PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

kokomboo
June 8th, 2011, 11:58 AM
شانس پذیرش از دانشگاه های ایتالیا(پست اول حتما خوانده شود)

دوستان لطف کنن شرایطشونو (معدل.ایلتس/تافل.مقاله......) بگن تا عزیزانی که پذیرش گرفتن یا اطلاعاته کاملی دارند در اختیار یکدیگر قرار بدهند.

با تشکر

Ozma
August 6th, 2011, 09:47 PM
با سلام
1- قبول شدن در امتحان سفارت برای زبان ایتالیایی، چه تاثیری در پذیرش دانشگاههای ایتالیا داره؟
2- با یکی از موسسات اعزام دانشجو به ایتالیا(مجوز از وزارت علوم) صحبت کردم گفت بعد از قبولی در امتحان سفارت، پذیرش با بورس برای شما خواهیم گرفت. تعجب می کنم که چطور به این راحتی میشه رفت ایتالیا اونهم با بورس؟
دوستان عزیز میشه نظر بدن.
با سپاس

JixA
August 7th, 2011, 12:26 AM
با سلام
1- قبول شدن در امتحان سفارت برای زبان ایتالیایی، چه تاثیری در پذیرش دانشگاههای ایتالیا داره؟
2- با یکی از موسسات اعزام دانشجو به ایتالیا(مجوز از وزارت علوم) صحبت کردم گفت بعد از قبولی در امتحان سفارت، پذیرش با بورس برای شما خواهیم گرفت. تعجب می کنم که چطور به این راحتی میشه رفت ایتالیا اونهم با بورس؟
دوستان عزیز میشه نظر بدن.
با سپاس

سلام دوست من
1- مدرک زبان ایتالیایی امتیاز خاصی نداره فقط اینکه میری سر کلاس ایتالیاییا میشینی! و اگه بخوای واسه لیسانس بری ایتالیا تنها راه اینه که مدرک ایتالیایی بگیری!
2- تا جایی که من میدونم اینجور موسسه ها هیچ ربطی به سفارت و مدرس ایتالیایی ندارن! فقط میخوان کلاساشونو پرکنن! مثل کلاسای IELTS .. همین که شما تو امتحان زبان مدرسه قبول بشید ایشالا، خود مدرسه یه تاریخایی مشخص میکنه برای تشکیل پرونده و کارای پذیرشو مجانی انجام میده .. واسه بورس دولتی ایتالیا هم که باید بگم مخصوص دانشجویان کم بضاعت مالی هست! اگه موسسات به شما قولی در رابطه با بورس دادن، جون از شرایط مالی شما بی خبرن میشه گفت باد هواست و حتی کلاهبرداریه و اینو باید اضافه کنم این بورس هرسال دستخوش تغییراتی میشه و ممکنه سال دیگه کلا برش دارن!
موفق باشید :)

rainygirl
August 8th, 2011, 06:36 PM
این سوال را برای یکی از دوستانم می پرسم نه خودم ! می خواستم شرایط پذیرش را برای رشته موسیقی (وکال) بپرسم ! اینجا هم آزمون ورودی دارد ؟ دوست من الان توی کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان داره تحصیل می کنه این شرایطش و برای پذیرش بهتر می کنه ؟ ممنون می شم اگه کسی در مورد این رشته اطلاعاتی دارد در میون بذاره

Ragu
September 20th, 2011, 02:39 AM
سلام رفقا

همه صفحات رو چک کردم حتی یک جواب راجع به کارشناسی تو بلونیا پیدا نکردم ، من میخوام Communication بخونم ، اما نه تو سایت نه تو فروم ها هیچ جا چیزی راجع به امتحان ورودی که می گن بچه های کارشناسی باید برای ورود به دانشگاه بدن پیدا نکردم،اصلا همچین امتحانی هست و اگر هست کورس هاش چیه و اگر قبول نشی یا نمره نیاری پیش می خوری یا ثبت نام نمیشی ؟؟؟

help می خواهم که F1 می زنم .

ممنون از لطفتون

maziyar_13
September 30th, 2011, 09:02 PM
اگه بورس نگیریم شنیدم که شهریه رو بر اساس حقوق پدر محاسبه میکنن . برای کارشناسی رشته معماری حدودا چقدر میشه؟

bahar_ees
October 1st, 2011, 10:17 PM
درود برشما من برق خوندم معدل لیسانسم از شهیدبهشتی14 و فوقم از بابل 60/16هست 1کنفرانس و 1ژورنال و 3 سال سابقه تدریس (در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی) دارم زبانم خیلی خوبه آیلتس 7.5 دارم بنظرتون میشه از دانشگاههای ایتالیابرای دکتراگرفت؟ بدون کمک هزینه خرج سالیانه برای دانشگاهی مث پلیتکنیک میلان چقدره و آیا بعدش میشه کار و اقامت داشت؟میخوام واسه تحصیل و بعد اقامت و کار شرایطو بررسی کنم

مرسی

brotherhood
October 4th, 2011, 11:21 AM
درود برشما من برق خوندم معدل لیسانسم از شهیدبهشتی14 و فوقم از بابل 60/16هست 1کنفرانس و 1ژورنال و 3 سال سابقه تدریس (در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی) دارم زبانم خیلی خوبه آیلتس 7.5 دارم بنظرتون میشه از دانشگاههای ایتالیابرای دکتراگرفت؟ بدون کمک هزینه خرج سالیانه برای دانشگاهی مث پلیتکنیک میلان چقدره و آیا بعدش میشه کار و اقامت داشت؟میخوام واسه تحصیل و بعد اقامت و کار شرایطو بررسی کنم

مرسی

اره شانس داری عزیز.
ولی بی یخال اقامت شو چون کشور مهاجرتی نیست که خودتم پشیمون میشی.
حالا....

brotherhood
October 4th, 2011, 11:25 AM
سلام رفقا

همه صفحات رو چک کردم حتی یک جواب راجع به کارشناسی تو بلونیا پیدا نکردم ، من میخوام Communication بخونم ، اما نه تو سایت نه تو فروم ها هیچ جا چیزی راجع به امتحان ورودی که می گن بچه های کارشناسی باید برای ورود به دانشگاه بدن پیدا نکردم،اصلا همچین امتحانی هست و اگر هست کورس هاش چیه و اگر قبول نشی یا نمره نیاری پیش می خوری یا ثبت نام نمیشی ؟؟؟

help می خواهم که F1 می زنم .

ممنون از لطفتون

خوب دانشگاهش معروف نیست.
شما تو سایت خود دانشگاه همه چیزو میتونی پیدا کنی.
اسم امتحانم الفاست اینطوری که شنیدم اسونه و اگر نمره نیاری یک رشته دیگه رو باید انتخاب کنی.

smhh_1373
October 20th, 2011, 07:45 PM
واسه پذیرش از پلیتکنیک میلان کارشناسی معماری اگه ازمون مدرسه و الفا تست رو پاس کنی دیگه همه چیز ردیفه ؟
منظورم اینه که به نمرات 4 سال دبیرستان و رتبه توی کنکور ایران ربطی نداره؟

idin_shafei
October 20th, 2011, 08:37 PM
واسه پذیرش از پلیتکنیک میلان کارشناسی معماری اگه ازمون مدرسه و الفا تست رو پاس کنی دیگه همه چیز ردیفه ؟
منظورم اینه که به نمرات 4 سال دبیرستان و رتبه توی کنکور ایران ربطی نداره؟

اره شرط عمده اش همینه !! مدرسه و آلفا تست !!! ولی یکی از دوستان در این انجمن گفت که امسال پلی تکنیک میلان در پذیرش خیلی از دانشجو ها رو رد کرده چون نمره مورد قبولش رو در آلفا تست کسب نکردند !! آلفا تست رو شوخی نگیر و خیلی بخون

mk21
December 1st, 2011, 05:24 PM
سلام
من ترم 7 لیسانس الکترونیک با معدل 14 از دانشگاه گیلان هسم
مشکل سربازیم ندارم
باید رو زبانمم کار کنم
به نظرتون واسه پذیرش ترم دی ماه سال بعد از کدوم دانشگا ها شانس دارم؟

ershadpoor
January 17th, 2012, 04:23 PM
سلام
من ترم 7 لیسانس الکترونیک با معدل 14 از دانشگاه گیلان هسم
مشکل سربازیم ندارم
باید رو زبانمم کار کنم
به نظرتون واسه پذیرش ترم دی ماه سال بعد از کدوم دانشگا ها شانس دارم؟

سلام دوست عزیز
تا 12 مارچ میتونی برای پلیتکنیک میلان برای ترم سپتامبر اقدام کنی. به نظرم شانس قبولی داری ولی به احتمال زیاد باید بورسو بیخیال شی

ascension18
January 20th, 2012, 05:24 PM
سلام دوستان
من لیسانس ریاضی دارم با معدل 12.تخصص کامپیوتر دارم ولی مدرکی ندارم . می خوام فقط برم.دانشگاهی هست پیشنهاد کنین که شانس پذیرش داشته باشم.
لطفا کمک کنین، وقتم خیل ی کمه، دارم اسیر سربازی می شم!!!
خیلی ممنون

elham ghasemi
January 27th, 2012, 09:07 PM
سلام دوستان .من به چند استاد در دانشگاههای ایتالیا ایمیل فرستادم همراه باcv اما هیچ جوابی دریافت نکردم هنوز!!!!این به چه معناست.؟
این رزومه من:
امقاله ISI
1مقاله که در امریکا چاپ شده
1مقاله بصورت سخنرانی در کنگره ملی
1 سخنرانی در هفته همایش
رتبه 2 کارشناسی ارشد سراسری با معدل 87/18
نمره پایان نامه 90/19 و معرفی مهمترین بیماری باکتریایی برنج دنیا برای اولین بار از ایران
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه

arra_eng2000
January 27th, 2012, 09:18 PM
سلام دوستان .من به چند استاد در دانشگاههای ایتالیا ایمیل فرستادم همراه باcv اما هیچ جوابی دریافت نکردم هنوز!!!!این به چه معناست.؟
این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
نمره پایان نامه 90/19 و معرفی مهمترین بیماری باکتریایی برنج دنیا برای اولین بار از ایران
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه

میدونی چرا؟ چون اصلا این رزومه ها رو چه به اروپا و ایتالیا!!! رزومتون عالیه شما چرا واسه US اپلای نمیکنید؟ حتما پذیرش میشید رزومتون عالیه
نظر شخصی بود
گود لاک

Ghazal1361
January 27th, 2012, 10:37 PM
این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه

الهام جان از جواب ندادن اساتید خیلی ناراحت نشو. کلاً اروپا اساتیدش نسبت به آمریکا عنق ترند (تجربه شخصی) و جواب ندادنشون بخاطر خوب نبودن شرایط شما نیست. برا اروپا روال مثل آمریکا نیست. شما اول vacancy های اعلام شده رو چک کن و بر اساس اون به اساتید معرفی شده فقط ایمیل بزن. در ضمن بگو برا چه رشته ای کدوم دانشگاه ایمیل زدی شاید بتونم بیشتر راهنماییت کنم.

Ghazal1361
January 27th, 2012, 10:39 PM
سلام دوستان
من لیسانس ریاضی دارم با معدل 12.تخصص کامپیوتر دارم ولی مدرکی ندارم . می خوام فقط برم.دانشگاهی هست پیشنهاد کنین که شانس پذیرش داشته باشم.
لطفا کمک کنین، وقتم خیل ی کمه، دارم اسیر سربازی می شم!!!
خیلی ممنون

دوست عزیز شما باید اول امتحان زبان بدین. البته معدلتون پایینه ولی اگه از نظر مالی مشکلی نداشته باشین می تونین با هزینه خودتون رو خیلی از دانشگاهها دست بذارین. برا پذیرش حداقل 6 ماه در نظر بگیرین.

elham ghasemi
January 28th, 2012, 06:39 PM
الهام جان از جواب ندادن اساتید خیلی ناراحت نشو. کلاً اروپا اساتیدش نسبت به آمریکا عنق ترند (تجربه شخصی) و جواب ندادنشون بخاطر خوب نبودن شرایط شما نیست. برا اروپا روال مثل آمریکا نیست. شما اول vacancy های اعلام شده رو چک کن و بر اساس اون به اساتید معرفی شده فقط ایمیل بزن. در ضمن بگو برا چه رشته ای کدوم دانشگاه ایمیل زدی شاید بتونم بیشتر راهنماییت کنم.

سلام. ممنون. من برای دکتری بیماری شناسی گیاهی(کشاورزی) ایمیل زدم .(من ارشد روی باکتریهای گیاهی کار کردم ودنبال اساتیدی با این زمینه کاری هستم)
tusica, florence, perugia, bari, cataniaوبه این دانشگاهها ایمیل زدم
2تا استاد که ازشون راهنمایی خواستم گفتن برات پیدا میکنبم مححققایی که دراین زمینه کار میکنند منم ازشون تشکر کردم . اما خبری ازشون نیست!!!

ascension18
January 29th, 2012, 03:05 AM
مدرک زبان دارم.مدارکم کاملا. کل دانشگا ها رو گشتم تو اروپا، مکاتبه کردم. فقط امیدم به ایتالیاست ولی مشکل انگلیسی نبودن سایتاشه. دانشگاه مد نظر ندارین؟

IELTS
January 29th, 2012, 09:21 PM
مدرک زبان دارم.مدارکم کاملا. کل دانشگا ها رو گشتم تو اروپا، مکاتبه کردم. فقط امیدم به ایتالیاست ولی مشکل انگلیسی نبودن سایتاشه. دانشگاه مد نظر ندارین؟

دوست عزیز.
شما یه شرح حالی از وضعیت تحصیلی و رزومه کاری خودتون ارائه کنید البته به همراه رشته و مقطع خودتون دوستان حتماً راهنمایی خواهند کرد.

maziyar_13
February 11th, 2012, 12:33 AM
من شنیدم که تحصیل توی جنوب ایتالیا مثل napoli ارزون تره و شانس پذیرش و گرفتن کمک هزینه تحصیلی اآسون تر
پس چرا کسی راجبشون حرفی نمیزنه ؟

maziyar_13
February 11th, 2012, 12:34 AM
آیا شنیده من اشتباه بوده یا مشکلی وجود داره توی این شهرها

mis_new
February 11th, 2012, 04:24 PM
کسی اطلاعاتی در مورد رشته حقوق تجارت بین الملل دانشگاه تورینو داره؟ کامل به انگلیسی تدریس میشه؟ شهریه چقدره؟ من لیسانس حقوق دارم از دانشگاه آزاد با معدل 14, می تونم پذیرش بگیرم ازشون؟ بورس چی؟

redhat123
February 13th, 2012, 03:45 PM
با سلام خدمت شما ، من دانشجوی مهندسی کامپیوتر بودم ولی انصراف دادم همین ترم به خاطر مشکلی که تو زندگیم پیش اومد ، اولین سوالم اینه که معدل کل دیپلمم 16 و میخوام برا لیسانس تو دانشگاه جنوا اقدام کنم که رشته الکترونیک و کامپیوتر ، میدونم این بورس تحصیلی برا امسالم برقرار بود می خوام بدونم برا سال بعد چطور ، و اینکه نمره زبان تو پذیرش چقدر تاثیر داره ، من زبانم خوبه بعد از جام جهانی 94 عاشق ایتالیا شدم ، و حدود 5 سال ایتالیایی خوندم .... و اینکه یه جا تو کامنت های بالا دیدم که نوشته بود شهریه دانشگاه ماهی 6000 یورو که اشتباه ، ترمی بین 600 تا 900 یورو ...... ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین . grazie mille

IELTS
February 13th, 2012, 09:07 PM
با سلام خدمت شما ، من دانشجوی مهندسی کامپیوتر بودم ولی انصراف دادم همین ترم به خاطر مشکلی که تو زندگیم پیش اومد ، اولین سوالم اینه که معدل کل دیپلمم 16 و میخوام برا لیسانس تو دانشگاه جنوا اقدام کنم که رشته الکترونیک و کامپیوتر ، میدونم این بورس تحصیلی برا امسالم برقرار بود می خوام بدونم برا سال بعد چطور ، و اینکه نمره زبان تو پذیرش چقدر تاثیر داره ، من زبانم خوبه بعد از جام جهانی 94 عاشق ایتالیا شدم ، و حدود 5 سال ایتالیایی خوندم .... و اینکه یه جا تو کامنت های بالا دیدم که نوشته بود شهریه دانشگاه ماهی 6000 یورو که اشتباه ، ترمی بین 600 تا 900 یورو ...... ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین . grazie mille

دروود.
دوست عزیز بله جنوا شامل این بورس میشه که باید برای جزییات بیشتر با کنسولگری ایتالیا واقع در خ افریقا - خ مهیار(نلسون ماندلا) رفته و بیشتر از اونها جواب بگیرید. در خصوص هزینه تحصیل تا اونجا که میدونم میلان و تورین کمترین شهریه را دارند. اما خیلی بعید میدونم ترمی 900 یورو باشه شاید 1000 تا 1500 یورو. شما مدرک زبان استرنی دارید؟ یا مدرسه ایتالیایی زبان رو فرا گرفته اید؟

maargol
February 16th, 2012, 01:46 AM

دوست عزیز
به نطرم بهترین راه میل زدن به داشگاهاست.شاید دانشگاه بهتری از جنوا پیدا کردید من خودم این کارو کردم. دانشگاهای ایتالیا سالی واحدی هستند و سالانه شهریه باید پرداخت شه و شهریه شهر به شهر فرق میکنه.
یکی از دوستانه من تو رشته الکترونیک در مقطع ارشد به دانشگاه بولونیا میل زد و از اون دانشگاه پذیزش گرفت.
di nunla

sholan
February 18th, 2012, 02:47 AM
سلام دوستان. من فوق لیسانس ریاضی کاربردی دارم و از طریق سفارت امتحان دادم الان میخوام دویاره یه رشته دیگه که به گرایش من بخوره تو دانشگاه رم بخونم. چون تا اونجایی که من اطلاع دارم سفارت برای دوره دکترها برات پذیرش نمی گیره و هر شخصی باید خودش مستقیما با دانشگاه مکاتبه کنه. به خاطر این مشکلاتی که داشت تصمیم گرفتم دوباره فوق بخونم. حالا من رشته هایی که انتخاب کردم برای ادامه تحصیل 1-مهندسی صنایع 2 مهندسی رباتیک(ai) هستش.حالا من میتونم با لیسانس ریاضی کاربردی این رشته هارو بخونم یا نه؟ اگر نمیتونم کجا میتونم رشته های مرتبط با لیسانسم و پیدا کنم؟ ممنون میشم کمکم کنید دوستان.

ailiin
February 23rd, 2012, 12:47 PM
لیسانس معماری دانشگاه آزاد معدل15.70 البنه اختصاصیام همه بالاست
آیلتس 7 وGRE q160 دو سال سابقه کار مرتبط چندتا مدرکم از مجتمع فنی تهران دارم
اگه وضعیت منو ارزیابی کنین ممنون میشم

IELTS
February 24th, 2012, 08:23 PM
لیسانس معماری دانشگاه آزاد معدل15.70 البنه اختصاصیام همه بالاست
آیلتس 7 وGRE q160 دو سال سابقه کار مرتبط چندتا مدرکم از مجتمع فنی تهران دارم
اگه وضعیت منو ارزیابی کنین ممنون میشم

دروود.
دوست عزیز شما شرایطتتون برای تحصیل در ایتالیا مناسبه و بهتره عجله کنید تا 1 مارچ فرصت برای اقدام در دانشگاههای میلان و تورین وجود داره.

ms1989
March 6th, 2012, 07:30 PM
سلام دوستان
من دانشجوی لیسانس ترم ۱۰ دانشگاه شریفم با معدل کل ۱۴، برای مدرک زبانم هنوز اقدام نکردم
می‌خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاهای ایتالیا رو با این شرایط دارم یا نه؟ برای چه رشته‌هایی می‌ تونم اقدام کنم؟ MBA چطور؟

ariya2kht
March 16th, 2012, 02:41 AM
سلام
من لیسانس معماری با معدل 16.5 از دانشگاه آزاد دارم.
مشغول سپری کردن دوره های آیلتس هم هستم.
برای ارشد چه شانسی از چه دانشگاه هایی در ایتالیا دارم؟!باتوجه به اینکه سابقه کاری ندارم و تنها فایل پروژه هامو دارم و چندتا مدرک از مجتمع فنی+ از ابتدا در هنرستان تحصیل کردم( گرایش معماری منظر مد نظرم هست)
همچنین هزینه تحصیلم چقد میشه؟ و کی میتونم اقدام کنم؟
در رابطه با رشته مکانیک چطور؟برای ادامه در مقطع ارشد؟
و اینکه من و همسرم بتونیم در یک دانشگاه یا حداقل نزدیک به هم درس بخونیم.
آیا باید برای تحصیل ایتالیایی بدونیم؟
ممنون

ershadpoor
March 16th, 2012, 02:13 PM
سلام دوستان
من دانشجوی لیسانس ترم ۱۰ دانشگاه شریفم با معدل کل ۱۴، برای مدرک زبانم هنوز اقدام نکردم
می‌خواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش با فاند از دانشگاهای ایتالیا رو با این شرایط دارم یا نه؟ برای چه رشته‌هایی می‌ تونم اقدام کنم؟ MBA چطور؟
سلام
1 شما رشتت چیه؟
2 واسه کی میخاهی اقدام کنی؟ الان تقریبا ددلاین اکثر دانشگاههای خوب گذشته.
3 تو مقطع مستر فاند دانشگاههای ایتالیا کمه و با توجه به شرایطت شانست خیلی کمه.

ershadpoor
March 16th, 2012, 02:21 PM
سلام
من لیسانس معماری با معدل 16.5 از دانشگاه آزاد دارم.
مشغول سپری کردن دوره های آیلتس هم هستم.
برای ارشد چه شانسی از چه دانشگاه هایی در ایتالیا دارم؟!باتوجه به اینکه سابقه کاری ندارم و تنها فایل پروژه هامو دارم و چندتا مدرک از مجتمع فنی+ از ابتدا در هنرستان تحصیل کردم( گرایش معماری منظر مد نظرم هست)
همچنین هزینه تحصیلم چقد میشه؟ و کی میتونم اقدام کنم؟
در رابطه با رشته مکانیک چطور؟برای ادامه در مقطع ارشد؟
و اینکه من و همسرم بتونیم در یک دانشگاه یا حداقل نزدیک به هم درس بخونیم.
آیا باید برای تحصیل ایتالیایی بدونیم؟
ممنون
سلام
برای تغییر رشته به مکانیک تا اونجا که من میدونم حداقل توی پلیتکنیک میلان و تورین امکانپذیر نیست.
شهریه بستگی به دانشگاه داره مثلا میلان 3500 یورو و تورین حدود 2700 یورو در ساله هزینه زندگی هم حداقل ماهی 500 یورو.
ددلاین اقدام برای ترم سپتامبر گذشته ولی برای ترم بعدش که مارچ شروع میشه تا سپتامبر وقت داری ولی به ورودی های ترم دوم بورس تعلق نمیگیره.
این دو دانشگاهی که گفتم هم شانس پذیرش خیلی بالایی داری هم به زبون انگلیسی تدریس میکنن.

