PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تماس رایگان با امریکا

amir1656
September 1st, 2008, 04:51 PM
به نظرتون بهترین و ارزانترین راه برای تماس با ایران چیه؟ هم از طریق home phone هم payphone

Sara.Sh
September 1st, 2008, 09:26 PM
فکر می کنم اگه از یاهو account بخرین با صرفه باشه. از 10$ به بالا داره. با 1 دلار حدود 10 دقیقه میتونید صحبت کنید (تلفن ثابت)
داخل آمریکا هم هر دقیقه 1 سنت

Sara.Sh
September 2nd, 2008, 02:40 AM
من قاط زدم منظورم استفاده از این امکان تلفن بودش

(گیر نده دیگه) ;)

اشکال نداره ;)
قسمت پایین Yahoo Messenger روی Phone Out کلیک کنید. در صفحه باز شده مجددا" روی phone out کلیک کنید و مبلغ مورد نظرتون را انتخاب کنید. البته باید debit/ credit card داشته باشین

maanfered
September 2nd, 2008, 02:56 AM
سلام
چرا از تلفن های مجانی استفاده نمی کنید؟مثلا justvoip

saeede83
September 2nd, 2008, 03:07 AM
سلام

از این نرم افزار برای تماس با ایران نمی شه استفاده کرد.
تلفن های مجانی دیگه ای هم هستن اما معمولا دسترسی محدود می دن و بعد از مدتی باید credit خریداری کنین

Pink Floyd
September 2nd, 2008, 03:19 AM
سلام

درود
این justvoip همچین مجانی هم نیست بعد از اینکه 10 یورو پیاده شدید هفته ای 5 ساعت در طول 120 روز مجانیه و ضمناً سرعت اینترنت خوب هم میخواد تا تاخیر نداشته باشید.

شروین
November 9th, 2008, 06:22 AM
Hi applyabroad,

This will find you all well
.http://speedypin.com/phone/cards/Iran

jalil_kfr
November 10th, 2008, 05:17 AM
Attention:
In us instead of dialing 0098 21 xxx you should dial 011 98 21 xxx for making international calls

In addition to y messenger, you can buy “international phone cards”, you can buy this type of cards from grocery stores which sell materials from middle east .
I usually buy a 2 dollar “African king” or “Love card” and I can speak for 40 minutes when I am using my cell phone. Do not buy A-2-Z card because it only allows you to speak 12 minutes for 2 dollars.
When you have opened a bank account and receive a visa/master card , you can find better deals on internet; Iranian students whom I know use Skype for making phone calls to Iran; you can buy its credit online or if you do not have a credit card there are some prepaid Skype accounts on Wal-Mart stores (similar to internet cards in Iran).

Important:
For making phone calls to Iran during your first days of arrival (until you buy a cell phone) you can also buy one of these 2 dollar cards and call Iran from “public phones” (I do not know the true name). You do not need to deposit any coin to phone and they charge you from your 2 dollar account. In this case you can speak 20 minutes when you have a 2 dollar card.

siatohi80
November 10th, 2008, 08:32 AM
I use stanacard. If you are referred by somebody elese, both can have bonus minutes.
It also gives you 10$ free when you put 10$ into your account for the first time.
You can talk like 400-450 minutes for 20 $, I think.
You can check te rates in the website.

safizamir
January 7th, 2009, 07:06 PM
من ساکن ایران هستم و چند روزیه که با skype مشکل دارم (امروز 17 دی 87). نمی تونم log in کنم. یعنی بعد اینکه user/pass رو می زنم یه 2 دقیقه لفت میده و بعدش میگه: Skype can not connect
می خواستم ببینم کسی غیر از من این مشکلو داره؟ مخابرات block کرده یا مشکل سراسریه؟
(در ضمن من فایروال شخصی و فایروال ویندوز رو هم درست configure کردم. مشکل از اونا نیست)

aboori
January 21st, 2009, 02:05 PM
I got AT&T and before I speak a word it finished ($4.5) really terrible !!! do not ever buy that because it has serious problem for calling IRAN. and apparently only IRAN!! i

does anyone have thesame story? 0

h_eksiri
July 8th, 2009, 04:53 AM
Jalil_kfr عزیز:
این کارت های تلفن که میشه به این ارزانی باهاشون با ایران صحبت کرد، هنوز هم با همین نرخ به مقصد ایران سرویس دهی دارند؟ آیا اطلاع داری که تو همه ایالت ها سرویس دهی دارند یا نه؟ مثلاً هاوایی چون در mainland نیست ممکنه سرویس نداشته باشن نه؟ میشه اگه آدرس سایت این سرویس دهنده های ارزان را میشناسی، اینجا بزاری تا بقیه هم ببینن؟

h_eksiri
July 8th, 2009, 04:59 AM
سلام دوستان

در تهران دوستی دارم که گویا 6ماهه خاله اش از کالیفرنیا یه وسیله ای به اسم magicjack براشون فرستاده که با اتصال به کامپیوتر به طور رایگان، میتونه با خاله اش رایگان صحبت کنه. آدرس سایتش http://www.magicjack.com می باشد که من چک کردم، بعد از تمام شدن دوره تمرینیش، با ماهیانه 20 دلار میشه به طور نامحدود از هرکجای آمریکا به هرکجای دنیا که بخواهیم، زنگ بزنیم. میخوام بدونم کسی تا به حال در مورد این وسیله چیزی شنیده؟ آیا کسی از داخل آمریکا اینو امتحان کرده؟ با توجه به اینکه برای سفارش و ارسال رایگان به درب منزلش فقط میشه آدرس های داخل آمریکا و کانادا را داد، لطفاً با توجه به رو به پایان بودن دستگاه های موجودشان (طبق اعلامیه مربوطه در صفحه اول سایتشان!) زودتر به من خبر بدید که جریان از چه خبره و باید چه کار کرد؟

ممنون از همگی برای کمکشان! ;)

meead_s
July 8th, 2009, 05:01 AM
h_eksiri
July 8th, 2009, 05:50 AM

من الان نگاه کردم اسکایپ دقیقه ای 0.153 دلار برای ایران میافته که میشه 152 تومان حدودا و این عدد به نسبت 12 تومانی که ما از ایران به آمریکا زنگ میزنیم، بسیار زیاد است. با این حساب پیشنهاد شما اینه که کلاً کسی از آمریکا زنگ نزنه و فقط از ایران باهاش تماس بگیرن؟!

Sara.Sh
July 8th, 2009, 08:03 AM
من الان نگاه کردم اسکایپ دقیقه ای 0.153 دلار برای ایران میافته که میشه 152 تومان حدودا و این عدد به نسبت 12 تومانی که ما از ایران به آمریکا زنگ میزنیم، بسیار زیاد است. با این حساب پیشنهاد شما اینه که کلاً کسی از آمریکا زنگ نزنه و فقط از ایران باهاش تماس بگیرن؟!

با یاهو هم $ 0.120 در دقیقه برای تلفن ثابت و $ 0.150 برای موبایل میشه.

h_eksiri
July 8th, 2009, 08:18 AM
با یاهو هم $ 0.120 در دقیقه برای تلفن ثابت و $ 0.150 برای موبایل میشه.

خوب به نظر شما جداً این ارقام برای تماس با ایران زیاد خیییییییلی زیاد نیستن؟ آخه من الان از ایران با آمریکا فقط با دقیقه ای 12 تومان میتونم صحبت کنم و قاعدتاً بعد از اینکه بیام آمریکا، خانواده ام هم با این سرویس فعلی خیلی ارزونتر از نرخی که اسکایپ و یاهو ارایه سرویس می کنن، میتونن باهام تماس بگیرن. آیا سرویس تماس با ایرانی را نمیشه پیداکرد که مثلاً درحد دقیقه ای 40-50 تومان بیفته؟ آخه دوستای من تو تورونتو و نیویورک که ایرانی های زیادی دارن، با ایران از طریق کارت های تلفنشان با نرخ حدود 30-40 تومن برای هردقیقه با ایران مکالمه دارن و به نظرم نرخ های 100 تومان به بالا خیلی غیرعادی و در حدزیادی نامردی هستند!!!!!!!

کسی در مورد سوالاتی که از جلیل کردم و وسیله magicjack که معرفیش کردم، اطلاعی نداره که با بقیه در میان بزاره؟

Sara.Sh
July 8th, 2009, 06:14 PM
خوب به نظر شما جداً این ارقام برای تماس با ایران زیاد خیییییییلی زیاد نیستن؟ آخه من الان از ایران با آمریکا فقط با دقیقه ای 12 تومان میتونم صحبت کنم و قاعدتاً بعد از اینکه بیام آمریکا، خانواده ام هم با این سرویس فعلی خیلی ارزونتر از نرخی که اسکایپ و یاهو ارایه سرویس می کنن، میتونن باهام تماس بگیرن. آیا سرویس تماس با ایرانی را نمیشه پیداکرد که مثلاً درحد دقیقه ای 40-50 تومان بیفته؟ آخه دوستای من تو تورونتو و نیویورک که ایرانی های زیادی دارن، با ایران از طریق کارت های تلفنشان با نرخ حدود 30-40 تومن برای هردقیقه با ایران مکالمه دارن و به نظرم نرخ های 100 تومان به بالا خیلی غیرعادی و در حدزیادی نامردی هستند!!!!!!!

فکر کنم مشکل اینه که شما قراره این جا به دلار stipend بگیرین و اون رو با تومان می سنجید!!
در ضمن- اغلب plan های موبایل آخر هفته ها و حدود 9 شب به بعد رو free محسوب میکنند که می تونید از اونها هم استفاده کنید.

h_eksiri
July 8th, 2009, 06:19 PM
فکر کنم مشکل اینه که شما قراره این جا به دلار stipend بگیرین و اون رو با تومان می سنجید!!
در ضمن- اغلب plan های موبایل آخر هفته ها و حدود 9 شب به بعد رو free محسوب میکنند که می تونید از اونها هم استفاده کنید.

