PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت خوابگاه ها در دانشگاه های مالزی و سوالات متداول

q1w2e3r4
June 4th, 2010, 09:26 PM
از دوستانی که مشغول به تحصیل در دانشگاه های مالزی هستن خواهش میکنم اطلاعات خودشون رو در باره وضعیت خوابگاه دانشگا هشون توضیح بدن ! ( هزینه و امکانات و امنیت و سایر اطلاعات .... )

اول هم از دانشگاه UTM ( دلیلش هم که تابلو :D )

کسی اطلاعاتی در این مورد داره ؟؟؟

behmin
June 5th, 2010, 09:43 PM
خب این همه راجع به UTM گفتید یه خورده هم از UPM بگید شرایطش چجوریه؟

shp_com
June 6th, 2010, 08:38 AM
خب این همه راجع به UTM گفتید یه خورده هم از UPM بگید شرایطش چجوریه؟

من خودم به خوابگاه های دانشگاه ها نرفتم و مطالبی که می گم رو فقط شنیدم.
خوابگاه ها به خاطر کشور اسلامی بودن که خوب پسر و دختر جدا هستن. :)
آب گرم که باید بدونید ندارن یعنی اگه بخواین آب گرم داشته باشید باید یک دستگاه بگیرید. البته هوای مالزی این قدر گرم هست که کسی نیازی به آب گرم پیدا نمی کنه. :)
کولر ندارن و پنکه هست.
ولی کلا به دانشجو ها حسابی راه می یان منظورم این هست که در صورت کوچکترین مشکلی سریعا بررسی می کنن. مثلا یکی از دوستان که دختر بوده و از خوابگاه استفاده می کرده می گفت که من از اتاقم خوشم نمی یومد رفتم گفتم من از اتاقم به این دلایل بدم می یاد می گفت 2 روز بعد به من اتاق دیگه ای دادن. گویا مسئولان خوابگاه ها خیلی خوبن.
بستگی به شما هم داره. یکی ممکن هست یکجا واسش خوب باشه یکی نه. من 2 تا از دوستام دارن از خوابگاه استفاده می کنن راضی هستن و می گن که پولش رو جای دیگه خرج می کنن در حالی که 2 تا دیگه می گن امکان نداره بتونی توش زندگی کنی.
ولی کلا شما می تونید اولش که نه همخونه دارید و نه جایی رو دارید برید اونجا فکر کنم شبی 10 رینگت می گیرن. اگه دختر باشید می تونید مادرتون و اگه پسر پدرتون رو هم ببرید.

Saber
June 6th, 2010, 08:50 AM
من خودم به خوابگاه های دانشگاه ها نرفتم و مطالبی که می گم رو فقط شنیدم.
خوابگاه ها به خاطر کشور اسلامی بودن که خوب پسر و دختر جدا هستن. :)
آب گرم که باید بدونید ندارن یعنی اگه بخواین آب گرم داشته باشید باید یک دستگاه بگیرید. البته هوای مالزی این قدر گرم هست که کسی نیازی به آب گرم پیدا نمی کنه. :)
کولر ندارن و پنکه هست.
ولی کلا به دانشجو ها حسابی راه می یان منظورم این هست که در صورت کوچکترین مشکلی سریعا بررسی می کنن. مثلا یکی از دوستان که دختر بوده و از خوابگاه استفاده می کرده می گفت که من از اتاقم خوشم نمی یومد رفتم گفتم من از اتاقم به این دلایل بدم می یاد می گفت 2 روز بعد به من اتاق دیگه ای دادن. گویا مسئولان خوابگاه ها خیلی خوبن.
بستگی به شما هم داره. یکی ممکن هست یکجا واسش خوب باشه یکی نه. من 2 تا از دوستام دارن از خوابگاه استفاده می کنن راضی هستن و می گن که پولش رو جای دیگه خرج می کنن در حالی که 2 تا دیگه می گن امکان نداره بتونی توش زندگی کنی.
ولی کلا شما می تونید اولش که نه همخونه دارید و نه جایی رو دارید برید اونجا فکر کنم شبی 10 رینگت می گیرن. اگه دختر باشید می تونید مادرتون و اگه پسر پدرتون رو هم ببرید.
مدیر جان پسر دختر که تو اغلب کشورها اگه اشتباه نکنم جدا هستند ، مثلا یک ساختمان دختران یکی پسرا ، کمتر جایی هست خوابگاه دختر پسر باهم تو یک اتاق ، من ندیدم حداقل .
رسیدگی نه همیشه اینطور نیست که این خانم گفتند ، ما یکی از دستشویی شیر آبش خراب بود همینطوری یک هفت آب میامد تمام کف اونجارو میگرفت اما نیومدند درست کنند وبعضا دوستانی هم بودند خواستن جاشون رو عوض کنند بنا به هر دلیل اجازه ندادند ، درکل شانست باید خوب باشه که جایی خوبی خوابگاه باشی تحویل بگیرند اونجوری .حداقل utm اینجوری هست .اجازه خرید آبگرمکن و نصب هم نیست که شما بخواهی آب گرم داشته باشی ! هرچند آب سردشون خیلی سرد نیست عادت میشه .اصلا یه موقع ها هم خودت طلبه حمام آبسرد میشی .
اما این که بستگی داره به شخص کاملا درست هست و باید بیایید خودتون یکم تجربه کنید ، ببینید مردش هستید یا نه .
هزینه هم خابگاه شبی 5.5RM هست تا بالا 7.5 و 20 و . ..

shp_com
June 6th, 2010, 08:58 AM
مدیر جان پسر دختر که تو اغلب کشورها اگه اشتباه نکنم جدا هستند ، مثلا یک ساختمان دختران یکی پسرا ، کمتر جایی هست خوابگاه دختر پسر باهم تو یک اتاق ، من ندیدم حداقل .
رسیدگی نه همیشه اینطور نیست که این خانم گفتند ، ما یکی از دستشویی شیر آبش خراب بود همینطوری یک هفت آب میامد تمام کف اونجارو میگرفت اما نیومدند درست کنند وبعضا دوستانی هم بودند خواستن جاشون رو عوض کنند بنا به هر دلیل اجازه ندادند ، درکل شانست باید خوب باشه که جایی خوبی خوابگاه باشی تحویل بگیرند اونجوری .حداقل utm اینجوری هست .اجازه خرید آبگرمکن و نصب هم نیست که شما بخواهی آب گرم داشته باشی ! هرچند آب سردشون خیلی سرد نیست عادت میشه .اصلا یه موقع ها هم خودت طلبه حمام آبسرد میشی .
اما این که بستگی داره به شخص کاملا درست هست و باید بیایید خودتون یکم تجربه کنید ، ببینید مردش هستید یا نه .
هزینه هم خابگاه شبی 5.5RM هست تا بالا 7.5 و 20 و . ..
من درباره UPM گفتم شما مگه اونجا هم بودین؟
بله مثلا در سوئد که اینجوری نیست ممکن هست با یک پسر در اتاق بیافتین :)