Arsenal
March 17th, 2012, 03:18 AM
سلام اگه میشه منو هم راهنمایی کنید:
کاردانی کامپیوتر از دانشگاه ازاد با معدل 15.28
کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد با معدل 17.44
آیلتس هنوز امتحان ندادم ولی رو 7 حساب کنید
1-آیا شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه میلان رو دارم؟
2-آیا شانس گرفتن فاند دارم؟ اگه دارم چه فاندی و چه قدر از هزینه ها رو پوشش میده؟

ershadpoor
March 17th, 2012, 02:25 PM
سلام اگه میشه منو هم راهنمایی کنید:
کاردانی کامپیوتر از دانشگاه ازاد با معدل 15.28
کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد با معدل 17.44
آیلتس هنوز امتحان ندادم ولی رو 7 حساب کنید
1-آیا شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه میلان رو دارم؟
2-آیا شانس گرفتن فاند دارم؟ اگه دارم چه فاندی و چه قدر از هزینه ها رو پوشش میده؟
سلام آقای توپچی
شانس پذیرشت خیلی زیاده ولی اگه فاند میخایی باید واسه سپتامبر 2013 اقدام کنی چون واسه 2012 ددلاینا گذشته.
اگه بتونی اسکالر شیپ گلد (5000 یورو) بگیری تقریبا 60درصد هزینه هات پوشش داده میشه. ولی احتمال اینکه بتونید این فاندو بگیرید زیاد نیست.

eajj
March 17th, 2012, 03:37 PM
سلام
برای تغییر رشته به مکانیک تا اونجا که من میدونم حداقل توی پلیتکنیک میلان و تورین امکانپذیر نیست.
شهریه بستگی به دانشگاه داره مثلا میلان 3500 یورو و تورین حدود 2700 یورو در ساله هزینه زندگی هم حداقل ماهی 500 یورو.
ددلاین اقدام برای ترم سپتامبر گذشته ولی برای ترم بعدش که مارچ شروع میشه تا سپتامبر وقت داری ولی به ورودی های ترم دوم بورس تعلق نمیگیره.
این دو دانشگاهی که گفتم هم شانس پذیرش خیلی بالایی داری هم به زبون انگلیسی تدریس میکنن.

البته پلیتو در مقطع ارشد برای معماری کورس های انگلیسی نداره و فقط ایتالیایی هستش

mohamata
March 18th, 2012, 04:08 PM
سلام
من لیسانس معماری دارم میخام واسه مستر اقدام کنم
معدل: 14.7
دانشگاه دولتی
با هزینه 500 یورو کدوم شهر و دانشگاه تو ایتالیا امکانش بیشتر واسه پذیرش؟

ershadpoor
March 18th, 2012, 07:23 PM
سلام
من لیسانس معماری دارم میخام واسه مستر اقدام کنم
معدل: 14.7
دانشگاه دولتی
با هزینه 500 یورو کدوم شهر و دانشگاه تو ایتالیا امکانش بیشتر واسه پذیرش؟
سلام
واسه امسال که دیگه فکر نمیکنم بتونی اقدام کنی ولی واسه سال آینده تقریبا شانس پذیرش از همه دانشگاههای ایتالیا رو داری
اگر تو کمپهای متفرقه میلان باشی مثل لکو یا کمو و... تقریبا حداقل ماهی 500 یورو خرجت میشه (البته بدون شهریه) ولی میلان و تورین و شهرهای بزرگ خرجت کمی بیشتره.
پلیتکنیک میلان و تورین و دانشگاه میلان و بولونیا معروفتریناشن

sera26
March 21st, 2012, 04:46 PM
سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
ارائه 1 پوستر در کنفرانس
آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن

IELTS
March 21st, 2012, 11:51 PM
سلام من دانشجوی ترم آخر زیست هستم
4 تا مقاله سابمیت شده ISI تو الزویر با ایمپکت های 1-2.5 که به احتمال قوی اکسپت میشن
1 مقاله ISI اکسپت شده با ایمپکت 0.6
ارائه 1 پوستر در کنفرانس
آشنایی کامل با تمام تکنیک ها و لوازم آزمایشگاهی مربوط به گرایش neuroscience ( مقالاتم هم در همین موردن)
تافل ibt میخوام شرکت کنم و فکر کنم بالای 85 بیارم و GRE sub biology رو هم روش دارم کار میکنم و مطمئنم بالای 95 یا حتی 98% میزنم
یک سال سابقه کار در آزمایشگاه فیزیولوژی جانوری laboratory assistant
سه ماه به طور کار اموز هم تو انیستیتو پاستور کار کردم تو بخش مربوط به neuroscience
واحد های مربوط به این گرایش رو هم از مقطع ارشد با نمره خوب پاس کردم که پیش نیاز نخورم
و نقطه ضعف رزومه ام: GPA 12.98 از دانشگاه سراسری ارومیه
با همه اینها چقد شانس دارم تا بورس بگیرم راستش خودم واسه دانشگاه گوتینگن برنامه ریخته بودم ولی بعضی از دوستان کمی نا امیدم کردن

ببینید. دوست عزیز
شاید به جرات گفن شما برای ایتالیا با این معدل شانس بالای 70% درصد دارید، به نظرم حتماً شانس خود رو امتحان کنید. البته تا اونجا که می دونم بجز دانشگاه میلان سایر دانشگاهها هنوز شرط معدل خاصی رو در نظر نگرفتند. اما کشور اسپانیا هم گزینه ای است که با شرایط شما حتماً پذیرش خواهید گرفت.
ازاد اندیش باشید

Narges90
March 22nd, 2012, 02:41 PM
سلام دوستان من شرایطم رو میگم اگه میشه منم راهنمایی کنین.
ترم 2 کارشناسی ناپیوسته معماری هستم تا الان معدلم 17 بوده تا شهریور 92 تموم می کنم
معدل کاردانی از دانشگاه روزانه تهران 17(فنی حرفه ای)
آیلتس 7
زبان ایتالیایی نمیدونم
سابقه کار ندارم اما پروژه هام قوی هستن
3تا مدرک مجتمع فنی ام دارم
میخوام طراحی داخلی پلی تک میلان بخونم

Knight
March 22nd, 2012, 05:21 PM
سلام دوستان من شرایطم رو میگم اگه میشه منم راهنمایی کنین.
ترم 2 کارشناسی ناپیوسته معماری هستم تا الان معدلم 17 بوده تا شهریور 92 تموم می کنم
معدل کاردانی از دانشگاه روزانه تهران 17(فنی حرفه ای)
آیلتس 7
زبان ایتالیایی نمیدونم
سابقه کار ندارم اما پروژه هام قوی هستن
3تا مدرک مجتمع فنی ام دارم
میخوام طراحی داخلی پلی تک میلان بخونم

دوست عزیز بهترین مرجع سایت دانشگاه هاست . شما هنوز چک نکردی که in.design میلان فقط ایتالیاییه . البته وقت داری برای خوندنش . ولی اینو در نظر داشته باش . شرایطت برای پذیرش بد نیست ، برای فاند نمی دونم

Knight
March 22nd, 2012, 05:52 PM
سلام
واسه امسال که دیگه فکر نمیکنم بتونی اقدام کنی ولی واسه سال آینده تقریبا شانس پذیرش از همه دانشگاههای ایتالیا رو داری
اگر تو کمپهای متفرقه میلان باشی مثل لکو یا کمو و... تقریبا حداقل ماهی 500 یورو خرجت میشه (البته بدون شهریه) ولی میلان و تورین و شهرهای بزرگ خرجت کمی بیشتره.
پلیتکنیک میلان و تورین و دانشگاه میلان و بولونیا معروفتریناشن

500 یورو ؟!!! یکم فروم رو مطالعه کنید

Narges90
March 23rd, 2012, 02:26 PM
دوست عزیز بهترین مرجع سایت دانشگاه هاست . شما هنوز چک نکردی که in.design میلان فقط ایتالیاییه . البته وقت داری برای خوندنش . ولی اینو در نظر داشته باش . شرایطت برای پذیرش بد نیست ، برای فاند نمی دونم

خیلی ممنون که جواب دادن اما میدونستم پلی تک داخلیش فقط ایتالیایی هست اما گفتم زبون رو نمیدونم هنوز.
برای فاند گرفتن مگه چه شرایط خاصی میخواد چیزایی که من تو فروم میخوندم رو همه میتونن ایجاد کنن برا خودشون؟!:confused:

Knight
March 24th, 2012, 12:36 AM
خیلی ممنون که جواب دادن اما میدونستم پلی تک داخلیش فقط ایتالیایی هست اما گفتم زبون رو نمیدونم هنوز.
برای فاند گرفتن مگه چه شرایط خاصی میخواد چیزایی که من تو فروم میخوندم رو همه میتونن ایجاد کنن برا خودشون؟!:confused:

چند صفحه ی اخیر تاپیک پلیمی رو بخونی یه چیزایی دستت میاد . من روند ثابتی نمی بینم تو فاند دادن ! یعنی من نمی تونم تشخیص بدم رو چه حساب به عده ای فاند دادن و به عده ای نه. دوستان اگه اطلاعی دارن بگن . روال فقط این نیست که اگه یه سری چیزا داشته باشی 100 % فاند بگیری . درباره ساپینزا هم فکر کن . ریت آرتش خیلی بهتر از پلیمیه . پلیمیه مهندسی بهتری از دپارتمان آرتش داره . ساپینزا از نظر من دپارتمان آرت بهتری داره ، شاهد گفته ام هم رنکینکشه . پیشنهاد می کنم فقط به فکر یه کشور نباشید . من خودم دنبال طراحی داخلی ام . دانشگاه هلسینکی هم یه چک بکنید . هم رنکینگ خوبی داره هم رایگانه . هزینه ی زندگی تو فنلاندم اینجور که بچه ها تو تاپیکش می گن پایین تره . ممنون

hamid_sh_kh
March 25th, 2012, 01:03 PM
سلام دوستان. بچه هایی که اطلاع دارن کمک کنن:
1.لیسانس برق قدرت سراسری(2.GPA:14) دو سال آخرGPA:15.3))
2.ثبت 2 نرم افزار مرتبط با رشته برق قدرت و الکترونیک()
2.3سال سابقه کاری مرتبط
4.بافرض ریکام قوی (رئیس دانشگاه)و سی وی قوی(از نظر انجام پروژههای عملی مرتبط مثل رباتیک)
5.آیلتس فعلا 6 شما 6.5 در نظر بگیرید
برای رشته های برق قدرت ،الکترونیک،رباتیک شانس قبولی داریم اگه آره کجا؟اگرم نه جونتون سلامت:D

Knight
March 25th, 2012, 01:38 PM
2.3سال سابقه کاری مرتبط
4.بافرض ریکام قوی (رئیس دانشگاه)و سی وی قوی(از نظر انجام پروژههای عملی مرتبط مثل رباتیک)
برای رشته های برق قدرت ،الکترونیک،رباتیک شانس قبولی داریم اگه آره کجا؟اگرم نه جونتون سلامت:D

واسه میلان و تورین اقدام کن . بسته به شرایط مالیت . شانس داری

asyouwish
March 26th, 2012, 11:10 AM
برای میلان مهم اینست که معدلتون زیر 13.5 نباشه( دلیل: خودم رو به همین دلیل ریجکت کردند) که خوب مال شما، شکر خدا، نیست.
اگر دنبال جای غیر میلان هستید، بولونیا رو پیشنهاد میدم، اگر میخواهید در زمینه ی رباتیک کار کنید.
بطور کلی:
رو آلمان هم کار کنید. دانشگاهی مثل: کارلسروهه، کایزرسلاترن، ULM
با ز هم بسته به زمینه ای که دوست دارید فعالیت کنید دارید، دارد.

موفق باشید

2.3سال سابقه کاری مرتبط

sara_88
March 30th, 2012, 12:50 AM
واسه میلان و تورین اقدام کن . بسته به شرایط مالیت . شانس داری

سلام کارشناسی ارشد مدیریت از دانشگاه آزاد با معدل 18.60 دارم
زبان آیلتس نمره 6 را دارم می خوام بدونم چقدر شانس و امکان گرفتن پذیرش با کمک هزینه ی تحصیلی کامل برای مقطع دکترا در دانشگا ه بوکونی ایتالیا را دارم ؟
با تشکر

haraaz
April 2nd, 2012, 02:23 PM
سلام اینجا کسی در مورد دانشگاه آی یو اس اس (رز اسکول) چیزی میدونه ؟

hadi1984
April 5th, 2012, 12:51 AM
سلام, دوستان به نظرتون من با این رزومه جقدر شانس دارم:

رشته هدف: مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی ( مقطع دکترا)

لیسانس: مکانیک دانشگاه صنعت آب وبرق(عباسپور) تهران- معدل 15.67 یک مقاله کنفرانس داخلی
ارشد: هوافضا- پیشرانش- دانشگاه علم و صنعت 16.63 یک کنفرانس داخلی- 3 کنفرانس خارجی- یک ژورنال علمی پژوهشی

یکسال و نیم سابقه کار (بیمه)

در حال آمادگی برای تافل

ershadpoor
April 7th, 2012, 07:34 PM
سلام, دوستان به نظرتون من با این رزومه جقدر شانس دارم:

رشته هدف: مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی ( مقطع دکترا)

لیسانس: مکانیک دانشگاه صنعت آب وبرق(عباسپور) تهران- معدل 15.67 یک مقاله کنفرانس داخلی
ارشد: هوافضا- پیشرانش- دانشگاه علم و صنعت 16.63 یک کنفرانس داخلی- 3 کنفرانس خارجی- یک ژورنال علمی پژوهشی

یکسال و نیم سابقه کار (بیمه)

در حال آمادگی برای تافل
سلام شانست برای دانشگاههای خوبشم خیلی زیاده ولی باید بگم که ایتالیا خیلی فاند نمیده

aminvood
April 8th, 2012, 04:01 AM
سلام
من ترم 6 کارشناسي معماري روزانه دانشگاه سراسري هستم-20 سالمه
معدلم تا ترم پنج 17.20 هست
معدل ديپلمم 18.60-رتبه کنکورم 1200 منطقه 2
يک مقاله علمي پژوهشي دارم-2 تا مقاله کنفرانس ملي
زبان انگليسي رو مسلطم
ايتاليايي و اسپانيايي رو در حد مکالمه هاي اوليه بلدم
يک بار ويزاي يک ماهه تونستم بگيرم براي شرکت توي يه کنفرانس بين المللي توي فلورانس
فعاليت هاي فرهنگي هم داشتم،مثل دبير برگزاري نمايشگاه و کارگاه هاي آموزشي مرتبط با رشتم توي دانشگاهم

لطفا دوستاني که مطلع هستند شرايط من رو براي پذيرش 1) دوره بعد از ليسانس،رشته مهندسي معماري در دانشگاه فلورانس و ميلان و رم(به زبان ايتاليايي) بگن
2)براي حالتي که بخوام از دانشگاه انصراف بدم و براي اخذ مدرک کارشناسي مجددا از دانشگاه هاي ذکر شده اقدام کنم-
بررسي کنن و نظرشون رو بهم بگن-لطفا بهم بگين مقاله آي اس آي و کنفرانس بين المللي چقدر مي تونه اثر گذار باشه؟

ershadpoor
April 9th, 2012, 01:01 AM
سلام
من ترم 6 کارشناسي معماري روزانه دانشگاه سراسري هستم-20 سالمه
معدلم تا ترم پنج 17.20 هست
معدل ديپلمم 18.60-رتبه کنکورم 1200 منطقه 2
يک مقاله علمي پژوهشي دارم-2 تا مقاله کنفرانس ملي
زبان انگليسي رو مسلطم
ايتاليايي و اسپانيايي رو در حد مکالمه هاي اوليه بلدم
يک بار ويزاي يک ماهه تونستم بگيرم براي شرکت توي يه کنفرانس بين المللي توي فلورانس
فعاليت هاي فرهنگي هم داشتم،مثل دبير برگزاري نمايشگاه و کارگاه هاي آموزشي مرتبط با رشتم توي دانشگاهم

لطفا دوستاني که مطلع هستند شرايط من رو براي پذيرش 1) دوره بعد از ليسانس،رشته مهندسي معماري در دانشگاه فلورانس و ميلان و رم(به زبان ايتاليايي) بگن
2)براي حالتي که بخوام از دانشگاه انصراف بدم و براي اخذ مدرک کارشناسي مجددا از دانشگاه هاي ذکر شده اقدام کنم-
بررسي کنن و نظرشون رو بهم بگن-لطفا بهم بگين مقاله آي اس آي و کنفرانس بين المللي چقدر مي تونه اثر گذار باشه؟
1 شانست خیلی زیاده اگه پلیتکنیک میلان اقدام کنی شانس گرفتن فاند 5000 یورویی هم داری.
2 رزومه خوبی داری به نظرم خیلی حیفه بخایی از اول شروع کنی ضمنا ای اس ای خیلی تاثیر گذاره

sara1482
April 21st, 2012, 12:00 PM
http://offf.cineca.it/pubblico.php/ricerca/ricerca/p/studiare این لینک رو ببین لیسانس در دانشگاه بولونیا

IELTS
April 21st, 2012, 03:09 PM
http://offf.cineca.it/pubblico.php/ricerca/ricerca/p/studiare این لینک رو ببین لیسانس در دانشگاه بولونیا

دروود.
دوست گرامی این لیست شهر و رشته ها ومقاطع مختلف برای تحصیل به زبان ایتالیایی تعبیه شده و لزوماً تنها به شهر و دانشگاه بولونیا تعلق نداره شما می تونید رشته و شهر خودتون رو پیدا کنید. البته باز هم عرض میکنم اگر قصد تحصیل به زبان ایتالیایی دارید.!!!

rsss
April 22nd, 2012, 01:58 PM
سلام دوستان من دانشجوی سال اخر کامپیوترم دانشگاه دولتی با معدل 13 با ایلس 5.5 مییخواستم ببینم دانشگاهی هس که بهم پذیرش بده.تمام هزینه هاشم با خودم.لطفا کمکم کنین.مرسی

IELTS
April 22nd, 2012, 04:37 PM
سلام دوستان من دانشجوی سال اخر کامپیوترم دانشگاه دولتی با معدل 13 با ایلس 5.5 مییخواستم ببینم دانشگاهی هس که بهم پذیرش بده.تمام هزینه هاشم با خودم.لطفا کمکم کنین.مرسی

دروود.
بله شانس شما مناسب است اما نه خیلی بالا. اما احتمال پذیرش شما بالای 70% است. اما شما برای سفارت احتمالاً بخاطر نمره زبان ممکنه به مشکل بر بخورید چون سفارت نمره زبان 6 ایلتس رو برای تشکیل پرونده از متقاضیان می خواهد. اما حالا اگر پذیرش گرفتید شاید بشه کاری کرد. الان دانشگاه ساپینزا رم برای رشته کامپیوتر هنوز وقت داره ددلاینش 11 May است بهتره عجله کنید.

