PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

No.Mediocrity
July 14th, 2010, 10:34 AM
مرسی از جوابت hsnkh ... امیدوارم دانشگاههای مورد نظر ما هم باهامون کنار بیان :)
در جواب hellop هم من دیروز رفتم سنجش گفت مهلت ثبت نام امتحان 1 آبان از 27 تیر تا 20 مرداده و تمدید نمی شه ... اما مهلت ثبت نام آزمون 29 آبان هنوز اعلام نشده و احتمالا از وسطای مرداد شروع می شه تازه .. . گفتن مرتب سایت رو چک کنین ... تو سایت می زنن :)
http://www6.sanjesh.org/Gre/Index.php
تو سایت ، topic اول درمورد مهلت ثبت نام آزمون 1 آبان فقط نوشته ...
پس شما اگه می خوای امتحان 1 آبان رو بدی که باید تا 20 مرداد ثبت نام کنی وگرنه سایت رو مرتب چک کن تا ببینی کی ثبت نام برای 29 آبان شروع می شه :)

leyla1979
July 14th, 2010, 12:34 PM
سلام به همه دوستان
من یک سوال دارم من تقریبا یک ماه دیگه امتحان باید بدم ولی هنوز جای خاصی رو مد نظرم نیست که بخوام نمره ام رو به اونجا بفرستم. از خودشون پرسیدم که آیا می شه که من جایی رو مشخص نکنم و بعد از دریافت نمره ازش استفاده کنم جوابی که دادن اینه که در اون صورت باید برای هر موسسه 23 دلار بدم تا نمره رو بفرستن...

من هزینه برام خیلی مهمه. می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم که آیا این مثل آیلتس نیست که خودمون مدرک رو دریافت کنیم و بتونیم به هر جایی که خواستیم بعدا بفرستیم؟؟ خوشحال می شم که کسی بهم جواب بده. این موضوع نگرانم کرده.

No.Mediocrity
July 14th, 2010, 01:01 PM
سلام به همه دوستان
من یک سوال دارم من تقریبا یک ماه دیگه امتحان باید بدم ولی هنوز جای خاصی رو مد نظرم نیست که بخوام نمره ام رو به اونجا بفرستم. از خودشون پرسیدم که آیا می شه که من جایی رو مشخص نکنم و بعد از دریافت نمره ازش استفاده کنم جوابی که دادن اینه که در اون صورت باید برای هر موسسه 23 دلار بدم تا نمره رو بفرستن...

من هزینه برام خیلی مهمه. می خواستم از دوستانی که تجربه دارند بپرسم که آیا این مثل آیلتس نیست که خودمون مدرک رو دریافت کنیم و بتونیم به هر جایی که خواستیم بعدا بفرستیم؟؟ خوشحال می شم که کسی بهم جواب بده. این موضوع نگرانم کرده.
سلام
امتحان GRE تون یه ماه دیگه است؟؟!
بعضی دانشگاهها من دیدم قبول می کنن که مدرک رو خودتون بفرستید اما تعداد این دانشگاهها خیلی خیلی محدوده ! من کلا 1 دانشگاه رو دیدم که این جوری بوده ، بیشتر جاها می خوان که ETS براشون نتیجه امتحان رو بفرسته !
شما سعی کن تا اون موقع دانشگاهها رو مشخص کنی حداقل چند تاشون رو ... همیشه 2-3 تا دانشگاه هست که آدم مطمئنه که می خواد apply کنه واسشون دیگه ... این جوری حداقل یه کم هزینه ها واست کم می شه :)

Harrison
July 14th, 2010, 07:52 PM
مرسی از جوابت hsnkh ... امیدوارم دانشگاههای مورد نظر ما هم باهامون کنار بیان :)
در جواب hellop هم من دیروز رفتم سنجش گفت مهلت ثبت نام امتحان 1 آبان از 27 تیر تا 20 مرداده و تمدید نمی شه ... اما مهلت ثبت نام آزمون 29 آبان هنوز اعلام نشده و احتمالا از وسطای مرداد شروع می شه تازه .. . گفتن مرتب سایت رو چک کنین ... تو سایت می زنن :)
http://www6.sanjesh.org/Gre/Index.php
تو سایت ، topic اول درمورد مهلت ثبت نام آزمون 1 آبان فقط نوشته ...
پس شما اگه می خوای امتحان 1 آبان رو بدی که باید تا 20 مرداد ثبت نام کنی وگرنه سایت رو مرتب چک کن تا ببینی کی ثبت نام برای 29 آبان شروع می شه :)
دوست عزیز آزمون ۱ آبان که جنرال هست،،، این آخر آبان که گفتین چی‌؟ اونم جنراله؟

shamim65
July 14th, 2010, 08:03 PM
دوست عزیز آزمون ۱ آبان که جنرال هست،،، این آخر آبان که گفتین چی‌؟ اونم جنراله؟

سلام
اینجا (http://ets.org/gre/general/register/centers_dates)رو ببینید .3 تا تاریخ اعلام شده.
10/23/2010
11/20/2010
02/12/2011

$Farzad$
July 14th, 2010, 08:32 PM
اگه منظورتون امتحان 29 آبانه, بله جنراله و از تاریخ 27 همین ماه تا 20 مرداد مهلت ثبت نام حضوری در سازمان سنجش داره. ولی هنوز ثبت نام آنلاینش باز نشده یعنی لیست تاریخا هست ولی نوشته Not available کسی میدونه چرا؟
آخه سنتر اصفهان بازه و میشه ثبت نام کرد ولی سنجش نه!

No.Mediocrity
July 14th, 2010, 11:53 PM
همون طور که بچه ها هم گفتن 29 آبان هم General هستش ...
در مورد این Not available هم سنجش گفت کاریتون نباشه به سایت، بیاین حضوری ثبت نام کنین :)

Harrison
July 15th, 2010, 01:23 AM
همون طور که بچه ها هم گفتن 29 آبان هم General هستش ...
در مورد این Not available هم سنجش گفت کاریتون نباشه به سایت، بیاین حضوری ثبت نام کنین :)
عجب،پس امسال بر خلاف سال گذشته که ۲بار در آبان و بهمن در تهران میتونستیم GRE جنرال کاغذی بدیم ۳بار امتحانش برگزار می‌شه....

$Farzad$
July 15th, 2010, 09:13 PM
مگه میشه سنجش ثبت نام آنلاین نداشته باشه؟ اینجوری که برای بچه هایی که راشون دوره خیلی ستمه. این ای تی اس گیر نمیده بهشون؟مثنکه واجبه یه ایمیله شکایت واسه ای تی اس بفرستم!

rashidy_chem
July 16th, 2010, 12:20 AM
مگه میشه سنجش ثبت نام آنلاین نداشته باشه؟ اینجوری که برای بچه هایی که راشون دوره خیلی ستمه. این ای تی اس گیر نمیده بهشون؟مثنکه واجبه یه ایمیله شکایت واسه ای تی اس بفرستم!

به علت تحریم بانکهای ایرانی ets ثبت نام آزمونهاشو تو ایران فعلا متوقف کرده. خدا بدادمون برسه...

منبع: http://www.ets.org/toefl/important_update/important_message_test_takers_iran#

halandoon
July 16th, 2010, 12:31 AM
به علت تحریم بانکهای ایرانی ets ثبت نام آزمونهاشو تو ایران فعلا متوقف کرده. خدا بدادمون برسه...
لطفاً از ارسال اطلاعات نادرست و یا اطلاعاتی که از صحت اونها اطلاع ندارید اکیداً اجتناب کنید.
این مشکل فعلاً فقط یک هفته به صورت موقت خواهد بود.(تا 22 جولای)

aminp30
July 16th, 2010, 12:51 AM
دوستان لطفا جو رو متشنج نكنين. يه مشكلي پيش اومده به خاطر ت ح ر ي م ب ا ن ك ي هست و موقت. وگرنه كلا تعطيلش ميكردن. خود ETS هم گفته موقته. فقط هم براي GRE نيست. TOEFL هم همينطوره. پس همينقدر براي اطلاع رساني كافيه. پس لطفا ادامه ندين و فقط اگر خبر جديدي اومد اعلام كنين تا بقيه در جريان باشن. كاربران متخلف پستشون پاك ميشه و با ثبت تخلف و در مرحله بعد طبق قوانين با منع كاربري مواجه ميشن!

mehdisut
July 17th, 2010, 04:08 AM
اگه منظورتون امتحان 29 آبانه, بله جنراله و از تاریخ 27 همین ماه تا 20 مرداد مهلت ثبت نام حضوری در سازمان سنجش داره. ولی هنوز ثبت نام آنلاینش باز نشده یعنی لیست تاریخا هست ولی نوشته Not available کسی میدونه چرا؟
آخه سنتر اصفهان بازه و میشه ثبت نام کرد ولی سنجش نه!

ببخشید تو اطلاعیه فقط برا آزمون ۱ آبان دعوت به ثبت نام کرده!!!نه برای آزمون ۲۹ آبان،نوشته ثبت نام ۲۹ آبان بعدا اعلام خواهد شد،،درست میگم؟
اگه برا آزمون۲۹ آبان هم ثبت نام میکنن پاشیم بیایم

No.Mediocrity
July 17th, 2010, 10:57 AM
سلام ...
سنجش گفت 29 آبان رو بعدا ثبت نام می کنن ... حالا نمی دونم دیگه !
بچه ها کسی نظری نداره فردا بریم سنجش واسه ثبت نام یا انجام نمی شه ؟!

iBT_Tech
July 17th, 2010, 09:11 PM

دوست عزیز مثل اینکه شما فراموش کردی این سایت ای.تی.ای هست نه سنجش که ثبت نام رو باز نکرده ، پس اگه قصد داری شکایتی بکنی باید از خودشون شکایت کنی!!!
ای. تی . اس فراموش کرده که این تاریخو باز کنه و بهشون ایمیل زدیم تا این تاریخ برای سنجش هم باز بشه. فکر می کنم باتوجه به تعطیلاتشون دوشنبه یا سه شنبه باز بشه.

iBT_Tech
July 17th, 2010, 09:12 PM
با توجه به اینکه ثبت نام دارای محدودیت از نظر ظرفیت نیست، توصیه می کنم که از ابتدای هفته دیگه برای ثبت نام مراجعه کنید

aminp30
July 18th, 2010, 08:16 AM
دوست عزيز، شما اينجا فقط ميتونين سوالاتتون رو مطرح كنين يا به سوالات ديگران پاسخ بدين نه اينكه نظرتون يا شكايت و اين حرفها رو مطرح كنين. لطفا تكرار نشه. در ضمن، خدا رو شكر يه نفر مثل NOET عزيز اينجا هستن كه با حسن نيت كمك ميكنن و به سوالها پاسخ ميدن. از وجود ايشون استفاده كنين تا مشكلتون راحتتر حل بشه بجاي اينكه سريع عصباني بشين. با ادامه اين مباحث برخورد خواهد شد.

laya8647
July 18th, 2010, 08:39 AM
ميشه يه نفر دقيقتر بگه اگه از همون اول دانشگاه‌هايي كه ميخوايم بهشون آنلاين ريپورت كنيم رو مشخص كنيم آيا با امتحان 29 آبان به ددلاين 1 ژانويه دانشگاه‌ها مي‌رسيم يا بهتره 1 ابان رو امتحان بديم آخه من قبلش مي‌خواستم امتحان IELTS ام رو بدم به نظر شما چيكار كنم بهتره؟

iBT_Tech
July 18th, 2010, 09:15 AM
دوستان برای ثبت نام فعلا به سازمان مراجعه نکنید تا 3-4 روز دیگه.

No.Mediocrity
July 18th, 2010, 10:36 AM
سلام
NOET IBT TECH می شه لطفا بگی واسه چی می گی تا 3-4 روز دیگه نریم واسه ثبت نام ؟
رفتین سنجش همچی چیزی گفت ، گفت ثبت نام نمی کنه یا شما می گی ثبت نام نکنیم و چرا؟ یعنی ممکنه ثبت نام کنیم و قبول نباشه ؟
امروز ثبت نام انجام شده ؟ <<< کسی ثبت نام کرده امروز؟

iBT_Tech
July 18th, 2010, 10:52 AM
سلام
NOET IBT TECH می شه لطفا بگی واسه چی می گی تا 3-4 روز دیگه نریم واسه ثبت نام ؟
رفتین سنجش همچی چیزی گفت ، گفت ثبت نام نمی کنه یا شما می گی ثبت نام نکنیم و چرا؟ یعنی ممکنه ثبت نام کنیم و قبول نباشه ؟
امروز ثبت نام انجام شده ؟ <<< کسی ثبت نام کرده امروز؟

بنده در سنجش هستم و امروز ثبت نام انجام نشده تا جلسه امروز ظهر تشکیل بشه و ببینیم چی میشه. البته جای نگرانی نیست ، چون ای.تی.اس گفته که آنلاین میشه ثبت نام کرد برای ایران و ما منتظریم تا فردا عصر که تهران برای ثبت نام باز بشه و ما ثبت نام شروع کنیم بصورت دستی

Harrison
July 18th, 2010, 11:33 AM
ميشه يه نفر دقيقتر بگه اگه از همون اول دانشگاه‌هايي كه ميخوايم بهشون آنلاين ريپورت كنيم رو مشخص كنيم آيا با امتحان 29 آبان به ددلاين 1 ژانويه دانشگاه‌ها مي‌رسيم يا بهتره 1 ابان رو امتحان بديم آخه من قبلش مي‌خواستم امتحان IELTS ام رو بدم به نظر شما چيكار كنم بهتره؟
منم همین مشکلو دارم،،،اگه ۲۹ آبان امتحان باشه،،،۴۰روز بعدشم نتیجه بیاد،،،،چقدر طول میکشه به دانشگاها گزارش بشه؟

No.Mediocrity
July 18th, 2010, 01:27 PM
مرسی Noet IBT Tech ....
پس شما اعلام می کنین تو فروم وقتی ثبت نامش شروع شه لطفا؟ فردا بعد از ظهر اینترنتی اش باز می شه یعنی؟

moein_m
July 18th, 2010, 02:02 PM
منم همین مشکلو دارم،،،اگه ۲۹ آبان امتحان باشه،،،۴۰روز بعدشم نتیجه بیاد،،،،چقدر طول میکشه به دانشگاها گزارش بشه؟

چرا کسی جواب این سوالو نمیده؟ بنظر میرسه در شرایط کنونی مساله مهمتر اینه که ایا با امتحان 29 آبان به deadlineها میشه رسید یا نه؟ وگرنه ثبت نام برای 1آبان که تا 20 مرداد ادامه خواهد داشت، ظرفیت هم که نامحدوده. تا اون موقع هم حتما تکلیف امتحان 29 آبان مشخص شده. اینطور نیست؟

m.a.a
July 18th, 2010, 03:00 PM
چرا کسی جواب این سوالو نمیده؟ بنظر میرسه در شرایط کنونی مساله مهمتر اینه که ایا با امتحان 29 آبان به deadlineها میشه رسید یا نه؟ وگرنه ثبت نام برای 1آبان که تا 20 مرداد ادامه خواهد داشت، ظرفیت هم که نامحدوده. تا اون موقع هم حتما تکلیف امتحان 29 آبان مشخص شده. اینطور نیست؟

دوست عزیز اگر دانشگاههای شما در آمریکا باشند که به احتمال زیاد همینطور است، زیر یک هفته پس از اعلام نتایج امتحان به دانشگاه خواهد رسید. در ضمن بسیاری از دانشگاههای آمریکا در حال حاضر نمره GRE رو به صورت الکترونیک دریافت میکنند.
طبق تجربه شخصی من در درخواست نمره اضافی، نمره GRE من 2 روزه به دانشگاه رسید.

naeemtop
July 18th, 2010, 08:08 PM
سلام

الان تو ets دیدم ثبت نام آنلاین جا برای اصفهان نیست

چه خبر شده؟من میخوام تهران ثبت نام کنم.مشکل چی هست؟آیا حل میشه؟

شایعاتی شنیدم که بخاطر تحریم این مشکل بوجود اومده آیا درسته؟

spaceboy
July 18th, 2010, 11:20 PM
ظاهرا ثبت نام سازمان سنجش تا 22 جولای عقب افتاده.

احسان
July 20th, 2010, 06:47 PM
آقاي NOET امروز سه شنبه بعد از ظهر هست و من سايت ETS را چك كردم هنوز سنتر سازمان سنجش باز نشده. خبر جديدي داريد كه كي باز مي شود؟
سازمان سنجش هم اطلاعيه ثبت نام GRE‌ را از سايت برداشت. حالا تكليف جوان شهرستاني كه روز يكشنبه از شهرستان به تهران مي رسيد و مي خواست ثبت نام كند چي بود؟ يا ما كه از شرق و غرب تهران با زحمت به سازمان سنجش مي رسيم؟ لازم بود اين آگهي چند روز زودتر از موعد شروع ثبت نام برداشته شود نه در ظهر روز شروع ثبت نام.

aminp30
July 20th, 2010, 08:19 PM
آقاي NOET امروز سه شنبه بعد از ظهر هست و من سايت ETS را چك كردم هنوز سنتر سازمان سنجش باز نشده. خبر جديدي داريد كه كي باز مي شود؟
سازمان سنجش هم اطلاعيه ثبت نام GRE‌ را از سايت برداشت. حالا تكليف جوان شهرستاني كه روز يكشنبه از شهرستان به تهران مي رسيد و مي خواست ثبت نام كند چي بود؟ يا ما كه از شرق و غرب تهران با زحمت به سازمان سنجش مي رسيم؟ لازم بود اين آگهي چند روز زودتر از موعد شروع ثبت نام برداشته شود نه در ظهر روز شروع ثبت نام.

دوست عزيز ايشون كه سخنگوي سازمان سنجش نيستن كه با اين لحن طلبكارانه باهاشون برخورد ميكنين. حالا يه نفر حاضر شده توي اين اوضاعي كه هيچ كس خودش رو مسئول نميدونه كمك كنه به داوطلبها، نبايد اينطور برخورد كرد باهاش. شما لطف كنين مشكل رو از سنجش پيگيري كنين و اگر هم شكايتي از عملكرد هر جايي دارين، به خودشون ارجاع بدين! اينجا جاش نيست. پستهايي كه در اين قالب اينجا مطرح بشن، پاك ميشن و با كاربران خاطي طبق قوانين فروم يرخورد خواهد شد.

iBT_Tech
July 21st, 2010, 07:12 AM

حرف شما تا حدودی صحیح. ثبت نام قرار بوده طبق برنامه انجام بشه ، اما وقتی به یکباره ets تصمیم میگیره که بطور موقت (به گفته خودش) ثبت نام را به حالت تعلیق در بیاره سازمان هم باید مانند ets ای ن کارو انجام بده که این کارو انجام داد.
اینجا همه دارن تلاششونو می کنن تا وضعیت رو به حالت قبل برگردونن. اما همه کارا دست سازمان نیست. باید منتظر تصمیم ets بود

احسان
July 22nd, 2010, 12:59 AM
آقاي NOET يك سوالي دارم.
آيا امكان دارد كه تافل PBT هم به وضعيت تافل IBT و GRE دچار شود و حتي زمانهاي معين امتحان كه بسياري از بچه ها ثبت نام كردند، لغو شود؟
شما لطف مي كنيد و وقتي كه ثبت نام GRE توسط سازمان سنجش آغاز شد در اينجا اطلاع رساني نماييد؟
البته من صفحه آگهي سازمان را مي بينم. اما شما موثق تر هستيد.
ممنون

iBT_Tech
July 22nd, 2010, 10:58 AM
آقاي NOET يك سوالي دارم.
آيا امكان دارد كه تافل PBT هم به وضعيت تافل IBT و GRE دچار شود و حتي زمانهاي معين امتحان كه بسياري از بچه ها ثبت نام كردند، لغو شود؟
شما لطف مي كنيد و وقتي كه ثبت نام GRE توسط سازمان سنجش آغاز شد در اينجا اطلاع رساني نماييد؟
البته من صفحه آگهي سازمان را مي بينم. اما شما موثق تر هستيد.
ممنون

امتحانهایی که ثبت نام شده همشون برگزار میشه . اینم ایمیل ای . تی . اس در این مورد که گفته فقط ثبت نام معلق شده و ازمونهای اینده که از قبل ثبت نام شده برگزار میشه.مگر اینکه بخواد اتفاق جدیدی بیفته.
تا این لحظه که ازمونها به قوت خودش باقی است

Registration Temporarily Suspended in Iran

The United Nations Security Council has passed a resolution affecting
banks and financial institutions that conduct business in Iran. As a
result of this resolution, ETS is currently unable to process payments
from Iran and has had to temporarily suspend registration until
alternative arrangements can be made.