behmin
June 6th, 2010, 10:15 AM
ممنون از راهنمائیتون دوستان ولی اینجور که شما ها میگید ظاهرا شرایطش سخته
حالا یه سوال دیگه میشه همون روز که رسیدیم بریم خوابگاه شرایط رزرو و ثبت نام و این حرفاش چجوریه ؟ اینترنتی باید هماهنگ کرد ؟ یا نه همون روز اول که بری میگن بفرما خوابگاه دم در بده؟!

Saber
June 6th, 2010, 02:28 PM
من درباره UPM گفتم شما مگه اونجا هم بودین؟
بله مثلا در سوئد که اینجوری نیست ممکن هست با یک پسر در اتاق بیافتین :)
من نگفتم upm :
حداقل utm اینجوری هست
والا سوئد رو نمیدونستم ، پس بخاطر همین هست اینقدر سطح علمی سوئد قوی هست :D و طرفدار داره

behmin
June 8th, 2010, 09:38 AM
یه دوستی زحمت کشیدده بود از خوابگاههای UTM عکس گذاشته بود کسی عکسی از خوابگاههای UPM داره بزاره؟
ببینیم امکاناتش چجوری اصلا فرق7 رینگتی و 20 رینگتیش چیه و آیا باید از اینجا رزرو کنیم ؟
فکر می کنم این اطلاعات به درد خیلی از دوستان میخوره

shp_com
June 8th, 2010, 09:46 AM
یه دوستی زحمت کشیدده بود از خوابگاههای UTM عکس گذاشته بود کسی عکسی از خوابگاههای UPM داره بزاره؟
ببینیم امکاناتش چجوری اصلا فرق7 رینگتی و 20 رینگتیش چیه و آیا باید از اینجا رزرو کنیم ؟

من فقط می دونم که می تونید همون جا درخواست بدین بهتون می دن

q1w2e3r4
June 9th, 2010, 11:15 AM

آقا این عکس هایی که میگی کجاست ؟؟؟

لینکشو میشه بزاری ؟

ممنون

Saber
June 9th, 2010, 06:00 PM
آقا این عکس هایی که میگی کجاست ؟؟؟

لینکشو میشه بزاری ؟

ممنون

خوابگاه دانشگاه UTM (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?6806-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-UTm-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%B7-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA)
تو جستجو کافی بود کلمه خوابگاه رو وارد کنی ،همین کاری که من کردم ولینک رو پیدا کردم .

موفق باشی

iraj_tolue
June 22nd, 2010, 02:37 PM
تو رو خدا چرا اینجا همه سوال می کنند کسی هم جواب درست نمیده؟؟؟؟؟
منم فردا دارم میرم upm هزار تا سوال هم در مورد خوابگاهش دارم . ماشاالله ، هیچ اطلاعات دقیقی هم که تو سایتشون ندارن فقط اعلام کرده single bed برای هر شب 5.5 رینگیت.
مثلا این اتاق تک نفره هست یا منظور از سینگل بد اینه که یه اتاق بین 5-6 نفر شیر شده و به هر کسی یه تخت میدن؟
وضعیت خوابگاه ها چطوریه؟( آخه هر کسی یه چیزی میگه)
یکی از دوستام تو جوهوره و چند نوع خوابگاه دارن با قیمت های مختلف. حالا امکان داره تو upm فقط یه نوع خوابگاه باشه همشونم 5.5 رینگیت؟؟؟؟؟ اینجوری یکم که چه عرض کنم خیلی عجیبه!!!!!!!!!
از ما که گذشت ولی قول میدم من که رفتم حتما بنویسم تا بقیه حد اقل مث من گیج نشنولی بازم اگه تو این مدت کسی جواب داد ممنون میشم

Saber
June 22nd, 2010, 07:18 PM
منم فردا دارم میرم upm هزار تا سوال هم در مورد خوابگاهش دارم . ماشاالله ، هیچ اطلاعات دقیقی هم که تو سایتشون ندارن فقط اعلام کرده single bed برای هر شب 5.5 رینگیت.
مثلا این اتاق تک نفره هست یا منظور از سینگل بد اینه که یه اتاق بین 5-6 نفر شیر شده و به هر کسی یه تخت میدن؟
یکی از دوستام تو جوهوره و چند نوع خوابگاه دارن با قیمت های مختلف. حالا امکان داره تو upm فقط یه نوع خوابگاه باشه همشونم 5.5 رینگیت؟؟؟؟؟ اینجوری یکم که چه عرض کنم خیلی عجیبه!!!!!!!!!
از ما که گذشت ولی قول میدم من که رفتم حتما بنویسم تا بقیه حد اقل مث من گیج نشنولی بازم اگه تو این مدت کسی جواب داد ممنون میشم

دوست من میدونم که شما میخواهی بری و نگران هستی و اضطراب داری ، بری اونجا چی میشه چطور میشه چکار کنم .
اما اصلا نگران نباشید ، اینجا هم کلی ایرانی هست و خیلی دوستان که دقیقا راهنماییتون کنند ، اگر کسی درباره UPM نگفته حتما نداشته ، این خیلی خوب هست که شما میرید اطلاعات بگذارید برای دیگر دوستان و مثل خیلی ها نباشید که برسید و مقصد و دیگران رو فراموش کنید .
در ضمن اینجا سربازی نیست عزیزم که 10 نفر بخوان تو یک اتاق باشند . معمولا خوابگاه های share حداکثر دو نفر هست و همه دانشگاه ها همه جور خوابگاهی دارند ، بسته به اینکه چه امکاناتی در اختیار دانشجوها جدید مگذارند فرق میکنه .
خیالتون راحت میایید حل میشه همچی ، شب هم تو چادر یا تو خیابون نمیمونید . نگران نباشید

موفق و شاد باشید.
در ضمن اگر شما نتونستید در فروم جوابتون رو پیدا کنید مبنی بر این نیست که همه سوال میکنند و کسی جواب درست نمیده . این شما هستید که نتونستید جواب درستتون رو پیدا کنید .