azi19842003
April 23rd, 2012, 03:05 AM
با اجازه دانیال عزیز ... در ضمن سفارت با ایلتس 5/5 ویزا نمیده حداقل باید 6 داشته باشید

aammiin
April 23rd, 2012, 07:58 AM
درود بر شما . من رتبه 9 کنکور سراسری آموزشکده های فنی دارم (کنکور کاردانی )ومعدل 14.71 دانشگاه سراسری و رتبه دوم مسابقات مهارت های فنی استان اصفهان
کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد با معدل 16.70
کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 14
آیلتس 6.5 و دو سال سابقه به صورت کارمند رسمی در شرکت نفت . و چند مدرک فنی از مجتمع فنی تهران
آیا امکان پذیرش در مقطع دکترا در ایتالیا وجود دارد ؟ هزینه تحصیل در آنجا برای مقطع دکترا چقدر است و دکترا مکانیک در ایتالیا چند سال است ؟ ودر صورت پذیرش چگونه میتوانم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم

rezaesp
April 27th, 2012, 08:10 PM
با سلام من رشتم مهندسی نفته دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 14.10 و واسه دانشگاه پلی تکنیک تورین اقدام کردم آیلتس 6.5 دازم و دوره های آموزشی زیادی دارم از پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه تهران به نظرتون شانس پذیرشم چقدره؟

hatefrad
May 1st, 2012, 06:49 AM
با سلام من رشتم مهندسی نفته دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 14.10 و واسه دانشگاه پلی تکنیک تورین اقدام کردم آیلتس 6.5 دازم و دوره های آموزشی زیادی دارم از پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه تهران به نظرتون شانس پذیرشم چقدره؟

درود
برای چه رشته‌ای اقدام کردید در پلیتو؟ :)

monmoni
May 1st, 2012, 10:47 PM
من یه سوالی دارم ؛ رشتم بیولوزی هستش و برای ارشد تورین از طریق مدرسه (امتحان استرنی ) درخواست پذیرش دادم و 26 ژوئن نوبت کنسولگری دارم ! می خواستم بدونم امکانش هست بهم پذیرش ندن و ویزا ندن !؟

rezaesp
May 2nd, 2012, 09:27 AM
درود
برای چه رشته‌ای اقدام کردید در پلیتو؟ :)

همون رشته ی خودم من خیلی استرس دارم

behnam1987v
May 2nd, 2012, 08:33 PM
سلام لطفا نخندید من لیسانس مکانیک از آزاد تاکستان با معدل 12 دارم نمرات تمام دروس عمومیم مثل اندیشه و عمومی مهندسی مثل ریاضی پایینه اما دروس اختصاصی مثل انتقال حرارت و سیالات ترموم بالاست به نظرتون شانسی برای فوق تو ایتالیا دارم؟ ممنون

hatefrad
May 2nd, 2012, 09:19 PM
همون رشته ی خودم من خیلی استرس دارم

آره به نظرم شانس خوبی دارید. :)

behnam1987v
May 3rd, 2012, 03:20 PM
سلام لطفا نخندید من لیسانس مکانیک از آزاد تاکستان با معدل 12 دارم نمرات تمام دروس عمومیم مثل اندیشه و عمومی مهندسی مثل ریاضی پایینه اما دروس اختصاصی مثل انتقال حرارت و سیالات ترموم بالاست به نظرتون شانسی برای فوق تو ایتالیا دارم؟
به انگلیسی کاملا مسلطم اما هنوز امتحان ندادم

aammiin
May 3rd, 2012, 04:43 PM
درود بر شما . من رتبه 9 کنکور سراسری آموزشکده های فنی دارم (کنکور کاردانی )ومعدل 14.71 دانشگاه سراسری و رتبه دوم مسابقات مهارت های فنی استان اصفهان
کارشناسی مکانیک سیالات از دانشگاه آزاد با معدل 16.70
کارشناسی ارشد مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 14
آیلتس 6.5 و دو سال سابقه به صورت کارمند رسمی در شرکت نفت . و چند مدرک فنی از مجتمع فنی تهران
آیا امکان پذیرش در مقطع دکترا در ایتالیا وجود دارد ؟ هزینه تحصیل در آنجا برای مقطع دکترا چقدر است و دکترا مکانیک در ایتالیا چند سال است ؟ ودر صورت پذیرش چگونه میتوانم از کمک هزینه تحصیلی استفاده کنم

saeedf
May 10th, 2012, 01:01 PM
سلام دوستان کسی میدونه من با معدل 16.92 مخابرات میدان علم وصنعت شانسم واسه گرفتن پذیرش دوره دکتری این دانشگاه چقدره؟ممنون میشم اگه جواب بدین میخام ببینم دکتری داخل بخونم یا برم اروپا

lmousavi
May 12th, 2012, 12:38 PM
سلام
وقت همگی بخیر

من مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان با معدل 15:50
و 7 سال سابقه کار مرتبط دارم.
مدرک زبان ندارم ولی دارم میخونم و تا 6-7 ماه دیگه حتماً خواهم داشت !

شانسم برای پذیرش از هر دانشگاهی توی ایتالیا برای ارشد چقدره ؟

ممنون از راهنمایی تون

IELTS
May 12th, 2012, 03:24 PM
سلام
وقت همگی بخیر

من مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان با معدل 15:50
و 7 سال سابقه کار مرتبط دارم.
مدرک زبان ندارم ولی دارم میخونم و تا 6-7 ماه دیگه حتماً خواهم داشت !

شانسم برای پذیرش از هر دانشگاهی توی ایتالیا برای ارشد چقدره ؟

ممنون از راهنمایی تون

دروود.
با توجه به نتایج پارسال شانستون خوبه. با یه نمره ایلتس بالای 6 و تاقل بالای 80 میتوانید در بهترین دانشگاهها تحصیل نمایید.
ازاد اندیش باشید

akharinsamorae
May 12th, 2012, 03:30 PM
سلام.
من لیسانس کامپیوتر دارم با معدل 15.27
فوق مدیریت دارم با معدل 17.5
1 ژورنال و 1 کنفرانس بین المللی
ایلتس 5.5
شانسی واسه دکترا دارم؟
ممنونم از راهنمائیتون.

alipod
May 22nd, 2012, 09:15 PM
سلام دوستان

من معدلم 14:25 رشته کامپیوتر نرم افزارم دانشگاه ازادم.میخوام برای میلان و تورین اقدام کنم. در ضمن ielts 7 هم دارم
1:
به نظر شما شانس پذیرشم برای رشته های مرتبط با کامپیوتر یا management engineering چقدره؟
2:
ایا اگه تلاش کنم و یک بار دیگه امتحان زبان بدم و بشه 7.5 چی تاثیر داره؟
3:
شانس دریافت DSU چقدره؟

bigboss
May 23rd, 2012, 09:59 PM
سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

.. من دانشجوی فوق لیسانس حقوق بین الملل هستم و سال آخرمه و دارم پایان نامه مینویسم.. میخاسم واسه دکترا اقدام کنم.. چه دانشگاهای هست؟؟؟

چه قیمت هایی؟؟؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟؟؟؟ واسه دکترا حقوق بین الملل!!!!!!!

haghjoo_vahid
May 26th, 2012, 07:25 AM
سلام . من یه همفکری میخواستم .ترم اخر مهندسی شیمی هستم و میخواستم تابستون برای کشور چین اقدام کنم .معدلم 13.10 هست و مقاله ای هم ندارم .یه نفر بهم گفت ارزش نداره برای چین سالی تقریبا 15 میلیون خرج کنی . با همین معدل و بدون مقاله برای المان یا ایتالیا هم شانس داری . به نظرتون دارم ؟ یعنی بمونم 1 سال دیگه ایران ؟خرجم از این سالی 15 خیلی بیشتر میشه ؟ ممنون

al60a
May 27th, 2012, 02:53 PM
سلام دوستان
من امسال برای دکترای معماری میلان و سپینزا اپلای کردم

لیسانس: سوره معدل 16.89
فوق لیسانس: آزاد قزوین معدل 17.21

5 مقاله کنفرانس بین المللی (به زبان انگلیسی)
2 مقاله ژورنال بین المللی peer-reviewed (هر دو در آمریکا چاپ شدند)
2 مقاله ژورنال سابمیت شده و under review هستند
1 مقاله داخلی
اکثر این مقالات در یک فیلد تحقیق خاص نوشته شدند که اینترست من هستش و در همون فیلد هم میخام ادامه بدم

ادیتور علمی ژورنال Journal of Civil Engineering and Architecture ( آمریکا)

3تا رکمندیشن خوب یکی از استاد راهنمام، یکی از داور پایان نامم و یکی هم از یکی از اعضای هیئت علمی موسسه Max Planck و دانشگاه لندن

سابقه کار کلن 7 سال که در حدود 5 سال با بیمه مرتبط هست

فقط تنبلی کردم رو زبان و جی آر ای وقت کافی نذاشتم نمراتم کمی پایینه
IELTS: s:6 w:6 r:6.5 l:5.5
overall: 6

بنظر شما چقدر برای پذیرش با فاند از این دانشگاهها شانس دارم؟

81102371
May 27th, 2012, 10:51 PM
با سلام لطفا یه نظری بدهید برای PhD کدوم دانشگاه شانس دارم ؟ شانس فاند دارم؟
لیسانس مهندسی صنایع علم و صنعت 13.02
فوق مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات آزاد تهران جنوب 16.31
IELTS : 6 بدون زیر 6
مقاله : 1 کنفرانس ملی - 1 کنفرانس بین المللی داخلی - 1 ژورنال بین المللی
2 سال سابقه تدریس در دانشگاه
با تشکر

reza_badkonaki
May 28th, 2012, 02:26 PM
سلام دوستان

1 مقاله داخلی
اکثر این مقالات در یک فیلد تحقیق خاص نوشته شدند که اینترست من هستش و در همون فیلد هم میخام ادامه بدم

3تا رکمندیشن خوب یکی از استاد راهنمام، یکی از داور پایان نامم و یکی هم از یکی از اعضای هیئت علمی موسسه Max Planck و دانشگاه لندن

به نظرم شما بشین زبانت رو بخون راحت میتونی پذیرش فول فاند از امریکا یا کانادا یا استرالیا بگیری !!!!!!

dr_saeid
May 28th, 2012, 04:02 PM
سلام
من لیسانس کامپیوتر (نرم افزار) دارم، دانشگاه علم و فرهنگ، معدلم پایینه، حدود 12.20
آیلتس 6 جنرال دارم
برای فوق لیسانس کامپیوتر ترجیحاً گرایش شبکه میتونم پذیرش بگیرم؟
کدوم دانشگاه رو پیشنهاد میکنید؟
دوره فوق لیسانس یک ساله هستش یا دو ساله؟
ممنون میشم کمکم کنید

ترجیحاً رنک دانشگاهش بالا باشه، مرسی

al60a
May 28th, 2012, 05:52 PM
سلام دوستان

1 مقاله داخلی

به نظرم شما بشین زبانت رو بخون راحت میتونی پذیرش فول فاند از امریکا یا کانادا یا استرالیا بگیری !!!!!!

راستش در رشته معماری فول فاند خیلی کمه. بعدش هم من خیلی فرصتم کمه واسه همین دیگه نمیخوام رو زبان وقت بذارم و به امید فاند باشم. اما ایتالیا ظاهرن فاند خوبی میده.
آیا این احتمال وجود داره که با همین مشخصات از پلی تکنیک میلان و یا سپینزا بتونم فاند بگیرم؟ واسه دوره امسال هر دوتاشون اپلای کردم.

sunisun
May 28th, 2012, 10:32 PM
من 2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین.
1)شانس پذیرش من از polimo واسه مستر معماری با معدل 15.70 و رزومه تقریبا خوب ، تو ترم 2 (بهار) چقدره؟
2)واسه ترم 2 فقط انگلیسی داره یا ایتالیایی هم هست؟

dr_saeid
May 30th, 2012, 01:21 PM
کسی نیست منو کمک کنه؟! من با موسسه خوارزمی صحبت کردم میگن هم از دانشگاه میلان میتونن پذیرش بگیرن برام، هم دانشگاه تورینو
البته گفتن شرط معدل داره، ولی یه جوری درستش میکنن، حالا چطوری نمیدونم
حالا به نظرتون میشه؟
من لیسانس کامپیوتر (نرم افزار) دارم، دانشگاه علم و فرهنگ، معدلم پایینه، حدود 12.20
آیلتس 6 جنرال دارم، آکادمیک هم میتونم بگیرم

dr_saeid
May 31st, 2012, 12:24 PM
میلان پذیرش نمیده، تورین شانس دارید که کمه البته، فقط هم به خاطر معدل!

ممنون که جوابمو دادید
حالا به نظرتون ریسک کنم یا کلاً بیخیالش بشم؟ رزومه خوبی دارم، فقط معدلم داره کارو خراب میکنه
وام تحصیلی چی؟ به فرض اگه پذیرش دانشگاه تورینو رو گرفتم، وام بهم میدن؟
به جز دانشگاه تورینو گزینه دیگه ای دارم؟ ترجیحاً توی شهر پروجا؟

dr_saeid
May 31st, 2012, 12:28 PM
سلام
آیلتس 6 جنرال دارم، آکادمیک هم میتونم بگیرم (اگه لازم باشه)
البته رزومه خوبی دارم، ولی معدل پایینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
بهم وام تحصیلی تعلق میگیره؟
ممنون میشم کمکم کنید

soyoof
June 1st, 2012, 01:14 AM
سلام رشته ی زبان انگلیسی هستم لیسانس وفوق آزاد شیراز معدلم به ترتیب 17.5 و18.5 هست می خواستم بدونم شانس پذیرشم چقدر هست 10 کتاب چاپ شده و 10 مقاله که 2 ال 3 تاش ای اس ای هست و 10 کنفرانس که 2 تاش خارجی هست نمره ایلتس 8 و توصیه نامه از استاد تمام معروف در رشته ی خودم

sma14184
June 1st, 2012, 02:29 AM
سلام من ازشون قبلان در مورد حداقل معدل پرسیدم که گفتند ما حداقلی نداریم. طول تحصیل اونجا 2 ساله. در مورد وام هم به شرایط خانواده بستگی داره که اکثر ما ایرانی ها شامل این شرایط می شویم. در مورد ایلتس امسال برا ثبت نام نیاز نبود اما سفارت می خواهد پس زودتر اقدام کن. موفق باشی

سلام
آیلتس 6 جنرال دارم، آکادمیک هم میتونم بگیرم (اگه لازم باشه)
البته رزومه خوبی دارم، ولی معدل پایینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟
بهم وام تحصیلی تعلق میگیره؟
ممنون میشم کمکم کنید

dr_saeid
June 1st, 2012, 02:22 PM
سلام من ازشون قبلان در مورد حداقل معدل پرسیدم که گفتند ما حداقلی نداریم. طول تحصیل اونجا 2 ساله. در مورد وام هم به شرایط خانواده بستگی داره که اکثر ما ایرانی ها شامل این شرایط می شویم. در مورد ایلتس امسال برا ثبت نام نیاز نبود اما سفارت می خواهد پس زودتر اقدام کن. موفق باشی

ممنون از توضیحاتتون، تا کی وقت دارم که اقدام کنم؟ شنیدم تا ژانویه، درسته؟ دوره بعدی کی خواهد بود؟
به نظرتون با این موسسات اعزام دانشجو (مثلاً خوارزمی) اقدام کنم امتیازی داره برام؟

mahmoudb
June 2nd, 2012, 01:09 AM
با سلام لطفا یه نظری بدهید برای PhD کدوم دانشگاه شانس دارم ؟ شانس فاند دارم؟
لیسانس مهندسی صنایع علم و صنعت 13.02
فوق مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات آزاد تهران جنوب 16.31
IELTS : 6 بدون زیر 6
مقاله : 1 کنفرانس ملی - 1 کنفرانس بین المللی داخلی - 1 ژورنال بین المللی
2 سال سابقه تدریس در دانشگاه
با تشکر
You have a good chance for admission. However, it's hard to predict your chance for scholarships!

elham ghasemi
June 2nd, 2012, 06:24 PM

این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه
این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه
ممنون که جواب دادید. بدلیل مشکلات شخصی مدتی اصلا اپلای نکردم الا میخوام بدونم با این رزومه و نمره ایلس 6 کی بهترین زمان برای اپلای در ایتالیاست؟
من به این دانشگاهها ایمیل زده بودم: tusica, catania, florence, perugia, bari

elham ghasemi
June 2nd, 2012, 06:26 PM
[QUOTE=arra_eng2000;619887]میدونی چرا؟ چون اصلا این رزومه ها رو چه به اروپا و ایتالیا!!! رزومتون عالیه شما چرا واسه US اپلای نمیکنید؟ حتما پذیرش میشید رزومتون عالیه
نظر شخصی بود
گود لبا نمره ایلس 6!! اخه به کاناداهم فرستادم همه گفتت رزومه عالی اما پول یا پوزیشن ندارم

behnam1987v
June 8th, 2012, 12:05 AM
سلام
من لیسانس مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات از آزاد تاکستان دارم
سایت دانشگاه تورین رو هم چک کردم ولی اطلاعات زیادی نداشت
من ielts 6.5 دارم اگه لقث هم به ریزومم اضافه کنم شانسی برای پذیرش دارم؟
اگه کسی کمک بکنه خیلی ممنون میشم

azi19842003
June 8th, 2012, 12:16 PM
این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه
این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه
ممنون که جواب دادید. بدلیل مشکلات شخصی مدتی اصلا اپلای نکردم الا میخوام بدونم با این رزومه و نمره ایلس 6 کی بهترین زمان برای اپلای در ایتالیاست؟

من با این رزومه اصلا ایتالیا رو به شما پیشنهاد نمیکنم ..... جای شما بودم نمره زبانم رو بهتر میکردم واسه جاهای دیگه اقدام میکردم که هم بورس خوبی بگیری و بد از درس هم شانس خوبی واسه کار اقامت داشته باشی .. ایتالیا واسه رزومه شما کمه دوست عزیز

dornaz_v
June 8th, 2012, 03:03 PM
سلام
من دانشجوی طراحی صنعتی هستم ترم 4 کارشناسی
معدلم تا الان بالای 17 بوده
دبیرستان و راهنماییم تیزهوشان بودم
رتبه ی کارشناسیم 6 سراسری منطقه 2 بود الانم دانشگاه تهران می خونم( هنرهای زیبا)
دوست دارم برای مستر یا کارشناسی طراحی لباس )Fashion Design) بخونم
ایتالیایی دارم تو موسسه آموزش آزاد دانشگاه خودمون می خونم تا سال دیگه تقریبا واسه امتحان سفارت آمادم. زبانمم انقدی خوب هست که هر وقت بخوام تافل شرکت کنم
رزومم به نسبت خوبه ( بهترینش مشاوره برای طراحی لباس مهماندارای هواپیمایی ماهان+ کارآموزی توی هاکوپیان)
فقط مشکلم اینه که هیچی پول ندارم و اگه بهم بورس ندن نمی تونم برم.
میشه لطفا بگین چه دانشگاهایی می تونم اقدام کنم؟ (خودم پلی مدا) رو دوست دارم

m&k
June 10th, 2012, 12:40 AM
سلام
ایتالیایی دارم تو موسسه آموزش آزاد دانشگاه خودمون می خونم تا سال دیگه تقریبا واسه امتحان سفارت آمادم. زبانمم انقدی خوب هست که هر وقت بخوام تافل شرکت کنم
رزومم به نسبت خوبه ( بهترینش مشاوره برای طراحی لباس مهماندارای هواپیمایی ماهان+ کارآموزی توی هاکوپیان)
اگه با معدل بالای 17 فارغ التحصیل شید و نمره زبانتون هم خوب باشه احتمال گرفتن بورس بالاست.

m&k
June 10th, 2012, 12:43 AM
سلام
من ielts 6.5 دارم اگه لقث هم به ریزومم اضافه کنم شانسی برای پذیرش دارم؟

معدل نقش مهمی در پذیزش داره. اگه معدلتونو می نوشتید بهتر می تونستیم کمک کنیم.

m&k
June 10th, 2012, 12:45 AM
این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه
این رزومه من:
امقاله ISI
1 سخنرانی در هفته همایش
ترجمه کتاب که دردست چاپه
وسابقه تدریس در دانشگاه
با این رزمه به راحتی می تونید از دانشگاه های ایتالیا پذیرش بگیرید. واسه دانشگاه میلان هم اقدام کنید.

m&k
June 10th, 2012, 12:48 AM
من 2 تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین.
1)شانس پذیرش من از polimo واسه مستر معماری با معدل 15.70 و رزومه تقریبا خوب ، تو ترم 2 (بهار) چقدره؟
2)واسه ترم 2 فقط انگلیسی داره یا ایتالیایی هم هست؟

احتمال پذیرش گرفتن شما بالاست حتما اپلای کنید.

m&k
June 10th, 2012, 12:54 AM
کسی نیست منو کمک کنه؟! من با موسسه خوارزمی صحبت کردم میگن هم از دانشگاه میلان میتونن پذیرش بگیرن برام، هم دانشگاه تورینو
البته گفتن شرط معدل داره، ولی یه جوری درستش میکنن، حالا چطوری نمیدونم
حالا به نظرتون میشه؟
آیلتس 6 جنرال دارم، آکادمیک هم میتونم بگیرم

دانشگاه میلان که شرط معدل داره. شما هنگام پر کردن فرم آنلاین واسه اپلای باید معدل خودتونو درج کنید. در ادمیشن آفیس هم یه بررسیه اولیه انجام میدن و اونایی که معدلشون کم باشه تو همون مرحله اول انتخابشون کنسل میشه. با این معدل احتمال پذیزش گرفتن از میلان و تورین خبلی کم هست. بهتره به دانشگاههایه دیگه در اینالیا فکر کنید.

dornaz_v
June 10th, 2012, 01:20 AM
سلام

دوستایی که بیشتر مطلع هستید میشه به من چند تا دانشگاه معرفی کنید؟

kafka
June 13th, 2012, 10:06 AM
لطف کنید بگید با این شرایط شانسی برای Management Engineering میلان یا تورین دارم؟
معدل 13.99 از دانشگاه سراسری- مهندسی صنایع
2 یا 3 ریکامند خوب
1 سال سابقه کار مرتبط با مدیریت و تحلیل های مالی
تافل رو 80 فرض کنید
کلی مدرک دوره های تخصصی مدیریت و صنایع
عضویت تو تیم CAD/CAm دانشگاه
و اینکه ترم های تحصیلیم یه مقدار زیاد شد به خاطر بیماری پدرم, 1 ترم هم مرخصی گرفتم

ممنونم پیشاپیش

polymath
June 14th, 2012, 02:15 AM
اينجور كه فهميدم هيچ راهي براي ليسانس رفتن نيست ! بجز اينكه مدرك زبان ايتاليايي بگيري ....

kafka
June 14th, 2012, 01:37 PM
اينجور كه فهميدم هيچ راهي براي ليسانس رفتن نيست ! بجز اينكه مدرك زبان ايتاليايي بگيري ....

