PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فقط اعلام نتایج پذیرش

fata
July 29th, 2011, 11:14 AM
لطفا نتایج shortlist و مصاحبه و CV خودتون را با بقیه شر کنید.

fata
July 29th, 2011, 10:07 PM
باتوجه به سابقه ای که از دیگر دوستان دیدم، نتایج Shortlist باید حدود 5 آگوست اعلام بشه.

fata
July 31st, 2011, 07:38 PM
دوستانی که برای ژانویه 2012 اقدام کردن، حداقل خودشونو معرفی کنن تا این تاپیک روی دور بیافته.

minami
July 31st, 2011, 11:04 PM
سلام من هم برای ژانویه اقدام کردم منتها از طریق خود دانشگاه NUS فکر کنم توی اکتبر نتایج بیاد.

roshandel
August 1st, 2011, 03:45 PM
سلام
من برای مصاحبه شورت لیست شدم و ایمیلش هم امروز بهم رسیده
اینم متنش، فقط نمیدونم چیکار باید بکنم الآن
We are pleased to inform you that you have been short-listed for a face to face interview in Singapore, for the Singapore International Graduate Award (SINGA) January 2012 intake. The interview will be held in 30 Biopolis Street, Matrix Building Level 3, Singapore 138671.

Interviews have been scheduled on 9 September 2011 and 14 September 2011. Please confirm your choice of the date of your interview via email as soon as possible. ALL replies have to be received before 8 August 2011. More information about the interview timing and accommodation will be sent once attendance is confirmed.

fata
August 1st, 2011, 04:43 PM
تبریک میگم. باید هرچه سریعتر برای ویزای سنگاپور اقدام کنید. اگر امکان داره رزومه تحصیلیتون رو هم بگید.

roshandel
August 1st, 2011, 05:21 PM
من لیسانس مهندسی عمران - عمران از دانشگاه صنعتی امیر کبیر
رتبه سوم بین ۶۳ نفر
دارای گواهینامه فارغ‌التحصیلی ممتاز
معدل کل ۱۶.۵۶ از ۲۰
تافل ۹۵

بنظرتون بهتره همین الآن باید برم اقدام کنم یا بهتره وایسم تا یکی دیگه هم پیدا بشه تا باهم دنبال کارش بریم؟؟
کسی میدونه کل هزینه‌ها حدوداً چقدر میشه؟ بخصوص هزینه بلیط و هتل

mz62
August 1st, 2011, 08:33 PM
من لیسانس مهندسی عمران - عمران از دانشگاه صنعتی امیر کبیر
رتبه سوم بین ۶۳ نفر
دارای گواهینامه فارغ‌التحصیلی ممتاز
معدل کل ۱۶.۵۶ از ۲۰
تافل ۹۵

بنظرتون بهتره همین الآن باید برم اقدام کنم یا بهتره وایسم تا یکی دیگه هم پیدا بشه تا باهم دنبال کارش بریم؟؟
کسی میدونه کل هزینه‌ها حدوداً چقدر میشه؟ بخصوص هزینه بلیط و هتل

منظورتون از اینکه یکی دیگه هم پیدا بشه تا با هم دنبال کارش بریم چیه؟؟؟!!!! واسه اقدام کردن برای ویزا که بودن یا نبودن کس دیگه نقشی نداره!!! اگرچه زمان خوبی دارید ولی خیلی هم گرفتن ویزا رو به تعویق نندازید. دور قبل بچه هایی بودند که اوکی شدن ویزاشون 4 هفته طول کشیده بود. در مورد هزینه بلیط که خب بستگی به ایرلاین و زمانش میتونه خیلی متغیر باشه. ولی الان بعید میدونم زیر 900000تومن بلیط گیرتون بیاد. در مورد هتل هم که 2 شب رو خود سینگا براتون هتل رزرو میکنه. اگه بخواین بیشتر بمونید که توصیه میکنم این کارو بکنید، اونوقت خیلی خوبه اگه بتونید با یکی دیگه از بچه ها هماهنگ بشید که هزینه هاتون واسه هتل کمتر بشه. اگه همون هتل دوره قبل رو براتون رزرو کنن (Fragrance Hotel-Ocean View) شبی 150 دلار بود واسه اتاق 2 تخته. البته جاهای دیگه هتل یا هاستل ارزون تر هم میتونید پیدا کنید. حتما میدونید که روز مصاحبه، سینگا 700 دلار سنگاپور به عنوان کمک هزینه بهتون میده. بچه ها تو تاپیک مصاحبه اگوست 2011 اطلاعات خوبی گذاشتن که پیشنهاد میکنم حتما اونا رو بخونید

fata
August 1st, 2011, 11:03 PM
یه سوال داشتم از دوستان با تجربه. نتایج shortlist در یک روز اعلام میشه یا اینکه در طی چند روز؟
در ضمن اگر شخص دیگه ای shortlist شده اطلاعاتشو در اختیارمون بگذاره.