achool
June 23rd, 2010, 12:05 AM

یعنی 1 اتاق یک نفره 4 در 3 هست
احتمالا یک تخت و میز تحریرو کمد و پنکه و صندلی داره

behmin
June 23rd, 2010, 09:23 AM

منم هفته دیگه میخوام بیام ، همین سوالا رو هم دارم اگه شرایطو بگی که خیلی کارت درسته حداقل ما بفهمیم چی به چیه البته من تو سایت خود دانشگاه خوندم اتاق تک نفره کولر دار شبی بیست رینگت بدون کولر 18 رینگت حالا این عدد رو شما از کجا اوردی نمیدونم

iraj_tolue
June 30th, 2010, 07:03 AM
سلام
الان 1 هفته هست که من اینجام . خوابگاه برای دانشجویان اینترنشنال فقط و فقط کالج 12 هست پی 1 مربوط به آقایون و پی 2 مربوط به خانوم ها. اتاقها بین دو نفر شیر شده وهر کسی هم روزانه برای اتاقهای با ایرکاندیشن 10 رینگیت و بدون ایر کاندیشن 9 رینگیت میده . اگر هم اتاق سینگل بخواین هم میدن ولی باید دو برابر پول بدین یعنی شبی 20 و 18 رینگیت. اتاق ها 2 تا میز و یه تخت و یک کمد برای هر نفر داره( یعنی تو هر اتاق 4 تا میز و صندلی و 4 تا هم کمد و 2 تا تخت داره) یخچال نداره و اگه بخواین یخچال باید بخرین. نمیدونم دقیقا چقدر و لی باید یه چیزی رو به عنوان رجیستر برای یخچال هم بپردازین که تقریبا کسی رجیستر نمیکه. یه تیغه 1.5 متری هم اتاق رو از وسط نصف کرده . اتاقها اتاقهای بدی نیستند و قابل تحملن( من که راضیم)

Saber
June 30th, 2010, 01:50 PM
سلام
الان 1 هفته هست که من اینجام . خوابگاه برای دانشجویان اینترنشنال فقط و فقط کالج 12 هست پی 1 مربوط به آقایون و پی 2 مربوط به خانوم ها. اتاقها بین دو نفر شیر شده وهر کسی هم روزانه برای اتاقهای با ایرکاندیشن 10 رینگیت و بدون ایر کاندیشن 9 رینگیت میده . اگر هم اتاق سینگل بخواین هم میدن ولی باید دو برابر پول بدین یعنی شبی 20 و 18 رینگیت. اتاق ها 2 تا میز و یه تخت و یک کمد برای هر نفر داره( یعنی تو هر اتاق 4 تا میز و صندلی و 4 تا هم کمد و 2 تا تخت داره) یخچال نداره و اگه بخواین یخچال باید بخرین. نمیدونم دقیقا چقدر و لی باید یه چیزی رو به عنوان رجیستر برای یخچال هم بپردازین که تقریبا کسی رجیستر نمیکه. یه تیغه 1.5 متری هم اتاق رو از وسط نصف کرده . اتاقها اتاقهای بدی نیستند و قابل تحملن( من که راضیم)

توضیحاتون رو بگین برای کدوم دانشگاه هست

behmin
June 30th, 2010, 07:53 PM
توضیحاتون رو بگین برای کدوم دانشگاه هست

من میگم چون در جریانم
یو پی ام

iraj_tolue
July 2nd, 2010, 11:21 AM
سلام
آره دانشگاه یو پی ام هست
ایرانی هایی که از قبل اینجا بودن اکثرا بیرون خونه دارن . مناطقی مثل دزامینیموم سوت سیتی جوتاماینز (نوشتن این اسما به فارسی یکم سخته پس لطفا ببخشید) که فکر می کنم جوتا ماینز بهتر از بقیه باشه هزینه جوتاماینز تقریبا 1300 در ماهه ولی فرنیشه دزامینیمون بین 500 تا 600 ولی ساده هست و چیزی نداره همه اینجا ها که گفتم ات.بوسهای مربوط به دانشگاه رو دارن و میتونین با پرداخت 15 رنگیت در ماه از تمام خط ها استفاده کنید. ولی من شخصا ترجیه میدم ترم اول خوابگاه باشم تا هم خونه ایی های مناسبی رو پیدا کنم.
برای غذا ، کنار خوابگاه یه رستوران هست که میشه غذا هاشو خورد (بازم بستگی به آدمش داره ) قیمتاشم مناسبه.
اتاقهای سینگا با شیر هیچ فرقی به غیر از تعداد آدمهایی که توش دارن زندگی می کنن نداره حدودا 5 در 4 یا 5 در 5.
حمام ودستشویی شیر شدن تو هر طبقه 8 حمام و 8 دستشویی هست که آبش سرده (فقط آب سرد داره ولی میشه ازش استفاده کرد)یه آشپز خونه هم داره که باید سطح توقعتونو بیارین پایین . یخچال داره که تا خرخره پره . یه مایکروفر کوچیک داره که میشه ازش استفاده کرد یه اجاق برقی مناسب ولی کثیف هم داره .( قسمت خانوم ها رو هم پرسیدم همینجوریه)
در کل بد نیست خوبه

سلام دوست عزیز

من دوشنبه دارم میام یو پی ام
توی خوابگاه و خونه موندم توضیحات شما رو خوندم
ممکنه یه خورده بیشتر توضیح بدی
تو خوابگاه وضعیت غذا چجوریه
اتاق های سینگلش چند مترن حدودا؟
حمام و دستشویی و آشپزخونه اینا داره چجوریه مشترکه؟
من شنیدم ایرونیا خوابگا ه نمیمونن و میان بیرون خونه میگیرن
یه سوال دیگه رشتتون چیه :دی

منم عمران میخونم سازه

iraj_tolue
July 2nd, 2010, 11:23 AM
برای بچه های UTM
دیروز فقط بایکی از بچه های یو تی ام صحبت میکردم(دقیق نیست ولی فقط واسه اینکه یه چیزی دستتون باشه میگم)
یه اتاق سینگل با حمام و دستشویی مجزا بدون کولر فقط با فن ماهی 250 rm

sss666
July 2nd, 2010, 11:56 AM
سلام یه سوالی داشتم کلا دانشگاههای مالزی خوابگاه متاهلی دارند یا نه؟واگه دارند هزینه اش چطوره؟

behmin
July 2nd, 2010, 02:50 PM
سلام یه سوالی داشتم کلا دانشگاههای مالزی خوابگاه متاهلی دارند یا نه؟واگه دارند هزینه اش چطوره؟

