PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت کلیرنس دوبی در سال ۲۰۱۲

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

ShahdaD
December 31st, 2011, 11:04 AM
لطفا" وضعیت کلیرنس ویزای خود در دبی در سال ۲۰۱۲ را در این موضوع به اشتراک بگذارید. همچنین برای اطلاع از وضعیت کلیرینس سایر کاربران در سال های قبل به موضوعات زیر مراجعه کنید:

وضعیت کلیرنس دوبی در سال 2011
(http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?25915-وضعیت-کلیرنس-دوبی-در-سال-2011)
وضعیت کلیرنس دوبی در سال 2010
(http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?16156-وضعیت-کلیرنس-در-دوبی-در-سال-2010)
وضعیت کلیرنس دوبی در سال 2009
(http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?5387-وضعیت-کلیرنس-در-آنکارا-در-سال-۲۰۰۹)

maryamtele
December 31st, 2011, 09:28 PM
سلام دوستان
من و همسرم برای ویزای ,F2, F1اقدام کردیم. 14 نوامبر دبی بودیم که با ما مصاحبه نکردند . 8 دسامبر تاجیکستان بودیم که اصلاً تو سفارت راهمون ندادن . 28 دسامبر هم باز دبی بودیم که فرستادنمون تو باقالیها ( منظورم Clearance , Administrative process هست) . حالا هم که از غصه دارم دق میکنم. کلاسهام 9 ژانویه شروع میشن.خواهش میکنم یک کسی چیزی بنویسه که من بدونم حداقل تنها نیستم.

nassiimm62
December 31st, 2011, 09:59 PM
سلام دوستان
من و همسرم برای ویزای ,F2, F1اقدام کردیم. 14 نوامبر دبی بودیم که با ما مصاحبه نکردند . 8 دسامبر تاجیکستان بودیم که اصلاً تو سفارت راهمون ندادن . 28 دسامبر هم باز دبی بودیم که فرستادنمون تو باقالیها ( منظورم Clearance , Administrative process هست) . حالا هم که از غصه دارم دق میکنم. کلاسهام 9 ژانویه شروع میشن.خواهش میکنم یک کسی چیزی بنویسه که من بدونم حداقل تنها نیستم.

دوست عزیز از حالا بی تابی نکن! خیلی از بچه هایی که الان آمریکا هستن یک یا حتی دو ترم دیفر کردن. بچه هایی هم هستن که الان بیش از 7 ماهه منتظرن اما خبری از کیلیر نیست. از طرفی بودن دوستانی که در کمتر از یک ماه هم کیلیر شدن. صبور باش.

s44
January 1st, 2012, 11:40 AM
سلام دوستان

صبور باش جانم. من و همسرم امروز دقيقاً 209 روزه كه منتظريم. بايد بدوني اين راه، سختي داره واقعاً. اما برات خبر خوبي هم دارم. كيس هاي مثل ما كم هستند و احتمال اينكه زود كلير شيد بالاست به اميد خدا. حالا براي چه رشته و مقطع و دانشگاهي اقدام كرديد؟با فاند؟ (بهتره اينجا آمار دقيقي از خودتون بذاريد تا براي دوستاني كه در آينده مراجعه مي كنند هم قابل استفاده باشه.)

behrooz1365
January 1st, 2012, 02:24 PM
یکی از دوستام 29 دسامبر 2009 دوبی مصاحبه داشت و 10 ژانویه 2010 کلیر میشه خلاصه تا 16 ژانویه میرسه با چند روز تاخیر مجاز.
شما نقص مدارک داشتید به این مشکلات برخوردید. بگید تا سایرین هم از تجربتون استفاده کنند. اگر چنین هست نحوه کسب اطلاعاتتون هم بفرمایید.

سلام دوستان

PRohani
January 1st, 2012, 05:52 PM
من 4July مصاحبه داشتم. 19Oct یک بار کلیر شدم ولی دوباره ازم Research Plan خواستن. 17Nov بهم Email زدن که ویزات آماده هست ولی باز ویزا برام صادر نشد. این Email ها 4 بار دیگه تکرار شد. بالاخره دفعه 5ام ویزام صادر شد و امروز پاسم رسید دستم با ویزای Single. ویزا رو که دیدم نوشته بود Clearance Received 1 Nov 2011. من نمیدونم چرا 2ماه طول کشید.
از چند نفر دیگه هم شنیدم که کلیر شدن.
امیدوارم همه به این ترم برسن.

maryamtele
January 1st, 2012, 11:50 PM
سلام
از همه شما دوستان عزیز که منو دلداری دادید ممنونم. حالا با جوابهایی که به من دادید احساس خیلی بهتری دارم . البته از اینکه دیدم شمادوستان عزیزم اینقدر منتظر موندین ناراحت شدم ولی از ته دل از خدا خواستم که انتظار همه مون رو به زودی زود به سر ببره
مشخصات من:
متقاضی دکتری مخابرات
بدون فاند
پذیرش از دانشگاه ایالتی
من نقص مدارک نداشتم. ولی خیلی از مدارکم رو ندید حتی وقتی بهش گفتم نشونشون بدم گفت نیازی نیست. من SOP داشتم ولی گفت RP بده که من چون RA نیستم گفتم ندارم .گفت برامون بفرست که همون شبش فرستادم و ایمیل دریافتش رو هم گرفتم.
الآن یک سوال دارم . البته همون موقع که برگه زرد بهمون داد پرسیدم اگه ما کیسمون رو کنسل کنیم بریم سفارت دیگه چی میشه ؟ که جواب داد همه جا روال همینه.حالا ما 5 ژانویه تاجیکستان وقت داریم ویزای تاجیکستان رو هم داریم اگه کیسمون رو کنسل نکنیم و اونجا هم نگیم که دبی بودیم میفهمند؟ باهامون مصاحبه نمیکنند؟

behrooz1365
January 2nd, 2012, 12:13 AM
بله میفهمند و مصاحبه نمیکنند. به نظر من زود قضاوت نکنید در مورد دوبی. اگر هم خواستید این کار و انجام بدید حتما کنسل کنید از کنسلیش مطمئن شید. و پیشنهاد میکنم که یک دلیل قانع کننده برای کنسل کردن پیدا کنید. مثلا اگر برای این ترم نشد و دیفر کردید با SEVIS جدید اسباب کنسلی درست و حسابی رو بچینید.
به نظر من باید صبر کنید ببینید دوبی چطور میشه بیشتر از 2 ماه.

hamid_rahmani1
January 2nd, 2012, 12:17 AM
سلام
از همه شما دوستان عزیز که منو دلداری دادید ممنونم. حالا با جوابهایی که به من دادید احساس خیلی بهتری دارم . البته از اینکه دیدم شمادوستان عزیزم اینقدر منتظر موندین ناراحت شدم ولی از ته دل از خدا خواستم که انتظار همه مون رو به زودی زود به سر ببره
مشخصات من:
متقاضی دکتری مخابرات
بدون فاند
پذیرش از دانشگاه ایالتی
من نقص مدارک نداشتم. ولی خیلی از مدارکم رو ندید حتی وقتی بهش گفتم نشونشون بدم گفت نیازی نیست. من SOP داشتم ولی گفت RP بده که من چون RA نیستم گفتم ندارم .گفت برامون بفرست که همون شبش فرستادم و ایمیل دریافتش رو هم گرفتم.
الآن یک سوال دارم . البته همون موقع که برگه زرد بهمون داد پرسیدم اگه ما کیسمون رو کنسل کنیم بریم سفارت دیگه چی میشه ؟ که جواب داد همه جا روال همینه.حالا ما 5 ژانویه تاجیکستان وقت داریم ویزای تاجیکستان رو هم داریم اگه کیسمون رو کنسل نکنیم و اونجا هم نگیم که دبی بودیم میفهمند؟ باهامون مصاحبه نمیکنند؟

دوست خوب، من فکر میکنم شما کمی در مورد پروسه‌ی اخذ ویزای آمریکا اطلاعاتتون ناکافی باشه. اگر این طور هستش، خواهش میکنم برید دراین زمینه از طریق انجمن های این سایت (به خصوص وضعیت کلیرنس دوبی در سالهای قبل) کمی اطلاعات جمع کنید.
توجهتون رو به این نکته جلب کنم که فکر میکنم بیش از 99% از متقاضیانِ ایرانی برای ویزای آمریکا باید پروسه‌ی کلیرنس رو طی کنند.(مهم نیس کجا برند مصاحبه). عده‌ی بسیار معدودی که یا ویزای غیر دانشجویی میخوان بگیرند یا برای رشته‌ی هنر میخوان ادامه تحصیل بدهند ممکنه به پروسه‌ی کلیر نخورند. زمان کلیرنس هم به خیلی عوامل بستگی داره. اتفاقا رشته‌های برق و مخابرات هم زمان کلیرنسشون معمولا خیلی کوتاه نیس ولی کسانی بودند که دو هفته ای هم کلیر شدن.
توجه کن که شما از وقتی رفتی مصاحبه 5-4 روز گذشته و بعدش هم سفارت و واشنگتن در این چند روز تعطیل بوده، چطور انتظار داری به همین سرعت کارای کلیرنست انجام بشه؟ حتی اگر فردا هم کلیر شی، حدوداً یک هفته برای خوردن مهر تو پاسپورت زمان نیاز داری. پس سعی کن با خیال راحت فکر کنی که 9 ژانویه آمریکا نخواهی بود. اگر جزو خوش شانس‌ها باشی، میتونی با نامه تاخیر (Late arrival) بری. این حرف ها رو فقط از روی نظر واقع گرایانه نسبت به قضیه زدم که الکی خودتو امیدوار نکنی. ولی این رو هم بدون که احتمالش کم نیس که به همین ترم برسی، چون معمولا توی ژانویه خیلی از بچه ها کلیر میشن.

pirani
January 2nd, 2012, 12:58 AM
به نظرتون ایمیل زدن به سفارت این روزا خوبه یا بده؟ با توجه به اینکه تو این 25 روز که از مصاحبم میگذره 3 بار ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم ...

hamid_rahmani1
January 2nd, 2012, 01:16 AM
از فردا حتما پیگیر کارتون بشید.

behrooz1365
January 2nd, 2012, 01:04 PM
بله
ایمیل خوب هست این روزها چون اگه کلیر شده باشید بلافاصله در جریان قرار میگیرید.

pirani
January 2nd, 2012, 04:10 PM
خبری نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کی کلیر شد بگه خواهشا همراه با روز مصاحبه و رشتش که بدونیم چقدر به ما نزدیکه احوالاتش ...

reza44reza44
January 3rd, 2012, 02:10 PM
من امروز علیرغم اینکه کلیر شده ام دوباره رفتم سایت رو چک کردم. متوجه شدم که تاریخ اعلام در سایت 20 روز بعد از کلیر شدن واقعی من بوده. یکی از دوستام هم اردیبهشت کلیر شده بود اما تو ماه رمضون سایت واسش آپ دیت شد!!!!

به همه توصیه میکنم یعد از 20 روز از مصاحبه، هفته ای یک بار به همه ای میل های سفارت میل بدید. تا در مورد پروندتون صهل انگاری نشه... حیفه که به خاطر لود بالای مراجعین به دبی پرونده دانشجو ها عقب بیفته...

به امید موفقیت همگی

behrooz1365
January 3rd, 2012, 07:45 PM
شما امروز تو سایت براتون زدن که کلیر شدین؟ چون میخوایم امار کلیر یا به قولی موج کلیر را بدونیم.

من امروز علیرغم اینکه کلیر شده ام دوباره رفتم سایت رو چک کردم. متوجه شدم که تاریخ اعلام در سایت 20 روز بعد از کلیر شدن واقعی من بوده. یکی از دوستام هم اردیبهشت کلیر شده بود اما تو ماه رمضون سایت واسش آپ دیت شد!!!!

به همه توصیه میکنم یعد از 20 روز از مصاحبه، هفته ای یک بار به همه ای میل های سفارت میل بدید. تا در مورد پروندتون صهل انگاری نشه... حیفه که به خاطر لود بالای مراجعین به دبی پرونده دانشجو ها عقب بیفته...

به امید موفقیت همگی

pirani
January 3rd, 2012, 07:49 PM
بابا اصلا درو پیکر نداره این دوبی...
اصلا به موج و این جور چیزا کاری نداره فکر می کنم.
این وسط عمر و جوانی ماست که داره در یک انتظار مسخره تلف میشه ...
والا ...

behrooz1365
January 3rd, 2012, 08:01 PM
آره
همینطوره
ولی از نظر update شدن وب سایتشون در جریان هستم که شده چون دوستی داشتم ازش RP خواسته بودند و الان کیسش رو که بررسی میکنه میبینه:"در حال حاضر ﭙرونده شما در حال بردازش ميباشد" زدن که نشون میده دریافت شده مدرکش و اومدن پیغام سایت رو عوض کردن.

MMM84
January 3rd, 2012, 09:46 PM
من امروز از طریق سایت و بعد از 48 روز کلیر شدم

pirani
January 3rd, 2012, 09:56 PM
تبریک میگم.رشتتون رو میشه بگید لطفا ؟

MMM84
January 3rd, 2012, 10:22 PM
فوق عمرانم و واسه فوق صنایع دارم میرم.

has
January 5th, 2012, 11:17 AM
در رابطه به کلیرنس پدر و مادر (ویزای ویزیتوری) کسی تجربه یا اطلاعاتی داره که معمولا چقدر طول کشیده؟
ممنون

ahmadare
January 5th, 2012, 12:55 PM
سلام
من و همسرم 15 نوامبر رفتیم دوبی برای مصاحبه (برای ویزای J-1 و J-2) و بعد از OK شدن مصاحبه بهمون یه Case Number داد و گفت وضعیت رو از سایت چک کنیم. ولی با گشت و گذاری که تو forum داشتم این طور فهمیدم که ممکنه سایتشون رو دیر به دیر آپدیت کنند و بعضیها هم گفته بودند که به FMJVisas@state.gov ایمیل زدن و بهشون گفته که ویزاشون حاضر شده ولی تو سایتشون هنوز نوشته در حال پردازشه!!! میشه یکی بگه که متن ایمیلی که باید بهشون بزنمتا ببینم clear شدم یا نه چیه؟ و اینکه آیا باید به همین آدرس ایمیل برنم یا به آدرس
Dubaivisastudent@state.gov؟
خیلی ممنون از کمکتون

nassiimm62
January 6th, 2012, 05:33 AM
سلام
من و همسرم 15 نوامبر رفتیم دوبی برای مصاحبه (برای ویزای J-1 و J-2) و بعد از OK شدن مصاحبه بهمون یه Case Number داد و گفت وضعیت رو از سایت چک کنیم. ولی با گشت و گذاری که تو forum داشتم این طور فهمیدم که ممکنه سایتشون رو دیر به دیر آپدیت کنند و بعضیها هم گفته بودند که به FMJVisas@state.gov ایمیل زدن و بهشون گفته که ویزاشون حاضر شده ولی تو سایتشون هنوز نوشته در حال پردازشه!!! میشه یکی بگه که متن ایمیلی که باید بهشون بزنمتا ببینم clear شدم یا نه چیه؟ و اینکه آیا باید به همین آدرس ایمیل برنم یا به آدرس
Dubaivisastudent@state.gov؟

خیلی ممنون از کمکتون
لازم نیست چیز خاصی بزنید فقط در حد یکی دو جمله بگید که در چه تاریخی مصاحبه داشتید و میخواین بدونین پرونده اتون در چه وضعه و اسم کامل و کیس نامبر رو هم ذکر کنید. به همه این 3 آدرس هم ایمیل بزنید:
DubaiVisa@state.gov , dubaivisacv@state.gov , dubaivisastudent@state.gov

ahmadare
January 6th, 2012, 11:30 AM
لازم نیست چیز خاصی بزنید فقط در حد یکی دو جمله بگید که در چه تاریخی مصاحبه داشتید و میخواین بدونین پرونده اتون در چه وضعه و اسم کامل و کیس نامبر رو هم ذکر کنید. به همه این 3 آدرس هم ایمیل بزنید:
DubaiVisa@state.gov , dubaivisacv@state.gov , dubaivisastudent@state.gov

خیلی ممنون از راهنماییتون

pirani
January 6th, 2012, 03:42 PM
آقا ما کلیرنس نخواستیم ... لا اقل جواب ایمیلمون رو بدید ... کسی کلیر نشد ؟؟؟
کسی جواب ایمیلش نیومد ؟؟؟

behrooz1365
January 6th, 2012, 04:36 PM
dubaivisacv@state.gov چند روز پیش گفت از این به بعد فقط از طریق سایت اطلاع درباره کیس میدیم. البته اینو چند باره دیگه هم گفته بود!!!! :D

آقا ما کلیرنس نخواستیم ... لا اقل جواب ایمیلمون رو بدید ... کسی کلیر نشد ؟؟؟
کسی جواب ایمیلش نیومد ؟؟؟

Genius3
January 6th, 2012, 05:43 PM
كسي ميدونه كه چه أيميلي روجواب ميدن من١٥٣روز منتظرم

ghorbanian
January 6th, 2012, 07:10 PM
سلام دوستان دیروز سفارت بعد از گذشت 198 روز از مصاحبه اول و 71 روز از مصاحبه دوم سایت رو آپدیت کردند و نوشتند:
Additional requirements before issuance:
Additional Information : kindly send us new documentation that you can arrive a semester late. Please send to dubaivisa@state.gov reference NA.

به نظرتون دیگه جواب ندم و اگه با دیفر موافقت بشه برم یه جای دیگه برا مصاحبه؟ از دوستان قدیمی اگه پیشنهادی دارین لطفا دریغ نکنین.

پا ورقی:
آقای ادمین محترم و عزیز(Hossein 2266)، انتظاری ندارم که کمکی به من بکنید برای اینکه چند بار قبل از مصاحبه دوم و تصمیم گیری، پیام خصوصی دادم که آقا حداقل نظرتون رو بگین اما به جای جواب، آقای شهداد اومد و تذکر برام فرستاد که ایشون صلاح نمی دونند جواب بدند(نمی دونم واقعا پیش خودش چه فکری کرده بود).
نکته ای که باید به اون اشاره کرد اینه که شکی نیست وجود این فروم کمک بسیاری به همه بچه هایی که پا تو این راه گذاشتن کرده و حضور افرادی مثل شما هم که وقت صرف این کار می کنن نقطه قوتی برای نوشتن مطالب و حل مشکلاتشون از طریق همین فروم بوده و هست. اما، به یاد داشته باشیم که تجربه تک تک دوستان عضو این فروم باعث شده که این فروم پابرجا بمونه.

hamid_rahmani1
January 6th, 2012, 08:22 PM
سلام دوستان دیروز سفارت بعد از گذشت 198 روز از مصاحبه اول و 71 روز از مصاحبه دوم سایت رو آپدیت کردند و نوشتند:
Additional Information : kindly send us new documentation that you can arrive a semester late. Please send to dubaivisa@state.gov reference NA.

به نظرتون دیگه جواب ندم و اگه با دیفر موافقت بشه برم یه جای دیگه برا مصاحبه؟ از دوستان قدیمی اگه پیشنهادی دارین لطفا دریغ نکنین.

پا ورقی:

آقای ادمین محترم و عزیز(Hossein 2266)، انتظاری ندارم که کمکی به من بکنید برای اینکه چند بار قبل از مصاحبه دوم و تصمیم گیری، پیام خصوصی دادم که آقا حداقل نظرتون رو بگین اما به جای جواب، آقای شهداد اومد و تذکر برام فرستاد که ایشون صلاح نمی دونند جواب بدند(نمی دونم واقعا پیش خودش چه فکری کرده بود).

نکته ای که باید به اون اشاره کرد اینه که شکی نیست وجود این فروم کمک بسیاری به همه بچه هایی که پا تو این راه گذاشتن کرده و حضور افرادی مثل شما هم که وقت صرف این کار می کنن نقطه قوتی برای نوشتن مطالب و حل مشکلاتشون از طریق همین فروم بوده و هست. اما، به یاد داشته باشیم که تجربه تک تک دوستان عضو این فروم باعث شده که این فروم پابرجا بمونه.

من 214 روز هست که از مصاحبه ام میگذره. دانشگاهی که میرم سیستمش Quarter هست و طول هر Quarter فقط دو و نیم ماه هست، اما با این وجود حاضر هستم حتی با یک ماه تاخیر همین ترم برم. چون باتوجه به شرايط موجود در ایران و آمریکا و روابطشون، به نظرم اصلاً انتظار نمیره که دادن ویزا به دانشجوها همیشه این جور باشه. من اگه جای شما بودم حتماً نامه‌ی Late Arrival رو میفرستادم سفارت تا اگر ان شاالله همین چند روز کلیر شدید بتونید همین ترم برید. در ضمن در آخرین روزها میتونید دیفر کنید (و بعداً هر برنامه‌ای داشتید پیاده کنید). لطفا بنویسید که تا کی بهتون Late Arrival می‌دهند و تا کی وقت دارید که تعیین کنید می‌خواهید دیفر کنید.

ghorbanian
January 6th, 2012, 08:53 PM
دوست عزیز
ممنون از جوابت
آخرین روزی که می تونم باشم اونجا 20 ژانویه هستش ولی راجع به دیفر کردن صحبتی نکردم.

راستش یکی از دوستان همین فروم یک پستی رو در تاریخ December 20th, 2011 توی تاپیک های کلیرنس دبی 2011 (پست شماره 3090) گذاشته بود که همین پیغام رو براش گذاشته بودن ولی خب بعد خبری ازش نشد که کلیر شد یا نه.

hamid_rahmani1
January 6th, 2012, 09:18 PM
دوست عزیز

ممنون از جوابت

آخرین روزی که می تونم باشم اونجا 20 ژانویه هستش ولی راجع به دیفر کردن صحبتی نکردم.

راستش یکی از دوستان همین فروم یک پستی رو در تاریخ December 20th, 2011 توی تاپیک های کلیرنس دبی 2011 (پست شماره 3090) گذاشته بود که همین پیغام رو براش گذاشته بودن ولی خب بعد خبری ازش نشد که کلیر شد یا نه.

