PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدرسه ایتالیا

صفحه ها : 1 [2]

IELTS
February 13th, 2012, 08:12 PM
دقیقا عرایض شما درسته.اما بعد از کلاس میتونی از استاد فارسی زبان ترم قبلت سوالاتو بپرسی و اونا کاملا جواب میدن. حداقل واسه من که اینطوری بوده. در مورد زبان ایتالیایی باید اینو بگم که دشواری و پیچیدگی داره اما در عین حان زبان بسیاااااااااااار آهنگینی هست. اگه زبانهای دیگری رو هم که بدونی بسار تو فراگیری زبان کمکت میکنه

من هنوز خیلی قانع نشدم که این زبان با دونستن زبان انگلیسی خوبه راحته یا خیر؟ اصولاً گذراندن 6 ماه زبان ایتالیایی نیازهای ادم رو برای تحصیل در مقطع ارشد در ایتالیا برطرف میکنه؟

maargol
February 16th, 2012, 12:30 AM
من هنوز خیلی قانع نشدم که این زبان با دونستن زبان انگلیسی خوبه راحته یا خیر؟ اصولاً گذراندن 6 ماه زبان ایتالیایی نیازهای ادم رو برای تحصیل در مقطع ارشد در ایتالیا برطرف میکنه؟
دونستن زبان انگلیسی خیلی خوبه و کمکتون میکنه. امااا زبانی که ما تو این 6 ماه یاد میگیریم زبانیه که ما بتونیم تو جامعه باشیم و بتونیم ارتباط بر قرار کنیم. زبان درس و دانشگاه کاملا جداست. کسایی که بخان واسه لیسانس برن ایتالیا باید یه امتحانی به اسم الفا بدن که الفا کمک میکنه لغتای تخصصی و مربوط به رشتشونو یاد بگیرن و آشنا بشن. اما برای شما که قراره ارشد بخونید کلا الفا تست ندارید. اما سوالی که الان برام پیش اومد اینه که چرا شما دانشگاه انگلیسی زبان نمیرید اگه تسلط به زبان انگلیسی دارید. بعضی دانشگاها بعضی رشته هارو به انگلیسی تدریس میکنند

ja1361
February 16th, 2012, 01:30 AM
نخیر اصلا کافی نیست و اینطور بگم در یادگیری علمی(گرامر) زبان پیچیده و خیلی وصیعیه اما در شنیدار و صحبتهای روزمره به مراتب آسانتر و اما مطالعه ایتالیایی هم کار خیلی ساده ای نیست خصوصا در رشته های فنی.

saeed_edi
February 16th, 2012, 01:43 AM
دوستان کسی میدونه ایتالیا رشته های مدیریتی مثل مدیریت بازرگانی پذیرش میگیره و درصد قبولیش چقدره؟
سپاس

IELTS
February 16th, 2012, 12:22 PM
دونستن زبان انگلیسی خیلی خوبه و کمکتون میکنه. امااا زبانی که ما تو این 6 ماه یاد میگیریم زبانیه که ما بتونیم تو جامعه باشیم و بتونیم ارتباط بر قرار کنیم. زبان درس و دانشگاه کاملا جداست. کسایی که بخان واسه لیسانس برن ایتالیا باید یه امتحانی به اسم الفا بدن که الفا کمک میکنه لغتای تخصصی و مربوط به رشتشونو یاد بگیرن و آشنا بشن. اما برای شما که قراره ارشد بخونید کلا الفا تست ندارید. اما سوالی که الان برام پیش اومد اینه که چرا شما دانشگاه انگلیسی زبان نمیرید اگه تسلط به زبان انگلیسی دارید. بعضی دانشگاها بعضی رشته هارو به انگلیسی تدریس میکنند

سلام دوست عزیز.
من بیشتر بدلیل معدل لیسانس پایین 13 و نمه ایلتس 5.5 هست ممکنه سفارت قبول نکنه دارم این زبان رو می خونم ایا به نظر شما با وجود خواندن زبان ایتالیایی شانس بیشتری ندارم؟ ممنون

maargol
February 17th, 2012, 12:12 AM
سلام دوست عزیز.
من بیشتر بدلیل معدل لیسانس پایین 13 و نمه ایلتس 5.5 هست ممکنه سفارت قبول نکنه دارم این زبان رو می خونم ایا به نظر شما با وجود خواندن زبان ایتالیایی شانس بیشتری ندارم؟ ممنون

سلام
دوست عزیز تا جایی که من اطلاع دارم و تو سایتهای دانشگاهای ایتالیا خوندم و به دانشگاها میل زدم ایلتس 6 قبول میکنن و شهریه دانشگاهی انگلیسی زبان یه مقداری بیشتره. معمولا خیلی سخت پذیرش نمیدن و دیدم که کسانی با معدل 12-13 هم پذیرش گرفتند

behnam81844
February 17th, 2012, 11:12 PM
سلام دوست عزیز.

سلام ایلتس جان...من با معدل 13.8 و دوستم 13.6 امسال واسه عمران پذیرش گرفتیم..امیدوار باش و شانستو امتحان کن رفیق

IELTS
February 18th, 2012, 02:11 PM
سلام ایلتس جان...من با معدل 13.8 و دوستم 13.6 امسال واسه عمران پذیرش گرفتیم..امیدوار باش و شانستو امتحان کن رفیق

دروود.
متشکر از بهنام عزیز. شما ایتالیایی پذیرش گرفتید یا به انگلیسی؟ من الان تنها مشکلم نمره ایلتسم هست امکان ازمون مجدد را هم دارم ، اما فکر میکنم با خوندن زبان ایتالیایی شانس بیشتری داشته باشم؟ اما از طرفی اگر به کلاسهای امسال برسم برای تابستان 92 برای ایتالیا اماده میشم که خیلی دیره!!!

im_am
February 18th, 2012, 02:33 PM
دروود.
متشکر از بهنام عزیز. شما ایتالیایی پذیرش گرفتید یا به انگلیسی؟ من الان تنها مشکلم نمره ایلتسم هست امکان ازمون مجدد را هم دارم ، اما فکر میکنم با خوندن زبان ایتالیایی شانس بیشتری داشته باشم؟ اما از طرفی اگر به کلاسهای امسال برسم برای تابستان 92 برای ایتالیا اماده میشم که خیلی دیره!!!

سلام
مطمین باش با ایتالیایی دست رد به سینت نمی زنن.اما اگر برای سال دیگه دیره با همینی که هست تلاش کن شد نوش جونت نشد سال دیگه!!!

behnam81844
February 18th, 2012, 02:56 PM
دروود.

من واسه انگلیسی اپلای کردم امسال..نمره آزمونمم این هفته میاد که 6 حداقل باید بشم !! مطمئنا اگه از مدرسه ایتالیایی اقدام کنی شانست بیشتره ولی خوب اگه محدودیت زمانی داری شانستو امتحان کن حتما بعید نیس پذیرش بگیری

IELTS
February 18th, 2012, 06:11 PM
سلام
مطمین باش با ایتالیایی دست رد به سینت نمی زنن.اما اگر برای سال دیگه دیره با همینی که هست تلاش کن شد نوش جونت نشد سال دیگه!!!

ممنون از توضیحات شما. حالا قصدم همینه که امسال همین دوره مدرسه رو اگر خدا بخواهد شرکت کنم. حالا یه سوال در ازمون مدرسه سطح سوالات با ازمون استرنی تفاوتی در سخت یا اسان بودن وجود دارد؟؟؟
برقرار باشید

IELTS
February 18th, 2012, 06:12 PM
من واسه انگلیسی اپلای کردم امسال..نمره آزمونمم این هفته میاد که 6 حداقل باید بشم !! مطمئنا اگه از مدرسه ایتالیایی اقدام کنی شانست بیشتره ولی خوب اگه محدودیت زمانی داری شانستو امتحان کن حتما بعید نیس پذیرش بگیری

با تشکر فراوان از بهنام.
بله من اگر خدا بخواهد ازمونی دیگر رو ثبت نام خواهم کرد تا نمره مورد نیاز سفارت رو کسب کنم. مجدداً تشکر می کنم

im_am
February 18th, 2012, 11:55 PM
ممنون از توضیحات شما. حالا قصدم همینه که امسال همین دوره مدرسه رو اگر خدا بخواهد شرکت کنم. حالا یه سوال در ازمون مدرسه سطح سوالات با ازمون استرنی تفاوتی در سخت یا اسان بودن وجود دارد؟؟؟
برقرار باشید

سلام
شما وقتی آزمون مدرسه رو شرکت کنی لول 1 فقط از کتاب 1 و لول 2 فقط از کتاب 2 ازتون امتحان میگیرن.ولی استرنی 2 کتاب رو با هم می گیرن .
نمی شه گفت کدوم سخت تره...

monmoni
February 20th, 2012, 02:40 PM
امتحان استرنی که خیلی اسونه ، اگه به اندازه بخونید مطمئن باشید که قبول میشید !

hooriana
February 28th, 2012, 12:01 PM
سلام من دوتا سوال دارم
امتحان استرنی چند بار در سال برگزار می شه؟
این لول 1و2 با هم معادل b1 می شه؟

IELTS
February 28th, 2012, 02:40 PM
سلام من دوتا سوال دارم

بله. شما تنها یکبار در سال این ازمون رو تست می کنید اونهم در دی ماه هر سال. اگر منظور شما از سطح 1 و 2 با B1 در زبان المانی هست بله یه جورایی با داشتن هر دو سطح شما مجاز به انتخاب رشته و دریافت ویزا می شوید.
ازاد اندیش باشید

hooriana
February 28th, 2012, 07:02 PM
بله. شما تنها یکبار در سال این ازمون رو تست می کنید اونهم در دی ماه هر سال. اگر منظور شما از سطح 1 و 2 با B1 در زبان المانی هست بله یه جورایی با داشتن هر دو سطح شما مجاز به انتخاب رشته و دریافت ویزا می شوید.
ازاد اندیش باشید

ممنون از اینکه سوال اولم رو جواب دادید، متاسفانه خودمم حدس می زدم که جواب این باشه.
اما در مورد سوال دوم فکر کنم سوالم رو به اندازه کافی واضح نپرسیدم:
تا اونجایی که من متوجه شدم توی ایتالیا دوتا language certification مهم وجود داره: توضیح مختصرش رو اینجا می تونید ببینید:
http://italian.about.com/library/weekly/aa070500a.htm
یکی CILS : به طور مثال این توضیحاتی هست که یکی از آموزشگاه های زبان ایتالیایی توی ایتالیا در مورد این آزمون گذاشته :
http://www.torredibabele.com/cils.htm
و یکی دیگه CELI : که اینهم توضیحاتی براش:
http://www.porta-doriente.com/italian%20language%20school/CELI-italian-language-course.htm

که اگر لینک دوم رو ببینید، احتمالا مثل من به این نتیجه می رسید که توی مدرسه به شما مدرک CILS داده می شه. و الان سوال من این هست که این دو لولی که توی مدرسه می گذرونید معادل چه سطحی از این آزمون هست؟ A1 و A2 ؟ یا اینکه تا سطح B1 توی دوتا لول آموزش داده می شه؟ در واقع سوالم اینه که سفارت با مدرک چه سطحی از این آزمون ویزا می ده؟

چیزی که برام جالبه اینه که به نظرم می رسه بچه هایی که مدرسه رفتن هیچ کدوم نمی دونن که در واقع چه مدرکی گرفتن! اگر هنوز با مدرسه در ارتباط هستید ممنون می شم که برام جواب این سوال رو پیدا کنید. من تهران نیستم، سایت مدرسه باز نمی کنه، تلفن هم که جواب نمی دن. اگر جواب این سوال رو برام پیدا کنید لطف بزرگی به من کردید.

سپاس.

IELTS
February 29th, 2012, 02:52 AM
ممنون از اینکه سوال اولم رو جواب دادید، متاسفانه خودمم حدس می زدم که جواب این باشه.
اما در مورد سوال دوم فکر کنم سوالم رو به اندازه کافی واضح نپرسیدم:
تا اونجایی که من متوجه شدم توی ایتالیا دوتا language certification مهم وجود داره: توضیح مختصرش رو اینجا می تونید ببینید:
http://italian.about.com/library/weekly/aa070500a.htm
یکی CILS : به طور مثال این توضیحاتی هست که یکی از آموزشگاه های زبان ایتالیایی توی ایتالیا در مورد این آزمون گذاشته :
http://www.torredibabele.com/cils.htm
و یکی دیگه CELI : که اینهم توضیحاتی براش:
http://www.porta-doriente.com/italian language school/CELI-italian-language-course.htm

که اگر لینک دوم رو ببینید، احتمالا مثل من به این نتیجه می رسید که توی مدرسه به شما مدرک CILS داده می شه. و الان سوال من این هست که این دو لولی که توی مدرسه می گذرونید معادل چه سطحی از این آزمون هست؟ A1 و A2 ؟ یا اینکه تا سطح B1 توی دوتا لول آموزش داده می شه؟ در واقع سوالم اینه که سفارت با مدرک چه سطحی از این آزمون ویزا می ده؟

چیزی که برام جالبه اینه که به نظرم می رسه بچه هایی که مدرسه رفتن هیچ کدوم نمی دونن که در واقع چه مدرکی گرفتن! اگر هنوز با مدرسه در ارتباط هستید ممنون می شم که برام جواب این سوال رو پیدا کنید. من تهران نیستم، سایت مدرسه باز نمی کنه، تلفن هم که جواب نمی دن. اگر جواب این سوال رو برام پیدا کنید لطف بزرگی به من کردید.

سپاس.

ببینید. دوست عزیز سوال شما رو اصلاً نمیشه با نوع ساعات کلاس و مدرک زبان المانی مقایسه کرد. کلاً چیزی که سفارت نیاز داره برای اینکه به شما ویزا برای دوره های تحصیل به زبان ایتالیایی بده اینه که شما در 2 سطح 1 و2 نمره کافی رو کسب کنید.اما بدونید که در واقع 3 سطح وجود داره که سطح 3 برای دوستانی که مدرک مورد نظر رو که شما اشاره کردید دریافت می کنند. اما سفارت تنها دانشجویان رو برای گرفتن ویزا با قبولی در سطح 1و2 اعلام کرده که هر سطح هم تقریباً 2-3 ماه زمان میبره. حالا تعداد ساعاتش رو دوستانی که مدرسه تشریف دارند ذکر کنند!! اما واقعیت اینه که نوع مدرک مشخص نیست!!! و دوستان به صرف اینکه جواز گرفتن ویزا رو کسب کنند به این 2 سطح نیاز دارند. اما شما که خیلی براتون مدرک مهمه هر 3 سطح رو تشریف میبرید انگاه مدرک زبان ایتالیایی (یکی از اسمهای بالا) به شما تعلق میگیرد.

maargol
February 29th, 2012, 08:44 PM
سلام من دوتا سوال دارم
دوست عزیز حوریانا
لول 1 (A1) میشه و لول 2 (A2) لول 3 که تا این ترم اجباری نبوده و نمیدونم بعدا اجباری بشه یا نه رو نمیدونم اما ترم 3 میشه B1

michka
March 5th, 2012, 10:18 AM
سلام به نظر شماها من چیکار کنم که 100% امتحان لول 1 را همین ترم قبول بشم؟

michka
March 5th, 2012, 10:20 AM
بچه ها راستی به نظر من چه خوب میشه اگه 1 صفجه هم برای اموزش زبان ایتالیایی باز کنیم و فقط ربچه های مدرسه بیان و موضوعاتی که درس میدن را باهم کار کنیم

kaktooss
March 5th, 2012, 07:29 PM
بچه ها کسی میدونه امتحام نیمترم 3شنبس یا 5 شنبه !؟؟! بچه هایی که امروز ( 2 شنبه ) کلاس داشتن امتجان دادن امروز ؟!؟

kaktooss
March 5th, 2012, 07:29 PM
بچه ها راستی به نظر من چه خوب میشه اگه 1 صفجه هم برای اموزش زبان ایتالیایی باز کنیم و فقط ربچه های مدرسه بیان و موضوعاتی که درس میدن را باهم کار کنیم

من کاملا موافقم !!

