PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لاتاری 2012

صفحه ها : 1 [2]

sah80
May 20th, 2011, 01:42 AM
دوستان عزیز،

در ایمیلی که ارسال شده به وضوح اعلام شده که فقط جنبه اطلاع رسانی داره و صحبتی از qualified or disqualified نیست !
دوستانی هم که ایمیل رو هنوز دریافت نکردند صبر داشته باشند... تا اعلام نتایج بیش از یک ماه دیگه باقی هست... احتمالا در چند روز آینده دریافت خواهید کرد.

دوست عزيز دقيقا نوشته كه شما كواليفاي هستيد:
you submitted a qualified entry between....
ولي بايد صبر كنيد. مال من همين 10 دقيقه پيش اومد.

arcarahim
May 20th, 2011, 12:58 PM
درود بر همه ی دوستان،
به یاد دارم در قوانین اینجا خوانده بودم که اگر سخنی رانده می شود باید با در نظر گرفتن احتمالات باشد و از بیان مطالب به شکلی که قطعیت را متبادر کند خودداری کنیم. در مورد لاتاری امسال مطالبی را خواندم که برخی از آنها بی ذکر منبع آمده بود و به نظر بیشتر بر پایه ی حدس و گمان ها بوده است؛ در مورد هک شدن سایت و مانند آن. آن گونه که در متن همین نامه آمده ناعادلانه بودن و رندوم نبودن دلیل باطل شدن این لاتاری ذکر شده: "The results were not valid because they did not represent a fair, random selection of entrants, as required by U.S. law. They were posted in error. " در متن نامه ای که برای من نیز در تاریخ 19 می ارسال شده آمده است که:"You submitted a qualified entry between October 5, 2010 and November 3, 2010. Your entry remains with us and will be included in the new selection lottery. " در نتیجه همانطور که یکی از دوستان گفته اند به نظر کسانی که این میل را دریافت کرده اند qualify شده اند و اطلاعات آن ها نیز در data base موجود است. در مورد کسانی هم که confirmation number خود را از بین برده اند به صراحت لینکی در میل آمده که ایشان را برای دریافت دوباره آن هدایت می کند: "
If you lost or destroyed your confirmation number, please click here:
https://ceac.state.gov/ccd/pls/public/edv_confirmation_num.php?p=BEBF95DDC0578A76899B641 89234067D"
نکته ی دیگری که از این میل می توان استخراج کرد نحوه ی نگارش آن است و نکاتی کوچک دیگری که می تواند ما را در شناسایی میل هایی که قصد کلاهبرداری دارند یاری کند. اگر به آدرس فرستنده دقت کنیم می بینیم که آدرس پستی درست باید به این گونه باشد:"
"no-reply@state.gov" no-reply@state.gov" در انتهای آدرس پس از @ state.gov آمده که نحوه ی آدرس دهی
منتطقی بر اساس آدرس سایت این گونه است. این آدرس را می توانید با آدرس هایی که در پست های قبلی به
عنوان میل های Fraud آمده مقایسه کنید.
البته در این میل که به دست بیشتر دوستان رسیده هیچ درخواستی بر دریافت پول نشده و شماره حسابی نیز در
آن برای واریز وجهی نیامده.
برای همگی آروزی شادی و پیروزی دارم و می دانم تمام کسانی که اینجا هستند به دنبال هدفی والا و برای پیشرفت
زندگی خود و سایرین در تلاش اند به امید روزی که شاهد مطلوب را در آغوش بگیریم.

samanjan
May 20th, 2011, 07:03 PM
درود بر همه ی دوستان،
به یاد دارم در قوانین اینجا خوانده بودم که اگر سخنی رانده می شود باید با در نظر گرفتن احتمالات باشد و از بیان مطالب به شکلی که قطعیت را متبادر کند خودداری کنیم. در مورد لاتاری امسال مطالبی را خواندم که برخی از آنها بی ذکر منبع آمده بود و به نظر بیشتر بر پایه ی حدس و گمان ها بوده است؛ در مورد هک شدن سایت و مانند آن. آن گونه که در متن همین نامه آمده ناعادلانه بودن و رندوم نبودن دلیل باطل شدن این لاتاری ذکر شده: "The results were not valid because they did not represent a fair, random selection of entrants, as required by U.S. law. They were posted in error. " در متن نامه ای که برای من نیز در تاریخ 19 می ارسال شده آمده است که:"You submitted a qualified entry between October 5, 2010 and November 3, 2010. Your entry remains with us and will be included in the new selection lottery. " در نتیجه همانطور که یکی از دوستان گفته اند به نظر کسانی که این میل را دریافت کرده اند qualify شده اند و اطلاعات آن ها نیز در data base موجود است. در مورد کسانی هم که confirmation number خود را از بین برده اند به صراحت لینکی در میل آمده که ایشان را برای دریافت دوباره آن هدایت می کند: "
If you lost or destroyed your confirmation number, please click here:
https://ceac.state.gov/ccd/pls/public/edv_confirmation_num.php?p=BEBF95DDC0578A76899B641 89234067D"
نکته ی دیگری که از این میل می توان استخراج کرد نحوه ی نگارش آن است و نکاتی کوچک دیگری که می تواند ما را در شناسایی میل هایی که قصد کلاهبرداری دارند یاری کند. اگر به آدرس فرستنده دقت کنیم می بینیم که آدرس پستی درست باید به این گونه باشد:"
"no-reply@state.gov" no-reply@state.gov" در انتهای آدرس پس از @ state.gov آمده که نحوه ی آدرس دهی
منتطقی بر اساس آدرس سایت این گونه است. این آدرس را می توانید با آدرس هایی که در پست های قبلی به
عنوان میل های Fraud آمده مقایسه کنید.
البته در این میل که به دست بیشتر دوستان رسیده هیچ درخواستی بر دریافت پول نشده و شماره حسابی نیز در
آن برای واریز وجهی نیامده.
برای همگی آروزی شادی و پیروزی دارم و می دانم تمام کسانی که اینجا هستند به دنبال هدفی والا و برای پیشرفت
زندگی خود و سایرین در تلاش اند به امید روزی که شاهد مطلوب را در آغوش بگیریم.

سلام

من موافقم ممکنه این ایمیل هم کلاهبرداری باشد ولی اگر ایمیلی براتون آمد که آدرس و شماره تلفن و .... را بدید

شما گول این ایمیل ها را نخورید و به سایت اصلی مراجعه کنید .

و حتی ممکنه سایت اصلی هم هک کرده باشند و اونجا هم از شما آدرس و مشخصات بخواهند . مشخصات باز هم ندهید

pooneh_sharifi
May 21st, 2011, 10:38 AM
ببخشید شما دقیقا با چی موافقید؟؟؟؟ ایشون دقیقا دارن می گن که این ایمیل تقلبی نیست.. متاسفانه این شیوه اطلاع رسانی و احترام به حقوق شرکت کنندگان در قرعه کشی واسه ماها که تو یه جای بی قانون زندگی می کنیم اصلا جا نیفتاده... وگرنه که این یه ایمیل ساده اطلاع رسانیه و برای جلوگیری از ضایع شدن حق افراد شرکت کننده فرستاده شده...

arcarahim
May 21st, 2011, 11:38 AM
ببخشید شما دقیقا با چی موافقید؟؟؟؟ ایشون دقیقا دارن می گن که این ایمیل تقلبی نیست.. متاسفانه این شیوه اطلاع رسانی و احترام به حقوق شرکت کنندگان در قرعه کشی واسه ماها که تو یه جای بی قانون زندگی می کنیم اصلا جا نیفتاده... وگرنه که این یه ایمیل ساده اطلاع رسانیه و برای جلوگیری از ضایع شدن حق افراد شرکت کننده فرستاده شده...

درود بر دوستان،
من تلاش کردم جانب احتیاط رو نگه دارم و با قطعیت نظر ندهم. این میل از قرار به دست کسان زیادی رسیده از جمله من و برادرم که خودم براش ثبت نام کردم. با در نظر گرفتن شیوه ی نگارش نامه و محتوای آن و مراجعه به سایت لاتاری "http://www.dvlottery.state.gov (http://www.dvlottery.state.gov/)" و مطالعه کل مطلب آن به نظر این یکی تقلبی نباشد. اما گفتم به نظر! من هم در همین اندازه که جستجو کردم می دانم ولی چیزی که واضح است در مقیاس بزرگی این اتفاق افتاده و اگر تقلبی هم در کار باشد برای همه خواهد بود و در نتیجه یا لاتاری امسال برقرار خواهد بود برای همگی یا کلا کن لم یکن خواهد شد. ولی باز هم همه باید منتظر اخباری که از طریق همین سایت در اختیار ماهست باشیم و از پر و بال دادن به حاشیه ها و سخنانی که پایه و اساس مشخصی ندارند خودداری کنیم. بی شک همه ی ما به دنبال رسیدن به هدفمان و کمک به دوستانمان در این راه هستیم. امیدوار باشیم و پیگیر.
یا حق

ebi.ebrahimi
May 21st, 2011, 02:36 PM
دوستان لینکهایی رو از چند خبرگزاری معتبر براتون می زارم . امیدوارم این بحث راست و دروغ بودن این قضیه تموم بشه .
این به نقل از خبرگزاری رویتر (http://www.news24.com/World/News/US-makes-mistake-on-visa-lottery-20110514)
این خبرگزاری AFP (http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5g3MqEWQlECYEo7DBehbhSOff6Nng?docId=CNG.e3465 c20de9ed0ab1051e340d52cbd47.251)
این هم نشریه ی The Monitor (http://www.themonitor.com/articles/department-50423-lottery-entries.html)

- جالبه که امسال حدود 14.7 میلیون نفر شرکت کننده داشتن و نسبت به سال گذشته حدود 1 میلیون نفر افزایش تقاضا به چشم می خوره .
- اونها وقتی متوجه اشکال نرم افزارشون شدن که دیدن 90 درصد از پذیرفته شده ها ، از دو روز اول ثبت نام ، انتخاب شدن .
به هر حال باید صبر کرد تا اواسط جولای .

sah80
May 22nd, 2011, 12:23 AM
ميگم حالا چرا 15 جولاي؟
يك برنامه رو درست كردن مگه چقدر وقت ميبره؟
خو عجله داريم واسه رفتن!!!!! :D

mg1362
May 23rd, 2011, 05:49 PM
الان همه دوستان این ایمیل رو دریافت کردن؟ من که هنوز چیزی نگرفتم

amir_civil62
May 23rd, 2011, 06:08 PM
من که دریافت کردم.. حدود 3 چها روزه پیش

dada_morteza
May 24th, 2011, 01:03 PM
,والا ما هم دریافت نکردیم همچین ایمیلی

rojak
May 24th, 2011, 01:23 PM
ما هم (سه نفر)emaili دریافت نکردیم.پس یعنی من که confirmation number گم کرده بودم می تونم دوباره گیر بیارم؟

ebi.ebrahimi
May 24th, 2011, 02:18 PM
ما هم (سه نفر)emaili دریافت نکردیم.پس یعنی من که confirmation number گم کرده بودم می تونم دوباره گیر بیارم؟
اگر اون ایمیل برات بیاد ، آره .
توی اسپم ها رو هم نگاه کن .

14 میلیون نفره . شوخی نیست . به تمام اینها ایمیل رو فرستادن ، خدا می دونه چقدر وقت میبره . البته خودشون هم می دونن .

rojak
May 24th, 2011, 04:02 PM
مرسی .فقط یه سوال دیگه.من برای دو نفر دیگه به غیر از خودم فرم پر کردم و برای اونها هم email خودمو وارد کردم.به نظر شما برای من باید 3 تا email بیاد؟شاید نباید این کارو می کردم.ممنون از راهنماییتون

MASROUR
May 24th, 2011, 04:46 PM
من برای دو نفر دیگه به غیر از خودم فرم پر کردم و برای اونها هم email خودمو وارد کردم.به نظر شما برای من باید 3 تا email بیاد؟شاید نباید این کارو می کردم.
این دقیقا کاریه که منهم انجام دادم و هیچ ایمیلی دریافت نکردم هنوز!

faraz_fahimi
May 24th, 2011, 05:03 PM

مشکلی نیست من برای سه نفر با ایمیل خودم ثبت نام کردم و همه ایمیلها هم رسید برام.

moonlight
May 24th, 2011, 07:48 PM
نباید مشکلی باشه.منهم برای دو نفر دیگه با ایمیل خودم ثبت نام کردم و به تعداد ثبت نامها از این ایمیل دریافت کردم!

