PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

mahsa_re
December 5th, 2012, 12:05 PM
شما در مورد اينكه سنجش داره پول بيشتر ميگيره مطمئن هستيد؟ وضعيت دلار در كشور ما طوري نيست كه بشه براي اونها توضيح داد. دولت هم به سنجش دلار آزاد حساب ميكنه. حالا به فرض صحبت شما هم درست بوده. بنظر خودتون چند تا از اين تلفنها كافيه كه كلا GRE رو از ايران براي هميشه جمع كنندو مجبور شيد براي هر آزمون 10 برابر اين 100-200 كه سنجش داره بيشتر ميگيره پرداخت كنيد تا بريد يه كشور عربي و يا ترك يا افغان آزمون بديد و برگرديد؟ من جدا به همه ي دوستان توصيه ميكنم تماس ميگيريد احساساتي عمل نكنيد و اگر خودتون از پل گذشتيد پل را براي آيندگان باقي بگذاريد و نريزيد. شرايط براي همه اينجا يكسانه و اينجا چيزي كه مشخصه ما هر گز با اينجور اعتراض هاي بدون مدرك و دليل كاري رو بهتر نميكنيم و فقط اسم اين سنتر رو لكه دار ميكنيم و احتمال حذفش رو بالا ميبريم. منكه راضي نيستم. به هر حال سنجش هر كاريم داره ميكنه قرار نيست پول كسي رو بخوره از اين نظر كه ميشه مطمئن بود . نميشه؟شما هم كمي تامل كنيد همه چيز معلوم ميشه . شادزي :rolleyes:

من طوري با اون شخصي كه پشت خط بود صحبت نكردم كه فقط سنجش رو مقصر كنم اين را هم گفتم كه به خاطر تبديل دلار به تومان هم هست كه براي ما زياد مي شه ولي اين رو هم كه سنجش بيشتر ميگيره رو هم گفتم و ازشون خواستم اي تي اس رو باز كنن و خيلي هم تاكييد كردم كه من به اين آزمون نياز دارم و فقط توي ايران مي تونم بدم ،آزمون جي آر اي ١٧٩$ هست و سنجش اگه بخواد با دلار ٣٠٠٠ تومان هم حساب كنه مي شه 537 هزار تومان نه ٦١٠ كه دوستان مي گن ،همين امتحان نوامبر رو سنجش ٩٠٠ هزار تومان مي گرفت اون اواخر آخه رو چه حسابي ؟؟؟؟؟؟ شما اگه يادتون باشه من تو تاپيك جلوگيري از ضررهاي ناشي از تغيير نرخ دلار هم پست گذاشتم كه صبر كنم دلار ارزون تر مي شه كه من جي ار اي ثبت نام كنم يا نه!!! و خودم از كسايي هستم كه هنوز از پل نگذشتم ، و برام اين موضوع قابل قبول نيست كه سنجش هر روز بالاتر مي بره نرخ رو چون واقعا بي انصافيه خوده من و خواهرم به خاطر اينكه اوندفعه ٩٠٠ هزار تومان مي گرفت نشد كه ثبت نام كنيم !! ١٨٠٠ براي امتحان جي ار اي فرقي با سفر به كشور هاي همسايه براي ما نداشت !!!! من هم مخالف جو بد دادن و جمع كردن امتحان هستم ولي واقعا بي انصافي مي كنه سنجش !!!!!