How will this impact your test center?

* All registrations have been suspended; therefore NO new
appointments can be made at your center.

* If you have registrations for upcoming TOEFL
administrations, please plan to administer the tests as scheduled.

No.Mediocrity
July 22nd, 2010, 11:23 AM
سلام
من دیروز رفتم سازمان سنجش برای GRE 1 آبان ثبت نام کردم .... فعلا سنجشی ها تونستن به ETS بگن ثبت نام برای 1 آبان از قبل انجام شده و دارن ثبت نام می کنن ...ولی به بچه ها می گن همه تاریخ قبل از جولای رو تو فرم ها بنویسین !!!!!
یه کم وقت آدم تلف می شه ولی خیال آدم راحت می شه دیگه ....
گفتن شنبه هم اینترنتی اش باز می شه احتمالا تو سایت سنجش !

naeemtop
July 22nd, 2010, 08:15 PM
سلام

به نظرتون الان به هر کلکی امتحان gre رو ثبت نام کنیم و امتحان بدیم بعدا برای ریپورت نمره مشکل بر نمیخوریم؟

این سوالم هم برای تافل ورقه ای هست هم برای جی آر ای

برای ریپورت نمرات اینا مثل الان به مشکل برنمیخوریم؟(اگه خیلی بی ربط به تاپیک نمیشه یکی بگه ریپورت اینا چطوری انجام میشه؟)

امیدورام مشکل همه حل بشه و از این بحران در بیایم

m.a.a
July 23rd, 2010, 12:06 AM
سلام

به نظرتون الان به هر کلکی امتحان gre رو ثبت نام کنیم و امتحان بدیم بعدا برای ریپورت نمره مشکل بر نمیخوریم؟

این سوالم هم برای تافل ورقه ای هست هم برای جی آر ای

برای ریپورت نمرات اینا مثل الان به مشکل برنمیخوریم؟(اگه خیلی بی ربط به تاپیک نمیشه یکی بگه ریپورت اینا چطوری انجام میشه؟)

امیدورام مشکل همه حل بشه و از این بحران در بیایم

نه دوست عزیز ریپورت نمره ها به مشکلی بر نخواهند خورد. برای ریپورت اضافی باید از کارت اعتباری استفاده کنید.

seven_turka
July 24th, 2010, 11:08 AM
سلام خسته نباشین

امتحان gre چه اینترنتی چه حضوری از کی شروع میشه

baheri
July 24th, 2010, 11:58 AM
سلام خسته نباشین

امتحان gre چه اینترنتی چه حضوری از کی شروع میشه
هنوز مشخص نیست.

soudeh_kh63
July 24th, 2010, 12:25 PM
ووواااایی آخه اين چه وضعيتي ا ؟!!! هیچی معلوم نیست، ميگن سايت باز ميشه ميری می بینی نشده، ثبت نام حضوری هم که تعطیل ا. یکی نیست به ما بگه باید چیکار کنیم، هیچ کس نمی دونه چی میشه. بعید نیست فردا بگن که اصلا هیچ امتحان بین المللی تو کشور برگزار نمی شه!

Reza DWG
July 24th, 2010, 12:55 PM
سلام
من امروز تو سایت ETS بودم برای ثبت نام آنلاین فقط سنتر اصفهان بود

این یعنی در تهران امتحان پر؟

چطور میشه برای تهران ثبت نام کرد؟ مگر ظرفیت GRE General نامحدود نبود؟

هرچی به سنجش زنگ یا سر می زنم جواب تخیلی می دن؟

یکی بگه چی کار باید کرد؟

moein_m
July 24th, 2010, 12:59 PM
یعنی سنجش امروز(شنبه)
ثبت نام نمیکنه؟ کسی سر زده؟

mani2541
July 24th, 2010, 01:19 PM
امروز شنبه به ستزمان سنجش (89/05/02) سر زدم هنوز ثبت نام صورت نمي دن خودشون هم نيدونن فقط گفتن تا آخر هفتخ همه چي مشخص مي شه

rashidy_chem
July 24th, 2010, 01:19 PM
دوستان کمی صبر کنید انشالله درست میشه.. در بد ترین حالت مجبور میشیم مثل بچه های چند سال پیش عمل کنیم و بریم خارج. وسیله مهم نیست مهم هدف هست که امتحان دادنه اگه شد تو ایران اگرم نشد ترکیه امارات ارمنستان آذربایجان تا دلتون بخواد صندلی خالی هم واسه کاغذی هست هم کامپیوتری... هزینه اضافیشم خدا جور میکنه. البته گفتم in the worst possible scenario

Hashem
July 24th, 2010, 09:47 PM
فعلا که همه را ای تی اس به حالت معلق در آورده، حتا برای تافل اسم ایران را از لیست کشور‌ها برداشته.
http://www.ets.org/toefl/important_update/important_message_test_takers_iran

احسان
July 25th, 2010, 02:03 PM
ETS قرار بود تا 23 جولاي وضعيت را مشخص نمايد اما هنوز به حالت تعليق هست. البته من هفته قبل براي تافل PBT ثبت نام كردم اما امروز يكي از بچه ها مي گفت كه آن هم ديگر ثبت نام نمي كند. اگر كسي متوجه شد كه ثبت نام GRE شروع شده است حتما خبر بدهد.

حالا يك سوال ديگر: اگر اين امتحانات در ايران برگزار نشود، مي توان به دانشگاههاي آمريكا و كانادا اعلام كرد كه چون آزمون در ايران برگزار نمي شود، ما را از ارسال نمرات تافل و GRE معاف كنند؟

aminp30
July 26th, 2010, 08:18 AM
سلام، اینجا رو ببینید:

http://www.abet.org/AccredProgramSearch/AccreditationSearch.aspx

موارد مربوط به waive شدن رو در اين تاپيك (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?8271-%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-waive-%D8%B4%D8%AF%D9%86-GRE)پيگيري كنين.

aa6864
July 30th, 2010, 10:33 AM
می خواستم بدونم اگه gre رو 29 آبان ثبت نام کنیم معمولا بعد از چند روز به آمریکا و کانادا می رسه؟
به deadline ها می رسه؟

ir_ma
August 2nd, 2010, 03:36 PM
ظاهرا 40-50 روز بعد. با این حساب به بیشترشون میرسه بسته به deadline دانشگاه مورد نظر

mah65
August 3rd, 2010, 05:54 AM
می خواستم بدونم اگه gre رو 29 آبان ثبت نام کنیم معمولا بعد از چند روز به آمریکا و کانادا می رسه؟
به deadline ها می رسه؟

سایت ets با دانشگاه ها در ارتباط هست؟؟ اگر هست که پس میشه اینطوری نتیجه گرفت که دانشگاه ها هم یک مقدار توی ددلاینشون تغییر میدن، چون میدونن که یه آزمون کتبی GRE هم قراره 20 نوامبر برگزار بشه و بعضی از اپلای ها ممکنه که با این GRE بهشون برسه،
من خودم مجبورم نوبت نوامبر GRE بدم،

من نظرم اینه، تا دوستان چی بگن

ars
August 3rd, 2010, 07:48 AM
سایت ets با دانشگاه ها در ارتباط هست؟؟ اگر هست که پس میشه اینطوری نتیجه گرفت که دانشگاه ها هم یک مقدار توی ددلاینشون تغییر میدن، چون میدونن که یه آزمون کتبی GRE هم قراره 20 نوامبر برگزار بشه و بعضی از اپلای ها ممکنه که با این GRE بهشون برسه،
من خودم مجبورم نوبت نوامبر GRE بدم،

من نظرم اینه، تا دوستان چی بگن

دانشگاه‌ها هیچوقت deadline رو بخاطر تاریخ امتحان تغییر نمیدن.
در ضمن امتحان‌های GRE و TOEFL در تمام طول سال برگزار میشن و فقط در فصل apply تعداد امتحان‌ها افزایش پیدا می‌کنه پس صرف اینکه بعد از deadline
امتحان برگزار می‌شه نباید امیدوار باشین که دانشگاه deadline رو عقب میندازه.

party1
August 3rd, 2010, 11:45 AM
سلام
مي خواستم بدونم اين امتحان نوامبر مطمئن هستين به ددلاين هاي ژانويه مي رسه؟ به نظرتون به ريسكش مي ارزه كه براي نمره بهتر به جاي اكتبر نوامبر امتحان بدم؟ خواهشا راهنمايي

S.Malekzadeh
August 3rd, 2010, 12:14 PM
من خودم با کردیت کارد 29 آبان نوشته بودم ولی ایمیل زدم به دفتر پذیرش چند تا دانشگاه و گفتن که یا نمیرسه و یا اگه برسه مسولیتش با خودتونه اگه ما کل اپلیکیشنتون رو چک نکردیم.
در نتیجه دیروز زنگ زدم ETS و انداختم 1 آبان.

ir_ma
August 3rd, 2010, 02:02 PM
سلام
مي خواستم بدونم اين امتحان نوامبر مطمئن هستين به ددلاين هاي ژانويه مي رسه؟ به نظرتون به ريسكش مي ارزه كه براي نمره بهتر به جاي اكتبر نوامبر امتحان بدم؟ خواهشا راهنمايي

خب البته یکم ریسک داره و اگه deadline دقیقا اول Jan هست ممکنه نرسه(شما حساب کن 50 روز) بنابراین اگه براتون حیاتیه 23 Oct را بدید safe تره.

mehdix
August 4th, 2010, 12:25 PM
من که نمیفهمم. اغلب deadline های دانشگاههای امریکا و کانادا ۱ مارچ ۱۵ مارچ ۱ فوریه است. پس واسه چی دوستان میگن امتحان ۲۹ آبان به این deadline ها نمیرسه؟

mah65
August 5th, 2010, 04:57 AM
من که نمیفهمم. اغلب deadline های دانشگاههای امریکا و کانادا ۱ مارچ ۱۵ مارچ ۱ فوریه است. پس واسه چی دوستان میگن امتحان ۲۹ آبان به این deadline ها نمیرسه؟

ولی من 1 و یا 15 دسامبر هم دیدم، امیدوارم بیشترشون بعد از January باشه

aminp30
August 5th, 2010, 11:25 AM
دوست عزیز, این ددلاینها برای پذیرش بدون فاند هست. اگر فاند میخواین, باید خیلی زودتر (ددلاینهای اکتبر تا نیمه اول فبریه بسته به دانشگاه) مدارکتون رو بفرستین.

tasooji
August 5th, 2010, 01:33 PM
با سلام
تو تاریخهای برگزاری GRE که تو سایت ETS هست تاریخهای ۱۲ فوریه و ۹ آپریل ۲۰۱۱ را نوشته که انگار تو ایران هم در این تاریخها برگزار میشه. از اونجایی که من میخوام برای ترم پاییز سال بعد اقدام کنم آیا به نظر شما میتونم رو این تاریخها حساب کنم و از الان برنامه ریزی کنم ؟ من چون تازه واردم شاید سوالام جالب نبوده باشه ولی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. ﴿ البته نگاه کردم تاریخ ۹ آپریل برای آزمون SUBJECT هست و ۱۲ فوریه به درد من میخوره چون میخوام GENERAL بدم﴾

Harrison
August 5th, 2010, 03:40 PM
با سلام
تو تاریخهای برگزاری GRE که تو سایت ETS هست تاریخهای ۱۲ فوریه و ۹ آپریل ۲۰۱۱ را نوشته که انگار تو ایران هم در این تاریخها برگزار میشه. از اونجایی که من میخوام برای ترم پاییز سال بعد اقدام کنم آیا به نظر شما میتونم رو این تاریخها حساب کنم و از الان برنامه ریزی کنم ؟ من چون تازه واردم شاید سوالام جالب نبوده باشه ولی ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. ﴿ البته نگاه کردم تاریخ ۹ آپریل برای آزمون SUBJECT هست و ۱۲ فوریه به درد من میخوره چون میخوام GENERAL بدم﴾
شما اگه بخوای یک راست مدرک به دانشگاه بفرستی‌،،،امتحان فبریه نمیرسه،،،اگه بخوای با استاد هماهنگ باشی‌ و از طریقه اون هماهنگ کنی‌ که دیگه ربطی‌ به ددلاینی نداره،،،،اما مهم‌ترین چیز خود دانشگات هست که باید ازش مطمئن شیٔ،،،،ممکنه یه دانشگاهی یک ماه هم دیرتر از ددلاین نمرهٔ gre بفرستی‌،،مشکلی‌ نداشته باشه و پذیرش بدن،،،ممکنه دانشگاهی باشه دیر نمرتو بفرستی‌ بهت پذیرش بدن ولی‌ چون نمره جیآرای دیر رسیده دیگه اسم تورو تو لیست بورس دانشگاه بررسی نکنن،،،یه حالت هم که استاد هست که دیگه ددلاین مهم نیست اصلا
موفق باشید

S.Malekzadeh
August 6th, 2010, 02:04 AM

هیچ دانشگاه درست و حسابی در آمریکا این موقع ها نیست ددلاینش دوست عزیز. البته با توجه ددلاین فاند.

nel_m
August 6th, 2010, 04:39 PM
سلام خدمت همه
شايد سوالم ابتدايي باشه
من الان از سايت ets براي gre general ثبت نام كردم ولي الان به قسمت پرداخت پولش رسيدم نمي دونم بايد چي كار كنم.
چون فقط دو گزينه داره يا با creditcard يا گزينه دوم كه اينه :Have funds transferred directly from your bank account. Must be a US Bank
مي تونم از اين بخش بدون انتخاب بگذرم؟

rashidy_chem
August 6th, 2010, 04:45 PM
سلام خدمت همه
شايد سوالم ابتدايي باشه
من الان از سايت ets براي gre general ثبت نام كردم ولي الان به قسمت پرداخت پولش رسيدم نمي دونم بايد چي كار كنم.
چون فقط دو گزينه داره يا با creditcard يا گزينه دوم كه اينه :Have funds transferred directly from your bank account. Must be a US Bank
مي تونم از اين بخش بدون انتخاب بگذرم؟

پسر خوب مگه نمیخوای با کردیت ثبت نام کنی؟ خوب بزن کردیت دیگه... اگر کردیت نداری که باید منتظر سازمان سنجش بمونی تا سایتو باز کنن

nel_m
August 6th, 2010, 05:25 PM
مشكل منم همينه كه credit ندارم.ميخوام ببينم اگر از اين قسمت خارج ببشم مشكلي پيش نمياد؟
بعدا مي تونم از طريق سنجش پولو بدم؟

pejman-Mech
August 6th, 2010, 05:28 PM
مشكل منم همينه كه credit ندارم.ميخوام ببينم اگر از اين قسمت خارج ببشم مشكلي پيش نمياد؟

تا زمانی که پول رو ندید ثبت نامی انجام نمیشه. مثل بعضی آزمونهای دیگه نیست که بشه رزرو کرد. البته من تجربه GRE رو ندارم اما فکر کنم مثل تافل iBT باشه که اون هم رزروی نیست.

rashidy_chem
August 6th, 2010, 05:38 PM

شما صد تا پروفایلم بسازی هیچ مشکلی پیش نمیاد و میتونی صدو یکمیو بسازی و پولشو بدی. صبر کن فردا پس فردا سنجش نحوه ثبت نام جدیدو میگه. اگه خواستی میتونی کردیت کارت بگیری و با پروفایلت آنلاین ثبت نام کنی. فرقی نداره فقط سنجش یکم ارزونتر درمیاد.

REALie
August 8th, 2010, 11:30 AM
سلام.یک سوال دارم.
اگر من از طریق سایت ETS ثبت نام کنم برای آزمون GRE، کارت ورود به جلسه را مثل بقیه افرادی که از طریق سازمان سنجش ثبت نام می کنن باید برم بگیرم دیگه. یعنی اون روزی که اعلام می کنن که بیاین کارتها را بگیرید، همه ی افرادی که از طریق ETS و سازمان سنجش ثبت نام کرده اند، هر دو باید برن بگیرن دیگه. نه؟

nazaninjon
August 10th, 2010, 11:35 PM
سلام
لطفا کمک کنید ضروریه
دیرترین وقتی که میشه GRE paperr-based شرکت کرد بطوریکه گزارش نمره ها به ددلاین اول ژانویه برسه کیه؟
هم 1 ابان هست هم 29 ابان-کدومو شرکت کنم؟ من خودم میخوام برا 29 شرکت کنم که بیشتر خونده باشم ولی دوستام میگن به ددلاین ها نمیرسی اگه 29 ابان بدی.
لطفا هرچه سریعتر راهنماییم کنین ، اضطراریه

rikavache
August 11th, 2010, 10:30 AM
سلام
لطفا کمک کنید ضروریه
دیرترین وقتی که میشه GRE paperr-based شرکت کرد بطوریکه گزارش نمره ها به ددلاین اول ژانویه برسه کیه؟
هم 1 ابان هست هم 29 ابان-کدومو شرکت کنم؟ من خودم میخوام برا 29 شرکت کنم که بیشتر خونده باشم ولی دوستام میگن به ددلاین ها نمیرسی اگه 29 ابان بدی.
لطفا هرچه سریعتر راهنماییم کنین ، اضطراریه

با توجه به اطلاعات سايت ETS به ددلاين مي رسيد البته لبه مرزي ;) ، اين هم لينك :
http://www.ets.org/gre/general/register/centers_dates

Radian
August 11th, 2010, 11:27 AM
این سازمان سنجش هم تهه ایرانی بازیه ها !

من ثبت نام کردم واسه 1 آبان . دریغ از یک ایمیل ، Confirmation ، یا چیزی تو این مایه ها ! مثل همیشه عکس هم میگیره ، که یهو مثلا عموتو نبری بجات امتحان بده !

پروفایلتم تو سایت ETS بهت معرفی نمیکنه ! یعنی اگه دو روز دیگه سنجش نابود شد ! یحتمل GRE ما هم نابود میشه !

خیلی مزخرف !

iBT_Tech
August 11th, 2010, 11:45 AM
این سازمان سنجش هم تهه ایرانی بازیه ها !

من ثبت نام کردم واسه 1 آبان . دریغ از یک ایمیل ، Confirmation ، یا چیزی تو این مایه ها ! مثل همیشه عکس هم میگیره ، که یهو مثلا عموتو نبری بجات امتحان بده !

پروفایلتم تو سایت ETS بهت معرفی نمیکنه ! یعنی اگه دو روز دیگه سنجش نابود شد ! یحتمل GRE ما هم نابود میشه !

خیلی مزخرف !