Knight
March 17th, 2012, 04:31 PM
سلام
در سه ماه کسی ایتالیایی رو نمیتومه یاد بگیره چون زبان پیچیده ای هست
ولی بهترین کتاب برای شروع qui italia هست که برای مکالمه کار می کنن
این نرم افزار ها و اینترنت کمک زیادی نمی کنه :)

چرا بچه هارو دلسرد می کنید ؟ من خودم ایتالیایی خوندم . چون وقت و موقعیت رفتن به مدرسه رو ندارم . تنها مشکلمم اینه که می ترسم تو مکالمه اونجا کم بیارم . درسته نرم افزار و بقیه هیچ وقت کلاس نمی شه ، حرفتون متینه . ریشه ی این زبون خیلی به زبون ما و هندی نزدیکه ، پیچیدگیش متر از انگلیسیه ، بچه هایی هم که انگلیسیشون خوبه یکم بخونن می فهمن انگلیسی چقدر از این زبون وام گرفته . تا حدی که صفر نریم مدرسه و حتی بالاتر ، می شه self study داشت

aniafolady
March 17th, 2012, 04:35 PM
من واقعیت را میگم
دبیر های دیگه بجه ها رو امید وار میکنن و بعد میبینن که قبول نشدم یا قبول شدن ولی تو ایتالیا دانشگاهو قبول نمیشن :(

eajj
March 17th, 2012, 04:35 PM
چرا بچه هارو دلسرد می کنید ؟ من خودم ایتالیایی خوندم . چون وقت و موقعیت رفتن به مدرسه رو ندارم . تنها مشکلمم اینه که می ترسم تو مکالمه اونجا کم بیارم . درسته نرم افزار و بقیه هیچ وقت کلاس نمی شه ، حرفتون متینه . ریشه ی این زبون خیلی به زبون ما و هندی نزدیکه ، پیچیدگیش متر از انگلیسیه ، بچه هایی هم که انگلیسیشون خوبه یکم بخونن می فهمن انگلیسی چقدر از این زبون وام گرفته . تا حدی که صفر نریم مدرسه و حتی بالاتر ، می شه self study داشت

ممنون از پاسخت دوست خوبم ... شما امتحان استرنی دادین ؟

halandoon
March 17th, 2012, 06:32 PM
من با نظر شوالیه! موافقم. :)
میشه خودتون بخونید و قبول بشید. لزومی به کلاس رفتن نیست! از هر دو مورد اینجا دیدم؛ چه کسانی که کلاس رفتن و قبول شدن/ نشدن؛ و چه کسانی که کلاس نرفتن و قبول شدن/ نشدن!
به نظر من تلاش خود آدما از حضور در کلاسشون مهم تره.
با این حال اگر فرصت تمرین دارید و مشکلی برای کلاس رفتن هم ندارید؛ خوب استفاده کنید.

aniafolady
March 17th, 2012, 06:58 PM
من با نظر شوالیه! موافقم. :)
میشه خودتون بخونید و قبول بشید. لزومی به کلاس رفتن نیست! از هر دو مورد اینجا دیدم؛ چه کسانی که کلاس رفتن و قبول شدن/ نشدن؛ و چه کسانی که کلاس نرفتن و قبول شدن/ نشدن!
به نظر من تلاش خود آدما از حضور در کلاسشون مهم تره.
با این حال اگر فرصت تمرین دارید و مشکلی برای کلاس رفتن هم ندارید؛ خوب استفاده کنید.
دوست عزیزم من تا حالا ندیدم که کسی ایتالیایی خودش بخونه و قبوا بشه
مردم چند سال خوب می خونن و قبول نمیشن
اون همه نکته تو درسو چجوری می خواهی خودت بفهمی؟:)

aniafolady
March 17th, 2012, 07:07 PM
عزیزم self study اگه داشته باشی و بعد بری سر کلاس بشینی که عالیه ولی نشه که خودت بخونی و بری امتحان بدی :redface:

aniafolady
March 17th, 2012, 07:09 PM
من کاملا موافقم !!
منم موافقم
من خودم دبیر ایتالیایی هستم
میتونید یک صفحه باز کنید منم شرکت می کنم و کمکتون می کنم:)

aniafolady
March 17th, 2012, 07:12 PM
سلام
شما وقتی آزمون مدرسه رو شرکت کنی لول 1 فقط از کتاب 1 و لول 2 فقط از کتاب 2 ازتون امتحان میگیرن.ولی استرنی 2 کتاب رو با هم می گیرن .
نمی شه گفت کدوم سخت تره...

آزمون esterno یکم سخت تر از ازمونی هست که بچه ها توی مدرسه میدن چون هوای بچه هایی که تو مدرسه هستن رو بیشتر دارن

halandoon
March 17th, 2012, 07:13 PM
دوست عزیزم من تا حالا ندیدم که کسی ایتالیایی خودش بخونه و قبوا بشه
مردم چند سال خوب می خونن و قبول نمیشن
اون همه نکته تو درسو چجوری می خواهی خودت بفهمی؟:)
سلام؛
اما من زیاد دیدم از این دانشجوها اینجا؛ شما کجا باید میدیدین که ندیدین؛ ایتالیا بودین مدتی؟ کدوم شهر؟

aniafolady
March 17th, 2012, 07:33 PM
سلام؛
اما من زیاد دیدم از این دانشجوها اینجا؛ شما کجا باید میدیدین که ندیدین؛ ایتالیا بودین مدتی؟ کدوم شهر؟

هم اینجا ندیدم هم ایتالیا
من ایتالیا به دنای اومدم و تا 19 سالگی اونجا درس خوندم شهر پارما 120 کیلومتری میلان
اینجا هم که دبیر ایتالیایی ام:)

eajj
March 17th, 2012, 08:17 PM
آزمون esterno یکم سخت تر از ازمونی هست که بچه ها توی مدرسه میدن چون هوای بچه هایی که تو مدرسه هستن رو بیشتر دارن
ببخشید دوستان یک سئوال ممکنه بعد از انتحان استرنی بگن شما در حد لول یک هستی و باید از 2 مجددا بخونی ؟ یا نه بصورت کلی هستش و ما یا هردو سطح رو با هم قبول میشیم و یا رد

aniafolady
March 17th, 2012, 08:27 PM
ببخشید دوستان یک سئوال ممکنه بعد از انتحان استرنی بگن شما در حد لول یک هستی و باید از 2 مجددا بخونی ؟ یا نه بصورت کلی هستش و ما یا هردو سطح رو با هم قبول میشیم و یا رد

نه دوستم
یا رد میشی یا قبول میشی تو امتحان esterno
اون امتحان داخلیه که اول کتاب 1 میخونی اگه قبول شدی میری 2 و اگر قبول نشدی که هیچی از اول :)

aniafolady
March 17th, 2012, 08:42 PM
سلام دوستان.
برای ثبت نام در مدرسه ایتالیایی برای سطح یک از کی باید ثبت نام کنیم؟ اصلاً ایا ظرفیت تکمیل شده یا نه؟ ایا برای بعد از عید هم ثبت نام میکنن؟
ممنون میشم.

سلام دوستم
بله در تابستون هم مدرسه کلاس هست که اواخر خرداد ثبت نام شروی میشه که اتفاقا من قراره معلم تو مدرسه بشم تابستون
شاید ببینمت :)

aniafolady
March 17th, 2012, 08:44 PM
سلام دوست من ، کلاس های ترم اول و دوم مدرسه شروع شده و تا اواخر اردیبهشت سال 91 هم ادامه دارند . مدرسه به هیچ عنوان در طول ترم دانشجو نمیگیره و همچنین ترم تابستان هم برای کتاب اول و دوم برگزار نمی شه . پیشنهاد می کنم نزدیک به پاییز تاریخ دقیق ثبت نام رو یا تماس با شماره های مدرسه پیگری کنید .

موفق باشید

کی گفته تابستون کلاس نداره دوستم؟

Knight
March 18th, 2012, 02:47 AM
ممنون از پاسخت دوست خوبم ... شما امتحان استرنی دادین ؟

خواهش می کنم . نه عزیز . من هنوز امتحان ندادم . هیچ مدرکی هم از این ربون ندارم . ولی ما 3 تا دوست بودیم که شروع کردیم بجز انگلیسی یه زبون دیگه خوندن . من فقط به خاطر علاقه ایتالیایی خوندم نه پلیمی یا پلیتو ! از اون دو نفر دیگه یکی هی رفت این شاخه اون شاخه یه ماه کره ای (!) خوند یه ماه فرانسه و ... و هیچی نشد . منم الان شرایط رفتتن به ایتالیا رو ندارم وگرنه امتحان می دادم و خودمو محک می زدم . ولی دوست دیگم فرانسوی خوند و الان داره فرانسه درس می خونه . بدون هیچ کلاسی . فقط و فقط با پشتکار خودش و تنها نگرانی منم که از مکالمه است از اون دوستم ناشی می شه که بهم گفت چون ما تو کلاس نبودیم ، زیاد با لهجه ها آشنایی نداریم و استادی که نیتیو باشه نداشته . همین . دیدم که می گم می شه . از طرفی اون یکی دوستم نتونست . آدم بخواد کاری کنه می کنه . یه نگاه به جواب اسکولار شیپای گولد میلان بندازین ، یکی از بچه ها که دانشگاه آزاد قزوین خونده بود اسکولار شیپ گرفت و من بازم بهش تبریک می گم . خیلی راحته بشینیم بگیم ا ! من دانشگاه تهران قبول نشدم ، پس دیگه زندگیم تباهه ! یا من پول یا موقعیت یا هر چیز کلاسو ندارم ، پس تمومه . آنیا هم خیلی بی ربط نمی گه که کلاس واجبه ، کلاس تاثیرش خیلی زیاده . ولی کار نشد نداره

halandoon
March 18th, 2012, 02:29 PM
هم اینجا ندیدم هم ایتالیا
من ایتالیا به دنای اومدم و تا 19 سالگی اونجا درس خوندم شهر پارما 120 کیلومتری میلان
اینجا هم که دبیر ایتالیایی ام:)
ای بابا؛ پس شما هم تحصیلات آکادمیک برای تدریس زبان ایتالیایی ندارید! بچه های اینجا این مشکلات زیادی داشتن از کلاس های که با اینجور معلم ها داشتن. من خودم اینجا چند تا کلاس ایتالیایی رفتم که معلم کلاس ایتالیایی بوده اما تحصیلات مرتبط با زبان رو نداشته؛ بعد از تدریس مفاهیم اولیه همشون به مشکل برمیخوردند. خیلی جاها غلط های رایج در محاوره رو آموزش میدن!!
به هر به دلیل شغلتون خیلی درست نیست که به دل بچه ها دل شوره بندازید. چیزی که من زیاد دیدم اینجا همون دانشجو هایی هستن که بدون کلاس و تدریس خصوصی خوبشون خوندن و قبول شدن.

neonazik
March 23rd, 2012, 12:47 PM
سلام بچه ها،من این پست های آخر که میخوندم یکم گیج شدم:(
آخر تابستان لول 1 هست یا نه؟؟
اگه هست تاریخ دقیق ثبت نامش کی؟
میشه لول 1 خوند بعد یه خصوصی گرفت امتحان استرنی هم داد؟
اگه تابستان لول 1 هست،پاییزم لول2 به ترم بهار که میشه رسید؟!!!!!!!!!!!نه ه ه ه ه ه ه ه؟

Knight
March 23rd, 2012, 11:29 PM
سلام بچه ها،من این پست های آخر که میخوندم یکم گیج شدم:(
آخر تابستان لول 1 هست یا نه؟؟
اگه هست تاریخ دقیق ثبت نامش کی؟
میشه لول 1 خوند بعد یه خصوصی گرفت امتحان استرنی هم داد؟
اگه تابستان لول 1 هست،پاییزم لول2 به ترم بهار که میشه رسید؟!!!!!!!!!!!نه ه ه ه ه ه ه ه؟
دوست عزیز چرا روزه ی شک دار می گیری ؟!! بهترین راه اینه زنگ بزن از خودشون بپرس !

ferferi68
April 6th, 2012, 11:12 PM
سلام... نه دوست عزیز لول 1 مهر ماه شروع میشه تابستون اصلا لول 1 نداره راجع به لول 2 در تابستان اطلاعی ندارم تاریخ دقیق ثبت نامش هم فکر کنم مرداد و شهریور باید تند تند به سایت مدرسه سر بزنید اونجا اعلام میکنه که تاریخ دقیق کی ...در ضمن اگه شما لول 1 رو که مهر شروع میشه و آذز ماه امتحانشه قبول شید و بعد با شروع لول 2 در بهمن و امتحانش در اردیبهشت سال 92 اگه قبول شید اواخر تابستون سال 92 میرید ایتالیا حالا چه بهمن استرنی بدید و قبولم شید قانون اینه که ویزا از طرف سفارت فقط در سپتامبر صادر میشه که همون تابستونه یعنی امکان نداره به ترم بهار برسید پروسه اش اینطوریه که گفتم !!!

aniafolady
April 9th, 2012, 10:43 PM
سلام
در تابستون هم لول 1 هست و اواخر اردیبهشت ثبت نام هتسش
چون من خودم باهاشون صحبت کردم که قرار شد معلم مدرسه بشم در تابستون و مطمئن هستم که کلاس هست

saeed_edi
April 10th, 2012, 09:27 PM
دوستان لول 2 تو تابستون ارائه میشه؟

aniafolady
April 11th, 2012, 10:34 AM
دوستان در تابستون فقط لول 1 ارائه میشه
ثبت نامش online هستس از طریق سایت خود مدرسه www.scuolaitalianatehran.com
از 15 تا 21 اردیبهشت و در تاریخ 24 و 25 اردیبهشت از ساعت 14 الی 19 باید با پرینت ثبت نامتون و فکر کنم کارت ملی و شناسنامه برید مدرسه
ولی لول 2 به هیچ وجه تابستون اراوه نمیشه

saeed_edi
April 13th, 2012, 04:22 AM
ممنونم.
اینطوری خیلی بد میشه که... فاصله میفته وسطه درسامون :(

aniafolady
April 13th, 2012, 01:41 PM
ممنونم.
اینطوری خیلی بد میشه که... فاصله میفته وسطه درسامون :(

بله چون فاصله میفته ممکن بعضی از چیز هارو یادتون بره
برای همین خیلی ها ترجیح میدن نرن تابستونو

eajj
April 15th, 2012, 10:46 PM
دوستان یک سئوال ... من اگر در امتحان استرنی امسال شرکت کنم و قبول بشم و بخوام لول 3 رو برم مدرسه به فرآیند پذیرش سال بعد میرسم با توجه به اینکه امتحان معمولا بهمن ماه هستش ؟

miladend
April 16th, 2012, 11:08 PM
دوستان یک سئوال ... من اگر در امتحان استرنی امسال شرکت کنم و قبول بشم و بخوام لول 3 رو برم مدرسه به فرآیند پذیرش سال بعد میرسم با توجه به اینکه امتحان معمولا بهمن ماه هستش ؟
شما میتوانید ترم تابستان که از خرداد شروع میشه لول 3 رو بردارید تا موقع پروازتون.فکر کنم شهریور همه میرن ایتالیا که تا اون موقع کلاسای شما هم تموم میشه;)

eajj
April 17th, 2012, 07:56 PM
شما میتوانید ترم تابستان که از خرداد شروع میشه لول 3 رو بردارید تا موقع پروازتون.فکر کنم شهریور همه میرن ایتالیا که تا اون موقع کلاسای شما هم تموم میشه;)
پس یعنی سفارت با این موصوع که من زمان تشکیل پرونده هنوز گواهی پایان لول 3 رو نگرفتم مشکلی نداره ؟

hatefrad
April 17th, 2012, 08:05 PM
پس یعنی سفارت با این موصوع که من زمان تشکیل پرونده هنوز گواهی پایان لول 3 رو نگرفتم مشکلی نداره ؟

خیر. فقط لول ۱ و ۲ مهم و ضروری هست برای تشکیل پرونده.

eajj
April 18th, 2012, 09:59 AM
خیر. فقط لول ۱ و ۲ مهم و ضروری هست برای تشکیل پرونده.
ممنونم هاتف جان آخه من پرسیدم گفتن اگه دوره به ایتالیایی باشه لول 3 رو هم باید داشت پس اگه اینطور باشه که دیر نمیشه

bbbbbaharrrrr
April 21st, 2012, 01:24 PM
سلام من یک سوال داشتم و اون اینکه اگه مدرک این لولارو بگیریم expire میشه؟چند ساله؟
آخه من اگه امسال برم کلاس سال دیگه می خوام برم ایتالیا

miladend
April 21st, 2012, 06:20 PM
سلام من یک سوال داشتم و اون اینکه اگه مدرک این لولارو بگیریم expire میشه؟چند ساله؟
آخه من اگه امسال برم کلاس سال دیگه می خوام برم ایتالیا
اگه لول 3 رو بگیرید فقط بهتون مدرک میدن.یک ساله هم هست و بیشتر شما باید 2باره آخرین لول قبلی رو بگذرونید ...

maryammv
April 21st, 2012, 10:38 PM
سلام، بچه ها برای مقطع لیسانس، بعد از اینکه مدارک رو دادیم مدرسه و پذیرش گرفتیم، زمانی که باید برای ویزا مدارک رو بدیم سفارت، از ما مدرک لول دو رو هم میخوان یا خود مدرسه راست و ریست میکنه؟
یا مثلا بعد از رفتن به ایتالیا، مثلا پلی تکنیک تورین از من میخواد مدرکی ارائه کنم برای زبان یا خود مدرسه و سفارت کاراشو انجام دادن و نیازی نیست من مدرک رو کنم؟ (لول 1 و 2 رو قبول شدم)

ramin69
April 22nd, 2012, 09:54 PM
سلام..یه سوال داشتم..اینه که بعد از قبول شدن تو ازمون لول 2 چه مدتی وقت داریم که برای ویزا و تشکیل پرونده و... اقدام کنیم؟؟ چون من میخوام خرداد امسال برام لول 1 رو ثبت نام کنم و با فرض اینکه لول 1 و لول 2 رو قبول شم سال دیگه تابستون اعزام میشم..در حالی که من سال 93 درسم تموم میشه اینجا و میخوام حتما تمومش کنم بعد برم ایتالیا

saeed_edi
April 23rd, 2012, 03:05 AM
سلام . دوستان کسی میدونه جواب امتحان لول 1 کی میاد؟

miladend
April 23rd, 2012, 03:35 PM
سلام، بچه ها برای مقطع لیسانس، بعد از اینکه مدارک رو دادیم مدرسه و پذیرش گرفتیم، زمانی که باید برای ویزا مدارک رو بدیم سفارت، از ما مدرک لول دو رو هم میخوان یا خود مدرسه راست و ریست میکنه؟
یا مثلا بعد از رفتن به ایتالیا، مثلا پلی تکنیک تورین از من میخواد مدرکی ارائه کنم برای زبان یا خود مدرسه و سفارت کاراشو انجام دادن و نیازی نیست من مدرک رو کنم؟ (لول 1 و 2 رو قبول شدم)
برای لیسانس تمامی کار هارو سفارت انجام میده اعم از پذیرش...
این مدارک رو شما در فرصت های تعیین شده میدید به سفارت و مدرسه...کلا اول همه اینها رو میگیرن بعد شما تازه میتونی بری سفارت تا ازلحاظ مالی هم اوکی بودی ویزا بگیری بعد بری ایتالیا !