خوب اگه از این زاویه نگاه کنیم آره حق با شماست. فقط این وسط یه سوال واسم پیش میاد: آیا نرخ 0.153 دلار در قیاس با هزینه متوسط تماس تلفنی داخل آمریکا منصفانه است؟ مثلاً چقدر گرونتره؟ میشه یه حدود قیمت بدید؟
در مورد پلان های آخرهفته و 9 شب به بعد، مگه فقط تماس از ایران به آمریکا برای فرد گیرنده تماس در آمریکا ارزون نمیافته؟ جایی نشنیدم که بشه تو این بازه زمانی رایگان با خارج آمریکا تماس گرفت. شما شرکت یا سرویسی را میشناسید که چنین امکانی را ارایه کنه؟

Sara.Sh
July 8th, 2009, 06:22 PM
در مورد پلان های آخرهفته و 9 شب به بعد، مگه فقط تماس از ایران به آمریکا برای فرد گیرنده تماس در آمریکا ارزون نمیافته؟ جایی نشنیدم که بشه تو این بازه زمانی رایگان با خارج آمریکا تماس گرفت. شما شرکت یا سرویسی را میشناسید که چنین امکانی را ارایه کنه؟

خب شما هم میتونید از خانواده یا دوستانتون بخواین که اغلب در اون بازه زمانی باهاتون تماس بگیرند.

h_eksiri
July 8th, 2009, 06:34 PM
خب شما هم میتونید از خانواده یا دوستانتون بخواین که اغلب در اون بازه زمانی باهاتون تماس بگیرند.

خوب پس همونی شد که فکرشو میکردم. ارزانترین راه تماس با خارج از آمریکا (به غیر از کارت های تلفنی که 2نفر از دوستان قبلتر بهش اشاره داشتند و من هم درمورد تورنتو و نیویورک حرفشان را زدم!) با توجه به سطح درآمد در آمریکا، گویا همین اسکایپ و یاهو هستند! :)

siatohi80 و Jalil_kfr عزیز:
لطفاً به سوالات بنده که چند کامنت پایینتر از شما عزیزان پرسیدم در اینجا پاسخ دهید تا بقیه دوستان هم منتفع بشوند. ;)

siatohi80
July 9th, 2009, 02:56 AM
سلام دوستان

در تهران دوستی دارم که گویا 6ماهه خاله اش از کالیفرنیا یه وسیله ای به اسم magicjack براشون فرستاده که با اتصال به کامپیوتر به طور رایگان، میتونه با خاله اش رایگان صحبت کنه. آدرس سایتش http://www.magicjack.com می باشد که من چک کردم، بعد از تمام شدن دوره تمرینیش، با ماهیانه 20 دلار میشه به طور نامحدود از هرکجای آمریکا به هرکجای دنیا که بخواهیم، زنگ بزنیم. میخوام بدونم کسی تا به حال در مورد این وسیله چیزی شنیده؟ آیا کسی از داخل آمریکا اینو امتحان کرده؟ با توجه به اینکه برای سفارش و ارسال رایگان به درب منزلش فقط میشه آدرس های داخل آمریکا و کانادا را داد، لطفاً با توجه به رو به پایان بودن دستگاه های موجودشان (طبق اعلامیه مربوطه در صفحه اول سایتشان!) زودتر به من خبر بدید که جریان از چه خبره و باید چه کار کرد؟

ممنون از همگی برای کمکشان! ;)

اره، کاملا مطمئنه. من خودم نه ولی دوستام هستن که خریدن و فرستادن ایران. هیچ مشکلی نیست.

Babak
July 9th, 2009, 09:10 AM
من از شرکت uniontelecard کارتی به اسم mega clean & stable می‌گیرم که برای تلفن به تهران کمتر از دقیقه‌ای ۷ سنت می‌افته و هیچ هزینه دیگه‌ای هم نداره. کیفیت صداش خوبه، اما بعضی وقت‌ها آخر هفته خیلی سخت می‌شه ایران رو گرفت. یک خوبیش اینه که می‌تونید شماره تلفنی که ازش زنگ می‌زنید رو در وب‌سایت شرکت وارد کنید و از اون تلفن بدون وارد کردن پین به جاهای مختلف زنگ بزنید.

rumtin
July 9th, 2009, 09:22 AM
من اگه اینجا امریکا magicjack بگیرم به ایران هم میتونم زنگ بزنم؟

ایران جزء plan شون هست؟

Sara.Sh
July 9th, 2009, 05:40 PM
بعلاوه از طریق یاهو هم میتونید یک شماره برای PC تون بگیرین. فکر میکنم ماهی 2 دلار باشه. :)
http://voice.yahoo.jajah.com/phonein/GetNumber.castle

h_eksiri
July 9th, 2009, 06:19 PM
من اگه اینجا امریکا magicjack بگیرم به ایران هم میتونم زنگ بزنم؟

ایران جزء plan شون هست؟

رامتین جان در دوره رایگان magicjack میشه اما سوال اصلی من اینجاست که آیا برای بلند مدت میشه روش حساب کرد؟ آخه سایت اینترنتیش خیلی اطلاعات واضح و خوبی نداده. تو سایت های دیگر اینترنتی هم یه عده موافق و یه عده مخالفشن. خصوصاً که برای تماس باید این وسیله مدام به کامپیوتر متصل به اینترنت وصل باشه و خیلی ها میگن ممکنه از این طریق به اطلاعات شخصی روش دسترسی پیدا کنن. خلاصه حرف و حدیث توش زیاده و به نظرم با راهنمایی بابک و سارا، فعلاً من از گرفتن این دستگاه صرفه نظر میکنم تا بیام آمریکا و بعداً درباره اش تصمیم بگیرم. با اینحال اگه شما اطلاعات بیشتری کسب کردی، ممنون میشم اینجا به اشتراک بزاری! ;)

h_eksiri
July 9th, 2009, 06:34 PM
بعلاوه از طریق یاهو هم میتونید یک شماره برای PC تون بگیرین. فکر میکنم ماهی 2 دلار باشه. :)
http://voice.yahoo.jajah.com/phonein/GetNumber.castle

سارا جان این طرحی که میگید، ایران را هم پوشش میده؟ یعنی فقط با 2 دلار کار آدم به طور نامحدود راه میافته؟

Sara.Sh
July 9th, 2009, 06:38 PM
سارا جان این طرحی که میگید، ایران را هم پوشش میده؟ یعنی فقط با 2 دلار کار آدم به طور نامحدود راه میافته؟

http://voice.yahoo.jajah.com/home/phonein.castle

mehrzad
July 10th, 2009, 12:35 AM
I anticipate voice service offered by Google would be the best one since Google is the best in anything ever! The current rates for calling both land line and mobile phone in Iran are $.11 and features of the service are being stepwisely fortified...A
http://voice.google.com/
http://www.google.com/support/voice/bin/answer.py?hl=en&answer=141925

sepid-siah
July 13th, 2009, 12:16 AM
یکی‌ از سایت‌هایی‌ که می‌شه ازش کارت تلفن آنلاین گرفت اینه :http://www.startec.com/US/EN/products/landing/CallIran.jsp

من ازش مدتی استفاده می‌کنم و راضی‌ هستم. کیفیتش هم بد نیست.
قیمت مکالمه برای تهران: ۵.۹۹ سنت هر دقیقه و سایر جاهای ایران ۷.۹۹ سنت.

pardiss
July 15th, 2009, 10:21 AM
من هم كارت "الو"تهران" ميگيرم كه بد نيست به نظرم روى كارت نوشته ۵.۹ سنت.

اما "customer سرويس شون خيلى بى تربيت است.
من لينك ازشون پيدا نكردم كه بگذرم. مغازه هاى ايرانى ۷ عرب اين كارت رو توى كاليفرنيا دارند

fesghelbahal
January 3rd, 2010, 07:34 AM
I use Google Voice. It's 11 cent/minute for Iran.

Other features are, but not limited to, free US calls, free sms to the countries around the world (except Iran I think, it doesn't deliver to Iran) and cheap calls to other countries (e.g. 2 cent/min to UK landlines), and voice mail service. The only problem is that you need both Internet and a phone line to make a call.

behzaad
January 10th, 2010, 10:11 AM
من از pingo استفاده می‌کنم. بد نیست. کیفیت هم خوبه. خوبیش اینه که با موبایل هم میشه تماس گرفت و همیشه جواب میده

eh.pgss
January 16th, 2010, 12:25 PM
I am using localphone.com, just 7 cents a minute

mohmad0014
January 16th, 2010, 08:47 PM
استفاد از سرويس skype مناسب نيست؟

hatpick
January 17th, 2010, 05:48 AM
www.startec.com

7aseman
January 17th, 2010, 07:07 AM
استفاد از سرويس skype مناسب نيست؟
سلام
مگر با skype مي شه به خانه دوستان هم تماس گرفت و مثل تلفن ازش استفاده كرد و شماره گرفت؟

mohmad0014
January 17th, 2010, 09:59 AM
سلام
مگر با skype مي شه به خانه دوستان هم تماس گرفت و مثل تلفن ازش استفاده كرد و شماره گرفت؟

اره مي شه ولي حق شارژ هم داره

hamid_ra
January 23rd, 2010, 06:41 AM
من از سرویس Startek استفاده میکنم. تماس به تهران 5.9 سنت در دقیقه و به بقیه شهرها 7.9 سنت در دقیقه هست و موبایل هم فکر کنم 11 سنت باشه. خوبیش اینه که با استفاده از موبایلتون میتونید تماس بگیرید و نیازی به آن شدن در اینترنت نیست.
http://www.startec.com/US/EN/products/landing/CallIran.jsp

A.Pourghodrat
February 1st, 2010, 02:18 AM
من از یک سرویسی استفاده می کنم که کیفیتش خیلی عالیه .اولین بار بهت 10 دلار رایگان می ده و بقیه دفعات هم بهت تخفیف می ده از 3 دلار تا 50 دلار.قیمتش هم از همه ارزوتره حتی از Startec.هر کی خواست به من ایمیل بده تا آدرس را براش ایمیل کنم.

