PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : " زمان ثبت نام و مسائل مرتبط به آزمون TOLIMO "

Farshid Twin
August 4th, 2008, 08:12 PM
سلام
پیشا پیش از راهنمای و لطف همه برای این تاپیک که جهت اطلاع رسانی اخبار آزمون Tolimo هست ممنونم. امیدوارم مفید باشه.

زمان امتحان سي و چهارمين آزمون توليمو کی هستش؟
من برای این نوبتش ثبت نام کردم (فکر کنم ثبت نامش حدود 30 اردیبهشت بود.) ولی بعد از گذشت 2 ماه هنوز سازمان سنجش تاریخ آزمون رو اعلام نکرده.
سال پیش حدود های همین زمان، آزمون کی برگزار شد؟
ممنون

azim_utd
August 5th, 2008, 02:55 AM
مي تونين از سايت سنجش اطلاعات دريافت كنين...
http://www2.sanjesh.org/Tolimo/Index.php

Farshid Twin
August 6th, 2008, 01:30 AM
خیلی ممنون،
ولی سایت سنجش اطلاعیه های آزمون های قبلی را زده که همگی برگزار شده، من تاریخ سی و چهارمین دوره امتحان تولیمو می خواستم.
مرسی.

Countdown
August 6th, 2008, 02:36 AM
خیلی ممنون،
ولی سایت سنجش اطلاعیه های آزمون های قبلی را زده که همگی برگزار شده، من تاریخ سی و چهارمین دوره امتحان تولیمو می خواستم.
مرسی.

اگه سایتشون آپ دیت نشده حتما هنوز خبری نیست
معمولا یک ماه و نیم زودتر خبر میدند

Farshid Twin
August 11th, 2008, 05:54 PM
سازمان سنجش آموزش کشور -20/05/86:

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع داوطلبان شركت كننده در سي وچهارمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته توليمو ( TOLIMO:E-A2008 ) مي رساند براساس برنامه زماني پيش بيني شده آزمون رأس ساعت 9 صبح روز جمعه 8/6/87 برگزار مي گردد و كارتهاي ورود به جلسه آزمون در صبح و بعد از ظهر روز پنجشنبه 7/6/87 توزيع مي‌گردد. اطلاعيه اين سازمان در رابطه با تاريخ ، محل و نحوه توزيع كارت اين آزمون در روزهاي دوشنبه 28/5/87 و 4/6/87 ازطريق سايت اين سازمان و نشريه پيك سنجش براي اطلاع داوطلبان شركت كننده منتشر مي گردد.

Farshid Twin
August 19th, 2008, 11:49 PM
سازمان سنجش آموزش کشور -28/05/86

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در سي و چهارمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2008 ) مي رساند :

1-سي‌و‌چهارمين آزمون زبان انگليسي‌پيشرفته (Tolimo: E-A2008) راس ساعت 9 صبح روز جمعه 8/6/87 بطور همزمان در8 شهرستان مختلف كشور شامل شهرستانهاي اصفهان ، بابل ، تبريز، تهران ، شيراز، كرمان، رشت و مشهد برگزار خواهد شد.

2- كارت ورود به جلسه و برگ راهنماي شركت در آزمون در روزپنج شنبه 7/6/87 باتوجه به استان محل اقامت داوطلبان در حوزه هاي توزيع كارت به شرح جدول ذيل از ساعت 8 صبح الي 12 و از ساعت 14 الي 18 توزيع مي گردد.

3- هر داوطلب براي دريافت كارت ورود به جلسه و برگ راهنماي شركت در آزمون بايد با در دست داشتن اصل كارت ملي يا شناسنامه و يا كارت شناسايي عكسدار معتبر شخصاً به حوزه مربوط مراجعه نمايد.

4- داوطلبان هنگام دريافت كارت ورود به جلسه لازم است يك قطعه عكس و اصل فيش بانكي وجه ثبت نام را به متصدي توزيع كارت تحويل نمايند.

شهرستان محل توزيع كارت و برگزاري آزمون
محل توزيع كارت
استان محل اقامت

اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان – چهار محال و بختياري – يزد

بابل
دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل
گلستان – مازندران

تبريز
دانشگاه تبريز
اردبيل – آذربايجان شرقي – آذربايجان غربي

تهران
دانشگاه صنعتي شريف (حوزه توزيع كارت برادران)
دانشگاه علم و صنعت ايران (حوزه توزيع كارت خواهران)
ايلام – تهران – خوزستان – زنجان – سمنان – قزوين – قم – كردستان – كرمانشاه – لرستان – مركزي – همدان

شيراز
دانشگاه شيراز
بوشهر- فارس- كهكيلويه و بويراحمد

كرمان
دانشگاه شهيد باهنر كرمان
سيستان و بلوچستان – كرمان – هرمزگان

رشت
دانشگاه گيلان
گيلان

مشهد
دانشگاه فردوسي مشهد
خراسان رضوي- خراسان جنوبي – خراسان شمالي

* آدرس حوزه هاي توزيع كارت :

1 -3 – اصفهان- دانشگاه اصفهان – ميدان آزادي – خيابان دانشگاه – درب شمالي دانشگاه – ساختمان اداره كل آموزش

2-3 – بابل – دانشگاه صنعتي نوشيرواني بابل – بابل – خيابان دكتر شريعتي .

3-3- تبريز- دانشگاه تبريز- تبريز- بلوار 29 بهمن – روبروي كتابخانه مركزي – مديريت خدمات آموزشي دانشگاه .

4-3-1- تهران- دانشگاه صنعتي شريف ـ تهران ـ خيابان آزادي ـ نرسيده به ميدان آزادي(حوزه توزيع كارت برادران)

4-3-2- تهران ـ دانشگاه علم و صنعت ايران ـ ميدان رسالت ـ خيابان هنگام ـ خيابان دانشگاه علم و صنعت (حوزه توزيع كارت خواهران)

5-3- شيراز - دانشگاه شيراز- شيراز- خيابان ساحلي – ساختمان امور فرهنگي دانشگاه شيراز

6-3- كرمان - دانشگاه شهيد باهنر كرمان – كرمان – انتهاي بلوار 22 بهمن.- دانشگاه شهيدباهنركرمان.

