PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدت زمان انتظار از CSQ تا مدیکال (کبک)

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106

hamid1979
February 14th, 2011, 09:57 AM
سلام
حميد آقا شما مصاحبتون با لوك برنارد بود؟
من با خانم كلمنس مصاحبه داشتم كه آفيسر بسيار خوب و مهرباني هست.

hamid1979
February 14th, 2011, 10:01 AM
سلام منم رشتم شیمی کاربردی و فایل نامبر نوامبر 2009 هستم. بیشتر از 15 ماه و نیم هست که منتظر مدیکالم. زمانی که CSQ گرفتیم رشته های دیمند ی وجود نداشت واسه همین هست که مثل بقیه متقاضیان پروندمون بررسی میشه.
مجبوریم صبر کنیم و امیدوار باشیم که تو یک ماه آینده خبرهایی بشه.
فکر می کنم فقط تا حالا واسه یک مورد از فایل های نوامبر 2009 خانم شیما نامه مدیکال آمده.

خوب باشید.
آرمان
سلام
من هم فايل نامبر نوامبر هستم.اميدوارم كه هر چه زودتر خبراي خوش بشنويم و از اين بلاتكليفي در بياييم.

pure
February 14th, 2011, 01:46 PM
آيا ممكنه كسي در مرحله انتظار مديكال رد بشه يا اصطلاحا ريجكت بشه؟
من با اينكه رشته ام شيمي و ديمند هست 16 ماهه منتظر مديكالم هستم ولي هنوز خبري نيست.يكبار هم به سفارت ايميل زدم ولي جوابي دريافت نكردم.

سلام من هم مثل شما فایل نامبر نوامبر 2009 رو دارم رشته من پرستاریه و مثلا دیمنده ولی از شانس من زمان گرفتن فایل نامبر من این رشته دیمند نبود درست مثل شما.من هم 3 بار نامه به سفارت زدم ولی یه جواب کلیشه ای که به همه میگن.فقط باید صبر کنیم من که خسته شدم

BaharQ
February 14th, 2011, 03:00 PM
سلام
من هم فايل نامبر نوامبر هستم.اميدوارم كه هر چه زودتر خبراي خوش بشنويم و از اين بلاتكليفي در بياييم.

من هم فايل نامبر نوامبرم. كم كم دارم بي خيال رفتن مي شم.

mary-pedi
February 14th, 2011, 04:27 PM
با سلام خدمت تمامی منتظران ....
یک مشکل برای من پیش امده
آدرسم قبل از اومدن مدیکال عوض شده و از دوست جویا شدم فرمودند که در cic میشه عوض کرد.
در این سایت تنها آدرس پس از ورود به کانادا رو اینترنتی میشه عوض کرد، و من نمیدونم آدرس قبل از ورود چطور میشه عوض کرد
کیست مرا یاری کند :))
من هم این اتفاق برام افتاد. پارسال پس از تعویض پلاکهای تهران ...
شما برای اعلام تغییر آدرس باید یک ایمیل بزنید به:
re-damascus-im-enquiry@international.gc.ca
با ذکر نام و نام خانوادگی ، فایل نامبر فدرال وتاریخش و آدرس ایمیلتون ، اعلام کنید که آدرستون تغییر کرده و آدرس جدید رو بنویسید. (کدپستی یادتون نره)
من اینکارو کردم و چند هفته بعد وقتی وضعیت پرونده رو توی سایت cic چک کردم دیدم آدرس جدیدم رو اونجا نوشته!!!

leila.hosseini
February 14th, 2011, 06:39 PM
سلام منم رشتم شیمی کاربردی و فایل نامبر نوامبر 2009 هستم. بیشتر از 15 ماه و نیم هست که منتظر مدیکالم. زمانی که CSQ گرفتیم رشته های دیمند ی وجود نداشت واسه همین هست که مثل بقیه متقاضیان پروندمون بررسی میشه.
مجبوریم صبر کنیم و امیدوار باشیم که تو یک ماه آینده خبرهایی بشه.
فکر می کنم فقط تا حالا واسه یک مورد از فایل های نوامبر 2009 خانم شیما نامه مدیکال آمده.

خوب باشید.
آرمان

سلام دوستان
این که مدیکال خانم های مجرد زودتر بیاد طبیعی معمولا یه فاصله 2 ماه بین مدیکال های خانم های مجرد و اقایان مجرد هست و بعد از همه زوج ها. امیدوار باشید.:)

avazeghoo
February 14th, 2011, 06:48 PM
با سلام... من اکتبر 2009 هستم و هنوز نه آپدیت دریافت کردم و نه مدیکال.... کسی از اکتبر هست که مثل من باشه؟؟؟

Samz
February 14th, 2011, 09:27 PM
با سلام... من اکتبر 2009 هستم و هنوز نه آپدیت دریافت کردم و نه مدیکال.... کسی از اکتبر هست که مثل من باشه؟؟؟
سلام دوست عزيز حتما افرادي مثل شما هستند ولي شايد عضو اين سايت نيستند. من خودم هم اكتبر 2009 هستم و ايميل آپديت دريافت كردم. به نظر من نگران نباشيد چون كار سفارت خيلي روي نظم نيست ولي اگر تا حالا ايميل پيگيري زياد نزديد، بهتره از طريق ايميل يه پيگيري بكنيد. اميدوارم كه موثر باشه و براي شما بدون آپديت مديكال بياد. تا حالا كه مديكال اكتبري ها نيومده.
موفق باشيد.

jullien
February 14th, 2011, 10:53 PM
سلام. ایمیل آپدیت برای چیه؟ و شامل چه مواردی میشه؟ با سپاس.

mary-pedi
February 15th, 2011, 04:54 PM
خبر بد:
یکی از دوستان با فایل نامبر فدرال اول سپتامبر که آذر ماه ازشون آپدیت خواسته بودن و همون ماه هم پاسخ آپدیتشون رسیده سفارت، برای 1 فروردین 1390 دعوت به مصاحبه دوم شدند!!!
بخش خوب خبر طبق تجارب دوستان :
90 درصد همونجا مدیکالشو میدن دستش!

leila.hosseini
February 15th, 2011, 06:53 PM
خبر بد:
یکی از دوستان با فایل نامبر فدرال اول سپتامبر که آذر ماه ازشون آپدیت خواسته بودن و همون ماه هم پاسخ آپدیتشون رسیده سفارت، برای 1 فروردین 1390 دعوت به مصاحبه دوم شدند!!!
بخش خوب خبر طبق تجارب دوستان :
90 درصد همونجا مدیکالشو میدن دستش!

سلام میدونید انگلیسی یا فرانسه؟ و دلیلشو اعلام نکردن؟ ممنون میشم اگه اطلاعات دقیق تر بدین. الان 62 روز از اپدیت ما میگذره و خبری نیست.

leila.hosseini
February 15th, 2011, 07:03 PM
سلام به همگی.
از بین چند گروهی که در یک روز فایل نامبر دریافت کردیم و تقریبا با هم برامون اپدیت امد برای 3 گروه مدیکال امده و برای 2 تامون نیومده. من که خیلی نگرانم. می ترسم دوباره دعوت به مصاحبه بشیم. :(

roksana2009
February 15th, 2011, 11:06 PM
یکی از دوستان لطف کنن و بگن چه کسانی برای بار دوم دعوت به مصاحبه میشن ؟ آیا اکثرا متاهل هستن یا مجرد؟؟؟ و .......

محمد آقا
February 16th, 2011, 02:39 PM
سلام
اگر كسي مي تونه راهنمايي كنه خيلي ممنون مي شم ؟بعد ازارسال مدارك آپديت به دمشق چند وقت بعد نامه مديكال يا دعوت به مصاحبه دوم مي آيد ؟؟؟؟؟
با تشكر از تمامي دوستان

محمد آقا
February 16th, 2011, 02:50 PM
با سلام
در ادامه سئوال ليلا خانم . جناب mary-pedi و ساير دوستان اگر امكان داره توضيحات بيشتري از مصاحبه دوم بدين. كه به چه صورت هست و شايد بتونيم با هم فكري بفهميم چه كساني دعوت به مصاحبه مي شن و پيشاپيش اقداماتي رو انجام بديم . من كه ديگه بعد از مصاحبه تقريباٌ فرانسه رو گذاشتم كنار . خواهشن اطلاع رساني كنيد . با تشكر فراوان

avazeghoo
February 16th, 2011, 04:23 PM
سلام. من هم اکتبر 2009 بودم و نامه آپدیت دریافت کردم. چند سوال داشتم، ممنون می شم راهنمایی کنید:
1- به جز مدرک سوء سابقه، درباره سایر موضوعاتی که خواستند مثل فعالیتهای کاری و شرکت، آیا لازمه که مدرکی ارائه بدیم یا اینکه خودمون توضیح بدیم کافی است؟
2- اگر خودمون بخواهیم توضیح بدهیم آیا فرمت خاصی برای آن وجود دارد؟
3- در چه شرایطی ممکن است افراد به مصاحبه دوم دعوت بشوند و معمولا در این مصاحبه چه اتفاقی می افتد؟

mary-pedi
February 16th, 2011, 04:54 PM
ببینید بچه ها...
برای مصاحبه دوم اصلا زبان مهم نیست حتی خودشون میپرسن که میخواهید به چه زبانی باشه؟ فرانسه یا انگلیسی یا فارسی؟ این مصاحبه برای بخش security check و برای سئوالاتی در موردهایی که بهش مشکوک هستن برگزار میشه...
این شخص متاهل و رشتشون فوق لیسانس عمرانه ولی معمولا به این بستگی نداره که رشتتون چیه. به این بستگی داره که کارتون چی باشه و کجا باشه... من دقیقا نمیدونم ایشون کجا کار میکنن ولی تا قبل از این مورد سه حالت بیشتر نداشتیم: 1- مدیکال مستقیم 2- آپدیت و بعدش مدیکال 3- مصاحبه دوم و در زور مصاحبه دریافت مدیکال. حالا این اولین باره که هم از ایشون آپدیت خواست و الان که 2 ماه از رسیدن آپدیتشون گذشته براش تاریخ مصاحبه اومده واسه 1 ماه دیگه! من هنوز موفق به ارتباط مستقیم با این شخص نشدم ولی هر اطلاعات جدید دیگه ای گیر بیارم حتما اطلاع میدم.
ولی میدونم آپدیت ایشون مثل خود من بوده . چون مهمه دوباره مینویسم: اپدیتمون شامل:
در مورد شرکتی که کار میکنیم از هردومون در موردهای زیر سئوال کردن:
- اسم شرکت به فارسی و انگلیسی - نوع کالا یا خدمات شرکت - خصوصی یا عمومی بودن شرکت -مشتریهای اصلی شرکت - کالاهایی که صادر یا وارد میکنند و اسم کشورهایی که باهاشون کار میکنن - آیا از دولت کمک مالی میگیرن یا نه؟ یا حمایت میشوند یا نه؟ - سمت ما در شرکت - وظایف ما در شرکت
+
- سو ء پیشینه جدید -تغییرات شخصی ، خانوادگی و کاری و تحصیلی - تغییر آدرس - تغغیر وضعیت تاهل - ساختار خانواده - همه مسافرتها از زمان مصاحبه تا الان و تاریخهاش و علت مسافرت( در صورت اقامت بیش از 6 ماه سوء پیشینه آن کشور)
که به جز سو پیشینه بقیه رو فقط جواب دادیم ولی کامل و با جزییات. در ضمن من و هسرم هیچکدوممون تو شرکت دولتی کار نمیکنه و سربازی هم شامل حالمون نمیشه و اقامت یا مسافرت خارجی هم نداشتیم...
تا حالا مواردی که برای مصاحبه دوم خواسته شده بودن معمولا افرادی که سربازی رفتن یا محل کارشون دولتی بوده یا در کشورهای خارجی اقامت بش از 6 ماه داشتن بودن . البته نه اینکه همه کسانی که این شرایطو داشتن حتما مصاحبه دوم برن . خیلی تعداد مصاحبه دومی ها کم بوده الان 2-3 ماهه که هی این آمار داره بالاتر میره !
کلا که جای نگرانی نداره... فقط موضوع هزینه ، زمان و استرسه... همون سئوالای آپدیت رو با جزییات بیشتر میپرسن و معمولا نیم ساعت بعد مصاحبه مدیکالو میدن.
درضمن در این لینک اطلاعاتی در مورد مصاحبه دوم هست...
http://sani86.blogfa.com/post-23.aspx
فعلا چیز دیگه ای نمیدونم... اگه ابهامی هست در خدمتم... امیدوارم برای هیچکس دیگه مصاحبه دوم نیاد و برای ما هم همینطور!

hamid1979
February 16th, 2011, 04:55 PM
سلام. من هم اکتبر 2009 بودم و نامه آپدیت دریافت کردم. چند سوال داشتم، ممنون می شم راهنمایی کنید:
1- به جز مدرک سوء سابقه، درباره سایر موضوعاتی که خواستند مثل فعالیتهای کاری و شرکت، آیا لازمه که مدرکی ارائه بدیم یا اینکه خودمون توضیح بدیم کافی است؟
3- در چه شرایطی ممکن است افراد به مصاحبه دوم دعوت بشوند و معمولا در این مصاحبه چه اتفاقی می افتد؟

شما فايل نامبرتون دقيقا چه تاريخي از اکتبر هست؟؟؟

Samz
February 16th, 2011, 11:16 PM
سلام به همه دوستان. بالاخره ایمیل مدیکال ما اومد::)
فایل نامبر فدرال : 11 اکتبر 2009
ایمیل آپدیت: 9 ژانویه 2011
ارسال آپدیت:25 ژانویه 2011
ایمیل مدیکال:15 فوریه 2011
برای یکی از دوستانم هم 43 روز بعد از ارسال آپدیت ایمیل مدیکال آمد.
به امید خبرهای خوب از همگی،موفق و پیروز باشید.

jullien
February 18th, 2011, 10:36 AM
سلام. در برگه CSQ کد 130 مربوط به رشته هایی هست که امتیاز نسبت به نوع رشته از 6 تا 16 امتیاز دارند و اگر رشته 12 و 16 امتیازی باشه عبارت پرونده دیمند را هم مینویسند در این قسمت. و اگه رشته صفر امتیازی باشه به جای کد 130 یه کد دیگه درج میشه. میخواستم بدونم درسته؟ با سپاس.

mythe
February 18th, 2011, 02:01 PM
سلام. در برگه CSQ کد 130 مربوط به رشته هایی هست که امتیاز نسبت به نوع رشته از 6 تا 16 امتیاز دارند و اگر رشته 12 و 16 امتیازی باشه عبارت پرونده دیمند را هم مینویسند در این قسمت. و اگه رشته صفر امتیازی باشه به جای کد 130 یه کد دیگه درج میشه. میخواستم بدونم درسته؟ با سپاس.

سلام
فكر نميكنم به اين صورت باشه. چون استاد فرانسه من كه رشتشون ادبيات فرانسه و صفر امتيازي هست هم براشون كد 130 خورده

mary-pedi
February 18th, 2011, 07:33 PM
بچه ها سلام
با تبریک به samz و دوستشون و خوشحالم که خبرای خوب دادن...
من هم خبری دارم در ادامه قضیه مصاحبه دوم... این شخصی که دعوت شدن به مصاحبه حدس ما رو در مورد مصاحبه دوم تایید می کنه...فقط شخص مین دعوت به مصاحبه شدن که تو یه شرکت نیمه دولتی وابسته به دولت که پروژه های اساسی داره کار میکنه و در ضمن سربازیشون هم معافیت خاص خودش بوده که به گفته وکیلشون این دو مورد باعث مصاحبه دوم شده... راستی جز پاسپورتها مدرک دیگه ای نخواستن که همراهش باشه... که احتمالا به علت 2 مسافرت خارجی که داشتن بوده.
در هر حال ظاهرا قطار مدیکال برای آپدیتی ها تو راهه...که باعث خوشحالیه!

leila7777
February 19th, 2011, 10:37 AM
سلام به همگی: بچه ها کسی می دونه وقتی ایمیل آپدیت دریافت می کنیم باید:
1-قراردادکاری مون رو که بین ما و شرکتی که توش کار می کنیم بسته میشه باید براشون ترجمه کنیم و بفرستیم یا نه؟
1- گواهی اشتغال به کار از شرکتی که توش کار می کنیم دوباره بگیریم و بفرستیم (این گواهی رو برای کبک ارائه دادیم) یا نه؟
2-اگه باید گواهی اشتغال به کار بگیریم و براشون بفرستیم لازمه که حقوق و دستمزدمون توش ذکر بشه یا نه؟

keyhan
February 19th, 2011, 01:50 PM
بچه ها سلام
با تبریک به samz و دوستشون و خوشحالم که خبرای خوب دادن...
من هم خبری دارم در ادامه قضیه مصاحبه دوم... این شخصی که دعوت شدن به مصاحبه حدس ما رو در مورد مصاحبه دوم تایید می کنه...فقط شخص مین دعوت به مصاحبه شدن که تو یه شرکت نیمه دولتی وابسته به دولت که پروژه های اساسی داره کار میکنه و در ضمن سربازیشون هم معافیت خاص خودش بوده که به گفته وکیلشون این دو مورد باعث مصاحبه دوم شده... راستی جز پاسپورتها مدرک دیگه ای نخواستن که همراهش باشه... که احتمالا به علت 2 مسافرت خارجی که داشتن بوده.
در هر حال ظاهرا قطار مدیکال برای آپدیتی ها تو راهه...که باعث خوشحالیه!

