PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Pick Up ویزا آمریکا از دبي

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

Niloufarniknam
July 26th, 2014, 04:17 AM
من ١٤ جولاي پاسمو دادم به اژانس ولي سايت هنوز برام اپديت نشده قضيه چيه؟ ٢ هفته شده!

teimouri_y
July 26th, 2014, 08:50 AM
من ١٤ جولاي پاسمو دادم به اژانس ولي سايت هنوز برام اپديت نشده قضيه چيه؟ ٢ هفته شده!

شاید آژانس هنوز پاست رو به آمپوست تحویل نداده. باهاشون تماس بگیر و ازشون ترکینگ نامبر رو بگیر.

Niloufarniknam
July 26th, 2014, 09:48 AM
شاید آژانس هنوز پاست رو به آمپوست تحویل نداده. باهاشون تماس بگیر و ازشون ترکینگ نامبر رو بگیر.
ميگه سفارت مداركو از امپست هنوز تحويل نگرفته دست ما نيس خوشبينانه ٢٠ مرداد ميرسه دستتون من ١٩ مرداد پرواز دارم

studyabroad
July 26th, 2014, 01:06 PM
ترکینگ نامبر رو وقتی به امپوست تحویل بدن باید به شما بدن که بتونی چک کنی ببینی کجاست! مگه میشه سفارت پاسپورت قبول نکنه؟

این کار هم امتحان بکن:

برو سایت www.empostuae.com (http://www.empostuae.com)
سمت چپ صفحه (یه ذره باید بیای پایین) تو بخش Track& Trace یه عدد الکی بزن
یه صفحه جدید برات باز میکنه که 2 بخش داره، توی بخش Reference Number شماره پاسپورتت رو وارد کن (به بزرگ بودن حرف اول پاسپورت توجه کن)

شاید اینکار همون حکم ترکینگ نامبر رو برای بسته شما انجام بده. برای دوستای من که اینکار جواب داد.
بله اين مشكلي كه كلا تو ديتابيس از خود امريكا بوجود اومده و فقط مختص دبي نيست و ميليونها نفر تو كل دنيا كه منتظر ويزاشون هستن از ٢٢ جولاي اين مشكل و دارند. هنوز زمان مشخصي براي حل شدن مشكل عنوان نشده. فقط بايد منتظر بود. انشالله به زودي مشكل حل بشه

monik
July 26th, 2014, 02:46 PM
سلام
من سه شنبه 21jul پاس رو تحویل دادم واسه پیکاپ.
بلیطم واسه 7 آگوست ، به نظرتون میرسه تا اون موقع با توجه به تعطیلی سفارت از دوشنبه تا چهارشنبه؟
استرس دارم زیاد..

teimouri_y
July 26th, 2014, 03:16 PM
سلام
من سه شنبه 21jul پاس رو تحویل دادم واسه پیکاپ.
بلیطم واسه 7 آگوست ، به نظرتون میرسه تا اون موقع با توجه به تعطیلی سفارت از دوشنبه تا چهارشنبه؟
استرس دارم زیاد..

کی تحویل آمپوست دادن؟ به احتمال زیاد هفته بعد ویزات آمادست تو آمپست. می مونه به آژانس. حتما به آژانس زنگ بزن (هر روز پیگیری کن) حتی شده بگو شیرنی بهشون می دی اگه زود برسونن دستت.

mahraz1
July 26th, 2014, 04:47 PM
من پاسپورت خودم و خانومم رو هفته پیش سه شنبه دادم به تهران پیک آپ. پنج شنبه همون هفته تحویل امپوست دادن، از اون طرف هم سفارت پاسپورت رو دوشنبه یعنی بعد از پنج روز تحویل امپوست داد. تهران پیک اپ فرداش پاسپورت رو گرفت و پنج شنبه هم تحویل من دادن. کل پروسه 10 روز طول کشید. کار بچه های تهران پیک اپ هم خیلی خوب و حرفه ای بود و همیشه پاسخگو بودند و من ازشون واقعا ممنون هستم.کلا تهران پیک اپ رو هم توصیه می کنم به سایر دوستان.

maryam8
July 26th, 2014, 05:59 PM
سلام
من اواسط این هفته میخوام برای پیکاپ ویزام اقدام کنم لطفا اگه کسی دیگه ای هم قصد پیکاپ داره پیغام بده، چون اگه تعداد بیشتر باشه ارزون تر در میاد.

eagle_claws
July 26th, 2014, 06:08 PM
سلام. امیدوارم خوب باشید. دوستان اطلاع دارید با توجه به تعطیلات این هفته، سفارت و امپست چه روزهایی کار می‌کنن؟

teimouri_y
July 26th, 2014, 07:32 PM
دوستان من اینجا یه راهنما می زارم برای پیکاپ ویزا و کارایی که می تونید بکنید تا با مشکل کمتری مواجه بشید:

مراحل پیکاپ ویزا:

فرایند کلی:
شما پاسپورت رو به آژانس تحویل می دید، آژانس پاسپورت رو به آمپوست تحویل می ده؛ آمپوست پاسپورت رو به سفارت تحویل می ده؛ سفارت ویزا رو صادر می کنه به همراه پاسپورت دوباره به آمپوست تحویل می ده؛ آمپوست پاسپورت رو به آژانس تحویل میده و در آخر آژانس پاسپورت رو به شما بر می گردونه.

1. آژانس به آمپوست
زمانی که آژانس پاسپورت رو به آمپوست تحویل داد، آمپوست یه رسید به آژانس می ده (مثل هر پست خونه ای در هر جای دنیا که در قبال دریافت مرسوله ای رسیدی به شما می ده). روی رسید شماره ای هستش که بهش Tracking Number می گن و شما می تونید از سایت آمپوست آن رو وارد کنید و پیگیری کنید پاسپورتتون الان کجاست.
2. آمپوست به سفارت
حالا تا پاسپورت به سفارت تحویل داده بشه وقتی شماره ترکینگ نامبر رو وارد کنید سه حالت اکتیویتی برای شما به ترتیب نشان داده خواهد شد: 1. Shipment Received (یعنی برادر آژانس پاسپورت شما رو تحویل آمپوست داد؛ اینجا خیالتون راحت می شه که از دست برادار پاسپورت در اومد و در مسیری قرار داره که باید باشه 2. Shipment out for delivery (یعنی برادران آمپوست موتور رو روشن کردن و پاسپورت در راه سفارت هستش 3. Shipment delivered at Dubai (بدین معنی که پاسپورت شما در دست سفارت هست.

3. صدور ویزا در سفارت:
زمانی که پاسپورت به سفارت می رسه سایت واشنگتون شروع به تغییر کردن می کنه؛ یعنی وقتی شمارتون رو می زنید متوجه می شید تاریخ قبلی آپدیت شده؛ این اپدیت شدن ممکنه یک بار یا دو یار یا شایدم سه بار آپدیت بشه تا در آخر بزند ISSUED. این پروسه بنا به گفته سفارت در حدود 2 الی 5 روز طول می کشد ( اکثرا 3 روزه). این آپدیت شدن خیلی مسئله مهمی نیست و تنها نشون دهنده اینه که کارگران مشغول کارند! چیزی که مهمه و شما باید منتظر اون باشید ایمیلی است که برای شما می اید با این عنوان که ویزای شما صادر به آمپوست تحویل داده شده (خواهشن دیگه به ما ایمیل نزنید!) . داخل ایمیل به شما شماره 13 رقمی داده می شه که بهش می گن air waybill tracking number .

4. سفارت به آمپوست
حالا شما وقتی به سایت آمپوست دوباره مراجعه کنید و شماره Way bill (یا ترکینگ نامبر قبلی، فرق نداره) رو وارد کنید؛ می بینید که وضعیت دوباره به Shipment Received تغییر کرده (این بار یعنی پاسپورت شما با ویزا دست آمپوست هستش) . یک روز کاری معمولا زمان می بره که آمپوست پاسپورت رو آماده تحویل کنه. پس از اینکه برادران آژانس می رن دنبال پاس شما وضعیت آمپوست به Out for delivery تغییر و در نهایت می زنه Passport delivered at Dubai (یعنی پاس تحویل آژانس داده شد).

همانطور که می بینید نهایت مدت زمان تبادل پاسپورت بین سفارت خانه و آمپوست و صدور ویزا نهایتا بین 5 تا 6 روز طول خواهد کشید این زمان بعلاوه زمانی که آژانس پاسپورت رو تحویل آمپوست بده بده و دوباره پس بگیره نهایت باید 10 روز بشه. بعضی از بچه ها تو این مدت گرفتن؛ بعضی ها چند روز بیشتر و بعضی ها خیلی روز بیشتر؛ بعضی از بچه ها با وجود اینکه به یک آژانس دادن در بازه زمانی متفاوت پاسپورت رو گرفتن؛ شما می بینی یکی خیلی راضیه و یکی دیگه اصلا نه. سبحان الله! چرا اینجوریه؟! آیا کاری از دست ما جر حرص خوردن بر میاد؟ جواب بله.

هر آژانسی با توجه به قد و قوارش در هفته یک بار یا چند بار به شهری که قراره ویزا اونجا صادر بشه پرواز داره و بالعکس. مثلا آژانس X در هفته یک بار پاس ها رو جمع می کند از ایران و می بره به شهری؛ مثلا دبی. حالا این روز پنج شنبه عصر است. خوب، این یعنی چی؟ یعنی وقتی شما پاسپورت رو شنبه ببری یا دوشنبه ببری آژانس تا پنج شنبه پاس رو پیش خودش نگه می داره. وقتی پنج شنبه برد دبی اگه درست کارش رو انجام بده یک شنبه(مثلا) تحویل آمپوست می ده. پس بازم یعنی چی؟ یعنی اون فردی که پاسش رو شنبه داده بوده 8 روز طول کشیده ولی برای اون برادر خوششانسی که مثلا چهارشنبه یا پنج شنبه صبح تحویل داده 2 روز طول کشیده ( اینجاست که این برادر خوش شانس ممکنه دچار شادی مضاعف شده، از این وقت شناسی آژانس(!!) و شروع به تمجید از آژانس بکنه و آن را به هر کس و ناکسی با غروری وصف ناشدنی توصیه بکنه؛ آلله اعلم!

دانستن این نکته بالایی یسیار حائز اهمیت است برای پیدا کردن آژانس خوب و پیکاپ به موقع:

1. زنگ می زنید به چند تا آژانس به اصطلاح معتبر.

2. قبل از هر چیز با لحنی جدی و مطمئن ازش می پرسید: برا پیکاپ هفته ای چند بار پرواز دارید و چه روزایی ؟ (اینجا یکم گوشی میاد دستش). ایشون می فرمایند یک روز فقط پنج شنبه ها ( شما فکر می کنید: امروز یک شنبه ست، یعنی پاسم پیشش 4 روز می مونه! خوبه؟! زنگ می زنی یه جا دیگه، اون می گه دوشنبه؛ پس این سه روز زودتر می سونه امپوست.

3. وقتی آژانس رو انتخاب کردی حالا باید باهاش قرارداد بنویسیدو و اینجاست که خیلی مهمه. شما تو قرارداد براش طی می کنی که ای برادر! این پاسپورت با توجه به صحبت خودت (که دوشنبه می ره دبی) باید سه شنبه آمپوست باشه. بعد رسید رو اسکن می کنی یا شمارش رو (ترکینگ نامبر) رو برام ایمیل می کنی که من چک کنم. بعد از تحویل پاس از سفارت به آمپوست نهایت تا 2 روز پیکاپ می کن و برش می گردونی. این کار یعنی چی؟؟ اگه گفتی؟ یعنی شما برای آژانس تعهد ایجاد می کنید. که فردا اگه ویزات رو دیر رسون و شما مجبور شدید چند میلیون ضرر بابت خرید مجدد بلیط کنید بتونید خرش رو بگیریرد. در غیر اینصورت صاف صاف تو چشات نگاه می کنه می گه به ما مربوط نیست و شما هم کاری از دستت بر نمیاد. موفق باشید.

robotic
July 27th, 2014, 12:08 AM
تجربیاتم در مورد شرکت Tehran Pickup (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?89963-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-Tehran-Pickup) را در پست زیر نوشتم

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?89963-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-Tehran-Pickup&p=1692923&viewfull=1#post1692923

maryam8
July 27th, 2014, 02:04 PM
سلام دوستان
من فردا میخوام برای پیکاپ ویزام برم تهران پیکاپ لطفا اگه کسی قصد پیکاپ ویزا داره پیغام خصوصی بده که هماهنگ کنیم.

Olympia
July 28th, 2014, 09:57 AM
پیام مدیریت

دوستان گرامی با توجه به اینکه در انجمن خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad و سایر شرکت‌ها (http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?140-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-ApplyAbroad-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7) امکان تبادل نظر و بیان تجربیات در مورد شرکتها وجود دارد، لطفا از ارسال مطالب مرتبط در تاپیکهای دیگر خودداری فرمایید. همچنین برای راهنمایی دوستان در مواردی که خارج از محتوای تاپیک قرار می گیرد لطفا از پیام خصوصی و یا پیام پروفایل استفاده کنید. ارسالهای اخیر به دلیل عدم ارتباط با موضوع و مکالمه شخصی حذف شدند.
با احترام

Leila.azizi80
July 28th, 2014, 02:21 PM
سلام
برا پیکاب توجه کنید فقط TNT قبول مي كنه پاسپورت بفرسته و اكثر شركتها از همين پست استفاد ه مي كنند و اينكه اين پست نبايد تو يك پاكت بيش از 2 پاسپورت باشه و الا گير مي دهند(قابل توجه شركتهايي كه جهت صرفه جويي در پول پست اينكارو مي كنند) و نيز كسايي كه خودشون شخصا پاس مي برند اگر تعداد زيادي پاس دستش باشه بازم گير ميدن پس شما با خيال راحت حودتون با تي ان تي بفرستيد دبي

aammott
July 28th, 2014, 05:47 PM
دوستان من به پاسپورتم 2 تا منگنه زدن این مشکل ساز میشه برام؟ این قانون جدیده که پاسپورت نباید منگنه بخوره؟ من با پاسپورت قبلیم که منگنه داشت هم سفر رفتم.

robotic
July 28th, 2014, 05:55 PM
دوستان من به پاسپورتم 2 تا منگنه زدن این مشکل ساز میشه برام؟ این قانون جدیده که پاسپورت نباید منگنه بخوره؟ من با پاسپورت قبلیم که منگنه داشت هم سفر رفتم.

از یک سالی به بعد (فکر کنم سال ۹۱) گذرنامه ها الکترونیکی شد یک تراشه کوچک درونش هست که اطلاعاتتان نظیر ممنوع الخروجی و ... درش هست

از آن موقع گفتند که سوراخ نشود ، کنار وسایل الکترومغناطیسی نظیر موبایل و روتر قرار نگیرد و ....

اگر از این گذرنامه های قدیمی دارید مشکلی نیست. اگر جدید دارید و چیپش آسیب ندیده مشکلی نیست
اما اگر مدارات را سوراخ کرده ، مشکل اساسی دارید. برید حتما تعویض کنید

aammott
July 28th, 2014, 06:13 PM
از یک سالی به بعد (فکر کنم سال ۹۱) گذرنامه ها الکترونیکی شد یک تراشه کوچک درونش هست که اطلاعاتتان نظیر ممنوع الخروجی و ... درش هست

از آن موقع گفتند که سوراخ نشود ، کنار وسایل الکترومغناطیسی نظیر موبایل و روتر قرار نگیرد و ....

اگر از این گذرنامه های قدیمی دارید مشکلی نیست. اگر جدید دارید و چیپش آسیب ندیده مشکلی نیست
اما اگر مدارات را سوراخ کرده ، مشکل اساسی دارید. برید حتما تعویض کنید

من سال 90 گرفتم پاسپورتم رو. دو تا منگنه خورده روش یکی روی جلد رویی (بالاش وسط). یکی هم روی جلد پشت ( اونم بالاش وسط). از کجا میشه فهمید جدیده یا قدیمی؟ من جمعه پرواز دارم. جایی میشه رفت چک کرد؟ چیپش کجا هست؟ خاک بر سر این آژانس ها

robotic
July 28th, 2014, 06:26 PM
از کجا میشه فهمید جدیده یا قدیمی؟

http://www.rayabin.com/images/Iranian_Biometric_Passport_Cover.jpg

به علامت دوربین نگاه کنید.

اگر این علامت را داشت ، یعنی گذرنامه شما جدید است

درون چیپش اثر انگشت ، عکس عنبیه چشم و اطلاعات مربوط به ممنوع الخروجی ذخیره شده است

محل چیپ را نمی دانم

eagle_claws
July 28th, 2014, 07:18 PM

سلام دوست عزیز. تقریبا عمدهٔ افرادی که من دیدم روی پاسپورتشون منگنه یا جای منگنه بوده. خیلی‌‌ها هم پاسپورتشون رو توی جلد میذارن که اصلا معلوم نیست روی جلد پاسپورت چجوری هست. به علاوه من تا به حال ندیدم افسر مربوطه به جز اطلاعات داخل پاسپورت که تو سیستمش وارد می‌کنه کار دیگه‌ای داشته باشه و همونطور هم که خودتون گفتید قبلاً براتون مشکلی‌ پیش نیومده. متأسفانه اینجا افراد کمدان زیاد هستن که روی همه چیز با قطعیت نظر میدن و موجبات نگرانیه دیگرانو فراهم می‌کنن .
ارادت

hamed_1908
July 28th, 2014, 07:24 PM
آقای روبوتیک عزیز این قاطعیتته که منو تحت تاثیر قرار داده. این اطلاعاتی که میدی جدیه یا داری مسخره بازی در میاری ؟ ;)
من پاسپورت جدید گرفتم 2 تا هم منگنه خورده اخیرا هم رفتم ترکیه مشکلی نبود

robotic
July 28th, 2014, 07:33 PM
آقای روبوتیک عزیز این قاطعیتته که منو تحت تاثیر قرار داده. این اطلاعاتی که میدی جدیه یا داری مسخره بازی در میاری ؟ ;)
من پاسپورت جدید گرفتم 2 تا هم منگنه خورده اخیرا هم رفتم ترکیه مشکلی نبود

برای چه مسخره بازی در بیارم.

من نگفتم کل جلد تراشه است. گفتم قسمتی اش تراشه است

شما کلش را هم منگنه کنید و تراشه اش منگنه نشود (سالم باشد) مشکلی پیش نمی آید

چون اخیرا برای شما مشکلی پیش نیامده ، از جانب سوراخ های فعلی باز هم مشکلی پیش نمی آید. یعنی سوراخ های فلی روی چیپش نیستند

فقط در صورتی برای شما مشکل پیش می آید که سوراخ جدیدی روی تراشه الکترونیکی اش ایجاد کنید

mohammad_k88
July 28th, 2014, 10:28 PM
دوستان در مورد اینکه پاسپورت های جدید نباید منگنه بخورن درست می گن. من خودم هم از پلیس 10 و هم آژانس ها شنیدم.