چاوش
May 24th, 2011, 09:30 PM
منم واسه خودمو همسرم ثبت نام کردم یه ایمیل دادم واسه هر دومون هم اومد

amirhossein.gh
June 4th, 2011, 12:12 PM
سلام بچه ها
امروز برای من یه ایمیل از طرف اونا که گفتن برنده شدی!!!
یعنی چی؟
دارم سکته می کنم!
یکی جواب بده

Resident
June 4th, 2011, 12:18 PM
دوست عزیز نتایج قرعه کشی از طریق سایت اعلام میشه.واسه همین هم بود که وقتی اعلام شد که نتایج اولیه معتبر نیست گفتن که 15 July در قرعه کشی مجدد از همین شماره استفاده کنید.

سلام بچه ها
امروز برای من یه ایمیل از طرف اونا که گفتن برنده شدی!!!
یعنی چی؟
دارم سکته می کنم!
یکی جواب بده

amirhossein.gh
June 4th, 2011, 12:44 PM
بابا من که اون نتایج اولیه رو نمی گم
الان یه ایمیل فرستادم برای US Dep of State کمکم کنند
دوستان دیگه آگاه باشن ممکنه این ایمیل یه کار اخذی از طرف آدمای بد! باشه، پس گوش به زنگ باشین

far1033
June 4th, 2011, 01:10 PM

Resident
June 4th, 2011, 01:14 PM
من فهمیدم شما چی میگی.منظورم این بود که این ایمیل و شبیه اون چیزی جز کلاهبرداری نیست و تنها مرجع اعلام نتیجه سایت رسمی وزارت خارجه هست.در ضمن خودشون تو ایمیل توضیحی که فرستادن اعلام کردن که دیگه ایمیل ارسال نمی کنن و این یکی هم استثنا بوده.

بابا من که اون نتایج اولیه رو نمی گم
الان یه ایمیل فرستادم برای US Dep of State کمکم کنند
دوستان دیگه آگاه باشن ممکنه این ایمیل یه کار اخذی از طرف آدمای بد! باشه، پس گوش به زنگ باشین

amirhossein.gh
June 4th, 2011, 09:40 PM
Resident عزیز خیلی کمکم کردی،ممنون
اون ایمیلی که می خاستن کلاه برداری کنن را گذاشتم ببینید شاید فردا واسه کسه دیگه ای هم بیاد

m.a.a
June 4th, 2011, 10:29 PM
Resident عزیز خیلی کمکم کردی،ممنون
اون ایمیلی که می خاستن کلاه برداری کنن را گذاشتم ببینید شاید فردا واسه کسه دیگه ای هم بیاد

اگر متن این ایمیل را در گوگل جستجو کنید متوجه میشین که یک اسپم هست.

MrsiLeNt
June 5th, 2011, 06:13 PM
با سلام خدمت دوستان محترم .
آقا من تازه این سایت رو پیدا کردم و داشتم صفحه های قبل رو میخوندم و همه میگفتن محلط ثبت نام داره تموم میشه ......
مگه محلط ثبت نام 2012 از شهریور امسال نیست ؟

poweronline
June 6th, 2011, 10:38 AM
با سلام خدمت دوستان محترم .
آقا من تازه این سایت رو پیدا کردم و داشتم صفحه های قبل رو میخوندم و همه میگفتن محلط ثبت نام داره تموم میشه ......
مگه محلط ثبت نام 2012 از شهریور امسال نیست ؟
مهلت ثبت نام نوامبر پارسال تمام شد،البته تو سایتهای کلاه بردار همیشه ثبت نام هست.
شما باید توجه داشته باشید که فقط از طریق لینک زیر می تونید ثبت نام کنید و از صحت آن اطمینان داشته باشید.
http://dvlottery.state.gov/

rojak
June 6th, 2011, 10:54 AM
ولی من همچنان email ی دریافت نکردم.برای همه(اطرافیان)اومده

arcarahim
June 7th, 2011, 11:58 AM
ولی من همچنان email ی دریافت نکردم.برای همه(اطرافیان)اومده

گمان می کنم آنگونه که بر می آید و دوستان گفته اند بسیاری دریافت کرده اند. آیا از صحت آدرس میل خودتون که در فرم وارد کردید اطمینان دارید؟ اگر که مشخصات خودتون رو درست وارد کرده باشید و Qualified شده باشید قائدتا باید میل هم دریافت کرده باشید. پس دو احتمال هست:
1- آدرس میل رو صحیح وارد نکرده اید
2- Qualified نشده اید
3- و شاید باز هم سیستم آنها دجار اشتباه شده باشه و برای همه میل نفرستاده باشه -که این خیلی به نظر من بعید میرسه-
در هر حال اگر که confirmation number خودتون رو همچنان دارید در زمان اعلام دوباره نتایج می توانید به سایت مراجعه کنید و از نتیجه خبر دار شوید.
برای شما آرزوی شادی و پیروزی دارم

Najmehapplyabr
June 17th, 2011, 01:06 PM
سلام

منهم از این ایمیلی که میگین چیزی دریافت نکردم اطلاعاتم را هم درست وارد کردم کلا از وقتی که در سایت ثبت نام کردم هیچ ای میلی دریافت نکردم !! جز یکسری اسپم.

naeemtop
June 20th, 2011, 01:29 AM
2 تا سوال :

1-ثبت نام جدید حدودا کی باز میشه؟

2-من شنیدم اینکه از عکسی استفاده کنیم که پارسال یا سال قبلش واسه لاتاری باهاش ثبت نام کردیم باعث ریجکت میشه آیا این درسته؟ کسی مثال نقضی دیده؟ (کسی که با یه عکس سال قبل ثبت نام کرده ولی قبول شده؟)

آخه آدم زورش میاد هر دفعه بره عکس بگیره

poweronline
June 20th, 2011, 11:33 AM
2 تا سوال :

2-من شنیدم اینکه از عکسی استفاده کنیم که پارسال یا سال قبلش واسه لاتاری باهاش ثبت نام کردیم باعث ریجکت میشه آیا این درسته؟ کسی مثال نقضی دیده؟ (کسی که با یه عکس سال قبل ثبت نام کرده ولی قبول شده؟)

1-فکر کنم از 5 oct تا 3 nov
2-سالی یه بار عکس گرفتن نه در د سر داره نه گرونه که بخوای ریسک کنی و به این چیزا فکر کنی

همای
June 20th, 2011, 02:30 PM
شما مي تونيد همچين كاري رو انجام بديد . و البته شانس برنده شدنتون دو برابر ميشه . قاعدتا اگر شما برنده بشيد همسرتون به عنوان همراه مي تونه گرين كارت بگيره و يا همين طور وقتي همسرتون برنده شن شما هم مي تونيد گرين كارت بگيرين.
اين گونه از ثبت نام به هيچ وجه برخلاف قوانين لاتاري نيست !
سلام.
ولی من شنیدم که اگه اینجوری ثبت نام کنید عملا یه خونواده دوبار ثبت نام کرده، و می دونید که هر کی دوبار ثبت نام کنه کلا از دور خارج میشه. به نظرم منطقیه. اگه غیر از این باشه زوج ها حق بقیه رو ضایع می کنن که!

MASROUR
June 20th, 2011, 02:51 PM
سلام.
ولی من شنیدم که اگه اینجوری ثبت نام کنید عملا یه خونواده دوبار ثبت نام کرده، و می دونید که هر کی دوبار ثبت نام کنه کلا از دور خارج میشه. به نظرم منطقیه. اگه غیر از این باشه زوج ها حق بقیه رو ضایع می کنن که!
نه دوست عزیز چنین کاری اصلا خلاف مقررات شرکت در لاتاری نیست. زوج ها میتونن جداگانه ثبت نام کنن و هرکدوم برنده بشه همسر هم بصورت خودکار میتونه برای مصاحبه بره و گرین کارد بگیره. مثال نقضش هم فراوونه.

hoomi_mcitp
June 20th, 2011, 03:21 PM
دوستان یک سوال. گرفتن عکس با دوربین دیجیتال اگه کل قوانین عکس و درست رعایت کنیم که مشکلی نداره؟

MASROUR
June 20th, 2011, 03:43 PM
دوستان یک سوال. گرفتن عکس با دوربین دیجیتال اگه کل قوانین عکس و درست رعایت کنیم که مشکلی نداره؟
خیر مشکلی نیست.

shahinsc
June 21st, 2011, 11:46 AM
دوستان

با برنده شدن در لاتاری همه چی تمومه وصد در صد اقامت رو میگیریم یا باز هم اما و اگر هایی داره. مراحل بعدش به چه صورته؟

hoomi_mcitp
June 22nd, 2011, 04:30 PM
دوستان

با برنده شدن در لاتاری همه چی تمومه وصد در صد اقامت رو میگیریم یا باز هم اما و اگر هایی داره. مراحل بعدش به چه صورته؟
خیر اینطوری نیست.هرساله 100 هزاز نفر در لاتری قبول میشن که به 50 هزار نفر گرین کارت داده میشه.

همای
June 24th, 2011, 03:29 PM
خیر اینطوری نیست.هرساله 100 هزاز نفر در لاتری قبول میشن که به 50 هزار نفر گرین کارت داده میشه.
چرا؟ چی میشه بعدش؟

sah80
June 24th, 2011, 03:57 PM
در مورد عكس
من همون عكس پارسالم رو فرستادم و ايميل كواليفاي هم برام اومده
نكنه اگر انتخاب بشم ويزامو ندن بخاطر اين مساله؟

mzz
June 25th, 2011, 01:45 AM
2 تا سوال :

1. معلوم نیست اصلا باز بشه یا نه..
2. من که تا به حال نشنیدم به خاطر عکس رد کنن !!

mzz
June 25th, 2011, 01:47 AM
من خودم ایمیل دریافت کردم اما برا خواهرم هیچ ایمیلی نیومده...و confirmation numberش و هم گم کرده....یعنی پرید دیگه ؟

mzz
June 25th, 2011, 01:51 AM
چرا؟ چی میشه بعدش؟

خب خیلیها صلاحیت ندارن برن....تحصیلات و پول مهمه براشون..اگه یک اسپانسر هم تو آمریکا داشته باشی بهتر هم هست....کلا خوبارو گلچین میکنن

uxmal09
June 26th, 2011, 04:45 PM
من خودم ایمیل دریافت کردم اما برا خواهرم هیچ ایمیلی نیومده...و confirmation numberش و هم گم کرده....یعنی پرید دیگه ؟

متاسفانه بله، مگه اینکه کی سی سی دوباره ایمیل بزنه

IN$PIRE
June 26th, 2011, 11:49 PM
سلام
دوستان برای من هیچ ایمیلی نیومده یعنی من disqualified شدم؟!! :(

amirhossein.gh
June 27th, 2011, 02:16 AM
no one know the exact answer,so instead of make yourself nervous,
relax and wait till 15th July
it'll be soon

uxmal09
June 27th, 2011, 10:07 AM
حرف دوستمون کاملاً درسته. اومدن ایمیل یا نیومدن ایمیل هیچ معنی خاصی نمیده. کانفرمیشن نامبر رو اگه داشته باشید می توانید 15 جولای چک کنید.

ebi.ebrahimi
July 4th, 2011, 03:47 PM
سلام.
نه دوست عزیز . فرمایش شما صحیح نیست .
دستور العمل پر کردن فرم لاتاری ، صراحتا این مسئله رو توضیح داده که همسران ،هر کدومشون می تونن جداگانه درخواست رو پر کنند و باید اسم همسرشون رو هم در فرم قید کنند .
قاعدتا هر کدوم هم که برنده بشه ، همسرش هم همراهش خواهد بود .
معمولا برای افراد متاهل، اندکی امتیاز بیشتری در نظر می گیرن .
با آرزوی موفقیت برای همه در راه فرار از وطن .

adelante94
July 4th, 2011, 03:51 PM
با سلام خدمت شما و دوستان عزيزم

ميخواستم بودنم آيا آفلاين يا پي دي افي براي نمونه از فرم ثبت نام لاتاري تو سايت هست اگه هست لطفا لينكشو به من هم بديد.

متشكرم

poweronline
July 4th, 2011, 08:17 PM
1. معلوم نیست اصلا باز بشه یا نه..
2. من که تا به حال نشنیدم به خاطر عکس رد کنن !!
باید یه نفر قبول بشه و اگه به خاطر عکس قدیمیش رد بشه،اونوقت میشه مطمئن شد.
آیا حاضرید شانس 0.1 درصدی خودتونو در صورت قبولی خراب کنید؟

poweronline
July 4th, 2011, 08:21 PM
چرا؟ چی میشه بعدش؟
بعدش هیچی نمیشه، یعنی ویزا نمی دن و شما رد میشی.انگار که نه انگار قبول شدی!

poweronline
July 4th, 2011, 08:23 PM
با سلام خدمت شما و دوستان عزيزم

ميخواستم بودنم آيا آفلاين يا پي دي افي براي نمونه از فرم ثبت نام لاتاري تو سايت هست اگه هست لطفا لينكشو به من هم بديد.

متشكرم
دوست عزیز ! حالا حالا ها زوده به فکر ثبت نام لاتاری جدید باشی، بزار مو قع ثبت نام! اصلا شاید سال دیگه ثبت نامی نباشه برای ایران.