metzaking
August 3rd, 2011, 08:29 PM
سلام
من سال قبل برای مصاحبه دعوت شده بودم. اولا ویزا گرفتن خیلی طول میکشه واسه ی من دقیقا 2 روز به پرواز ok شد یعنی یک ماه و چند روز طول کشید. تا اونجایی که من می دونم واسه همه تقریبا یک روز email می زنن! ولی اول اگوست خیلی زود بود. من که تعجب کردم. آخه سری قبل 7 به همه بچه ها email زده بودند.
دل بستن به مصاحبه سینگا خیلی هم جالب نیست. آخه دیگه مثل قبل نیست، به ایرانی ها اعتماد ندارند. چون بچه ها بعد از 6 یا 7 ماه میرن دانشگاههای غربی و بی خیال سینگا میشن!
اخه اکثرا مجبورن برن سنگاپور.

fata
August 4th, 2011, 01:55 PM
هیچ کس دیگه ای نامه ای مبنی بر شورت لیست شدنش دریافت نکرده؟

shahroudy
August 4th, 2011, 02:57 PM
دوستان برای همتون آرزوی موفقیت می کنم
جزییات مسایلی که برای مصاحبه باهاش سروکار دارید رو به تفصیل اینجا (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?14342-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%A7)نوشتم:
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?14342-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%DA%AF%D8%A7
امیدوارم مفید باشه...

varesh90
August 5th, 2011, 11:10 PM
سلام دوستان. یعنی الان دیگه میتونیم مطمئن باشیم که واسه ژانویه شورت لیست نشدیم؟ یعنی فقط یه نفر از سینگا ایمیل دریافت کرد؟

rahnamayami
August 6th, 2011, 10:02 AM
با سلام . تبریک عرض می کنم . شما هر چه زودتر برای ویزا اقدام نمایید یا بهتر است با شرکتهای توریستی و جهانگردی صحبت نمایید شاید هزینه شما کمتر بشه
موفق باشید

hamidhaji
August 7th, 2011, 09:20 AM
سلام به همه. منم شورت لیست شدم. میشه بگین ارزونترین راه رفتن به سینگا چیه؟ بلیط خالیش ظاهرا حدود 900 میشه ولی تور مالزی سنگاپور که 1200 میشه یه نظرم مقرون به صرفه تره. نیس؟

fata
August 7th, 2011, 10:35 AM
شما کی ایمیل شورت لیست شدنتونو دریافت کردید؟

hamidhaji
August 7th, 2011, 11:51 PM
امروز دیدم

roshandel
August 10th, 2011, 02:17 PM
سینگا به من گفته که باید بلیط بگیرم و مشخصات بلیط را براشون بفرستم
اگر کسی شورت‌لیست شده و دوست داره واسه ۹ سپتامبر با هم اونجا باشیم بگه که زودتر با هم بلیط رزرو کنیم

haghjoo_vahid
August 19th, 2011, 12:21 AM
من نیمدونم با این رزومه ی خوب چرا میان سنگاپور ؟ کاش دلیلش رو بگن تا منم کتار بیام با این قضیه

shahroudy
August 19th, 2011, 01:13 AM
بچه ها پرواز های ایرایشیا خیلی ارزونه ها...
از اینجا می ره مالزی از مالزی به سنگاپور...
یک چکی کنید اگر دیر نشده...

roshandel
August 21st, 2011, 10:10 AM
من خودم از ایرایشیا گرفتم
واقعاً ارزونه

roshandel
August 21st, 2011, 10:13 AM
من نیمدونم با این رزومه ی خوب چرا میان سنگاپور ؟ کاش دلیلش رو بگن تا منم کتار بیام با این قضیه

با کدوم رزومه خوب کجاها مبشه رفت که از سنگاپور بهتر باشن؟
و ضمناً آیا چیزی در مورد سنگاپور میدونید که بده و ارزششو نداره؟ اگه بگید ممنون میشم.

shahab_a
August 21st, 2011, 02:20 PM
salam.bebakhshid man mikham k barae astar ya khode nus eghdam konam ama aslan nmidonam k che kar bayad bokonam. man terme akhare mekanik hastam mitonid komakam konido sharayeto bem begid masalan nomre chand ielts niaze va...mamnon

ali-electronic
September 15th, 2011, 08:59 AM
سلام
من هم برای دانشگاه NTU اقدام کردم. استاد از طریق اینترنت مصاحبه کرد و گفت ثبت نام کن
و در زمان ثبت نام هم بورس سینگا را وارد کن

bchehrenegar
September 20th, 2011, 03:37 PM
سلام
كارشناسي ارشد عمران آب از دانشگاه شريف
معدل كارشناسي 17.7 از شيراز
معدل ارشد 16.5
چند هفته قبل ايميل shortlist اومد و رفتم مصاحبه براي 14 سپتامبر
قراره نتيجه ها تا دو سه هفته بعد از مصاحبه بياد.

اگه دوستان كسي را ميشناسند كه دانشجوي دكتراي دانشگاه NTU باشه لطفا معرفي كنه بويژه اگر متأهل باشه

shahab_a
September 27th, 2011, 07:53 PM
سلام ببخشید می خواستم بپرسم که اگه کسی از بورس سینگا استفاده کنه و برای ارشد بره حتما باید دکترا هم همون جا بگیره و نمی تونه برای فقط ارشد بگیر و دکترا را جای دیگه بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟
و هین که می گن اران مدرک سنگاپور قبول نداره درسته؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید

nima56
September 29th, 2011, 10:40 AM
سلام
كارشناسي ارشد عمران آب از دانشگاه شريف
معدل كارشناسي 17.7 از شيراز
معدل ارشد 16.5
چند هفته قبل ايميل shortlist اومد و رفتم مصاحبه براي 14 سپتامبر
قراره نتيجه ها تا دو سه هفته بعد از مصاحبه بياد.