Razy
February 25th, 2010, 06:14 AM
Hamid_ra, can we use a landline phone instead of a cell phone to call Iran using Startec?

she
April 23rd, 2010, 09:03 AM
من از سرویس Startek استفاده میکنم. تماس به تهران 5.9 سنت در دقیقه و به بقیه شهرها 7.9 سنت در دقیقه هست و موبایل هم فکر کنم 11 سنت باشه. خوبیش اینه که با استفاده از موبایلتون میتونید تماس بگیرید و نیازی به آن شدن در اینترنت نیست.
http://www.startec.com/US/EN/products/landing/CallIran.jsp

سلام

در تکمیل کامنت حمید جان: هزینه تماس با شماره های موبایل ایران با استفاده از startec دقیقه ای ۱۲ سنت است. البته اگر هزینه های اضافی مثل مالیات را که در زمان شارژ اکانتتان باید بپردازید را هم حساب کنیم، دقیقش میشه:
تماس با ثابت تهران: دقیقه ای ۸.۱ سنت
تماس با ثابت شهرستان: دقیقه ای ۱۰.۸ سنت
تماس با موبایل ایران (تهران یا شهرستان): دقیقه ای ۱۶.۷ سنت

سرویس فوق ارزانترین و راحت ترین سرویس تماس با ایران است و از گوگل و یاهو یا اسکایپ هم ارزانتر بوده و هم کیفیت مکالمه در همان حد، خوب است!

A.Pourghodrat
May 17th, 2010, 06:36 AM
من از یک شرکت دیگه استفاده میکنم که حدودا 20% ارزونتر از startec .به من ایمیل بدین تا براتون refferal بفرستم.

Reload
July 2nd, 2010, 05:26 AM
من چند وقته از گوگل ویس (Google Voice) استفاده میکنم کیفیتش عالیه. الکی دقیقه کم نمیکنه. دقیقه ای ۱۲ سنت به تهران.

Reload
July 2nd, 2010, 05:28 AM
این startec یه بار ۱۰ دلار سر من کلاه گذاشت دیگه طرفش نرفتم!

lyly
August 9th, 2010, 06:36 AM
Hi
I am in phyladelfia, Does anybody knows what company provides sutable phone sercevis here?

Reload
October 7th, 2010, 04:02 AM
گوگل ویس الان شده دقیقه ای ۱۰ سنت دیگه واقعا حرف نداره...

ari_gholi
October 8th, 2010, 01:32 PM
گوگل ویس الان شده دقیقه ای ۱۰ سنت دیگه واقعا حرف نداره...
این گوگل ویس واسه داخل ایرانیا که دیگه محشره...اگه وی*********پی******ان باسرور آمریکا داشته باشیم میتونیم با استفاده از سرویسش با آمریکا مجانی صحبت کنیم اونم بدون تاخیر!!!!
حرف نداره...خودم چک کردم عالیه...

arshyia3000
October 24th, 2010, 09:13 AM
Evaphone.com
من راضی هستم
تا 7 ثانیه رایگانه
کیفیت صدا هم از همه ( اسکایپ. اوووو، گوگل ویس بهتزه

heisazadeh
February 14th, 2011, 12:10 PM
سلام
امروز با کمال تعجب دیدم که توی جیمیل، قسمت Phone call فعال شده است. البته دوستانی که قبلا با برنامه های ف ی ل ت ر ش ک ن وارد می شدند این گزینه فعال میشد. خیلی خوشحال شدم ولی این خوشحالی من زیاد دوام نداشت چون دیدم که به یک برنامه Voice plug in نیاز داشته. این برنامه رو دانلود کرد ولی آخرش گفته Access to application is restricted
اگه دوستان با این پیغام آشنا هستند لطفا بنده رو راهنمایی کنند.
با تشکر

poweronline
February 17th, 2011, 02:41 PM
سلام شما باید برای بار اول از طریق و......پ........N وارد جیمیل بشید و پلاگین رو نصب و استفاده کنید و برای دفعه های بعد احتیاجی به و......پ........N نیست فقط
ف............یل........تر کافیه
موفق باشید و از این سرویس رایگان لذت ببرید

mohsen1365ir
February 18th, 2011, 08:16 PM
دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم و بعدا متوجه شدم که باید یک برنامه دیگه به نام googletalkplugin.msi رو دانلود و نصب کنید.

poweronline
June 20th, 2011, 08:47 AM
دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم و بعدا متوجه شدم که باید یک برنامه دیگه به نام googletalkplugin.msi رو دانلود و نصب کنید.

این برنامه رو چند بار رو چند سیستم چک کردم و خوب جواب نداد،بهترین کار رو تو پست بالا توضیح دادم.

kamel
July 22nd, 2011, 12:41 AM
دوستانی که تجربه کار با Skype رو دارن ممنوم میشم که دقیقاً نحوه کار با Skype رو توضیح بدن. لازمه بگم روش کار در بعضی از سایت ها اومده ولی فقط یک ترجمه است و عملاً غیر قابل استفاده.
ممنون

faraz_k
July 26th, 2011, 09:00 PM
دوستانی که تجربه کار با Skype رو دارن ممنوم میشم که دقیقاً نحوه کار با Skype رو توضیح بدن. لازمه بگم روش کار در بعضی از سایت ها اومده ولی فقط یک ترجمه است و عملاً غیر قابل استفاده.
ممنون
کار ساده ایه. تو خود سایتش توضیح داده.
Download Skype
Add contacts
Make a free Skype call

rrppjj
August 5th, 2011, 04:33 AM
من سالهاست از webcalldirect استفاده میکنم. تماس با ایران ۴سنت یورو است. حتما آزمایش کنید:http://www.webcalldirect.com/en/index.html

Hadi1337
August 22nd, 2011, 11:49 PM
www.tamasbavatan.com

دقیقه ای 7.9 سنت با کیفیت صدای خیلی خوب.

saeid6812
August 24th, 2011, 06:04 PM
این گوگل ویس واسه داخل ایرانیا که دیگه محشره...اگه وی*********پی******ان باسرور آمریکا داشته باشیم میتونیم با استفاده از سرویسش با آمریکا مجانی صحبت کنیم اونم بدون تاخیر!!!!
حرف نداره...خودم چک کردم عالیه...دوست عزیز سرعت اینترنتت چقدره؟چون من با 512 وصل میشم ولی تاخیر زیاد داره.

mashmoji
November 3rd, 2011, 03:58 PM
یه نرم افزار مشابه skype بنام oovoo هست که به نظر من سرعتش بهتر از skype هست. نیاز به وی.....پ ی ...... ان هم نداره که در واقع video call هست.

keyla
December 5th, 2011, 07:41 PM
سلام
شما می تونید از طریق https://www.google.com/voice
call کنید در واقع همون username و password gmail هست
و برای اینکه کیفیت بهتر داشته باشه وقتی وارد وب سایت شدید شماره تلفن منزل یا مبایلتون را بدید تا با هر بار call کردن به ان شماره وصل شه
این طوری کیفیت صدا خیلی عالی و ارزان هست
برای آمریکا و کانادا که رایگان هست

milad1988
December 12th, 2011, 11:32 PM
از گوگل میشه برای ریپورت نمره تافل هم استفاده کرد؟؟

yami
December 22nd, 2011, 04:45 PM
دوستان کسی در داخل ایران از Majic Jack PLUS که به کامپیوتر نیازی نداره استفاده کرده؟

AmirSam
December 31st, 2011, 03:36 PM
من از powervoip.com استفاده می کنم برای تماس با خط ثابت ایران دقیقه ای 5.2 سنت دلار با مالیات
لازمه با کامپیوتر و هدست صحبت کنید. از کیفیت و عدم تاخیر صدا راضیم

mjjf
February 11th, 2012, 12:58 PM
بله میشه، یک راه ساده و به صرفه هست برای گزارش نمره تاقل.

msaber2
February 11th, 2012, 04:35 PM
بله میشه، یک راه ساده و به صرفه هست برای گزارش نمره تاقل.

ممکنه توضیح بدین چطوری؟

ir_ma
February 12th, 2012, 10:33 AM
ممکنه توضیح بدین چطوری؟
شما میتونید با این سروس رایگان با ETS تماس تلفنی برقرار کنید و نمره تون را بپرسید ولی البته اون 12$ شارژ را از طرف ets میشید. نحوه استفاده اش اینجا (http://forum.vatandownload.com/forum349/thread37178.html)گفته شده.
من 1-2 ماه پیش ازین سرویس استفاده کرده بودم ولی به تازگی انگار غیر فعال شده و وقتی وارد اکانت gmail میشم دیگه اون گوشی سبز را نمیبینم. ممکنه دوستان راهنمایی کنن که آیا هنوزم این سرویس رایگان برقراره؟

msaber2
February 15th, 2012, 11:22 AM
اگه بخواهیم با تلفن نمره هارو report کنیم خوب برای هر recipient، دلار 23 رو میگیرن دیگه؟

پس چه فرقی داره

برای دیدن نمره هم که رایگان به صورت آنلاین میشه دید

milad1988
February 15th, 2012, 12:42 PM
اگه بخواهیم با تلفن نمره هارو report کنیم خوب برای هر recipient، دلار 23 رو میگیرن دیگه؟

پس چه فرقی داره

هزینه تماس با آمریکا در اینصورت حذف میشه.!