همای
July 5th, 2011, 10:11 AM
بعدش هیچی نمیشه، یعنی ویزا نمی دن و شما رد میشی.انگار که نه انگار قبول شدی!
چرا خب؟ مگه همش همين نيست؟ گفته كه كاملا رندوم انتخاب مي كنيم و ...

poweronline
July 5th, 2011, 01:11 PM
چرا خب؟ مگه همش همين نيست؟ گفته كه كاملا رندوم انتخاب مي كنيم و ...
شما متوجه منظور من نشدید،گفتند که 100 هزار نفر رو انتخاب می کنن، ولی فقط 50 هزار نفر گرین کارد رو دریافت می کنن و ویزا میگیرن و میرن آمریکا! و بقیه 50 هزار نفر رد میشن (با اینکه تو قرعه کشی اسمشون در اومده بود)

IN$PIRE
July 5th, 2011, 01:18 PM
ببخشید این منبع حرف شما کجاست؟! یعنی اگه یکی مدارکش مشکلی نداشته باشه و توی قرعه کشی قبول بشه باز ممکنه گرین کارد نگیره؟! شما اشتباه میکنید فکر کنم

reza85
July 5th, 2011, 01:42 PM
ببخشید این منبع حرف شما کجاست؟! یعنی اگه یکی مدارکش مشکلی نداشته باشه و توی قرعه کشی قبول بشه باز ممکنه گرین کارد نگیره؟! شما اشتباه میکنید فکر کنم
این‌که در قرعه‌کشی اسمتون در بیاد تازه یکی از هفت‌خان رو رد کردید؛ مصاحبه‌ی مهمی هم پیش رو دارید که تعیین‌کننده‌اس

pooneh_sharifi
July 5th, 2011, 04:46 PM

اتفاقا کاملا منطقیه... ایشون درست می گن... ممکنه یه آدم داغون و معتاد و مریض و مثلا مبتلا به بیماری های مسری و .... ثبت نام کنه و شانسی قبول شه.. به نظر شما معقوله که بهش ویزا بدن؟؟ قصد توهین ندارماااا ولی خوب آمریکایی ها خودشون به اندازه کافی آدم داغون دارن که از کشورای دیگه قبول نکنن...

ghlobe
July 5th, 2011, 05:17 PM

منبعش اینجاست:
http://travel.state.gov/pdf/1318-DV2012Instructions-ENGL.pdf

پاسخ به سئوال 19 "HOW MANY INDIVIDUALS WILL BE SELECTED?" رو ببینید.

Resident
July 5th, 2011, 05:24 PM
تو ایمیلی که وزارت خارجه برای توضیح فرستاده بود نوشته که نتایج جدید 15 جولای یا حدود اون تاریخ اعلام میشه.یعنی که ممکنه زودتر هم اعلام کنن.کسی خبری داره؟

imanss
July 6th, 2011, 12:04 PM
سلام
یک سوال : اینکه تاریخ دقیق ثبت نام جدید ؟

میخواستم یه کمکی به دوستان کنم .

یک سرشماری از تعداد گرین کارت دریافتی برای کشور بنگلادش انجام گرفته شده که نتیجه ان را در اینجا اورده شده
تعداد گرین کارت های لاتاری دریافت شده کشور بنگلادش مجموع خانودگی و کاری:

سال 2009 : 13411

سال 2008 : 8397

سال 2007 : 8288

سال 2006 : 10484
مجموع چهار سال :40576

امار جزیی سال 2010 هم اعلام شد که طبق ان 11768 نفر بنگلادشی از طریق مهاجرت کاری و خانوادگی به امریکا مهاجرت کرده اند
پس در 5 سال گذشته 52344 نفر بنگلادشی از طریق مهاجرت کاری و خانوادگی گرین کارت امریکا گرفته اند که با این حساب به احتمال زیاد سال اینده بنگلادش در لاتاری شرکت نخواهد کرد

نکته قابل توجه اینکه جمعیتی که در اروپا در لاتاری شرکت می توانند کنند از جمعیت کشورهای واجد شرایط شرکت در لاتاری در اسیا کمتر است اما میزان سهمیه اروپا دوبرابر اسیا است که البته علت می تواند مهاجرت بسیار زیاد از کشورهای چین وفیلیپین و ... به امریکا باشد که با این کار خواسته اند به نوعی توازن ایجاد کنند
با حذف بنگلادش از اسیا با توجه به جمعیت 140 میلیون نفری ان کشور حدود یک پنجم از جمعیت کشورهای اسیایی واجد شرایط کم می شود که اگر به همین میزان از ان 6000 ویزا کم شود 4800 لاتاری به سایر کشور ها می رسد که با توجه به اینکه یک چهارم افراد شرکت کننده اسیا از ایران هستند احتمال زیاد از سال 2013 حدود 1200 قرعه به برندگان ایران اضافه خواهد شد
البته حتی اگر به جای 4800 . 4000 سهمیه هم اضافه شود بیش از 1000 قرعه سهم ایرانی ها اضافه خواهد شد که به احتمال زیاد از سال بعد تعداد برنگان ایرانی به بیش از 4000 خواهد رسید

به امید ارزوی موفقیت برای همه

منبع :
mohajersara (http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4049)

IN$PIRE
July 6th, 2011, 01:09 PM
مرسی از جوابتون
حالا یه سوال دیگه پیش میاد
اگر یکی مثل من قرعه کشی قبول بشم و هیچ بیماریی نداشته باشم و مصاحبه هم مشکلی نداشته باشیم قبول شدنم ۱۰۰٪ هست؟ منظورم اینه که از بین اون ۱۰۰۰۰۰ نفر اونایی که قبول نمیشن مشکل داشتن یا اینکه آمریکا به صورت انتخابی هر کدومو که خواست انتخاب میکنه
مرسی

reza85
July 6th, 2011, 01:10 PM
تو ایمیلی که وزارت خارجه برای توضیح فرستاده بود نوشته که نتایج جدید 15 جولای یا حدود اون تاریخ اعلام میشه.یعنی که ممکنه زودتر هم اعلام کنن.کسی خبری داره؟
فکر نمی‌کنم زودتر از این تاریخ اعلام کنن

imanss
July 6th, 2011, 03:24 PM
سلام
1- تمام کسایی که اینجا پست میزارن همه در لاتاری 2012 شرکت کرده اند ؟
2- تاریخ ثبت نام جدید ؟
3- سوالات مربوط یه لاتاری رو در همین تاپیک میتونم بپرسم ؟

ghlobe
July 6th, 2011, 04:45 PM
مرسی از جوابتون
حالا یه سوال دیگه پیش میاد
اگر یکی مثل من قرعه کشی قبول بشم و هیچ بیماریی نداشته باشم و مصاحبه هم مشکلی نداشته باشیم قبول شدنم ۱۰۰٪ هست؟ منظورم اینه که از بین اون ۱۰۰۰۰۰ نفر اونایی که قبول نمیشن مشکل داشتن یا اینکه آمریکا به صورت انتخابی هر کدومو که خواست انتخاب میکنه
مرسی

ظاهرا رده بندی داره (برداشت شخصی بنده از مطالب وب سایت وزارت خارجه امریکا). یعنی بترتیب پنجاه هزار نفر اول بررسی میشوند و بعد اگر جای خالی ماند میروند سراغ نفرات بعدی. دوستانی که قبلا در لاتاری برنده شده اند ممکن است بفرمایند که آیا رتبه ای چیزی در نامه برنده شدنشان بود؟

FANTASIO
July 9th, 2011, 12:30 AM
ظاهرا رده بندی داره (برداشت شخصی بنده از مطالب وب سایت وزارت خارجه امریکا). یعنی بترتیب پنجاه هزار نفر اول بررسی میشوند و بعد اگر جای خالی ماند میروند سراغ نفرات بعدی. دوستانی که قبلا در لاتاری برنده شده اند ممکن است بفرمایند که آیا رتبه ای چیزی در نامه برنده شدنشان بود؟
case number هر برنده دقیقا نشاندهنده اولویت اون برای دعوت به مصاحبه و نهایتا گرفتن گرین کارد در صورت طی مراحل لازم هست. هر چقدر این شماره کمتر باشه احتمال گرفتن گرین کارد بیشتر میشه.

Austin.A
July 10th, 2011, 12:19 AM
با سلام 15 جولای به وقت و ساعت ایران چه وقت میشه؟

تقریبا 5 روز دیگه یعنی جمعه 24 تیرماه .
ایشالا که این بار مشکلی پیش نیاد و اسم ما هم باشه ! : دی

aminvo
July 10th, 2011, 12:31 AM
ثبت نام بعدی لاتاری کی هست؟؟؟
برای سال 2012 فرصت ثبت نام هست یا تموم شده؟؟؟

pooneh_sharifi
July 10th, 2011, 11:32 AM
ثبت نام بعدی لاتاری کی هست؟؟؟
برای سال 2012 فرصت ثبت نام هست یا تموم شده؟؟؟

هنوز ثبت نام جدید شروع نشده..
http://www.dvlottery.state.gov/
تو این وبسایت چک کنید اعلام می کنن.. معمولا اکتبر و نوامبر هست...

m_rond
July 12th, 2011, 02:04 AM
نه دوست من. اون چیزی که در نهایت مهم نامه ای هست که به آدرستون پست می شه. کانفیرمیشن نامبر فقط برای اینکه بتونی آنلاین چک کنی. نهایتاً اگه پذیرفته شده باشی و چک هم نکرده باشی به آدرستون نامه و فرم ها پست خواهد شد.

ebi.ebrahimi
July 12th, 2011, 11:53 AM
نه دوست من. اون چیزی که در نهایت مهم نامه ای هست که به آدرستون پست می شه. کانفیرمیشن نامبر فقط برای اینکه بتونی آنلاین چک کنی. نهایتاً اگه پذیرفته شده باشی و چک هم نکرده باشی به آدرستون نامه و فرم ها پست خواهد شد.
دوست عزیز ؛ دیگه نامه ای درب منزل برای شما نخواهد اومد . نه این دوره و نه دوره های بعدی.
به نقل از سایت خودشون .

maskal
July 13th, 2011, 10:49 AM
سلام دوستان
یک سوال داشتم واسه من یک ایمیلی اومده با این ادرس U.S. Department of State <usa.gov.diveristy@diplomats.com> و گفته که شما winner شدیدو 819 دلار خواسته.... این از این ایمیلی های سرکاری است؟؟؟!!!!... مرسی

pooneh_sharifi
July 13th, 2011, 10:55 AM
سلام دوستان
یک سوال داشتم واسه من یک ایمیلی اومده با این ادرس U.S. Department of State <usa.gov.diveristy@diplomats.com> و گفته که شما winner شدیدو 819 دلار خواسته.... این از این ایمیلی های سرکاری است... مرسی
بله سر کاری است.. اصلا با ایمیل اعلام نمی شه...و همینکه پول خواسته یعنی کلاهبرداری... به آدرس ایمیلش هم دقت کنید می فهمید که سر کاریه..

maskal
July 13th, 2011, 11:14 AM
بله سر کاری است.. اصلا با ایمیل اعلام نمی شه...و همینکه پول خواسته یعنی کلاهبرداری... به آدرس ایمیلش هم دقت کنید می فهمید که سر کاریه..