داخل جلد این پاسپورت ها تگ های RFID کار شده. اثر انگشت و غیره که توی پاسپورت نخورده توی سیستم اداره گذر نامه هست. این تگ ها مثل یک بارکد عمل می کنه، همون شماره پاسپورت رو به سیستم اعلام می کنه. این پاسپورت رو که روی دستگاه قرار می دن، اطلاعات فردی هر کس روی مانیتور نمایش داده میشه، با اینکار دیگه نیاز به وارد کردن شماره پاسپورت نیست و تشخیص اصل یا غیر اصل بودن پاسپورت با دقت بالاتری انجام میشه.

پاسپورت های جدید تمام جلد به صورت آنتن عمل می کنه و اصولا باید وسطش یه چیپ باشه که اطلاعات توش ذخیره می شه و جلد ضخیم تری دارن که باعث محافظت در برابر خم شدن و غیره میشه. درصورتی که اطلاعات بیشتری بخواین می تونید RFID رو گوگل کنید. این پاسپورت ها نباید سوراخ بشن به آژانس ها تاکید کنید این مساله رو البته شاید یه سوراخ بشه باز کار کنه ولی ممکن هم هست درست کار نکنه، البته یه سوراخ کوچیک احتمالا جای نگرانی نیست این مساله باعث می شه که افسر گذرنامه رو زحمت بدید که شماره پاس رو دستی وارد کنه :).

موفق و پیروز باشید.

manmiram
July 30th, 2014, 05:14 PM
دوستان من ۲ ماه پیش برگ صورتی‌ گرفتم. پاسپورتو ۱۳ ژولای به آژانس تحویل دادم. تو سایت امپست که شماره پاسپورتمو میزنم نوشته که پاسپورت ۲۳ ژولای Shipment recieved at EmPost HO Dubai و ۲۴ ژولای Delivered at Dubai. سایت واشنگن رو که چک می‌کنم ۲۷ ژولای واسه دفعه اول آپدیت شده. اما هنوز هیچ اطلاعاتی توی سایت CSC عوض نشده و حتی AWB را هم ننوشته (اگرچه AWB رو خودم می‌تونم از تو سایت امپست با وارد کردن شماره پاسپورتم بگیرم). از ۶ روز پیش پاسپورت دست سفارت ولی‌ هنوز سایت (CSC (usvisa.info آپدیت نشده و من ایمیلی هم ازشون دریافت نکردم و پاسپورتم هنوز به امپست تحویل ندادن. یکم دارم نگران میشم. چیکار کنم؟

teimouri_y
July 30th, 2014, 06:58 PM
دوستان من ۲ ماه پیش برگ صورتی‌ گرفتم. پاسپورتو ۱۳ ژولای به آژانس تحویل دادم. تو سایت امپست که شماره پاسپورتمو میزنم نوشته که پاسپورت ۲۳ ژولای Shipment recieved at EmPost HO Dubai و ۲۴ ژولای Delivered at Dubai. سایت واشنگن رو که چک می‌کنم ۲۷ ژولای واسه دفعه اول آپدیت شده. اما هنوز هیچ اطلاعاتی توی سایت CSC عوض نشده و حتی AWB را هم ننوشته (اگرچه AWB رو خودم می‌تونم از تو سایت امپست با وارد کردن شماره پاسپورتم بگیرم). از ۶ روز پیش پاسپورت دست سفارت ولی‌ هنوز سایت (CSC (usvisa.info آپدیت نشده و من ایمیلی هم ازشون دریافت نکردم و پاسپورتم هنوز به امپست تحویل ندادن.یکم دارم نگران میشم. چیکار کنم؟

جای نگرانی نیست. می تونی یه ایمیل به سفارت بزنی و ازشون بخواهی زودتر ویزات رو صادر کنند چون مثلا بلیط گرفتی و از این حرفا.

manmiram
July 31st, 2014, 01:23 AM
جای نگرانی نیست. می تونی یه ایمیل به سفارت بزنی و ازشون بخواهی زودتر ویزات رو صادر کنند چون مثلا بلیط گرفتی و از این حرفا.

دوستان اطلاع دارید که برای تعطیلات عید فطر سفارت تعطیل بود یا نه و اگر بود چند روز؟ می‌خوام ببینم علت تاخیر در صدور ویزا تعطیلی سفارت بود یا چیز دیگه.
کسی‌ بود توی این چند روز (بد از july ۲۷) ویزاش ایشو شده باشه و اطلاعاتش توی سایت عوض شده باشه؟ mamnon

teimouri_y
July 31st, 2014, 01:34 AM
دوستان اطلاع دارید که برای تعطیلات عید فطر سفارت تعطیل بود یا نه و اگر بود چند روز؟ می‌خوام ببینم علت تاخیر در صدور ویزا تعطیلی سفارت بود یا چیز دیگه.
کسی‌ بود توی این چند روز (بد از july ۲۷) ویزاش ایشو شده باشه و اطلاعاتش توی سایت عوض شده باشه؟ mamnon

داخل سایت دبی زده. فکر می کنم سه روز تعطیل بودند.

alinina
July 31st, 2014, 01:37 AM
سفارت تعطیله فردا فکر کنم کارشون شروع بشه مال من زده out for delivery و نرسیده به سفارت دقیقن از 27 جولای! حالا ببینیم فردا چی میشه!

rezarazavi1
July 31st, 2014, 11:18 AM
ای خدا! از سه شنبه ی هفته ی پیش پاسپورت من تو سفارت هستش هنوز ویزام نخورده توش!!! کسی میدونه جریان چیه؟ و کسی مثه من هست؟ پنج شنبه پرواز دارم :frown:

hossein_gh
July 31st, 2014, 01:01 PM
ای خدا! از سه شنبه ی هفته ی پیش پاسپورت من تو سفارت هستش هنوز ویزام نخورده توش!!! کسی میدونه جریان چیه؟ و کسی مثه من هست؟ پنج شنبه پرواز دارم
:frown:
دوست عزیز سیستم ویزا قاطی کرده تو کل دنیا و هنوزم خرابه(منم از ارمنستان بدون ویزا برگشتم و منتظرم که اوکی شه و برم پیکاپ کنم.12 آگوست هم پرواز دارم، این جریان خیلی ها رو دچار مشکل کرده). اینم لینک خبرهای بروز در این مورد
http://travel.state.gov/content/visas/english.html

amirhosein999
July 31st, 2014, 01:28 PM
دوستان کسی میدونه پروسه پیک آپ ویزا، در صورتی که خودت بری دوبی در کمترین حالت چند روز طول میکشه؟

abidalll
July 31st, 2014, 01:41 PM
دوستان کسی میدونه پروسه پیک آپ ویزا، در صورتی که خودت بری دوبی در کمترین حالت چند روز طول میکشه؟

با این اتفاقات جدیدی که رخ داده دقیقا مشخص نیست. اگه عین روال سابق باشه حداقل 4 تا 5 روز (روز کاری) زمان میبره.

Niloufarniknam
July 31st, 2014, 02:31 PM
پاس منو ٢٦ جولاي تحويل امپست دادن ٢٧ وارد سفارت شده ولي هنوز سايت واشنگتن اپديت نشده!

منم همینطور، یه بار 27 جولای آپدیت شدم، یه بارم امروز! اما خبری از ایمل نیست! نمیدونین داستان چیه؟؟ پنج شنبه بیلیطمه!
مشكل من اينه كه اصلا اپديت نشدم

rezarazavi1
July 31st, 2014, 03:38 PM
پاس منو ٢٦ جولاي تحويل امپست دادن ٢٧ وارد سفارت شده ولي هنوز سايت واشنگتن اپديت نشده!
منم همینطور، یه بار 27 جولای آپدیت شدم، یه بارم امروز! اما خبری از ایمل نیست! نمیدونین داستان چیه؟؟ پنج شنبه بیلیطمه!

Niloufarniknam
July 31st, 2014, 05:14 PM
دوستان من اینجا یه راهنما می زارم برای پیکاپ ویزا و کارایی که می تونید بکنید تا با مشکل کمتری مواجه بشید:

مراحل پیکاپ ویزا:

فرایند کلی:
شما پاسپورت رو به آژانس تحویل می دید، آژانس پاسپورت رو به آمپوست تحویل می ده؛ آمپوست پاسپورت رو به سفارت تحویل می ده؛ سفارت ویزا رو صادر می کنه به همراه پاسپورت دوباره به آمپوست تحویل می ده؛ آمپوست پاسپورت رو به آژانس تحویل میده و در آخر آژانس پاسپورت رو به شما بر می گردونه.

1. آژانس به آمپوست
زمانی که آژانس پاسپورت رو به آمپوست تحویل داد، آمپوست یه رسید به آژانس می ده (مثل هر پست خونه ای در هر جای دنیا که در قبال دریافت مرسوله ای رسیدی به شما می ده). روی رسید شماره ای هستش که بهش Tracking Number می گن و شما می تونید از سایت آمپوست آن رو وارد کنید و پیگیری کنید پاسپورتتون الان کجاست.
2. آمپوست به سفارت
حالا تا پاسپورت به سفارت تحویل داده بشه وقتی شماره ترکینگ نامبر رو وارد کنید سه حالت اکتیویتی برای شما به ترتیب نشان داده خواهد شد: 1. Shipment Received (یعنی برادر آژانس پاسپورت شما رو تحویل آمپوست داد؛ اینجا خیالتون راحت می شه که از دست برادار پاسپورت در اومد و در مسیری قرار داره که باید باشه 2. Shipment out for delivery (یعنی برادران آمپوست موتور رو روشن کردن و پاسپورت در راه سفارت هستش 3. Shipment delivered at Dubai (بدین معنی که پاسپورت شما در دست سفارت هست.

3. صدور ویزا در سفارت:
زمانی که پاسپورت به سفارت می رسه سایت واشنگتون شروع به تغییر کردن می کنه؛ یعنی وقتی شمارتون رو می زنید متوجه می شید تاریخ قبلی آپدیت شده؛ این اپدیت شدن ممکنه یک بار یا دو یار یا شایدم سه بار آپدیت بشه تا در آخر بزند ISSUED. این پروسه بنا به گفته سفارت در حدود 2 الی 5 روز طول می کشد ( اکثرا 3 روزه). این آپدیت شدن خیلی مسئله مهمی نیست و تنها نشون دهنده اینه که کارگران مشغول کارند! چیزی که مهمه و شما باید منتظر اون باشید ایمیلی است که برای شما می اید با این عنوان که ویزای شما صادر به آمپوست تحویل داده شده (خواهشن دیگه به ما ایمیل نزنید!) . داخل ایمیل به شما شماره 13 رقمی داده می شه که بهش می گن air waybill tracking number .

4. سفارت به آمپوست
حالا شما وقتی به سایت آمپوست دوباره مراجعه کنید و شماره Way bill (یا ترکینگ نامبر قبلی، فرق نداره) رو وارد کنید؛ می بینید که وضعیت دوباره به Shipment Received تغییر کرده (این بار یعنی پاسپورت شما با ویزا دست آمپوست هستش) . یک روز کاری معمولا زمان می بره که آمپوست پاسپورت رو آماده تحویل کنه. پس از اینکه برادران آژانس می رن دنبال پاس شما وضعیت آمپوست به Out for delivery تغییر و در نهایت می زنه Passport delivered at Dubai (یعنی پاس تحویل آژانس داده شد).

همانطور که می بینید نهایت مدت زمان تبادل پاسپورت بین سفارت خانه و آمپوست و صدور ویزا نهایتا بین 5 تا 6 روز طول خواهد کشید این زمان بعلاوه زمانی که آژانس پاسپورت رو تحویل آمپوست بده بده و دوباره پس بگیره نهایت باید 10 روز بشه. بعضی از بچه ها تو این مدت گرفتن؛ بعضی ها چند روز بیشتر و بعضی ها خیلی روز بیشتر؛ بعضی از بچه ها با وجود اینکه به یک آژانس دادن در بازه زمانی متفاوت پاسپورت رو گرفتن؛ شما می بینی یکی خیلی راضیه و یکی دیگه اصلا نه. سبحان الله! چرا اینجوریه؟! آیا کاری از دست ما جر حرص خوردن بر میاد؟ جواب بله.

هر آژانسی با توجه به قد و قوارش در هفته یک بار یا چند بار به شهری که قراره ویزا اونجا صادر بشه پرواز داره و بالعکس. مثلا آژانس X در هفته یک بار پاس ها رو جمع می کند از ایران و می بره به شهری؛ مثلا دبی. حالا این روز پنج شنبه عصر است. خوب، این یعنی چی؟ یعنی وقتی شما پاسپورت رو شنبه ببری یا دوشنبه ببری آژانس تا پنج شنبه پاس رو پیش خودش نگه می داره. وقتی پنج شنبه برد دبی اگه درست کارش رو انجام بده یک شنبه(مثلا) تحویل آمپوست می ده. پس بازم یعنی چی؟ یعنی اون فردی که پاسش رو شنبه داده بوده 8 روز طول کشیده ولی برای اون برادر خوششانسی که مثلا چهارشنبه یا پنج شنبه صبح تحویل داده 2 روز طول کشیده ( اینجاست که این برادر خوش شانس ممکنه دچار شادی مضاعف شده، از این وقت شناسی آژانس(!!) و شروع به تمجید از آژانس بکنه و آن را به هر کس و ناکسی با غروری وصف ناشدنی توصیه بکنه؛ آلله اعلم!

دانستن این نکته بالایی یسیار حائز اهمیت است برای پیدا کردن آژانس خوب و پیکاپ به موقع:

1. زنگ می زنید به چند تا آژانس به اصطلاح معتبر.

2. قبل از هر چیز با لحنی جدی و مطمئن ازش می پرسید: برا پیکاپ هفته ای چند بار پرواز دارید و چه روزایی ؟ (اینجا یکم گوشی میاد دستش). ایشون می فرمایند یک روز فقط پنج شنبه ها ( شما فکر می کنید: امروز یک شنبه ست، یعنی پاسم پیشش 4 روز می مونه! خوبه؟! زنگ می زنی یه جا دیگه، اون می گه دوشنبه؛ پس این سه روز زودتر می سونه امپوست.

3. وقتی آژانس رو انتخاب کردی حالا باید باهاش قرارداد بنویسیدو و اینجاست که خیلی مهمه. شما تو قرارداد براش طی می کنی که ای برادر! این پاسپورت با توجه به صحبت خودت (که دوشنبه می ره دبی) باید سه شنبه آمپوست باشه. بعد رسید رو اسکن می کنی یا شمارش رو (ترکینگ نامبر) رو برام ایمیل می کنی که من چک کنم. بعد از تحویل پاس از سفارت به آمپوست نهایت تا 2 روز پیکاپ می کن و برش می گردونی. این کار یعنی چی؟؟ اگه گفتی؟ یعنی شما برای آژانس تعهد ایجاد می کنید. که فردا اگه ویزات رو دیر رسون و شما مجبور شدید چند میلیون ضرر بابت خرید مجدد بلیط کنید بتونید خرش رو بگیریرد. در غیر اینصورت صاف صاف تو چشات نگاه می کنه می گه به ما مربوط نیست و شما هم کاری از دستت بر نمیاد. موفق باشید.
وضعيت من shipment delivered at t Dubai هست ولي سايت واشنگتن يه بارم برام اپديت نشده همون ١٣ جولاي مونده

manmiram
August 1st, 2014, 12:16 AM
دوستان نگران نباشید و آرامش خودتونو حفظ کنید. سفارت ۳ روز (۲۸-۳۰ ژولای) تعطیل بود اینم لینکش (http://dubai.usconsulate.gov/fitr_2014.html). انشاالله از فردا همه‌چیز به روال عادی بر میگرده.
لطفا اگر تغییری در سایت براتون پیش اومد و به خصوص اگر ویزاتون صادر شد حتما خبر دهید.

visahope
August 1st, 2014, 06:35 PM
به نظر شما میشه موقع کلیر شدن، پاس رو خودمون ببریم تحویل بدیم و از این شرکت ها بخوایم که وقتی ویزا صادر شد، پاس رو برگردونن؟

teimouri_y
August 1st, 2014, 06:53 PM
به نظر شما میشه موقع کلیر شدن، پاس رو خودمون ببریم تحویل بدیم و از این شرکت ها بخوایم که وقتی ویزا صادر شد، پاس رو برگردونن؟

دوست عزیز حساب برگشتنت رو هم کردی؟ بدون پاسپورت چجوری می خوایی بر گردی؟!! کلا یا خودت باید بری تحویل بدی و اونجا بمونی و ویزات رو بگیری و برگردی (یا اینکه برنامه ریزی دقیق کنی از همونجا بری آمریکا) یا بدی آژانس اینکارو کنه. اگه بازه زمانی امنی داری بیشتر از 20 روز با توجه به هزینه ها بهتره بدی اژانس پیکاپ کنه.

visahope
August 1st, 2014, 09:23 PM
دوست عزیز حساب برگشتنت رو هم کردی؟ بدون پاسپورت چجوری می خوایی بر گردی؟!! کلا یا خودت باید بری تحویل بدی و اونجا بمونی و ویزات رو بگیری و برگردی (یا اینکه برنامه ریزی دقیق کنی از همونجا بری آمریکا) یا بدی آژانس اینکارو کنه. اگه بازه زمانی امنی داری بیشتر از 20 روز با توجه به هزینه ها بهتره بدی اژانس پیکاپ کنه.

