PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اوضاع کار و زندگی در قطر و مسائل مرتبط

ehsan1983
December 19th, 2011, 08:07 PM
دوستان کسی توی قطر زندگی میکنه: اگه میشه توضیح بدید وضعیت کار و زندگی و رفاه چجوریه؟
اونجا همه انگلیسی متوجه میشوند؟
با ایرانیا چطورن؟

Kingsalar
February 10th, 2012, 04:18 AM
Frankly Speaking, Qatar is one of the leading countries in the Arab world beside UAE and Oman. This cute country has the highest GDP per capita among all countries in the globe due to its exporting oil and gas. Also recently it has a high rate of constructing modern cities. Most of the Iranians living in Qatar are related to petroleum industry. So if you are an oil-man, you can think about this super-rich land. But personally I do NOT recommend this country to those of other fields unless they would like to correlate their career to energy industry.
In the end, remember it is still Middle East and has its own barriers.
Good Luck

ali005
March 18th, 2012, 08:38 PM
Frankly Speaking, Qatar is one of the leading countries in the Arab world beside UAE and Oman. This cute country has the highest GDP per capita among all countries in the globe due to its exporting oil and gas. Also recently it has a high rate of constructing modern cities. Most of the Iranians living in Qatar are related to petroleum industry. So if you are an oil-man, you can think about this super-rich land. But personally I do NOT recommend this country to those of other fields unless they would like to correlate their career to energy industry.
In the end, remember it is still Middle East and has its own barriers.
Good Luck
سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

1-وضعیت تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته مهندسی نفت در قطر چه وضعیتی داره؟

3-شرایط کار به چه صورت هستش؟

2-برای گرفتن اقامت و پاسپورت قطری باید چه فرایندی رو طی کرد؟

4-آیا مذهب در موارد بالا تاثیر گذار هستش؟

Kingsalar
March 18th, 2012, 11:58 PM
سلام چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

1-وضعیت تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در رشته مهندسی نفت در قطر چه وضعیتی داره؟

3-شرایط کار به چه صورت هستش؟

2-برای گرفتن اقامت و پاسپورت قطری باید چه فرایندی رو طی کرد؟

4-آیا مذهب در موارد بالا تاثیر گذار هستش؟
سلام
1. مهندسی نفت در قطر تو دانشگاه Texas A&M Qatar ارائه میشه. ولی دانشکاه ملی قطر هم رشته های مربوط به نفت داره.
3:D. شرکت های زیادی در قطر در حال کارن از قطر پترولیوم بگیرین تا توتال و بی پی و اکسان موبیل، پس شرایط کاری محیاست.
2. والا تا حالا چنین مراحلی رو طی نکردم تا از چون چراش سر در بیارم ولی قطر کشور مهاجر پذیریه.( ولی می تونم افرادی رو بهتون معرفی کنم که الان اونجا باشن)
4. نه خیلی زیاد، امارات و قطر به همراه عمان از کشور ها به نسبت لیبرال دنیای عرب هستن. ولی هنوز که هنوزه خاورمیانه اس و نباید انتظار استاندارد های اسکاندیناوی و اروپای غربی از قطر داشت.
پیروز باشید.

nima_AA
April 22nd, 2012, 04:33 PM
میانگین درآمد سالیانه در قطر با توجه به تخصص های مختلف

Average Salary for different Professions in Qatar are approximately as follows

Civil Engineer – QR106,065
Project Manager, Construction – QR286,503
Mechanical Engineer – QR99,532
Accountant – QR48,279
Operations Manager – QR227,412
Electrical Engineer- QR84,000
Project Manager, IT – QR199,727
Bachelor of Science, Computer Science – QR133,000
Bachelor of Science, Civil Engineering – QR183,126
Bachelor of Arts, Business – QR115,700
Bachelor of Engineering – QR84,000

منبع (http://www.onlineqatar.com/living/salaries-doha-qatar.aspx)

nima_AA
April 28th, 2012, 05:40 PM
چرا هیچ اشاره ای به درامد petroleum engineering نکردید؟ صنعت اصلی این کشور نفت هستش

range for a Senior Petroleum Engineer with 15 years experience joining RasGas?

[/URL]

Salary Range will be from 8000 Dollars to 10000 Dollar for Ras Gas. Ras Gas salary is best in Qatar even more than Qatar Petroleum.

(http://www.qatarliving.com/node/2484066#ixzz1tL8Nj1Qy) [url]www.qatarliving.comمنبع

soyoof
June 1st, 2012, 12:12 PM
سلام آیا شانس اینکه کسی در خود دانشگاه های قطر به عنوان استاد جذب بشه هست یا نه؟اگه در خود دانشگاههای قطر جزو دانشجوهای برتر باشه

soyoof
June 1st, 2012, 12:19 PM
درآمد سالیانه یک استاد دانشگاه سالیانه چقدر هست؟اگه لطف کنید با رنک های مختلف مشخص کنید ممنون می شوم

m32032
June 2nd, 2012, 12:17 AM
سلام من در یک شرکت طراحی و تولید مخازن برای شرکت نفت و صنایع پتروشیمی کار میکنم به عنوان کنترل کیفیت و همچنین سرپرست. ایا امکان اینکه بشه از ایران کارو پیدا کرد هست؟ کاریابی خاصی در این مورد فعالیت میکنه؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

Yell
July 3rd, 2012, 11:31 AM
سلام دوستان . ممنون از همه راهنمایی هاتون . میخواستم بپرسم شرایط کار برای مهندس IT توی کشور قطر وجود داره ؟! حدود درآمد ماهیانه چقدر هست ؟! با مدرک IT و دوره های تخصصی سیسکو شانس من برای جذب توی صنعت نفت این کشور وجود داره ؟!

shamohammadi
July 10th, 2012, 12:58 PM
من میخوام برای کار در شرکتهای نفتی قطر اقدام کنم؛ ارشد نفت دانشگاه صنعتی امیرکبیر دارم؛ معدلم هم 17.87 شده؛

در ضمن یکسال هم سابقه کار مرتبط با رشته ام را دارم.