مرسی... البته من اصلا پیگیری نمی کردم و فقط ثبت نام کردم که کاری کرده باشم!!!!!!! بعد که دیدم این ایمیل اومده شک کردم.... باز هم ممنون

amirhossein.gh
July 13th, 2011, 02:17 PM
فقط جهت اطلاع ایملی که دوستمون pooneh_sharifi فرمودند برای من هم آمده است و قبلاً هم یه چیزی شبیه اون اومده بود !ولی با کمک دوستان متوجه شدم.

yahssina
July 14th, 2011, 09:34 AM
دوستان سلام،
من تازه وارد برای لاتاری هستم و کلاً فقط آدرس سایتشو بلدم. میتونید کلاً پروسه ی شرکت در لاتاری و مدارک مورد نیازو بگید؟
هر چی که میدونید و حتی فکر میکنید ساده است. میخوام به صورت کلی بدونم. اصلاً لاتاری ویکی داره از توش اطلاعات کسب کنیم؟
با سپاس فراوان

ebi.ebrahimi
July 14th, 2011, 10:14 AM
دوستان سلام،
من تازه وارد برای لاتاری هستم و کلاً فقط آدرس سایتشو بلدم. میتونید کلاً پروسه ی شرکت در لاتاری و مدارک مورد نیازو بگید؟
هر چی که میدونید و حتی فکر میکنید ساده است. میخوام به صورت کلی بدونم. اصلاً لاتاری ویکی داره از توش اطلاعات کسب کنیم؟
با سپاس فراوان

از اوائل ماه اکتبر تا ماه نوامبر ، ثبت نامش خواهد بود .
به آدرس سایت بالا باید مراجعه کنی و ابتدا مراحل ثبت نام رو مطالعه کنی .
باید عکس داشته باشی به همون فرمتی که خواهند خواست .
کسانی که متاهل هستند ، شانس بیشتری برای قبولی دارن ، چون
هم خودشون و هم همسر گرامیشون می تونن ثبت نام کنند و هر کسی همسرش رو هم توی فرم معرفی کنه .
به این صورت وقتی کسی برنده بشه ، دیگری هم همراهش خواهد بود .
بعد اینکه باید دیپلم به بالا باشی . و همین . مطلب خاص دیگه ای نیست .
فقط قبلش باید با دقت فایل راهنماش رو بخونی .
ولی مطالب کلی به این صورتی بود که خوندی .
موفق باشی .

yahssina
July 14th, 2011, 11:03 AM
از اوائل ماه اکتبر تا ماه نوامبر ، ثبت نامش خواهد بود .
به آدرس سایت بالا باید مراجعه کنی و ابتدا مراحل ثبت نام رو مطالعه کنی .
باید عکس داشته باشی به همون فرمتی که خواهند خواست .
کسانی که متاهل هستند ، شانس بیشتری برای قبولی دارن ، چون
هم خودشون و هم همسر گرامیشون می تونن ثبت نام کنند و هر کسی همسرش رو هم توی فرم معرفی کنه .
به این صورت وقتی کسی برنده بشه ، دیگری هم همراهش خواهد بود .
بعد اینکه باید دیپلم به بالا باشی . و همین . مطلب خاص دیگه ای نیست .
فقط قبلش باید با دقت فایل راهنماش رو بخونی .
ولی مطالب کلی به این صورتی بود که خوندی .
موفق باشی .
با تشکر. فقط فایل راهنماش کجاست، فرمت عکس منظورتون JPG هست؟ و به مدت چند روز معمولاً مهلت ثبت نام داریم؟

uxmal09
July 14th, 2011, 02:10 PM
این فایل راهنمای 2012:

http://travel.state.gov/pdf/1318-DV2012Instructions-ENGL.pdf

البته هر سال یک نسخه جدید آپدیت شده ارائه می کنن.

Austin.A
July 15th, 2011, 11:58 AM
دوستان جمعه 15 ام شد و هنوز خبری نیست ... البته دو حالت هستش الان . یکی اینکه هنوز به دلیل اختلاف زمانی نزده باشن که در هر جای امریکا هم که باشه الان ساعت از 12 نیمه شب گذشته و البته ممکنه تا صبح روز کاری طول بکشه . حالت دوم اینه که کلا توی سایت اعلام شده بودش که حدود 15 این ماه میزنن که ممکنه این حدود کمی کش بیاد و به 25 ام یا ماه دیگه یا . . . برسه که امیدوارم اینطور نباشه !

ebi.ebrahimi
July 15th, 2011, 01:07 PM
دوستان جمعه 15 ام شد و هنوز خبری نیست ... البته دو حالت هستش الان . یکی اینکه هنوز به دلیل اختلاف زمانی نزده باشن که در هر جای امریکا هم که باشه الان ساعت از 12 نیمه شب گذشته و البته ممکنه تا صبح روز کاری طول بکشه . حالت دوم اینه که کلا توی سایت اعلام شده بودش که حدود 15 این ماه میزنن که ممکنه این حدود کمی کش بیاد و به 25 ام یا ماه دیگه یا . . . برسه که امیدوارم اینطور نباشه !

دفعه ی قبل هم که نتایج رو قرار بود اعلام کنند ، عصر روز موعود به وقت ما اینکار انجام شد .
یعنی صبح روز کاریشون .
الان ما زودتر از بقیه 15 جولای شدیم . اونها هنوز ساعت کاری روز 15 جولایشون شروع نشده . اون حدودی هم که زدند به خاطر همین اختلاف ساعت هست .
ببینیم چه میشود .

uxmal09
July 15th, 2011, 05:11 PM
دفعه قبل - ماه می - دقیقاً ساعت 8.30 صبح سایت شون باز شد

amirhossein.gh
July 15th, 2011, 06:25 PM
We expect the results of the new selection process to be available on this website on or about July 15, 2011

Behnam_999
July 15th, 2011, 08:09 PM
U.S. Department of State: Consular Affairs
The results from the 2012 Diversity Visa Lottery will go online today at noon, EDT. Please use your confirmation number from registration to check the results

sanibaroon
July 15th, 2011, 08:21 PM
کسی‌ تونستی چک کنه که بارند شده یا نه؟!!!!!!!!!!

ilcfloran
July 15th, 2011, 08:35 PM
کسی‌ تونستی چک کنه که بارند شده یا نه؟!!!!!!!!!!

بله، نتایج اومده، متاسفانه شانس با ما که یار نبود.

mohammadromina
July 15th, 2011, 08:53 PM
ای بابا
بازم اسمم در نیومد :(

dada_morteza
July 15th, 2011, 08:54 PM
ببخشید شما کجا دیدی؟ ما که چیزی تو سایت ندیدیم.عزیزم هنوز اعلام نشده

sss638
July 15th, 2011, 08:57 PM
سلام

من همون موقع که زد دیدم قبول نشده بودم الان دوباره مثل اینکه سایتش ریخته بهم !

mohammadromina
July 15th, 2011, 08:58 PM
ببخشید شما کجا دیدی؟ ما که چیزی تو سایت ندیدیم.عزیزم هنوز اعلام نشده

همون سایت لاتاری dvlottery.state.gov

Austin.A
July 15th, 2011, 09:04 PM
اینم واسه من :

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program

خوش بحال قبولی ها . . .

Resident
July 15th, 2011, 09:06 PM
سلام

من همون موقع که زد دیدم قبول نشده بودم الان دوباره مثل اینکه سایتش ریخته بهم !
شما کی چک کردی؟

sss638
July 15th, 2011, 09:09 PM
کمتر از 30 دقیقه پیش

يعنی هک شده :-؟ http://034.img98.net/out.php/i476836_usa.jpg

Resident
July 15th, 2011, 09:10 PM
کمتر از 30 دقیقه پیش

يعنی هک شده :-؟
فکر کنم کار هکرهای چینیه!

sss638
July 15th, 2011, 09:13 PM
پس دوباره میزنن یه یک ماه و نیم دیگه بیاید چک کنید ! مملکته دارن !؟ ...

Arash_Mohebi7
July 15th, 2011, 09:13 PM
سلام... ثبت نام برای لاتاری 2013 از کی شروع میشه ... دوستان ثبت نام برای لاتاری ممکنه مشکلی برای گرفتن ویزای امریکا ایجاد کنه من متقاضی 2013 هستم ؟؟

omidros
July 15th, 2011, 09:15 PM
با فایرفاکس چک نکنین و ما که قبول نشدیم

farzanehdana
July 15th, 2011, 09:16 PM
فکر می کنم مشکل از Mozila باشه که شما ازش استفاده کردین

Resident
July 15th, 2011, 09:20 PM
آره درسته باید با IE چک کنید.من که رد شدم.

Resident
July 15th, 2011, 09:25 PM
سلام... ثبت نام برای لاتاری 2013 از کی شروع میشه ... دوستان ثبت نام برای لاتاری ممکنه مشکلی برای گرفتن ویزای امریکا ایجاد کنه من متقاضی 2013 هستم ؟؟
آره ممکنه مشکل ایجاد کنه.من تو بخش مربوط به ویزای آمریکا تو همین فروم از قول چند نفر خوندم که به این موضوع اشاره شده بود و در یک جا هم باعث ریجکت شده بود.

leilit
July 15th, 2011, 09:25 PM
بچه ها ما قبول شدیم!!!!!!!!!!!!!!!!1دارم دیونه میشم

mzz
July 15th, 2011, 09:27 PM
منم اسمم در نیومد..مثل اینکه باید برم کانادا !

leilit
July 15th, 2011, 09:28 PM
بچه ها 1 سوال؟ اسم شوهرم دراومده. با هم بهمون ویزا میدن یا اول به اون میدن؟

Resident
July 15th, 2011, 09:33 PM
بچه ها 1 سوال؟ اسم شوهرم دراومده. با هم بهمون ویزا میدن یا اول به اون میدن؟
تبریک میگم.بله به هر دو تون ویزا میدن.

newapplicant
July 15th, 2011, 09:37 PM
ما هم انتخاب نشده بودیمممممممممم.

Civil_Engineer
July 15th, 2011, 09:41 PM
من بازم رد شدم. :)

leilit
July 15th, 2011, 09:42 PM
ممنون بچه ها.ولی فقط شوهرم مشکل سربازی داره!!!

به نظرتون میشه کاریش کرد؟ سال بعد سرباز!!!!!!!!!!!! میترسم

m.a.a
July 15th, 2011, 10:06 PM
فکر می کنم مشکل از Mozila باشه که شما ازش استفاده کردین

در Firefox یکبار با F5 صفحه رو Refresh کنید، درسته میشه.

m_rond
July 15th, 2011, 10:07 PM
امسال هم این جمله ی معروف رو دیدم " the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing" وقتی اون نوشته ی بولد رو می بینم کلی می ره رو اعصابم.

81102371
July 15th, 2011, 10:12 PM
مبارک باشه دوست عزیز به سلامت

amirhossein.gh
July 15th, 2011, 10:57 PM
هنوز تو صفحه اول اون پیام پوزش هست ولی وقتی لینکی که توش هست رو می زنی یه سایت با اعلام نتایج می آره؟
همونه؟
ما که قبول نشدیم ! شاید قسمت نبود....

dada_morteza
July 15th, 2011, 11:07 PM
ما هم نشدیم

dada_morteza
July 15th, 2011, 11:08 PM
مبارک باشه. برو حالشو ببر

reza85
July 16th, 2011, 12:01 AM
منم قبول نشدم
نمیدونم چرا این روزای آخر خیلی امیدوار شده بودم :دی

Euro
July 16th, 2011, 12:22 AM
لطفا صفحه اعلام نتایج بزارید پیدا نکردم51285129

diego_puck
July 16th, 2011, 02:09 AM
سلام، ما هم برنده شدیم و جالب اینکه هفته پیش از ازبکستان ریجکت شدم دانشجویی واسه بار دوم. اصلا باور نمیکنم. خداکنه اینبار اشتباه نشده باشه،

Phoenix4749
July 16th, 2011, 02:11 AM
دوستان من هم به لطف پروردگار قبول شدم . امشب شب خوبي براي من ، همسرم و دخترم بود .

behnam1987
July 16th, 2011, 02:33 AM
سلام دوستان يكي از اقوام ما از طريق يكي از اين سايت ها و شركت هاي ايراني كه كار ثبت نام انجام ميدن را ثبت نام كرده . حالا كه اسمش درنيومده مي خواد بدونه اصلا ثبت نام شده يا نه . چطور ميشه فهميد اصلا اون شركت ثبت نام كرده يا نه ممنون

samanjan
July 16th, 2011, 02:45 AM
سلام اول به همه اونها که قبول شدند تبریک میگم

برای اون های که مثل من نشدن هیچی ندارم بگم

آخه چرا نشدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟/

طوری نیست به فال نیک بگیرید .

andrewlachina
July 16th, 2011, 02:57 AM
امسال هم نشد . به دوستانی که قبول شدند تبریک میگم

massoudte
July 16th, 2011, 03:45 AM
سلام
من هرچی میخوام چک کنم همون پیام عذر خواهی میاد چی کار کنم شماها چطوری چک کردین؟

dada_morteza
July 16th, 2011, 08:21 AM
تو همون صفحه عذر خواهی یک لینک هست. اونو بزن

hadi rezaei
July 16th, 2011, 10:43 AM
دوستان من هم به لطف پروردگار قبول شدم . امشب شب خوبي براي من ، همسرم و دخترم بود .