7-3-رشت- دانشكده علوم پايه دانشگاه گيلان – رشت – خيابان نامجو- جنب ورزشگاه شهيد عضدي

8-3 – مشهد- دانشگاه فردوسي مشهد- مشهد- ميدان آزادي – پرديس دانشگاه – سازمان مركزي.

ضمناً به اطلاع مي رساند واحد اطلاعات و پاسخگويي به سوالات در اين باره از اين تاريخ لغايت 7/6/87 همه روزه بجز ايام تعطيل از ساعت 8 تا 12 و از ساعت 14 تا 16 آماده پاسخگويي به سوالات داوطلبان مي باشد . لذا داوطلبان گرامي به منظور پاسخگويي به سوالات خود مي توانند فقط با شماره تلفنهاي 88923595 الي 88923599 تماس حاصل نموده و از مراجعه حضوري خودداري نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

shivaa
September 8th, 2008, 03:20 PM
سلام
من اواخر مهر تافل دارم...امتحان دو هفته پیش تولیمو رو از دست دادم...
فکر می کنین تا قبل اواخر مهر تولیمو باز برگزار بشه؟

Farshid Twin
September 12th, 2008, 11:27 AM
سلام
فکر نکنم :(
امتحانی که 8 خرداد برگزار شد، ثبت نامش اول خرداد بود، یعنی بیشتر از 2 ماه بعد. روی این حساب احتمال امتحان تا آخر مهر ضعیف هستش.
من از ترتیب و زمان بندی سازمان سنجش چیزی سر در نیاوردم. زمان بر گذاری تولیمو در کل فاعده خاصی نداره. سازمان سنجش توی برگزاری این امتحان خیلی بی نظمه. در ثبت نامی که آخر اردیبهشت انجام شد تاریخ بر گزاری امتحان گفته نشده بود تا اینکه 18 روز قبل از امتحان اعلام کردند و احتمالا عده ای این امتحان رو به دلیل اطلاع رسانی دیر از دست دادند! روی این حساب اگر هم ثبت نام جدیدی دوبار انجام بشه باز هم تاریخ امتحان معلوم نیست.

aa
September 30th, 2008, 07:15 PM
با سلام
ایا کسی از دوستان از زمان نزدیکترین ازمون tolimo در ابان یا اذر اطلاعی دارد؟ سایت سنجش که چیزی اعلان نکرده؟ دوستانی که احیانا سال گذشته امتحان داده اند کمک کنند؟

Farshid Twin
November 17th, 2008, 08:22 AM
سازمان سنجش آموزش کشور -26/08/86

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع مي رساندكه به منظور ايجاد زمينه و توسعه زبان آموزي در كشور و فراهم آوردن امكانات سنجش توانايي دانش زباني دانش آموزان ، دانشجويان و دانش آموختگان سي و پنجمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته ( Tolimo:E-A2008 ) توسط اين سازمان برگزار مي شود. ثبت نام براي ‌ شركت در آزمون فوق منحصرا ً به صورت ثبت نام الكترونيكي از روزشنبه 25/8/87 آغاز و در روز شنبه 2/9/87 پايان مي‌پذيرد. كليه داوطلبان علاقه مند در كليه سطوح مختلف آموزشي حق ثبت نام و شركت در آزمون را دارند.
كليه متقاضيان شركت در آزمون بايستي با مراجعه به نشاني پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور (www.sanjesh.org) اطلاعيه اين سازمان در باره شرايط وضوابط و نحوه ثبت نام اينترنتي در سي و پنجمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته ( Tolimo:E-A2008 ) را مطالعه نموده و اقدام به ثبت نام نمايند.
درخاتمه اضافه مي نمايد تاريخ برگزاري آزمون زبان انگليسي پيشرفته ( Tolimo:E-A2008 ) جمعه 22/9/87 ميباشد.

(http://www6.sanjesh.org/Tolimo/1387/870825_01.php)

h_sajad
November 18th, 2008, 02:02 PM
سلام بر همگی.
مزیت تولیمو اینه که آدم زمان رو از دست نمیده . به عبارتی اگر خدای نکرده امکان پذیرش گرفتن از بین رفت لااقل اینجا رو از دست نمیده. ;)
اما سوال دوستان : ???
1- آیا از نظر نحوه سوالها شبیه به تافله (سخت تره یا آسونتر)
2- کسی در مورد منابع موجود برای آمادگی جهت تولیمو اطلاعی داره؟( منابعش شبیه به تافله یا نه چیز دیگست ؟ )

از دوستانی که تجربه دارند درخواست راهنمایی دارم
با تشکر

maryamgoli
November 18th, 2008, 04:14 PM
سلام بر همگی.
مزیت تولیمو اینه که آدم زمان رو از دست نمیده . به عبارتی اگر خدای نکرده امکان پذیرش گرفتن از بین رفت لااقل اینجا رو از دست نمیده. ;)
اما سوال دوستان : ???
1- آیا از نظر نحوه سوالها شبیه به تافله (سخت تره یا آسونتر)
2- کسی در مورد منابع موجود برای آمادگی جهت تولیمو اطلاعی داره؟( منابعش شبیه به تافله یا نه چیز دیگست ؟ )

از دوستانی که تجربه دارند درخواست راهنمایی دارم
با تشکر

سلام ايا به اين موضوع نگاهي انداخته ايد؟ :)
http://www.applyabroad.org/forum/index.php/topic,6771.0.html
موفق باشيد

danialmdt
December 6th, 2008, 01:16 PM
سلام

دوستان آزمون تولیمو کی به کی (چند بار در سال ) برگزار می شه؟

تاریخ های برگزاری کلیه ازمونهای هر سال از قبل اعلام نمی شه ؟ یعنی باید منتظر اعلام تاریخ برگزاری هر دوره باشیم!!؟

اگه اینطور باشه که ...... !!!!!!!!!!!