اگه دوستان كسي را ميشناسند كه دانشجوي دكتراي دانشگاه NTU باشه لطفا معرفي كنه بويژه اگر متأهل باشه
شما سوالتان را مطرح کنید شاید بتوان کمک کرد.

nima56
September 29th, 2011, 10:43 AM
سلام
من هم برای دانشگاه NTU اقدام کردم. استاد از طریق اینترنت مصاحبه کرد و گفت ثبت نام کن
و در زمان ثبت نام هم بورس سینگا را وارد کن
این تقریبا یک رویه است که استادها ، دانشجویان ایرانی را به بورس سینگا پاس میدهند و سهمیه بورس دانشگاه را برای دیگر دانشجویان از جمله چینی ها نگاه میدارند.

minami
October 1st, 2011, 01:39 AM
سلام من واسه ژانویه از طریق خود دانشگاه واسه NUS اقدام کردم. مثل اینکه گفته بودن نتایج اول اکتبر میاد. من مدارکم موقع اقدام ناقص بود و هنوز فارغ التحصیل نشده بودم البته هماهنگ کرده بودم. وقتی تمام شد به استادی که می خواستم کار کنم باهاش ایمیل زدم و کلی تبریک گفت و نامه ی منو فروارد کرد. اما کسی خبری نداد که مدارکتو بفرست.من چند روز پیش خودم ایمیل دادم به بخش تحصیلات تکمیلی و گفتن مدارک اخیرتو همه رو بفرست. منم فرستادم ولی هیچ جوابی به من داده نشده که به دستشون رسیده. به نظرتون آیا باید نامه بدم و پیگیری کنم؟ البته من همون روزی که مدارکو پست کردم نامه دادم و رسید DHL و اسکن مدارک جدید را براشون ایمیل کردم که جوابی ندادن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

roshandel
October 8th, 2011, 02:52 PM
از دوستانی که برای مصاحبه سپتامبر به سنگاپور رفته بودن آیا کسی تا حالا اکسپت شده؟
نمیدونید نتیجه اکسپت دقیقاً کی اعلام میشه؟
آیا اگر ریجکت بشیم هم اعلام میکنن؟

bahar_a
October 10th, 2011, 02:48 PM
از دوستانی که برای مصاحبه سپتامبر به سنگاپور رفته بودن آیا کسی تا حالا اکسپت شده؟

سلام منم واسه مصاحبه سپتامبر سنگاپور بودم ولی هنوز ایمیلی نگرفتم

shahroudy
October 10th, 2011, 02:57 PM

خیر ریجکت رو اصلا اعلام نمی کنن، مدلشون این جوریه یعنی!
کلا سیستمشون در خمار نگه داشتن متقاضی هاست...
ترم قبلی، معادل همین روزها از سینگا به عده ای از بچه ها ایمیل زدن و ازشون خواستن که آدرس پستی شون رو تایید کنن...
و این تنها ایمیلی رسمی ای بود که هفته ها قبل از ایمیل حاوی ادمیشن به دستشون رسیده بود...
اگر با استادی در ارتباط هستید تنها راه زودتر فهمیدن نتیجه، ایمیل زدن و پرسیدن از استاده...

bahar_a
October 10th, 2011, 03:19 PM
استاد به من گفتن قبول شدی ولی سینگا هیچ ایمیلی هنوز نزده

shahroudy
October 10th, 2011, 03:51 PM
استاد به من گفتن قبول شدی ولی سینگا هیچ ایمیلی هنوز نزده

تبریک می گم، اگر استاد بگه قبول شدید خیالتون راحت باشه، دیر یا زود از طرف دانشگاه بهتون خبر می دن...

bahar_a
October 14th, 2011, 11:25 AM
ms pris گفتن نتایج آخر اکتبر اعلام میکنند و امروز واسه بررسی به NTU فرستاده شده

roshandel
October 15th, 2011, 08:48 PM
ms pris گفتن نتایج آخر اکتبر اعلام میکنند و امروز واسه بررسی به NTU فرستاده شده

خوب این خبر خوبیه از این لحاظ که میدونیم هنوز امیدی هست

bahar_a
October 30th, 2011, 03:17 PM
دوستان هنوز کسی خبری از نتایج مصاحبه دریافت نکردن؟

roshandel
October 30th, 2011, 04:53 PM
من که هنوز خبری بهم نرسیده
جداً دارم نگران میشم
یعنی هنوز امیدی هست؟

bamdad67
October 31st, 2011, 11:12 AM
دوستان هنوز کسی خبری از نتایج مصاحبه دریافت نکردن؟

من شنیدم که به بعضی ها جواب دادن، اما معمولا جواب هارو یک جا با هم نمی دن. به نظرم حداقل تا آخر این هفته می تونید منتظر باشید...

bahar_a
October 31st, 2011, 04:18 PM
من شنیدم که به بعضی ها جواب دادن، اما معمولا جواب هارو یک جا با هم نمی دن. به نظرم حداقل تا آخر این هفته می تونید منتظر باشید...