تبریک میگم.خیلی دوست دارم جای کسایی بودم که قبول شدن و ببینم چه حسی داره و فکر کنم ادم تا مرز دیوونگی خوشحال شه.

hadi rezaei
July 16th, 2011, 10:46 AM
بعضی وقتها فکر میکنم ما که قبول نمیشیم و شاید ثبت نام مون اشکال داره یا وقتی می خوایم چک کنیم اونجوری که باید اطلاعات رو درست وارد کنیم نمی کنیم.
نمی دو نم والله

hadi rezaei
July 16th, 2011, 10:51 AM

تبریییییییک میگم وما که بازم رد شدیم و ولی خوشحالم که خوشحالی.
یعنی میشه یه روزی به جای جمله معروف بلد شدهHAS NOT BEEN.....چیزه دگه ای ببینیم.
میشه پیام قبولیت رو بذاری حال کنیم؟

alishirazi
July 16th, 2011, 10:51 AM
در وارد کردن اطلاعات فقط فامیلی می خواهد یا اسم هم می خواهد؟

maskal
July 16th, 2011, 10:55 AM
یکی از همکاران من که یک خانم 50 ساله است هم قبول شده !!!!خوش بحالش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من امسال فقط شرکت کردم ولی مصصمم که از سال آینده ( و هر سال) اقدام کنم
راستی به تمام دوستانی که قبول شدند تبریک می گم

danialsolimany
July 16th, 2011, 10:58 AM
اول تبریک دوم امیدوارم هر کسی که برنده شده بتونه از این فرصت برای یه زندگی بهتر استفاده کنه

disaster
July 16th, 2011, 11:43 AM
آمریکای جهانخوار من را هم از دست داد ;) راستی کاش یه نظر سنجی میزاشتین که ببینیم چند در صد بچه ها قبول شدن، تبریک به اونایی که قبول شدن (حرومتون بشه:))

aida_vet
July 16th, 2011, 12:01 PM
به همه کسانی که قبول شدند تبریک میگم.. دوستان سیستم اعلام نتایج لاتاری چه جوریه؟ یعنی الان کل برنده هاشو اعلام کرده یا به تدریج اعلام می کنند؟

diego_puck
July 16th, 2011, 01:47 PM
سلام، از کسایی که سالهای قبل برنده شدن کسی هست که در مورد حدود شماره کیس نامبرش(که با این فرمته مثلا: 2011AS00014567)یه اطلاعاتی بده، انگار این شماره هر چی پایین تر باشه احتمال قبول شدن تو مرحله بعدی بیشتره، منظورم ۵ تا شماره آخر هست. توروخدا خبر بدید بدونیم باید امیدوار باشیم یا نه؟

ebi.ebrahimi
July 16th, 2011, 02:03 PM
آقا تبریک می گم .
بچسبید دیگه به زبان انگلیسی و جمع و جور کردن مدارک .
خدا به همراهتون .
دیگه شدیدا به شانس بستگی داره .
فرض کنید از 13 میلیون نفر 50 هزار نفر باید انتخاب بشن .
از ایران هم که همه میل فرار داریم ، از کلی میلیون نفر ، 2 هزار نفر رو بر می دارن .
امیدوارم روزی شرایط کشورمون جوری بشه که دیگه به لاتاری و مهاجرت و .... اهمیتی ندیم .

FANTASIO
July 16th, 2011, 05:09 PM
سلام، از کسایی که سالهای قبل برنده شدن کسی هست که در مورد حدود شماره کیس نامبرش(که با این فرمته مثلا: 2011AS00014567)یه اطلاعاتی بده، انگار این شماره هر چی پایین تر باشه احتمال قبول شدن تو مرحله بعدی بیشتره، منظورم ۵ تا شماره آخر هست. توروخدا خبر بدید بدونیم باید امیدوار باشیم یا نه؟
دوست عزیز به نظر کیس نامبر خوبی میاد. سال گذشته کیس نامبر هایی تا حول و حوش 31000 هم به مصاحبه دعوت شدن.

diego_puck
July 16th, 2011, 05:16 PM
دوست عزیز به نظر کیس نامبر خوبی میاد. سال گذشته کیس نامبر هایی تا حول و حوش 31000 هم به مصاحبه دعوت شدن.
من هم کیس نامبرم رو ۳۵۰۰۰ هست این عدد۱۴۵۶۷ رو همین طوری زدم. فکر کنم دم مرز هستم اگه بچه های که قبلا موفق بودند اطلاعات می دادند خیلی خوب می شد.

white
July 16th, 2011, 06:43 PM
من وهمسرم کانفرمیشن نامبرمون گم کردیم نمی تونیم چک کنیم به نظر شماها چی کار کنیم امسال اصلا نامه نمی اد حتی با این که یک دفعه لاتاری باطل شده ممکنه بخوان نامه بدن امسال خیلی ناراحتیم می شه کمک کنید.

m_rond
July 16th, 2011, 07:00 PM
من وهمسرم کانفرمیشن نامبرمون گم کردیم نمی تونیم چک کنیم به نظر شماها چی کار کنیم امسال اصلا نامه نمی اد حتی با این که یک دفعه لاتاری باطل شده ممکنه بخوان نامه بدن امسال خیلی ناراحتیم می شه کمک کنید.
شما اون ایمیلی که 2 ماه پیش سایت زده بود مبنی بر اینکه نتایج ماه می کنسل شده رو دریافت نکردین؟ واسه بعضیا اون ایمیل اومد و واسه بعضیا هم نه. اگه شما دریافت کردین توش یه لینک داره که اگه روش کلیک کنین می رین تو صفحه ای که کانفیرمیشن نامبرتون رو بهتون نشون می ده. همچین عبارتی توش هست : "If you lost or destroyed your confirmation number, please click here"

white
July 16th, 2011, 07:14 PM
نه برای ما هیچ ایمیلی نیومد مثل این که فقط برای بعضی ها اومده چی کار کنیم حالا

leilit
July 16th, 2011, 09:45 PM
بچه ها کیس نامبر ما26000، کسی خبر داره این کیس نامبر خوبه یا نه؟ مگر احتمال داره کسی هم مصاحبه نره؟نگرانممممممممممممم

Phoenix4749
July 16th, 2011, 10:26 PM
بچه ها کیس نامبر ما26000، کسی خبر داره این کیس نامبر خوبه یا نه؟ مگر احتمال داره کسی هم مصاحبه نره؟نگرانممممممممممممم

آره عزيزم چرا كه بد باشه خيلي هم خوبه . تبريك ميگم .
منم قبول شدم و كيس نامبرم 13000 هستش

Phoenix4749
July 16th, 2011, 10:28 PM
تبریک میگم.خیلی دوست دارم جای کسایی بودم که قبول شدن و ببینم چه حسی داره و فکر کنم ادم تا مرز دیوونگی خوشحال شه.
آره واقعاً همينطوره . من كه از خوشحالي گريه كردم . اميدوارم اين حس زيبا در شما هم ايجاد بشه . اميدواررررررررررررررررررر رررررررررررررررررررررم

Phoenix4749
July 16th, 2011, 10:30 PM
[QUOTE=disaster;469537]آمریکای جهانخوار من را هم از دست داد ;) راستی کاش یه نظر سنجی میزاشتین که ببینیم چند در صد بچه ها قبول شدن، تبریک به اونایی که قبول شدن (حرومتون بشه:))[/QUOTE
ولي من بجاي اين جمله ميگم اي كاش نصيب شما هم بشه . اميدوارم

Phoenix4749
July 16th, 2011, 10:32 PM
آقا تبریک می گم .
بچسبید دیگه به زبان انگلیسی و جمع و جور کردن مدارک .
خدا به همراهتون .
دیگه شدیدا به شانس بستگی داره .
فرض کنید از 13 میلیون نفر 50 هزار نفر باید انتخاب بشن .
از ایران هم که همه میل فرار داریم ، از کلی میلیون نفر ، 2 هزار نفر رو بر می دارن .
امیدوارم روزی شرایط کشورمون جوری بشه که دیگه به لاتاری و مهاجرت و .... اهمیتی ندیم .

ممنونم از اين همه لطف و مرحمت شما دوست عزيز . منم اميدوارم روزي كشورم طوري بشه كه آمريكاييها به سرشون بزنه بيان ايران

Phoenix4749
July 16th, 2011, 10:35 PM
دوستان سوالي دارم . آيا با داشتن يك منزل مسكوني به قيمت تقريبي 105 ميليون و داشتن يك خودرو به قيمت تقريبي 7 ميليون و همچنين داشتن حساب بانكي به مبلغ 20 ميليون كه البته بنام خانومم هستش نيازي به اسپانسر مالي در آمريكا هستش . من قبول شدم ولي اين تنها بخش كوچكي از راهي بسيار سخت و دشواره . بايد ديد نظر آفيسر چي هست . كساني كه تجربه دارن منو راهنمايي كنن لطفاً

Phoenix4749
July 16th, 2011, 10:38 PM
نه برای ما هیچ ایمیلی نیومد مثل این که فقط برای بعضی ها اومده چی کار کنیم حالا

خيلي بد شد !!!!!! مراجعه كن به سايت مهاجر سرا اونجا يه سري روشها گفته اميدوارم كه بتوني حلش كني . اين هم لينكش بفرماييد اميدوارم مفيد باشه . درضمن فقط و فقط از كامپيوتري كه قبلاً باهاش ثبت نام رو انجام دادين ميتونيد اينكار رو بكنيد .
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4120

leilit
July 16th, 2011, 11:41 PM
آره عزيزم چرا كه بد باشه خيلي هم خوبه . تبريك ميگم .
منم قبول شدم و كيس نامبرم 13000 هستش

ممنون. کیس نامبر شما که اصلا جای نگرانی نداره مال ما یه کم خطری!!ابا هم در تماس باشیم

leilit
July 16th, 2011, 11:46 PM
ممنون. کیس نامبر شما که اصلا جای نگرانی نداره مال ما یه کم خطری!!ابا هم در تماس باشیم
من هم به شما تبریک میگم. ایشالله که کارمون درست شه.

dexoey
July 16th, 2011, 11:48 PM
دوستان سوالي دارم . آيا با داشتن يك منزل مسكوني به قيمت تقريبي 105 ميليون و داشتن يك خودرو به قيمت تقريبي 7 ميليون و همچنين داشتن حساب بانكي به مبلغ 20 ميليون كه البته بنام خانومم هستش نيازي به اسپانسر مالي در آمريكا هستش . من قبول شدم ولي اين تنها بخش كوچكي از راهي بسيار سخت و دشواره . بايد ديد نظر آفيسر چي هست . كساني كه تجربه دارن منو راهنمايي كنن لطفاً

کسانی هم که در لاتاری قبول میشن باید گواهی مبنی بر استطاعت مالی ارائه بدن؟

mzz
July 16th, 2011, 11:53 PM
کسانی هم که در لاتاری قبول میشن باید گواهی مبنی بر استطاعت مالی ارائه بدن؟

بله ! 100%..اگه یک اسپانسر هم تو آمریکا داشته باشید عالی میشه

ruhi
July 16th, 2011, 11:53 PM
سلام. باتبريك به دوستان مقبول! اگه ممكنه پيامي كه پس از زدن شمارتون ظاهر شد واسه ما هم بذارين تا لااقل با پيام قبولي شما حال كنيم. درضمن آيا واسه كسانيكه قبول شدن اي ميل مياد؟ چون امسال گويا اي ميلي اطلاع ميدن نه پستي.

mzz
July 17th, 2011, 12:00 AM
بچه ها من الان اومدم برا دوستمو چک کنم اما دیدم دوباره زده

**IMPORTANT NOTICE REGARDING THE 2012 DIVERSITY LOTTERY PROGRAM**

جریان چبه ؟

gil77
July 17th, 2011, 12:20 AM

جریان چبه ؟

منم همین مشکل رو دارم .چطوری چک کنم؟

missshadi79
July 17th, 2011, 08:24 AM

من نمیتونم وارد سایت بشم؟

farshadkh
July 17th, 2011, 08:33 AM

جریان چبه ؟

از مرورگر Internet Explorer ورژن 6 و یا 7 استفاده کنید.

tenesi
July 17th, 2011, 09:58 AM
سلام به همه
من هم امروز متوجه شدم از برندگان لاتاری 2012 هستم .
لطفاً بفرمائید الان باید چکار کنم ؟

ظاهراً برای ابتدای کار و مرحله اول باید 2 تا فرم DS-230 و DSP-122 رو به همراه 2 قطعه عکس 5x5 با پست ارسال کنم .
برای ارسال این مدارک تا کی زمان دارم ؟
آیا این 2 فرم رو برای همسرم ( که موقع ثبت نام لاتاری اعلام کرده بودم ) هم باید پرکنم و عکسش رو هم ارسال کنم ؟
در جایی خوندم که باید Case Number رو روی تمام فرم ها بنویسم . آیا این قضیه صحت دارد ؟
در فرم DSP-122 در قسمت شماره 4 گویا باید نام شهر و کشوری که در آن قصد داریم در آینده مصاحبه شویم رو بنویسیم .درسته ؟ در نامه قبولی من جلوی قسمت POST نوشته شده ANKARA . در این قسمت باید همین ANKARA رو بنویسم ؟ یعنی من میخوام تو ANKARA مصاحبه بشم ؟

Phoenix4749
July 17th, 2011, 05:33 PM
سلام. باتبريك به دوستان مقبول! اگه ممكنه پيامي كه پس از زدن شمارتون ظاهر شد واسه ما هم بذارين تا لااقل با پيام قبولي شما حال كنيم. درضمن آيا واسه كسانيكه قبول شدن اي ميل مياد؟ چون امسال گويا اي ميلي اطلاع ميدن نه پستي.