ir_ma
February 16th, 2012, 03:52 PM
پس چه فرقی داره
این ریپورت تلفنی بیشتر درمورد toefl pbt کاربرد داره. چون نمرات این امتحان وارد سیستم آنلاین ets نمیشه. و تنها روش مطلع شدن از نمره و درخواست ریپورت اضافی همین روش تلفنیه

dash_metti85
February 16th, 2012, 04:30 PM
محض اطلاع اون دوستانی که در مورد سرویس رایگان تماس تلفنی جیمیل پرسیده بودن:
این سرویس به هیچ وجه غیر فعال نشده و من یه 2-3 ماهی میشه که دارم باهاش کار می کنم...هم استفاده دانشگاهی (ریپورت نمره و صحبت با دانشگاه ها) و هم استفاده شخصی و صحبت های خاله زنکی با فک و فاکیلامون در کانادا و آمریکا.
تنها چیزی که بهش لازم دارین تا بتونین ازش استفاده کنین، همون چیز بد بد ها هستش که اسمشو نمی برم! ;)
یعنی لاگین شدنتون به جیمیل باید از طریق اون باشه تا گزینه Call فعال بشه، در غیر این صورت اصلا نمی بینید.
ضمن اینکه من یه تجربه ای داشتم...من هر وقت از اون چیز بد بدا که مال اروپا بود استفاده می کردم، سرویس رایگانم برای آمریکا و کانادا تبدیل به پولکی میشد! فکر کنم که اون چیز بد بده فقط باید مال آمریکا و کانادا باشه ;)

msaber2
February 20th, 2012, 08:22 AM
ممکنه اسم برنامه را بنویسید

ممنون

این سرویس به هیچ وجه غیر فعال نشده و من یه 2-3 ماهی میشه که دارم باهاش کار می کنم...هم استفاده دانشگاهی (ریپورت نمره و صحبت با دانشگاه ها) و هم استفاده شخصی و صحبت های خاله زنکی با فک و فاکیلامون در کانادا و آمریکا.
تنها چیزی که بهش لازم دارین تا بتونین ازش استفاده کنین، همون چیز بد بد ها هستش که اسمشو نمی برم! ;)
یعنی لاگین شدنتون به جیمیل باید از طریق اون باشه تا گزینه Call فعال بشه، در غیر این صورت اصلا نمی بینید.
ضمن اینکه من یه تجربه ای داشتم...من هر وقت از اون چیز بد بدا که مال اروپا بود استفاده می کردم، سرویس رایگانم برای آمریکا و کانادا تبدیل به پولکی میشد! فکر کنم که اون چیز بد بده فقط باید مال آمریکا و کانادا باشه ;)

ir_ma
February 25th, 2012, 12:38 PM
ممکنه اسم برنامه را بنویسید
ممنون
کدوم برنامه منظورتونه؟ تنها کاری که شما باید بکنین اینه که یک حساب gmail داشته باشین. بعد با و.....ی.....پ....ی....اِ.....ن که آی پی شما را تبدیل به امریکا یا کانادا کنه وارد جی میلتون بشین. اگه سرعت اینترنت مناسب باشه گزینه تماس تلفنی را بصورت گوشی تلفن سبز رنگ در پایین ستون سمت چپ خواهید دید. روی اون کلیک کنید و شماره مورد نظرتون را کال کنید

san2000sd
March 30th, 2012, 02:14 AM
سلام.
من خودم همه ی راه ها رو امتحان کردم برای تماس با ایران. و دو تا از بهترین هاش اینه که از برنامه ی localphone یا rebtel استفاده کنید. اینجوریه که به اینترنت یا گوشی خفن احتیاج نداره. وقتی ثبت نام می کنی میتونی تو contact list یه contact جدید رو اضافه کنی و بر حسب مکانی که هستی یه شماره مجازی درست میکنه که دیگه ازین به بعد بجای 00 گرفتن به اون شماره ی داخل کشور خودت زنگ می زنی. بعدش اول یه 5 دقیقه مجانی بهت میده که زنگ می زنی به ایران تا تستش کنی ببینی خوشت میاد یا نه. با اینکار حتی شماره ی خودت تو ID CALLER میفته. این دو تا آدرس رو اینجا نوشتم. local phone به موبایل دقیقه ای 10.9 cent و به خانه 6.9 cent. و rebtel به موبایل و خانه دقیقه ای 7.9 cent e. حالا میتونین جفتشو بصورت مجانی امتحان کنید و ببینین از کدوم خوشتون میاد. من واستون کد تخفیف گذاشتم اینجا که حتی بجای دفعه ی اول 10 دلار بخری بهت 20 دلار credit میدند. واسه rebtel کدشhttp://www.applyabroad.org/forum/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAF4AAAAUCAIAAAC Lcx0zAAAGpElEQVRYhe2V7VMa5xqH91/ZP+DMnGZOOh4zmc5mmhp61DzFiPImyqigqNRMnLGxamO1EKJnR SIq0UyVl/CirItGYypVkRQpIIhQTZyYuMbMWO3MSWKQlRL7YRGUQs+nc74o c3347fXcz/3cD7MMUNdYzniwaurZl2ckAaEYbXK15vQw7BKSkdBv7zZwnyhp CfeJfnu3QUZCwy7h5GoNhGK0iZWq04POzt94vXJ4eGhfUY0HRH E/HhDZV1SHh4cbr1d0dv7EShWEYrTxX0SnB62dr5loPjg4ePt+F1 usjntssfrt+92DgwPNRLPWzh//RQShGG0sWJGa2SwGuNCZMHkVAEYAjAizBv9SdjYnmaJGIVxhSn TubD7x+P9k2FPWZWYsrc5Ho1H3mmHULxgLVoz6Be41QzQaXVqd 7zIzhj1lY8EKCMVoloAgBcZMBMAIyFHFDKdRCNfZcSKMO7XnkW Z6WjnzGbNa7AzjuAwu6OZYAgKL8RNE1rb8MtFcJYXrLKkO/d+D+8uH5ooUhtK992/Jg32zS4wvC8wuMXmw/27vPwpD6dBcEe4vtwQEEIrRRv1lSXQ0wQjIUNrFPJDTF5Os66B A+6Js1F825RXywKcd6aT5CiKrmvKXmYcucu+Xj/rZDZUZysA3x/v3SeC6Fuqrh4WGuAdC6gUEmR2U+fFyvuByQxN8ovLHy/nHC+LZEGuY2J4Gk5vfbWGMzfZGIpHAy8d6Z0ng5eNIJDI229tt YZjcfKoMQjEatlSaxNwuToS1zgUWF+T0UdKaxxaXmKm8KqoHGa 3WNHKhhFeVN7BU2tUGc++XDSg+QmSNztUT/fskMFJV4gzjxLqYDf7ZvlSKLZW2N8FsfT8Rxgl7DiK4PLBUis2 zuABmDVGyAKmMy6OpEhkIQQ4exokw7tRnIE3gz5eKY/aVauxFt9VfbG2vRz9EH7k7oh+iW9vrt9VfaOxFZl+sDEIxmtnH T42NxQXZvVQeuYJUs7SxpZI6cEFqSyNX7hhlMAJgpEps2yoUAT q+UyIAMALgfEUh1blXAjfM3Jn08c0rd4ztcI2eb/bl1IAC49aXZh/fvH6jAZxvnqYGOJILJTxwRZ40VSKX1IGMb6f5Zh9/cktL7DSlvZSPb/bxTZ5i1aMC1ch1kiT3w/skSfaZxKpHBSZPcbwGQjHaiLc4NXNMLsjuofJCMa+aqTlaqgMX pHNppLd4ZgcnwjjxVqbpOsfWt5m6zrH1/US4rR78/eYPxSPe4h7JxY6F2K4eCVyHF4/8QGfHz/KKO8QXpHMnB4jnlNLbuLQuZMV+UH+jTvlrdA7Ov41X1ZYWkiTV lhbUdFXn4BwvgFCMZlrkpWaWyQXZPVQOVtaDLDmVH9PZgH4/mEYmOvyrEtANmzXyVrj+YY1psaZDnCmd5ZkWeT0SuNZE1TBaqu AbONXq6KxFRi3IlM6eHCCeU8pFnikoexrGiTBO2OmI8NK9NJcy engWb+3mrjfyO7n26snrnefRD9HXO8/XXj2J/E5u7not3lqjh2da5EEoRjN6uKmZZXJBtjL2WN0hhgvl14werqr 7PNJ+3ZpWxlDJz7H1rVYP1zB4kd13zejJrwWZklmu0cNVSmDk1 udGD9c4RWOCAs0a1+hp0LTHWhl1lxCxwBI8OUA8ByvqQUbLFDd 2KCV1HyPliIqqxLKRauZQmktpHayNbd+Eo1OmAePzitB+aMDUG NoPjc8rZBow4eh8tRvQOlhGDxdCMZrBzUnNTCEXZCtjjyLHm7Z 66o2tFDh/vZlecgxujmEKYVQK5giRwc0ZI76math6uSPAMbg5SgncILmEAB gB/5CvK61ujsHNsf561Apk42+kY0kDJPLNKX3sz4gxIGig5JoSvw0 jSdtT0W/N3w/vyXS56EiudBCEQns32j8JhfakgwAdyb2jy90Pv++35hvcHAjFa HoXOzXL0qdh5XTCfOWl3tg3Ust/kWz9svRpwsRqnhKV1Or0Nu7dVhJhnAhrflr+U6v4occHOJYthI aINZR6j+T0NrX32PZU9E7Sn224bP7v1bYi/Enr6gvnrf7PVl848SetaluRzf/9sw1n7yRd72JDKEZ74GKeHu5N0xXDrOBzG0mSa5tuxQgbNWcrR thrm26SJIPrNvlw4T1r3gMXE0Ixmu7nwtPDoJ1xdzz3O3XWrYF Pv1Nn3X14dWAm7+7Dq8fNoJ2h+7kQkuOfq39i6JwFZyQBPbCXd 0/mqB3XtE7GGceBIlFy0tfSM0FHMdoZx4EOzz5pPn8AqIunyiP6T/QAAAAASUVORK5CYII= و واسه localphone کدش MVC100 میباشد.

http://www.rebtel.com/u/01870298139

http://www.localphone.com/?rb=RRWOx0%2Fc2vIViY%2B0qYPAZdpiwAvIGspEo6%2FB1UXd v%2Bs%3D

san2000sd
March 30th, 2012, 02:15 AM
%100bonus واسه کد rebtel

reg2
April 4th, 2012, 12:24 AM

آقا من هر کاری میکنم نمی تونم از این مزیت جی میل استفاده کنم!!!.....با هر نوع *** هم امتحان کردم!! شما چه کلکی داری میزنی؟!!!!