درسته، اما به هر حال شاید کیس شما فرق کنه. (همونطور که تا حالا حتما متوجه شدید هیچ دو نفری مثل هم کلیر نشدند). من هنوز مطمئن هستم در هفته‌ی آینده یه سری از بچه ها کلیر میشن. به نظرم همین امشب بپرسید تا کی وقت دارید دیفر کنید.

pirani
January 6th, 2012, 09:19 PM
ببخشید یه سوال...
این سفارت روز های شنبه و یکشنبه بازه ؟ آخه موقع کریسمس(که یکشنبه بود) نوشته بود که سفارت روز یکشنبه به دلیل کریسمس تعطیله... این یعنی در حالت عادی بازه ؟؟؟

s44
January 6th, 2012, 09:23 PM
سفارت هفته پیش استثناً یک شنبه تحویل بود و پس فردا بازه

pirani
January 6th, 2012, 09:26 PM
یعنی تا حالا شده که به کسی شنبه یا یکشنبه ایمیل زده باشن یا سایت رو آپدیت کرده باشن ؟

s44
January 6th, 2012, 09:29 PM
سفارت جمعه ها و شنبه ها تعطیله.
من تا حالا در این چند وقت نشنیدم سفارت در روز تعطیل به کسی ایمیل بزنه یا آپدیت بشه.

nassiimm62
January 8th, 2012, 12:12 AM
سفارت جمعه ها و شنبه ها تعطیله.
من تا حالا در این چند وقت نشنیدم سفارت در روز تعطیل به کسی ایمیل بزنه یا آپدیت بشه.
راستش به من یه بار روز شنبه ایمیل زدن و خودم هم خیلی تعجب کرذم! سفارت دوبی برای خود آمریکاییها تمام هفته بازه اما اینکه چطور شده بود به من ایمیل زدن، نمیدونم!

nassiimm62
January 8th, 2012, 12:14 AM
دوست عزیز

ممنون از جوابت

راستش من مجبور شدم ترم پائیزو دیفر کنم. شروع ترم 22 آگوست بود و من 19 آگوست دیفر کردم و مشکلی هم پیش نیومد.

behrooz1365
January 8th, 2012, 04:27 AM
من هم ازشون روز جمعه ایمیل داشتم.

behrooz1365
January 8th, 2012, 04:34 AM
لطفا بگید اگه قبلا شما هم این ایمیل رو در پیگیری کارتون از طریق fmjvisas@state.gov داشتید میخام بدونم کپی پیست هست.
Dubai's consular records unfortunately indicate no change in your F-1
student visa application status at this time. While we cannot predict
when the processing of your case will be completed, please be assured
that once done, or if additional information from you is needed, you
will be notified by the consular staff in Dubai.

s44
January 8th, 2012, 09:39 AM
لطفا بگید اگه قبلا شما هم این ایمیل رو در پیگیری کارتون از طریق fmjvisas@state.gov داشتید میخام بدونم کپی پیست هست.
Dubai's consular records unfortunately indicate no change in your F-1
student visa application status at this time. While we cannot predict
when the processing of your case will be completed, please be assured
that once done, or if additional information from you is needed, you
will be notified by the consular staff in Dubai.

اين جواب يه تمپليته. من تا حالا چندين بار اين جوابو دريافت كردم! يعني هر بار ايميل زدم در واقع!

pegah57
January 9th, 2012, 01:35 PM
من امروز به سفارت ایمیل زدم و بعد یک ساعت جواب اومد که پاسم رو سریع بردارم بیارم. (برگشتی اقتصاد، مصاحبه:19 دسامبر). لطفاً اگر کسی برای پیک آپ میره دوبی بهم اطلاع بده شاید بشه هماهنگ کرد. ممنون

ahmadare
January 9th, 2012, 03:33 PM
من امروز به سفارت ایمیل زدم و بعد یک ساعت جواب اومد که پاسم رو سریع بردارم بیارم. (برگشتی اقتصاد، مصاحبه:19 دسامبر). لطفاً اگر کسی برای پیک آپ میره دوبی بهم اطلاع بده شاید بشه هماهنگ کرد. ممنون

به سلامتی، مبارک باشه، من دو روز پیش به آدرسهای dubaivisastudent@state.gov, dubaivisacv@state.gov, DubaiVisa@state.gov ایمیل زدم ولی هنوز جواب ندادن!!! به نظر شما چیکار کنم؟ شما هم به همین آدرسا ایمیل زدی؟!

pirani
January 9th, 2012, 03:35 PM
امروز از Dubaivisastudent@state.gov یه ایمیل اومد که فکر می کنم این هم تمپلت باشه :
Dear Sir/Madam,
We confirm that your case is currently undergoing administrative processing.
We are unable to predict the time required to complete this process. We are unable to expedite the clearance process.
Please continue to monitor the visa web status page with your 11 digit case number for any updates, further information requests or clearances.
Once the administrative processing is complete, the case number will appear on our website. This is where you check for status updates regarding your visa case.
چی بگم والا ...

pegah57
January 9th, 2012, 03:42 PM
به سلامتی، مبارک باشه، من دو روز پیش به آدرسهای dubaivisastudent@state.gov, dubaivisacv@state.gov, DubaiVisa@state.gov ایمیل زدم ولی هنوز جواب ندادن!!! به نظر شما چیکار کنم؟ شما هم به همین آدرسا ایمیل زدی؟!

ممنون. بله منم به همینا زدم. dubaivisacv جوابمو داد.

Genius3
January 15th, 2012, 12:06 AM
نه من هنوز منتظرم١٦٥روز

s44
January 15th, 2012, 11:42 AM
ما هم منتظريم. 225 روز

ghorbanian
January 16th, 2012, 05:34 PM
مطمئنا بچه هایی که از قبل موندن این پست زیر رو که خانم Mona_ha62 در تاریخ 19 دسامبر گذاشت رو یادشون میاد.
{بالاخره منم اون کار عجیبو کردم. 6 ماه بود که منتظر بودم از دبی کلیر شم. از 14 جون. دانشگاهم گفته بود که اگه تا ترم بهار نرم، دیگه نمی تونم دیفر کنم.
وقت گرفتم برای سفارت ازبکستان و علیرغم اینکه بهم گفته بودن اگه پروندت توی دبی باز باشه بَرِت می گردونیم، امروز اومدم مصاحبه. به قول معروف تیری در تاریکی انداختم.
ده روز بود که روزی سه تا ایمیل به دبی می فرستادم که بابا! تو رو خدا پرونده منو ببندین، می خوام برم ازبکستان، ولی خودتون که بهتر می دونین، دریغ از یه جواب خشک و خالی،
خلاصه امروز اومدم اینجا مصاحبه و به توصیه ادمین محترم سایت که توی چند صفحه قبل بطور مفصل راجع به این موضوع توضیح داده بود، وقتی ازم راجع به دبی پرسیدن، گفتم که من پرونده دبی رو بستم، خیلی با اطمینان!!! آفیسر هم حرفمو باور کرد، چون دیگه چیزی نپرسید از این موضوع و چند تا سوال عادی پرسید و گفت که باید administrative processing طی بشه. حالا دوباره برگشتم سر جای اول! باید منتظر باشم تا از اینجا کلیر بشم! البته اینجا خیلی کلیرنس زودتر انجام می شه. }

امروز به من خبر داد که بعد از 25 روز از ازبکستان clear شده و الان هم امریکاست.
هیچی ندارم که بنویسم ولی امیدوارم این موضوع به کسایی که میتونن دیفر کنن قوت قلب بده که برن یه جا دیگه و منتظر دبی نباشن.

Milad2012
January 17th, 2012, 02:48 PM
سلام دوستان
من می خوام ان شاالله برم برای ویزا، واقعا نگرانم! کسی هست که تو 2-3 ماه اخیر تو دبی ریجکت شده باشه؟ امیدوارم که همه با اولین افدام ویزا رو بگیرن!
متشکرم

pirani
January 17th, 2012, 03:10 PM
ایشاالله موفق باشی.خیالت راحت تا 2-3 ماه اصلا هیچ خبری از هیچ چی بهت نمی دن.چرا می ری دبی آخه؟ جای دیگه گیر نیاوردی؟

kommy
January 17th, 2012, 04:08 PM
سلام دوستان
من دانشجوی ریترنینگ هستم. تقریباً بعد از 2 سال برگشتم ایران. امروز بعد از 35 روز انتظار کلیر شدم. من بهشون 9 تا ایمیل فرستادم. به تمام ایمیل آدرس های موجود در وب سایت. بالاخره امروز بهم ایمیل زدن که ویزام حاضر شده. جالب اینجاست که وب سایت هنوز نشون می ده که ویزام آماده نیست. از دوستان کسی هست که بخواد بره دوبی؟ اگر کسی هست من ممنون میشم با هم همانگ کنیم که پاسپورت من رو هم با خودشون ببرن. در مورد هزینه مشکلی ندارم مشکلم اینجاست که هیج پروازی گیر نمیارم. ممنون میشم اگه کسی داره میره دوبی به من خبر بده.

اینم متن ایمیل سفارت:
Dear Sir,

We are happy to inform you that the administrative processing required for your case has been completed to the point that we need you to drop your passport for visa processing.

Please drop your passport (or have a friend/relative) at the United States Consulate Dubai at our new location during the Consulate’s business hours Sunday through Thursday between 7:30 a.m. and 3:00 p.m.
Please include the yellow or green letter that the officer gave to you at the time of your interview with your passport.

Please note that it can take between 3-5 business days to process the visa in your passport and you should plan accordingly.

Milad2012
January 17th, 2012, 04:50 PM
سلام دوستان
من دانشجوی ریترنینگ هستم. تقریباً بعد از 2 سال برگشتم ایران. امروز بعد از 35 روز انتظار کلیر شدم. من بهشون 9 تا ایمیل فرستادم. به تمام ایمیل آدرس های موجود در وب سایت. بالاخره امروز بهم ایمیل زدن که ویزام حاضر شده. جالب اینجاست که وب سایت هنوز نشون می ده که ویزام آماده نیست. از دوستان کسی هست که بخواد بره دوبی؟ اگر کسی هست من ممنون میشم با هم همانگ کنیم که پاسپورت من رو هم با خودشون ببرن. در مورد هزینه مشکلی ندارم مشکلم اینجاست که هیج پروازی گیر نمیارم.
ا
ینم متن ایمیل سفارت:
Dear Sir,

We are happy to inform you that the administrative processing required for your case has been completed to the point that we need you to drop your passport for visa processing.

Please drop your passport (or have a friend/relative) at the United States Consulate Dubai at our new location during the Consulate’s business hours Sunday through Thursday between 7:30 a.m. and 3:00 p.m.
Please include the yellow or green letter that the officer gave to you at the time of your interview with your passport.

Please note that it can take between 3-5 business days to process the visa in your passport and you should plan accordingly.
اول از همه تبریک عرض می کنم! بعدش چرا نمی دید آژانس هواپیمایی براتون پیک آپ کنه؟! راحت و بی دردسر! تقریبا 1 هفته ای ویزا می رسه دستتون...
در هر حال موفق باشید

nassiimm62
January 18th, 2012, 06:21 AM
بچه هایی که بیشتر از 5 ماهه منتظرین تورو خدا بی خود منتظر نمونید! من می دونم چی می کشید چون خودم هم این وضعو تحمل کردم! کیس تون رو در دوبی ببندید و برید یه جای دیگه مصاحبه. باور کنید اگر دوبی بخواد ویزا بده تو همون 5-6 ماه میده بقیه اش دیگه مسخره بازیه!!!

Genius3
January 18th, 2012, 03:12 PM
ازاينكه به فكر همه هستي ممنون ولي مي توني بگي متن أيميلي كه زدي جوابت دادن چي بود

nassiimm62
January 19th, 2012, 06:31 AM
ازاينكه به فكر همه هستي ممنون ولي مي توني بگي متن أيميلي كه زدي جوابت دادن چي بود
منظورتون کدوم متن ایمیل هست؟ من ایمیل زیاد زدم جواب هم زیاد گرفتم! یه سری template یه سری هم غیر template!!!

kommy
January 20th, 2012, 09:31 AM
من دارم برای گرفتن ویزام امشب میرم دبی. از دوستان اگه کسی هست که ویزاش حاضره می تونه با من تماس بگیره. 09387419019
راستی یه موضوع جالب اینکه، با اینکه از زمانی که سفارت به من ایمیل زده و گفته کلیر شدم 4 روز میگذره، اما هنوز روی وب سایت سفارت که چک می کنم نوشته ویزام آماده نیست. پس به وب سایت خیلی اعتماد نکنید چون اینطور که پیداست خیلی دیر آپ دیت میشه. جالب اینجاست که دیروز از studentcv یه ایمیل گرفتم که نوشته بود ما دیگه بهتون با ایمیل جواب نمیدیم لطفا از طریق وب سایت چک کنید. اینو در جواب ایمیل 10 روز پیشم نوشته بود و اطمینان داده بود که به محض اینکه ویزام حاضر بشه وب سایت آپ دیت میشه.....می خواستم براش بنویسم خسته نباشید شما، من ویزام 4 روز که حاضر شده......

pirani
January 22nd, 2012, 07:52 PM
آقا کسی این یکی دو روز کلیر شده؟ چه از طریق ایمیل یا سایت؟

AGHSIN
January 23rd, 2012, 12:12 AM
سلام
من یکی ازدوستانم امروز کلیر شد از طریق ایمیل خبر دادن حدودا 35 روز طول کشید

Genius3
January 23rd, 2012, 02:01 AM
سلام به من ايميل زدن كه مدارك دردفتر كنتاكي است كسي ميدونه يعني چي من ١٧٠روز است كه منتظر هستم

behrooz1365
January 24th, 2012, 07:45 PM
متن ایمیل انگلیسی رو بذارید اگه میتونید, شاید بهتر بشه فهمید.

سلام به من ايميل زدن كه مدارك دردفتر كنتاكي است كسي ميدونه يعني چي من ١٧٠روز است كه منتظر هستم

moorshed
January 26th, 2012, 08:47 AM
سلام دوستان
همسرمن در 20 Nov در دبی مصاحبه داشت و برگه زرد را دریافت کرد و تا حالا منتظر کلیرنس هستم. به نظر شما این مدت انتظار طبیعی هست؟
در ضمن چون بین بازه مصاحبه و کلیرنس عقد کردیم در فرم DS-160 گزینه مجرد را زدم. به نظر شما بخاطر این طول کشیده؟
چند وقت است که سایت را چک میکنم ولی هیچ وقت ندیدم که سایت در حال به روز رسانی باشه. آیا تعداد افرادی که کلیر میشوند کم شده ؟

مرسی

AGHSIN
January 26th, 2012, 11:11 AM
سلام دوستان
همسرمن در 20 Nov در دبی مصاحبه داشت و برگه زرد را دریافت کرد و تا حالا منتظر کلیرنس هستم. به نظر شما این مدت انتظار طبیعی هست؟
در ضمن چون بین بازه مصاحبه و کلیرنس عقد کردیم در فرم DS-160 گزینه مجرد را زدم. به نظر شما بخاطر این طول کشیده؟
چند وقت است که سایت را چک میکنم ولی هیچ وقت ندیدم که سایت در حال به روز رسانی باشه. آیا تعداد افرادی که کلیر میشوند کم شده ؟

مرسی
با توجه به مطالبی که بچه ها تو همین تاپیک نوشتن این مدت کلیرنس بسیار طبیعی هستش. معمولا سایت دیر اپدیت میشه. شما هفته ای یک ایمیل بزنی بنظرم خوب

paradise22
January 26th, 2012, 09:00 PM
I got clear today by the website
time of waiting: about 230 days
but it's too late for me.

hamid_rahmani1
January 26th, 2012, 10:16 PM
امیدوارم براتون اتفاقات بهتری در پیش باشه. به هر حال خبرتون برای بچه های قدیمی خیلی امیدوار کننده بود.

hamidmooshe
January 26th, 2012, 10:25 PM
سلام بچه ها,پدر و مادر من هم 19 DES 2011 رفتن سفارت هنوز جواب ویزا نیومده,هر وقت هم case number رو میزنم تو سایت مینویسه در حال پردازش!چیکار کنم؟:mad:

behrooz1365
January 26th, 2012, 10:44 PM
لطفا یکی توضیح بده اینو:
Additional Information : Kindly note that your case is now closed you can reapply again in the future if you wish. Thank you.

البته من ازشون درخواست نکردم کیسم رو ببندند.
فکر میکنید چرا اینکارو کردند؟

ghorbanian
January 28th, 2012, 10:17 AM
Congrats! Bro.
نوشدارو پس از ...
سلامت و پیروز باشی.

I got clear today by the website
time of waiting: about 230 days
but it's too late for me.

nassiimm62
January 29th, 2012, 06:59 AM
لطفا یکی توضیح بده اینو:
Additional Information : Kindly note that your case is now closed you can reapply again in the future if you wish. Thank you.

البته من ازشون درخواست نکردم کیسم رو ببندند.
فکر میکنید چرا اینکارو کردند؟
حالا که بستن! سریع برید ازبکستان! سپهر و مونا هردو بعد از 6 ماه که از دوبی ناامید شدن رفتن ازبکستان و از اونجا دو هفته ای ویزا گرفتن اونم مالتیپل!

srr129
February 1st, 2012, 10:44 AM
I am a returning student. I had an interview at US embassy in Dubai. I t has been more than 7 weeks but no news from the clearance. Is anybody got his/her visa recently? By the way , does anybody know how to contact to Washington office?

hamid_rahmani1
February 1st, 2012, 10:51 AM
I am a returning student. I had an interview at US embassy in Dubai. I t has been more than 7 weeks but no news from the clearance. Is anybody got his/her visa recently? By the way , does anybody know how to contact to Washington office?

Washington just says that your case is undergoing administrative processing. By the way, you can call the following No.:
202 (663) 1225
And then the following numbers respectively after you entered each menu:
1 4 1 1 0

albouse
February 1st, 2012, 03:47 PM
سلام
یک سوال پارسال برای پیکاپ I-20 رو هم همراه پاسپورت باید می فرستادیم. الان که من اونجا دانشجو هستم برای پیکاپ باز باید I-20 بفرستم؟

hamid_rahmani1
February 1st, 2012, 05:26 PM
فکر میکنم بچه‌هایی که تاریخ I20شون گذشته کپی I20 رو معمولا میفرستن، تا ثابت کرده باشن هنوز میتونن برن به اون دانشگاه و قرار نیس الکی مهر ویزا بخوره تو پاسپورتشون. البته شنیدم بچه‌هایی هم بودند که چیزی نفرستادن و مهر زده شده.

kommy
February 3rd, 2012, 01:36 AM
دوستان من الان در امریکا هستم....12 دسامبر مصاحبه داشتم و 26 ژانویه بهم ایمیل زدن که کلیر شدم. توی پاسم نوشته که کلیرنس در تاریخ 9 ژانویه دریافت شده. این نشون می ده که خیلی بی نظم هستن....با اینکه من هر روز بهشون ایمیل زدم بعد از 16 روز بهم خبر دادن که ویزام آمادست. با اینکه الان تو امریکا هستم، هنوز تو وب سایت سفارت نوشته که پرونده من در حال پردازش می باشد...که واقعاً خنده داره......چند روز پیش هم دوباره به یکی از ایمیل های قدیمی من جواب دادن که منتظر باش هر اطلاعات جدیدی رو وب سایت منعکس میشه و ویزات هنوز آماده نیست...من هم براشون نوشتم خسته نباشید من الان تو امریکا هستم....
من فکر می کنم خیلی از شماها کارتون درست شده ولی این سفارت که اصلاً چک نمی کنه ببینه کارتون به کجا رسیده...اگر می تونید برید یه سفارت دیگه دوباره مصاحبه کنید...وقتی پرونده شما رو می فرستن برای کلیرنس بلافاصله جوابش میاد چون تو سیتمشون هست که شما کلیر شدید....

akbar123
February 5th, 2012, 02:14 PM
با سلام
دوستان من امروز از طریق میل و سایت کلیر شدم. امیدوارم و آرزو میکنم که همه بچه ها به زودی کلیر شوند.
- پذیرش ارشد-الکتروتیک
- زمان مصاحبه: 15نوامبر2011
- RP خودم نوشتم
- سابقه كار نداشتم. فقط TA بودم.
- شرايط سربازي: معافم

elham_aero
February 5th, 2012, 05:44 PM
بعد از 7 ماه انتظار، امروز ریجکت شدم
به دلیل High-Tech بودن پروژه!

nassiimm62
February 6th, 2012, 12:31 AM
بعد از 7 ماه انتظار، امروز ریجکت شدم
به دلیل High-Tech بودن پروژه!
خیلی متأسفم اما ناامید نشید. اگر می تونید از یه دانشگاه دیگه پذیرش بگیرید حتما با I-20 جدید برید یه سفارت دیگه یا اینکه ممکنه بتونید RP رو تغییر بدید و برای مصاحبه مجدد برید یه جای دیگه.

srr129
February 8th, 2012, 09:04 PM
Hi,

I tried to contact to Washington Office, but I could not talk to anybody. When the machine asks me to press 1, nothing happens and the recorded message starts over. Would you please help me on this?
By the way, is there anybody who knows the phone number of US embassy in Dubai? I know the number +971-4-309-4000, but I need the 4-digit extension of the Non-immigrant visa section.