maryammv
April 23rd, 2012, 05:38 PM
برای لیسانس تمامی کار هارو سفارت انجام میده اعم از پذیرش...
این مدارک رو شما در فرصت های تعیین شده میدید به سفارت و مدرسه...کلا اول همه اینها رو میگیرن بعد شما تازه میتونی بری سفارت تا ازلحاظ مالی هم اوکی بودی ویزا بگیری بعد بری ایتالیا !
ممنون از جوابت- از نظر مالی اکی هستم، امکانش هست دانشگاه پذیرش نده؟ (کارشناسی معماری پلی تورین) یا مثلا همه این مدارک رو هم داشته باشم و باز ویزام ریجکت بشه؟

راستی برای اون حساب 40 میلیون تومانی، من پدرم تو چندین حساب این 40 میلیون تومن رو داره، نه تو یک حساب، چون حسابها بلند مدته، اگه بخواد ور داره همرو بزاره تو یه حساب هم باید ضرر بده هم سود این چند سال از روش کم میشه. اما همه ی حسابها به اسم خودشه، به نظرتون قبول میکنن یا میگن همش باید تو یه حساب باشه؟

maryammv
April 23rd, 2012, 05:39 PM
سلام . دوستان کسی میدونه جواب امتحان لول 1 کی میاد؟

دوست عزیز زنگ بزن رو شماره مدره 02122807580 ، خودش گفته برای نتیجه امتحانات فلان شماره رو فشار بدید، فشار میدین تمام لول ها رو میگه کی هست D:

im_am
April 23rd, 2012, 05:58 PM
ممنون از جوابت- از نظر مالی اکی هستم، امکانش هست دانشگاه پذیرش نده؟ (کارشناسی معماری پلی تورین) یا مثلا همه این مدارک رو هم داشته باشم و باز ویزام ریجکت بشه؟

راستی برای اون حساب 40 میلیون تومانی، من پدرم تو چندین حساب این 40 میلیون تومن رو داره، نه تو یک حساب، چون حسابها بلند مدته، اگه بخواد ور داره همرو بزاره تو یه حساب هم باید ضرر بده هم سود این چند سال از روش کم میشه. اما همه ی حسابها به اسم خودشه، به نظرتون قبول میکنن یا میگن همش باید تو یه حساب باشه؟

برای کارشناسی اون پذیرشی که مد نظر شما هست وجود نداره. شمارو قبول می کنن منوط به اینکه تو امتحان آلفا تست قبول بشید.
اگر قبول شید اجازه ورود دارید و گرنه یه رشته دیگه!!!(مثلا" دوست من آلفا نمره لازم برای معماری رو نیاورد گفتن عمران بخون البته این عالی ترین حالت بود و ضعیت بد تر هم وجود داره زیاد)پس تا میتونی زبان بخون که از پس Test di ammissione بر بیای !
برای ضمانت نامه بانکی یا 40 میلیون سپرده تو 1 بانک یا فیش حقوقی! (یعنی بابات 40 تا 1 میلیونی داره تو 40 تا بانک؟ چه کاریه:D)
بچه ها چند تا فیش بردن جا 1 فیش و خیلی کارای دیگه کردن. اینو هم باید بری اسناد رسمی نیم برگی برات پر کنه در کنارش هم باید مدرک رو ببری!
حالا باز از چگینی بپرس ولی مهم نیست فقط میخوان بدونن کسی هست که ساپورتت کنه.

NiLi1991
April 23rd, 2012, 06:30 PM
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان لطفا یکی سریعا جواب منو بده...
تاریخ ثبت نام ازمون استرنی سال91 دقیقا کیه؟و هزینه اش چه اندازه اس؟
اگر تاریخ خود ازمون رو هم میدونید ممنون میشم عنوان کنبد...
از تو جهتون پیشاپیش ممنونم

mehran12000
April 24th, 2012, 03:10 AM
یکشنبه 10 اردیبهشت ساعت 7 رو سایت مدرسه

saeed_edi
April 24th, 2012, 08:06 PM
یه سوال مهمه که واسم پیش اومده :
دوستان کسی میدونه متوسط هزینه زندگی دانشجویی تو ایتالیا واسه کارشناسی چقدره؟ میدونم به عوامل مختلفی بستگی داره حدودا میخوام بدونم. برای یک زندگی کاملا ساده و معمولی.
خیلی ممنون میشم کسی پاسخ بده

NiLi1991
April 25th, 2012, 11:51 AM
ممنون.ببخشید روی سایت مدرسه پیش ثبت نام انجام میشه یا ثبت نام کامله؟هزینه اش چه مقداره و چجوری باید پرداخت کنیم؟

saeed_edi
April 26th, 2012, 04:12 AM
ممنون.ببخشید روی سایت مدرسه پیش ثبت نام انجام میشه یا ثبت نام کامله؟هزینه اش چه مقداره و چجوری باید پرداخت کنیم؟
دوست عزیز تا اونجایی من میدونم اگه مثل ترم پیش باشه قیمتش 300 هزار تومنه. بعد ثبت نام اینترنتی برای تایید نهایی و صدور کارت باید بری مدرسه که یه نیم ساعتی معطلی داره فقط .
پرداخت هم باید رسیدشو ببری با مدارک دیگه خود مدرسه اون روز

NiLi1991
April 26th, 2012, 08:31 PM
با عرض سلام مجدد
دوست عزیز جناب اقای سعید
فکر میکنم این مبلغ وشرایطی که نام بردید برای ثبت نام در کلاسهاست.
بنده شرایط،زمان و هزینه ی ازمون استرنی که بدون شرکت در کلاسها میشه در اون شرکت کرد رو میخوام.
لطفا یکی بنده رو راهنمایی کنه.سریعتر فقط:D

miladend
April 26th, 2012, 08:35 PM
با عرض سلام مجدد
دوست عزیز جناب اقای سعید
بنده شرایط،زمان و هزینه ی ازمون استرنی که بدون شرکت در کلاسها میشه در اون شرکت کرد رو میخوام.
لطفا یکی بنده رو راهنمایی کنه.سریعتر فقط:D

الان که خیلی زوده
پارسال مبلغ 100 هزار تومان بود که دی ماه ثبت نام شد.

saeed_edi
April 26th, 2012, 11:51 PM
با عرض سلام مجدد
دوست عزیز جناب اقای سعید
لطفا یکی بنده رو راهنمایی کنه.سریعتر فقط:biggrin:
شرمنده :D
بله همین طور که دوست گرامی گفتن 100 تومن بوده پارسال (از دوستم شنیدم)

parisa4ever
April 27th, 2012, 12:46 AM
سلام
یه ایمیل ایتالیایی برای من اومده از دانشگاه فلورانس.نمیتونم ترجمه کنم ببینم چی گفته.کسی هست بتونه کمکم کنه بفهمم منظورشون چیه؟
ببخشید اگه اینجا جای این سوال نیست.

NiLi1991
April 27th, 2012, 02:43 PM
پس دوستان حالا حالاها ثبت نام ازمون استرنی انجام نمیشه؟میترسم مهلتش بگذره و موفق به ثبت نام نشم...

aniafolady
April 27th, 2012, 08:11 PM
پس دوستان حالا حالاها ثبت نام ازمون استرنی انجام نمیشه؟میترسم مهلتش بگذره و موفق به ثبت نام نشم...

نه دوستم
پبت نام آزمون استرنی سال بعد در آبان یا آذر انجام میشه
نگران نباش

aniafolady
April 27th, 2012, 08:14 PM
سلام
یه ایمیل ایتالیایی برای من اومده از دانشگاه فلورانس.نمیتونم ترجمه کنم ببینم چی گفته.کسی هست بتونه کمکم کنه بفهمم منظورشون چیه؟
ببخشید اگه اینجا جای این سوال نیست.

سلام
من تسلط کامل به زبان ایتالیایی دارم
میخواهید برای پیغام خصوصی کنید براتون ترجمه کنم :)

aniafolady
April 27th, 2012, 08:16 PM
پبت نام آزمون استرنی سال بعد در آبان یا آذر انجام میشه و همانطور که دوستان گفتن 100 تومان هزینه ی پبت نام میگیرن

NiLi1991
April 28th, 2012, 07:02 AM
ببخشید منظورتون از سال بعد2013 که دی شروع میشه هستش؟

bbbbbaharrrrr
April 28th, 2012, 10:16 AM
سلام من راجع به ثبت نام لول 1 سوال داشتم وقتی زنگ می زنی به مدرسه می گه این جمعه ثبت نامه(15 اردیبهشت) اما اصلا نمی گه چه ساعتی؟یا چه مدارکی باید بیاریم؟یا واقعا انترنتی؟کجا پول بریزیم؟می ترسم نتونم ثبت نام کنم:embarrassed:

Knight
April 28th, 2012, 02:47 PM
بچهه ها از 15 ارديبهشت ثبت نام ترم تابستون مدرسه شروع مي شه . اونجور كه من اطلاع دارم لول 2 برگزار نمي شه . ثبت نام هم از طريق وي سايته .رواي زوج يا فرد ،‌ 3 تا 5 و 5:30 تا 7:30.سه روز تو هقته.اگه كسي از تاريخ دقيق شروع كلاسا و قيمت خبر داره بگه

mehran12000
April 28th, 2012, 08:02 PM
هر روز به سایت مدرسه سر بزنید:
http://www.scuolaitalianatehran.com/

NiLi1991
April 29th, 2012, 07:09 AM
زمان و طریقه ی ثبت نام در لول 1 و 3 در تابستان
http://www.scuolaitalianatehran.com/estate2012/information.htm

mehran12000
April 29th, 2012, 09:10 PM
نتایج لول 1 تا 3 ترم زمستان اعلام شد:
http://www.scuolaitalianatehran.com/estate2012/promossi.htm

maryammv
April 30th, 2012, 06:52 PM
برای کارشناسی اون پذیرشی که مد نظر شما هست وجود نداره. شمارو قبول می کنن منوط به اینکه تو امتحان آلفا تست قبول بشید.
اگر قبول شید اجازه ورود دارید و گرنه یه رشته دیگه!!!(مثلا" دوست من آلفا نمره لازم برای معماری رو نیاورد گفتن عمران بخون البته این عالی ترین حالت بود و ضعیت بد تر هم وجود داره زیاد)پس تا میتونی زبان بخون که از پس Test di ammissione بر بیای !
برای ضمانت نامه بانکی یا 40 میلیون سپرده تو 1 بانک یا فیش حقوقی! (یعنی بابات 40 تا 1 میلیونی داره تو 40 تا بانک؟ چه کاریه:D)
بچه ها چند تا فیش بردن جا 1 فیش و خیلی کارای دیگه کردن. اینو هم باید بری اسناد رسمی نیم برگی برات پر کنه در کنارش هم باید مدرک رو ببری!
حالا باز از چگینی بپرس ولی مهم نیست فقط میخوان بدونن کسی هست که ساپورتت کنه.
بله راجع به آلفا تست که میدونم، منظورم این بود که اون پذیرش مشروط رو هم امکان داره ندند؟

نه حساب بلند مدته، روی حساب بلند مدتم پول نمیشه اضافه کرد، یعنی یک زمانی پدر من 10 میلیون حساب باز کرده، دفعه بعد که 5 میلیون خواسته حساب باز کنه، نمیشده به حساب قبلی اضافه کنه، بنابراین یه حساب جدید باز کرده، چون 40 میلیون رو در یک زمان حساب باز نکرده، اگرم بخواد برداره یک حساب کنه، هم خسارت کم میکنه بانک، هم سود این چند سال رو
حالا من زنگ زدم از خود مدرسه هم پرسیدم، گفتم در جریان باشین شما هم: گفت موردی نداره، فقط پرینت همه حسابها رو بگیره و همه رو با هم بیارین مدرسه ... اشکالی نداره اگر تو یک حساب واحد نباشه

راستی نیم برگی قضیش چیه؟! بانک گفت گواهی مینویسن به لاتین که این آقا انقدر تو این بانک داره... دیگه نیم برگی قضیش چیه؟

im_am
April 30th, 2012, 11:57 PM
بله راجع به آلفا تست که میدونم، منظورم این بود که اون پذیرش مشروط رو هم امکان داره ندند؟

قبول میکنن که شما با احتساب نمره ای که تو امتحان میارید اونجا درس بخونید.(نمره ی کامل رشته ی مورد نظر پایین تر ...)

نه حساب بلند مدته، روی حساب بلند مدتم پول نمیشه اضافه کرد، یعنی یک زمانی پدر من 10 میلیون حساب باز کرده، دفعه بعد که 5 میلیون خواسته حساب باز کنه، نمیشده به حساب قبلی اضافه کنه، بنابراین یه حساب جدید باز کرده، چون 40 میلیون رو در یک زمان حساب باز نکرده، اگرم بخواد برداره یک حساب کنه، هم خسارت کم میکنه بانک، هم سود این چند سال رو
حالا من زنگ زدم از خود مدرسه هم پرسیدم، گفتم در جریان باشین شما هم: گفت موردی نداره، فقط پرینت همه حسابها رو بگیره و همه رو با هم بیارین مدرسه ... اشکالی نداره اگر تو یک حساب واحد نباشه
بنده هم عرض کردم مهم اینه که شما پیشتوانه مالی داشته باشید هر جورش که باشه (برای اطمینان خودتون عرض کردم از چگینی هم بپرسید که مطمین شید)

راستی نیم برگی قضیش چیه؟! بانک گفت گواهی مینویسن به لاتین که این آقا انقدر تو این بانک داره... دیگه نیم برگی قضیش چیه؟
تشریف میبرید دفتر اسناد رسمی به همراه کسی که ضامن شماست با مدرک شناسایی و کپی اون فرد در خواست ضمانت نامه برای تحصیل میدید
1 فرم پر میکنید فرداش دوباره میرید 1 برگه به شما میدن.
کپی اون به همراه کپی کلیه ی حساب ها رو میبرید به خانم فرزانه میدید تو پرونده میذارن اصلش رو هم میدن به خودتون روز ویزا میبرید کنسولگری.

