PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت

r.majdodin
April 15th, 2008, 10:46 PM
سلام
من در نظر دارم بلیط های هواپیما را از طریق اینترنت خریداری کنم. احتمال می دهم که نمایندگی شرکتهای بین المللی مانند british airways ،... در فرودگاه بین المللی نیز بلیط های خریداری شده از طریق اینترنت را بپذیرند. این کار مزیتهایی دارد. مثلاً من که می خواستم بروم قبرس از هواپیمایی امارات استفاده کردم که شده 466 هزار تومان. اما الان که مثلاً از سایت www.sidestep.com استفاده کردم و جستجو کردم دیدم هواپیمایی سوریه هم از تهران به قبرس پرواز دارد و هزینه اش هم حدود 400 دلار است که با قیمت امروز دلار می شود 360 هزار تومان. آیا کسی تجربه ای در این زمینه دارد؟ به خصوص به فرودگاه باید چه مدرکی ارائه کرد که نشان دهد پول بلیط را داده ایم؟

yasinhajizadeh
April 15th, 2008, 11:18 PM
سلام
بستگی به ایر لاین داره. بهضی از ایر لاین ها از شما موقع check in ، کارت اعتباری که با اون بلیط خریدین رو ازتون میخان. ضمنا از سایت های نامعتبر خرید نکنین. به نظر من اگه از خود سایت ایر لاین خرید کنین بهتره. ( شاید یه خورده قیمت از اون سایت های نامعتبر بیشتر باشه ولی خوب مطمئن تره). به هر حال چند مورد تجربه ای که داشتم، خرید اینرنتی خوب بوده و راحت تره. ضمنا تو یه پرواز ( لندن-ادینبرا )، هیچ آژانسی بلیط این مسیر رو تهیه نمیتونست بکنه و وقتی با دفتر بریتیش ( بی ام آی) تماس گرفتم ، گفتن ما براتون میگیریم ولی میشه 200 تومن. من از سایت خود شرکت حدود 70 تومن گرفتم. ( نمیدونم با کار های مجازی اصلا میشه گرفت یا نه، من از مستر کارت واقعی استفاده کردم ). موقعی که شما رزرو میکنی، یه رسید بهت میده که توش بوکینگ رفرنس هست. همون رو پرینت میگیری و با خودت میبری فرودگاه و همون تیکه کاغذ + پاس برای دریافت کارت پرواز کافیه. ضمنا بعضی ایرلاین ها تو بعضی فرودگاه ها self check in دارن که خودت میری و کارت پرواز رو میگیری و فقط تو جای دیگه به اسم drop point ، چمدون هارو تحویل میدی.
کلا استفاده از سایت شدیدا توصیه میشه. یه خوبی هم که داره همه آپشن ها جلو چشمته و هی نمیخاد التماس اون دختره پشت کانتر کنی تا هی بهت برنامه پرواز و ساعت ورود و .... بهت بگه و تازه کلی هم برات ناز کنه که آی من ال کردم و بل کردم و آپولو هوا کردم تا براتون جا گرفتم.

smart_lucky_man
April 16th, 2008, 10:02 AM
یه چیز دیگه هم که باید بهش توجه کرد اینه که بلیتهای ارزون که تو بعضی سایتها هست (از خود ariline ارزونتر)معمولا nonrefundable هستند و اگر بر فرض نتونتید ویزا بگیرید باید بیخیال اون پول بشید.

nouri
April 16th, 2008, 11:30 AM
دوستانی که تجربه داشتن می شه لینک هایی که به نظرشون مفیده رو بگذارند. فکر کنم واقعا به صرفه باشه خودمون سفر رو جور کنیم.

amini
April 16th, 2008, 12:55 PM
کسی از گرفتن بلیط نیمه بها از ایران خبر نداره ؟؟
آيا وقتی بار اولت هست که می خوای بری می شه از این امکان استفاده کرد؟؟
ممنون

Behrouz
April 16th, 2008, 02:01 PM
کسی از گرفتن بلیط نیمه بها از ایران خبر نداره ؟؟
آيا وقتی بار اولت هست که می خوای بری می شه از این امکان استفاده کرد؟؟
ممنون

شما اگه واسه ادامه تحصيل مي خواي بري و تو وزارت علوم پرونده تشكيل دادي مي توني از تخفيف 50% ايران اير استفاده كني ولي واسه دفعه اول نميشه.چون شما بايد وقتي به كشور مقصد رسيدي بري كنسولگري ايران و يه سري مدارك تحويل بدي اونوقت ميتوني از اون لحظه به بعد از تخفيف استفاده كني.

mahsa.salmasi
April 16th, 2008, 02:20 PM
سلام،

کسی تا حالا پرواز امارات را از سایتش چک کرده؟ من departure برا ایران پیدا نمی کنم. حسابی گیج شدم :-[
به tarsim : من از اون سایت که چک کردم، نتونستم به اون قیمتی که شما می گی پیدا کنم. حتی از سایت خود پرواز سوریه هم چک کردم، یه چیزی حدود 702 هزار تومان می شد، تازه استپاش 1 روز بود. شما مطمننی؟!!!

پیشاپیش ممنون از دوستان

Ordibehesht
April 16th, 2008, 02:30 PM
تا اونجا كه من مي دونم از سايت امارات نمي شه پرواز به تهران رو خريد !
در ضمن خيلي خيلي گرون مي شه ! فقط دبي - لارناكا - دبي حدود 700 هزار تومن مي شه از اين روش !

mahsa.salmasi
April 16th, 2008, 02:35 PM
مرسی ordibehesht

الان دیدم که تو قسمت (TO) تهران هست، ولی تو قمست (FROM) نیست. خیلی جالبه!!!

amini
April 16th, 2008, 11:49 PM
سلام به همه

آيا می شه از طريق اينترنت بليط رزرو کرد يا فقط بايد به دفاتر مراجعه کرد؟
چون می حوام برم استراليا بيشتر دنبال ايران ایر، قطر یا هر جای ارزون ديگه هستم....

ممنون میشم کمکم کنيد بليط ارزون گير بیارم...

masy
April 25th, 2008, 10:49 PM
کسی از قیمتهای الاتحاد خبر داره؟

Behrouz
April 25th, 2008, 11:44 PM
اين يك لينكه كه من از آژانس مسافرتي كه واسه قيمت بليط داشت برام جستجو مي كرد كش رفتم.اي آژانس كه خودش داشت واسه ملت از رو اين لينك بليط رزرو مي كرد.يسر بزنيد ضرر نداره.قيمتها رو از كمترين به بيشترين ليست مي كنه.در مورد پرواز ها به اروپا كه گويا ارزون ترينش(كه همون كلاس economic باشه)مربوط به شركت Lufthansa هست...
http://www.cheapoair.com/

maryamf
June 15th, 2008, 07:47 PM
سلام دوستان،
من بلیطم رو از اونطرف خریدن و ایمیلی که براشون اومده(که بلیطم هست) برام forward کردن.. من همینو پرینت بگیرم ببرم یا چیز دیگه هم باید داشته باشم. از طرفی چون خودم نخریدم کارت اعتباری هم همراهم نیست که اگه ازم خواستن ارائه بدم. چیکار کنم که موقع check in مشکلی پیش نیاد؟

Ali7
June 15th, 2008, 08:39 PM
با سلام خدمت دوستان این سؤال من هم هست. لطفا ً هرکی میتونه به هر کدوم از سؤالات زیر پاسخ بده.