لیست 70 رشته به زبان انگلیسی-مقطع کارشناسی -کشور ایتالیا:
http://www.bachelorsportal.eu/students/search-results/?params=bc9tDsIgDAbgu_QEQ50f3WFMIw1pNksCTEOW3V1wms 3Ef7zw9ANC0-AU8YIQ2InXq1joBE0X8YjggzhRWIJ6ZaYazgg956cPNtbYIkii Idezade3a_I9ayGEBifB5sfOBR82OCa-_7Wy2Abh5kdNIX93bIs5IVh2gfldWv5SqUEYSN1Ijj923y3XMY 02l1EU0sbvEGhIHJSSPNZO8ws%253Dzc692d3c8&start=0&length=10

البته اگر بگردید باز هم پیدا می کنید تو سایت ها و منابع دیگه

bah90
June 14th, 2012, 08:26 PM
سلام من رشتم معماریه لیسانس و ارشدم هر دو از دانشگاه تهران، معدلم 16/84و 18/10 هست ، دو مقاله ISI دارم، نمره آیلتس 6.5، 2 سال هم سابقه تدریس دارم، شانسم به خصوص برای PHD دانشگاه میلان چقدره به نظر شما؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

parsa1364
June 16th, 2012, 10:56 AM
سلام خسته نباشید
من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم معدلم 13.77امکان گرفتن پذیرش از ایتالیا هست؟نظرم دانشگاه رم میلان نیست دانشگاه شهر دیگه ایتالیا؟چون معدلم پایین. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

IELTS
June 16th, 2012, 11:45 AM
سلام خسته نباشید
من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم معدلم 13.77امکان گرفتن پذیرش از ایتالیا هست؟نظرم دانشگاه رم میلان نیست دانشگاه شهر دیگه ایتالیا؟چون معدلم پایین. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

دروود.
بله شانس برای این رشته وجود دارد. نمره زبان رو اخد کردید؟ برای دانشگاههای بولونیا، ونیز، ورگاتا رم و پارما شانس دارید.

IELTS
June 16th, 2012, 11:50 AM
سلام من رشتم معماریه لیسانس و ارشدم هر دو از دانشگاه تهران، معدلم 16/84و 18/10 هست ، دو مقاله ISI دارم، نمره آیلتس 6.5، 2 سال هم سابقه تدریس دارم، شانسم به خصوص برای PHD دانشگاه میلان چقدره به نظر شما؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

دروود.
برای مقطع دکتری در دانشگاه پلیمی بهتره به لینک زیر مراجعه نمایید.
دکتری در میلان (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?15860-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%85%DB%8C%D9%84%D8%A7%D9%86/page145)
دکتری در تورین (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?20327-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%AA%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86/page12)

behnam1987v
June 16th, 2012, 12:12 PM
سلام
من ielts 6.5 دارم اگه greهم به ریزومم اضافه کنم شانسی برای پذیرش دارم؟
معدلم 12

parsa1364
June 16th, 2012, 08:00 PM
سلام ممنون از جوابتون. هنوز مدرک زبان نگرفتم ولی تا 2یا3 ماه دیگه اکی میشه.مدرک ieltsحتما باید داشته باشم؟فقط یک سوال دیگه شهریه فوق برای رشته مدیریت چقدر؟گرایش تجارت یا mba؟ کی باید مدارکم بفرستم؟
خسته نباشید ممنون......

IELTS
June 16th, 2012, 09:27 PM
سلام ممنون از جوابتون. هنوز مدرک زبان نگرفتم ولی تا 2یا3 ماه دیگه اکی میشه.مدرک ieltsحتما باید داشته باشم؟فقط یک سوال دیگه شهریه فوق برای رشته مدیریت چقدر؟گرایش تجارت یا mba؟ کی باید مدارکم بفرستم؟
خسته نباشید ممنون......

خواهش میکنم.
ببنید شاید مدرک زبان برای ارزیابی اولیه دانشگاه خیلی مهم نباشه، چون بیشتر معدل و کارهای پژوهشی در نظر گرفته میشه اما سفارت برای صدور ویزا حتماً به گواهی زبان شما نیاز داره والا ویزا صادر نمیکنه. در خصوص هزینه در رشته مدیریت تجارت و اقتصاد و بازرگانی تا اونجا که میدونم سالی 3000 یورو تا 3500 یورو بسته به هر دانشگاه متفاوته. ایتالیا چون بیشتر دانشگاهها یکبار در سال دانشجو میگیرند شما برای سال اینده از دی ماه باید اقدام نمایید و پیوسته وب سایت دانشگاهها را چک نمایید.
ازاد اندیش باشید

canadairan
June 19th, 2012, 12:14 AM
سلام.لیسانس ریاضی دانشگاه سراسری با معدل 12و IELTS 7, پنج سال سابقه کارو دو تا مقاله کنفرانس IEEE,ACMدر زمینه ی هوش مصنوعی. واسه آلمان شانسم اینجور که دوستان تو فروم آلمان گفتن به خاطر معدل کمه واسه همین گفتم نظرتونو واسه ارشد رشته های مربوط به Computer science تو دانشگاههای ایتالیا بدونم.ممنون

behnam1987v
June 19th, 2012, 11:48 AM
سلام
من ielts 6.5 دارم اگه greهم به ریزومم اضافه کنم شانسی برای پذیرش دارم؟
معدلم 12
اگه دانشگاهی میشناسید برای فوق مکانیک نام ببرید ممنون می شمم.

IELTS
June 19th, 2012, 02:35 PM
سلام.لیسانس ریاضی دانشگاه سراسری با معدل 12و IELTS 7, پنج سال سابقه کارو دو تا مقاله کنفرانس IEEE,ACMدر زمینه ی هوش مصنوعی. واسه آلمان شانسم اینجور که دوستان تو فروم آلمان گفتن به خاطر معدل کمه واسه همین گفتم نظرتونو واسه ارشد رشته های مربوط به Computer science تو دانشگاههای ایتالیا بدونم.ممنون

دروود.
شانستون با توجه به رقابت امسال و نتایج امسال خیلی بالا نیست. اما کم هم نیست باید مدارکتون رو ارسال کنید ببنید پذیرش میشید یا خیر. روی اسپانیا هم کار کنید اونجا شنیدم با این معدل پذیرش گرفتند.

galaxy1987h
June 19th, 2012, 05:43 PM
درود دوستان عزیز

من لیسانس معماری از دانشگاه سراسری دارم؛ معدل 15.70 ایلتز 6.5 اکادمیک و یه سال سابقه کار، میخواستم برای ارشد معماری اقدام کنم، میشه راهنماییم کنید؟کدوم دانشگاه به زبان انگلیش پذیرش میدن و تاریخ اپلای کی هستش؟

shaghayegh_642
June 20th, 2012, 03:11 AM
با سلام به همه دوستان
من توي فروم آلمان شرايطم رو مطرح كردم كه بهم گفتن نميتونم اونجا ارشد بخونم اگه بتونين برا ايتاليا راهنمائيم كنيم ممنون ميشم:
كارشناسي مترجمي انگليسي از دانشگاه اصفهان معدل 16/30
تافل 100
2 سال سابقه كار مرتبط با رشته خودم دارم
زبان ايتالياييم در حد دو واحده كه توي دانشگاه پاس كردم ولي اگه قرار بشه برم كه مسلماً كلاس ميرم
ميخواستم بدونم امكانش هست براي ارشد توي ايتاليا معماري بخونم (ترجيحاً به زبان انگليسي)؟ يا بايد از ليسانس شروع كنم؟شانسم براي فاند گرفتن چطوره؟ اگه شانسي دارم شما چه دانشگاههايي رو پيشنهاد ميكنيد؟
ممنون

zarijooooon
June 22nd, 2012, 02:48 PM
سلام یه سوال چه معدلی رو بورس میکنن؟؟؟/

elham ghasemi
June 23rd, 2012, 10:09 AM
با این رزمه به راحتی می تونید از دانشگاه های ایتالیا پذیرش بگیرید. واسه دانشگاه میلان هم اقدام کنید.
سلام ممنون برای دانشگاه میلان چه نمره ایلسی قابل قبوله من 6 دارم.

farzad65
June 23rd, 2012, 10:16 PM
سلام ممنون برای دانشگاه میلان چه نمره ایلسی قابل قبوله من 6 دارم.

بله 6 قابل قبوله.
http://www.polinternational.polimi.it/why-and-how/how/prospective-students/requirements-admission-fees-scholarships/master-of-science-programmes/how-to-apply/academic-year-20122013/list-of-documents-required-by-the-admissions-office/

Sina0077
June 25th, 2012, 10:05 AM
سلام.با معدل 16.2 آزاد و تافل بالای 90 (یا ایلتس معادلش) و بدون مقاله شانسی واسه مستر عمران با فاند دارم یا نه؟(از دانشگاه های متوسط به بالای ایتالیا)

zarijooooon
June 25th, 2012, 12:14 PM
سلام من دیپلمه تجربی دارم میخوام فشن دیزاین بخونم باید تغییر رشته بدم ؟من فکر نمیکنم بتونم ایتالیایی یاد بگیرم با زبان اینگلیسی میشه سر کلاساشو نشست؟؟؟/

IELTS
June 25th, 2012, 04:20 PM
سلام.با معدل 16.2 آزاد و تافل بالای 90 (یا ایلتس معادلش) و بدون مقاله شانسی واسه مستر عمران با فاند دارم یا نه؟(از دانشگاه های متوسط به بالای ایتالیا)

شانس دارید اما بدون فاند.

proman
June 28th, 2012, 01:10 AM
مهندسی IT دانشگاه پیام نور -معدل 50/13 .مشکل زبان هم ندارم
چه دانشگاهی رو توصیه می کنید؟ شانسی دارم ؟لطفا من رو راهنمایی کنید.مرسی

ariyana90
June 28th, 2012, 03:47 AM
سلام دوستان.من سال آخر کارشناسی معماری از دانشگاه دولتی ام. برای مدرسه برنامه ریزی کرده بودم ولی فهمیدم زمان ثبت نام کلاس ها تموم شده!!! حالا هیچ جوری نمی تونم ثبت نام کنم؟
اگه نشه باید خودم برای پذیرش اقدام کنم،به نظر شما معدل حدود 16.62 و سابقه ی کاری در سایتی مربوط به گردشگری و کار در شرکت.بدون مقاله .می تونه راه گشا باشه یا باید تا ساله دیگه برای ثبتنام در مدرسه صبر کنم؟البته هنوز امتحان آیلس هم ندادم.پلی تکنیک میلان چه طور ،در چه سطحی بورس می کنه؟

rsss
June 28th, 2012, 01:45 PM
سلام دوستان
من لیسانس کام÷وترم.مییخواستم بدونم اگه بخوام واسه مستر مدیریت اقدام کنم نیازی به نمره GMAT هسش واسه ایتالیا؟؟ممنون

IELTS
June 28th, 2012, 01:53 PM
سلام دوستان
من لیسانس کام÷وترم.مییخواستم بدونم اگه بخوام واسه مستر مدیریت اقدام کنم نیازی به نمره GMAT هسش واسه ایتالیا؟؟ممنون

دروود.
خیر نیاز نمی باشد. اما اگر معدل و رزومه خوبی دارید با داشتن GMAT بالا احتمالاً بورس بگیرید

elham ghasemi
June 29th, 2012, 06:16 PM
سلام باز هم ممنونم که جوابمو دادید. بهترین زمان برای اپلیکشن در دانشگاههای ایتالیا چه موقع است؟ ممنون

brother2hood
June 30th, 2012, 02:38 AM
سلام.
خیر این مدرک نیاز نیست و در بورس هم کمک چندانی نمیکند و بیشتر برای قاره امریکا هست ...
تنها با داشتن معدل و نمرهزبان بالا بورس میشوید ...

brother2hood
June 30th, 2012, 03:01 AM
مهندسی IT دانشگاه پیام نور -معدل 50/13 .مشکل زبان هم ندارم
چه دانشگاهی رو توصیه می کنید؟ شانسی دارم ؟لطفا من رو راهنمایی کنید.مرسی

شانس کمی برای پذیرش دارید ...

brother2hood
June 30th, 2012, 03:02 AM
سلام من دیپلمه تجربی دارم میخوام فشن دیزاین بخونم باید تغییر رشته بدم ؟من فکر نمیکنم بتونم ایتالیایی یاد بگیرم با زبان اینگلیسی میشه سر کلاساشو نشست؟؟؟/

خیر فکر میکنم بتونید با همین دیپلم هم در دانشگاه اون رو انتخاب کنید.
البته فکر میکنم رشتتون جر ممنوعه ها میباشه و وزارت علوم قبول نداره ....
خیر باید ایتالیایی بلد باشید ...

brother2hood
June 30th, 2012, 03:03 AM

بله شانس دارید حتی برای فاند ...

hamidmaleki
July 8th, 2012, 10:02 PM
با سلام می خواستم بدونم برای تورین و میلان با معدل 15.60 و با توجه به اینکه از دانشگاه ما اونجا زیاد هست و رشتمم مکانیک هست شانس دارم بهم کمک هزینه تعلق می گیره و در کل در شرایط معمولی هزینه تحصیل چقدر در میاد؟

hichkas2
July 10th, 2012, 03:16 PM
با سلام می خواستم بدونم برای تورین و میلان با معدل 15.60 و با توجه به اینکه از دانشگاه ما اونجا زیاد هست و رشتمم مکانیک هست شانس دارم بهم کمک هزینه تعلق می گیره و در کل در شرایط معمولی هزینه تحصیل چقدر در میاد؟

بله شما میتونید پذیرش بگیرید و از کمک هزینه مالی در صورت نیاز استفاده کنید.
هزینه دانشگاه سالیانه 3 -6 هزار دلار و ماهیانه زندگی 300 - 800 یورو متغیر هست ..

yasaman662006
July 12th, 2012, 05:31 AM
سلام. من لیسانس کارگردانی تاتر از دانشگاه تهران دارم با معدل 15.تو رشته خودم رزومم بد نیست ولی واسه فوق میخوام یکی از رشته های تصویر سازی کتاب. انیمیشن. مولتی مدیا و یا طراحی گرافیک بخونم اما برای فوق نه لیسانس. ایا امکانش هست که توی رشته متفاوت از لیسانسم فوق بخونم یا نه. و امکان گرفتن بورس تو رشته های هنری چقدره برای من؟ خواهش میکنم هر کی اطلاعات داره راهنمایی کنه لطفا. راستی در حال حاضر دارم توی مدرسه ایتالیایی زبان میخونم.

iman323
July 12th, 2012, 02:36 PM
سلام
من لیسانس علوم ازمایشگاهی هستم می خواستم بدونم اگر بخوام داروسازی بخونم واحدهامو قبول میکنن و اینکه هزینه ی تحصیل در این رشته چقدره؟
با تشکر

hsdanesh
July 13th, 2012, 01:00 PM
شانس پذیرش با معدل لیسانس 14 رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه پلی تکنیک تورینو چقدره؟ میشه فاند یا تخفیف هم گرفت؟!

aminhabibzadeh
July 15th, 2012, 03:31 PM
با سلام
من ارشد مكانيك با معدل 14/79 و ليسانس با معدل 14/41 از دانشگاه سراسري دارم. همچنين 2 مقاله ISI‌، يك مقاله ISC‌، يك مقاله خارجي معمولي ، 2 مقاله ISI‌ سابميت شده، 2 مقاله كنفرانس خارجي و 2 مقاله كنفرانس داخلي دارم. امتحان زبان فعلا شركت نكردم ولي مشكلي ندارم و تافل بالاي 95 ميتونم بگيرم. با توجه به شرايط بالا شانس گرفتن بورسيه كامل دكترابا فاند چقدره؟
ممنون

aminjoon
July 19th, 2012, 01:55 AM
سلام.کدوم دانشگاه ایتالیا رو بر اساس رزومه من برای پذیرش و فاند پیشنهاد می کنید؟
معدل کاردانی و کارشناسی: 18 و 16.5
2 سال رتبه اول دانشگاه
آیلتس 6.5
5 مقاله ژورنال و 5 تا توی پروسه چاپ (کار کردن توی گروه ریسرچ این مزایا رو هم داره) 6 تاش اسم من اوله.
1 سال سابقه کار مرتبط
واسه مستر هوش مصنوعی می خوام اقدام کنم.
ممنون می شم جواب منو هم بدید

iran88
July 19th, 2012, 04:33 PM
سلام
من ليسانس الكترونيك دارم از دانشگاه ازاد كرج معدلم ١٣.٥٠ و IELTS=8،
نامه recom هم ٣ تا دارم،از دانشگاه upc اسپانيا پذيرش داشتم ولي ويزام reject شد
مي خواستم بدونم براي دانشگاهاي ايتاليا براي master شانسي دارم؟وضع ويزاشون چه جوريه؟
ممنون

ormazda
July 23rd, 2012, 04:18 PM
سلام
با معدل کاردانی 14/10 و کارشناسی 15/50 بدون مدرک زبان چقدر شانس پذیرش توی دانشگاههای ایتالیا برای مستر دارم؟
آیا با مدرک زبان ایتالیایی مدرسه ایتالیایی تهران میشه برای دوره مستر اقدام کرد؟

ممنون

IELTS
July 23rd, 2012, 11:04 PM
سلام
با معدل کاردانی 14/10 و کارشناسی 15/50 بدون مدرک زبان چقدر شانس پذیرش توی دانشگاههای ایتالیا برای مستر دارم؟
آیا با مدرک زبان ایتالیایی مدرسه ایتالیایی تهران میشه برای دوره مستر اقدام کرد؟

ممنون

برای سوال اول بله شانس دارید. اما بهتره اگر برای دوره انگلیسی می خواهید بدنبال زبان هم باشید
برای سوال دوم بله می توانید.

mojaradi
July 25th, 2012, 11:51 AM
سلام
لطفا منو راهنمایی کنید
معدل 13.20 از دانشگاه پیام نور- مدیریت دولتی
2 ریکامند
3 سال سابقه کار مرتبط با مدیریت
آیلتس 6.5
آیا شانس پذیرش از ایتالیا دارم؟؟؟ از کدوم دانشگاهها؟؟؟
اگه که شانسی از ایتالیا ندارم کدوم کشور میتونم پذیرش بگیرم
ممنون از راهنمایتون

IELTS
July 25th, 2012, 02:50 PM
سلام
لطفا منو راهنمایی کنید
2 ریکامند
آیلتس 6.5
آیا شانس پذیرش از ایتالیا دارم؟؟؟ از کدوم دانشگاهها؟؟؟
اگه که شانسی از ایتالیا ندارم کدوم کشور میتونم پذیرش بگیرم
ممنون از راهنمایتون

دروود.
شانس دارید دوست عزیز اما خیلی بالا خیر. ولی برای دانشگاههای بلونیا، تور ورگاتا رم، ونیز ، و پارما اقدام کنید شانستون خوبه. اما برای میلان و ساپینزا رم خیلی شانس وجود نداره.