حالا اگه یک نفر کارمند دولت باشه باز هم به مصاحبه فدرال دعوت میشه؟

pooneh1359
February 19th, 2011, 01:50 PM
سلام، تاریخ دریافت CSQ من تاریخ27August 2009 و تاریخ file number federal:30 August 2009، آپدیت مدارک تاریخ 9 دسامبر 2010 به سفارت رسیده ولی هنوز خبری از مدیکالم نیست، علت چیه؟ کسی تو این تاریخ مدارک فرستاده ؟

slmz
February 19th, 2011, 04:13 PM
با سلام
در ادامه سئوال ليلا خانم . جناب mary-pedi و ساير دوستان اگر امكان داره توضيحات بيشتري از مصاحبه دوم بدين. كه به چه صورت هست و شايد بتونيم با هم فكري بفهميم چه كساني دعوت به مصاحبه مي شن و پيشاپيش اقداماتي رو انجام بديم . من كه ديگه بعد از مصاحبه تقريباٌ فرانسه رو گذاشتم كنار . خواهشن اطلاع رساني كنيد . با تشكر فراوان

من 1 ماه پیش برای مصاحبه دوم رفتم . مصاحبه کلا به انگلیسی بود بیشتر فضا دوستانه ولی کاملا بازجویانه مهربون .از کار . مسافرت . دوستان . خانواده . سوال شد نگران نباشید کلا مصاحبه سختی نیست یعنی اصلا سخت نیست یه سوال جواب معمولیه

من رو برای اشتباه نام صدا کرده بودند . من دخترم نه سربازی رفته بودم نه مسافرت زیاد نه کار در ادارات دولتی ولی منو خواستن

asgharagha
February 19th, 2011, 08:13 PM
من فکر میکنم کسانی که نامه آپدیت دریافت میکنند دیگه برای مصاحبه دوم دعوت نمیشوند، چون اگر لازم باشه با توجه به بررسی که توسط آفیسرها انجام میشه دیگه براشون نامه آپدیت نمی آد و مستقیم برای مصاجبه دوم دعوت میشن.
نظر شما یا کسایی که تجربه مصاجبه دوستان خود را دارند چیست؟؟؟

hamid1979
February 19th, 2011, 11:45 PM
سلام به دوستان
خبر خوب براي بچه هاي نوامبر
يكي از دوستان من كه فايل نامبرش 3 نوامبر هست ديروز نامه آپديت دريافت كرد.
اميدوارم براي ساير دوستان هم به زودي مديكال يا نامه آپديت ارسال بشه

Amirdarvish
February 20th, 2011, 07:33 AM
سلام
من 15/12/2010تو مصاحبه کبک قبول شدم و بعد از اینکه به ایران اومدم مدارکم رو در تاریخ 15/01/2011 برای فدرال با TNTپست کردم ولی تا الان بعد از گذشت یک ماه فایل نامبر فدرالم نیومده.TNT میگه مدارکت رو تحویل دادم به یک شخصی به نام Rima من به سفارت کانادا در سوریه هم ایمیل زدم و هم فکس ولی جوابی نمیدن(البته بعد از یکی از ایمیلام یکی از این جوابهای آماده بلافاصله برام فرستادن که مطلب خاصی توش نبود)تلفن هم میزنم میگن ایمیل بزن.خلاصه نمیدونم باید چه کنم.
1)میخوام ببینم به نظرتون چقدر این موضوع نگران کننده ست که فایل نامبر من تا الان نیومده؟ 2)و اینکه این موضوع به چه دلیلی میتونه باشه؟3)به نظرتون من باید چه کنم,چه راهی هست که من بتونم بفهمم که موضوع از چه قراره؟

keyhan
February 20th, 2011, 11:18 AM
سلام
من 15/12/2010تو مصاحبه کبک قبول شدم و بعد از اینکه به ایران اومدم مدارکم رو در تاریخ 15/01/2011 برای فدرال با TNTپست کردم ولی تا الان بعد از گذشت یک ماه فایل نامبر فدرالم نیومده.TNT میگه مدارکت رو تحویل دادم به یک شخصی به نام Rima من به سفارت کانادا در سوریه هم ایمیل زدم و هم فکس ولی جوابی نمیدن(البته بعد از یکی از ایمیلام یکی از این جوابهای آماده بلافاصله برام فرستادن که مطلب خاصی توش نبود)تلفن هم میزنم میگن ایمیل بزن.خلاصه نمیدونم باید چه کنم.
1)میخوام ببینم به نظرتون چقدر این موضوع نگران کننده ست که فایل نامبر من تا الان نیومده؟ 2)و اینکه این موضوع به چه دلیلی میتونه باشه؟3)به نظرتون من باید چه کنم,چه راهی هست که من بتونم بفهمم که موضوع از چه قراره؟

چرا اینقدر عجله دارید دوست من
بطور معمول 2 ماه طول میکشه که فایل نامبر فدرال صادر بشه و یک هفته 10 روز طول میکشه که براتون بفرستند (اگه با پست بفرستند) بطور معمول اگه یک نفر از دمشق و بصورت حضوری فایل نامبر فدرال بگیره 2 ماه جلو میافته

keyhan
February 20th, 2011, 11:23 AM
من 1 ماه پیش برای مصاحبه دوم رفتم . مصاحبه کلا به انگلیسی بود بیشتر فضا دوستانه ولی کاملا بازجویانه مهربون .از کار . مسافرت . دوستان . خانواده . سوال شد نگران نباشید کلا مصاحبه سختی نیست یعنی اصلا سخت نیست یه سوال جواب معمولیه

من رو برای اشتباه نام صدا کرده بودند . من دخترم نه سربازی رفته بودم نه مسافرت زیاد نه کار در ادارات دولتی ولی منو خواستن

سلام دوست عزیز
دعوتنامه مصاحبه دوم از طریق ایمیل اومد یا با پست؟ تاریخ مصاحبه چه مدت بعد از دریافت دعوتنامه بود؟ از شما مدارکی هم برای دعوتنامه خواسته بودند یا خیر؟ ایا نیازی به حضور همسر هم هست؟ مصاحبه چه مدت طول کشید؟
حدودا چه مدت بعد از مصاحبه دوم مدیکال خواهد آمد؟
ببخشید که من زیاد سوال می کنم.
از بابت جوابتون پیشاپیش سپاسگزارم

asgharagha
February 20th, 2011, 02:15 PM
من فکر میکنم کسانی که نامه آپدیت دریافت میکنند دیگه برای مصاحبه دوم دعوت نمیشوند، چون اگر لازم باشه با توجه به بررسی که توسط آفیسرها انجام میشه دیگه براشون نامه آپدیت نمی آد و مستقیم برای مصاجبه دوم دعوت میشن.

Amirdarvish
February 20th, 2011, 03:39 PM
سلام دوستان؛
من در تاریخ 15/12/2010 در مصاحبه کبک قبول شدم(در سوریه).در تاریخ 15/01/2011 (یک ماه بعدش)مدارکم رو برای مرحله بعدی بوسیله پست TNT برای بخش فدرال سفارت کانادا تو سوریه ارسال کردم ولی تا الان که بیش از یک ماه از تاریخ ارسال مدارکم گذشته هنوز فایل نامبر فدرالم رو برام نفرستادن در حالی که تو گزارش پست TNT نوشته که بسته من در تاریخ 18/01/2011 یعنی سه روز بعد از ارسال,به سفارت به خانم Rima تحویل شده.از طرفی من از پست ایران هم سوال کردم و اونها گفتن که در یک ماه اخیر نامه ای برای من نیومده یعنی اینکه احتمال اینکه سفارت نامه رو برام فرستاده باشه و نامه به دست من نرسیده باشه رو رد میکنه.من به سفارت چند روز پیش ایمیل و فکس زدم ولی جوابم رو نمیدن البته در جواب ایمیلم یک ایمیل از این ایمیل های فوری و آماده برام فرستادن که مطلب خاصی توش نبود تلفن هم که میزنیم میگن تلفنی جوابتون رو نمیدیم:
1)این موضوع که فایل نامبر من تا حالا نیومده چقدر نگران کننده است؟
2)به نظرتون به چه دلیل یا دلایلی میتونه باشه که فایل نامبر من رو هنوز نفرستادن؟
3) به نظرتون من چه کاری دیگه میتونم انجام بدم تا از وضعیت پروفایلم با خبر بشم؟

keyhan
February 20th, 2011, 03:47 PM
سلام دوستان؛
من در تاریخ 15/12/2010 در مصاحبه کبک قبول شدم(در سوریه).در تاریخ 15/01/2011 (یک ماه بعدش)مدارکم رو برای مرحله بعدی بوسیله پست TNT برای بخش فدرال سفارت کانادا تو سوریه ارسال کردم ولی تا الان که بیش از یک ماه از تاریخ ارسال مدارکم گذشته هنوز فایل نامبر فدرالم رو برام نفرستادن در حالی که تو گزارش پست TNT نوشته که بسته من در تاریخ 18/01/2011 یعنی سه روز بعد از ارسال,به سفارت به خانم Rima تحویل شده.از طرفی من از پست ایران هم سوال کردم و اونها گفتن که در یک ماه اخیر نامه ای برای من نیومده یعنی اینکه احتمال اینکه سفارت نامه رو برام فرستاده باشه و نامه به دست من نرسیده باشه رو رد میکنه.من به سفارت چند روز پیش ایمیل و فکس زدم ولی جوابم رو نمیدن البته در جواب ایمیلم یک ایمیل از این ایمیل های فوری و آماده برام فرستادن که مطلب خاصی توش نبود تلفن هم که میزنیم میگن تلفنی جوابتون رو نمیدیم:
1)این موضوع که فایل نامبر من تا حالا نیومده چقدر نگران کننده است؟
2)به نظرتون به چه دلیل یا دلایلی میتونه باشه که فایل نامبر من رو هنوز نفرستادن؟
3) به نظرتون من چه کاری دیگه میتونم انجام بدم تا از وضعیت پروفایلم با خبر بشم؟

دوست عزیز سلام
این موضوع اصلا و عبدا نگران کننده نیست چون بصورت نرمال بیش از 2 ماه طول میکشه تا فایل نامبر فدرال صادر بشه و برات ارسال بشه. اگه بعد از سه ماه نیومد بعد پیگیری کنید.

ultra
February 20th, 2011, 05:56 PM

سلام..
دوست عزیز در چند تا پست گذشته یه مورد دیده شده که بعد از آپدیت مدارک به مصاحبه دوم دعوت شدند...
ولی از لحاظ منطقی فرمایش شما هم درست هست...اگرچه شاید دلیل دعوت به مصاحبه بعد از آپدیت می تونه بخاطر قانع نشدن آفیسر مربوطه از مدارک فرستاده شده متقاضی باشه...

asgharagha
February 20th, 2011, 06:06 PM
در مورد پست مذبور چقدر مطمئن هستید یا اصلا" بطور کل چقدر در موزد موارد مطرح شده نسبت به مصاحبه دوم اطمینان وجود دارد، به نظر شما این پستها گمراه کننده نیستند!!!

سلام..
دوست عزیز در چند تا پست گذشته یه مورد دیده شده که بعد از آپدیت مدارک به مصاحبه دوم دعوت شدند...
ولی از لحاظ منطقی فرمایش شما هم درست هست...اگرچه شاید دلیل دعوت به مصاحبه بعد از آپدیت می تونه بخاطر قانع نشدن آفیسر مربوطه از مدارک فرستاده شده متقاضی باشه...

Kazy
February 20th, 2011, 06:06 PM

منطقا شما درست می گید ولی در برخی موارد در آپدیت مدارک تغییراتی صورت گرفته که آفیسر نسبت به آنها سئوال پیدا می کند مثلا متقاضی محل کار خود را عوض کرده و به شرکت دیگری که دارای سوابق .... می باشد می رود یا در این فاصله زمانی یک سفر به .... آباد می کند که احتمال مصاحبه دوم را بوجود می اورد

Amirdarvish
February 20th, 2011, 06:32 PM
ببخشید من میتونم بپرسم به صورت نرمال بیش از 2 ماه رو بر اساس کدوم تجربه ای میگین؟چون همه کسانی که من میشناسم که مثل من بعد از قبول شدنشون به دلایلی نتونستن همونجا مدارک پروسه فدرالشون رو تحویل بدن و اومدن ایران و مدارکشون رو ارسال کردن بعد از حداکثر یک هفته فایل نامبرشون رو گرفتن و از نظر منطقی هم دادن فایل نامبر کاری نیست که بخواد روش بررسی ای بشه و همون لحظه که مدارک بدستشون میرسه میتونن صادرش کنن و بعد از اوون شروع به بررسی میکنن کما اینکه بچه هایی که مدارکشون رو در زمان مصاحبه میبرن و بعد از قبولیشون تو مصاحبه کبک مدارک رو همونجا به قسمت فدرال تحویل میدن فایل نامبرشون رو همون لحظه میگیرن و این به این معنیه که اوون حداکثر یک هفته ای رو هم که عرض کردم مدت زمانی ست که صرف موضوع پست کردن نامه توسط اوونها میشه و خوده صدور فایل نامبر زمانی نمیبره.نظرتون چیه؟منظور من از این بحث ها فقط اینه که موضوع برامون روشن بشه ها!متشکرم

ultra
February 20th, 2011, 07:14 PM
در مورد پست مذبور چقدر مطمئن هستید یا اصلا" بطور کل چقدر در موزد موارد مطرح شده نسبت به مصاحبه دوم اطمینان وجود دارد، به نظر شما این پستها گمراه کننده نیستند!!!

اینکه مصاحبه دوم وجود داره که اصلا شکی توش نیست ...من خودم به شخصه حدود 6، 7 نفر دیدم که به مصاحبه دوم دعوت شدند...
در خصوص مصاحبه دوم هم بعد از آپدیت مدارک این اولین باری بوده که همچین موردی می بینیم...

ultra
February 20th, 2011, 07:24 PM
سلام دوست عزیز
دعوتنامه مصاحبه دوم از طریق ایمیل اومد یا با پست؟ تاریخ مصاحبه چه مدت بعد از دریافت دعوتنامه بود؟ از شما مدارکی هم برای دعوتنامه خواسته بودند یا خیر؟ ایا نیازی به حضور همسر هم هست؟ مصاحبه چه مدت طول کشید؟

تا این لحظه دعوت به مصاحبه های دوم با ایمیل خبر داده شده و از همه افرادی که من دیدم فقط اصل پاسپورت رو در روز مصاحبه خواسته بودن...این مصاحبه در دفتر فدرال انجام می شه و با توجه به نیاز آفیسر فدرال ممکن است از متقاضی اصلی و یا همسر به صورت انفرادی سوالاتی در خصوص کار، دین و اعتقادات مذهبی ، خانواده ، سفر های خارجی پرسیده بشه..در اکثر موارد بلافاصله بعد از مصاحبه دوم در صورت بر طرف شدن ابهامات آفیسر، مدیکال صادر شده

پایدار باشید

Amirdarvish
February 20th, 2011, 10:59 PM
دوست عزیز سلام
این موضوع اصلا و عبدا نگران کننده نیست چون بصورت نرمال بیش از 2 ماه طول میکشه تا فایل نامبر فدرال صادر بشه و برات ارسال بشه. اگه بعد از سه ماه نیومد بعد پیگیری کنید.
ببخشید من میتونم بپرسم به صورت نرمال بیش از 2 ماه رو بر اساس کدوم تجربه ای میگین؟چون همه کسانی که من میشناسم که مثل من بعد از قبول شدنشون به دلایلی نتونستن همونجا مدارک پروسه فدرالشون رو تحویل بدن و اومدن ایران و مدارکشون رو ارسال کردن بعد از حداکثر یک هفته فایل نامبرشون رو گرفتن و از نظر منطقی هم دادن فایل نامبر کاری نیست که بخواد روش بررسی ای بشه و همون لحظه که مدارک بدستشون میرسه میتونن صادرش کنن و بعد از اوون شروع به بررسی میکنن کما اینکه بچه هایی که مدارکشون رو در زمان مصاحبه میبرن و بعد از قبولیشون تو مصاحبه کبک مدارک رو همونجا به قسمت فدرال تحویل میدن فایل نامبرشون رو همون لحظه میگیرن و این به این معنیه که اوون حداکثر یک هفته ای رو هم که عرض کردم مدت زمانی ست که صرف موضوع پست کردن نامه توسط اوونها میشه و خوده صدور فایل نامبر زمانی نمیبره.نظرتون چیه؟منظور من از این بحث ها فقط اینه که موضوع برامون روشن بشه ها!متشکرم

پاشا
February 21st, 2011, 12:48 PM
\
نه درست نیست من رشته ام 0 امتیازی و کد 130 خورده

پاشا
February 21st, 2011, 12:49 PM
به محض رسیدن مدارک فایل نامبر 1 روزه صادر میشه حالا شاید مشکل پست باشه یا فرستادن پستچی اشتباه کرده یا گم شده ولی بهتره با سفارت مکاتبه کنید و جواب میدند

پاشا
February 21st, 2011, 12:51 PM
دوستان عزیز مصاحبه دوم برای موارد خاص است مثلا مشاغل دولتی یا مواردی که به چک امنیتی مربوط میشه چرا اینقدر براتون مهمه؟

asgharagha
February 21st, 2011, 01:25 PM
خبرای خوب برا سپتامبریها و سایرین مدیکالا داره میآد.
برین حالش و ببرید و به رویاهاتون فکر کنید.
مثبت باشید و امیدوار

leila.hosseini
February 21st, 2011, 04:00 PM
مثبت باشید و امیدوار

سلام. مدیکال شما اومد؟ مدیکال ما که نیومده. ولی امیدمون به خداست.