کد رهگیری که بهتون داده یعنی همین confirmation!!!! و دوباره می تونید با زدن شماره پروندتون و کد ملی ببینید وضعیت ثبت نام رو
عکس هم برای این میگیره که هر سال یه سری عموشونو جای خودشون میارن تا امتحان بدن
شما داری تو سایت سنجش ثبت نام می کنی پس دلیلی نداره که به شما پروفایلی در سایت ets بده . چون شیوه ثبت نام همون شیوه دستیه با این تفاوت که برای اینکه بچه ها راحت باشن اطلاعاتو اینترنتی از شما میگیره دیگه بلند نشن بیان تهران کلی کاغذ بازیو صف و پرداخت پولو و .....

Radian
August 11th, 2010, 02:18 PM
کد رهگیری که بهتون داده یعنی همین confirmation!!!! و دوباره می تونید با زدن شماره پروندتون و کد ملی ببینید وضعیت ثبت نام رو
عکس هم برای این میگیره که هر سال یه سری عموشونو جای خودشون میارن تا امتحان بدن
شما داری تو سایت سنجش ثبت نام می کنی پس دلیلی نداره که به شما پروفایلی در سایت ets بده . چون شیوه ثبت نام همون شیوه دستیه با این تفاوت که برای اینکه بچه ها راحت باشن اطلاعاتو اینترنتی از شما میگیره دیگه بلند نشن بیان تهران کلی کاغذ بازیو صف و پرداخت پولو و .....

خوب الان اگر سایت GRE سازمان سنجش کارش متوقف بشه یا DELAY داشته باشه . بدون داشتن پروفایل ETS چه گلی باید به سر گرفت .

من فکر میکنم بهینه بود اگر دوستان عزیز در سازمان سنجش مشخصات خود پروفایل ETS رو هم به ما میدادند . مثل موسسات دیگه که ثبت نام TOEFL انجام میدند .

بازم ممنون از توجهتون .

iBT_Tech
August 11th, 2010, 02:40 PM
خوب الان اگر سایت GRE سازمان سنجش کارش متوقف بشه یا DELAY داشته باشه . بدون داشتن پروفایل ETS چه گلی باید به سر گرفت .

من فکر میکنم بهینه بود اگر دوستان عزیز در سازمان سنجش مشخصات خود پروفایل ETS رو هم به ما میدادند . مثل موسسات دیگه که ثبت نام TOEFL انجام میدند .

بازم ممنون از توجهتون .

پروفایل در سایت ets زمانی ساخته میشه که شما اینترنتی در خود سایت ets ثبت نام کنید . این ثبت نامی که شما انجام دادی در سایت سنجش همون ثبت نام دستی هست با این تفاوت که دارید این کارو به صورت اینترنتی انجام می دید. در همه جای دنیا سنترهایی که دستی ثبت نام می کنن برای شما پروفایلی در سایت ets نمی سازن و تنها فرقی که الان کرده اینه که قبلا شما فرم دستی پر می کردید و این فرمها بعدا برای ets توسط dhl پست می شد و بعد ets این فرمهارو میخوندن توسط دستگاهاشون و یه فایلی تولید می شد اما الان ما یه مرحله از کار ets رو کم کردیم که و مستقیم بهشون فایل می دیم و با این کار میشه تا مدت زمان بیشتری ثبت نام رو باز نگه داشت و برای بچه ها هم در کل خیلی بهتره از لحاظ وقت و هزینهو ...... چون دیگه نیازی به پست کردن نیست. سایت سنجش و سایت ets دو سایت جدا از هم هستن و بالاطبع وقتی شما تو سایت سنجش اطلاعاتتو وارد کردی در سایت ets برای شما پروفایلی ساخته نمیشه . مثل این می مونه که شما بری در سایت یاهو یه aacount بسازی بعد بگید عجب سایت مزخرفیه یاهو چرا account برای من در سایت gmail هم ایجاد نکرد. دلیل هم وجود نداره که سازمان سنجش یه شبه نابود بشه.
نگران نباش همه چی اوکیه. :)

gambooli
August 13th, 2010, 11:31 AM
سلام...
براي ثبت نام سنجش تا كي وقت داريم؟

elegia_63
August 13th, 2010, 05:30 PM
من چند وقت پیش واسه اول آبان با کردیت کارت ثبت نام کردم...ولی الان اتفاقی افتاده که نمی خوام شرکت کنم ...می خوام ببینم می تونم بفروشمش؟!

m.a.a
August 13th, 2010, 11:03 PM
من چند وقت پیش واسه اول آبان با کردیت کارت ثبت نام کردم...ولی الان اتفاقی افتاده که نمی خوام شرکت کنم ...می خوام ببینم می تونم بفروشمش؟!

اگر امکان تغییر دادن مشخصات مانند نام و ... در پروفایل وجود داشته باشه و قبلا با این پروفایل امتحانی داده نشده باشه فکر کنم بشه !!
در غیر این صورت باید امتحانو کنسل کنید که 50 درصد Fee به کارت شما برخواهد گشت.

m.a.a
August 13th, 2010, 11:11 PM
پروفایل در سایت ets زمانی ساخته میشه که شما اینترنتی در خود سایت ets ثبت نام کنید . این ثبت نامی که شما انجام دادی در سایت سنجش همون ثبت نام دستی هست با این تفاوت که دارید این کارو به صورت اینترنتی انجام می دید. در همه جای دنیا سنترهایی که دستی ثبت نام می کنن برای شما پروفایلی در سایت ets نمی سازن و تنها فرقی که الان کرده اینه که قبلا شما فرم دستی پر می کردید و این فرمها بعدا برای ets توسط dhl پست می شد و بعد ets این فرمهارو میخوندن توسط دستگاهاشون و یه فایلی تولید می شد اما الان ما یه مرحله از کار ets رو کم کردیم که و مستقیم بهشون فایل می دیم و با این کار میشه تا مدت زمان بیشتری ثبت نام رو باز نگه داشت و برای بچه ها هم در کل خیلی بهتره از لحاظ وقت و هزینهو ...... چون دیگه نیازی به پست کردن نیست. سایت سنجش و سایت ets دو سایت جدا از هم هستن و بالاطبع وقتی شما تو سایت سنجش اطلاعاتتو وارد کردی در سایت ets برای شما پروفایلی ساخته نمیشه . مثل این می مونه که شما بری در سایت یاهو یه aacount بسازی بعد بگید عجب سایت مزخرفیه یاهو چرا account برای من در سایت gmail هم ایجاد نکرد. دلیل هم وجود نداره که سازمان سنجش یه شبه نابود بشه.
نگران نباش همه چی اوکیه. :)

من پارسال پس از ثبت نام از طریق سنخش و نزدیک اعلام نتایج امتحان با ورود اطلاعات مانند Registration number که در کارت ورود به جلسه بود، شماره سنتر امتحانی، تاریخ امتحان و سایر مشخصات فردی پروفایلی ساختم که نتایج امتحان به صورت آنلاین با پروفایلم مچ شد.

m.a.a
August 13th, 2010, 11:14 PM
جناب NOET_iBT_Tech آیا امکان وچری کردن GRE وجود داره تا دوستان بتونند مانند تافل خودشون آنلاین ثبت نام کنند ؟

iBT_Tech
August 14th, 2010, 06:43 AM
جناب NOET_iBT_Tech آیا امکان وچری کردن GRE وجود داره تا دوستان بتونند مانند تافل خودشون آنلاین ثبت نام کنند ؟

ما این پیشنهاد چند بار به ets دادیم که مثل تافل وچریش کنن اما گفتن این تیمی که کار gre رو انجام میده با تافل فرق می کنه و این امکان ندارن فعلا وچریش کنن.

shabnam85a
August 15th, 2010, 02:30 PM
سلام
من می خواستم برای 2010 همین دو ماه دیگه ثبت نام کنم یه امتحان برای 23 اکتبر هست که فعلا می شه ثبت نام کرد و تو سایت سنجش زده که امتحان دیگر ی هم در 20 نوامبر یعنی 29روز بعد برگزار می شه, یعنی برای ثبت نام بعد از ثبت نام آزمون اول می شه اقد ام کرد.آخه من می ترسم این تاریخ دوم برگزار نشه و اونوقت بمونم.
ممنون

rashidy_chem
August 17th, 2010, 03:30 PM
سلام
فامیل من دو قسمتی هست. تو سایت تافل فاصله گذاشتم بین دو قسمت. ولی GRE فاصلرو قبول نمیکنه. (سایت ETS منظورم هست) میشه بگید چیکار کنم؟ بدون فاصله مشکلی پیش میاد؟ با توجه به اینکه تافل اسممو با فاصله تایپ کردم... ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدید

rashidy_chem
August 18th, 2010, 03:28 PM
سلام
فامیل من دو قسمتی هست. تو سایت تافل فاصله گذاشتم بین دو قسمت. ولی GRE فاصلرو قبول نمیکنه. (سایت ETS منظورم هست) میشه بگید چیکار کنم؟ بدون فاصله مشکلی پیش میاد؟ با توجه به اینکه تافل اسممو با فاصله تایپ کردم... ممنون میشم اگه سریعتر جواب بدید

دوستان مهلت ثبت نام داره تموم میشه... کسی کمک نمیکنه؟ چجوری فامیل دو قسمتیو وارد کنم. ...

Radian
August 18th, 2010, 04:21 PM
دوست خوبم ، من هم مثل شما وقتی میخواستم پروفایل ETS رو پر کنم به همین مشکل بر خوردم . ( البته من در نهایت از طریق سازمان سنجش استفاده کردم )

اونچیزی که من دیدم و مرسوم هم هست ، استفاده از DASH (-) هست .

بازم شاید بقیه دوستان نظر بهتری داشته باشند .

rashidy_chem
August 18th, 2010, 05:25 PM
دوست خوبم ، من هم مثل شما وقتی میخواستم پروفایل ETS رو پر کنم به همین مشکل بر خوردم . ( البته من در نهایت از طریق سازمان سنجش استفاده کردم )

اونچیزی که من دیدم و مرسوم هم هست ، استفاده از DASH (-) هست .

بازم شاید بقیه دوستان نظر بهتری داشته باشند .

ممنون
آخه تو تافل که مشکلی نداشت. حالا اگه تو تافل با فاصله باشه و تو gre با دش(-) مشکلی پیش نمیاد.
بجای تمرکز رو امتحان باید رو چه مسائل پیش پا افتاده ای وقت بزارم......

...
August 18th, 2010, 06:01 PM
ممنون
آخه تو تافل که مشکلی نداشت. حالا اگه تو تافل با فاصله باشه و تو gre با دش(-) مشکلی پیش نمیاد.
بجای تمرکز رو امتحان باید رو چه مسائل پیش پا افتاده ای وقت بزارم......

سلام دوست عزيز.
من پارسال تافل و GRE دادم و چون اسمم دو قسمتي بود تو GRE مجبور شدم دو قسمت رو به هم بچسبونم و از دش هم استفاده نكردم و مشكلي پيش نيومد. همونطور كه راديان عزيز گفت مي‌توني دش هم بزاري و پارسال تو سازمان سنجش مسئول ثبت‌نام مي‌گفت دش ميزارن.
كلا اين چيزا خيلي مهم نيست!

rashidy_chem
August 19th, 2010, 11:26 AM
سلام
ایمیل زدم از ETS در رابطه با فامیل های دو قسمتی پرسیدم. جواب:
Our database does not allow spaces within a single name. If you have two first names or two last names, a hyphen may be inserted between the names.
حق با دوستان بود. باید دش وارد کنم.

farhad fasih
August 19th, 2010, 02:12 PM
سلام دوستان من تازه کار هستم.امید وارم که دوستان منو راهنمایی کنن.
من می خوام واسه GRE که در 12FEB برگزار می شه آماده شم.
من مهندسی برق خوندم.ریاضیم خوبه ولی زبانم ضعیفه.فعلا تافل هم ندادم.
بنظرتون بخونم واسه GRE و واسش ثبت نام کنم.مهلت واسه پذیرش گرفتن دارم؟
لطفا کمک کنین.ممنون

aydinmahban
August 19th, 2010, 09:43 PM
سلام ،دوستان الان سنجش 2 تا ازمون ثبت نام می کنه 23 اکتبر و 20 نوامبر.
من میخوام برای 20 نوامبر ثبت نام کنم بنظرتون میرسم ؟ دد لاین رو نمی گذرونم ؟

Radian
August 20th, 2010, 12:20 PM
سلام ،دوستان الان سنجش 2 تا ازمون ثبت نام می کنه 23 اکتبر و 20 نوامبر.
من میخوام برای 20 نوامبر ثبت نام کنم بنظرتون میرسم ؟ دد لاین رو نمی گذرونم ؟

لب مرزیه دیگه دوست خوبم .

aa6864
August 20th, 2010, 12:41 PM
من از طریق ETS با credit card ثبت نام کردم.بچه ها می گفتن که باید چیزی در سنجش پر کنیم!اگه کسی اطلاعی داره ممنون می شم ما رو هم در جریان بذاره.

gentela
August 21st, 2010, 05:59 PM
بچه ها من همین الان با credit card ثبت نام کردم
email برای تایید registration برام امده اما وقتی میرم توی ets میخوام admission ticket رو submit کنم میگه که
your registration confirmation number is not valid
چیکار کنم؟؟
سر جلسه چی ببرم که بفهمن من ثبت نام کردم؟

rashidy_chem
August 21st, 2010, 06:55 PM
بچه ها من همین الان با credit card ثبت نام کردم
email برای تایید registration برام امده اما وقتی میرم توی ets میخوام admission ticket رو submit کنم میگه که
چیکار کنم؟؟
سر جلسه چی ببرم که بفهمن من ثبت نام کردم؟

باید 24 ساعت صبر کنی. الانم که میخوره به شنبه یکشنبه. دوشنبه واست میاد. واسه منم همین پیغامو میداد نگران نباش.

gentela
August 22nd, 2010, 07:50 PM
باید 24 ساعت صبر کنی. الانم که میخوره به شنبه یکشنبه. دوشنبه واست میاد. واسه منم همین پیغامو میداد نگران نباش.
ممنون دوست عزیز لطف کردی.
فقط یک سوال باید توی سنجش هم فرم پر کنم؟

rashidy_chem
August 22nd, 2010, 08:31 PM
ممنون دوست عزیز لطف کردی.
فقط یک سوال باید توی سنجش هم فرم پر کنم؟

منم همین سوال رو دارم. کی باید فرمو پر کنیم؟ وقت سابجکت امروز تموم شد ولی هنوز فرمش رو سایت نیومده...

alex
August 23rd, 2010, 09:35 AM
ببخشید من تازه کارم
میخواستم تفاوت ثبت نام از طریق ETS و سازمان سنجش رو بدونم؟
کدومیکی برای ریپورت نمرات مناسبتره ؟و اینکه کد دانشکاهها رو تا کی باید مشخص کنیم؟
خیلی ممنون

m.a.a
August 23rd, 2010, 01:21 PM
برای ریپورت کردن فرقی نمکنه از چه طریقی ثبت نام کردین، چون باید پس از اعلام نتایج وارد سایت ETS شوید و یه پروفایل برای خود بسازید و از طریق اون درخواست Report اضافی بدین.
سعی کنید 4 تا دانشگاه رایگان رو تا هنگام ثبت نام مشخص کرده باشید، چون بعدش دردسر داره.

gentela
August 23rd, 2010, 05:42 PM
من هنوز برام admission ticket نیومده!!!!
24 ساعت هم صبر کردم ولی خبری نشد. میشه email بیاد اما نتونی admission ticket ببینی؟
چیکار کنم؟

m.a.a
August 23rd, 2010, 07:28 PM
24 ساعت هم صبر کردم ولی خبری نشد. میشه email بیاد اما نتونی admission ticket ببینی؟
چیکار کنم؟

به ETS ایمیل بزنید و بپرسید.

rashidy_chem
August 23rd, 2010, 08:16 PM
چیکار کنم؟

عزیزم برو پروفایلت View/Print Admission Ticket (paper-based tests only) کلیک کن. بعد اینو Web Registration Confirmation Number تیک بزن و عددشو وارد کن و ایمیلتو هم تو قسمت بعدی وارد کن. واسه من دقیقا 24 بعد فعال شد.

mahyarab
August 26th, 2010, 01:01 AM
دوستان من یک سوالی دارم. اگر امکان داره راهنمایی کنید.
من از طریق کارت اعتباری ثبت نام کردم یک دونه ایمل اومده که ثبت نام رو تایید کرده. حالا باید به این قسمت برم؟ View/Print Admission Ticket (paper-based tests only)
چون قرار بر این بود که admission ticket به آدرس پستی فرستاده بشه. پس این قسمت برای چی هستش؟
سوال دیگر هم اینه که کاره دیگه ای نباید انجام بدم؟ با چه مدرکی سر جلسه برم؟
ممنون از راهنماییتون

rashidy_chem
August 26th, 2010, 02:10 PM
دوستان من یک سوالی دارم. اگر امکان داره راهنمایی کنید.
من از طریق کارت اعتباری ثبت نام کردم یک دونه ایمل اومده که ثبت نام رو تایید کرده. حالا باید به این قسمت برم؟ View/Print Admission Ticket (paper-based tests only)
چون قرار بر این بود که admission ticket به آدرس پستی فرستاده بشه. پس این قسمت برای چی هستش؟
سوال دیگر هم اینه که کاره دیگه ای نباید انجام بدم؟ با چه مدرکی سر جلسه برم؟
ممنون از راهنماییتون

سلام
تیکت هم براتون پست میشه و هم 24 ساعت بعد از ثبت نام میتونی از سایت بگیری.... کار بعدی پر کردن فرم سنجش هست که هنوز تو سایت نیومده و منم مثل شما منتظرم بیاد. فکر کنم آقای NOET بتونه در باره این فرم مارو راهنمایی کنه.

iBT_Tech
August 26th, 2010, 03:05 PM
هنوز این قسمت رو سایت بالا نیومده. تا آخر این ماه احتمالا اماده میشه

noshad
August 27th, 2010, 03:14 PM
یک سوال :
من از دیروز دارم برای ثبت نام در امتحان 29 اکتبر تلاش می کنم اما در هنگام انتقال به صفحه واریز پول این ایراد رو می گیره :

"خطايي در پردازش اطلاعات روي داده است؛ دقايقي ديگر مجدد تلاش کنيد "

لطفا راهنمایی کنین...

Radian
August 27th, 2010, 03:44 PM
یک سوال :
من از دیروز دارم برای ثبت نام در امتحان 29 اکتبر تلاش می کنم اما در هنگام انتقال به صفحه واریز پول این ایراد رو می گیره :

"خطايي در پردازش اطلاعات روي داده است؛ دقايقي ديگر مجدد تلاش کنيد "

لطفا راهنمایی کنین...

احتمال زیاد از سیستم بانک باشه . اما شما برای محکم کاری یک سر تا ATM برین و پسوورد کارتتون رو عوض کنین . شاید درست بشه .

Radian
August 27th, 2010, 03:45 PM
سلام
تیکت هم براتون پست میشه و هم 24 ساعت بعد از ثبت نام میتونی از سایت بگیری.... کار بعدی پر کردن فرم سنجش هست که هنوز تو سایت نیومده و منم مثل شما منتظرم بیاد. فکر کنم آقای NOET بتونه در باره این فرم مارو راهنمایی کنه.

الان برای ثبت نام از طریق خود سایت سنجش که دیگه این مراحل رو نداره ؟

یعنی فقط همون پروسه ی ثبت نام هست دیگه ؟

noshad
August 27th, 2010, 03:56 PM
احتمال زیاد از سیستم بانک باشه . اما شما برای محکم کاری یک سر تا ATM برین و پسوورد کارتتون رو عوض کنین . شاید درست بشه .

نه ، اصلا به صفحه بانک وارد نمی شه .توی همون صفحه ی ثبت نام این ایراد رو می گیره .