بعد از اینکه بلیط به صورت آنلاین خریداری شد اون وقت چی میشه؟! :D
یک PDF میفرستند که ارائه اون کافیه؟ بلیطی نباید تهیه کنیم؟ بلیط رو باید توی فرودگاه تهیه کنیم؟ پست میکنند؟ (ممنون میشم اگه پروسه رو توضیح بدین)

یک سؤال دیگه هم دارم:

وقتی Search میکنید و توی سایت اسم پروازهای مختلف لیست میشه، حتما ً موجودند یا هنوز بعد از تقاضا معلوم میشه که موجود است یا نه؟

و سؤال آخر:
کسی تا حالا از / به Kiev با UKRANIAN و Ukraine Intl Airlines پروازی داشته؟ رسید به مقصد؟! پروازهای خوبی هستند؟

راستی یک سؤال دیگه هم هست: چطور میشه از پروازانصراف داد؟ چقدرشو پس میدن؟
ممنون از پاسخهاتون.

aliqajar
June 15th, 2008, 09:02 PM
تا اونجا كه ميدونم مثلا براي قبرس اگه بليط رو كنسل كنين 30 دلار جريمه داره.

r.majdodin
June 17th, 2008, 09:57 AM
سلام
خطوط هوایی که من از آنها پرس و جو کردم، مثلاٌ خطوط هوایی انگلیس و امارات، بلیط اینترنتی را در فرودگاه امام خمینی تهران نمی پذیرند. یعنی در واقع خرید اینترنتی از مبدأ تهران را نمی پذیرند.

Ali7
June 17th, 2008, 10:40 AM
این یعنی اینکه خرید اینترنتیو بیخیال شیم؟!

کسی تا حالا با بلیط اینترنتی از فرودگاه امام جایی نرفته؟

Ali7
June 17th, 2008, 12:29 PM
از یک آژانس هواپیمایی پرسیدم؛ گفت Eticket به طور کلی معتبره و میشه باهاش پرواز کرد.

maryamf
June 17th, 2008, 12:33 PM
سلام
خطوط هوایی که من از آنها پرس و جو کردم، مثلاٌ خطوط هوایی انگلیس و امارات، بلیط اینترنتی را در فرودگاه امام خمینی تهران نمی پذیرند. یعنی در واقع خرید اینترنتی از مبدأ تهران را نمی پذیرند.

خیلی بد شد که :(. کسی در مورد فرودگاه آتاترک(اگه اشتباه نکنم) تو استانبول اطلاعاتی نداره؟ (علاوه بر فرودگاه امام)؟
یعنی باید ازشون بخوایم واسمون پست کنن؟

از یک آژانس هواپیمایی پرسیدم؛ گفت Eticket به طور کلی معتبره و میشه باهاش پرواز کرد.
من به منشیه که گفتم، گفت مشکلی نیست و فقط ایمیلها رو نشونشون بده. چطوری مطمئن باشیم مشکلی پیش نمیاد؟؟ راهنمایی یه آژانس به تنهایی قابل اعتماد نیست..

yasinhajizadeh
June 17th, 2008, 12:56 PM
برادر ها و خواهر ها
سلام علیکم
نه بابا. معتبره. هیچی نمیخاد. فقط همون ایمیل رو پرینت بگیرین و با خودتون ببرین فرودگاه.هیچ مشکلی پیش نمیاد. ازتون میگیرن و اسمش رو با پاسپورت تطابق میدن. کارت پرواز رو بهتون میدن. حله. تازه با کلاس تر هم هست. خیلی کلاس داره حمید !
شما چیزی که از اون ایمیل میخاین فقط یه کد رزرو هست. یه چیزی شبیه BINRSD
من خودم تا حالا چند بار با ترکیش هم از تهران ، هم از تبریز و هم طبیعتا کانکشن تو استانبول ( آتاتورک) و موقع برگشت هم از لندن امتحان کردم. یه بار هم از دبی برام پرواز ماهان تهران - دبی به صورت اینترنتی ( نمیدونم چه جوری از ماهان ) گرفته بودن و ایمیل رو فروارد کرده بودن و من با همون پرینت ایمیل رفتم فرودگاه امام.
مشکلی نیست. اصلا نگران نباشین. فقط یه بار تو یه پست دیگه هم گفته بودم و چیزی هست که باید برای بلیط های عادی هم انجام بدین. اونم تماس با ایر لاین و ری-کانفرم کردن پرواز هست.

البته بعید نیست که اصلا قبول نکنن. رجوع شود به فایل ضمیمه ( مخلص حاج بابک و بقیه مدیر های گل از جمله خود آقای مدیر که دیشب این فایل رو براش ایمیل کردم. میدونم اینشالله اجازه میدن این فایل بمونه )

نکته : برادر فایل طنزه و اگه میخایی بخندی دانلود کن. مشکلی تو پرواز نیست. دیدم پست پروازیه

Mona.m
July 7th, 2008, 12:35 PM
سلام

دوستان آیا میشه برای پرواز استرالیا به تهران از دفتر امارات در تهران بلیط خریده بشه و بلیط خریده شده را با پست به استرالیا فرستاد ؟ علت این سوالم اینه که بلیطی که از طرف استرالیا ( یا هر کشور دیگه ) به سمت ایران از خود استرالیا خریداری بشه ( که خوب معمولش هم همینطوره ) خیلی خیلی گرانتر از مسیر برعکسه که از ایران خریداری میشه..( تقریبا 2.5 برابر ). :o

کسی نظر یا تجربه مشابهی داره ؟

Ordibehesht
July 7th, 2008, 02:55 PM
سلام

دوستان آیا میشه برای پرواز استرالیا به تهران از دفتر امارات در تهران بلیط خریده بشه و بلیط خریده شده را با پست به استرالیا فرستاد ؟ علت این سوالم اینه که بلیطی که از طرف استرالیا ( یا هر کشور دیگه ) به سمت ایران از خود استرالیا خریداری بشه ( که خوب معمولش هم همینطوره ) خیلی خیلی گرانتر از مسیر برعکسه که از ایران خریداری میشه..( تقریبا 2.5 برابر ). :o

کسی نظر یا تجربه مشابهی داره ؟

شما قيمت استراليا به ايران رو از امارات پرسيديد ؟
چون قيمت ايران به استراليا اينجا ارزونتره ، ولي اصلا نمي دونم كه مي تونند بليط استراليا به ايران رو بدون مسير رفت ( ايران به استراليا) صادر كنند يا خير ... اگه هم بتونند احتمالا همون قيمت درمياد.

Mona.m
July 7th, 2008, 04:41 PM
بله از امارات پرسیدم. گویا همینه که هست! ولی یک طرفه هم میدن. هیچ فرق هم نمیکنه از ایران بگیری دی اچ ال کنی یا از خود استرالیا. هردو یه قیمت میشه ....

hooman_teh
May 9th, 2009, 10:33 AM
اين يك لينكه كه من از آژانس مسافرتي كه واسه قيمت بليط داشت برام جستجو مي كرد كش رفتم.اي آژانس كه خودش داشت واسه ملت از رو اين لينك بليط رزرو مي كرد.يسر بزنيد ضرر نداره.قيمتها رو از كمترين به بيشترين ليست مي كنه.در مورد پرواز ها به اروپا كه گويا ارزون ترينش(كه همون كلاس economic باشه)مربوط به شركت Lufthansa هست...
http://www.cheapoair.com/

من اين سايت رو چك كردم. بد نبود ولي تقريبا" قيمتش با قيمت آژانسهاي تو ايران فرقي نداشت. فقط 1 بليطي كه پيدا كرده بود ارزون تر بود كه بايد 12 ساعت تو فرودگاه الاف ميشدم!
در كل بستگي به شانستون داره!
موفق باشيد

afshin_student
May 9th, 2009, 01:46 PM
من با اولم هست می خوام با ویزای دانشجویی (3 ماهه هست تا نرم اونجا نمیشه اقامت)خارج بشم.چندتا بلیط فروشی رفتم گفتند که تو حتما باید 2 طرفه بگیری.نمیشه!
یکی از دوستان می گفت یه طرفه بگیر برا برگشت تخفیف دانشجویی بگیر.
حالا من مجبورم بلیط اینترنتی بگیرم؟یا اصلا برا ویزا سه ماهه یه طرفه صادر نمیشه؟یا این بلیط فروشیها پرتند!؟

mas
May 9th, 2009, 09:40 PM
با یک طرفه مشکلی پیش نمیاد و فرودگاه قبول می‌‌کنه. به بلیط فروشی‌ها بگید مسوولیتش با خودم.

bp1368
May 9th, 2009, 11:03 PM
دوستان سلام سایت www.studentuniverse.com هم یه سری بزنید قیمتاش خیلی مناسبه ولی از ایران نداره ولی از استانبول و آنکارا داره فقطم برای آمریکاست .

emperial
May 9th, 2009, 11:17 PM
دوستان سلام سایت www.studentuniverse.com هم یه سری بزنید قیمتاش خیلی مناسبه ولی از ایران نداره ولی از استانبول و آنکارا داره فقطم برای آمریکاست .