روال کاریش به چه صورتی است؟

bahrami1678
July 28th, 2012, 11:22 AM
سلام عزیز دل
بنده مهندس مکانیک هستم و در زمینه ایزولاسیون و محیط های خورنده کار میکنم. واسه خودم شرکت دارم و بیمه هم رد نمیکنم. از شرکتهای نفتی و پتروشیمی زیاد کار گرفتم.
میخوام بدونم اونجا هم این کارا به دردشون میخوره ؟ کسی رو سراغ دارید که بتونه کمکم کنه ؟
راستی در زوینه تعمیرات قایق های تفریحی از جنس فایبرگلاس هم کارایی انجام دادم. شنیدم اونجا شیخ های قطری چندتا چندتا قایق و یا کشتی تفریحی دارن
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید یا افرادی رو معرفی کنید که بتونن کمکم کنن

kamran293
July 29th, 2012, 11:05 AM
سلام.شما چند تا سوال پرسیدی.راجب پیمانکاری و شرکت داشتنت نظری ندارم..اما راجب واسه کار تو فیلد نفت گاز و پتروشیمی کار عالیه...و درامد عالی..اما مشکل اصلی ویزاست که فعلا ایرانیا با توجه به جو سیاسی ویزای کار براشون سخت شده یه جواریی غیر ممکن...تا اونجایی که من اطلاع دارم..در ضمن شما اگه انگلیسیت خوبه برو تو سایتهای شرکت معروف مثل توتال و راس گاز قطر اطلاعات خوبی بدست میاری.که تو الر ان جی قویند..
و اما راجب کشتی های فایبر گلاس.خوب داشته باشند کشتی تفریحی که چی؟؟ منظورتو نفهمیدم اگه تعمیر کاری که خوب جاها ی بهتر تو اروپا هست..... ببین دوست من اگه راجب کشتی های تفریحی قوی هستی من بهت پیشنهاد میکنم که بری تو سایت این شرکت اماراتی که خودش تولید کنندست و اونجا اپلیکشن پر کنی..
برو تو این سایت و قسمت کشتی های تفریحی..موفق باشیhttp://www.imgaladari.com/

sani89
August 7th, 2012, 11:21 AM
دوستان سئوالی داشتم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم.
من برای کسی که توی پروژه هام کار می کنه (ایشان نصاب کناف یعنی دیوارهای پیش ساخته هستند) اطلاعاتی برای کار در قطر می خواستم.آیا برای کسی با این توانایی در قطر موقعیت پیدا کردن کار هست.ایشان دیپلم دارند اما در کار خودشان فرد با تجربه و حرفه ای هستند.در کل در زمینه کار ساختمانی اوضاع کار در قطر چطوره؟ ممنون

sara1kl
August 8th, 2012, 10:50 AM
قطر جمعیت ایرانی تبار زیادی داره و مهندس ها و تکنسین های ایرانی زیادی در صنعت انرژی این کشور مشغول بکار هستند. بین کشور های حاشیه خلیخ فارس قطر کشور به نسبت سکولاری به حساب میاد. هرچند که با قسمت اخر گفته شما هم موافقم که برای رشته های نفت و شیمی و گاز خیلی مناسب هست بدلیل وجود دانشگاههای معروف که بعضی از اونها joint program با دانشگاههای امریکا دارند.

kamran293
September 2nd, 2012, 10:51 AM
سلام..دوستان من یک مطلب کلی میگم...
ببینید شما تنها و تنها مشکلتون ویزا هست اگه بخواین فردی اقدام کنین واسه قطر یعنی یک که اصطلاحا بهش میگن کفیل احتیاج داری که شما رو بخواد و ببرتون اونور...چیزی شبیه کار فرما...حالا دیگه باقیش با خودتونه...اون واستون ویزا میده..یعنی با اجازه اون شما کار میکنن...شما اگه کار در رابطه با رشتتون پیدا کنین خوب مشخصه کفیلتون عوض میشه...

حالا شما یک راه دیگه هم هست که از طریق اینترنت هست...شما میری اپلیکیشنتو پر میکنی و دیگه مراحل نوشته..فقط اولش برین تو این سایت چک کنین که ایا رشتتون جز استخدام هست یا نه...
این سایت

http://www.qp.com.qa/en/homepage/careers/Vacancies.aspx

بعدش شما تو همین سایت.تاکید میکنم همین سایت اپلیکیشن پر کردین اگه شرایطتتون مناسب باشه..(.تاکید میکنم من وارد جزییات نمیشم. اما خوب سابقه خیلی مهمه)).. باهاتون تماس میگیرن...که میرین واسه مصاحبه که هم متونه تلفنی باشه هم حضوری...دیگه اگه اونجا بتونید خودتونو نشون بدید که دیگه تمومه..میزین واسه طب صنعتی و از این چیزها....
موفق باشین ..

synaps
September 2nd, 2012, 08:37 PM
سلام
دیدم نوشتین تو قطر اشنا دارین می تونین بهم معرفیشون کنین و یه راه ارتباطی باهاشون بهم بدین . حالا تلفن یا ایمیل هر کدوم راحت ترن..
ممنون میشم

kamran293
October 16th, 2012, 11:44 AM
با سلام..خدمت دوستان عرض کنم...که کلا دولت قطر تصمیم گرفته با توجه به اوضاع سیاسی ایران و . دیگه بهتر خودتون میدونید...... کلا از پذیرش ملیت ایرانی واسه کار خودداری کند. یعنی بعد از اینکه شما کارفرما اونجا پیدا کردین و اون شد کفیل شما موقع صدور ویزا ویزای شما ریجکت میشود....به طور جدی و شدید..این خبر با صحت کامل بیان میشود...پس دوستان یکم بیشتر تحقیق کنید...و وقتتون نزارین...
اما یک راه ساده و شاید هم خنده دار واسه کسایی که دوست """ دارن قطر کار کنند...البته واسه مدرکت تحصیلتون من نمیدونم چیکار کنین..اما خوب ادمهایی بودن که رفتن قطر با این روش:: با پاسپورت افغانی و پاکستانی..موفق باشین...

u3f_uah2006
October 24th, 2012, 10:06 AM
با سلام..خدمت دوستان عرض کنم...که کلا دولت قطر تصمیم گرفته با توجه به اوضاع سیاسی ایران و . دیگه بهتر خودتون میدونید...... کلا از پذیرش ملیت ایرانی واسه کار خودداری کند. یعنی بعد از اینکه شما کارفرما اونجا پیدا کردین و اون شد کفیل شما موقع صدور ویزا ویزای شما ریجکت میشود....به طور جدی و شدید..این خبر با صحت کامل بیان میشود...پس دوستان یکم بیشتر تحقیق کنید...و وقتتون نزارین...
اما یک راه ساده و شاید هم خنده دار واسه کسایی که دوست """ دارن قطر کار کنند...البته واسه مدرکت تحصیلتون من نمیدونم چیکار کنین..اما خوب ادمهایی بودن که رفتن قطر با این روش:: با پاسپورت افغانی و پاکستانی..موفق باشین...