maryamtele
February 10th, 2012, 11:45 AM
سلام
من بعد از 40 روز کلیرشدم
رشته :مخابرات
مقطع:دکتری بدون قاند
زمان مصاحبه : 28 دسامبر
زمان کلیر: 8 نوامبر
البته همسرم که F2 بود هنوز کلیر نشده و ازش CV خواستند
من فقط سوالم اینه که الان که گفتند کلیر شدی تا کی وقت دارم که پاسپورتم رو ببرم برای ویزا و از زمانیکه ویزا میدن چقدر مهلت دارم که برم امریکا.چون من که این ترم رو ازدست دادم و ترم بعد هم از مهر سال بعد شروع میشه پس این ویزا به چه درد من میخوره؟ اصلا باید I20 جدید ببرم یا برای ورود به آمریکا به چه مدرکی نیاز هست؟

nassiimm62
February 10th, 2012, 07:47 PM
سلام
من بعد از 40 روز کلیرشدم
من فقط سوالم اینه که الان که گفتند کلیر شدی تا کی وقت دارم که پاسپورتم رو ببرم برای ویزا و از زمانیکه ویزا میدن چقدر مهلت دارم که برم امریکا.چون من که این ترم رو ازدست دادم و ترم بعد هم از مهر سال بعد شروع میشه پس این ویزا به چه درد من میخوره؟ اصلا باید I20 جدید ببرم یا برای ورود به آمریکا به چه مدرکی نیاز هست؟
اگر 8 نوامبر کیلیر شدید تا 8 مارچ وقت دارید که برید ویزا رو بگیرید و اگر ویزا سینگل باشه تا 8 جون وقت دارید که بیاین آمریکا از اونجا که ترم پاییز معمولا از 20 آگوست به بعد شروع میشه و شما نهایتا یک ماه قبل از تاریخ I-20 می تونید در آمریکا باشید(20 جولای) باید بگم که به مشکل برمی خورید. چون بیش از یک ماه بین تاریخ انقضای ویزا و زمانی که حق دارید وارد خاک آمریکا بشید فاصله وجود داره. شما که 8 نوامبر کیلیر شده بودید می تونستید به این ترم برسید چرا نیومدید؟! چون ترم پائیز معمولا از هفته دوم ژانویه شروع میشه. بعدم اینکه شما مصاحبه اتون 28 دسامبر 2010 بوده و 8 نوامبر 2011 کیلیر شدید؟؟ اگر به موقع دیفر کردید به نظرم هرچه سریعتر از دانشگاه بخواین براتون I-20 جدید صادر کنه و واقعا پی گیر بشید که اینکارو زودتر بکنن بعد هم با سفارت مکاتبه کنید ببینید تکلیف چیه.

hamid_rahmani1
February 11th, 2012, 09:31 AM
سلام
من بعد از 40 روز کلیرشدم

دوست عزیز شما چطور ممکنه 28 دسامبر رفته باشید مصاحبه و 8 نوامبر کلیر شده باشد (در عرض 40 روز)؟!!!
احتمالا منظورتون 8 فوریه است.
در این صورت میرسید برید. 4 ماه دیگه پیک آپ کنید و 3 ماه بعدش برید آمریکا (8 سپتامبر).

maryamtele
February 11th, 2012, 04:49 PM
از دوستان عزیز واقعا عذرخواهی میکنم
منظورمن 8 فوریه بوده و به اشتباه 8 نوامبر نوشته ام .
پس منطور دوستان اینه که بعد از کلیر شدن از دبی 4 ماه فرصت داریم که پاسپورتهامونو به سفارت برای ویزا بدیم. آخه من توی موضوع مربوطه خوندم که فقط 90 روزه؟
بازهم از اشتباه پیش آمده عذرخواهی کرده و از جوابهای شما دوستان عزیز تشکر میکنم

nassiimm62
February 12th, 2012, 06:24 AM
پس منطور دوستان اینه که بعد از کلیر شدن از دبی 4 ماه فرصت داریم که پاسپورتهامونو به سفارت برای ویزا بدیم. آخه من توی موضوع مربوطه خوندم که فقط 90 روزه؟
ویزا اگر سینگل باشه از تاریخی که ویزا تو پاس میخوره تا 90 روز فرصت دارید برید آمریکا اما برای اینکه پاس رو ببرید تا ویزا رو بزنن 4 ماه فرصت دارید و با توجه به اینکه 8 فوریه کیلیر شدید تا 8 جولای می تونید پاس رو ببرید سفارت و بعدم با خیال راحت بیاین آمریکا.

albouse
February 13th, 2012, 09:30 PM
سلام
خوب منم یک ماه طول کشید تا کلیر شدم. اما این ترم رو از دست دادم. راستی من دانشجو برگشتی بودم. امیدوارم بقیه دوستان هم زودتر کلیر شن. من فوق صنایع دارم می خونم. یه پیشنهادم داشتم برای دانشجوهائی می خوان برگردن.
1-این کار رو تا بستان انجام بدید.
2- قبل از اومدن حتماً از یک جا هم شده وقت بگیرید.
3-نامه از دانشگاه داشته یاشید که دانشجو خوبی بودید و....
پیروز باشید.

maryamtele
February 14th, 2012, 12:55 AM
با سلام به همه دوستان
من همینطور که نوشتم با ایمیل به من اطلاع دادند که کلیر شدم ولی در سایت کیسم همانطور under processing میزنه ومن ایمیل زدم ازشون سوال کردم که تا کی فرصت دارم که پاسپورتم رو تحویل بدم اینطوری جواب دادند میخواستم کسی میدونه منظور شون چیه ؟ یا کسی مورد مشابهی داشته ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
Dear Madam,
Please note that you have until last of April to submit your
passport but this does not assure that your case will be cleared for printing
once you submit it. Further clearance might arise during this waiting time.
Your visa is a multiple entry visa valid for 2 years from the
date of issuing. and it is true you can enter only 1 month before your starting
date.

albouse
February 14th, 2012, 01:08 AM
با سلام به همه دوستان
من همینطور که نوشتم با ایمیل به من اطلاع دادند که کلیر شدم ولی در سایت کیسم همانطور under processing میزنه ومن ایمیل زدم ازشون سوال کردم که تا کی فرصت دارم که پاسپورتم رو تحویل بدم اینطوری جواب دادند میخواستم کسی میدونه منظور شون چیه ؟ یا کسی مورد مشابهی داشته ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
Dear Madam,
Please note that you have until last of April to submit your
passport but this does not assure that your case will be cleared for printing
Your visa is a multiple entry visa valid for 2 years from the
date of issuing. and it is true you can enter only 1 month before your starting
date.

سلام
بعد از کلیر شدن شما 3 ماه وقت دارید که برید ویراتونو بگیرید. اگر برای اولین بار هست که می رید نباید زودتر از 30 روز مونده به شروع کلاسها وارد خاک آمریکا بشید.
موفق باشید

maryamtele
February 14th, 2012, 10:02 AM
سلام سوال من در مورد این بخش از ایمیل بود
this does not assure that your case will be cleared for printing
این یعنی چی ؟ یعنی وقتی پاسم رو میدم دو باره باید کلیر بشم؟

hamid_rahmani1
February 14th, 2012, 02:30 PM
گاهی اوقات، در صورتی که در فاصله‌ی زمانی که شما کلیر شدید تا موقعی که پاسپورت شما برای مهر ویزا به سفارت تحویل داده می شود اطلاعات جدیدی به پرونده‌ی شما اضافه شود (شاید مثل چاپ یک مقاله‌ی علمی توسط شما)، پروسه‌ی کلیرنس باید دوباره مورد بررسی قرار بگیره. در این حالت وقتی شما پاسپورت رو به سفارت تحویل میدید، بدون مهر به شما بر میگردونن، چون شما دوباره Declear شدید و باید منتظر شید که Reclear بشید (یعنی دوباره کلیر شید). به هر حال نگران نباشید. من به شما قول میدم که حتی در اگر این اتفاق هم بیافته باز شما به موقع میرسید. پس فعلا یه چند وقتی صبر کنید و سعی هم کنید کارایی که ممکنه اطلاعات جدید به پرونده تلقی بشه انجام ندید (شاید مثل شرکت در لاتاری، درخواست گرین کارت توسط بستگان نزدیک یا ...)

sadrim
February 14th, 2012, 02:37 PM
سلام بچه ها، من 21dec رفتم سفارت ولي تا حالا clear نشدم من ويزام f2 همسرمم 5 ماه كه رفته آخه چرا نمي يااااااااااااد خسته شدم ، آخه ويزاي f2 كه انقدر نبايد پروسه اش طولاني باشه !!!!!!
يه سوال داشتم اگه ويزا مولتي باشه چند روز بعد مي تونيم از ايران خارج شيم ، تو تاپيك هاي ديگه نوشته بودن اگه singel باشه 90 روز ولي به مولتي اشاره نشده بود ؟؟ ممنون مي شم اگه جوابمو بدين

jahanshahi
February 14th, 2012, 08:05 PM
دوستان این کیلرنس چرا اینجوریه به یه سری ار دانشجو ها میخوره به بعضی ها نمبخوره!!!

behrooz1365
February 17th, 2012, 12:30 AM
یک نکته خیلی مهم که سایر دوستان هم خیلی به دردشون میخوره:
ولی یادتون باشه شما و سایر دوستان با شرایط شما که مجبورند دیر (با ای20 جدید) برن برای پیکاپ: خطر ریکلیر وجود داره. اولا اگه قرار هست با ای20 جدید برید سویس عوض نشه. و شرایط پذیرش ثابت بمونه. سایر شرایطی هم که قبلا ذکر شده و مربوط به کلیرنس هست مثل مقاله سفر خارجی تغییر نکنه. و تا میتونید زودتر برید برای پیکاپ با در نظر داشتن این نکته که حداکثر یک ماه پیش از شروع ترم میتونید وارد شید. بنابرین سعی کنید این 4 ماه که فرصت دارید برای پیکاپ کمش کنید. یعنی اگه مثلا تو ای20 زده که شما 5 سپتامبر اونجا باشید شما برنامه بریزید که 5 اگوست از این جا حرکت کنید. بعد اون سه ماهی که فرصت دارید که وارد امریکا بشین رو حداکثر کنید یعنی بهتر که ویزا سه ماه (حالا برای اطمینان یکم کمتر) قبل از 5 اگوست تو پاس بخوره پس 5 می حدودا بفرستین پاس رو برای ویزا. اینطوری از 8 فوریه تا 5 می میشه کمتر از 3 ماه که بهتر از 4 ماه هست از نظر احتمال کلیر مجدد شدن میگم. و اگه هم قرار باشه ریکلر بشین فرصت بیشتری دارید. ( سعی کنید در این تصمیم گیری ها واقع بین باشید تا به اصطلاح خوشبین و دوری از نفوذ بد و ...) البته امیدوارم سایر شرایط هم جور بشه که بتونید اینطوری عمل کنید. مثلا اگه قرار ای20 جدید صادر بشه به موقع بشه. یا سویس نامبر رو به درخواست شما توجه کنند و طبق سویس نامبر قبلی براتون ای20 صادر بشه.

albouse
February 18th, 2012, 01:48 AM
یک نکته خیلی مهم که سایر دوستان هم خیلی به دردشون میخوره:
ولی یادتون باشه شما و سایر دوستان با شرایط شما که مجبورند دیر (با ای20 جدید) برن برای پیکاپ: خطر ریکلیر وجود داره. اولا اگه قرار هست با ای20 جدید برید سویس عوض نشه. و شرایط پذیرش ثابت بمونه. سایر شرایطی هم که قبلا ذکر شده و مربوط به کلیرنس هست مثل مقاله سفر خارجی تغییر نکنه. و تا میتونید زودتر برید برای پیکاپ با در نظر داشتن این نکته که حداکثر یک ماه پیش از شروع ترم میتونید وارد شید. بنابرین سعی کنید این 4 ماه که فرصت دارید برای پیکاپ کمش کنید. یعنی اگه مثلا تو ای20 زده که شما 5 سپتامبر اونجا باشید شما برنامه بریزید که 5 اگوست از این جا حرکت کنید. بعد اون سه ماهی که فرصت دارید که وارد امریکا بشین رو حداکثر کنید یعنی بهتر که ویزا سه ماه (حالا برای اطمینان یکم کمتر) قبل از 5 اگوست تو پاس بخوره پس 5 می حدودا بفرستین پاس رو برای ویزا. اینطوری از 8 فوریه تا 5 می میشه کمتر از 3 ماه که بهتر از 4 ماه هست از نظر احتمال کلیر مجدد شدن میگم. و اگه هم قرار باشه ریکلر بشین فرصت بیشتری دارید. ( سعی کنید در این تصمیم گیری ها واقع بین باشید تا به اصطلاح خوشبین و دوری از نفوذ بد و ...) البته امیدوارم سایر شرایط هم جور بشه که بتونید اینطوری عمل کنید. مثلا اگه قرار ای20 جدید صادر بشه به موقع بشه. یا سویس نامبر رو به درخواست شما توجه کنند و طبق سویس نامبر قبلی براتون ای20 صادر بشه.
سلام
دانشجو های قدیمی هم I-20 می خوان باز برای پیکاپ؟ من بعد از یکسال اومدم ابران ولی ویزام دیر صادر شد به این ترم نمی رسم. الانم پاسمو فرستادم برا پیکاپ بدون هیچ مدرک دیگه ای یعنی ویزا رو نمی دن؟

safa6000
February 19th, 2012, 07:40 AM
سلام دوستان
من تازه سرم خلوت شده و میبایست که این پست را زود تر میگذاشتم.

کلیر شدم...

مصاحبه من اواخر جولای بود و اواخر دسامبر کلیر شدم. فکر میکنم به خاطر سربازی و رشته ام بوده.

برای پیک آپ، تقریبا 2 هفته توی دوبی موندم و بالاخره در همان روزی که هتل به خاطر سال نوی میلادی رجکتم کرده بود، فهمیدم که همون شب قراره پاسپورت رو تحویل بدن. یک بنده خدایی به نام عبدول با موتور اومد دم هتل. من پاسو گرفتم و 30 درهم انعام دادم و با چمدان ها فی الفور راهی فرودگاه شدم.

توی ایران با کلی دردسر دلار آزاد خریدم و راهی دیار دگر شدم.

تنها جایی که احساس ناخوشایندی داشتم، دم گیت ورودی فردوگاه کندی بود که آفیسر برخورد غیر محترمانه ای با من داشت. خیلی بد بود. اما بعد از گیت و سکیوریتی چک، همه چیز خوب شد. سعی کنید خونسردی خودتون رو دم گیت حفظ کنید. برای بررسی چمدان ها هم وقتی کاملا تمام سوالات رو درست جواب دادم و حتی یک سری از خوردنی های ایرانی رو تحویل دادم که دور بریزن، دیدم چقدر برخوردها میتونه خوب باشه.

از دوستان AA متشکرم.

امیدوارم همگی بزودی کلیر بشین.

behrooz1365
February 19th, 2012, 11:20 AM
تا جایی که میدونم سویس نامبر شما که روی ای20 هست باید فعال باشه موقع مصاحبه که ظاهرا شما مصاحبه دادین حالا ببینید موقع مصاحبه مجبور شدید ای20 جدید درخواست کنید از دانشگاه ؟ اگه اینطور باشه ببینید تاریخ اعتبارش تا کی هست.
ببینید چند حالت ممکن که ای20 بی اعتبار باشه یکی اینکه این تاریخ ورود گذشته باشه. یکی دیگه موقعی که یو اس آ هستید امضایی که صفحه اخر ای20 توسط بخش اینترنشنال دانشگاه میشه شش ماه ازش گذشته باشه و تمدید هم نشده باشه ولی خوب این مربوط هست به موقعی که اونجا هستید و قابل حل.
ولی دوستانی که دیدم (مثل شما ریترنینگ بودن) موقع مصاحبه با ای20 جدیدی که درخواست کردن اومدن و خوب تاریخ ورود روی ای20 ملاک بوده و اگه گذشته باید دوباره درخواست کنید ای20 از دانشگاه.

سلام
دانشجو های قدیمی هم I-20 می خوان باز برای پیکاپ؟ من بعد از یکسال اومدم ابران ولی ویزام دیر صادر شد به این ترم نمی رسم. الانم پاسمو فرستادم برا پیکاپ بدون هیچ مدرک دیگه ای یعنی ویزا رو نمی دن؟

nassiimm62
February 20th, 2012, 09:44 AM
سلام دوستان
من تازه سرم خلوت شده و میبایست که این پست را زود تر میگذاشتم.

کلیر شدم.....
خیلی خوشحالم که بالاخره کیلیر شدید. از بقیه بچه های قدیمی اینجا خبری ندارید؟

amirsardar13
February 21st, 2012, 03:00 AM
Could you please post the 9 email addresses you mentioned? Thanks

سلام دوستان
من دانشجوی ریترنینگ هستم. تقریباً بعد از 2 سال برگشتم ایران. امروز بعد از 35 روز انتظار کلیر شدم. من بهشون 9 تا ایمیل فرستادم. به تمام ایمیل آدرس های موجود در وب سایت. بالاخره امروز بهم ایمیل زدن که ویزام حاضر شده. جالب اینجاست که وب سایت هنوز نشون می ده که ویزام آماده نیست. از دوستان کسی هست که بخواد بره دوبی؟ اگر کسی هست من ممنون میشم با هم همانگ کنیم که پاسپورت من رو هم با خودشون ببرن. در مورد هزینه مشکلی ندارم مشکلم اینجاست که هیج پروازی گیر نمیارم. ممنون میشم اگه کسی داره میره دوبی به من خبر بده.

اینم متن ایمیل سفارت:
Dear Sir,

sadrim
February 21st, 2012, 02:35 PM
Could you please post the 9 email addresses you mentioned? Thanks
براي منم دقيقا" همين اتفاق افتاده ، ايميل زدم و جواب دادن ولي توي سايت هنوز نزده مي خواستم بدونم بايد براي اينكه پاسمو بفرستم كبي از اون جوابي كه بهم دادنو داشته باشم يا نه ؟من گذاشتم سايت اپديت بشه بعد پاسم و بفرستم

ممنون مي شم هرچه سريعت جواب سوال منو بدين

hamid_rahmani1
February 21st, 2012, 05:05 PM
دوستان شاید بهتر باشه در نوشتن پست‌ها و سوالاتتون کمی دقت کنید. شاید به خاطر همینه که این فروم بعد از این همه مدت به کلی از رونق افتاده و دیگه کسی رغبت چندانی برای پست گذاشتن و آگاه کردن بقیه از وضعیت خودش یا دادن اطلاعات به بقیه نشون نمیده.
در مورد پست 94: کاربر kommy نوشته بودن که 9 بار ایمیل زدنند و نه اینکه لزوما به 9 آدرس مختلف ایمیل زدند. آدرس‌های ایمیل سفارت دبی 3، 4 تا بیشتر نیست که همگی در سایت سفارت هم هست. ( اونهایی که به متقاضیان ویزا مربوط میشه).
در مورد پست 95: چه اشکالی داره یه برگ کپی رو که هیچ ارزشی نداره و فقط یه ایمیل هست، همراه پاسپورتتون بفرستید به سفارت. اگه پست های این فروم رو در سالهای قبل مطالعه بفرمایید متوجه میشید که یک سری از دوستان تا ابد در سایت کلیرنسشون اعلام نشد و فقط از طریق ایمیل بشون خبر دادند. الان هم همه در آمریکا هستند. حالا اگر شما خیلی اصرار دارید که فقط باید در سایت اعلام کنند و کلیرنسی رو که در جواب ایمیل دادن به هیچ وجه قبول ندارید، اون بحث دیگری است.

has
February 21st, 2012, 06:20 PM
سفارت در دبی در جواب ایمیل ما، بعد از 3 هفته ایمیلی زده با این مضمون که ویزای شما تأیید شده و بیایید pickup. ولی خود وبسایتی که status ویزا رو نشون می ده، همچنان نوشته در حال پردازش! به نظر شما کدوم درسته؟

ممنون می شم اگه کسی تجربه ای داره در اختیار ما بزاره...

safa6000
February 21st, 2012, 11:25 PM
سفارت در دبی در جواب ایمیل ما، بعد از 3 هفته ایمیلی زده با این مضمون که ویزای شما تأیید شده و بیایید pickup. ولی خود وبسایتی که status ویزا رو نشون می ده، همچنان نوشته در حال پردازش! به نظر شما کدوم درسته؟

ممنون می شم اگه کسی تجربه ای داره در اختیار ما بزاره...

تبریک میگم کلیر شدید!
ایمیل از وبسایت دقیق تره. برید پیک آپ.

safa6000
February 21st, 2012, 11:29 PM
خیلی خوشحالم که بالاخره کیلیر شدید. از بقیه بچه های قدیمی اینجا خبری ندارید؟

من در دوبی 2 تا از بچه های اینجا رو ملاقات کردم. اونا هم پیک آپ کردن و رفتن.
شاید بقیه هم مثل من سرشون یهو خیلی شلوغ شده و وقت نکردن بیان بگن کلیر شدن یا شایدم یادشون رفته.
از بقیه دوستان خودم هم تقریبا همه کلیر شدن و به موقع برای ترم بهار خودشون رو رسونده بودن.
تازه اینجا که اومدم، ایرانیهای دیگه ای هم بودن که کلیر شده بودن و اصلا از AA خبر نداشتن.

یک نکته جالب اینکه، یکی از دانشجوهای بنگلادشی اینجا گفت که کل پروسه مصاحبه تا پیک آپ فقط 1 هفته براش طول کشیده!

has
February 22nd, 2012, 08:28 AM
تبریک میگم کلیر شدید!
ایمیل از وبسایت دقیق تره. برید پیک آپ.

ممنون. واسه پدر مادرم بوده. فقط الآن نمی دونیم چطور میشه pickup کرد؟

hasanali
February 22nd, 2012, 11:48 AM
ممنون. واسه پدر مادرم بوده. فقط الآن نمی دونیم چطور میشه pickup کرد؟

سه راه دارید: خودتون برید، به آژانس پاستون رو بدید، به یکی از بر وبچز اپلای ابرود بگید براتون این کار رو بکنه.
در هرصورت میرید دوبی پاسها رو طبق برنامه میبرید تحویل میدید به سفارت بعد میگن دو روز دیگه یا سه روز دیگه پاستون رو که ویزا روش خورده تحویل میگیرید
مبارکتون باشه

ghorbanian
February 22nd, 2012, 12:25 PM
صفا جان تبریک میگم که بالاخره تونستی بری. یادم هست که چه قدر حرص خوردی!!
محض اطلاعت من بیشتر از 8 ماه هست که منتظر هستم.
برای دوستانی که تازه رفتن مصاحبه باید گفت که کیس هایی مثل ما کم هستش و نگران نباشند. فقط 1-2 هفته یک بار از طریق ایمیل چک کنن.