Farshid Twin
January 28th, 2009, 12:03 PM
دانیال جان
سازمان سنجش توی برگزاری TOLIMOبی نظم و مثل ETS تاریخ ها رو از قبل اعلام نمی کنه. همونطوری که خودت گفتی باید منتظر اعلام تاریخ برگزاری هر دوره باشیم.
شرمنده که دیر جواب میدم.

Farshid Twin
January 28th, 2009, 12:32 PM
تاريخ برگزاري سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009)
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام اينترنتي سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع مي رساندكه به منظور ايجاد زمينه و توسعه زبان آموزي در كشور و فراهم آوردن امكانات سنجش توانايي دانش زباني دانش آموزان ، دانشجويان و دانش آموختگان سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) توسط اين سازمان برگزار مي شود. ثبت نام براي‌شركت در آزمون فوق منحصرا ً به صورت ثبت نام الكترونيكي از روز چهار‌شنبه 9/11/87 آغاز و در روز چهارشنبه 16/11/87 پايان مي‌پذيرد. كليه داوطلبان علاقه مند در كليه سطوح مختلف آموزشي حق ثبت نام و شركت در آزمون را دارند.
كليه متقاضيان شركت در آزمون بايستي با مراجعه به نشاني پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور (www.sanjesh.org) اطلاعيه اين سازمان در باره شرايط وضوابط و نحوه ثبت نام اينترنتي در سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) را مطالعه نموده و اقدام به ثبت نام نمايند.
درخاتمه اضافه مي نمايد تاريخ برگزاري آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) جمعه 23/12/87 مي‌باشد.

نتایج دوره قبل نیر اعلام شده است.

danialmdt
January 28th, 2009, 10:24 PM
تاريخ برگزاري سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009)
اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ و نحوه ثبت نام اينترنتي سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع مي رساندكه به منظور ايجاد زمينه و توسعه زبان آموزي در كشور و فراهم آوردن امكانات سنجش توانايي دانش زباني دانش آموزان ، دانشجويان و دانش آموختگان سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) توسط اين سازمان برگزار مي شود. ثبت نام براي‌شركت در آزمون فوق منحصرا ً به صورت ثبت نام الكترونيكي از روز چهار‌شنبه 9/11/87 آغاز و در روز چهارشنبه 16/11/87 پايان مي‌پذيرد. كليه داوطلبان علاقه مند در كليه سطوح مختلف آموزشي حق ثبت نام و شركت در آزمون را دارند.
كليه متقاضيان شركت در آزمون بايستي با مراجعه به نشاني پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور (www.sanjesh.org) اطلاعيه اين سازمان در باره شرايط وضوابط و نحوه ثبت نام اينترنتي در سي و ششمين آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) را مطالعه نموده و اقدام به ثبت نام نمايند.
درخاتمه اضافه مي نمايد تاريخ برگزاري آزمون زبان انگليسي پيشرفته (Tolimo:E-A2009) جمعه 23/12/87 مي‌باشد.

نتایج دوره قبل نیر اعلام شده است.

سلام فرشید جان خیلی لطف کردی اطلاع دادی
من در سایت سازمان سنجش(www.sanjesh.org) فقط نتایج دوره قبل رو می بینم!!! یعنی ظرفیت ثبت نام همین امروز تکمیل شده :( ؟؟؟ استندبای نمیشه ثبت نام کرد :D

Farshid Twin
January 28th, 2009, 11:19 PM
سلام دانیال جان
حق باشماست. تو رو به خدا میبینی این چه فیلمه که سنجش داره در میاره. میگن امروز ثبت نام شروع میشه ولی هنوز لینک ثبت نامش را توی سایت نگذاشتن. به نظر میاد که تاریخ های اعلام شده با یه تلرانس چند روزه بوده. آخه آدم چی بگه. ;D

Farshid Twin
January 29th, 2009, 11:06 PM
سلام
سیستم ثبت نام تولیمو عوض شده و مثل تافل و آیلس با ایجاد پروفایل اینترنتی انجام میشود که از طریق لینک http://tolimo.sanjesh.org است.
برای مطالعه روش ثبت نام لطفا این لینک سازمان سنجش را ببینید: http://www6.sanjesh.org/Tolimo/1387/871109_01.php

danialmdt
January 30th, 2009, 04:36 PM
دوستانی که ثبت نام اولیه سی و ششمین آزمون تولیمو رو با موفقیت انجام داده اند لطف می کنند اگه راهنمائی بفرمایند...

متاسفانه من نمی تونم اسکن تصویر خودم رو برای سازمان سنجش بفرستم. با اینکه سایز، حجم فایل، رزولوشن و یا پیکسل عکس از محدوده تعیین شده بیشتر نیست اما مرتبا پیغام خطا میده تصویر ارسال نشده است... :(

Farshid Twin
January 31st, 2009, 02:26 PM
دوستانی که ثبت نام اولیه سی و ششمین آزمون تولیمو رو با موفقیت انجام داده اند لطف می کنند اگه راهنمائی بفرمایند...

متاسفانه من نمی تونم اسکن تصویر خودم رو برای سازمان سنجش بفرستم. با اینکه سایز، حجم فایل، رزولوشن و یا پیکسل عکس از محدوده تعیین شده بیشتر نیست اما مرتبا پیغام خطا میده تصویر ارسال نشده است... :(

میشه یکم بیشتر توضیح بدی
من که برای دوستم ثبت نام کردم با مشکلی مواجه نشدم. فایل من 300*400 پیکسل با حجم 50kb و فرمت JPG بود.
اگه ابعاد عکست درسته شاید حجمش زیاده.

danialmdt
January 31st, 2009, 09:41 PM
میشه یکم بیشتر توضیح بدی
من که برای دوستم ثبت نام کردم با مشکلی مواجه نشدم. فایل من 300*400 پیکسل با حجم 50kb و فرمت JPG بود.
اگه ابعاد عکست درسته شاید حجمش زیاده.