با حرف این دوستمون کاملا موافقم . من بیش از 30 بار رزوممو به انواع شرکت ها تو قطر اعم از : Qatar Petrolume , Qatar airways , Ras Qas , Qatar Telecome فرستادم.و همیشه جواب منفی میدادن.در صورتی که من تمام شرایط موجود رو داشتم . در بعضی از موارد حتی بیشتر.یکی از دوستام مقیم قطر هست. رفت رزومه منو دستی ببره گفتن در حال حاضر به هیچ عنوان ما از ایران نیرو نمیگیریم.این مطلب رو چند نفر دیگه که خودشون دارن اونجا کار میکننو شنیدم.بیخودی وقت نزارین دوستان.یه کاری کردن که همینجا بمونیم عکس همو برداریم !!!! D:

ehsan1983
October 24th, 2012, 10:44 AM
با حرف این دوستمون کاملا موافقم . من بیش از 30 بار رزوممو به انواع شرکت ها تو قطر اعم از : Qatar Petroleum , Qatar airways , Ras Qas , Qatar Telecom فرستادم.و همیشه جواب منفی میدادن.در صورتی که من تمام شرایط موجود رو داشتم . در بعضی از موارد حتی بیشتر.یکی از دوستام مقیم قطر هست. رفت رزومه منو دستی ببره گفتن در حال حاضر به هیچ عنوان ما از ایران نیرو نمیگیریم.این مطلب رو چند نفر دیگه که خودشون دارن اونجا کار میکننو شنیدم.بیخودی وقت نزارین دوستان.یه کاری کردن که همینجا بمونیم عکس همو برداریم !!!! D:
درسته
من در تمام كاريابي هاي كشورهاي همسايه ثبت نام كردم......دريغ از يك درخواست!

DML2012
December 19th, 2012, 02:25 PM
دوست عزیز
اگر شما در قطر تشریف دارید ایا برای شما ممکن که شماه تلفن یک وکیل در قطر را به من بدهید.
متشکرم

mohammadtaghi
December 24th, 2012, 04:06 PM
سلام دوستان
من مهندس کشاورزی پیمانکار فضای سبز ورزشی هستم . لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره منو راهنمایی کنه که آیا در مورد چمن های ورزشی(احداث نگهداری و ترمیم) زمینه کار چطوره؟
من مسلط به زبان انگلیسی - 40 ساله و 15 سال سابقه کاری در این زمینه دارم.
مرسی

hmzabbasi
December 24th, 2012, 04:35 PM
آره قطری ها هم پررو شدن. منم چندجا اپلای کردم اما بخاطر همین مسایل مسخره همش ریجکت میشدم. دنیا همینه، گهی پشت به زینو گهی زین به پشت

SkyNet
January 17th, 2013, 08:30 PM
با سلام خدمت همه دوستان
یکی از اقوام نزدیک ما توی یک شرکت آمریکایی کار میکنه که این شرکت الآن داره یک سری پروژه های بزرگ توی قطر اجرا میکنه و به همین خاطر این فامیل ما هم الآن توی قطر هستش و تا مدت تقریباً زیادی توی قطر میمونه. چند روز پیش که باهاش تلفنی صحبت میکردم ازش پرسیدم که آیا امکانش هست که یه کار هم برای ما توی قطر جور کنه که گفت فرصت های کاری زیادی اینجا هست و حتی با مدرکی که تو داری میتونم یه کار خوب توی همین پروژه ای که خودمون هستیم برات درست کنم. البته این را هم گفت که باید زبانم خوب باشه و مصاحبه را هم با موفقیت بگذرونم.
بعد از این صحبت تلفنی بود که من تصمیم جدی گرفتم که هر چه زودتر خودم را به قطر برسونم اما متأسفانه توی همون قدم اول یعنی گرفتن ویزا کارمون به مشکل برخورد. همون طور که احتمالاً میدونید الآن یک چند وقتی است که سفارت قطر در تهران به ایرانی ها ویزا نمیده و علتش هم معلوم نیست. من تا حالا چند بار با سفارت قطر تماس تلفنی گرفم اما هر بار یه مردی که صداش بیشتر به دربون ها و آبدارچی ها میخوره میگه که سفارت ویزا نمیده و وقتی هم که در مورد اینکه کی این مشکل رفع میشه یا راه حلش چیه ازش سؤال میکنی اظهار بی اطلاعی میکنه...
به همین خاطر از دوستان عزیز خواهشمندم که نظرات و تجربیاتشون را در این مورد با ما به اشتراک بگذارند و اگه راه حلی به نظرشون میرسه لطفاً در اختیار این حقیر قرار بدهند.
با تشکر

ehsan1983
January 17th, 2013, 10:38 PM
با سلام خدمت همه دوستان
یکی از اقوام نزدیک ما توی یک شرکت آمریکایی کار میکنه که این شرکت الآن داره یک سری پروژه های بزرگ توی قطر اجرا میکنه و به همین خاطر این فامیل ما هم الآن توی قطر هستش و تا مدت تقریباً زیادی توی قطر میمونه. چند روز پیش که باهاش تلفنی صحبت میکردم ازش پرسیدم که آیا امکانش هست که یه کار هم برای ما توی قطر جور کنه که گفت فرصت های کاری زیادی اینجا هست و حتی با مدرکی که تو داری میتونم یه کار خوب توی همین پروژه ای که خودمون هستیم برات درست کنم. البته این را هم گفت که باید زبانم خوب باشه و مصاحبه را هم با موفقیت بگذرونم.
بعد از این صحبت تلفنی بود که من تصمیم جدی گرفتم که هر چه زودتر خودم را به قطر برسونم اما متأسفانه توی همون قدم اول یعنی گرفتن ویزا کارمون به مشکل برخورد. همون طور که احتمالاً میدونید الآن یک چند وقتی است که سفارت قطر در تهران به ایرانی ها ویزا نمیده و علتش هم معلوم نیست. من تا حالا چند بار با سفارت قطر تماس تلفنی گرفم اما هر بار یه مردی که صداش بیشتر به دربون ها و آبدارچی ها میخوره میگه که سفارت ویزا نمیده و وقتی هم که در مورد اینکه کی این مشکل رفع میشه یا راه حلش چیه ازش سؤال میکنی اظهار بی اطلاعی میکنه...
به همین خاطر از دوستان عزیز خواهشمندم که نظرات و تجربیاتشون را در این مورد با ما به اشتراک بگذارند و اگه راه حلی به نظرشون میرسه لطفاً در اختیار این حقیر قرار بدهند.
با تشکر
بله متاسفانه
من هم می خواستم سفری یه دوحه داشته باشم تا شخصا به کاریابی ها سر بزنم...

ببین تنها راهی که بهت پیشنهاد میکنم اینه که با سفارت ایران در قطر تمتس بگیری...من تماس داشتم و خیلی هم خوب برخورد کردند دوستان هم وطنمان....حتما میتونند یه راهکارهایی را به شما معرفی کنند..

SkyNet
January 18th, 2013, 06:08 PM
بله متاسفانه
من هم می خواستم سفری یه دوحه داشته باشم تا شخصا به کاریابی ها سر بزنم...