با تشکر، بازه زمانی کمی دارم. میشه توضیح بدم اگه بخوام پاس رو از طریق پدرم برسونم پروسه اش چیه؟ آژانس ها می تونن ویزا رو برگردونن؟ پدرم باید شماره پیگیری بگیرن؟

teimouri_y
August 1st, 2014, 09:56 PM
با تشکر، بازه زمانی کمی دارم. میشه توضیح بدم اگه بخوام پاس رو از طریق پدرم برسونم پروسه اش چیه؟ آژانس ها می تونن ویزا رو برگردونن؟ پدرم باید شماره پیگیری بگیرن؟

اینکار رو می شه کرد. پدر پاس رو به آمپوست تحویل بده بهش یه رسید می ده توش ترکینگ نامبر رو نوشته. من نمی دونم بلیط گرفتی یا نه؛ ولی اگه نگرفتی به نظر من بهتره خود بری دبی، نهایتش یه هفته تو دبی می مونه از اونجا می ری آمریکا. یه حساب کتاب هزینه بکن ببین پدر بره بیاد چقدر می شه با احتساب اینه ممکنه مجبور بشه هتل بگیره (ایده ال اینه صبح بره پاس رو تحویل بده بعد عصر برگرده؛ ولی خوب ممکنه یه وقت پزواز رفت تاخیر بخوره برنامه رو بهم بریزه ) به اضافه پول به آژانس (یادت باشه باز بالاخره یه سرش به آژانس وصل می شه که از دست شما خارج می شی و برنامه ریزی رو سخت تر می کنه). بعد هزینه رفتن خودت و اقامت هفت روزه رو هم حساب کن (که از همه مطمئن تره، خودت تحویل می دی خودت می گیری ) بعد قیاس کن ببین اختلاف قیمت به ریسکش و به زحمت انداختن پدر می ارزه یا نه.

zmzblossom
August 2nd, 2014, 11:25 AM
منم پاسم 24 جولای رسیده دست سفارت و سایت واشنگتن هم واسم اپدیت شده، ولی دیگه خبری نشده ازشون. جمعه بعد پروازمه و خیلی نگرانم. حتای نمی دونم این هفته اگه پاسم اماده شد چجوری پیک اپ کنم :( اگه اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی ام کنید، تشکر

visahope
August 2nd, 2014, 12:00 PM
دوستان نظر شما درباره اینکه پاسپورت رو زودتر به شرکت ها بدیم که ببرن و اون روزی که کلیر شدیم تحویل امپوست بدن چیه؟ توصیه می کنید این روش رو؟

Niloufarniknam
August 2nd, 2014, 02:24 PM
دوستان نظر شما درباره اینکه پاسپورت رو زودتر به شرکت ها بدیم که ببرن و اون روزی که کلیر شدیم تحویل امپوست بدن چیه؟ توصیه می کنید این روش رو؟
بهترين كار همينه

Niloufarniknam
August 2nd, 2014, 02:25 PM
منم پاسم 24 جولای رسیده دست سفارت و سایت واشنگتن هم واسم اپدیت شده، ولی دیگه خبری نشده ازشون. جمعه بعد پروازمه و خیلی نگرانم. حتای نمی دونم این هفته اگه پاسم اماده شد چجوری پیک اپ کنم :( اگه اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی ام کنید، تشکر
به احتمال زياد فردا از سفارت ميره امپست نگران نباشين

manmiram
August 2nd, 2014, 02:42 PM

جمه این هفته یا هفته دیگه؟ اگر هفته دیگست که نگرانی نداره، خیلی فرصت دارید

manmiram
August 2nd, 2014, 02:45 PM
دوستان از زمانی که سایت واشینگتون میزنه ویزا صادر شده همون روز پاسپورت میره امپوست یا نه طول میکشه؟ هنوز ویزای منو همچین چیزی نزده فقط میخام بدونم

zmzblossom
August 2nd, 2014, 02:49 PM
به احتمال زياد فردا از سفارت ميره امپست نگران نباشين
چطور می گید فردا میاد؟ منظورم اینه که ایا اطلاع خاصی دارید؟ یا ویزای شما اخیرا ایشو شده؟
پرواز من 9 اگست هست :/

azri
August 2nd, 2014, 03:39 PM
دوستان من ۲ ماه پیش برگ صورتی‌ گرفتم. پاسپورتو ۱۳ ژولای به آژانس تحویل دادم. تو سایت امپست که شماره پاسپورتمو میزنم نوشته که پاسپورت ۲۳ ژولای Shipment recieved at EmPost HO Dubai و ۲۴ ژولای Delivered at Dubai. سایت واشنگن رو که چک می‌کنم ۲۷ ژولای واسه دفعه اول آپدیت شده. اما هنوز هیچ اطلاعاتی توی سایت CSC عوض نشده و حتی AWB را هم ننوشته (اگرچه AWB رو خودم می‌تونم از تو سایت امپست با وارد کردن شماره پاسپورتم بگیرم). از ۶ روز پیش پاسپورت دست سفارت ولی‌ هنوز سایت (CSC (usvisa.info آپدیت نشده و من ایمیلی هم ازشون دریافت نکردم و پاسپورتم هنوز به امپست تحویل ندادن.یکم دارم نگران میشم. چیکار کنم؟

دوستان مشكل اينه كه سيستم ويزا دچار مشكل شده و به قول خودشون technical problem پيش اومده و فعلا به كسي ويزا نمي دن تا درست بشه . من خودم هفته پيش سفارت يواس در ابوظبي(ويزاهاي مهاجرتي) بودم و بدون ويزا برگشتم. البته من كيسم دانشجويي نبود ولي كل كيس هايي كه بودن با وجود كلير شدن منجمله خودم بدون ويزا برگشتيم و گفتن در سيستم ويزا يك اختلال ايجاد شده و فعلا ويزاي هيچ كس آماده نيست :( بنابر اين اين مشكل كليه چه واسه مهاجرتي ها چه غير مهاجرتي ها. اميدوارم هر چه زودتر حل بشه. چه شانسيه آخههههههه

Niloufarniknam
August 2nd, 2014, 03:54 PM
چطور می گید فردا میاد؟ منظورم اینه که ایا اطلاع خاصی دارید؟ یا ویزای شما اخیرا ایشو شده؟
پرواز من 9 اگست هست :/
ويزاي من تازه وارد سفارت شده ولي روال كارشون اينه ٣ تا ٥ روز تو خود سفارت طول ميكشه و بعد تحويل امپست ميدن

zmzblossom
August 2nd, 2014, 07:08 PM
ويزاي من تازه وارد سفارت شده ولي روال كارشون اينه ٣ تا ٥ روز تو خود سفارت طول ميكشه و بعد تحويل امپست ميدن
فکر کنم منظورتون اینه که پاستون تازه وارد سفارت شده، نه؟ مال من از 24 ام اونجاست و هیچ اتفاقی نیافتاده و این غیر عادی هست. قرار بوده 3 تا 5 روز طول بکشه ولی شده 9 روز!! همنطور که دوستمون گفتن سیستمشون کراش کرده و دیگه معلوم نیست تا کی می خواد ویزای ما طول بکشه و اصلا به این ترم می رسم یا نه

rezarazavi1
August 2nd, 2014, 08:29 PM
فکر کنم منظورتون اینه که پاستون تازه وارد سفارت شده، نه؟ مال من از 24 ام اونجاست و هیچ اتفاقی نیافتاده و این غیر عادی هست. قرار بوده 3 تا 5 روز طول بکشه ولی شده 9 روز!! همنطور که دوستمون گفتن سیستمشون کراش کرده و دیگه معلوم نیست تا کی می خواد ویزای ما طول بکشه و اصلا به این ترم می رسم یا نه
بابا چرا جو الکی میدین شماها؟!
هفته پیش همش تعطیل بود سفارت

Niloufarniknam
August 2nd, 2014, 09:13 PM
بله ديگه منظورم پاسه شمام وقت گير اوردين واسه غلط گرفتن! اميدوارم اين تاخيرا واسه تعطيلات باشه اگه قضيه در اين حد جدي بود اعلام ميكردن دانشجوها حداقل به دانشگاهاشون اطلاع بدن

zmzblossom
August 2nd, 2014, 11:02 PM

من که اشتباهتونو نگرفتم تا ضایع کنم، یه لحظه شک کردم شاید واقعا ویزا صادر کردن تو این مدت ! بله، تاخیرات پستی مربوط به تعطیلاته ولی تو این 10 روز که ویزای من اونجا بوده 6 روز روز کاری داشتن!
بالا لینک و سند حرفی که زدم هست، برای اونایی که می گن جو دادم یا به خاطر تعطیلات بوده
دوستان اگه لطف کنن دو سه صفحه از تاپیک رو بخونن سو تفاهن ایجاد نمیشه و به جای مشاجره می شه حرف مفید زد

alinina
August 2nd, 2014, 11:28 PM

من که اشتباهتونو نگرفتم تا ضایع کنم، یه لحظه شک کردم شاید واقعا ویزا صادر کردن تو این مدت ! بله، تاخیرات پستی مربوط به تعطیلاته ولی تو این 10 روز که ویزای من اونجا بوده 6 روز روز کاری داشتن!
بالا لینک و سند حرفی که زدم هست، برای اونایی که می گن جو دادم یا به خاطر تعطیلات بوده
دوستان اگه لطف کنن دو سه صفحه از تاپیک رو بخونن سو تفاهن ایجاد نمیشه و به جای مشاجره می شه حرف مفید زد
خب دوست عزیز ایشالا که این هفته شروع کاری به روال قبل برگشته باشن. این خطم:
We continue to prioritize immigrant visas, adoption cases, and emergency nonimmigrant visa cases. We are printing visas for these cases with very few delays. n.
منظورش ماهاییم دیگه. من تاریخ ای بیستم 14 اگوسته مثلن! در بدبینانه ترین حالتم که طول بکشه این پروسه الویت با دانشجوهای نگون بختی چون ماست که تاریخ ای بیستشون نزدیکه و کلیر شدن.

soheilerashidi
August 3rd, 2014, 04:10 AM
من بهتون توصیه نمیکنم که از شرکت ها اقدام کنین چون اونا نگه میدارن با هم میفرستن چنتا پاسپورت رو با هم و بع با هم برمیگردونن. حالا این وسط کار یکی از پاسپورتا و ویزاها گیر پیدا کنه بقیه ی پاسپورتا هم معطل اون یدونه میشن. این اتفاق برای یکی از دوستانم افتاده بود.

soheilerashidi
August 3rd, 2014, 04:11 AM
دوستان کسی هست که هفته ی آینده برای پیک آپ بخواد بره دبی؟ لطفا اگه کسی هست پیام خصوصی بده

abidalll
August 3rd, 2014, 09:20 AM
کسی امروز ISSUED نشده؟

Niloufarniknam
August 3rd, 2014, 10:33 AM
يعني از ٢٠ جولاي كه سيستم crash كرده كسي ويزا نگرفته؟

alinina
August 3rd, 2014, 11:07 AM
يعني از ٢٠ جولاي كه سيستم crash كرده كسي ويزا نگرفته؟
من الان با اقای روانبخش صحبت کردم، پیکاب ویزا میکنن از دبی. گفتن نگران نباشین تا اخر هفته صادر میشه یه تاخیر بابت تعطیلات بوده و یه تاخیر کلی که خیلی تو روند صدور ویزا برای دانشجوها تاثیر گذار نبوده. نگران نباشین فعلن ما به مرحله ی احساس بحران نرسیدیم! بزارین یه 4-5 روز بگذره....

manmiram
August 3rd, 2014, 02:51 PM
دوستان من امروز سایت واشنگتن برام آپدیت شده و زده "issued". عصر ۲۴ ژولای پاسپورتم رسیده بود به سفارت. ۲۷ و ۳۱ آگوست سایت واشنگتن آپدیت شد و نهایتان امروز زده ایشود. اما مساله اینجاست که توی سایت CsC هنوز هیچی‌ آپدیت نشده و حتی AWB را هم برام ننوشته و سفارت هم هنوز بهم ایمیل نزده. مساله چیه. پس چرا خبریشون نمی‌شه!!!!؟؟؟؟؟!!!؟؟؟

پس کی‌ این پاسپورت از توی این سفارت بیرون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟ ۱۰ روز هستش که پاسپورت دستشونه!!!!!!

دوستانی که قبلا ویزا گرفتن اطلاع دارن که از زمانی‌ که سایت واشنگتن می‌زنه ایشود بعدش مراحلش چه جوریه؟

alinina
August 3rd, 2014, 02:59 PM
دوستان من امروز سایت واشنگتن برام آپدیت شده و زده "issued". عصر ۲۴ ژولای پاسپورتم رسیده بود به سفارت. ۲۷ و ۳۱ آگوست سایت واشنگتن آپدیت شد و نهایتان امروز زده ایشود. اما مساله اینجاست که توی سایت CsC هنوز هیچی‌ آپدیت نشده و حتی AWB را هم برام ننوشته و سفارت هم هنوز بهم ایمیل نزده. مساله چیه. پس چرا خبریشون نمی‌شه!!!!؟؟؟؟؟!!!؟؟؟

پس کی‌ این پاسپورت از توی این سفارت بیرون میاد؟؟؟؟؟؟؟؟ ۱۰ روز هستش که پاسپورت دستشونه!!!!!!

دوستانی که قبلا ویزا گرفتن اطلاع دارن که از زمانی‌ که سایت واشنگتن می‌زنه ایشود بعدش مراحلش چه جوریه؟
خب بهشون ایمیل بده بگو. اینجا هم لطفا بفرمایین نتیجه چی شد. منم اپدیت شدم امروز.

jabbarimoh
August 3rd, 2014, 03:00 PM
سلام. من موقع وقت گرفتن پیک رو empost main hub در خیابان مراکش انتخاب کردم. جاش حالا عوض شده با توجه به این خبر؟
https://usvisa-info.com/en-ae/selfservice/ss_announcements#jun9

Niloufarniknam
August 3rd, 2014, 03:19 PM
منم امروز اپديت شدم ولي تا پنج شنبه تحويل ميدن به امپست يعني؟ ٣١ جولاي وارد سفارت شده! :(

Niloufarniknam
August 3rd, 2014, 03:21 PM
خب بهشون ایمیل بده بگو. اینجا هم لطفا بفرمایین نتیجه چی شد. منم اپدیت شدم امروز.
جواب ايميل نميدن :(

Niloufarniknam
August 3rd, 2014, 03:23 PM

دوستانی که قبلا ویزا گرفتن اطلاع دارن که از زمانی‌ که سایت واشنگتن می‌زنه ایشود بعدش مراحلش چه جوریه؟از ١٠ روز ٥ روزش تعطيل بوده

alinina
August 3rd, 2014, 03:24 PM
جواب ايميل نميدن :(
ما که خیلی زوده الان ایمیل بدیم! یعنی روال کاریشون 5 روز باشه شما تازه امروز اپدیت شدی خداییش روت میشه ایمیل بدی بگی پس کی ایشو میشم؟ من که روم نمیشه هنوز! یه کم صبر کنین سه شنبه اگه ایشو نشد ایمیل بدین. درکتون میکنم استرس دارین ایشالا که به پروازتون میرسین.

Tores
August 3rd, 2014, 04:28 PM
وقتی در سایت واشنگتن می زنه issued، از سمت سفارت هم ایمیلی برایمان میاد مثل ایمیل اول که اعلام کرد ویزا آماده شده؟ ممنون

maralvz
August 3rd, 2014, 06:28 PM
بچه ها من دوستم امروز كلير شده هفته ديگه ساعت ٥ صبح دوشنبه پروازشه ميرسه؟بايد چيكار كرد؟

manmiram
August 4th, 2014, 07:42 AM
بچه ها من دوستم امروز كلير شده هفته ديگه ساعت ٥ صبح دوشنبه پروازشه ميرسه؟بايد چيكار كرد؟

هیچی‌ اگه پروازت با ایمیرت هست باید همین امروز درخواست ویزای فوری دوبی‌ کنی‌ و فردا چمدونتو برداری و دیگه از همه خدافظی‌ کنی‌ و خودت بری دوبی‌. بمونی ویزاتو بگیر و دیگه از همونجا هم راهی آمریکا بشی‌. در غیر این صورت من فکر نمیکنم بتونی‌ به پروازت برسی‌.

البته گفت باشم خوب اینجوریم کلی‌ هزینت می‌شه. شاید همون بهتر باشه که پروازتو عقب بندازی. حساب کن ببین هرکدوم چقدر هزینش و تصمیم بگیر. البته پروازتو باید اقلاّ برای ۲ هفته عقب بندازی. اگر نه تا این آژانس‌ها پاسپورتتو ببرنو بیارن از استرس برگشتن ویزات چنتا سکته میکنی‌

alinina
August 4th, 2014, 12:09 PM
من امروزم اپدیت شدم! برادران ارزشی آمریکا هی هر روز میان اپدیت میکنن ؟ یا مثلن پاسپورت منو دارن دست به دست میچرخونن و اپدیت میزنن؟ یا من به ایشو شدن فردای امروزم امیدوار باشم پس از دو اپدیت؟
ممنون میشم ابهاماتم رو پاسخگو باشین دوستان با تجربه.

jayman
August 4th, 2014, 12:25 PM
بچه ها کلیرنس من همین الان اومد. مصاحبه 10 جولای آپدیت 24 جولای، الان کلیرنس اومد. آی بیست 13 آگست چکار کنم الان واسه پیکاپ؟؟؟؟؟؟؟

Remuslupin
August 4th, 2014, 12:36 PM
بچه ها کلیرنس من همین الان اومد. مصاحبه 10 جولای آپدیت 24 جولای، الان کلیرنس اومد. آی بیست 13 آگست چکار کنم الان واسه پیکاپ؟؟؟؟؟؟؟
اولا که تبریک میگم
من خودم هنوز منتظره ویزام هستم و تاریخ آی بیست هم 20 آگوست هست. من خودم ویزای دبی رو گرفتم که خودم پیک آپ کنم و از همون دبی هم بلیط بگیرم و برم. شما هم ببین امکان این کار واست هست یا نه. چون پرواز هم از دبی بیشتره ولی خوب باید متحمل یه سری هزینه ها بشی. یا میتونی درخواست Late Arrival بدی که دیگه استرس هم نداشته باشی.

jayman
August 4th, 2014, 12:42 PM

اولا که تبریک میگم
من خودم هنوز منتظره ویزام هستم و تاریخ آی بیست هم 20 آگوست هست. من خودم ویزای دبی رو گرفتم که خودم پیک آپ کنم و از همون دبی هم بلیط بگیرم و برم. شما هم ببین امکان این کار واست هست یا نه. چون پرواز هم از دبی بیشتره ولی خوب باید متحمل یه سری هزینه ها بشی. یا میتونی درخواست Late Arrival بدی که دیگه استرس هم نداشته باشی.
ممنونم مرسی. دانشگاه هیچ جوری لیت نداد. این آزانسا که پیکاپ می کنن کدوم بهترن؟ امروز دوشنبه ست اگه فردا برسه امپست و یکشنبه هفته بعد بیاد اوکی میشه (اطلاعات من بر این پیش فرضه که سه شنبه و شنبه فقط امپوست دریافت می کنه و تحویل میده!) چون اگه خودم برم خیلی هزینه داره واسم.

soheilerashidi
August 4th, 2014, 12:44 PM
سلام. من یه سوال داشتم، اینکه شما برای پیکاپ از چه طریقی اقدام میکنید؟ لطفا منو راهنمایی کنید

Niloufarniknam
August 4th, 2014, 12:52 PM

پاس شمارو هنوز سفارت نداده به امپست؟

manmiram
August 4th, 2014, 01:56 PM
پاس شمارو هنوز سفارت نداده به امپست؟

چرا همون دیشب ساعت ۲۰:۳۰ دادن به امپوست و توی سایت CsC هم AWB را بلاخره وارد کردن. البته الان توی سایت امپوست نوشته "Shipment received at EmPost HO Dubai". حالا این یعنی چی؟

alinina
August 4th, 2014, 01:59 PM
سلام من چطوری می تونم یه لیست از شرکتهایی که پیکاپ می کنن داشته باشم؟ میخوام ببینم کی امشب میبره پاسپورت رو که فردا سابمیت کنه! تاریخ آی20م 13 آگسته دانشگاه هم لیت نمیده.
فکر میکنم بدی اقای روانبخش کارات زودتر پیش بره
برو تو این سایتhttp://www.usvisadana.com/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/
امروز پست کنی با تی ان تی دستش برسه همون روز تحویل امپست میده.
ایشالا کارت زودتر راه بیافته.

alinina
August 4th, 2014, 02:01 PM
چرا همون دیشب ساعت ۲۰:۳۰ دادن به امپوست و توی سایت CsC هم AWB را بلاخره وارد کردن. البته الان توی سایت امپوست نوشته "Shipment received at EmPost HO Dubai". حالا این یعنی چی؟
یعنی به اون شرکتی که کارای پیکاپتونو انجام میده بگین بره تحویلش بگیره پاسپورتو و براتون زودتر بفرسته!

alinina
August 4th, 2014, 02:02 PM
من امروز اپديت نشدم خوشحال باشين عزيزان دارن نشون ميدن در صحنه حضور دارن!
خب همینطور که داریم میبینیم انگار روال کاملن عادیه و اون کرش و این صحبتاا برای ماها نبوده و شما هم ایشالا به پروازت میرسی.