جواب به صورت رسمی نیست استاد گفتن شما قبول شدی و همچنین EEEهم گفتن پذیرفته شدی ولی offer letter هنوز فرستاده نشده و نتایج رسما اعلام نشده

bahar_a
October 31st, 2011, 04:28 PM
من که هنوز خبری بهم نرسیده
جداً دارم نگران میشم
یعنی هنوز امیدی هست؟

NTUکه هنوز به کسی خبر نداده

roshandel
October 31st, 2011, 08:58 PM
NTUکه هنوز به کسی خبر نداده
خوب اینکه هنوز خبری نداده آیا یعنی قراره به کسی توی ایران خبر بده یا اینکه هنوز دارن بررسی میکنن؟
یعنی هیچ حساب کتابی نداره چون الآن همه چیز شده انتظار بیخودی
از اون یه ماهی که توی مصاحبه برای نتایج گفتن ۱۵ روز هم گذشته و هنوز خبری نیست

bamdad67
October 31st, 2011, 10:05 PM
اگه استاد گفته قبول شدی دیگه مشکلی نیست. البته اگه به وضوح این رو گفته ها، نه که مثلا گفته امیدوارم و اینا. اما مجموعا وقتی استاد میگه میشه گفت دیگه مشکلی پیش نمیاد. باید به زودی بهتون ای میل رسمی هم بزنن...

جواب به صورت رسمی نیست استاد گفتن شما قبول شدی و همچنین EEEهم گفتن پذیرفته شدی ولی offer letter هنوز فرستاده نشده و نتایج رسما اعلام نشده

bahar_a
November 1st, 2011, 12:37 AM
خوب اینکه هنوز خبری نداده آیا یعنی قراره به کسی توی ایران خبر بده یا اینکه هنوز دارن بررسی میکنن؟
یعنی هیچ حساب کتابی نداره چون الآن همه چیز شده انتظار بیخودی
از اون یه ماهی که توی مصاحبه برای نتایج گفتن ۱۵ روز هم گذشته و هنوز خبری نیست
اگه امکانش هست با استادتون در ارتباط باشید خیالتون راحت میشه شما ایمیلی که NTU نتایج برای بررسی دستشون رسیده را دریافت کردید؟

minami
November 1st, 2011, 01:18 AM
به من هم هنوز جواب نرسیده البته من از طریق خود ان یو اس اقدام کردم. گفته بودن اواخر اکتبر جواب میدن و به هیچ عنوان شفاهی جواب نمیدن.

bahar_a
November 1st, 2011, 01:08 PM
به من هم هنوز جواب نرسیده البته من از طریق خود ان یو اس اقدام کردم. گفته بودن اواخر اکتبر جواب میدن و به هیچ عنوان شفاهی جواب نمیدن.
بعد ارسال نتایج از سینگا به NUS یا NTU هم یک Email اینطوری می زنن ولی به دوستاتون جواب میدن

bahar_a
November 4th, 2011, 02:24 PM
امروز SINGA Offerمن اومد برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت میکنم

roshandel
November 4th, 2011, 08:27 PM
امروز SINGA Offerمن اومد برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت میکنم
مبارک باشه
میشه بگی با ایمیل اومد یا با پست نامش اومد در خونه؟
مال کدوم دانشگاه بود؟
فکر میکنی لازمه که بهشون ایمیل بزنم و بپرسم که چی شد؟

bahar_a
November 5th, 2011, 12:08 AM
مبارک باشه
میشه بگی با ایمیل اومد یا با پست نامش اومد در خونه؟
مال کدوم دانشگاه بود؟
فکر میکنی لازمه که بهشون ایمیل بزنم و بپرسم که چی شد؟

NTUامروز یک ایمیل فرستادن و فکر میکنم تا چند روز دیگه در خونه بیاد. میتونید به Ms pris هم میل بزنید ولی اخیرا دیر جواب میدادن سالهای گذشته هم نتایج در طول 2 هفته اعلام شده

roshandel
November 9th, 2011, 11:44 AM
امروز از یکی از دوستان شنیدم که NTU بهش ایمیل فرستاده و خواسته online application را پر کنه
من حتی قبل از مصاحبه این آنلاین اپلیکیشن را پر کرده بودم
Ms Pris هم که جواب نمیده و یه کمی پیچیده شده
یعنی واقعاً اینقدر طول میکشه که جواب بدن؟

bahar_a
November 9th, 2011, 04:32 PM
امروز از یکی از دوستان شنیدم که NTU بهش ایمیل فرستاده و خواسته online application را پر کنه
من حتی قبل از مصاحبه این آنلاین اپلیکیشن را پر کرده بودم
Ms Pris هم که جواب نمیده و یه کمی پیچیده شده
یعنی واقعاً اینقدر طول میکشه که جواب بدن؟
منم فرم online application حتی قبل از shortlist شدن پر کزدم و الان فزمهای مربوط به visa را پرکردم این مرحله را Ms pris جواب ها را اعلام نمی کنند به همین دلیل به میل ها جواب نمیدن به یکی از دوست های من 20 روز قبل از شروع ترم خبر دادن. شاید Admission_Research@ntu.edu.sg به میلتون جواب بدن

