PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت نام اینترنتی برای نوبت گرفتن از سفارت (ویزاهای غیر از دانشجویی)

mamsadegh
January 18th, 2011, 01:28 AM
دوستان سلام

فکر کنم این موضوع مهمه که بدونید
نوبت گرفتن از سفارت دیگه به سبک و سیاق قدیم نیست
(قبلا یک ورق بود که اسم ها رو روش می نوشتیم و می رفتیم تو و اون آقا نوبت می داد)

از این به بعد برای نوبت گرفتن:
http://www.ambteheran.esteri.it/ambasciata_teheran
و Book online ... رو انتخاب کنید

این فقط مربوط به نوبت گرفتن برای تحویل مدارک ویزا هست
موفق باشید

hatefrad
January 19th, 2011, 07:21 PM
درود و ممنون.
این مطلب رو فقط تو اینترنت دیدید یا به صورت حضوری هم همینطور هست ؟ :)

mamsadegh
January 20th, 2011, 12:20 AM
سلام
این رو روی یک تکه ورق چسبوندن بالای آیفون سفارت!
و من از طریق این لینک نوبت هم گرفتم. بسیار سادس ، اول account می سازید بعد confirm می کنید و بعد نوبت می گیرید.
بعد tciket ای که بتون می ده چاپ می کنید و بر می دارید می برید اونجا. ( بردن اونجا رو هنوز انجام ندادم!)

kazhal
February 25th, 2011, 12:41 PM
سلام
این رو روی یک تکه ورق چسبوندن بالای آیفون سفارت!
و من از طریق این لینک نوبت هم گرفتم. بسیار سادس ، اول account می سازید بعد confirm می کنید و بعد نوبت می گیرید.
بعد tciket ای که بتون می ده چاپ می کنید و بر می دارید می برید اونجا. ( بردن اونجا رو هنوز انجام ندادم!)

با سلام

پس یعنی اولین قدم بعد از دادن نتیجه ها (برای ما که تازه نتیجه پذیرشمون رو دادن) اینه که توی بازه زمانی که مشخص میکنن اینترنتی وقت بگیریم و مدارکمون رو ببریم سفارت برای درخواست ویزا؟

ممنونم

mh_nabil
May 16th, 2011, 05:12 PM
روی همون بورد 1 کاغذ دیگه بود که کفته واسه تشکیل پرونده باید از 25 اردیبهشت تا 9 خرداد بیاید که من الان وقت میخوام از طریق اینترنت نمیشه چون جای خالی نداره شما میدونید من چکار باید بکنم؟؟؟؟

jamejahan
May 16th, 2011, 05:26 PM
روی همون بورد 1 کاغذ دیگه بود که کفته واسه تشکیل پرونده باید از 25 اردیبهشت تا 9 خرداد بیاید که من الان وقت میخوام از طریق اینترنت نمیشه چون جای خالی نداره شما میدونید من چکار باید بکنم؟؟؟؟

دوست گرامي براي امور دانشجويي نيازي به وقت اينترنتي نداري شما تا 9 خرداد براي تشكيل پرونده وقت داري يك روز صبح بين ساعت 8 تا 9 اونجا باش دانشجوها روي كاغذ اسم مي نويسن از ساعت 10 صبح 5 نفر 5 نفر راه ميدن داخل براي تشكيل پرونده و امور دانشجويي اگر مداركتون هم آماده باشه نهايتا 10 دقيقه طول ميكشه براي تشكيل پرونده بعد ميگن چه روزي براي دريافت ويزا بريد

taherp
June 11th, 2011, 01:14 AM
دوستان برای ویزا (برای دکترا، self-employment) میشه وقت اضطراری گرفت؟ احتمالا عده ای رزروشون رو کنسل میکنند دیگه...
الان نگاه میکردم تا 3 ماه آینده وقت خالی نیست!!