shahpar
February 21st, 2011, 04:01 PM
مثبت باشید و امیدوار

مدیکاله شما اومد؟

leila.hosseini
February 21st, 2011, 04:03 PM
سلام، تاریخ دریافت CSQ من تاریخ27August 2009 و تاریخ file number federal:30 August 2009، آپدیت مدارک تاریخ 9 دسامبر 2010 به سفارت رسیده ولی هنوز خبری از مدیکالم نیست، علت چیه؟ کسی تو این تاریخ مدارک فرستاده ؟

سلام پونه خانم.ما مدارکمون 12 دسامبر فرستادیم وهنوز که خبری نیست.

avazeghoo
February 21st, 2011, 05:47 PM
سلام
من 27 اکتبر 2009 بودم و هفته قبل ایمیل آپدیت دریافت کردم. مدیکال نیومده. با توجه به شرایط دیگر دوستان فکر می کنم وقتی آپدیت را بفرستیم تازه یک ماه یا بیشتر بعد از اون مدیکال بیاد

avazeghoo
February 21st, 2011, 05:50 PM
مثبت باشید و امیدوار

برای شما مدیکال اومده؟

ultra
February 21st, 2011, 05:54 PM
برای شما مدیکال اومده؟

بله دوست عزیز ایشون در پست های قبلشون گفتند که مدیکالشون بدون آپدیت اومده...

shimaaaa
February 21st, 2011, 09:05 PM
بچه ها برای من بدون اینکه نامه آپدیت بیاد ایمیل مدیکالم اومد...وقتی نامه مدیکال بدستم رسید، یک نامه دیگه هم تو پاکت بود که ازم سوء پیشینه و لندینگ فی رو خواسته بودن..به نظرم این سوء پیشینه حتما لازم میشه...برای همین به بچه هایی که منتظرن همین روزا آپدیت یا مدیکالشون بیاد توصیه می کنم از همین الان برن دنبال گرفتن سوءپیشینه.

slmz
February 22nd, 2011, 09:48 AM
سلام دوست عزیز

نامه مصاحبه هم با ایمیل و هم ا پست اومد حدود 1.5 ماه قبل از تاریخ مصاحبه بود . مصاحبه به زبان انگیلسی بود و حدودا 1.15 دقیقه بود . تاریخ مصاحبه 6 ماه بعد از تاریخ فایل نامبر فدرال بود . منم هنوز منتظر مدیکالم و برای تاریخ ها می توانید از امضام کمک بگیرید . من مجرد بود همسر ندارم ولی میدونم برای مصاحبه دوم دقیقا همین کسی را که دعدن می کنند باید برود گاهی مین پرونده است .و گاهی همسرش

rira
February 22nd, 2011, 11:44 AM
سلام دوستان
آیا اینجا کسی هست که دیمند باشه و منتظر مدیکال باشه؟

http://www.worldatlas.com/webimage/countrys/namerica/province/aaposter/pqflags.jpg

سلام من رشته‌ام آماره. اون جمله طلايي را هم دارم.فايل فدرالم ٤/١/٢٠١١ است و ١٣/٢/٢٠١١ ايميل آپديت گرفتم و منتظر مديكالم

leila7777
February 22nd, 2011, 12:03 PM
نامه مصاحبه هم با ایمیل و هم ا پست اومد حدود 1.5 ماه قبل از تاریخ مصاحبه بود . مصاحبه به زبان انگیلسی بود و حدودا 1.15 دقیقه بود . تاریخ مصاحبه 6 ماه بعد از تاریخ فایل نامبر فدرال بود . منم هنوز منتظر مدیکالم و برای تاریخ ها می توانید از امضام کمک بگیرید . من مجرد بود همسر ندارم ولی میدونم برای مصاحبه دوم دقیقا همین کسی را که دعدن می کنند باید برود گاهی مین پرونده است .و گاهی همسرش

slmzعزیز سلام:
می تونم بپرسم رشته شما چیه؟

ir47
February 22nd, 2011, 03:02 PM
سلام
فايل نامبر فدرال ما ۳ نوامبر ۲۰۰۹ و نامه درخواست آپديت مدارك روز پنجشنبه گذشته 28/11/1389 از طريق وكيل بدستمون رسيد.

asgharagha
February 22nd, 2011, 04:47 PM
خبرای خوب برا ی منتظرین مدیکال،
مدیکالا داره میآد.
هزینه پست برا پیکاپ کردن:
DHL 550000 rls
Aramex: 68$
فقط بدی dhl اینه که باید حضوری برین فرما رو زنگ بزنین 84079 براتون ایمیل کنن پر کنید ببرید.

به رویاهات فکر کن
امیدوار باشید و مثبت

hanif7
February 22nd, 2011, 05:35 PM
خبرای خوب برای فایل فدرال 2010

ضمن تحقیق به عمل امده در ماهای jan-feb-march 2010
فایل نامبر فدرال از ایران یا نداریم یا تعدادشون خیلی کمه -یعنی بعد ار nov 2009 که الان دارن مدیکال میگیرن نوبت dec 2009 apr2010 may2010 and...

لطفا اگر از دوستان کسی فایل نامبر jan-feb-march 2010 هست اطلاع رسانی کنید تا شاید بشود نتیجه گیری کرد....

oliver777
February 22nd, 2011, 05:51 PM
سلام به همگی
من فایل نامبر فدرال 10 ژانویه 2010 دارم و یکی از دوستانم 10 و دیگری 17 ژانویه فایل دارند
و همینطور تا الان 9 نفر را میشناسم که فایل دسامبر 2009 را دارند
اما به طور کلی میشه گفت تعداد بچه هایی که فایل نوامبر و دسامبر 2009 و ژانویه 2010 را دارند کمتر هستند
فکر میکنم این هم به این دلیل هست که تعداد مصاحبه های سفارت کبک در ماههای نوامبر و دسامبر و ژانویه به نسبت خیلی کمتر از ماههای قبل از آن بوده
ما هم که فایل نامبر ژانویه داریم به علت کم کاری هایی بوه که وکیلهامون انجام دادند.

hanif7
February 22nd, 2011, 06:13 PM
csq شما که 10 و 17 jan2010 هستید چه تاریخیه??????
\

oliver777
February 22nd, 2011, 06:26 PM
csq شما که 10 و 17 jan2010 هستید چه تاریخیه??????
\

من 23 سپتامبر هستم و دوست دیگرم 7 اکتبر هستند

rira
February 22nd, 2011, 06:39 PM
سلام به همگی
کسی اینجا هست که رشته اش آمار باشه- فرانکوفن باشه و کد 130 را داشته باشه؟
مصاحبه 17 نوامبر 2010
فایل فدرال 4 ژانویه 2011
آپدیت مدارک 13 فوریه 2011

Farshaad
February 22nd, 2011, 08:22 PM

فایل نامبر فدرال از ایران یا نداریم یا تعدادشون خیلی کمه -یعنی بعد ار nov 2009 که الان دارن مدیکال میگیرن نوبت dec 2009 apr2010 may2010 and...

لطفا اگر از دوستان کسی فایل نامبر jan-feb-march 2010 هست اطلاع رسانی کنید تا شاید بشود نتیجه گیری کرد....

سلام.
من March 2010 هستم. می تونم بپرسم منبع این خبر از کجاست؟

mary-pedi
February 22nd, 2011, 09:22 PM
بچه هاسلام
من نمیدونم چرا اینجا انقدر بحث ها به بیراهه میره... اینجا قراره ما آماری از بچه ها داشته باشیم تا بتونیم وضعیتمون و زمانبندیمون رو پیش بینی احتمالی کنیم و از تجربه های همدیگه استفاده کنیم. هیچ مرضی وجود نداره که کسی بخواد دیگران را گمراه کنه یا باعث نگرانی بشه... هر چیزی هم قرار نیست برای همه اتفاق بیفته!
من خودم هم گفتم که اولین باره که کسی هم آپدیت میفرسته . هم دعوت به مصاحبه دوم... و اینکه شرایط خاص این شخص سبب شده که اینجوری بشه! قرار نیست هر کی جای دولتی کار میکنه بره مصاحبه دوم... این قضیه یا سربازی در جاهای خاص احتمالش رو بالا میبره! یا مواردی مثل این دوست عزیز در مورد شباهت نام... اینها موارد خاصه ... این رو هم بنده فقط از رو امار بچه ها نمیگم... از مهرانه طباطبائی و آذر امیرسلام و مشاور خودم پرسیدم گفتن این موارد بیشتر دیده شده!
کلا اگه افسر تو جواب آپدیت قانع بشه که در 98 درصد موارد قانع میشه دیگه کار به این جا نمیکشه! انقدر قضیه رو بزرگ نکنید!
تازه خبر خوب هم دارم:
یکی از بجه ها دیروز (بعد از 1.5 ماه از رسیدن آپدیتش به سفارت ) ایمیل مدیکال گرفته...
این خبرای خوب رو هم بهش توجه کنید...
امیدوار باشید و مثبت

mythe
February 22nd, 2011, 09:54 PM

سلام. من مارچ 2010 هستم

mythe
February 22nd, 2011, 09:55 PM
4 نفر ديگه هم ميشناسم همه توي اين 3 ماه هست فايل نامبرشون

shadshadak57
February 22nd, 2011, 10:13 PM

سلام مرسی از اطلاع رسانی
من آوریل 2010 فایل نامبر فدرال دارم از مصاحبه معاف شده بودم و رشته تحصیلیم ادبیات زبان فرانسه است.
به امید خبرهای خوب برای تمامی دوستان

majid_sun
February 22nd, 2011, 10:49 PM

دوست عزیز تعداد بچه های نوامبر و دسامبر زیاده ولی موافقم که زانویه و فوریه تعدادشون کمتره.من 4 فوریه 2010 هستم و یادمه که موقع مصاحبم سفارت کبک خیلی خلوت بود و یکی از اتاق هاش کاملا خاموش و بسته بود.احتمالا توی ماهه اردیبهشت نوبت اپدیت مدارکه زانویه و فوریه هستش.به امید پایان انتظار برای همه

reza n
February 22nd, 2011, 11:16 PM

لطفا اگر از دوستان کسی فایل نامبر jan-feb-march 2010 هست اطلاع رسانی کنید تا شاید بشود نتیجه گیری کرد....سلام من فايلم آوريل 2010 هست.اين كه گفتين چيز جالب و خوشحال كننده اي بود مرسي

ali_7835
February 23rd, 2011, 08:53 AM

من 20 ژانويه 2010 هستم

Hamidreza-P
February 23rd, 2011, 10:13 AM
سلام من رشته‌ام آماره. اون جمله طلايي را هم دارم.فايل فدرالم ٤/١/٢٠١١ است و ١٣/٢/٢٠١١ ايميل آپديت گرفتم و منتظر مديكالم

سلام بله ما هم ديماند هستيم و 12/1/2011 فايل نامبرفدرال گرفتيم ولي هنوز هيچ خبري نيست . كم كم داريم نگران ميشيم :-)

slmz
February 23rd, 2011, 10:31 AM
slmzعزیز سلام:
می تونم بپرسم رشته شما چیه؟

مترجمی زبان انگلیسی

barbin
February 23rd, 2011, 10:48 AM
سلام من فایل نامبرم مارس هستش و فکر میکنم باید خیلی منتظر بمونم

arman1
February 23rd, 2011, 11:36 AM
با عرض سلام
من فایل فدرال 4 نوامبر 2009 امروز ایمیل آپدیت مدارک من رسید.
Dear xxx : This refers to your application for permanent residence in Canada. Please return this form with the requested documents:

- Please submit a written statement indicating any changes since October 2009 for you and your spouse in:
*personal history (employment, education, membership or association with organizations, government positions)
*addresses
*marital status
*family composition
*Please indicate all travels done since October 2009 (dates, purpose of trip, countries visited)
*Since October 2009 if you or your spouse have resided in any country outside of Iran for more than 6 months, please submit original police certificate from that country.

- Updated original Iranian police certificates for yourself and your spouse.

- Original certified translations for all civil status documents submitted with application (Birth Certificate, Marriage cert).

-Original certified copy of translation for your military service documents.

دوستانی که آپدیت فرستادند خبری چیزی دارند؟

oliver777
February 23rd, 2011, 12:20 PM
با عرض سلام
Dear xxx : This refers to your application for permanent residence in Canada. Please return this form with the requested documents:

- Please submit a written statement indicating any changes since October 2009 for you and your spouse in:
*personal history (employment, education, membership or association with organizations, government positions)
*addresses
*marital status
*family composition
*Please indicate all travels done since October 2009 (dates, purpose of trip, countries visited)
*Since October 2009 if you or your spouse have resided in any country outside of Iran for more than 6 months, please submit original police certificate from that country.

- Original certified translations for all civil status documents submitted with application (Birth Certificate, Marriage cert).

سلام تبریک عرض میکنم و ممنون از بابت اطلاع رسانیتون

pooneh1359
February 23rd, 2011, 03:31 PM
2نفر از دوستهای‌ منjan ۲۰۰۹ هستن، هنوزم آپدیت نگرفتن.

pure
February 23rd, 2011, 06:05 PM
2نفر از دوستهای‌ منjan ۲۰۰۹ هستن، هنوزم آپدیت نگرفتن.

شما مطمئن هستید؟؟؟آخه من بید می دونم که این طوری باشه.

RahiSafar
February 23rd, 2011, 07:21 PM
با عرض سلام

*addresses
*marital status
*family composition

سلام - تبریک به خاطر نزدیک شدن به پایان انتظار!
یک سوال : در خصوص 3 مورد آخر از مدارکی که در نامه اومده ( شناسنامه - سند ازدواج و پایان خدمت ) الزاما باید ترجمه رسمی این مدارک مجددا ارائه بشه یا فقط در صورتی که تغییرات داشته ؟

danyal
February 23rd, 2011, 07:54 PM
البته منظور ایشون احتمالاً jan2010 هستش

parham
February 23rd, 2011, 11:03 PM
یعنی می تونه به خاطر ایمیل های من به اعضای کبک باشه که یه خورده روند اومدن آپیدیت ها و مدیکال ها بهتر شده ؟اخه خیلی از مشکلات رو مطرح کرده بودم و خیلی هم انتقاد کردم که چرا نسبت به سایر کشورها اینقدر طولانی هستش

leila.hosseini
February 23rd, 2011, 11:25 PM
یعنی می تونه به خاطر ایمیل های من به اعضای کبک باشه که یه خورده روند اومدن آپیدیت ها و مدیکال ها بهتر شده ؟اخه خیلی از مشکلات رو مطرح کرده بودم و خیلی هم انتقاد کردم که چرا نسبت به سایر کشورها اینقدر طولانی هستش

سلام اقا پرهام. وقتی انسانی مثل شما میبینم به زندگی امیدوار میشیم. خیلی خیلی ممنون که به همه فکر می کنید.

oliver777
February 23rd, 2011, 11:34 PM

سلام
واقعا لطف بزرگی کردید چه موثر باشه و چه نباشه شما کار بزرگی کردید.
میتوانم ازتون خواهش کنم اگر صلاح میدانید و موافق هستید نامه ای را که زدید به من و سایرین هم بدید تا با اسم و شماره ی فایل خودشون مجدداً برای مسئولین فروارد کنند ؟؟

arman1
February 24th, 2011, 08:42 AM
سلام - تبریک به خاطر نزدیک شدن به پایان انتظار!
یک سوال : در خصوص 3 مورد آخر از مدارکی که در نامه اومده ( شناسنامه - سند ازدواج و پایان خدمت ) الزاما باید ترجمه رسمی این مدارک مجددا ارائه بشه یا فقط در صورتی که تغییرات داشته ؟

سلام
باید دوباره این مدارک ترجمه به روز بشه و فرستاده بشه .

parham
February 24th, 2011, 09:04 AM
سلام
واقعا لطف بزرگی کردید چه موثر باشه و چه نباشه شما کار بزرگی کردید.
میتوانم ازتون خواهش کنم اگر صلاح میدانید و موافق هستید نامه ای را که زدید به من و سایرین هم بدید تا با اسم و شماره ی فایل خودشون مجدداً برای مسئولین فروارد کنند ؟؟
سلام
شما و خانم حسینی لطف دارید . من معتدقدم اگه بچه های 2 سال پیش فروم هنوز ایران بودند و به فروم سر می زدند خیلی بیشتر به این مسئله توجه می شد اون زمان همه با هم تلفنی در ارتباط بودند و اگه مشکلی پیش می یومد همه شبانه روزی دنبال سرچ های مختلف می رفتند تا این مشکل رو حل کنند . مثلا اون زمان تقریبا sep 2009 بود که همه با هم دنبال یه راهی بودیم که امتیاز انطباق پذیری رو بیشتر بگیریم که بعد از ساعت ها سرچ ها بالاخره موفق شدیم و اکثرا امتیازات بالایی گرفتیم .من اگه انطباق پذیری رو 6 گرفتم مدیون زحمات همه بچه ها هستم . اگه الان می بینیم که بعضی ها به دلیل نداشتن سابقه بیمه امتیاز سابقه کار رو صفر می گیرند شاید به خاطر خودمون باشه که کمتر وقت واسه پیدا کردن یه راه حل رو این مسئله گذاشتیم .
من تو این نامه اشاره کردم که we are a large groupe of iranian ولی فکر کنم که اگه تک تک هم بهشون زده بشه موثر تره . من تو پیغام خصوصی واستون می فرستمش فکر کنم یه خورده غلط گرامری داشته باشه اخه من این نامه رو تنهایی نوشتم و از دوستان کسی کمک نکرد لطفا قبل از ارسال چکش کنید

vakilian1363
February 24th, 2011, 11:32 AM
پرهام
مي تونيم يه متن تهيه كنيم . يه متن استاندارد و همه او رو با ايميل هاي مختلف براشون بزنيم . رو كمك من حساب كن :)
دوستان لطفاً نظرتون رو بديد كه توي اين نامه چه مسائلي رو مي شه مطرح كرد تا براشون قانع كننده باشه

parham
February 24th, 2011, 01:35 PM
این متن نامه ای بود که من به نخست وزیر کانادا و کبک و وزیر مهاجرت کبک و وزیر justice کبک و امیر خدیر زدم . من این متن رو به نحست وزیر زدم و به بقیه cc کردم ولی دوستانی که قصد ایمیل زدن دارند لطفا به هر نفر جداگانه ایمیل زده بشه بهتره. البته من زبانم خوب نبود ممکنه متن جالبی ننوشته باشم دوستان حتما یه متن حوب تهیه کنند و هر چه زودتر بفرستند
Dear Prime Minister Stephen Harper and Premier Jean Charest,

According to Canada-Quebec immigration program, we are a
large group of Iranians who applied for immigrate to Quebec in Damascus-Syria
and managed to received CSQ (Certificate of selection of Quebec) from Embassy
of Quebec .and in the next step we have opened a case in the Federal section
and we are waiting for medical treatment but unfortunately this part of the
process is very long for Iranians which creates many problems for us and also
cause more work for the embassy staffs.