ببین تنها راهی که بهت پیشنهاد میکنم اینه که با سفارت ایران در قطر تمتس بگیری...من تماس داشتم و خیلی هم خوب برخورد کردند دوستان هم وطنمان....حتما میتونند یه راهکارهایی را به شما معرفی کنند..
تشکر فراوان بابت راهنماییتون اما خداییش شوخی میکنی یا جدی میگی!!!
شما که تماس گرفتی به چه نتایجی رسیدی؟! آیا مفید واقع شد؟
شما الآن بی خیال قضیه شدی یا هنوز پیگیر هستی؟!

میشه رفت یه کشور ثالث (مثلاً ترکیه) و از سفارت قطر توی اون کشور ویزا گرفت؟!
اگه توی سفارت قطر یه آشنا (پارتی) پیدا کنیم یا یه ادم کله گنده از بیرون سفارت سفارشمون را بکنه فایده ای داره؟!
اگه شخصاً بیام سفارت و سیریش بشیم و کلید کنیم و خواهش و تمنا کنیم چی؟!

الآن تورها و آزانس های گردشگری چه جوری ویزا میگیرن و تور قطر میبرن؟!!!

hmzabbasi
January 18th, 2013, 06:22 PM
با سلام خدمت همه دوستان
با تشکر
این تیکه که گفتین صدای دیپلمات قطری شبیه دربونا بود خیلی جالب بود. آخه منم یه بار با سفارت قطر تماس گرفتم با لهجه مضخرفی فارسی صحبت کرد و بهم گفت یه سایتی هست برو سرچ کن برای اون کار مدنظرت.منم گفتم سایته چیه؟ گفت (با لهجه غلیظ عربی) سایت گوگل!!!! منم گفتم خاک تو سر اون بی پدرمادری که تورو دیپلمات کرده....(بقیشو سانسور کردم);)

SkyNet
January 18th, 2013, 06:44 PM
این تیکه که گفتین صدای دیپلمات قطری شبیه دربونا بود خیلی جالب بود. آخه منم یه بار با سفارت قطر تماس گرفتم با لهجه مضخرفی فارسی صحبت کرد و بهم گفت یه سایتی هست برو سرچ کن برای اون کار مدنظرت.منم گفتم سایته چیه؟ گفت (با لهجه غلیظ عربی) سایت گوگل!!!! منم گفتم خاک تو سر اون بی پدرمادری که تورو دیپلمات کرده....(بقیشو سانسور کردم);)
شما لطف دارید:grin:
شما راه حلی برای اخذ ویزای قطر ندارید؟

ehsan1983
January 19th, 2013, 10:20 AM
تشکر فراوان بابت راهنماییتون اما خداییش شوخی میکنی یا جدی میگی!!!
شما که تماس گرفتی به چه نتایجی رسیدی؟! آیا مفید واقع شد؟
شما الآن بی خیال قضیه شدی یا هنوز پیگیر هستی؟!

میشه رفت یه کشور ثالث (مثلاً ترکیه) و از سفارت قطر توی اون کشور ویزا گرفت؟!
اگه توی سفارت قطر یه آشنا (پارتی) پیدا کنیم یا یه ادم کله گنده از بیرون سفارت سفارشمون را بکنه فایده ای داره؟!
اگه شخصاً بیام سفارت و سیریش بشیم و کلید کنیم و خواهش و تمنا کنیم چی؟!

الآن تورها و آزانس های گردشگری چه جوری ویزا میگیرن و تور قطر میبرن؟!!!
سلام
منم مثل شما خيلي علاقه به كار در اين كشور رو دارم....واقعا درامدها در حد لاليگا است...
نه شوخي نكردم....واقعا سفارت خودمون خيلي مودبانه جواب داد....ببين زنگ بزن بگو ميخواي با مشاور بازرگاني و اقتصادي سفارت صحبت كني راحت وصل ميكنند...ازش راهنمايي بخوا.
از كشور سوم نميتوني بري...مگه اينكه در اون كشور اقامت موقت مثل ويزاي دانشجويي داشته باشي.
با سيريش شدن اصلا نتيجه اي نميگيري.
تور هم فكر نكنم باشه.
هموني كه گفتم رو امتحان كن خيلي كمكت ميكنه.

moghbel
January 20th, 2013, 07:35 PM
سلام.
من یکی رو میشناسم که تقریبا 45 روز دیگه میخواد یه تور برگزار کنه و از ایران ببره قطر 3 شب و 4 روز. من 10 روز پیش تماس گرفتم هزینه اش رو گفت 950-1 تومن.
فقط سوال اینجاست اگه کسی بخواد بره واقعا می تونه اونجا کار پیدا کنه تو این 3-4 روز؟

SkyNet
January 20th, 2013, 09:54 PM
سلام.
من یکی رو میشناسم که تقریبا 45 روز دیگه میخواد یه تور برگزار کنه و از ایران ببره قطر 3 شب و 4 روز. من 10 روز پیش تماس گرفتم هزینه اش رو گفت 950-1 تومن.
فقط سوال اینجاست اگه کسی بخواد بره واقعا می تونه اونجا کار پیدا کنه تو این 3-4 روز؟
منظورت همین آژانس های مسافرتی و گردشگری است؟
من که بعید میدونم توی 4 روز بشه کار پیدا کرد چون اگه بخوای یه کار درست و حسابی پیدا کنی باید توی مصاحبه شرکت ها شرکت کنی و ...اما اگه بخوای کارگری کنی شاید بشه توی این زمان اندک یه کاری پیدا کرد. البته این نظر شخصیه منه و شاید هم واقعاً بشه که یه کار خوب توی 4 روز پیدا کرد!
مسئله بعد اینه که فرض کنید ظرف کمتر از 4 روز یه کار پیدا کردیم بعد باید چی کار کنیم؟! یعنی میگی که از اون شرکته که قراره براش کار کنیم یه گواهی بگیریم و با اون گواهی ویزامون را تمدید کنیم و وقتی تور برمیگرده ما بمونیم و باهاش برنگردیم؟!
اگه به جای 4 روز 10 روز بود همه چیز حل بود...

ehsan1983
January 21st, 2013, 10:24 AM
منظورت همین آژانس های مسافرتی و گردشگری است؟
من که بعید میدونم توی 4 روز بشه کار پیدا کرد چون اگه بخوای یه کار درست و حسابی پیدا کنی باید توی مصاحبه شرکت ها شرکت کنی و ...اما اگه بخوای کارگری کنی شاید بشه توی این زمان اندک یه کاری پیدا کرد. البته این نظر شخصیه منه و شاید هم واقعاً بشه که یه کار خوب توی 4 روز پیدا کرد!
مسئله بعد اینه که فرض کنید ظرف کمتر از 4 روز یه کار پیدا کردیم بعد باید چی کار کنیم؟! یعنی میگی که از اون شرکته که قراره براش کار کنیم یه گواهی بگیریم و با اون گواهی ویزامون را تمدید کنیم و وقتی تور برمیگرده ما بمونیم و باهاش برنگردیم؟!
اگه به جای 4 روز 10 روز بود همه چیز حل بود...
ميتونيد براي اون چند 4 روز از قبل با شركت مربوطه يه قرار مصاحبه بذاريد.
را ديگه اينه كه وقتي رفتيد لااقل در دو تا 3 تا از كاريابي هاي معروف قطر كه معمولا پول هم ميگيرند ثبت نام حضوري بكنيد.