من در دوبی 2 تا از بچه های اینجا رو ملاقات کردم. اونا هم پیک آپ کردن و رفتن.
شاید بقیه هم مثل من سرشون یهو خیلی شلوغ شده و وقت نکردن بیان بگن کلیر شدن یا شایدم یادشون رفته.
از بقیه دوستان خودم هم تقریبا همه کلیر شدن و به موقع برای ترم بهار خودشون رو رسونده بودن.
تازه اینجا که اومدم، ایرانیهای دیگه ای هم بودن که کلیر شده بودن و اصلا از AA خبر نداشتن.

یک نکته جالب اینکه، یکی از دانشجوهای بنگلادشی اینجا گفت که کل پروسه مصاحبه تا پیک آپ فقط 1 هفته براش طول کشیده!

has
February 22nd, 2012, 08:43 PM
سه راه دارید: خودتون برید، به آژانس پاستون رو بدید، به یکی از بر وبچز اپلای ابرود بگید براتون این کار رو بکنه.
در هرصورت میرید دوبی پاسها رو طبق برنامه میبرید تحویل میدید به سفارت بعد میگن دو روز دیگه یا سه روز دیگه پاستون رو که ویزا روش خورده تحویل میگیرید
مبارکتون باشه

ممنون از جوابتون.
کسی آژانس معتمدی سراغ داره واسه pickup که زود هم برگردونه پاسپورتها رو؟
یا اگر کسی به زودی واسه pickup بره؟ (با پرداخت هزینه)

srr129
March 4th, 2012, 01:25 PM
دوستان اخیرا کسی کلیر نشده؟ بیش از 2 هفته است که خبری از کلیرنس ویزای دانشجویی نبوده تو این فروم. 84 روز از مصاحبه من می گذره و هیچ خبری نیست. سفارت جواب ایمیل هام رو هم نمیده.

shirin1
March 9th, 2012, 05:47 PM
دوستان اخیرا کسی کلیر نشده؟ بیش از 2 هفته است که خبری از کلیرنس ویزای دانشجویی نبوده تو این فروم. 84 روز از مصاحبه من می گذره و هیچ خبری نیست. سفارت جواب ایمیل هام رو هم نمیده.

سلام. من ۲۵ روز از مصاحبم برای ویزای F2 گذشته و خبری نیست. خواهر همسرم و شوهرشون برای کنگره می رن. 80 روز از مصاحبشون گذشته و خبری نیست، با اینکه سومین بار که میرن آمریکا. ایمیل هم زدن اما جوابی نگرفتن. یک هفته هم بیشتر به کنگرشون نمونده. ایشالله همه هر چه سریعتر و به خوشی کلیر بشن.

navidnovin
March 18th, 2012, 12:56 AM
وضعیت کلیر شدنها آدم رو از درخواست ویزا نا امید می کنه. کسی اگه میتونه لطفا سوال من رو در مورد کلیر جواب بده.
من باید به یک مصاحبه تحصیلی برم که مربوط به یک فول فاند میشه از طرف شیخ دوبی. دقیقا 1 ماه به تاریخ مصاحبه مونده و من خیلی خوشبینانه بتونم حدودا 2 هفته دیگه تازه برم سفارت در دوبی برای مصاحبه ویزا. حالا سوال من در مورد کلیر شدن اینه که آیا برای ویزاهای به این شکل که شامل ویزای بیزنس میشه و خیلی فوری هستش آیا در صورت گرفتن ویزا از طرف سفارت احتمال این هست که حدود 10 الی 12 روز جواب کلیر بیاد یا اینکه هیچ تفاوتی بین کلیر ویزای دانشجویی و بیزنس و توریستی و غیره نیست؟ اگه کلیر بخواد طول بکشه وقت مصاحبه میگذره و فایده ای نداره آیا ممکنه افسر به این مساله توجه کنه و درخواست کلیرنس فوری بده ؟! یا برعکس ممکنه به دلیل عدم زمان کافی برای کلیر شدن کلا رجکت کنه منو؟!

nassiimm62
March 18th, 2012, 06:11 PM
وضعیت کلیر شدنها آدم رو از درخواست ویزا نا امید می کنه. کسی اگه میتونه لطفا سوال من رو در مورد کلیر جواب بده.
من باید به یک مصاحبه تحصیلی برم که مربوط به یک فول فاند میشه از طرف شیخ دوبی. دقیقا 1 ماه به تاریخ مصاحبه مونده و من خیلی خوشبینانه بتونم حدودا 2 هفته دیگه تازه برم سفارت در دوبی برای مصاحبه ویزا. حالا سوال من در مورد کلیر شدن اینه که آیا برای ویزاهای به این شکل که شامل ویزای بیزنس میشه و خیلی فوری هستش آیا در صورت گرفتن ویزا از طرف سفارت احتمال این هست که حدود 10 الی 12 روز جواب کلیر بیاد یا اینکه هیچ تفاوتی بین کلیر ویزای دانشجویی و بیزنس و توریستی و غیره نیست؟ اگه کلیر بخواد طول بکشه وقت مصاحبه میگذره و فایده ای نداره آیا ممکنه افسر به این مساله توجه کنه و درخواست کلیرنس فوری بده ؟! یا برعکس ممکنه به دلیل عدم زمان کافی برای کلیر شدن کلا رجکت کنه منو؟!
شما چرا برای ویزای آمریکا، ترکمنستان یا ازبکستان رو امتحان نمی کنید؟ دوبی معمولا پروسه اش طولانی هست. بیشتره بچه ها از ترکمنستان و ازبکستان ۲-۳ هفته ای ویزا گرفتن. من به شخصه چند نفرشون رو از نزدیک می شناسم. این جور که پیداست قراره از طرف یکی از شیوخ برید آمریکا برای کار اما خوب مجبور نیستید که ویزای آمریکا رو از دوبی بگیرید.

navidnovin
March 20th, 2012, 02:53 AM
شما چرا برای ویزای آمریکا، ترکمنستان یا ازبکستان رو امتحان نمی کنید؟ دوبی معمولا پروسه اش طولانی هست. بیشتره بچه ها از ترکمنستان و ازبکستان ۲-۳ هفته ای ویزا گرفتن. من به شخصه چند نفرشون رو از نزدیک می شناسم. این جور که پیداست قراره از طرف یکی از شیوخ برید آمریکا برای کار اما خوب مجبور نیستید که ویزای آمریکا رو از دوبی بگیرید.

بله خانم نسیم. بورسیه من از طریق یک شرکت متعلق به شیخ دوبی انجام میشه. دلیلش هم که دوبی رو فعلا انتخاب کردم همینه, چون اون شرکت در بین آمریکایی ها و اروپایی های که در دوبی فعالیت دارند شناخته شده و معتبر هستش و اون را با نام شیخ دوبی خوب می شناسن. فکر کردم بهترین جا برای گرفتن ویزا و شرکت در مصاحبه دوبی باشه. بالاخره شناختی که از دعوتنامه من و شیخ دوبی در سفارت امریکا در دوبی دارند در سفارت امریکا در ازبکستان و ترکمنستان ندارند. دوبی هم فعلا مساعدت کرده که وقت فوری برام در نظر بگیره.
در ضمن اونقدر دلیل برای رجکت شدن ویزای من هست که دیگه شهرش برام فرقی نمیکنه!!! فقط اعتبار دعوتنامم میتونه دلیلی برای ویزا گرفتن من باشه :D من واقعا برای امتحان یک شانس حدود 1 درصدی میرم !!!!
خانواده من گرین کارتی هستن و من هیچ مدرک خاصی جهت اثبات برگشت به ایران ندارم که ارائه بدم. البته حاضرم هر نوع سندی که بخوان پیششون گرو بزارم ولی چنین چیزی رو قبول نمیکنند. امیدوارم یه معجزه ای چیزی بشه تا من این بورس رو از دست ندم.

navidnovin
March 21st, 2012, 01:34 AM
ما گیج شدیم . بالاخره نفهمیدیم که در صورت گرفتن جواب مثبت از سفارت برای ویزای B1/B2 تازه باید وارد پروسه کلیر شدن 1ماه و 2 ماه بشیم یا این کلیر شدن با توجه به نوع ویزا فرق میکنه؟!
مثلا آیا ویزای بیزنس 1 هفته ای, پروسه کلیر شدنش با ویزای 2 ساله دانشجویی هر دو به یک مقدار طول میکشه؟ یعنی واقعا به تاریخ نوشته شده در دعوتنامه که مثلا نوشته این شخص باید در فلان تاریخ در امریکا حظور داشته باشند هیچ اهمیتی داده نمیشه ؟!
اگه اینطوره پس چرا توی سایت سفارت در قسمت مربوط به " اگر به شما ویزا داده شد" http://dubai.usconsulate.gov/interview_approved.html
نوشته شده که در این صورت پاسپورت شما توسط آفیسر دریافت میشه و بعد از صدور ویزا به آدرسی که مشخص می کنید در دوبی فرستاده میشه؟! اینجاش برام خیلی مبهمه. آیا منظور از این قضیه همون پیک آپ کردن ویزا بعد از کلیر شدن ( یعنی مثلا 1 ماه بعد) هستش ؟!
از دوستان اگر کسی اطلاع دقیقی داره مخصوصا در کیس های بیزنسی خیلی فوری لطفا یه کم اطلاعات دقیق تری بده.
nassiimm62
March 24th, 2012, 03:07 AM
بله خانم نسیم. بورسیه من از طریق یک شرکت متعلق به شیخ دوبی انجام میشه. دلیلش هم که دوبی رو فعلا انتخاب کردم همینه, چون اون شرکت در بین آمریکایی ها و اروپایی های که در دوبی فعالیت دارند شناخته شده و معتبر هستش و اون را با نام شیخ دوبی خوب می شناسن. فکر کردم بهترین جا برای گرفتن ویزا و شرکت در مصاحبه دوبی باشه. بالاخره شناختی که از دعوتنامه من و شیخ دوبی در سفارت امریکا در دوبی دارند در سفارت امریکا در ازبکستان و ترکمنستان ندارند. دوبی هم فعلا مساعدت کرده که وقت فوری برام در نظر بگیره.
در ضمن اونقدر دلیل برای رجکت شدن ویزای من هست که دیگه شهرش برام فرقی نمیکنه!!! فقط اعتبار دعوتنامم میتونه دلیلی برای ویزا گرفتن من باشه :D من واقعا برای امتحان یک شانس حدود 1 درصدی میرم !!!!
خانواده من گرین کارتی هستن و من هیچ مدرک خاصی جهت اثبات برگشت به ایران ندارم که ارائه بدم. البته حاضرم هر نوع سندی که بخوان پیششون گرو بزارم ولی چنین چیزی رو قبول نمیکنند. امیدوارم یه معجزه ای چیزی بشه تا من این بورس رو از دست ندم.
دوست عزیز می تونید از ی شرکتی یه نامه جور کنید که تعهد دارید مثلا بعد ۲ سال برگردید و پیششون وثیقه دارید! به هر حال تو ایران مدرک جور کردن کار سختی نیست!

nassiimm62
March 24th, 2012, 03:13 AM
ما گیج شدیم . بالاخره نفهمیدیم که در صورت گرفتن جواب مثبت از سفارت برای ویزای B1/B2 تازه باید وارد پروسه کلیر شدن 1ماه و 2 ماه بشیم یا این کلیر شدن با توجه به نوع ویزا فرق میکنه؟!
مثلا آیا ویزای بیزنس 1 هفته ای, پروسه کلیر شدنش با ویزای 2 ساله دانشجویی هر دو به یک مقدار طول میکشه؟ یعنی واقعا به تاریخ نوشته شده در دعوتنامه که مثلا نوشته این شخص باید در فلان تاریخ در امریکا حظور داشته باشند هیچ اهمیتی داده نمیشه ؟!
......
برای سفارت فرقی نداره که شما کی باید امریکا باشید! بودن دوستان دانشجو که ۲-۳ هفته بعد از شروع ترم کلیر شدن و برای همین فاندشون رو از دست دادن یا کسانی که برای کنفرانس می خواستن برن و بعد کنفرانس تازه کلیر شدن! در مورد اینکه گفته پاسپورت رو برای گرفتن ویزا ببرید هم منظور بعد از کلیر هست که ممکنه از یه هفته تا بیش از یه سال طول بکشه!

ghorbanian
April 2nd, 2012, 08:44 AM
با سلام به همه دوستان و تبریک سال نو

بنده در تاریخ 29 مارچ بعد از 281 (153)روز از مصاحبه اول (دوم) از دبی کلیر شدم و متاسفانه نوشدارو پس از مرگ سهراب ...
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

admeyl
April 12th, 2012, 10:46 AM
سلام

خبري از کليرها نيست؟!

آخرين پست هم بتاريخ 2 آپريل بوده.

ممنون از دوستاني که اطلاع رساني ميکنند.

calculator
April 12th, 2012, 04:38 PM
سلام

خبري از کليرها نيست؟!

آخرين پست هم بتاريخ 2 آپريل بوده.

ممنون از دوستاني که اطلاع رساني ميکنند.

من که پس از 2.5 ماه از تاریخ 30 نوامبر که مصاحبه ام بود کلییر شدم ولی مجدد از 7 مارس وارد ریکلییرنس شدم و به احتمال 90% پرونده ام خواهد رفت به سمت ریجکت طبق همان بند های قانون مسخره شان.این را هم گفتم محض اطلاع دوستانی که فکر میکنند دبی کلییرنسش خوب شده

admeyl
April 12th, 2012, 06:47 PM
[QUOTE=calculator;688463]من که پس از 2.5 ماه از تاریخ 30 نوامبر که مصاحبه ام بود کلییر شدم ولی مجدد از 7 مارس وارد ریکلییرنس شدم و به احتمال 90% پرونده ام خواهد رفت به سمت ریجکت طبق همان بند های قانون مسخره شان.این را هم گفتم محض اطلاع دوستانی که فکر میکنند دبی کلییرنسش خوب شده[/QUOTE

سلام دوست عزيز

ايشالله که جواب مثبت بگيري .
به هرحال احتمال مثبت انديشي و قانون جاذبه رو در نظر بگير و به نقاط قوت ماجراي پرونده ت فکر کن.
من به 10 % بيشتر خوش بينم.
موفق باشي.

ميگيري و ميري.

azy
April 13th, 2012, 01:39 AM
من بعد از 27 روز کلیر شدم. ولی هنوز نمیدونم چطور و از چه طریقی میتونم پیک آپ کنم. منظورم اینه که کسی رو میشناسید که مطمئن باشه و اینکار رو بکنه؟

calculator
April 13th, 2012, 01:51 AM
[QUOTE=calculator;688463]من که پس از 2.5 ماه از تاریخ 30 نوامبر که مصاحبه ام بود کلییر شدم ولی مجدد از 7 مارس وارد ریکلییرنس شدم و به احتمال 90% پرونده ام خواهد رفت به سمت ریجکت طبق همان بند های قانون مسخره شان.این را هم گفتم محض اطلاع دوستانی که فکر میکنند دبی کلییرنسش خوب شده[/QUOTE

سلام دوست عزيز

ايشالله که جواب مثبت بگيري .
به هرحال احتمال مثبت انديشي و قانون جاذبه رو در نظر بگير و به نقاط قوت ماجراي پرونده ت فکر کن.
من به 10 % بيشتر خوش بينم.
موفق باشي.

ميگيري و ميري.

خیلی ممنونم دوست عزیز.ولی وقتی که ادم اینقدر حیران میشه و بعد هم با ادم اینجور باز مسخره ای میکنند(یعنی وبسایت میگه پروسه تمومه و پاستو بیار سفارت و میبری و خالی برمیگردونن و تاریخ پروسه را مجدد عوض میکنند و دوباره وارد مرحله اداری میشی)دیگه ادم نمیتونه خوش بین باشه و امیدوار.چون من خیلی خیلی خسته شدم و دیگه اصلا تحمل صبر کردن و دوباره دیفر کردن دانشگاهو ندارم چون دارم همه چیو از دست میدم.مثلا شغلمو از دست دادم چون گفتم کارم درست شده و دارم میرم.تازه جلوی خیلی از افراد رو سیاه هم شدم چون گفتم دارم میرم و هنوز ایرانم مسخره میکنند و میگند بازیت گرفته بود گفتی داری میری.تازه خوب شد چمدان و اسبابمو بار نکردم با خودم ببرم دبی و از اون طرف هم دوباره برگردم با روسیاهی.در کل خیلی ممنون.به دوست azy هم بگم که حتما خودت برو پاستو بده چون من یه اژانس دادم و الان همه میگن چون دبی ادمهای سفارتش مسخره اند ببینند پاسو یکی دیگه اورده لج میکنند و دوباره قصه شروع میشه.حداقل اگه مثل من همچین کاری بسرت دادند میتونی بری یه نامه بنویسی و اعتراض کنی کلی پول دادی و هزینه اخرش هم....)و نامه ات رو به دست سفارت میتونی برسونی اما از ایران ایمیل بزنی و شکوا هیچ فایده نداره و اصلا جوابت هم نمیدهند.این یه توصیه هست نه اجبار.خداحافظ

azy
April 13th, 2012, 01:56 AM
[QUOTE=admeyl;688621]

خیلی ممنونم دوست عزیز.ولی وقتی که ادم اینقدر حیران میشه و بعد هم با ادم اینجور باز مسخره ای میکنند(یعنی وبسایت میگه پروسه تمومه و پاستو بیار سفارت و میبری و خالی برمیگردونن و تاریخ پروسه را مجدد عوض میکنند و دوباره وارد مرحله اداری میشی)دیگه ادم نمیتونه خوش بین باشه و امیدوار.چون من خیلی خیلی خسته شدم و دیگه اصلا تحمل صبر کردن و دوباره دیفر کردن دانشگاهو ندارم چون دارم همه چیو از دست میدم.مثلا شغلمو از دست دادم چون گفتم کارم درست شده و دارم میرم.تازه جلوی خیلی از افراد رو سیاه هم شدم چون گفتم دارم میرم و هنوز ایرانم مسخره میکنند و میگند بازیت گرفته بود گفتی داری میری.تازه خوب شد چمدان و اسبابمو بار نکردم با خودم ببرم دبی و از اون طرف هم دوباره برگردم با روسیاهی.در کل خیلی ممنون.به دوست azy هم بگم که حتما خودت برو پاستو بده چون من یه اژانس دادم و الان همه میگن چون دبی ادمهای سفارتش مسخره اند ببینند پاسو یکی دیگه اورده لج میکنند و دوباره قصه شروع میشه.حداقل اگه مثل من همچین کاری بسرت دادند میتونی بری یه نامه بنویسی و اعتراض کنی کلی پول دادی و هزینه اخرش هم....)و نامه ات رو به دست سفارت میتونی برسونی اما از ایران ایمیل بزنی و شکوا هیچ فایده نداره و اصلا جوابت هم نمیدهند.این یه توصیه هست نه اجبار.خداحافظ

ممنون از پیشنهادتون ولی آخه من میخواستم هزینه پیک آپم به حداقل برسه . موندم واقعا توش :(

calculator
April 13th, 2012, 02:04 AM
من بعد از 27 روز کلیر شدم. ولی هنوز نمیدونم چطور و از چه طریقی میتونم پیک آپ کنم. منظورم اینه که کسی رو میشناسید که مطمئن باشه و اینکار رو بکنه؟

دوست عزیز میخواهم به شما هم اینو بگم که اولا توصیه خدمو در این صفحه براتون نوشتم.و ثانیا تا زمانی که شما ویزا را در پاسپورتتان ندیدید اصلا نگید که مثلا 20 روزه کلییر شدید یا 100 روزه.چون دبی بسیار سفارتخانه مسخره ای هست و تنها سفارت خانه بعد از قبرس هست که به کرات پاسپورتو بدون ویزا بر میگردونه به متقاضی و ریکلییرنس هاش هم بسیار طولانیه.و مثلا خود من اگه بپرسند چقدر طول کشید کلییر بشی چی بگم؟من 30 نوامبر 2011 مصاحبه شدم و 23 بهمن ماه 1390 در سایت نوشتند کلییر در صورتی که تاریخی که در پایین صفحه سایتشون بود نوشته بود 24 ژانویه یعنی مرا 17 روز دیرتر مطله کردند که کلییر شدم.ایا برای شما هم این چنین هست چون همه میگند دبی قانونشه که دیرتر سایتو به روز میکنه؟ و بعد هم پاس بدون ویزا برگشت و الان هم 36 روز هست که وارد ریکلییرنس شدم و از ویزا هم خبری نیست پس اصلا خوشحال نشید تا زمانی که برگه برنده را ازشون نگرفتید چون اینا ادم های بیماری هستند.

azy
April 13th, 2012, 05:11 PM
دوست عزیز میخواهم به شما هم اینو بگم که اولا توصیه خدمو در این صفحه براتون نوشتم.و ثانیا تا زمانی که شما ویزا را در پاسپورتتان ندیدید اصلا نگید که مثلا 20 روزه کلییر شدید یا 100 روزه.چون دبی بسیار سفارتخانه مسخره ای هست و تنها سفارت خانه بعد از قبرس هست که به کرات پاسپورتو بدون ویزا بر میگردونه به متقاضی و ریکلییرنس هاش هم بسیار طولانیه.و مثلا خود من اگه بپرسند چقدر طول کشید کلییر بشی چی بگم؟من 30 نوامبر 2011 مصاحبه شدم و 23 بهمن ماه 1390 در سایت نوشتند کلییر در صورتی که تاریخی که در پایین صفحه سایتشون بود نوشته بود 24 ژانویه یعنی مرا 17 روز دیرتر مطله کردند که کلییر شدم.ایا برای شما هم این چنین هست چون همه میگند دبی قانونشه که دیرتر سایتو به روز میکنه؟ و بعد هم پاس بدون ویزا برگشت و الان هم 36 روز هست که وارد ریکلییرنس شدم و از ویزا هم خبری نیست پس اصلا خوشحال نشید تا زمانی که برگه برنده را ازشون نگرفتید چون اینا ادم های بیماری هستند.