Radian
August 27th, 2010, 04:12 PM
نه ، اصلا به صفحه بانک وارد نمی شه .توی همون صفحه ی ثبت نام این ایراد رو می گیره .

آها پس یا مشکل از سایت بانک یا سنجش هست یا مشکل از کانکشن اینترنتون . چونم همونطور که میدونین صفحه ی پرداخت روی پروتوکل امن بارگزاری میشه ( HttpS ) اگر امکانش براتون

هست از جای دیگری هم امتحان کنین .

iBT_Tech
August 28th, 2010, 08:07 PM
دوستان یه سوال؟
کسانی که رو سایت خود ets ثبت نام کردند آیا بعد ثبت نام بهشون عددی مثل registration number تافل میده یا نه؟ یا یه چیزی شبیه به این و اگر چنین چیزیو میده فرمتش به چه شکلیه یعنی مثلا اگر عددیه چند رقمیه؟

Radian
August 28th, 2010, 11:05 PM
آقا من بازم سوالم رو مطرح کنم :

بعد از ثبت نام در سایت سنجش ، و واریز پول (مرحله ی آخر ) کاره دیگه ای هم لازم هست انجام بدیم ؟

naviduga
August 28th, 2010, 11:18 PM
دوستان یه سوال؟
کسانی که رو سایت خود ets ثبت نام کردند آیا بعد ثبت نام بهشون عددی مثل registration number تافل میده یا نه؟ یا یه چیزی شبیه به این و اگر چنین چیزیو میده فرمتش به چه شکلیه یعنی مثلا اگر عددیه چند رقمیه؟

چیزی تحت عنوان Confirmation Number میده که یک عدد هشت رقمیه. البته از من دو رقم اولش صفر بود.

iBT_Tech
August 29th, 2010, 06:56 AM
آقا من بازم سوالم رو مطرح کنم :

بعد از ثبت نام در سایت سنجش ، و واریز پول (مرحله ی آخر ) کاره دیگه ای هم لازم هست انجام بدیم ؟

اگر بعد واریز پول اون کد 14 رقمیو گرفتید خیر دیگه کاری لازم نیست انجام بدید . با شماره پروندتون و کد ملیتونم می تونید وضعیت ثبت نامتونو چک کنید و یا اون 4 تا کدرو وارد کنید

iBT_Tech
August 29th, 2010, 06:56 AM
چیزی تحت عنوان Confirmation Number میده که یک عدد هشت رقمیه. البته از من دو رقم اولش صفر بود.

ممنون. فقط این confirmation Number تونو الانم اگر در سایت ets لاگین کنید دوباره می تونید ببینید؟

naviduga
August 29th, 2010, 03:50 PM
ممنون. فقط این confirmation Number تونو الانم اگر در سایت ets لاگین کنید دوباره می تونید ببینید؟

نه این شماره فقط موقعی که ثبت نام تمام میشه نشون داده میشه. البته یک email هم زده میشه که داخل اون هم موجوده. ولی توی account هیچ جا اثری ازش نیست. در عوض در قسمتی که نمره آزمون میاد. یک عدد دیگه به اسم Registration number وجود داره که توی admission ticket هم همین عدد را داره. (یه عدد 7 رقمیه)

pv2010
August 29th, 2010, 04:42 PM
اگه بخوایم بیشتر از 4 دانشگاه رو در سایت سنجش برای ارسال نتایج GRE انتخاب کنیم چیکار باید کنیم؟

m.a.a
August 29th, 2010, 06:26 PM
اگه بخوایم بیشتر از 4 دانشگاه رو در سایت سنجش برای ارسال نتایج GRE انتخاب کنیم چیکار باید کنیم؟

برای اضافه کردن هر دانشگاه علاوه بر 4 دانشگاهی که میتونید رایگان ارسال کنید، باید 23 دلار به ETS پرداخت بشه.
جناب NOET_iBT_Tech آیا سایت سازمان سنجش برای این منظور تمهیداتی دیده ؟

iBT_Tech
August 29th, 2010, 07:35 PM
برای اضافه کردن هر دانشگاه علاوه بر 4 دانشگاهی که میتونید رایگان ارسال کنید، باید 23 دلار به ETS پرداخت بشه.
جناب NOET_iBT_Tech آیا سایت سازمان سنجش برای این منظور تمهیداتی دیده ؟

نه . باید مستقیم از طریق خود ets اقدام کرد. البته سنجش پیشنهاد داد که هم برای تافل و هم برای gre یه وچرهایی 23 دلاری یا 17 دلاری برای این کار درست کنن و بدن به ما که قبول نکردن

Radian
August 29th, 2010, 08:24 PM
نه . باید مستقیم از طریق خود ets اقدام کرد. البته سنجش پیشنهاد داد که هم برای تافل و هم برای gre یه وچرهایی 23 دلاری یا 17 دلاری برای این کار درست کنن و بدن به ما که قبول نکردن

خوب چطور باید وارد سایت ETS شد ؟ منظورم اینه که با چه شناسه ای ؟

shamim65
August 29th, 2010, 11:10 PM
سلام
کسی میدونه ثبت نام از طریق ETS تا کی باز هست؟؟تا وقتی ظرفیت تکمیل بشه یا تا تاریخ مشخصی؟؟
ممنون

Radian
August 30th, 2010, 12:00 AM
سلام
کسی میدونه ثبت نام از طریق ETS تا کی باز هست؟؟تا وقتی ظرفیت تکمیل بشه یا تا تاریخ مشخصی؟؟
ممنون

عارف گفت گویا امتحان 1 آبان تا نیمه ی شهریور بازه .

morteza_n21
August 30th, 2010, 02:19 AM
سلام دوستان ببخشید من کامنت های قبلی را خواندم خواهشمندم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند : با توجه به موارد زیر کدوم تاریخ رو شرکت کنیم
1- اگر امتحان اول آبان شرکت کنیم :
1- به همه دانشگاه های آمریکا می رسیم و نیاز نیست مدارک رو ناقص بدیم و هی میل بزنیم
2- بعضی از دانشگاه های فقط صرف شرکت در امتحان و نمره ریاضی خوب کفایت می کنه
2- اما اگر امتحان آخر آبان ثبت نام کنیم:
1-خوب قطعا وقت بیشتر و بیشتر میشه خوند و نمره وربال حالا نه خیلی ولی میشه 50 تا بالاتر برد و با توجع به اینکه GRE مهمه خوب نمره اش مهمه
2- امکان داره نتونیم برای تاریخ های نهایی فاند بعضی دانشگاه ها نمره را گزارش کینم و حالا هی باید میل بزنیم به آفیس که من بعدا می فرستم لطفا صبر کنید و ....
ممنون می شوم راهنمایی کنید از آنجا که وقت زیادی برای ثبت نام اول آبان نمانده باز ممنون میشم زودتر دوستان عزیز و اساتید گرامی جواب بدهند

شاد بادا، آنکه دلی را شاد کرد.

iBT_Tech
August 30th, 2010, 06:41 AM
خوب چطور باید وارد سایت ETS شد ؟ منظورم اینه که با چه شناسه ای ؟
یا باید بعد امتحان تلفنی این کارو بکنید و یا اینکه بعد امتحان که دادید تو سایت ets برای خودتون پروفایل بسازید بعد این registration number اینارو اونجا می زنید بعدش جوابتونو آنلاین می تونید ببینید حالا اونجا میشه آنلاین درخواست کارنامه کرد یا خیر رو دیگه نمی دونم!

iBT_Tech
August 30th, 2010, 06:44 AM
سلام
ممنون

برای امتحان اول تا 10 سپتامبر

m.a.a
August 30th, 2010, 06:49 AM
یا باید بعد امتحان تلفنی این کارو بکنید و یا اینکه بعد امتحان که دادید تو سایت ets برای خودتون پروفایل بسازید بعد این registration number اینارو اونجا می زنید بعدش جوابتونو آنلاین می تونید ببینید حالا اونجا میشه آنلاین درخواست کارنامه کرد یا خیر رو دیگه نمی دونم!

بله میشه، من پارسال از همین طریق 2 ریپورت اضافی فرستادم.

Radian
August 30th, 2010, 02:23 PM
الان این Registeration Number دقیقا کدوم شمارست ؟

شماره رهگیری ثبت نام که سایت سازمان سنجش میده ؟ یا شماره پرونده که سازمان سنجش میده ؟

اگر دوستان سریعتر اطلاع رسانی کنن ممنون میشم .

iBT_Tech
August 30th, 2010, 02:42 PM
الان این Registeration Number دقیقا کدوم شمارست ؟

شماره رهگیری ثبت نام که سایت سازمان سنجش میده ؟ یا شماره پرونده که سازمان سنجش میده ؟

اگر دوستان سریعتر اطلاع رسانی کنن ممنون میشم .

هیچ کدوم
شماره ای که روی کارتتون خورده ، باید باشه که قبل ازمون میدند

Radian
August 30th, 2010, 03:01 PM
هیچ کدوم
شماره ای که روی کارتتون خورده ، باید باشه که قبل ازمون میدند

خیلی ممنون از راهنماییتون دوست خوبم .

کارت رو حدودا چه زمانی توزیع میکنند ؟ چون من باید از مشهد به تهران بیام برای همین میپرسم .

و یک سوال دیگه برای یکی دوستانم که از طریق خود ETS در سنجش ثبت نام کرده . آیا ایشون هم لازمه که کارت بگیره ؟

ونوس
August 30th, 2010, 03:09 PM
با سلام
شاید سوال من کاملا با تاپیک مطرح شده در اینجا هم خوانی نداشته باشه.اما از دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنید.
من لیسانس زبان و ادبیات اانگلیسی هستم و در حال حاضر فوق لیسانس مدیریت دانشگاه تهران.
تازه میخوام شروع کنم و امتحانات زبان رو شرکت کنم.هدف اصلی من گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا یا کانادا هستش.
من باید کدامیک از آزمونهای زبان رو شرکت کنم؟ و حداقل چه نمره ای کسب کنم؟معدل لیسانس و فوق لیسانسم هردو 16 است.
آیا شانسی برای کانادا یا آمریکا برای دکترا دارم؟

iBT_Tech
August 30th, 2010, 06:47 PM
خیلی ممنون از راهنماییتون دوست خوبم .

کارت رو حدودا چه زمانی توزیع میکنند ؟ چون من باید از مشهد به تهران بیام برای همین میپرسم .

و یک سوال دیگه برای یکی دوستانم که از طریق خود ETS در سنجش ثبت نام کرده . آیا ایشون هم لازمه که کارت بگیره ؟

کارت هفته قبل ازمون اصولا توزیع می شده اما امسال به دنبال یه راه حل هستیم تا اگر امکانش وجود داشته باشه اینترنتی کنیم گرفتن کارتو.
در مورد دوستتون هم دقیق نمی دونم ولی به احتمال زیاد اونم باید کارت بگیره از سنجش . باید بپرسم در این مورد.

Radian
August 30th, 2010, 08:03 PM
کارت هفته قبل ازمون اصولا توزیع می شده اما امسال به دنبال یه راه حل هستیم تا اگر امکانش وجود داشته باشه اینترنتی کنیم گرفتن کارتو.
در مورد دوستتون هم دقیق نمی دونم ولی به احتمال زیاد اونم باید کارت بگیره از سنجش . باید بپرسم در این مورد.

اگر واقعا اینکارو بتونین انجام بدین که کارت اینترنتی توزیع بشه لطف بزرگی در حق عده ی زیادی میکنین که از شهر های دیگه میان برای امتحان .

متشکرم .

bestboy7
August 30th, 2010, 08:04 PM
دوستان غیر از امتحان GRE آبان دیگه امسال کی امتحان برگزار میشه؟ ( اگه میشه 100% تو همون تاریخه یا ممکنه برگزار نشه یا تاریخش غیر از این باشه)

Radian
August 30th, 2010, 08:43 PM
اگر اشتباه نکنم باید توی بهمن هم برگزار بشه دوست خوبم .

morteza_n21
August 30th, 2010, 10:52 PM
سلام دوستان ببخشید من کامنت های قبلی را خواندم خواهشمندم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنند : با توجه به موارد زیر کدوم تاریخ رو شرکت کنیم
1- به همه دانشگاه های آمریکا می رسیم و نیاز نیست مدارک رو ناقص بدیم و هی میل بزنیم
1-خوب قطعا وقت بیشتر و بیشتر میشه خوند و نمره وربال حالا نه خیلی ولی میشه 50 تا بالاتر برد و با توجع به اینکه GRE مهمه خوب نمره اش مهمه
2- امکان داره نتونیم برای تاریخ های نهایی فاند بعضی دانشگاه ها نمره را گزارش کینم و حالا هی باید میل بزنیم به آفیس که من بعدا می فرستم لطفا صبر کنید و ....
ممنون می شوم راهنمایی کنید از آنجا که وقت زیادی برای ثبت نام اول آبان نمانده باز ممنون میشم زودتر دوستان عزیز و اساتید گرامی جواب بدهند

ببخشید کسی از اساتید نمی خواهند جواب ما تازه کار ها را بدهند؟

aminp30
August 30th, 2010, 11:25 PM

دوست عزيز، تنها كسي كه ميتونه بين اين دو حالت تصميم بگيره، خودتون هستين. اين موضوع به سطح دانشگاهتون، ددلاين، استاد و ... بستگي داره. اكثر دانشگاهها، Late report رو قبول ميكنن ولي اگه از دور اول بررسي application ها بگذره شانستون كم ميشه. من در حالت عادي، مورد اول رو ترجيح ميدم. چون مورد دوم حتي اگر نمرتون هم بيشتر بشه (كه توي يك ماه بعيد ميدونم خيل تغيير كنه)، دردسر و پيگيريهايي كه اشاره كردين رو به دنبال داره و حتي شايد يه نمره بالا هم بدردتون نخوره ديگه.
موفق باشين

vv_matin
August 31st, 2010, 12:15 AM
اگر اشتباه نکنم باید توی بهمن هم برگزار بشه دوست خوبم .

درسته، ولی تو ایران هم برگزار میشه؟

bestboy7
August 31st, 2010, 12:17 PM
من توی سایت ETS چک کردم یه PDF راجع به مراکز و تاریخ امتحان بود مثل اینکه توی بهمن GENERAL برگزار میشه تو ایران حالا باز اگه دوستان میتونن حرفمو تایید کنن اگه درسته.

pejman-Mech
August 31st, 2010, 12:27 PM
دوستان عزیز با کمی جستجو می تونستید به جوابتون برسید.
در هر حال آزمون GRE General در ایران دو تا تو آبان برگزار می شه و یکی هم تو بهمن (فکر کنم طرفای 18 بهمن).

124login
September 1st, 2010, 10:12 AM
سلام منم فامیلیم دو قسمتیه. وای تو سایتgreفقط حرف اول قسمت اول فامیلم رو نوشتم برام مشکلی پیش می‌آد؟

سلام

آیا امکان عوض کردن نام خانوادگی در سایت ets وجود داره؟

newman_610330
September 3rd, 2010, 11:03 AM
سلام
من خواستم بدونم امکانش هست برای هر دو آزمون آبان ماه General ثبت نام کرد؟ بعدش این دو نمره با هم جمع میشه یا مثل امتحان IELTS مستقله؟
با تشکر

Sunrise
September 3rd, 2010, 02:48 PM
سلام
من خواستم بدونم امکانش هست برای هر دو آزمون آبان ماه General ثبت نام کرد؟ بعدش این دو نمره با هم جمع میشه یا مثل امتحان IELTS مستقله؟
با تشکر
1- بله
2- منظورتون اینه که نمره آزمون اول رو با آزمون دوم جمع کنن؟!!!! یا اینکه نمره Quant و Verbal هر ازمون رو جمع کنن؟
برای بعضی دانشگاه ها V+Q مهمه، بعضی از اونها Q جدا و V جدا، و برای بعضی فقط Q مهمه.

newman_610330
September 3rd, 2010, 11:02 PM
1- بله
2- منظورتون اینه که نمره آزمون اول رو با آزمون دوم جمع کنن؟!!!! یا اینکه نمره Quant و Verbal هر ازمون رو جمع کنن؟
برای بعضی دانشگاه ها V+Q مهمه، بعضی از اونها Q جدا و V جدا، و برای بعضی فقط Q مهمه.

ممنونم ، منظورم اینه که دوتا امتحان اول و دوم رو باهم جمع می کنند؟ نمره کلی رو ، امروز یکی از دوستام میگفت کلا سابقه 5 سال اخیرتو ریپورت می کنن، درسته؟
متشکرم

Sunrise
September 3rd, 2010, 11:35 PM
ممنونم ، منظورم اینه که دوتا امتحان اول و دوم رو باهم جمع می کنند؟ نمره کلی رو ، امروز یکی از دوستام میگفت کلا سابقه 5 سال اخیرتو ریپورت می کنن، درسته؟
متشکرم
نه داداش کجای دنیا نمره امتحان های مختلف رو با هم جمع میکنن! این جوری بود که همه سالی 3 بار امتحان میدادن تو 5 سال نمرشون 15 برابر میشد!! اون چیزی که دوستتون گفته اینه که:

GRE که امتحان میدید نمرش تا 5 سال اعتبار داره. اگر شما نمره یه امتحان GRE رو بفرستید به هر جا، نه تنها اون امتحان، بلکه نمره تمامی امتحان هایی که در 5 سال اخیر دادید هم به همراهش خواهد رفت. یعنی تو اون برگه‌ کارنامه‌ای که به دانشگاه فرستاده میشه چه شما بخواید چه نخواید نمره تمام آزمونهای 5 سال اخیر درج شده. اون دانشگاه مربوطه همیشه اون آزمونی رو در نظر میگیره که شما در اون بهترین نمره رو کسب کردید. نمره هر آزمون در سطری جداست.

party1
September 4th, 2010, 12:49 PM
كمك جدي
سلام به دوستان
من مي خوام GRE ثبت نام كنم از طريق ETS تمام مراحل مي رم ولي آخرين صفحه بالا نمي ياد هرچقدر بك زدم هم جواب نداد روي چند كامپيوتر ديگه هم امتحان كردم همين طور بود كسي تا حالا با اين مشكل روبرو شده؟

m.a.a
September 4th, 2010, 06:54 PM
كمك جدي
سلام به دوستان
من مي خوام GRE ثبت نام كنم از طريق ETS تمام مراحل مي رم ولي آخرين صفحه بالا نمي ياد هرچقدر بك زدم هم جواب نداد روي چند كامپيوتر ديگه هم امتحان كردم همين طور بود كسي تا حالا با اين مشكل روبرو شده؟
سلام دوست عزیز،
به جای Internet Explorer از مرورگر FireFox استفاده کنید.

shamim65
September 5th, 2010, 12:28 AM
سلام
من میخام هم GRE subjectو هم general بدم.اگر هر دو رو با یک پروفایل بسازم واسه هر جا که جنرال رو ریپورت کنم نمره سابجکت هم ارسال میشه؟؟
اگر بله ،پیشنهاد میشه که دو تا پروفایل مجزا بسازم؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟
ممنون

Sunrise
September 5th, 2010, 12:33 AM
سلام
من میخام هم GRE subjectو هم general بدم.اگر هر دو رو با یک پروفایل بسازم واسه هر جا که جنرال رو ریپورت کنم نمره سابجکت هم ارسال میشه؟؟
اگر بله ،پیشنهاد میشه که دو تا پروفایل مجزا بسازم؟؟مشکلی پیش نمیاد؟؟
ممنون
در GRE هرگز نمیتونید بیش از یک پروفایل بسازید. در صورت ایجاد اکانت مجدد، مشخصات قبلی و حساب کاربری قیلی شما رو پیدا خواهد کرد. فقط و فقط یک اکانت تا ابد خواهید داشت. در صورت ایجاد اکانت جدید پیغام زیر رو میگیرید:

Our records show that you have an existing user name and/or password.If you have forgotten your user name and/or password, click the appropriate link below.