شما از امنیت این سایت و واقعی بودنش مطمئنی؟

bp1368
May 9th, 2009, 11:34 PM
نه و نشنیدن کسی ازش خریده باشه ولی تو google مثلا student ticket رو جست و جو کنی این سایت جز اولین هاست که البته این دلیل محکمی نیست

keyvan123
May 13th, 2009, 11:51 AM
سلام به همه

لطفا دوستانی که تجربه بلیط اینترنتی دارن کمک کنن

من شنیدم که اگر از رو سایت خود ایرلاین بلیط بگیرین ممکنه کارت اعتباری رو بخوان تو فرودگاه! ولی اگه از این سایتهای دیگه بگیرین لازم نیست و فقط برگه
confimation کافیه!

کسی اطلاع داره در این باره؟

h_eksiri
June 29th, 2009, 06:50 AM
سلام به همه

آيا می شه از طريق اينترنت بليط رزرو کرد يا فقط بايد به دفاتر مراجعه کرد؟
چون می حوام برم استراليا بيشتر دنبال ايران ایر، قطر یا هر جای ارزون ديگه هستم....

ممنون میشم کمکم کنيد بليط ارزون گير بیارم...

گلف ایر و امارات تا کوالالامپور قیمت های بسیار خوبی دارند. از طریق سایت های ticket booking برای بقیه مسیر تا استرالیا را هم خودت بگیر و به روشی که بچه ها گفتند، برو فرودگاه و القصه تمام است دوست من! ;)

h_eksiri
June 29th, 2009, 06:55 AM
سلام

من علت را از دفتر این دو نمایندگی پرسیدم. آنها e-ticket را در فرودگاه های ایران قبول نمی کنن چون امکان پرداخت اینترنتی وجه بلیط از طریق سایت شرکتشان را برای یوزرهایی که از ایران برای خرید بلیط اقدام میکنن، بلاک کرده اند. این چیزی بود که مسوول آژانسهای امارات و مسوول رزرو بلیط BMI تایید کردند.

physics1389
June 16th, 2013, 12:10 AM
سلامآیا اگر از الان برای ماه بعد برای هلند بلیط بگیرم ارزونتر در میاد تا بخام دقیقه نود بخرم؟ چقدر ارزونتر میشه؟ممنون

ghazaal83
June 30th, 2013, 01:14 PM
سلامآیا اگر از الان برای ماه بعد برای هلند بلیط بگیرم ارزونتر در میاد تا بخام دقیقه نود بخرم؟ چقدر ارزونتر میشه؟ممنون

سلام. مثل اینکه این فروم خیلی وقته فعال نیست. در مورد امریکا که میدونم هر چی زودتر بخریم ارزونتره که احتمالا واسه هلند هم همینه. چون احتمال بلیط ارزون گیر آوردن با گذشت زمان کم میشه.

Mehravar
July 6th, 2013, 06:07 PM
سلام دوستان کسی تا بحال با هواپیمایی بلاویا پرواز کرده؟ کیفیتش چطوره؟ امنیت داره؟

Pearson
August 20th, 2013, 08:44 AM
سلام. مثل اینکه این فروم خیلی وقته فعال نیست. در مورد امریکا که میدونم هر چی زودتر بخریم ارزونتره که احتمالا واسه هلند هم همینه. چون احتمال بلیط ارزون گیر آوردن با گذشت زمان کم میشه.

شما به ترد اصلی پرواز به امريكا مراجعه نكرديد

rasepideh
September 11th, 2013, 09:45 AM
سلام

من احتیاج وافر به رزرو کردن سوری بلیط هواپیما از ونیز یا میلان به یکی از فرودگاه های لندن را دارم. تاریخ ۳ نوامبر رفت- برگشت ۱۴ یا ۱۵ نوامبر.

اگر لطف کنید میگید چه طوری می تونم این کار را بکنم؟

با تشکر فراوان

Pearson
September 11th, 2013, 09:49 AM
سلام

من احتیاج وافر به رزرو کردن سوری بلیط هواپیما از ونیز یا میلان به یکی از فرودگاه های لندن را دارم. تاریخ ۳ نوامبر رفت- برگشت ۱۴ یا ۱۵ نوامبر.

اگر لطف کنید میگید چه طوری می تونم این کار را بکنم؟

با تشکر فراوان

به صورت آنلاين نمي تونيد رزرو بگيريد بايد بليت رو آني بخريد

Shekoofeh780
March 5th, 2014, 01:53 PM
سلام بچه ها من برای ترم پاییز امسال پذیرش دارم، می خواستم ببینم برای خرید بلیط کجا را بهم معرفی می کنید؟ چون قیمت ها خیلی متغییره:-(

FMAN42
March 5th, 2014, 02:18 PM
سلام بچه ها من برای ترم پاییز امسال پذیرش دارم، می خواستم ببینم برای خرید بلیط کجا را بهم معرفی می کنید؟ چون قیمت ها خیلی متغییره:-(

سراغ آزانس ها نرین فقط!!! چون واقعا متفاوت و گرون میگند , خیلی باید پرس وجو کنین

PayamCa
April 4th, 2014, 03:49 AM
سلام

من ساکن خارج هستم. کسی میدونه آیا میشه با کارت اعتباری خارجی از اینترنت در ایران بلیط هواپیما خرید به مقصد کانادا؟
منظورم اینه که میشه از سایت مثلا KLM یا Lufthansa از داخل ایران با کارت خارجی خرید کرد؟ آیا ایران تحریم نیست در این ارتباط؟ سایتشون موقع خرید ***** نمیشه از داخل ایران؟ آیا وی پی ان همچنان کار می کنه تو ایران که در صورت بروز مشکل از وی پی ان استفاده کرد برای خرید؟

میخواستم بدونم که اگه مشکلی هست قبل از اینکه بیام ایران بلیط برگشتمو بخرم حتما.

hastieli
April 4th, 2014, 05:34 PM
من علت را از دفتر این دو نمایندگی پرسیدم. آنها e-ticket را در فرودگاه های ایران قبول نمی کنن چون امکان پرداخت اینترنتی وجه بلیط از طریق سایت شرکتشان را برای یوزرهایی که از ایران برای خرید بلیط اقدام میکنن، بلاک کرده اند. این چیزی بود که مسوول آژانسهای امارات و مسوول رزرو بلیط BMI تایید کردند.
بلیط پگاسوس رو میشه با کارت اعتباری از داخل ایران خرید یا اون هم باید از خارج خریده و به مون ایمیل بشه؟

Zam_uppsala
April 4th, 2014, 06:38 PM
سلام منم دنبال بلیط به مقصد استکهلم هستم. قیمتهای پگاسوس خیلی اینترنتیش مناسبه . ایا تو تهران اژانسی که پگاسوس رو داشته باشه هست؟ من سرچ کردم تو خیابان فاطمی یه اژانس بود البته من رشتم ادرسای تهرانو زیاد وارد نیستم اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنماییم کنه

Pearson
April 4th, 2014, 08:49 PM
سلام منم دنبال بلیط به مقصد استکهلم هستم. قیمتهای پگاسوس خیلی اینترنتیش مناسبه . ایا تو تهران اژانسی که پگاسوس رو داشته باشه هست؟ من سرچ کردم تو خیابان فاطمی یه اژانس بود البته من رشتم ادرسای تهرانو زیاد وارد نیستم اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنماییم کنه