QUPHAS
August 4th, 2014, 04:33 PM
سلام
من هم دیروز و امروز آپدیت شدم! امیدوارم امروز ایمیل رو بدن!

psps1368
August 4th, 2014, 09:15 PM
من دیروز ساعت ۸ شب ایمیل سفارت مبنی بر صدور ویزا و فرستاده شدن پاسپورت به امپوست رو دریافت کردم. دیروز وضعیت Shipment received at EmPost HO Dubai بود. با تهران پیکاپ هم تماس گرفتم و گفتم موضوع رو. امروز شده Out for delivery from EmPost HO Dubai. این یعنی آزانس پاسپورت رو پیکاپ کرده؟ اگر نه، وضعیت های بعدی به چه صورت خواهد بود؟

visahope
August 5th, 2014, 01:29 AM
دوستان من میخوام خودم پروسه پیکاپ رو تو دوبی انجام بدم. میشه لطفا بفرمایید چه پروسه ای رو باید طی کنم؟ مثلا اینکه چه مدارکی رو باید تحویل بدم یا اینکه قبل از رفتن باید در سایت us-visa.info کاری رو انجام بدم یا نه. کدوم آدرس باید برم؟
خیلی متشکر

aassadi
August 5th, 2014, 11:18 AM
سلام
من هم دیروز و امروز آپدیت شدم! امیدوارم امروز ایمیل رو بدن!

سلام می شه بگید تاریخ امپست ، سفارت ، آپدیت ، ایشو رو بگید ؟

Leila.azizi80
August 5th, 2014, 11:27 AM
دوستان من میخوام خودم پروسه پیکاپ رو تو دوبی انجام بدم. میشه لطفا بفرمایید چه پروسه ای رو باید طی کنم؟ مثلا اینکه چه مدارکی رو باید تحویل بدم یا اینکه قبل از رفتن باید در سایت us-visa.info کاری رو انجام بدم یا نه. کدوم آدرس باید برم؟
خیلی متشکر

بله بايد بري تو همون صفحه اپوينتمنت (وقت سفارت) كه قبلا رفتي وقت سفارت گرفتي ساين آپ كني و مرحله به مرحله پيش بري يعني از بخش كورير ، رجيستر كني و اون مراحل تا بشه NIV212g و ازش يك پرينت بگيري و با برگه زرد و پاس بري اونجا (حواست باش اگه غيرخودت كسي رفت بايد نامه وكالت (غير رسمي كه به انگليسي نوشته فلاني با اين مشخصات مياد جاي من بگيره) با كارت شناسايي خودش را داشته باشد. وقتي تحويل ايمپوست( كه قبلا رجيستر كردي و آدرسش تو همون NIV212g است) دادي بهت يك ترك نامبر ميدهد و ميري تو سايت http://www.empostuae.com/ وضعييتت رو چك مي كني كه از اونجا بره سفارت و از سفرات كه ايشو شد دوباره برگرده ايمپوست و شما بري تحويل بگيري

aramroshan
August 5th, 2014, 03:01 PM
بله بايد بري تو همون صفحه اپوينتمنت (وقت سفارت) كه قبلا رفتي وقت سفارت گرفتي ساين آپ كني و مرحله به مرحله پيش بري يعني از بخش كورير ، رجيستر كني و اون مراحل تا بشه NIV212g و ازش يك پرينت بگيري و با برگه زرد و پاس بري اونجا (حواست باش اگه غيرخودت كسي رفت بايد نامه وكالت (غير رسمي كه به انگليسي نوشته فلاني با اين مشخصات مياد جاي من بگيره) با كارت شناسايي خودش را داشته باشد. وقتي تحويل ايمپوست( كه قبلا رجيستر كردي و آدرسش تو همون NIV212g است) دادي بهت يك ترك نامبر ميدهد و ميري تو سايت http://www.empostuae.com/ وضعييتت رو چك مي كني كه از اونجا بره سفارت و از سفرات كه ايشو شد دوباره برگرده ايمپوست و شما بري تحويل بگيري

ممنون از راهنمایی تون اما من متوجه نشدم اون قسمت اول کجا باید رفت لطف می کنید بیشتر توضیح بدید

ممنون

Leila.azizi80
August 5th, 2014, 04:24 PM
ممنون از راهنمایی تون اما من متوجه نشدم اون قسمت اول کجا باید رفت لطف می کنید بیشتر توضیح بدید

ممنون

http://usvisa-info.com/en-AE/selfservice/us_courier_information
ساين آپ كن ته صفحه تو قسمت What would you like to do? نوشته "courier" پيش برو و Trip Purpose: NIV 221g Follow-up Courier In رو تيك بزن و ادامه بده تا سابميت كني بعد از سابميت هروقت بياي تو اين صفحه ساين اين كني ديگه صفحه جديدتو مي بيني بعدا هم كه ويزات ايشو شد سفرات بده به ايمپوست اينجا Waybill Number رو مي بيني

alinina
August 5th, 2014, 05:41 PM
دوستان ویزای من امروز ایشو شد، قابل توجهی اونایی که میگفتن سیستم کن فیکون شده و پروسه صدور ویزا ممکنه ده روز طول بکشه، مال من سه روز شد. ایشالا کاربر نیلوفر ، کاربری لیلا و کاربرQUPHAS (http://www.applyabroad.org/forum/member.php?47027-QUPHAS)
هم ویزاشون امروز فردا ایشو بشه که همزمان پاسپورتمون وارد سفارت شد!

Leila.azizi80
August 5th, 2014, 05:47 PM
مال من هم ايشو شد (شنبه دست سفارت بود يكشنبه و دوشنبه آپديت شدم و امروز ايشو)

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 06:08 PM
دوستان ویزای من امروز ایشو شد، قابل توجهی اونایی که میگفتن سیستم کن فیکون شده و پروسه صدور ویزا ممکنه ده روز طول بکشه، مال من سه روز شد. ایشالا کاربر نیلوفر ، کاربری لیلا و کاربرQUPHAS (http://www.applyabroad.org/forum/member.php?47027-QUPHAS)هم ویزاشون امروز فردا ایشو بشه که همزمان پاسپورتمون وارد سفارت شد!
خيلي براتون خوشحالم من امروز اپديت شدم ولي نزده ايشو فكر كنم چون پاس شما اول وقت ٣١ وارد شد مال من اخر وقت

alinina
August 5th, 2014, 06:18 PM
خيلي براتون خوشحالم من امروز اپديت شدم ولي نزده ايشو فكر كنم چون پاس شما اول وقت ٣١ وارد شد مال من اخر وقت

ایشالا بعد از دو تا اپدیت ایشو هستین فرداش. ممنونم.

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 06:21 PM
ایشالا بعد از دو تا اپدیت ایشو هستین فرداش. ممنونم.
اميدوارم حالا اگه فردا ايشو بشه تا پنج شنبه تحويل امپست ميدن به نظرتون؟

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 06:27 PM
ظاهرا من دچار نحسي كليرانس ١٣ جولاي شدم سفارت كي پاسو تحويل ميده به امپست؟ ساعت خاصي داره؟ يعني من اگه فردا ويزام ايشو بشه كي ميرسه امپست؟ چه ساعتي؟ ميخوام بدونم شركت ميتونه پيك اپ كنه يا نه؟

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 06:35 PM
مال من هم ايشو شد (شنبه دست سفارت بود يكشنبه و دوشنبه آپديت شدم و امروز ايشو)
شنبه سفارت بود؟ پاس من پنج شنبه سفارت بود يكشنبه و امروز اپديت شدم ولي نزده ايشود :(

alinina
August 5th, 2014, 06:46 PM
ظاهرا من دچار نحسي كليرانس ١٣ جولاي شدم سفارت كي پاسو تحويل ميده به امپست؟ ساعت خاصي داره؟ يعني من اگه فردا ويزام ايشو بشه كي ميرسه امپست؟ چه ساعتي؟ ميخوام بدونم شركت ميتونه پيك اپ كنه يا نه؟
اینجوری نگین یه کم انرژی مثبت بابا! من الان پرسیدم از شرکتی که برام پیکاپ میکنه،گفت شنبه از امپست تحویل میگیره! ظاهرن شنبه ها و سه شنبه ها پاسو میدن!مطمئن نیستم. فردا ایشو بشه تا شب ترک نامبرو میدن فرداش میرسه امپست شنبه هم تحویل میگیرن!بعدشم پست میکنن سریع!

soheilerashidi
August 5th, 2014, 06:53 PM
بچه ها لطفا یکی به من بگه از چه طریقی برای پیکاپ ویزا اقدام کنم. چرا کسی جواب سوال منو نمیده :(
نمیدونم چقد میشه به این شرکتا اطمینان کرد! شما همه از شرکتا اقدام کردین؟ اگه اره، راضی بودین؟ طول نمیکشه؟

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 06:58 PM
اینجوری نگین یه کم انرژی مثبت بابا! من الان پرسیدم از شرکتی که برام پیکاپ میکنه،گفت شنبه از امپست تحویل میگیره! ظاهرن شنبه ها و سه شنبه ها پاسو میدن!مطمئن نیستم. فردا ایشو بشه تا شب ترک نامبرو میدن فرداش میرسه امپست شنبه هم تحویل میگیرن!بعدشم پست میکنن سریع!
من يكشنبه صبح پرواز دارم يعني پنج شنبه امپست تحويل نميده پاسو؟ براي من ايران انكارا قراره پيك اپ كنه پروازشون پنج شنبه شبه! شايد شركت شما شنبه و سه شنبه پرواز داره؟

alinina
August 5th, 2014, 07:05 PM
من يكشنبه صبح پرواز دارم يعني پنج شنبه امپست تحويل نميده پاسو؟ براي من ايران انكارا قراره پيك اپ كنه پروازشون پنج شنبه شبه! شايد شركت شما شنبه و سه شنبه پرواز داره؟
والا این شرکته یک فرده که اونجا ساکنه و پست میکنه خودش! حتمن تماس بگیرین به شرکته بگین که پنجشنبه پیکاب میکنه یا این شرایط امپسته که میگه شنبه ها فقط تحویل میگیرن و تحویل میدن و سه شنبه ها! منم تو همینش شک داشتم! اگه شنبه هم اونا تحویل بگیرن میتونن با پست اکسپرس یا یه پروازی که اشنا دارن سریع بهتون برسوننش پاسپورتو.

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 07:14 PM
والا این شرکته یک فرده که اونجا ساکنه و پست میکنه خودش! حتمن تماس بگیرین به شرکته بگین که پنجشنبه پیکاب میکنه یا این شرایط امپسته که میگه شنبه ها فقط تحویل میگیرن و تحویل میدن و سه شنبه ها! منم تو همینش شک داشتم! اگه شنبه هم اونا تحویل بگیرن میتونن با پست اکسپرس یا یه پروازی که اشنا دارن سریع بهتون برسوننش پاسپورتو.
من الان با اقاي اميني مدير شركت ايران انكارا صحبت كردم گفت امپست هر روز تحويل ميده

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 07:15 PM
حتي جمعه هم ممكنه امپست ويزا تحويل بده اينطور كه اقاي اميني گفتن

jayman
August 5th, 2014, 08:08 PM
سلام دوستان من امروز پاسم رو دادم رویین گشت ازم فقط پاس و برگه زرد رو گرفت گفتم جاهای دیگه کلی وکالتنامه و یه رسیدی که نمیدونم چیه و اینا رو میگیرن شما هیچی نمیخواید گفت نه ما مجوز داریم! الان بنظرتون من نباید کاری کنم؟! گیج و ویجم. آی بیستم 13 آگسته لیت هم ندادن هیج جوری فقط یه ایمیل زدن که می تونی دیرتر بیای پرینت اونو دارم فقط. برنامه م اینه که اگه اینا 5شنبه بدن امپست و تا دوشنبه یا سه شنه حاضر بشه داداشم بره بگیره پاسو بیاره منم شبش برم! نظرتون چیه؟ پیشنهادی چیزی؟

rezarazavi1
August 5th, 2014, 08:57 PM
من یکشنبه ایشو شدم. دوشنبه بهم میل زد سفارت و ترکینگ نامبر رو داد. سه شنبه ساعت 11 صبح تهران پیکاپ پاسپورت ممهور به ویزا رو بهم داد! فردا هم پرواز دارم!
ممنون از سرعت عمل تهران پیکاپ و امیدوارم همتون ویزاتون بیاد.

Niloufarniknam
August 5th, 2014, 11:49 PM
ميل سفارت چه ساعتي مياد؟

QUPHAS
August 6th, 2014, 12:40 AM
سلام مال من هم امروز بعدازظهر ایشو شده!

Niloufarniknam
August 6th, 2014, 12:53 AM
سلام مال من هم امروز بعدازظهر ایشو شده!
تبريك ميگم چه ساعتي؟

alinina
August 6th, 2014, 10:31 AM
تبريك ميگم چه ساعتي؟
برای من ایمیل ساعت 12.5 شب اومده بود.

Niloufarniknam
August 6th, 2014, 10:39 AM
برای من ایمیل ساعت 12.5 شب اومده بود.
١٢:٣٠ همون شبي كه ايشو شد يا فردا شبش؟ ببخشيد انقدر ميپرسم دارم از استرس ميميرم

Leila.azizi80
August 6th, 2014, 10:44 AM
دوستاني كه دادند دانا والان مال هممون ايشو شده اگه همه بهش بگيم امروز فردا هم ميره تحويل مي گيره و الا ميذاره شنبه من بهش گفتم شما هم بگيد

alinina
August 6th, 2014, 10:55 AM
١٢:٣٠ همون شبي كه ايشو شد يا فردا شبش؟ ببخشيد انقدر ميپرسم دارم از استرس ميميرم
دیشب دیگه، ظهرش ایشو شد شبش ایمیلش اومد. ایشالا که امروز تا بعد از ظهر ایشو میشیه و شبم براتون ایمیلش میاد.

alinina
August 6th, 2014, 10:56 AM
دوستاني كه دادند دانا والان مال هممون ايشو شده اگه همه بهش بگيم امروز فردا هم ميره تحويل مي گيره و الا ميذاره شنبه من بهش گفتم شما هم بگيد
من بهشون الان پیام دادم گفتم زودتر پیکاب کنن. منکه هنوز تایپ ویزامم نمیدونم! امیدوارم مالتی باشه!

Niloufarniknam
August 6th, 2014, 02:30 PM
من همين الان ويزام issued شده ويزام يعني فردا واسه پيك اپ امادس؟

abidalll
August 6th, 2014, 07:51 PM
من همين الان ويزام issued شده ويزام يعني فردا واسه پيك اپ امادس؟

ایمیل سفارت معمولا حدود 9:30 شب میاد. ویزاتون از فردا قابل گرفتنه. ایمیلی که از طرف سفارت میاد رو حتما برای شرکتی که کار پیکاپ رو براتون انجام میدن فوروارد کنید.

QUPHAS
August 6th, 2014, 09:46 PM
lدیروز بعد از ظهر طرفای ساعت 3 ایشو شد و ساعت 12:30 ایمیل اومد. من با دانا روانبخش صحبت کردم که عجله دارم و گفتن که فردا پیکاپ میکنن.

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 12:33 AM
سلام بچه ها. یک سوالی داشتم. آیا برای همه شما یک روز کاری بعد از تحویل ویزا به سفارت, سایت واشنگتون براتون آپدیت شد؟ کسی هست که اینجوری نباشه؟ آخه برا من نشده و کمی نگران شدم. متشکرم.
پاس من ٣١ جولاي وارد سفارت شد ولي ٣ و ٥ اگست اپديت و امروز ايشو شد

jabbarimoh
August 7th, 2014, 08:54 AM
سلام بچه ها. یک سوالی داشتم. آیا برای همه شما یک روز کاری بعد از تحویل ویزا به سفارت, سایت واشنگتون براتون آپدیت شد؟ کسی هست که اینجوری نباشه؟ آخه برا من نشده و کمی نگران شدم. متشکرم.

jabbarimoh
August 7th, 2014, 12:08 PM
سلام. نه واسه ما 24 جونیا که نشده. مهم نیست جای نگرانی نداره. از کجا فهمیدید که به سفارت تحویل شده؟ تا بر نگرده از سفارت که ایمیلی نمیاد!
خب EMPOST به من یک tracking number داد که با وارد کردنش در
https://www.empostuae.com/NewCourierWebsite/UIPages/Tracking/TrackShipments.aspx
میشه فهید کی تحویل سفارت شده. می تونید به جای شماره پیگیری, در قسمت reference number شماره پاستون رو وارد کنید (قابل توجه کسایی که آژانس های تنبل ناز می کنن تا شماره پیگیری رو بدن).
آقا شما مگه پاستون رسیده به سفارت؟ کی؟ هنوز آپدیت نشدین؟

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 12:13 PM

نگران نباشين سرشون شلوغه واسه منم همون فرداش اپديت نشد ولي بالاخره الان تو امپسته و اماده پيك اپ خدارو شكر به پروازم ميرسم

jabbarimoh
August 7th, 2014, 12:17 PM
ببخشید یک اشتباه تو سوالم بود. منظورم اینه: "
آیا برای همه شما یک روز کاری بعد از تحویل ویزا به سفارت, سایت واشنگتون براتون آپدیت شد؟ کسی هست که اینجوری نباشه؟"

ببخشید یک اشتباه تو سوالم بود. منظورم اینه: "آیا برای همه شما یک روز کاری بعد از تحویل پاسپورت به سفارت, سایت واشنگتون براتون آپدیت شد؟ کسی هست که اینجوری نباشه؟"

QUPHAS
August 7th, 2014, 01:43 PM
سلام
دانا مال من رو پیکاپ کرد!
مالتیپله! باورم نمیشه! خدا رو شکر!