راستی میگم انشتین رو تو کشتی مگه نه....ای کلک؟...............نور بقبرت بباره عجب کاری کردی......لوو0و0و0و0وووول :D

dash_metti85
April 4th, 2012, 04:26 PM
آقا من هر کاری میکنم نمی تونم از این مزیت جی میل استفاده کنم!!!.....با هر نوع ***** شکنی هم امتحان کردم!! شما چه کلکی داری میزنی؟!!!!

راستی میگم انشتین رو تو کشتی مگه نه....ای کلک؟...............نور بقبرت بباره عجب کاری کردی......لوو0و0و0و0وووول :D

چطور نمیشه یعنی؟ من همین دیروز باهاش زنگ زدم کنتاکی و ایلینوی...خیلی خوب و راحت.
شما اون ف*ی*ل*تر--شک*نی که استفاده می کنی باید مال آمریکا یا کانادا باشه...حتماً این نکته رو لحاظ کن دوست عزیز، اگر بازم مشکلی بود بهم پیغام بده چون اینجا نمیشه مستقیم تبلیغ اون برنامه ها رو کرد.

آره دیگه اونم کار من بود! بسش بود بابا ابن همه شکافت علم! :D

mshn1083
April 4th, 2012, 04:34 PM
میگم بچه ها میشه از طریق نرم افزار ف ی ل ت ر ش ک ن مثل سایفون این کارو کرد؟

dash_metti85
April 4th, 2012, 05:18 PM
میگم بچه ها میشه از طریق نرم افزار ف ی ل ت ر ش ک ن مثل سایفون این کارو کرد؟

اگر IP اون نرم افزار مال کانادا/آمریکا باشه، چرا که نه...کاملاً شدنیه.

ir_ma
April 4th, 2012, 06:33 PM
آقا من هر کاری میکنم نمی تونم از این مزیت جی میل استفاده کنم!!!.....با هر نوع ***** شکنی هم امتحان کردم!! شما چه کلکی داری میزنی؟!!!!

چطور نمیشه یعنی؟ من همین دیروز باهاش زنگ زدم کنتاکی و ایلینوی...خیلی خوب و راحت.
شما اون ف*ی*ل*تر--شک*نی که استفاده می کنی باید مال آمریکا یا کانادا باشه...
منم گاهی این مشکلو دارم. دلیلشم به نظرم افت سرعت اینترنته. معمولا صبح زود یا آخر شب که سرعت بهتره گزینه تماس تلفنی راحت نشون داده میشه

mgc3361
April 27th, 2012, 11:55 PM
پلاگین جی میل برای تلفن زدن که از ایران قابل دانلود نیست
http://www.4shared.com/file/soCfvthK/google_talk_plugin_accel.html

hefz
May 17th, 2012, 03:33 PM
پلاگین جی میل برای تلفن زدن که از ایران قابل دانلود نیست

بابا این قدر خودت اذیت نکن اگه کار مهمی داری از 20تاک استفاده کن خیلی هم مقرون به صرفه است:redface: دیقه ای 55 تومن.

saeedsharif
May 26th, 2012, 10:56 PM
یه سئوالی دارم و اون اینه که این بیستاک براش موبایل یا خانه فرقی نمی کنه ؟؟ چون یادمه یک کارت تلفن بین المللی گرفتم و به موبایل زنگ زدم سه سوته تموم شد، در صورتی که برای خط ثابت خیلی دووم می آورد، اینم همین جوریه یا نه ؟ کسی اطلاعات داره ؟

بابا این قدر خودت اذیت نکن اگه کار مهمی داری از 20تاک استفاده کن خیلی هم مقرون به صرفه است:redface: دیقه ای 55 تومن.

nt
June 2nd, 2012, 11:06 PM
سلام
می خواستم بپرسم استفاده از برنامه skype اگر هر دو نفر که دارن استفاده می کنن به اینترنت وصل بشن واقعا کاملا رایگانه؟ آخه شنیده بودم رایگانه ولی الان تو یک تاپیک دیگه خوندم این طور نیست. گیج شدم!
ممنون.

nel_m
June 2nd, 2012, 11:17 PM
سلام
می خواستم بپرسم استفاده از برنامه skype اگر هر دو نفر که دارن استفاده می کنن به اینترنت وصل بشن واقعا کاملا رایگانه؟ آخه شنیده بودم رایگانه ولی الان تو یک تاپیک دیگه خوندم این طور نیست. گیج شدم!
ممنون.

بله کاملا رایگانه. قبلا این برنامه ف.ی ل. تر بود ولی الان دیگه براحتی میشه ازش استفاده کرد. برنامه oovoo هم خیلی خوبه. به نظر من کیفیتش از اسکایپ هم بهتره!

nt
June 4th, 2012, 02:25 PM
سلام
ممنون nel
من این برنامه oovoo را الان نصب کردم. خیلی راحت کار افتاد. خیلی خوشم اومد. فقط چیزی که هست من در حال حاضر لپ تاپ ندارم. می خوام وقتی رفتم آمریکا بخرم. اما موبایلم قابلیت اتصال به اینترنت را داره. می خوام ببینم این جور برنامه ها نسخه ای برای نصب روی موبایل ندارن؟ مثلا روزهای اول که می رسم آمریکا از طریق موبایلم با خونواده در تماس باشم؟
ممنون

nel_m
June 6th, 2012, 12:01 PM
بله میتونید این برنامه رو روی گوشی ها و دستگاه هایی که سیستم عامل اندروید و ios دارند نصب کنید. اینم لینک خود سایت که گوشی هایی که این برنامه رو می تونن ساپورت کنن نوشته:
http://www.oovoo.com/popups/mobile/MobileDevicesSlide.htm

nt
June 9th, 2012, 01:08 PM
بله میتونید این برنامه رو روی گوشی ها و دستگاه هایی که سیستم عامل اندروید و ios دارند نصب کنید. اینم لینک خود سایت که گوشی هایی که این برنامه رو می تونن ساپورت کنن نوشته:
http://www.oovoo.com/popups/mobile/MobileDevicesSlide.htm
ممنون nel
متاسفانه موبایل من جزو دستگاه هایی که ساپورت می شن نبود! موبایل من نوکیا و از نوع x6 هستش. گمان نکنم امکان تغییر سیستم عامل نوکیا باشه. درسته؟
کلا برای شرایط من فکر می کنید ساده ترین روش برای ارتباط با خانواده ام در روزهای اول از طریق موبایل چیه؟ من لپ تاپ ندارم. مشکلم اینه.
فرض مسئله اینه! داریم میریم جنگل! فقط یک موبایل داریم. البته موبایلمون قابلیت نصب به اینترنت هم داره. حالا می خوایم موبایلمون را با چیزی تجهیز کنیم که بتونیم از جنگل با خانواده تماس بگیریم. راه حل چیه؟
ممنون

nel_m
June 10th, 2012, 06:32 PM
اولا شما که موبایلتون اونجا اینترنت نداره مگر اینکه از وای فای استفاده کنید تا از جاهایی که اینترنت داره بتونید استفاده کنید.
دوما امکان تغییر سیستم که وجود نداره. حتی اگه بتونید این برنامه برای ورژن گوشیتون پیدا کنید باز هم من فکر میکنم بتونید فقط از قابلیت چتش استفاده کنید.
من برای تماسهای اولیه تون اطلاعی ندارم ولی بعد از دو سه روز بهتره سیم کارت بخریدکه اونجا سیم کارت هاش با گوشی ارائه میشه که بستگی به گوشی ای که انتخاب میکنید باید پرداخت کنید که بهترین گوشی اگر اشتباه نکنم قیمتش 200 دلاره. پس بهتره اونجا یه گوشی خوب با سیستم عامل اندورید یا ios بخرید و راحت با خانواده تماس بگیرید!!! :D

Milad2012
June 11th, 2012, 07:43 PM
سلام دوستان،

از دوستانی که در ایران هستند و با OOVOO با آمریکا ارتباط تصویری + صوتی برقرار می کنند بک سوال دارم!
دوستان برای اینکه خانواده بتوانند با استفاده از OOVOO یا SKYPE با آمریکا ارتباط صوتی تصویری با کیفیت عالی، بدون قطعی، شطرنجی شدن و عقب افتادن صدا از تصویر برقرار کنند، باید در ایران از چه سرعت اینترنتی استفاده کنیم؟؟ یا اصلا همچنین ارتباطی از ایران ممکن هست؟ و احیانا با کدام شرکت ارائه کننده ی اینترنت؟ خواهش می کنم دوستانی که از مبین نت یا ایرانسل استفاده می کنند، لطف بفرمایند و تجربیاتشون رو اینجا مطرح کنند تا من به اشتباه با شرکتی قرارداد نبندم و دچار دردسر بشوم...
متشکرم

ir_ma
June 11th, 2012, 11:45 PM
سلام دوستان،

از دوستانی که در ایران هستند و با OOVOO با آمریکا ارتباط تصویری + صوتی برقرار می کنند بک سوال دارم!
دوستان برای اینکه خانواده بتوانند با استفاده از OOVOO یا SKYPE با آمریکا ارتباط صوتی تصویری با کیفیت عالی، بدون قطعی، شطرنجی شدن و عقب افتادن صدا از تصویر برقرار کنند، باید در ایران از چه سرعت اینترنتی استفاده کنیم؟؟ یا اصلا همچنین ارتباطی از ایران ممکن هست؟
متشکرم
تجربه من میگه که 512 خوبه و ارتباط هم ممکنه. درمورد شرکتش برای عدم تبلیغ بهتون پیام خصوصی میفرستم

nt
June 12th, 2012, 12:52 AM
تجربه من میگه که 512 خوبه و ارتباط هم ممکنه. درمورد شرکتش برای عدم تبلیغ بهتون پیام خصوصی میفرستم
سلام
بی زحمت اون پیام خصوصی تون را برای من هم بفرستید.
ممنون