سلام
بليت هاي پگاسوس رو بايد آنلاين خودتون بخريد يا اگر دوستاني داريد كه به كرديت كارت دسترسي دارند براتون بخرند
آژانسها بليت پگاسوس رو نمي فروشند و اگر هم بفروشند به قيمتي كه شما در سايتش ميبنيد نيست
براي استكلهم از تهران پرواز مستقيم ايران ار يا آسمان توصيه ميشه

Pearson
April 4th, 2014, 08:53 PM
بلیط پگاسوس رو میشه با کارت اعتباری از داخل ایران خرید یا اون هم باید از خارج خریده و به مون ایمیل بشه؟

مگه خريد آنلاين موقعيت جغرفيايي خريدار مهم هست كجا هست ؟!
داخل ايران يا خارج ايران باشيد چه فرق داره؟!

hastieli
April 4th, 2014, 09:45 PM
مگه خريد آنلاين موقعيت جغرفيايي خريدار مهم هست كجا هست ؟!
داخل ايران يا خارج ايران باشيد چه فرق داره؟!
از نظر تحریم و اینکه پول میرسه دستشون گفتم .. پس مشکلی نیستش ممنون..

zohoori
April 6th, 2014, 01:00 PM
اقای pearson , سلام
من بلیط ونکوور برای جولی میخواستم رزرو کنم.
برای 3 نفر . 2 نفر adult و یک بچه 8 سال.
ارزانترین بلیط را از کجا میتوانم تهیه کنم.
لطفا راهنمایی فرمایید.
متشکرم

Pearson
April 6th, 2014, 01:54 PM
اقای pearson , سلام
من بلیط ونکوور برای جولی میخواستم رزرو کنم.
برای 3 نفر . 2 نفر adult و یک بچه 8 سال.
ارزانترین بلیط را از کجا میتوانم تهیه کنم.
لطفا راهنمایی فرمایید.
متشکرم

سوالتون مربوط به اين ترد نيست
اگر راهنمايي خواستيد پيام خصوصي بديد

nimadesert
April 7th, 2014, 04:33 PM
سلام دوستان..من یه بلیط از cheapoair برای یکی از دوستام تو ایران خریدم.میخواد بیاد نیوزلند.حالا این بلیط فقط نوشتهconfirmation of booking و شماره بلیط هم داده.آیا همین را باید پرینت کنه و بجای بلیط استفاده کن یا خیر؟ با خط هوایی امارات می باشد.لطفا کسی اگر از cheapoairبلیط خریده راهنمایی کنه

Pearson
April 8th, 2014, 08:59 AM
سلام دوستان..من یه بلیط از cheapoair برای یکی از دوستام تو ایران خریدم.میخواد بیاد نیوزلند.حالا این بلیط فقط نوشتهconfirmation of booking و شماره بلیط هم داده.آیا همین را باید پرینت کنه و بجای بلیط استفاده کن یا خیر؟ با خط هوایی امارات می باشد.لطفا کسی اگر از cheapoairبلیط خریده راهنمایی کنه

اگه از اين پرينت استفاده نكنه مگه چيز ديگری هم هست كه بخواد استفاده كنه؟!
بليت ها الكترونيكي هستند بدون اون هم بره فرودگاه ميتونه كارت پرواز بگيره اون پرينت هم بخاطر اين هست كه مسافر روز و تاريخ پروازش رو اشتباه نكنه

hessam64
June 15th, 2014, 08:55 AM
بنظر من برای خرید بلیط پرواز خارجی از وبسایت Cheapoair استفاده کنید. به راحتی می توانید مسیرهای رفت و برگشت خود را انتخاب کنید و با توجه به تاریخ دلخواه در هر ساعت شبانه روز به صورت مستقیم بلیط پرواز خارجی مورد نظر خود را خرید نمایید. (http://bazargardi.com/flight)..
تهیه بلیط اینترنتی از طریق سایت Cheapoair از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از تهیه بلیط پرواز خارجی از آژانس های هواپیمایی خواهد بود (تا حدود ۱٫۵ تا ۲ میلیون ارزان تر).تضمین بهترین قیمت: سایت Cheapoair ارزان ترین راه ممکن برای خرید بلیط پرواز خارجی (international flight ticket) می باشد. تنها با جستجو در سایت Cheapoair می توانید مقصد دلخواه با قیمت دلخواه را در هر کجای دنیا انتخاب نمایید.

Pearson
June 16th, 2014, 07:54 AM
بنظر من برای خرید بلیط پرواز خارجی از وبسایت Cheapoair استفاده کنید. به راحتی می توانید مسیرهای رفت و برگشت خود را انتخاب کنید و با توجه به تاریخ دلخواه در هر ساعت شبانه روز به صورت مستقیم بلیط پرواز خارجی مورد نظر خود را خرید نمایید. (http://bazargardi.com/flight)..
تهیه بلیط اینترنتی از طریق سایت Cheapoair از لحاظ قیمت بسیار ارزان تر از تهیه بلیط پرواز خارجی از آژانس های هواپیمایی خواهد بود (تا حدود ۱٫۵ تا ۲ میلیون ارزان تر).تضمین بهترین قیمت: سایت Cheapoair ارزان ترین راه ممکن برای خرید بلیط پرواز خارجی (international flight ticket) می باشد. تنها با جستجو در سایت Cheapoair می توانید مقصد دلخواه با قیمت دلخواه را در هر کجای دنیا انتخاب نمایید.

براي خريد بليت آنلاين بايد حتمن به نكات زير توجه بفرماييد
1. بليت غير قابل استرداد هست
2. بليت قابليت تغيير تاريخ ندارد
3. امكان رزرو بليت رو نداريد بايد آنی بليت رو بخريد
4. بايد به ويزای ترانزيت توجه بفرماييد هر مسيری رو با توجه به اينكه پاسپورت ايرانی داريد نمي تونيد بگيريد
5. بليت توی قيمت يكسان با بليت هاي سيستمي خريدش به دليل از بين بردن آپشن های استرداد تغيير تاريخ و حاضر نشدن در فرودگاه منطقی نيست
6. هميشه قيمت هاي ارزونتر از ارلاينز ها و يا نمايندگي فروششون آژانس ها ندارند بايد ابتدا قيمت گرفته شود.
7. در بعضی مواقع اغلب در هايسيزن اين سايت ها پروازهايي كه موجود نميباشند رو AVAILABLE برای مسافر نشون ميدهند كه در هنگام نهايي كردن خريد قيمت رو تغيير ميدهند و يا كلن ميگن بليتي موجود نيست براي همين قيمت هاش مخصوصن توي هايسيزن 100 درصد قابل استناد نيست
8. در هنگامي كه يك از پرواز ها توي مسير كنسلي داشته باشد ارلاينز بعدي مسئوليت به عهده نميگيرد و مسافر رو به سايت های فروش آنلاين بليت ارجاع ميدهد كه كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي در اين مواقع دارند
9. در بعضي از موارد كه امكان بار مجاني دو تيكه اي داريد ممكنه مقدار بار مجاني به دليل كانكت ارلاينز هاي مختلف يك تيكه شود

خريد از آژانس های آنلاين بليت مثل چيپ و ار يا كاياك و يا غير در موارد زير فقط منطقي هست:

1. از داشتن ويزا تون 100 در صد مطمئن باشد يعنی پس از اخذ ويزا خريد رو انجام دهيد
2. قيمت بليت حداقل 20 درصد ارزونتر از بليت هاي موجود ديگه باشه تا از بين بردن آپشن های بليت و ريسك مشكلات احتمالي بالا رو توجيه كنه
3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل

Danaz
June 30th, 2014, 09:47 PM
لطفا يك آژانس مسافرتي مطمئن بهم معرفي كنيد براي گرفتن ويزاي توريستي سنگاپور... ممنون

ali6456
July 2nd, 2014, 12:02 AM
من قراره واسه دادشم که الان تو شهر میسور (هندوستان) هست بین تاریخ های 4 تا 7 جولای بلیط تهیه کنم بیاد ایران و حدودا واسه 2 ماه و نیم بعدشم باز برگرده میسور
میخاستم لطف کنید و ارزون ترین بلیط رو پیشنهاد بدید
ضمنا برادرم دانشجوی دندان پزشکی هست و نامه غیر ارزی رو هم از وزارت بهداشت گرفته
(چون ظاهرا با نامه غیر ارزی تخفیف میشه گرفت)