mahsa_re
December 5th, 2012, 12:13 PM
در اين مورد كه امتحان در اي تي اس باز نيست ولي در سنجش باز هست نظري نداريد ؟؟؟؟؟ سنجش چي كار داره ميكنه ؟؟؟

torkanturk
December 5th, 2012, 12:15 PM
100%با نظر سایمون موافقم
امتحان برگزار خواهد شد در تاریخ و روز معین شده و حتما حتما برید بخونید واسش
با این که من خودم از مخالفان سرسخت نه تنها سنجش بلکه بزرگتر از آن رژ..........هستم ولی باید بدونیم که برای یه همچین امتحانی همین که امتحان برگزار میشه نعمته بزرگیه و قیمت دلار هم متفاوت و قطعا سنجش حتی شاید به ناحق پولی به جیب خواهد زد(یه دفعه فک نکنین پولدارم ها...چن ماه پیش به خاطر 900تومن نتونستم ثبت نام کنم)
اگه بریم یه کشور دیگه قطعا حتی با پای پیاده و بی غذا قیمتش بیشتر از اینها خواهد شد...
البته یه پیشنهاد دیگه هم هس که اون رو هم همه میدونن ولی فقط حرف میزنن!!!
سرزنده و قرمز باشید

OMID-313
December 5th, 2012, 01:17 PM
دوستان یک نکته ای هم که هست ، ما نباید قیمت دلار را با قیمت آزاد بازار حساب بکنیم. چون اینجور ثبت نام ها بصورت پرداخت حواله ای انجام می شوند. قیمت ارز حواله ای هم از قیمت ارز بازار آزاد بیشتره.
620000 تومان برای 175 دلار ، میشه حدودا 3500 تومان برای هر دلار ؛ شما اگه برای هر پرداخت ارزی از طریق این شرکت های خصوصی اقدام کنید همین مقدار درمیاد تقریبا. من خودم قیمت کردم ازشون.
ولی اینکه این شرکت های خصوصی برای تافل و GRE ارزان تر از سنجش ثبت نام می کنند ، به خاطر رقابتی بودن قضیه است. می خواهنند برای خودشان مشتری جذب کنند.

silbermond
December 5th, 2012, 01:28 PM
جی ار ای ظرفیتی نیست که پر بشه .برای ثبت نام ددلاین داره.نگران ظرفیت نباشین

امیدوارم اینطور باشه که میگین، اما ظاهرا برای امتحان نوامبر تعداد زیادی رزرو بودن که نتونستن امتحان بدن نمیدونم یعنی اینا بعد از ددلاین ثبت نام کردن؟

ferisheri
December 5th, 2012, 01:32 PM
100%با نظر سایمون موافقم
امتحان برگزار خواهد شد در تاریخ و روز معین شده و حتما حتما برید بخونید واسش
با این که من خودم از مخالفان سرسخت نه تنها سنجش بلکه بزرگتر از آن رژ..........هستم ولی باید بدونیم که برای یه همچین امتحانی همین که امتحان برگزار میشه نعمته بزرگیه و قیمت دلار هم متفاوت و قطعا سنجش حتی شاید به ناحق پولی به جیب خواهد زد(یه دفعه فک نکنین پولدارم ها...چن ماه پیش به خاطر 900تومن نتونستم ثبت نام کنم)
اگه بریم یه کشور دیگه قطعا حتی با پای پیاده و بی غذا قیمتش بیشتر از اینها خواهد شد...
البته یه پیشنهاد دیگه هم هس که اون رو هم همه میدونن ولی فقط حرف میزنن!!!
سرزنده و قرمز باشید

شما چطور میتونید اینقدر با اطمینان بگید که امتحان برگزار میشه؟؟؟؟؟ هرچند که تا حالا GRE کنسل نشده و امیدوارم هیچوقت هم این اتفاق نیوفته!! ولی خوب برگزارکننده اصلی ETS هست و اونا هم هنوز تایید نکردن.
من رفتم تو سایت و به جای ایران کشورهای دیگه مثل افغانستان، بحرین, عراق و عمان رو انتخاب کردم واسه این تاریخ. واسه این کشورها ثبت نام باز بود ولی واسه ایران هنوز نه!!!!! شاید سنجش به طور مستقل میخاد امتحان برگزار کنه و مدرک صادر کنه, از اینا اصلا بعید نیست:))))
البته من بهشون ایمیل زدم و پرسیدم که امتحان تو 9 فوریه داخل ایران برگزار میشه یا نه؟ و منتظر جوابشون هستم. به هر حال حرف اینا واسه من یکی سنده تا سنجش!!!! شما مگه قضیه کنسل شدن امتحان دین و دانش رو نشنیدید؟؟؟ به راحتی یک هفته مونده به امتحان، کنسل شد!!!! عصر دین و دانش هم دو سه ماه جلوتر ثبت نام کرد ولی آخرش چی شد؟؟؟؟ ولی از طرفی آیلتس تهران یک ماه مونده به امتحان ثبت نام رو شروع کردو پول از بچه ها گرفت.
ولی باید صبر کرد و منتظر موند بالاخره معلوم میشه قضیه چیه...