roshandel
November 10th, 2011, 08:38 AM
توی سایت Online application status check دانشگاه ntu نوشته بود که:
Your application is under consideration.
بنظر میرسه هنوز درباره من تصمیمی گرفته نشده
البته سغی میکنم ایمیلاً هم باهاشون تماس بگیرم

bahar_a
November 10th, 2011, 09:12 AM
توی سایت Online application status check دانشگاه ntu نوشته بود که:
Your application is under consideration.
بنظر میرسه هنوز درباره من تصمیمی گرفته نشده
البته سغی میکنم ایمیلاً هم باهاشون تماس بگیرم
خوب این خوبه یعنی SINGA قبول کرده و تحت بررسی NTU هست

bahar_a
November 10th, 2011, 09:16 AM
در ضمن ms pris گفتن بخشی از نتایج اعلام شده و تا آخر این ماه نتایج منتشر میشه:
Partial results have been released. However, we are still pending NTU considerations. You will be notified via email should you be awarded SINGA this month.

roshandel
November 10th, 2011, 09:23 AM
راستش Admission_Research بهم جواب زیر را داده
Thank you for your interest in our Research Programmes in Nanyang Technological University (NTU).
Your applications are currently under consideration by School.
Successful applicant will be notified via email latest in November 2011 for Jan 2012 intake.
Thank you.
فکر نمیکنم under consideration معنی خاصی داشته باشه چون از همون روز اول هم همین بود. از همون قبل از اینترویو
نمیدونم چرا اینطوری میشه؟ آخه ما هم کار و زندگی داریم. اگه یهو ۲۰ روز دیگه گفتن اپلیکیشن قبول نشده باید چکار کرد؟
این Ms Pris هم که ب همن جواب نداده.

bahar_a
November 10th, 2011, 09:54 AM
راستش Admission_Research بهم جواب زیر را داده
Thank you for your interest in our Research Programmes in Nanyang Technological University (NTU).
Your applications are currently under consideration by School.
Successful applicant will be notified via email latest in November 2011 for Jan 2012 intake.
Thank you.
فکر نمیکنم under consideration معنی خاصی داشته باشه چون از همون روز اول هم همین بود. از همون قبل از اینترویو
نمیدونم چرا اینطوری میشه؟ آخه ما هم کار و زندگی داریم. اگه یهو ۲۰ روز دیگه گفتن اپلیکیشن قبول نشده باید چکار کرد؟
این Ms Pris هم که ب همن جواب نداده.

شما از بعد از مصاحبه تا الان هیچ ایمیلی دریافت نکردید. مثلا:
Your application RXXXXXXX has been received by the University on 14 October 2011. It will be sent to the School of Electrical & Electronic Engineering for consideration. The outcome of the application will be made known within 4 months of this acknowledgement.

roshandel
November 10th, 2011, 11:09 AM
آره، من هم دریافت کردم

Your application R11XXXXX has been received by the University on 25 August 2011. It will be sent to the School of Civil and Environmental Engineering for consideration. The outcome of the application will be made known within 4 months of this acknowledgement
این یعنی دیگه هیچی؟
یعنی ممکنه تا خود ژانویه هم طول بکشه؟
خوب خیلی نافرمه واسه من، چون الآن نمیدونم توی این اوضاع مالی چند تا ۱۵۰ دلار دیگه هم هزینه کنم و به دانشگاههای دیگه هم اپلای کنم یا نه

bahar_a
November 10th, 2011, 11:28 AM
آره، من هم دریافت کردم

Your application R11XXXXX has been received by the University on 25 August 2011. It will be sent to the School of Civil and Environmental Engineering for consideration. The outcome of the application will be made known within 4 months of this acknowledgement
این یعنی دیگه هیچی؟
یعنی ممکنه تا خود ژانویه هم طول بکشه؟
خوب خیلی نافرمه واسه من، چون الآن نمیدونم توی این اوضاع مالی چند تا ۱۵۰ دلار دیگه هم هزینه کنم و به دانشگاههای دیگه هم اپلای کنم یا نه

خوب یعنی از سینگا گذشته دیگه بستگی به نظر NTU داره

shahroudy
November 10th, 2011, 12:10 PM
خوب یعنی از سینگا گذشته دیگه بستگی به نظر NTU داره

ببینین، بعید می دونم اگر سینگا یک نفر رو قبول کنه، دانشگاه قبولش نکنه...
پول رو سینگا می ده و یه سهم خوبی از پول که شهریه و این ها باشه رو دانشگاه از سینگا می گیره...

roshandel
November 18th, 2011, 08:55 AM
بالاخره آفر ما هم رسید ولی توی ایمیل نوشته:
Accept NTU offer online
You can accept NTU offer via online portal : https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/pga$rsh_accept_offer.main
ولی وقتی میخوام لاگ‌این بشم خطای زیر را نشون میده:
Based on current status, this screen program is not applicable to you.
کسی میدونه چه باید کرد؟

nima56
November 18th, 2011, 12:25 PM
Accept NTU offer online
You can accept NTU offer via online portal : https://wis.ntu.edu.sg/webexe/owa/pga$rsh_accept_offer.main
کسی میدونه چه باید کرد؟
تا آنجا که یادم هست من هم مشکلی شبیه به این را داشتم. در آن ایمیلی که برای شما آمده یک ایمیل برای تماس هست میتوانید به آن آدرس ایمیل بزنید و مشکل را بنویسید تا کمکتان کنند.