Danaz
July 5th, 2014, 01:45 AM
سلام این سایت cheapoair چقدر قابل اعتماده؟ کسی هست که با خرید از این سایت مشکلی براش پیش اومده باشه؟ من الان ازش بلیط خریدم با پرواز Qatar airways ولی یه کم استرس گرفتم. موقع برگشت ترانزیتم 55 دقیقه بیشتر نیست تو دوحه، از اونجایی که همیشه پروازها تاخیر دارند مطمئنم به پرواز دوم نمی رسم! میگن تو فرودگاه دوحه بیست دقیقه معمولا طول می کشه تا از هواپیما با اتوبوس ها برسی به ساختمان فرودگاه! اصلا کامنتهایی که تو فروم های خارجی راجع به پروازهای قطر نوشته شده رضایت بخش نیست! متاسفانه من دیر review ها رو خوندم! من می ترسم چون از طریق cheapoair این بلیط رو خریدم در صورتی که از پروازم جا بمونم هواپیمایی قطر هیچ مسئولیتی رو به عهده نگیره. چون قبلا همچین تجربه ی بدی رو داشتم و بخاطر تاخیر پرواز اول دومی رو از دست دادم ولی هواپیمایی مربوطه هتل، غذا، ترانسفر و بلیط در اختیارم گذاشت و حتی مقداری از مبلغ پرواز رو هم بعنوان خسارت بهم پس دادند. اما نمی دونم این بار چه بلایی قراره سرم بیاد. استرس گرفتم! بنظرتون چه کار کنم؟

Pearson
July 5th, 2014, 10:36 AM
سلام این سایت cheapoair چقدر قابل اعتماده؟ کسی هست که با خرید از این سایت مشکلی براش پیش اومده باشه؟ من الان ازش بلیط خریدم با پرواز Qatar airways ولی یه کم استرس گرفتم. موقع برگشت ترانزیتم 55 دقیقه بیشتر نیست تو دوحه، از اونجایی که همیشه پروازها تاخیر دارند مطمئنم به پرواز دوم نمی رسم! میگن تو فرودگاه دوحه بیست دقیقه معمولا طول می کشه تا از هواپیما با اتوبوس ها برسی به ساختمان فرودگاه! اصلا کامنتهایی که تو فروم های خارجی راجع به پروازهای قطر نوشته شده رضایت بخش نیست! متاسفانه من دیر review ها رو خوندم! من می ترسم چون از طریق cheapoair این بلیط رو خریدم در صورتی که از پروازم جا بمونم هواپیمایی قطر هیچ مسئولیتی رو به عهده نگیره. چون قبلا همچین تجربه ی بدی رو داشتم و بخاطر تاخیر پرواز اول دومی رو از دست دادم ولی هواپیمایی مربوطه هتل، غذا، ترانسفر و بلیط در اختیارم گذاشت و حتی مقداری از مبلغ پرواز رو هم بعنوان خسارت بهم پس دادند. اما نمی دونم این بار چه بلایی قراره سرم بیاد. استرس گرفتم! بنظرتون چه کار کنم؟

اگر نرسيد با پرواز بعدي قطري كه شش ساعت بعد هست رهسپار خواهيد شد نگران نباشيد
بليتش هم مشكل نداره فقط به نكاتي نوشتم توجه بفرماييد

candywoman
July 16th, 2014, 12:30 PM
سلام دوستان،
من این چند صفحه رو خوندم و یک سوالی بود که کسی جواب نداده، اینکه باید اسم دارنده کردیت کارت با صاحب بلیط به دلایل امنیتی یکی باشه درسته؟ من الان می خوام به دوستم که کردیت کارت داره بگم برام بلیط بگیره، به نظرتون تو فرودگاه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
لطفا راهنمایی کنید.

Pearson
July 16th, 2014, 02:51 PM
سلام دوستان،
من این چند صفحه رو خوندم و یک سوالی بود که کسی جواب نداده، اینکه باید اسم دارنده کردیت کارت با صاحب بلیط به دلایل امنیتی یکی باشه درسته؟ من الان می خوام به دوستم که کردیت کارت داره بگم برام بلیط بگیره، به نظرتون تو فرودگاه ممکنه مشکلی پیش بیاد؟
لطفا راهنمایی کنید.

اگر از وبسايت خود ارلاينز ها خريداری نشه مشكلي نداره

Danaz
July 17th, 2014, 02:40 PM
سلام دوستان،
لطفا راهنمایی کنید.

نه مشکلی نداره. من همیشه همینطوری بلیط خریدم و مساله ای نبوده. فقط برای اطمینان بهتره شما هم یه کپی از کردیت کارت ایشون همراهتون باشه. اگر مستقیم از سایت خود ایرلاینر هم بخرید بعضی هاشون از مسافر میخوان که یه فرمی به اسم Authorization letter from Credit/debit cardholder که توسط دارنده کارت امضا شده رو همراه داشته باشه، ولی در واقعیت فکر نکنم کسی چک کنه. از من که حتی موقع گرفتن خسارت هم چنین مدرکی نخواستن، تازه بلیط رو مستقیم از سایت خود هواپیمایی خریده بودم.

Pearson
July 18th, 2014, 09:52 AM
نه مشکلی نداره. من همیشه همینطوری بلیط خریدم و مساله ای نبوده. فقط برای اطمینان بهتره شما هم یه کپی از کردیت کارت ایشون همراهتون باشه. اگر مستقیم از سایت خود ایرلاینر هم بخرید بعضی هاشون از مسافر میخوان که یه فرمی به اسم Authorization letter from Credit/debit cardholder که توسط دارنده کارت امضا شده رو همراه داشته باشه، ولی در واقعیت فکر نکنم کسی چک کنه. از من که حتی موقع گرفتن خسارت هم چنین مدرکی نخواستن، تازه بلیط رو مستقیم از سایت خود هواپیمایی خریده بودم.

اگر بليت رو رو از سايت امارت بخريد و بعد مبدا پرواز شما مثلن از هندوستان باشه
و صاحب كرديت كارت خود مسافر نباشه و يا يكی از مسافرين نباشه ، امارات كارت پرواز برای مسافر صادر نميكنه فرمی هم از قبل به مسافر داده نميشه تا نامه تاييديه گرفته شه
و همينطور روی بعضی از كرييرهای امريكايی اگر مبدا پرواز شما مثلن از آمريكای جنوبی باشه
برای همين بهتره اگر بليت رو از وبسايت ارلاينز ميخريد حتمن چك كنيد باهاشون وقتی مسافر صاحب كارت نيست
هر چند همانطور كه گفتم 99 درصد موارد مشكلي نيست
از مبدای ايران كلن هيچ مشكلي نداره بليت رو به چه طريقی خريديد و يا صاحب كارت چه كسی هست
و همينطور اگر بليت از جايی غير از وبسايت ارلاينز ها خريداری شه مثل آژانسهای آنلاين چيپ و ار كاياك يا غيره باز مبدا سفر هيچ اهميتی نداره

Danaz
July 18th, 2014, 12:23 PM
درسته. شما خیلی اطلاعاتتون دقیق تر و کامل تره در این زمینه و من همیشه استفاده کردم از راهنمایی های شما. البته منم گفتم بعضی هاشون (بعضی از ایرلاینرها)، شاید بهتر باشه این دوستمون دقیقا بگن مبدا و مقصد، و اسم ایرلاینری که میخوان باهاش پرواز کنن:)

Pearson
July 18th, 2014, 01:58 PM
درسته. شما خیلی اطلاعاتتون دقیق تر و کامل تره در این زمینه و من همیشه استفاده کردم از راهنمایی های شما. البته منم گفتم بعضی هاشون (بعضی از ایرلاینرها)، شاید بهتر باشه این دوستمون دقیقا بگن مبدا و مقصد، و اسم ایرلاینری که میخوان باهاش پرواز کنن:)

بله مبدا ميتونه مهمترين عامل باشه توی به وجود آمدن اين مشكل احتمالی
به صورت كلی دوستانی كه ساكن ايران هستند نبايد نگران اين موضوع باشند و بيشتر ايرانی هايی كه ساكن خارج از ايران هستند بايد به اين نكته توجه بفرمايند
مثلن يه ايرانی كه ساكن تركيه هست و ميخواد بليت با دلتا از استانبول به نيويورك بخره از سايت خود دلتا با كرديت كارت شخص ديگه
همچين موردهايی حتمن بايد استعلام گرفته شود قبل از خريد

mojimech
July 19th, 2014, 05:04 PM
سلام دوستان
من گرفتن ویزا باید بلیط رزرو کنم، یکی از مدارکیه که سفارت میخواد. تو کدوم سایتها این کارو انجام بدم و اینکه آیا باید پولی بدم بابت این کار؟ ممنون از راهنماییتون.