NiLi1991
May 4th, 2012, 02:42 PM
امروز 15 ازدیبهشته و هنوز فرم ثبت نام روی سایت نیمده....:mad::embarrassed::undecided::confus ed:

michka
May 4th, 2012, 09:23 PM
الان دقیقا ساعت 9:20 شب است ولی هنوز فرم ثبت نام نیامده :embarrassed:
کسی راه حلی دارد؟؟؟

michka
May 4th, 2012, 09:31 PM
بچه ها راستی به نظر من چه خوب میشه اگه 1 صفجه هم برای اموزش زبان ایتالیایی باز کنیم و فقط بچه های مدرسه بیان و موضوعاتی که درس میدن را باهم کار کنیم:):redface:

im_am
May 5th, 2012, 12:01 AM
کجا دنبال میگردین؟
اینجا باید برید ثبت نام: http://www.enrolmentcourses.com/site/Home.asp

michka
May 5th, 2012, 08:46 AM
دوستان عزیز این سایت که دادید الان برا لول 1 است؟

bbbbbaharrrrr
May 5th, 2012, 10:37 AM
دوستان عزیز این سایت که دادید الان برا لول 1 است؟

بله برای لول 1 و 3 است لول 2 تابستون برگذار نمیشه

michka
May 5th, 2012, 12:45 PM
چرا اینجوری شده؟؟
یعنی پولو باید اینترنتی بدیم
اخه من نمیدونستم رفتم همه کارم را کردم بعد که دیدم اینترنتی است پول تو حسابم نبود رفتم ریختم امدم وارد بشم دیگه نتونستم

michka
May 5th, 2012, 12:47 PM
حالا هم که پولو ریختم (با توجه به اینکه مجبورشدم ساعت و روزی که نمیخواستم بگیرم) حالا بهم تکمیل کامل با عکسم نمیده

حالا چه کنم؟؟؟؟

NiLi1991
May 5th, 2012, 01:18 PM
با سلام
ببخشید منظورشون از گزینه ی ازمون خصوصی چیه؟همون ازمون استرنی نیست؟

NiLi1991
May 5th, 2012, 05:45 PM
دوستان میشه یکی راجع به فرم ثبت نام توضیح بده؟الان توی فرم ثبت نام زده سیزن 2...یعنی چی؟
از کجا لول 1 یا 3 رو مشخص میکنیم؟
لطفا سریع جواب بدید...:(:(:cry:

mzoorikh
May 6th, 2012, 09:14 PM
من لول دو قبول شدم ولی ترم ۳ رو الان نمیخوام برم میتونم ۳ ماه بعد دوباره برای لول ۳ ثبت نام کنم؟

maryammv
May 7th, 2012, 12:28 PM
دوستان توجه کنین ما دیروز مدرسه بودیم از چگینی پرسیدیم: قضیه اینکه همه ی کسانی که ثبت نام میکنند رو لول 1 میزنه مشکل سایته و خانم چگینی گفت که خودش درست میکنه و مشکلی نیست، شما فقط پول رو آنلاین بریزید و پرینت رو بگیرید اون روزی که تعیین شده ببرید حله!
اصلا به اون سیزن 2 توجه نکنید، به اون لول 1 هم همینطور، جای نگرانی نیست، چگینی گفت مشکل ساتشونه :)

maryammv
May 7th, 2012, 12:29 PM
من لول دو قبول شدم ولی ترم ۳ رو الان نمیخوام برم میتونم ۳ ماه بعد دوباره برای لول ۳ ثبت نام کنم؟
سه ماه بعد بله، اما 1 سال نمیشه، 6 ماه رو هم نمیدونم. (البته این به شرطی هست که 3 ماه دیگه یعنی تو ترم پاییز ترم 3 ارائه بشه)

maryammv
May 7th, 2012, 12:31 PM
با سلام
ببخشید منظورشون از گزینه ی ازمون خصوصی چیه؟همون ازمون استرنی نیست؟
شاید، اما استرنی زمانش الان نیست، شما حتی اگر سعی هم بکنید که private exam علامت بزنید نمیتونید، غیر فعال هستش. توجه نکنید به این چیزا

mzoorikh
May 8th, 2012, 08:41 PM
سه ماه بعد بله، اما 1 سال نمیشه، 6 ماه رو هم نمیدونم. (البته این به شرطی هست که 3 ماه دیگه یعنی تو ترم پاییز ترم 3 ارائه بشه)

ممنون از پاسختون.
روال عادیش این هست که برگزار بشه؟

daniyal_arj
May 19th, 2012, 05:35 PM
دوستان عزیز، در زیر گروه "آشنايي, نظرسنجي و هماهنكي ملاقات براي هم ورودي ها (http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?210-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%D9%8A%D9%8A-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%AC%D9%8A-%D9%88-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%83%D9%8A-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D9%87%D9%85-%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF%D9%8A-%D9%87%D8%A7)" برای پذیرفته شدگان مدرسه ایتالیایی موضوع اعلام نتایج، آشنایی و هماهنگی ایجاد شده است. (اینجا (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?42879-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%85%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D 9%86-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7%DB%8C%D B%8C)) لطفا برای ارسال پست در این موارد، به موضوع مربوطه مراجعه کنید. بدیهیست پستهایی با این مضامین از این قسمت حذف خواهند شد.

ariyana90
June 28th, 2012, 03:25 AM
سلام دوستان .من نتونستم در زمان مشخص شده در مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم.هیچ راه دیگه ای نیست که الان ثبتنام کنم؟ترم تابستونی تشکیل نمیشه؟

bahar21
July 2nd, 2012, 03:01 PM
سلام من چند تا سوال واسم پیش اومده ایا کسی هست جوابم و بده ممنون میشم.
1. من میتونم برم مدرسه ایتالیایی و لول 1 و 2 رو پاس کنم ولی برای اعزام اقدام نکنم. میشه این مدرک رو داشت و مثالا 2 سال دیگه برای اعزام از طریق مدرسه و سفارت اقدام کرد در واقع اعتبار داره؟ تا چه زمانی؟
2. ایا همه ی دانشگاههای ایتالیا شهریه میخوان مثل ما دولتی ندارن؟
3. وضعیت اقامت دایم بعد از اتمام تحصیل چطوره اقامت میدن یا باید برگردیم ایران.؟

im_am
July 2nd, 2012, 05:08 PM
سلام دوستان .من نتونستم در زمان مشخص شده در مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم.هیچ راه دیگه ای نیست که الان ثبتنام کنم؟ترم تابستونی تشکیل نمیشه؟

خیر ترم بعد ایشالا .

im_am
July 2nd, 2012, 05:12 PM
سلام من چند تا سوال واسم پیش اومده ایا کسی هست جوابم و بده ممنون میشم.
1. من میتونم برم مدرسه ایتالیایی و لول 1 و 2 رو پاس کنم ولی برای اعزام اقدام نکنم. میشه این مدرک رو داشت و مثالا 2 سال دیگه برای اعزام از طریق مدرسه و سفارت اقدام کرد در واقع اعتبار داره؟ تا چه زمانی؟
2. ایا همه ی دانشگاههای ایتالیا شهریه میخوان مثل ما دولتی ندارن؟
3. وضعیت اقامت دایم بعد از اتمام تحصیل چطوره اقامت میدن یا باید برگردیم ایران.؟

1. با لول2 مدرک نمیدن لول3 مدرک میدن. اگه امسال 2 رو قبول شی فقط امسال میتونی بری نخوای بری سال بعد باید دوباره امتحان بدی اگه قبول شی...
2.دانشگاهها اکثرا" دولتی هستن. اگر منظور شهریه است نه باید از امکانات بورس و تخفیف شهریه استفاده کنید
3.بعد 10 سال اقامت میدن

bahar21
July 2nd, 2012, 05:35 PM
ممنون از جوابتون
یعنی اگه امسال لول ۳ رو هم بخونم میشه مدرک و میتونم سالهای بعد هم شرکت کنم؟
شما میدونید کدوم دانشگاهها بورس میدن که حداقل هزینه تحصیل واسم در بیاد

neonazik
July 4th, 2012, 12:06 AM
سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
من الان دارم واسه استرنی میخونم ولی گویا امسال speaking هم داره!میترسم قبول نشم،اگه قبول بشم که ایشالا واسه مرداد میشه راهی شد اگر قبول نشم میخوا م برم مدرسه ثبت نام،در این صورت ثبت نامش کی میشه و اینکه آیا میتونم تا مهر1392 برم؟اگه ترم جدیدش بریم، کی میتونیم راهی ایتالیا شیم؟

mehran12000
July 5th, 2012, 03:48 AM
سلام من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
من الان دارم واسه استرنی میخونم ولی گویا امسال speaking هم داره!میترسم قبول نشم،اگه قبول بشم که ایشالا واسه مرداد میشه راهی شد اگر قبول نشم میخوا م برم مدرسه ثبت نام،در این صورت ثبت نامش کی میشه و اینکه آیا میتونم تا مهر1392 برم؟اگه ترم جدیدش بریم، کی میتونیم راهی ایتالیا شیم؟

با سلام
اگر بعد از امتحان استرنی تصمیم بگیرید کلاسهای مدرسه رو شروع کنید به اعزام 92 نمیرسید. زمستان ترم 1 را می گذرانید و ترم 2 در تابستان ارائه نمی شود.

federico2012
July 6th, 2012, 05:05 PM
سلام
تو مدرسه ايتاليايي, زبان ايتاليايي چند تا ترم هست؟فقط سه تا espresso را درس ميدن يا كتاب ديگه اي هم هست؟براي لول 1 فقط كتاب اسپرسو 1 تدريس ميشود؟من ميخوام براي امتحان آذر اماده بشم و نميتونم كلاس بيام,جز كتاب اسپرسو 1 چيز ديگه اي هم بايد خواند؟باتشكر

mehran12000
July 7th, 2012, 02:13 PM
سلام
تو مدرسه 3 ترم میشه ایتالیایی خوند و فقط کتابهای اسپرسو تدریس می شوند. اگر منظورتون از امتحان آذر، امتحان استرنی است باید بگم برای این امتحان باید هم اسپرسو 1 و هم 2 رو بخونید.

Eniac
July 10th, 2012, 02:15 PM
سلام، یه مشکل برای دوست من پیش اومده، دوست من امسال امتحان لول 1 و 2 مدرسه رو قبول شده و مدارک و پاسپورتشم تحویل داده و ظاهرا هیچ مشکلی نبود برای رفتنش تا اینکه امروز به کنسولگری مراجعه کرد برای اینکه پذیرشش رو بگیره که بتونه برای گرفتن معافیت تحصیلی کاراشو بکنه که بهش گفتن ما به هیچ عنوان پذیرش رو دست دانشجو نمیدیم، میخواستم بدونم کسی راه حلی برای این مشکل سراغ داره؟ اگه با دانشگاه مقصد مکاتبه کنیم کمکی میکنه؟ ضمناً دوستم برای فوق لیسانس داره میره دانشگاه پادوا.

k4444a
July 18th, 2012, 04:55 PM
دوستان من 3 تا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید.
1- میخواستم ببینم امتحانات مدرسه ایتالیایی در طول سال چندبار برگزار میشه؟خودم از چندجا شنیدم که فقط یکبار در بهمن ماه برگزار میشه اما چیزی که به نظرم منطقی نیست اینه که اگر از بهمن ماه بگذره و یک نفر به هر دلیلی مثلا فرض کنید احساس عدم آمادگی در آزمون بهمن ماه شرکت نکنه و بخواد برای مهر سال بعدش از ایتالیا پذیرش بگیره و همه مدارکش جور باشه و فقط لنگ مدرک زبان برای تحویل به سفارت باشه تکلیف چیه؟!!!جای دیگه ای هست که در زمان دیگه ای به جز بهمن ماه آزمون بگیره یا اصلا خود مدرسه ایتالیایی این آزمون رو به جز بهمن ماه در زمان دیگری هم برگزار می کنه؟!!!
2- سوال دومم اینه که آیا این مدرک زبان ایتالیایی فقط برای اخذ ویزا به کار میاد یا برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای ایتالیا هم باید مدرک زبان ارائه کرد؟منظورم دقیقا اینه که آیا بدون داشتن مدرک زبان ایتالیایی میشه برای پذیرش از دانشگاههای ایتالیا (البته در رشته هایی که به ایتالیایی تدریس می شوند ) اقدام کرد؟
3- جهت اقدام برای اسکالرشیپ یا بورس از دانشگاههای ایتالیا ( با فرض اینکه فرد بخواد برای مهر 92 از ایتالیا پذیرش بگیره ) مدارک مورد نیاز رو باید از چه تاریخی برای dsu ارسال کرد؟

miladend
July 21st, 2012, 02:51 PM
سلام دوستان
من دارم پیش دانشگاهی میگیرم تا کی (آخرین)فرصت دارم برای ارائه مدرک پیش به مدرسه؟
ممنون

hichkas2
July 31st, 2012, 02:42 AM
توی 6 ماه 20 تا درس ایتالیایی میخونیم و بعد ویزا میدن ؟ میشه بگید چند جلسه در هفته هست ؟ ایا با تموم دن مدرسه ما ایتالیایی بلدیم دیگه ؟

k4444a
August 2nd, 2012, 04:00 PM
دوستان خواهشا منو تو این شرایط ویژه ای که گیر کردم راهنمایی کنید : من از زبون ایتالیایی هیچی نمیفهمم و تازه میخوام دنبال یه استاد خصوصی یا یه موسسه واسه آموزش بگردم و البته به جز زمانهای سر کارم توی خونه قصد دارم بصورت جدی بشینم و بخونم حالا شما چی پیشنهاد میکنید؟ بشینم و خود آموز بخونم و همزمان توی مدرسه ایتالیایی ثبت نام کنم؟ آیا مدرسه ایتالیایی جوری آموزش میده که بشه توی امتحان لول 1 و 2 قبول شد؟!!! یا اینکه مدرسه ایتالیایی رو بیخیال بشم و فقط با کلاسای خصوصی و خوداموز بخونم و خودمو به امتحان استرنی بهمن برسونم؟!!! سوال دیگم اینه که آیا اونهایی که مدرسه ثبت نام میکنن میتونن به صورت ازاد هم توی امتحان استرنی بهمن ماه هم شرکت کنند یا دیگه این حق رو نخواهند داشت و فقط باید توی امتحانات لول 1 و 2 خود مدرسه شرکت کنند؟!!!

k4444a
August 2nd, 2012, 04:04 PM
توی 6 ماه 20 تا درس ایتالیایی میخونیم و بعد ویزا میدن ؟ میشه بگید چند جلسه در هفته هست ؟ ایا با تموم دن مدرسه ما ایتالیایی بلدیم دیگه ؟

بله دوست عزیز 6 ماهه 20 تا درس میخونید و در صورت قبولی ویزا میگیرید!!!سه جلسه دوساعته هم در هفته هستش یا روزهای زوج میتونید بردارید یا فرد!!اینکه بعد این 6 ماه هم ایتالیایی بلدین هم یک امر نسبیست و بستگی به تلاشهای جانبیتون برای یادگیری این زبون داره مثل دیدن فیلم های متعدد یا حفظ کردن لغات هرچه بیشتر و .... و نمیشه گفت که بعد این 6 ماه بلد هستین یا بلد نیستین و ممکنه بعد این 6 ماه عده ای هیچی نفهمیده باشن و عده ای هم حتی بهتر از جان لوئیجی بوفون!!! ایتالیایی صحبت کنن :)

k4444a
August 2nd, 2012, 05:09 PM
دوستان عزیز یه سوال بدجوری داره مغزمو میترکونه خواهشا کمک کنید :
میخواستم ازتون بپرسم بنظر شما من اگر هم کلاسای خصوصی رو شرکت کنم و هم مدرسه ایتالیایی اسم بنویسم بهتر نیست؟ درسته هزینه هاش کمر شکن میشه اما من واقعا میخوام قبولیم تضمینی باشه!!!اصلا یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که آیا اونهایی که مدرسه ثبت نام میکنن میتونن به صورت ازاد هم توی امتحان استرنی بهمن ماه هم شرکت کنند یا دیگه این حق رو نخواهند داشت و فقط باید توی امتحانات لول 1 و 2 خود مدرسه شرکت کنند؟!!!

miladend
August 2nd, 2012, 05:44 PM
دوستان عزیز یه سوال بدجوری داره مغزمو میترکونه خواهشا کمک کنید :
میخواستم ازتون بپرسم بنظر شما من اگر هم کلاسای خصوصی رو شرکت کنم و هم مدرسه ایتالیایی اسم بنویسم بهتر نیست؟ درسته هزینه هاش کمر شکن میشه اما من واقعا میخوام قبولیم تضمینی باشه!!!اصلا یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده اینه که آیا اونهایی که مدرسه ثبت نام میکنن میتونن به صورت ازاد هم توی امتحان استرنی بهمن ماه هم شرکت کنند یا دیگه این حق رو نخواهند داشت و فقط باید توی امتحانات لول 1 و 2 خود مدرسه شرکت کنند؟!!!
نه دیگه شما وقتی توی کلاس سفارت میری نمیتونی دیگه امتحان استرنی اون سال رو شرکت کنی....
به نظرم اگه هفته ای 1 بار یه معلم خصوصی داری که بتونه در جهت کلاس کمک کنه و سوالاتو ازش بپرسی خوبه بقیش باید بری کلاس و کلا اینقدر وقت نداری که هم کلاس بیرون بری هم سفارت

hichkas2
August 2nd, 2012, 05:50 PM
دوستان این مدرسه ایتالیایی یک دونه هست توی تهران فقط ؟ چه ساعت هایی ؟ این همه داوطلب همونجا میرن کلاس ؟ هر ترم 3 ماهه ؟

k4444a
August 2nd, 2012, 05:58 PM
نه دیگه شما وقتی توی کلاس سفارت میری نمیتونی دیگه امتحان استرنی اون سال رو شرکت کنی....
به نظرم اگه هفته ای 1 بار یه معلم خصوصی داری که بتونه در جهت کلاس کمک کنه و سوالاتو ازش بپرسی خوبه بقیش باید بری کلاس و کلا اینقدر وقت نداری که هم کلاس بیرون بری هم سفارت

میلادجان پس شما نظرتون اینه که من اگر اصول کارم رو بر شرکت در کلاس های مدرسه بگذارم و در کنارش از یه معلم خصوصی کمک بگیرم و یا خودم مطالعه جانبی داشته باشم بهتره؟!! اما اگه من پاییز بخوام لول 1 مدرسه رو برم اونوقت لول 2 میفته واسه زمستون که آزمون ترم 2 رو باید بهار سال دیگه بدم این یکمی دیر نیست و من رو دچار مشکل نمیکنه با توجه به اینکه بچه های دیگه که آزمون آزاد استرنی شرکت می کنن نتیجه هاشونو توی بهمن یا نهایتا اسفند میگیرن!!!!

miladend
August 3rd, 2012, 01:47 AM
میلادجان پس شما نظرتون اینه که من اگر اصول کارم رو بر شرکت در کلاس های مدرسه بگذارم و در کنارش از یه معلم خصوصی کمک بگیرم و یا خودم مطالعه جانبی داشته باشم بهتره؟!! اما اگه من پاییز بخوام لول 1 مدرسه رو برم اونوقت لول 2 میفته واسه زمستون که آزمون ترم 2 رو باید بهار سال دیگه بدم این یکمی دیر نیست و من رو دچار مشکل نمیکنه با توجه به اینکه بچه های دیگه که آزمون آزاد استرنی شرکت می کنن نتیجه هاشونو توی بهمن یا نهایتا اسفند میگیرن!!!!
آره به نظرم بهتره...نه دیر نمیشه چون مدرسه خودش برای این دوستان زمانبندی مشخص میکنه و کلا هر سال همینطوریه....
اگه میتونید باید سعی کنید 2 ترم رو فقط درس بخونید که یک ضرب قبول شید که کاره سختیه به خصوص لول 2!