shahroudy
November 18th, 2011, 12:39 PM
Accept NTU offer online
کسی میدونه چه باید کرد؟

دوست عزیز فکر کنم مشکل از browser باشه.
اکثر فرم ها و اپلیکیشن هایی که مربوط به NTU و Singa می شه متاسفانه مطابق با Microsoft Internet Explorer طراحی شده و با Firefox یا Chrome درست کار نمی کنه.
شما هم اگر با غیر IE چک کردی و نشده با IE هم یک چک بکن ببین چی می شه؟

roshandel
November 19th, 2011, 10:32 PM
من با IE را هم چک کردم و باز درست نشد
بنظر میرسه مشکل از استتوس اپلیکیشن منه که هنوز توی سایت NTU نوشته Under Consideration و احتمالاً انتظاری هم نیست بشه اکسپتش کرد

درباره نامه اکسپت سینگا هم یه سوال دارم
آیا بعد از اینکه من و شاهد محترم این نامه را امضا کردیم باید به سینگا DHL بشه؟ یا راه دیگه‌ای هم داره؟

shahroudy
November 19th, 2011, 11:04 PM
من با IE را هم چک کردم و باز درست نشد
بنظر میرسه مشکل از استتوس اپلیکیشن منه که هنوز توی سایت NTU نوشته Under Consideration و احتمالاً انتظاری هم نیست بشه اکسپتش کرد

درباره نامه اکسپت سینگا هم یه سوال دارم
آیا بعد از اینکه من و شاهد محترم این نامه را امضا کردیم باید به سینگا DHL بشه؟ یا راه دیگه‌ای هم داره؟

نه بابا، اسکنش کنید و براشون ایمیل کنید...
فوقش اصلش رو با خودتون می برید دیگه...
پست کردن نمی خواد...

roshandel
November 20th, 2011, 01:27 PM
من اسکنش را فرستادم ولی چون توی خود نامه آدرس پستی و اینها داده یه ذره میترسم حالا بخاطر اینکه این را تنبل بازی در آوردیم یه مشکلی واسمون پیش بیاد
الان هم که اونجا تعطیله و ضمناً خیلی هم سریع جواب نمیدن؛ واسه همین خواستم ببینم بچه های دیگه چیکار کردن یا مثلاً پارسال روال چطور بوده
حالا آیا مطمئنید که پست نمیخواد؟؟؟

bahar_a
November 20th, 2011, 06:30 PM
من اسکنش را فرستادم ولی چون توی خود نامه آدرس پستی و اینها داده یه ذره میترسم حالا بخاطر اینکه این را تنبل بازی در آوردیم یه مشکلی واسمون پیش بیاد
الان هم که اونجا تعطیله و ضمناً خیلی هم سریع جواب نمیدن؛ واسه همین خواستم ببینم بچه های دیگه چیکار کردن یا مثلاً پارسال روال چطور بوده
حالا آیا مطمئنید که پست نمیخواد؟؟؟

سلام نامه offer شما و ویزا در خونه اومده؟ من هنوز مدارکم در خونه نرسیده

roshandel
November 20th, 2011, 06:46 PM
سلام
من هم نامه آفر و هم نامه ویزای SOLAR را از طریق ایمیل دریافت کردم و الآن فرم درخواست ویزا را هم پر کردم و منتظرم تا دوستم 30 دلار را واریز کنه تا روال ویزا به جریان بیفته
نامه آفر سینگا را هم امضا کردم و یه اسکنش را هم برای ان تی یو و هم برای خود سینگا فرستادم
حالا نمیدونم آیا لزوماً باید نامه آفر سینگا را پست کنم یا نه چون نوشته شده که باید ظرف 21 روز برگردانده بشه
علاوه بر این آفر آنلاین NTU را هم نتونستم اکسپت کنم چون وضعیت درخواست من از حالت Under consideration به حالت Offered تغییر پیدا نکرده
کلاً منتظرم تا فردا بشه و ببینم جواب ایمیل هام را میدن یا نه

shahroudy
November 20th, 2011, 10:01 PM

رسیدن بسته ی پستی خیلی زمان می بره، شاید حدود سه-چهار هفته... تازه اگر برسه.. اوضاع پست ایران خیلی خرابه...
شما سعی کنید با مسوولین مربوطه تماس داشته باشید و مطمئن شید که هیچکدوم از این مدارک اصل کاغذی اش حیاتی نیست و اسکن ها هم قبولن... تا اون جا که من یادمه اصل هیچکدوم لازم حیاتی نیست...

shahroudy
November 20th, 2011, 10:02 PM
سلام
من هم نامه آفر و هم نامه ویزای SOLAR را از طریق ایمیل دریافت کردم و الآن فرم درخواست ویزا را هم پر کردم و منتظرم تا دوستم 30 دلار را واریز کنه تا روال ویزا به جریان بیفته
نامه آفر سینگا را هم امضا کردم و یه اسکنش را هم برای ان تی یو و هم برای خود سینگا فرستادم
حالا نمیدونم آیا لزوماً باید نامه آفر سینگا را پست کنم یا نه چون نوشته شده که باید ظرف 21 روز برگردانده بشه
علاوه بر این آفر آنلاین NTU را هم نتونستم اکسپت کنم چون وضعیت درخواست من از حالت Under consideration به حالت Offered تغییر پیدا نکرده
کلاً منتظرم تا فردا بشه و ببینم جواب ایمیل هام را میدن یا نه