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 02:46 PM
من هنوز ايميل دريافت نكردم ولي الان جواب ميل ٣ اگستمو دادن و بابت تاخير در پاسخگويي معذرت خواستن و گفتن ميتونم پاسمو تحويل بگيرم از امپست جالبه جواب تمپلت ندادن

jabbarimoh
August 7th, 2014, 02:50 PM
سلام به همگی
امیدوارم موج کلیرنس واقعا شروع شده باشه.
من هم یکی از بازمونده های 15 می هستم...اطلاعاتم تو جدول نیست...ولی پست ها رو میخونم و این باعث دلگرمی هستش...ممنونم ازتون...گفتم بیام من هم یک پست بزارم که معلوم بشه افراد زیادی منتظرن...ایشالا ویزای هممون بیاد...حالا من از حضورتون 2 تا سوال داشتم: 1) چی جورد تو سایت دبی تقاضا expedite بدم؟ باید از contact us نوع ویزا رو انتخاب کنم و گزینه I need to travel urgently رو انتخاب کنم؟ 2) راه سریع pick up چی هستش؟ tehran pick up که ده روز طول میکشه...اگه لب مرزی کلیر شدیم چه کنیم؟

(1) نه. با اون کار یک سوال تمپلیت می پرسید و جواب هم تمپلیت خواهد بود. another question رو انتخاب کنید. ولی راحت ترین کار همان ایمیل به USConsulateDubaivisa@state.gov هست. اگه حال کنن جواب بدن میدن.
(2) سریعترین راه البته اینه که خودتون بیایید مثل من. هزینه اش زیاده ولی وقتی مجبورید چاره ای نمی ماند. در مورد آژانس ها گویا ت.پ. یا آقای د.ر. خوب عمل می کنن.

miloo
August 7th, 2014, 03:03 PM
من هنوز ايميل دريافت نكردم ولي الان جواب ميل ٣ اگستمو دادن و بابت تاخير در پاسخگويي معذرت خواستن و گفتن ميتونم پاسمو تحويل بگيرم از امپست جالبه جواب تمپلت ندادن

سلام . من هم دقیقا وضعیتم شبیه شماست ، فقط بعد از ۵ اگوست دیگه ایشو هم نشده . میشه لطفا بگید به چه ادرسی ایمیل دادید؟!

amirbaghdadi
August 7th, 2014, 03:20 PM
خب EMPOST به من یک tracking number داد که با وارد کردنش در
https://www.empostuae.com/NewCourierWebsite/UIPages/Tracking/TrackShipments.aspx
میشه فهید کی تحویل سفارت شده. می تونید به جای شماره پیگیری, در قسمت reference number شماره پاستون رو وارد کنید (قابل توجه کسایی که آژانس های تنبل ناز می کنن تا شماره پیگیری رو بدن).
آقا شما مگه پاستون رسیده به سفارت؟ کی؟ هنوز آپدیت نشدین؟

آژانس نداد بهم ولی شماره پاسمو زدم دیدم ترکینگو. زده امروز میره تو سفارت. (Out for delivery from EmPost HO Dubai - 07/08/2014 13:02)

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 03:36 PM
سلام . من هم دقیقا وضعیتم شبیه شماست ، فقط بعد از ۵ اگوست دیگه ایشو هم نشده . میشه لطفا بگید به چه ادرسی ایمیل دادید؟!
mailto:usconsulatedubaivisa@state.gov

miloo
August 7th, 2014, 03:39 PM
به من هم کمتر از ۵ دقیقه جواب دادن و گفتن که پاسپورتتون رو بعد از ساعت ۶ عصر از امپوست بگیرید! خدا به خیر کنه!!! لطفا اگر ویزاتون رو گرفتید خبر بدید من هم خیالم راحت باشه ...

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 03:51 PM
به من هم کمتر از ۵ دقیقه جواب دادن و گفتن که پاسپورتتون رو بعد از ساعت ۶ عصر از امپوست بگیرید! خدا به خیر کنه!!! لطفا اگر ویزاتون رو گرفتید خبر بدید من هم خیالم راحت باشه ...
من قراره شنبه صبح برم از شركت بگيرم :)

miloo
August 7th, 2014, 04:10 PM
خوب، خدا رو شکر کارتون راه افتاد. پرواز من دوشنبه است، فکر کنم بالاخره یطوری دستم برسه تا اون موقع. فقط نگرانیم از اینه که هنوز توی سایت واشنگتن ایشو هم نزده! البته ممکنه وقت اپدیت استتوس رو نداشتن. به هر حال مبارکه :)

maziarbabaei
August 7th, 2014, 04:15 PM
دوستانی که تجربه پیکاپ از طریق شرکت ها رو دارن میشه یه راهنمایی بهم بکنن؟ من امروز 7 آگوست پاسپورت رو برا پیکاپ به یکی از شرکت ها دادم. میخوام برا 21 آگ.ست بلیط بگیرم . به نظرتون تا اون موقع به دستم میرسه پاسپورت؟ ممنون

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 04:28 PM
دوستانی که تجربه پیکاپ از طریق شرکت ها رو دارن میشه یه راهنمایی بهم بکنن؟ من امروز 7 آگوست پاسپورت رو برا پیکاپ به یکی از شرکت ها دادم. میخوام برا 21 آگ.ست بلیط بگیرم . به نظرتون تا اون موقع به دستم میرسه پاسپورت؟ ممنون
بستگي داره شركت كي پاسو تحويل بده به سفارت ازشون حتما تركينگ نامبر بگيريد بعضي شركتا نميدن

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 04:33 PM
خوب، خدا رو شکر کارتون راه افتاد. پرواز من دوشنبه است، فکر کنم بالاخره یطوری دستم برسه تا اون موقع. فقط نگرانیم از اینه که هنوز توی سایت واشنگتن ایشو هم نزده! البته ممکنه وقت اپدیت استتوس رو نداشتن. به هر حال مبارکه :)
من هنوز ميل نگرفتم ولي از شركت صبح زنگ زدن گفتن ميل دريافت كردن و امروز پيك اپ ميكنن سفارت فقط جواب ميل ٣ اگستمو داده نگران نباشيد

aassadi
August 7th, 2014, 04:57 PM
سلام
من پاسپورتم 4 آگوست رسید آپست ، 5 ام رسید سفارت ، 6 ام آپدیت شد ، امروزم آپدیت شد زد ISSUE

maziarbabaei
August 7th, 2014, 05:20 PM
بستگي داره شركت كي پاسو تحويل بده به سفارت ازشون حتما تركينگ نامبر بگيريد بعضي شركتا نميدنشرکت گفته یکشنبه به امپوست تحویل میده

jayman
August 7th, 2014, 06:53 PM
سلام بچه ها من چهارشنبه پاس رو دادم به آژانس رویین گشت نه ترکینگ نامبر میده نه اطلاعات درست حسابی واقعا استرس دارم چون تاریخ آی بیستم خیلی نزدیکه. چطور می تونم بفهمم پاس کی وارد سفارت شده؟ آیا وضعیتم در سایت واشنگتن آپدیت میشه؟ هنوز هیچ آپیدیتی نشده!

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 06:58 PM
سلام بچه ها من چهارشنبه پاس رو دادم به آژانس رویین گشت نه ترکینگ نامبر میده نه اطلاعات درست حسابی واقعا استرس دارم چون تاریخ آی بیستم خیلی نزدیکه. چطور می تونم بفهمم پاس کی وارد سفارت شده؟ آیا وضعیتم در سایت واشنگتن آپدیت میشه؟ هنوز هیچ آپیدیتی نشده!
هرجوري هست تركينگ نامبر بگيريد من ١٣ جولاي كلير شدم تازه شنبه گفتن برم شركت پاسو بگيرم

jabbarimoh
August 7th, 2014, 07:05 PM

در
https://www.empostuae.com/NewCourier...Shipments.aspx (https://www.empostuae.com/NewCourierWebsite/UIPages/Tracking/TrackShipments.aspx)

میشه فهید کی تحویل سفارت شده. می تونید به جای ترکینگ نامبر, در قسمت reference number شماره پاستون رو وارد کنید.

jayman
August 7th, 2014, 07:07 PM
هرجوري هست تركينگ نامبر بگيريد من ١٣ جولاي كلير شدم تازه شنبه گفتن برم شركت پاسو بگيرم
شوخی می کنید؟؟؟؟؟ بیپاره شدم که پس... چکار کنم! اگه دروغ گفته باشن (که خیلی محتمله) و تا حالا نداده باشن پاس رو که نمیرسم...... عجب اشتباهی کردم

jabbarimoh
August 7th, 2014, 07:09 PM
در
https://www.empostuae.com/NewCourier...Shipments.aspx (https://www.empostuae.com/NewCourierWebsite/UIPages/Tracking/TrackShipments.aspx)

میشه فهید کی تحویل سفارت شده. می تونید به جای ترکینگ نامبر, در قسمت reference number شماره پاستون رو وارد کنید.

ا
با این کار ترکینگ نامبرتون هم می فهمید چیه.

jayman
August 7th, 2014, 07:09 PM
در

آقا خدا خیرت بده نجاتم دادی الآن چک کردم دیدم امروز ساعت 3 تحویل داده....

alinina
August 7th, 2014, 07:16 PM
شرکت گفته یکشنبه به امپوست تحویل میده
دیر داره تحویل میده! بگو شنبه تحویل بدن...تا یک شنبه اولین اپدیتتو حداقل داشته باشی.

Niloufarniknam
August 7th, 2014, 07:20 PM
آقا خدا خیرت بده نجاتم دادی الآن چک کردم دیدم امروز ساعت 3 تحویل داده....
اژانس خوبيه پس نگران نباشيد

soheilerashidi
August 7th, 2014, 08:36 PM
سلام دوستان. به کمکتون خیلی فوری نیاز دارم.
من مدارکم رو میخوام بدم یکی از دوستان برای پیکاپ. چه چیزایی لازمه که برای پیکاپ به همراه داشته باشه؟

jabbarimoh
August 7th, 2014, 08:50 PM
سلام دوستان. به کمکتون خیلی فوری نیاز دارم.
من مدارکم رو میخوام بدم یکی از دوستان برای پیکاپ. چه چیزایی لازمه که برای پیکاپ به همراه داشته باشه؟

1-پاس 2-برگه زرد 3-وکالت نامه به نام فرد مراجعه کننده + هر چیزی که احیانا تو ایمیل سفارت بهتون گفتن بیاورید.

s3pid3h
August 7th, 2014, 11:40 PM
سلام

من 29 می برگ صورتی گرفته بودم و قبل از اینکه پاسپورتم رو بفرستم برای صادر کردن ویزا سوالی داشتم که جایی جوابش رو پیدا نمی کردم و اون اینکه بعد از دریافت برگه صورتی چند روز وقت داریم برای فرستادن پاسپورت؟
فکر می کنم 90 روز درست باشه...همین قدر مطمئنم که من 3 آگست فرستادم پاسپورتم رو وطبق ایمیلی که از مرکز اطلاعات روادید گرفتم امروز ویزا صادر شده است.

s3pid3h
August 7th, 2014, 11:48 PM
1-پاس 2-برگه زرد 3-وکالت نامه به نام فرد مراجعه کننده + هر چیزی که احیانا تو ایمیل سفارت بهتون گفتن بیاورید.

مدارک مورد نیاز برای پیک آپ ویزا: (برگرفته از وبسایت تهران پیک آپ)
"لف. اصل پاسپورت امضا شده متقاضی ب. دو نسخه رسید کانفرمیشن ” نامه 221g مبنی بر پیگیری ارسال مدارک ویزای غیرمهاجرتی از طریق پیک” یا “NIV 221g follow-up courier in”
این رسید مربوط به پرداخت 160 دلاری که جهت گرفتن وقت سفارت در وب سایت usvisa-info.com انجام داده اید، می باشد.
پ.اصل برگه زرد یا صورتی که پس از انجام مصاحبه از افسر سفارت دریافت کرده اید.
ت.تکمیل و امضای دو نسخه از فرم وکالتنامه پیک آپ ویزا (http://tehranpickup.com/wp-content/uploads/2014/05/USA-Consulate-Authorization-Letter.pdf)
ث.تکمیل و امضای دو نسخه از قرارداد با شرکت یا آژانسی که مسئولیت فرستادن و دریافت پاسپورت را انجام می دهد (http://tehranpickup.com/wp-content/uploads/2014/07/%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%BE%DB%8C%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-2.6.pdf)

ج. دونسخه تصویر (کپی) پاسپورت"

aassadi
August 8th, 2014, 01:32 AM
من پاسپورتم 4 آگوست رسید آمپست ، 5 ام رسید سفارت ، 6 ام آپدیت شد ، امروزم آپدیت شد زد Issue شب هم ایمیل اومد که توی امپسته

jabbarimoh
August 8th, 2014, 05:04 AM

وضع من اینه: 3 آگوست امیل کلیرنس آمد. 5 آگوست شب پاس به سفارت رسید. 6 آگوست خبری نشد (نه امیل نه آپدیت). 7 آگوست شب امیل اومد که بسته ای به امپوست از جانب سفارت تحویل داده شده و AWB هم داد و همون شب به امپوست رسید ولی سایت واشنگتون آپدیت نشده و ایشود هم نیست. خدا به خیر کنه. من خودم الان دبی هستم. شعبه ما جمعه و شنبه تعطیله. یکشنبه می رم ببینم چه آشی پختن.

miloo
August 8th, 2014, 12:05 PM
وضع من اینه: 3 آگوست امیل کلیرنس آمد. 5 آگوست شب پاس به سفارت رسید. 6 آگوست خبری نشد (نه امیل نه آپدیت). 7 آگوست شب امیل اومد که بسته ای به امپوست از جانب سفارت تحویل داده شده و AWB هم داد و همون شب به امپوست رسید ولی سایت واشنگتون آپدیت نشده و ایشود هم نیست. خدا به خیر کنه. من خودم الان دبی هستم. شعبه ما جمعه و شنبه تعطیله. یکشنبه می رم ببینم چه آشی پختن.

آره، برای منم ایمیل دیشب اومد ولی همچنان سایت واشینگتون ایشو نزده! هنوز موفق نشدم با شرکت پیک آپ پاسم تماس بگیرم... خبری شد میگم منم ؛)

jabbarimoh
August 8th, 2014, 12:31 PM
آره، برای منم ایمیل دیشب اومد ولی همچنان سایت واشینگتون ایشو نزده! هنوز موفق نشدم با شرکت پیک آپ پاسم تماس بگیرم... خبری شد میگم منم ؛)

برنچ امپوست من تو سایتش زده جمعه و شنبه تعطیلن. چون دبی حوصلم سر رفته برا ورزش یک سر الان زدم که دیدن واقعا بستن! یکشنبه ظهر ان شا الله آمار میدم چی شده. راستی شما می گید کی پاستون به سفارت رسید و کی آپدیت شدید؟

jabbarimoh
August 8th, 2014, 03:04 PM

آقا منظور از ایمیل ویزا اینه؟

"

Dear XXX,

This email is to inform you that a document has been submitted to the courier by the U.S. Consular Section for return to you. The document is being sent via the courier option you selected at registration. On average, it takes one to two business days for the package to be available.

The air waybill tracking number for the package is XXX. You will need this number to receive your document. If you are picking up a passport from a courier location, please note that any passports not retrieved within 30 days will be returned to the Consular Section.

For additional information on the current tracking status of the document(s), or for a list of identification required to receive the document(s), please log into our website at http://usvisa-info.com (http://email.usvisa-info.com/c/aT01M2UzYmMwYzc0NDg3XzVmNjIxMDIyZmYwMTY2Y2IlNDBpYW QwLXlhdHJpMDIubWFpbCZoPTkxYzhjZWRiOTVlOWUwODk0Nzg5 OWIzNjBkMjE0MmViJnI9amFiYmFyaW1vaCU0MHlhaG9vLmNvbS ZkPTFmYjcmbD1odHRwJTNBJTJGJTJGdXN2aXNhLWluZm8uY29t ). Please remember that you must use your passport number, date of birth, and nationality to log into the system. For your reference, the passport number we have on file is: XXX

Sincerely,

The Visa Information Service

Your selected delivery location on file as of 07/08/2014 is:

Pick Up Location:

Branch Name:
Deira Main Post Office – Emirates Post Building

Branch Address:
Hor Al Anz East Near Abu Hail Center Deira
Dubai, 1
32200 -

Notice: If you have made changes to the delivery location after initial registration, please visit XXX to verify your actual "

اصلا اشاره ای به صدور ویزا نکرده. آیا همه دوستانی که ویزاشونو گرفتن همین میل رو دریافت کردن؟؟؟

منظورم اون ایمیل بعد ایشود شدن هست. آیا به همین شکل بالا هست؟

azri
August 8th, 2014, 09:11 PM
دوستان به من ایمیل دادن که سیستمشون درست شده و پاستو بفرست. من سفارتم ابوظبیه باید با یه آژانس بفرستم. به نظرتون ایران آنکارا خوبه؟

visahope
August 8th, 2014, 10:56 PM
دوستان من 6 آگوست پاس رو تحویل امپوست دادم، فرداش واشنگتن آپدیت شد و ایمیلی هم نیومد. امروز و فردا هم دوبی تعطیله. به نظرتون یکشنبه ممکنه ایشو بشه؟
ممنون

jabbarimoh
August 9th, 2014, 01:24 PM
پاسمو سفید برگردوندن. دستشون درد نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! امیل کلیرنس هفته پیش آمده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!

visahope
August 9th, 2014, 01:39 PM
پاسمو سفید برگردوندن. دستشون درد نکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! امیل کلیرنس هفته پیش آمده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مگه امپوست بازه امروز؟

visahope
August 9th, 2014, 02:41 PM
مگه شنبه امپوست بازه که شما پاسپورت تون رو گرفتید؟

hodamlk
August 9th, 2014, 04:03 PM

سلام
یعنی چی؟ مگر نگفتن ویزات approve شده؟ پس چرا ندادن؟!!!

jabbarimoh
August 9th, 2014, 05:03 PM
حال می کنن لابد ندن. زور دارن. هر کاری دلشون بخواد می کنن. برای من ایمیل کلیرنس آمده بود ولی بعد تحویل به پست اصلا آپدیت نشد و ایشود هم نزد و بعد دو روز خالی اومد بیرون. البته یک برگ زرد به پاس منگنه شده بود دقیقا مثل قبلی که بله باید more processing انجام بدیم. می خوان اتم بشکافن. اینه خلاصه.