دوستان این مدرسه ایتالیایی یک دونه هست توی تهران فقط ؟ چه ساعت هایی ؟ این همه داوطلب همونجا میرن کلاس ؟ هر ترم 3 ماهه ؟
دوستان یکذره وقت بزارید که این تعداد صفحات رو بخونید بعد سوالاتونو بپرسید!
بله فقط یکی هست و هر ترم تقریبا 30 جلسه!
تو پست اول سایت مدرسه هست حتی تو گوگلم سرچ کنید میاره اونجا خودش بهتون میگه کی و چه موقع ثبت نامه و غیره

hichkas2
August 3rd, 2012, 04:31 PM
آره به نظرم بهتره...نه دیر نمیشه چون مدرسه خودش برای این دوستان زمانبندی مشخص میکنه و کلا هر سال همینطوریه.... اگه میتونید باید سعی کنید 2 ترم رو فقط درس بخونید که یک ضرب قبول شید که کاره سختیه به خصوص لول 2! دوستان یکذره وقت بزارید که این تعداد صفحات رو بخونید بعد سوالاتونو بپرسید! بله فقط یکی هست و هر ترم تقریبا 30 جلسه! تو پست اول سایت مدرسه هست حتی تو گوگلم سرچ کنید میاره اونجا خودش بهتون میگه کی و چه موقع ثبت نامه و غیره چرا ناراحت میشین ؟ اطلاعات قبلی خیلی قدیمی هست و من نمیتونم اونارو اعتماد کنم که ... یکی میشه هزینه رو بگه ماهی چقدر هست ؟ یعنی ما هر روز باید پاشیم بریم فرمانیه ؟

miladend
August 3rd, 2012, 06:29 PM
چرا ناراحت میشین ؟ اطلاعات قبلی خیلی قدیمی هست و من نمیتونم اونارو اعتماد کنم که ... یکی میشه هزینه رو بگه ماهی چقدر هست ؟ یعنی ما هر روز باید پاشیم بریم فرمانیه ؟
من ناراحت نشدم و دلیلی نداره بشم...به هر حال در انجمن روال همینه که باید به سوالایی جواب داده بشه که قبلا پرسیده نشده...
تا ترم قبل که 300 هزار تومن بود و روزهای زوج و فرد داشت یعنی یک روز در میان!
دوستانه بگم من خودم دوستم گفت بهم که میخوای بری ایتالیا..گفتم چطور؟گفت کاری نداره فقط 2 ترم زبان میخونی که آسونه و بعد با بورس میفرستنت اونجا!...اما بعدها که رفتم مدرسه دیدم همین 2 ترم پاس کردن زبان باید در حد کنکور شما بخونی تا بتونی قبول بشی تازه بورس و اینا سال به سال بدتر میشه و الان دیگه رسما هیچکدوم از بچه ها روش حساب نمیکنن به خاطر اینکه هر سال 1 میلیارد یورو از بودجه آموزشی کم میکنن به خاطر اوضاع اقتصادی!بعد اون که واقعا سخته گرفتن این تا لول بعدش تازه بدبختی ویزا و چیزای دیگست و من خودم همه کارام اوکی شد اما پارسال نرفتم چون وضع خانوادم اونقدر خوب نبود در اون برحه زمانی و چون دوست صمیمیم گفت اگه میتونی حداقل 500 یورو در ماه بیاری بیا وگر نه هم از کاری که کردی زده میشی هم دست مایه خنده فامیل و دیگران و باید زود برگردی...تازه اینا به غیر از وضع زندگیه اونجا که مطمئنا خیلی باید روی درس زحمت بکشید و درس خوندن به ایتالیایی واقعا سخته و توی سال خیلی ها بر میگردن!البته تا نبینید باور نمیکنید منم پیشنهاد میکنم برید کلاسارو که حتی تو لول 1 که خیلی آسونتر از لول 2 هست 26 نفر استارت کلاس که از اول میان به وسطای ترم نرسیده رو 17-18 نفر میرسه و تا آخر ترم اگه اونا بمونن!در آخرم 5-6 نفر قبول میشن که هر روز وقت میزاشتن و درس میخوندن...
موفق باشید

hichkas2
August 3rd, 2012, 06:44 PM
من ناراحت نشدم و دلیلی نداره بشم...به هر حال در انجمن روال همینه که باید به سوالایی جواب داده بشه که قبلا پرسیده نشده... تا ترم قبل که 300 هزار تومن بود و روزهای زوج و فرد داشت یعنی یک روز در میان! دوستانه بگم من خودم دوستم گفت بهم که میخوای بری ایتالیا..گفتم چطور؟گفت کاری نداره فقط 2 ترم زبان میخونی که آسونه و بعد با بورس میفرستنت اونجا!...اما بعدها که رفتم مدرسه دیدم همین 2 ترم پاس کردن زبان باید در حد کنکور شما بخونی تا بتونی قبول بشی تازه بورس و اینا سال به سال بدتر میشه و الان دیگه رسما هیچکدوم از بچه ها روش حساب نمیکنن به خاطر اینکه هر سال 1 میلیارد یورو از بودجه آموزشی کم میکنن به خاطر اوضاع اقتصادی!بعد اون که واقعا سخته گرفتن این تا لول بعدش تازه بدبختی ویزا و چیزای دیگست و من خودم همه کارام اوکی شد اما پارسال نرفتم چون وضع خانوادم اونقدر خوب نبود در اون برحه زمانی و چون دوست صمیمیم گفت اگه میتونی حداقل 500 یورو در ماه بیاری بیا وگر نه هم از کاری که کردی زده میشی هم دست مایه خنده فامیل و دیگران و باید زود برگردی...تازه اینا به غیر از وضع زندگیه اونجا که مطمئنا خیلی باید روی درس زحمت بکشید و درس خوندن به ایتالیایی واقعا سخته و توی سال خیلی ها بر میگردن!البته تا نبینید باور نمیکنید منم پیشنهاد میکنم برید کلاسارو که حتی تو لول 1 که خیلی آسونتر از لول 2 هست 26 نفر استارت کلاس که از اول میان به وسطای ترم نرسیده رو 17-18 نفر میرسه و تا آخر ترم اگه اونا بمونن!در آخرم 5-6 نفر قبول میشن که هر روز وقت میزاشتن و درس میخوندن... موفق باشید اینطوری که مارو ترسوندی از زندگی ناامید شدیم که ... یعنی ما کلا دور ایتالیا رو خط بکشیم ؟ شما دیگه نمیری ؟ این بورس منظورت همون کمک هزینه دی اس یو هست که به افراد ناتوان مالی میدن یا چیز دیگه ای ؟

miladend
August 3rd, 2012, 08:44 PM
اینطوری که مارو ترسوندی از زندگی ناامید شدیم که ... یعنی ما کلا دور ایتالیا رو خط بکشیم ؟ شما دیگه نمیری ؟ این بورس منظورت همون کمک هزینه دی اس یو هست که به افراد ناتوان مالی میدن یا چیز دیگه ای ؟
تو این دوره زمونه خودتون بهتره چیزهارو تجربه کنید...چرا من برای امسال دوباره میخوام اقدام کنم...چون وضعمون خیلی بهتر شده و میتونم هزینه زندگیمو اونجا تامین کنم..چون اصلا نه سمیتونید روی کار حساب کنید و نه بورس
من این حرف رو نزدم کلا میگم با چشم باز تصمیم بگیرید...کلا باید یک تعداد واحد(سال اول 25 دوم 55 سوم 85 واحد پاس کنید تا بورس رو بهتون بدن اگه هر موقع نتونید این کارو بکنید باید پولم برگردونید اونایی که گرفتید....

miladend
August 4th, 2012, 04:20 AM
نمیدونم دست خانوادست این مسئله...فقط میدونم که کلا شما اگه برای یک نمره خوب تو ایران 5 ساعت درس میخوندین باید اینجا 10-12 ساعت درس بخونین حداقل...

hichkas2
August 4th, 2012, 10:58 AM
من توی ایران 2 ساعت میخوندم برای 20 و میشدم و طبق دوستایی که اونجا دارم اینو نگفتن که باید 10 ساااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااااعت درس خوند !!!! اینطوری که .... ------- حالا این سوال اخر من هست : شما منظورتون از بورس _که واحد باید پاس کنی) همون دی اس یو و ای اس یو بود یا چیز دیگه ای ؟

miladend
August 4th, 2012, 06:22 PM
اولا اصلا قیاس با ایران کاره اشتباهیه!من برادرم کله ترم تو دانشگاه آزاد 4 ساعت قبل از امتحان میخوند معدلشم 17.5 شد!اما اونجا اینطوری نیست..منظورم همون ایزو هست و شما اینو حساب کنید وقتی امتحان قبول میشی تو ایران و میری اونجا معنیش این نیست زبان بلدی!مطمئنا بین 6 ماه تا 1 سال طول میکشه که زبانتون خوب شه که بستگی به شخص داره خیلیام بعد 2 سال هنوز اونقدر زبانشون خوب نیست!بعد شما 1 سال اول هر درسیو میخوای بخونی مجبوری یک دیکشنری بزاری بقلت همین باعث میشه درسی که 4 ساعته تموم میشه خوندنش چند برابر بشه زمانش!
کلا میگم خوبیا و بدیاشو واقعا نگاه کنید و خودتونو گول نزنید اگه واقعا بعدش میخواین ایران بیاین بمونید یا نمیتونید اونجا ساکن شید رفتن بی معنی هست و ایران ادامه بدید خیلی بهتره ...اگه کلا بعدش میدونید که نمیخواید دیگه برگردین(برای زندگی)برید بهتره هر چند ریسک داره و خیلی و با تاکید خیلی هم سخت تر از اینجاست
موفق باشید

mehran12000
August 14th, 2012, 02:43 AM
دوستان
ثبت نام ترم پاییز مدرسه ایتالیایی از 8 شهریور شروع میشه
برای کسب اطلاعات به سایت مدرسه مراجعه کنید.

mehran12000
August 16th, 2012, 02:25 AM
اطلاعات از سایت مدرسه کپی شده است:
11630

mehran12000
August 27th, 2012, 01:41 AM
شروع کلاس های ترم پاییز از 25 شهریور

michka
August 28th, 2012, 09:23 PM
الان که بانک بسته است ما چیکار کنیم
که زدن تا 24 بعد باید پرداخت کنیم

michka
August 28th, 2012, 09:44 PM
الان صفحه باز شده
فکر میکنید الان ثبت نام کنیم؟
چون لول میخواد ولی ما که 2 هستیم چه میشه؟

michka
August 28th, 2012, 10:40 PM
بچه هایی که میخوان لول 2 ثبت نام کنن اگر ثبت نام کردن و درست بود خبر بدن

mehran12000
August 28th, 2012, 11:32 PM

سلام، من برای خودم و سهیل الان می خوام ثبت نام کنم، روزهای زوج همون ساعتی که ترم 1 بودیم!!!
برای واریز شهریه فکر نکنم مشکلی باشه، اما ما که مسافرت هستیم یعنی تا یکشنبه امکانش نیست ؟؟؟ این انتخاب لول هم مشکلی شده برای خودش!!!

michka
August 28th, 2012, 11:34 PM
اول از همه که انتخاب لول نداره بعد هم برای واریز پول این سری باید به بانک مراجعه بشه

michka
August 28th, 2012, 11:35 PM
سلام، من برای خودم و سهیل الان می خوام ثبت نام کنم، روزهای زوج همون ساعتی که ترم 1 بودیم!!!
برای واریز شهریه فکر نکنم مشکلی باشه، اما ما که مسافرت هستیم یعنی تا یکشنبه امکانش نیست ؟؟؟ این انتخاب لول هم مشکلی شده برای خودش!!!

شما هم پس نتونستید لولتان را انتخاب کنید؟

mehran12000
August 28th, 2012, 11:52 PM
نه، لول 1 ثبت ناممون کردند!!!

mehran12000
August 29th, 2012, 12:06 AM
من توی اون باکس کامنت براشون نوشتم لول2 ، فکر کنم تو این مرحله فرد یا زوج و ساعت براشون مهم بوده نه لول!!! تو هر بخش 330 نفر رو ثبت نام می کنند، بعداً کلاسها رو تنظیم می کنند.

ferferi68
August 29th, 2012, 05:06 PM
بچه ها من زنگ زدم قسمت اپراتور مدرسه گفتن که ما بطور اتومات کسایی که لول 1 و قبول شدن می فرستیم تو قسمت لول 2

ferferi68
August 29th, 2012, 05:27 PM
سلام... نه دوست عزیز لول 1 مهر ماه شروع میشه تابستون اصلا لول 1 نداره راجع به لول 2 در تابستان اطلاعی ندارم تاریخ دقیق ثبت نامش هم فکر کنم مرداد و شهریور باید تند تند به سایت مدرسه سر بزنید اونجا اعلام میکنه که تاریخ دقیق کی ...در ضمن اگه شما لول 1 رو که مهر شروع میشه و آذز ماه امتحانشه قبول شید و بعد با شروع لول 2 در بهمن و امتحانش در اردیبهشت سال 92 اگه قبول شید اواخر تابستون سال 92 میرید ایتالیا حالا چه بهمن استرنی بدید و قبولم شید قانون اینه که ویزا از طرف سفارت فقط در سپتامبر صادر میشه که همون تابستونه یعنی امکان نداره به ترم بهار برسید پروسه اش اینطوریه که گفتم !!!

تصحیح میکنم چون بر عکس گفتم لول 2 در تابستون برگزار نمیشه و فقط لول 1 و 3 برگزار میشه لول 2 از مهرماه شروع میشه

rsss
August 31st, 2012, 01:14 AM
سلام
من اسبرسو1 رو تابستان خودم خوندم,جون شيراز هستم نميتونم بيام تهران واسه مدرسه ايتاليايي...مىخواستم راهنماييم كنين اكه بخوام خودم اسبرسو2 رو هم بخونم بايد ب جه ميزان از امادكي برسم؟؟
نمونه سوالاي ازمون ازاد رو ميشه بدست اورد؟؟
در ضمن ازمون ازاد مكه مجموع لول 1و2و3 نيست؟؟ولي من بايد نمره لول2 رو بيارم..بعد اين جه جوريه؟؟

yahda7
September 2nd, 2012, 03:42 PM

هیچ گزینه ای واسه انتخاب لول 2 نداره! هیچکسم تو مدرسه جوابگوی تلفن نیست! توی صفحه ی اصلی ثبت نام هم نوشته که اگه لولتون رو اشتباه وارد کنید حذف می شید!!!!

mehran12000
September 3rd, 2012, 01:30 AM
سلام
من اسبرسو1 رو تابستان خودم خوندم,جون شيراز هستم نميتونم بيام تهران واسه مدرسه ايتاليايي...مىخواستم راهنماييم كنين اكه بخوام خودم اسبرسو2 رو هم بخونم بايد ب جه ميزان از امادكي برسم؟؟
نمونه سوالاي ازمون ازاد رو ميشه بدست اورد؟؟
در ضمن ازمون ازاد مكه مجموع لول 1و2و3 نيست؟؟ولي من بايد نمره لول2 رو بيارم..بعد اين جه جوريه؟؟

آزمون استرنی در حد لول 1 و 2 است. من بعید می دونم بتونید اسپرسو 2 رو خودتون به تنهایی بخونید و در آزمون هم قبول بشید!!!
دوستانی که لول 2 می خواهند ثبت نام کنند، ما امروز مدرسه زنگ زدیم که گفتند هیچ مشکلی نیست اگر لول 1 ثبت نام شدید.

ferferi68
September 3rd, 2012, 11:56 AM
من که گفتم بهتون آخه اصلا میخونید ؟ گفتم راجع به تنظیم لول 2 اونا خودشون کسایی که لول 1 رو قبول شدن درست میکنن و میفرستن لول 2 !! از ساعت 2 به بعد هم اپراتور جواب تلفنارو میده جز روزای تعطیل

rsss
September 3rd, 2012, 10:47 PM
سلام
امروز از طرف مدرسه مطلع شدم كه يه شعبه هم تو شىراز دارن و زير نظر سفارت ايتالياست,دوستاني كه تو شيراز يا جنوب كشورن ميتونن برن اونجا.ادرسشم بلوار زند خ خيام دانشكده غير انتفاعي

mzoorikh
September 9th, 2012, 10:24 AM
دوستان من لول ۲ رو فروردین امسال تموم کردم. میخواستم بدونم میتونم مدارکمو با اعزامی های سال 2013 بدم به سفارت یا اینکه باید تو استرنی شرکت کنم؟

saeed_edi
September 9th, 2012, 11:41 PM
دوستان یه سوال داشتم... من از فرم ثبت نامم پرینت نگرفتم حالا میرم تو سایت دیگه سایت کار نمیکنه(میگه وقت تموم شده). چیکار کنم؟ مدارکم کامله فقط پرینت ندارم فردا هم نوبت ثبت نامم هست

boom
September 11th, 2012, 12:02 PM
بچه ها امروز روز ثبت نام بچه هایه فرده ...