rajaiian_p
June 11th, 2011, 01:21 AM
یعنی برای تحویل مدارک مالی به سقارت باید وقت گرفت؟؟؟اون که دو روز بیشتر نیست

taherp
June 11th, 2011, 01:35 AM
یعنی برای تحویل مدارک مالی به سقارت باید وقت گرفت؟؟؟اون که دو روز بیشتر نیست

آقا با من بودین؟
کلا برای درخواست ویزا، اگر عجله ای باشه راهی برای گرفتن وقت اضطراری هست؟

setayeshmaryam
June 15th, 2011, 09:10 PM
من می خوام تو یه کنفرانسی که دوم مرداد برگزار میشه در ایتالیا شرکت کنم اما سفارت تا 3 ماه بعد وقت خالی نداره دعوت نامه هم از کنفرانس دارم، راهی برای گرفتن وقت فوری وجود داره؟

sajad_m
June 16th, 2011, 07:54 PM
من می خوام تو یه کنفرانسی که دوم مرداد برگزار میشه در ایتالیا شرکت کنم اما سفارت تا 3 ماه بعد وقت خالی نداره دعوت نامه هم از کنفرانس دارم، راهی برای گرفتن وقت فوری وجود داره؟
یکی از نگهبانهای دمه سفارت میگفت انگار هر روزساعت 12 شب یه چندتا جا برای فردا باز میشه اون موقع امتحان کنید

HDY
July 10th, 2011, 02:14 PM
سلام. من مقاله ام برای کنفرانسی که 15-16 September برگزار میشه، قبول شده. تا دیشب سفارت وقت نداشت امروز چند تا جا خالی شد که اولیش 5 September بود و من اونو گرفتم. بعد چند لحظه توی آگوست هم جا باز شد اما به من اجازه تغییر زمان رو نمیده. زمانی که من رزرو کردم عملا دیره. راهی هست که من این نوبت رو کنسل یا جابه جا کنم؟ مراجعه حضوری تاثیری داره؟ آیا کنسولگری (جردن) شماره تماس داره؟ من تا آخر امروز مهلت ثبت نام کنفرانس و ارسال پول رو دارم.
ممنون از راهنماییتون

taherp
July 12th, 2011, 03:11 PM
توی سایت میتونید رزرو جدید بکنید... البته باید قبلش رزرو قبلی رو کنسل کنید...

راستی چطوری جا باز شد؟ چه ساعتی چک کردید؟

HDY
July 14th, 2011, 08:57 PM
توی سایت میتونید رزرو جدید بکنید... البته باید قبلش رزرو قبلی رو کنسل کنید...

راستی چطوری جا باز شد؟ چه ساعتی چک کردید؟
مشکل همینه که تو سایت گزینه کنسل نداره. من تماس هم گرفتم گفتند نمیشه کنسل کرد و اگه به اسم دیگه ای هم بگیرید ویزا بهتون نمیدن!!!:( من نمیدونم باید چه کار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.
یکشنبه ساعت 10 صبح چک کردم

taherp
July 14th, 2011, 11:12 PM
حالا نمیشه با یه ایمیل دیگه اکانت بسازید و وقت بگیرید؟
والا تا اونجا که من دیدم، هر روز صبح تعداد -نسبتا زیادی- میان و نوبتی (و بین وقت های اینترنتی) وارد میشن (بخونید زورچپون میکنند)...

HDY
July 15th, 2011, 02:13 AM
حالا نمیشه با یه ایمیل دیگه اکانت بسازید و وقت بگیرید؟
والا تا اونجا که من دیدم، هر روز صبح تعداد -نسبتا زیادی- میان و نوبتی (و بین وقت های اینترنتی) وارد میشن (بخونید زورچپون میکنند)...
سیستم به اسم حساسه نه ایمیل. پس شما میگید اگه مدارکم رو حضوری ببرم ممکنه بتونم بین مریض نوبت بگیرم؟ D:

taherp
July 15th, 2011, 07:28 PM
من فقط مشاهداتم رو گفتم (تضمین نمیکنم)... ولی پدر و مادر یکی از دوستان هم به همین صورت (سیستم بین مریضی به قول شما) وارد شدن و ویزا گرفتن...
اگر تهرانید امتحانش خیلی ضرر نداره...