Pearson
July 19th, 2014, 05:12 PM
سلام دوستان
من گرفتن ویزا باید بلیط رزرو کنم، یکی از مدارکیه که سفارت میخواد. تو کدوم سایتها این کارو انجام بدم و اینکه آیا باید پولی بدم بابت این کار؟ ممنون از راهنماییتون.

امكان رزرواسيون آنلاين وجود ندارد
آنلاين فقط بليت رو به صورت آنی ميتونيد بخريد
بهتره رزرو رو از طريق آژانسها انجام بديد

mkhn20002000
July 31st, 2014, 10:53 AM
سلام
من چند روز پیش از هایپراستار یک "ویزا کارت هدیه" خریدم واسه خرید اینترنتی.
حالا می تونم باهاش بلیط رفت و برگشت از تهران به فرودگاه آتاترک استانبول از طریق سایت cheapoair یا bravofly یا خود atlasjet بگیرم.
جالب اینه که هر سه تاشون یه شماره پروازو دارن با قیمتهای مختلف نشون می دن:
chepoair:220$ که تقریبا میشه 691000تومان
bravofly:114.14 Euro که تقریبا میشه 487000 تومان
Atlasjet :958 $ که تقریبا میشه 3000000 تومان
حالا این پرواز با خط اطلس جت ایرلاین انجام میشه ولی سایت خود اطلس جت داره تو اون تاریخ(عید 94 ایران) بیزنسی شو میفروشه.
سوالم اینه که خرید از سایتی مثل bravofly با توجه به اینکه این سایت مربوط به کشور انگلستانه کار درستیه؟ یعنی فرودگاه اینجا یا ترکیه گیری رو این داستان ندارن و همینقدر که پرینت بلیطم رو نشون بدم کفایت میکنه؟ خرید از cheapoair چطور؟؟ معتبر هست؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Pearson
July 31st, 2014, 11:49 AM
سلام
من چند روز پیش از هایپراستار یک "ویزا کارت هدیه" خریدم واسه خرید اینترنتی.
حالا می تونم باهاش بلیط رفت و برگشت از تهران به فرودگاه آتاترک استانبول از طریق سایت cheapoair یا bravofly یا خود atlasjet بگیرم.
جالب اینه که هر سه تاشون یه شماره پروازو دارن با قیمتهای مختلف نشون می دن:
chepoair:220$ که تقریبا میشه 691000تومان
bravofly:114.14 Euro که تقریبا میشه 487000 تومان
Atlasjet :958 $ که تقریبا میشه 3000000 تومان
حالا این پرواز با خط اطلس جت ایرلاین انجام میشه ولی سایت خود اطلس جت داره تو اون تاریخ(عید 94 ایران) بیزنسی شو میفروشه.
سوالم اینه که خرید از سایتی مثل bravofly با توجه به اینکه این سایت مربوط به کشور انگلستانه کار درستیه؟ یعنی فرودگاه اینجا یا ترکیه گیری رو این داستان ندارن و همینقدر که پرینت بلیطم رو نشون بدم کفایت میکنه؟ خرید از cheapoair چطور؟؟ معتبر هست؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

من اين سايت رو نميشناسم ولي cheapoair معتبر هست
بله پرينتش كفايت ميكنه

soheilerashidi
August 4th, 2014, 01:29 PM
براي خريد بليت آنلاين بايد حتمن به نكات زير توجه بفرماييد
1. بليت غير قابل استرداد هست
2. بليت قابليت تغيير تاريخ ندارد
3. امكان رزرو بليت رو نداريد بايد آنی بليت رو بخريد
4. بايد به ويزای ترانزيت توجه بفرماييد هر مسيری رو با توجه به اينكه پاسپورت ايرانی داريد نمي تونيد بگيريد
5. بليت توی قيمت يكسان با بليت هاي سيستمي خريدش به دليل از بين بردن آپشن های استرداد تغيير تاريخ و حاضر نشدن در فرودگاه منطقی نيست
6. هميشه قيمت هاي ارزونتر از ارلاينز ها و يا نمايندگي فروششون آژانس ها ندارند بايد ابتدا قيمت گرفته شود.
7. در بعضی مواقع اغلب در هايسيزن اين سايت ها پروازهايي كه موجود نميباشند رو AVAILABLE برای مسافر نشون ميدهند كه در هنگام نهايي كردن خريد قيمت رو تغيير ميدهند و يا كلن ميگن بليتي موجود نيست براي همين قيمت هاش مخصوصن توي هايسيزن 100 درصد قابل استناد نيست
8. در هنگامي كه يك از پرواز ها توي مسير كنسلي داشته باشد ارلاينز بعدي مسئوليت به عهده نميگيرد و مسافر رو به سايت های فروش آنلاين بليت ارجاع ميدهد كه كاستومر ساپورت بسيار ضعيفي در اين مواقع دارند
9. در بعضي از موارد كه امكان بار مجاني دو تيكه اي داريد ممكنه مقدار بار مجاني به دليل كانكت ارلاينز هاي مختلف يك تيكه شود

خريد از آژانس های آنلاين بليت مثل چيپ و ار يا كاياك و يا غير در موارد زير فقط منطقي هست:

1. از داشتن ويزا تون 100 در صد مطمئن باشد يعنی پس از اخذ ويزا خريد رو انجام دهيد
2. قيمت بليت حداقل 20 درصد ارزونتر از بليت هاي موجود ديگه باشه تا از بين بردن آپشن های بليت و ريسك مشكلات احتمالي بالا رو توجيه كنه
3. از عدم نياز به ويزای ترانزيت و فاصله پروازی مطمئن باشد . مثلن اولين استاپ تون در امريكا اگر ادامه مسير داشته باشيد بايد سه ساعت باشه حداقل

ممنون از توضیحات خوبی که دادین. فقط من یه سوال دارم، مگه چیپو ایر اگه لازم بشه با گرفتن هزینه بلیط رو کنسل نمیکنه؟ من اخیرن باشون چت کردم راجب کنسلی پرسیدم اول میگفتن خیلی مشخص نیست و بستگی به ایرلاینزتون داره، بعدش که شماره پرواز دادم بهشون گفتن 300$ هزینه ی کنسلیش میشه. ممنون میشم راهنماییم کنین.

Pearson
August 4th, 2014, 09:09 PM
ممنون از توضیحات خوبی که دادین. فقط من یه سوال دارم، مگه چیپو ایر اگه لازم بشه با گرفتن هزینه بلیط رو کنسل نمیکنه؟ من اخیرن باشون چت کردم راجب کنسلی پرسیدم اول میگفتن خیلی مشخص نیست و بستگی به ایرلاینزتون داره، بعدش که شماره پرواز دادم بهشون گفتن 300$ هزینه ی کنسلیش میشه. ممنون میشم راهنماییم کنین.