دوست خوبم امسال براي كسي نه نامه مياد و نه ايميل . توي سايت خودش به شما كيس نامبر ميده و بايد پرينت اونو بگيريد و ديگه ........................

Phoenix4749
July 17th, 2011, 05:46 PM

موافقم ، دوست دارم كه با هم بيشتر آشنا بشيم . شايد اگه خدا خواست اونجا واسه هم دوستاي خوبي بشيم

Phoenix4749
July 17th, 2011, 05:48 PM
دوستان من و همسرم در گروه 1122 كانادا شركت كرديم و پرونده ما فردا ميرسه سيدني . همزمان من هم توي لاتاري برنده شدم . به نظر شما چكار كنم ؟ چون همزمان پيش بردن اين دوتا هزينه زيادي خواهد داشت !!!

funnybluesolea
July 17th, 2011, 07:09 PM
من دیدم که یکی از دوستان گفتن کیس نامبرش 12000 هست، پس چرا کیس نامبر من این مدلیه؟ Case Number: 2012AS00063719

funnybluesolea
July 17th, 2011, 08:09 PM
خواهشا دوستانی که اطلاع دارن من رو راهنمایی کنن، سوالم اینه که الان که من لاتاری رو بردم در مرحله اول فقط باید فرمهای dsp-122 و ds-130 رو بفرستم؟ باید پست کنم؟ مرحله بعدی چیه؟ راستش من اینارو تو instruction خود سایت نتونستم پیدا کنم- ضمن اینکه هیچ deadline ی نذاشته؟ تا فرصت دارم برای ارسال؟

diego_puck
July 17th, 2011, 09:03 PM
من دیدم که یکی از دوستان گفتن کیس نامبرش 12000 هست، پس چرا کیس نامبر من این مدلیه؟ Case Number: 2012AS00063719

این یعنی کیس نامبر شما ۶۳۷۱۹ هستش، کلا ۱۰۰۰۰۰ کیس رو مشخص می کنند و در طول یکسال که از اول اکتبر شروع می شه مصاحبه هارو شروع می کنند و یکی یکی جلو میرند، الان تو سایت سفارت آمریکا تو آنکارا شماره کیس نامبرهایی که پارسال برنده شدند و تو آگوست مصاحبه دارند رو مشخص کردند و میشه نتیجه گرفت حدودا کی وقت مصاحبه برنده های امسال میشه این هم لینکش هست:http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/schedule_dv.html

funnybluesolea
July 17th, 2011, 10:02 PM
این یعنی کیس نامبر شما ۶۳۷۱۹ هستش، کلا ۱۰۰۰۰۰ کیس رو مشخص می کنند و در طول یکسال که از اول اکتبر شروع می شه مصاحبه هارو شروع می کنند و یکی یکی جلو میرند، الان تو سایت سفارت آمریکا تو آنکارا شماره کیس نامبرهایی که پارسال برنده شدند و تو آگوست مصاحبه دارند رو مشخص کردند و میشه نتیجه گرفت حدودا کی وقت مصاحبه برنده های امسال میشه این هم لینکش هست:http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/english/schedule_dv.html

مرسی دوست عزیز، سایت رو دیدم، اینطدری که معلومه اونایی که کیس نامبر پایینتری دارن شانس بیشتری دارن، به این موضوع مربوطه؟ اصلا به چه چیزایی مرتبطه؟ شما چیزی می دونید؟

diego_puck
July 17th, 2011, 10:21 PM
مرسی دوست عزیز، سایت رو دیدم، اینطدری که معلومه اونایی که کیس نامبر پایینتری دارن شانس بیشتری دارن، به این موضوع مربوطه؟ اصلا به چه چیزایی مرتبطه؟ شما چیزی می دونید؟
نه دقیقا، اینکه شما کیس نامبر پایین داشته باشی مسلما بهتره و زودتر هم به مصاحبه دعوت میشی و در مورد کلیر هم نگرانی کمتر می شه چون بیشتر وقت داری، ولی در مورد شانس دو تا نظریه وجود داره تا اونجا که من فهمیدم، ۱. اینکه مصاحبه ها بر اساس کیس نامبر انجام میشه و موقعی که ۵۰۰۰۰ تا قبول بشن (این وسط یه سری رد میشن ) دیگه از بقیه مصاحبه نمیشه، مثلا فقط تا کیس نامبر ۷۰۰۰۰ مصاحبه انجام میشه و اونها تعدادی رو که می خوان میگیرن و تموم میشه،
۲. اینکه همه مصاحبه میشن و ۵۰۰۰۰ تا از ادمهایی که شرایطشون بهتره انتخاب میشن(طبق استانداردهایی که خودشون دارند)
من دقیقا نمی دونم کدوم یکی درسته، هر کی یه چیزی میگه،

farshadkh
July 17th, 2011, 10:46 PM
نه دقیقا، اینکه شما کیس نامبر پایین داشته باشی مسلما بهتره و زودتر هم به مصاحبه دعوت میشی و در مورد کلیر هم نگرانی کمتر می شه چون بیشتر وقت داری، ولی در مورد شانس دو تا نظریه وجود داره تا اونجا که من فهمیدم، ۱. اینکه مصاحبه ها بر اساس کیس نامبر انجام میشه و موقعی که ۵۰۰۰۰ تا قبول بشن (این وسط یه سری رد میشن ) دیگه از بقیه مصاحبه نمیشه، مثلا فقط تا کیس نامبر ۷۰۰۰۰ مصاحبه انجام میشه و اونها تعدادی رو که می خوان میگیرن و تموم میشه،
۲. اینکه همه مصاحبه میشن و ۵۰۰۰۰ تا از ادمهایی که شرایطشون بهتره انتخاب میشن(طبق استانداردهایی که خودشون دارند)
من دقیقا نمی دونم کدوم یکی درسته، هر کی یه چیزی میگه،
دوست عزیز این نظریه نیست بلکه مورد یک کاملا صحیح است بر اساس کیس نامبر به مصاحبه دعوت می شوید تا وقتی ظرفیت پر شود، سالهای پیش دوستان من که کیس نامبر های 60000 داشتند اصلا به مصاحبه دعوت نشدند البته سال به سال فرق می کنه و این عدد می تونه زیاد یا کم بشه.

Head Of Flower
July 17th, 2011, 10:54 PM
منم تازه دیدم که برنده شدم
case numberam
41453
ANKARA

funnybluesolea
July 18th, 2011, 12:51 AM
خواهشا دوستانی که اطلاع دارن من رو راهنمایی کنن، سوالم اینه که الان که من لاتاری رو بردم در مرحله اول فقط باید فرمهای dsp-122 و ds-130 رو بفرستم؟ باید پست کنم؟ مرحله بعدی چیه؟ راستش من اینارو تو instruction خود سایت نتونستم پیدا کنم- ضمن اینکه هیچ deadline ی نذاشته؟ تا فرصت دارم برای ارسال؟

dexoey
July 18th, 2011, 02:23 AM
بله ! 100%..اگه یک اسپانسر هم تو آمریکا داشته باشید عالی میشه

خب این استطاعات مالی یعنی باید چقدر پول داشته باشیم؟..یا بهتره بپرسم که پد و مادرمون چقدر باید داشته باشن؟.کلا شرایط دقیقش رو کجا نوشته ؟

Shakeloli
July 18th, 2011, 03:08 AM
من یک سوال دارم یک خانواده که یک زن شوهر و یک بچه هستند برای ثبت نام چند بار باید اطلات رو سابمیت کنند آیا برای هر نفر جدا ثابت نام کنیم یا برای هر خانواده فقط یک نفر میتونه ثبت نام کنه ؟ چون همونجوری که میدونید در موقه ثبت نام همه اطلاعات خانواده رومیخواهند ؟

Shakeloli
July 18th, 2011, 03:56 AM
از شانس بد کانفرمشین نامبرم رو هم گم کردم تو این websit دیدم که انگار راهی هست که میشه گرفت کانفرمشین نامبرو منتهاانگار باید پول واریز کنیم

ی نگه لطفا بندازید ببینید این websit اصلیه یا نه ؟

http://www.dv-confirmation.com/

Visible
July 18th, 2011, 03:40 PM
در مرحله اول، شما تنها لازم هست که فرماهیی رو که واستون فرستادن (به آدرسی که در حین ثبت نام نوشته بودین در درخواستتون) پر کنید و در مدت کمتر از 6 ماه ( هرچه زودتر بفرستید، پروستون سریع تر انجام میشه)ابا پست سفارشی بفرستید. بعد باید منتظر بمونید تا مجدد واستون یک پکیجی از فرمهای کاملی که کلیه اطلاعاتتون از تمام سوابق تحصیلی کاری و آموزشی رو میخواد، واستون بفرستن( که فکر میکنم بسته به کیستون، از ارسال فرمهای قبلیتون، حدودا" 4 تا 8 ماه طول میکشه ) که البته این فرمها یک فرم واکسن هم دارن که باید چندتا واکسن مثل هپاتیت و... را حتما" بزنید. یعد فرمها را ارسال میکنید و منتظر میمونید تا تاریخی که باید برای مصاحبه برید. که اکثرا" آنکار را انتخاب میکنن.

Visible
July 18th, 2011, 03:42 PM

در مرحله اول، شما تنها لازم هست که فرماهیی رو که واستون فرستادن (به آدرسی که در حین ثبت نام نوشته بودین در درخواستتون) پر کنید و در مدت کمتر از 6 ماه ( هرچه زودتر بفرستید، پروستون سریع تر انجام میشه)ابا پست سفارشی بفرستید. بعد باید منتظر بمونید تا مجدد واستون یک پکیجی از فرمهای کاملی که کلیه اطلاعاتتون از تمام سوابق تحصیلی کاری و آموزشی رو میخواد، واستون بفرستن( که فکر میکنم بسته به کیستون، از ارسال فرمهای قبلیتون، حدودا" 4 تا 8 ماه طول میکشه ) که البته این فرمها یک فرم واکسن هم دارن که باید چندتا واکسن مثل هپاتیت و... را حتما" بزنید. یعد فرمها را ارسال میکنید و منتظر میمونید تا تاریخی که باید برای مصاحبه برید. که اکثرا" آنکار را انتخاب میکنن.

imanss
July 18th, 2011, 03:46 PM
سلام به همه
تاریخ ثبت نام 2013 کیه ؟ مرسی

ehssankhosravi
July 18th, 2011, 05:01 PM
Dear EHSAN .................................,
You are among those randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012 (October 1, 2011 to September 30, 2012). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please retain this letter and take it with you to your visa interview.

Approximately 100,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is most important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. You must visit the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov (http://www.dvselectee.state.gov/) where you will find instructions for completing the required processing steps.
Please be advised that your case may not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. You will only be contacted by the Kentucky Consular Center when a visa appointment is scheduled.

If it should be necessary to contact the Kentucky Consular Center, you must always refer to your name and case number as they appear below. Your case number should be clearly written in the upper right hand corner of all documents and correspondence sent to the Kentucky Consular Center.

Case Number:

....................

Principal Applicant Name:

.................., EHSAN

Preference Category:

DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability:

IRAN

ANKARA

The Kentucky Consular Center telephone number is 606-526-7500 (7:30am until 4:00pm EST), or send E-mail inquiry to KCCDV@state.gov

ehssankhosravi
July 18th, 2011, 05:04 PM
کیس نامبر من 25000 . به نظرتون این شانس رو دارم که قبول شم؟

اگر از حسم میخواید بدونید . حس خاصی ندارم . بیشتر از اینکه خوشحال باشم میترسم. خب این امیدواریه بزرگیه . اگه همه کاراتو بکنی و بهت اوکی ندن ضربه روحی بدی میخوری

دلیل ترسم اطلاعات کمیه که دارم/ اصلا نمیدونم چکار کنم . بعضی از دوستان گفتن امسال نامه نمیاد . اما توی خود سایت در این مورد چیزی ننوشته، حالا باید منتظر نامه بمونم یا نه ؟

از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم بیان و راهنمایی کنند، هر روزی که میگذره یه روز عقب میفتم

ممنون

white
July 18th, 2011, 06:54 PM
ما کانفرمیشن نامبر مون گم کردیم کسی می تونه کمکمون کنه

white
July 18th, 2011, 07:16 PM
انگار همه برنده شدن

Head Of Flower
July 18th, 2011, 07:55 PM

اگر از حسم میخواید بدونید . حس خاصی ندارم . بیشتر از اینکه خوشحال باشم میترسم. خب این امیدواریه بزرگیه . اگه همه کاراتو بکنی و بهت اوکی ندن ضربه روحی بدی میخوری

دلیل ترسم اطلاعات کمیه که دارم/ اصلا نمیدونم چکار کنم . بعضی از دوستان گفتن امسال نامه نمیاد . اما توی خود سایت در این مورد چیزی ننوشته، حالا باید منتظر نامه بمونم یا نه ؟

از دوستانی که تجربه دارن خواهش می کنم بیان و راهنمایی کنند، هر روزی که میگذره یه روز عقب میفتم

ممنون

منم دقیقا مثل شمام :confused::lipsrsealed:

Head Of Flower
July 18th, 2011, 08:02 PM
من حتی نمیدونم بعد از اینکه(انشالله) قبول شدیم و رفتیم، اونجا چی میشه؟!!!! پول، خونه، کار، درس، زندگی و .....