بازم ممنون فرشید جان

پیکسل : 160*106
سایز: 12کیلو بایت
فرمت: JPG

Farshid Twin
January 31st, 2009, 11:40 PM
سلام دانیال جان
عکست از از ابعاد خواسته شده کوچکتر هستش (106). اگه 160x215 کنی مشکل رفع میشه.
اندازه قابل قبول براي تصوير بين 150x200 پيکسل و 450x600 پيکسل هستش (توصيه شده اندازه 200x267 پيکسل باشد) و بهتر هستش که نسبت طول به عرض 4:3 را رعایت کنی.
اگه لطف کنی عکست را برام بفرستی درستش میکنم.

snowman
February 1st, 2009, 10:06 AM
سلام

این هزینه اش رو چی طوری باید پرداخت کنیم؟ دوره های قبلی انگار راحت تر بود میرفتیم بانک.
حالا چطوریه جایی که اشاره نکرده اند؟ توی FAQ اش که نبود. فقط یه لینک پرداخت اینتر نتی داره. یعنی نمیشه بریم بانک پرداخت کنیم؟

Farshid Twin
February 1st, 2009, 12:45 PM
سلام
این هزینه اش رو چی طوری باید پرداخت کنیم؟ دوره های قبلی انگار راحت تر بود میرفتیم بانک.
حالا چطوریه جایی که اشاره نکرده اند؟ توی FAQ اش که نبود. فقط یه لینک پرداخت اینتر نتی داره. یعنی نمیشه بریم بانک پرداخت کنیم؟

حق باشماست. قبلا با بانک به حسابشون پول میریختیم و اطلاعات فیش پرداختی را در حین ثبت نام اینترنی وارد میکردیم ولی برای این دوره باید فقط از کارت های عضو شتاب پرداخت کرد که برداخت اینترنتی با این کارت ها دردسر خودشو داره. من هم هنوز نتونستم با کارت اعتباری پرداخت کنم.
از بچه های که موفق به پرداخت شدن خیلی ممنون میشم که راهنمایی و کمک کنند.

Farshid Twin
February 2nd, 2009, 03:19 PM
سلام
من با پرداخت اینترنتی هزینه آزمون از طریق کارتهای عضو سیستم شتاب مشکل دارم و هنوز نتونست که انجامش بدم.
این پرداخت اینترنتی با این کارت های اعتباری برام دردسر شده و با اینکه رمزدوم کارتم فعال هستش باز به پیغام خطا میده. من با کارت های ملی و صادرات امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم. میشه راهنمایی کنید.
کسی هم مشکل من را داره؟ کسی موفق به پرداخت شده؟
امیدوارم که این مشکل حل بشه چون فقط 2 روز دیگه وقت هست.
خیلی ممنون

davood135
February 2nd, 2009, 08:14 PM
اگه عکس توسط مدیر تایید نشه چه پیغامی میده؟

Farshid Twin
February 2nd, 2009, 10:51 PM
اگه عکس توسط مدیر تایید نشه چه پیغامی میده؟

يه سوال شما چند وقت كه عكستون را ارسال كرديد؟ طبق گفته سنجش بعد از 2 روز نتيجه تاييد عكستون مشخص ميشه.
عكس من بعد از حدود يك روز تاييد شد. توي قسمت" تصوير داوطلب" (بالاي صفحه پروفايل) كه رفتم، توي يه نوار سبز پايين عكس بزرگ خودم نوشته بود كه" تصوير تاييد شده است". احتمالا هم در صورت عدم تاييد (خداي نكرده!) مشابه همين هستش.

danialmdt
February 2nd, 2009, 11:08 PM
سلام
من با پرداخت اینترنتی هزینه آزمون از طریق کارتهای عضو سیستم شتاب مشکل دارم و هنوز نتونست که انجامش بدم.
این پرداخت اینترنتی با این کارت های اعتباری برام دردسر شده و با اینکه رمزدوم کارتم فعال هستش باز به پیغام خطا میده. من با کارت های ملی و صادرات امتحان کردم ولی نتیجه نگرفتم. میشه راهنمایی کنید.
کسی هم مشکل من را داره؟ کسی موفق به پرداخت شده؟
امیدوارم که این مشکل حل بشه چون فقط 2 روز دیگه وقت هست.
خیلی ممنون

من هم متاسفانه نمی تونم عملیات پرداخت رو انجام بدم. با کارت های ملی . صادرات . کشاورزی امتحان کردم اما موفق نشدم. دوستا کسی با کارت ملت تونسته ثبت نام کنه؟ ??? ؟ (البته خودش که گفته با کلیه کارت های عضو سیستم شتاب)
دو تا پیغام خطا برای من میاد:
1. کد شناسه نا معتبر است (که اصلا این قسمت اجباری نیست)
2.زمان پاسخگويي بيش از حدمجاز در صورت کسر از حساب شما تا 48 ساعت عودت داده خواهد شد (؟!!!)

من فکر کنم سنجش می خواسته روش پرداخت و دریافت با کارت های شتاب رو تست کنه، اومده یه ازمون تولیمو برگزار کرده. واقعا آدم چی بگه ... :)

Farshid Twin
February 2nd, 2009, 11:43 PM
يه مشكل ديگه :( آزموني كه رزرو كردم بعد از مدتي حذف ميشه! اين كار را 6 بار كردم و دوباره تكرار شده. در قسمت "آزمونهاي من" 6 آزمون حذف شده دارم. كافيه كه يه بار رزرو كنم، اول توي ليست مينويسه كه رزرو شده بعد مينوسه "حذف شد"
چند بار هم دگمه "پرداخت اينترنتي" خاموش بود.
پرداخت اينترنتي هم كه نگو! هنوز كه نشده. دقيقا مشكل دانيال دارم:

من هم متاسفانه نمی تونم عملیات پرداخت رو انجام بدم. با کارت های ملی . صادرات . کشاورزی امتحان کردم اما موفق نشدم. دوستا کسی با کارت ملت تونسته ثبت نام کنه؟ ??? ؟ (البته خودش که گفته با کلیه کارت های عضو سیستم شتاب)
دو تا پیغام خطا برای من میاد:
1. کد شناسه نا معتبر است (که اصلا این قسمت اجباری نیست)
2.زمان پاسخگويي بيش از حدمجاز در صورت کسر از حساب شما تا 48 ساعت عودت داده خواهد شد (؟!!!)