WASHINGTON
June 12th, 2012, 03:04 AM
سلام دوستان این تماس رایگان و اون گوشی سبز رنگ معروف GMAIL واسه من نیست با 2 3 تا فیل &تر##شک ن کانادا و آمریکا وارد جی میلم میشم اما نیست که نیست! پلاگین هم نصب کردم آیا نمیشه دیگه از ایران به آمریکا زنگ زد؟ روش درست رو میتونید بگید ممنون

Milad2012
June 12th, 2012, 11:14 AM
سلام دوستان

کسی از دوستان اطلاع دارند که هر 1 ساعت صحبت کردن تصویری با OOVOO چه مقدار ترافیکی رو از اینترنت مصرف می کنه؟؟
مرسی

bestboy
June 14th, 2012, 06:59 PM
به من هم اطلاع بدین ممنون میشم

pejmanxp
June 16th, 2012, 02:12 PM
به نظر من اگر 128 واقعی هم باشه جواب میده. در ضمن لزومی نداره حتما تصویری باشه. اگه تصویرش رو قطع کنید نیاز به بیشتر از 128 ندارید.

m_azad
July 1st, 2012, 01:48 PM
برنامه هایی مثل viber (http://en.wikipedia.org/wiki/Viber) ویا این : http://www.talkatone.com/ برای گوشی های سیمبین وجود داره؟

moonlight
July 11th, 2012, 08:29 PM
دوستان من باید به دانشگاه تو آمریکا تماس بگیرم.الان با Skype امتحان کردم اما گفت باید کردیت اضافه کنی به اکانتت اگه میخوای زنگ بزنی.شما چجوری میگین رایگانه؟؟؟؟ :(

milad1988
July 11th, 2012, 08:53 PM
دوستان من باید به دانشگاه تو آمریکا تماس بگیرم.الان با Skype امتحان کردم اما گفت باید کردیت اضافه کنی به اکانتت اگه میخوای زنگ بزنی.شما چجوری میگین رایگانه؟؟؟؟ :(
skype زمانی رایگانه که شما با کسی تماس داشته باشید که اونهم از اسکایپ استفاده کنه. در مابقی شرایط (تماس با شماره تلفن در کشوری دیگه و ...) باید هزینه بپردازید. منظور دوستان این مورد بوده.

moonlight
July 11th, 2012, 08:55 PM
skype زمانی رایگانه که شما با کسی تماس داشته باشید که اونهم از اسکایپ استفاده کنه. در مابقی شرایط (تماس با شماره تلفن در کشوری دیگه و ...) باید هزینه بپردازید. منظور دوستان این مورد بوده.
ممنون از پاسختون.oovoo هم همینطوره؟
الان من باید به graduate آفیس دانشگاه زنگ بزنم راهش چیه؟ از نرم افزار tor استفاده کردم و به گوگل لاگین کردم . بعد علامت تلفن رو میبینم اما میگه باید فلش نصب کنی تا تماس بگیری. اون رو هم نصب کردم اما باز همون ایراد رو میگیره!! هیچ راهی نیست الان برای تماس رایگان به آمریکا؟ممنونم

milad1988
July 11th, 2012, 09:01 PM
ممنون از پاسختون.oovoo هم همینطوره؟
الان من باید به graduate آفیس دانشگاه زنگ بزنم راهش چیه؟ از نرم افزار tor استفاده کردم و به گوگل لاگین کردم . بعد علامت تلفن رو میبینم اما میگه باید فلش نصب کنی تا تماس بگیری. اون رو هم نصب کردم اما باز همون ایراد رو میگیره!! هیچ راهی نیست الان برای تماس رایگان به آمریکا؟ممنونم
بله تمامی این نرم افزارها همینطور عمل میکنند. اینجا (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?27091-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7&p=633766&viewfull=1#post633766)یکی از دوستان نحوه تماس رایگان رو با گوگل تالک نوشتن. من خودم استفاده نکردم و نمیدونم چطور کار میکنه ولی فکر میکنم باید از ف.یل.ت.ر شک.ن استفاده کنید. این پست (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?27091-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7&p=637893&viewfull=1#post637893) هم میتونه کمکتون کنه.

moonlight
July 11th, 2012, 10:10 PM
سلام
شما می تونید از طریق https://www.google.com/voice
call کنید در واقع همون username و password gmail هست
و برای اینکه کیفیت بهتر داشته باشه وقتی وارد وب سایت شدید شماره تلفن منزل یا مبایلتون را بدید تا با هر بار call کردن به ان شماره وصل شه
این طوری کیفیت صدا خیلی عالی و ارزان هست
برای آمریکا و کانادا که رایگان هست

در این صورت هیچ هزینه ای برای شماره منزل یا موبایلی که میدیم نمی افته؟
ممکنه یکم توضیح بدین؟
چون من خیلی سعی کردم اما اون خانم پشت خط همش میگه you are breaking up and I can't hear you!!
من فکر نمی کنم کلا این روش عملی باشه چون بارها سعی کردم اما گویا صدای من دائم داره قطع و وص میشه برای اونور گرچه صدای اونور برای من عالی می آد!!! دوستان راه حلی ندارن؟

nel_m
July 12th, 2012, 01:48 AM
در این صورت هیچ هزینه ای برای شماره منزل یا موبایلی که میدیم نمی افته؟
ممکنه یکم توضیح بدین؟
چون من خیلی سعی کردم اما اون خانم پشت خط همش میگه you are breaking up and I can't hear you!!
من فکر نمی کنم کلا این روش عملی باشه چون بارها سعی کردم اما گویا صدای من دائم داره قطع و وص میشه برای اونور گرچه صدای اونور برای من عالی می آد!!! دوستان راه حلی ندارن؟
من از طریق اینترنت و راهی که رایگان بتونید تماس بگیرید نمی دونم ولی برای کم شدن هزینتون می تونید از 020 استفاده کنید

behrad3d1
July 12th, 2012, 04:38 PM
ببنید برای تماس رایگان دو روش هست یکی اینترنت به اینترنت ،‌یکی هم اینترنت به خط تلفن.
اینترنت به خط تلفن:‌
۱- گوگل (جی تاک) که با روش هایی که دوستان گفتند گویا کار میکنه (در صورتی که با IP شما از آمریکا باشید مجانی خواهد بود)
۲- Skype : برای تماس با خط تلفن باید اکانتتون رو شارژ کنید
۳- ooVoo: همانند Skype

اما گزینه ها برای تماس اینترنتی کاملا رایگان خیلی بیشتره (فقط نیاز به اینترنت در دو طرف هست)
صوتی و تصویری:
۱- Skype: با قابلیت نصب روی سیستم عامل های ویندوز و مکینتاش + نصب روی گوشی های با سیستم عامل iOS ( آیفون آیپد آیپاد تاچ) و اندروید (در این شرایط کافیست برای تماس شخص مقابل تنها Cellular Data سیمکارت خود را فعال کرده باشه یا به اینترنت وایرلس دسترسی داشته باشه)
۲- ooVoo: همانند اسکایپ (برای هردو نرم افزار میتواند تماستان به سه صورت باشد: ۱- متن ۲- صوت تنها ۳- صدا و تصویر)
۳- این گزینه تنها مختص کاربران اپل خواهد بود استفاده از FaceTime (برای فعال سازی نیاز دارید که به صورت رایگان یک Apple ID بسازید ) قابل نصب بر روی رایانه با سیستم مکینتاش و دیوایس ها با سیستم عامل iOS (مزیت این سامانه نسبت به بقیه کیفیت بهتر با سرعت پایین تر اینترنت است) (ضمنا فقط به صورت صدا و تصویر خواهد بود و گزینه ی صدای تنها ندارد) ( برای ارسال پیامک رایگان اینترنتی این کاربران میتوانند از سرویس iMessage روی سیستم عامل های ذکر شده استفاده کنند)

تماس صوتی اینترنتی
علاوه بر سرویس های Skype و ooVoo یک سرویس دیگر که در زمینه تماس صوتی کیفیت خوبی ارائه میکند Viber هست که فقط روی دیوایس هایی با سیستم عامل iOS وAndroid نصب میشود و عملا تا زمانی که شخص با گوشی خود به اینترنت دسترسی داشته باشد میتواند از این سرویس برای تماس صوتی و پیامکی استفاده کند.

با استفاده از این سیستم ها به راحتی میتونید با هرجای دنیا تماس داشته باشید تنها کافیه دو طرف از این سرویس استفاده کنند :)

hoseinarani
August 23rd, 2012, 07:48 PM
سلام
skyp خوبه ولی به شرطی که ***** شکن داشته باشد. بدون ***** شکن بعضی وقتا متصل نمی شه و نمی تونید لوگین کنید.