Zeinab19
September 13th, 2012, 12:24 PM
سلام دوستان میخواستم بپرسم شرایط گرفتن بورس از طریق مدرسه ایتالیایی ها چیه؟

shaghayegh_642
September 15th, 2012, 09:18 AM
با سلام به همه دوستان،من ميخواستم براي اين ترم مدرسه ايتاليايي(ترم پاييز) لول 1 ثبت نام كنم كه متأسفانه يه كم دير شد و روز آخر كه رفتم توي سايت نوشت كه كلاسها پر شده و نتونستم...زمان رفتن برام مهمه و ميخوام حتي الامكان پاييز سال ديگه ايتاليا باشم، به نظرتون صبر كنم و لول 1 ديماه مدرسه ثبت نام كنم يا جدا برم كلاس و آزمون استرني رو شركت كنم؟ اگه ديماه ثبت نام كنم مدرسه خيلي عقب ميفتم و كارام ميفته براي سال بعدش؟ مدرسه تابستون لول 2 نداره؟
ممنون ميشم از راهنمائيتون

miladend
September 15th, 2012, 10:18 PM
با سلام به همه دوستان،من ميخواستم براي اين ترم مدرسه ايتاليايي(ترم پاييز) لول 1 ثبت نام كنم كه متأسفانه يه كم دير شد و روز آخر كه رفتم توي سايت نوشت كه كلاسها پر شده و نتونستم...زمان رفتن برام مهمه و ميخوام حتي الامكان پاييز سال ديگه ايتاليا باشم، به نظرتون صبر كنم و لول 1 ديماه مدرسه ثبت نام كنم يا جدا برم كلاس و آزمون استرني رو شركت كنم؟ اگه ديماه ثبت نام كنم مدرسه خيلي عقب ميفتم و كارام ميفته براي سال بعدش؟ مدرسه تابستون لول 2 نداره؟
تنها کاری که میتونید بکنید اینکه خودتون با یک معلم بخونید و امتحان استرنی اسفند رو شرکت کنید تا امسال بتونید برید چون اگه لول 1 زمستان برید دیگه تا پاییز سال بعد لول 2 نمیتونید شرکت کنید
موفق باشید

mehran12000
September 16th, 2012, 04:32 PM
هم ديماه ثبت نام كنید مدرسه، هم آزمون استرني بدید.

mehran12000
September 18th, 2012, 03:50 AM
دوستان از این ترم 25% نمره به امتحان شفاهی اختصاص خواهد داشت. سوالات سیتواتزیونی هم قراره کلا حذف بشه و بیشتر سوالات به صورت تستی خواهند بود.
قابل توجه کسانی که میخواهند امتحان استرنی شرکت کنند. شاید استرنی هم به همین روش برگزار بشه!!!

mahvash
September 28th, 2012, 08:04 AM
سلام
امروز از طرف مدرسه مطلع شدم كه يه شعبه هم تو شىراز دارن و زير نظر سفارت ايتالياست,دوستاني كه تو شيراز يا جنوب كشورن ميتونن برن اونجا.ادرسشم بلوار زند خ خيام دانشكده غير انتفاعي

از طرف مدرسه مطلع شدین؟چون من شیراز هستم و چیزی در ای رابطه نشنیدم....آدرستون ناقص بود میشه تلفن یا آدرس دقیق تر بدین؟ممنون میشم.

hatefrad
October 12th, 2012, 02:44 AM
درود
چه منبعی دارید که این مدرسه زیر نظر مدرسه تهران و سفارت هست ؟
اگه منبعی ندارید این پست حذف خواهد شد. :)

این سایت مدرسه ایتالیایی در شیراز است (لینک حذف شد.)

miladend
October 13th, 2012, 03:27 AM
منم در حد شایعه شنیدم تو شیراز هست اما فکر کنم یک جاییه که فقط کلاس آموزش زبانه و به سفارت ربطی نداره...
واقعا آخه سایت یک مدرسه مربوط به سفارت یک بلاگ در میهن بلاگه!!!

mahvash
October 14th, 2012, 12:37 AM
من از سفارت سوال کردم.....گفت مدرسه در شیراز هم زیر نظر خودشان هست....امتحاناتش فقط دیرتر از مدرسه تهران برگذار میشه چون استادای تهران میان شیراز واسه گرفتن امتحان

hatefrad
October 14th, 2012, 01:13 PM
من از سفارت سوال کردم.....گفت مدرسه در شیراز هم زیر نظر خودشان هست....امتحاناتش فقط دیرتر از مدرسه تهران برگذار میشه چون استادای تهران میان شیراز واسه گرفتن امتحان

اینکه امتحان توی شیراز هم، زیر نظر مدرسه برگزار بشه (به دلیل تعداد زیاد متقاضی برای استرنی) فرق داره با اینکه مدرسه ایتالیایی یه شعبه تو شیراز زده. به هر حال این وبلاگ به نظر یه وبلاگ شخصی هست و طبق قوانین انجمن از سایت حذف شد. :)

mzoorikh
October 14th, 2012, 04:02 PM
دوستان من لول ۲ رو فروردین امسال تموم کردم. میخواستم بدونم میتونم مدارکمو با اعزامی های سال 2013 بدم به سفارت یا اینکه باید تو استرنی شرکت کنم؟
کسی جوابش رو نمیدونه؟

IELTS
October 14th, 2012, 10:03 PM
کسی جوابش رو نمیدونه؟

اگر سطح 1و2 رو در مدرسه به پایان رسوندید که مشکلی نداره و مدارک رو می تونید تحویل بدهید اما اگر در کلاسهای غیر از مدرسه بودید باید در استرنی شرکت نمایید و پس از کسب نمره قبولی اقدام نمایید.
ازاد اندیش باشید.

mzoorikh
October 15th, 2012, 10:35 PM
اگر سطح 1و2 رو در مدرسه به پایان رسوندید که مشکلی نداره و مدارک رو می تونید تحویل بدهید اما اگر در کلاسهای غیر از مدرسه بودید باید در استرنی شرکت نمایید و پس از کسب نمره قبولی اقدام نمایید.
ازاد اندیش باشید.

ممنون از جوابتون دوست من.
پس شما منظورتون اینه که مدت اعتبار تحویل مدارک در صورت گذروندن لول 1 و 2 یک سال هستش.
خیالم راحت شد اینطوری خیلی کارم راحت تر شد.
بازم ممنون.

michka
October 16th, 2012, 03:02 PM

من از خانم چگینی هم پرسیدم گفت مدرسه ای در شیراز هست

hooriana
October 17th, 2012, 04:57 PM
ممنون از جوابتون دوست من.
پس شما منظورتون اینه که مدت اعتبار تحویل مدارک در صورت گذروندن لول 1 و 2 یک سال هستش.
خیالم راحت شد اینطوری خیلی کارم راحت تر شد.
بازم ممنون.

من هم این سوال رو دارم. این مدرک: چه استرنی و چه حضوری ، اعتبارش چقدره؟
لطفا اگر جواب رو نمی دونید راهنماییم کنید که از کجا باید مطلع بشم. آخه می ترسم با این اوضاع ارز امتحان رو بدم اما نتونم برای رفتن اقدام کنم. می خوام بدونم چقدر می تونم روی اعتبار مدرک حساب باز کنم.
راستی یه سوال دیگه: کتاب که هنوز همون اسپرسو هست دیگه، یه وقت عوض که نشده خبردار نشده باشیم؟ :cool:

IELTS
October 17th, 2012, 05:06 PM
من هم این سوال رو دارم. این مدرک: چه استرنی و چه حضوری ، اعتبارش چقدره؟
لطفا اگر جواب رو نمی دونید راهنماییم کنید که از کجا باید مطلع بشم. آخه می ترسم با این اوضاع ارز امتحان رو بدم اما نتونم برای رفتن اقدام کنم. می خوام بدونم چقدر می تونم روی اعتبار مدرک حساب باز کنم.
راستی یه سوال دیگه: کتاب که هنوز همون اسپرسو هست دیگه، یه وقت عوض که نشده خبردار نشده باشیم؟ :cool:

اعتبارش فکر کنم که 1 ساله باشه اما بهتره از مدرسه ایتالیایی در تهران سوال بپرسید. بله همچنان کتاب اسپرسو 1و2 تدریس میشه.

michka
November 18th, 2012, 11:41 AM
بچه ها فوق دیپلم به ایتالیایی میشه چی؟

msh.civil
December 23rd, 2012, 11:57 AM
سلام
بچه ها آدرس مدرسه ایتالیایی کجاست؟
برای ادامه تحصیل تو ایتالیا برای فوق چکار باید کرد؟

pouyane
December 24th, 2012, 05:12 PM
سلام . من این ترم پائیزی را در لول 2 تمام کردم آیا می شود برای لول 3 به جای ترم زمستان ترم تابستانی که از خرداد شروع می شود بیایم؟ و آیا کار خاصی لازم است یا همان آخر اردیبهشت برای ثبت نام بیایم.

pouyane
December 24th, 2012, 05:15 PM
آدرس مدرسه فرمانیه شرقی روبروی باغ سفارت ایتالیا

totesabz
January 6th, 2013, 04:28 AM
سلام می خواستم بپرسم اگر من لول یک رو در ترم زمستان بگذرونم باید منتظر بمونم تا سال آینده پاییز لول دو رو بگذرونم ؟واینکه اگر پاییز سال آینده من در امتحان قبول بشم مدرسه برای ترم زمستون اعزام دانشجو داره یا من تا تابستون باید منتظر بمونم ؟ممنون از کمکتون

amirrrrrrr
January 8th, 2013, 11:17 AM
بچه ها فوق دیپلم به ایتالیایی میشه چی؟
چیزی که دارالترجمه برای من ترجمه کرده نوشته: laurea breve. بهش laurea biennale هم گفته میشه

mohsen_z
January 14th, 2013, 01:43 AM
من میخوام با فوق دیپلم حسابداری تو ایتالیا داروسازی بخونم.میشه؟؟اگه میشه چه مراحلی داره؟

senti
January 21st, 2013, 10:30 PM
ببخشید می شه لطفا بگید ترم جدید کلاسهای سفارت از کی شروع می شه؟ چه روزی باید برای ثبت نام مراجعه کنم؟ اگه ممکنه هزینه ثبت نام رو هم بگید. من تا حالا ایتالیایی نخوندم از همون لول اول می خوام شروع کنم. خیلی ممنون

hooriana
February 2nd, 2013, 05:33 PM
سلام به همگی ، من از بچه هایی که امتحان استرنی دادن و یا در این مورد اطلاعات کافی دارن یه سوال دارم:
امتحان شفاهی چه جوری هست؟ معمولا چه جور سوالهایی پرسیده می شه؟ می شه راهنمایی کنید و اگر امتحان رو دادید بگید که چه سوالهایی ازتون پرسیده شده؟

verlaine
February 6th, 2013, 05:30 PM
سلام به همگی ، من از بچه هایی که امتحان استرنی دادن و یا در این مورد اطلاعات کافی دارن یه سوال دارم:
امتحان شفاهی چه جوری هست؟ معمولا چه جور سوالهایی پرسیده می شه؟ می شه راهنمایی کنید و اگر امتحان رو دادید بگید که چه سوالهایی ازتون پرسیده شده؟

سلام،

امسال اولین ساله که امتحان شفاهی هم (به اضافه کتبی) میگیرن. باید صبر کنیم تا اسفند ببینیم چه جوریه.
احتمالاً از گفتگوهایی که توی کتاب اسپرسو اومده استفاده میکنن، ولی اینکه امتحان به چه شکل برگزار میشه نمیدونم.

markaj
February 13th, 2013, 12:50 PM
سلام میخواستم بدونم این مبلغ 4000000 تومان درامد ماهیانه برای ضامن مدرک ضروریه یا طبق گفته ی دوستان فرمالیته است؟ ممنون

verlaine
February 16th, 2013, 03:05 PM
فرمالیته که هست، یعنی فکر نکنم هیچ وقت از اون ضمانتنامه استفاده ای بشه.
ولی به هر حال یک ضمانتنامه همراه با مدارک مالی برای اثبات اون 4000000 تومان ازتون میگیرن.
مگه اینکه شما خبر جدیدی داشته باشید

verlaine
February 18th, 2013, 06:07 PM
دوستانی که امتحان ترم 3 توی مدرسه ایتالیایی دادن، منت بر کمر ما گذاشته و راجع به امتحان شفاهیش مقداری اطلاعات خیرات کنند.
متشکرم.

eajj
February 23rd, 2013, 02:46 PM
دوستان کسانی که امتحان استرنی دادن بیان تعریف کنن امسال به چه صورتی بوده ؟ مخصوصا بخش شفاهیش که امروز برگزار شد ....

verlaine
February 25th, 2013, 01:57 PM
دوستان کسانی که امتحان استرنی دادن بیان تعریف کنن امسال به چه صورتی بوده ؟ مخصوصا بخش شفاهیش که امروز برگزار شد ....

شفاهیش به صورت دو به دو انجام شد. شرکت کنندگان دو به دو (به نوبت) روبروی هم مینشینند و راجع به موضوعی که امتحان‌گیرنده تعیین میکنه صحبت میکنند. موضوعاتش هم همون بحث سوالات situazioni بود که از کتبی حذف شده. زیاد سخت نیست ولی مسئله استرس زیاده و اینکه بداهه گویی توی این شرایط سخته. کل امتحان 5 دقیقه هم طول نکشید. البته انتظار برای رسیدن نوبت 2 ساعت بود!

alireza_babaee
March 8th, 2013, 02:08 PM
سلام
من برای فوق لیسانس به زبان انگلیسی در ترم پائیز سال بعد پذیرش گرفتم
میخواستم بدونم اگر بخواهم ایتالیایی در حد مقدماتی یاد بگیرم مدرسه جای خوبیه (level اولش از اردیبهشت را میتونم برم) یا اینکه آموزشگاه دیگه ای برم
و اینکه تو مدرسه سر کلاس هر رده سنی هستند؟ یا فقط بچه هایی که برای لیسانس و فوق لیسانس میخواهند ایتالیا برند اونجا میاند؟
مرسی

verlaine
March 8th, 2013, 04:12 PM
سلام.
مبارک است!
به نظر من با توجه به اینکه زبان تحصیل تون انگلیسیه همون level اولش به عنوان استارت خوبه. بعداً خودتون میتونید گرامر level دو رو با کتابش یاد بگیرید. یا حتی بقیه اش رو وقتی رفتید ایتالیا توی محیط یاد بگیرید.
از هر رده سنی تو کلاس هستن و همشون هم لزوماً برای رفتن به ایتالیا کلاس نمیان.

hooriana
March 9th, 2013, 12:47 PM
بچه ها لطفا می شه من رو راهنمایی کنید که الان که امتحان استرنی رو قبول شدم باید چه کار کنم؟
تا اونجایی که می دونم باید مدارکم رو ببرم مدرسه ولی هنوز نتونستم با مدرسه تماس بگیرم و مطمئن شم و تاریخ مراجعه رو بپرسم.

verlaine
March 9th, 2013, 01:41 PM
من هم شرایط شما رو دارم و با تلفن نتونستم اطلاعاتی بگیرم. ولی ایمیل زدم و در جواب بهم گفتن که تاریخ تحویل مدارک به مدرسه رو توی سایت مدرسه مینویسیم.
هنوز البته چیزی ننوشتن. فکر میکنم دیگه موکول بشه به بعد از عید.

linker
March 11th, 2013, 03:54 PM
سوالی که برام پیش امده...؟ ایا واقعا برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد(اینترنشنال) داشتن مدرک از مدرسه ایتالیایی ها تاثیری داره؟

IELTS
March 11th, 2013, 06:31 PM
سوالی که برام پیش امده...؟ ایا واقعا برای گرفتن پذیرش در مقطع ارشد(اینترنشنال) داشتن مدرک از مدرسه ایتالیایی ها تاثیری داره؟

دروود.
چرا شما که برای دوره های زبان انگلیسی دارید درس می خونید باید برای این مورد گواهی زبان ایتالیایی ارائه بدهید!!! اصلاً نیازی نیست!! اما اگر بنا به موندن در ایتالیا دارید خب چرا لازمت میشه.

mina1986
March 13th, 2013, 12:52 AM
بچه ها ما داریم کلاس آلفا تست پزشکی می ریم با استاد قربانی . کسی اگه پزشکی هست و تمایل داره بیاد موسسه برنا . من شخصا پزشکی تورینو رو انتخاب کردم . می خوام حداقل یه هم خونه بتونم اونجا بگیرم .

mahsa370
April 4th, 2013, 05:46 PM
سلام می خواستم بدونم اگر کسی هنوز مدرک لیسانسش را نگرفته (2ترم باقی مانده )و میخواد برای فوق بره ایتالیا هنوز هم از هیچ دانشگاهی پذیرش نگرفته باز هم میتونه در کلاس های زبان مدرسه شرکت کند؟
با تشکر.