MASROUR
July 18th, 2011, 11:40 PM

شما کیس نامبر خوبی دارید. به احتمال 80-90% به مصاحبه دعوت می شید. خصوصا که امسال خیلی ها کانفیرمیشن نامبرشون را گم کردن و ممکنه جزئ برندگان احتمالی باشن. منتظر نامه نباشید. یکسری فرم هست که باید تکمیل کنید و بفرستید.
در این سایت اطلاعات خوبی راجع به مراحل بعد از ثبول شدن در لاتاری هست:
www.mohajersara.com (http://www.mohajersara.com)

diego_puck
July 19th, 2011, 01:40 AM
من کلی وسواسی شدم در مورد پر کردن این ۲ تا فرم DS-230 و DSP-122 کلی هم گشتم ولی جواب قطعی نگرفتم در مورد سوالهام، لطفا اگه کسی از بچه هایی که پارسال برنده شدند و فرم ها رو درست پر کردند کمک کنند باشد که ما هم به آیندگان کمک کنیم،
فرم DS-230 :
1.قسمت ۳۹ که گفته مشخصات petitioner ، من برنده لاتری هستم و باید N/A بزنم تو فرم خودم ولی در مورد همسرم که همراه من هست چی؟ باید توی فرمش در قسمت Petitioner اسم من نوشته بشه یا نه اونهم N/A؟
فرمDSP-122:
۲.قسمت 6a آخرین مدرک تحصیلی که گفته من فوق لیسانس دارم و نمیدونم که بایدuniversity degree رو انتخاب کنم یاAdvanced degree؟ ،
۳. من سابقه کار دارم و تو فرم DS-230 نوشتم اگه تو قسمت ۷ فرم ۱۲۲ ، No رو انتخاب کنم تناقض ایجاد نمی شه؟

leilit
July 19th, 2011, 08:39 PM
موافقم ، دوست دارم كه با هم بيشتر آشنا بشيم . شايد اگه خدا خواست اونجا واسه هم دوستاي خوبي بشيم

اره حتما.شما فرم ها رو پر کردید؟ فکر کنم از طریق ایمیل بهتر باشه با هم در ارتباط باشیم

funnybluesolea
July 19th, 2011, 09:00 PM
دوستان من دو سه تا سوال دارم
1- برای این پست مرحله اول فقط این دو فرم ds-230 و dsp-120 و اون صفحه حاوی بارکد دو قطعه عکس لازمه دیگه؟
2- تا کی برای ارسال وقت دارم؟
3- من وقتی صفحه که بارکد داره رو A4 پرینت می گیرم یه تیکه کوچیکش تو صفحه دوم می افته، چقد این قضیه اهمیت داره، باید چکار کنم؟
ممنون از جواباتون :-)

Head Of Flower
July 20th, 2011, 11:49 PM
دوستان تا کی وقت دارم بفرستیم؟ جایی چیزی ندیدم...<br>بعد سوال دیگه اینکه اگه بعد از فرستادن فرمها ازدواج کنیم چی میشه؟؟ باعث میشه ردم کنن؟؟ یا میشه روز مصاحبه بگم و مشکلی پیش نیاد؟

hosseinnabi
July 21st, 2011, 08:53 AM
سلام به همگی دوستان
من یه میل گرفتم از gov-programs@visa-gov-us.org ایا این میل معتبره؟

توش یه سری اطلاعات نوشته و گفته Processing fees در حدود 819$ به نظرتون منطقی میاد؟

MASROUR
July 21st, 2011, 09:04 AM
توش یه سری اطلاعات نوشته و گفته Processing fees در حدود 819$ به نظرتون منطقی میاد؟
junk mail: جدی نگیریدش، درصورت برنده شدن شما هیچ ایمیلی دریافت نخواهید کرد و پولی هم در این مرحله از شما نخواهند خواست.

ahmadrezaamin
July 21st, 2011, 09:19 AM
سلام به همگی دوستان

کاملاً دروع هست دوست عزیز. اگه دقت کنید تو اون ایمیل نوشته شده با ما تماس نگیرید. و هیچ آدرس و تلفنی هم وجود نداره. این ایمیل ها spam هست و هر سال برای افراد زیادی که در لاتاری ثبت نام کردن فرستاده می شه. از چند هزار نفر 2 3 تا هم گول بخورن کسانی که این ایمیل ها رو می فرستن به هدفشون رسیدن.

AminEdmonton
July 21st, 2011, 09:42 AM
سلام و درود فراوان به همه خوش شانس های لاتاری 2012، من یک سوالی داشتم از اونهایی که برنده شدن و دفعه چندمشون بوده ( منظورم اینه که حداقل اولین باری نبوده که شرکت کردن واسمشون در اومده) و اون اینکه آیا شماها موقعی که عکسهاتون رو attach کردین با عکسهای سال قبل فرق میکرده ؟یعنی برای هر بار شرکت کردن در لاتاری دوباره عکس جدید گرفتین وفرستادین یا نه؟ چون من تا حالا دو بار شرکت کردم که امسال هم نه خودم ونه همسرم هیچکدوم برنده نشدیم و عکسهای سال قبلمون رو attach کرده بودیم .آیا امکان داره یکی از آیتمهای چک کردنشون این باشه که اونهایی که عکس تکراری می فرستن رو تو قرعه کشی راه ندن؟ و آیا اصلا متوجه میشن که عکس شما با سال قبل یکی هستش؟

totam
July 21st, 2011, 10:13 AM
سلام من تو لاترای برنده شدم و یک سوال دارم من زمان ثبت نان و بعد از قبولی تو فرم 230 مجرد بودم ولی الن می خواهم ازدواج کنم ایا این قضیه مشکل ایجاد میکنه و چه باید کرد؟ ممنون

MASROUR
July 21st, 2011, 10:22 AM
سلام من تو لاترای برنده شدم و یک سوال دارم من زمان ثبت نان و بعد از قبولی تو فرم 230 مجرد بودم ولی الن می خواهم ازدواج کنم ایا این قضیه مشکل ایجاد میکنه و چه باید کرد؟ ممنون
احتمال داره اونها به سوری بودن ازدواجتون شک کنن. اکثرا از شخص مدارکی دال بر واقعی بودن ازدواج میخوان مثل عکس از مراسم ازدواجتون. یا احیانا اگر آشناییتون از قبل بوده عکس یا مدرکی که اینو نشون بده. البته بودند افرادی که بعد از قبولی ازدواج کردن و ویزا رو هر2 گرفتن.

totam
July 21st, 2011, 11:17 AM
سلام با تشکر البته من نمی خواهم سوری ازدواج کنم ولی می ترسم این که قبل از مصاحبه ازداج کنم شانسم کم بشه

saba_yh
July 21st, 2011, 10:12 PM
سلام دوستان، به همه برنده ها تبریک میگم. من یه مطلبی شنیدم و می خوام بپرسم که واقعیه یا شایعه ست. من شنیدم که امسال آخرین سالی بود که لاتاری برگزار می شد، یا شاید برای ایران آخرین ساله. کسی در این مورد شنیده؟ حقیقت داره یا نه؟ و اگه حقیقت داره محل تولد مهمه که ایران نباشه یا محل زندگی؟
پیشاپیش ممنونم

shahram63
July 22nd, 2011, 12:34 AM
دوستان اول یک سرچی بکنن و بعد اگه به نتیجه نرسیدن سوال کنن، این ایمیلها وضعیتشون مشخصه و همه اسپم هستند، آخه کجای دنیا آدم لاتاری شرکت میکنه و بعد که برنده شد ازش پول میگیرن؟ یخورده فکر کنید و بعد سوال کنید.
اینم اضافه کردم که تصویری باشه و مشخص بشه که دروغه:
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?31448-%D8%B4%DB%8C%D9%88%D9%87-%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C&p=473758&highlight=#post473758

AminEdmonton
July 22nd, 2011, 10:39 AM
سلام و درود فراوان به همه خوش شانس های لاتاری 2012، من یک سوالی داشتم از اونهایی که برنده شدن و دفعه چندمشون بوده ( منظورم اینه که حداقل اولین باری نبوده که شرکت کردن واسمشون در اومده) و اون اینکه آیا شماها موقعی که عکسهاتون رو attach کردین با عکسهای سال قبل فرق میکرده ؟یعنی برای هر بار شرکت کردن در لاتاری دوباره عکس جدید گرفتین وفرستادین یا نه؟ چون من تا حالا دو بار شرکت کردم که امسال هم نه خودم ونه همسرم هیچکدوم برنده نشدیم و عکسهای سال قبلمون رو attach کرده بودیم .آیا امکان داره یکی از آیتمهای چک کردنشون این باشه که اونهایی که عکس تکراری می فرستن رو تو قرعه کشی راه ندن؟ و آیا اصلا متوجه میشن که عکس شما با سال قبل یکی هستش؟
دوستان از شما ها هیچکدوم تجربه ای مشابه من نداشتید و هر بار که برای لاتاری اقدام کردید عکسهاتون رو آپدیت کردین؟

ماریا
July 22nd, 2011, 10:59 AM
با سلام
تا جایی که من میدونم مشکلی پیش نمی آد. اما برای اطمینان به سایت مهاجرسرا حتما سر بزنید. قبل از فرستادن فرمها از درست پرکردن اونها مطمئن بشید. سایت مهاجرسرا کمک خیلی زیادی می کنه.
www.mohajersara.com . موفق باشید.

hamed_gh
July 22nd, 2011, 10:59 AM
با سلام

اول می خواستم جواب سوال های دوستان رو بدم بعد به فکرم رسید چرا به جای ماهی بهشون ماهی گیری رو یاد ندم !!
همه دوستان برنده و دوستانی که می خوان اطلاعات کاملی از پروسه دریافت گرین کارت لاتاری بدست بیارند به آدرس زیر مراجعه کنن
اطلاعات سایت زیر از بهترین وکیل آمریکایی هم قوی تر است

http://wiki.mohajersara.com/صفحهٔ_اصلی

www.mohajersara.com (http://www.mohajersara.com)

موفق و پیروز باشید.

sheida2000
July 24th, 2011, 10:58 PM
سلام به همه دوستان
من یه سالی‌ داشتم،من الان ویزا f1 دارم و در us به همراه شوهرم هستیم و جز برندگان امسال هم هستیم،کسی‌ میدون پروسه‌ ما به چه شکلی‌ انجام می‌شه، ما هم باید بریم آنکارا برای مصاحبه؟ چون ما که اگر از us خارج بشیم ویزامون باطل می‌شه....لطفا اگر کسی‌ میدون راهنماییم کنه
مرسی‌ از همه دوستان

hamed_gh
July 26th, 2011, 09:18 PM
5213
سلام به همه دوستان
من یه سالی‌ داشتم،من الان ویزا f1 دارم و در us به همراه شوهرم هستیم و جز برندگان امسال هم هستیم،کسی‌ میدون پروسه‌ ما به چه شکلی‌ انجام می‌شه، ما هم باید بریم آنکارا برای مصاحبه؟ چون ما که اگر از us خارج بشیم ویزامون باطل می‌شه....لطفا اگر کسی‌ میدون راهنماییم کنه
مرسی‌ از همه دوستان
خیر شما احتیاجی به خروج از آمریکا ندارید و میتونین در آمریکا کارهاتون رو انجام بدین . براتون 2 صفحه از نامه برنده شدن خودم رو که مربوط به شما میشه رو براتون میزارم.(من زمانی برنده شدم که هنوز نامه میومد)
5212

kaban
August 6th, 2011, 01:40 AM
من الان خودم f2 دارم و در لاتاری هم برنده شدم. تا اونجا که من پرس و جو کردم می تونیم برای adjust کردن به مراکز USCIS مراجعه کنیم و نیازی به خروج از آمریکا نداریم. ولی حالا این سوال برای من پیش اومده که الان ما هیچ فرمی نباید پر کنیم؟ این فرم DS-122 و DS-230 رو کی باید پر کنیم و بفرستیم؟ و یا اینکه بهتر بگم در حال حاضر ما باید اولین اقداممون چی و در چه زمانی باشه؟ آیا کسی چنین تجربه ای داره؟

سلام به همه دوستان
مرسی‌ از همه دوستان

kaka4
August 6th, 2011, 05:47 PM
سلام
یک سوال داشتم ؟ اگر کسی گرین کارت برنده بشه اما اسپانسر در امریکا نداشته باشه و پول زیادی هم نتونه با خودش ببره .آیا در مصاحبه قبول می شه؟ و به او اجازه ورود به امریکا را می دهند؟