These problems are:

·
Living conditions of people
is change constantly in this long period such as marriage, divorce, death,
birth and these cause to repeat checking the process again and the staffs have
to spend more time and more work .

·
With each passing year,
these people are older and workforce who planning to enter the Canadian labor
market getting older and has less chance of finding work than other countries workforce.

·
We don’t know exactly we
should sigh up the children for the new term in Iran or not? we have no answer
for them!!!

·
Prolongation process cause
to lose their initial motivation, enthusiasm of immigration.

·
Most of people who attempt
to immigrate from a country like Iran that has non-democratic government, will
find many problems such as job loss or social status that creates mental and
psychological problems.

·
We don’t know we should
look for a new job in Iran or not? If not we don’t know what should we do with
falling bank deposits with this high living expenses in Iran?

For example for myself after getting the work experience
letter from the company that I had worked on April 2010 for presenting to the
Quebec Embassy, when they discovered the purpose of getting the letter and presented
it to the Canadian Embassy is to immigrate, unfortunately the company cut all
the fringe benefits which are clearly evident in the before and after pay bills
attached with this letter.

Then they dismissed me from work and they banned me from
working at all active companies due to their high ranking in the government.

I and most of people sent some letters and documents to the
Canadian Embassy in Damascus-Syria and considered the poor condition in Iran’s
government and requested to expedite our process but they answered: please
don’t send request to expedite the process because it takes lots of times to
check Iranian’s security background.

It was an example of mine but the others also have same
situations.

We believe they didn’t pay attention to Iranian applicants
as enough as other countries such as Israel applicants with an 8 months period
for checking this step or Chinese with 7 months, Indians with 8 months,
Arabians countries with 10 months.

Do these countries’ immigrants compared to Iranians’ immigrants
have superior?

Do Iranian immigrants have criminal background more acute
than the others, which checking the Iranians background takes more than 18
months?!!

We hope the Quebec Government deal us and our problems as a
Quebec citizen after receiving CSQ , no matter we are outside Quebec or not.

We ask you to investigate this issue and we hope you can
help and results will be announced to this group.

Faithfully yours

Federal file number: B on 17th May 2010 * Damascus-Syria

Cc:

Yolande James_
Minister of Immigration and Cultural Communities

Kathleen Weil_
Minister of Justice

Amir Khadir * Spokesperson for Québec solidaire

darya2009
February 24th, 2011, 06:32 PM
پرهام
مي تونيم يه متن تهيه كنيم . يه متن استاندارد و همه او رو با ايميل هاي مختلف براشون بزنيم . رو كمك من حساب كن :)
دوستان لطفاً نظرتون رو بديد كه توي اين نامه چه مسائلي رو مي شه مطرح كرد تا براشون قانع كننده باشه

سلام دوستان و تشكر از آقا پرهام كه پيگير كار شده

من با يكي از دوستان كه صحبت ميكردم گفتن كه قبلا" بچه هاي مهاجر به استراليا اين مسير رو رفتن نتيجه رو نميدونم ولي بهرحال جاي شكايت رو داره لينكش رو ميذارم پيگيري كنيم اگه جواب ميده همگي يه اعتراض بذاريم

تاپيك: چـــارِه قطعي تاخيرات بي دليل در روند رسيدگي به صدور ويزا (http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2450&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E7%FA%EA%F1%E7%F6)

آدرس: http://www.migranthelp.com/phpbbfa/viewtopic.php?t=2450&postdays=0&postorder=asc&highlight=%E7%FA%EA%F1%E7%F6&start=0

leilaashhadi
February 25th, 2011, 03:48 PM
این متن نامه ای بود که من به نخست وزیر کانادا و کبک و وزیر مهاجرت کبک و وزیر justice کبک و امیر خدیر زدم . من این متن رو به نحست وزیر زدم و به بقیه cc کردم ولی دوستانی که قصد ایمیل زدن دارند لطفا به هر نفر جداگانه ایمیل زده بشه بهتره. البته من زبانم خوب نبود ممکنه متن جالبی ننوشته باشم دوستان حتما یه متن حوب تهیه کنند و هر چه زودتر بفرستند
Dear Prime Minister Stephen Harper and Premier Jean Charest,

According to Canada-Quebec immigration program, we are a
large group of Iranians who applied for immigrate to Quebec in Damascus-Syria
and managed to received CSQ (Certificate of selection of Quebec) from Embassy
of Quebec .and in the next step we have opened a case in the Federal section
and we are waiting for medical treatment but unfortunately this part of the
process is very long for Iranians which creates many problems for us and also
cause more work for the embassy staffs.

These problems are:

·
Living conditions of people
is change constantly in this long period such as marriage, divorce, death,
birth and these cause to repeat checking the process again and the staffs have
to spend more time and more work .

·
With each passing year,
these people are older and workforce who planning to enter the Canadian labor
market getting older and has less chance of finding work than other countries workforce.

·
We don’t know exactly we
should sigh up the children for the new term in Iran or not? we have no answer
for them!!!

·
Prolongation process cause
to lose their initial motivation, enthusiasm of immigration.

·
Most of people who attempt
to immigrate from a country like Iran that has non-democratic government, will
find many problems such as job loss or social status that creates mental and
psychological problems.

·
We don’t know we should
look for a new job in Iran or not? If not we don’t know what should we do with
falling bank deposits with this high living expenses in Iran?

For example for myself after getting the work experience
letter from the company that I had worked on April 2010 for presenting to the
Quebec Embassy, when they discovered the purpose of getting the letter and presented
it to the Canadian Embassy is to immigrate, unfortunately the company cut all
the fringe benefits which are clearly evident in the before and after pay bills
attached with this letter.

Then they dismissed me from work and they banned me from
working at all active companies due to their high ranking in the government.

I and most of people sent some letters and documents to the
Canadian Embassy in Damascus-Syria and considered the poor condition in Iran’s
government and requested to expedite our process but they answered: please
don’t send request to expedite the process because it takes lots of times to
check Iranian’s security background.

It was an example of mine but the others also have same
situations.

We believe they didn’t pay attention to Iranian applicants
as enough as other countries such as Israel applicants with an 8 months period
for checking this step or Chinese with 7 months, Indians with 8 months,
Arabians countries with 10 months.

Do these countries’ immigrants compared to Iranians’ immigrants
have superior?

Do Iranian immigrants have criminal background more acute
than the others, which checking the Iranians background takes more than 18
months?!!

We hope the Quebec Government deal us and our problems as a
Quebec citizen after receiving CSQ , no matter we are outside Quebec or not.

We ask you to investigate this issue and we hope you can
help and results will be announced to this group.

Faithfully yours

Federal file number: B on 17th May 2010 * Damascus-Syria

Cc:

Yolande James_
Minister of Immigration and Cultural Communities

Kathleen Weil_
Minister of Justice

Amir Khadir * Spokesperson for Québec solidaire
من از پرهام عزیز متشکرم به خاطر متن بسیار خوبی که برای این قضیه انتخاب کرده. واقعا دلایل ومشکلاتی که عنوان شده بسیار شفاف و کارشناسانه است. امیدوارم تمام دوستانی که درانتظار مدیکال هستند باارسال نامه های مشابه قدم مثبتی رابرای حل این معضل بردارند.

sep
February 25th, 2011, 04:18 PM
با سلام
كسي إز نوامبريا مديكالشون نيامده؟؟؟

Payam1981
February 25th, 2011, 05:37 PM
سلام به پرهام عزیز
خوشحالم که بالاخره بین ما ها یکی پیدا شد تا قدم بسیار بزرگی بر داره. امیدوارم که این مسئولیت پذیری در تمام مراحل زندگیتون نویدبخش پیروزیهای بزرگ باشه. پرهام جان، تقاضا دارم در صورت امکان اگه پاسخی به نامه شیوا و رسا تون داشتین یه اطلاع رسانی کنید. من باز هم تشکر می کنم.
ارادتمند

parham
February 25th, 2011, 05:57 PM
از دوستانی که به من لطف دارند واقعا متشکرم و خواهش دارم که تمام دوستان اعم از دوستانی که فایل نامبر فدرال دریافت کرده اند یا هنور در صف انتظار مصاحبه هستند و حتی کسانی که تازه واسه کبک اقدام کردند یه همچین نامه ای به افراد زیر بزنند و اعتراض خودشون رو اعلام کنند .خصوصا به آقای امیر خدیر یه جور متن زده بشه که شاید به غیرت ایرانی بودنش بر بخوره و بتونه کمک کنه
Amir Khadir – Spokesperson for Québec solidaire <akhadir-merc@assnat.qc.ca
Stephen Harper – Prime Minister of Canada <Harper.S@parl.gc.ca
Jean Charest - Premier of Québec <ministre@mrnf.gouv.qc.ca
Yolande James Minister of Immigration and Cultural Communities Email: yolande.james@micc.gouv.qc.ca
Kathleen Weil Minister of Justice Email: ministre@justice.gouv.qc.ca
اگه دوستان افراد دیگه ای هم بنظرشون رسید بگویند تا ایمیل شون رو پیدا کنم.

پاشا
February 25th, 2011, 09:56 PM
از دوستانی که به من لطف دارند واقعا متشکرم و خواهش دارم که تمام دوستان اعم از دوستانی که فایل نامبر فدرال دریافت کرده اند یا هنور در صف انتظار مصاحبه هستند و حتی کسانی که تازه واسه کبک اقدام کردند یه همچین نامه ای به افراد زیر بزنند و اعتراض خودشون رو اعلام کنند .خصوصا به آقای امیر خدیر یه جور متن زده بشه که شاید به غیرت ایرانی بودنش بر بخوره و بتونه کمک کنه
Yolande James Minister of Immigration and Cultural Communities Email: yolande.james@micc.gouv.qc.ca
پرهام جان سلام
پیشنهاد خوبی بود و من هم با استفاده از متن شما البته با تغییر جزئی میل زدو
موفق باشی

کاملیا
February 26th, 2011, 01:10 AM
پرهام عزیز
من هم از منتظران مدیکال هستم و به سهم خودم از شما ممنونم به خاطر ایمیلی که تهیه کردین و فرستادین.

srj
February 26th, 2011, 05:07 AM
من پنج شنبه بعد از مصاحبه پرسیدم کد 130 به چه معنا است و تنها چیزی که دستگیرم شد این بود که یک کد عمومی است و بیانگر موضوع خاصی نیست .

ario-tech
February 26th, 2011, 10:17 AM
پرهام من هم از تو بخاطر زحمتی که کشیدی تشکر میکنم.

abola
February 26th, 2011, 04:14 PM
در برگه فایل نامبر من یک ادرس اینترنتی پیگیری هست ولی کار نمیکنه، دوستان دیگر هم همین مشکل را دارند؟
www.cic.gc.ca/english/department/times-int/index.html

aziking
February 26th, 2011, 04:19 PM

سلام به دوستان منتظر مدیکال.

به عنوان مهمان در تاپیک شما می چرخیدم و متوجه شدم که شما هم مثل ما فدرالی ها از اینکه روند دریافت مدیکال طولانی شده شاکی هستید.و شروع به اعتراض از طریق ایمیل کرده اید.

با توجه به اینکه یک صفحه برای اعتراض به وزیر مهاجرت کانادا باز شده از طرف یک شرکت مهاجرتی و قراره که اعتراض ما ها وقتی میزان رای زیاد شد (هرچه بیشتر بهتر)؛ به گوش وزیر برسونه .خواهش می کنم که در این رای گیری علاوه بر کاری که خودتون می کنید شرکت کنید..

این متن فارسی اعتراض
http://www.parscanada.com/_1284-%D8%AE%D8%A8%D8%B1-%D9%85%D9%87%D9%85--%D9%85%D8%AA%D9%86-%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%A8%D9%87-%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%A2%D9%86-%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86

اینم صفحه رایکیری..
http://www.petitiononline.com/canpars/petition-sign.html

به امید خبر های خوش برای همه...

pooneh1359
February 26th, 2011, 04:53 PM
شما مطمئن هستید؟؟؟آخه من بید می دونم که این طوری باشه.
نه ببخشید منظورم 2010 بود

pooppy
February 26th, 2011, 11:44 PM
در صورت ازدواج بعد از بازکردن پرونده فدرال، آیا پروسه دوباره از اول شروع میشه (مصاحبه کبک و CSQ و باز کردن پرونده فدرال تکرار میشه) یا فقط پرونده آپدیت میشه؟ آیا واقعا 1-2 سالی تاخیر در پروسه میوفته؟ ممنون میشم جواب بدید

meteor127
February 26th, 2011, 11:45 PM
در برگه فایل نامبر من یک ادرس اینترنتی پیگیری هست ولی کار نمیکنه، دوستان دیگر هم همین مشکل را دارند؟
www.cic.gc.ca/english/department/times-int/index.html (http://www.cic.gc.ca/english/department/times-int/index.html)

دوست عزیز این یکی رو امتحان کنید

https://services3.cic.gc.ca/ecas/?app=ecas〈=en (https://services3.cic.gc.ca/ecas/?app=ecas&lang=en)

niloofarsa
February 27th, 2011, 01:53 AM
سلام من 13 فوریه فایل نامبر فدرال گرفتم اما هنوز در این رهگیری آنلاین میزنه
We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:
چقدر طول میکشه تا بتونم چک کنم؟

vakilian1363
February 27th, 2011, 08:37 AM
We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:

نيلوفر جان اشتباه ميزني خب
فقط فاميلت رو بنويس . همش با حروف بزرگ . اگر فاميليت 2 سيلابي هم هست كه يك - بينش بزار . اينطوري مي توني ببيني كه فايلت در چه وضعيتيه

parham
February 27th, 2011, 09:15 AM
بابا واسه همه میزنه in process . دیگه نیازی به چک کردن نداره

merina
February 27th, 2011, 12:44 PM
نيلوفر جان اشتباه ميزني خب
فقط فاميلت رو بنويس . همش با حروف بزرگ . اگر فاميليت 2 سيلابي هم هست كه يك - بينش بزار . اينطوري مي توني ببيني كه فايلت در چه وضعيتيه
براي من هم همين پيغامو ميده. مشكل داره.

Ashe
February 27th, 2011, 01:14 PM
سلام
برای دوره های آموزش آنلاین فرانسه لینکش رو میشه لطف کنید؟
شاد باشید

poiuyt
February 27th, 2011, 01:18 PM
دوستان در سايت پيگيري انلاين كجا بايد اسم را وارد كنيم ؟ NUMBER IDENTIFICATION ميخواد.ميشه راهنمايي كنيد.ممنون

arman1
February 27th, 2011, 01:54 PM
سلام
برای دوره های آموزش آنلاین فرانسه لینکش رو میشه لطف کنید؟
شاد باشید

https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca/

Ramtin228
February 27th, 2011, 02:03 PM
بچه ها الان مديكالها 12 ماهه مياد يا 15 ماهه؟

arman1
February 27th, 2011, 02:14 PM
بچه ها الان مديكالها 12 ماهه مياد يا 15 ماهه؟

الان دارند آپ دیت مدارک از موامبریهای 2009 می خواند. یعنی 16 ماه فاصله بین فایل فدرال و آپدیت. لابد 2 ماهم از ارسال مدارک طول می کشه تا مدیکال بیاد رویهم میشه 18 ماه.
http://www.applyabroad.org/forum/images/icons/icon9.png

gil77
February 27th, 2011, 02:36 PM

نيلو جان
اكثر مواقع بعد 2-3 هفته ميشه چك كرد. اما يكي از دوستام كه نوامبر2010 فايل نامبر گرفته بود تازه از ‍‍ژانويه تونست در سايت چك كنه !! كلا اين سفارتيا با سرعت لاكپشت متر بر ثانيه حركت مي كنند. بنابراين نگران نباش

niloofarsa
February 27th, 2011, 03:57 PM
پرهام جان همون In process هم اگه بزنه خودش باعث خوشحالیه :-) اما میزنه اطلاعات شما وجود ندارد
gil عزیز فکر کنم درست میگی باید صبر کنم

یه سئوال دارم اگه از این آموزش آنلاین استفاده کنیم از اون 1800 ساعتی که در کبک میشه استفاده کرد کم میشه؟ من یادمه یه جایی همچین چیزی خوندم چون اگه اینجور باشه ترجیح میدم بگذارم در محیط یاد بگیرم

pooppy
February 27th, 2011, 04:49 PM
معمولا یه چند هفته ای طول میکشه تا فعال بشه نگران نباش مال من 4 هفته بعدش فعال شد.