gholamrezayi
February 17th, 2013, 11:47 AM
دوستان گل، کسی آشنایی داره رفته باشه قطر؟

majid225
February 25th, 2013, 01:34 AM
چه جوری میشه با این کاریابی های مربوط به قطر ارتباط پیدا کرد؟

ehsan1983
February 25th, 2013, 11:37 AM
چه جوری میشه با این کاریابی های مربوط به قطر ارتباط پیدا کرد؟
از طريق گوگل و پيدا كردن سايت شون.
ولي من امتحان كردم زياد جواب نميده مگه اينكه كاريابي اينترنتي پولي اقدام كنيد.
مثلا در امارات يه كاريابي كانادايي براي 6 ماه تبليغ اسم شما 92 دلار! ميگيره....

hamed_t9722
February 26th, 2013, 12:16 PM
سلام به همه ی دوستان.من پزشک عمومی هستم 28 سالمه.از دوستان اگه کسی اطلاعی از وضعیت شغلی پزشکان عمومی توی قطر یا کویت داره ممنون میشم راهنماییم کنه.

nima_AA
February 26th, 2013, 12:26 PM
اطلاعات کلی راجع به اجازه کار و ویزای کار در قطر
Work Permits in Qatar (http://qatar.angloinfo.com/working/work-permits/)
How to Get a Working Visa for Qatar (http://www.gulfjobsmarket.com/career-advice/how-to-get-a-working-visa-for-qatar)

ghahraman88
April 6th, 2013, 05:43 PM
سلام
برخی از دوستان سوالات ورزشی کرده بودن ، در مورد اینکه بتونه در رشته هایی مثل بوکس و فوتسال در قطر بازی کنن
حالا من میخوام بدونم که آیا توی قطر زمینه ای برای مربیگری وجود داره ؟؟
من کارشناس تربیت بدنی وعلوم ورزشی با معدل 18 هستم
مربی چند رشته ورزشی از جمله تکواندو ، جوجیتسو و..... هستم و دارای رزومه خوبی هستم
همینطور مربی بدنسازی تخصصی ورزش های رزمی هستم
در ایران یک موسسه ورزشی دارم و فعالیت های زیادی در زمینه علمی ورزشی انجام دادم
می خوام بدونم که می تونم در زمینه مربیگری در قطر فعالیت داشته باشم ؟؟؟؟
و یا سوال دیگه من این هست که می تون توی قطر شرکت یا موسسه ورزشی تاسیس کنم و به فعالییت های علمی ورزشی و عملی بپردازم؟؟

rshahrokh
April 10th, 2013, 03:29 PM
سلام
از دوستان کسی هست که از شرایط کار کردن مهندسین مکانیک در قطر آشنایی داشته باشه؟
کدوم شرکت ها نیرو متخصص جذب می کنن؟
ممنون میشم

mechmnp
April 16th, 2013, 11:13 AM
درود
تو اینترنت بگردید پیدا می کنید.
موفق باشید

amvhd
April 20th, 2013, 07:38 PM
سلام تخصص من مخابراته و 3 سال سابقه کار تو بهترین شرکت های ایران از نظر رده کاری رو دارم.
تو امارات یا قطر چطور کار پیدا کنم؟
چه مدرک انگلیسی باید داشته باشیم؟

amvhd
April 20th, 2013, 07:44 PM
میانگین درآمد سالیانه در قطر با توجه به تخصص های مختلف

Average Salary for different Professions in Qatar are approximately as follows

Civil Engineer – QR106,065
Project Manager, Construction – QR286,503
Mechanical Engineer – QR99,532
Accountant – QR48,279
Operations Manager – QR227,412
Electrical Engineer- QR84,000
Project Manager, IT – QR199,727
Bachelor of Science, Computer Science – QR133,000
Bachelor of Science, Civil Engineering – QR183,126
Bachelor of Arts, Business – QR115,700
Bachelor of Engineering – QR84,000

منبع (http://www.onlineqatar.com/living/salaries-doha-qatar.aspx)

سلام
مهندس مخابرات چطوره؟؟

ehsan1983
April 20th, 2013, 09:42 PM
سلام تخصص من مخابراته و 3 سال سابقه کار تو بهترین شرکت های ایران از نظر رده کاری رو دارم.
تو امارات یا قطر چطور کار پیدا کنم؟
چه مدرک انگلیسی باید داشته باشیم؟
دوست عزیز
اینجا تاپیک قطر نه امارات....
در هرصورت وقتی نمیشه حتی به قطر سفر کرد چجوری میخوای کار پیدا کنی؟؟!!!
برای امارات
بهتره ویزا و بلیط بگیری و با رزومه و مدارک کامل حضورا به کاریابی ها سر بزنی و ثبتنام بکنی(اکثرا پولی هستن)...در امارات هم کار پیدا کردن سخت شده چون کلی متقاضی هندی و پاکستانی که انگلیسی هم خوب حرف میزنن وجود داره.

ubnt
May 26th, 2013, 08:38 PM
دوستان از طریق این لینک میتونین بصورت انلاین رزومه خودتون رو ارسال کنین و قبل از اون با شرایط کاری که مورد نظرتون هست اشنا بشین .

http://www.iranpetrotech.com/?_m1dDL8k (http://www.iranpetrotech.com/?_m1dDL8k)

CURRENT VACANCIES

Please submit your applications only against those positions where your qualifications and experience match our requirements. QP Recruitment will only accept CVs that are submitted through the online application process for advertised vacancies. Unsolicited CVs and job requests sent to Webmaster or via Contact Us forms cannot be processed.

pazhoohan
July 14th, 2013, 07:24 PM
سلام دو ستان
می خواستم بدونم کسی میدونه که رشته زمین شناسی در مقطع ارشد و دکترا در قطر نیلز دارند ..
با توجه به نیاز پروژه های نفتی به زمین شناس
من در سایت های اعلام شده در زمین شناسی را در لیست مشاغل مورد نیاز ندیدم ...

IELTS
July 17th, 2013, 11:35 AM
سلام دو ستان
می خواستم بدونم کسی میدونه که رشته زمین شناسی در مقطع ارشد و دکترا در قطر نیلز دارند ..
با توجه به نیاز پروژه های نفتی به زمین شناس
من در سایت های اعلام شده در زمین شناسی را در لیست مشاغل مورد نیاز ندیدم ...