IELTS
April 4th, 2013, 06:38 PM
سلام می خواستم بدونم اگر کسی هنوز مدرک لیسانسش را نگرفته (2ترم باقی مانده )و میخواد برای فوق بره ایتالیا هنوز هم از هیچ دانشگاهی پذیرش نگرفته باز هم میتونه در کلاس های زبان مدرسه شرکت کند؟
با تشکر.

دروود.
بله مشکل ساز نیست! تنها پیش نیاش مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی است! اما به هر حال خودتون می دونید باید درس رو جوری برنامه ریزی نمایید تا که قبل از تیر ماه هر سال تمام بشه تا به شهریور ماه برسید. و برای تحصیل در ایتالیا اعزام شوید.

mahsa370
April 4th, 2013, 09:49 PM
خیلی خیلی ممنون از بابت کمکتون پس یعنی اگر 9ترمه بشم مدرک مدرسه باطل میشه؟با در نظر گرفتن این به نظرتون لول 1 را الان بردارم یا بگذارم برای بهار بعد؟ (لول 1 و 2 را حتما باید پشت سر هم برداشت؟)

mina1986
April 5th, 2013, 10:00 PM
بچه ها تا می تونین مدرسه ایتالیایی ثبت نام نکنید و سعی کنید این وقت و هزینه ای رو که میگذارید یا برید آموزشگاه و یا تو خونه بخونید و یا معلم خصوصی بگیرید . مدرسه به نظر من اصلا خوب درس نمیده . من با اینکه مدرسه نرفتم اما تونستم استرنی امسال رو 90 بشم .

IELTS
April 6th, 2013, 08:50 AM
خیلی خیلی ممنون از بابت کمکتون پس یعنی اگر 9ترمه بشم مدرک مدرسه باطل میشه؟با در نظر گرفتن این به نظرتون لول 1 را الان بردارم یا بگذارم برای بهار بعد؟ (لول 1 و 2 را حتما باید پشت سر هم برداشت؟)

خیر. هیچ پیشنیازی وجود نداره که دو تا دوره پشت سر هم اخذ بشه. ازاد اندیش باشید

mahdiehf
May 15th, 2013, 09:04 PM
سلام میخواستم بدونم کسی تا حالا از مشاوره تحصیلی مدرسه ایتالیایی استفاده کرده؟یا چیزی در موردش شنیده؟

west_life
May 18th, 2013, 04:06 PM
سلام دوستان. کسی راجع به کلاسای ایتالیایی مدرسه اطلاعاتی داره در اختیار من بذاره؟ من برای مستر که البته دوره ام انگلیسی هست پذیرش دارم. میخوام بدونم کلاسا چقدر برای منی که هیچی ایتالیلیی نمیدونم مفیده؟ ثبت نام امسال کیه؟ چقدر هزینشه؟ چه روزایی ؟ و ...
مرسی اگه راهنماییم کنین

eajj
May 18th, 2013, 06:21 PM
سلام دوستان. کسی راجع به کلاسای ایتالیایی مدرسه اطلاعاتی داره در اختیار من بذاره؟ من برای مستر که البته دوره ام انگلیسی هست پذیرش دارم. میخوام بدونم کلاسا چقدر برای منی که هیچی ایتالیلیی نمیدونم مفیده؟ ثبت نام امسال کیه؟ چقدر هزینشه؟ چه روزایی ؟ و ...
مرسی اگه راهنماییم کنین
اگر دنبال " یادگیری " هستی ... خیلی رک میگم مدرسه به دردت نمیخوره ...سطحش واقعا بده .
سعی کن اگر چند ماه فرصت داری بری کلاس های متفرقه ، هم از نظر آموزش بهترن و هم هزینه ..
راستی اگه اشتباه نکنم چند ماه بیشتر فرصت نداری نه ؟ در اینصورت با کمک آموزشی هایی مثل پیمزلر هم کار کن

afsaneh66
June 9th, 2013, 09:57 PM
سلام
من میخواستم برای مقطع دکترای گرافیک در ایتالیا از طریق مدرسه اقدام کنم.ولی نمیدونم آیا همین که توی امتحان قبول بشم میتونم از دانشگاه مورد نظرم اپلای کنم یا جدا از اون باید رزومه خوب و مقاله هم داشته باشم؟
ممنون میشم اگر به من کمک کنید

only_flight
June 9th, 2013, 10:54 PM
دوستان من فوق دیپلم نرم افزار + دیپلم شاخه فنی و حرفه ای (کامپیوتر ) دارم.

میشه برای کارشناسی اقدام کردش؟

و خیلی جاها خوندم که فقط به زبان ایتالیایی هستش . و میشه ظرف 6 ماه به سطح قابل ارایه سفارت خودش رو آدم برسونه و یاد بگیره؟

IELTS
June 10th, 2013, 03:23 PM
دوستان من فوق دیپلم نرم افزار + دیپلم شاخه فنی و حرفه ای (کامپیوتر ) دارم.

میشه برای کارشناسی اقدام کردش؟

و خیلی جاها خوندم که فقط به زبان ایتالیایی هستش . و میشه ظرف 6 ماه به سطح قابل ارایه سفارت خودش رو آدم برسونه و یاد بگیره؟

بله باید تنها به ایتالیایی بخونی ضمن اینکه من خیلی توصیه نمیکنم بتونی اونجا تطبیق واحد بدی، باید از اول کارشناسی بخونی.

only_flight
June 10th, 2013, 08:03 PM
بله باید تنها به ایتالیایی بخونی ضمن اینکه من خیلی توصیه نمیکنم بتونی اونجا تطبیق واحد بدی، باید از اول کارشناسی بخونی.

من هم میخوام از اول برای کارشناسی شروع کنم

پس در عرض 6 ماه میتونم برای زبان خودم رو آماده کنم؟

و ایا میشه تغیر رشته به "معماری " داد؟

بیشتر نگرانیم بابت تست آلفا هستش.

سپاس.

IELTS
June 10th, 2013, 08:21 PM
من هم میخوام از اول برای کارشناسی شروع کنم

پس در عرض 6 ماه میتونم برای زبان خودم رو آماده کنم؟

و ایا میشه تغیر رشته به "معماری " داد؟

بیشتر نگرانیم بابت تست آلفا هستش.

سپاس.

اره میتونی بخونی، اما در عرض 6 ماه خودت می خواهی بخونی؟؟ من توصیه نمیکنم !! بهتره با اموزشگاه جلو بری!
ضمناً نگران اون الفا نباش ازمون سختی نیست. اکثرن در مورد ریاضی و فیزیک و کمی هوش این چیزاست.

only_flight
June 10th, 2013, 08:25 PM
اره میتونی بخونی، اما در عرض 6 ماه خودت می خواهی بخونی؟؟ من توصیه نمیکنم !! بهتره با اموزشگاه جلو بری!
ضمناً نگران اون الفا نباش ازمون سختی نیست. اکثرن در مورد ریاضی و فیزیک و کمی هوش این چیزاست.

از فردا باید برم سراغ اموزشگاه های خوب توی رشت... ببینم چی میشه. ولی حتما تلاشم رو میکنم تا توی 6 ماه یاد بگیرم.

از بابت تست الفا هم بیشتر به خاطر این میترسم که 6 ماه وفت برای ایتالیایی ادم بزاره و به هیچ نتیجه ای نرسه.

IELTS
June 10th, 2013, 09:48 PM
از فردا باید برم سراغ اموزشگاه های خوب توی رشت... ببینم چی میشه. ولی حتما تلاشم رو میکنم تا توی 6 ماه یاد بگیرم.

از بابت تست الفا هم بیشتر به خاطر این میترسم که 6 ماه وفت برای ایتالیایی ادم بزاره و به هیچ نتیجه ای نرسه.

دوست عزیز نگرن نباش، شما فقط کافیه یه وقت بزاری بری مدرسه ایتالیایی تو فرمانیه تهران، اون وقت میبینی که جمعیت دوستان لیسانسه 2 برابر دیگرانه و اونها اصلاً نگرانی از این بایت ندارن. به هر حال بهتره روی زبان معطوف بشید تا اینکه از تست الفا وحشت کنید. اون هم را پاس میکنید.

only_flight
June 10th, 2013, 10:04 PM
دوست عزیز نگرن نباش، شما فقط کافیه یه وقت بزاری بری مدرسه ایتالیایی تو فرمانیه تهران، اون وقت میبینی که جمعیت دوستان لیسانسه 2 برابر دیگرانه و اونها اصلاً نگرانی از این بایت ندارن. به هر حال بهتره روی زبان معطوف بشید تا اینکه از تست الفا وحشت کنید. اون هم را پاس میکنید.

ممنون دوست عزیز بابت دلگرمی.

به نظر شما حتما باید دوره زبان رو توی تهران ( مدرسه خود سفارت ) گذروند ؟ یا اینکه هیچ تفاوتی نداره و میشه تو اموزشگاه های شهرستان هم آدم پیگیر باشه؟

IELTS
June 11th, 2013, 09:35 AM

به نظر شما حتما باید دوره زبان رو توی تهران ( مدرسه خود سفارت ) گذروند ؟ یا اینکه هیچ تفاوتی نداره و میشه تو اموزشگاه های شهرستان هم آدم پیگیر باشه؟

خب نه عزیزم.
اگر دیدی تو شهرت موسسه خوب هست، همونجا برو و سپس واسه ازمون سفارت (استرنی) اماده بشی. من دوستان رشتی زیاد دیدم که ایتالیا بودند و از همونجا فقط کلاس رفتند.

eajj
June 11th, 2013, 11:45 PM

اتفاقا بهتر مدرسه نخونی عزیز !
اما پیگیر شو از رشت خیلی ها میان و استرنی قبول میشن ! احتمالا خیلی هاشون کلاسی جایی میرن ... اگه آموزشگاه خوبی رو پیدا کردی بیا همین جا بگو واسه سایر عزیزان

eajj
July 5th, 2013, 09:59 AM
دوستان یک خبر بد !
از امسال برای تحصیل به ایتالیایی باید هر 3 کتاب اسپرسو رو خوند ... مدرسه کتاب سوم رو هم اجباری کرده

arwen
July 7th, 2013, 04:50 PM
دوستان من IELTS 5.5 دارم به نظر شما سفارت قبول می کنه؟؟؟ :(

IELTS
July 7th, 2013, 09:49 PM
دوستان من IELTS 5.5 دارم به نظر شما سفارت قبول می کنه؟؟؟ :(

متاسفانه خیر!!!! هرچند جای سوال شما اینجا نیست، اما بهتره برای ازمون های MCHE , TOLIMO سازمان سنجش اقدام کنید.

afies
July 17th, 2013, 01:03 AM
برای کسی که مدرسه نمیره و میخاد برای لیسانس برن ایتالیا، اگه توی امتحان استرتی قبول شه بعدش چه اتفاقی میوفته؟ کارای ویزاش چطور میشه؟ پذیرشو ایناشو مدرسه براش میگیره؟

2. برای مشمولین چی؟ حتما باید کارت معافیت و یا مدرک معافیت تحصیلی رو ببینند یا اصلا به کارای وظیفه کاری ندارند؟ چه تو ویزا و چه تو پذیرش

nimaK
July 21st, 2013, 11:13 AM
اين مدرسه كه زده 5.000.000 ريال ترميه؟چي ميگه كلا؟حرف حسابش چيه با ما؟؟؟يعني مثلا كتاب اول ميشه سه ترم يك مليون و نيم بايد پول بديم؟؟؟چي ميگيييييييييييي؟؟!!!!!:-)))))

eajj
July 21st, 2013, 08:12 PM
اين مدرسه كه زده 5.000.000 ريال ترميه؟چي ميگه كلا؟حرف حسابش چيه با ما؟؟؟يعني مثلا كتاب اول ميشه سه ترم يك مليون و نيم بايد پول بديم؟؟؟چي ميگيييييييييييي؟؟!!!!!:-)))))
نه کتاب اول نمیشه 3 ترم تا اونجا که من میدونم هر کتاب میشه 1 ترم .... یعنی 1.5 میلیون برای هر 3 کتاب
اما کلیت حرفت درسته هنوز معلوم نیست این مدرسه چی میگه ;)

nimaK
July 22nd, 2013, 10:49 AM
نه کتاب اول نمیشه 3 ترم تا اونجا که من میدونم هر کتاب میشه 1 ترم .... یعنی 1.5 میلیون برای هر 3 کتاب
اما کلیت حرفت درسته هنوز معلوم نیست این مدرسه چی میگه ;)

پس اين چي ميگه:(از روي وبسايت مدرسه كپيدم!)

"هر دوره شامل سه ترم (لول های 1و2و3) و طول هر ترم 3 ماه شامل 40 جلسه 2 ساعته خواهد بود (در مجموع 80 ساعت)."

اينجا يعني اون دوره كه زده يعني يك دوره كامل زبان شيرين ايتاليايي؟!يعني مثلا از صفر تا تهش ميشه يك دوره!يك دوره ميشه سه ترم...لول هاي 1،2 و 3.هر ترم ميشه 500.000 تومان و 3 ماهه يعني 9 ماهه تموم ميشه كل دوره؟درست ميگم؟؟؟!!!!

eajj
July 22nd, 2013, 03:42 PM
هر دوره میشه 3 کتاب ... اسپرسو 1 = 3 ماه ، لول یک .... اسپرسو 2= 3 ماه ، لول دو و اسپرسو 3= 3 ماه ، لول 3
شهریه هر لول هم 500 هزار تومن که جمعا میشه 1.5 ناقابل !!!!
بله جمعا میشه 9 ماه اگر رد نشید ترمی رو

arwen
July 23rd, 2013, 12:45 PM
متاسفانه خیر!!!! هرچند جای سوال شما اینجا نیست، اما بهتره برای ازمون های MCHE , TOLIMO سازمان سنجش اقدام کنید.

بله قبول کرد از من IELTS 5.5 ;)

ramoni
August 1st, 2013, 12:58 AM
من سایت مدرسه ثبت نام کردم. 800 نفر ظرفیت خالی ذاره. همشونم خالی بود. موقع ثبت نام مگه تا 24 ساعت باید شهریشو بدیم. چه جوری یعنی فیش پرداختی رو فردا پس فردا ببریم مدرسه؟ یا منظورش موقع ثبت نام در 20 و 21 مرداده؟ هیچکدوم از این دو کار هم که منطقی نیست. یعنی این بی نظمی ایتالیایی ها از الان رو مغزمونه؟ یا من منظورشو نفهمیدم؟

amin_ama
August 1st, 2013, 02:33 AM
پس چرا من نمیتونم سبت نام کنم? راستی ما اگه الان لول یک رو سبته نام کنیم به ساله تحصیلی 2014-2015 میرسیم یا نه? چون فکر کنم نه ماه طول میکشه کلاسایه ما و سه تا کتابش...??
اصلن از کجا باید سبته نام کرد? راهنمایی کنید لطفأ!

am.miryousefi
August 1st, 2013, 04:40 AM
من سایت مدرسه ثبت نام کردم. 800 نفر ظرفیت خالی ذاره. همشونم خالی بود. موقع ثبت نام مگه تا 24 ساعت باید شهریشو بدیم. چه جوری یعنی فیش پرداختی رو فردا پس فردا ببریم مدرسه؟ یا منظورش موقع ثبت نام در 20 و 21 مرداده؟ هیچکدوم از این دو کار هم که منطقی نیست. یعنی این بی نظمی ایتالیایی ها از الان رو مغزمونه؟ یا من منظورشو نفهمیدم؟
منم الان ثبت نام کردم.شهریش برام سوال شد؟!؟!؟ چکار باید کرد؟

am.miryousefi
August 1st, 2013, 04:56 AM
پس چرا من نمیتونم سبت نام کنم? راستی ما اگه الان لول یک رو سبته نام کنیم به ساله تحصیلی 2014-2015 میرسیم یا نه? چون فکر کنم نه ماه طول میکشه کلاسایه ما و سه تا کتابش...??
اصلن از کجا باید سبته نام کرد? راهنمایی کنید لطفأ!

http://www.sitenrol.com/site/Home.asp

amin_ama
August 1st, 2013, 09:46 AM
http://www.sitenrol.com/site/Home.asp

مرسی عزیزم دیشب لینکا بسته و شلوغ بود... ولی من نفهمیدم به ساله بعدیه اموزشی میرسیم یا نه?

ramoni
August 1st, 2013, 12:07 PM
مرسی عزیزم دیشب لینکا بسته و شلوغ بود... ولی من نفهمیدم به ساله بعدیه اموزشی میرسیم یا نه?
فکر کنم برسی. چون روال مدرسه با روال استرنی فرق داره. یعنی خودشون کارای ویزای تحصیلی رو میکنن. تا اونجایی که می دونم.

ramoni
August 1st, 2013, 12:10 PM
موقع ثبت نام، بهتون میگه:
در صورت عدم پرداخت تا ۲۴ ساعت پس از ثبت نام - از لیست حذف خواهید شد!در صورت عدم پرداخت تا ۲۴ ساعت پس از ثبت نام - از لیست حذف خواهید شد!
این رو میتونین به فارسی سلیس ترجمه کنین؟
ینی چی؟ من ثبت نام کردم. خوب امروز فیش ببرم مدرسه؟

ramoni
August 1st, 2013, 02:06 PM
سایت ثبت نام مدرسه به جای Wednesday نوشته Wendsday. ایتالیاییشونم مثه اینگلیسیشون نباشه.................

am.miryousefi
August 1st, 2013, 02:06 PM
موقع ثبت نام، بهتون میگه:
در صورت عدم پرداخت تا ۲۴ ساعت پس از ثبت نام - از لیست حذف خواهید شد!در صورت عدم پرداخت تا ۲۴ ساعت پس از ثبت نام - از لیست حذف خواهید شد!
این رو میتونین به فارسی سلیس ترجمه کنین؟
ینی چی؟ من ثبت نام کردم. خوب امروز فیش ببرم مدرسه؟
من که دانشگاه بودم یه همچین چیزی بود ولی چاخان بود!!! تو سایت که نه جا داره برای کد فیش نه پرداخت آنلاین!!! امروز فردا هم که دیگه تعطیله یعنی همه 60 70 نفری که ثبت نام کردن ریجکت میشند؟من که امروز ثبت نام کردم شماره دانشجوییمم که گرفتم.شنبه میرم پول رو میریزم.

am.miryousefi
August 1st, 2013, 04:05 PM
دوستان من یه مشکلی دارم!!! ثبت نام کردم ولی دوباره نمی تونم وارد اکانت شم.کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه؟

ramoni
August 1st, 2013, 05:38 PM
وقتی میری داخل باید از log in وارد شی

am.miryousefi
August 1st, 2013, 06:09 PM
وقتی میری داخل باید از log in وارد شی
رمزو اشتباه فکر کنم زدم یادم رفته روز ثبت نام باید بگیرم دوباره.ضمنن پولو گفت همون 21 یا 22 بیارید مشکلی نیست.زنگ زدم. :)

nimaK
August 3rd, 2013, 01:17 AM
حالا بچه ها! شما كلا واسه زبان و برا كسي كه اپلاي هم نمي خواد بكنه شايد هم بكنه نظرتون چيه؟
من ادبيات انگليسي مي خونم..زبان دومم فرانسه هست كه خوب اونم دارم مي خونم 9 واحد داريم ازش كه كتاب كنكسيونه و ميشه آ 2 !..مي خوام ايتاليايي رو كه سال پيش تا درس 6 كتاب 1 پيش حاج آقا گودرزي مي خوندم رو برم و تمومش كنم زبان ايتاليايي رو تا آخرش كه هم رزومه بشه هم شايد براي رشته ادبيات ايتاليايي يا تطبيقي ارشد رو اقدام كنم..شيفته اون زبانم من از فرانسه بيشتر از انگليسي كمتر!