Habib_AI
September 7th, 2012, 10:16 AM
با سلام خدمت دوستان،
این برای کسانی که از آمریکا میخوان به ایران زنگ بزنن و یه جمع آوری کلیه:
1- Startec: http://www.startec.com/US/EN/products/landing/CallIran.jsp (http://www.startec.com/US/EN/products/landing/CallIran.jsp)
Call Tehran: 2.9 cent/min - Rest: 4.9/min
2- Webcall: http://www.webcalldirect.com/rates (http://www.webcalldirect.com/rates)

Iran (Landline)

0.058

Iran (Mobile)

0.087

3- tamasbavatan : http://www.tamasbavatan.com/rates?country=Iran&currency=USD (http://www.tamasbavatan.com/rates?country=Iran&currency=USD)

Iran
6.9¢

144 دقیقه
-

Mobile
7.9¢

126 دقیقه

Tehran
5.9¢

169 دقیقه
-

4- Rebtel: http://www.rebtel.com/en/Cheap-Calls/Iran/ (http://www.rebtel.com/en/Cheap-Calls/Iran/)

Service

Price

$10 gets you

Mobile

7.9¢ /min

127 minutes

Fixed

7.9¢ /min

127 minutes

SMS

2.8¢ /sms

357 sms:s

5- Pingo: http://www.pingo.com/en/rates.do (http://www.pingo.com/en/rates.do)

Local

Toll Free

Iran

13.50¢

14.50¢

Iran - Mobile

16.50¢

17.50¢

Iran - Tehran

6.25¢

7.25¢

6- Localphone: http://www.localphone.com/prices#country,ir

Landlines:

Mobiles:

6.9¢ per minute

6.9¢ per minute

7- Google Voice: https://www.google.com/voice/rates
Iran - Landline10¢Iran - Mobile12¢
8- Evaphone: https://www.evaphone.com/cheap-call-to-iran

Category

Locality / Network

Price

Landlines

Fixed Tehran

5.9¢

Fixed

6.2¢

Mobiles

Mobile Iancel

7.7¢

Mobile Taliya

7.8¢

Mobile

8.5¢

9- PowerVoip: http://www.powervoip.com/rates#letter-I

Iran (Landline)

$ 0.052

Iran (Mobile)

$ 0.104

امیدوارم کمک کرده باشه. اینها همه از تلفن به تلفن هستش ولی گزینه های دیگری مثل viber, tango, skype, oovoo, facetime, googletalk هم وجود داره ولی اینها رو برای این گفتم که هروقت با اینترنت یا بدون اینترنت تماس بگیرین. (phone to phone)

m_azad
September 8th, 2012, 05:51 AM
همچنین هست سایت http://www.nonoh.net/
Iran (Landline) $ 0.057 $ 0.066
Iran (Mobile) $ 0.076 $ 0.088
for more info : https://www.nonoh.net/ways_to_call

hemmati63
September 10th, 2012, 11:22 PM
دوستان در حال حاضر سرویس گوگل همچنان برای افرادی که آی پی امریکا و کانادا دارن رایگانه. در صورت داشتن اینترنت با سرعت 256 ( و حتی 128) و یه * چیز * شکن یا برنامه پ * ر * ... که آی پی آمریکا یا کانادا داشته باشه میتونید به راحتی صحیت کنید. البته بسته به شرکت اینترنتی ممکن است که کمی کیفیت متفاوت باشه

sharifi22570
October 20th, 2012, 04:19 PM
دوستان در حال حاضر سرویس گوگل همچنان برای افرادی که آی پی امریکا و کانادا دارن رایگانه. در صورت داشتن اینترنت با سرعت 256 ( و حتی 128) و یه * چیز * شکن یا برنامه پ * ر * ... که آی پی آمریکا یا کانادا داشته باشه میتونید به راحتی صحیت کنید. البته بسته به شرکت اینترنتی ممکن است که کمی کیفیت متفاوت باشه

دوستان من با همون شکن میرم جیمیل اما نمیتونم زنگ بزنم امریکا... یعنی میتونم.. کنارش هم عکس تلفن میادو...یه بوق میخوره بعد انگار یکی بر میداره اما هیچ صدایی نمیاد :(( چی کار کنم؟

hemmati63
November 19th, 2012, 03:00 AM
دوستان من با همون شکن میرم جیمیل اما نمیتونم زنگ بزنم امریکا... یعنی میتونم.. کنارش هم عکس تلفن میادو...یه بوق میخوره بعد انگار یکی بر میداره اما هیچ صدایی نمیاد :(( چی کار کنم؟
کاش یک پیام میدادین که زودتر پیامتون و ببینم و جواب بدم
شما به احتمال زیاد ip چیز شکنت مال آمریکا نیست!! وارد میلت که میشی انتهای صفحه پایین پایین روی Last account activity: 1 hour ago
Details کلیک کن میگه ip مال چه کشوریه!
برای این سرویس لازم که ip امریکا یا کانادا داشته باشی
در box تلفن هم وقتی زنگ میزنی به امریکا مینویسه free و Ok هست ولی اگه ip مال امریکا نباشه مینویسه مثلا 1c/m و بعد از یک بوق قطع میشه.
موفق باشین

saeidza
March 19th, 2013, 03:19 PM
دوستان عزیز در مورد تماس مجانی به آمریکا و کانادا از طریق گوگل تاک و یا گوگل ویس باید خدمتتون بگم که فقط و فقط زمانی شما میتونید مجانی به آمریکا تماس بگیرید که یه فورواردینگ نامبر برای گوگل تعریف کرده باشید در غیر اینصورت شما برای هر دقیقه صحبت با کانادا و آمریکا باید 2 سنت بپردازید.

milo2007
April 11th, 2013, 11:10 PM
دوستان عزیز در مورد تماس مجانی به آمریکا و کانادا از طریق گوگل تاک و یا گوگل ویس باید خدمتتون بگم که فقط و فقط زمانی شما میتونید مجانی به آمریکا تماس بگیرید که یه فورواردینگ نامبر برای گوگل تعریف کرده باشید در غیر اینصورت شما برای هر دقیقه صحبت با کانادا و آمریکا باید 2 سنت بپردازید.

ولی من با همین روش نصب پلاگینی (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?27091-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7&p=708125&viewfull=1#post708125) که دوستان گذاشتن و بدون داشتن فورواردینگ نامبر مجانی به امریکا زنگ میزنم
اون بالا هم مینویسه free

meran71744
April 11th, 2013, 11:18 PM
ولی من با همین روش نصب پلاگینی (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?27091-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7&p=708125&viewfull=1#post708125) که دوستان گذاشتن و بدون داشتن فورواردینگ نامبر مجانی به امریکا زنگ میزنم
اون بالا هم مینویسه free
دوست میشه همینجا آپلودش کنید ؟

milo2007
April 12th, 2013, 12:20 PM

این لینک مستقیمشه که دوست خوبمون زحمتشو کشیدن
بلد نیستم اینجا آپلود کنم

smonabav
April 12th, 2013, 02:18 PM

موفق باشید :)

Chevrolet
April 12th, 2013, 02:29 PM
اون بالا هم مینویسه free

من این پلاگین را نصب کردم حالا باید چطوری شماره بگیرم؟ گوگل تاک که شماره نداره. باید از طریق جی میل انجامش بدم؟

milo2007
April 14th, 2013, 12:56 AM
من این پلاگین را نصب کردم حالا باید چطوری شماره بگیرم؟ گوگل تاک که شماره نداره. باید از طریق جی میل انجامش بدم؟
حالا باید با ***شکن جی میل رو باز کنید و کمی صبر کنید که علامت گوشی تلفن بیاد (میاد کنار همون جایی که خودتون رو invisible or available میکنید) روی گوشی تلفن کلیک کنید...

Leopold
April 17th, 2013, 05:29 AM
من امتحانش کردم جواب میده. حالا واسه کسی که توی آمریکا هست چه شماره ای می افته؟

hemmati63
April 20th, 2013, 10:31 PM
اون بالا هم مینویسه free
دقیقا! هنوزم کار میکنه فقط بعد از بسته شدن پورت ها بعد از دو دقیقه قطع میشه!

Solaris111
April 21st, 2013, 12:50 PM
دوستانی که از oovoo استفاده میکنین:
جدیدا مشکلی براش پیش اومده؟ من هر کاری میکنم اکانتم لاگین نمیشه؟

miladman
April 21st, 2013, 01:15 PM
دوستانی که از oovoo استفاده میکنین:
جدیدا مشکلی براش پیش اومده؟ من هر کاری میکنم اکانتم لاگین نمیشه؟
متاسفانه 2 ماه پیش هیتلر شد. با هیلتز شکن لاگین کنید مشکلتون حل میشه.

mary22
April 23rd, 2013, 11:49 AM
من از این شیوه که گفتین برای تماس استفاده کردم بار اول نوشته بود free ولی الان دیکه نیست باید همون یه سنت رو بپردازم.. قضیه چیه شما هم ایم مشکل رو دارید؟ بعد کیفیت تماس چطوره چون من می خوام با دانشگاه تماس بگیرم ولی میترسم کیفیت خوب نباشه؟ یا زیاد قطع شه؟

isaeid
April 28th, 2013, 10:13 PM
دوستانی که از آیفون استفاده میکنن میتونن اپ Talkatone رو دانلود کنن و با اکانت گوگلشون تماس رایگان داشته باشن .
بدون نیاز به تغییر آیپی یافورواردینگ نامبر یا هر چی رایگان با آمریکا و فکر کنم کانادا (امتحان نکردم) تماس بگیرن .