اگر دیدید جواب ایمیل تون رو ندادن حتما بهشون تلفن بزنید... زیاد در قید جواب دادن به ایمیل های عاجزانه ی دانشجوها نیستن، نمی دونم چرا...

roshandel
November 21st, 2011, 02:31 PM
امروز صبح دانشگاه NTU جواب ایمیلم را دادن و بحث اکسپت آنلاین آفر درست شد ولی هنوز موضوع پست کردن یا نکردن آفر SINGA مشخص نیست که باید بهشون زنگ بزنم
اگه خبر جدیدی بود اطلاع میدم
راستی من برای خوابگاه آن کمپوس هم ثبت نام کردم ولی انگاری باید دنبال خونه های آف-کمپوس هم باشیم؛ کسی پیشنهادی نداره که از کجا شروع کنیم؟

shahroudy
November 21st, 2011, 02:45 PM
امروز صبح دانشگاه NTU جواب ایمیلم را دادن و بحث اکسپت آنلاین آفر درست شد ولی هنوز موضوع پست کردن یا نکردن آفر SINGA مشخص نیست که باید بهشون زنگ بزنم
راستی من برای خوابگاه آن کمپوس هم ثبت نام کردم ولی انگاری باید دنبال خونه های آف-کمپوس هم باشیم؛ کسی پیشنهادی نداره که از کجا شروع کنیم؟

دوست عزیز، برای این که بحث از موضوع اصلی این بخش (نتایج سینگا برای ژانویه 2010) خارج نشه، جواب این سوال تون رو اینجا (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?21696-%D9%88%D8%B6%D8%B9%DB%8C%D8%AA-%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%86%DA%AF%D8%A7%D9%BE%D9%88%D8%B1&p=565597&viewfull=1#post565597) دادم.

bahar_a
November 21st, 2011, 11:13 PM

شما واسه خوابگاه واستون میل اومده یا خودتون از طریق لینک خاصی اقدام کردید ثبت نام کردید؟

shahroudy
November 21st, 2011, 11:17 PM
شما واسه خوابگاه واستون میل اومده یا خودتون از طریق لینک خاصی اقدام کردید ثبت نام کردید؟

اصولا باید توی نامه ی ادمیشنی که دانشگاه براتون فرستاده لینک داده باشه به سیستم درخواست خوابگاه! تحت عنوان Accomodation!

bahar_a
November 25th, 2011, 12:16 AM
امروز دیگه اصل مدارک امد در خونه

roshandel
November 30th, 2011, 10:16 PM
درخواست ویزای من هم تأیید شد
کسی میدونه مرحله بعد چیه؟ انگار یه e-Appointment number میخواد که باید از دانشگاه بگیریم، کسی میدونه از کجای دانشگاه باید گرفت؟

bahar_a
November 30th, 2011, 10:30 PM
درخواست ویزای من هم تأیید شد
کسی میدونه مرحله بعد چیه؟ انگار یه e-Appointment number میخواد که باید از دانشگاه بگیریم، کسی میدونه از کجای دانشگاه باید گرفت؟
یعنی چی درخواست visa تایید شده؟ فرم IPA در خونه آمده؟
کجا در مورد e-Appointment numberنوشته؟

roshandel
November 30th, 2011, 10:50 PM
آهان
فرم IPA در خونه نیومده و من همینجوری با اون فرم آفر دانشگاه و شماره اپلیکیشن اقدام کردم و ۳۰ دلارشو پرداختم و عکس آپلود کردم و الان درخواستم قبول شده
فقط توی سایت نوشته
Your application has been approved, please liaise directly with your Institute of Higher Learning for the letter of approval. To make an appointment with ICA, please click here.
و وقتی میری توی اون لینکش یه e-Appointment number میخواد که انگار توی نامه IPA هستش

bamdad67
December 2nd, 2011, 09:34 PM
آهان
فرم IPA در خونه نیومده و من همینجوری با اون فرم آفر دانشگاه و شماره اپلیکیشن اقدام کردم و ۳۰ دلارشو پرداختم و عکس آپلود کردم و الان درخواستم قبول شده
فقط توی سایت نوشته
Your application has been approved, please liaise directly with your Institute of Higher Learning for the letter of approval. To make an appointment with ICA, please click here.
و وقتی میری توی اون لینکش یه e-Appointment number میخواد که انگار توی نامه IPA هستش

برای e-appointment لازم نیست الآن کاری کنید. بعدا وقتی رفتید دانشگاه بهتون می گن. الآن هم که این IPA تایید شده باز از طرف دانشگاه بهتون ایمیل می زنن و نامه ی تایید شده رو بهتون می دن که در واقع اون همون ویزای وردوتون برای بار اول هستش. الن باید همچنان منتظر ایمیل دانشگاه در مورد IPA باشید...