silbermond
December 5th, 2012, 01:38 PM
دوستان یک نکته ای هم که هست ، ما نباید قیمت دلار را با قیمت آزاد بازار حساب بکنیم. چون اینجور ثبت نام ها بصورت پرداخت حواله ای انجام می شوند. قیمت ارز حواله ای هم از قیمت ارز بازار آزاد بیشتره.
620000 تومان برای 175 دلار ، میشه حدودا 3500 تومان برای هر دلار ؛ شما اگه برای هر پرداخت ارزی از طریق این شرکت های خصوصی اقدام کنید همین مقدار درمیاد تقریبا. من خودم قیمت کردم ازشون.
ولی اینکه این شرکت های خصوصی برای تافل و GRE ارزان تر از سنجش ثبت نام می کنند ، به خاطر رقابتی بودن قضیه است. می خواهنند برای خودشان مشتری جذب کنند.

این موضوح درسته!اما بحث اینه که شما که الان ثبت نام میکنید دلیلی نداره اگر تا دو ماه دیگه گرون شد بیشتر بپردازید، علی الحساب یعنی همین!یعنی اگر که دلار شد 4000 تومان باید ما به تفاوتش رو بدین! این موضوع که امتحان اینجا برگزار میشه نعمته و ما به نفعمونه همین جا امتحان بدیم هم بسیار صحیحه اما دلیل نداره که ازش سواستفاده بشه! یعنی چون ممکنه ما حاضر بشیم هر هزینه ای رو بپردازیم که امتحان بدیم دلیل نداره که قیمت رو افزایش بدن! خودتون که بهتر می دونید اول 555 تومان بود الان 621 تومانه! اگر هم سنجش این پولها رو در آخر تبدیل می کنه و میفرسته برای همین قیمت رو افزایش میده، من یکی که حاضرم دلار بخرم بدم به سازمان سنجش که هی استرس نداشته باشم تا روز آخر که اگه 1000 تومان گرون شد و من نفهمیدم امتحان بپره!
به هر حال امیدوارم اتفاق خوبی برای هممون بیوفته! اگر امتحان برگزار نشه خیلیامون دچار دردسر میشیم!
دوستان اگر کسی بازهم از سنجش یا ETS خبری گرفت لطفا اطلاع بدین!
با تشکر!:)

simon
December 5th, 2012, 04:21 PM
با تمام احترامی که به سایمون عزیزقائلم باید بگم با نظرش مخالفم!
مگه شما دراین که سنجش حتی از دلار ازاد هم بیشتر حساب میکنه شکی دارید؟؟؟
اصفهان هم برگزار میکنه از سنجش کمی باانصافتره البته نمیدونم درصورت حذف سنجش ظرفیت پاسخگویی به حجم داوطلبان رو داره یا خیر
دادن این مبلغها برای خیلی از مامشکله و اینکه به ناحق گرفته میشه تحملشو مشکلتر هم میکنه
به حدکافی تامل شده و سنجش روزبروز وقیح تر شده
دلایل و مدارک هم بقدر کافی هست
شما چرا میگی قرار نیست پول کسیو بخوره پس باید چکاربکنه دیگه؟!!!