mechanic eng
July 25th, 2012, 07:23 PM
سلام به تمامی بچه های اپلی ابرود
من شرایطمو می نویسم واسه ایتالیا
لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد با معدل 14.47
فعلا مدرک Ielts ندارم(یعنی باطل شده) اما شهریور Ielts امتحان دارم (امیدوارم بتونم نمره بالای 6 بگیرم)
متاسفانه سال قبل از اسپانیا ریجکت شدم...
با این شرایط اگه کسی اطلاع داره شانسمو واسه دانشگاههای تورین و میلان بگه. مرسی

k4444a
July 27th, 2012, 02:14 AM
سلام دوستان من 3 تا سوال دارم شاید به این قسمت زیاد مربوط نشه اما تو قسمت مربوطه گذاشتم متاسفانه کسی جوابمو نداد گفتم اینجا مطرح کنم بلکه یه جوونمردی پیدا بشه راهنماییم کنه :) ممنون میشم جواب بدید.
1- میخواستم ببینم امتحانات مدرسه ایتالیایی در طول سال چندبار برگزار میشه؟خودم از چندجا شنیدم که فقط یکبار در بهمن ماه برگزار میشه اما چیزی که به نظرم منطقی نیست اینه که اگر از بهمن ماه بگذره و یک نفر به هر دلیلی مثلا فرض کنید احساس عدم آمادگی در آزمون بهمن ماه شرکت نکنه و بخواد برای مهر سال بعدش از ایتالیا پذیرش بگیره و همه مدارکش جور باشه و فقط لنگ مدرک زبان برای تحویل به سفارت باشه تکلیف چیه؟!!!جای دیگه ای هست که در زمان دیگه ای به جز بهمن ماه آزمون بگیره یا اصلا خود مدرسه ایتالیایی این آزمون رو به جز بهمن ماه در زمان دیگری هم برگزار می کنه؟!!!
2- سوال دومم اینه که آیا این مدرک زبان ایتالیایی فقط برای اخذ ویزا به کار میاد یا برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای ایتالیا هم باید مدرک زبان ارائه کرد؟منظورم دقیقا اینه که آیا بدون داشتن مدرک زبان ایتالیایی میشه برای پذیرش از دانشگاههای ایتالیا (البته در رشته هایی که به ایتالیایی تدریس می شوند ) اقدام کرد؟
3- جهت اقدام برای اسکالرشیپ یا بورس از دانشگاههای ایتالیا ( با فرض اینکه فرد بخواد برای مهر 92 از ایتالیا پذیرش بگیره ) مدارک مورد نیاز رو باید از چه تاریخی برای dsu ارسال کرد؟

IELTS
July 27th, 2012, 02:35 AM
سلام دوستان من 3 تا سوال دارم شاید به این قسمت زیاد مربوط نشه اما تو قسمت مربوطه گذاشتم متاسفانه کسی جوابمو نداد گفتم اینجا مطرح کنم بلکه یه جوونمردی پیدا بشه راهنماییم کنه :) ممنون میشم جواب بدید.
1- میخواستم ببینم امتحانات مدرسه ایتالیایی در طول سال چندبار برگزار میشه؟خودم از چندجا شنیدم که فقط یکبار در بهمن ماه برگزار میشه اما چیزی که به نظرم منطقی نیست اینه که اگر از بهمن ماه بگذره و یک نفر به هر دلیلی مثلا فرض کنید احساس عدم آمادگی در آزمون بهمن ماه شرکت نکنه و بخواد برای مهر سال بعدش از ایتالیا پذیرش بگیره و همه مدارکش جور باشه و فقط لنگ مدرک زبان برای تحویل به سفارت باشه تکلیف چیه؟!!!جای دیگه ای هست که در زمان دیگه ای به جز بهمن ماه آزمون بگیره یا اصلا خود مدرسه ایتالیایی این آزمون رو به جز بهمن ماه در زمان دیگری هم برگزار می کنه؟!!!
2- سوال دومم اینه که آیا این مدرک زبان ایتالیایی فقط برای اخذ ویزا به کار میاد یا برای پذیرش گرفتن از دانشگاههای ایتالیا هم باید مدرک زبان ارائه کرد؟منظورم دقیقا اینه که آیا بدون داشتن مدرک زبان ایتالیایی میشه برای پذیرش از دانشگاههای ایتالیا (البته در رشته هایی که به ایتالیایی تدریس می شوند ) اقدام کرد؟
3- جهت اقدام برای اسکالرشیپ یا بورس از دانشگاههای ایتالیا ( با فرض اینکه فرد بخواد برای مهر 92 از ایتالیا پذیرش بگیره ) مدارک مورد نیاز رو باید از چه تاریخی برای dsu ارسال کرد؟

1- اگر در مدرسه ثبت نام کنید شانس دارید که از پس ازمون بر بیایید. ازمون استرنیا تنها 1 بار در دی ماه برگزار میشه.
2- برای مدرک زبان ایتالیایی هم برای ویزا بکار میاد هم برای انتخاب رشته دانشگاه. در صورت نداشتنش باید بیخیال تحصیل بشید.
3- برای رشته های انگلیسی بین july تا august باید اقدام کرد برای رشته های ایتالیایی بپرسید.

alireza64n
July 27th, 2012, 04:14 AM
درود
ارشد متالوژی جوشکاری معدل 16.30 و لیسانس 14.80 از دانشگاه سراسری .آیلس 6.5 با 1مقاله iisi و دوتا داخلی ، 4 سال سابقه کار مرتبط. با توجه به شرايط بالا شانس بورس دكترا چقدره؟
با امید پیروزی همه بچه های ایران

idin_shafei
July 28th, 2012, 02:13 PM
با سلام
من دانشجوی رشته برق - قدرت در مقطع کارشناسی هستم ... بنا به یه سری از مشکلات من دوره لیسانس خودم رو 7 ساله تموم میکنم و معدلم تا الان 13 هست ! با این اوصاف من شانس ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رو در دانشگاه های ایتالیا دارم ؟ مد نظر من پلیتو هستش آیا امکان پذیرش رو دارم ؟

ممنون میشم من رو راهنمایی کنید .

ehshon2
July 31st, 2012, 02:34 PM
كسي از دوستان ميدونه كه با معدل 16 ليسانس و بدون مقاله امكان گرفتن فاند براي دوره مستر از اين دانشگاه هست؟

yamo457
August 1st, 2012, 03:38 AM
با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های ایتالیا برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.

IELTS
August 2nd, 2012, 03:30 AM
با سلام.من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مدیریت بازرگانی دانشگاه ازاد تهران شمال هستم.یک ترم از درسم باقی مونده.معدلم در حدود 18/60 هجده و شصت هستش.توی کنکور کارشناسی ناپیوسته رتبه 2 رو کسب کردم.مقاله ندارم.زبانم در حد نرمال هستش ولی مدرک زبان ندارم.میخواستم بدونم ایا امکان گرفتن بورسیه از دانشگاه های ایتالیا برای من وجود داره برای ارشد؟و اینکه ایا میتونم تغییر رشته بدم؟
و اگر وجود داره,از کی باید شروع کنم و از کجا باید شروع کنم؟
در ضمن تقریبا 2 سال پیش هم برای دوره BBA(لیسانس) از دانشگاه MMU مالزی پذیرش دارم ولی نرفتم.

دروود.
اگر نمره زبان بالایی کسب کنید شانس دریافت بورس gold یا silver از دانشگاه میلان را دارید.
از پاییز به سایت دانشگاه مراجعه نمایید.

ehsan1983
August 2nd, 2012, 12:29 PM
با داشتن آيلتس جنرال 6، پذيرش بدون فاند مستر ميشه گرفت؟

payam
August 2nd, 2012, 02:17 PM
درود
ارشد متالوژی جوشکاری معدل 16.30 و لیسانس 14.80 از دانشگاه سراسری .آیلس 6.5 با 1مقاله iisi و دوتا داخلی ، 4 سال سابقه کار مرتبط. با توجه به شرايط بالا شانس بورس دكترا چقدره؟
با امید پیروزی همه بچه های ایران

من با شرایط تقریبا مشابه شما( البته در رشته الکترونیک) از دانشگاه Trento بورس گرفتم. برای بقیه دانشگاهها اپلای نکردم ولی با توجه به اینکه در رده بندی پذیرش Trento نفر اول شدم احتمالا با این شرایط بشه از دانشگاههای کمی معتبرتر هم بورس گرفت

k4444a
August 2nd, 2012, 02:28 PM
دوستان من یه سوال دارم و یه درخواست خواهشا کمکم کنید!!!
سوال : من لیسانس مدیریت از دانشگاه اقتصاد تهران ( سراسری ) با معدل 15/78 دارم میخواستم بدونم اگر نمره زبان خوبی کسب کنم چقدر شانس برای بورس شدن برای فوق لیسانس مدیریت خواهم داشت؟
درخواست : لطفا دوستانی که در مقطع ارشد در رشته مدیریت از ایتالیا پذیرش گرفتن یا اقلا اطلاعات خوبی از دانشگاه های ارائه کننده این رشته در مقطع ارشد دارن بنده رو راهنمایی کنن میخوام بدونم کدوم دانشگاه های ایتالیا برای ارشد مدیریت بهترن؟!!!

aminjoon
August 2nd, 2012, 06:13 PM
برای کسانی که برای سال های آینده می خوان برای ایتالیا اقدام کنن،شاید مهمترین چیز دونستن شانسشون هست و اینکه با رزومه ای که دارن کجا می تونن پذیرش بشن.هیچ چیز بیشتر از دیدن نتایج پذیرش سال های گذشته نمی تونه یک فرد رو توی انتخاب هاش کمک کنه.بخشی با عنوان نتایج پذیرش ایتالیا فعال شده که از عزیزانی که الان از ایتالیا تونستن پذیرش بگیرن،دعوت می کنیم که رزومه خودشون رو اونجا قرار بدن تا همه استفاده ببرن.مرسی
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?47178-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A7

palmera
August 3rd, 2012, 09:37 PM
سلام من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد نجف آباد با معدل 15 دارم مقاله ندارم آیلتس 7.5 . می خواستم بدونم اگر واقعا با مشکل مالی رو به رو باشم شما کدوم کشور یا کدوم دانشگاه رو پیشنهاد می دین؟

qazaalsalehi
August 4th, 2012, 02:52 AM
سلام وخسته نباشید
من لیسانس کشاورزی از دانشگاه تهران دارم میخوام واسه رشته دندانپزشکی اقدام کنم دیپلمم تجربیه با معدل 18/67 کسی میدونه که تو این رشته از دانشگاههای ایتالیا میشه پذیرش گرفت یا نه ؟و اگه میشه شرایط سنی نداره؟راستی واسه این رشته بورس هم تعلق میگیره ؟
یه سوال راجع به دوستمم داشتم ایشون دکترای دامپزشکی از دانشگاه آزاد کرج گرفتن میخواد واسه تخصص بیاد ایتالیا تو این زمینه هم اگه کسی راهنمایی کنه خیلی ممنون میشیم
:)

hatefrad
August 4th, 2012, 08:44 AM
سلام وخسته نباشید
من لیسانس کشاورزی از دانشگاه تهران دارم میخوام واسه رشته دندانپزشکی اقدام کنم دیپلمم تجربیه با معدل 18/67 کسی میدونه که تو این رشته از دانشگاههای ایتالیا میشه پذیرش گرفت یا نه ؟و اگه میشه شرایط سنی نداره؟راستی واسه این رشته بورس هم تعلق میگیره ؟
یه سوال راجع به دوستمم داشتم ایشون دکترای دامپزشکی از دانشگاه آزاد کرج گرفتن میخواد واسه تخصص بیاد ایتالیا تو این زمینه هم اگه کسی راهنمایی کنه خیلی ممنون میشیم
:)

درود :)
شرط سنی که نداره ولی برای رشته‌های پزشکی باید در امتحان ورودی شرکت و کنید و اگه در اون امتحان نمره لازم رو کسب کنید می‌تونید وارد دانشگاه بشید.

برای دوستتون هم طبیعیه که تنها راه همون مکاتبه با دانشگاه و استاد و فرستادن مدارک تحصیلی و گرفتن پذیرش هست.

nazl
August 4th, 2012, 12:20 PM
سلام
من تا زه عضو این سایت شدم و اطلاعاتم در مورد شرایط پذیرش و... صفره
من کاردانی عمران از دانشگاه غیر انتفاعی و کارشناسی عمران با معدل 13.5 از دانشگاه تبریزم یعنی چون ناپیوسته هستم مدرکم به نام تکنولوزی عمران هست ولی خوب همه واحد های بچه های عمران و پاس کردیم
دوستان من شانس پذیرش از دانشگاههای ایتالیا رو دارم؟ ولی با توجه به شرایطم فقط اگه تحصیل رایگان باشه میتونم برم
من با این شرایطم امیدی واسه پذیرشم هست؟اگه امیدی هست باید چی کار کنم ؟ یعنی از کجا شروع کنم؟چه مدرکهایی داشته باشم؟
میشه لطفا کمکم کنین؟:confused:

aminjoon
August 4th, 2012, 12:56 PM
سلام
من تا زه عضو این سایت شدم و اطلاعاتم در مورد شرایط پذیرش و... صفره
من کاردانی عمران از دانشگاه غیر انتفاعی و کارشناسی عمران با معدل 13.5 از دانشگاه تبریزم یعنی چون ناپیوسته هستم مدرکم به نام تکنولوزی عمران هست ولی خوب همه واحد های بچه های عمران و پاس کردیم
دوستان من شانس پذیرش از دانشگاههای ایتالیا رو دارم؟ ولی با توجه به شرایطم فقط اگه تحصیل رایگان باشه میتونم برم
من با این شرایطم امیدی واسه پذیرشم هست؟اگه امیدی هست باید چی کار کنم ؟ یعنی از کجا شروع کنم؟چه مدرکهایی داشته باشم؟
میشه لطفا کمکم کنین؟:confused:
شما معدلت که خیلی کمه!!!در ضمن اگه تحصیل رایگان می خوای، به نروژ و فنلاند هم فکر کن...من جای شما باشم فعلا رو زبان کار می کنم...رزومم رو قویتر میکنم (ریکام قوی،نمره زبان خوب،یه پروپوزال خوب)...
گرفتن پذیرش واسه شما خیلی سخت نیست و خیلی از بچه ها با معدل شما تونستن پذیرش بگیرن اما اگه می خواین واسه ایتالیا اقدام کنید،باید بدونید که واسه تحصیل رایگان باید شما بورسیه بگیری که البته رزومه خیلی قوی می خواد...واسه همین به نظرم اگه روی کشورهایی که تحصیلات رایگانه کار کنی می تونی نتیجه بگیری.برای مثال نروژ و فنلاند...شما فقط باید هزینه زندگی توی اون کشور رو بدید... لینک زیر نتایج پذیرش بچه های این فروم از نروژه.ببینید چی تو رزومتون کمتر از اوناست...روی اونا کار کنید:
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?39457-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2012

hichkas2
August 4th, 2012, 03:13 PM
شما معدلت که خیلی کمه!!!در ضمن اگه تحصیل رایگان می خوای، به نروژ و فنلاند هم فکر کن...من جای شما باشم فعلا رو زبان کار می کنم...رزومم رو قویتر میکنم (ریکام قوی،نمره زبان خوب،یه پروپوزال خوب)... گرفتن پذیرش واسه شما خیلی سخت نیست و خیلی از بچه ها با معدل شما تونستن پذیرش بگیرن اما اگه می خواین واسه ایتالیا اقدام کنید،باید بدونید که واسه تحصیل رایگان باید شما بورسیه بگیری که البته رزومه خیلی قوی می خواد...واسه همین به نظرم اگه روی کشورهایی که تحصیلات رایگانه کار کنی می تونی نتیجه بگیری.برای مثال نروژ و فنلاند...شما فقط باید هزینه زندگی توی اون کشور رو بدید... لینک زیر نتایج پذیرش بچه های این فروم از نروژه.ببینید چی تو رزومتون کمتر از اوناست...روی اونا کار کنید: http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?39457-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2012 اینطوری که منم ترسونی ... ببین شانس من چطوره .... دیپلم 14.00 پیش 16.00 ؟ من شانسی دارم ؟

idin_shafei
August 4th, 2012, 03:36 PM
اینطوری که منم ترسونی ... ببین شانس من چطوره .... دیپلم 14.00 پیش 16.00 ؟ من شانسی دارم ؟

برای پذیرش در مقطع لیسانس اصلا توجهی به معدل نمیکنن فقط همون آلفا تست مهمه ! در ضمن دانشگاه های ایتالیا شرط معدل ندارن مگر اینکه افراد زیادی برای اون رشته اقدام کنن که در اون صورت دانشگاه نمیتونه همه رو پذیرش کنه میاد ف ی ل ت ر میکنه یه عده رو ( بیشتر در مقطع ارشد این اتفاق میوفته )

idin_shafei
August 6th, 2012, 12:20 AM
اینو جدی میگین ؟ سعنی منی که معدلم 11 شده میتونم درخاست کنم ؟
میشه بگین چطوری باید کتاب های این امتحان رو بخونیم ؟
موسسه ای میشناسین که ادمو اماده کنه ؟
اگر برای لیسانس میخوای بری آره بیشتر روی آلفا تست تمرکز کن :) ولی شانست برای پلی تکنیک میلان کمه چون پلی میلان نیم نگاهی به معدل داره 13.5 به بالا :) ولی در کل نمیدونم که اگر آلفا تست رو تووی میلان قبول بشی میتونی بری یا نه بهتره بهشون ایمیل بزنی و بپرسی یا از مدرسه بپرسی اونا هم میتونن کمکت کنن ولی تا اونجایی که من میدونم ایتالیا شرط معدل نداره به جز این دانشگاه

کتاب هاشو باید بخونی دیگه یه سری درس بعد یه سری تست در مورد آلفا تست تووی فروم بگرد یا از مدرسه بپرس !
نه متاسفانه نمیشناسم اگر هم باشه معمولا چیزی یاد نمیدن و میخوان جیب ملت و خالی کنن متد کاریشون اینجوریه که میان نمونه سوالات سال های گذشته رو حل میکنن :)

زبانتو قوی کن و کتاب های آلفا تست و مربوط به رشتتو بگیر و بخون

idin_shafei
August 6th, 2012, 12:35 AM
ممنون.

میشه بگین باید از کجا این کتاب هارو بگیم و قیمتش چقدر هست و اینکه به چه زبانی هست ایا به زبان فارسیش پیدا میشه ؟
میشه فرق پلی تکنیک و دانشگاه معمولی رو بگین ؟ (یک جوری ساده بگین یک مثال از ایران بزنید)

من دوست دارم برم دانشگاهی مثل (تهران - امری کبیر - شریف - ازاد و ... ) حالا نمیدونم پلی تکنیک یعنی چی و چطوری هست ...

شما دانشگاه mit رو میشناسی ؟ اون چی هست ؟ کسی که توی پلی درس خونده باشه بعدا میتونه بره اون ؟

(راستی معدل من هم 19.73 هست پیشم اونو اشتباهی تایپ کردم :D)

کتاب ها رو باید از مدرسه بگیری بسته به رشتت فرق میکنه دروسش ! زبانش هم ایتالیایی !
پلی تکنیک امیر کبیر :دی
پلی تکنیک دانشگاه هایی هست که روی مباحث فنی - مهندسی تمرکز میکنن و رشته های هنر رو ندارن ، دانشگاه های صنعتی هستند مثلا دانشگاه صنعتی اصفهان :)
برای رفتن به MIT آمریکا باید رزومت خیلی خیلی خیلی قوی باشه :) الکی که دانشجو نمیگیرن که دوست عزیز !!

پلی تکنیک میلان یه چیزی شبیه به شریف ایران ! رنکینگش خوبه تووی 50 تای اول دنیاست !!!

idin_shafei
August 6th, 2012, 12:46 AM
ااااااااااااااااا پس اگر مثل تئوری ایران باشه که من نباید برم (مثلا توی ایران کسایی که ریاضی خوندن میرن شریف نمیرن اونجا که و بر عکس) حالا میشه یک دانشگاه معرفی کنید که اینطوری باشه که من میگم ؟ ؟؟ (راستی رزومه هم قوی هست که دارم میگم)
دوست عزیز رزومت رو بگی بهتر میشه کمکت کرد :) در ضمن برای MIT مطمئن باش خیلی سخته ! کلی مقاله اکسپت شده و تافل و کلی چیز دیگه نیازه تا شاید بپذیرن !!! تووی آلمان میتونی دانشگاه های بهتری از این لحاظ پیدا کنی ! مثلا KIT که MIT اروپاست و یا مونیخ که عالیه :)

idin_shafei
August 6th, 2012, 01:08 AM
من از المان کلا خوشم نمیاد ....

روزمه هم ننوشتم هنوز که ...

چون توی ایتالیا کسی رو داریم میخام برم اونجا ....

شما میشه حالا یک دانشگاه خوب مهندسی اول توی رم و بعد توی فلورانس معرفی کنید ؟ ولی خدایی 1 مهندسی باشه توی ایتالیا ... :rolleyes:

کلا برای مهندسی فکر فلورانس رو نکن چون تووی رشته های هنر عالیه ولی در مهندسی خیر !!!
در رم دانشگاه ساپینزا ! در میلان دانشگاه پلی تکنیک میلان ( بهترین دانشگاه ایتالیا از لحاظ رنکینگ در علوم مهندسی تووی 50 تای اول دنیاست ) در تورین دانشگاه پلی تکنیک تورین ( بعد از میلان رنکینگ این دانشگاه خوبه تووی 100 تای اول دنیاست )

در مورد رزومه ... نباید برای این انجمن بنویسی که دوست عزیز فقط کافیه بگی اینو اونو دارم که بهتر بشه کمک کنن دوستان

alipersia
August 6th, 2012, 04:06 AM
با سلام من در حال نوشتن پایان نامه هستم و تا اخر تابستون دفاع می کنم. 2 مقاله در کنفرانس acm سابمیت کردم که 99 % اکسپت میشه. رزومم اینه:
لیسانس ریاضی 13.5 فوق کامپیوتر تا الان حدود 15. 5 تا مقاله کنفرانس ملی و 2 تا ژورنال خارجی. 8 سال سابقه کار مرتبط حین تحصیل. ایلتس 7.
به نظرتون شانسی واسه دکترا کامپیوتر دارم ؟

IELTS
August 6th, 2012, 10:13 AM
با سلام من در حال نوشتن پایان نامه هستم و تا اخر تابستون دفاع می کنم. 2 مقاله در کنفرانس acm سابمیت کردم که 99 % اکسپت میشه. رزومم اینه:
لیسانس ریاضی 13.5 فوق کامپیوتر تا الان حدود 15. 5 تا مقاله کنفرانس ملی و 2 تا ژورنال خارجی. 8 سال سابقه کار مرتبط حین تحصیل. ایلتس 7.