MASROUR
September 5th, 2011, 12:46 PM
دوستان این پروسه وقت گرفتن اینترنتی چطوریه؟ من یک اکانت ساختم و وارد شدم اما بجز یکسری روزها که قرمز هستن و ظاهرا پره، بقیه روزها هیچ رنگی (زرد یا سبز) ندارن و اصلا نمیشه انتخابشون کرد؟

MASROUR
September 8th, 2011, 05:50 PM
دوستان این پروسه وقت گرفتن اینترنتی چطوریه؟ من یک اکانت ساختم و وارد شدم اما بجز یکسری روزها که قرمز هستن و ظاهرا پره، بقیه روزها هیچ رنگی (زرد یا سبز) ندارن و اصلا نمیشه انتخابشون کرد؟
دوستان سایت سفارت درست شده و همین الان که من چک کردم کلی از روزها خالی شده و میشه وقت گرفت.

brotherhood
September 19th, 2011, 09:35 PM
بچه ها یکی بگه ایا برای پرسیدن سوال و مشاوره هم باید وقت گرفت ساعت چند تا چند چه روز هایی باید بریم؟

MASROUR
September 20th, 2011, 12:20 AM
بچه ها یکی بگه ایا برای پرسیدن سوال و مشاوره هم باید وقت گرفت ساعت چند تا چند چه روز هایی باید بریم؟
به نظر من وقت بگیرید بهتره. با اون نگهبانی که من اونجا دیدم محاله بذاره کسی راحت بره داخل. الان که سیستمشون درسته و وقت میده چرا روزه شک دار بگیرید؟ البته اگه فکر میکنید همین مشاوره رو اون نگهبانه هم میتونه بده بهتون که برید داخل از خودش بپرسید.
کلا سفارت شنبه ها تعطیله(+جمعه) و ساعت کاریشون 8-13. بعد ازون نوبت ویزا های آماده هست.

mehran12000
October 15th, 2011, 11:21 PM
سیستم نوبت دهی سایت سفارت پیشرفت کرده :D، کسی اطلاعات جدیدی نداره؟

پری سیما
November 28th, 2011, 03:42 AM
دوستان از 6 نوامبر به بعد ظاهرا دیگه نمی شه از آدرسای قبلی آنلاین وقت گرفت. تنها جایی که می شه آنلاین وقت گرفت مربوط به آدرس کنسولگری در سهروردی هست. جالب اینه که من امروز که با شماره
کنسولگری در سهروردی تماس گرفتم گفت اینجا فقط برای ویزای توریستی می شه وقت گرفت. اگه اینطور پس تکلیف من که تازه نامه پذیرشم اومده و باید هر چه زودتر اپلای کنم واسه ویزای دانشجویی چیه؟
من چه کار باید بکنم؟ یعنی بلند شم بیام تهران پشت در سفارت جردن در تهران دخیل ببندم تا شاید رام بدند داخل؟ راهی نداره که بشه وقت گرفت از قبل؟

farzan_thebest
November 28th, 2011, 09:55 PM
دوستان از 6 نوامبر به بعد ظاهرا دیگه نمی شه از آدرسای قبلی آنلاین وقت گرفت. تنها جایی که می شه آنلاین وقت گرفت مربوط به آدرس کنسولگری در سهروردی هست. جالب اینه که من امروز که با شماره
کنسولگری در سهروردی تماس گرفتم گفت اینجا فقط برای ویزای توریستی می شه وقت گرفت. اگه اینطور پس تکلیف من که تازه نامه پذیرشم اومده و باید هر چه زودتر اپلای کنم واسه ویزای دانشجویی چیه؟
من چه کار باید بکنم؟ یعنی بلند شم بیام تهران پشت در سفارت جردن در تهران دخیل ببندم تا شاید رام بدند داخل؟ راهی نداره که بشه وقت گرفت از قبل؟