اغلب بليت هاش شرايط نان ريفاندبل دارند و نميشه روي كنسليشون حساب باز كنيد
تازه اگر بشه كنسل كرد معلوم نيست پول چه طور و كي به دستتون ميرسه

mod90
August 4th, 2014, 09:26 PM
سلام جناب پیرسون. یه سوال داشتم از خدمتتون. میخواستم بدونم شما نظرتون در مورد سایت faregreek چیه؟ به نظرتون بلیط خریدن از اون مطمعن هست؟ چون من بلیط از تورونتو به تهران که چک میکنم از طریق سایت skyscanner.ca اپشن های پروازی رو تو سایت faregreek نشون میده که تو بقیه سایت ها یا آزانس ها حتی نشنیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Pearson
August 4th, 2014, 09:29 PM
سلام جناب پیرسون. یه سوال داشتم از خدمتتون. میخواستم بدونم شما نظرتون در مورد سایت faregreek چیه؟ به نظرتون بلیط خریدن از اون مطمعن هست؟ چون من بلیط از تورونتو به تهران که چک میکنم از طریق سایت skyscanner.ca اپشن های پروازی رو تو سایت faregreek نشون میده که تو بقیه سایت ها یا آزانس ها حتی نشنیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
من اين سايت رو نميشناسم
چه مسيری رو مگه نشون ميده؟

mod90
August 4th, 2014, 10:05 PM
سلام
من اين سايت رو نميشناسم

مثلا توی اکتبر راند تریپ از تورونتو به تهران مسیر رفت با ایر کانادا ( تورونتو-وین-تهران) و مسیر برگشت با لوفتانزا (تهران-فرانکفورت-تورونتو)

یا

توی همون اکتبر از تورونتو به تهران مسیر رفت با لوفت هانزا (تورونتو-مونترال-فرانکفورت-تهران) و مسیر برگشت با پرواز وین و ایر کانادا( تهران-وین- تورونتو)

تاریخ دو تا پرواز هم از 10 تا 24 اکتبر هست.

Pearson
August 4th, 2014, 10:07 PM
مثلا توی اکتبر راند تریپ از تورونتو به تهران مسیر رفت با ایر کانادا ( تورونتو-وین-تهران) و مسیر برگشت با لوفتانزا (تهران-فرانکفورت-تورونتو)

یا

توی همون اکتبر از تورونتو به تهران مسیر رفت با لوفت هانزا (تورونتو-مونترال-فرانکفورت-تهران) و مسیر برگشت با پرواز وین و ایر کانادا( تهران-وین- تورونتو)

تاریخ دو تا پرواز هم از 10 تا 24 اکتبر هست.

خب چيز غير عادي نيست اين پرواز رو ميشه گرفت واقعن

mod90
August 5th, 2014, 07:45 PM
سلام
من اين سايت رو نميشناسم

از چه طریقی میشه از صحت خرید از یک سایت آنلاین اطمینان حاصل کرد؟

Pearson
August 5th, 2014, 07:54 PM
از چه طریقی میشه از صحت خرید از یک سایت آنلاین اطمینان حاصل کرد؟

سيستم نداريم كه بتونه مشخص كنه

mojimech
August 13th, 2014, 09:32 PM
امكان رزرواسيون آنلاين وجود ندارد
آنلاين فقط بليت رو به صورت آنی ميتونيد بخريد
بهتره رزرو رو از طريق آژانسها انجام بديد

از طریق سایت Turkish میشه بلیط به صورت آنلاین رزرو کرد.

Danaz
August 15th, 2014, 09:58 PM
سلام این سایت cheapoair چقدر قابل اعتماده؟ کسی هست که با خرید از این سایت مشکلی براش پیش اومده باشه؟ من الان ازش بلیط خریدم با پرواز Qatar airways ولی یه کم استرس گرفتم. موقع برگشت ترانزیتم 55 دقیقه بیشتر نیست تو دوحه، از اونجایی که همیشه پروازها تاخیر دارند مطمئنم به پرواز دوم نمی رسم! میگن تو فرودگاه دوحه بیست دقیقه معمولا طول می کشه تا از هواپیما با اتوبوس ها برسی به ساختمان فرودگاه! اصلا کامنتهایی که تو فروم های خارجی راجع به پروازهای قطر نوشته شده رضایت بخش نیست! متاسفانه من دیر review ها رو خوندم!

به نظرم اومد بعد از تجربه سفر بهتره یه فیدبک اینجا بزارم چون در مورد ترانزیت کوتاه هم ازم پرسیده بودن، شاید بعدا به درد کسی بخوره.
اول اینکه cheapoair اوکی بود و Qatar airways هم عالی بود. حداقل برای من که مشکلی پیش نیومد. در مورد اینکه تاخیر داره و دیر به ساختمون فرودگاه میرسی و اینا هم که خونده بودم، حداقل برای من که پیش نیومد. شاید اونایی که اون review ها رو نوشته بودن خیلی بدشانس بودن.
دوم در مورد کوتاه بودن زمان ترانزیت: موقع تحویل بار، boarding pass های شما رو داخل یه پاکت زرد و نارنجی می گذارن که روش نوشته Short Transfer و حتی label هایی که به چمدون یا کیف دستی شما هم می چسبونن به همین رنگه و روش قید شده. اینطوری وقتی به فرودگاه دوحه می رسید سریع به مامورین security بگید شما رو می فرستن جلوی صف. من که فقط دویدم و گیتم هم معلوم نبود، فقط سریع خودم رو به سالن ترانزیت رسوندم و از روی تابلوها شماره ی گیت رو پیدا کردم ولی بعد با یه صف بسیار طولانی تو قسمت security check مواجه شدم که اگر می خواستم تو اون بایستم حداقل دو ساعت طول می کشید نوبتم شه! ولی بدون معطلی به مامورین اونجا کارت پروازم رو نشون دادم و فقط گفتم short transfer و اونها برای من جلوی صف جا باز کردند. از اونجا تا گیت هم خیلی دور بود (ماشالا فرودگاه بزرگیه) فقط دویدم و هر جا احساس می کردم که تابلوها گیج کننده ست از مامورینی که جا به جا ایستاده بودند می پرسیدم و خدا رو شکر به پروازم رسیدم. تنها نکته ش اینه که عجله کنید و وقت رو تلف نکنید و هر جا مجبور بودید تو صف های طولانی وقت رو از دست بدید کافیه کارت پروازتون رو نشون بدید و یادآوری کنید که زمان ترانزیت شما کوتاهه.

Pearson
August 15th, 2014, 10:10 PM
از طریق سایت Turkish میشه بلیط به صورت آنلاین رزرو کرد.

منظور ما ار خريد بليت اينترنتي خريد از سايت هاي معروف فروش بليت يا همان آژانسهای آنلاين هست
مثل cheapoair يا kayak

Pearson
August 15th, 2014, 10:12 PM
به نظرم اومد بعد از تجربه سفر بهتره یه فیدبک اینجا بزارم چون در مورد ترانزیت کوتاه هم ازم پرسیده بودن، شاید بعدا به درد کسی بخوره.
اول اینکه cheapoair اوکی بود و Qatar airways هم عالی بود. حداقل برای من که مشکلی پیش نیومد. در مورد اینکه تاخیر داره و دیر به ساختمون فرودگاه میرسی و اینا هم که خونده بودم، حداقل برای من که پیش نیومد. شاید اونایی که اون review ها رو نوشته بودن خیلی بدشانس بودن.
دوم در مورد کوتاه بودن زمان ترانزیت: موقع تحویل بار، boarding pass های شما رو داخل یه پاکت زرد و نارنجی می گذارن که روش نوشته Short Transfer و حتی label هایی که به چمدون یا کیف دستی شما هم می چسبونن به همین رنگه و روش قید شده. اینطوری وقتی به فرودگاه دوحه می رسید سریع به مامورین security بگید شما رو می فرستن جلوی صف. من که فقط دویدم و گیتم هم معلوم نبود، فقط سریع خودم رو به سالن ترانزیت رسوندم و از روی تابلوها شماره ی گیت رو پیدا کردم ولی بعد با یه صف بسیار طولانی تو قسمت security check مواجه شدم که اگر می خواستم تو اون بایستم حداقل دو ساعت طول می کشید نوبتم شه! ولی بدون معطلی به مامورین اونجا کارت پروازم رو نشون دادم و فقط گفتم short transfer و اونها برای من جلوی صف جا باز کردند. از اونجا تا گیت هم خیلی دور بود (ماشالا فرودگاه بزرگیه) فقط دویدم و هر جا احساس می کردم که تابلوها گیج کننده ست از مامورینی که جا به جا ایستاده بودند می پرسیدم و خدا رو شکر به پروازم رسیدم. تنها نکته ش اینه که عجله کنید و وقت رو تلف نکنید و هر جا مجبور بودید تو صف های طولانی وقت رو از دست بدید کافیه کارت پروازتون رو نشون بدید و یادآوری کنید که زمان ترانزیت شما کوتاهه.