لینک آیتونز :
https://itunes.apple.com/us/app/talkatone-free-phone-calls/id397648381?mt=8

milo2007
April 29th, 2013, 11:20 AM
من با 020 به امریکا زنگ زدم از موبایلم
کیفیت صدا که خیلی خوب بود انگار داری با یه نفر تو ایران حرف میزنی
ولی الان که قبض موبایلمم اومده 11000 تومن "هزینه خارجه" اومده
میدونم که تماس با امریکا هر دقیقه 65 تومنه ولی قبلا ندیده بودم تعرفه خارجه هم جدا بیاد
عادیه این موضوع؟

Solaris111
April 29th, 2013, 11:46 AM
من با 020 به امریکا زنگ زدم از موبایلم
کیفیت صدا که خیلی خوب بود انگار داری با یه نفر تو ایران حرف میزنی
ولی الان که قبض موبایلمم اومده 11000 تومن "هزینه خارجه" اومده
میدونم که تماس با امریکا هر دقیقه 65 تومنه ولی قبلا ندیده بودم تعرفه خارجه هم جدا بیاد
عادیه این موضوع؟
من با 020 تا حالا تماس نگرفتم ولی چند باری از خط ثابت خونه زنگ زدم که کیفیت صدا خوب بوده و بعد هم هزینه تماس خارجه روی قبض اومده که خیلی کمتر ازین مبلغی که شما میگین بوده.. گمونم برای یه تماس حدود 5 دقیقه ای حدود 3-4 هزار تومن

milo2007
April 29th, 2013, 01:31 PM
من با 020 تا حالا تماس نگرفتم ولی چند باری از خط ثابت خونه زنگ زدم که کیفیت صدا خوب بوده و بعد هم هزینه تماس خارجه روی قبض اومده که خیلی کمتر ازین مبلغی که شما میگین بوده.. گمونم برای یه تماس حدود 5 دقیقه ای حدود 3-4 هزار تومن

من حدود سه ساعت صحبت کردم
از هزینه اش متعجب نیستم همین حدود میشه با حساب دقیقه ای 65 تومن
فکر میکردم که هزینه اش توی همون بین شهری حساب بشه و فکر نمیکردم آیتم جداگانه داشته باشه که به نظر میاد داره

mhnetwork
April 29th, 2013, 01:49 PM
من حدود سه ساعت صحبت کردم
از هزینه اش متعجب نیستم همین حدود میشه با حساب دقیقه ای 65 تومن
فکر میکردم که هزینه اش توی همون بین شهری حساب بشه و فکر نمیکردم آیتم جداگانه داشته باشه که به نظر میاد داره

این لینک رو چک کنید ، فکر کنم بدرد شما هم بخوره
https://www.rynga.com/free.html

farhad_persona
May 23rd, 2013, 02:51 PM
چه ها من میخوام یه تماس با کشور آمریکا بر قرار کنم . میخواستم ببینم این کارت های تلفن خارج از کشور چه طور هستن ؟ قیمت ها و مدت زمان چه جوری هست ، از کدوم شرکت بگیرم که مطمئن باشه( اینو پی ام کنید بی زحمت) ، آیا سر قبض تلفن هم هزینه میاد ، کیفیت صدا چه جوریاس ، کارت های مختلف چه فرقی دارن و ...
با موبایل هم میشه یا فقط تلفن ثابت؟

این 020 قضیه اش چی هست؟

ممنونم

ahmad007ir
July 6th, 2013, 11:11 PM
چه ها من میخوام یه تماس با کشور آمریکا بر قرار کنم . میخواستم ببینم این کارت های تلفن خارج از کشور چه طور هستن ؟ قیمت ها و مدت زمان چه جوری هست ، از کدوم شرکت بگیرم که مطمئن باشه( اینو پی ام کنید بی زحمت) ، آیا سر قبض تلفن هم هزینه میاد ، کیفیت صدا چه جوریاس ، کارت های مختلف چه فرقی دارن و ...
با موبایل هم میشه یا فقط تلفن ثابت؟

این 020 قضیه اش چی هست؟

ممنونم
کارت تلفن خارج کشور خیلی خوبه هیچ هزینه اضافی رو قبضت نمی آید و فقط هزینه تلفن شهری میاد برای تماس با آمریکا هم خیلی ارزون تموم میشه ، جدیدا هم 100 دقیقه تماس رایگان گذاشتن ، کیفیت صدا هم خیلی خوبه حتما یه بار یه 3000 تومنیش رو بگیر یه امتحانی بکن. شرکتشم از این کارتایی که همه ی بقالی ها دارن بگیر خیلی زیاده بری بقالی بخوای بخری خودت متوجه می شی قیمت تماس با آمریکا کلا ارزونه بدون هیچ کارتی اگه مستقیم بزنی دقیقه ای 100 تومن میشه. با کارت دیگه خیلی ارزون تره فک کنم با یه کارت 3000 تومنی 1:30 بشه صحبت کرد البته غیر از اون 100 دقیقه رایگان که جدیدا اضافه کردن. تا 3 ماه هم مهلت داری که کلشو استفاده کنی وگرنه می سوزه

kooroshtehrani
July 21st, 2013, 10:46 AM
Vonage روی اندروید نصب میشه و در حالتیکه هر دو طرف این برنامه رو روی گوشی نصب کرده باشند، امکان تماس صوتی و تصویری و ارتباط پیامکی رو فراهم میکنه.
اما بهترین سرویس این برنامه تماس رایگان با آمریکا و کاناداست. فقط لازمه تماس گیرنده نرم افزار رو روی گوشیش نصب کرده باشه و به اینترنت متصل باشه.

شاد باشید

Leopold
August 2nd, 2013, 07:29 PM
اون بالا هم مینویسه free

دقیقا! هنوزم کار میکنه فقط بعد از بسته شدن پورت ها بعد از دو دقیقه قطع میشه!

آیا این پلاگین هنوز واسه مکالمه های طولانی کار میکنه؟ من 4 ماه پیش امتحان کردم البته تماس من بیشتر از 40 ثانیه طول نکشید.

milo2007
August 9th, 2013, 02:19 AM
آیا این پلاگین هنوز واسه مکالمه های طولانی کار میکنه؟ من 4 ماه پیش امتحان کردم البته تماس من بیشتر از 40 ثانیه طول نکشید.

هنوز کار میکنه البته کیفیتش بسته به کیفیت اینترنت بالا و پایین میره

arash007
September 18th, 2013, 09:27 PM
کسی اینجا شماره USA برای وریفای کردن حساب کاربری داره؟
هزینشم در خدمت هستم.

royal65
February 10th, 2014, 09:43 AM
کسی اینجا شماره USA برای وریفای کردن حساب کاربری داره؟
هزینشم در خدمت هستم.
دوست عزیز چی رو میخواهید وریفای کنید؟ اگه بتونم کاری انجام بدم خوشحال میشم.

sadeq_s
March 3rd, 2014, 12:35 AM
دوستان الان بهترین و ارزون ترین راه تماس گرفتن با آمریکا چی هست؟

khalas
May 11th, 2014, 11:22 PM
سلام
دوستان شما هم مشکل صدا دارین هنگام استفاده از skype یا oovoo برای تماس با ایران؟!
همه چی درسته فقط نمیدونم چرا صدای من به ایران نمیره؟ این از مشکل اینترنت و پهنای باند ایران هست؟سیستم رو چک کردم مشکلی نداره.

hell_s_angel
May 13th, 2014, 10:49 AM
سلام
دوستان شما هم مشکل صدا دارین هنگام استفاده از skype یا oovoo برای تماس با ایران؟!
همه چی درسته فقط نمیدونم چرا صدای من به ایران نمیره؟ این از مشکل اینترنت و پهنای باند ایران هست؟سیستم رو چک کردم مشکلی نداره.

نه برای من که اینطور نیست.من هر روز با ایران از طریق اسکایپ صحبت میکنم ، اصلا مشکلی نیست نه از لحاظ صدا و نه از لحاظ تصویر.شما سخت افزار لپ تاپ یا گوشیتو چک کن.

khalas
May 14th, 2014, 03:29 AM
نه برای من که اینطور نیست.من هر روز با ایران از طریق اسکایپ صحبت میکنم ، اصلا مشکلی نیست نه از لحاظ صدا و نه از لحاظ تصویر.شما سخت افزار لپ تاپ یا گوشیتو چک کن.
سلام
راستش من صدای خودم رو میتونم record کنم در لپتاپ و همینطور playing ش رو هم میتونم گوش بدم. فکر میکردم به خاطر اون شرکت ارایه دهنده اینترنتی در ایران باشه چون یکی از دوستان هم این مشکل رو داشت. شاید هم سیستمی که در ایران استفاده میکنن دوستام مشکل داره!

iman13
June 10th, 2014, 09:37 PM
بعید میدونم اشکال از اینترنت پروایدر ایرانی باشه
چون من هم تماس های بدون مشکل زیاد و روزانه ای دارم

اگه با پدر و مادرتون تو ایران تماس میگیرین
بهتره از یکی جونهای فامیل بخواین سیتم اونها رو یه چکی بکنن

jingolofski
June 17th, 2014, 10:44 AM
بهتره که از OovoO استفاده نکنید با اسکایپ تماس بگیرید و توی خود برنامه تنظیمات میکروفن و اسپیکر و چک کنید برای لپ تاپی که پدر یا مادرتون ازش استفاده میکنند. با یک برنامه teamviewer یا Ammyy کانکت بشید به لپ تاپ خونه و ورژن رو هم چک کنید که دو تا ورژن اسکایپ نزدیک به هم باشند
بهتره هر دو تا لپ تاپ این ورژن رو دانلود کنند از این سایت
http://filehippo.com/download_skype/

robotic
June 18th, 2014, 01:53 PM
بهتره که از OovoO استفاده نکنید با اسکایپ تماس بگیرید و توی خود برنامه تنظیمات میکروفن و اسپیکر و چک کنید برای لپ تاپی که پدر یا مادرتون ازش استفاده میکنند. با یک برنامه teamviewer یا Ammyy کانکت بشید به لپ تاپ خونه و ورژن رو هم چک کنید که دو تا ورژن اسکایپ نزدیک به هم باشند
بهتره هر دو تا لپ تاپ این ورژن رو دانلود کنند از این سایت
http://filehippo.com/download_skype/

۱- دلیل؟

۲- چرا teamviewer

۳- نظرت در مورد نرم افزار های SIP چیست؟ مثلا سه نرم افزار Ekiga و Linphone و Yate

amir77s
September 26th, 2014, 07:27 AM
ذوستان وایبر ایران بسته شده؟ من نمی تونم باهاش با ایران تماس بگیرم لطفا راهنمایی کنید.