من سعی کردم تمام این روزهای انتظار از اولین اقدام برای اپلای تا الان خوشبین باشم به این قضیه .امیدوام مشکلی برام پیش نیاد. درست متوجه منظورتون نشدم ولی اینو میگم که من 18 مارچ مصاحبه داشتم وCVو RP رو خواست که میل کنم من همونجا تحویلش دادم. دو روز بعد ایمیل زدند و گفتند سی وی بفرست. فرستادم. از 20 مارچ تا 12 تو سایت از من سی وی میخواستند. ایمیل زدم و پرسیدم بهم گفتند مدارکت رسیده. تا 12 آوریل که چک میکردم میدیدم که سایت از 20 مارچ آپدیت نشده هنوز. و روز 12 آوریل هم آپدیت شده بود هم ازم خواسته شده که پاسپورتم رو تحویل بدم. حالا دیگه نمیدونم چکار کنم. چون واقعا هزینش سنگین میشه اگه بخوام خودم برم. با اینکه فکر کنم آژانس ها 200 دلار شیرین از آدم میگیرن.

calculator
April 13th, 2012, 05:28 PM
من سعی کردم تمام این روزهای انتظار از اولین اقدام برای اپلای تا الان خوشبین باشم به این قضیه .امیدوام مشکلی برام پیش نیاد. درست متوجه منظورتون نشدم ولی اینو میگم که من 18 مارچ مصاحبه داشتم وCVو RP رو خواست که میل کنم من همونجا تحویلش دادم. دو روز بعد ایمیل زدند و گفتند سی وی بفرست. فرستادم. از 20 مارچ تا 12 تو سایت از من سی وی میخواستند. ایمیل زدم و پرسیدم بهم گفتند مدارکت رسیده. تا 12 آوریل که چک میکردم میدیدم که سایت از 20 مارچ آپدیت نشده هنوز. و روز 12 آوریل هم آپدیت شده بود هم ازم خواسته شده که پاسپورتم رو تحویل بدم. حالا دیگه نمیدونم چکار کنم. چون واقعا هزینش سنگین میشه اگه بخوام خودم برم. با اینکه فکر کنم آژانس ها 200 دلار شیرین از آدم میگیرن.

دوست عزیز شما روز مصاحبه برگه صورتی گرفتید یا زرد؟در ضمن ممکنه مقطعی که پذیرش دارید بعلاوه فاند یا بدون فاند بودنتونو بگید؟و در مورد پاسپورت فرستادن هم شانس خودتون هست که به سلامت با ویزا برگرده یا بدون ویزا

safa6000
April 15th, 2012, 10:30 PM

آژانس یا آدم معتمد ببره بهتره. من که رفتم برای خودم و یکی دیگه رو پیگ آپ کنم، 10 روز هتل و غیره و بلیط رفت و برگشت رو پرداخت کردم. 200 دلار که چیزی نیست.
البته، من فکر میکردم 200 هزار تومان باشه نه 200 دلار.

safa6000
April 15th, 2012, 10:39 PM
[QUOTE=admeyl;688621]

عزیز جان، این قضیه روسیاهی رو بی خیال. به هدفت فکر کن. این آدمایی که میگی مسخرت میکنن به خاطر بی فرهنگی شون هست.
این "همه" که میگی میگن ادامای سفارت دوبی مسخره اند و لج میکنند هم بی خیال چون اشتباهه. قضیه اصلا اینطور نیست که. شما میری پاسپورت رو از پشت پنجره میدی به مامور امبوست با یه آدرس و تلفن. اون بنده خدا هم بهت یه کد پیگیری میده. کسی چیکار داره که تو پاس خودتو آوردی یا ماله کس دیگه ای رو.

azy
April 16th, 2012, 01:26 AM
آژانس یا آدم معتمد ببره بهتره. من که رفتم برای خودم و یکی دیگه رو پیگ آپ کنم، 10 روز هتل و غیره و بلیط رفت و برگشت رو پرداخت کردم. 200 دلار که چیزی نیست.
البته، من فکر میکردم 200 هزار تومان باشه نه 200 دلار.

من یه آژانس تو تهران مدارکمو دادم 200 دلار. الان میگه ممکنه 20 روز طول بکشه به دستتون برسه!!! من کل کلیر شدندم 27 روز طول کشید. این انتظار فکر کنم از کلیر شدنم بیشتر استرس زا باشه!!!!خدا به داد برسه!!!

admeyl
April 16th, 2012, 03:51 PM
سلام azi
بچه ها واقعا نميدونم بايد چي گفت: الان خيلي کلافه شدم ميبينم بسياري از دوستان براي دادن پاسپورتهاشون به اين آژانس ها بايد چه مخارجي رو متقبل بشن.

من خودم وقتي عازم سفر بودم مجانا پاسپورت کسي رو بردم که آژانس بهم داده بود( مربوط به آقايي بود که هم برگه زردش را داده بود و هم پاسپورت قديمي و جديدشو، به عبارتي کل زندگيش دست من بود)

و با لبخند و تشکري ساده از من خواستند که اين پاسپورت رو براشون ببرم و اونجا کسي از من بگيره و ..........

حالا بگذريم چقدر استرس داشتم که مدارک اين آقا گم نشه جا نمونه و ........
خلاصه تو دوبي کسي اومد و برد جالبه همون شبي هم که بايد ميومد نيامد و من نگران اين موضوع که اي بابا پس کي مياد.

اسم اين آژانس را هم دارم ولي تلفني گلايه کردم و با مسوولش حرف زدم و محترمانه گفتم که اين روال رواله صحيحي نيست.
و جالب اينه که ميگن: ما به مسافر ميگيم و ريسکشو بايد خودش قبول کنه.
در حاليکه آژانس بدون کوچکترين هزينه اي فقط منتفع ميشه.
بنظرم ميرسه يه موضوع ايجاد بشه تحت عنوان "آماده سفر" مثلا به دوبي يا هر جا و دوستان اونجا بتونن به هم کمک کنند بدون هيچ چشمداشتي.
خيلي کلافه هستم از اينکه ميبينم Azi , حتي خودم براي گرفتن ويزا بايد پولهاي بي موردي بديم که بابتش هيچ خدمات درستي وجود نداره.

موفق باشيد و مطمئنم راهي بوجود مياد براي حل اين مشکلات. تا آنروز.

masoodsmart
April 16th, 2012, 09:51 PM
سلام دوستان عزیز. کسی این هفته می خواد بره واسه مصاحبه؟ من میخوام پاسپورتم رو بدم واسه پیک آپ. ممنون میشم اگه پیام خصوصی بدید بهم. هزینه این لطف هم پرداخت می شود. ممنون

Libertee
April 21st, 2012, 07:56 PM

سلام دوست عزیز
اول اینکه تبریک میگم که کلیر شدین. دوم اینکه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین راجع به RP /CV
من 16 اپریل مصاحبه کردم و CV/RP ازم خواستن طبق معمول. من تا حالا 2 بار فرستادم اما هیچ جوابی که کانفرم کنن که مدارکم رسیده بهم ندادن. شما وقتی فرستادین بعد چند روز بهتون جواب دادن که مدارک رسیده؟؟ و ایا جوابشون از این اتوماتیک ها بود که بلافاصله میاد یا اینکه واقعا ایمیلتون رو جواب دادن؟؟ آ و اینکه شما سابجکت ایمیل رو چیز بخصوصی گذاشتین؟ فرمت word فرستادین یا PDF؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنین. الان واقعا نمیدونم مدارکم رو گرفتن و اضافه کردن یا نه...

amahdieh
April 22nd, 2012, 02:30 PM
سلام دوست عزیز
اول اینکه تبریک میگم که کلیر شدین. دوم اینکه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین راجع به RP /CV
من 16 اپریل مصاحبه کردم و CV/RP ازم خواستن طبق معمول. من تا حالا 2 بار فرستادم اما هیچ جوابی که کانفرم کنن که مدارکم رسیده بهم ندادن. شما وقتی فرستادین بعد چند روز بهتون جواب دادن که مدارک رسیده؟؟ و ایا جوابشون از این اتوماتیک ها بود که بلافاصله میاد یا اینکه واقعا ایمیلتون رو جواب دادن؟؟ آ و اینکه شما سابجکت ایمیل رو چیز بخصوصی گذاشتین؟ فرمت word فرستادین یا PDF؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنین. الان واقعا نمیدونم مدارکم رو گرفتن و اضافه کردن یا نه...

سلام Libertee
من هم 15 آوريل مصاحبه شدم، ازم CV/RP خواستند، علي رغم اينكه پرينتشون رو داشتم آفيسر چشم بادامي گفت كه حتما الكترونيكي بايد باشه، منم به آدرسي كه بهم داد براش ايميل كردم به فرمت PDF. موضوع ايميل هم شماره اي بود كه روي برگه زرد رنگ برام نوشته بود.
فرداش يه ايميل برام اومد كه مداركت رسيده و به آفيسر مروطه تحويل داده شد. راستي من RP نداشتم، وقتي باهاش مطرح كردم گفت اشكالي نداره خودت بنويس كه مي خواهي بروي آمريكا چيكار كني من هم يه SOP كه قبلا نوشته بودم براش فرستادم اين هم به فرمت PDF.

موفق باشي.

Libertee
April 22nd, 2012, 10:56 PM
سلام Libertee
من هم 15 آوريل مصاحبه شدم، ازم CV/RP خواستند، علي رغم اينكه پرينتشون رو داشتم آفيسر چشم بادامي گفت كه حتما الكترونيكي بايد باشه، منم به آدرسي كه بهم داد براش ايميل كردم به فرمت PDF. موضوع ايميل هم شماره اي بود كه روي برگه زرد رنگ برام نوشته بود.
فرداش يه ايميل برام اومد كه مداركت رسيده و به آفيسر مروطه تحويل داده شد. راستي من RP نداشتم، وقتي باهاش مطرح كردم گفت اشكالي نداره خودت بنويس كه مي خواهي بروي آمريكا چيكار كني من هم يه SOP كه قبلا نوشته بودم براش فرستادم اين هم به فرمت PDF.

موفق باشي.

مرسی واسه جواب کاملت amahdieh (http://www.applyabroad.org/forum/member.php?108681-amahdieh)

امیدوارم هر چه زودتر کلیر شیم همگی. باز هم بچه ها اگه تجربه ای دارن پست کنن لطفا.

AMIRORN
April 23rd, 2012, 04:35 AM
Would you please answer my question, it is a little bit descriptive.
" My friend has admission from Pratt Institute and she goes to Visa interview with Pratt Institute I-20 form, she receives Visa and in his Visa Stamp the name and address of Pratt Institute is shown. the date of I-20 form in Pratt I-20 is Sept/4/2012 so he can not enter USA sooner than Aug/5/2012. Meanwhile he Receives another I-20 form for a Extensive Language program from Boston University, that it's start date is Aug/2/2012. Now the question is:
Can he enter USA with new I-20 form of Boston University while in his Visa stamp Pratt institute is printed?

zarimi
April 26th, 2012, 12:20 PM
سلام،
کسی مشاهده ای در مورد کلیرنس ویزاهای غیردانشحویی مانند ویزای کار از دوبی نداره؟ من returning h1 هستم. الان در امریکا هستم و باید برم دوبی برای مصاحبه.
موارد کلیر شدن 3 روزه در دوبی چی بودن؟

calculator
April 26th, 2012, 01:14 PM
سلام،
کسی مشاهده ای در مورد کلیرنس ویزاهای غیردانشحویی مانند ویزای کار از دوبی نداره؟ من returning h1 هستم. الان در امریکا هستم و باید برم دوبی برای مصاحبه.
موارد کلیر شدن 3 روزه در دوبی چی بودن؟

مگر در خواب کسی دیده باشه که از دبی3 روزه کلییر بشه.300 روزه دیدم ولی 3 روزه تا این روز نه شنیدم و نه به چشم دیدم!

samiracongress
April 26th, 2012, 01:54 PM
سلام
گاهی اوقات بچه ها می نویسن که سایت تو فلان تاریخ آپدیت شده و ....
میشه بگین از کجا متوجه می شین سایتو کی آپدیت می کنن؟؟ آخه هیچ جای این پیج : http://98.131.161.103/index.asp تاریخ نداره؟؟
و اینکه، دبی مثل آنکارا صفحه ای نداره که وضعیت کلیرنس ها رو بزنه؟؟ فقط از طریق همین سایته ؟؟

reg2
April 26th, 2012, 05:26 PM
سلام دوستان.....من یه وقت از دوبی گرفتم....آیا اینجا رو توصیه میکنین برای PhD in Mechanical Eng قول قاند؟....کسی بوده که مکانیک باشه امسال و رفته باشه اینجا و جوابم گرفته باشه؟ 50 روز کافیه برای کلیرنسش؟

admeyl
April 26th, 2012, 05:37 PM
سلام دوستان.....من یه وقت از دوبی گرفتم....آیا اینجا رو توصیه میکنین برای PhD in Mechanical Eng قول قاند؟....کسی بوده که مکانیک باشه امسال و رفته باشه اینجا و جوابم گرفته باشه؟ 50 روز کافیه برای کلیرنسش؟

سلام
دوست عزيز با توجه به شرايطي که شما داري هر جايي خوبه.اما نکته اينجاست که اگه بخواهي زود جواب بگيري(درباره کليرنس) گاه تا يک هفته بعد هم کساني بودن جواب گرفتند بنظر

مياد که تاشکند خوبه برات.اما بايد در نظر بگيري که براي گرفتن ويزا(انشالله اگه در مصاحبه قبول بشي و رشته ت مشکلي ايجاد نکنه) باز بايد خودت بري و پيک آپ ويزاتو انجام بدي. اما

دوبي اين مسئله را نداره .

ولي اينکه بخواي روي 50 روز حساب باز کني بايد بگم اصلا روي هيچ عددي حساب باز نکنو از 6 هفته تا هر زمان ديگه حساب باز کن تا کلير بشي.

اين کليت ماجرا بود و لب کلام.

با آرزوي موفقيت براي همه بچه هاي اپلاي ابرود

admeyl
April 26th, 2012, 05:43 PM
سلام
گاهی اوقات بچه ها می نویسن که سایت تو فلان تاریخ آپدیت شده و ....
میشه بگین از کجا متوجه می شین سایتو کی آپدیت می کنن؟؟ آخه هیچ جای این پیج : http://98.131.161.103/index.asp تاریخ نداره؟؟
و اینکه، دبی مثل آنکارا صفحه ای نداره که وضعیت کلیرنس ها رو بزنه؟؟ فقط از طریق همین سایته ؟؟

سميراي عزيز

درمورد آپديت شدن سايت بايد بدوني که کساني متوجه اپديت شدن ميشوند که شماره case number ( برگه زرد مصاحبه) را دريافت کردند و هر از گاهي با زدن شماره خودشون پيگيري ميکنند که آيا کلير شدند يا نه؟
به همين خاطر بعد از زدن شماره مخصوص هر کسي در همين سايتي که لينکش را دادي، در انتهاي صفحه هر فرد متوجه ميشه که سايت آپديت شده يا نه؟

با آرزوي موفقيت براي همه

reg2
April 26th, 2012, 05:47 PM
سلام
دوست عزيز با توجه به شرايطي که شما داري هر جايي خوبه.اما نکته اينجاست که اگه بخواهي زود جواب بگيري(درباره کليرنس) گاه تا يک هفته بعد هم کساني بودن جواب گرفتند بنظر

مياد که تاشکند خوبه برات.اما بايد در نظر بگيري که براي گرفتن ويزا(انشالله اگه در مصاحبه قبول بشي و رشته ت مشکلي ايجاد نکنه) باز بايد خودت بري و پيک آپ ويزاتو انجام بدي. اما

ولي اينکه بخواي روي 50 روز حساب باز کني بايد بگم اصلا روي هيچ عددي حساب باز نکنو از 6 هفته تا هر زمان ديگه حساب باز کن تا کلير بشي.

Due to the excessive demand for student visas clearance time can take two to eight weeks for visas.

this is what the embassy emailed me

admeyl
April 26th, 2012, 05:56 PM
Due to the excessive demand for student visas clearance time can take two to eight weeks for visas.

this is what the embassy emailed me

مورد خود من تا اين لحظه شده تقريبا 46 روز و هنوز کليرنسم نيومده.
از طرفي کساني هم بودند که لابد بهتر از من ميدوني که بيشتر از اين مدت را هم منتظر بودند.
به هر حال هر چيزي امکان داره و به نسبت موارد قبلي کليرنس دوبي طولاني تر بوده.

reg2
April 26th, 2012, 06:04 PM
مورد خود من تا اين لحظه شده تقريبا 46 روز و هنوز کليرنسم نيومده.
از طرفي کساني هم بودند که لابد بهتر از من ميدوني که بيشتر از اين مدت را هم منتظر بودند.
به هر حال هر چيزي امکان داره و به نسبت موارد قبلي کليرنس دوبي طولاني تر بوده.
میشه دوست عزیز شما شرایطتو بگین؟؟؟

admeyl
April 26th, 2012, 06:22 PM
میشه دوست عزیز شما شرایطتو بگین؟؟؟

ويزاي J1 با فاند کامل .( مثل اينکه داره پاسخ به سوال شما تبديل ميشه به يک گفتگوي دو نفره و شخصي)

amahdieh
April 26th, 2012, 09:37 PM
سلام

درود به همگی
دوست عزیز reg2
شرایط من هم مانند شما بود، full fund Mechanical Engineering ویزا بهمون دادند و همونطور که admeyl عزیز گفته اصلا نمی شه رو کلیرنس حساب کرد، با وجود اینکه آفیسر به من گفت 2-3 هفته ای جواب کلیرنستون می آد ولی من که اصلا روش حساب نکردم.
آخه دفعه پیش آفیسر بهمون گفت که بهتون تبریک می گم شما ماه عسلتون می رید آمریکا ولی بعد از حدود 200 روز ریجکت شدم!!!:confused:
با آرزوی موفقیت برای همگی

calculator
April 26th, 2012, 11:44 PM
درود به همگی
دوست عزیز reg2
شرایط من هم مانند شما بود، full fund Mechanical Engineering ویزا بهمون دادند و همونطور که admeyl عزیز گفته اصلا نمی شه رو کلیرنس حساب کرد، با وجود اینکه آفیسر به من گفت 2-3 هفته ای جواب کلیرنستون می آد ولی من که اصلا روش حساب نکردم.
آخه دفعه پیش آفیسر بهمون گفت که بهتون تبریک می گم شما ماه عسلتون می رید آمریکا ولی بعد از حدود 200 روز ریجکت شدم!!!:confused:

سلام.شما برا چه ویزایی قبلا اقدام کرده بودید؟و چرا در مرحله کلییرنس رد شدید؟ایا این بار بار دومه که اقدام میکنید؟من هم یکبار کلییرنسم در امد و پاسو فرستادم دبی اما دوباره پاس بدون ویزا برگشت و الان 50 روزه که میگذره و خبری نشده کاشکی زودتر برا من هم مینوشتند طبق بند فلان رد شدی در ویزا گرفتن و راحت میشدم از هرچی امریکا رفتنه و میرفتم دنبال زندگیم.شما در مورد کیس من چیزی نمیدونید و نمیدانید کی اعلام میکنند رد شدیم؟من بار اول 70 روز طول کشید کلییرنس اعلام شد و الان هم 50 روز میگذره.

reg2
April 27th, 2012, 01:28 AM
درود به همگی
دوست عزیز reg2
کجاها خوبه واسه من؟ مرسی

amahdieh
April 27th, 2012, 07:30 PM
کجاها خوبه واسه من؟ مرسی

درود reg2 عزیز
سوال از این سخت تر نیست برا جواب دادن، سوال های آسون بپرس. فکر نکنم کسی بتونه جواب مطمئنی برا سوالت داشته باشه. من با شرایط شما رفتم دبی، چون زود بهم نوبت داد. شرایط مصاحبه رو هم که نوشتم می تونی بروی بخونی و تصمیم بگیری.
معذرت که نمی تونم کمکی بهت بکنم.
موفق باشی.

amahdieh
April 27th, 2012, 10:14 PM
سلام.شما برا چه ویزایی قبلا اقدام کرده بودید؟و چرا در مرحله کلییرنس رد شدید؟ایا این بار بار دومه که اقدام میکنید؟من هم یکبار کلییرنسم در امد و پاسو فرستادم دبی اما دوباره پاس بدون ویزا برگشت و الان 50 روزه که میگذره و خبری نشده کاشکی زودتر برا من هم مینوشتند طبق بند فلان رد شدی در ویزا گرفتن و راحت میشدم از هرچی امریکا رفتنه و میرفتم دنبال زندگیم.شما در مورد کیس من چیزی نمیدونید و نمیدانید کی اعلام میکنند رد شدیم؟من بار اول 70 روز طول کشید کلییرنس اعلام شد و الان هم 50 روز میگذره.

سلام
برا F1، نمی دونم چرا در کلیرنس رد شدم، فقط نوشته بود به خاطر اینکه کشور شما حامی تروریسم بین المللی هستش، شماره بندش یادم نیست. بله بار دومی بود که اقدام کردیم.
من دارم الان زندگیم رو می کنم و خوش بینم به کلیرنس شدن، شد که چه خوب، نشد حتما خیری توش هست، چرا که تو ریجکت شدن قبلی بود که الان می فهممشون.