هنگام فرستادن نمرات (order) میتونید تیک بزنید که نمره Subject‌ هم باهاش فرستاده بشه یا نه. در هر دو صورت هزینه report‌ هم تفاوت نخواهد کرد.

shamim65
September 5th, 2010, 12:38 AM
در GRE هرگز نمیتونید بیش از یک پروفایل بسازید. فقط و فقط یک اکانت تا ابد خواهید داشت. هنگام فرستادن نمرات (order) میتونید تیک بزنید که نمره Subject‌ هم باهاش برستاده بشه یا نه. در هر دو صورت هزینه report‌ هم تفاوت نخواهد کرد.

ممنون.جواب سوالم رو گرفتم .ولی منظورتون چیه نمیتونیم 2 تا پروفایل بسازیم؟؟من خودم قبلا یک پروفایل امتحانی دیگه هم ساخته بودم.چه طور چک میشه وقتی آدرس ایمیل ها متفاوت هستن؟؟

Sunrise
September 5th, 2010, 12:44 AM
ممنون.جواب سوالم رو گرفتم .ولی منظورتون چیه نمیتونیم 2 تا پروفایل بسازیم؟؟من خودم قبلا یک پروفایل امتحانی دیگه هم ساخته بودم.چه طور چک میشه وقتی آدرس ایمیل ها متفاوت هستن؟؟
تا جایی که یادمه فقط ایمیل رو چک نمیکنه. به اسم و فامیل و تاریخ تولد هم هست. حتی سال قبل کسانی که ثبت نام از طریق سازمان سنجش داشتند و اکانتی در GRE‌ نداشتند برای دیدن نمراتشون فقط با دادن نام، نام خانوادگی و تاریخ تولد خودش نمرات شخص رو پیدا میکرد و بر ساس اون اکانت ساخته میشد. شاید شما اسم یا تاریخی رو عوض کردید. شاید هم الان این طور نباشه.

sahands
September 8th, 2010, 10:57 PM
دوستان یه گندی زدم کمک کنید.
من برای جی آر ای، ثبت نام کردم و پول رو هم اینترنتی پرداخت کردم، ولی ادامه عملیات خرید رو نزدم و کد 14 رقمی رو نگرفتم.
پول از حسابم کسر شده.
فردا پنجشبه و پسفردا عید فطر و شنبه هم تعطیله. و فکر کنم شنبه آخرین مهلت ثبت نام باشه.
چه کنم؟

m.a.a
September 9th, 2010, 12:46 AM
دوستان یه گندی زدم کمک کنید.
من برای جی آر ای، ثبت نام کردم و پول رو هم اینترنتی پرداخت کردم، ولی ادامه عملیات خرید رو نزدم و کد 14 رقمی رو نگرفتم.
پول از حسابم کسر شده.
فردا پنجشبه و پسفردا عید فطر و شنبه هم تعطیله. و فکر کنم شنبه آخرین مهلت ثبت نام باشه.
چه کنم؟

سلام، اگر شماره پرونده 10 رقمی دارید از طریق لینک زیر که مربوط به پيگيري ثبت نام هست شماره رهگیری رو احتمالا بتونید بگیرید:
http://ets.sanjesh.org/LoginF.aspx
همچنین میتونید از طریق قسمت سیستم پاسخ گویی به سازمان سنجش اطلاع دهید. یا تلفنی باهاشون تماس بگیرید.
امیدوارم که مشکلتون حل شه.

satellite
September 9th, 2010, 04:43 PM
دوستان هنوز من در مورد این که اسممو چطوری بنویسم گیج هستم
الان به ساپورت GRE که تماس گرفتم اینطوری بهم گفت :
Please be advised, as previous stated, our database does not allow spaces
> within a single name. If you have two first names or two parts to your last
> name, a hyphen may be inserted between the names. ( دقت کنید نوشته May be نه Have to یا Must یا should )
همناطور که متوجه شدید یعنی خط فاصله بزارید بین اسمتون اگه دو تا نام خانوادگی دارید یا نام خانوادگیتون دو قسمیه . حالا چی کار کنم؟ میترسم اگه خط فاصله بزارم بعدا واسه دانشگاه مشکل ایجاد کنه. عجب دردسریه ها!
از بچه ها کسی تجربه این مورد رو داره ؟ یا به طور یقین میتونه راهنماییم کنه که چی بنویسم؟ تو پاسپورت "ali pour" هست( با فاصله ) . حالا Alipour بنویسم یا Ali-pour ؟

saeid_plove
September 9th, 2010, 10:22 PM
سلام بچه ها

اینطوری بگم که اسم کوچک من دو اسمی هستش و می خوام از طریق سنجش اقدام کنم. من اسممو می نویسم Mohammad Saeid بعد که پرونده ساخته می شود و شماره پرونده می دهد در قسمت نمایش اطلاعات و در ادامه اسم منو اینجوری می نویسه Mohammad saeid .یعنی اسم دومم اولش با حرف کوچک می نویسه. من اشتباه نمی نویسم خود سایت اینجوری اسمو ثبت می کنه تو سایت. من هنوز پول واریز نکردم. این مشکل میشه حل کرد.؟ اصلا مهم هستش ؟ موقع ریپرت مشکلی پیش نمیاد مثلا دانشگاه بگه مشکل داره؟

naeemtop
September 10th, 2010, 12:21 AM
سلام بچه ها

من تو سایت ets با مشخصات خودم یه اکانت ساختم ولی باهاش ثبت نام نکردم الان تو سایت سازمان سنجش ثبت نام کردم میخواستم بپرسم اینکه مشخصات یکی هست آیا مشکلی پیدا نمیشه؟

Radian
September 10th, 2010, 12:08 PM
دوستان هنوز من در مورد این که اسممو چطوری بنویسم گیج هستم
الان به ساپورت GRE که تماس گرفتم اینطوری بهم گفت :
Please be advised, as previous stated, our database does not allow spaces
> within a single name. If you have two first names or two parts to your last
> name, a hyphen may be inserted between the names. ( دقت کنید نوشته May be نه Have to یا Must یا should )
همناطور که متوجه شدید یعنی خط فاصله بزارید بین اسمتون اگه دو تا نام خانوادگی دارید یا نام خانوادگیتون دو قسمیه . حالا چی کار کنم؟ میترسم اگه خط فاصله بزارم بعدا واسه دانشگاه مشکل ایجاد کنه. عجب دردسریه ها!
از بچه ها کسی تجربه این مورد رو داره ؟ یا به طور یقین میتونه راهنماییم کنه که چی بنویسم؟ تو پاسپورت "ali pour" هست. حالا Alipour بنویسم یا Ali-pour ؟

توی خود سایت ETS چاره ی دیگه ای غیر از گذاشتن DASH ندارین بین فامیلتون . همه ی دوستان همین کار رو کردن .

M0X2
September 10th, 2010, 01:16 PM
سلام فقط یه روز مونده کمکککک
راهی واسه ثبت نام اول آبان هست؟؟
اگه برای GRE General واسه 29 آبان(از طریق سنجش) ثبت نام کنم میونم با زنگ زدن به ETS یا هر راه دیگه ای تاریخ امتحان رو واسه اول ابان بندازم؟
میخوام اول آبان امحان بدم. هیچ راهی نیست؟؟؟

saeid_plove
September 10th, 2010, 01:37 PM
سلام فقط یه روز مونده کمکککک
راهی واسه ثبت نام اول آبان هست؟؟
اگه برای GRE General واسه 29 آبان(از طریق سنجش) ثبت نام کنم میونم با زنگ زدن به ETS یا هر راه دیگه ای تاریخ امتحان رو واسه اول ابان بندازم؟
میخوام اول آبان امحان بدم. هیچ راهی نیست؟؟؟

دوست عزیز شما واسه اول آبان می تونید ثبت نام کنید . لیت اپلیکیشن هستید 30 هزار تومان بیشتر باید بدید از تو سایت سنجش امکان ثبت نام هست

موفق باشید.

M0X2
September 10th, 2010, 02:07 PM
ممنون آقا سعید
میدونید ددلاین ثبت نام با تأخیر اول آبان کیه؟

saeid_plove
September 10th, 2010, 02:19 PM
ممنون آقا سعید
میدونید ددلاین ثبت نام با تأخیر اول آبان کیه؟

تو سایت سنجش من چیزی ندیدم وجایی تو همین فروم دیدم یکی گفته بود یک هفته بعد از ددلاین. یعنی میشه 21 یا 22وم . بازهم بیشتر تحقیق کنید.

iBT_Tech
September 11th, 2010, 11:33 AM
آخرین مهلت ثبت نام در آزمونهای gre در سال 2010 از طریق سایت سنجش :
http://ets.sanjesh.org/HowToRegister.aspx

Radian
September 11th, 2010, 08:47 PM
یک سوال Fundemetal !! :

توی سایت ETS ذکر شده که حداکثر در یک ماه میشه یک آزمون GRE شرکت کرد و در یک سال هم ماکزیمم 12 آزمون میشه داد .

سوالی که دارم اینه که الان میشه هم امتحان 1 آبان و هم 29 آبان شرکت کرد ؟

saeid_plove
September 11th, 2010, 10:54 PM
یک سوال Fundemetal !! :

توی سایت ETS ذکر شده که حداکثر در یک ماه میشه یک آزمون GRE شرکت کرد و در یک سال هم ماکزیمم 12 آزمون میشه داد .

اولیش تو اکتبر دومیش تو نوامبر و یعنی ماهاش متفاونه. فکر نکنم مشکلی باشه.

Radian
September 11th, 2010, 11:34 PM
اولیش تو اکتبر دومیش تو نوامبر و یعنی ماهاش متفاونه. فکر نکنم مشکلی باشه.

پس مد نظرشون دوتا ماه اسما متفاوت هست تا 30 روز فاصله ؟

باطل نکنن نمراتمونو ؟

m.a.a
September 12th, 2010, 02:28 PM

باطل نکنن نمراتمونو ؟

به نظر من برای مطمئن شدن با ایمیل از ETS بپرسید.

saeid_plove
September 12th, 2010, 05:47 PM

باطل نکنن نمراتمونو ؟

راحترین راه برای راحت شدن خیال اینه که به ets/gre ایمیل بزنی و مو ضوع رو کامل بگی تا جواب بدهند.

موفق باشی.

Rozhan
September 12th, 2010, 08:29 PM
سلام به همگی
1-آیا اسفند واسه دادن امتحان GRE دیر نیست؟ چون اگه بخوام آبان امتحان بدم با تافلم تقریبا همزمان می شه و نمی خوام نمره هیچ کدوم علی الخصوص تافلم بد بشه، توصیه تون چیه؟

2-من رشته ام IT بوده ولی همون طور که شاید بدونید بعضی دانشگاه ها مهندسی کامپیوتر و IT رو تحت عنوان computer science ارائه می دهند، حالا من باید general امتحان بدم یا subject یعنی بر اساس دسته بندی اونا از رشته ها باید عمل کنم؟

Seabird
September 14th, 2010, 07:31 PM
یک سوال Fundemetal !! :

You may take the General Test (computer-based and/or paper-based) only once per calendar month and no more than five times within any 12-month period

فکر می کنم با توجه به این چیزی که توی سایت ets اعلام شده بشه هر دوتاشو شرکت کرد، چون توی یه ماه نیستند. و البته فقط 5 بار در سال میشه تو آزمون gre شرکت کرد. ولی بازم بهتره همون طور که بچه ها گفتن از خود ETS بپرسی

Rozhan
September 14th, 2010, 08:26 PM
لطفاً یکی جواب سؤالای منُ بده باید سریعتر اقدام کنم

m.a.a
September 14th, 2010, 08:56 PM
سلام به همگی
1-آیا اسفند واسه دادن امتحان GRE دیر نیست؟ چون اگه بخوام آبان امتحان بدم با تافلم تقریبا همزمان می شه و نمی خوام نمره هیچ کدوم علی الخصوص تافلم بد بشه، توصیه تون چیه؟

2-من رشته ام IT بوده ولی همون طور که شاید بدونید بعضی دانشگاه ها مهندسی کامپیوتر و IT رو تحت عنوان computer science ارائه می دهند، حالا من باید general امتحان بدم یا subject یعنی بر اساس دسته بندی اونا از رشته ها باید عمل کنم؟

1) اگر برای ترم پاییز 2011 اقدام میکنید مطمئنا اسفند نمرتون به موقع به دانشگاه ها ارسال نخواهند شد ! نمرتون همزمان با اعلام نتایج اکثر دانشگاه ها اعلام میشه و Application شما در آن زمان کامل نخواهد بود و ممکنه شما رد کنند!

2)معمولا هر دانشگاهی تو سایتش Requirement هاشو نوشته، این مورد چون دانشگاه به دانشگاه متفاوته خودتون شخصا باید به سایت برنامه ای که میخواهید اپلای کنید بروید و یا با ادمیشن آفیس دپارتمان با ایمیل مکاتبه کنید.

amirhossein.gh
September 15th, 2010, 12:51 AM
سلام،
امروز یه ایمیل برام اومد که واقعاً منو ترسوند:Alert: Take GRE Now (in Current Pattern) (http://www.happyschoolsblog.com/take-gre-current-format/)
اگه وقت دارید بخونید چون میگه از Aug.2011 سیستم جی آر ای عوض میشه و به Revised GRE formatتغییر پیدا میکنه .
کسی خبر داره؟ یعنی چی؟ بعدش ما که اگه بخواهیم امتحات بدیم زود زودش تو مهر و آبان است؟!

Sunrise
September 15th, 2010, 12:59 AM
سلام،
امروز یه ایمیل برام اومد که واقعاً منو ترسوند:Alert: Take GRE Now (in Current Pattern) (http://www.happyschoolsblog.com/take-gre-current-format/)
اگه وقت دارید بخونید چون میگه از Aug.2011 سیستم جی آر ای عوض میشه و به Revised GRE formatتغییر پیدا میکنه .
کسی خبر داره؟ یعنی چی؟ بعدش ما که اگه بخواهیم امتحات بدیم زود زودش تو مهر و آبان است؟!
تو فروم یه فاز عقبی. از اینجا (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?17275-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-GRE-General-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D9%84-2011) دنبالش کن.

INGWAY
September 15th, 2010, 10:58 PM
This might be question of many:

we know how to connect, those who directly registered through ets, to sanjesh (sanjesh posted a special form for those),
but how should it be done vice versa, so those who registered through sanjesh can connect their accounts to ets (for sending more than 4 results, etc.) ?

answer only if know exactly how

m.a.a
September 15th, 2010, 11:36 PM
This might be question of many:

we know how to connect, those who directly registered through ets, to sanjesh (sanjesh posted a special form for those),
but how should it be done vice versa, so those who registered through sanjesh can connect their accounts to ets (for sending more than 4 results, etc.) ?

answer only if know exactly how

سلام،
اگه از طریق سنجش ثبت نام کنید موقعی که نمرات به صورت آنلاین آماده شد، با ورود به سایت ETS ، شما با ورود اطلاعات آزمونی( موجود بر روی کارت ورود به جلسه) و شخصی خود پروفایلی خواهید ساخت که به نمره شما Match خواهد شد و نمرتونو آنلاین میتونید ببینید، از همان پروفایل هم میتونید سفارش ریپورت اضافی دهید !

INGWAY
September 16th, 2010, 12:19 AM
سلام،
اگه از طریق سنجش ثبت نام کنید موقعی که نمرات به صورت آنلاین آماده شد، با ورود به سایت ETS ، شما با ورود اطلاعات آزمونی( موجود بر روی کارت ورود به جلسه) و شخصی خود پروفایلی خواهید ساخت که به نمره شما Match خواهد شد و نمرتونو آنلاین میتونید ببینید، از همان پروفایل هم میتونید سفارش ریپورت اضافی دهید !

thanks, I read something about this matching, but I was wondering if there's a chance of "matching" prior to test?

since they report scores online on Dec.3rd and one would need to add other univs. "after Dec.3rd" that might be a little late. If it takes "3 to 5" days as they say, it might be good.

how long these "additional reports" take to be received?

m.a.a
September 16th, 2010, 12:59 AM
thanks, I read something about this matching, but I was wondering if there's a chance of "matching" prior to test?

since they report scores online on Dec.3rd and one would need to add other univs. "after Dec.3rd" that might be a little late. If it takes "3 to 5" days as they say, it might be good.

how long these "additional reports" take to be received?

چون شما اولین باری که از Registration number خودتون مطلع میشن روی کارت ورود به جلسه است. ممکنه بتونید از همون شماره در طی این 6 هفته که طول میکشه تا نمرتون بیاد تو سایت ETS برای خودتون پروفایل بسازید. چون این قضیه پروفایل سازی پارسال کلا از زمان اعلام نتیج شروع شد امکان تست کردن این روش قبل از اعلام نتایج وجود نداشت. ولی امسال بلافاصله بعد از گرفتن کارت ورود به جلسه برای خودتون میتونید پروفایل بسازید. و احتمالا بتونید ثبت سفارش هم بکنید. سعی کنید از کارت ورود به جلسه برای خودتون یه کپی داشته باشید.

فکر کنم برای بیشتر دانشگاه های آمریکا به صورت الکترونیکی نمره ارسال میکنند. من که پارسال ریپورت کردم به دو دانشگاه 2 روز بعد از سفارش رسیدند . به احتمال زیاد برای اکثر دانشگاه ها زیر یک هفته خواهد رسید. معمولا از تافل زودتر میرسه.

INGWAY
September 16th, 2010, 01:57 AM
چون شما اولین باری که از Registration number خودتون مطلع میشن روی کارت ورود به جلسه است. ممکنه بتونید از همون شماره در طی این 6 هفته که طول میکشه تا نمرتون بیاد تو سایت ETS برای خودتون پروفایل بسازید. چون این قضیه پروفایل سازی پارسال کلا از زمان اعلام نتیج شروع شد امکان تست کردن این روش قبل از اعلام نتایج وجود نداشت. ولی امسال بلافاصله بعد از گرفتن کارت ورود به جلسه برای خودتون میتونید پروفایل بسازید. و احتمالا بتونید ثبت سفارش هم بکنید. سعی کنید از کارت ورود به جلسه برای خودتون یه کپی داشته باشید.

فکر کنم برای بیشتر دانشگاه های آمریکا به صورت الکترونیکی نمره ارسال میکنند. من که پارسال ریپورت کردم به دو دانشگاه 2 روز بعد از سفارش رسیدند . به احتمال زیاد برای اکثر دانشگاه ها زیر یک هفته خواهد رسید. معمولا از تافل زودتر میرسه.

I have to continue this because I think it is important:

previous years registration was not online we only filled a form,

this year it is online and actually we receive a number which is 10 digit and starts with 306..... (apart from 14digit, "rahgiri")

don't you think it is the same as "Registration number" that in previous years, people were not aware of it untill test day, because of offline registration?

Without considering access to required data for "matching", I have already created a account, but I don't know what to with it, and I know that the situation won't change, after the test!. It asks for test dates, institution codes, etc. and it will ask these after test, too, since there is no matching.

Can you give us an idea what should we do with these fields, considering that even in the event of any "matching" we need to fill these anyway!.

at what part of profile matching happens?

m.a.a
September 16th, 2010, 02:54 AM

this year it is online and actually we receive a number which is 10 digit and starts with 306..... (apart from 14digit, "rahgiri")

don't you think it is the same as "Registration number" that in previous years, people were not aware of it untill test day, because of offline registration?

Without considering access to required data for "matching", I have already created a account, but I don't know what to with it, and I know that the situation won't change, after the test!. It asks for test dates, institution codes, etc. and it will ask these after test, too, since there is no matching.