با توجه به رقابتی که در دوره دکتری در صنعتی تورین و میلان بوده شانس شما متوسط است به نظرم بهتره با اساتید در تماس باشید چون نظر قطعی و نهایی را انها می دهند. در خصوص بورس تحصیلی هم خیلی حساب نکنید. امیدوار باشید

IELTS
August 6th, 2012, 06:08 PM
ولی من فکر میکنم ایشون میتونه بورس کمک استاد رو بگیره ...
درسته معدل پایینه ولی رزومه قوی هست !!!

دوست عزیز، در مقطع دکتری اصلاً ما دقیق نمیتونیم نظر قطعی بدهیم به فاکتورهای مهمی ارتباط داره. اما معدل بخت بالایی داره که این دوستمون متوسطه. اما بنده شانسشون را رد نکردم. باید زیاد با اساتید مکاتبه نمایند. امید تنها چیزی است که هرگز نمی میرد.

alipersia
August 6th, 2012, 06:37 PM
دوست عزیز، در مقطع دکتری اصلاً ما دقیق نمیتونیم نظر قطعی بدهیم به فاکتورهای مهمی ارتباط داره. اما معدل بخت بالایی داره که این دوستمون متوسطه. اما بنده شانسشون را رد نکردم. باید زیاد با اساتید مکاتبه نمایند. امید تنها چیزی است که هرگز نمی میرد.

یعنی باید با اساتید هم مکاتبه کنم ؟ اخه بورس که دست دانشگاهه

IELTS
August 6th, 2012, 06:42 PM
درسته که معدل مهمه ولی چیز هایه دیگه هم میتونه مهم باشه مخصوصا اینکه ایشون میتونه بگه که من دنبال کار های تحقیقاتی بودم که به درس نرسیدم و همینطور بگه که داشتن معرفی ناممه از استاد ها که اونو یک ادم سرسخت نشون بدن ...

معدل شما چند شد که تونستین برین ایتالیا ؟

دوست گرامی، به نظرم نیازی به توضیح اضافی نیست. همانطور که پیشتر بیان کردم نظر قطعی را دپارتمان و استاد می دهد. (برای بورس)
بنده از ایتالیا پذیرش داشتم اما مقصدم سوی دیگر دنیاست!!!

IELTS
August 6th, 2012, 06:44 PM
یعنی باید با اساتید هم مکاتبه کنم ؟ اخه بورس که دست دانشگاهه

شما باید به دنبال VACANCY POSITION بگردید البته اگر بورس می خواهید حتماً با اساتید هم CONTACT داشته باشید. اگر که نه باید بصورت عادی به APPLICATION FORM را تکمیل کنید و احتمالاً پذیرش بشید.

k4444a
August 6th, 2012, 08:18 PM
دوستان من یه سوال دارم و یه درخواست خواهشا کمکم کنید!!!
سوال : من لیسانس مدیریت از دانشگاه اقتصاد تهران ( سراسری ) با معدل 15/78 دارم میخواستم بدونم اگر نمره زبان خوبی کسب کنم چقدر شانس برای بورس شدن برای فوق لیسانس مدیریت خواهم داشت؟
درخواست : لطفا دوستانی که در مقطع ارشد در رشته مدیریت از ایتالیا پذیرش گرفتن یا اقلا اطلاعات خوبی از دانشگاه های ارائه کننده این رشته در مقطع ارشد دارن بنده رو راهنمایی کنن میخوام بدونم کدوم دانشگاه های ایتالیا برای ارشد مدیریت بهترن؟!!!

k4444a
August 7th, 2012, 01:49 PM
فکر نمیکنم شانستون زیاد باشه چون من دیدم بچه هارو با 16 به زوووووووووووووووووووووووو وووووووووووووووور میگرفتن ...

مرسی از پاسخ سراسر روحیه و انرژیتون!!!دوست عزیز همکار من با معدل 16 از کشور آمریکا که مهد مدیریت دنیاست به راحتی امسال پذیرش گرفته البته بدون فاند و بورس!!حالا این که شما چجوری برای معدل من توی کشور ایتالیا که اصولا در زمینه مدیریت به اون صورت مثل کشورهایی از قبیل انگلستان و آمریکا حرفی برای گفتن نداره و سخت گیر نیست شانسی قایل نیستید برام جالبه!!!!!به هر حال با تحقیقاتی که داشتم شانسم برای پذیرش از ایتالیایی که زیاد به معدل اهمیت نمیده قطعیست اما نه برای هر دانشگاهی و هر گرایشی و من هم هدفم فقط رفتن و هر رشته ای خوندن نیست وگرنه همین پارسال در رشته مدیریت مالی که از پولسازترین رشته های دنیاست خیلیا با معدل 13 و 14 از دانشگاه آزاد (نه سراسری!!!) پذیرش گرفتن اما من بیشتر رشته مدیریت توریسم دانشگاههای ونیز و رم رو مد نظر دارم که میدونم توی ایتالیا زیاد خواهان و خاطرخواه داره و پذیرشش به این راحتیام نیست!!!اصولا نه من و شرایط من بلکه همه دوستانی که به این سایت سر میزنن و معدل 13 از دانشگاه پیام نور هم دارن قطعا اگر بخوان صرفا یه رشته ای توی ایتالیا بخونن میتونن پذیرش بگیرن چون کارش تنها 3 یا 4 هفته وقت گذاشتنه که مدرک ترجمه شدشونو برای همه دانشگاهای مورد نظرشون ایمیل کنن و به احتمال بسیار زیاد از چند دانشگاه یا حداقل از یک دانشگاه جواب بله رو میگیرن و منم وقتی مدرکمو برای دانشگاه کالابریا و بلونیا ایمیل کردم اون ها برای رشته های مدیریت مالی و مدیریت بازاریابی و البته مدیریت ریسک یه دانشگاه دیگه که اسمش یادم نیست استقبال کردن اما چون نه مدرک زبان ندارم و زمان ثبت نام ها هم برای امسال گذشته دیگه موند برای سال بعد!!!خلاصه سرتونو درد نیارم کلا منظورم اینه که در عین حال که از شما تشکر میکنم که جوابمو دادید اما ازشما و برخی از دوستان دیگه این گله گی رو دارم که شاید خیلی از دوستانی که به امید نظرات و راهنمایی شما دوستان مطلع میان تو این سایت مثل بنده خودشون نرفته باشن تحقیق کنن و با یک راهنمایی از روی بی حوصلگی یا خدای نکرده از روی بی اطلاعی از هدفشون منصرف بشن و مسیر زندگیشون عوض بشه!!!البته قبول دارم که منم می بایست سوالمو دقیق تر می پرسیدم تا شما و دیگر دوستان جواب کامل تری بدید :) حالا اگر شما و دوستان اطلاعاتی در این زمینه داشتید ممنون میشم کمکم کنید!

idin_shafei
August 7th, 2012, 03:07 PM
مرسی از پاسخ سراسر روحیه و انرژیتون!!!دوست عزیز همکار من با معدل 16 از کشور آمریکا که مهد مدیریت دنیاست به راحتی امسال پذیرش گرفته البته بدون فاند و بورس!!حالا این که شما چجوری برای معدل من توی کشور ایتالیا که اصولا در زمینه مدیریت به اون صورت مثل کشورهایی از قبیل انگلستان و آمریکا حرفی برای گفتن نداره و سخت گیر نیست شانسی قایل نیستید برام جالبه!!!!!به هر حال با تحقیقاتی که داشتم شانسم برای پذیرش از ایتالیایی که زیاد به معدل اهمیت نمیده قطعیست اما نه برای هر دانشگاهی و هر گرایشی و من هم هدفم فقط رفتن و هر رشته ای خوندن نیست وگرنه همین پارسال در رشته مدیریت مالی که از پولسازترین رشته های دنیاست خیلیا با معدل 13 و 14 از دانشگاه آزاد (نه سراسری!!!) پذیرش گرفتن اما من بیشتر رشته مدیریت توریسم دانشگاههای ونیز و رم رو مد نظر دارم که میدونم توی ایتالیا زیاد خواهان و خاطرخواه داره و پذیرشش به این راحتیام نیست!!!اصولا نه من و شرایط من بلکه همه دوستانی که به این سایت سر میزنن و معدل 13 از دانشگاه پیام نور هم دارن قطعا اگر بخوان صرفا یه رشته ای توی ایتالیا بخونن میتونن پذیرش بگیرن چون کارش تنها 3 یا 4 هفته وقت گذاشتنه که مدرک ترجمه شدشونو برای همه دانشگاهای مورد نظرشون ایمیل کنن و به احتمال بسیار زیاد از چند دانشگاه یا حداقل از یک دانشگاه جواب بله رو میگیرن و منم وقتی مدرکمو برای دانشگاه کالابریا و بلونیا ایمیل کردم اون ها برای رشته های مدیریت مالی و مدیریت بازاریابی و البته مدیریت ریسک یه دانشگاه دیگه که اسمش یادم نیست استقبال کردن اما چون نه مدرک زبان ندارم و زمان ثبت نام ها هم برای امسال گذشته دیگه موند برای سال بعد!!!خلاصه سرتونو درد نیارم کلا منظورم اینه که در عین حال که از شما تشکر میکنم که جوابمو دادید اما ازشما و برخی از دوستان دیگه این گله گی رو دارم که شاید خیلی از دوستانی که به امید نظرات و راهنمایی شما دوستان مطلع میان تو این سایت مثل بنده خودشون نرفته باشن تحقیق کنن و با یک راهنمایی از روی بی حوصلگی یا خدای نکرده از روی بی اطلاعی از هدفشون منصرف بشن و مسیر زندگیشون عوض بشه!!!البته قبول دارم که منم می بایست سوالمو دقیق تر می پرسیدم تا شما و دیگر دوستان جواب کامل تری بدید :) حالا اگر شما و دوستان اطلاعاتی در این زمینه داشتید ممنون میشم کمکم کنید!
نمیدونم این دوستمون روو چه معیاری گفتند زیر 16 رو نمیگیرن !!!
دوست من 2 نوع بورس وجود داره : 1- بورس منطقه ای 2- بورس دانشگاه

بورس منطقه ای : به وضعیت مالی توجه میکنه و اگر شما از نظر مالی نسبت به معیار های اونها مناسب نباشید بورس کامل میگیرید
بورس دانشگاه : به وضعیت درسی شما توجه داره اگر از نظر رزومه بالا باشید بورس کامل میگیرید اگر هم کامل ندند تخفبف شهریه شامل حال شما میشه به دلیل ارزش کم پولمان

در ضمن معدل شما خوبه :) شما به زبانت تمرکز کن که ممکنه بورس بشید از طرف دانشگاه اگر هم نشد برای بورس منطقه ای اقدام کنید

موفق باشید

MiladRezaei
August 8th, 2012, 12:10 AM
سلام به همه دوستان من چنتا سوال دارم خواهش میکنم هرکس میدونه بهم جواب بده
من لیسانس ژنتیک هستم با معدل 16.5
7 تا گواهی ورکشاپ تخصصی دارم
یه مقاله آی اس آی که داره نوشته میشه
آیلتس 6
می خوام برای ارشد Medical Genetics یا Human Genetics یا Medical Biotechnology و یا Molecular Biotechnology بخونم
آیا کسی دانشگاهی سراغ دارخ که با شرایط من بشه پذیرش گرفت و اینکه شهریه چقدره
هرکس میدونه جواب بده
پلیززززززززز...

IELTS
August 8th, 2012, 01:52 AM
سلام به همه دوستان من چنتا سوال دارم خواهش میکنم هرکس میدونه بهم جواب بده
من لیسانس ژنتیک هستم با معدل 16.5
7 تا گواهی ورکشاپ تخصصی دارم
یه مقاله آی اس آی که داره نوشته میشه
آیلتس 6
می خوام برای ارشد Medical Genetics یا Human Genetics یا Medical Biotechnology و یا Molecular Biotechnology بخونم
آیا کسی دانشگاهی سراغ دارخ که با شرایط من بشه پذیرش گرفت و اینکه شهریه چقدره
هرکس میدونه جواب بده
پلیززززززززز...

دروود.
شما شانس خیلی خوبی برای این رشته دارید و من رشته شما را در دانشگاههای Trento , Milan , Bologna , Camerino دیدم که به نظرم در همین مواردی است که شما بیان کرده اید. کلاً شهریه مقطع ارشد در ایتالیا بین 3000 تا 3500 یورو سالیانه متغییر می باشد.

vahid801
August 8th, 2012, 03:56 PM
سلام
من لیسانس الکترونیک با معدل 13/36 از ازاد یزد
فوق لیسانس مخابرات با معدل 16/52 از ازاذ نجف اباد
چند کنفرانس معتبر در IEEE
یک ژورنال داخلی لاتین
4 سال سابقه تدریس در دانشگاه ازاد
toefl ibt هم به زودی میدم و اگه نیاز باشه GRE.

در دانشگاه های ایتالیا شانس پذیرشبا فاند وجود داره؟

ممنونم

alipersia
August 8th, 2012, 04:14 PM
من منظورم کاملا بورس بود نه پذیرش ...

ببینید با معدل هایه پایین هم شما میتونید از بیشتر دانشگاه ها پذیرش بگیرید همونطوری که خودتون گفتین ولی موضوع اینجاست که نمیتونید بورس بگیرید.

من نمی دونم شما رو چه حسابی این حرف رو می زنید من کل دانشگاه های اروپا رو گشتم هیچکدوم پذیرش هم نمی دن چه برسه به بورس.

alipersia
August 9th, 2012, 01:02 AM
شما شرایططون رو بگین ...
صفحه 17 #138 شرایطم رو گفتم و به جوابتون هم امتیاز مثبت دادم واسه تشکر همچنین یه تاپیکم زدم دکترا بدون فاند در http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?40901-%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%9F

aminhabibzadeh
August 9th, 2012, 02:33 AM
ا سلام
من ارشد مكانيك با معدل 14/79 و ليسانس با معدل 14/41 از دانشگاه سراسري دارم. همچنين 2 مقاله ISI‌، يك مقاله ISC‌، يك مقاله خارجي معمولي ، 2 مقاله ISI‌ سابميت شده، 2 مقاله كنفرانس خارجي و 2 مقاله كنفرانس داخلي دارم. امتحان زبان فعلا شركت نكردم ولي مشكلي ندارم و تافل بالاي 95 ميتونم بگيرم. با توجه به شرايط بالا شانس گرفتن بورسيه كامل دكترابا فاند چقدره؟
ممنون

hosseinbabaee
August 10th, 2012, 05:32 PM
سلام دوستان
لیسانس معدن یا معدل 13.90
ایلتس رو هم تا 3 ماه اینده میگیرم
ایا برای ارشد عمران بهم پدیرش میدن؟
البته دانشگاه های خوبش
مرسی از جواب

idin_shafei
August 10th, 2012, 07:32 PM
سلام دوستان
البته دانشگاه های خوبش
مرسی از جواب

بله شانس دارید اگر به نتیایج پذیرش ها نگاه بندازید متوجه میشید که از شما کمترها هم تونستن پذیرش رو بگیرن ، امیدت رو از دست نده

موفق باشید

reza_badkonaki
August 10th, 2012, 08:40 PM
بله شانس دارید اگر به نتیایج پذیرش ها نگاه بندازید متوجه میشید که از شما کمترها هم تونستن پذیرش رو بگیرن ، امیدت رو از دست نده

موفق باشید

دانشگاه های دیگه رو نمیدونم ولی یکی از دوستانی که امسال داره با من میاد بولونیا لیسانس معدن داره ! پس از این نظر مشکلی نیست !

معدل هم مشکلی ایجاد نمیکنه واست ! من با همین معدل دارم میرم بولونیا واسه ارشد عمران ! 2 تا از دوستامم با همین معدل دارن میرن میلان ! اونا هم واسه ارشد عمران !

reza_badkonaki
August 10th, 2012, 08:40 PM
سلام دوستان
البته دانشگاه های خوبش
مرسی از جواب

دانشگاه های دیگه رو نمیدونم ولی یکی از دوستانی که امسال داره با من میاد بولونیا لیسانس معدن داره ! پس از این نظر مشکلی نیست !

معدل هم مشکلی ایجاد نمیکنه واست ! من با همین معدل دارم میرم بولونیا واسه ارشد عمران ! 2 تا از دوستامم با همین معدل دارن میرن میلان ! اونا هم واسه ارشد عمران !

alipersia
August 11th, 2012, 01:58 AM
صفحه 17 #138 شرایطم رو گفتم و به جوابتون هم امتیاز مثبت دادم واسه تشکر همچنین یه تاپیکم زدم دکترا بدون فاند در http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?40901-%DA%A9%D8%AF%D9%88%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%A7%D9%86%D8%AF-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%9F
جواب منو نمیدید ؟

alipersia
August 11th, 2012, 06:31 PM
شرایط رو بزار من اخه پیدا نکردم توی صفحه 17 ... شما برای خودتو بزار توی اون تاپیک هم جواب دادم ...

miladend
August 12th, 2012, 03:19 AM

نمیدونم برای کدوم دانشگاه میخواهید پذیرش بگیرد اما با توجه به مقلات و نمره زبانتون مناسبه اما اگه برای پلیمی یا پلیتو میخواهید اقدام کنید فکر نکنم با توجه به معدل و اینکه خیلی رقابتی هست بتونید بورس بگیرید اما بهترین راه ایمیل زدن و دیدن سایت دانشگاه هست
سپاس

hatefrad
August 12th, 2012, 04:47 AM
با درود خدمت دوستان گرامی،
نظر شخصی من هم این هست که اصولن هیچ کدوم از پست‌های این تاپیک نباید به معنی پاسخ قطعی دانشگاه درباره دادن یا ندادن پذیرش به یه شخص تعبیر بشن. (البته همونطور که از اسم تاپیک مشخصه: شانس پذیرش..).
در نتیجه افرادی که تجربه کافی رو دارند می‌تونن نظر شخصی خودشون رو درباره احتمال یا شانس پذیرش سایر دوستان در اینجا اعلام کنن. ولی اگه در نهایت نتیجه‌ای غیر از اون هم شد نباید نظرات اون شخص رو دلیل بازخواست اون شخص قرار داد.
البته مدیران هم سعی می‌کنن جواب‌هایی که واقعن معقولانه نیستن رو از تاپیک حذف/ویرایش کنن.
با تشکر از همه دوستان :)

alipod
August 12th, 2012, 06:46 AM
با سلام
با لیسانس کامپیوتر و معدل 14/30 از دانشگاه ازاد و ایلتس 7 شانسم برای فوق از میلان یا تورین به زبان انگلیسی در مدیریتش چقدره
ممنون میشم راهنماییم کنید

IELTS
August 12th, 2012, 03:41 PM
من شنیده بودم که میلان زیر 15 قبول نمیکنه و برای همین فکر میکنم شانستون پایینه.

شما برای دانشگاه سپینزا اقدام کنی بهتره ...

دوست گرامی.
از شایعات حذر کنید. سایت رسمی دانشگاه polimi برای کشور Iran معدل 13.5 رو شرط قرار داده بنابراین دوستان با این معدل رو به بالا شانس دارند. اما اینکه چرا معدل 14 تا 15 ممکنه پذیرش نشوند بر می گردد به تعداد زیاد متقاضیان برای رشته خاص و دانشکده که همین دلیل بر رقابتی شدن و داشتن رزومه خوب می باشد. هر چند تصمیم گیرنه نهایی خود متقاضی می باشد که ایا اقدام کند یا خیر و به با قطعیت هیچ گاه نمیشه نظری داد. ازاد اندیش باشید
لطفاً نقش سازنده داشته باشیم.

IELTS
August 12th, 2012, 06:32 PM
جدی ؟ باید 13 باشه این که خیلی خوبه ...

ولی من فکر میکنم افراد زیادی هستن که بالای 14 هستن ...