مريم عزيز من خودم با اينكه سنجش داره كمي بچه ها رو شارژ ميكنه موافقم. اما هر چي دو دو تا چهار تا كردم ديدم خودي بخوره از عرب خيلي بهتره. شما هم داري احساسي صحبت ميكنيد چون عصباني هستيد. سنجش در بهترين حالت آيا به اين اعتراضات شما اهميتي ميده؟ خيلي بهش فشار بياد جمعش ميكنه بره. ضمنا سنجش داره پول اضافه ميگيره چون حتما با خودش حساب ميكنه اينكه رفته مذاكره كرده شما رو از سفر به دبي تركيه و ... نجات داده حالا يه مقدار بيشتر براي آزمون ميگيره.من ميدونم اين اضافه گرفتن يك تصميم فردي نيست و تو جيب كسي نميره. فوقش ميخوان به ساختمونشون يه سرو ساماني بدن. شما اينجوري فكر كن. باور كنيد اگر سنجش جمع شه اصفهان هم پشت بندشه .چون سنجش از نظر ETS‌يك مرجع معتبر اين كشو هست و اگر اون نتونه امانت دار خوب باشي دليلي نداره زير مجموعه بتونند. شما به اين فكر كن كه اگر اين آزمون خدايي نا خواسته از ايران بره چند نفر جوون كلا بايد آرزوهاشون رو بريزند دور. هيچكس نميگه شما اشتباه ميكنيد يا حرفتون غلطه. من ميگم مثل بالا رفتن دلار كه تحملش كرديم بايد با اين شرايط ساخت و باز هم قدردان بود. انها در مورد انتقال پول مشكل دارند و اينكه در اين شرايط متقبل شدن برگزار كنند جاي تشكر داره. ما يك ايميل به ETS‌ميزنيم 10 روز چشم به در ميمونيم خبري شه كلي حرص ميخوريم. يه ثبت نام ساده ميخواهيم انجام بديم هزار جور به در وديوار ميزنيم يه كارت گير بياريم با دلاري 3600 يا يكي اونطرف با كلي منت برامون ثبت نام كنه و هزار جور بدبختي رو ميكشيم. حالا اين سازمان تو همين اوضاع بايد براي چند هزار نفر آزمون برگزار كنه سنتر آماده كنه. پول حواله كنه و هزار جور گرفتاري داره. بنظر من اگه اينجا جاي ديگه بود حقيقتا حق نداشتن با بيش از 175 دلار تمومش كنند اما اينجا با اين همه گير واقعا براي سنجش 175 دلار تموم شه انصافه؟‌شما اينجوري فرض كن اون 175 دلار مال يكيه كه سنترش عين آب خوردن پول از بانك ميريزه . هزار تا مانع كه سر راه نداره هيچ بهش كمك هم ميشه .آيا سنجش داره بي دردسر اين كارا رو براي ما انجام ميده؟ فكر نميكنم. و فكر نميكنم درست باشه چشممون رو بر همه ي واقعيات ببنديم و مابه تفاوت 175 دلار و با پولي كه سنجش داره ميگيره حساب كنيم و هي آه بكشيم كه عجب شيادهايي هستند. باور كن اگر مجبور شي بري كشور ديگه فقط براي يك بار خواهي فهميد كه حضور اين آزمون در ايران نعمته با تمام كاستي هاش. ما هيچ كدوم از قشر پولدار نيستيم و همه براي اين آزمونها پولش رو با بدبختي جور ميكنيم. من بخاطر همين افزايش نرخ ها نتونستم براي يك تافل ديگه كه دلم ميخواست اقدام كنم. اما با تماس گرفتن و خراب كردن وجه ي يك ارگان شناخته شده هم فقط كار رو بر آيندگان سخت مي كردم.
در مورد جمله ي آخرم دوستاني كه نگران بودن سنتر باز نشده در ETS منظورم اينه كه ثبت نام هم بكنيد اگر برگزار نشه پولتون رو نميخوره و بر ميگردونه. من حدس ميزنم اينها پول به ETS‌حواله نكردند و ETS‌هم باز نكرده براشون. به همين خاطر فكر ميكنم اميدوار باشيم كه برگزار ميشه.ETS‌براش فرقي نداره يه سنتر يا يه فرد. اول پولشو ميگيره و بعد اقدام ميكنه. شادزي :rolleyes:

Royal2009
December 5th, 2012, 04:34 PM
در پاسخ به دوستانی که گفتند سنجش داره لطف می کنه و امتحان GRE برگزار می کنه باید عرض کنم، سازمان سنجش فقط داره وظیفشو انجام میده و کوتاهی هم میکنه سازمان سنجش یک موسسه دولتی و امورشی هست زیر مجموعه وزارت علوم وطبق قانون اساسی (!) هم وزارت علوم موظف هست هست بهترین شرایط علمی و اموزشی رو واسه ما فراهم کنه. ببخشید الان مگه ما چه چیزی کمتر از شهروند های ترکیه و ارمنستانو.. داریم که در کشورشون آزمون کامپیوتری جی ار یی برگزار میشه ولی اینجا نمیشه؟ و ما مجبوریم در سال فقط سه بار داخل امتحان بدیم که ازمون بهمن عملا به اکثر ددلاین ها نمی رسیم! سازمان سنجش نه تنها در برگزاری آزمون کامپیوتری شانی خالی کرده و ازخودش سلب مسسولیت کرده بلکه در برگزاری ازمون کاغذی هم شرایط برگزاری ازمونش استاندارد نیست.
سازمان و حتی وزرات علوم حتی باید این ازمون را در شهرهای بزرگ دیگه مانند تبریز ، شیراز ، مشهد و غیره برگزار کند تا اینهمه ملت مجبور نشوند بیان تهران.
ببخشید عصر علم هست و اگه مخالف پیشرفت علم هستند نه تنها ازمون GRE بلکه تافل و هر ازمون بین المللی دیگر و جمع کنند که همه دنیا بفهمند ما در چه مملکتی گیر افتاده ایم و مسولین مربوطه نه تنها طبق قانون اساسی شرایط پیشرفت علمی شهرونداشو تامین نمی کنه بلکه مدام سنگ اندازی هم میکنند