موفق باشین.

calculator
April 28th, 2012, 01:02 AM
سلام
برا F1، نمی دونم چرا در کلیرنس رد شدم، فقط نوشته بود به خاطر اینکه کشور شما حامی تروریسم بین المللی هستش، شماره بندش یادم نیست. بله بار دومی بود که اقدام کردیم.
من دارم الان زندگیم رو می کنم و خوش بینم به کلیرنس شدن، شد که چه خوب، نشد حتما خیری توش هست، چرا که تو ریجکت شدن قبلی بود که الان می فهممشون.

موفق باشین.

بار دومی که اقدام کردید نپرسید چرا بار اول ویزا نگرفتی؟چی جواب دادید؟و ایا الان که رفتید و قبول شدید برا همون دانشگاه و مقطع قبلی رفتید یا کیستون کلا فرق کرده؟و سوالی در مورد کیس خودم دارم:چرا اینا اگه میخواهند ادمو رد کنند چرا پس اسم ادمو در سایت اعلام میکنند که ویزات حاضره و بعد دوباره پاسو بدون ویزا برمیگردونند؟ای کاش اسم منو هم مثل شما اصلا اعلام نمیکردند و بعد رد میشدم لا اقل ادم ضایع نمیشد جلو فامیل و خودش هم یهو شکه نمیشد.حالا شما با تجربه ای که دارید اینا چرا این بازی را سر من در اوردند؟

amahdieh
April 28th, 2012, 07:40 AM
بار دومی که اقدام کردید نپرسید چرا بار اول ویزا نگرفتی؟چی جواب دادید؟و ایا الان که رفتید و قبول شدید برا همون دانشگاه و مقطع قبلی رفتید یا کیستون کلا فرق کرده؟و سوالی در مورد کیس خودم دارم:چرا اینا اگه میخواهند ادمو رد کنند چرا پس اسم ادمو در سایت اعلام میکنند که ویزات حاضره و بعد دوباره پاسو بدون ویزا برمیگردونند؟ای کاش اسم منو هم مثل شما اصلا اعلام نمیکردند و بعد رد میشدم لا اقل ادم ضایع نمیشد جلو فامیل و خودش هم یهو شکه نمیشد.حالا شما با تجربه ای که دارید اینا چرا این بازی را سر من در اوردند؟

درود
نه چیزی ازم نپرسیدند که چرا دفعه اول رد شدی، دفعه دوم شرایطم کاملا مثل دفعه اول بود.
خیلی ناراحت شدم که شرایط شما رو می بینم، خودم دفعه قبل یه جورایی تجربه اش کردم، واقعا جوابی برای سوال های کیس شما ندارم، فقط می تونم دعا کنم که هر چه زودتر کارهاتون و کار همه بچه ها حل بشه.
موفق باشین.

emma64
April 28th, 2012, 01:55 PM
سلام دوستان. من هفته ی پیش دوبی مصاحبه داشتم برای بار دوم (دفعه ی پیش توی مصاحبه رد شدم) و بهم برگه ی زرد رو دادن البته آفیسر گفت که ویزات approve شده یعنی اصلا به clearance خورده یا نه؟

Soha_Momeni
April 28th, 2012, 02:47 PM
بچه ها ماجرای دوبی چيه دقيقا؟ از اين کليرنس ها که نشدنی به نظر می رسه ! من مستر معماری دارم و يه فاندی که ای 40% شهريه است . بايد 13 Aug او نجا باشم. تازه دوست داشتم دو هفته هم زودتر برم و الان برای 21 May دبی بهم وقت داده. به نظرتون وقت جون بگيرم از آنکارا جالب تره ؟

Alireza
April 29th, 2012, 01:14 AM
سلام دوستان

کسی اخیرا به سفارت ایمیل زده که جواب داده باشن؟ من ۳ بار در مدت ۳ هفته ایمیل زدم هیچ جوابی ندادن. کیس نامبر روی برگه ها تایپ میشه یا خوده آفیسر مینویسه؟

amahdieh
April 29th, 2012, 07:17 AM
سلام دوستان

کسی اخیرا به سفارت ایمیل زده که جواب داده باشن؟ من ۳ بار در مدت ۳ هفته ایمیل زدم هیچ جوابی ندادن. کیس نامبر روی برگه ها تایپ میشه یا خوده آفیسر مینویسه؟

درود
رو برگه زرد رنگ خود آفيسر كيس نامبر رو مي نويسه.
موفق باشين

amahdieh
April 29th, 2012, 07:20 AM
سلام دوستان. من هفته ی پیش دوبی مصاحبه داشتم برای بار دوم (دفعه ی پیش توی مصاحبه رد شدم) و بهم برگه ی زرد رو دادن البته آفیسر گفت که ویزات approve شده یعنی اصلا به clearance خورده یا نه؟

درود
اين لينك رو نگاه كن، راجع به ويزاي approve نوشته، اگه اينطوري باشه كه اينجا نوشته بايد بهت تبريك گفت، از سفارت پيگيري كن.
http://dubai.usconsulate.gov/interview_approved.html
موفق باشين.

mmsh81
April 29th, 2012, 10:35 AM
بچه ها ماجرای دوبی چيه دقيقا؟ از اين کليرنس ها که نشدنی به نظر می رسه ! من مستر معماری دارم و يه فاندی که ای 40% شهريه است . بايد 13 Aug او نجا باشم. تازه دوست داشتم دو هفته هم زودتر برم و الان برای 21 May دبی بهم وقت داده. به نظرتون وقت جون بگيرم از آنکارا جالب تره ؟

با توجه به شرایط شما به نظر من بهتره به فکر آنکارا یا تاشکند باشید.

Pooria1982
April 29th, 2012, 09:58 PM
سلام بچه ها. من 22 آپریل وقت مصاحبه داشتم . متاهل هستم و با خانومم رفتم , البته فعلا به عنوان همراه میخواد بیاد. بعد از 4 بار بالاخره بار پنجم تونستم برگه زرد رو بگیرم ( کمر فیل رو شکوندم !!!!!! ) ولی اینجوری که شماها راجع به کلیرنس مینویسین و بوش میاد مثل اینکه امید زیادی نباید به ویزا داشت. بعد از دادن برگه گفت این کیس نامبرتون هستش و از این لینک چک کنین. پرسیدم چقدر طول میکشه گفت 2 تا 10 هفته. چراااااا؟ آخه یکی از آشناهای من 2 سال پیش رفت دوبی, جالب اینه که دختر بود, مجرد بود, بار اول برگه زرد رو گرفت , بعد 3 روز هم ویزاش اومد, با خیال راحت برگشت ایران , یعنی هر چی شانس توی این عالمه همه رو این دختر جمع کرده بود. من که اصلا باورم نمیشد بار اول ویزا بدن تازه 3 روز بعد هم رو پاسش بخوره. به نظر شما من با ایمیل باهاشون در ارتباط باشم؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

Pooria1982
May 1st, 2012, 12:01 PM
سلام بچه ها. من 22 آپریل وقت مصاحبه داشتم . متاهل هستم و با خانومم رفتم , البته فعلا به عنوان همراه میخواد بیاد. بعد از 4 بار بالاخره بار پنجم تونستم برگه زرد رو بگیرم ( کمر فیل رو شکوندم !!!!!! ) ولی اینجوری که شماها راجع به کلیرنس مینویسین و بوش میاد مثل اینکه امید زیادی نباید به ویزا داشت. بعد از دادن برگه گفت این کیس نامبرتون هستش و از این لینک چک کنین. پرسیدم چقدر طول میکشه گفت 2 تا 10 هفته. چراااااا؟ آخه یکی از آشناهای من 2 سال پیش رفت دوبی, جالب اینه که دختر بود, مجرد بود, بار اول برگه زرد رو گرفت , بعد 3 روز هم ویزاش اومد, با خیال راحت برگشت ایران , یعنی هر چی شانس توی این عالمه همه رو این دختر جمع کرده بود. من که اصلا باورم نمیشد بار اول ویزا بدن تازه 3 روز بعد هم رو پاسش بخوره. به نظر شما من با ایمیل باهاشون در ارتباط باشم؟

admeyl
May 1st, 2012, 02:39 PM

دوست عزيز سلام
با توجه به اينکه برگه زرد را از زير پاي فيل با همت خودت کشيدي بيرون. بنظر ميرسه بايد حالا همتي جانانه بکار بگيري تا شکيبايي پيشه کني تا کليرنست بياد.
در مورد ارتباط داشتن با ايميل هم بايد صبر کني بعد از مدت اعلام شده که بهت گفتن 2 تا 10 هفته.، بعد از اين مدت تازه دلشوره بياد سراغت و بهت نهيبي بزنه که اي بابا چرا پس اين کليرنس نمياد.اون موقع ميتوني ميل بزني ، در حالت کلي تنها انتظار جواب ميده. ضمنا بلحاظ تجربه و درگير بودن با اين پروسه بهت يادآوري ميکنم که ايميل هم بزني و شانس داشته باشي جوابتو بدن با اين پاسخ مواجه ميشي که:

پروسه کار شما در جريان است. و ما دخل و تصرفي توش نداريم.
خيلي محاوره اي ترجمه کردم.
اميدوارم کمکي بهت شده باشه.موفق باشي

Pooria1982
May 2nd, 2012, 12:38 PM
با تشکر از شما دوست عزیز, ببین کی بشه من این فیله رو فتیله پیچ کنم شونه هاشو بمالم به خاک تموم شه بره پی کارش. امروز این میل به دستم رسید. خودشون فرستادن.

Dear Sir/Madam,

We are unable to predict the time required to complete this process. We are unable to expedite the clearance process.

Please continue to monitor the visa web status page with your 11 digit case number for any updates, further information requests or clearances.

Once the administrative processing is complete, the case number will appear on our website. This is where you check for status updates regarding your visa case.

Please do not schedule travel plans until you have your visa in hand.

We hope this information is helpful. Our website is http://dubai.usconsulate.gov (http://dubai.usconsulate.gov/).

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit

samiracongress
May 2nd, 2012, 02:02 PM
سلام، بچه ها من 26 مارچ مصاحبه داشتم برای ویزا B1، آفیسر گفت within days or weeks جواب میاد. 18 می کنفرانس شروع میشه...ولی هنوز خبری نیست... هفته پیش بهشون ایمیل زدم که همون جواب We confirm that your case is currently undergoing administrative processing دادند.
به نظرتون دوباره ایمیل بزنم؟ آخه شنیدم زیاد ایمیل زدن تاثیر منفی داره

admeyl
May 2nd, 2012, 04:56 PM
با تشکر از شما دوست عزیز, ببین کی بشه من این فیله رو فتیله پیچ کنم شونه هاشو بمالم به خاک تموم شه بره پی کارش. امروز این میل به دستم رسید. خودشون فرستادن.

Dear Sir/Madam,

We hope this information is helpful. Our website is http://dubai.usconsulate.gov (http://dubai.usconsulate.gov/).

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit

سلام
ايشالله که همينطور ميشه که گفتي و فتيله پيچش ميکني . در مورد ايميلي هم که بهت دادن مطلبش روشنه و خلاصه س=ش هموني بود که قبلا برات نوشتم.
همچنان بايد رصد کني سايت رو با کيس نامبري که داري تا ايشالله با موفقيت طي بشه اين مرحله.

ali13110
May 2nd, 2012, 05:09 PM
درود
اين لينك رو نگاه كن، راجع به ويزاي approve نوشته، اگه اينطوري باشه كه اينجا نوشته بايد بهت تبريك گفت، از سفارت پيگيري كن.
http://dubai.usconsulate.gov/interview_approved.html
موفق باشين.

سلام
آفیسر به من هم گفت که درخواست ویزات approve شده و برگه زرد رو داد اما چون کاربرد دوگانه داره باید بره واشنگتن بررسی بشه و ایمیل بزن و پیگیری کن. رشته ام مکانیکه و در رابطه با کاربرد نظامی پروژه ارشدم هم پرسید. حالا به نظر شما کلیرنس بهم خورده یا نه؟

samiracongress
May 2nd, 2012, 06:44 PM
سلام
آفیسر به من هم گفت که درخواست ویزات approve شده و برگه زرد رو داد اما چون کاربرد دوگانه داره باید بره واشنگتن بررسی بشه و ایمیل بزن و پیگیری کن. رشته ام مکانیکه و در رابطه با کاربرد نظامی پروژه ارشدم هم پرسید. حالا به نظر شما کلیرنس بهم خورده یا نه؟

سلام
دوست عزیز به منم آفیسر همینو گفت ولی تا اونجایی که من می دونم برگ زرد یعنی: تو مصاحبه Approve شدی و باید صبر کنی تا کلیر بشی

mmsh81
May 5th, 2012, 02:12 PM
سلام، بچه ها من 26 مارچ مصاحبه داشتم برای ویزا B1، آفیسر گفت within days or weeks جواب میاد. 18 می کنفرانس شروع میشه...ولی هنوز خبری نیست... هفته پیش بهشون ایمیل زدم که همون جواب We confirm that your case is currently undergoing administrative processing دادند.
به نظرتون دوباره ایمیل بزنم؟ آخه شنیدم زیاد ایمیل زدن تاثیر منفی داره

با توجه به زمان کم باقی مانده (کمتر از 2 هفته) شما چیز زیادی واسه از دست دادن ندارید من جای شما بودم یه ایمیل تند میزدم و میخواستم زودتر تکلیف منو مشخص کنن... مگر اینکه واستون اهمیتی نداشته باشه اگه یک ماه دیگه ویزا بدن

amahdieh
May 6th, 2012, 01:44 PM
درود به همگي

اخيرا كسي كلير نشده؟ بگيد همگي خوشحال مي شويم.;)

موفق باشين.

mhnoroozi
May 6th, 2012, 08:49 PM
با سلام
من زیاد اطلاعاتی ندارم ممنون می شم که کمکم کنید.من 17 تا22 جوون کنفرانس دارم که واسش از طرف دانشگاه که توش کنفرانس برگزار می شه توسط چیرمن کنفرانس برام دعوت نامه هم امد.البته دعوت نامه 2 می بهم دادن. حالا با این وقت کم آیا میشه که هم وقتو بگیرم هم ویزا رو اگر موافقت کردن زود بدن که به کنفرانس برسم؟؟؟این کلر شدن چه موضوعی است لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه ممنون می شم

mmsh81
May 7th, 2012, 10:54 AM
با سلام
من زیاد اطلاعاتی ندارم ممنون می شم که کمکم کنید.من 17 تا22 جوون کنفرانس دارم که واسش از طرف دانشگاه که توش کنفرانس برگزار می شه توسط چیرمن کنفرانس برام دعوت نامه هم امد.البته دعوت نامه 2 می بهم دادن. حالا با این وقت کم آیا میشه که هم وقتو بگیرم هم ویزا رو اگر موافقت کردن زود بدن که به کنفرانس برسم؟؟؟این کلر شدن چه موضوعی است لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه ممنون می شم

دوست عزیز شما زمان کمی - تقریبا" 40 روز - تا تاریخ عزیمت دارید. پروسه ویزا شامل وقت گرفتن ، مصاحبه و در صورت تایید ویزا، به احتمال زیاد چک امنیتی (Clearance) میشه. از دوبی وقت گرفتن راحتتر و زودتره ولی مدت زمان Clearance بیشتری نیاز هست. به نطر من کمی سخته ولی ضرر نداره شانستونو امتحان کنید.

samiracongress
May 7th, 2012, 11:05 AM
سلام با توجه به اینکه زمان کمی تا کنفرانس مونده پیشنهاد می کنم یه وقت اضطراری از آنکارا بگیرین و از اونجا اقدام کنید .من هم برای کنفرانس ولی از دوبی اقدام کردم الان 2 ماه گذشته و هیچ خبری نیست کنفرانس هم هفته دیگه است .همکارم یک ماه بعد از من از آنکارا اقدام کرد و یک هفته بعدش ویزاش اومد.
تازه من خانوم بودم و ایشون آقا!! این همه دوستان شلوغ می کنن که به خانوما راحت ویزا میدن

با سلام

samiracongress
May 9th, 2012, 04:20 PM
بچه ها من امروز صبح کلیر شدم ممنون از کمکهاتون...

ali13110
May 9th, 2012, 05:36 PM
تبریک میگم
از طریق ایمیل گفتن کلیر شدید یا از طریق سایت چک کردید؟ یا در جواب ایمیل شما نتیجه رو بهتون گفتن.
بعد از چند روز کلیر شدید؟

amahdieh
May 9th, 2012, 08:21 PM

درود،
خیلی خیلی تبریک می گم. لطفا علاوه بر سوالاتی که دوستمون ali13110 پرسیدند، بفرمایید رشته تون چی هست؟
سپاس

Rezavfx
May 10th, 2012, 11:02 AM
سلام ، جهت پرسيدن وضعيت كليرنس به چه ادرسي ايميل ميزنيد ؟ ممنون ميشم كسي جواب سوال را بنويسه.

samiracongress
May 10th, 2012, 12:38 PM
سلام دوستان ممنون از تبریکاتتون.
من برای B1 (کنفرانس)درخواست داده بودم ،متاهل هستم و به تنهایی قصد سفر دارم، 2 تا ویزای شنگن تو پاسم داشتم و 2 ماه در یک مرکز تحقیقاتی خارج از ایران در خاورمیانه کار کرده بودم، رشتم Accelerator physics و 25 مارچ مصاحبه شدم مصاحبه سخت ولی خوبی داشتم و برگ زرد گرفتم.آفیسر به من گفته بود در چند روز یا چند هفته آینده کلیر میشم که متاسفانه اینطور نشد. 18 می پرواز دارم و 7می کلیر شدم.

راستش یک بار29 آپریل ایمیل زدم و وضعیت پروندم را پرسیدم که همون جواب روتین همیشگی را دادند.3 می از طریق دفتر واشنگتن و coordinatore کنفرانس در واشنگتن پیگیری کردم و 7 می هم یه نامه اعتراضی به ایمیل های سفارت زدم که در جواب نامه دیروز 8 می ساعت 9 صبح گفتن که کلیر شدم و ساعت 3 عصر هم سایت آپدیت شد و تاریخ کلیر شدنم را 7 می زده بود. من به شخصه از روند طی شدن پروندم زیاد راضی نبودم چون با توجه به شرایط ویزای امارات که تا یک شنبه یا دوشنبه طول می کشه، واقعا فرصت کمی برای گرفتن ویزا و رسیدن به پروازم (18 می) دارم. این در حالی که همکارم (آقا و مجرد) با شرایط تحصیلی مشابه یک هفته ای از آنکارا کلیر شدن.

برای همتون آرزوی موفقیت دارم.

درود،
خیلی خیلی تبریک می گم. لطفا علاوه بر سوالاتی که دوستمون ali13110 پرسیدند، بفرمایید رشته تون چی هست؟
سپاس

samiracongress
May 10th, 2012, 12:46 PM
Dubaivisastudent@state.govو dubaivisacv@state.gov
DubaiVisa@state.gov

(F, M,
or J) nonimmigrant visa matter fmjvisas@state.gov

سلام ، جهت پرسيدن وضعيت كليرنس به چه ادرسي ايميل ميزنيد ؟ ممنون ميشم كسي جواب سوال را بنويسه.

sepideh_sr
May 10th, 2012, 01:00 PM
آیا بحث کلیرنس به جنسیت ربط داره؟ به دخترها بعد از پذیرش در مصاحبه سریع ویزا می دهند؟

mmsh81
May 12th, 2012, 11:34 AM
آیا بحث کلیرنس به جنسیت ربط داره؟ به دخترها بعد از پذیرش در مصاحبه سریع ویزا می دهند؟

تجربیات نشون داده وضعیت خانمها در Clearance کمی از آقایون بهتره

amahdieh
May 13th, 2012, 09:53 AM
درود

مي شه يه نفر كه كلير شده، كيس نابرش رو بده، ببينيم سايت چي مي نويسه!!!:confused:
چشمون سفيد شد از بس ديديم:
" در حال حاضر ﭙرونده شما در حال بردازش ميباشد, هر اطلاع جديد به وب سايت ﭙست خواهد شد. لطفا براى دريافت اطلاعات جديد در رابطه با ﭙرونده خود به وب سايت مراجعه كنيد."
سپاس

mmsh81
May 13th, 2012, 01:17 PM
درود

مي شه يه نفر كه كلير شده، كيس نابرش رو بده، ببينيم سايت چي مي نويسه!!!:confused:
" در حال حاضر ﭙرونده شما در حال بردازش ميباشد, هر اطلاع جديد به وب سايت ﭙست خواهد شد. لطفا براى دريافت اطلاعات جديد در رابطه با ﭙرونده خود به وب سايت مراجعه كنيد."
سپاس

دقیقا" حرف دل منو زدی! هر چی شماره الکی هم میزنم همون پیغامو میده.
یه جوانمرد کلیر شده بیاد راهنمایی کنه.

scarlett8
May 13th, 2012, 03:04 PM
سلام
من پدرم تو جنگ شهيد شده و ميخواستم بپرسم كه براي ويزا و كلير شدن مشكل خاصي برام پيش مياد؟ اگه بپرسن چي بايد بگم؟ من و خوانوادم اصلا سياسي نيستيم
راستي ادميشن دكترا با فاند از ي دانشگاه معمولي دارم
مرسي

shahrouz
May 13th, 2012, 03:06 PM
تجربیات نشون داده وضعیت خانمها در Clearance کمی از آقایون بهتره

موافقم. مدت زمان کلیر شدن هم خیلی کمتره.

mmsh81
May 13th, 2012, 04:32 PM
سلام
من پدرم تو جنگ شهيد شده و ميخواستم بپرسم كه براي ويزا و كلير شدن مشكل خاصي برام پيش مياد؟ اگه بپرسن چي بايد بگم؟ من و خوانوادم اصلا سياسي نيستيم
راستي ادميشن دكترا با فاند از ي دانشگاه معمولي دارم
مرسي
سلام
به نظر من این مساله نه تاثیر مثبت داره نه منفی. اگه سوال هم پرسید شما خیلی راحت میتونین حقیقتو بگین چون بالاخره شهادت و شهید در همه فرهنگها تقدس داره.
کنسول هم کاری به گرایشات سیاسی شما نداره. کلیرنس بیشتر به رشته تحصیلی در مبدا و مقصد ، محل کار و تا حدودی خدمت سربازی ربط داره.