Can you give us an idea what should we do with these fields, considering that even in the event of any "matching" we need to fill these anyway!.

My Registration number was a 7 digit number

I suggest you login to your account click on "View/Print Admission Ticket (paper-based tests only)" then fill in the form on the next page with required info, if you could see your admission ticket then that's all,otherwise you should wait till you get your admision ticket from Sanjesh and then fill in that form.
don't worry, after you get your admision ticket you have plenty of time to match you profile to your test infos and order additional score report ! which is about 6 weeks. ;)

INGWAY
September 16th, 2010, 01:09 PM
My Registration number was a 7 digit number

I suggest you login to your account click on "View/Print Admission Ticket (paper-based tests only)" then fill in the form on the next page with required info, if you could see your admission ticket then that's all,otherwise you should wait till you get your admision ticket from Sanjesh and then fill in that form.
don't worry, after you get your admision ticket you have plenty of time to match you profile to your test infos and order additional score report ! which is about 6 weeks. ;)

Thanks, I actually hadn't seen "View/Print Admission Ticket (paper-based tests only)".
We should wait untill test day to get that number

Radian
September 16th, 2010, 08:05 PM

Hello !

این شماره ی مورد نظر رو اونطور که گفته ها حاکیست در روز امتحان و از طریق کارت ورود به جلسه بهمون میدن و اون شماره رهگیری هیچ نقش خاصی جز رهگیری ثبت نام سازمان معظم سنجش نداره .

This is an blackboard !

INGWAY
September 17th, 2010, 12:00 AM
Hello !

This is an blackboard !

yeah, I get it, "AN account" not "A account" and perhaps ten million other errors I'm not aware of! Let's see what's going to be our AW scores ;)

bbb
September 17th, 2010, 01:43 AM
ببخشید یک سئوال
این ازمون قسمت جنرال بهمن ماه هم ثبت نامش هست؟
ممنون

Radian
September 17th, 2010, 11:31 AM
ببخشید یک سئوال
ممنون

فکر نمیکنم هنوز باز شده باشه دوست خوبم .

Sunrise
September 17th, 2010, 08:29 PM
ببخشید یک سئوال
ممنون
بله. با کارت اعتباری میتونید از خود ETS ثبت نام کنید.

silence scream
September 23rd, 2010, 04:02 PM
من دارم تو سایت سنجش ثبت نام میکنم و مدرک کارشناسی دارم
وضعیت تحصیلی رو چی باید بزنم؟
unenrolled(college graduate)
unenrolled(master's degree)

m.a.a
September 23rd, 2010, 11:33 PM
من دارم تو سایت سنجش ثبت نام میکنم و مدرک کارشناسی دارم
وضعیت تحصیلی رو چی باید بزنم؟
unenrolled(college graduate)
unenrolled(master's degree)

اگر مستر ندارید و مشغول تحصیل نیستید unenrolled-college graduate هستید.

silence scream
September 25th, 2010, 04:14 AM
درود
من تاپیک آشنایی کلی رو کامل خوندم، یه عزیزی اومده بود گفته بود که اسمش بوده مثلا xxx yyyyy ولی تو کارنامه ش انگار اسمشو زدن فقط همون xxx !
اونوقت منم اسمم هم فامیلم دو قسمتیه، نکنه دچار این بدبختی بشم!؟ اگه باید پشت سرهم بنویسم، خب برم تا وقت هست جبران کنم...

rashidy_chem
September 25th, 2010, 01:15 PM
سلام
اساتید محترم من اگه هم 10 نوامبر CB امتحان بدم هم 20 نوامبر تو ایران PB بدم مشکلی پیش نمیاد؟ تو سایت ETS نوشته نمیتونید در یک ماه دو بار CB امتحان بدید.. میشه اینو به PB هم تعمیم داد؟
امتحان 20 نوامبر یکمی دیر نتیجش میاد ولی از طرفی تو امتحان کاغذی گزینه شانس تو وربال نقش مهمی داره واسه من... میخوام هردوتاشو بدم و کامپیوتری رو بفرستم واسه اونایی که ددلاینشون زودتره... البته من چون فامیلم دو قسمتیه فکر کنم بتونم دوتا پروفایل جدا بسازم.. یکیشو سرهم مینویسم و یکیشو بینش دش میزارم(یکی از دوستانم که فامیلش دو تیکه بود این کارو کرد و تو ریپورتش فقط یه امتحان اومد)
با توجه به اینکه از لحاظ مالی مشکلی نیست آیا این کار منطقی هست؟

Seabird
September 25th, 2010, 08:46 PM
سلام
اساتید محترم من اگه هم 10 نوامبر CB امتحان بدم هم 20 نوامبر تو ایران PB بدم مشکلی پیش نمیاد؟ تو سایت ETS نوشته نمیتونید در یک ماه دو بار CB امتحان بدید.. میشه اینو به PB هم تعمیم داد؟
امتحان 20 نوامبر یکمی دیر نتیجش میاد ولی از طرفی تو امتحان کاغذی گزینه شانس تو وربال نقش مهمی داره واسه من... میخوام هردوتاشو بدم و کامپیوتری رو بفرستم واسه اونایی که ددلاینشون زودتره... البته من چون فامیلم دو قسمتیه فکر کنم بتونم دوتا پروفایل جدا بسازم.. یکیشو سرهم مینویسم و یکیشو بینش دش میزارم(یکی از دوستانم که فامیلش دو تیکه بود این کارو کرد و تو ریپورتش فقط یه امتحان اومد)
با توجه به اینکه از لحاظ مالی مشکلی نیست آیا این کار منطقی هست؟

من بهETS میل زده بودم و راجع به ثبت نام دو تا امتحان کاغذی تو آبان پرسیده بودم، اونا رو جفتشو میشه امتحان داد، چون توی دو تا ماه مختلف هستند اما نمی تونید دو تا امتحان توی نوامبر بدید چه کامپیوتری، چه کاغذی.

You may take the GRE® General Test (computer-based and/or paper-based) only once per calendar month (meaning you could test on July 30th and retest on August 1st) and no more than five times within any 12-month period. This applies even if you canceled your scores on a test taken previously. If you take the General Test more often than allowed, your new scores will not be reported, and your test fee will be forfeited.

alchemy62
September 29th, 2010, 09:37 PM
سلام...یه سوال دارم، شاید زیاد مرتبط نباشه ولی‌ متشکر میشم اگه جواب بدید
می‌شه امتحان جی.آر.ای‌. رو واگذار کرد؟...من واسه آبان ثبت نام کردم ولی‌ نرسیدم بخونم..کنسل هم نمیتونم بکنم چون پولش به دستم نمیرسه, میره توی جیب اون جایی که ثبت‌نام کردم!

elegia_63
October 7th, 2010, 04:46 PM
سلام ...من از طریق ویزا کارت و سایت ای.تی.اس برای امتحان جی.آر.ای جنرال اول آبان ثبت نام کردم. الان می خوام کنسلش کنم چکار کنم؟! امروز تازه فهمیدم که باید اطلاعاتم رو در سایت سنجش هم بعد از ثبت نام در ای. تی .اس وارد می کردم که من نکردم. این می تونه در کنسل کردن اختلال ایجاد کنه؟

Radian
October 7th, 2010, 09:12 PM
سلام ...من از طریق ویزا کارت و سایت ای.تی.اس برای امتحان جی.آر.ای جنرال اول آبان ثبت نام کردم. الان می خوام کنسلش کنم چکار کنم؟! امروز تازه فهمیدم که باید اطلاعاتم رو در سایت سنجش هم بعد از ثبت نام در ای. تی .اس وارد می کردم که من نکردم. این می تونه در کنسل کردن اختلال ایجاد کنه؟

بهرین راه این هست که به خود ETS ایمیل بزنید . به سرعت جوابتون رو میدند . من برای یکی از دوستان در زمینه ی مشابه (غیر GRE) مکاتبه کردم و جواب قطعی در کمتر از 24 ساعت بهم دادند .

arira
October 10th, 2010, 01:26 AM
ببینم میشه واسه GRE ثبت نام بکنم و فقط به قسمت ریاضیات جواب بدم
من میخوام برم ترکیه و اونجا فقط به نمره بخش ریاضی نگاه میکنن
یه همچین چیزی ممکنه؟ میتونم؟

Sunrise
October 10th, 2010, 05:39 PM
ببینم میشه واسه GRE ثبت نام بکنم و فقط به قسمت ریاضیات جواب بدم
من میخوام برم ترکیه و اونجا فقط به نمره بخش ریاضی نگاه میکنن
یه همچین چیزی ممکنه؟ میتونم؟
آره. البته فقط تو زمان خودش. اونهایی رو هم که نمیخوای جواب بدی حداقل شانسی بزن، نمره منفی نداره.

ario
October 11th, 2010, 09:29 PM
آقایون من در سایت ets.org/gre برای امتحان gre یک حساب کاربری ایجاد کردم. اما برای واریز پول ثبت نام با credit card به مشکل بر خوردم. بعد در سایت http://ets.sanjesh.org/GRE یک حساب کاربری ایجاد کردم و برای امتحان ۱ آبان ۱۳۸۹ ثبت نام کردم. سوال اینه که:
حساب کابری من در سایت سازمان سنجش چطور به حساب کاربری من در سایت ets.org متصل میشه؟
بعدها من از طریق سایت ets.org چطور میتونم نمراتم رو ببینم؟
آیا سازمان سنجش ر‌أسا یک حساب کاربری برای هرکدام از کسانی که از طریق سایت این سازمان ثبت نام کرده‌اند ایجاد خواهد کرد؟‌در این صورت این حساب چه نام کابری و پسوردی خواهد داشت؟
داشتن دو حساب کاربری همزمان به شرحی که گفتم چه مشکلاتی ایجاد خواهد کرد؟
در سایت ets.org/gre متوجه شدم که برای نمایش نمرات بعد از ورود با استفاده از نام کاربری و پسورد نیاز به یک شماره ۸ رقمی یا ۷ رقمی برای امتحان GRE General pBT داره. اما سازمان سنجش همچنین شماره‌ای به من نداده. آیا خواهد داد؟
از اینکه به سوالم پاسخ میدهید متشکرم و از مدیران محترم خواهشمندم قبل از پاک کردن یا قفل کردن یا هر کار دیگری روی این سوال به این مسئله توجه داشته باشند که من مدت ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه هست که در این فروم با روشهای مختلف به دنبال این سوال سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم. هرجا هست من نمی‌تونم پیداش کنم!

Sunrise
October 11th, 2010, 09:46 PM
آقایون من در سایت ets.org/gre برای امتحان gre یک حساب کاربری ایجاد کردم. اما برای واریز پول ثبت نام با credit card به مشکل بر خوردم. بعد در سایت http://ets.sanjesh.org/GRE یک حساب کاربری ایجاد کردم و برای امتحان ۱ آبان ۱۳۸۹ ثبت نام کردم. سوال اینه که:
حساب کابری من در سایت سازمان سنجش چطور به حساب کاربری من در سایت ets.org متصل میشه؟

چه از طریق سنجش ثبت نام میکردید و چه از ETS برای دیدن نمرات باید خودتون در ETS یه اکانت میساختید. سنجش فقط ثبت نام شما رو انجام میده. شما دقیقا کاری که باید رو خودتون انجام دادید.

بعدها من از طریق سایت ets.org چطور میتونم نمراتم رو ببینم؟

1-از همون اکانتی که خودتون در ETS ساختید (6 هفته بعد از امتحان)
2- کارنامه‌ای که برای سنجش پست میشه و شما میرید میگیرید (زمان دیرتر)

آیا سازمان سنجش ر‌أسا یک حساب کاربری برای هرکدام از کسانی که از طریق سایت این سازمان ثبت نام کرده‌اند ایجاد خواهد کرد؟‌در این صورت این حساب چه نام کابری و پسوردی خواهد داشت؟

خودتون باید حساب رو در ETS ایجاد کنید. حساب هرکسی منحصر به فرد خواهد بود چون نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد شما منحصر هست و ETS از طریق همین ۳ تا حساب شما رو ایجاد میکنه و نمرات و ریپورت و ... رو در اون میبینید. چه از سنجش ثبت نام میکردید اکانتی نداشتید (که باید میساختید) و چه از خود ETS ثبت نام میکردید و نیازی به اکانت جدید نداشتید. (اکانت جدید هم نمیتونید بسازید).

داشتن دو حساب کاربری همزمان به شرحی که گفتم چه مشکلاتی ایجاد خواهد کرد؟

نه. فقط هرچی شماره و reg number و ... هست رو یه جا پادداشت کن.

از اینکه به سوالم پاسخ میدهید متشکرم و از مدیران محترم خواهشمندم قبل از پاک کردن یا قفل کردن یا هر کار دیگری روی این سوال به این مسئله توجه داشته باشند که من مدت ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه هست که در این فروم با روشهای مختلف به دنبال این سوال سرچ کردم و چیزی پیدا نکردم. هرجا هست من نمی‌تونم پیداش کنم!
نترس بابا مدیرا لولو که نیستن.

naeemtop
October 11th, 2010, 09:53 PM
سلام

من از طریق سنجش ثبت نام کردم

برای ریپورت نمره به یک دانشگاه چیکار باید بکنم؟

Sunrise
October 11th, 2010, 10:00 PM
سلام

من از طریق سنجش ثبت نام کردم

برای ریپورت نمره به یک دانشگاه چیکار باید بکنم؟
فعلا که زوده برای ریپورت اضافی. تو فروم هم حتما باید به صورت سوال و جواب چیزهایی باشه. بهرحال:
1- یه اکانت در ETS قسمت GRE میسازی.
2- بعد از امتحان که نمرت اومد و توش نمرات رو دیدی تو همون صفحه اول اکانت باید بری تو قسمت order additional score report و اون چیزهایی که خواسته رو دنبال (کلیک) میکنی.
البته الان هم میتونی.

naeemtop
October 11th, 2010, 10:15 PM
من قبلا یه اکانت ساختم میتونم از همون استفاده کنم؟یا اینکه اکانتی باید بسازم که مطابق با اکانت سنجش باشه؟

Sunrise
October 11th, 2010, 10:19 PM
من قبلا یه اکانت ساختم میتونم از همون استفاده کنم؟یا اینکه اکانتی باید بسازم که مطابق با اکانت سنجش باشه؟
بله. باید هم از همون استفاده کنید. چون هیچ اکانت جدیدی نمیتونید بسازید و ساختن اکانتی بر اساس اطلاعاتی که به سنجش دادید معنا نداره مگر نام و نام خانوادگی رو تغییر داده باشید.

ario
October 12th, 2010, 12:28 AM
چه از طریق سنجش ثبت نام میکردید و چه از ETS برای دیدن نمرات باید خودتون در ETS یه اکانت میساختید. سنجش فقط ثبت نام شما رو انجام میده. شما دقیقا کاری که باید رو خودتون انجام دادید.

1-از همون اکانتی که خودتون در ETS ساختید (6 هفته بعد از امتحان)
2- کارنامه‌ای که برای سنجش پست میشه و شما میرید میگیرید (زمان دیرتر)

خودتون باید حساب رو در ETS ایجاد کنید. حساب هرکسی منحصر به فرد خواهد بود چون نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد شما منحصر هست و ETS از طریق همین ۳ تا حساب شما رو ایجاد میکنه و نمرات و ریپورت و ... رو در اون میبینید. چه از سنجش ثبت نام میکردید اکانتی نداشتید (که باید میساختید) و چه از خود ETS ثبت نام میکردید و نیازی به اکانت جدید نداشتید. (اکانت جدید هم نمیتونید بسازید).

نه. فقط هرچی شماره و reg number و ... هست رو یه جا پادداشت کن.

نترس بابا مدیرا لولو که نیستن.
از پاسخی که دادین خیلی ممنونم.
سوال دیگر اینه که:
از روزی که ثبت نام کردم تا الان که حدود ۱۱ روز تا امتحان مونده هیچ ایمیلی از طرف سازمان سنجش به من فرستاده نشده و من شماره ۸ رقمی که سایت ets.org بعدا برای اعلام نمره میخواد رو ندارم. آیا سایت سازمان سنجش نتونسته به آدرس ایمیلی که موقع ثبت نام بهش دادم ایمیل بفرسته (به هر دلیل نرم‌افزاری) یا اینکه این شماره ۸ رقمی به روش دیگری به من اطلاع داده خواهد شد؟
باز هم تشکر.

m.a.a
October 12th, 2010, 01:18 AM
از پاسخی که دادین خیلی ممنونم.
سوال دیگر اینه که:
از روزی که ثبت نام کردم تا الان که حدود ۱۱ روز تا امتحان مونده هیچ ایمیلی از طرف سازمان سنجش به من فرستاده نشده و من شماره ۸ رقمی که سایت ets.org بعدا برای اعلام نمره میخواد رو ندارم. آیا سایت سازمان سنجش نتونسته به آدرس ایمیلی که موقع ثبت نام بهش دادم ایمیل بفرسته (به هر دلیل نرم‌افزاری) یا اینکه این شماره ۸ رقمی به روش دیگری به من اطلاع داده خواهد شد؟
باز هم تشکر.

اون عددی که شما دنبالش هستین روی کارت ورود به جلسه و روی کارنامه تون خواهد بود. :redface:

arira
October 12th, 2010, 03:49 AM
جواب آزمون چه مدت بعد از امتحان بدست ما میرسه؟
اگه خارج از کشور امتحان بدیم چی؟ زمانش فرقی میکنه؟

Radian
October 12th, 2010, 11:17 AM

توی سایت ETS یک جدول زمان بندی برای رسیدن نمرات امتحان ها وجود داره و ربطی به کشور نداره .

تنها فرقش اینه که پست ایران یکم درگیره ! و ممکنه کارنامه کمی با تاخبر به دستتون برسه .

متداولش اگر درست یادم باشه 6 هفته بعد از امتحان بود . بازم برای اطمینان به سایت ETS قسمت GRE قسمت نمرات مراجعه کنین .

متشکرم .

m.a.a
October 12th, 2010, 12:21 PM

امتحان کاغذی 6 هفته بعد به صورت آنلاین در دسترس است و بعد از اون برای شما پست خواهد شد،
در خارج امتحان معمولا کامپوتری هست و بعد از امتحان نمره Q و V غیر رسمی رو به شما میدهند، و 10 تا 15 روز بعد هم که نمره A/W مشخص میشه، نمره رسمی هم آنلاین و هم به آدرس شما ( خارج از ایران- چون فعلا امکان دادن آدرس داخل ایران در CBT وجود نداره) فرستاده میشه.

savalan
October 12th, 2010, 07:16 PM
من با شماره 7 رقمی روی کارت gre subject رفتم پروفایل تشکیل دادم و خود کارت آزمون gre general و شماره اش هم اونجا موجود بود که هفته دیگه امتحانشه.
فقط یادتون باشه شماره کارت رو روز امتحان بردارید، بعدا می تونید باهاش پروفایلتون رو بسازید.

naeemtop
October 13th, 2010, 02:17 AM
من فقط به سنجش ثبت نام کردم و جدا یه اکانت هم ساخته شده از قبل دارم

چطوری نمره سنجش رو بیارم تو اکانتم که از اونجا ریپورت کنم؟

آیا این امکان وجود داره؟

iBT_Tech
October 13th, 2010, 09:15 AM
ثبت نام برای آزمونهای تاریخهای 12 فوریه و 9Apr از دوشنبه باز میشه

savalan
October 13th, 2010, 03:05 PM
شماره کارت رو که وارد کنید خود ets پروفایل قبلی رو با شماره جدید مچ می کنه، مشکلی نیست.

silence scream
October 13th, 2010, 06:14 PM
ببخشید، من یکی دو صفحه ی قبل رو که خوندم چند تا سوال برام پیش اومد!