دانشگاه یو پی ام خوابگاه متا هلی هم داره که یه واحد هست با وسایل زندگی و هزینه اش هم هفته ای 250 رینگت که البته شامل آب و برق و اینترنت هم میشه ، یو تی ام هم میدونم داره ولی هزینه هاش متفاوته بقیه دانشگاه هارو دوستان بیان بگن

afssai
October 19th, 2010, 10:26 AM
سلام دانشگاه uitm هم یک تا دو ترم خوابگاه مجردی و متاهلی داره . قیمتش ماهی 1000 1200 بود . قبوض آب و برق هم خود دانشگاه پرداخت می کنه . آنتن آسترو هم داره . فرنیش شده 3 خوابه ... یا اگه مجردی بخواین یکی از اتاق ها با هال و پذیرایی مشترک . دختر و پسر هم جداست طبقاتشون

t_sh
October 20th, 2010, 12:43 PM
از بچه هایی که اونجا هستن یک سوال داشتم اگر حدودا 5 روز قبل از ثبت نام بیام اونجا می تونم خوابگاه بگیرم؟ منظورم اینکه چون ترم 2 هست خوابگاه خالی پیدا میشه؟ (دانشگاه upm)

arnika
November 22nd, 2010, 05:58 PM
من میگم چون در جریانم
یو پی ام

من از همون دانشگاه پذیرش گرفتم و می خوام خوابگاه بگیرم اما email رو که جواب ندادن و تلفن رو هم که هر بار یه شماره میدن و جواب درست نگرفتم. میشه راهنماییم کنید چطور میتونم رزرو کنم خوابگاه رو؟ مرسی.

گلی
December 14th, 2010, 12:23 PM
از دوستانی که درutm جهور هستند کسی اطلاعی در مورد خوابگاه باsingle bedیا share داره؟متراژ اتاق چقدر است و امکاناتی نظیر ماشین لباسشویی داردو...
شنیدم اتاقی که می دهند کاملا بدون وسیله است یعنی تخت خواب هایش تشک هم ندارند؟

masoudjoon
December 14th, 2010, 01:10 PM
از دوستانی که درutm جهور هستند کسی اطلاعی در مورد خوابگاه باsingle bedیا share داره؟متراژ اتاق چقدر است و امکاناتی نظیر ماشین لباسشویی داردو...
شنیدم اتاقی که می دهند کاملا بدون وسیله است یعنی تخت خواب هایش تشک هم ندارند؟
دوست محترم
انجمن رو خوب بخونی جواب سوالات هست رو لینک زیر کلیک کن:

اینجا (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?6806-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-UTm-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%D9%8A%D8%B7-%D9%88-%D8%A7%D9%85%D9%83%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AA)

SARA JAHAN
December 24th, 2010, 10:20 AM
سلام بچه ها..ایا کسی میدونه که کمپ mbaدانشگاه utm که به اسم ibsهست خوابگاه داره یا نه؟؟

SARA JAHAN
December 26th, 2010, 11:37 AM
بچه ها کسی اطلاعی نداره؟از خوابگا ه های ibs دانشگاه utm؟

Dena
January 1st, 2011, 02:59 PM
سلام

کسی از وضعیت خوابگاه های متاهلی UKM خبر داره؟ من چهار شنبه دارم میام می خوام ببینم خوابگاه متاهلی همیشه جا هست؟ یا ممکنه پر شده باشه؟ هزینش چقدره و امکاناتش چیه؟

nice_girl
April 25th, 2011, 03:50 PM
سلام
من تازه از دانشگاه UPM پذیرش گرفتم. هزینه توی میلی که واسم اومده حدود ترمی 2 میلیونه که من فکر میکردم یه تومنه. خیلی استرس گرفتم. لطفا اگه کسی در مورد خوابگاههای دانشگاه و وضعیتش اطلاعاتی داره بهم بده.خوابگاهی با حمام دستشویی جدا یا سوئیت داره؟ هزینه؟
خواهشا اگه کسی هست کمکم کنه. مرسی.

ARMINNNN
May 23rd, 2011, 09:44 AM
سلام
من تازه از دانشگاه UPM پذیرش گرفتم. هزینه توی میلی که واسم اومده حدود ترمی 2 میلیونه که من فکر میکردم یه تومنه. خیلی استرس گرفتم. لطفا اگه کسی در مورد خوابگاههای دانشگاه و وضعیتش اطلاعاتی داره بهم بده.خوابگاهی با حمام دستشویی جدا یا سوئیت داره؟ هزینه؟
خواهشا اگه کسی هست کمکم کنه. مرسی.

فكر نميكنم هزينه خوابگاه از 150-200 بيشتر باشه. چرا ترمي 2 ميليون؟ ترم قبلش چقدر بوده؟ چقدر افزايش داده؟

ahsan-khodami
May 28th, 2011, 06:56 PM
دوستان عزیز !
در دانشگاه های مالزی برای دانشجویان بین الملل خوابگاه های خاصی مد نظر است،اینکه خوابگاه فاقد آب سرد و یا آب گرم است ینظر بنده بحثی غیر قابل خواندن و مضحکه اور است.
در دانشگاه یو.تی.ام خوابگاه های تک،دو،سه نفری وجود دارد و صدالبته هر نفر دارای یک اتاق اختصاصی است.در این خوابگاه شما می توانید نمونه بازر یک خانه دانشجویی را بببینید.اینترنت پرسرعت،میز مطالعه،صندلی،امکانات آشپزی و .. وجود دارد.
لذا خواهشمندم دوستان در مورد خوابگاه ها بدون اطلاعات یا منبع موثق جوابی ارسال ننمایند.
شایان ذکر است هزینه اتاق ی نفری برای ترم سپتامبر 2011 هر اتاق یک نفری 65000 تومان است.

mahdavi313
June 21st, 2011, 05:48 PM
من در دانشگاه um پذیرفته شدم. رشته کنترل . و متاهلم . کسی هست تا ازش سوالی بپرسم؟
کسی از خوابگاه اینترنشنال هاوس یا از دانشکده برق um هست؟

anathema.pca
June 21st, 2011, 09:35 PM
دوستان عزیز !
در دانشگاه های مالزی برای دانشجویان بین الملل خوابگاه های خاصی مد نظر است،اینکه خوابگاه فاقد آب سرد و یا آب گرم است ینظر بنده بحثی غیر قابل خواندن و مضحکه اور است.
در دانشگاه یو.تی.ام خوابگاه های تک،دو،سه نفری وجود دارد و صدالبته هر نفر دارای یک اتاق اختصاصی است.در این خوابگاه شما می توانید نمونه بازر یک خانه دانشجویی را بببینید.اینترنت پرسرعت،میز مطالعه،صندلی،امکانات آشپزی و .. وجود دارد.
لذا خواهشمندم دوستان در مورد خوابگاه ها بدون اطلاعات یا منبع موثق جوابی ارسال ننمایند.
شایان ذکر است هزینه اتاق ی نفری برای ترم سپتامبر 2011 هر اتاق یک نفری 65000 تومان است.