Saeid_A
May 13th, 2012, 06:15 PM
درود

سپاس

سلام
اینو چک کنید: 20111077151

amahdieh
May 13th, 2012, 07:22 PM
سلام
اینو چک کنید: 20111077151

ممنون
چشمامون یه نفسی کشیدند!!!:rolleyes:

m_firoz
May 15th, 2012, 12:34 AM
سلام بچه ها. من PhD in Business فاند کامل دارم. اما دوبی برای 14 جون و قبرس برای 12 جون بهم وقت داده. اگه برم دوبی به نظرتون شانسم چقده که تا قبل 15 آگوست کلیر شم؟ اگه واقعا احتمالش خیلی کمه من برم قبرس. (از یه طرفم نگرانم یه وقت قبرسیا قاطی کنن بگن چرا اومدی اینجا)

mat_ir2003
May 15th, 2012, 05:54 AM
سلام بچه ها. من PhD in Business فاند کامل دارم. اما دوبی برای 14 جون و قبرس برای 12 جون بهم وقت داده. اگه برم دوبی به نظرتون شانسم چقده که تا قبل 15 آگوست کلیر شم؟ اگه واقعا احتمالش خیلی کمه من برم قبرس. (از یه طرفم نگرانم یه وقت قبرسیا قاطی کنن بگن چرا اومدی اینجا)

به نظر من جایی که اول وقت گرفتی رو برو و مطمئن باش زود کلیر می شی....با توجه به رشتت هم شانس مولتیپلت خیلی بالاست واسه دوبی! (قبرس مولتیپل نمیده)، دوبی اگه مشکل اساسی نداشته باشی و دانشگاهتم تو ایران خوب بوده باشه خیلی اوکیه!

elhamm61
May 16th, 2012, 01:26 AM
من چند بار از دوبي ويزا گرفتم و به امريكا رفت و امد داشتم با توجه به تجربيات خودم و بقيه دوستانم ..... به نظرم قبرس مناسبتر ه چون زودتر كليير مياد و دوستاني هم داشتم كه مولتيپل گرفتن از قبرس

amirsardar13
May 17th, 2012, 05:30 PM
سلام من حدود ۲۰ روز پیش مصاحبه داشتم امروز ایمیل زدم گفته کلیر شدم ولی استاتوس ام هنوز اپ دیت نشده. کسی هست ویزای منو پیک اپ کنه؟ آژانسی میشناسید این کارو انجام بده؟ مرسی

ali13110
May 17th, 2012, 09:00 PM
سلام من حدود ۲۰ روز پیش مصاحبه داشتم امروز ایمیل زدم گفته کلیر شدم ولی استاتوس ام هنوز اپ دیت نشده. کسی هست ویزای منو پیک اپ کنه؟ آژانسی میشناسید این کارو انجام بده؟ مرسی
سلام تبریک میگم
به دبی امیدوار شدیم.
میشه بگید رشته شما چیه؟ و اینکه آیا اطلاع دارید پرونده شما تو دبی بررسی شده یا فرستادن به آمریکا؟

amahdieh
May 17th, 2012, 11:03 PM

درود

می شه متن ایمیلی رو که نوشتین به من هم بگین؟ رشته شما چی بوده؟

سپاس بی کران

reg2
May 18th, 2012, 12:13 PM
من چند بار از دوبي ويزا گرفتم و به امريكا رفت و امد داشتم با توجه به تجربيات خودم و بقيه دوستانم ..... به نظرم قبرس مناسبتر ه چون زودتر كليير مياد و دوستاني هم داشتم كه مولتيپل گرفتن از قبرس

چه کسانی امسال تونستن مالتی بگیرن از قبرس میشه معرقی کنین...ممن.ن از لطف بی کرانتان

elhamm61
May 18th, 2012, 12:52 PM
2011دوستان رو در جريان بودم حتي يكيشون به f1سينگل و به f2همون فرد مالتي دادن ولي دوبي دفعه قبل به من سينگل داد در حاليكه ويزاي همسرم مالتي بود

mmsh81
May 19th, 2012, 09:33 AM

تبریک میگم دوست عزیز
ولی شما که 26 آپریل وقت داشتین چرا تو فروم نتایج مصاحبه دوبی مرقوم نفرمودید؟

em600
May 20th, 2012, 06:23 PM
من هم كليير شدم بعد از 2ماه و گفتن 1ماه پيش كليير شده بودم ولي سايت اپديت نشده بوده پس با ايميل پيگيري كنيد

amahdieh
May 20th, 2012, 07:40 PM
من هم كليير شدم بعد از 2ماه و گفتن 1ماه پيش كليير شده بودم ولي سايت اپديت نشده بوده پس با ايميل پيگيري كنيد

درود

خیلی خیلی تبریک می گم، شما رشته تون چی بوده؟ معلوم هست که ویزاتون سینگل یا مولتی؟
ما هر چی ایمیل می زنیم همون جواب از پیش نوشته شده رو برام می فرستن!!!:mad:
بازم تبریک می گم، امیدوارم که در تمام مراحل پیش روتون هم موفق باشین.

em600
May 20th, 2012, 11:57 PM
ممنون f2 هستم نه هنوز
درود

خیلی خیلی تبریک می گم، شما رشته تون چی بوده؟ معلوم هست که ویزاتون سینگل یا مولتی؟
ما هر چی ایمیل می زنیم همون جواب از پیش نوشته شده رو برام می فرستن!!!:mad:
بازم تبریک می گم، امیدوارم که در تمام مراحل پیش روتون هم موفق باشین.

djsina
May 21st, 2012, 08:04 PM
من ۲ may مصاحبه داشتمو امروز clear شدم (البته ظاهرا ۳ روز پیش شده بوده اما سایت دیر update شده)
رشتم: کامپیوتر
پذیرش ارشد بدون فاند
کسی هست که بتونه برام ویزام رو پیک آپ کنه ؟
برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
امیدوارم همه بچه ها زود کلیر شن

amahdieh
May 21st, 2012, 09:12 PM
من ۲ may مصاحبه داشتمو امروز clear شدم (البته ظاهرا ۳ روز پیش شده بوده اما سایت دیر update شده)
رشتم: کامپیوتر
پذیرش ارشد بدون فاند
کسی هست که بتونه برام ویزام رو پیک آپ کنه ؟
برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم
امیدوارم همه بچه ها زود کلیر شن

درود

خیلی خیلی تبریک می گم.

امیدوارم در مراحل پیش روتون موفق باشین.

RezaMaleki
May 22nd, 2012, 12:01 AM
آدرس ایمیل چیه؟ چی توش بنویسیم

djsina
May 22nd, 2012, 03:28 AM
ممنون دوست عزیز امیدوارم شما هم زود کلیر بشید و موفق باشید :)
درود خیلی خیلی تبریک می گم. امیدوارم در مراحل پیش روتون موفق باشین.

Sadra
May 22nd, 2012, 01:01 PM
امسال از بچه های فنی کسی مالتی گرفته؟

ali13110
May 22nd, 2012, 09:08 PM
سلام
من به این ایمیل fmjvisas@state.gov ایمیل زدم گفت باید با سفارت تو دبی تماس بگیری
کسی تا حالا از این ایمیل جواب کلیرنس گرفته؟

RezaMaleki
May 23rd, 2012, 08:08 PM
بابا یکی بگه این ایمیل سفارت چیه که بچه ها ازش جواب می گیرند.:mad:

amahdieh
May 23rd, 2012, 10:02 PM
بابا یکی بگه این ایمیل سفارت چیه که بچه ها ازش جواب می گیرند.:mad:

درود
من به این آدرس ها ایمیل می زنم، ولی جوابی که می گیرم همون جواب از پیش نوشه شده ای که همه می دونن، اگه غیر از این آدرس ها کسی آدرس دیگه ای سراغ داره، لطفا به ما هم بگن:
"Dubai, Visa" <DubaiVisa@state.gov>,
dubaivisaenquiry <dubaivisaenquiry@state.gov>,
dubaivisacv@state.gov,
dubaivisastudent@state.gov,
fmjvisas@state.gov

موفق باشین

Feri2012
May 25th, 2012, 08:16 PM
دوستان سلام. ممکنه سوالی که میپرسم یه ذره زود باشه چون متاسفانه من هنوز جواب ایمیلمو از دوبی نگرفتم..! حالا فرض کنید من همین امروز مصاحبه شدم؛ با شرایط زیر که من دارم فکر میکنید چقدر کلرینس من احتمالا طول میکشه؟ در ضمن اینو بگم که من میدونم که دوبی سر و صاحاب نداره و ممکنه بین 1 روز و 10 سال کلیرنسم فرق بکنه..! ولی به هر حال میگن هر بی قانونی واسه خودش 1 قانون داره..! پیشاپیش ممنون از کمک دوستان.:)
و اما شرایط من:

لیسانس: مدیریت بازرگانی (BS in Business Management) از یک دانشگاه معتبر سراسری در تهران با معدل 17.85.
رشته و دانشگاهی که قبول شدم: رشته MBA از یک دانشگاه خوب ایالتی (رنک 100) به همراه Graduate Assistantship که علاوه بر حقوق ماهیانه همه هزینه تحصیلمو میده بجز ترمی 800 دلار که خودم باید بدم. اینم بگم که Spring 2012 قبول شدم که دیفر کردم به این ترم و بدبختانه دیگه نمیتونم دیفر کنم..!:embarrassed:
ساپورت مالی: 25 میلیون تو حساب مادرم علاوه بر اون فاندی که واستون گفتم.
پیشنهاد کاری: یه جاب آفر قرص و محکم کاملا مربوط به رشته ام از یه شرکت دولتی که الان توشم دارم.
سابقه کاری: قبل از این شرکتی که الان توشم که دولتیه، قبلا به مدت 4 سال تو دو تا شرکت خصوصی بودم و هر سه شغلم تا به امروز به بازاریابی و تبلیغات و اینجور چیزا مربوط میشه.
شرایط نظام وظیفه: معاف شدم اونم از نوع موارد خاض.
فامیل در آمریکا: 1 خاله دارم که 20 سال پیش رفته اونجا و الان استاد دانشگاهه و با ایالتی که من میخوام برم 2 تا ایران فاصله داره..!;)
شرایط کلی خودم: ساکن جنوب شهر 25 ساله و مجرد (البته تا الان 1000 تا خواستگار داشتم ولی گفتم تا درسم تموم نشه اصلا..!;))

ممنونم اگه کمکم کنید و از این کابوس کلیرنس دوبی لعنتی نجاتم بدید.

ali_mos
May 26th, 2012, 08:43 AM
انجمن دانشجویان و فارغ التحصیلان ایرانی مقیم امریکا در مورد ویزای دانشجویی نظرسنجی انجام داده که شرح این گزارش و نامه مربوطه رو می تونید در لینکهای زیر پیدا کنید: http://www.scribd.com/doc/93977450/I...012#fullscreen
http://www.scribd.com/doc/93977901/S...ter#fullscreen

HaTv
May 26th, 2012, 01:54 PM
Salam be hamegiii

man 16 rooze shod clearancam .
chera kasi hich khabari nemide az clear shodanesh...
torokhoda benevisid ke ma az stress dar biaim..
kasi jadidan clear shode?
hata age clear nashodid hanooz begid ke bedoonim tanha nistimmmmm...
سلام من هم دو هفته است که کلیر نشدم مطمئن باشید تنها نیستید حالا حالا ها باید صبر کرد...افیسر به من گفت که مشکلی ندارید و دو هفته ای کلیر میشید...تا ببینیم چی میشه...حالا امروز و فردا که تعطیلند....

RezaMaleki
May 26th, 2012, 03:32 PM
من الان 26 روزه که صبر کردم. تازه امروز یک نفر با شرایط خودم را دیدم که گفت بعد از 93 روز از دبی کلیر شده. رشتم مکانیک و برای فوق اقدام کردم و بورسیه هم هستم. پروژه فوق اونجا هم پزشکی است.

ali13110
May 26th, 2012, 05:57 PM
من هم 26 روزه که منتظرم. phd مکانیک بدون فاند. هفته پیش ایمیل زدم هیچ جوابی ندادن.

amahdieh
May 26th, 2012, 08:18 PM
من هم 26 روزه که منتظرم. phd مکانیک بدون فاند. هفته پیش ایمیل زدم هیچ جوابی ندادن.

درود

هفته ششم که منتظریم کلیر بشیم.
مکانیک phd فول فاند.

موفق باشین

RezaMaleki
May 27th, 2012, 12:06 AM
استاد من 2 سال پیش برای phd فول فاند مکانیک از قبرس اقدام کرد برای دانشگاه جورجیا. 6 ماه بعد کلیر شد. خدا به داد ما برسه.

pleuvoir
May 27th, 2012, 10:47 AM
استاد من 2 سال پیش برای phd فول فاند مکانیک از قبرس اقدام کرد برای دانشگاه جورجیا. 6 ماه بعد کلیر شد. خدا به داد ما برسه.

آخه دو سال پیش و قبرس چه ارتباطی داره به الان و دبی که بیخود و بی جهت واسه همه کسایی که منتظر کلیر شدنند دلهره درست میکنید. واقعاً که با این روحیات خدا به دادتون برسه.

RezaMaleki
May 28th, 2012, 08:58 AM
آخه همه میگند قبرس و ترکیه خوبه. دبی از همه جا کلیرنسش طولانی تر. در ضمن وقتی هم کلیر می کنه ممکن وقتی پاسپورتت را فرستادی قبول نکنه و دوباره روز از نو روزی از نو. خلاصه سفارت دوبی هم مثل ایران خر تو خره.
بچه ها یی که چند روز قبل از من رفتند عشق آباد همه کلیر شدند ولی ما باید چند ماه منتظر بمانیم. آخه این انصافه؟

admeyl
May 28th, 2012, 10:43 AM
با سلام به همه دوستان

منم 16 روزي ميشه که پاسپورتمو براي پيک آپ ويزا دادم و با تراکينگ نامبري که دارم هر روز چک ميکنم و تا اين لحظه هنوز اتفاقي نيفتاده.
:(
فکر ميکنم همه بچه هايي که درگير اين پروسه هستن با در نظر گرفتن وضعيات مختلف و گوناگوني انواع ويزاها بهتره همه با هم انرژي مثبت به قضيه ويزا بديم (ممکنه بعضي ها بگن بابا اينم دلش خوشه ولي باور کنيد خودم هم در عين استرس و اضطراب فراوان سعي ميکنم با ذهن مثبت شرايط و اتمسفر را بهتر کنم در جهت تغيير خوب)
:)
به عبارتي بياييد تصور کنيم دوبي بخاطر برخي شرايط خوبش و تعداد بيشتري که مراجعه کننده داره طبيعيه که کمي ديرتر پروسه هاش جلو بره( من طرفدار هيچ سفارتي نيستم و ....)
ما که بايد صبر کنيم بياييد نگاه و انرژي مثبتمون رو با هم در هر جايي که هستيم متمرکز کنيم روي به جريان انداختن دادن ويزاها و مطمئن باشيد چيزي از دست نميديم بلکه احساس جمعي بودن در يک تفکر مثبت بين همه ما باعث نيرو دادن و به جريان افتادن همه چيز خواهد شد( ماشا لله اينروزا انقدر راجع به انرژي و سيگنال مثبت و مثبت انديشي کتاب ؛ حرف ؛ مقاله ؛ ... مطلب هست که حرف جديدي نيست)
به هر حال اميدوارم با نگاه مثبت جمعي و استفاده از کلمات مثبت اين پديده رو در اينجا به ازمايش بزاريم و باعث تجديد قواي ذهنيمون بشيم.
همين هفته بسياري از بچه ها ويزا هايشان را خواهند گرفت مطمئنم.

با آرزوي موفقيت هاي بيشتر براي همه و همچنين خودم شاد باشيد و برقرار:)

ashkanjupiter
May 28th, 2012, 12:29 PM
سلام

خیلی قشنگ نوشتی. کاش همه مثل شما فکر کنن. منم مطمئنم این هفته ویزای بچه ها میاد.

موفق باشید بچه ها.

calculator
May 28th, 2012, 12:44 PM
با سلام به همه دوستان

منم 16 روزي ميشه که پاسپورتمو براي پيک آپ ويزا دادم و با تراکينگ نامبري که دارم هر روز چک ميکنم و تا اين لحظه هنوز اتفاقي نيفتاده.
:(
فکر ميکنم همه بچه هايي که درگير اين پروسه هستن با در نظر گرفتن وضعيات مختلف و گوناگوني انواع ويزاها بهتره همه با هم انرژي مثبت به قضيه ويزا بديم (ممکنه بعضي ها بگن بابا اينم دلش خوشه ولي باور کنيد خودم هم در عين استرس و اضطراب فراوان سعي ميکنم با ذهن مثبت شرايط و اتمسفر را بهتر کنم در جهت تغيير خوب)
به عبارتي بياييد تصور کنيم دوبي بخاطر برخي شرايط خوبش و تعداد بيشتري که مراجعه کننده داره طبيعيه که کمي ديرتر پروسه هاش جلو بره( من طرفدار هيچ سفارتي نيستم و ....)
ما که بايد صبر کنيم بياييد نگاه و انرژي مثبتمون رو با هم در هر جايي که هستيم متمرکز کنيم روي به جريان انداختن دادن ويزاها و مطمئن باشيد چيزي از دست نميديم بلکه احساس جمعي بودن در يک تفکر مثبت بين همه ما باعث نيرو دادن و به جريان افتادن همه چيز خواهد شد( ماشا لله اينروزا انقدر راجع به انرژي و سيگنال مثبت و مثبت انديشي کتاب ؛ حرف ؛ مقاله ؛ ... مطلب هست که حرف جديدي نيست)
به هر حال اميدوارم با نگاه مثبت جمعي و استفاده از کلمات مثبت اين پديده رو در اينجا به ازمايش بزاريم و باعث تجديد قواي ذهنيمون بشيم.
همين هفته بسياري از بچه ها ويزا هايشان را خواهند گرفت مطمئنم.

با آرزوي موفقيت هاي بيشتر براي همه و همچنين خودم شاد باشيد و برقرار:)

شما دادید یه اژانس برده پاستونو؟الان 16 روز در سفارت پاستون مونده؟امیدوارم که به کم شانسی من مواجه نشید.لطفا خبر کیستونو به من هم بدید.ممکنه بگید چقدر زمان برد تا کلییرنستون اعلام شد؟مرسی

ashkanjupiter
May 28th, 2012, 05:45 PM
سلام
بچه ها نگران نباشید که من کلیر شدم. ایشالا این هفته همه کلیر میشن.

HaTv
May 28th, 2012, 06:44 PM
سلام
شما چند روزه کلیر شدید؟ من 14 می رفتم....راستی مبارک باشه

amahdieh
May 28th, 2012, 06:46 PM
سلام

درود
خیلی خیلی تبریک.
امیدوارم در مراحل پیش روتون هم موفق باشین.

pleuvoir
May 28th, 2012, 08:12 PM
سلام

اشکان جان با این خبر خوش جون تازه ای به فضای سنگین این روزای این تاپیک دادی و به همه نشون داده شد که کیس هایی که در یه بازه زمانی معقول از دبی کلیر میشن هم وجود داره و شبه ابهام از روی خیلی فرضیات دوستان برداشته شد. فکر کنم کلاً کمتر از سه هفته شد برای شما.
انشاالله که خیلی زود هم پیک آپش میکنی و ما رو در جریان اون خبر خوش هم قرار میدی.
موفق باشی و همیشه شاد

ashkanjupiter
May 28th, 2012, 10:24 PM
سلام مرسی از لطف همه

من ۹ می مصاحبه داشتم. اصلا نگران نباشید که دبی اون دبی قبل نیست. ایشالا همه سری کلیر میشوند.
من فکرشم نمیکردم به این زودی بشه.

موفق باشید.

Feri2012
May 29th, 2012, 09:39 AM
سلام مرسی از لطف همه من ۹ می مصاحبه داشتم. اصلا نگران نباشید که دبی اون دبی قبل نیست. ایشالا همه سری کلیر میشوند. من فکرشم نمیکردم به این زودی بشه. موفق باشید. اشكان جان بسيار خوشحال و اميدوارمون كردي به مولا... ميشه بپرسم رشته، مقطع و وضعيت فاندتون چي بوده؟ آخه من واسه MBA فول فاند به دوبي ايميل زدم (May 16th) و منتظرم و كلاسهامم August 15th شروع ميشه. روز مصاحبه از بچه هاي MBA كسي رو شما نديدي اونجا؟ به نظرتون كليرنس من خيلي طول ميكشه؟؟؟ به مولا استرس دارم سقط ميشم..! :(

HaTv
May 29th, 2012, 10:55 AM
اشكان جان بسيار خوشحال و اميدوارمون كردي به مولا... ميشه بپرسم رشته، مقطع و وضعيت فاندتون چي بوده؟ آخه من واسه MBA فول فاند به دوبي ايميل زدم (May 16th) و منتظرم و كلاسهامم August 15th شروع ميشه. روز مصاحبه از بچه هاي MBA كسي رو شما نديدي اونجا؟ به نظرتون كليرنس من خيلي طول ميكشه؟؟؟ به مولا استرس دارم سقط ميشم..! :(

به نظر من رشته شما اصلا حساس نیست...من دوستام زود کلیر شدن پازسال....نگران نباشید...

admeyl
May 29th, 2012, 11:46 AM
شما دادید یه اژانس برده پاستونو؟الان 16 روز در سفارت پاستون مونده؟امیدوارم که به کم شانسی من مواجه نشید.لطفا خبر کیستونو به من هم بدید.ممکنه بگید چقدر زمان برد تا کلییرنستون اعلام شد؟مرسی

سلام دوست عزيز

کليرنس من تقريبا دو ماه طول کشيد.
براي پيک آپ هم دادم به آژانس.
اين 16 روز از زماني محاسبه کردم که پاسپورت را دادم به آژانس.
دقيقا نميدونم کي ارسال شد به دوبي و کي برده شد به سفارت.
ولي يه خبر شنيدم از آژانس مبني بر اينکه تو اين مدت اخير پاسپورتاي زيادي منتظر ويزا مونده تو سفارت.صرفنظر از نوع ويزاشون.( درست يا غلط نميدونم.)
من بليط هم رزرو کردم و اميدوارم با انرژي خوب همه بتونيم اين پروسه رو سرعت بديم.
در مورد دوبي ميدونم وقتي به حرکت ميفته تند تند کارارو راه ميندازه.
ايشالله شما هم کارات رديف بشه.