RahiSafar
February 27th, 2011, 09:21 PM
پرهام جان همون In process هم اگه بزنه خودش باعث خوشحالیه :-) اما میزنه اطلاعات شما وجود ندارد
gil عزیز فکر کنم درست میگی باید صبر کنم

یه سئوال دارم اگه از این آموزش آنلاین استفاده کنیم از اون 1800 ساعتی که در کبک میشه استفاده کرد کم میشه؟ من یادمه یه جایی همچین چیزی خوندم چون اگه اینجور باشه ترجیح میدم بگذارم در محیط یاد بگیرم

سلام درست خوندی :
À combien d'heures de cours gratuits de français ai-je droit? (http://javascript<b></b>:)
Vous avez driot de 1800 heures pour des cours en classe ou des cours en ligne
( به نقل از https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca/ )

به هر حال برای ثبت نام کردن در کلاس مجازی یا صبر کردن انتخاب با خودتونه ، ضمن اینکه می تونید اینجا با کلاس آنلاین شروع کنید وقتی رسیدید ادامش رو کلاس حضوری شرکت کنید.

yousef_canada
February 28th, 2011, 01:24 AM
اینجا دیمندی هست که منتظر مدیکال باشه؟

parham
February 28th, 2011, 10:49 AM
اگه یه نگاه به ویزانما بیاندازید فکر کنم بهتر باشه . بیچاره دوست خوبمون bernodat چند ساعت وقت میذاره واسه این اطلاعات ولی نمی دونم چرا بعضی ها توجهی نمی کنند .

rira
February 28th, 2011, 10:50 AM

سلام بله من رشته‌ام آماره و فايل فدرالم براي ٢٠١١/١/٤ و نامه‌ي آپديتم براي ٢٠١١/٢/١٣ است و منتظر مديكالم

aziking
February 28th, 2011, 01:22 PM
شاید این خبر رو نشنیده باشین
به نقل از http://quebecland.persianblog.ir/post/24
بچه ها ما عیدی خوبی گرفتیم . امروز دوشنبه دوم اسفند 89 مصادف با روز ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق (ع) سفارت اطلاع داده که مدیکال حاضره و در ضمن اعلام کردند که به مدت 10 روز مهلت دارید اعلام کنید که می خواهید به چه طریقی مدیکال رو دریافت کنید و پیشنهاد دادند به یکی از دو روش مراجعه حضوری و یا پیک آپ کردن مدیکال رو بگیریم ، و در صورتی که هیچ خبری ندهید بعد از 10 روز ما به آدرسی که از شما داریم با پست عادی مدیکال رو ارسال خواهیم کرد .
جهت اطلاع دوستان همین امروز 17 ماه تمام ، از تاریخ گرفتن فایل فدرالمون می گذره و امروز یک و ماه و نیم است که آبدیت مدارک به سفارت رسیده

pure
February 28th, 2011, 01:45 PM
سلام دوستان
من ایمیل مدیکالمو دیروز گرقتم بعد از 16ماه.فایل فدرالم برای 9 نوامبر 2009

parham
February 28th, 2011, 02:34 PM
سلام دوستان
ایمیل آپدیت مدارک ازتون نخواستند ؟

leila7777
February 28th, 2011, 02:47 PM
سلام دوستان

;)تبریک می گم بهتون.ممنون از اطلاع رسونیتون.برای منتظران دیگه هم دعا کنید ....

Kazy
February 28th, 2011, 03:06 PM
سلام بله من رشته‌ام آماره و فايل فدرالم براي ٢٠١١/١/٤ و نامه‌ي آپديتم براي ٢٠١١/٢/١٣ است و منتظر مديكالم

من متوجه نشدم یعنی برای یک ماه آپدیت مدارک خواستند!!!!

Kazy
February 28th, 2011, 03:08 PM

امدن مدیکال برای دیمند ها هم خیلی عجیب غریبه از 6 روز داشتیم تا 5 ماه چند تاشون تو همین فروم هستند

aperspol
February 28th, 2011, 03:12 PM
سلام به دوستان گل فروم
مديكال ما هم امروز 28/feb اومد.......:redface:
اميدوارم تا قبل از عيد مديكال ساير دوستان هم برسه

Kazy
February 28th, 2011, 03:14 PM
الان دارند آپ دیت مدارک از موامبریهای 2009 می خواند. یعنی 16 ماه فاصله بین فایل فدرال و آپدیت. لابد 2 ماهم از ارسال مدارک طول می کشه تا مدیکال بیاد رویهم میشه 18 ماه.
http://www.applyabroad.org/forum/images/icons/icon9.png

برای همه آپدیت مدارک نخواستن و یکضرب مدیکال اومده ولی تقریبا 14 -15 ماهه شده

parham
February 28th, 2011, 03:16 PM
سلام به دوستان گل فروم

تبریک می گم یعنی واسه شما که دیمند بودید تقریبا 2 ماه و 23 روز طول کشید . امیدوارم واسه غیر دیمند ها هم زودتر بیاد

zorro195
February 28th, 2011, 03:36 PM
با سلام خدمت دوستان و همراهان گرامي
چند وقت پيش من يك جدول ديدم كه توش تاريخهاي مهم مثل ارسال مدارك و دريافت فايل نامبر و تاريخ مصاحبه و... بود اما حا نميتونم پيداش كنم . لطفا" راهنمائي كنيد . متشكرم

roksana2009
February 28th, 2011, 03:57 PM
سلام دوستان :
یک سوال دارم اگر کسی در این مورد اطلاعی داره لطف کنه و راهنمایی کنه.
کسانی که از طریق سرمایه گذاری برای مهاجرت اقدام میکنن، آیا پرونده همشون به سوریه میره؟؟؟؟

oliver777
February 28th, 2011, 04:19 PM
سلام دوستان
سلام
مبارک باشد و ممنونم از اطلاع رسانیتون
از شما درخواست عدم سوپیشینه هم خواستند ؟

hadimola
February 28th, 2011, 05:17 PM
سلام به دوستان گل فروم
سلام
مبارک باشه از کمک هایی که به من کردید سپاسگزارم

rira
February 28th, 2011, 05:21 PM
سلام دوستان :
کسانی که از طریق سرمایه گذاری برای مهاجرت اقدام میکنن، آیا پرونده همشون به سوریه میره؟؟؟؟

سلام منم به سختی پیداش کردم. من می رم تو ویکی- بعد در قسمت سرچ مینویسم ویزانما ولی پیدا نمیکنه - مینویسم کبک یک سری اطلاعات میآره که یکیش ویزانماست. البته حتما را ساده تری هم داره ولی من بلد نیستم. ببخشید این در جواب zoro بود

rira
February 28th, 2011, 05:29 PM
آپدیت که نه ولی در مورد محل کار و مسافرت های خارجی و رئیس روسا سوال کرده بودن. در جواب kazy

pooneh1359
February 28th, 2011, 06:23 PM
مدیکال من اومد، تاریخ فایل نامبر فدرال 30 آگوست 2009 و تاریخ فرستادن آپدیت مدارکم 9 دسامبر 2010 بود.

elvis
February 28th, 2011, 06:50 PM
سلام. فایل نامبر 10 نوامبر 2009 هستیم و هنوز خبری نیست.:mad:

sep
February 28th, 2011, 07:59 PM
سلام. فایل نامبر 10 نوامبر 2009 هستیم و هنوز خبری نیست.:mad:

منم ٢٦ نوامبرم و هنوز هييييييييييييييييييييجي!!!! !!!!!!!!!!!!

roksana2009
February 28th, 2011, 08:24 PM
دوباره تکرار میکنم.......................
سلام دوستان :

leila.hosseini
February 28th, 2011, 11:16 PM
مدیکال من اومد، تاریخ فایل نامبر فدرال 30 آگوست 2009 و تاریخ فرستادن آپدیت مدارکم 9 دسامبر 2010 بود.

تبریک میگم پونه خانم. ما اپدیتمونو 12 دسامبر فرسستادیم برای ما دعا کنید.

leila.hosseini
February 28th, 2011, 11:17 PM
دوباره تکرار میکنم.......................
سلام دوستان :

بله فرقی نمی کنه

mahan1356
March 1st, 2011, 04:31 AM
از من آپدیت مدارک خواسته اند.
این مطلب را از طریق میلی‌ که دیروز برام فرستاده بودند،فهمیدم.
فایل نامبر فدرال من :۱۵ نوامبر ۲۰۰۹

srj
March 1st, 2011, 04:47 AM
ما تازه 27 فوریه 2011 فایل فدرال را گرفتیم من از کسی که مدارکمون را چک می کرد تابرگه فایل نامبر را صادر کنه پرسیدم حدوداٌ چقدر طول می کشد تا مدیکال صادر شود ؟(برای رشته های غیر دیمند) گفت حداقل یکسال . گفتم آیا امکان دارد صدور مدیکالها سرعت ببخشد ؟ گفت اطلاعی ندارم.امیدوارم در سال 2011 حداکثر زمان ارسال مدیکالها به یکسال برسد.

BaharQ
March 1st, 2011, 12:24 PM
سلام دوستان

من فایل نامبر ۲۵ نوامبر ۲۰۰۹ بودم و دیروز ایمیل آپدیت‌و دریافت کردم.
یه مشکلی‌ دارم الان. اعتبار پاسپورت من تقریبا ۶ماهه. به نظر شما پاسو الان عوض کنم، شماره پاسپورت جدیدو همراه آپدیت مدارک اعلام کنم؟
یا خودمو علاف نکنم، بعدن که پاس ریکوئست شدم پاسپورت جدید رو براشون بفرستم؟:confused:
نگن چرا شمارت عوض شده؟

pooneh1359
March 1st, 2011, 01:01 PM
تبریک میگم پونه خانم. ما اپدیتمونو 12 دسامبر فرسستادیم برای ما دعا کنید.
تا چند روز دیگه مال شما هم میاد:)

a.j1978
March 1st, 2011, 01:10 PM
سلام دوستان

یه مشکلی‌ دارم الان. اعتبار پاسپورت من تقریبا ۶ماهه. به نظر شما پاسو الان عوض کنم، شماره پاسپورت جدیدو همراه آپدیت مدارک اعلام کنم؟
یا خودمو علاف نکنم، بعدن که پاس ریکوئست شدم پاسپورت جدید رو براشون بفرستم؟:confused:
نگن چرا شمارت عوض شده؟

,mais le numéro de passport ne sera pas changé après le mis à jours

sara-az
March 1st, 2011, 01:17 PM
سلام به همه دوستان. میخواستم بدونم در رابطه با سایتی که اداره ماجرت کبک جهت ثبت نام برای کاریابی اشخاصی که سی اس کیو دارند اعلان کرده به نظر شما اگر موفق به پیدا کردن job offer برای شما نشوند پوئن منفی به حساب نمیاد ومشکلی برای پروسه بوجود نمیاد؟آیا کسی هست که از این طریق job offer دریافت کرده باشه و مدیکالش رو زودتر از حد معمول گرفته باشه؟مرسی

Hamidreza-P
March 1st, 2011, 02:56 PM
تبریک می گم یعنی واسه شما که دیمند بودید تقریبا 2 ماه و 23 روز طول کشید . امیدوارم واسه غیر دیمند ها هم زودتر بیاد

اين جور كه نوشتن از تاريخ فايل نامبر فدرال تا مديكال حدود 4 ماه گذشته . اين يعني فاجعه

srj
March 1st, 2011, 03:13 PM
سلام به دوستان گل فروم
aperspol عزيز تبريك فراوان كه انتظار دريافت مديكال به پايان رسيد . هنگام دريافت ايميل قسمت subject,From آن چيه ?

roksana2009
March 1st, 2011, 04:33 PM
سلام
من فایل 24 نوامبر 2009 هستم و بعد از 15 ماه تمام و 6 روز!! امروز مستقیما ایمیل پیک آپ مدیکالم اومد (بدون آپ دیت).... من قبلا به سفارت ایمیل زده بودم که با پست معمولی مدیکالم رو نفرستن و اونها هم بنا بر تقاضای من گفتن " خودتون شخصی و یا با پست پیک آپ کنیدش...."

srj
March 1st, 2011, 04:51 PM
سلام
من فایل 24 نوامبر 2009 هستم و بعد از 15 ماه تمام و 6 روز!! امروز مستقیما ایمیل پیک آپ مدیکالم اومد (بدون آپ دیت).... من قبلا به سفارت ایمیل زده بودم که با پست معمولی مدیکالم رو نفرستن و اونها هم بنا بر تقاضای من گفتن " خودتون شخصی و یا با پست پیک آپ کنیدش...."
مباركه . موضوع ايميل و آدرس ارسال كننده ايميل چيه ؟

elvis
March 1st, 2011, 06:08 PM
سلام و تبریک به نوامبری های خوشحال .
از فایل نامبرهای اوایل نوامبر کسی هست که هنوز نامه ای دریافت نکرده باشه ؟ ما 10 نوامبر هستیم اما هنوز هیچی به هیچی . :angry:

parham
March 1st, 2011, 07:31 PM
سلام دوستان

نگن چرا شمارت عوض شده؟
اول تبریک می گم . به نظر من گذرنامه تون رو تمدید کنید و با آپدیت بفرستید بهتره یه نامه هم ضمیمه کنید که 6 ماه بیشتر اعتبار نداشته من تمدیدش کردم براتون

parham
March 1st, 2011, 07:33 PM
سلام
تبریک میگم بالاخره مدیکال شما هم اومد .واسه منم دعا کنید که بدون آپدیت بیاد تا نخوام یه چند ماهی هم از ارسال آپدیت تا مدیکال منتظر باشم.

zorro195
March 1st, 2011, 11:35 PM
با سلام
يك دوست عزيزي راهنمائي كنه اين ويزانما كجاست ؟ پيداش نميكنم !

EhSAN,
March 2nd, 2011, 02:28 AM
بعد این همه تکاپو و تند تند قبول شدن در مصاحبه کبک کسی هست که به ویزا رسیده باشه؟ واقعا اینهمه قبولی میبینیم ولی خروجی نداریم ! خیلی وضعیت نگران کنندست حتما بعد قبولی کبک واسه استرالیا اقدام میکنم

Maryam_J
March 2nd, 2011, 02:52 AM
بعد این همه تکاپو و تند تند قبول شدن در مصاحبه کبک کسی هست که به ویزا رسیده باشه؟ واقعا اینهمه قبولی میبینیم ولی خروجی نداریم ! خیلی وضعیت نگران کنندست حتما بعد قبولی کبک واسه استرالیا اقدام میکنم

به نظر من که شماها باید به همون سیستم قبل که دولت فدرال 7 سال جریان را طول می داد اقدام می کردید! چون شما تحمل همین 6 ماه رو هم ندارید که مدارکتون رو فرستادید! درضمن خیلی از دوستان ویزا به دست الان در کانادا منتظر ماها هستند. خلاصه که خدا بهتون صبر بده. چون مثل ماها باید 17 ماه منتظر فقط مدیکالتون بشید و هیچ خبری هم نشه! استرالیا هم دسته کمی از این نداره راستی. حتماً یک آمار اساسی قبل از اقدام ازش بگیرید

mehrsad79
March 2nd, 2011, 07:41 AM
خواهشا جو ندهید و استرس ایجاد نکنید.... من خیلی از دوستان را می شناسم که فایل نامبر فدرال پارسال را داشتند و الان تو کانادا هستند. ولی عضو فروم نیستند و به اینجا هم اصلا سر نمی زنند. نمونه اش http://sani86.blogfa.com/post-27.aspx

Sepehr1208
March 2nd, 2011, 09:01 AM
ويزا نما در امضاي دوستمون bernadot است، كافيه اسم ايشون رو سرچ كنين و در امضاي آخرين پستي كه فرستادن ويزانما مشخصه

با سلام
يك دوست عزيزي راهنمائي كنه اين ويزانما كجاست ؟ پيداش نميكنم !

pooppy
March 2nd, 2011, 11:39 AM
سایت رسمی مهاجرت کانادا 22 فوریه مدت زمان پروسه پرونده های مهاجرت رو آپدیت کرده که هنوز همون 18 ماه مربوط به آفیس دمشق میباشد:
http://www.cic.gc.ca/english/information/times/perm/skilled-que.asp

pooppy
March 2nd, 2011, 11:50 AM
در صورت ازدواج بعد از بازکردن پرونده فدرال، آیا پروسه دوباره از اول شروع میشه (مصاحبه کبک و CSQ و باز کردن پرونده فدرال تکرار میشه) یا فقط پرونده آپدیت میشه؟ آیا واقعا 1-2 سالی تاخیر در پروسه میوفته؟ ممنون میشم جواب بدید
لطفا دوستان عزیز در این مورد راهنمایی کنند.(شاید سوال خیلی از مجردها باشه بخصوص با توجه به طولانی تر شدن مدت زمان پروسه در حال حاضر)

leila7777
March 2nd, 2011, 12:09 PM
سلام و تبریک به همه دوستانی که مدیکالشون اومده
بچه هایی که فایل نامبرشون مال نوامبر است و براشون مدیکال بدون آپدیت اومده می خواستم لطف کنند و جواب بدن که:
1-آیا قبلا نامه پیگیری به سفارت نوشته بودند؟
2-اگه قبلا نامه پیگیری نوشته بودند توی نامه شون ذکر کرده بودند که در این مدت تغییری نداشتند؟
ممنون

lapine
March 2nd, 2011, 01:02 PM
با سلام،
من هم فایل نامبر فدرالم 14 ژوییه است. و خوب منتظر مدیکال.
فکر می کنید ممکن کی مدیکالمون بیاد؟
ممنون

سلام به همگی
من فایل نامبر فدرال 10 ژانویه 2010 دارم و یکی از دوستانم 10 و دیگری 17 ژانویه فایل دارند
و همینطور تا الان 9 نفر را میشناسم که فایل دسامبر 2009 را دارند
اما به طور کلی میشه گفت تعداد بچه هایی که فایل نوامبر و دسامبر 2009 و ژانویه 2010 را دارند کمتر هستند
فکر میکنم این هم به این دلیل هست که تعداد مصاحبه های سفارت کبک در ماههای نوامبر و دسامبر و ژانویه به نسبت خیلی کمتر از ماههای قبل از آن بوده
ما هم که فایل نامبر ژانویه داریم به علت کم کاری هایی بوه که وکیلهامون انجام دادند.

shimaaaa
March 2nd, 2011, 01:11 PM
سلام..من فایل نامبر 15 نوامبر هستم و حدودا 3 هفته پیش ایمیل مدیکالم اومد. بدون اینکه قبلش ازم آپدیت بخوان. هیچوقت هم پیگیری نکرده بودم. ولی اینو بدونید که اگه مثل من بدون آپدیت، ایمیل مدیکالتون بیاد، وقتی نامه مدیکال به دستتون برسه نامه آپدیت هم توی پاکت مدیکال هست و حتما سوء پیشینه و سابقه سفرهاتونو ازتون می خوان. پس اینجوری نیست که اگه قبل از مدیکال ازتون آپدیت نخواسته باشن، کلا آپدیت نمی خوان!!!