اين سنجش اومد اداي كار ETS در بياره راه رفتن خودش هم فراموش كرده! :D

davood135
February 3rd, 2009, 12:02 AM
يه سوال شما چند وقت كه عكستون را ارسال كرديد؟ طبق گفته سنجش بعد از 2 روز نتيجه تاييد عكستون مشخص ميشه.
عكس من بعد از حدود يك روز تاييد شد. توي قسمت" تصوير داوطلب" (بالاي صفحه پروفايل) كه رفتم، توي يه نوار سبز پايين عكس بزرگ خودم نوشته بود كه" تصوير تاييد شده است". احتمالا هم در صورت عدم تاييد (خداي نكرده!) مشابه همين هستش.

ممنون
حدود 2 روز شده، دقیق نمیدونم ولی فک کنم از همون اول این پیغام بوده:
"عکس کاربر ارسال نشده است يا توسط مدير تاييد نشده است و امکان جستجو و ثبت تاريخ آزمون وجود ندارد"

Farshid Twin
February 3rd, 2009, 01:32 AM
"عکس کاربر ارسال نشده است يا توسط مدير تاييد نشده است و امکان جستجو و ثبت تاريخ آزمون وجود ندارد"

داود جان عکست را که توی پروفایل نشون میده؟ از "عکس کاربر ارسال نشده" بهنظر میاد که عکست ذخیره نشده و باید دوباره براشون ارسال کنی. برای محض اطمینان دوباره upload کنی بهتره.

danialmdt
February 3rd, 2009, 11:17 AM
ممنون

در اين خصوص با شماره تلفن : 88922242 در تماس باشيد.

tornado
February 3rd, 2009, 11:26 AM
من ديشب ثبت نام كردم؛ فقط موند واريز وجه؛ نوشته بود كه تا ساعت 5 بعدالظهر امروز وقت دارم
ولي وقتي صبح اومدم ركوردم پاك شده بود :o
الان هم وقتي آزمون رو انتخاب مي كنم؛ گزينه هاي اسم و قيمت و اينا پر نميشه و نميشه جلوتر رفت

كسي هست كه تونسته باشه ثبت نام كنه ???

Farshid Twin
February 3rd, 2009, 01:52 PM
من ديشب ثبت نام كردم؛ فقط موند واريز وجه؛ نوشته بود كه تا ساعت 5 بعدالظهر امروز وقت دارم
ولي وقتي صبح اومدم ركوردم پاك شده بود :o
الان هم وقتي آزمون رو انتخاب مي كنم؛ گزينه هاي اسم و قيمت و اينا پر نميشه و نميشه جلوتر رفت
كسي هست كه تونسته باشه ثبت نام كنه ???

سیستم سنجش این بازی را سر من هم آورده بعد از چند بار هم که موفق میشی به سیستم پرداخت بانک ملت برسی یه جور دیگه به مشکل برمیخوریم.

این سایت بانک ملت فیلد های پرداخت را درست توضیح نمیده. کارتهای ما یک رمزاصلی (4رقمی) و یک رمز (5 تا 12رقمی) داره ولی طبق سایت سنجش در قسمت مراحل ثبت نام (http://www6.sanjesh.org/Tolimo/1387/871109_01.php) احتملا باید یک رمز پرداخت اینترنتی را برای کارت فعال کرد:
"پرداخت هزينه ثبت­نام از طريق اينترنت و كارت­هاي بانكي عضو شبكه شتاب كه رمز اينترنتي كارت فعال دارند"
گویا برای این کار هم باید فرم مخصوصش را پرکنیم و از طريق شعبه نسبت به ارسال آن اقدام کنیم که وقت گیره. چون این سیستم بین مردم هنوز رایج نشده فکر کنم این مشکل خیلی ها باشه. ایکاش کنار این سیستم پرداخت جدید از روش قبلی و قدیمشون هم استفاده میکرد. به قول دانیال:

سنجش می خواسته روش پرداخت و دریافت با کارت های شتاب رو تست کنه، اومده یه ازمون تولیمو برگزار کرده.

احتملا سازمان سنجش شعارش یه چیزی تویه این مایه ها شده: " پرداخت اینترتی آزمون فقط به این روشی که ما میگیم حق مسلم شماست! " ;D

snowman
February 3rd, 2009, 08:51 PM
سلام

آقا من بالاخره ثبت نام کردم.
(ضمن تشکر از دوست خوبم دانیال که ایشون هم زحمت کشیدند)

عکس من مشکلی نداشت به راحتی آپ شد و بعد از یک روز هم تایید شد.
من خودم کارت ملت دارم ولی قبلنا توی سایت بانک ملت خونده بودم که انگار نزدیک به دو هفته بعد از درخواست طول میکشه تا راه بیفته. (ولی مثل اینکه اینجوری نیست و با همون پایانه های بانک ملت بلافاصله میشه pass بگیری)

امروز دیدم توی پروفایلم زده: عکس داوطلب ارسال نشده است !!!

دیگه بیخیالش شدم، فقط برای قسمت پشتیبانی شون یه پیام گذاشتم.
بعد از ظهر، دوباره یک سری زدم دیدم مشکل عکسه بر طرف شده بود، و بلافاصله رفتم عابر بانک و pass گرفتم و ثبت نام کردم.

اون امتحانهایی رو هم که رزرو میکنیم، خودشون گفته اند تا 72 ساعت اگه پرداخت نشه خود به خود کنسل میشه و این 72 ساعت با نزدیک شدن به پایان زمان ثبت نام هی کاهش پیدا میکنه، دیشب گفته بود تا 24 ساعت.

من سه تا آزمون کنسل شد تا اینکه بالاخره موفق شدم.

توی خدمات اینترنتی بانک ملت بهتر از بقیه است. حتما با کارت ملت هم امتحان کنید.
من فکر میکنم به خاطر تغییر اساسی شیوه امتحان و به مشکل برخوردن بچه ها خودشون مجبور بشن یه جورایی کوتاه بیاند.