با توجه به پروژه های متعددی نفتی و اکتشافات در این کشور رشته مورد نظر خیلی مورد نظز نیست اما به طبع برای تحصیل کمی مسیر ئشواره مگر اینکه مجدداً از لیسانس در رشته جدید به تحصیل بپردازید. در خصوص کار هم باید وجود داشته باشه مگر در زیر گروههای معدن و نفت و عمران حتماً نیاز دارند

tiam
October 5th, 2013, 11:21 PM
الان دارید اصلا در مورد چی بحث می کنید؟قطر به هیچ عنوان به ایرانیها ویزا نمی ده

IELTS
October 6th, 2013, 09:27 AM
الان دارید اصلا در مورد چی بحث می کنید؟قطر به هیچ عنوان به ایرانیها ویزا نمی ده

لطفاً صحت دلیل خود رو با استناد ارائه کنید. بنده یکی از دوستانم با داشتن سابقه کار بسیار خوب بعنوان مدیر پروژه در سایت ستاره خلیج تونست به شرکت بی پی که شعبه قطر داره بره. با ویزای کار. حوالی ماه جولای پارسال

aminbrk
November 25th, 2013, 03:01 PM
بسلام برهمگی..من الان قطر هستم..قطر به هیچکدوم از ایران ها کار نمیدن.مگه اینکه کفیل داشته باشی و اقامت بهت بدن بری سرکار.همین..یه راه دیگه هم وجود داره که بری پاکستان شناسنامه پاکستانی بگیری و از اونجا بیای قطر....سوالی باشه درخدمتم

amin2011
February 6th, 2014, 12:05 AM
مثل اینکه اوضاع کار برای ایرانیا تو قطر داره بهتر میشه، شنیده شده که قطر پترولیوم اومده تهران با 200 مهندس ایرانی مصاحبه کرده

majid225
February 14th, 2014, 01:54 PM
بسلام برهمگی..من الان قطر هستم..قطر به هیچکدوم از ایران ها کار نمیدن.مگه اینکه کفیل داشته باشی و اقامت بهت بدن بری سرکار.همین..یه راه دیگه هم وجود داره که بری پاکستان شناسنامه پاکستانی بگیری و از اونجا بیای قطر....سوالی باشه درخدمتم

===========
سلام. من یک کفیل خوب و معتبر در قطر دارم به نظرتون اوضاع کار دندانپزشکان اونجا چطوره؟ ارزش داره که برای کار دندانپزشکی در قطر اقدام بکنم؟

sh13582002
June 30th, 2014, 12:18 PM
دوستان چجوریه که ایرانیهایی که اینجا هستن میگن قطر به ایرانیها ویزای کار نمیده اما خارجیهایی که توی قطر هستن میگن ایرانیها زیادی توی قطر کارمیکنن و همکارشون هستن!!!واقعیت کدومه؟بالاخره به ایرانیها ویزای کار میدن یا نه؟؟

mohammad0226
July 30th, 2014, 11:04 PM
مگه میشه با مدرک ایرانی و پاسپورت پاکستانی درس خوند و کار پیدار کرد؟

l1998
September 13th, 2014, 05:06 PM
دوستان بنده در قطر به مدت 14 سال هست که زندگی میکنم! قطر کشور ازادیه و از هر نوع ملیتی در اونجا می تونید پیدا کنید.از بین دانشگاه ها فقط دانشگاه های زیر نظرqatar foundationخوبن یعنی دانشگاه های امریکایی.جامعه قطر هم دانشگاه خوبی هست اما برای کسی که فقط میخواد یه مدرک داشته باشه و تمام! اینجا بیشتر افرادی که نمرات خوبی تو مدرسه نمی آوردن یا تو دانشگاه های امریکایی قبول نشدن به جامعه قطر میرن! البته هزینه ی دانشگاه های آمریکایی خیلی بیشتره و هر کسی نمی تونه از پسش بر بیاد.با توجه به این که هیچ scolarshipخاصی حتی برای دانشجویان ممتاز قایل نمیشن و فقط بهتون با توجه به حقوق و درآمدی که شما یا پدرتون دارید و خرج هایی که میکنید یه تخفیفی میدن، پرداخت هزینه هاش زیاد آسون نیس. قطر کشور آروم و بسیییار امنیه که حتی اگه شما در ماشینتونو برای یک ساعت باز بزارید و برید هیچ اتفاقی براش نمی افته و از اون جایی که کوچیکه هر اتفاقی بیوفته سریعا رسیدگی میشه!البته تو این چند سال کمی وضعیت تغییر کرده ولی هرچی باشه از ایران خیلی امن تره. از نظر سیاسی با ایرانیا لج هستن و مخصوصا تو قبولیه دانشگاه سخت میگیرن (من برادر خودم در رشته مهندسی نفت در دانشگاه texas a &m در حال تحصیله )و لی درکل مردمی هستن که به هم خیلی احترام میزارن! مخصوصا به خانم ها. تنها مشکلی که شاید باهاش رو به رو بشید هوای گرم و شرجیه اون جاس که تحمل کردنش سخته و لین که مراکز تفریحیه زیادی نداره. به هیچ وجه روی قبولی به عنوان یه استاد در دانشگاه های قطر حساب باز نکنید.همون طور که گفتم اون ها با ایرانیا شاید روابط دوستانه ای داشته باشن اما کارای ما رو قبول ندارن مگر این که از دانشگاه های خود آمریکا فارق التحصیل شده باشید.اینجا حتی از کارای آرشیتکتای ایرانی استفاده نمیکنن. اقامت گرفتن در اینجا بسیار سخت شده و حتی ویزا گرفتنم تا پارسال به سختی صورت می گرفت.اگر از دانشگاه های خوب فارق التحصیل شدید مثله دانشگاه های تهران اصلا روی قطر فکر نکنید و روی خود آمریکا فوکوس کنید.من تا به حال فقط بچه های مقیم رو تو دانشگاه ها دیدم و نشده که کسی از ایران فقط برای دانشگاه بیاد.اگر کاری یا سوالی داشتید خوشحال میشم بپرسید