دوست عزیز 13 خیر. اون معدلی که در پست قبل نوشتم مجدداً مطالعه فرمایید. اینکه دوستان زیادی با این معدل هستند بر میگرده به رزومه ان افراد و رقابتی که بین انها وجود خواهد داشت. به هر حال که امار امسال نشان داده رقابت زیادی بر سر دانشگاه POLIMI , POLITO وجود داره.

reza_mech
August 12th, 2012, 11:49 PM
سلام دوستان
من معدل کارشناسیم 15.11 مکانیک دانشگاه سراسریه .... نمره زبان آیلتسم 8.0 شد و یه کنفرانس بین المللی هم دارم با ساعات زیادی TA . ساله گذشته برای همین سپتامبر اقدام کردم اما reject شدم در صورتی که هم خو نه ایم با شرایطی کاملا مشابه ( تقریبا رزومه هامون یکی یود و اون معدلش چند صدم کمتر بود ) و خیلی ها رو دیدم که با رزومه پایین تر پذیرش گرفتن . البته وقتی reject شدم هنوز کنفرانس رو نداشتم و نمره زبانم هم نیومده بود ... حالا برای ترم دوم فرستادم به نظرتون پذیرش می گیرم ؟ Reject شدنم دفعه قبل تاثیری داره ؟ علتشم نمیدونم که چرا reject َشدم
+
آیا میشه پذیرش ترم دوم رو دیفر کرد برای سپتامبر سال بعد ؟
+
DSU َمال ترم دومی ها نمیشه ؟

aliharry
August 15th, 2012, 04:37 AM
با سلام
من دانشجوی مکانیک سیالات دانشگاه آزاد کرج هستم و
معدلم حدودآ 14 هست 30 واحد از درسم مونده و سعی میکنم معدلمو بیارم بالا یا همینقدر نگهش دارم.
IELTS 6 دارم که البته تا 4 ماه دیگه منقضی میشه.
می خواستم بدونم که احتمال بورس گرفتن از دانشگاههایی مثل pisa یا bocconi برای MBA و یا Aerospace engineering Milan چقدر هست.
لازمه دوباره امتحان IELTS بدم؟
ببخشید که اینهمه سوال پرسیدم با تشکر.

k4444a
August 15th, 2012, 08:38 PM
سلام دوستان
من معدل کارشناسیم 15.11 مکانیک دانشگاه سراسریه .... نمره زبان آیلتسم 8.0 شد و یه کنفرانس بین المللی هم دارم با ساعات زیادی TA . ساله گذشته برای همین سپتامبر اقدام کردم اما reject شدم در صورتی که هم خو نه ایم با شرایطی کاملا مشابه ( تقریبا رزومه هامون یکی یود و اون معدلش چند صدم کمتر بود ) و خیلی ها رو دیدم که با رزومه پایین تر پذیرش گرفتن . البته وقتی reject شدم هنوز کنفرانس رو نداشتم و نمره زبانم هم نیومده بود ... حالا برای ترم دوم فرستادم به نظرتون پذیرش می گیرم ؟ Reject شدنم دفعه قبل تاثیری داره ؟ علتشم نمیدونم که چرا reject َشدم
+
+

دوست عزیز مطمئنی رشته ای که میخواستی پذیرش بگیری زبان انگلیسی بوده ؟!!!! چون با شرایط خوبی که شما داری عجیبه که ریجکت شدی!!!! اگر برای همون رشته و دانشگاه مجددا اقدام کنید قطعا جواب جدیدی نخواهید گرفت مگر اینکه رزومتونو قوی تر کرده باشید که با توجه به کنفرانسی که به رزومتون اضافه کردید بستگی به این داره که این افزایش رزومه تا چه حد برای اون دانشگاه ارزشمند باشه که نظرشونو برگردونه!!!من پیشنهادم اینه که دانشگاههای دیگه رو هم علاوه بر این دانشگاه امتحان کنید تا شانستونو بالا ببرید!!! ضمنا تا جایی که من شنیدم dsu فقط واسه ترم اول میشه.

k4444a
August 15th, 2012, 08:41 PM
سلام دوستان
+
+

آهان ضمنا الان که دوباره داشتم متنتونو میخوندم متوجه شدم که شما بدون داشتن مدرک زبان اقدام به پذیرش کرده بودید!!!!!!دوست عزیز شما اگر پذیرفته میشدید باید به اون دانشگاه شک میکردیم :) بنظرم اگر دوباره اقدام کنید اینبار انشالله پذیرفته میشید!!!!البته تصمیم با خودتونه!!!!

mojtba
August 31st, 2012, 03:33 AM
سلام

من مدرک زبان انگلیسی ندارم اما دوره ی فوق لیسانسم رو دارم به انگلیسی می خوانم ( البته مدرک زبان روسی دارم و مسلطم) ,می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان الزامی هستش یا اینکه با تکیه به تحصیل به زبان انگلیسی میتونم برا دکترا پذیرش بگیرم یا نه ؟

IELTS
August 31st, 2012, 01:51 PM
سلام

من مدرک زبان انگلیسی ندارم اما دوره ی فوق لیسانسم رو دارم به انگلیسی می خوانم ( البته مدرک زبان روسی دارم و مسلطم) ,می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان الزامی هستش یا اینکه با تکیه به تحصیل به زبان انگلیسی میتونم برا دکترا پذیرش بگیرم یا نه ؟

دروود.
برای بسیاری از دانشگاههای ایتالیا زبان جزو اولویت نیست (البته به شرطی که در یک کشور انگلیسی زبان درس خوانده باشید) اما برای سفارت ایتالیا در ایران داشتن نمره زبان خیلی مهمه چون برای داشتن ویزا نیاز به نمره زبان دارید اما اگر در خارج از ایران هستنید و از سفارت کشور مورد نظر می خواهید اقدام کنید باز هم از اونجا سوال کنید شاید سیاست کاری اونها با ایران متفاوت باشه.

soodii
September 2nd, 2012, 06:04 PM
سلام من ترم آخر رشته حقوق هستم. دارم دوره آیلتس میگذرونم دانشگاه آزاد میخونم. لطفن کمکم کنید واسه ارشد حقوق جذا و جرم شناسی چطور میتونم تقاضای بورس کنم و زبان انگلیسی میتونم درخواست بدم و چطور اقدام کنم.؟

hamed118
September 3rd, 2012, 01:29 AM
با سلام
من دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک ساخت و تولید آزاد تبریز با معدل 16.35 هستم. دارای مدرک تافل با نمره 81 و جی آری 159Q,133v,3.5w نیز می باشم . میخواستم بدونم آیا شانسی برای گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاه های خوب ایتالیا رو دارم؟ البته دارای 2 مقاله داخلی و سابقه کاری نیز هستم.
باتشکر

Saje
September 6th, 2012, 10:03 AM
سلام من فارغ التحصیل در رشته ی مهندسی برق الکترونیک دانشگاه شیراز با معدل 13.76 هستم. ماه آینده امتحان آیلز میدم و روی 7 حساب کردم .میخاستم ببینم شانسی برای گرفتن پذیرش با فاند در مقطع ارشد در دانشگاهی از ایتالیا دارم یا نه؟مرسی

nima69
September 7th, 2012, 12:50 AM
راستی من میخوام امتحان استرنی رو شرکت کنم. ممنون میشم دانشگاهی که رشته های فوق لیسانس رو به زبان ایتالیایی داره رو معرفی کنین. برای art&design . بچه ها اگه کسی میتونه کمک کنه بیاد جواب بده. واقعا نمیدونم سوالامو از کجا جوابشو بگیرم. ممنون

azi19842003
September 7th, 2012, 01:17 AM
سلام من فارغ التحصیل در رشته ی مهندسی برق الکترونیک دانشگاه شیراز با معدل 13.76 هستم. ماه آینده امتحان آیلز میدم و روی 7 حساب کردم .میخاستم ببینم شانسی برای گرفتن پذیرش با فاند در مقطع ارشد در دانشگاهی از ایتالیا دارم یا نه؟مرسی

به نظر من شانس پذیرش خیلی به رزومه کسانی که همراه شما اپلای میکنند هم بستگی داره مثلا من با معدل 14 تو رشته کامپپیوتر تورین و میلان ریجکت شدم ولی رم و بولونیا پذیرش گرفتم ولی ترم گذشته کسی و میشناسم که با همین معدل 14 میلان پذیرش گرفته بود و یا با معدل 12/5 از تورین ..... از طرفی چیز های دیگه ای مثل نمره زبان تا حد خیلی زیادی میتونه کمک کنه ... بی شانس نیستید ولی حتما چند دانشگاه رو کنار هم اپلای کنید ... در مورد فاند که فاند خود دانشگاه که شانسش خیلی ضعیف هست ولی بورسی که بر اساس شرایط مالی داده میشه و بیرون از دانشگاه هست (مثل ایزو توی میلان) میتونید از اون بورس استفاده کنید که خیلی از بچه ها از این بورس استفاده میکنند (اگرچه همیشه صحبت این بوده که از سال اینده به خاطر وضعیت مالی بد ایتالیا برداشته میشه ولی تا الان که خیلی ها استفاده کردند شاید کم یا محدود شده باشه ولی بعضی از شهر ها مثل رم به طور کامل به بچه ها داده .... درسته که همه هزینه هارو پوشش نمیده ولی تا حد زیادی کمک میکنه) .. در مورد بورس یه تاپیک جدا توی همین قسمت ایتالیا هست که به طور کامل توضیح داده شرایطشو

rezvana
September 8th, 2012, 10:53 AM
سلام به همه دوستان
من ليسانس مترجمي زبان انگليسي از دانشگاه آزاد دارم با معدل 15.07 .
3 تا سئوال داشتم
1- شانس قبولي من براي رشته Engineering management دانشگاه پلي تكنيك ميلان در مقطع فوق ليسانس چقدره؟
2-اگه بخوام براي رشته هاي مهندسي يا معماري دانشگاه پلي تكنيك ميلان در مقطع كارشناسي اقدام كنم بايد حتماً تست آلفا بدم. با توجه به اينكه رشته دبيرستان من تجربي بوده آيا ميتونم اين امتحان رو پاس كنم؟
3- كدوم دانشگاههاي ايتاليا رشته Bussiness administration يا همون MBA رو داره؟
با تشكر

k2007kn
September 10th, 2012, 12:38 AM
س
سلام بجه ها
با شرايطي كه من دارم
ليسانس تغذيه آزاد معدل 70/14 ، فوق مهندسي صنايع غذايي آزاد معدل بدون پايان نامه 17 به بالا ( دو ماه ديگه دفاع دارم)
5 مقاله همايش ملي ،مدرك زبان هنوز ندارم ، ، شاغل در اداره غذا و دارو وزارت بهداشت
1- برای رشته هاي مرتبط با صنايع غذايي کدوم دانشگاه اقدام کنم بهترفاند میدن؟
2- اصلا صلاح هست بگم من كارمند رسمي دولت هستم يا نه؟ ممنون از راهنماييتون

IELTS
September 10th, 2012, 02:02 AM
با سلام
من دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک ساخت و تولید آزاد تبریز با معدل 16.35 هستم. دارای مدرک تافل با نمره 81 و جی آری 159Q,133v,3.5w نیز می باشم . میخواستم بدونم آیا شانسی برای گرفتن پذیرش و فاند از دانشگاه های خوب ایتالیا رو دارم؟ البته دارای 2 مقاله داخلی و سابقه کاری نیز هستم.
باتشکر

دروود.
دوست عزیز اگر بتونید نمره زبان بالاتری 90 بیارید احتمال اینکه بورس از دانشگاه پلیمی را بگیرید هست دقت کنید احتمال!! بیشتر دوستان باید معدل بالاتر و نمره زبان بهتری ارائه بدهند. در ضمن شانس پذیرش شما بالا است. تنها من بورسهای تحصیلی را تنها در دانشگاه پلی تکنیک میلان دیدم.

IELTS
September 10th, 2012, 02:05 AM
سلام به همه دوستان
من ليسانس مترجمي زبان انگليسي از دانشگاه آزاد دارم با معدل 15.07 .
3 تا سئوال داشتم
1- شانس قبولي من براي رشته Engineering management دانشگاه پلي تكنيك ميلان در مقطع فوق ليسانس چقدره؟
2-اگه بخوام براي رشته هاي مهندسي يا معماري دانشگاه پلي تكنيك ميلان در مقطع كارشناسي اقدام كنم بايد حتماً تست آلفا بدم. با توجه به اينكه رشته دبيرستان من تجربي بوده آيا ميتونم اين امتحان رو پاس كنم؟
3- كدوم دانشگاههاي ايتاليا رشته Bussiness administration يا همون MBA رو داره؟
با تشكر

دروود بر شما فرهیخته عزیز.

1- شانس شما خوب است منتها این رشته جزو رشته های پر متقاضی است بنابراین در کنار معدل نمر زبان و سایر مدارکی که شانس رزومه شما را بالا میبره ممکنه درصد پذیرش شما را هم بالا ببره
2- در مقطع فوق نیازی به تست الفا نیست.
3- بیشتر دانشگاهها برگزار می کنند بجز دانشگاهها ی صنعتی.

majiddelbandam
September 11th, 2012, 02:01 PM
سلام دوستان
من از پلی تکنیک میلان بورس شدم و همه مدارکم تایید شده/فقط مونده مدرک زبان
میدونم که آیلتس 6 میخوان ولی به نظرتون با 5.5 واسه مستر میتونم اپلای کنم
نمیخوام هم ازشون وقت برای امتحان مجدد بگیرم
با همین 5.5 میتونم؟
ممنونم

arvejh
September 11th, 2012, 10:35 PM
سلام دوستان
من فوق لیسانس صنایع دستی دارم معدل دوره کارشناسیم 17 و معدل ارشدم 19/50 دانشگاه الزهرا هست و در حال حاضر دارم ترم 2 ایتالیایی و آیلتس رو باهم می خونم . آیا شانسی برای پذیرش و گرفتن کمک هزینه تحصیلی برای مقطع دکتری دارم؟
اگر راهنماییم کنید ممنون میشم

majiddelbandam
September 12th, 2012, 11:58 AM
سلام دوستان
با همین 5.5 میتونم؟
ممنونم

eajj
September 12th, 2012, 12:39 PM
سلام دوستان
با همین 5.5 میتونم؟
ممنونم

سلام مجید جان والا تا جایی که بنده اطلاع دارم این نمره رو در نخست شما باید به سفارت ارایه بدید که اونهم معمولا سخت گیری میکنه :embarrassed:

mahmoq
September 12th, 2012, 10:56 PM
سلام ... من واسه یه استادی توی دانشگاه جنوا ایمیل دادم و بعد چان وقت بهم ایمیل داده و گفت که از رزومه ام خوشش اومده و میخاد من رو ساپورت کنه بعد گفت که دوس داره واسه دکترا اونجا اقدام کنم و گفت اپلیکیشن آنلاین رو انجام بده ... الان یه چند تا فایل میخواد :
declaration of wroth - دقیقا منظور چیه ؟ اگه گردش مالی منظورهشه ... چقد باید باشه ؟ وقتی وارد بخش آپلود declaration of wroth و degree certificate دانشگاه میشم این متن میاد ! از ددلاین چیزی نمونده و فک کنم این پوزیشن رو از دست بدم ... درسته ؟

If the Italian diplomatic or consular office does not provide the documentation in time to apply, one should enclose all the documentation available.
The consequent decree of equivalence shall be accepted on condition that the legal translation and the "Declaration of Worth" be presented within the deadline for enrolment on the courses for the candidates admitted.

iraniirani
September 14th, 2012, 03:40 PM
سلام

من لیسانس بهداشت از دانشگاه تهران با معدل 18.4 و 4 سال سابقه کار مرتبط دارم، نمره زبان toefl ibt: 89،دوره های آموزشی مدیریتی زیادی هم گذراندم، می خوام برای ارشد در رشته هایی مثل بهداشت یا مدیریت خدمات بهداشتی اقدام کنم، ممنون میشم راهنماییم کنید که برای کدوم دانشگاه ها (مستر به زبان انگلیسی) میتونم اقدام کنم و آیا شانسی برای گرفتن فاند در دوره مستر از یکی ار دانشگاه های ایتالیا دارم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

mojaradi
September 15th, 2012, 01:25 PM
سلام به همه دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید
2 ریکامند
آیلتس 6.5
آیا شانس پذیرش تورین دارم؟؟چه رشته ای؟؟

shayanss
September 17th, 2012, 11:56 PM
من با دیپلم 14.5 می تونم کارشناسی مهندسی مکانیک تو یه دانشگاه اینگلیسی زبان ایتالیا بخونم یا نه آیلتس 6 می تونم بگیرم برای دوره ی کارشناسی امکان پذیر است ؟؟؟؟

ممنون می شم راهنمایی کنید ......

azi19842003
September 18th, 2012, 02:54 AM
سلام دوستان
با همین 5.5 میتونم؟
ممنونم

بله امکان داره ... حتما از طریق سفارت پیگیری کنید

azi19842003
September 18th, 2012, 03:05 AM
سلام به همه دوستان
لطفا منو راهنمایی کنید
2 ریکامند
آیلتس 6.5
آیا شانس پذیرش تورین دارم؟؟چه رشته ای؟؟

من با دیپلم 14.5 می تونم کارشناسی مهندسی مکانیک تو یه دانشگاه اینگلیسی زبان ایتالیا بخونم یا نه آیلتس 6 می تونم بگیرم برای دوره ی کارشناسی امکان پذیر است ؟؟؟؟

ممنون می شم راهنمایی کنید ......

میلان که شرط معدل داره و فقط بچه های بالای معدل 13/50 متوانند اپلای کنند تورین هم امسال مخصوصا برای رشته های انگلیسی زبان سخت گیری خودشو داشت من با معدل 14 هم از میلان ریجکت شدم و هم از تورین .. البته یه رزومه قوی و مدرک زبان بالا هم میتونه خیلی تاثیر گزار باشه برای پذیرش ..در صورتی که سال قبل میشناسم با معدل 12/30 از تورین و 14 از میلان پذیرش گرفته بودندتوی رشته خودم کامپیوتر .. من احساس میکنم شانس پذیرش به رزومه افرادی هم که همرا شما اپلای میکنند خیلی بستگی داره پس نمیشه قاطع گفت پذیرش می گیرید یا نه ... ولی توصیه من اینه مه حتما اپلای کنید شانستون رو لمتحان کنید ..سعی کنید نمره زبان بالا بگیری 6 کافیه ولی هرچی بال تر خوب یه نکته مثبت تو رزومه است .... و پیشنهاد من اینه سعی کنید حتما توی رشته خودتون دانشگاه های غیر از میلان و تورین هم پیدا کنید و اونجا ها هم اپلای کنید و شانستون رو محدود به میلان و تورین نکنید
اگر هم فقط میخواهی برای ایتالیا اپلای کنید اینکه تو این مدت زبان ایتالیایی بخوانید و رشته های ایتالیایی زبان رو شرکت کنید می تونه گزینه خوبی باشه .. چون پذیرش برای رشته های ایتاایایی زبان خیلی اسون تر از انگلیسی زبان هست

*** از دیپلم فقط میتوانید ایتالیایی بخوانید و رشته های ایتالیایی زبان را شرکت کنید در مقطع کارشناسی امکان انگلیسی خواندن در ایتالیا نیست

eajj
September 18th, 2012, 09:20 PM
میلان که شرط معدل داره و فقط بچه های بالای معدل 13/50 متوانند اپلای کنند تورین هم امسال مخصوصا برای رشته های انگلیسی زبان سخت گیری خودشو داشت من با معدل 14 هم از میلان ریجکت شدم و هم از تورین .. البته یه رزومه قوی و مدرک زبان بالا هم میتونه خیلی تاثیر گزار باشه برای پذیرش ..در صورتی که سال قبل میشناسم با معدل 12/30 از تورین و 14 از میلان پذیرش گرفته بودندتوی رشته خودم کامپیوتر .. من احساس میکنم شانس پذیرش به رزومه افرادی هم که همرا شما اپلای میکنند خیلی بستگی داره پس نمیشه قاطع گفت پذیرش می گیرید یا نه ... ولی توصیه من اینه مه حتما اپلای کنید شانستون رو لمتحان کنید ..سعی کنید نمره زبان بالا بگیری 6 کافیه ولی هرچی بال تر خوب یه نکته مثبت تو رزومه است .... و پیشنهاد من اینه سعی کنید حتما توی رشته خودتون دانشگاه های غیر از میلان و تورین هم پیدا کنید و اونجا ها هم اپلای کنید و شانستون رو محدود به میلان و تورین نکنید
اگر هم فقط میخواهی برای ایتالیا اپلای کنید اینکه تو این مدت زبان ایتالیایی بخوانید و رشته های ایتالیایی زبان رو شرکت کنید می تونه گزینه خوبی باشه .. چون پذیرش برای رشته های ایتاایایی زبان خیلی اسون تر از انگلیسی زبان هست

*** از دیپلم فقط میتوانید ایتالیایی بخوانید و رشته های ایتالیایی زبان را شرکت کنید در مقطع کارشناسی امکان انگلیسی خواندن در ایتالیا نیست

دقیقا به نظرمن واقعا اگه کسی نیتش خوندن توی ایتالیا باشه یادگیری ایتالیایی که نهایتا 6 ماهه به حد مورد نظر سفارت میرسه خیلی به صرفه تره تا تافل گرفتن چون در اون صورت گزینه هاتونم بیشتر میشه و امکان پذیرش هم خیلی بیشتر

omidr1370
September 19th, 2012, 01:33 PM
سلام دوستان عزیز
من در حال خوندن ترم 9 صنایع شریفم که 5 ساله تموم میشه درسم. معدلم 14 است. هنوز هیچ اقدامی برای اپلای نکردم. نامزدم هم با وضعیت من و معدل 16. می خواستم بدونم امکان این که از پلی تکنیک میلان پذیرش بگیریم دوتایی چقدره. ارزششو داره اصن که وقت بذاریم؟ با توجه به اینکه نیازمند بورس هم هستیم، آیا بمون تعلق میگیره؟ هزینه ها چقدری میشه برامون؟ من تو خود سایت دانشگا و فروم گشتم، اطلاعات یا قدیمی بود یا خیلی خیلی کلی، چون هیچ دیدی هم نداریم از هزینه ها. اصلن به نظر شما چند درصد امکان داره ما بتونیم بورس شیم؟ کدوم بورس؟ اگه بورس شیم، چقدر دیگه باید هزینه کنیم؟ خوابگاه مناسبی واسه ما پیدا میشه؟ هزینه خوابگاه های دو اتاقه برای یکسال نفری 5000 یوروئه حدودن یا هر دونفر میشه 5000؟
واقعن عذز می خوام که اینقدر سوال می پرسم، چون میخوام بدونم متمرکز بشم رو اپلای و انگلیسی خوندن واسه تافل یا کنکور؟
موسسه مناسبی برای راهنمایی ما سراغ دارین؟
بازم ممنون با اینکه یه عالمه سوال دیگم دارم که جواب دقیق واسشون ندارم
سلام
یهو می گفتین بیاین واسم اپلای کنین بهتر بود(شوخی کردم)
هر دوتون شانس دارین ولی خوب شانس نامزدتون بیشتره شما هم شانس دارین کلا به این صورته که اونها حداقل معدل رو برای ایرانیها 13.5گذاشتن حالا هرچه بیشتر بهتر باید دید بقیه افرادی که اپلای می کنند اوضاعشون چه جوریه بعضی ها بودن با همون 13.5هم پذیرش گرفتن بعضی ها هم بودن که با بالاتر نتونستن.
در مورد بورس هم به تایپیک مربوطه مراجعه کنید و خودتون 50-60 صفحه آخر رو بخونین می فهمین که اوضاع چه جوریاست
ولی یک توصیه که می کنم اینه که خیلی در مورد هزینه ها حالت ایده آل رو در نظر نگیرین به طور مثال نگین خوب بورس که گیرم میاد ارز دولتی هم که میدن خوب پس دیگه حله . یه مقداری باید مهندسی رفتار کرد.
در مورد هزینه ها هم :
شهریه دانشگاه سالی 3300یورو
هزینه ماهیانه800تا1000یورو برای هر نفر(یه رنجه که اکثرا قبولش دارن)

rezvana
September 21st, 2012, 03:39 AM
دروود بر شما فرهیخته عزیز.