nima56
August 30th, 2012, 08:43 AM
سلام مگه بورس دانشگاه nus از بورس سینگا بهتره؟ اگه اطلاعاتی هم در مورد بورس دانشگاه ntu دارید ممنون میشم بگید که سینگا بهتره یا خود دانشگاه ntu?
این ۳ تا بورس فرقی با هم ندارند. یک سری بورسها مثل بورس رییس دانشگاه یا بورسهای مشترک بین دانشگاه و دانشگاههای خوب اروپا یا امریکا است که مبلغ بورس بالاتر است و امکان گرفتن بورس هم خیلی پایین است به خصوص برای ما ایرانیها این بورسهای ویژه برای تشویق خارجیها (از ما بهترون) به تحصیل در سنگاپور است.

mhf110
August 31st, 2012, 01:28 AM
با سلام

دوستان کسی هست برای ارشد تو NUS پذیرش گرفته باشه؟

خیلی برام مهمه!
ممنون

alikeshavarzi
January 10th, 2013, 04:57 PM
با سلام
دوستان کسی میدونه این سری جدید ثبت نامی ها ،جوابش کی میاد؟من تا قبل از ژانویه ثبت نام کردم و مدارکمو ارسال کردم.کی جواب اولیه میاد؟

mahyar m
May 24th, 2013, 02:06 PM
من تقریبا 2 هفته پش ایمیل دریافت کردم که بهم ادمیشن داده شده و ازم خواسته بودم که آدرس پستیم رو تایید کنم که آفر لتر و بقه مدارک رو برام ارسال کنن که مدارک رو هم 3 روز بعدش دریافت کردم.

mahyar m
June 8th, 2013, 02:49 AM
این ترم کسی پذیرش گرفته که بتونیم با هم هماهنگ کنیم؟؟؟ مخصوصا از متاهلین ...

Elnaz_914
September 28th, 2013, 07:38 PM
سلام دوستان
آیا کسی هست که از NTU برای ژانویه 2014 پذیرش گرفته باشه؟ من هیچ مدرک Official ای از لیسانس و ارشدم ندارم اما تو Offer Letter تاکید بر Official بودن مدارک کرده. فکر می کنید بشه کاریش کرد؟

murt
October 10th, 2013, 09:43 AM
سلام دوستان
آیا کسی هست که از NTU برای ژانویه 2014 پذیرش گرفته باشه؟ من هیچ مدرک Official ای از لیسانس و ارشدم ندارم اما تو Offer Letter تاکید بر Official بودن مدارک کرده. فکر می کنید بشه کاریش کرد؟

در پاسخ به سوالتون توصیه میکنم که سریعتر مدرک official تهیه کنید چون ریسکش بالاست و ممکنه قبول نکنن. فقط یک سوال اینکه شما نامه پذیرش برای ژانویه از الان دستتون رسیده. آخه الان خیلی زوده ...

h_sadr_b
October 10th, 2013, 12:16 PM
سلام.
میخواستم بدونم آیا جواب مصاحبه های 12 Sep را فرستادن؟ این موضوعی که Elnaz_914 واسه Offer Letterپرسیدن یعنی نامه اشون رسیده؟

chem_88
December 12th, 2013, 03:39 PM
سلام دوستان
میشه کسایی که پذیرش گرفتن رزومه اشون رو بزارن تا کسایی که میخوان اقدام کنن مثل من ;) بدونن امیدی دارن یا نه!!:undecided:

ایشالا همتون موفق باشید :redface:

mrm66
December 27th, 2013, 12:50 PM
سلام.
من بالاخره بعد کلی انتظار، حدود یک ماه پیش مواد NTU پذیرفته شدم و تا دو هفته دیگه (به شرط ویزا) اونجام. کمکی از دستم بر بیاد، در خدمتتونم.

chem_88
December 27th, 2013, 04:10 PM
سلام.
من بالاخره بعد کلی انتظار، حدود یک ماه پیش مواد NTU پذیرفته شدم و تا دو هفته دیگه (به شرط ویزا) اونجام. کمکی از دستم بر بیاد، در خدمتتونم.

سلام
شما برای خود مواد اقدام کرده بودید؟دکترا یا فوق؟

mrm66
December 27th, 2013, 06:58 PM
سلام
شما برای خود مواد اقدام کرده بودید؟دکترا یا فوق؟

خود مواد. دکتری

royanova
January 6th, 2014, 03:50 PM
دوستان کسی برای NUS اقدام نکرده واسه آگوست 2014؟ ددلاینش اول نوامبر بود. نمی دونین کی جوابش میاااد؟؟؟

Krishnariat
April 18th, 2014, 11:58 AM
سلام من یک دوره مشترک TUM & NTU پذیرش گرفتم..کسی هست که مثل من باشه برا August 2014???

ro23ta_deram
April 22nd, 2014, 11:20 AM
من برای آگوست 2014 از دانشگاه NUS پذیرش گرفتم. دوستان کسی مثه من مستقیم برای دانشگاه اقدام نکرده بود که نتیجه پذیرشش گرفته باشه؟؟ دوستانی که برای مصاحبه سینگا رفتن هفته گذشته، کجا هستن پس؟ بی صبرانه منتظر شنیدن خبرهای خوبشون هستیم که با هم همسفر بشیم ان شاالله...