ehsan1983
September 13th, 2014, 06:40 PM
دوستان بنده در قطر به مدت 14 سال هست که زندگی میکنم! قطر کشور ازادیه و از هر نوع ملیتی در اونجا می تونید پیدا کنید.از بین دانشگاه ها فقط دانشگاه های زیر نظرqatar foundationخوبن یعنی دانشگاه های امریکایی.جامعه قطر هم دانشگاه خوبی هست اما برای کسی که فقط میخواد یه مدرک داشته باشه و تمام! اینجا بیشتر افرادی که نمرات خوبی تو مدرسه نمی آوردن یا تو دانشگاه های امریکایی قبول نشدن به جامعه قطر میرن! البته هزینه ی دانشگاه های آمریکایی خیلی بیشتره و هر کسی نمی تونه از پسش بر بیاد.با توجه به این که هیچ scolarshipخاصی حتی برای دانشجویان ممتاز قایل نمیشن و فقط بهتون با توجه به حقوق و درآمدی که شما یا پدرتون دارید و خرج هایی که میکنید یه تخفیفی میدن، پرداخت هزینه هاش زیاد آسون نیس. قطر کشور آروم و بسیییار امنیه که حتی اگه شما در ماشینتونو برای یک ساعت باز بزارید و برید هیچ اتفاقی براش نمی افته و از اون جایی که کوچیکه هر اتفاقی بیوفته سریعا رسیدگی میشه!البته تو این چند سال کمی وضعیت تغییر کرده ولی هرچی باشه از ایران خیلی امن تره. از نظر سیاسی با ایرانیا لج هستن و مخصوصا تو قبولیه دانشگاه سخت میگیرن (من برادر خودم در رشته مهندسی نفت در دانشگاه texas a &m در حال تحصیله )و لی درکل مردمی هستن که به هم خیلی احترام میزارن! مخصوصا به خانم ها. تنها مشکلی که شاید باهاش رو به رو بشید هوای گرم و شرجیه اون جاس که تحمل کردنش سخته و لین که مراکز تفریحیه زیادی نداره. به هیچ وجه روی قبولی به عنوان یه استاد در دانشگاه های قطر حساب باز نکنید.همون طور که گفتم اون ها با ایرانیا شاید روابط دوستانه ای داشته باشن اما کارای ما رو قبول ندارن مگر این که از دانشگاه های خود آمریکا فارق التحصیل شده باشید.اینجا حتی از کارای آرشیتکتای ایرانی استفاده نمیکنن. اقامت گرفتن در اینجا بسیار سخت شده و حتی ویزا گرفتنم تا پارسال به سختی صورت می گرفت.اگر از دانشگاه های خوب فارق التحصیل شدید مثله دانشگاه های تهران اصلا روی قطر فکر نکنید و روی خود آمریکا فوکوس کنید.من تا به حال فقط بچه های مقیم رو تو دانشگاه ها دیدم و نشده که کسی از ایران فقط برای دانشگاه بیاد.اگر کاری یا سوالی داشتید خوشحال میشم بپرسید
همه حرفاتونو تایید میکنم. متاسفانه برای ویزا هم ......

taghi_buffon
September 21st, 2014, 02:12 PM
سلام دوستان.من یه سوال دارم.
چندماه دیگه 18 سالم میشه و تصمیم دارم بعد از دیپلم با هزینه شخصی برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برم. گزینه های خوب هست اما قطر یه خوبی دیگه که داره اینه که فامیل قطر دارم. به همین خاطر میتونم به همراه درس خوندن کار کنم و با دریافت یه حقوق بالا برای ارشد به کشور های اروپایی هم برم.
حالا میخواستم ببینم با این شرایطی که دارم میتونم ویزا بگیرم؟
من مادرم میتونه شناسنامه عراقی بگیره . آیا من میتونم با استفاده از اون شناسنامه برم؟؟؟ و 2_ من تو قطر فامیل دارم. میتونن کفیل من شن؟ یعنی میتونن من رو ضمانت کنن و از روی اون ضمانت من برم قطر؟

ehsan1983
September 21st, 2014, 05:27 PM
سلام دوستان.من یه سوال دارم.
چندماه دیگه 18 سالم میشه و تصمیم دارم بعد از دیپلم با هزینه شخصی برای ادامه تحصیل به خارج از کشور برم. گزینه های خوب هست اما قطر یه خوبی دیگه که داره اینه که فامیل قطر دارم. به همین خاطر میتونم به همراه درس خوندن کار کنم و با دریافت یه حقوق بالا برای ارشد به کشور های اروپایی هم برم.
حالا میخواستم ببینم با این شرایطی که دارم میتونم ویزا بگیرم؟
من مادرم میتونه شناسنامه عراقی بگیره . آیا من میتونم با استفاده از اون شناسنامه برم؟؟؟ و 2_ من تو قطر فامیل دارم. میتونن کفیل من شن؟ یعنی میتونن من رو ضمانت کنن و از روی اون ضمانت من برم قطر؟
من همينجا پاسخ ميدم كه بقيه هم استفاده كنند.
ببينيد تنها مشكل قطر بحث ويزا و نهايتا پيداكردن كانكشن در انجا براي كاره.
بشخصه فكر ميكنم با اين شرايطي كه هم گفتيد براي ويزا دچار مشكل بشيد مگه اينكه يك شخص حقيقي در قطر اسپانسرتون بشه.
و تازه اين پايان كار نيست...
براي كار هم بايد كانكشن داشته باشيد ولي متاسفانه بخاطر بعضي مسايل ....

موفق باشيد.

taghi_buffon
September 23rd, 2014, 02:19 PM
خیلی ممنون بابت پاسختون!
ببینید من همین کفیلی که میگم دارم اقامت و شناسنامه قطری داره. میتونه اسپانسرم بشه ؟
و کانکشن واسه کار؟

Manfered
October 7th, 2014, 12:51 AM
سلام دوستان
پدر بزرگ من تابعیت قطری داره و سالها پیش از ایران زن میگیره و بچه دار میشه. اون موقع ها دو تا از عمو هام رو با خودش میبره قطر و الان تابعیت قطری دارند.میخواستم از دوستانی که الان قطر زندگی میکنن و با شرایط اونجا آشنا هستن بپرسم میشه برای پدرم تابعیت گرفت؟ با توجه به قانون تابعیت از طریق خون.چقدر میشه امیدوار بود؟
واینکه باید اول از کجا اقدام کنم؟سفارت قطر در تهران؟ یا باید توی قطر وکیل بگیریم؟

ehsan1983
October 7th, 2014, 01:37 AM
خیلی ممنون بابت پاسختون!
ببینید من همین کفیلی که میگم دارم اقامت و شناسنامه قطری داره. میتونه اسپانسرم بشه ؟
و کانکشن واسه کار؟
بله باحتمال بسيار زياد.

موفق باشيد.

ehsan1983
October 7th, 2014, 01:38 AM
سلام دوستان
پدر بزرگ من تابعیت قطری داره و سالها پیش از ایران زن میگیره و بچه دار میشه. اون موقع ها دو تا از عمو هام رو با خودش میبره قطر و الان تابعیت قطری دارند.میخواستم از دوستانی که الان قطر زندگی میکنن و با شرایط اونجا آشنا هستن بپرسم میشه برای پدرم تابعیت گرفت؟ با توجه به قانون تابعیت از طریق خون.چقدر میشه امیدوار بود؟
واینکه باید اول از کجا اقدام کنم؟سفارت قطر در تهران؟ یا باید توی قطر وکیل بگیریم؟
بنظرم توي قطر وكيل بگيريد بهتره(يا حتي امارات كه وكيل هاي خيلي قوي اي داره)

موفق باشيد.