Niloufarniknam
August 9th, 2014, 05:16 PM
من بالاخره امروز ويزامو گرفتم ولي ننوشته تا كي اعتبار داره!

Niloufarniknam
August 9th, 2014, 05:18 PM
حال می کنن لابد ندن. زور دارن. هر کاری دلشون بخواد می کنن. برای من ایمیل کلیرنس آمده بود ولی بعد تحویل به پست اصلا آپدیت نشد و ایشود هم نزد و بعد دو روز خالی اومد بیرون. البته یک برگ زرد به پاس منگنه شده بود دقیقا مثل قبلی که بله باید more processing انجام بدیم. می خوان اتم بشکافن. اینه خلاصه.
خودتونو ناراحت نكنين اميدوارم هرچي خوبه براتون پيش بياد واقعيت اينه ما كشور دشمنيم همين كه ويزا ميدن هم خيليه ويزاي منم سينگله واقعا نميدونم چرا! :(

jabbarimoh
August 9th, 2014, 05:20 PM
مگه شنبه امپوست بازه که شما پاسپورت تون رو گرفتید؟

شعبه من EMPOST Main Post Ofiice بود که در سایت EMPost نوشته جمعه و شنبه تعطیلن برادرا. من چون بیکار بودم اینجا خودم هر دو روزشم رفتم. جمعه بسته بود و شنبه باز! بزرگان می گن بی حسابترین حرفها حرفهای 50-50. یعنی اصلا نمی فهمی راست یا دروغ. نه می تونی بگی راسته که قبول کنی و نه می تونی بگی دروغ هست که نقیضشو قبول کنی.

maziarbabaei
August 9th, 2014, 05:23 PM
دوستان تو این چند روزه از زمانیکه پاسپورت وارد امپوست میشه تا دوباره به امپوست برگرده چند روز طول میکشه؟

farbod7190
August 9th, 2014, 10:35 PM
شعبه من EMPOST Main Post Ofiice بود که در سایت EMPost نوشته جمعه و شنبه تعطیلن برادرا. من چون بیکار بودم اینجا خودم هر دو روزشم رفتم. جمعه بسته بود و شنبه باز! بزرگان می گن بی حسابترین حرفها حرفهای 50-50. یعنی اصلا نمی فهمی راست یا دروغ. نه می تونی بگی راسته که قبول کنی و نه می تونی بگی دروغ هست که نقیضشو قبول کنی.

بله درست می فرمایید شنبه ها کلا ایمریت پست یا امپست بازه یا سایت رو اشتباه چک کردید یا سایت اشتباه نوشته :دی

visahope
August 10th, 2014, 11:20 AM
دوستان کیس من امروز تو واشنگتن ISSUED شد. به نظرتون چه زمان باید برم امپوست؟ تا فردا ممکن طول بکشه آپدیت شدن در امپوست؟
jayman
August 10th, 2014, 12:53 PM
ای بابا چقدر بد...حالم خیلی گرفته شد. تاریخ آی 20 کی بود؟ نامه لیت؟

jabbarimoh
August 10th, 2014, 01:01 PM
ای بابا چقدر بد...حالم خیلی گرفته شد. تاریخ آی 20 کی بود؟ نامه لیت؟

17 آگوست. لیت نگرفته بودم.

jayman
August 10th, 2014, 01:16 PM
17 آگوست. لیت نگرفته بودم.
واسه من سیزده آگوسته! پاسم پنج شنبه رسیده امپوست. لیت نداد دانشگاه فقط منشی دانشکده ایمیل زده که می تونی تا 29 آگوست بیای. به رویین گشت هرچی گفتم پرینت این ایمیل رو هم ببر قبول نکرد هی می گفت فقط پاس و برگه زرد! الان به نظرت ایمیلی چیزی بزنم/نزنم به سفارت؟

jayman
August 10th, 2014, 02:09 PM
آیا وضعیت در سایت امپوست لحظه ای آپدیت میشه؟

laya_Sham
August 10th, 2014, 02:47 PM
سلام

کسی فردا برای پیکاپ نمیره دبی? ما نیاز فوری داریم برای ارسال پاسپورت

jayman
August 10th, 2014, 03:37 PM
سلام

کسی فردا برای پیکاپ نمیره دبی? ما نیاز فوری داریم برای ارسال پاسپورت

آژاانس رویین گشت فردا میبره

feri12
August 10th, 2014, 04:32 PM
بچه‌ها کسی میدونه با چه شماره‌یی میشه با امپست تماس گرفت؟

jabbarimoh
August 10th, 2014, 04:36 PM
بچه‌ها کسی میدونه با چه شماره‌یی میشه با امپست تماس گرفت؟

http://www.empostuae.com/ourLocations.html

feri12
August 10th, 2014, 05:29 PM
http://www.empostuae.com/ourLocations.html
ممنون ولی این شماره جواب نمیداد. من پاسمو 4شنبه دادم به یه آژانس بیخود که قرار بوده شنبه به امپست تحویل بده حالا اون میگه تحویل دادم ولی من شماره پاسو که میزنم تو سایت امپست اطلاعات ویزای قبلی رو میاره. واقعا نمیدونم باید چی کار کنم.

f1applicant
August 10th, 2014, 11:57 PM
سلام دوستان، ی سوال داشتم باره تحویل ا پاسپورت به سفارت. میخواستم ببینم من چه شکلی باید پاسپورت امو برسونم به سفارت. آیا باید پاسپورت رو تحویل ا ان امپوست ی بدم که هنگام نوبت گرفتن انتخاب کردم؟ خیلی ممنون میشم اگر ساری بهم جواب بدید.

:)

mim_h_saeedi
August 11th, 2014, 09:45 AM
سلام، من با دانا روانبخش پیکاپ کردم و خیلی ازش راضی بودم. چون هر وقتی در شبانه روز زنگ و پیام زدم پاسخگو بود و قیمتش برای 2 نفرمون با پول پست جمعا شد 300 هزار تومان.

amirsalar_man
August 11th, 2014, 12:44 PM
من می خواستم خودم برم pickup کنم چون دیر شده بود. اما ویزای دبی نمیاد! الان 6 روزه که درخواست دادم و نیومده! جواب درستم نمیدن، میگن معلوم نیست کی بیاد!
کسی امروز و فردا نمیره دبی؟! (هزینه هاشو تقسیم کنیم!)

alinina
August 11th, 2014, 02:16 PM
من می خواستم خودم برم pickup کنم چون دیر شده بود. اما ویزای دبی نمیاد! الان 6 روزه که درخواست دادم و نیومده! جواب درستم نمیدن، میگن معلوم نیست کی بیاد!
کسی امروز و فردا نمیره دبی؟! (هزینه هاشو تقسیم کنیم!)
دوست عزیزشما اگه با شرکت دانا روانبخش پیکاب کرده بودی الان ویزای امریکات زودتر از ویزای دبی دستت بود!!!!!!!!!! اینهمه دوستان اینجا پیکاب کردن من خودم دیروز دریافت کردم ویزامو نه هزینه اضافی و نه وقت الکی تلف شد!

maziarbabaei
August 11th, 2014, 09:19 PM
من ۵شنبه پاسمو برا پیکاپ دادم به شرکت رویین گشت..بهم گفتن که یکشنبه سابمیت میکنن. امروز بهم گفتن که پاس همه الان تو کنسولگری هست. ترکینگ نامبر هم نمیده..شماره پاسمو هم وارد میکنم میگه اینولید!!!! امکان که نداده باشن؟

simakhm
August 12th, 2014, 11:20 AM
سلام دوستان
من امروز آپدیت شدم ، می شه لطفا مراحل پیک آپ ویزا رو توضیح بدین، اگر شرکت معتبری هم دارید که سریع انجام بده ممنون می شم معرفی کنید، من خیلی خیلی عجله دارم!!!!

nasimso
August 12th, 2014, 01:43 PM
فکرکنم امروز فردا ویزات بیاد بیشتر از 7 -8 روز نمیشه معمولا

aassadi
August 12th, 2014, 02:27 PM
من 2 جولای مصاحبه داشتم ، ریسک کردم و هفته 3 ام پاسپورت دادم دادن ت . پ که اگر کلیر شدم بتون اطلاع می دم ، هفته چهارم 31 جولای آپ دیت شدم ، یک شنبه 3 آگوست ایمیل آمد ، من هم به شکرت ت . پ اطلاع دادم ، دوشنبه 4 آگوست پاسپورت به امپست تحویل داده شد ، سه شنبه 5 آگوست به سفارت ، چهارشنبه 6 آگوست آپدیدت شد ، پنج شنبه 7 آگوست ایشو شد و من باز به شرکت ت.پ اطلاع دادم. شنبه از امپوست تحویل گرفته شد ، دوشنبه از ت . پ تحویل گرفته شد.

jayman
August 12th, 2014, 06:45 PM
دوستان امروز آپدیت شدم زده ایشود، این یعنی چسبوندن ویزارو؟!

Remuslupin
August 13th, 2014, 10:37 AM
سلام دوستان.تجربه خودم رو واسه پیکاپ از دبی براتون مینویسم شاید به کار بیاد.
شنبه 9 آگوست ساعت 11:30 پاسم رو تحویل امپوست دادم. یکشنبه 13:54 از امپوست زد بیرون. یکشنبه 18:45 رسید کنسولی.دوشنبه ساعت 12:30 سایت CEAC آپدیت شد. سه شنبه ساعت 12 ISSUED شد. سه شنبه ساعت 21:10 تحویل امپوست شد و همون حوالی هم ایمیل کنسولی برای شماره AWB اومد.
محض اطلاع دوستان بگم معمولا آخر شب یا اول صبح امپوست پاس رو ازکنسولی تحویل میگیره. اگر این رو میدونستم بلیط برگشتم رو برای ظهر میگرفتم نه 10 شب چون فکر میکردم ممکنه پاسم آخرین لحظه گیرم بیاد.نمیدونستم پاس رو صبح به صبح میشه تحویل گرفت. ویزام هم مالتی هست. اطلاعاتم هم توی جدول هست

shahnavaz90
August 13th, 2014, 02:09 PM
سلام بچه ها بالاخره منم ايميلم اومد... و جالبي اينكه من ٨ اگوست كلير شدم و ١٠ در واشنگتن و امروز در دبي اپديت شدم ...
من جمعه خودم برا پيك اپ پرواز دارم چون ميگن ممكنه با شركتا ٢ هفته طول بكشه و اين ريسكه.
الان خيلي كارام بايد با عجله انجام بشه. كلي معذرت كه وقت ندارم مطالب قبلي رو بخونم. ممنون ميشم بم بگين چه مداركي بايد ببرم و اينكه بايد تو سايت ثبت نام كنم برا امپوست؟

jayman
August 13th, 2014, 05:15 PM
سلام بچه ها بالاخره منم ايميلم اومد... و جالبي اينكه من ٨ اگوست كلير شدم و ١٠ در واشنگتن و امروز در دبي اپديت شدم ...
من جمعه خودم برا پيك اپ پرواز دارم چون ميگن ممكنه با شركتا ٢ هفته طول بكشه و اين ريسكه.
الان خيلي كارام بايد با عجله انجام بشه. كلي معذرت كه وقت ندارم مطالب قبلي رو بخونم. ممنون ميشم بم بگين چه مداركي بايد ببرم و اينكه بايد تو سايت ثبت نام كنم برا امپوست؟

پاسپورت، برگه زرد، مواردی که تو برگه زرد نوشته، ثبت نام تو سایت و گرفتن کد (جزئیاتشو نمی دونم خودم ا نجام ندادم با تهران پیکاپ تماس بگیر بهت می گن)، ی قطعه عکس واسه احتیاط اگه قبلا ازت نگرفتن
تجربه بقیه رو بخون، معمولا پنج شنبه یا شنبه میدی امپست اونا در هر صورت یکشنبه میدن سفارت دو شنبه آپدیت میشی سه شنبه ایشو و شبش میره امپسا ایمیل میاد صبح چهار شنبه می تونی بگیری، با این حساب بدی به آژانسی مثل روئین گشت یا پست کنی واسه دانا تو دبی فرقی نداره واست! از اونور فوقش یک روز جلو میوفتی

jayman
August 13th, 2014, 05:17 PM

سلام مبارک باشه آقا برات پیغام خصوصی هم گذاشتم، واسه منم کاملا مثل شماست الان تو امپسته فردا شب بلیط دارم می تونی واسه منم بگیری بیاری که فرودگاه امام ازت بگیرم؟ اینطوری بلیط ده شبت هم سبب خیر میشه! :-) ایمیلم رو پیغام خصوصی گذاشتم واست

shahnavaz90
August 13th, 2014, 07:35 PM
بچه ها جريان ثبت نام چيه؟ خب اين كه همون سايتيه كه قبلا برا مصاحبه ثبت نام كرديم. تو فايل من قسمت courier informationam انتخاب كردم قبلا كه deira main post ....
اما اين swb numbero ندارم. لطفا راهنماييم كنين.

simakhm
August 14th, 2014, 12:27 AM
تبریک شرلیط من هم دقیقا عین شما است، امروز -13آگست ایمیل آپدیت گرفتم، و پاسپورتم رو فرستادم دبی الان پاسپورتم دبی هست از یک نفر خواستم کار های پیک آپ رو انجام بده البته خیلی نمی شناسمش، الان پاسخ یکی از دوستان رو درباره پیام شما خوندم، من نمی دونم داستان این ثبت نام در سایت و گرفتن کد چیه اگر می دونید من رو راهنمایی کنید، با توجه به اینکه یه نفر دیگه می خواد پاس من رو بگیره باید این کار رو بکنم؟
ممنون

simakhm
August 14th, 2014, 12:29 AM
من دیروز پاسم رو فرستادم یکی از دوستانم برای پیک آپ اقدام کنه، یک سوال، می شه راهنمایی کنید مسئله ثبت نام چیه؟ کد چیه؟ من رفتم توی سایت امپوست خواستم ثبت نام کنم ولی اصلا متوجه منظور سوال ها نمی شم لطفا یکی راهنمایی کنه.

jayman
August 14th, 2014, 01:11 AM
من دیروز پاسم رو فرستادم یکی از دوستانم برای پیک آپ اقدام کنه، یک سوال، می شه راهنمایی کنید مسئله ثبت نام چیه؟ کد چیه؟ من رفتم توی سایت امپوست خواستم ثبت نام کنم ولی اصلا متوجه منظور سوال ها نمی شم لطفا یکی راهنمایی کنه.

ببینید اگه اون طرف کارش اینه و بلده از روی اطلاعات پاسپورتتون خودش میره تو سایت ثبت نام می کنه. منم همینطور بودم اصلا نمی دونستم جریان چیه که زنگ زدم طرف گفت خودم ثبت نام کردم تو نمی خواد ثبت نام کنی کارای امپست و سفارت هم همگی انجام شد.

mohammadsp
August 14th, 2014, 10:45 AM
سلام دوستان،
من یه سوال دارم که جوابشو تو صفحات قبل پیدا نکردم. از وقتی که کلیر میشین، دیرترین زمانی که میشه پاسپورت رو تحویل داد کیه؟ من تو ایمیلی که از سفارت گرفتم نوشته بود تا سه ماه ولی تو این سه ماه هم هرچی دیرتر بفرستی احتمال reclearnce بیشتره. واقعا اینطوره؟ آخه من قبلا شنیده بودم یه ماه. نوع ویزا هم توریستی هست. واقعا ممنون میشم اگر کمک کنید.

shahnavaz90
August 14th, 2014, 02:10 PM
بچه ها يعني كسي جواب منو نميده اينجا. اين swb number چيه؟ من وقتي وارد ميشم courier informationam هست اما اين شماره نه. ....

saman992
August 14th, 2014, 04:51 PM
بچه ها يعني كسي جواب منو نميده اينجا. اين swb number چيه؟ من وقتي وارد ميشم courier informationam هست اما اين شماره نه. ....

swb همون shipment waybill هست که تو سایت http://usvisa-info.com (http://usvisa-info.com/) توی پروفایلتون میتونید ببینید.

rahimism
August 15th, 2014, 03:29 PM
سلام دوستان
برای پیکاپ ویزا از دوبی با توجه به کمبود وقت احتمالا خودم باید اقدام کنم و ویزا را بگیرم و از اونجا برم آمریکا. با توجه به اینکه پاسپورتم یکبار اجازه خروج داشت (معافیت تحصیلی دارم) الان باید اجازه خروج بگیرم، پروسه کار چی هست؟ کسی تجربه ای در این زمینه دارد؟

cyrussp
August 16th, 2014, 02:53 PM
دوستان من واسه پیکاپ پاسمو فرستادم، اما مشئله ای که هست تاریخ I20 من 20 آگسته. تا اون روز هم ممکنه ایشو نشه. لازمه نامه لیت ارایوالم رو بفرستم واسشون؟

amir449
August 16th, 2014, 07:12 PM
دوستان من واسه پیکاپ پاسمو فرستادم، اما مشئله ای که هست تاریخ I20 من 20 آگسته. تا اون روز هم ممکنه ایشو نشه. لازمه نامه لیت ارایوالم رو بفرستم واسشون؟

سلام
منم سوال شما رو داشتم و دارم. موقع تحویل پاسم به آژانس برای پیکاپ مسئولش گفت لازم نیست. الان پاسم به دبی رسیده و سفارت هستش. اگر لازم هست و دوستان میگن که لازمه لطفا راهنمایی کنن تا ایمیل کنم نامه لیت رو.
مرسی

maryya
August 16th, 2014, 11:06 PM
hello I am in Dubai now and I am going to pick up my visa tomorrow but I do not know any thing about registration in "Usvisa_info"website in order to get visa. and there is not shipment waybill
in my account in USvisa_info website. The US counselor just email me a number named "air way bill tracking number"
pleas let me know how I should pick up my visa.

simakhm
August 17th, 2014, 06:06 AM
سلام دوستان

پاسم رو دادم به امپست، چه طوری می شه فهمید که الان در چه مرحله ای هست و پیگیری کرد، توی سایت امپست وقتی ترکینگ رو می زنم سه روزه، ا ز پنج شنبه ، فقط دو تا رکورد داره که یکی میگه پاس دریافت شد و دومی می گه که دلیور شد! من نمی دونم الان چه طوری می شه فهمید پاس کجاست ، سفارته؟ یا اداره پسته؟ چرا هیچ چیز دیگه ای نمی نویسه؟ لطفا راهنمایی کنین نگرانم که به پروازم نرسم.