با سلام
شما باید به کنسولگری جردن برید.برای کارهای دانشجویی اصلا امکان گرفتن وقت اینترنتی نیست.چنین گزینه ای سایت نداره.باید برید اونجا و بدون نوبت برید داخل.بگید برای کاردانشجویی اومدم.
کلا سه شنبه ها مخصوص دانشجوهاست.ولی روزای دیگه هم میشه.شما برای اطمینان سه شنبه برید .احتمالا ساعت 9 یا 10 راهتون بدن.ولی برای احتیاط و جروبحث نکردن با مردم که نمیدونن قضیه رو حتی الامکان صبح زود برید.بهتره
موفق باشید

vaaaahid
November 28th, 2011, 10:34 PM
سلام کسی خبر نداره این قضیه که سفارت اصل مدرک لیسانس رو برای تشکیل پرونده می خواد چیه؟ یعنی مثلا من که خرداد درسم تموم می شه نمی تونم برای سپتامبر برم؟ اخه تا اصل مدرک رو بهم بدن تا شهریور طول می کشه. ممنون میشم کسی راه نمایی بکنه

shoushouni
March 12th, 2012, 12:28 PM
با سلام
من چند روز پیش نامه Admission از پلی تکنیک میلان گرفتم میشه راهنمایی کنید که برای ویزای دانشجویی در مرحله اول چه مدارکی لازمه؟ چه روزایی باید مراجعه کرد؟ درسته رفتن به سفارت برای ویزای دانشجویی نیاز به ثبت نام اینترنتی نداره؟

mahsasham
April 15th, 2012, 08:40 PM
بچه ها خلاصه باید وقت گرفت واسه ویزای دانشجویی یا تو ماه می همینجوری پاشیم بریم سفارت؟

nagual
April 24th, 2012, 08:19 PM
سلام دوستان.من الان از دانشگاه بولونیا پذیرش گرفتم.اونا بهم گفتن برو سفارت ایتالیا تو تهران کارای ثبت نامتو انجام بده.من زنگ زدم سفارت برای وقت گرفتن که بهم یه آدرسی دادن توی جردن که گفتن امور دانشجوییشون اونجاست .یکی از بچه ها رو فرستادم اونجا راهش ندادن گفتن ما اینجا بخش دانشجویی نداریم.من الان کجا باید برم برای کارای ثبت نامم؟

maryammv
April 25th, 2012, 01:34 PM
بچه ها بالاخره باید آنلاین وقت گرفت یا رفت مستقیم؟ من برای کارشناسی معماری دارم اقدام میکنم... تو سایت که فقط برای انتخاب، گزینه دعوت نامه و توریستی رو داره، دانشجویی نداره، اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا... بعد اینکه بالاخره باید جردن بریم یا سهروری امسال؟ پارسال که نوشته بود کلیه کارها به بخش سهروردی منتقلا میشه از فلان تاریخ (که گذشت)

im_am
April 25th, 2012, 04:53 PM
برای کارای دانشجویی کلا" باید برید جردن (مهیار) .
بچه های مدرسه که مدارک رو مدرسه میده از قبا هم وقت تعیین کردن 1 ماه افتاد عقب (تو تیر ماه شد) .انگلسیی زبان ها هم 1تا 31 می
8821

Yaldaa64
June 9th, 2012, 11:05 PM
سلام. ببخشید من یک سوال داشتم. من تازه برای گرفتن گواهی ATAS اقدام کردم از طرفی هنوز CAS را هم از دانشگاه دریافت نکردم. من کی باید با این شرایط برای گرفتن وقت از سفارت انگلستان در دوبی یا ترکیه اقدام کنم؟ باید گواهی رو بگیرم بعد اقدام کنم یا همین الانم میتونم اقدام کنم؟ و اینکه ترکیه بهتره یا ابوظبی؟ ممنون