حالا پيشنهادتون همين مدرسه است؟يا جاي ديگه تو تهران؟؟!!!

am.miryousefi
August 3rd, 2013, 02:26 AM
حالا بچه ها! شما كلا واسه زبان و برا كسي كه اپلاي هم نمي خواد بكنه شايد هم بكنه نظرتون چيه؟
من ادبيات انگليسي مي خونم..زبان دومم فرانسه هست كه خوب اونم دارم مي خونم 9 واحد داريم ازش كه كتاب كنكسيونه و ميشه آ 2 !..مي خوام ايتاليايي رو كه سال پيش تا درس 6 كتاب 1 پيش حاج آقا گودرزي مي خوندم رو برم و تمومش كنم زبان ايتاليايي رو تا آخرش كه هم رزومه بشه هم شايد براي رشته ادبيات ايتاليايي يا تطبيقي ارشد رو اقدام كنم..شيفته اون زبانم من از فرانسه بيشتر از انگليسي كمتر!

حالا پيشنهادتون همين مدرسه است؟يا جاي ديگه تو تهران؟؟!!!
من اکثر جاها رو دیدم اسپرسو 1 تا 3 تدریس میشه یعنی فکر نکنم کتابش متفاوت کلاس های ایتالیایی دیگه باشه.اینجا هم بچه ها می خونند تا اپلای کنند برای ایتالیا شاید جای دیگه ارزان تر باشه ولی برای بچه ها اجباریه که اینجا 3 دوره را بگذرونند یا امتحان آزاد بدند. شاید خودتون خونه هم بتونید بخونید!!! :)

amin_ama
August 3rd, 2013, 03:11 AM
QUOTE=am.miryousefi;1302978]من اکثر جاها رو دیدم اسپرسو 1 تا 3 تدریس میشه یعنی فکر نکنم کتابش متفاوت کلاس های ایتالیایی دیگه باشه.اینجا هم بچه ها می خونند تا اپلای کنند برای ایتالیا شاید جای دیگه ارزان تر باشه ولی برای بچه ها اجباریه که اینجا 3 دوره را بگذرونند یا امتحان آزاد بدند. شاید خودتون خونه هم بتونید بخونید!!! :)[/QUOTE]

میشه هم کلاس هارو نوشت هم امتحان استرنی رو داد?

یعنی مسلأ وقتی ترم دو هستی خودت بخونی و بهمن امتحان ازادش رو بدی???

nimaK
August 3rd, 2013, 11:07 AM
من اکثر جاها رو دیدم اسپرسو 1 تا 3 تدریس میشه یعنی فکر نکنم کتابش متفاوت کلاس های ایتالیایی دیگه باشه.اینجا هم بچه ها می خونند تا اپلای کنند برای ایتالیا شاید جای دیگه ارزان تر باشه ولی برای بچه ها اجباریه که اینجا 3 دوره را بگذرونند یا امتحان آزاد بدند. شاید خودتون خونه هم بتونید بخونید!!! :)

خوب دقیقا همینه دیگه!جای دیگه کجا به درد میخوره آخه غیر مدرسه؟منم می خوام حتما تو محیط کلاس باشم...مثلا من الان فرانسه دارم کانون می خونم ولی خوب پولم(پولهای عیدی نازنینم!!!!! :-دی) رسما هدر رفته چرا که مزخرفی بیش نیست کانون زبان ایران با استادهای داغونش!عملا همه کار رو خودم می کنم.خوب من مثلا برا چی رفتم کانون؟؟؟!!!چون ارزونتر بود!حالا بیام دوباره برای این زبان شیرین و مورد علاقه همین اشتباه رو بکنم بگم گرونه برم مثلا قطب راوندی که حالا اصلا نمی دونم خوبه یا نه فقط هم 80 تومان میشه ترمی..برای کتاب 1 درمیاد 240 تومان!بعد که پول امتحان استرنی رو هم حساب کنی مثل مدرسه در میاد!!!

بعدم اصلا شاید بخوام معلم بشم هین ایتالیایی!کلا شاید کارهای زیادی بکنم با مدرک آخر مدرسه!(که حالا کسی می دونه مدرکش چیه؟انقضا داره؟چه مدلیه؟!)خلاصه که قاطی کردیم!

eajj
August 3rd, 2013, 10:12 PM
سلام دوست عزیز
ببینید اگر هدفتون رفتن به ایتالیا اونم امسال هست مدرسه واستون بهتره چرا که شاگرد خودشون هستید و امتحان خود مدرسه رو میدید ... اما اگر عجله ای ندارید و صرفا میخواید یاد بگیرید موسسات بهتر هست چون بیشتر طول میکشه اما مطالب کاملا جا میوفته و مطرح میشه
من خودم قطب راوندی خوندم و میتونم بگم جز یه استاد ، اساتیدش خیلی خوب هستن

amin_ama
August 4th, 2013, 03:15 AM
سلام دوست عزیز
ببینید اگر هدفتون رفتن به ایتالیا اونم امسال هست مدرسه واستون بهتره چرا که شاگرد خودشون هستید و امتحان خود مدرسه رو میدید ... اما اگر عجله ای ندارید و صرفا میخواید یاد بگیرید موسسات بهتر هست چون بیشتر طول میکشه اما مطالب کاملا جا میوفته و مطرح میشه
من خودم قطب راوندی خوندم و میتونم بگم جز یه استاد ، اساتیدش خیلی خوب هستن
اگه ما کلاس هایه مدرسه رو بریم نمیتونیم امتحان ازاد استرنی رو بدیم?
اگه مدرسه سبته نام کنیم میتونیم امتحان ازاد رو بدیم یا نه?

ramoni
August 4th, 2013, 05:03 PM
گه ما کلاس هایه مدرسه رو بریم نمیتونیم امتحان ازاد استرنی رو بدیم?

amin_ama
August 4th, 2013, 06:36 PM
گه ما کلاس هایه مدرسه رو بریم نمیتونیم امتحان ازاد استرنی رو بدیم?

من همین الان با خوده مدرسه تماس گرفتم
هیچ مشکلی نداره... هم میشه کلاسهارو اومد هم میشه امتحان ازاد رو داد... هیچ مشکلی نیست فقط باید خودمون کتابه سوم رو بخونیم...

atena0069
September 4th, 2013, 11:21 AM
سلام دوستان،من الان ترم یک مدرسه رو میخونم!!ولی اگه همین جوری با روال مدرسه پیش برم اعزامم 1 سال عقب میفته چون مجبوریم 3تا کتاب رو حتما بخونیم!!تصمیم دارم امتحان استرنی بدم!!استاد خصوصی خوب در تهران یا کرج که تضمینی قبول بشم میشناسید (خودم تمام تلاشم رو میکنم)؟؟ و اینکه کتاب دوم هم مدرسه بخونم و فقط واسه 3 استاد بگیرم که اگه قبول نشدم اینم از دست ندم (چون شنیدم واسه اینکه بچه ها برن مدرسه استرنی رو سخت میگیرن)یا اینکه بیخیال مدرسه بشم؟؟ از کی واسه کتاب 2 شروع کنم بهتره؟؟ ممنون میشم کمکم کنید،خیلی نگرانم!!

sisiliaaa
October 24th, 2013, 01:15 AM
بچه ها اینجا کسی می دونه امتحان استرنی غیر کتاب 1 2 espresso کتاب اسبرسو3 فقط 6 درس اولش هست دیگه درسته? بعد ی چیز دیگه اینجا کسی espresso3 ر ونداره ?

Anahita67
October 31st, 2013, 07:31 PM
سلام
کلاسای مدرسه از صفر شروع میشه؟ یعنی من که هیچی ایتالیایی نمیدونم میتونم برم؟ یا باید قبلش برم کلاسای بیرون یکم یاد بگیرم؟؟

eajj
November 1st, 2013, 01:53 PM
بچه ها اینجا کسی می دونه امتحان استرنی غیر کتاب 1 2 espresso کتاب اسبرسو3 فقط 6 درس اولش هست دیگه درسته? بعد ی چیز دیگه اینجا کسی espresso3 ر ونداره ?
والا رو خود سایت مدرسه که نوشته هر سه کتاب و چیزی راجع به این که بعضی درس ها باشه نگفته.... شما از کجا اینو میگید ؟ موثق هستش ؟

eajj
November 1st, 2013, 01:56 PM
سلام
کلاسای مدرسه از صفر شروع میشه؟ یعنی من که هیچی ایتالیایی نمیدونم میتونم برم؟ یا باید قبلش برم کلاسای بیرون یکم یاد بگیرم؟؟
بله کلاس ها از صفر شروع میشه اما اگر کنارش خودتون یه کلاس مکالمه آزاد هم برید یا با چند تا از همکلاسی هاتون زیر نظر یک نفر که سطحش بالاتر باشه مکالمه تون رو تقویت کنید بهتر هستش چون زیاد رو مکالمه توی مدرسه کار نمیشه ( یعنی وقت نمیشه کار کنن )

rashini
November 11th, 2013, 04:49 PM
سلام بچه ها من تابستون certificate خودمو از مدرسه ايتاليايي با نمره ٩٦ گرفتم البته حقم ١٠٠ بود چون امتحان رو از ٨٠ ، ٨٠ شدم و توي مكالمه بهم كم دادن. اگه كسي دنبال معلم هستش واسه تدريس خصوصي يا امتحان استرني مي تونم تضميني كمكش كنم.

iShayan
November 12th, 2013, 12:24 PM
سلام دوستان من 2 سال پیش مدرسه امتحان دادم و قبول شدم اما پشیمون شدم نرفتم ایتالیا. حالا میخوام ببینم مدرسه مدرکی به من میده که بگه من قبول شدم به عنوان رزومه میخوام این مدرک رو . ممنون

rashini
November 12th, 2013, 07:21 PM
مدرسه مدرك رو بعد از گذروندن ٣ ترم كامل ميده و اعتبار مدرك هم يك سال پس حتي اگر شما سه ترم رو هم گذرونده باشيد الان يك سال هست كه مدركتون باطل شده

rashini
November 12th, 2013, 07:23 PM
والا رو خود سایت مدرسه که نوشته هر سه کتاب و چیزی راجع به این که بعضی درس ها باشه نگفته.... شما از کجا اینو میگید ؟ موثق هستش ؟
بله كتاب ٣ فقط ٦ درس اول تدريس مي شه اگر در رابطه با امتحان سوال داريد به من پيام خصوصي بديد من ٢ ماه پيش امتحان لول ٣ رو دادم و ٩٦ شدم

chiara
November 17th, 2013, 08:44 PM
اگه برای ازمون استرنی دارید اماده میشید و تو گرامر اسپرسو 1و2و3 مشکلی دارید میتونم کمکتون کنم .

artimina
November 29th, 2013, 01:20 AM
ببخشید زمان ثبت نام مدرسه تموم شد دیگه نمی شه ثبت نام کرد؟

Stifler
April 2nd, 2014, 02:26 PM
این ترم برای ثبت نام 95 % اوکی شده که برم این مدرسه//////برای مقطع کارشناسی.

Ghazale75
June 28th, 2014, 03:45 PM
سلام من فني حرفه اي معماري ميخونم.بعد براي اينكه ١٢سال تحصيليم پر بشه بايد ٢سال كارداني هم اينجا بخونم.از بكي كه برسيدم كفت از مهر برو ثبت نام كن مدرسه.اكه امسال ثبت نام كنم تو اين ازموناشم قبول شم ميتونم سال ٩٥برم؟ يعني مدركش تا اون موقع اعتبار داره؟

pouyapoo
September 20th, 2014, 04:45 PM
سلام . دوستان این فیلد ها رو باید چی بزنم برای ثبت نام سایت ؟>؟؟

Education:

Marital:

Occupation:
state
zip

sali_1000i
October 9th, 2014, 11:39 AM
سلام دوستان،من الان ترم یک مدرسه رو میخونم!!ولی اگه همین جوری با روال مدرسه پیش برم اعزامم 1 سال عقب میفته چون مجبوریم 3تا کتاب رو حتما بخونیم!!تصمیم دارم امتحان استرنی بدم!!استاد خصوصی خوب در تهران یا کرج که تضمینی قبول بشم میشناسید (خودم تمام تلاشم رو میکنم)؟؟ و اینکه کتاب دوم هم مدرسه بخونم و فقط واسه 3 استاد بگیرم که اگه قبول نشدم اینم از دست ندم (چون شنیدم واسه اینکه بچه ها برن مدرسه استرنی رو سخت میگیرن)یا اینکه بیخیال مدرسه بشم؟؟ از کی واسه کتاب 2 شروع کنم بهتره؟؟ ممنون میشم کمکم کنید،خیلی نگرانم!!

بچه ها امتحان استرنی ریاضی مهندسی نیست که حتما به استاد احتیاج باشه برای اسپرسو 3.من 1 سال به صورت گسسته کلاس رفتم قبول نشدم ولی بعدش خودم با منابع عالی که داشتم روزی فقط 3 ساعت خوندم قبول شدم .من هرچی که فکرشو بکنید از منابع اموزشی ایتالیایی دارم اسپرسو ها با کیفیت عالی 4 تا متد اموزشی دیگه چندتا نرم افزار برای کامپیوتر و موبایل انواع دیکشنری ها و اموزش های صوتی و نمونه سوالای استرنی سال قبل و100 تا situazioni و........... هر کی خواست به من مسیج بده

sali_1000i
October 9th, 2014, 11:55 AM
سلام

توی مدرسه روی مکالمه کار نمیشه اصن.یا باید کلاس برید (که خیلی مهمه از قبل روی استادتون تحقیق کنید که روی مکالمه کار کنه خیییییییلی از اساتید فقط گرامر میگن و ریدینگ تو اموزشگاهها و فارسی حرف میزنن .استادتون نبای فارسی بحرفه)ولی اگه همت داری بهتر از همه اینا برای تقویت مکالمه کارتون دیدن با زیر نویسه .نرم افزار اموزشی کار کردنه اهنگ گوش دادنه فیلم های اموزشی دیدنه .و ascolto گوش دادنه (آموزش های صوتی) .اینا تازه هزینه انچنانی نداره ولی کلاس خیلی داره من این منابع رو دارم اگه خواستی پیام بده

sali_1000i
October 9th, 2014, 11:57 AM
سلام من فني حرفه اي معماري ميخونم.بعد براي اينكه ١٢سال تحصيليم پر بشه بايد ٢سال كارداني هم اينجا بخونم.از بكي كه برسيدم كفت از مهر برو ثبت نام كن مدرسه.اكه امسال ثبت نام كنم تو اين ازموناشم قبول شم ميتونم سال ٩٥برم؟ يعني مدركش تا اون موقع اعتبار داره؟
نه اعتبار نداره من قبول شدم میخواستم سال بعدش برم گفت نمیشه دوباره باید امتحان بدی البته اگه پارتی داشته باشی فک کنم بشه شاید