با ارزوي روزاي خوب و شاد براي همه مون.

baheri
May 29th, 2012, 11:48 AM
سلام دوست عزيز

کليرنس من تقريبا دو ماه طول کشيد.
براي پيک آپ هم دادم به آژانس.
اين 16 روز از زماني محاسبه کردم که پاسپورت را دادم به آژانس.
دقيقا نميدونم کي ارسال شد به دوبي و کي برده شد به سفارت.
ولي يه خبر شنيدم از آژانس مبني بر اينکه تو اين مدت اخير پاسپورتاي زيادي منتظر ويزا مونده تو سفارت.صرفنظر از نوع ويزاشون.( درست يا غلط نميدونم.)
من بليط هم رزرو کردم و اميدوارم با انرژي خوب همه بتونيم اين پروسه رو سرعت بديم.
در مورد دوبي ميدونم وقتي به حرکت ميفته تند تند کارارو راه ميندازه.
ايشالله شما هم کارات رديف بشه.

با ارزوي روزاي خوب و شاد براي همه مون.

رشتتون چی بود؟

ashkanjupiter
May 29th, 2012, 01:24 PM
سلام
عمران-ارشد-فول فاند
اتفاقا یکی که بعد از من بود فکر کنم MBA مطمئن نیستم همون موقع کلیر شد فرداشم برای پیک آپ رفت.
نگران نباش به مولا. :)

Feri2012
May 29th, 2012, 10:35 PM
سلام
عمران-ارشد-فول فاند
اتفاقا یکی که بعد از من بود فکر کنم MBA مطمئن نیستم همون موقع کلیر شد فرداشم برای پیک آپ رفت.
نگران نباش به مولا. :)

اشکان جان فقط میتونم بگم ایشالا هرچی از خدا میخوای بهت بده! میدونی چرا؟ چون منم MBA هستم و فول فاند و جالبتر اینکه از خدمت هم معاف شدم..! با این اوصاف احتمالش هست که منم کلیرنس نخورم یعنی..!؟ :rolleyes::cool: جدا خوشحالم که امید و روحیه داره به فروم دوبی بر میگرده... امیدوارم به من و بقیه دوستان هم سریع وقت بدن (من MAY 16 ایمیل زدم ولی نامردا تا الان حتی فحش هم واسم نفرستادن..!) امیدوارم فردا بفرستن. البته فحش منظورم نیستا..!;)

zohr
May 29th, 2012, 11:14 PM
سلام به همه
همسرم 11 مارچ وقت مصاحبه داشت که بهش برگه زرد دادند و 11 اپریل یه ایمیل براش فرستادند که پاسپورتش رو برای صدور ویزا بفرسته( توسط یه اژانس فرستاد) اما بعد از حدود 25 روز که پاس رو فرستادند به جای ویزا یه برگه صورتی توش بود( یعنی کلرینس دوباره:mad::mad::mad:) هر چی ایمیل هم میفرسته اصلا انگار نه انگار.
لطفا اگه کسی برگه صورتی گرفته وضعیتش رو توضیح بده.

mmsh81
May 30th, 2012, 11:18 AM
من هم کلیر شدم
تاریخ مصاحبه : 22 آوریل
تاریخ کلیرنس: 17 می
رشته MBA بدون فاند

emma64
May 30th, 2012, 12:21 PM
به همه ی اونایی که کلیر شدن شادباش میگم
من 24 آوریل مصاحبه داشتم و هنوز هم خبری از ویزا نیست.
براشون یه بار ایمیل فرستادم گفتن که CV رو بفرست و منم این کارو کردم، دوباره ایمیل فرستادم هنوز هیچی نفرستادن واسم.
به نظرتون واسه بار سوم ایمیل بفرستم؟؟ تاثیر بدی نداره روی روند کارشون؟

admeyl
May 30th, 2012, 12:44 PM
سلام دوست عزيز

براي من هم همين اتفاق افتاده بود نگران نباش و بفرست.
ايشالله ويزات رودتر بياد که من هنوز منتظر هستم ويزام رو بزنن و پاسم بياد.

موفق باشي براي منم دعا کن.:)

به همه ی اونایی که کلیر شدن شادباش میگم
من 24 آوریل مصاحبه داشتم و هنوز هم خبری از ویزا نیست.
براشون یه بار ایمیل فرستادم گفتن که CV رو بفرست و منم این کارو کردم، دوباره ایمیل فرستادم هنوز هیچی نفرستادن واسم.
به نظرتون واسه بار سوم ایمیل بفرستم؟؟ تاثیر بدی نداره روی روند کارشون؟

AMIRORN
May 30th, 2012, 07:29 PM
سلام دوستان، بچه ها اونایی که ازشون CV و SOP خواستن حتما چک کنید که CV و SOP رو دریافت کردند و گذاشتند تو پروندشون، همین موضوع ساده باعث شد که 2 سال پیش کلیرنس من 8 ماه طول بکشه... خلاصه از بس سرشون شلوغه ممکنه خطاهای این شکلی پیش بیاد، به امید عاقبت به خیری برای همه.

Pooria1982
May 30th, 2012, 08:04 PM
من هم کلیر شدم
تاریخ مصاحبه : 22 آوریل
تاریخ کلیرنس: 17 می
رشته MBA بدون فاند

سلام . منم 22 آپریل وقت سفارت داشتم ولی هنوز کلیر نشدم. به شما تبریک میگم. ما که هنوز منتظریم .

Pooria1982
May 30th, 2012, 08:08 PM
Salam doostan, sharmande ke Fingilish type mikonam, bache haa oonayi ke azashoon CV va SOP khastand hatman chek konid ke CV va SOP ro daryaft kardand va gozashtand too Parvandatoon, hamin mowzooe saade baes shod ke 2 saale pish Clearance man 8 maah tool bekeshe.... kholase az bas sareshoon sholooghe momkene khatahaye in shekli pish biyaad...
be omid aghebat be kheiri baraye hamme

من براشون CV رو فرستادم. بعد گفتن که پرونده شما وارد مرحله اجرایی شده. یه بار میل زدم این ایمیل دستم اومد

Dear Sir/Madam,

Sincerely,

Nonimmigrant Visa Unit

milad1988
May 31st, 2012, 11:11 AM
دوستان گرامی،

لطفا نتایج کلیرنس خود را در تاپیک "دیتابیس ویزای Single یا Multiple" (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?43178-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%DB%8C-Single-%DB%8C%D8%A7-Multiple) وارد کنید تا بتونیم دیتابیسی مفید و غنی در این زمینه تهیه کنیم.

با تشکر
مدیریت انجمن آمریکا

sara_j24
June 1st, 2012, 07:14 PM
سلام
بچه های فنی که کلیر شدند میشه بگند حدودا چند روز طول کشیده؟
بعد کلا کلیرنس به چه چیزایی ربط داره؟ بیشتر به حساس و غیر حساس بودن رشته؟
مرسی دوستان

pleuvoir
June 2nd, 2012, 12:58 AM
سلام
بچه های فنی که کلیر شدند میشه بگند حدودا چند روز طول کشیده؟
بعد کلا کلیرنس به چه چیزایی ربط داره؟ بیشتر به حساس و غیر حساس بودن رشته؟
مرسی دوستان

سارا جان پیدا کردن یه جواب برای این سوال شما مثل دنبال سوزن تو انبار کاه گشتن میمونه. میشه هزاران چیز رو گفت که تو پروسه تأثیر گذاره و میشه گفت هیچ کدومشون تأثیری نداره چون تا دلت بخواد موارد ضد و نقیض توش پیدا میشه. در کل مثل یه جعبه سیاه میمونه که فقط خودشون میدونن توش چه خبره. اگه نظر شخصی منو بخوای که میگم اصلاٌ توش خالیه. به نظر من به صورت کاملاً تصادفی بچه ها رو با زمانهای مختلف کیر میکنن که بگن ما داریم یه کارهایی میکنیم.همه سعیشون رو هم میکنند که تو این بازی تصادفی حتی اگه شده اون اخرا بچه ها به کلاساشون برسن. البته یه عده هم هستن که توی این بازی معلوم نیست داره چه بلایی سرشون میاد و گیر کار از کجاست دقیقا که کارشون بیخ پیدا میکنه. بگذریم. در مورد زمان کلیر شدن بچه های فنی اخیر که من هم از دوستان فنی که کلیر شدن درخواست میکنم لطف کنن و یه چندخطی برای استفاده بقیه دوستاشون هم که شده قلم فرسایی کنن تا بلکه دل بقیه بچه های فنی هم کمی آروم شه. ولی من میتونم یه خبری رو در این مورد از یکی از دوستان که احتمالاً عضو این فروم نیست یا هست و کم لطفی میکنه در نوشتن بدم. من دیروز دبی مصاحبه داشتم و رشتمم فنیه. شرح ماوقع مصاحبه رو انشاالله به زودی که به یه مأمنی برسم مینویسم تا اگه نکته مفیدی داشت دوستان دیگه هم استفاده کنند. اما چیزی که میخواستم اینجا بگم این بود که توی صف، نفرات کنار من، هر دو ایرانی و هر دو دانشجو بودن که یکیشون از بچه های اقتصاد تهران و اون یکی از دانشگاه شریف و رشته برق بود که نکته مربوط به همین دوستمون از شریف میشه. ظاهرا تعداد زیادی از دوستاش از دانشکده برق توی یک ماه قبل از اون در همین دبی مصاحبه داشتن و میگفت همه کمتر از یک ماه و حتی موردی بوده که طی دو هفته کلیر شده. من که با دلسردی از حرفای بچه ها راجع به کلیرنس رفته بودم اونجا کلی جا خوردم یهو. ولی ظاهرا دوستان این دوستمون هم یا توی این فروم عضو نیستن یا کم لطفی میکنند و خبر نمدیدن. امیدوارم که با این خبر تونسته باشم تا حدودی از بیقراری این زمان مورد نیاز برای کلیرنس دوستان فنی و همه بچه هایی که توی دبی مصاحبه دارن کم کنم. با توجه به اون چیزایی که من اون روز دیدیم و شنیدم و دلیلی هم برای غلط بودنشون پیش خودم نمیبینم به جرأت میتونم بگم که متأسفانه اکثراً تعداد معدودی از دوستان که پروندشون در زمان کلیرنس به مشکل خورده تو این تاپیک همکاری کردن و واقعیت قضیه به این افتضاحی که تا به الان نشون داده شده و غالباً باعث دلسردی هممون شده نیست. به امید کلیر شدن همه دوستان در کمترین زمان ممکن.

sara_j24
June 2nd, 2012, 08:36 AM
سارا جان پیدا کردن یه جواب برای این سوال شما مثل دنبال سوزن تو انبار کاه گشتن میمونه. میشه هزاران چیز رو گفت که تو پروسه تأثیر گذاره و میشه گفت هیچ کدومشون تأثیری نداره چون تا دلت بخواد موارد ضد و نقیض توش پیدا میشه. در کل مثل یه جعبه سیاه میمونه که فقط خودشون میدونن توش چه خبره. اگه نظر شخصی منو بخوای که میگم اصلاٌ توش خالیه. به نظر من به صورت کاملاً تصادفی بچه ها رو با زمانهای مختلف کیر میکنن که بگن ما داریم یه کارهایی میکنیم.همه سعیشون رو هم میکنند که تو این بازی تصادفی حتی اگه شده اون اخرا بچه ها به کلاساشون برسن. البته یه عده هم هستن که توی این بازی معلوم نیست داره چه بلایی سرشون میاد و گیر کار از کجاست دقیقا که کارشون بیخ پیدا میکنه. بگذریم. در مورد زمان کلیر شدن بچه های فنی اخیر که من هم از دوستان فنی که کلیر شدن درخواست میکنم لطف کنن و یه چندخطی برای استفاده بقیه دوستاشون هم که شده قلم فرسایی کنن تا بلکه دل بقیه بچه های فنی هم کمی آروم شه. ولی من میتونم یه خبری رو در این مورد از یکی از دوستان که احتمالاً عضو این فروم نیست یا هست و کم لطفی میکنه در نوشتن بدم. من دیروز دبی مصاحبه داشتم و رشتمم فنیه. شرح ماوقع مصاحبه رو انشاالله به زودی که به یه مأمنی برسم مینویسم تا اگه نکته مفیدی داشت دوستان دیگه هم استفاده کنند. اما چیزی که میخواستم اینجا بگم این بود که توی صف، نفرات کنار من، هر دو ایرانی و هر دو دانشجو بودن که یکیشون از بچه های اقتصاد تهران و اون یکی از دانشگاه شریف و رشته برق بود که نکته مربوط به همین دوستمون از شریف میشه. ظاهرا تعداد زیادی از دوستاش از دانشکده برق توی یک ماه قبل از اون در همین دبی مصاحبه داشتن و میگفت همه کمتر از یک ماه و حتی موردی بوده که طی دو هفته کلیر شده. من که با دلسردی از حرفای بچه ها راجع به کلیرنس رفته بودم اونجا کلی جا خوردم یهو. ولی ظاهرا دوستان این دوستمون هم یا توی این فروم عضو نیستن یا کم لطفی میکنند و خبر نمدیدن. امیدوارم که با این خبر تونسته باشم تا حدودی از بیقراری این زمان مورد نیاز برای کلیرنس دوستان فنی و همه بچه هایی که توی دبی مصاحبه دارن کم کنم. با توجه به اون چیزایی که من اون روز دیدیم و شنیدم و دلیلی هم برای غلط بودنشون پیش خودم نمیبینم به جرأت میتونم بگم که متأسفانه اکثراً تعداد معدودی از دوستان که پروندشون در زمان کلیرنس به مشکل خورده تو این تاپیک همکاری کردن و واقعیت قضیه به این افتضاحی که تا به الان نشون داده شده و غالباً باعث دلسردی هممون شده نیست. به امید کلیر شدن همه دوستان در کمترین زمان ممکن.

ممنونم دوست عزیز. راستش منم وقتی مطالب این فروم رو میخونم استرس میگیرم که بعضیا چرا انقدر پروسشون طولانی میشه! و واقعا نوشتن در مورد موارد امیدوار کننده خیلی آدمو آروم میکنه.مخصوصا که خودم عجله دارم و کلاسام زود شروع میشه...

HaTv
June 3rd, 2012, 12:54 PM
سلام بچه ها من دیوانه شدم انقدر این سایت سفارت رو چک کردم...کسایی که کلیر شدن میدونند سایت کی آپدیت میشه؟

milo405
June 3rd, 2012, 03:55 PM
pleuvoir جان کامنتت مایه دلگرمی بود منم از بچه هایی که زود کلیر می شن خواهش می کنم بیان و تجربیاتشونو بگن تا ما دلگرم بشیم !

sara_j24
June 4th, 2012, 10:05 AM
دوستان من بعد از 15 روز و با ایمیل زدن فهمیدم کلیر شدم ولی هنوز سایت آپدیت نشده! به همتون پیشنهاد میدم حتما میل بزنین به dubaivisacv@state.gov. در ضمن هر کس راه قیمت مناسب و به ویژه مطمئنی میشناسه واسه پیک آپ بهم پیام بده لطفا. ممنونم و امیدوارم خبرای خیلی خوب برای همتون در راه باشه.

HaTv
June 4th, 2012, 11:04 AM
دوستان من بعد از 15 روز و با ایمیل زدن فهمیدم کلیر شدم ولی هنوز سایت آپدیت نشده! به همتون پیشنهاد میدم حتما میل بزنین به dubaivisacv@state.gov. در ضمن هر کس راه قیمت مناسب و به ویژه مطمئنی میشناسه واسه پیک آپ بهم پیام بده لطفا. ممنونم و امیدوارم خبرای خیلی خوب برای همتون در راه باشه.

تبریک....سارا جان چه ایمیلی زدی؟؟ کی زدی و چقدر طول کشید جواب بدن؟ من از 14 می منتظرم....ایمیل بزنم؟

pleuvoir
June 4th, 2012, 12:51 PM

سارا جان خیلی خیلی تبریک بهت میگم و ممنون که بعد از کلیر شدنت همه ما رو در جریان گذاشتی و امیدوارتر از قبل کردی. به نظر من خودت و فقط خودت برای پیکاپ ویزات اقدام کن. این همه خرج کردی تا الان یه سفر دبی هم روش. این آژانسها ظاهراً ظاهرا پاسپورت شما رو میدن به یکی از مسافراشون که ببره و نکته اینجاست که هیچ کس به اندازه خودت برای کارت دل نمیسوزونه. خودت که باشی با حداکثر سرعت کار خودت رو انجام میدی و هر اتفاقی هم که بیفته در لحظه و بدون فوت وقت میتونی تصمیم گیری کنی. لطفاً ما رو هم در جریان هر تصمیمی گرفتی و نتیجه کار قرار بده.

HaTv
June 4th, 2012, 01:20 PM
سلام دوستان منم با راهنمایی سارا جون، بعد 3 هفته با ایمیل زدن کلیر شدم....اما هنوز سایت آپدیت نشده....حالا این جوابشون مطمئن هست یا نه؟؟؟ ممکنه گیج بازی در آرن؟ در ضمن چه جوری پیک آپ کنم؟؟

sara_j24
June 4th, 2012, 01:23 PM
سارا جان خیلی خیلی تبریک بهت میگم و ممنون که بعد از کلیر شدنت همه ما رو در جریان گذاشتی و امیدوارتر از قبل کردی. به نظر من خودت و فقط خودت برای پیکاپ ویزات اقدام کن. این همه خرج کردی تا الان یه سفر دبی هم روش. این آژانسها ظاهراً ظاهرا پاسپورت شما رو میدن به یکی از مسافراشون که ببره و نکته اینجاست که هیچ کس به اندازه خودت برای کارت دل نمیسوزونه. خودت که باشی با حداکثر سرعت کار خودت رو انجام میدی و هر اتفاقی هم که بیفته در لحظه و بدون فوت وقت میتونی تصمیم گیری کنی. لطفاً ما رو هم در جریان هر تصمیمی گرفتی و نتیجه کار قرار بده.

ممنونم دوست عزیز
امیدوارم همتون خبرای خوب بشنوین
راستش منم ترجیحم اینه خودم برم ولی ممکنه زیاد طول بکشه و دیگه حساب خرجا رو بکن دیگه D:

sara_j24
June 4th, 2012, 01:24 PM
تبریک....سارا جان چه ایمیلی زدی؟؟ کی زدی و چقدر طول کشید جواب بدن؟ من از 14 می منتظرم....ایمیل بزنم؟

ممنونم دوست عزیز
جوابتونو تو پیغام دادم
موفق باشین

pleuvoir
June 4th, 2012, 02:01 PM
سلام دوستان منم با راهنمایی سارا جون، بعد 3 هفته با ایمیل زدن کلیر شدم....اما هنوز سایت آپدیت نشده....حالا این جوابشون مطمئن هست یا نه؟؟؟ ممکنه گیج بازی در آرن؟ در ضمن چه جوری پیک آپ کنم؟؟

تبریک و ممنون که بچه ها رو در جریان گذاشتین. بعیده که سفارت تو ایمیل با کسی شوخی کنه. وقتی گفته کلیر شدین حتما شدین دیگه. فقط هر چه زودتر برای پیکاپ ترجیحا خودتون اقدام کنید که در جریان چند و چون کار به صورت مستقیم قرار بگیرین. ما رو هم لطفا در جریان ماوقع قرار بدین. فقط زمان رو از دست ندین که یکی از دلایل بیرون اومدن پاس با اون برگه صورتی به جای ویزا همین تأخیر زیاد در پیکاپ ذکر شده.

Pooria1982
June 4th, 2012, 10:16 PM
سلام. میخواستم بدونم به کجا ایمیل زدین. من 22 آپریل وقت مصاحبه داشتم. چجوری میشه فهمید که سایت کی آپدیت میشه؟

pleuvoir
June 4th, 2012, 10:41 PM
سلام. میخواستم بدونم به کجا ایمیل زدین. من 22 آپریل وقت مصاحبه داشتم. چجوری میشه فهمید که سایت کی آپدیت میشه؟

دوست عزیز تو پست شماره 241 بالای همین صفحه توضیح داده شده.

Pooria1982
June 4th, 2012, 10:53 PM
دوست عزیز تو پست شماره 241 بالای همین صفحه توضیح داده شده.
ممنون. ولی فقط با ایمیل میشه فهمید. سایت رو نمیشه فهمید که کی آپدیت میشه

m_firoz
June 4th, 2012, 11:57 PM
سلام بچه ها. یکی از دوستای من PhD صنایع فلوشیپ پذرش داشت که چند روز پیش بدون کلیرنس ویزاشو دادن.

Pooria1982
June 5th, 2012, 12:07 AM
سلام بچه ها. یکی از دوستای من PhD صنایع فلوشیپ پذرش داشت که چند روز پیش بدون کلیرنس ویزاشو دادن.

خوش به سعادتش. موفق باشه. از کدوم دانشگاه پذیرش داشت؟

Pooria1982
June 5th, 2012, 12:13 AM
ما که آخرش نفهمیدیم جریان این کلیرنس چجوریه, رو چه حسابی اینا کلیرنس رو طول میدن. اگه کسی از دوستان بعدها تو سفارت استخدام شد یا رفت تو سازمان سیا یه آماری به ما بده ممنون میشیم. :)))))).