FARA61
June 25th, 2012, 10:37 AM
سلام
کسی می دونه برای گرفتن وقت سفارت در ایتالیا از چه راهی باید اقدام کرد؟ لطفا مراحلو کامل توضیح بدید

IELTS
June 25th, 2012, 03:19 PM
سلام
کسی می دونه برای گرفتن وقت سفارت در ایتالیا از چه راهی باید اقدام کرد؟ لطفا مراحلو کامل توضیح بدید

دروود.
باید برای رشته های انگلیسی زبان روزهای سه شنبه و پنج شنبه به کنسولگری مراجعه نمایید(حضوری)
البته الان که دیگه فرصا تمام شده سال دیگه از اردیبهشت ماه.

memol2004
July 2nd, 2012, 10:44 AM
با سلام مخوام وقت سفارت ایتالیا جهت ویزای توریستی بگیرم اما از سایتش چیزی سر در نیاوردم می شه به من بگید چطوری وقت بگیرم؟

mehran12000
July 5th, 2012, 03:44 AM
با سلام مخوام وقت سفارت ایتالیا جهت ویزای توریستی بگیرم اما از سایتش چیزی سر در نیاوردم می شه به من بگید چطوری وقت بگیرم؟

با سلام
فعلا باید حضوری تشریف ببرید وقت بگیرید:
http://www.vfsglobal.com/italy/iran/scheduleanappointment.html

fnima2000
July 15th, 2012, 09:24 PM
دروود.

منظورتون چیه که الان دیگه وقتش تموم شده؟ من تازه این هفته پذیرشم میاد.

asdzxc
July 21st, 2012, 12:35 PM
سلام. می شه لطفا بگید چه طور می شه ثبت نام کرد تو سایت...

asdzxc
July 21st, 2012, 02:04 PM
برای وقت سفارت ایتالیا جهت ویزای کاری چه طور...
لینک بالا واسه توریستی و دعوتی بود... من باید چه جوری ثبت نام کنم؟

kasras
July 24th, 2012, 09:26 AM
دروود.
باید برای رشته های انگلیسی زبان روزهای سه شنبه و پنج شنبه به کنسولگری مراجعه نمایید(حضوری)

آقا اگه فرصتا تموم شده پس براي چي ادميشن مي دن اصلا؟ حتما بايد يه زماني هم براي اين ترم داشته باشن.

mehran12000
July 28th, 2012, 02:52 AM
فکر کنم ویزای کاری هم حتما دعوتنامه نیاز داره ، پس شما اون وقت دعوتنامه رو بگیر

IELTS
July 28th, 2012, 01:08 PM
آقا اگه فرصتا تموم شده پس براي چي ادميشن مي دن اصلا؟ حتما بايد يه زماني هم براي اين ترم داشته باشن.

در این خصوص باید فقط با کنسولگری صحبت کنید. چون admission که هم اکنون صادر می شود دیگر فرصت زیادی برای اقدام برای ویزا نمانده است.

majidek
August 15th, 2012, 01:30 PM
در حال حاضر برای ویزای توریستی با رزواسیون هتل باید وقت سفارت رو اینترنتی بگیریم یا حضوری؟ اگه اینترنتی هست لینکش چیه؟

ممنون

mehran12000
August 25th, 2012, 02:06 AM
در حال حاضر برای ویزای توریستی با رزواسیون هتل باید وقت سفارت رو اینترنتی بگیریم یا حضوری؟ اگه اینترنتی هست لینکش چیه؟