دوست عزیز تبلیغات الکی نکن و اطلاعات غلط نده !!

برای دانشجویان بین المللی خوابگاه جدا در نظر گرفته نشده بود اما صحبت هایی شده که شاید از ترم سپتامبر دانشجویان بین المللی فقط در خوابگاه های خاصی اسکان داده بشند. اتاق ها قبلا یک و دو نفره بود که باز هم طبق اطلاعات موجود از این ترم همه اتاق ها تک نفره و با اجاره روزانه 5 یا 6 رینگیت خواهد بود.

در مورد آبگرم و سرد هم شاید برای شما مسئله ای نباشه و اما بچه ها حق دارند که بدوند و در این مورد تصمیم بگیرند.

وسائل اتاق درسته اما امکانات آشپزی رو من که ندیدم. من خودم ظروف آشپزی، یخچال و یه اجاق برقی برای آشپزی گرفتم که البته برای وسایل برقی باید پول برق بدید. یخچال و اجاق هر کدوم 100 رینگیت !

همونطور که قبلا هم گفتم اتاق های دیگه ای هم وجود داره که مثلا سرویس جداگانه یا کولر دارند که اجارشون تا 25 رینگیت در روز بالا میره !

اینترنت هم معمولا موجوده ولی همیشه کیفیت خوبی نداره !

mohsen2011
June 22nd, 2011, 05:49 PM
سلام
من از دانشگاه utm پذيرش گرفتم ميخواستم بدونم براي گرفتن خوابگاه بايد از قبل اقدام كرد(از ايران) و يا بعد از ورود به مالزي و ثبت نام در دانشگاه ميشه رفت خوابگاه؟

anathema.pca
June 22nd, 2011, 08:34 PM
فرقی نمی کنه اما پیشنهاد می کنم وقتی اومدی بری خوابگاه ها رو ببینی بعد انتخاب کنی که کدوم می خوای بری چون اگه بفرستنت به یه خوابگاه عوض کردنش کارت رو یکم سخت می کنه.

mehdisilent
June 23rd, 2011, 09:44 PM
دوستان من سایت خوده utm رو دیدم 4 جور خوابگاه داشت.یک مدلش 2 نفر تو اتاق بود ویه مدل 1 نفره بدون حمام و یه 1 نفره با حمام.که اینارو امکاناتشون رو نوشته بود.
حالا میخواستم بدونم اون مدل خوابگاهی که شبی 15 رینگیته و از همه گرون تر هستش امکاناتش چیه؟یخچال و کولر و تلویزیون داره؟
و یک سواله دیگم اینکه دانشجوهای ایرانی تو کدوم کالج بیشتر هستن؟

rainygirl
June 27th, 2011, 11:50 PM
می شه یک کمی هم در مورد خوابگاه دانشگاه های خصوصی اش هم اگه کسی اطلاعاتی داره بگه؟! آخه اکثرا اینجا فقط در مورد یه سری دانشگاه خاص صحبت می شه مثل um . utm . upm !!!

mehdisilent
June 28th, 2011, 06:24 PM
دوستان من سایت خوده utm رو دیدم 4 جور خوابگاه داشت.یک مدلش 2 نفر تو اتاق بود ویه مدل 1 نفره بدون حمام و یه 1 نفره با حمام.که اینارو امکاناتشون رو نوشته بود.
حالا میخواستم بدونم اون مدل خوابگاهی که شبی 15 رینگیته و از همه گرون تر هستش امکاناتش چیه؟یخچال و کولر و تلویزیون داره؟
و یک سواله دیگم اینکه دانشجوهای ایرانی تو کدوم کالج بیشتر هستن؟
دوستان اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنید

mahdavi313
June 29th, 2011, 11:21 AM
من در دانشگاه um پذیرفته شدم. رشته کنترل . و متاهلم . کسی هست تا ازش سوالی بپرسم؟
کسی از خوابگاه اینترنشنال هاوس یا از دانشکده برق um هست؟

هیچکس از دانشجویان umنیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گلی
July 14th, 2011, 11:54 PM
سلام
بیشتر دانشجوهای upm خارج خوابگاه زندگی میکنن و میگن خوابگاه قابل تحمل نیست ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره منو راهنمایی کنه

AliNem
July 19th, 2011, 08:58 PM
در مورد APIIT یا همون UCTI یک چیزی رو می گم
از نظر خوابگاه چند جا داره که ساوانا هستش ، ویستا و البته فورچون پارک
ساوانا رو که دیگه ارائه نمی ده و ویستا هم فعلا" پره
فورچون پارک مینی مارکت داره و استخر و جیم برای ورزش
برای یک اتاق اسمال حدود 550 رینگیت در بلوک B و حدود 600 رینگت در بلوک A از شما می گیرند
برای اتاق مستر هم حدود 900 تا هستش
وسایل داره
یخچال ، مبل ، در اتاق ها تخت خواب و یک کمد و یک میز مطالعه هست ...
کولر ( ایر کاندیشن ) از ساعت 8 و نیم شب شروع می شه تا 8 صبح و بعد دیگه کار نمی کنه
البته می تونید از پنکه استفاده کنید
ماشین لباس شویی داره و میز نهار خوری در آشپز خونه
بلاک A گاز داره و بلاک B گاز نداره
جفتشون دستگاهی دارن که آب رو به جوش میاره
فورچون پارک خیلی حشره نداره ولی سمپاشی نمی شه و از این جهت خوب نیست به نظر من
سکیوریتی خیلی مزخرف و گیری داره
اگه جدیدا باشید اونجا یه زنی هست به اسم نیکی ، خیلی عوضی و بی منطقه ... خدا کنه کارتون بهش نخوره
و خوردن هر گونه الکل و استعمال سیگار به کل ممنوعه و اگه ببینن سریعا" باید ترک کنید خوابگاه اپیت رو