موفق باشید

tornado
February 3rd, 2009, 09:30 PM
منم بالاخره موفق شدم ثبت نام رو كامل كنم

من با كارت بانك صادرات ثبت نام كردم؛ از همون راهي هم كه توي سايت سنجش نوشته رمز اينترنتي رو فعال كردم؛ فقط تاريخ انقضا نداشت كه من اونو هنگام ثبت نام پر نكردم ;)

Blue Sky
February 4th, 2009, 08:40 PM
بچه هایی که می خوان اصفهان امتحان بدن برای 23 اسفند بجنبن، 7 نفر دیگه ظرفیت اصفهان باقی مونده.
اما شهرای دیگه فعلا ظرفیت خالی داره.
http://tolimo.sanjesh.org/index.aspx

Blue Sky
February 4th, 2009, 08:43 PM
سلام

توی خدمات اینترنتی بانک ملت بهتر از بقیه است. حتما با کارت ملت هم امتحان کنید.
من فکر میکنم به خاطر تغییر اساسی شیوه امتحان و به مشکل برخوردن بچه ها خودشون مجبور بشن یه جورایی کوتاه بیاند.

موفق باشید

من با کارت بانک سامان پرداخت کردم.
من فکر می کنم سامان بهترین بانکه تو خدمات اینترنتی.
حرف نداره

baheri
February 5th, 2009, 12:52 PM
من با کارت بانک ملی به راحتی ثبت نام کردم.
برا عکس هم مشکل خاصی نبود.این نوع ثبت نام واقعا از ثبت نام حضوری بهتره.

farzad-13
April 13th, 2009, 02:25 PM
دوستان ثبت نام تولیمو برای سال 88 از امروز 88/1/24 ساعت 14:00 آغاز شده کسانی که مایل هستن میتونن در این آدرس ثبت نام کنند
http://tolimo.sanjesh.org
موفق باشید

Farshid Twin
April 13th, 2009, 11:30 PM
خیلی ممنون فرزاد جان

فعلا 3 تا تاریخ امتحان اعلام شده:

تاريخ برگزاري: تاریخ و زمان پايان ثبت نام:
11 اردیبهشت 1388 1388/01/31-23:59
15 خرداد 1388 1388/03/04-23:59
16 مرداد 1388 1388/05/05-23:59

farzad-13
April 14th, 2009, 09:37 AM
خواهش میکنم ;)
در صفحه اول اینطوری هست ولی
اگر پروفایل تشکیل بدین داخل پروفایل تا پایان سال امکان رزرو داره و میتونیین هر موقع خواستین رزرو کنید
موفق باشید

snowman
April 23rd, 2009, 08:15 PM
دوستان نتایج آزمون تولیمو دوره 36 ام اعلام شده برید اینجا (با اکسپلورر، موزیلا شاید جواب نده)

http://www2.sanjesh.org/tolimo36/index.php?msg=error

danialmdt
April 23rd, 2009, 08:54 PM
دوستان نتایج آزمون تولیمو دوره 36 ام اعلام شده برید اینجا (با اکسپلورر، موزیلا شاید جواب نده)

http://www2.sanjesh.org/tolimo36/index.php?msg=error

ممنون هومن جان :).
چرا نمرات reading و structure و listening رو به تفکیک نزدند؟!!! از کجا باید فهمید در این اسکیل ها چقدر ضعف یا مهارت داشتیم؟!!!!! ???

Spiro
June 4th, 2009, 02:14 AM
سلام
من امروز بعد از ظهر تازه یادم افتاد که یه امتحان (تولیمو 38 ، 15 خرداد) ثبت نام کرده بودم، رفتم تو سایت سنجش که کارت ورود به امتحان رو بگیرم نشد! از بعد از ظهر تا حالا چند بار هم امتحان کردم ولی همش ارور دیتا بیس میده >:( از اونجایی که یه جا دیده بودم که گفته بود از سه شنبه تا چهار شنبه وقت دارید برای گرفتن کارت، میخواستم ببینم کسی از دوستان هست که کارت گرفته باشه؟
اگه کارت گرفتید لطفا بگید امتحانتون چه ساعتی و کجا هست؟ شاید اینجوری اگه تا اون موقع بدون کارت موندم بتونم بیام سر جلسه!
(خانمها و آقایون جدا هستن یا مثل GRE و ... همه با هم هستن؟)

ممنون میشم سریعتر جواب بدید.

Spiro
June 4th, 2009, 04:57 PM
درود
گویا هیچ کدوم از بچه های اینجا این امتحان 15 خرداد تولیمو رو ثبت نام نکردن :'(
من همچنان با همون error مواجه هستم و نتونستم کارت ورود به جلسه رو دریافت کنم!
دوستانی که تجربه دارن در مورد رفتن به باجه رفع نقص و گرفتن کارت قبل از امتحان نظر و پیشنهادی ندارن؟ من اصلا نمی دونم امتحان کجا هست! :(

azim_utd
June 4th, 2009, 07:31 PM
درود
گویا هیچ کدوم از بچه های اینجا این امتحان 15 خرداد تولیمو رو ثبت نام نکردن :'(
من همچنان با همون error مواجه هستم و نتونستم کارت ورود به جلسه رو دریافت کنم!
دوستانی که تجربه دارن در مورد رفتن به باجه رفع نقص و گرفتن کارت قبل از امتحان نظر و پیشنهادی ندارن؟ من اصلا نمی دونم امتحان کجا هست! :(

محمد رضا جان
یک زنگ به سنجش بزن :) البته امروز تعطیله! (یادم نبود :() می تونی فردا قبل از امتحان بری اونجا و ازشون بپرسی که آیا راهی هست یا نه! (اینجا ایرانه و هر چیزی ممکنه)

Spiro
June 5th, 2009, 11:20 PM
یک زنگ به سنجش بزن :) البته امروز تعطیله! (یادم نبود :(

