014, 11:33 PM
من مدرک دیپلم و پیشدانشگاهیم رو از دانشگاه لیسانسم گرفتم. هردو مهر آموزش پرورش هم دارند ولی بالای هردو نوشته "گواهی موقت پایان...". به نظرتون مشکلی نداره؟ ترجمه رسمی میشه؟ یا باید برم دبیرستان یه گواهی (مدرک) دیگه بگیرم؟؟

خیر. باید مدرک اصلی رو بگیرید. یا خود دانشگاه هست، یا دبیرستانتون. فقط مدرک موقت دانشگاه رو قبول می کنند.

arefe_th
April 15th, 2014, 11:35 PM
مدرک دبیرستان من مهر مدرسه و مهر آموزش پرورش مشهد رو داره ولی دارلترجمه گفت باید مهر آموزش پرورش استان خراسان هم باید بخوره روی مدرک! کسی اطلاع دقیقی داره در این مورد؟

بله، دقیقا همینطوره. الان مدتی هست که یه مهر دیگه هم باید بخوره از آموزش و پرورش کل هر استان. خود من هم همین مشکل رو داشتم! کار یکی 2 ساعت هست فقط.

arefe_th
April 15th, 2014, 11:39 PM
سلام .
من ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلمم رو گم کردم .
رفتم دبیرستانمون امروز یه پرینت بهم داد و مدیر مهر کرد . عکس نداره !
آیا این رو دارالترجمه و سفارت قبول می کنن ؟
ممنون میشم راهنماییم کنین ، بد جوری گیر کردم

ببخشید یه سوال دیگه . آیا ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی مهر برجسته می خوره روش ؟
یا نه ، فقط مهر عادی میشه ؟

در مورد مدارکتون که گم شده متاسفانه زاهنمایی ندارم.
اما ریز نمرات دبیرستان و پیش دانشگاهی من مهر برجسته نداره، ولی عکس داره! :lipsrsealed:

saeedproxima
April 17th, 2014, 12:32 AM
سلام دوستان
شاید سوالم تکراری باشه.ولی من رفتم دبیرستان که مدرک دیپلم رو بگیرم بهم گفتن که باید کارت پایان خدمت داشته باشی(در مورد دانشنامه دانشگاه هم همینو گفت)
ولی من می خوام با وثیقه خارج بشم و پایان خدمت ندارم.چی کار باید بکنم؟
----------------
و همینطور در مورد دانشنامه که با دانشگاه صحبت کردم گفتن که اگه که نامه ای از نظام وظیفه بیاری یه مدرکی بهت می دیم که قابل ترجمه باشه.(برای ایتالیا می خوام) ولی انگار که سفارت فقط دانشنامه رو قبول می کنه درسته؟ یا همین مدرکی که گفتن هم قبوله؟