در کل :
من بعد از 1 ماه موندن رفتم خودم خونه گرفتم !!! خیال خودم رو راحت کردم !!!

faizollah
July 27th, 2011, 01:04 AM
سلام
میخواستم ببینم دانشگاه um از نظر خوابگاه چطوره؟
اتاق یک نفره هم داره؟
ممنون

jonz
August 7th, 2011, 01:14 AM
هیچکس از دانشجویان ukmنیست?
اگه یکی‌ از دوستان لطف کنه و راجع به خوابگاه این دانشگاه یه سری اطلاعات به من بده ممنون میشم
هر چی‌ دنبال این موضوع رفتم چیزی پیدا نکردم کسی‌ هم چیزی نمیدونست

nikookar7
August 7th, 2011, 04:13 PM
من برای 22 آگوست از UTM پذیرش گرفتم ولی بلیط برای 17 آگوست دارم کسی میدونه برای این چند روز خوابگاه میدن یا نه؟

anathema.pca
August 7th, 2011, 08:51 PM
22 آگوست روز ثبت نامه؟

در هر صورت اگه پرینت آفر رو داشته باشی و در ساعت و روز اداری بری SPS بهت خوابگاه میدن ولی تا وقتی که ثبت نام نکردی قیمتش فرق داره و مقداری بیشتره !

meysam620
August 8th, 2011, 09:20 AM
سلام
بیشتر دانشجوهای upm خارج خوابگاه زندگی میکنن و میگن خوابگاه قابل تحمل نیست ممنون میشم اگه کسی اطلاعات بیشتری داره منو راهنمایی کنه
کسی در این مورد نمیتونه راهنمایی کنه

متشکرم

anathema.pca
August 8th, 2011, 12:46 PM
22 آگوست روز ثبت نامه؟

در هر صورت اگه پرینت آفر رو داشته باشی و در ساعت و روز اداری بری SPS بهت خوابگاه میدن ولی تا وقتی که ثبت نام نکردی قیمتش فرق داره و مقداری بیشتره !

داشتم با مسئول انجمن دانشجویان ایرانی صحبت می کردم که گفت پذیرش دانشجویان جدید از 22 آگوست شروع میشه و ممکنه اگه قبل از اون تشریف بیارید بهتون خوابگاه ندن.

nikookar7
August 12th, 2011, 03:24 PM
من با یکی از بچه های اونجا هماهنگ کردم با کارت دانشجویی خودش برام guest house گرفته پرواز ام 17 آگوست هست اگه از دوستان خواستن می تونیم روز های اول رو با هم اونجا باشیم . ضمنا مثل این که به خاطر ماه رمضان پذیرش افتاده 24 تا 26 ام

ahmadlove
August 16th, 2011, 01:29 PM
در مورد APIIT یا همون UCTI یک چیزی رو می گم
از نظر خوابگاه چند جا داره که ساوانا هستش ، ویستا و البته فورچون پارک
ساوانا رو که دیگه ارائه نمی ده و ویستا هم فعلا" پره
فورچون پارک مینی مارکت داره و استخر و جیم برای ورزش
برای یک اتاق اسمال حدود 550 رینگیت در بلوک B و حدود 600 رینگت در بلوک A از شما می گیرند
برای اتاق مستر هم حدود 900 تا هستش
وسایل داره
یخچال ، مبل ، در اتاق ها تخت خواب و یک کمد و یک میز مطالعه هست ...
کولر ( ایر کاندیشن ) از ساعت 8 و نیم شب شروع می شه تا 8 صبح و بعد دیگه کار نمی کنه
البته می تونید از پنکه استفاده کنید
ماشین لباس شویی داره و میز نهار خوری در آشپز خونه
بلاک A گاز داره و بلاک B گاز نداره
جفتشون دستگاهی دارن که آب رو به جوش میاره
فورچون پارک خیلی حشره نداره ولی سمپاشی نمی شه و از این جهت خوب نیست به نظر من
سکیوریتی خیلی مزخرف و گیری داره
اگه جدیدا باشید اونجا یه زنی هست به اسم نیکی ، خیلی عوضی و بی منطقه ... خدا کنه کارتون بهش نخوره
و خوردن هر گونه الکل و استعمال سیگار به کل ممنوعه و اگه ببینن سریعا" باید ترک کنید خوابگاه اپیت رو

در کل :
من بعد از 1 ماه موندن رفتم خودم خونه گرفتم !!! خیال خودم رو راحت کردم !!!
کامل بود . ممنون. کاش همه مثل شما بیان جواب بدن.

ahmadlove
August 16th, 2011, 01:31 PM
بچه های ukm کجان پس؟ چرا کسی از خوابگاه یا وضعیت خونه اطراف این دانشگاه چیزی نمیگه؟!!!
UKM?

shhashemi2000
September 3rd, 2011, 08:51 AM
در مورد خوابگاه های upm باید بگم. اینجا 2 مدل خوابگاه وجود داره.مدل اول college ها هستند .من college شماره 2 بودم. 4 طبقه داره که طبقه 1 تا 3 برای مالایی ها ست و طبقه 4 برای افراد اینترنشنال مثل من و شما می باشد.خوب همه می دونید که آبگرمکن،یخچال و کولر گازی نداره. اتاق ها 2 نفرست .شبی 9 رینگت.به نظر من که اصلا جای زندگی نیست. چند تا مسئله ام هست که از دیگران شنیدم: امنیت نداره،مسئول خوابگاه ممکن سر زده بیاد تو اتاقتون. یه چند نفری هم میگن که کالج شماره 13 بهتره مثلا کولر گازی داره . عده ای هم بدون اجازه یخچال بردن تو اتاق که البته اگر بفهمن جریمه می کنن.در کل با خونه اصلا قابل مقایسه نیست.
مدل دوم international house هستش. بدون کولر گالزی می باشند.ماهی هم 1000 رینگت .اینا قابل تحمل تر از کالج ها هستند.