بنده برای آزمون جنرال 20 نوامبر در تهران، بواسطه ی سازمان سنجش ثبت نام کردم و در ETS کاری نکردم. خب خود سازمان سنجش متاسفانه این قسمتش زیاد جالب نیست مثل قسمت آیلتسش! مثلا من هر دفعه که میخوام وارد پروفایلم بشم ازم شماره ی پرونده ده رقمی میخواد که خب همچین چیزی رو چه موقع ثبت نام و چه بعد از ثبت نام بهم ندادن و فقط همون شماره ی رهگیری پرداخت آنلاین رو دارم که اونو وارد میکنم میرم توی صفحه ی کاربریم

1 - ایا این شماره رو روز امتحان بدست میارم؟

یادم میاد روزای اول که وارد صفحه ی کاربریم میشدم میتونستم برم و نشونی/مشخصات اون 4 یا 5 دانشگاه رو وارد کنم، منتها اون موقع خب دقیقا نمیدونستم برا کجا میخوام بفرستم، و فکر میکردم که هنوز وقت دارم... حالا هر چی تو صفحه ی کاربریم می گردم همچین بخشی رو پیدا نمی کنم!
الان رفتم توی سایت ای تی اس هم اکانت ساختم با توجه به مطالب اخیری که اینجا دیدم...

2 - حالا من تا کی فرصت دارم واسه وارد کردن اون چند تای مجانی؟ و آیا میتونم از طریق پروفایل ای تی اس م اقدام کنم؟

من اسم و فامیلیم سید داره، توی سنجش که ثبت نام کردم با فاصله اجازه داد که وارد کنم انگلیسیشو (فارسیشو ولی بدون فاصله!) و همینطور نمی دونم چجوریه که فامیلیم با حروف درشته همه ش و اسمم حرف اول قسمت اول (S) با حرف درشته!

3 - اینا مشکلی ایجاد نمیکنه که؟

m.a.a
October 13th, 2010, 09:40 PM

بنده برای آزمون جنرال 20 نوامبر در تهران، بواسطه ی سازمان سنجش ثبت نام کردم و در ETS کاری نکردم. خب خود سازمان سنجش متاسفانه این قسمتش زیاد جالب نیست مثل قسمت آیلتسش! مثلا من هر دفعه که میخوام وارد پروفایلم بشم ازم شماره ی پرونده ده رقمی میخواد که خب همچین چیزی رو چه موقع ثبت نام و چه بعد از ثبت نام بهم ندادن و فقط همون شماره ی رهگیری پرداخت آنلاین رو دارم که اونو وارد میکنم میرم توی صفحه ی کاربریم

یادم میاد روزای اول که وارد صفحه ی کاربریم میشدم میتونستم برم و نشونی/مشخصات اون 4 یا 5 دانشگاه رو وارد کنم، منتها اون موقع خب دقیقا نمیدونستم برا کجا میخوام بفرستم، و فکر میکردم که هنوز وقت دارم... حالا هر چی تو صفحه ی کاربریم می گردم همچین بخشی رو پیدا نمی کنم!
الان رفتم توی سایت ای تی اس هم اکانت ساختم با توجه به مطالب اخیری که اینجا دیدم...

2 - حالا من تا کی فرصت دارم واسه وارد کردن اون چند تای مجانی؟ و آیا میتونم از طریق پروفایل ای تی اس م اقدام کنم؟

من اسم و فامیلیم سید داره، توی سنجش که ثبت نام کردم با فاصله اجازه داد که وارد کنم انگلیسیشو (فارسیشو ولی بدون فاصله!) و همینطور نمی دونم چجوریه که فامیلیم با حروف درشته همه ش و اسمم حرف اول قسمت اول (S) با حرف درشته!

1) مهمترین شماره ای که شما نیاز دارید Reginstration Number است که روی کارت ورود به جلسه و کارنامه شما خواهد بود و فعلا کسی از این شمارش اطلاعی نداره،توسط اون میتونید مشخصات امتحانیتونو با پروفایل تو ETS مچ کنید.

2) در این مرحله نمیتوانید از طریق پروفایل ETS اون 4 تا رایگان رو انتخاب کنید، شاید بعد از دریافت کارت ورود به جلسه و فکس کدها به ETS بشه کد ها رو اضافه یا تغییر داد یا احتمالا روز امتحان بتوانید واردشون کنید، بنابراین کدها رو همراهتون داشته باشید.

3) مهم اسم شما به انگلیسی است ، و همان روی کارنامه شما درج خواهد شد.

naviduga
October 16th, 2010, 12:32 AM

شماره هفت رقمی Registeration Code روی کارت وجود داره.
کارت ورود به جلسه، یک قسمت برای تصحیح اطلاعات داره که میتونین اسم، فامیل، آدرس و سایر مشخصاتتون را در صورت نیاز تصحیح کنین. و همچنین یک قسمت برای وارد کردن کد مربوط به دانشگاهها هم وجود داره.

bestboy7
October 18th, 2010, 12:50 AM
سلام دوستان لطفا این سوالم رو هر کس میتونه فورا جواب بده چون عجله دارم.
1-من فقط تو سایت سنجش اکانت ساختم و قصد دارم واسه 12 فوریه ثبت نام کنم آیا لازم نداره که در ETS اکانتی باز کنم؟ (یا حداقل فعلا لازم نداره تا اعلام نمره و کارنامه؟ )
2- با ثبت نام از سایت سنجش امکان ثبت اون چهار دانشگاه هست یا حتما باید از ETS اونو اضافه کنم؟

Harrison
October 19th, 2010, 03:41 PM
توی خود سایت ETS چاره ی دیگه ای غیر از گذاشتن DASH ندارین بین فامیلتون . همه ی دوستان همین کار رو کردن .
دوست عزیز من امروز خواستم پروفایل بسازم اسمم سید داره
تعجب کردم که چرا هیچ کدوم ازاینارو قبول نکرد
seyed x
seyed-x
seyed_x

چیکار باید بکنم؟؟؟
error:
Do not include special characters or spaces
First/Given Name must be between 1 and 24 characters containing letters and hyphens only. A hyphen cannot be the first or last character

samaneh_soh
October 19th, 2010, 10:42 PM
من تازه از ارشدم دفاع کردم و نمره زبان ام حاضر هست و در حال حاضر دارم مدارک ام رو برای گرفتن پذیرش دکتری حاضر میکنم منتهی هدف اصلی ام امریکا هست و تمام دانشگاه های امریکا نمره GRE رو هم جزو مدارکشون میخوان ولی من نتونستم واسه امتحان آخر آبان ثبت نام بکنم و امتحان بعدی در فوریه بر گزار میشه و Deadline بیشتر دانشگاه ها تا آخر ژانویه هست. آیا من میتونم بدون داشتن نمره GRE اقدام به apply کردن بکنم و نمره GRE رو بعد از زمان Deadline بفرستم؟

Sohe!l
October 20th, 2010, 03:57 PM
سلام دوستان

من امروز ثیت نام کردم تو سنجش. صفحه اول نوشته می توانید برای 23 بهمن ثبت نام کنید ( ( 12th February 2011 - GENERAL

اما توی ثبت نام میگه 3 روز دیگه باز میشه

الان من مشکوک شدمممممممم تا شنبه باید واستاد؟؟

bestboy7
October 20th, 2010, 08:08 PM
طبق اعلام قبلی قرار بود از 17 اکتوبر باز بشه که همین طور هم شد و میتونید محل و تاریخ امتحان (که فقط یه امتحان در حال حاظر در این سایت موجوده یعنی همون 12 فوریه در تهران) رو انتخاب میکنیم و میتونید به صفحا بانک منتقل بشید واسه واریز. فکر نمی کنم مشکلی باشه مگر که امروز این مشکل پیش اومده و تا شنبه به تعویق افتاده باشه.
سوال1: به نظر دوستان واسه مرکز اصفهان ثبت نام کنیم یا سنجش؟ با این شرایط که این امتحان مثل تافل و آیلتس زیاد به مرکز ربطی نداره و لیسینیگ هم نداره که کیفیتش مهم باشه. بازم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که برای کسی که شیراز هست کدومش بهتره با این حساب که اصفهان نزدیکتره.
سوال2: سوالات مرکزهای مختلفی که در یک روز برگذار میشه باهم تفاوت داره؟ مثلا 12 فوریه در اصفهان و تهران یه نوع سوال میدن یا باهم فرق داره؟

Sohe!l
October 21st, 2010, 01:25 AM
طبق اعلام قبلی قرار بود از 17 اکتوبر باز بشه که همین طور هم شد و میتونید محل و تاریخ امتحان (که فقط یه امتحان در حال حاظر در این سایت موجوده یعنی همون 12 فوریه در تهران) رو انتخاب میکنیم و میتونید به صفحا بانک منتقل بشید واسه واریز. فکر نمی کنم مشکلی باشه مگر که امروز این مشکل پیش اومده و تا شنبه به تعویق افتاده باشه.
سوال1: به نظر دوستان واسه مرکز اصفهان ثبت نام کنیم یا سنجش؟ با این شرایط که این امتحان مثل تافل و آیلتس زیاد به مرکز ربطی نداره و لیسینیگ هم نداره که کیفیتش مهم باشه. بازم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه که برای کسی که شیراز هست کدومش بهتره با این حساب که اصفهان نزدیکتره.
سوال2: سوالات مرکزهای مختلفی که در یک روز برگذار میشه باهم تفاوت داره؟ مثلا 12 فوریه در اصفهان و تهران یه نوع سوال میدن یا باهم فرق داره؟

دوست عزیز من ثبت نام کردم اما برای ثبت آزمون این توضیحات رو برای آزمون 12 فوریه میاره.
ظرفيت خالي دارد و در 2010/10/23-08:00 ثبت نام آغاز مي شود

bestboy7
October 21st, 2010, 01:57 PM
دوست عزیز من ثبت نام کردم اما برای ثبت آزمون این توضیحات رو برای آزمون 12 فوریه میاره.
ظرفيت خالي دارد و در 2010/10/23-08:00 ثبت نام آغاز مي شود

حرف شما کاملا درسته. الان چک کردم و اعلام کردن از 23 اکتوبر باز میشه اما همون روز 17 که باز شد من خودم چک کردم و آزمون ثبت میکرد. و دیگه تا امروز سر نزدم که الان حالا نمیدونم به چه دلیل بسته است و تکلیف اونایی که اون دو روز(17 و18) ثبت نام کردن چیه؟
به هر صورت فکر نمیکنم مشکلی باشه نگران نباشید. نگران پر شدن جا هم نباشید تا دو سه هفته یا بعضا 1ماه هم خالیه به خصوص که اکثرا آبان امتحان میدن به خاطر ددلاین دانشگاه ها

Sohe!l
October 21st, 2010, 05:02 PM
حرف شما کاملا درسته. الان چک کردم و اعلام کردن از 23 اکتوبر باز میشه اما همون روز 17 که باز شد من خودم چک کردم و آزمون ثبت میکرد. و دیگه تا امروز سر نزدم که الان حالا نمیدونم به چه دلیل بسته است و تکلیف اونایی که اون دو روز(17 و18) ثبت نام کردن چیه؟
به هر صورت فکر نمیکنم مشکلی باشه نگران نباشید. نگران پر شدن جا هم نباشید تا دو سه هفته یا بعضا 1ماه هم خالیه به خصوص که اکثرا آبان امتحان میدن به خاطر ددلاین دانشگاه ها

ممنون. به هر حال اینا کاراشون حساب کتاب نداره. البته من کمی نگران عکسمم هستم. پشت زمینه اش یکم آبی آسمانی، اونجور که اونا میگن زیاد دو طرف سرم چسبیده به حاشیه نیست. یکم از 2 طرف فاصله داره.:undecided:
ادمو وسواسی کردن بس که بی ثباتن لامصبا

bestboy7
October 21st, 2010, 05:31 PM
ممنون. به هر حال اینا کاراشون حساب کتاب نداره. البته من کمی نگران عکسمم هستم. پشت زمینه اش یکم آبی آسمانی، اونجور که اونا میگن زیاد دو طرف سرم چسبیده به حاشیه نیست. یکم از 2 طرف فاصله داره.:undecided:
ادمو وسواسی کردن بس که بی ثباتن لامصبا

حق داری نگران باشی در این رابطه چون خود سایت سنجش هم تایید نمیکنه عکسو که اگه مشکلی باشه بشه برطرفش کرد و با قبول مسولیت توسط خودمون ثبت نام میکنیم. یه پیشنهاد دارم شاید کمی از نگرانیتون و وسواستون کم بشه. شما میتونید تو سایتی که واسه تافل یا آیلتس ثبت نام میکنه ثبت نام کنید و از اون طریق همون عکس رو ارسال کنید بعد از 2 روز یا تایید میشه یا اگه مشکلی باشه اعلام میکنن. در این صورت میتونید متوجه بشید عکسون از نظر اونا تایید میشه یا نه. مثلا من خودم واسه آیلتس سنجش عکسم رو فرستادم دو روز بعد تایید کرد همون عکسو فرستادم واسه GRE.
ضمنا من شنیدم (البته فقط شنیدم مطمئن نیستم) تو GRE هم مثل تافل یه عکس با خودمون میبریم سر جلسه که در صورت چنین مشکلاتی بشه پروفایل رو تکمیل کرد. مثل اون چهار کد دانشگاه که سر جلسه میشه تعیین کرد. البته بازم میگم اینا شنیده هاست و بهتر کارو از همین جا محکم کنی دوست من

Sohe!l
October 21st, 2010, 08:33 PM
حق داری نگران باشی در این رابطه چون خود سایت سنجش هم تایید نمیکنه عکسو که اگه مشکلی باشه بشه برطرفش کرد و با قبول مسولیت توسط خودمون ثبت نام میکنیم. یه پیشنهاد دارم شاید کمی از نگرانیتون و وسواستون کم بشه. شما میتونید تو سایتی که واسه تافل یا آیلتس ثبت نام میکنه ثبت نام کنید و از اون طریق همون عکس رو ارسال کنید بعد از 2 روز یا تایید میشه یا اگه مشکلی باشه اعلام میکنن. در این صورت میتونید متوجه بشید عکسون از نظر اونا تایید میشه یا نه. مثلا من خودم واسه آیلتس سنجش عکسم رو فرستادم دو روز بعد تایید کرد همون عکسو فرستادم واسه GRE.
ضمنا من شنیدم (البته فقط شنیدم مطمئن نیستم) تو GRE هم مثل تافل یه عکس با خودمون میبریم سر جلسه که در صورت چنین مشکلاتی بشه پروفایل رو تکمیل کرد. مثل اون چهار کد دانشگاه که سر جلسه میشه تعیین کرد. البته بازم میگم اینا شنیده هاست و بهتر کارو از همین جا محکم کنی دوست من

ای ول فکر خوبیه دستت درد نکنه، حالا اگر عکس ریجکت شد چی کار کنم؟؟

bestboy7
October 22nd, 2010, 12:28 AM
ای ول فکر خوبیه دستت درد نکنه، حالا اگر عکس ریجکت شد چی کار کنم؟؟

اگه عکس رجکت شد میتونی بری سازمان سنجش با یه قطعه عکس(که میدونی تایید میشه). بعد از اون طریق اونا حلش میکنن. البته گفتم سر جلسه هم بچه ها معمولا یه قطعه عکس میبرن واسه چنین مشکلاتی اما واسه محکم کاری میشه قبلش بری سازمان یا حتی تلفنی اگه جواب بدم میتونی بپرسی.
در ضمن GRE مثل تافل کارنامه عکس دار نیست و این عکس زیاد جدی نیست و معمولا واسه سرجلسه میخوان و اینکه بدونن کی به کیه.
نگران نباش یه کم زیادی شلوغ شده در مورد این امتحانات ;-)

silence scream
October 22nd, 2010, 01:46 AM
من تازه از ارشدم دفاع کردم و نمره زبان ام حاضر هست و در حال حاضر دارم مدارک ام رو برای گرفتن پذیرش دکتری حاضر میکنم منتهی هدف اصلی ام امریکا هست و تمام دانشگاه های امریکا نمره GRE رو هم جزو مدارکشون میخوان ولی من نتونستم واسه امتحان آخر آبان ثبت نام بکنم و امتحان بعدی در فوریه بر گزار میشه و Deadline بیشتر دانشگاه ها تا آخر ژانویه هست. آیا من میتونم بدون داشتن نمره GRE اقدام به apply کردن بکنم و نمره GRE رو بعد از زمان Deadline بفرستم؟

این دیگه سوالیه که از دانشگاه های مورد نظر باید بپرسید! حالا شایدم اگه کسی تجربه ی مشابهی داشته باشه بتونه راهنماییتون کنه
فقط من یادم میاد اینطور که تاپیکای مربوط به جی آر ای رو می خوندم، توی آمریکا خیلی زودتر میرسه ریپورت نمره تون

Harrison
October 22nd, 2010, 02:56 PM
دوستان یه سوال خیلی‌ فوری داشتم...
من ۴تا کد رو موقع ثبت نام وارد کرده بودم،،الان می‌خوام 2 تا شو رو کارت جلسم تغییر بدم..و طبق نوشتهٔ ای که داره تا friday قبل از امتحان می‌شه ایمیل کرد
سوالام اینه که اون ۲تا کد رو با مداد خط بزنم کد جدید رو با مداد زیرش وارد کنم و ایمیل کنم کافی هست؟
ممنون

Sohe!l
October 22nd, 2010, 09:57 PM
اگه عکس رجکت شد میتونی بری سازمان سنجش با یه قطعه عکس(که میدونی تایید میشه). بعد از اون طریق اونا حلش میکنن. البته گفتم سر جلسه هم بچه ها معمولا یه قطعه عکس میبرن واسه چنین مشکلاتی اما واسه محکم کاری میشه قبلش بری سازمان یا حتی تلفنی اگه جواب بدم میتونی بپرسی.
در ضمن GRE مثل تافل کارنامه عکس دار نیست و این عکس زیاد جدی نیست و معمولا واسه سرجلسه میخوان و اینکه بدونن کی به کیه.
نگران نباش یه کم زیادی شلوغ شده در مورد این امتحانات ;-)

سلام. دستت درد نکنه، ایلتس این پیغام زیر عکسم زد : Your photo accepted by our staff

خیالم راحت شد. ایشاالله مجموع gre رو 1500 بگیری (;

aminp30
October 23rd, 2010, 02:27 PM
ضمنا من شنیدم (البته فقط شنیدم مطمئن نیستم) تو GRE هم مثل تافل یه عکس با خودمون میبریم سر جلسه که در صورت چنین مشکلاتی بشه پروفایل رو تکمیل کرد.
It's not true about GRE, nor TOEFL.

bestboy7
October 23rd, 2010, 04:03 PM
دوستان کسی نمونه پر شده فرم ETS ثبت نام GRE رو داره لطفا لینک بدید اگه هست.