maryam4312
December 5th, 2012, 04:54 PM
مريم عزيز من خودم با اينكه سنجش داره كمي بچه ها رو شارژ ميكنه موافقم. اما هر چي دو دو تا چهار تا كردم ديدم خودي بخوره از عرب خيلي بهتره. شما هم داري احساسي صحبت ميكنيد چون عصباني هستيد. سنجش در بهترين حالت آيا به اين اعتراضات شما اهميتي ميده؟ خيلي بهش فشار بياد جمعش ميكنه بره. ضمنا سنجش داره پول اضافه ميگيره چون حتما با خودش حساب ميكنه اينكه رفته مذاكره كرده شما رو از سفر به دبي تركيه و ... نجات داده حالا يه مقدار بيشتر براي آزمون ميگيره.من ميدونم اين اضافه گرفتن يك تصميم فردي نيست و تو جيب كسي نميره. فوقش ميخوان به ساختمونشون يه سرو ساماني بدن. شما اينجوري فكر كن. باور كنيد اگر سنجش جمع شه اصفهان هم پشت بندشه .چون سنجش از نظر ETS‌يك مرجع معتبر اين كشو هست و اگر اون نتونه امانت دار خوب باشي دليلي نداره زير مجموعه بتونند. شما به اين فكر كن كه اگر اين آزمون خدايي نا خواسته از ايران بره چند نفر جوون كلا بايد آرزوهاشون رو بريزند دور. هيچكس نميگه شما اشتباه ميكنيد يا حرفتون غلطه. من ميگم مثل بالا رفتن دلار كه تحملش كرديم بايد با اين شرايط ساخت و باز هم قدردان بود. انها در مورد انتقال پول مشكل دارند و اينكه در اين شرايط متقبل شدن برگزار كنند جاي تشكر داره. ما يك ايميل به ETS‌ميزنيم 10 روز چشم به در ميمونيم خبري شه كلي حرص ميخوريم. يه ثبت نام ساده ميخواهيم انجام بديم هزار جور به در وديوار ميزنيم يه كارت گير بياريم با دلاري 3600 يا يكي اونطرف با كلي منت برامون ثبت نام كنه و هزار جور بدبختي رو ميكشيم. حالا اين سازمان تو همين اوضاع بايد براي چند هزار نفر آزمون برگزار كنه سنتر آماده كنه. پول حواله كنه و هزار جور گرفتاري داره. بنظر من اگه اينجا جاي ديگه بود حقيقتا حق نداشتن با بيش از 175 دلار تمومش كنند اما اينجا با اين همه گير واقعا براي سنجش 175 دلار تموم شه انصافه؟‌شما اينجوري فرض كن اون 175 دلار مال يكيه كه سنترش عين آب خوردن پول از بانك ميريزه . هزار تا مانع كه سر راه نداره هيچ بهش كمك هم ميشه .آيا سنجش داره بي دردسر اين كارا رو براي ما انجام ميده؟ فكر نميكنم. و فكر نميكنم درست باشه چشممون رو بر همه ي واقعيات ببنديم و مابه تفاوت 175 دلار و با پولي كه سنجش داره ميگيره حساب كنيم و هي آه بكشيم كه عجب شيادهايي هستند. باور كن اگر مجبور شي بري كشور ديگه فقط براي يك بار خواهي فهميد كه حضور اين آزمون در ايران نعمته با تمام كاستي هاش. ما هيچ كدوم از قشر پولدار نيستيم و همه براي اين آزمونها پولش رو با بدبختي جور ميكنيم. من بخاطر همين افزايش نرخ ها نتونستم براي يك تافل ديگه كه دلم ميخواست اقدام كنم. اما با تماس گرفتن و خراب كردن وجه ي يك ارگان شناخته شده هم فقط كار رو بر آيندگان سخت مي كردم.
در مورد جمله ي آخرم دوستاني كه نگران بودن سنتر باز نشده در ETS منظورم اينه كه ثبت نام هم بكنيد اگر برگزار نشه پولتون رو نميخوره و بر ميگردونه. من حدس ميزنم اينها پول به ETS‌حواله نكردند و ETS‌هم باز نكرده براشون. به همين خاطر فكر ميكنم اميدوار باشيم كه برگزار ميشه.ETS‌براش فرقي نداره يه سنتر يا يه فرد. اول پولشو ميگيره و بعد اقدام ميكنه. شادزي :rolleyes:
به مرگ گرفتنمون که به تب راضی بشیم!!!
موافق نیستم و فکر نمیکنم سنجش لطفی به ما میکنه!
انقدر چشممونو روی هر ظلمی بستیم و تحمل کردیم که الان اینه وضعمون :) حتی حقوقمون رو هم نمیدونیم چه برسه به مطالبه ش