سلام و تبریک به همه دوستانی که مدیکالشون اومده
بچه هایی که فایل نامبرشون مال نوامبر است و براشون مدیکال بدون آپدیت اومده می خواستم لطف کنند و جواب بدن که:
1-آیا قبلا نامه پیگیری به سفارت نوشته بودند؟
2-اگه قبلا نامه پیگیری نوشته بودند توی نامه شون ذکر کرده بودند که در این مدت تغییری نداشتند؟
ممنون

lapine
March 2nd, 2011, 01:21 PM
پرهام جان ،
منم به نوبه خودم از زحماتت تشکر میکنم و این ایمیل رو ارسال خواهم کرد.
امیدوارم همگی هر چه سریعتر مدیکالهامون رو دریافت کنیم.
ممنون

zorro195
March 2nd, 2011, 01:24 PM
همسفران عزيز
من لااقل يك نفر را ميشناسم كه پارسال(88) ارديبهشت رفته بود مصاحبه الان حدود يك ماه رفته كانادا ! تازه خودش هم زياد پيگير نبود و مديكالش را دقيقه 90 فرستاد .:cool:
ضمنا" فكر ميكنم انرژي مثبت داشتن و اميد وار بودن بهتر است از شكايت كردن بي دليل:redface:
به اميد موفقيت همه دوستا:Dن

Kazy
March 2nd, 2011, 01:44 PM
همسفران عزيز
من لااقل يك نفر را ميشناسم كه پارسال(88) ارديبهشت رفته بود مصاحبه الان حدود يك ماه رفته كانادا ! تازه خودش هم زياد پيگير نبود و مديكالش را دقيقه 90 فرستاد .:cool:
ضمنا" فكر ميكنم انرژي مثبت داشتن و اميد وار بودن بهتر است از شكايت كردن بي دليل:redface:
به اميد موفقيت همه دوستا:Dن

میشه لطف کنید بگید رشته و شرایطش چطوری بوده؟

zorro195
March 2nd, 2011, 01:45 PM
با سلام
يافتم ! يافتم !
اينم آدرس ويزانما:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AkgIVrYahkcrdGtCUW1UNjhla1VGSF92N19TUEVVZ Xc&hl=en&authkey=CNKdtd0N#gid=14

zorro195
March 2nd, 2011, 01:49 PM
مشخصات :
قد 150 سانت ،وزن 220 كيلو ،رنگ چشم آبي راه راه !
با عرض معذرت از شوخي بالا ، مشخصات ايشان :مونث،مهندس شش امتيازي ، مجرد ، سن حدود 30 سال، سابقه كار بيش از 5 سال

Kazy
March 2nd, 2011, 01:55 PM

پس چی فکر کردین الکیه من حداقل 10 نفر ویزا به دست دیدم که البته 5-6 تاشون دیمند بودن و اون یکی ها هم خیلی وقته که اقدام کردن من برادر یه دوستم و برادر زن یه دوست دیگم نزدیکه 1.5 و 2 ساله که از طریق کبک رفتن

Kazy
March 2nd, 2011, 02:01 PM
با سلام
يافتم ! يافتم !
اينم آدرس ويزانما:
https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AkgIVrYahkcrdGtCUW1UNjhla1VGSF92N19TUEVVZ Xc&hl=en&authkey=CNKdtd0N#gid=14

لازم نبود اینقدر توی لابیرنت بگردی کافی بود اکانت bernadot رو سرچ کنی

reza n
March 2nd, 2011, 02:21 PM
با سلام
يافتم ! يافتم !
اينم آدرس ويزانما:

سلام ميشه لطفا بگين اين ويزانما كاربردش چيه؟مرسي

zorro195
March 2nd, 2011, 02:48 PM
كار خاصي نميكند يك ديدگاه كلي از وضعيت انجام روند كار وفاصله زماني موجود و تاريخهاي مهم بدست ميدهد .
همچنين مايه دلگرمي دوستان و اطلاع رساني است موفقيت ايشان است:cool:

Bernadot
March 2nd, 2011, 03:15 PM
سلام دوستان

در صورت تمایل جهت آگاهی و استفاده دوستان از اطلاعات پروسه مهاجرتتون ، لطفا اطلاعات ویزانماتون رو به صورت پیغام خصوصی ارسال کنید تا در ویزانما درج بشه. این ویزانما شامل دو بخشه مجردها و متاهلها. دوستان میتونند اطلاعاتشون رو هرچی که دارند و موجوده بفرستند هیچ اجباری به پرشدن کلیه ستونها نیست اما فراموش نکنید اطلاعات کامل راهنماییهای کاملی هم برای دوستان خواهد داشت.

ویزانما (https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AkgIVrYahkcrdGtCUW1UNjhla1VGSF92N19TUEVVZ Xc&hl=en&authkey=CNKdtd0N#gid=14)

لطفا مانند ویزانما اطلاعات خود را به صورت شماره بندی زیر ارسال نمائید تا اقدام به درج آن در ویزانما شود.
اطلاعات ارسالی :

1. مجرد / متاهل :
2. تحصیلات : به انگلیسی
3. سابقه کار:
4. سطح زبان فرانسه :
5. سطح زبان انگلیسی :
6. سن :
7. تحصیلات همسر : به انگلیسی
8. امتیازات همسر :
9. امتیاز دیمند :
10. جمع امتیاز بدون انطباق :
11. تاریخ دریافت توسط سفارت :
12. تاریخ فایل نامبر :
13. تاریخ دریافت نامه فایل نامبر :
14. ایمیل مصاحبه :
15. تاریخ مصاحبه :
16. نمره انطباق :
17. جمع امتیاز :
18. نتیجه مصاحبه :
19. توضیحات در مورد مصاحبه :
20. تاریخ csq و:
21. تاریخ فایل فدرال :
22. بروزرسانی اطلاعات :
23. تاریم مدیکال :
24. تاریخ پاس ریکوست :
25. تاریخ ویزا :

26. نحوه پرداخت :
27. تعداد فرزندان :
28.آدرس ایمیل :
29.کدرشته NOC
30. نام آفیسر

با تشکر

srj
March 2nd, 2011, 03:24 PM
كار خاصي نميكند يك ديدگاه كلي از وضعيت انجام روند كار وفاصله زماني موجود و تاريخهاي مهم بدست ميدهد .
همچنين مايه دلگرمي دوستان و اطلاع رساني است موفقيت ايشان است:cool:

سلام.
در صورت تمایل جهت آگاهی و استفاده دوستان از اطلاعات پروسه مهاجرتتون ، لطفا اطلاعات ویزانماتون رو به صورت پیغام خصوصی براي Bernadot ! (http://www.applyabroad.org/forum/member.php?5086-Bernadot-%21) ارسال کنید تا در ویزانما درج بشه.
اين موضوع هم به دوستاني كه در پروسه قبل از مصاحبه هستند كمك مي كند تا از زمانهاي تقريبي صدور فايل نامبر ؛زمانهاي دريافت ايميل مصاحبه و نحوه تخصيص امتياز هاي زبانهاي فرانسه و انگليسي با توجه به رشته هاي تحصيلي آشنا شوند و در پروسه خود اين نكات را در نظر بگيرند و از طرف ديگر دوستاني كه منتظر دريافت مديكال هستند با توجه به اولويت زمان صدور فايل نامبر دوم و ديمند يا امتياز دار بودن رشته در ويزانما ثبت مي شوند و مدت زمان انتظار صدور مديكال براي اين دوستان هم مشخص مي شود.

ویزانما (https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AkgIVrYahkcrdGtCUW1UNjhla1VGSF92N19TUEVVZ Xc&hl=en&authkey=CNKdtd0N#gid=14)

لطفا مانند ویزانما اطلاعات خود را به صورت شماره بندی زیر ارسال نمائید تا اقدام به درج آن در ویزانما شود.
اطلاعات ارسالی :

1. مجرد / متاهل :
2. تحصیلات : به انگلیسی
3. سابقه کار:
4. سطح زبان فرانسه :
5. سطح زبان انگلیسی :
6. سن :
7. تحصیلات همسر : به انگلیسی
8. امتیازات همسر :
9. امتیاز دیمند :
10. جمع امتیاز بدون انطباق :
11. تاریخ دریافت توسط سفارت :
12. تاریخ فایل نامبر :
13. تاریخ دریافت نامه فایل نامبر :
14. ایمیل مصاحبه :
15. تاریخ مصاحبه :
16. نمره انطباق :
17. جمع امتیاز :
18. نتیجه مصاحبه :
19. توضیحات در مورد مصاحبه :
20. تاریخ csq و:
21. تاریخ فایل فدرال :
22. بروزرسانی اطلاعات :
23. تاریم مدیکال :
24. تاریخ پاس ریکوست :
25. تاریخ ویزا :

26. نحوه پرداخت :
27. تعداد فرزندان :
28.آدرس ایمیل :
29.کدرشته NOC

با تشکر

hadimola
March 2nd, 2011, 09:24 PM
سلام
کسی فرمت نامه مدیکال را داره

majid_sun
March 2nd, 2011, 11:33 PM
بچه ها اگه دقت کرده باشین برای خیلی از بچه های نوامبر مدیکاله مسقیم اومده ودر حالیکه برای بچهای ما ه های قبل بیشترشون اپدیت اومد.به نظرم این نشونه خوبی می تونه باشه که سفارت میخواد مدت رو کمتر کنه و دردسر خودش هم کمتر بشه برای بررسی دوباره مدارک .امیدوارم این روند ادامه داشته باشه

mahan1356
March 3rd, 2011, 07:02 PM
در نامه آپدیت مدارک من(مرحله‌ی قبل از ارسال مدیکال)، بند اول، آمده:

- Please submit a written statement indicating any changes since October 2009 for you in:
-your personal history (employment, education, membership or association with organizations, government positions)

از دوستان کسی‌ می‌دونه که باید چطور این قسمت رو پاسخ داد؟
به صورت کتبی‌ کافیه یا باید برای هرکدام،مجددا مدارکی جدا ارسال کرد؟
ممنون میشوام راهنمائی بفرمائید.

parham
March 3rd, 2011, 09:44 PM
امروز نخست وزیر کانادا جواب ایمیلم رو خیلی محترمانه دادند و گفته اند که من نامه شما رو به دقت بررسی کردم و به وزیر مهاجرت فورواردش کرده ام تا رسیدگی شود .
فکر کنم بشه یه خورده امیدوار تر شد که مدیکال ها زودتر بیاد یا اصلا کل پروسه سریع تر انجام بشه .

کاملیا
March 4th, 2011, 01:41 AM
خبر خوب برای دوستان
ظاهرا یکی از دوستان که فایل نامبر 10 دسامبر 2009 داشته ، 4شنبه ایمیل مدیکال گرفته. به امید خبرای خوب واسه همه.

zorro195
March 4th, 2011, 09:08 AM
خبر خوب برای دوستان
ظاهرا یکی از دوستان که فایل نامبر 10 دسامبر 2009 داشته ، 4شنبه ایمیل مدیکال گرفته. به امید خبرای خوب واسه همه.

منظورتان از قايل نامبر 10دسامير -فايل نامبرقدرال است ديگه؟

Ashe
March 4th, 2011, 09:33 AM
منظورتان از قايل نامبر 10دسامير -فايل نامبرقدرال است ديگه؟
بله منظور از زمان تاریخ مصاحبه و گرفتن CSQ است.
شاد باشید

کاملیا
March 4th, 2011, 10:04 AM
بله منظورم فایل نامبر فدراله

srj
March 4th, 2011, 11:35 AM
امروز نخست وزیر کانادا جواب ایمیلم رو خیلی محترمانه دادند و گفته اند که من نامه شما رو به دقت بررسی کردم و به وزیر مهاجرت فورواردش کرده ام تا رسیدگی شود .
فکر کنم بشه یه خورده امیدوار تر شد که مدیکال ها زودتر بیاد یا اصلا کل پروسه سریع تر انجام بشه .
پرهام جان
آیا شما در نامه اسامی دوستان را نیز ذکر کردید؟
به نظر شما با توجه به شرایط فعلی دوستانی که اخیراٌ به جمع منتظران مدیکال پیوستندهر کدام مستقل یک ایمیل باید بزنیم؟

parham
March 4th, 2011, 12:17 PM
پرهام جان
آیا شما در نامه اسامی دوستان را نیز ذکر کردید؟
به نظر شما با توجه به شرایط فعلی دوستانی که اخیراٌ به جمع منتظران مدیکال پیوستندهر کدام مستقل یک ایمیل باید بزنیم؟
من در نامه نوشتم : ما جمع کثیری از ایرانیان متقاضی مهاجرت به کبک هستیم
اینو که باید هر کی جدا یه ایمیل بزنه باید یه خورده همه با هم همفکری کنیم .من از یه طرف می ترسم که همه ایمیل نزنند اونا به حرف یه نفر توجه نکنند از طرفی دیگه می ترسم که همه ایمیل بزنند و باعث بشه که مثل ایمیل وزیر مهاجرت و ایمیل سفارت اتوماتیک fail بشه.

pooppy
March 4th, 2011, 02:44 PM
اینو که باید هر کی جدا یه ایمیل بزنه باید یه خورده همه با هم همفکری کنیم .من از یه طرف می ترسم که همه ایمیل نزنند اونا به حرف یه نفر توجه نکنند از طرفی دیگه می ترسم که همه ایمیل بزنند و باعث بشه که مثل ایمیل وزیر مهاجرت و ایمیل سفارت اتوماتیک fail بشه.
مرسی پرهام جان از این اقدام قابل تقدیرت...ظاهرا" اقدامت جواب داده و دیدم تو پست های قبلی واسه یکی از دوستان زیر 15 ماه مدیکالش اومده.
در جایی خواندم که یکی از وکلا نامه ای در همین مورد (خصوصا" درمورد دفتر دمشق) به اداره مهاجرت کانادا زده و اونو بصورت یک petition آنلاین راه انداخته که همه میتونن برن اونجا ثبت نام کنن و نامه با تعداد امضای زیاد در اختیار اداره مهاجرت قرار میگیره. شاید این روش مشکل ایمیل رو حل کنه ....بهرحال بازم تشکر و دست مریزاد

Payam1981
March 4th, 2011, 03:06 PM
مرسی پرهام جان از این اقدام قابل تقدیرت...ظاهرا" اقدامت جواب داده و دیدم تو پست های قبلی واسه یکی از دوستان زیر 15 ماه مدیکالش اومده.
در جایی خواندم که یکی از وکلا (اگه اشتباه نکنم parscanada.com) نامه ای در همین مورد (خصوصا" درمورد دفتر دمشق) به اداره مهاجرت کانادا زده و اونو بصورت یک petition آنلاین راه انداخته که همه میتونن برن اونجا ثبت نام کنن و نامه با تعداد امضای زیاد در اختیار اداره مهاجرت قرار میگیره. شاید این روش مشکل ایمیل رو حل کنه ....بهرحال بازم تشکر و دست مریزاد
سلام به همه دوستان
من با پیشنهاد Pooppy عزیز موافقم. فکر می کنم که بهترین راه حل بعد از نامه پرهام عزیز پر کردن همین Petition آن لاین است. من که بالشخصه همین کار رو کردم. چون فرمایش پرهام عزیز بیراه نیست که احتمالا در صورت فرستاده شدن ایمیل های زیاد، آنها fail می شوند. باز هم عملکرد پرهام جان جای تشکر و قدردانی داره.
از سایر دوستان تقاضا دارم به Petition و متن فارسی آن یه نگاهی بندازن.
لینک: http://www.petitiononline.com/canpars/petition.html
ارادتمند همه دوستان
پیام

gil77
March 4th, 2011, 03:37 PM
یکی از دوستان من هم که 9 دسامبر فایل فدرال گرفته بود مدیکال مستقیم گرفت ! انگار یه خبرایی هست!!