ممنون، اما همونطور که معلوم بود سنجش که تعطیل بود و کسی جواب تلفن نداده بود و البته پشتیبانی سایت هم هیچ پاسخی نداد و کجبور شدم امروز صبح برم شریف باجه رفع نقص. گویا این مشکل فقط برای من بود و رعد این بد شانسی فقط گریبان پروفایل من رو گرفته بود که با هزار بدبختی و رفت آمد تا ظهر حل شد و کارت المثنی برام صادر شد.
اما غرض اصلی از ارسال این پست اطلاع رسانی در مورد کیفیت واقعا افتضاح بخش شنیداری هست! من همین جا دیده بودم که از کیفیت پائین صدای بلندگو ها ابراز نارضایتی شده بود اما دیگه فکر نمی کردم کیفیت فایل مورد استفاده برای این آزمون در حد mp3 16kbit باشه!!! البته اگر CD بوده باهش! بعید هم نیست که نوار کاست زمان شاه بوده باشه >:( خلاصه که کیفیت خود صدا و کیفیت پائین پخش و بلندگو ها که اکوی هیئتی هم داشتن، واقعا آزار دهنده بود بطوری که شاید نصفش رو هم متوجه نمشدم و کلی از خودم نا امید شده بودم که وقتی بعد از امتحان با بچه ها صحبت کردم متوجه شدم که فقط من مشکل نداشتم همه همینو میگفتن و حتی یکی از دوستان گفت "بابا 50% که خیلیه!!! ما 20% هم نفهمیدیم!"
نکته دوم وجود سوال تکراری از نمونه های PBT در بخش لیسنینگ بود! شاید باورتون نشه ولی من در کل 2 یا 3 بار قبلا نمونه سوال PBT رو برای آشنایی با فرمت این امتحان دیده بودم که مطمئنم تعدای از short conversation ها برای من تکراری بودن و توی همون نمونه سوالات PBT قبلا باهاشون برخورد کرده بودم.
به هر حال به نظر من اصلا امتحان استانداردی نیست و خودم از شرکت در این امتحان نادم هستم، خواستم اینجا یادآوری کنم که بقیه مثل من این اشتباه رو تکرار نکنن.

موفق باشید.

pejman-Mech
September 4th, 2009, 03:00 PM
من هم امروز برای سنجش وضعیت کلی زبانم امتحان تولیمو دادم (رشت) یک کلمه هم مطالعه نکرده بودم. کیفیت پخش صدا انصافا خیلی بد نبود. یعنی به نسبت چیزایی که خونده بودم تو این فروم راضی کننده بود. خیلی خلوت بود این حوزه ما و در مورد ثبت نامش هم منم کلی اذیت شده بودم واسه پرداخت اینترنتی آزمون. اما بالاخره با یه کارت بانک پارسیان مشکلم حل شد.

تنظیم زمانم اصلا خوب نبود و چون ساعت نبرده بودم خیلی جاها وقت کم اوردم (مخصوصا رایتینگ) در کل برای اینکه آدم یه دیدی پیدا کنه به وضعیت خودش و جلسه امتحان و تنظیم زمان، به نظرم آزمون بدی نیست. اما اصلا با تافل مقایسه نکنید.

amin_ict_5
November 11th, 2009, 09:34 AM
سلام دوستان
با درود فراوان بر شما دوستان عزیز
نمره تولیمو از چند نمره هستش ؟؟؟
اختلافش با pBT تا چه حدیه ؟؟؟
نمره من توی تولیمو چند بشه توی pBT میتونم 550 را بیارم ؟؟؟

با تشکر

baheri
November 11th, 2009, 10:45 AM
سلام دوستان
با درود فراوان بر شما دوستان عزیز
نمره تولیمو از چند نمره هستش ؟؟؟
اختلافش با pBT تا چه حدیه ؟؟؟
نمره من توی تولیمو چند بشه توی pBT میتونم 550 را بیارم ؟؟؟

با تشکر
دقیقا مثل تافله از 677.ولی چون کیفیت صداش بدتره یه کم ارزیابیش فرق می کنه.
میگن معولا 10-20 نمره از تافل بهتر میشه.ولی من شخصا تجربه کردم این 2 امتحانو با فاصله زمانی کم و نمرم یکی شد دقیقا.

amin2011
January 6th, 2010, 01:09 AM
میگن معولا 10-20 نمره از تافل بهتر میشه.ولی من شخصا تجربه کردم این 2 امتحانو با فاصله زمانی کم و نمرم یکی شد دقیقا.

منم دو بار تو دانشگاه شريف توليمو دادم. ليسنينگش واقعا سخته. كيفيت صدا پايينه. اما گرامر و ريدينگها رو ميشه زد.
نحوه نمره دهي هم كه دقيقا تافل كاغذيه.

halandoon
January 6th, 2010, 02:52 AM
منم دو بار تو دانشگاه شريف توليمو دادم. ليسنينگش واقعا سخته. كيفيت صدا پايينه. اما گرامر و ريدينگها رو ميشه زد.
نحوه نمره دهي هم كه دقيقا تافل كاغذيه.
کیفیت صداش بستگی به طرز برگذاریش داره، من دوبار دانشگاه اصفهان امتحان دادم، اولی سال 82 که مثل تافل توی آزمایشگاه زبان برگذار شد و کیفیتش عالی بود، اما بار دوم اسفند 86 بود که از بلندگو صداش پخش میشد و جالب نبود.