Shhojabri
August 18th, 2014, 01:22 AM
سلام.
بچه ها كسي مي دونه اين تغيير وضعيت transit, ready اينا رو كجا ميزنه؟ من پاسم رو دادم براي پيك آپ، اونا ميگن هنوز نگفتن بياين بگيرينش. اما تو سايت واشنگتون من پنجشنبه ويزام issue شده و شبش تحويل ام پست شده. كسي ميدونه ماجرا چيه؟

soheilerashidi
August 18th, 2014, 01:23 AM
سلام. توی سایت امپست همینو میزنه. باید بری توی سایت و
https://ceac.state.gov/.../status.aspx
و از اونجا چک کنی ببینی کی ایشو میشه. الان دلیوری به سفارت رو بت نشون میده امپست و از اینجا به بعد دیگه اطلاعی نداره که تو سفارت چی میشه. حالا وقتی سفارت ویزاتو زد رو پاسپورت میفرستش به امپست و یه ایمیل بت میزنن از سفارت و شماره تراک جدید رو میدن. نگران نباش، اگه 5 شنبه رسیده سفارت تا 5شنبه ی این هفته 100% اوکی میشه. ولی بنظرم رو 3شنبه 4شنبه هم میتونی حساب باز کنی

soheilerashidi
August 18th, 2014, 01:26 AM
سلام.
بچه ها كسي مي دونه اين تغيير وضعيت transit, ready اينا رو كجا ميزنه؟ من پاسم رو دادم براي پيك آپ، اونا ميگن هنوز نگفتن بياين بگيرينش. اما تو سايت واشنگتون من پنجشنبه ويزام issue شده و شبش تحويل ام پست شده. كسي ميدونه ماجرا چيه؟

اگه که سفارت شماره تراک جدید بت داده و اونو که چک میکنی تحویل امپست زده باشه، یعنی آماده ی گرفتنه و باید با لینکرت تماس بگیری که بره بگیرش زودتر

Shhojabri
August 18th, 2014, 01:31 AM
اخه مشكل اينه كه من پروازم پنجشنبه ي اين هفته است. اين شركت پيك آپ هم ايميل و عوض كرده كه خودشون زود در جريان قرار بگيرن. چيزي كه من ميبينم الان اينه كه تو سايت ترك ام پست اينو زده:

Current Status: At Hub
Current Location: EmPost HO Dubai

Activity List
Date Activity
14/08/2014 21:22 Shipment received at EmPost HO Dubai

Shhojabri
August 18th, 2014, 01:33 AM
اگه که سفارت شماره تراک جدید بت داده و اونو که چک میکنی تحویل امپست زده باشه، یعنی آماده ی گرفتنه و باید با لینکرت تماس بگیری که بره بگیرش زودتر

اين يعني از سفارت برگشته ديگه؟ آماده ي پيك آپه، نه؟

soheilerashidi
August 18th, 2014, 01:47 AM
اين يعني از سفارت برگشته ديگه؟ آماده ي پيك آپه، نه؟
همینطوره دوست عزیز. قطعا فردا میتونن بگیرنش

soheilerashidi
August 18th, 2014, 01:53 AM
اخه مشكل اينه كه من پروازم پنجشنبه ي اين هفته است. اين شركت پيك آپ هم ايميل و عوض كرده كه خودشون زود در جريان قرار بگيرن. چيزي كه من ميبينم الان اينه كه تو سايت ترك ام پست اينو زده:

Current Status: At Hub
Current Location: EmPost HO Dubai

Activity List
Date Activity
14/08/2014 21:22 Shipment received at EmPost HO Dubai

اگه پروازت از دوبی هست پیشنهاد میکنم زودتر بری دبی و خودت بگیریش. چون تا برات بفرستنش شاید یکم کارات دیقه ی نودی بشه ولی اگر از دوبی نیست پروازت هم نگران نباش.
تو این تراک نامبری که موقع تحویل پاسپورتت به امپوست دادن بهت رو چک میکنی و اینو زده؟

Shhojabri
August 18th, 2014, 03:14 AM
اگه پروازت از دوبی هست پیشنهاد میکنم زودتر بری دبی و خودت بگیریش. چون تا برات بفرستنش شاید یکم کارات دیقه ی نودی بشه ولی اگر از دوبی نیست پروازت هم نگران نباش.
تو این تراک نامبری که موقع تحویل پاسپورتت به امپوست دادن بهت رو چک میکنی و اینو زده؟

از تركيه است پروازم. كلي مرسي از راهنماييتون. سوال آخرم اينه كه حالا وقتي كه آماده ي گرفتن از پست باشه چي مي نويسه اينجا؟

Shhojabri
August 18th, 2014, 03:16 AM
اين ترك نامبري كه چك مي كنم رو تو سايت سفارت دوبي برام نوشته. نمي دونم تغيير كرده يا نه راستش. تازه امروز به اين نتيجه رسيدم كه كاراشون رو پيگيري كنم.

shahnavaz90
August 18th, 2014, 06:41 AM
از تركيه است پروازم. كلي مرسي از راهنماييتون. سوال آخرم اينه كه حالا وقتي كه آماده ي گرفتن از پست باشه چي مي نويسه اينجا؟

اين پيامي كه شما گذاشتين يعني تازه رسيده دست پست بعد از اين بايد يه پيام delivered at dubai داشته باشين كه يعني به سفارت رسيده. با توجه به اينكه شما پاست ٢ روز زودتر رسيده به امپوست بايد چند تا پيام داشته باشين. اين اخرين پيامه يا نه همش؟ منم الان دبي هستم و كارامو خودم انجام ميدم. ولي برا من تازه ديروز رفته سفارت

Shhojabri
August 18th, 2014, 07:58 AM
اين پيامي كه شما گذاشتين يعني تازه رسيده دست پست بعد از اين بايد يه پيام delivered at dubai داشته باشين كه يعني به سفارت رسيده. با توجه به اينكه شما پاست ٢ روز زودتر رسيده به امپوست بايد چند تا پيام داشته باشين. اين اخرين پيامه يا نه همش؟ منم الان دبي هستم و كارامو خودم انجام ميدم. ولي برا من تازه ديروز رفته سفارت

ويزاي من ولي همون پنجشنبه issue شده. يعني من بعد از ظهر چك كردم نوشته بود صادر شده. اين تنها پيامه. چيز ديگه اي ننوشته.

hassanafrouzi
August 18th, 2014, 01:33 PM
سلام دوستان. ممنون می شم اگه من رو راهنمایی کنید: من موقع مصاحبه آفیسر ازم یه سری مدارک خواست که گفتم ندارم و ایرانه، اون هم گفت با پاسپورتت بفرستشون. الان هم سفارت ایمیل زده که اون مدارک و پاسپورتت رو برامون بفرست از طریق امپست. من خودم نمی تونم برم و باید بدم کسی برام پیک آپ کنه. حالا سوالم اینه که به نظر شما از چه طریقی اقدام کنم؟ و اگه بخوام بدم به آژانس، آیا باید از سایت usvisa-info کاری انجام بدم؟ چون یادمه موقع وقت گرفتن یه اطلاعاتی هم در مورد Courier Service ازم گرفت.

Shhojabri
August 18th, 2014, 01:46 PM
سلام دوستان. ممنون می شم اگه من رو راهنمایی کنید: من موقع مصاحبه آفیسر ازم یه سری مدارک خواست که گفتم ندارم و ایرانه، اون هم گفت با پاسپورتت بفرستشون. الان هم سفارت ایمیل زده که اون مدارک و پاسپورتت رو برامون بفرست از طریق امپست. من خودم نمی تونم برم و باید بدم کسی برام پیک آپ کنه. حالا سوالم اینه که به نظر شما از چه طریقی اقدام کنم؟ و اگه بخوام بدم به آژانس، آیا باید از سایت usvisa-info کاری انجام بدم؟ چون یادمه موقع وقت گرفتن یه اطلاعاتی هم در مورد Courier Service ازم گرفت.

اين جاهايي كه پيك آپ مي كنن خودشون اين كارا رو انجام مي دن اصولا. بازم ازشون بپرس براي اطمينان.

hodamlk
August 18th, 2014, 03:30 PM
سلام دوستان
می دانم سوالی که می پرسم شاید تکراری باشه. اما اگه میشه راهنمایی کنید. کسی هست که صفر تا صد مراحل گرفتن ویزا توسط شخص دیگر (نه آژانس) رو بدونه؟ مثلا متن وکالته چی باسد باشد؟ آیا باید مهر داشته باشد از جای خاصی تا معتبر باشه یا امضای من کافیه؟ در ضمن آیا در سایت خاصی باید کاری کرد قبل از تحویل پاسپورت به اداره پست؟ ممنون می شم، اگر لینکی هم باشه که توش توضیحات مکفی باشه هم ممنونم بگذارید.

Alexist
August 18th, 2014, 04:36 PM
سلام
منم سوال شما رو داشتم و دارم. موقع تحویل پاسم به آژانس برای پیکاپ مسئولش گفت لازم نیست. الان پاسم به دبی رسیده و سفارت هستش. اگر لازم هست و دوستان میگن که لازمه لطفا راهنمایی کنن تا ایمیل کنم نامه لیت رو.
مرسی

برای پیکاپ اگر قبل از تاریخ آی20 کلیر شده باشید و پاس رو بفرستید حتی اگر تا زمانی که ایشو میشه مهلت آی 20 تموم بشه لازم نیست نامه لیت داشته باشید. در غیر اینصورت نمی دونم لازم هست یا نه

simakhm
August 19th, 2014, 09:06 AM
سلام
از دیروز وقتی می رم تو سایت نوشته issued و پایینش این پیغام رو نوشته:
Your visa is in final processing. If you have not received it in more than 10 working days, please see the webpage for contact information of the embassy or consulate where you submitted your application.
من هیچ ایمیلی هم از سفارت دریافت نکردم، خیلی نگرانم این یعنی چی ؟ در سایت امپست هم هیچ خبری از تغییر مکان نیست، لطفا یکی راهنمایی کنه ممنون.

Shhojabri
August 19th, 2014, 09:28 AM
سلام
از دیروز وقتی می رم تو سایت نوشته issued و پایینش این پیغام رو نوشته:
Your visa is in final processing. If you have not received it in more than 10 working days, please see the webpage for contact information of the embassy or consulate where you submitted your application.
من هیچ ایمیلی هم از سفارت دریافت نکردم، خیلی نگرانم این یعنی چی ؟ در سایت امپست هم هیچ خبری از تغییر مکان نیست، لطفا یکی راهنمایی کنه ممنون.

منم ايميل دريافت نكردم. بعد رفتم تو اكانت دوبي ام ديدم اين شركت پيك آپ آدرس ايميل رو عوض كرده كه خودشون زودتر در جريان قرار بگيرن و اقدام كنن.

cyrussp
August 20th, 2014, 01:12 PM
سلام دوستان من دیروز آپدیت شدم دوباره بعد از رسیدن پاسپورتم به سفارت اما تا الان که چک کردم هنوز ایشو نشده. مشکلی هست؟ به نظرتون مسئله ای داره؟ طبیعیه؟ معمولا فرداش ایشو میشه؟ یا ممکنه دیرتر هم بشه؟

cyrussp
August 20th, 2014, 03:02 PM
الان ایشو شد، اما واسه خانمم باز به تاریخ امروز آپدیت شده اما ایشود نزده! این طبیعیه؟ واسه خانم اینجوریه؟ کیس نامبرمون یکی بود، خانمم اصلا کلیرنس نخورد، با شماره DS160 رو سایت واشنگتن چک میکنم.

dana22
August 20th, 2014, 07:19 PM
سلام دوستان
من آپدیت شدم امروز ولی هنوز ایمیل برام نیومده
پاسم رو بفرستم برای پیکآپ یا نه؟
آخه همش 2 هفته وقت دارم و دوستان میگن که ممکنه کلیر شده باشی ولی بهت ایمیل نزدن

lmosleh
August 21st, 2014, 12:51 AM
سلام
تا جایی که من میدونم برای خیلی ها این مشکل پیش میاد میگن اگر تو سایت اصلی برایتون اومده که پاسپورت رو ارسال کنید بفرستید منتظر ایمیل نمونید چون بعضی وقتها همش با هم نمیشه

std
August 21st, 2014, 01:15 PM
سلام
من ایمیلی از سفارت گرفتم یا این محتوا:
We are happy to inform you that your visa administrative processing is complete. We recommend you submit your passport as soon as possible to avoid any further delays. The more time elapses between clearance received and the passport being dropped off, the greater likelihood of additional processing. If you decide to send your passport at a
later date, it must be within the 90 days on the completion of your administrative processing which was on 20 Aug 2014 .
در سایت http://dubainiv.net/ هنوز تغییری ایجاد نشده و در ceac.state.gov فقط نوشته Status Updated Date:20-Aug-2014 ولی متنش تفاوتی نکرده.به نظرتون مشکلی نداره؟
اگه خودم واسه پیک آپ برم از زمانی که پاسو بدم چقدر طول میکشه؟پاسو باید به کجا بدم و از کجا بگیرم؟

hassaniiiii
August 21st, 2014, 02:25 PM
سلام دوستان
من هم امروز ایمیلی مشابه پست بالا دریافت کردم
میخواستم ببینم که سریعترین حالتی که میشه ویزا رو پیکاپ کرد چطوریه
خودم برم دبی چقدر طول میکشه؟
با تهران پیکاپ یا آژانسهای مسافرتی چقدر طول میکشه؟؟

titanium
August 21st, 2014, 02:35 PM
سلام دوستان
من کلیر شدم ولی سفارت میگه I20 اکسپایر شده باید I20 جدید بفرستی. تاریخ I20 ، آگست 14 بود. با late arrival letter که تا 27 آگست وقت داده ویزا رو میدن ؟ ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه.

std
August 21st, 2014, 06:22 PM
سلام دوستان
من هم امروز ایمیلی مشابه پست بالا دریافت کردم
میخواستم ببینم که سریعترین حالتی که میشه ویزا رو پیکاپ کرد چطوریه
خودم برم دبی چقدر طول میکشه؟
با تهران پیکاپ یا آژانسهای مسافرتی چقدر طول میکشه؟؟

سلام اگه وقتت حدود 2 هفته یا بیشتر هست بده تهران پیکاپ.در غیر اینصورت خودت برو.

hassaniiiii
August 21st, 2014, 08:33 PM
دوستان زودترین زمانی که بتونم ویزا رو پیکاپ کنم چند روزه؟ و چطوری؟
دانشکده بهم گفته شما باید 29 آگست اینجا باشی
نمیتونم تا اونموقع برسم نه؟؟؟؟؟
یه سوالم در مورد خروج از کشور اگه خودم بخوام برم پیکاپ میشه یا نه؟؟؟؟
من واسه مصاحبه که میخواستم برم، کارای معافیت تحصیلی رو انجام دادم بعدش یه بازه ی 2ماهه برام خروج زدن،، اما فک کنم 1 بار خروج بود؟!! کسی اطلاعی نداره؟؟؟
اگه خودم برم میتونم به این تاریخ برسم؟؟؟؟

hodamlk
August 22nd, 2014, 08:30 PM
دوستان بنده برای pickup روز شنبه 8 صبح دارم میرم دبی اگر کسی می خواهد پاسپورت روبده واسه pickup به بنده تا 12 شب پیام خصوصی بده

hosfat
August 23rd, 2014, 07:02 AM
دوستان عزیز،
آیا یک آژانس نسبتا سریع که قیمتش هم خوب باشه واسه پیکاپ ویزا سراغ دارین؟ ممنون میشم اگه معرفی کنید.
با تشکر،
حسین

dana22
August 23rd, 2014, 10:46 AM
سلام
تا جایی که من میدونم برای خیلی ها این مشکل پیش میاد میگن اگر تو سایت اصلی برایتون اومده که پاسپورت رو ارسال کنید بفرستید منتظر ایمیل نمونید چون بعضی وقتها همش با هم نمیشه
من میخوام بفرستم پاسمو
یکشنبه دوستم میبره و میدش به امپسا
پس الان بنظرتون بهترین راه با توجه به کمبود وقتم همینه
درسته؟

dana22
August 23rd, 2014, 11:09 AM
دوستان زودترین زمانی که بتونم ویزا رو پیکاپ کنم چند روزه؟ و چطوری؟
دانشکده بهم گفته شما باید 29 آگست اینجا باشی
نمیتونم تا اونموقع برسم نه؟؟؟؟؟
یه سوالم در مورد خروج از کشور اگه خودم بخوام برم پیکاپ میشه یا نه؟؟؟؟
من واسه مصاحبه که میخواستم برم، کارای معافیت تحصیلی رو انجام دادم بعدش یه بازه ی 2ماهه برام خروج زدن،، اما فک کنم 1 بار خروج بود؟!! کسی اطلاعی نداره؟؟؟
اگه خودم برم میتونم به این تاریخ برسم؟؟؟؟
سلام دوست من
بنظرم بده یه نفر دیگه ببره
ولی این شرکتا معمولا یه ده روزی طول میکشه
ببین شخص خاصی نمیره تو این یکی دوروزه که ببره
تو اگر بخای خارج بشی باید بره اجازه خروج از کشور بگیری مجددا
اگر الان هنوز معافیت تحصیلی داری، باید بری سازمان امور دانشجویان و نامه خرج از کشور بگیری ازشون ببری اداره گذرنامه تا برات مهر خروج از کشور رو بزنن
این خودش حداقل امروز که بری تا فردا طول میکشه
البته اگر بدی یه نفر دیگه هم ببره تا برگردونه پاستو و تو بخوای ببری این مهرو بزنی بازم خیلی مشکله برسی
امیدوارم کارات خوب پیش بره
موفق باشی

dana22
August 23rd, 2014, 03:10 PM
سلام
دوستان یه سوال فوری
هرچی گشتم نتونستم بفهمم آیا نیازی هست که تو سایت خاصی ثبت نام کنیم قبل یا بعد از دادن پاسپورت به امپست
من چون وقت ندارم دادم به دوستم تا همزمان کارای پیکآپ منو هم بکنه
ولی هیچ کدوم نمیدونیم در این حالت که شخصا اقدام به پیکاپ کردیم همچین چیزی لازمه یا نه
خواهش میکنم خیلی فوری جواب بدین
با تشکر

Tarkan78
August 23rd, 2014, 03:10 PM
سلام
دوستان یه سوال فوری
هرچی گشتم نتونستم بفهمم آیا نیازی هست که تو سایت خاصی ثبت نام کنیم قبل یا بعد از دادن پاسپورت به امپست
خواهش میکنم خیلی فوری جواب بدین
با تشکر

نه نیاز نیست

dana22
August 23rd, 2014, 03:12 PM
نه نیاز نیست
ممنون از سرعت عملت
میبخشید مجددا میپرسم
پس قضیه این ترکینگ نامبر و روش پیگیری شرایط ویزا چطوریه؟
همون سایت قبلی میشه وضعیت رو چک کرد یا نه سایت مجزایی داره؟
ممنونم

cyrussp
August 23rd, 2014, 03:29 PM
دوستان سایت امپست برای شما بالا میاد؟ واسه من اصلا طوری بالا میاد که انگار اصلا روی سرور نیست!!!!

hassanafrouzi
August 23rd, 2014, 03:47 PM
دوستان سایت امپست برای شما بالا میاد؟ واسه من اصلا طوری بالا میاد که انگار اصلا روی سرور نیست!!!!