hadimola
March 4th, 2011, 03:38 PM
سلام
من منتظر مدیکالم اما چند وقت پیش یه ایمیل برام اومد که گفته بود 2 تا از فرمهام اشکال داره من اونها را تصحیح کردم و فرستادم اما دیروز یه نامه پستی اومد برام که همون نامه ایمیل شده قبلی بود اما یه نامه رسید بانکی هم بود مفهومش چیه؟خیلی استرس دارم44854486

roksana2009
March 4th, 2011, 04:00 PM
سلام
دوستان عزیزی که معاینات پزشکی انجام دادن: آیا پزشک خاصی رو پیشنهاد میکنید؟؟
من شخصا فکر میکنم که برم پیش دکتر ابراهیمیان (بیمارستان دی) آیا نظر خاصی در مورد ایشون دارید؟؟

reza n
March 4th, 2011, 04:29 PM
خبر خوب برای دوستان

اين خبر واقعا خوشحال كننده است،لطفا اگر از دوستان دسامبري كسي مديكال گرفت بازم خبر بدن كه ما هم اميد وار تر شيم من فايل نامبرم آوريل 2010 هست

niloofarsa
March 4th, 2011, 04:31 PM
سلام
من منتظر مدیکالم اما چند وقت پیش یه ایمیل برام اومد که گفته بود 2 تا از فرمهام اشکال داره من اونها را تصحیح کردم و فرستادم اما دیروز یه نامه پستی اومد برام که همون نامه ایمیل شده قبلی بود اما یه نامه رسید بانکی هم بود مفهومش چیه؟خیلی استرس دارم44854486

این فایل نامبر فدرال شماست تبریگ میگم

srj
March 4th, 2011, 04:42 PM
سلام
بعضی اوقات برای اطلاع رسانی هم ایمیل می زنند و هم نامه ارسال می کنند چون متن نامه و ایمیل شما تقریباٌ یکسان بوده است .نیازی به پاسخ مجدد ندارید .فقط منتظر دریافت ایمیل مدیکال باشید .

srj
March 4th, 2011, 04:45 PM
پرهام جان
ضمن تشکر از ارسال ایمیل شما. به نظر من هم فقط باید منتظر ماند تا اقدامات سفارت را در خصوص تسریع ارسال مدیکالها ببینیم .

yousef_canada
March 4th, 2011, 05:47 PM
سلام.
مدیکال منم دقیقا بعد چهار ماه رسید:)

Payam1981
March 4th, 2011, 06:21 PM
سلام.
مدیکال منم دقیقا بعد چهار ماه رسید:)
تبریک صمیمانه، یوسف جان.
امیدوارم مدیکال سایر دوستان بزودی زود بیاد.

yousef_canada
March 4th, 2011, 06:39 PM
مرسی پیام جان. لطف کردی عزیزم.
انشااله همه دوستان زود به مرحله دریافت ویزا برسند

segalesh
March 4th, 2011, 06:49 PM
سلام دوستان
من فایل نامبر 8 دسامبر هستم و منتظر مدیکال. این ایمیل مدیکال به چه معناست؟ یعنی با گرفتن اون میشه تست های مدیکال رو شروع کرد؟ و این تست ها معمولا چقدر طول می کشند؟ ممنون از لطف دوستان.

shaya80
March 4th, 2011, 07:28 PM
سلام
فكر نميكنم به اين صورت باشه. چون استاد فرانسه من كه رشتشون ادبيات فرانسه و صفر امتيازي هست هم براشون كد 130 خورده

منم ادبیات فرانسه خوندم و ببرام 130 زدن
هر چند نمی دونم یعنی چی؟

mahan1356
March 4th, 2011, 08:13 PM

- Please submit a written statement indicating any changes since October 2009 for you in:
-your personal history (employment, education, membership or association with organizations, government positions)

oliver777
March 4th, 2011, 09:23 PM

سلام
اگر تغییری نداشتید فقط کافیه جلوی هر سوالی بنوسید N/A
ولی اگر مسافرتی رفتید توی برنامه ی ورد سوال را تایپ کنید و کنارش اطلاعات مربوط را بنویسید .

sanam m
March 4th, 2011, 10:40 PM
دوستان عزیز که مدیکال گرفتین برای گرفتن فرمهای مدیکال از دمشق از چه راهی اقدام کردین؟
درباره dhl هم یه توضیحی بدین که چه مدارکی باید بهشون بدیم برای گرفتن مدیکال؟ و اینکه dhl چه جوری فرمهارو به خودمون میرسونه؟ پست میکنه به خونه یا صدامون میکنن؟
و چند روز طول میکشه فرمها برسه دستمون؟
ممنون از کمکتون.

sanam m
March 4th, 2011, 10:48 PM
سلام بچه ها
مدیکال منم اومد. شوکه شدم واقعا.
تاریخهامو گذاشتم براتون که ببینید

lapine
March 4th, 2011, 10:56 PM
سلام،
تبریک میگم بهتون.
آیا رشته شما دیمند بوده؟

سلام بچه ها

sanam m
March 4th, 2011, 11:13 PM
سلام دوستان
من فایل نامبر 8 دسامبر هستم و منتظر مدیکال. این ایمیل مدیکال به چه معناست؟ یعنی با گرفتن اون میشه تست های مدیکال رو شروع کرد؟ و این تست ها معمولا چقدر طول می کشند؟ ممنون از لطف دوستان.

سلام دوست عزیز
با ایمیل مدیکال که کاری نمیشه کرد چون تو ایمیل من که فقط زده بودن شما به مرحله مدیکال رسیدین و برای دریافت فرمهای مدیکال
یا باید حضوری بیاین سفارت یا از طریق شرکتهای پستی اقدام کنید. این یعنی تا اون فرمها دستتون نباشه نمیشه برا آزمایش اقدام کرد.

sanam m
March 4th, 2011, 11:23 PM
سلام،
تبریک میگم بهتون.
آیا رشته شما دیمند بوده؟

سلام. ممنونم..
راستش من دیمند که هستم. رشتم آماره. اما جالب این بود که من main applicant نبودم و نفر دوم بودم. و همسرم هم صفر امتیازی بود.
با این اوصاف بعد از 1 ماه و 8 روز از ارسال مدارک آپدیتم ایمیل مدیکال گرفتیم. حتی وکیلمم قبلا بهمون گفته بود که چون من نفر دومم دیگه اون تاثیر نفر اولو نداره که بخوان مارو در اولویت بذارن.
برا همین یهو شوکه شدیم. البته الان که فهمید گفت حتما فایل خوبی بودین که مدیکالتون زود اومده.
ولی واقعا خدارو شکر. ایشالا مدیکال شمام زودتر بیاد

rira
March 4th, 2011, 11:54 PM
دوستان عزیز که مدیکال گرفتین برای گرفتن فرمهای مدیکال از دمشق از چه راهی اقدام کردین؟
درباره dhl هم یه توضیحی بدین که چه مدارکی باید بهشون بدیم برای گرفتن مدیکال؟ و اینکه dhl چه جوری فرمهارو به خودمون میرسونه؟ پست میکنه به خونه یا صدامون میکنن؟
ممنون از کمکتون.
سلام تبریک فراوان من هم رشته شما هستم کلی امیدوار شدم. در نامه آپدیت از شما توضیحات خواستند یا مدارک؟ از ما در مورد سفرهای خارجی و محل کار توضیح خواستند.

Payam1981
March 5th, 2011, 12:15 AM
سلام بچه ها
سلام صنم جان،
تبریک می گم خانم. باعث خوشحالیه که امشب برای دومین بار خبر خوشحال کننده می شنویم. برای سایر دوستان هم آرزو کنید که زودتر بیاد.
با آرزوی بهترینها برای شما و خانواده.
ارادتمند

hamid1979
March 5th, 2011, 12:36 AM
ممنون از کمکتون.
من از پست آرامكس استفاده كردم و خيلي هم راضي هستم.خيلي ساده و سريع

hamid1979
March 5th, 2011, 12:39 AM
سلام دوست عزیز
با ایمیل مدیکال که کاری نمیشه کرد چون تو ایمیل من که فقط زده بودن شما به مرحله مدیکال رسیدین و برای دریافت فرمهای مدیکال
یا باید حضوری بیاین سفارت یا از طریق شرکتهای پستی اقدام کنید. این یعنی تا اون فرمها دستتون نباشه نمیشه برا آزمایش اقدام کرد.
بعضي از دكترها با پرينت همون ايميل مديكال هم آزمايشات را انجام ميدن.ليست دكترها در سايت cic موجود هست.

mahan1356
March 5th, 2011, 02:15 AM
ممنون از راهنمائی تان.
متوجه شدم
موفق و سلامت باشید.

mahan1356
March 5th, 2011, 02:18 AM
سلام
اگر تغییری نداشتید فقط کافیه جلوی هر سوالی بنوسید N/A
ولی اگر مسافرتی رفتید توی برنامه ی ورد سوال را تایپ کنید و کنارش اطلاعات مربوط را بنویسید .
ممنون از راهنمائی تان.
متوجه شدم
موفق و سلامت باشید.

Nazli
March 13th, 2011, 12:27 PM
سلام دوستان

برای رشته های high demand آیا نامه آپدیت میاد یا ته ممنکه مستقیما ایمیل مدیکال رو بفرستند؟

srj
March 13th, 2011, 12:39 PM
سلام دوستان
برای رشته های high demand آیا نامه آپدیت میاد یا ته ممنکه مستقیما ایمیل مدیکال رو بفرستند؟
براي بعضي دوستان درخواست آپديت و براي بعضي ديگر مستقيماٌ ايميل مديكال مي آيد.

کاملیا
March 13th, 2011, 01:35 PM
سلام به همه
من چند روز نمیتونستم این صفحه رو باز کنم. اگر از مدیکال دسامبری ها خبری هست لطفا اطلاع رسانی کنید. ممنون از دوستان

srj
March 13th, 2011, 08:44 PM
از دوستاني كه در فوريه 2011 فايل نامبر فدرال گرفتند آيا مي توانند وضعيت پرونده را در لينك زير چك كنند؟
https://services3.cic.gc.ca/ecas/authenticate.do#formErrors
مدت زماني كه دوستان دارند حدود يك ماه بعد از دريافت فايل نامبر فدرال است و در هنگام وارد كردن نام فاميل و فايل نامبر دقت كافي مي شود .آيا ساير دوستان مي توانند وضعيت خودشان را In process ببينند؟

lapine
March 13th, 2011, 09:04 PM
واقعا جالبه. چون معمولا تاثیر نفر دوم در حد دادن اولویت به بررسی پرونده نیست!
اما مطمنا سطح زبان فرانسه شما خیلی خوب بوده که آفیسر تشخیص داده که پرونده تون در اولویت بررسی قرار بگیره.
امیدوارم همواره موفق باشید.

سلام. ممنونم..
راستش من دیمند که هستم. رشتم آماره. اما جالب این بود که من main applicant نبودم و نفر دوم بودم. و همسرم هم صفر امتیازی بود.
با این اوصاف بعد از 1 ماه و 8 روز از ارسال مدارک آپدیتم ایمیل مدیکال گرفتیم. حتی وکیلمم قبلا بهمون گفته بود که چون من نفر دومم دیگه اون تاثیر نفر اولو نداره که بخوان مارو در اولویت بذارن.
برا همین یهو شوکه شدیم. البته الان که فهمید گفت حتما فایل خوبی بودین که مدیکالتون زود اومده.
ولی واقعا خدارو شکر. ایشالا مدیکال شمام زودتر بیاد

qazal_S
March 14th, 2011, 08:03 AM
واقعا جالبه. چون معمولا تاثیر نفر دوم در حد دادن اولویت به بررسی پرونده نیست!
اما مطمنا سطح زبان فرانسه شما خیلی خوب بوده که آفیسر تشخیص داده که پرونده تون در اولویت بررسی قرار بگیره.
امیدوارم همواره موفق باشید.
کاملا برعکس چون در صورت اولویت دار بودن نفر دوم پرونده کلا اولویت دار میشا . مثالهای بسیاری برای این موضوع حتی در همین فروم هست.

merina
March 14th, 2011, 10:56 AM
از دوستاني كه در فوريه 2011 فايل نامبر فدرال گرفتند آيا مي توانند وضعيت پرونده را در لينك زير چك كنند؟
https://services3.cic.gc.ca/ecas/authenticate.do#formErrors
مدت زماني كه دوستان دارند حدود يك ماه بعد از دريافت فايل نامبر فدرال است و در هنگام وارد كردن نام فاميل و فايل نامبر دقت كافي مي شود .آيا ساير دوستان مي توانند وضعيت خودشان را In process ببينند؟
من فايل نامبرمو كه اين قسمت ميزنم ، همش ميگه اطلاعات غلطه و جواب نميده !!!!!!!

Sepehr1208
March 14th, 2011, 11:07 AM
من فايل نامبر فدرال 26 ‍‍ژانويه دارم ولي هنوز هم پس از ورود اطلاعات ، جواب نميده..

من فايل نامبرمو كه اين قسمت ميزنم ، همش ميگه اطلاعات غلطه و جواب نميده !!!!!!!

imdastyar
March 14th, 2011, 09:17 PM
من فايل نامبر فدرال 26 ‍‍ژانويه دارم ولي هنوز هم پس از ورود اطلاعات ، جواب نميده..

دوستان يكي از بچه هاي سايت "Artin" مي گفت بعد از دريافت ويزا وقتي كه در مسير پرواز به سمت مونترال ميرفت براي كنجكاوي به سايت سفارت سر زد ببينه وضعيت پروندش چيه و ديد هنوز ميزنه در حال بررسي!!! در حاليكه ويزاش دستش بود و تا كانادا راهي ديگه نمونده بود. پس زياد روي اين سايت حساب نكنيد اطلاعات پرونده ها همچين بروز نيست و خودتون رو نگران نكنيد.

reza n
March 15th, 2011, 01:01 PM
از بچه هاي سپتامبر كسي ديگه مديكال نگرفته؟لطفا خبر بدين ما رو خوشحال كنين

on_the_way
March 15th, 2011, 01:38 PM
سلام
يکي از دوستان( آقا یا خانمbitapetite ) یک پست در مورد مشروطي کبک در مورد دوستشون نوشته بودن به همراه بقيه پستهاي امروز نميدونم چرا همگي پاک شدن. من در مورد رشته دوستشون و اينکه چه تاريخي نتيجه امتحان رو براي سفارت فرستادن و چه مدت طول کشيده تا سفارت جواب بده از ايشون سوال داشتم الان بيشتر از 2 ماهه که نتيجه امتحان TCFQ رو فرستادم ( بعنوان نفر اصلي ، در expression oral دو سطح بالاتر از سطح خواسته شده و در comprehension oral همون سطح خواسته شده) اما بعد از 2 ماه انتظار هيچ خبري از سفارت نيست. نميدونم براي پيگيري بوسيله فکس چکار کنم و فرمت فکس رسمي که براي سفارت ميفرستيم بايد به چه شکل باشه که جواب بدن ؟
يه سوال ديگه از دوستاني که احيانا اطلاع دارن آيا اين انتظار از نامه امتحان تاCSQ در مدت زمان بعد يعني از CSQ تا مديکال تاثيري داره؟

ممنون از دوستان

srj
March 15th, 2011, 01:58 PM
سلام
يکي از دوستان( آقا یا خانمbitapetite ) یک پست در مورد مشروطي کبک در مورد دوستشون نوشته بودن به همراه بقيه پستهاي امروز نميدونم چرا همگي پاک شدن. من در مورد رشته دوستشون و اينکه چه تاريخي نتيجه امتحان رو براي سفارت فرستادن و چه مدت طول کشيده تا سفارت جواب بده از ايشون سوال داشتم الان بيشتر از 2 ماهه که نتيجه امتحان TCFQ رو فرستادم ( بعنوان نفر اصلي ، در expression oral دو سطح بالاتر از سطح خواسته شده و در comprehension oral همون سطح خواسته شده) اما بعد از 2 ماه انتظار هيچ خبري از سفارت نيست. نميدونم براي پيگيري بوسيله فکس چکار کنم و فرمت فکس رسمي که براي سفارت ميفرستيم بايد به چه شکل باشه که جواب بدن ؟
يه سوال ديگه از دوستاني که احيانا اطلاع دارن آيا اين انتظار از نامه امتحان تاCSQ در مدت زمان بعد يعني از CSQ تا مديکال تاثيري داره؟
ممنون از دوستان
پاسخ سئوال دوم كه مربوط به اين تاپيك مي شود:
CSQ براي هر نفر دو برگ است يكي براي فرد و ديگري براي تشكيل پرونده فدارل.روي برگه CSQ نفر اصلي يك برگه اي است كه اشاره كرده شما 12 ماه از تاريخ صدور CSQ فرصت داريد تا CSQ را بهمراه ساير مدارك به قسمت فدارل تحويل دهيد و از آن به بعد قسمت فدرال ادامه كار را براي صدور مديكال و ويزا انجام مي دهد.پس ملاك زمان انتظار تا صدور مديكال از زمان اخذ فايل نامبر فدرال مي باشد.

nikaaa
March 15th, 2011, 01:59 PM
با سلام به دوستان
من 1مارس مصاحبه داشتم و خوشبختانه قبول شدم و افیسر کارت زبان فرانسه رو بهم داد که می تونم انلاین ثبت نام کنم و منم اینکارو کردم ولی متاسفانه ایمیلی که بعد از ثبت نام دریافت کردم میگه که شما csq دریافت نکرده اید و نمی تونید از سایت استفاده کنید واین کمی عجیبه !
ایا کسی اطلاعی داره که از چه زمانی میشه از سایت زبان استفاده کرد واین پیغام چه معنی می ده؟
ممنون از راهنمایی دوستان

avazeghoo
March 15th, 2011, 07:53 PM
سلام. من سوالی داشتم ممنون می شم اگر راهنماییم کنید. مدارک آپدیت را به کدام آدرس باید پست کنیم؟ آدرس خود سفارت یا آدرس قسمت ویزا که یک صندوق پستیه؟

roksana2009
March 15th, 2011, 08:22 PM
سلام. من سوالی داشتم ممنون می شم اگر راهنماییم کنید. مدارک آپدیت را به کدام آدرس باید پست کنیم؟ آدرس خود سفارت یا آدرس قسمت ویزا که یک صندوق پستیه؟

یا به این آدرس بفرستید :
Lot 12, Autostrade Mezzeh, Damascus, Syria, Embassy of Canada. VISA SECTION

و یا به صندوق پستیشون:
Damascus , Syria
Embassy of Canada. VISA SECTION
P.O.BOX 3394

avazeghoo
March 15th, 2011, 08:40 PM
یا به این آدرس بفرستید :
Lot 12, Autostrade Mezzeh, Damascus, Syria, Embassy of Canada. VISA SECTION

و یا به صندوق پستیشون:
Damascus , Syria
Embassy of Canada. VISA SECTION
P.O.BOX 3394
مرسی از لطفتون

suskasa
March 15th, 2011, 09:45 PM
بعد از 2 ماه فعال میشه و اگه بازم هینو گفتن تاریخ و اسم دفتری و که ازشcsq گرفتین نهشون بدین منم همین کارو کردم ردیف شد

suskasa
March 15th, 2011, 09:50 PM
با سلام به دوستان
من 1مارس مصاحبه داشتم و خوشبختانه قبول شدم و افیسر کارت زبان فرانسه رو بهم داد که می تونم انلاین ثبت نام کنم و منم اینکارو کردم ولی متاسفانه ایمیلی که بعد از ثبت نام دریافت کردم میگه که شما csq دریافت نکرده اید و نمی تونید از سایت استفاده کنید واین کمی عجیبه !
ایا کسی اطلاعی داره که از چه زمانی میشه از سایت زبان استفاده کرد واین پیغام چه معنی می ده؟
ممنون از راهنمایی دوستانبعد از 2 ماه فعال میشه و اگه بازم هینو گفتن تاریخ و اسم دفتری و که ازشcsq گرفتین نهشون بدین منم همین کارو کردم ردیف شد

roksana2009
March 15th, 2011, 10:59 PM
دوستانی که آپ دیت مدارک فرستادن لطف راهنمایی کنید.