Manfered
October 10th, 2014, 02:38 PM
بنظرم توي قطر وكيل بگيريد بهتره(يا حتي امارات كه وكيل هاي خيلي قوي اي داره)

موفق باشيد.

ممنون از پاسخ تون.موضوعی که برای من نگران کننده است رابطه سیاسی بین دوکشوره که در حال حاضر مناسب نیست.

بخاطر همین از دوستانی که اونجان میخوام بپرسم چقدر میشه امیدوار بود و ارزش پیگیری داره؟

اگر کسی وکیل خوبی در امارات یا قطر سراغ داره ممنون میشم بهم معرفی کنه.

pari66
October 14th, 2014, 03:02 AM
سلام. شما نقدا ی سر ب سفارت قطر بزنید ببینید شرایط درخواست تابعیت از قطر چجوریه . چون موضوع احوال شخصیه موضوعاتی هستند ک سفارت خونه ها کاملا درخصوصشون مطلع و موظف ب پاسخ دهی ب مراجعین هستند. از اونجایی ک قطر ی کشور اسلامی هستش ، قطعا تابع سیستم خونه. و پدربزرگ شما قطری هستن ،پس پدر شما هم اتوماتیک تبعه قطر محسوب میشن و خلل در روابط سیاسی 2کشور نمیتونه در سیستم تابعیت اشخاص خللی ایجاد کنه. اگر جواب سفارت مثبت بود خودتون بسنجید ببینید خودتون اقدام کنید بهتره یا وکیل بگیرید.

pari66
October 14th, 2014, 03:29 AM
درسته
من در تمام كاريابي هاي كشورهاي همسايه ثبت نام كردم......دريغ از يك درخواست!

دوستان لطفا بفرمایید اگه از دانشگاه انگلیسی ،یا آمریکایی دکترا داشته باشیم بازم قطریا مارو راه نمیدن؟؟؟ یعنی انقد با ملیت ایرانی مشکل دارن؟؟؟

ehsan1983
October 14th, 2014, 03:55 AM
دوستان لطفا بفرمایید اگه از دانشگاه انگلیسی ،یا آمریکایی دکترا داشته باشیم بازم قطریا مارو راه نمیدن؟؟؟ یعنی انقد با ملیت ایرانی مشکل دارن؟؟؟
دوست عزيز
اپلاي كردنش ضرري نداره.هميشه استثنا وجود داره. در هرصورت كشوري با اين سطح بالاي رضايت زندگي و ثروت و جمعيت، بايدم روي وروديش حساس باشه(صرف نظر از مشكلات پوليتيكال حاضر)

موفق باشيد.

l1998
October 22nd, 2014, 12:59 AM
شما حتما اقدام کنيد!دانشگاه محل تحصيل شما قطعا خيلي تاثير ميزاره روي اپرومنت اونها!ما چندين استاد ايراني توي دانشگاه هاي امرييکايي داريمم فقط موضوع اينه که اونها با پاس امريکاييشون براي تدريس اعزام شدن!ولي واقعا ضرر نمي کنيد اگر قبول بشيد وافعا زندگي تا خوبي رو پيش رو خواهيد داشت

l1998
October 22nd, 2014, 01:03 AM
اقاي manferedميتونم بپرسم فاميل پدر بزرگتون چيه؟يه سوال کاملا شخصيه مي تونيد پاسخ نديد!اگر پدربزرگتون پي کارو بگيرن و يکم هم شما براي اين کار پول خوج کنيد بله چرا که نشه!يکي از دوستاي من چند وقت پيش به کمک فاميلاي قطريش و از همه مهم تر خرج کردن کبلغ بالايي الان يه پاس قطري تو دستاشه

ehsan1983
October 22nd, 2014, 06:07 AM
شما حتما اقدام کنيد!دانشگاه محل تحصيل شما قطعا خيلي تاثير ميزاره روي اپرومنت اونها!ما چندين استاد ايراني توي دانشگاه هاي امرييکايي داريمم فقط موضوع اينه که اونها با پاس امريکاييشون براي تدريس اعزام شدن!ولي واقعا ضرر نمي کنيد اگر قبول بشيد وافعا زندگي تا خوبي رو پيش رو خواهيد داشت
دوست عزيز
١- از نقل قول استفاده كنيد تا مخاطب شما مشخص شود.
٢- جمله اخرتون بر اساس چه منبعيه؟ اگه منظورتون استخدام در قطرپترولومه، بايد بگم اولويت مشكلات س ي ا س ي هست و ورود به اين مشاغل نفتي اونم براي ايرانيا در كشورهاي عربي كانكشن بسيار قوي مي خواد.

موفق باشيد.

oracleb
November 15th, 2014, 08:24 PM
من با کلی دوندگی از QF برای کار position گرفتم ولی بعد از 10 ماه هنوز وضعیت ویزام توی MOI در وضعیت UNDER PROCESS هست
دوست عزیز کسی رو سراغ داری که بتونه ویزام رو از MOI بگیره؟ حاضرم تا 30 میلیون تومن هم خرج کنم

oracleb
November 15th, 2014, 08:25 PM
اقاي manferedميتونم بپرسم فاميل پدر بزرگتون چيه؟يه سوال کاملا شخصيه مي تونيد پاسخ نديد!اگر پدربزرگتون پي کارو بگيرن و يکم هم شما براي اين کار پول خوج کنيد بله چرا که نشه!يکي از دوستاي من چند وقت پيش به کمک فاميلاي قطريش و از همه مهم تر خرج کردن کبلغ بالايي الان يه پاس قطري تو دستاشه

من با کلی دوندگی از QF برای کار position گرفتم ولی بعد از 10 ماه هنوز وضعیت ویزام توی MOI در وضعیت UNDER PROCESS هست
دوست عزیز کسی رو سراغ داری که بتونه ویزام رو از MOI بگیره؟ حاضرم تا 30 میلیون تومن هم خرج کنم

Manfered
November 27th, 2014, 10:38 PM

فامیل قطری یا ایرانیش؟
اون مبلغ بالایی که میگین یعنی حدودا چقدر؟
راستی پیام خصوصی تون رو هم چک کنین.پیام فرستادم براتون
ممنون

majid225
December 11th, 2014, 12:02 AM
سلام. من یک کفیل خوب و معتبر در قطر دارم به نظرتون اوضاع کار دندانپزشکان اونجا چطوره؟ ارزش داره که برای کار دندانپزشکی در قطر اقدام بکنم؟