ممنون

سلام، به پست شماره 35 صفحه 4 مراجعه کنید.
وقت رو باید حضوری بگیرید: سهرودی، خ زینالی

javadjtv
August 27th, 2012, 03:44 PM
آقا من میخواستم دو ماه دیگه برم ایتالیا با دوستم
چطوری باید ویزا بگیرم الان؟
چقدر طول میکشه صدور ویزا؟

mehran12000
August 29th, 2012, 12:17 AM
آقا من میخواستم دو ماه دیگه برم ایتالیا با دوستم
چطوری باید ویزا بگیرم الان؟
چقدر طول میکشه صدور ویزا؟

آقا شما دعوتنامه داری؟ اگر جداً قصد رفتن داری ، الان زودی برو وقت سفارت بگیر.
صدور ویزا از روزی که مدارکتون رو تحویل بدید حداقل 14 روز طول می کشه.

javadjtv
August 29th, 2012, 12:41 AM
آقا شما دعوتنامه داری؟ اگر جداً قصد رفتن داری ، الان زودی برو وقت سفارت بگیر.
صدور ویزا از روزی که مدارکتون رو تحویل بدید حداقل 14 روز طول می کشه.
من یه دوست ایتالیایی دارم اونجا
میخوام با یکی از دوستام بریم اونجا
اما اصلا نمیدونم باید چه کنم؟
اول بلیط بگیرم بعد ویزا یا برعکس...
حسابی گیج شدم
بعدشم نمیدونم چطور ویزا بگیرم؟
چقدر خرج داره؟
هزینه بلیط چقدره؟
و........

mehran12000
September 1st, 2012, 04:17 PM
من یه دوست ایتالیایی دارم اونجا
میخوام با یکی از دوستام بریم اونجا
اما اصلا نمیدونم باید چه کنم؟
اول بلیط بگیرم بعد ویزا یا برعکس...
حسابی گیج شدم
بعدشم نمیدونم چطور ویزا بگیرم؟
چقدر خرج داره؟
هزینه بلیط چقدره؟
و........

دوست عزیز شما اول برو یک وقت برای تحویل مدارک بگیر، همونجا فرم ویزا هم بهت میدن و کلی اطلاعات کسب می کنی...
وقتت رو که گرفتی من باز هم راهنماییت می کنم.

nasrinf
October 6th, 2012, 12:07 PM
سلام
من باید در 14 نوامبر واسه یه کنفرانس ایتالیا باشم رفتم کنسولگری ایتالیا تو جردن کفتن برو وقت اینترنتی بگیر ولی من جایی تو سایت اش پیدا نمیکنم که وقت بده ، لصفا یکی راهنمایی کنه من اول باید اینترنتی وقت بگیرم بعد برم مدارکم رو تحویل بدم؟

rasepideh
October 6th, 2012, 03:17 PM
سلام
من باید در 14 نوامبر واسه یه کنفرانس ایتالیا باشم رفتم کنسولگری ایتالیا تو جردن کفتن برو وقت اینترنتی بگیر ولی من جایی تو سایت اش پیدا نمیکنم که وقت بده ، لصفا یکی راهنمایی کنه من اول باید اینترنتی وقت بگیرم بعد برم مدارکم رو تحویل بدم؟
اگر نظر من را می خواهید بهتره که کارتون را بدید یک آژانس مسافرتی و براتون ویزا بگیره. ویزای کنفرانسی اصولا در کل کشورها دیر داده می شه!!!
بهتره که برای توریستی اقدام کنید. البته نظر شخصیه و از روی تجربه دارم میگم.

mehran12000
October 6th, 2012, 11:01 PM
سلام

چند ماهه که اون سایت وقت نمیده متاسفانه!!! شما باید به آدرس شرکت وی اف اس در سهروردی خ زینالی بری و به صورت حضوری وقت بگیری. آدرس و کروکی در همون سایت هست. صبح ساعت 9 میروید اسمتون رو روی یک برگه می نویسید، بعد از ظهر ساعت 3 بر می گردید با کپی پاسپورت وقت رو می گیرید.