ronaki
September 3rd, 2011, 08:07 PM
از دوستان کسی از خوابگاه های متاهلی دانشگاه utm شعبه ی جوهور اطلاعاتی داره ؟ ممنون میشم

ahmadlove
September 3rd, 2011, 10:52 PM
در مورد خوابگاه های upm باید بگم. اینجا 2 مدل خوابگاه وجود داره.مدل اول college ها هستند .من college شماره 2 بودم. 4 طبقه داره که طبقه 1 تا 3 برای مالایی ها ست و طبقه 4 برای افراد اینترنشنال مثل من و شما می باشد.خوب همه می دونید که آبگرمکن،یخچال و کولر گازی نداره. اتاق ها 2 نفرست .شبی 9 رینگت.به نظر من که اصلا جای زندگی نیست. چند تا مسئله ام هست که از دیگران شنیدم: امنیت نداره،مسئول خوابگاه ممکن سر زده بیاد تو اتاقتون. یه چند نفری هم میگن که کالج شماره 13 بهتره مثلا کولر گازی داره . عده ای هم بدون اجازه یخچال بردن تو اتاق که البته اگر بفهمن جریمه می کنن.در کل با خونه اصلا قابل مقایسه نیست.
مدل دوم international house هستش. بدون کولر گالزی می باشند.ماهی هم 1000 رینگت .اینا قابل تحمل تر از کالج ها هستند.
خیلی اطف کردی اطلاعاتت رو گذاشتی. تو اون خوابگاه که نه کولر داره نه میشه یخچال داشت احتمالا چی کار باید کرد از گرما و گرسنگی؟!! اینترنشنالش هم که خیلی خیلی گرون میشه واسه یه خوابگاه! قیمت خونه انگار بهتر در میاد!

anathema.pca
September 4th, 2011, 09:21 PM
از دوستان کسی از خوابگاه های متاهلی دانشگاه utm شعبه ی جوهور اطلاعاتی داره ؟ ممنون میشم

خوابگاه های متاهلی UTM در کالج پردانا قرار دارند که وضعیت و محیط خوبی هم دارند اما مشکل اینه که یکی دو ترم باید تو نوبت بمونید تا بهتون خوابگاه بدن.

rezax12
September 14th, 2011, 06:40 AM
سلام دوستان
من رفتم چند تا جا خونه دیدم اما همه سه خوابه هستش(خیلی ها این مدلی اند مستر روم اتاق متوسط و اتاق کوچیک مه 2 تا هم بت روم داره)
نیمه مبله و مبله و خالی همه جوره
اما نمیتونم تنهایی بگیرم اگه کسی علاقمند به همحونه شدن داره اعلام کنه
یا اگه هم خونه ای میخوایید(یعنی خونه دارید)
سپاسگذار و ممنون

le-ciel
February 4th, 2012, 06:41 AM
دوستان کسی از وضعیت خوابگاه های یو.ام. اطلاعی داره؟ مخصوصا هزینش؟

le-ciel
March 30th, 2012, 04:04 PM
دوستان کسی از وضعیت خوابگاه های یو.ام. اطلاعی داره؟ مخصوصا هزینش؟

خب کسی که جوابی نداد، ولی خودم اومدم جواب میدم واسه نسل بعدی مهاجرین به مالزی :)

توصیف خوابگاه در یک کلمه: افتضاح!
از نظر نظافت که واقعا نابود بود! بهترین اتاقش که واسه بچه های اینترنشناله 2 نفره است که 2 تا تخت با 2تا تشک نابود توشه...دوتا کمد، و دوتا میز تحریر... در کل دیگه جای تکون خوردن نداری، فقط باید یا پای میز باشی یا رو تخت! حالت دیگه ای نداره :)
دستشویی و حمام که مشترکه، لباسشویی و اتو هم تو از طبقه 2 تا هست که کاملا مشترکه و از خیلیا شنیدم که به سختی اجازه داری که از لباسشویی استفاده کنی...
هزینه اش هم واسه همون اتاق 2 نفره 400 یا 450 رینگیته..
این در صورتیه که اگه یه اتاق تو یه خونه اجاره کنید، همون پول رو میپردازین ولی اتاق کامل واسه خوتونه و حمام و دستشویی هم فقط ماکزیمم با 1 نفر دیگه تقسیم میشه، نه با کلی آدم دیگه ...
در مجموع حتی المقدور نرید خوابگاه! حیف پول!
موفق باشید.

hichkas2
July 10th, 2012, 12:30 AM
خوب سلام دوستان.
یکی از دوستان من در مالزی درس میخوند و میگفت خابگاه ها اصلا خوب نیستا و ازادی وجود نداره اصلا نمیشه بهش گفت خونه میگفت خابگاه های دانشگاه تهران از اون بهتره و حد اقل یک فضای شخصی داری کسی نمیاد توی اتاق یکهووو..
خابگاه ها سرویس تمیز کردن نداره و نسبتا گرونه.
پیشنهاد میشه یک خونه بگیرید و شیر کنید.
------

calculator
July 10th, 2012, 08:00 PM
[QUOTE=hichkas2;806813]خوب سلام دوستان.
یکی از دوستان من در مالزی درس میخوند و میگفت خابگاه ها اصلا خوب نیستا و ازادی وجود نداره اصلا نمیشه بهش گفت خونه میگفت خابگاه های دانشگاه تهران از اون بهتره و حد اقل یک فضای شخصی داری کسی نمیاد توی اتاق یکهووو..

کدام دانشگاه و شهر بوده دوستت؟

Pahlavi
July 18th, 2012, 02:23 PM
[QUOTE=hichkas2;806813]خوب سلام دوستان.

کدام دانشگاه و شهر بوده دوستت؟
فرق چندانی نداره دوست عزیز, وقتی با همون هزینه شما میتونی یه آپارتمان 3خواب با امکانات بیشتر و 100درصد تمیزتر با دو تا ایرونی بگیری دیگه چه کاریه که با چنتا سیاه پوست و با فرهنگ های متفاوت هم اتاق شی!

masoudjoon
August 5th, 2012, 05:57 AM
[QUOTE=calculator;808026]
فرق چندانی نداره دوست عزیز, وقتی با همون هزینه شما میتونی یه آپارتمان 3خواب با امکانات بیشتر و 100درصد تمیزتر با دو تا ایرونی بگیری دیگه چه کاریه که با چنتا سیاه پوست و با فرهنگ های متفاوت هم اتاق شی!