محیا
October 24th, 2010, 02:31 PM
سلام دوستان
من برای 29 آبان برای gre ثبت نام کردم ولی نمی خوام شرکت کنم کسی هست که من بهش انتقال بدم ؟؟
لطفا پیغام خصوصی بدید تا زودتر این کار انجام بشه ممنونم.

bestboy7
October 26th, 2010, 03:14 PM
1-دوستان توی فرم ثبت نام GRE قسمت آدرسها مثلا university ave رو که خیابان دانشگاه است هر حرف رو در یک سلول قرار میدیم و واسه فاصله بین دو کلمه باید چیکار کرد؟
2-واسه نقطه یا کراکتر خاص مثل @ باید در یک سلول نقطه یا اون کراکتر را فقط قرار بدیم؟
3-عدد رو چه جوری وارد کنیم؟ مثلا اگه پلاک منزل رو بخوایم وارد کنیم 100 باشه باید سه سلول واسه این عدد درنظر بگیریم؟
4- دو صفحه آخر فرم 4صفحه ای ثبت نام که مربوط به background , test fee است ضروریه وارد بشه یا نه؟
5- آدرس 1 و 2 رو چی پر کنیم؟ چه قسمتی از آدرس منزل میشه 1 و چه قسمتی میشه 2؟
ممنون میشم سریع جواب بدید

Sunrise
October 26th, 2010, 03:30 PM
1-دوستان توی فرم ثبت نام GRE قسمت آدرسها مثلا university ave رو که خیابان دانشگاه است هر حرف رو در یک سلول قرار میدیم و واسه فاصله بین دو کلمه باید چیکار کرد؟
2-واسه نقطه یا کراکتر خاص مثل @ باید در یک سلول نقطه یا اون کراکتر را فقط قرار بدیم؟
3-عدد رو چه جوری وارد کنیم؟ مثلا اگه پلاک منزل رو بخوایم وارد کنیم 100 باشه باید سه سلول واسه این عدد درنظر بگیریم؟
4- دو صفحه آخر فرم 4صفحه ای ثبت نام که مربوط به background , test fee است ضروریه وارد بشه یا نه؟
5- آدرس 1 و 2 رو چی پر کنیم؟ چه قسمتی از آدرس منزل میشه 1 و چه قسمتی میشه 2؟
ممنون میشم سریع جواب بدید
ادرس سازمان سنجش رو بنویس:

NOET, No. 204
Karimkhan St.
Tehran, Iran

bestboy7
October 26th, 2010, 03:55 PM
ادرس سازمان سنجش رو بنویس:

NOET, No. 204
Karimkhan St.
Tehran, Iran

من قصد دارم اصفهان ثبت نام کنم و بیشتر سوالم در مورد نحوه وارد کردن بود اینکه هر حرف رو در یک سلول میزاریم و بجای فاصله باید سلول خالی گذاشت؟ چون آدرس رو جایینباید بنویسیم بلکه باید توی جدول سلول ها وارد کنیم

Sunrise
October 26th, 2010, 04:05 PM
من قصد دارم اصفهان ثبت نام کنم و بیشتر سوالم در مورد نحوه وارد کردن بود اینکه هر حرف رو در یک سلول میزاریم و بجای فاصله باید سلول خالی گذاشت؟ چون آدرس رو جایینباید بنویسیم بلکه باید توی جدول سلول ها وارد کنیم
فکر کردم فرم آنلاین رو میگی اصلا متوجه سلول!! هم نشده بودم. یه خط تیره بزار. عدد هم در خانه‌های جدا. 100 تو 3 خانه (سلول). هر کاراکتر در یک خانه.

bestboy7
October 26th, 2010, 07:50 PM
sunrise جان ممنون از جوابتون. مثل اینکه ایجا هیچ کس نیست که راهنمایی کنه شایدم من خیلی عجولم.خوب پس حداقل این دوتا رو که کوتاه هست جواب بدید
1- تو فرم ثبت نام دستی ( نه انلاین) توی محل اسم و فامیل تمام حروف رو باید بصورت حروف-بزرگ نوشت یا فرقی نمیکنه؟
2- لازمه تمام قسمتهای background رو پر کرد یا فقط جنبه آماری واسه ETS داره و زیاد اهمیتی نداره؟
حالا که میخواید جواب بدید این رو هم جواب بدید:
3- primary phone رو شماره خودمون رو بنویسیم یا شماره مرکز سنجش(یا اصفهان در صورت اینکه اونجا امتحان بدیم)؟

Sunrise
October 26th, 2010, 08:51 PM
sunrise جان ممنون از جوابتون. مثل اینکه ایجا هیچ کس نیست که راهنمایی کنه شایدم من خیلی عجولم.خوب پس حداقل این دوتا رو که کوتاه هست جواب بدید
1- تو فرم ثبت نام دستی ( نه انلاین) توی محل اسم و فامیل تمام حروف رو باید بصورت حروف-بزرگ نوشت یا فرقی نمیکنه؟
2- لازمه تمام قسمتهای background رو پر کرد یا فقط جنبه آماری واسه ETS داره و زیاد اهمیتی نداره؟
حالا که میخواید جواب بدید این رو هم جواب بدید:
3- primary phone رو شماره خودمون رو بنویسیم یا شماره مرکز سنجش(یا اصفهان در صورت اینکه اونجا امتحان بدیم)؟

1- اسمت رو Capital بنویس. کلا هرچی تو سلول‌ها مینویسی بزرگ باشه.

2- اگه اون سوالای بی‌ربط به امتحان رو میگی اونها جنبه آماری برای ETS داره ولی هرچقدر که تونستی بنویس. چیز خاصی نیست. مثلا تحصیلات والدین، کدوم قاره! میخوای اپلای کنی، برای آمادگی در امتحان چه جور منابعی استفاده کردی و ...

3- خب اگر آدرس خونه خودتو دادی شماره خودتو بنویس. کسی زنگ نمیزنه سوال پیچت کنه خیالت راحت :D ولی برای مرکز سنجش (تهران) این طور بود که اکثرا همه آدرس و اطلاعات سنتر سنجش رو مینویسن تا کارنامه‌ها راحت به دستشون برسه و از اونجا بگیریم. هرچند همش به صورت آنلاین قبل از رسیدن کارنامه کاغذی قابل دسترسی خواهد بود و چندان آدرس هم اهمیتی نداره.

فقط: حتما اسم و تاریخ تولدت رو دقیق آنچه که هست بدون یک کاراکتر کم یا زیاد (مثلا اگر دو سیلابیه و ...) بنویس چون اون رو اشتباه کنی خیلی برات دردسر خواهد شد.

arash66
October 26th, 2010, 09:23 PM
با سلام ميخواستم بپرسم اين ثبت نام 12 فوريه جي ار اي تا كي وقت داره؟ ايا ظريفيت محدود هست يا نامحدود؟

arashp66
October 29th, 2010, 01:40 AM
من2 ماه پیش با credit card ثبت نام کردم
چیکار کنم؟؟

shamim65
October 29th, 2010, 01:51 AM
چیکار کنم؟؟

توی ایمیلی که براتون اومده یک Confirmation Number: هست اونو توی قسمت Web Registration Confirmation Number وارد کنید و ماه و سال آزمون رو هم وارد کنید. باید بشه.

arashp66
October 29th, 2010, 01:52 AM
چیکار کنم؟؟

اینم اضافه کنم که من ۲ ماه پیش از طریقه ‌ای تی‌ س واسه ۲۰ نوامبر ثبت نام کرده بودم، امروز سایت سنجش رو چک می‌کردم واسه تیکت،دیدم باید اونجام یه فرم پر می‌کردم،تازه الان پرش کردم..بد رفتم تیکتمو بگیرم که ارور داد :( نکنه دیر شده باشه ؟!

shamim65
October 29th, 2010, 02:03 AM
فکر نمیکنم نیازی به 2 جا فرم پر کردن باشه.
سنجش رو نمیدونم ولی اصفهان نیازی به این کار نبود .با ثبت نام از سایت و دادن آدرس سنتر روز امتحان کارت شما روی میز بود.حتی به این پرینت هم نیازی نبود.

arashp66
October 29th, 2010, 02:12 AM
کجا باید آدرس سنجشو میزدم ؟ اما من واسه اینکه دفترچه جی آری بیاد دم خونم،آدرس خونرو وارد کردم..می‌شه جایی‌ عوضش کرد ؟!

shamim65
October 29th, 2010, 07:05 PM
کجا باید آدرس سنجشو میزدم ؟ اما من واسه اینکه دفترچه جی آری بیاد دم خونم،آدرس خونرو وارد کردم..می‌شه جایی‌ عوضش کرد ؟!

من موقع ثبت نام آدرس دانشگاه رو وارد کردم که کارتم و نمرم بره اونجا.اگر شما آدرس خونه رو دادین کارت میاد به آدرس خونتون.نمیدونم کی باید بیاد که بگم دیر شده یا نه؟؟اگر برای آبان ثبت نام کردین فکر نکنم بشه عوضش کرد.

m.a.a
October 29th, 2010, 07:41 PM
من موقع ثبت نام آدرس دانشگاه رو وارد کردم که کارتم و نمرم بره اونجا.اگر شما آدرس خونه رو دادین کارت میاد به آدرس خونتون.نمیدونم کی باید بیاد که بگم دیر شده یا نه؟؟اگر برای آبان ثبت نام کردین فکر نکنم بشه عوضش کرد.

از طریق پروفایل ETS میتونید آدرستونو تغییر بدید،
ولی اگر از طریق سنجش ثبت نام کردید، گرچه آدرس روی کارنامه تان آدرس آپدیت شده شما است ولی نمرتون میرسه سازمان سنجش و از آونجا باید تحویل بگیرید، اگر هم با Credit Card ثبت نام کردید احتمالا نمره به آدرس آپدیت شده شما ارسال خواهد شد.

shamim65
October 29th, 2010, 08:39 PM
از طریق پروفایل ETS میتونید آدرستونو تغییر بدید،
ولی اگر از طریق سنجش ثبت نام کردید، گرچه آدرس روی کارنامه تان آدرس آپدیت شده شما است ولی نمرتون میرسه سازمان سنجش و از آونجا باید تحویل بگیرید، اگر هم با Credit Card ثبت نام کردید احتمالا نمره به آدرس آپدیت شده شما ارسال خواهد شد.

بله.با تغییر آدرس احتمالا نمرشون به آدرس جدید میره ولی مشکل فعلی ایشون دریافت و پرینت admission ticket هست و فکر میکنم اگر برای امتحان در پیش رو یعنی اواخر آبان باشه دیگه برای دریافت کارتشون تغییر آدرس بی فایده خواهد بود و احتمالا تا حالا admission ticket ها ارسال شده .

sajadhoo
October 29th, 2010, 11:20 PM
دوستان کسی حاضر نیست جواب سوال ما را بده:(
من 5 اکتبر برای امتحان نوامبر از طریق خود ETS ثبت نام کردم تا الانم نمی دونستم باید در سنجش هم ثبت نام کنم الانم که فرمش را پر کردم مسئله ای پیش نیومد، اما ظاهرا از نظرات قبلی بر می آید که مهلت خاصی برای این کار وجود داشته . ضمنا من الان چه جوری می تونم اسم دانشگاه ها را اضافه کنم؟ در ضمن آدرس منزل را دادم به ETSنه سنجش!!

arash66
October 31st, 2010, 12:16 AM
با سلام ميخواستم بپرسم اين ثبت نام 12 فوريه جي ار اي تا كي وقت داره؟ ايا ظريفيت محدود هست يا نامحدود؟

naeemtop
October 31st, 2010, 07:47 PM
سلام

من 2 تا امتحان gre ثبت نام کردو یکیش 1 آبان بود که رفتم دادم و نسبتا راضی بودم
یکی دیگه 29 ابان هست که میخوام تفننی برم امتحان بدم اما یه سوالی دارم

آیا اگه نمره امتحان 20 آبان خراب بشه من میتونم فقط نمره امتحان 1 آبان رو به دانشگاه بفرستم و وجود نمره دوم تاثیری نداره؟

کلا این نمرات به هم مربوط میشن یا هر کدوم رو که بخوایم جدا میتونیم ریپورت کنیم ؟ (چون من یه جا شنیده بودم که مثلا اگه 2 بار امتحان بدیم 2 تا نمره جمع میشن و تقسیم بر 2 میشن؟ درسته؟)

Sunrise
October 31st, 2010, 07:51 PM
سلام

من 2 تا امتحان gre ثبت نام کردو یکیش 1 آبان بود که رفتم دادم و نسبتا راضی بودم
یکی دیگه 29 ابان هست که میخوام تفننی برم امتحان بدم اما یه سوالی دارم

آیا اگه نمره امتحان 20 آبان خراب بشه من میتونم فقط نمره امتحان 1 آبان رو به دانشگاه بفرستم و وجود نمره دوم تاثیری نداره؟

نه. تاثیری نداره چون بهترین نمرت رو در نظر میگیرن.

کلا این نمرات به هم مربوط میشن یا هر کدوم رو که بخوایم جدا میتونیم ریپورت کنیم ؟
نه. جدا نمیتونی ریپورت کنی. همش با هم میره. مگر اینکه فاصله دو امتحان اونقدری باشه که وقتی اولی رو ریپورت میکنی نمره دومی هنوز آماده نشده باشه و ناچارا فقط یکیش فرستاده میشه.

(چون من یه جا شنیده بودم که مثلا اگه 2 بار امتحان بدیم 2 تا نمره جمع میشن و تقسیم بر 2 میشن؟ درسته؟)
نه. هر نمره جداس برای خودش.

Sunrise
October 31st, 2010, 08:11 PM
تا آخر این سال میلادی وقت داری. اینجا (http://www.ets.org/gre/general/register/centers_dates)تمام تاریخ‌ها هست. تا یه هفته بعد از اون هم late ثبت نام میکنن. ظرفیت نامحدوده.

apache
November 2nd, 2010, 03:25 PM
سلام
ممنون از سه پست قبلی چون جزو سوالات مهم من هم بود.
راستش من 2 تا امتحانم ثبت نام کردم که اولی رفتم تیتاب خوردم و برگشتم خونه
دومی را فقط میرسم 1 ماه بخونم یعنی واسه 29 آبان.
سوالام اینه:
1- میخواستم بدونم، اینجور بهتره که امتحان دوم را برم سرجلسه و اگه خراب شد امتحان بعدی Feb را ثبت نام کنم ؟
یا نه همین دومی را به امتحان Feb تغییر بدم چون اگه این 2 تا رو خراب کنم اون موقع میفهمن که 3 تا امتحان دادم و 2 اولی را خراب کرم و این واسم بد میشه ؟ (البته با توجه به نظر sunrise) ه
2- آیا سنجش هم تا آخر سال میلادی صبر میکنه ؟ یعنی ، deadline امتحان Feb تاریخ 02/12/2011 هست، آیاسنجش هم تا این تاریخ واسه ثبت نام صبر میکنه یا زودتر صفحه ثبت نام را می بنده ؟

منونم.

naeemtop
November 2nd, 2010, 07:24 PM
سلام

نمیدونم همین تاپیک باید بپرسم یا نه ( اگه اشتباه پرسیدم مدیران لطف کنن بزارن بمونه تا جواب رو بگیرم بعد پاک کنن)

من از طریق سنجش برای 23 اکتبر ثبت نام کردم و رفتم امتحان دادم قبل از ثبت نام تو ets یه پروفایل ساخته بودم

حالا رفتم از همون پروفایل در قسمت دیدن نمره registration number و تاریخ آزمون , test center code رو وارد کردم یکدفعه پیام زیر اومد که الان باز هم همون قسمت میرم همینو نوشته کسی میدونه دلیلش چی هست؟ ( به خاطر اینه که نمره هنوز نیومده یا اینکه اشتباه دیگه ای وجود داره؟)

ضمنا روی کارت ورود به جلسه ام آدرسم آدرس noet یا همون سازمان سنجش نوشته بود در صورتی که تو پروفایلم آدرس خونه رو گزاشته بودم
با خودشون تماس گرفتم ولی هنوز جواب ندادن

این پیام هست

View Scores Online
Important Message

Your request could not be processed. Please contact GRE Services for assistance.

baheri
November 3rd, 2010, 10:09 AM
به این زودی که جواب اماده نشده؟!!

hpx
November 4th, 2010, 09:51 AM
من امروز سایت سازمان سنجش و ets رو چک کردم 29 آبان چقدر زود بسته شده یعنی ظرفیتش پر شده راه دیگه ای هست واسه ثبت نام تو این تاریخ مثلا تلفنی به جای کسایی که cancel می کنن؟

m.a.a
November 4th, 2010, 02:43 PM
من امروز سایت سازمان سنجش و ets رو چک کردم 29 آبان چقدر زود بسته شده یعنی ظرفیتش پر شده راه دیگه ای هست واسه ثبت نام تو این تاریخ مثلا تلفنی به جای کسایی که cancel می کنن؟

ظرفیتش که نامحدود بوده، متاسفانه ددلاین ثبت نام گذشته طبق اطلاعات سایت زیر :
ثبت نام متاخرین برای این امتحان تا 15 اکتبر وقت داشته،
اگر خواستید زنگ بزنید سنجش ببینید راهی برای ثبت نام هست یا نه. ولی زیاد امیدوار نباشید.

Sunrise
November 5th, 2010, 02:31 PM
راستش یه بار جواب شما رو نوشتم دیدم شاید بقیه بهتر نظر بدن، نفرستادم و پاکش کردم!

سلام
ممنون از سه پست قبلی چون جزو سوالات مهم من هم بود.
راستش من 2 تا امتحانم ثبت نام کردم که اولی رفتم تیتاب خوردم و برگشتم خونه
دومی را فقط میرسم 1 ماه بخونم یعنی واسه 29 آبان.
سوالام اینه:
1- میخواستم بدونم، اینجور بهتره که امتحان دوم را برم سرجلسه و اگه خراب شد امتحان بعدی Feb را ثبت نام کنم ؟
یا نه همین دومی را به امتحان Feb تغییر بدم

جای تو بودم هر دو امتحان رو میدادم (در صورتی که مشکل دیر بودن زمان ریپورت نباشه برای دومیش). به هرحال جای تیتاپ خوردن یه دست و پایی که میتونی بزنی. ولی اگر واقعا ته دلت هیچ آمادگی براش نداری و در حد همون تیتاپ هست و هزینش هم برات مهمه میتونی فوریه رو بدی. هرچند آزمون فوریه 2011 برای ریپورت دیر هست. مگر برای ترم بهار (به جای پاییز) برنامه‌ای داشته باشی. تصمیمش در نهایت پیش خودته.

چون اگه این 2 تا رو خراب کنم اون موقع میفهمن که 3 تا امتحان دادم و 2 اولی را خراب کرم و این واسم بد میشه ؟ (البته با توجه به نظر sunrise) ه

اصلا. تو کارنامت ده تا نمره خراب داشته باش و آخریش راضیت کنه. مهم نیست اونهایی که خراب کردی. کسی که کارنامت رو ببینه به اونهایی که نمره خوبی نداشتی ملاک نمیزاره چون بالاخره چیزی که راضی کننده باشه رو بدست آوردی. قرار نیست که همه از اول زبانشون خوب باشه. وربال اونقدر هم سیر سعودی نخواهد داشت مگر خیلی زمان داشته باشی.

2- آیا سنجش هم تا آخر سال میلادی صبر میکنه ؟ یعنی ، deadline امتحان Feb تاریخ 02/12/2011 هست، آیاسنجش هم تا این تاریخ واسه ثبت نام صبر میکنه یا زودتر صفحه ثبت نام را می بنده ؟

منونم.

سنجش ثبت‌نامش رو کمی زودتر از خود ETS میبنده. مثلا بین یک تا دو هفته. دقیق نمیدونم ولی برای احتیاط تا 3 هفته قبلش ثبت‌نام رو انجام بده (3 هفته قبل از امتحان نه ها!!). اگر هم کارت اعتباری داری، غم نداری. هم ارزونتر در میاد (سنجش کمی هزینه رو برای خودش بر میداره) و هم تا آخرین روز ETS هم میتونی صبر کنی برای ثبت نام.

hadi0261
November 7th, 2010, 01:25 AM
سلام
من امتحانه 29 آبان رو ثبت نام كردم ولي الان كه ميبينم،زياد آماده نيسم براي امتحان
كسي ميخواد جاي امتحانه منو بخره؟ تماس بگيرين اگه كسي مايله،فقط زود