ببنيد اين اسكجوال ها رو ارلاينز ها خودشون ميگذارند
وقتي 55 دقيقه استاپ داريد يعني كافي هست اين زمان
اگر كافي نبود خود ارلاينز اجازه صدور همچين بليتي رو نميداد
برای همين اين نگراني رو بايد بيشتر ارلاينز داشته باشه تا مسافر چون ارلاينز بايد براي مسافر در صورت تاخير پرواز جايگزين پيد كنه

mod90
August 15th, 2014, 10:36 PM
منظور ما ار خريد بليت اينترنتي خريد از سايت هاي معروف فروش بليت يا همان آژانسهای آنلاين هست
مثل cheapoair يا kayak

ببخشید جناب پیرسون ماهیت سایت Cheapoair با Kayak فرق میکنه. Cheapoair بلیط رو مستقیما میفروشه ولی Kayak یه جوری cheap ticket finder هست که کاربر رو وصل میکنه به سایت هایی که مسیر مورد نظر رو با قیمت پایین دارند، که یکی از سایت ها cheapoair هست.به نظرتون به بقیه سایت ها مثه flighthub که سایت کایاک پیدا میکنه هم میشه برای خرید اعتماد کرد؟

Pearson
August 15th, 2014, 10:47 PM
ببخشید جناب پیرسون ماهیت سایت Cheapoair با Kayak فرق میکنه. Cheapoair بلیط رو مستقیما میفروشه ولی Kayak یه جوری cheap ticket finder هست که کاربر رو وصل میکنه به سایت هایی که مسیر مورد نظر رو با قیمت پایین دارند، که یکی از سایت ها cheapoair هست.به نظرتون به بقیه سایت ها مثه flighthub که سایت کایاک پیدا میکنه هم میشه برای خرید اعتماد کرد؟

سلام
بله همانطور كه ميفرماييد بعضی هاشون فقط مسافر رو ارجاع ميدن مثل سايت خود GOOGLE FLIGHT ولی بعضی هاشون خودشون بليت رو مي فروشند مثل ONETRAVEL
با FLIGHTHUB آشنايي ندارم متاسفانه

Danaz
August 15th, 2014, 11:11 PM
ببنيد اين اسكجوال ها رو ارلاينز ها خودشون ميگذارند
وقتي 55 دقيقه استاپ داريد يعني كافي هست اين زمان
اگر كافي نبود خود ارلاينز اجازه صدور همچين بليتي رو نميداد
برای همين اين نگراني رو بايد بيشتر ارلاينز داشته باشه تا مسافر چون ارلاينز بايد براي مسافر در صورت تاخير پرواز جايگزين پيد كنه
نه لزوما. چون هم برای من و هم برخی از اطرافیانم پیش اومده که بخاطر تاخیر پرواز اول، دومی رو از دست دادیم و مجبور شدیم حتی 24 ساعت برای پرواز بعدی صبر کنیم که البته تقصیر ایرلاینر بود و قبول کرد خسارت بپردازه. من یک جایی هم خوندم که بعضی از ایرلاینر ها وقتی پروازی تاخیر داره، صندلی مسافرهایی که به پرواز بعدی قراره ترنسفر شن رو میفروشن! و این واقعیت داره.

Pearson
August 15th, 2014, 11:25 PM
نه لزوما. چون هم برای من و هم برخی از اطرافیانم پیش اومده که بخاطر تاخیر پرواز اول، دومی رو از دست دادیم و مجبور شدیم حتی 24 ساعت برای پرواز بعدی صبر کنیم که البته تقصیر ایرلاینر بود و قبول کرد خسارت بپردازه. من یک جایی هم خوندم که بعضی از ایرلاینر ها وقتی پروازی تاخیر داره، صندلی مسافرهایی که به پرواز بعدی قراره ترنسفر شن رو میفروشن! و این واقعیت داره.

پرواز اگه بخواد تاخير داشته باشه 5 ساعت هم استاپ داشته باشيد به پرواز بعدي ممكنه نرسيد
ما يه هيستوري داريم براي هر شماره پروازي وقت تاخير يك شماره پروازي فقط يك درصد اون هم 15 دقيقه هست نمي دونم مسافر ها برای چي بايد همش دلواپس تاخير باشند براي رسيدن به پرواز بعدي!
بعد هم هميشه پرواز دير نميرسه ممكنه زود برسه براي همين مسافر ها نبايد نگران اسكجوال پروازي باشند
صندلي رو بفروشه به كسي ديگه مگه شما رو نبايد با پرواز ديگه بفرسته

Danaz
August 16th, 2014, 12:29 AM
پرواز اگه بخواد تاخير داشته باشه 5 ساعت هم استاپ داشته باشيد به پرواز بعدي ممكنه نرسيد
ما يه هيستوري داريم براي هر شماره پروازي وقت تاخير يك شماره پروازي فقط يك درصد اون هم 15 دقيقه هست نمي دونم مسافر ها برای چي بايد همش دلواپس تاخير باشند براي رسيدن به پرواز بعدي!
بعد هم هميشه پرواز دير نميرسه ممكنه زود برسه براي همين مسافر ها نبايد نگران اسكجوال پروازي باشند
صندلي رو بفروشه به كسي ديگه مگه شما رو نبايد با پرواز ديگه بفرسته

شاید. نمی دونم. بله ولی مشکل اینجاست که اگر پرواز بعدی 24 ساعت بعد باشه چی! هیچکس دوست نداره ساعتها تو فرودگاه منتظر بمونه یا حتی ناخواسته شبی رو تو شهر بگذرونه در صورتی کارهای مهم تری برای انجام دادن داره و از قرارهای کاریش یا هر چیز دیگه ای بمونه. برای اونایی که دو تا ترنسفر دارن که خیلی ضد حاله. به هر حال من چون پیغام خصوصی هم داشتم راجع به اینکه بقیه هم تو شرایط مشابه بودن و نگران، پرسیده بودن که من چه کار کردم و چطور شد، فقط خواستم تجربه ی شخصیم رو در اختیار بقیه بگذارم که اونها هم استرس نداشته باشن. :)

ekoshv
October 18th, 2014, 11:57 PM
سلام. من اپلای ایتالیارو گرفتم. الان واسه گرفتن ویزا بلیط هواپیمارو می خوان. بلیطای پرواز مستقیم ایران خیلی گرونه ولی پروازای استانبول به ایتالیا شدیدا ارزونتره. آیا می تونم بلیط استانبول به مثلا میلان رو بگیرم و از ایران به استانبول رو زمینی برم؟(ایران به ترکیه نیاز به ویزا نداره و کلا تو مرز فقط نیم ساعت طول می کشه)

Pearson
October 19th, 2014, 12:45 AM
سلام. من اپلای ایتالیارو گرفتم. الان واسه گرفتن ویزا بلیط هواپیمارو می خوان. بلیطای پرواز مستقیم ایران خیلی گرونه ولی پروازای استانبول به ایتالیا شدیدا ارزونتره. آیا می تونم بلیط استانبول به مثلا میلان رو بگیرم و از ایران به استانبول رو زمینی برم؟(ایران به ترکیه نیاز به ویزا نداره و کلا تو مرز فقط نیم ساعت طول می کشه)

سلام
بله ميتونيد مشكلي نداره