1- شانس شما خوب است منتها این رشته جزو رشته های پر متقاضی است بنابراین در کنار معدل نمر زبان و سایر مدارکی که شانس رزومه شما را بالا میبره ممکنه درصد پذیرش شما را هم بالا ببره
2- در مقطع فوق نیازی به تست الفا نیست.
3- بیشتر دانشگاهها برگزار می کنند بجز دانشگاهها ی صنعتی.

ممنون از پاسخ شما. باتوجه به اینکه مدرک من زبان هست آیا بازم شانس پذیرش دارم یا خیر؟

emadii
September 21st, 2012, 01:25 PM
سلام دوستان عزیز .من ترم 4 ارشد مهندسی محیط زیست گرایش آلودگی محیط زیست هستم.معدل 17 از دانشگاه علوم و تحقیقات.واسه دکترا میخواستم برم ولی هیچ اطلاعاتی ندارم .و اسفند هم دفاع میکنم.خودم نظرم اسپانیا و ایتالیاست ولی دوستانم بهم پیشنهاد دادن جاهای بهتر از اینا میشه رفت! اگه کسی واسه دکتری اقدامکرده و میتونه کمکم کنه ممنون میشم .مقاله ای هم ندارم ولی موضوع پایان نامه ام نانو هست و احتمالا 1 isi بیرون میاد.کمکم کنید که با شرایط من کجا بهترین جای ممکن هستش؟

IELTS
September 21st, 2012, 03:05 PM
ممنون از پاسخ شما. باتوجه به اینکه مدرک من زبان هست آیا بازم شانس پذیرش دارم یا خیر؟

Dear Friend
I am n't sure about it but if you want to begin to study in bachelor again. you'd better to concentrate on Italian language because your chance is better than English language
If you choice your university don't hesitate to contact them for more question

melina64
September 21st, 2012, 11:08 PM
سلام. شرایط من به این صورت است:
1- معدل کارشناسی ارشد 17.52 از دانشگاه تریبت مدرس
2- رشته : مهندسی شیمی
3- مقاله : 1 مقاله داخلی
مدرک زبان: ندارم (دارم می خونم برای تافل)
آیا میتونم برای دکترا بورس بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید.

zizu
September 24th, 2012, 03:18 PM
ســـــلام به همگی !

من در مورد تغییر رشته از کارشناسی به کارشناسی ارشد سوال داشتم کسی می تونه کمکم کنه؟

من ایران معدن خوندم اما می خوام ارشد یه رشته دیگه دیگه بخونم. این کار تا چه حدی شدنیه و اینکه محدودیتی تو انتخاب رشته جدیدم (ارشد) هست؟

shahla_em
September 24th, 2012, 03:27 PM
ســـــلام به همگی !

من در مورد تغییر رشته از کارشناسی به کارشناسی ارشد سوال داشتم کسی می تونه کمکم کنه؟

من ایران معدن خوندم اما می خوام ارشد یه رشته دیگه دیگه بخونم. این کار تا چه حدی شدنیه و اینکه محدودیتی تو انتخاب رشته جدیدم (ارشد) هست؟

با سلام
خیلی بستگی به رشته ای داره که می خواید اپلای کنید
اگه منظورتون نفته شدنی هستش
البته به معدلتون هم بستگی داره

zizu
September 24th, 2012, 03:43 PM
با سلام
خیلی بستگی به رشته ای داره که می خواید اپلای کنید
اگه منظورتون نفته شدنی هستش
البته به معدلتون هم بستگی داره

مرسی از شما !
معدلم 15.5 هست اما دوست داشتم economy یا مدیریت محیط زیست که تو ایران بهش HSE میگن بخونم .
البته نفت آلترناتیو خوبی هست برام.

و خوب تا حدی هم سخت نبودن رشته مهمه واسم

SaraNili
September 25th, 2012, 04:06 PM
سلام دوستان من لیسانس نرم افزار دارم و میخوام ایتالیا دکوراسیون داخلی بخونم الان هم جهاد دوره های دکوراسیون داخلی رو میرم ولی بیشتر دانشگاه ها برای ارشد رشته ی مرتبط میخوان کی میدونه باید چه کاری انجام بدم و کدوم دانشگاه میتونم برای ارشد اقدام کنم

parsaparin
September 27th, 2012, 02:12 AM
سلام خدمت دوستان
بنده دانشجوی ترم 7 مهندسی عمران دانشگاه دولتی با معدل 14
1 مقاله isi دارم
ibt =82
به نظر شما شانس پذیرش با فاند در دانشگاه پلی تکنیک میلان را دارم ؟

لطفا راهنمایی کنین

reza_badkonaki
September 27th, 2012, 02:16 AM
سلام خدمت دوستان
بنده دانشجوی ترم 7 مهندسی عمران دانشگاه دولتی با معدل 14
1 مقاله isi دارم
ibt =82
به نظر شما شانس پذیرش با فاند در دانشگاه پلی تکنیک میلان را دارم ؟

لطفا راهنمایی کنین

فاند رو احتمال زیاد نمیگیرید اما پذیرش رو میدن !

sune
September 27th, 2012, 10:26 PM
دوستان عزیز
من می خوام برای برادرم واسه پذیرش معماری اقدام کنم.
الان دانشجوی عمران هست این جا ولی می خواد تغییر رشته بده.معدل پیش دانشگاهی چقدر تو پذیرش تاثیر داره؟ معدلش 5/13 بوده.کدوم شهرو دانشگاه به نظرتون از نظر شرایط پذیرش و زندگی بهتره؟

Davidiyya
September 29th, 2012, 11:22 AM
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

به نظر شما با توجه به وضعیت زیر، شانس گرفتن پذیرش برای دکتری سینما و یا مطالعات فیلم از کدام دانشگاه ها بیشتر است.

IELTS
September 30th, 2012, 12:36 PM
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

به نظر شما با توجه به وضعیت زیر، شانس گرفتن پذیرش برای دکتری سینما و یا مطالعات فیلم از کدام دانشگاه ها بیشتر است.

Dear Friend
I guess, most of universities for your majors are taught in Italian language but I have found some universities which are relevant to your majors.
link1 (http://www.operacademyverona.org/index.php?form_id_pagine=2)
link2 (http://www.italian-design-academy.com/site/en/home/programs/ma-programs/film-and-new-media/faculty.html)

boxter
September 30th, 2012, 03:57 PM
کسی جواب من رونمی دونه؟
:confused:
سلام نمره زبان جزو مهمترین پارامتر ها برای پذیرش هست
دانشگاه های که معماری دارن

دانشگاه Milan (http://www.arch.polimi.it)
دانشگاه Venice (http://www.iuav.it/architettura)
دانشگاه Torino (http://www.archi2.polito.it)
دانشگاه Florence (http://www.arch.unifi.it)
دانشگاه Naples Federico II (http://www.architettura.unina.it)
دانشگاه Bologna (http://www.arch.unibo.it)
دانشگاه Bari

Davidiyya
October 1st, 2012, 10:50 AM
Dear Friend
I guess, most of universities for your majors are taught in Italian language but I have found some universities which are relevant to your majors.
link1 (http://www.operacademyverona.org/index.php?form_id_pagine=2)
link2 (http://www.italian-design-academy.com/site/en/home/programs/ma-programs/film-and-new-media/faculty.html)

Dear Friend, Your advice would be very helpful to me and thanks indeed for your time

alireza_babaee
October 1st, 2012, 08:23 PM
لیست 70 رشته به زبان انگلیسی-مقطع کارشناسی -کشور ایتالیا:
http://www.bachelorsportal.eu/students/search-results/?params=bc9tDsIgDAbgu_QEQ50f3WFMIw1pNksCTEOW3V1wms 3Ef7zw9ANC0-AU8YIQ2InXq1joBE0X8YjggzhRWIJ6ZaYazgg956cPNtbYIkii Idezade3a_I9ayGEBifB5sfOBR82OCa-_7Wy2Abh5kdNIX93bIs5IVh2gfldWv5SqUEYSN1Ijj923y3XMY 02l1EU0sbvEGhIHJSSPNZO8ws%253Dzc692d3c8&start=0&length=10

البته اگر بگردید باز هم پیدا می کنید تو سایت ها و منابع دیگه

مطمئن نيستم ولي فكر كنم سفارت براي ليسانس فقط براي دوره هاي زبان ايتاليايي ويزا ميده بنابراين فقط از طريق امتحان زبان ايتاليايي ميتونيد اقدام كنيد. بازهم بيشتر تحقيق كنيد.

sune
October 1st, 2012, 09:24 PM
سلام نمره زبان جزو مهمترین پارامتر ها برای پذیرش هست
دانشگاه های که معماری دارن

دانشگاه Milan (http://www.arch.polimi.it)
دانشگاه Venice (http://www.iuav.it/architettura)
دانشگاه Torino (http://www.archi2.polito.it)
دانشگاه Florence (http://www.arch.unifi.it)
دانشگاه Naples Federico II (http://www.architettura.unina.it)
دانشگاه Bologna (http://www.arch.unibo.it)
دانشگاه Bari

مرسی از پاسختون.ببخشد نمره زبان منظورتون همون کلاس های ایتالیائی مدرسه ایتالیائی هست ؟

alireza_babaee
October 1st, 2012, 09:33 PM
سلام
من براي مستر عمران به انگليسي ميخواستم اقدام كنم
معدل حدود 14 از علم و صنعت با مقاله و كار پژوهشي و غيره
براي پلي تكنيك ميلان و بولونيا ميخواستم ببينم شانس پذيرشم چقدره؟

آيا دانشگاه ديگه اي هم مستر عمران به انگليسي در ايتاليا ارائه ميده؟

كشورهاي ديگه اروپايي با هزينه كم (نه مثل سوئد و انگليس) كه مستر عمران به انگليسي دارند را هم اگر ميشناسيد معرفي كنيد
ممنون

IELTS
October 2nd, 2012, 03:30 PM
مرسی از پاسختون.ببخشد نمره زبان منظورتون همون کلاس های ایتالیائی مدرسه ایتالیائی هست ؟

If you want to apply for English language universities as my friend said, you must got high score in international English examination but if you want to apply for Italian language that it isn't so hard

IELTS
October 2nd, 2012, 03:35 PM
سلام
من براي مستر عمران به انگليسي ميخواستم اقدام كنم
معدل حدود 14 از علم و صنعت با مقاله و كار پژوهشي و غيره
براي پلي تكنيك ميلان و بولونيا ميخواستم ببينم شانس پذيرشم چقدره؟

آيا دانشگاه ديگه اي هم مستر عمران به انگليسي در ايتاليا ارائه ميده؟

كشورهاي ديگه اروپايي با هزينه كم (نه مثل سوئد و انگليس) كه مستر عمران به انگليسي دارند را هم اگر ميشناسيد معرفي كنيد
ممنون

Dear Friend
at first, if you don't have English certificate record you can't apply for polimi but You have a great chance to get admission of UNIBO for next year. Secondly, I strong recommend you apply for another EU country suck as: Germany and Belgium which tuition fees are so cheap there

amir529
October 3rd, 2012, 01:27 PM
درود به دوستان
من مشکلی که دارم اینه که با کارشناسیِ عمران میخوام ارشدم رو معماری بخونم در ایتالیا . آیا از دوستان کسی هست که منو توی این راه کمک کنه ؟ به شدت سردرگم شدم!! دانشگاه آزاد هم هستم + اینکه ترم آخرم...
آیا باید درسایی رو به صورت پیش نیاز بگذرونم؟؟ با مدرک دانشگاه آزاد میتونم توی دانشگاههای ایتالیا واسه ارشد معماری چذیرفته بشم یا نه؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین

reza_mech
October 3rd, 2012, 02:40 PM
درود به دوستان
من مشکلی که دارم اینه که با کارشناسیِ عمران میخوام ارشدم رو معماری بخونم در ایتالیا . آیا از دوستان کسی هست که منو توی این راه کمک کنه ؟ به شدت سردرگم شدم!! دانشگاه آزاد هم هستم + اینکه ترم آخرم...
آیا باید درسایی رو به صورت پیش نیاز بگذرونم؟؟ با مدرک دانشگاه آزاد میتونم توی دانشگاههای ایتالیا واسه ارشد معماری چذیرفته بشم یا نه؟
ممنون میشم اگه کمکم کنین
تا اونجاییکه من میدونم اکثر دانشگاه ها برای مستر معماری نمونه کار '(potofilo )نیاز دارن که شما اونو نداری .
+
از لحاظ مدرک دانشگاهی مشکلی نداری و میگم معماری علاوه بر رزومه ی خوب نیاز به نمونه کار خوب هم داره

haaaji
October 4th, 2012, 12:49 AM
سلام دوستان .من لیسانس برق قدرت معدل 16 با 3تا مقالهisi ار دانشگاه تهران جنوب هستم واسه ارشد 2تا رشته energy engineering for an invironmentally sustainable world دانشگاه دی میلانو وmba in energy and sustainable developement در دانشگاهlink campus پیدا کردم شانس فاند دارم؟اصلا ایتالیا واسه ارشد فاند داره؟مرسی

alireza_babaee
October 4th, 2012, 02:57 AM
Dear Friend
at first, if you don't have English certificate record you can't apply for polimi but You have a great chance to get admission of UNIBO for next year. Secondly, I strong recommend you apply for another EU country suck as: Germany and Belgium which tuition fees are so cheap there

مرسي
من آيليتس 6.5 دارم و تقريبا تمام مداركم حاضره
شانس ميلانم چقدره؟
و اينكه بورس DSU را ميشه روش حساب كرد؟
در مورد كشورهاي ديگه اروپايي مثل آلمان،‌بلژيك و اتريش شانس ويزا مثل ايتاليا بالا هست يا نه؟

omar
October 4th, 2012, 05:06 AM
سلام ومن تازه با سایت اشنا شدم ومی خواستم بدونم با توجه به رزومم برای تورین شانس دارم
1. تالیف دو جلد کتاب مرتبط با رشته
2.معدل لیسانس 15 علوم تحقیقات رشته مهندسی نفت گرایش حفاری
3.3مقاله isi (یکی چاپ شده مابقی under re)
4. 3 کنفرانس (1 بین المللی 2 ملی)
5. 6 ماه سابقه ta
6.ielts 6.5

reza_mech
October 4th, 2012, 10:47 AM
سلام ومن تازه با سایت اشنا شدم ومی خواستم بدونم با توجه به رزومم برای تورین شانس دارم
1. تالیف دو جلد کتاب مرتبط با رشته
2.معدل لیسانس 15 علوم تحقیقات رشته مهندسی نفت گرایش حفاری
3.3مقاله isi (یکی چاپ شده مابقی under re)
4. 3 کنفرانس (1 بین المللی 2 ملی)
5. 6 ماه سابقه ta
6.ielts 6.5

سلام دوست عزیز شما برای میلان هم شانس بسیار بالایی داری .. تورین که میشه گفت پذیرشت قطعیه ...
به نظر من برای میلان اقدام کن پذیرش میگیری برای بورس هم شانس داری

reza_mech
October 4th, 2012, 08:27 PM
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟
سلام دوست عزیز
شما شانس فاند دارید ... البته به نمره زبانتون و موضوعات مقاله هاتون و همچنین باقی افرادی که با شما رزومه میفرستند بستگی داره
بفرستید ایشالا فاندم به راه میشه

IELTS
October 4th, 2012, 10:55 PM
مرسي
من آيليتس 6.5 دارم و تقريبا تمام مداركم حاضره
شانس ميلانم چقدره؟
و اينكه بورس DSU را ميشه روش حساب كرد؟
در مورد كشورهاي ديگه اروپايي مثل آلمان،‌بلژيك و اتريش شانس ويزا مثل ايتاليا بالا هست يا نه؟

I guess, you have a good chance to get admission of Polimi but As I said, you can try for another countries like ... In meantime, It might be dangerous for getting visa for Germany not Belgium and Austria
In My opinion, it is great chance to take chance for them. You know, The Italy has bad status in economic crisis therefore, there is no strong reason to take DSU scholarship so that you think

arshia.mio
October 14th, 2012, 01:06 AM
سلام
بچه ها میشه بگین من شانس پذیرش برای دانشگاه های ایتالیا دارم یا نه ؟!
اگه بتونید اسم دانشگاه هایی که شانسم بالاتره هم بگید ممنون می شم.

لیسانس عمران - دانشگاه آزاد
معدل : 14.46
4 تا مدرک فنی حرفه ای ( Etabs, AutoCAD, Safe, Contact Manager )
2 تا ریکام از استادام
2 سال سابقه کاری+توصیه نامه
آیلتسم 3 ماه دیگه میدم، احتمالا 6 یا 6.5 می شم

ممنون

reza_mech
October 14th, 2012, 01:22 AM
سلام
بچه ها میشه بگین من شانس پذیرش برای دانشگاه های ایتالیا دارم یا نه ؟!
اگه بتونید اسم دانشگاه هایی که شانسم بالاتره هم بگید ممنون می شم.

لیسانس عمران - دانشگاه آزاد
معدل : 14.46
4 تا مدرک فنی حرفه ای ( Etabs, AutoCAD, Safe, Contact Manager )
2 تا ریکام از استادام
2 سال سابقه کاری+توصیه نامه
آیلتسم 3 ماه دیگه میدم، احتمالا 6 یا 6.5 می شم

ممنون

ایتالیا برای مستر انگلیسی فقط تو دانشگاه پلی تکنیک میلان و تورین رو داره که انشالا با یه نمره زبان خوب برای جفتشون شانس دارید
از طریق سایت دانشگاه و تاپیک های مرتبط به هر دانشگاه باقی سوالاتتون رو پیگیری کنید
موفق باشید

arshia.mio
October 14th, 2012, 12:54 PM
ایتالیا برای مستر انگلیسی فقط تو دانشگاه پلی تکنیک میلان و تورین رو داره که انشالا با یه نمره زبان خوب برای جفتشون شانس دارید
از طریق سایت دانشگاه و تاپیک های مرتبط به هر دانشگاه باقی سوالاتتون رو پیگیری کنید
موفق باشید

ممنون بابت پاسختون

من دانشگاه تورین رو چک کردم ولی مثه اینکه متاسفانه برای رشته عمران کورسی نداره به زبان انگلیسی

http://international.polito.it/en/courses/programs_entirely_taught_in_english/bs_and_ms_in_english

اما دانشگاه بلونیا و پلی تکنیک دارن. بازم ممنون

IELTS
October 14th, 2012, 04:41 PM
ممنون بابت پاسختون

من دانشگاه تورین رو چک کردم ولی مثه اینکه متاسفانه برای رشته عمران کورسی نداره به زبان انگلیسی

http://international.polito.it/en/courses/programs_entirely_taught_in_english/bs_and_ms_in_english

اما دانشگاه بلونیا و پلی تکنیک دارن. بازم ممنون

دروود.
دوست عزیز چه کسی گفته تورین عمران رو به انگلیسی ارائه میکنه؟؟ تنها به ایتالیایی هست. 2 دانشگاه میلان و بولونیا و دانشگاه پادوا رشته عمران محیط زیست را به انگلیسی ارائه می کنند.