MASROUR
August 6th, 2011, 05:50 PM
سلام
یک سوال داشتم ؟ اگر کسی گرین کارت برنده بشه اما اسپانسر در امریکا نداشته باشه و پول زیادی هم نتونه با خودش ببره .آیا در مصاحبه قبول می شه؟ و به او اجازه ورود به امریکا را می دهند؟
احتمالش ضعیفه. متقاضی باید یا اسپانسر داشته باشه یا سند ملکی به نام خودش یا پشتوانه مالی.

aksham
August 17th, 2011, 12:29 PM
داشتن اسپانسر در آمریکا یعنی چی؟

MASROUR
August 17th, 2011, 01:00 PM
اسپانسر یعنی یک نفر شهروند آمریکایی یا دارنده گرین کارت که توان مالی حمایت برنده رو داشته باشه. یک بازی فرمالیته هست که کنسول از برنده میگیره که بوسیله اون متقاضی ثابت میکنه که می‌تونه در امریکا ‏زندگی کنه،مشکل مالی نداره و سربار دولت آمریکا نخواهد بود.
اسپانسر باید اظهار کنه که حاضره شما را از نظر مالی حمایت کند، بنابراین باید از حد کافی توان مالی برخوردار باشه. این مقدار بستگی به این داره که اسپانسر چند نفر را تحت پوشش داره (مشتمل بر خانواده خودش و خانوده شما به علاوه اشخاصی که شاید از قبل ‏ساپورت کرده باشه) و هم‌چنین به ایالتی که در آن زندگی می‌کند هم بستگی داره. ‏مقایسه این موارد با خط فقر در امریکا باید نشون بده که درآمد فرد برای حمایت از شما کافی خواهد بود.

mary_ch
September 7th, 2011, 09:28 PM
سلام می تونم خواهش کنم سایتی رو که تو لاتاری شرکت کنیم رو برام بذارید؟! ممنون

m_rond
September 7th, 2011, 09:43 PM
سلام می تونم خواهش کنم سایتی رو که تو لاتاری شرکت کنیم رو برام بذارید؟! ممنون
سایت رسمی و بدون نیاز به پرداخت پول برای ثبت نام

maskal
September 13th, 2011, 11:01 AM
سلام
لاتاری 2013 از 4 اکتبر شروع می شه

Important Notice: DV 2013 Program - The online registration period for the 2013 Diversity Visa Program (DV-2013) will begin
on Tuesday

, October 4, 2011, at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and conclude on Saturday, November 5, 2011, at noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4). See the Diversity Visa Lottery Instructions (http://www.applyabroad.org/visa/immigrants/types/types_1318.html) webpage for more information

veron
September 14th, 2011, 07:55 PM
سلام,
افرادی که دیپلم داشته باشند و در حال گذراندن دوره فوق دیپلم باشند، بعد از قبول شدن در لاتاری برای ویزاو... میتونن اقدام کنن؟
یا اینکه حتما باید فوق دیپلم و لیسانس داشته باشند؟

maskal
September 15th, 2011, 06:33 PM
سلام,
افرادی که دیپلم داشته باشند و در حال گذراندن دوره فوق دیپلم باشند، بعد از قبول شدن در لاتاری برای ویزاو... میتونن اقدام کنن؟
یا اینکه حتما باید فوق دیپلم و لیسانس داشته باشند؟
دیپلم به بالا را می گیرند... یعنی دیپلم هم شامل می شه.... اگر دیپلم دارید می تونید ثبت نام کنید

masih_masih98
September 17th, 2011, 04:50 PM
لاتاري محدوديت سني هم داره يا نه؟؟؟

Behnam_999
September 19th, 2011, 09:37 PM
نه محدودیت سنی نداره!

aminvo
September 20th, 2011, 07:19 PM
من داشتم شرایط ثبت نام برای لاتاری 2013 را می خوندم کهمتوجه شدم در قسمت عکس دیجیتال زده حداقل سایز 600 *600 پیکسل باید باشه که فکر کنم معدل 5 *5 باشه، این حداقل یعنی اگه 6 * 6 هم بود طوری نیست؟؟؟؟/

m_rond
September 20th, 2011, 08:12 PM
من داشتم شرایط ثبت نام برای لاتاری 2013 را می خوندم کهمتوجه شدم در قسمت عکس دیجیتال زده حداقل سایز 600 *600 پیکسل باید باشه که فکر کنم معدل 5 *5 باشه، این حداقل یعنی اگه 6 * 6 هم بود طوری نیست؟؟؟؟/
در مورد عکس دقبقاً تمام مشخصات را رعایت کنید وگر نه قبل از ورود به قرعه کشی حذف می شید و خودتون هم خبر ندارید. این داستان عکس رو جدی بگیرید اکثر عکاسیها هم بهشون بگید عکس رو واسه لاتاری میخواین خودشون ویژگیهاشو می دونن.

aminvo
September 20th, 2011, 11:19 PM
در مورد عکس دقبقاً تمام مشخصات را رعایت کنید وگر نه قبل از ورود به قرعه کشی حذف می شید و خودتون هم خبر ندارید. این داستان عکس رو جدی بگیرید اکثر عکاسیها هم بهشون بگید عکس رو واسه لاتاری میخواین خودشون ویژگیهاشو می دونن.

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون، من هم چون شیندم که عکس خیلی مهم هست فرم دستورالعمل را خوندم و شبهه ای که نوشتم برام پیش اومد. حالا مسئله ای هست که بززگتر از 5*5 باشه؟؟؟ چون همونطور که گفتم توی دستورالعمل نوشته حداقل.

ShahdaD
September 20th, 2011, 11:30 PM
یک سوال اگه برای لاتاری ثبت نام کنیم و بعد بریم سفارت واسه ویزای دانشجویی برامون مشکلی پیش نمیاد؟ یا اینکه اگه ویزا رو دادن بعد برای دوباره ویزا گرفتن دوباره مشکل پیش بیاد؟

Persian_Boy
September 21st, 2011, 12:15 AM
یک سوال اگه برای لاتاری ثبت نام کنیم و بعد بریم سفارت واسه ویزای دانشجویی برامون مشکلی پیش نمیاد؟ یا اینکه اگه ویزا رو دادن بعد برای دوباره ویزا گرفتن دوباره مشکل پیش بیاد؟

امسال بودن بچه هایی که شرکت کرده بودن و ویزا رو هم گرفتن. اما به هر حال اونها میفهمن و ممکنه ازتون بپرسن و بای دجواب قانع کننده ای داشته باشی که هدف از درخواست ویزای تحصیلی اقامت و .. نیست و همچنان میخوای برگردی ایران ;) دروغ از این شاخدارتر؟!

civil2015
September 21st, 2011, 12:21 AM
پیشنهاد می‌کنم که این ریسکو نکنی‌:o

ShahdaD
September 21st, 2011, 12:29 AM
امسال بودن بچه هایی که شرکت کرده بودن و ویزا رو هم گرفتن. اما به هر حال اونها میفهمن و ممکنه ازتون بپرسن و بای دجواب قانع کننده ای داشته باشی که هدف از درخواست ویزای تحصیلی اقامت و .. نیست و همچنان میخوای برگردی ایران ;) دروغ از این شاخدارتر؟!
مرسی، فکر کنم بگم میخوام گرین کارت بگیرم که هر دفعه نیام پیش شما 2 ساعت س.ج کنید، جواب از این قانع کننده تر؟

پیشنهاد می‌کنم که این ریسکو نکنی‌:o
موافقم، اگه شانسمون زد و ویزا رو گرفتیم امسال که بعدش فکر میکنم که به ریسکش میارزه ثبت نام کنم یا اینکه 2 سال دیگه باید جواب پس بدم و یکدفعه از درس و زندگی و همه جی میافتیم، با این شانسی هم که من دارم اصلا برنده نمیشم، کلا بیخیال شم سنگین تره.

Persian_Boy
September 21st, 2011, 10:06 AM
مرسی، فکر کنم بگم میخوام گرین کارت بگیرم که هر دفعه نیام پیش شما 2 ساعت س.ج کنید، جواب از این قانع کننده تر؟

موافقم، اگه شانسمون زد و ویزا رو گرفتیم امسال که بعدش فکر میکنم که به ریسکش میارزه ثبت نام کنم یا اینکه 2 سال دیگه باید جواب پس بدم و یکدفعه از درس و زندگی و همه جی میافتیم، با این شانسی هم که من دارم اصلا برنده نمیشم، کلا بیخیال شم سنگین تره.

در کل برای مصاحبه ویزای تحصیلی باید فقط و فقط راجع به مسائل آکادمیک صحبت کنید. مثلا میتونی بگی تو آمریکا تو رشته من بهترین کنفرانس ها برگزار میشه و احتمال اینکه من برای کنفرانس یا مثلا دوره های فرصت مطالعاتی و از این چیزا بخوام دوباره برم زیاده. و میخواستم ریسک ویزا نداشته باشم و خیالم راحت باشه. اصلا کار به اونجاها نمیکشه. موقع مصاحبه تحصیلی هم آفیسر میدونه عمدتا هدفشون موندنه! خنگ که نیستن! اما ملاکشون واسه رد یا قبولی شما همون مصاحبه ایه که با شما انجام میدن!

m_rond
September 24th, 2011, 01:04 AM
ممنون دوست عزیز از راهنماییتون، من هم چون شیندم که عکس خیلی مهم هست فرم دستورالعمل را خوندم و شبهه ای که نوشتم برام پیش اومد. حالا مسئله ای هست که بززگتر از 5*5 باشه؟؟؟ چون همونطور که گفتم توی دستورالعمل نوشته حداقل.
اینکه عکس بزرگتر هم بتونی بفرستی رو نمی دونم اما واسه اینکه خیالتون راحت باشه با همون مقیاس پیسکل کار کن و 600*600 پیکسل بفرست و ترجیحاً هم موقع عکس گرفتن اینو قید کن نه اینکه بعد از گرفتن عکس یا از بین عکس های قبلیتون بخواید با فوتوشاپ و ... ابعادش رو تغییر بدید.

m_rond
September 24th, 2011, 01:07 AM
این (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?66-آیا-ثبت-نام-در-لاتاری-برای-گرفتن-ویزا-مشکلی-ایجاد-میکند؟(و-سوالات-مرتبط)&) تاپیک (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?66-آیا-ثبت-نام-در-لاتاری-برای-گرفتن-ویزا-مشکلی-ایجاد-میکند؟(و-سوالات-مرتبط)&)رو بخونید

mehrnazme
September 27th, 2011, 09:03 PM
سلام دوستان، سوال خیلی پیش پا افتاده! من چه جوری می تونم فرم های مربوط و نحوه پرکردنشون رو پیدا کنم؟ و اینکه این confirmation number رو از کجا پیدا می کنید؟ :D ببخشید که خیلی پیش پا افتاده بود ولی من واقعا گیج شدم، ممنون می شم راهنمایی کنید

maskal
September 27th, 2011, 09:09 PM
سلام دوستان، سوال خیلی پیش پا افتاده! من چه جوری می تونم فرم های مربوط و نحوه پرکردنشون رو پیدا کنم؟ و اینکه این confirmation number رو از کجا پیدا می کنید؟ :D ببخشید که خیلی پیش پا افتاده بود ولی من واقعا گیج شدم، ممنون می شم راهنمایی کنید

به این تاپیک (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?33276-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C2013) برید. لینکش و گذاشتن

aminvo
September 28th, 2011, 12:26 AM
سلام به همه دوستان
اگه لاتاری برنده شدیم و سرباز بودیم و با سفته و وصیغه خارج شدیم و بعد مدت زمانی که بهمون اجازه داده بودن خارج از کشور بمونیم تموم شد و برنگشتیم و بعد از چند سال برگشتیم چه بلایی سرمون میاد؟؟؟ باید بریم سربازی؟؟؟ یا فقط همون سفته را که برداشتن دیگه کاریمون ندارن.؟؟؟

sandbad_xxl
October 1st, 2011, 10:34 PM
[سلام دوستان .
من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و سربازی هم نرفتم.
چون سربازی هم نرفتم دانشگاه مدرک نمیده.
اگه لاتاری برنده بشم مدرک رو باید بی خیال شم ؟
وقتی فورم پر میکنم مدرک چی باید بنویسم ؟

hossein2266
October 8th, 2011, 12:55 PM
دوستان عزيز

با توجه به تمام شدن لاتاري 2012 و شروع لاتاري 2013، اين تاپيك بسته مي شود. مسايل مربوط به لاتاري 2013 را مي توانيد در اينجا (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?33276-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9-%D9%85%D9%87%D9%85-%D9%84%D8%A7%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C2013) دنبال نماييد.

با تشكر، مديريت انجمن امريكا