من هم موندم! مگه empostuae.com نیست؟ هر چی می زنم می گه this domain name has expired.

keivan68
August 23rd, 2014, 04:29 PM
سلام
یکی از آشناهای ما تو دبی هست و میخوام پاسپورتم رو براش بفرستم تا اگر از ویزا خبری شد سریعا اقدام کنه و بده به امپوست. اگر کسی همچین تجربه ای داشته یا از کم و کیف این کار اطلاع داره لطفا یه پیام خصوصی بده، دو سه تا سوال از خدمتش دارم

hodamlk
August 23rd, 2014, 05:04 PM
ممنون از سرعت عملت
میبخشید مجددا میپرسم
پس قضیه این ترکینگ نامبر و روش پیگیری شرایط ویزا چطوریه؟
همون سایت قبلی میشه وضعیت رو چک کرد یا نه سایت مجزایی داره؟
ممنونم
سلام
باید قبل از دادن به امپوست در سایت https://usvisa-info.com وارد شوید و در پایین صفحه لینک مربوط به courier را انتخاب کنی. سپس لینکی که توش نوشته NIV را انتخاب کن و تا انتها دنبال کن تا به مرحله ای برسی که اطلاعات شما را داده و دکمه پرینت داره. دکمه پرینت رو بزن روی سیستم رخیره کن و سپس یک پرینت ازش بگیر و به دوستی که قراره بره امپوست بده در غیر اینصورت ازش مدارک را تحویل نمی گیرند.

dana22
August 23rd, 2014, 06:17 PM
سلام
باید قبل از دادن به امپوست در سایت https://usvisa-info.com وارد شوید و در پایین صفحه لینک مربوط به courier را انتخاب کنی. سپس لینکی که توش نوشته NIV را انتخاب کن و تا انتها دنبال کن تا به مرحله ای برسی که اطلاعات شما را داده و دکمه پرینت داره. دکمه پرینت رو بزن روی سیستم رخیره کن و سپس یک پرینت ازش بگیر و به دوستی که قراره بره امپوست بده در غیر اینصورت ازش مدارک را تحویل نمی گیرند.
مرسی از جواب کاملتون
آیا باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
من یکبار برای گرفتن وقت سفارت هزینه دادم و رسید تعیین وقت قبلی رو دارم
الان به آخر مراحل ثبت نام که میرسم میگه هزینه پرداخت کنم
همون 160 دلار
درست رفتم؟

hassaniiiii
August 23rd, 2014, 08:30 PM
دوستان سریعترین راه برای گرفتن ویزای دوبی چطور هست؟؟؟
الان آژانس ها میگن ویزای فوری ممکنه 3-4 روز طول بکشه
اما من باید نهایتا دوشنبه یا 3شنبه دوبی باشم
برای پیکاپ ویزا میخوام برم دانشگاه گفته باید 29 آگست اینجا باشی
لطفا راهنمایی کنید

hassaniiiii
August 23rd, 2014, 09:43 PM
کسی برای پیکاپ نمیره دوبی؟؟؟

hodamlk
August 23rd, 2014, 11:00 PM
مرسی از جواب کاملتون
آیا باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟
من یکبار برای گرفتن وقت سفارت هزینه دادم و رسید تعیین وقت قبلی رو دارم
الان به آخر مراحل ثبت نام که میرسم میگه هزینه پرداخت کنم
همون 160 دلار
درست رفتم؟

سلام
نه درست نرفتید احتتمالا لینک ایرانی ها را دنبال کردید باید لینکی که اولش نوشته NIV ادامه بدهید. هیچ هزینه اضافه هم لازم نیست پرداخت کنید. متاسفانه من این مراحل رو گذروندم و الان ندارم لینک رو وگرنه براتون عکسش رو میذاشتم.

hodamlk
August 23rd, 2014, 11:02 PM
کسی برای پیکاپ نمیره دوبی؟؟؟
متاسفانه همسر من امروز صبح رفت. اتفاقا پیغام هم دادم. فعلا اونجاست اگر کمکی می تونیم بکنیم حتما اطلاع دهید.

cyrussp
August 24th, 2014, 03:52 PM
کسی میدونه معنی ready توی سایت واشنگتن چیه؟واسه
من پنج روزه صادر شده ویزام، واسه خانمم که F2 هم هست و Admin process هم نزده بودن واسش و پرونده جدا نداشت، هی چیزای عجیب غریب میزنه! :|
روانیمون کردن دیگه! :|

dana22
August 24th, 2014, 07:32 PM
دوستان لینکی از این امپست خراب شده ندارین که بشه بسته رو track کرد؟
آخه سایتش کار نمیکنه
مرسی

Erfan1392
August 24th, 2014, 10:15 PM
سلام دوستان
من امروز وضعیتم توی سایت واشنگتن آپدیت شده، ولی هنوز در حال بررسی هست. ولی توی سایت دبی تغییری ایجاد نشده. به نظرتون می تونم مدارکم رو به شرکتها بدم، ببرند تا اگه ویزام صادر شد، برام پیکاپ کنند. یک روز هم برام مهمه. خودم نمیتونم برم. چون یکبار خروجم. تاریخ I-20 من سوم سپتامبر هست. احتمالا یک هفته ای بهم لیت بدند.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

keivan68
August 24th, 2014, 11:52 PM
نبووود؟؟ :(

سلام
یکی از آشناهای ما تو دبی هست و میخوام پاسپورتم رو براش بفرستم تا اگر از ویزا خبری شد سریعا اقدام کنه و بده به امپوست. اگر کسی همچین تجربه ای داشته یا از کم و کیف این کار اطلاع داره لطفا یه پیام خصوصی بده، دو سه تا سوال از خدمتش دارم

MehrdadMajidi
August 25th, 2014, 12:10 AM
سلام
کسی میدونه امپوست تا چه ساعتی پاسپورت تحویل میگیره؟
جمعه و شنبه امپوست بازه؟

MehrdadMajidi
August 25th, 2014, 12:22 AM
خانمم تو سایت واشنگتن امروز آپدیت شده، ولی هنوز ایمیلش نیومده. تا 2 سپتامبر هم لیت ارایول بیشتر نداره. باید خودش بره برای پیک آپ. تا چهارشنبه (27 آگوست) هم ویزای دبی حاضر نمیشه. یعنی باید پنج شنبه به امپست پاسشو تحویل بده. اینطوری جمعه و شنبه جزء اون 3-5 روز پروسه ویزاش محسوب نمیشه؟ بلیطش به امریکا باید نهایت سه شنبه 12 شب 2 سپتامبر باشه. با این وضعیت ویزاش حاضر میشه؟
ممنون میشم سریعتر حواب بدید.
مرسی

dana22
August 25th, 2014, 01:11 AM
خانمم تو سایت واشنگتن امروز آپدیت شده، ولی هنوز ایمیلش نیومده. تا 2 سپتامبر هم لیت ارایول بیشتر نداره. باید خودش بره برای پیک آپ. تا چهارشنبه (27 آگوست) هم ویزای دبی حاضر نمیشه. یعنی باید پنج شنبه به امپست پاسشو تحویل بده. اینطوری جمعه و شنبه جزء اون 3-5 روز پروسه ویزاش محسوب نمیشه؟ بلیطش به امریکا باید نهایت سه شنبه 12 شب 2 سپتامبر باشه. با این وضعیت ویزاش حاضر میشه؟
ممنون میشم سریعتر حواب بدید.
مرسی

جمعه و شنبه سفارت تعطیله
اگر چهار شنبه بدین امپست، پنجشنبه میرسه سفارت
اگر یکم خوش شانس باشین تا یک شنبه یا نهایتا تا دوشنبه کاراش تمومه
فقط اکیدا توصیه میکنم نامه لیت رو هم بفرستین با بقیه مدارک
آپدیت شدن تو این زمان احتمال زیاد یعنی کلیر شدن
من آپدیت شدم و بعد یه 6-7 ایمیل طی دو سه روز فرستادم، در جواب دو تا ازون ایمیلا برام دوبار ایمیل کلیر شدن رو فرستادن
من بنظرم حتما بفرست امپست؛ اگر تا 4 شنبه ایمیلش اومد، ایمیلشم ضمیمه بقیه مدارک کن
نامه لیت یادت نره
در ضمن حتما تا قبل از رفتنش به امپست، ایمیل بارونشون کن تا ایمیل کلیرنس رو بفرستن برات
موفق باشی

dana22
August 25th, 2014, 01:13 AM
سلام
کسی میدونه امپوست تا چه ساعتی پاسپورت تحویل میگیره؟
جمعه و شنبه امپوست بازه؟
شنبه بازه امپست
جمعه رو نمیدونم
شنبه پاسپورت بدی بهش، یکشنبه میده به سفارت

dana22
August 25th, 2014, 01:18 AM
سلام دوستان
من امروز وضعیتم توی سایت واشنگتن آپدیت شده، ولی هنوز در حال بررسی هست. ولی توی سایت دبی تغییری ایجاد نشده. به نظرتون می تونم مدارکم رو به شرکتها بدم، ببرند تا اگه ویزام صادر شد، برام پیکاپ کنند. یک روز هم برام مهمه. خودم نمیتونم برم. چون یکبار خروجم. تاریخ I-20 من سوم سپتامبر هست. احتمالا یک هفته ای بهم لیت بدند.
ممنون میشم راهنماییم کنید.
حتما بده ببرن
اگر آشنایی داری زودتر هم میرسه ویزات بهت
شرکتا کار 5-6 روزه رو حداقل 10 روزه انجام میدن
ببین اگر کسی زودتر میره بده بهش مال تورو هم ببره
فقط مدارک تکمیل باشه
در ضمن بنظرم کلی ایمیل بزن، یعنی روزی 2-3 تا بزن خصوصا صبح حدودا ساعتای 9 تا 12، تا ایمیلو برات بفرستن
بگو من آپدیت شدم و خیلی کارم فوریه
میتونم پاسپورتمو برای ایشو کردن ویزا بدم بیاد؟
یعنی پررو بازی دربیار
یه چیز دیگه
حتما برو سازمان امور دانشجویان و نامه خروج از کشور بگیر
بعدش پاستو ببر اداره گذرنامه تا مهر خروج از کشور برات بزنن
وگرنه نمیتونی از کشور خارج بشی
اگر امروز صبح بری امور دانشجویان، و بلافاصله بری اداره گذرنامه، فرداش بهت پاستو تحویل میدن
میتونی این کارو قبل یا بعد از پیکاپ ویزا بکنی
موفق باشی

MehrdadMajidi
August 25th, 2014, 01:33 AM
خیلی ممنون از جواب سریع و کاملتون. امکانش هست به همراه نامه ای که بهشون میزنم برای ایمیل کلیرنس، بهشون وضعیتمونو توضیح بدم که زودتر ویزارو صادر کنن؟ تاثیر داره؟
بعدش چون خانمم ساعت 3:30 ظهر چهارشنبه میرسه دبی، میشه همون روز چهارشنبه پاسشو بده به امپوست؟ اونجوری حداقل پنج شنبه اول وقت ویزاش تو سفارت هست.
و اینکه نامه لیت ارایولش برای سپتامبر 2 هست. خود سپتامبر 2 هم میتونه وارد امریکا بشه دیگه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی

جمعه و شنبه سفارت تعطیله
اگر چهار شنبه بدین امپست، پنجشنبه میرسه سفارت
اگر یکم خوش شانس باشین تا یک شنبه یا نهایتا تا دوشنبه کاراش تمومه
فقط اکیدا توصیه میکنم نامه لیت رو هم بفرستین با بقیه مدارک
آپدیت شدن تو این زمان احتمال زیاد یعنی کلیر شدن
من آپدیت شدم و بعد یه 6-7 ایمیل طی دو سه روز فرستادم، در جواب دو تا ازون ایمیلا برام دوبار ایمیل کلیر شدن رو فرستادن
من بنظرم حتما بفرست امپست؛ اگر تا 4 شنبه ایمیلش اومد، ایمیلشم ضمیمه بقیه مدارک کن
نامه لیت یادت نره
در ضمن حتما تا قبل از رفتنش به امپست، ایمیل بارونشون کن تا ایمیل کلیرنس رو بفرستن برات
موفق باشی

dana22
August 25th, 2014, 01:58 AM
خیلی ممنون از جواب سریع و کاملتون. امکانش هست به همراه نامه ای که بهشون میزنم برای ایمیل کلیرنس، بهشون وضعیتمونو توضیح بدم که زودتر ویزارو صادر کنن؟ تاثیر داره؟
بعدش چون خانمم ساعت 3:30 ظهر چهارشنبه میرسه دبی، میشه همون روز چهارشنبه پاسشو بده به امپوست؟ اونجوری حداقل پنج شنبه اول وقت ویزاش تو سفارت هست.
و اینکه نامه لیت ارایولش برای سپتامبر 2 هست. خود سپتامبر 2 هم میتونه وارد امریکا بشه دیگه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
مرسی

خود 2 سپتامبر میتونه وارد بشه
یعنی باید یکم راه بیوفته تا دوم برسه
والا نامه فدایت شوم رو نمیدونم جواب میده یا نه
:D
ولی تو ایمیلت دقیقا باید بگی وضعیت اورژانسی هست و اگر ویزا رو تا آخر آگست ایشو نکنن پوزیشنت میپره
یه جوری جو بده به قضیه که واقعا حس کن داری عجز و لابه میکنی
:D ;)
ولی روزی 2-3 تا بزن تا جواب بگیری
نترس قاط نمیزنن و ریجکتت نمیکنن بخاطر ایمیل زیادی
در مورد ساعت کاری امپست هم من دقیقا نمیدونم
من دوستم ساعت 3 رسید، تونست بره امپست و پسپورتارو تحویل بده
بهتره آدرسش و کروکی امپست مورد نظر رو از قبل آماده داشته باشه
و یا بلافاصله از فرودگاه یه تاکسی بگیره و بره اونجا تا اگر تعطیل نبودن بتونه کارارو سریع انجام بده
مدارکتون حتما کامل باشه
برگه زرد و پاسپورت و برگه کانفیرمیشن وقت سفارت و حتی برگه جدید وقت پستی یا همون NIV رو هم بگیر برای احتیاط، البته بعضیا میگن لازم نیست
نامه لیت و ایمیل کلیرشدن و ...
امیدوارم زودتر جواب بدن و مشکلت حل بشه

MehrdadMajidi
August 25th, 2014, 05:03 AM
الان فهمیدم 31 آگوست سفارت تعطیل. چه کار باید کنم؟:-(((

خود 2 سپتامبر میتونه وارد بشه
یعنی باید یکم راه بیوفته تا دوم برسه
والا نامه فدایت شوم رو نمیدونم جواب میده یا نه
:D
ولی تو ایمیلت دقیقا باید بگی وضعیت اورژانسی هست و اگر ویزا رو تا آخر آگست ایشو نکنن پوزیشنت میپره
یه جوری جو بده به قضیه که واقعا حس کن داری عجز و لابه میکنی
:D ;)
ولی روزی 2-3 تا بزن تا جواب بگیری
نترس قاط نمیزنن و ریجکتت نمیکنن بخاطر ایمیل زیادی
در مورد ساعت کاری امپست هم من دقیقا نمیدونم
من دوستم ساعت 3 رسید، تونست بره امپست و پسپورتارو تحویل بده
بهتره آدرسش و کروکی امپست مورد نظر رو از قبل آماده داشته باشه
و یا بلافاصله از فرودگاه یه تاکسی بگیره و بره اونجا تا اگر تعطیل نبودن بتونه کارارو سریع انجام بده
مدارکتون حتما کامل باشه
برگه زرد و پاسپورت و برگه کانفیرمیشن وقت سفارت و حتی برگه جدید وقت پستی یا همون NIV رو هم بگیر برای احتیاط، البته بعضیا میگن لازم نیست
نامه لیت و ایمیل کلیرشدن و ...
امیدوارم زودتر جواب بدن و مشکلت حل بشه

dana22
August 25th, 2014, 09:12 AM
الان فهمیدم 31 آگوست سفارت تعطیل. چه کار باید کنم؟:-(((
بنظرم چون شرایطت اورژانسیه، یه ایمیل بزن به دانشگاه و درخواست بده مثلا 3 روز بیشتر بهت وقت بدن
بگو بهشون که ویزات آماده شده ولی برای صدورش (ایشوکردن)، وقت کم میاری و ممکنه به تاریج لیت نرسی
بگو یه لیت جدید بهت بدن
البته بقیه دوستان هم نظر بدن
من نمیدونم که دوبار لیت گرفتن امکان پذیر هست یا نه
ولی ازونجایی که درکشون بالاست، فکر کنم برای 3 روز مشکلی پیش نیاد
من بودم درخواست لیت مجدد میدادم
موفق باشی

MehrdadMajidi
August 25th, 2014, 09:19 AM
مرسی از راهنماییت. تو سایت سفارت امریکا تو دبی میرم هیچ چیزی در مورد تعطیلی تو خبرهاش نزده ولی تو جدول هالیدی هاشون خورده. چه طوریه؟
آره همین کارو میکنم و درخواست مجدد لیت ارایول رو میدم. فقط بدبختی اینه که هنوز نامه سفارت نیومده که کلیر شدیم.
به فاصله 1 ساعت به 1 ساعت تا 12 ظهر ایمیلمو تکرار میکنم شاید جواب بدن.
گرفتاری شدیم به خدا.

بنظرم چون شرایطت اورژانسیه، یه ایمیل بزن به دانشگاه و درخواست بده مثلا 3 روز بیشتر بهت وقت بدن
بگو بهشون که ویزات آماده شده ولی برای صدورش (ایشوکردن)، وقت کم میاری و ممکنه به تاریج لیت نرسی
بگو یه لیت جدید بهت بدن
البته بقیه دوستان هم نظر بدن
من نمیدونم که دوبار لیت گرفتن امکان پذیر هست یا نه
ولی ازونجایی که درکشون بالاست، فکر کنم برای 3 روز مشکلی پیش نیاد
من بودم درخواست لیت مجدد میدادم
موفق باشی