از من کپی صفحه دوم شناسنامه ام را خواستن، آیا باید ترجمه هم بشه؟؟؟؟؟

avazeghoo
March 15th, 2011, 11:21 PM
دوستانی که آپ دیت مدارک فرستادن لطف راهنمایی کنید.

از من کپی صفحه دوم شناسنامه ام را خواستن، آیا باید ترجمه هم بشه؟؟؟؟؟

بله حتما این کار را بکنید. تا اونجایی که من می دونم همه مدارکی که به زبان انگلیسی یا فرانسه نباشه باید ترجمه رسمی بشه.

alireza4ever
March 16th, 2011, 06:51 AM
سلام دوستان
من 2 مارس CSQ گرفتم. من قبلا 1 بار برای ویزای توریستی انگلیس و 1 بار برای شینگن از کشور چک اقدام کرده بودم که ریجکت شده بودم و اینو توی فرمای فدرال ذکر کردم. به نظر شما این موضوع روی پروسه مدیکال و کلا رو پرونده اثر میزاره؟ ممنون از راهنماییتون

Nazli
March 16th, 2011, 10:26 AM
بعد از 2 ماه فعال میشه و اگه بازم هینو گفتن تاریخ و اسم دفتری و که ازشcsq گرفتین نهشون بدین منم همین کارو کردم ردیف شد

شما تو چه سایتی ثبت نام کردید؟
سایت آموزش آنلاین فرانسه چیه؟ میشه آدرسشو بگید؟

Faraaz
March 16th, 2011, 11:33 AM
با سلام به دوستان
ممنون از راهنمایی دوستان

دوست عزیز، این جوابی هست که ظاهرن برای همه، «اولین بار» درست بعد از ثبت نام در سایت می‌فرستند. من هم تازه، وارد این سایت شده‌ام و عضو هستم. بعد از گرفتن همین جوابی که به شما هم دادند، به فاصله‌ی دو هفته، سه ایمیل پیگیری زدم به مسئول ثبت نام سایت «فِل (https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca/)» که به هیچکدامشون جواب ندادند. سر آخر بعد از 15 روز، ایمیل اومد که بله، در سایت فل، پذیرش شدم. در نتیجه شما هم بد نیست یک ایمیل پیگیری بزنید و بگید که «س.اس.کیو» دارید و حتما شماره‌ی مرجع شخصیتون رو که گوشه‌ی سمت راست ِ بالای صفحه‌ی گواهی ِ «س.اس.کیو» هست، در متن ایمیلتون قید کنید. راستی من از مدت زمان دریافت «س.اس.کیو»م حدود 5 ماه میگذره.
ضمنا، یادم میاد که در صفحه‌ی مربوط به یادگیری زبان فرانسه در سایت «اِم.آی.سی.سی (http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/fr/index.html)»، خونده بودم که باید از زمان صدور گواهی «س.اس.کیو»تون، حداقل دو ماه گذشته باشه تا بتونید از آموزش رایگان آنلاین استفاده کنید. من احتمال میدم که به خاطر ترتیب ِ ورود متقاضیان و تدارک ِ اقدامات لازم (جهت هماهنگی معلم زبان) به یک مدت زمان نیاز دارند. ولی در هر صورت، جواب ِ مستقیم به ایمیل ِ اعتراضی هم ظاهرا نمی‌دن تا اینکه جا برای ما در سایت باز شه.

Faraaz
March 16th, 2011, 12:11 PM
شما تو چه سایتی ثبت نام کردید؟
سایت آموزش آنلاین فرانسه چیه؟ میشه آدرسشو بگید؟

نشانی سایت آموزش آنلاین زبان فرانسه به شکل رایگان برای افرادی که گواهی «س.اس.کیو» دارند و دو ماه از تاریخ صدور «س.اس.کیو»شون گذشته باشه:‏

roksana2009
March 16th, 2011, 04:29 PM
سلام
بازم 1 سوال دارم!
تو نامه آپ دیت ازم کپی صفحه دوم شناسنامه رو خواستن. امروز که رفتم دارالترجمه گفتن که مهر دادگستری لازم نیست و ترجمه دارالترجمه و مهر و امضای اونا کافیه و با این اوصاف فردا هم حاضر میشه....ولی اگر مهر و تمبر دادگستری هم خودم بخوام که داشته باشه می مونه برای بعد از تعطیلات. دوستانی که ترجمه فرستادن آیا با مهر دادگستری فرستادن یا بدون مهر دادگستری؟؟؟؟ من تا حالا هرچی فرستادم با مهر و تمبر دادگسترس بوده و به همین خاطر هم مردد شدم.......

avazeghoo
March 16th, 2011, 04:42 PM
سلام
بازم 1 سوال دارم!
تو نامه آپ دیت ازم کپی صفحه دوم شناسنامه رو خواستن. امروز که رفتم دارالترجمه گفتن که مهر دادگستری لازم نیست و ترجمه دارالترجمه و مهر و امضای اونا کافیه و با این اوصاف فردا هم حاضر میشه....ولی اگر مهر و تمبر دادگستری هم خودم بخوام که داشته باشه می مونه برای بعد از تعطیلات. دوستانی که ترجمه فرستادن آیا با مهر دادگستری فرستادن یا بدون مهر دادگستری؟؟؟؟ من تا حالا هرچی فرستادم با مهر و تمبر دادگسترس بوده و به همین خاطر هم مردد شدم.......
ما هم همه مدارک را به صورت رسمی (با مهر و تمبر دادگستری) فرستادیم. فکر می کنم ترجمه رسمی لازم باشه. این امکان هست که با دادن مبلغ بیشتری مدارک را قبل از عید آماده کنند. اگر کار فوری است، این موضوع را سوال کنید.

Faraaz
March 16th, 2011, 08:37 PM
فکر می‌کنم جزء اون دسته از مدارکی هست که حتما باید به تایید دادگستری و وزارت خارجه برسه. به نظرم به ریسکش نمیرزه که فقط با مُهر تاییدیه دارالترجمه بفرستی. ب فکر می‌کنم دارالترجمه‌هایی هستند که با قیمت بالاتر، خیلی سریع تاییدیه‌ش رو می‌گیرن. ترجمه شناسنامه هم چیزی نیست که بخواد وقت دارالترجمه رو بگیره. پس ریسک نکن!

سلام
بازم 1 سوال دارم!

jinoos4321
March 16th, 2011, 09:50 PM
نشانی سایت آموزش آنلاین زبان فرانسه به شکل رایگان برای افرادی که گواهی «س.اس.کیو» دارند و دو ماه از تاریخ صدور «س.اس.کیو»شون گذشته باشه:‏

سلام، من 12 ماه هست که فایل نامبر دوم گرفتم. اما الان که می خوام برای آموزش فرانسه اقدام کنم. نام داوطلبی و پسورد می خواد. راهنمایی می کنید چیکار کنم؟ ممنون

avazeghoo
March 16th, 2011, 10:18 PM
فکر می‌کنم جزء اون دسته از مدارکی هست که حتما باید به تایید دادگستری و وزارت خارجه برسه. به نظرم به ریسکش نمیرزه که فقط با مُهر تاییدیه دارالترجمه بفرستی. ب فکر می‌کنم دارالترجمه‌هایی هستند که با قیمت بالاتر، خیلی سریع تاییدیه‌ش رو می‌گیرن. ترجمه شناسنامه هم چیزی نیست که بخواد وقت دارالترجمه رو بگیره. پس ریسک نکن!

تایید وزارت خارجه لازم نیست همون تایید دادگستری کافیه.

Faraaz
March 17th, 2011, 12:21 PM
شما در همین لینک (https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca/) اول ثبت نام می‌کنید، درست به همون صورتیکه می‌خواهید یک ایمیل درست کنید. فقط فراموش نکنید که شماره‌ی مرجع شخصیتون که در گوشه‌ی سمت راست ِ برگه «س.اس.کیو»تون هست، رو در صفحه‌ی ثبت‌نام بدید. و بعد اگر ایمیلی اومد براتون که درش نوشته باشه که شما «س.اس.کیو» ندارید، اونوقت به نشانی ِ مسئول ثبت‌نام فل (https://www.francisationenligne.gouv.qc.ca/) ایمیل می‌زنید (این هم نشانی ایمیلش :felregistraire@micc.gouv.qc.cahttps://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif
و با ذکر شماره‌ی ‌مرجع شخصی، شناسه کاربری و تاریخ صدور «س.اس.کیو»تون، درخواست میکنید که ترتیب شرکت شما در دوره‌ی آموزش آنلاین رو فراهم کنند. فراموش نکنید که حداقل دو هفته طول میکشه تا شما رو در این دوره پذیرش کنند.

سلام، من 12 ماه هست که فایل نامبر دوم گرفتم. اما الان که می خوام برای آموزش فرانسه اقدام کنم. نام داوطلبی و پسورد می خواد. راهنمایی می کنید چیکار کنم؟ ممنون

Hamidreza-P
March 17th, 2011, 02:41 PM
سلام
از بچه هاي رشته پرستاري يا ديمند كسي هست كه پروندشو ژانويه تحويل داده باشه ؟ ما 12 ژانويه فايل نامبر فدرال رو گرفتيم ولي هنوز هيچ خبري نيست :-(

sanam m
March 17th, 2011, 10:48 PM
سلام
از بچه هاي رشته پرستاري يا ديمند كسي هست كه پروندشو ژانويه تحويل داده باشه ؟ ما 12 ژانويه فايل نامبر فدرال رو گرفتيم ولي هنوز هيچ خبري نيست :-(

سلام
من فایل نامبر 6 دسامبر هستم و 3 مارچ ایمیل مدیکالم اومد. شما 1 ماه بعد ما هستین. حتما به زودی مدیکالتون میاد. نگران نباشید. آپدیت نخواستن ازتون؟

sanam m
March 17th, 2011, 10:53 PM
سلام

البته دوست عزیز فکر میکنم بین خود دیمندها هم رشته ها اولویت مختلفی دارن. چون دخترخاله من که پرستاریه 1 ماه قبل من مصاحبه داشته اما هنوز مدیکالش نیمده.
ولی بازم کیس با کیس فرق میکنه و عوامل مختلفی مثل سن هم دخیل هستن. نگران نباشید.

segalesh
March 17th, 2011, 11:34 PM
سلام
بعد از رفع ایراد، هیچ خبری از دوستان دسامبر 2009 نشد. کسی از دوستان در این مورد اگر اطلاعاتی داره خواهش می کنم بهگه تا بقیه امیدوار تر بشن. من خودم 8 دسامبر هستم و هنوز نه نامه بروز رسانی گرفتم و نه مدیکال.

shimaaaa
March 18th, 2011, 12:42 AM
سلام ...من امروز ایمیل آماده بودن ویزام اومد...نتایج آزمایشم 28 فوریه فرستاده شده بود پاریس، یک هفته پیش هم سوء پیشینمو فرستاده بودم سوریه...فایل نامبرم 15 نوامبر 2009 بود
به امید شنیدن خبرهای خوش از شما و دوستانم که منتظرن

Hamidreza-P
March 18th, 2011, 12:57 AM
البته دوست عزیز فکر میکنم بین خود دیمندها هم رشته ها اولویت مختلفی دارن. چون دخترخاله من که پرستاریه 1 ماه قبل من مصاحبه داشته اما هنوز مدیکالش نیمده.
ولی بازم کیس با کیس فرق میکنه و عوامل مختلفی مثل سن هم دخیل هستن. نگران نباشید.

چه جالب ! من شنیده بودم تو دیمندها پرستاری ازهمه سریعتره

mehr39
March 18th, 2011, 06:40 PM
چه جالب ! من شنیده بودم تو دیمندها پرستاری ازهمه سریعتره
كلا روند مهاجرت كبك به عوامل مختلفي بستگي دارد: شانس-آفيسر-رشته-نوع مدارك ارسالي-وضعيت شغلي-وضعيت تاهل- ...
به عنوان مثال، يكي از دوستان من كه پرستار هستند و مصاحبه شان 25 ژانويه بود 18 روز بعد از مصاحبه مديكالشان آمد و يكي ديگه هم 3 هفته اي آمده بود.
در حاليكه براي من بعنوان يك پرستار، شرايط تا كنون متفاوت بوده است بطوريكه من با يك دوستي كه آمار بودند و هر دو در يك روز مداركمان به سفارت رسيده بود با شرايط متفاوتي روبرو شديم بطوريكه من بعد از كلي پيگيري تونستم فايل نامبر و تاريخ مصاحبه ام را با تاخير يكماهه دريافت كنم ولي اين دوستمون بدون پيگيري ايميل مصاحبه شان را در روز صدور فايل نامبرشان دريافت كرده بودند و تقريبا 40 روز زودتر از من مصاحبه شان را انجام دادند

hamid1979
March 18th, 2011, 07:55 PM
سلام ...من امروز ایمیل آماده بودن ویزام اومد...نتایج آزمایشم 28 فوریه فرستاده شده بود پاریس، یک هفته پیش هم سوء پیشینمو فرستاده بودم سوریه...فایل نامبرم 15 نوامبر 2009 بود
به امید شنیدن خبرهای خوش از شما و دوستانم که منتظرن
تبريك ميگم واقعا خبر خوشحال كننده اي بود
به اميد شنيدن خبراي خوب ديگه از ساير دوستان:)

Nazli
March 18th, 2011, 10:29 PM
سلام

من هنوز مشخصاتم وارد سایت سفارت نشده. دارم کم کم نگران میشم . 25 روز از تاریخ فایل فدرالم میگذرد.

srj
March 19th, 2011, 01:45 AM
سلام
من هنوز مشخصاتم وارد سایت سفارت نشده. دارم کم کم نگران میشم . 25 روز از تاریخ فایل فدرالم میگذرد.
ما هم بعداز گذشت سه هفته هنوز نمی توانیم In process شدن را در سایت ببینیم.

Artin Raad
March 19th, 2011, 08:33 AM
ما هم بعداز گذشت سه هفته هنوز نمی توانیم In process شدن را در سایت ببینیم.

دوستان این سایت با تاخیر زیاد بروز میشود و نگران این موضوع نباشید
روز اخری که ایران بودم سایت چک کردم با این حدود یکماه از پاس رکوئست شدنم گذشته بود هنوز In process بودم!!!!!

segalesh
March 19th, 2011, 09:35 PM
قبلا اگر شبی به این صفحه سری نمیزدم انگار مریض می شدم. ولی بعد از مشکل ایجاد شده برای این سایت دیگه از اون حال و هوای قبل خبری نیست و انگار نه این که این صفحه در مورد انتظار مدیکال هستش. من هم که سعی کردم با پرسش : چه خبر از دسامبری ها؟ جو قبل رو برگردونم، بجز یه جواب، باز بقیه شروع کردن به موضوع یخ و تکراریه In Process. واقعا اگر این موضوع اینقدر جای سوال و جواب داره ، خوب براش یه صفحه ایجاد بشه تا حداقی امثال من که تنها راه اطلاع یابیشون از وضعیت مدیکال ها این صفحه بوده ، بتونند به خواستشون برسند. و باز این سوال از : از وضعیت نوامبریها و دسامبریها چه خبر؟