Captain EDGE
January 9th, 2010, 02:16 PM
البته یک نکته ی مهمی که هست ، آزمون TOLIMO به طور کلی اصلا مشکل نیست و اگر شما به کلاس های زبان رفته باشید و نمره ی خوبی از ترم های خود اخذ نمده باشید می تونید با نمره ی بالا از این آزمون دریافت کنید . مشکل بزرگ تر از کیفیت صدای پخش Listening بحث وقتی است که برای هر بخش از سوالات به شما داده می شود که بسیار کم و غیر استاندارد است است . مثلا برای 4 قسمت Reading و حدود 50 سوال فقط به شما 50 دقیقه وقت داده می شود که اگر قرار باشد تمام Reading ها را بخوانید و تحلیل کنید ، غیر ممکن خواهد بود بتوانید همه ی Reading ها را پاسخ دهید .

alimas64
February 3rd, 2010, 11:14 AM
سلام.کارنامه تولیمو میاد در خونه یا باید بریم از سازمان سنجش بگیریم؟(آزمون شماره 44)

danialmdt
February 3rd, 2010, 07:30 PM
سلام.کارنامه تولیمو میاد در خونه یا باید بریم از سازمان سنجش بگیریم؟(آزمون شماره 44)

به همون آدرسی که ثبت نام کردید پست میکنن.

mahmoodkh
August 21st, 2010, 12:41 PM
لطفاً اگر از دوستان کسی نمونه سئوال تولیمو دارد در اینجا قرار دهد یا لینکش را معرفی کند.
من حدود 20 روز دیگر آزمون تولیمو دارم. reading ام در حد خوبی است. چه پیشنهادی برای جمع و جور کردن مطالب و آمادگی هر چه بیشتر در این مدت زمان کوتاه دارید.
با تشکر

saeidam
November 12th, 2010, 09:18 PM
سلام، من امروز امتحان دادم. تو دانشگاه تهران برگزار می شد. کیقیت صدا کاملا مناسب بود و انصافا سوالا خیلی هم سخت نبود. اما وقتش خیلی خیلی غیر استاندارده.

Countdown
November 13th, 2010, 07:17 PM
Resembles PbT, questions are a little deviated from standard tests- and I also have no idea how they grade essays- I remember I took once 5 on the real TOEFL test on essay- but at the same level of English proficiency,I took 3 on TOLIMO-- اینجاست که میگند دست گلشون درد نکنه
I took TOLIMO for a bunch of reasons more than 10 times- very useful to beat real TOEFLs- started with 500 and ended with 642 monitoring my preparation to take TOEFL itself

aria22
November 15th, 2010, 02:39 PM
لطفا با سند و مدرک صحبت کنید...نمره هر قسمت آزمون در مقياس معمول محاسبه و ده برابر ميانگين اين نمرات به عنوان نمره كل منظور مي شود. دامنه نمره كل از 217 تا 657 است. نمره بالاتر از 600 عالي ، بين 520 تا 599 خوب، بين 480 تا 519 متوسط و كمتر از 479 ضعيف تلقي مي شود. لازم به ذكر است كه بخش نوشتاري نمره جداگانه دارد و نمره آن بين 1 تا 6 مي باشد كه در كنار نمره كل در كارنامه درج خواهد شد و معمولا امتیاز نمره امتحان تافل بهتر از یک امتحان تولیمو خواهد شد مثلا اگر شما تولیمو رو 550 بیارید تافل رو در حدود 570 خواهید شد، چون تولیمو استاندارد نیست.

Neo-Vet
July 18th, 2011, 08:44 PM
دوستانی که تولیمو تا حالا شرکت کردن...ساعت آزمون چنده 8 صبح یا 9 صبح؟

من چون تو آزمون بعدی که تهرانه ثبت نام کردم و باید با قطار از تبریز بیام تهران...
به همین دلیل می خوام ساعت حرکت و رسیدنم رو تنظیم کنم تا دقیق باشه...

vahidpersian
September 8th, 2011, 12:26 PM
امتحان تولیمو امتحانی برای متقاضیان دکترا در ایران می باشد. من خودم آزمون 59 رو دادم و نمره ام 1 ماه بعد اعلام شد که 603 شدم. فقط نمره کلی اعلام میشه تو سایت و ریز نمره ها گویا به ادرسی که میدین پست میشن. فرمت امتحان مانند تافل پی بی تی می باشد اما یه نکته که من تو امتحان بهش پی بردم و از این جهت می گم که این امتحان استاندارد نیست و اگه تافل پی بی تی بدین احتمالا نمره تون چیزی بالاتر از تولیمو میشه. بازم بستگی به تسلط زبان تون داره.
اما نکته مهم : فرمت مثل تافل پی بی تی هست اما به جای ریدینگ های 10 الی 15 خطی که تعدادش در هر دو 5 تا هستند و 50 سوال و 55 دقیقه وقت، ریدینگ هایی 25 الی 30 خطی می بینین که در حد ریدینگ های کتاب ای بی تی دلتا می باشد. گفتم که خودتون رو با کتاب پی بی تی لانگ من منطبق نکنین.
ریدینگ در تافل ای بی تی 20 دقیقه وقت داره اما در تولیمو همون ریدینگ با همون اندازه و سختیه ولی به این شکل:
تافل ای بی تی تافل پی بی تی تولیمو
3 ریدینگ (25 تا 30 خطی) 5 تا (10 تا 15 خطی) 5تا (25 تا 30 خطی)
هر کدام حدود 13 سوال 10 10
60 دقیقه وقت 55 55

اگه دقت کرده باشین میبینین که چقدر غیر استاندارده. اضافه کنین که لیسنینگ ها از بلندگو پخش میشه نه هدفون. آمااااااااااا بسوزه پدره بی پولی، تولیموی 23 تومنی کجا و تافل 200 تومنی کجا؟!!!!!!!!!

razib
November 6th, 2012, 07:43 PM
سلام

از دوستان کسی میدونه برای امتحان تولیمو براي انصراف ياتغييرآزمون چه کار باید کرد؟ برای امتحان های بین المللی که این امکان هست میخواستم بدونم برای تولیمو هم هست یا نه؟

ممنون از راهنماییتون 

amirseyedabbas
November 10th, 2012, 11:50 AM
سلام دوستان.من 18 آبان تو دانشگاه تبریز آزمون تولیمو دادم آزمون 72 ام بود.
قسمت Listening از بلندگو پخش شد اون هم از بلندگوهایی که صدا واضح نبود.
طوری هم قرار داده بودند که کسی که تو وسط سالن باشه کلا هیچی نمیفهمید.
خواستم ببینیم تو اون یکی مراکز هم ایا قسمت listening اینطوری پخش شده یا هدست میدن.؟