سلام دوست عزیز

بحث فرهنگ های مختلف رو میشه تاب آورد ولی اینکه میگید ""چند تا سیاه پوست"" به نظر من اصلا قشنگ نیست..تفاوت فرهنگی همیشه هست اما به رنگ پوست ربطی پیدا نمیکنه...باید یک فرقی بین کسی که تحصیلات تکمیلی داره و سایرین باشه...نژادپرستی همه جای دنیا منسوخ شده.

samiraParham
August 13th, 2012, 04:05 PM
سوال اولم اینه که آیا دزدی هم در خوابگاه ها وجود داره یا نه ؟ و دوم اینکه وضعیت اینترنت به چه صورت میباشد ؟

masoudjoon
August 14th, 2012, 07:07 AM
سوال اولم اینه که آیا دزدی هم در خوابگاه ها وجود داره یا نه ؟ و دوم اینکه وضعیت اینترنت به چه صورت میباشد ؟

از نظر دزدی خوابگاه ها امن هستند...پول رو هم که میذارید بانک...اینترنت هم خوابگاه به خوابگاه متفاوته ولی میتونید اینترنت وایرلس 4G بگیرید و از سرعت زیاد 1.5 Mb/s واسه چت و .... استفاده کنید...کتابخونه هم اینترنت خوبی داره.
اینا واسه UTM بود...سایر دانشگاه ها رو دوستان بگند.

a5403895
August 20th, 2012, 10:13 AM
سلام
چند تا سوال در مورد خوابگاهها داشتم
1- وضعیت خوابگاههای academia چطور هست؟
2- آیا میشه خوابگاه زیر 400 رینگت پیدا کرد؟
3-میشه تو خوابگاههای بدون ایر کاندیشنر و فقط با پنکه تحمل کرد یا نه؟
4- خوابگاههای نزدیک یو پی ام کجاها هستند؟
ممنون از پاسختون

pegah_p6
August 21st, 2012, 05:31 PM
hi,academia is good,i visited there last week but too expensive ,i think the price is not reasonable... the cheapest room, imean small room is too small but furnished and the rent is 600 rm per month and waterbill &electicity bill is not included,when i entered malaysia thats a bit hard for me to bear the heat but gradually you will adapt yourself,dont worry, i could but you can rent a room with aircon in case...,i recommend you not to use the on-campus or of-campus to stay most of them dont have a good condition,accesibility.... ,if you dont want to spend lots of money you can rent a small room for 250-300rm in jutamines or southcity which has upm's bus service,but you should come sooner than other because most of upm's students prefer to rent these kind of cheap rooms

سلام
چند تا سوال در مورد خوابگاهها داشتم
1- وضعیت خوابگاههای academia چطور هست؟
2- آیا میشه خوابگاه زیر 400 رینگت پیدا کرد؟
3-میشه تو خوابگاههای بدون ایر کاندیشنر و فقط با پنکه تحمل کرد یا نه؟
4- خوابگاههای نزدیک یو پی ام کجاها هستند؟
ممنون از پاسختون

IIUM
September 9th, 2012, 10:02 AM
با سلام خدمت دوستان
دانشگاهی که من اومدم IIUM هست در شمال شرق کوالالامپور
هزینه اتاق توی خوابگاه ( یک نفره ) هست ترمی 1260 رینگیت
از اینترنت وایرلس دانشگاه هم میشه مجانی استفاده کرد توی خوابگاه
جو خوابگاه و کلا دانشگاه هم خیلی دوستانه هست
و اونطور سخت گیریها و تبعیض هایی که من شنیده بودم از بعضی دوستانی که شایعه کرده بودن، اصلا اینجا خبری نیست
پنکه سقفی داره با تخت و کمد و میز مطالعه و قفسه و اینجور چیزا
خیلی هم تمیز هست
داخل مجموعه دانشگاه هم واقع شده و پیاده میشه رفت به تموم بخش های دانشگاه
اتاق هایی که 3-4 نفره هستن، هزینش ترمی 600 رینگیته
موفق باشین

Pahlavi
September 9th, 2012, 11:35 AM
[QUOTE=Pahlavi;819723]

سلام دوست عزیز

بحث فرهنگ های مختلف رو میشه تاب آورد ولی اینکه میگید ""چند تا سیاه پوست"" به نظر من اصلا قشنگ نیست..تفاوت فرهنگی همیشه هست اما به رنگ پوست ربطی پیدا نمیکنه...باید یک فرقی بین کسی که تحصیلات تکمیلی داره و سایرین باشه...نژادپرستی همه جای دنیا منسوخ شده.
شما دوست عزیز وقتی با موضوعی مغایر با دیدگاهتون که "خارج از بحث تاپیک" هست مواجه میشید بهتره اون رو با p.m دنبال کنید,موافقم که در کل میشد ادبیات بهتری بکار برد اما حقیقت رو نمیشه انکار کرد که بیشتر دانشجوهای خارجی غیر ایرانی رو سیاه پوستان تشکیل میدند که تجربه چنتا از دوستان من روشن کرده به بهداشت اهمیت چندانی نمیدند(حالا شما اگه اسم بهتری برای واژه سیاه پوست میدونید اونرو پیام خصوصی کنید)موفق باشید.

Kasra1366
October 1st, 2012, 06:42 PM
سلام،

من دانشجو Nottingham هستم. خواستم بگم، اشتباه بزرگی کردم که تو خوابگاه خود دانشگاه اتاق نگرفتم.

هرکسی که میخواد بیاد به این دانشگاه، حتماً اپلای کنه.

isar
October 2nd, 2012, 08:40 PM
هیچکس از دانشجویان ukmنیست?
اگه یکی‌ از دوستان لطف کنه و راجع به خوابگاه این دانشگاه یه سری اطلاعات به من بده ممنون میشم
هر چی‌ دنبال این موضوع رفتم چیزی پیدا نکردم کسی‌ هم چیزی نمیدونست

من هم UKM هستم؛ اما هیچ کسی را پیدا نمی کنم که کمی اطلاعات از او بگیرم. اگر کسی از UKM، خوابگاه ها و یا نحوه اتاق گرفتن اطلاعات بیشتری دارد، اطلاع بدهد.

Nik2000
October 7th, 2012, 11:15 PM
من هم UKM هستم؛ اما هیچ کسی را پیدا نمی کنم که کمی اطلاعات از او بگیرم. اگر کسی از UKM، خوابگاه ها و یا نحوه اتاق گرفتن اطلاعات بیشتری دارد، اطلاع بدهد.
توي مالزي اوضاع خوابگاه ها خوب نيست و بهترين راه اينه كه دو يا سه نفري يه خونه رو اجاره كنيد و شر كنيد امكانات خونه ها هم خوبه هم ارزون تر