abolfazl.paniz
December 5th, 2012, 10:23 PM
در پاسخ به دوستانی که گفتند سنجش داره لطف می کنه و امتحان GRE برگزار می کنه باید عرض کنم، سازمان سنجش فقط داره وظیفشو انجام میده و کوتاهی هم میکنه سازمان سنجش یک موسسه دولتی و امورشی هست زیر مجموعه وزارت علوم وطبق قانون اساسی (!) هم وزارت علوم موظف هست هست بهترین شرایط علمی و اموزشی رو واسه ما فراهم کنه. ببخشید الان مگه ما چه چیزی کمتر از شهروند های ترکیه و ارمنستانو.. داریم که در کشورشون آزمون کامپیوتری جی ار یی برگزار میشه ولی اینجا نمیشه؟ و ما مجبوریم در سال فقط سه بار داخل امتحان بدیم که ازمون بهمن عملا به اکثر ددلاین ها نمی رسیم! سازمان سنجش نه تنها در برگزاری آزمون کامپیوتری شانی خالی کرده و ازخودش سلب مسسولیت کرده بلکه در برگزاری ازمون کاغذی هم شرایط برگزاری ازمونش استاندارد نیست.
سازمان و حتی وزرات علوم حتی باید این ازمون را در شهرهای بزرگ دیگه مانند تبریز ، شیراز ، مشهد و غیره برگزار کند تا اینهمه ملت مجبور نشوند بیان تهران.
ببخشید عصر علم هست و اگه مخالف پیشرفت علم هستند نه تنها ازمون GRE بلکه تافل و هر ازمون بین المللی دیگر و جمع کنند که همه دنیا بفهمند ما در چه مملکتی گیر افتاده ایم و مسولین مربوطه نه تنها طبق قانون اساسی شرایط پیشرفت علمی شهرونداشو تامین نمی کنه بلکه مدام سنگ اندازی هم میکنند

دقیقا درست میفرمایید رویال جان سازمان سنجش فقط و فقط داره وظیفش رو انجام میده و کوتاهی هم میکنه شورش رو هم در آورده اون وقت اینجا....

mahsa_re
December 6th, 2012, 01:51 AM
می دونم که جای این گونه بحث ها تو این تاپیک نیست ولی متاسفانه ما تو مملكتي زندگي مي كنيم كه مردمش به جاي حل مشكلات به بهترين شكل خودشون رو با اون مشكل وفق مي دن و در صدد حل اون نيستن،من اتفاقا جزو کسایی هستم که به راحتی اون 900 هزار تومان رو می تونستم بدم ولی واقعااا پول مفت دادن به این سنجش برای من یکی قابل قبول نیست کمی هم به فکر کسایی باشیم که نمی تونن این پول رو بدن و اینجا هم شانس پولدارها بیشتر می شه باز !! سنجش هيچ لطفي به ما نمي كنه دقيقا وظيفشه،مملكتي درست كردن كه ما نه تنها براي همه چي بلكه براي يه امتحان ساده هم حسرت بخوريم،سايمون جان اين دولت كي به حال مردم دلش سوخته كه حالا بار دومش باشه!!!!!، تركيه شير خوب توليد مي كنه كه روز به روز مردمش رو سالم و نسل جدیدش رو قد بلندتر كنه اونوقت ايران آب و وايتكس مي ريزه تو شيرش و پارازيت مي ندازه به جون ملت .... اينا دلشون براي سلامتي و جون ماها نمي سوزه اونوقت براي یه امتحان ساده بسوزه!! در هر صورت من مخالف اعتراض هستم که منجر به برداشتن این امتحان بشه و قصدم از تلفنی که زدم فقط این بود که دلیل باز نشدن ETS رو بدونم و بهشون بگم که ما نیاز داریم که ETS باز بشه تا به خاطر نواسانات نرخ دلار و ...... هزینه بیشتری رو ندیم
خیلی احماقانه هست که سیاست و .. مانعی بر سر راه تحصیلات بشه امریکا همچین اشتباهی رو نکرده و نخواهد کرد
دوستان اگر کسی بازهم از ETS یا سنجش خبری گرفت لطفا اطلاع بده ممنون

der
December 6th, 2012, 03:07 PM
نگران ETS بودم ... ما که سنجش ثبت نام کردیم ... یه جا فکر کنم نوشته تو ETS آزمون 9 فوریه در ایران توی جدول زمانیشون بود ... حالا اینکه چرا باز نکزدن هنوز ثبت نام ETS رو خدا میدونه ...

OMID-313
December 6th, 2012, 03:25 PM
دوستان من به همه کشورها که نگاه میکردم ، همه شان را برای 9 فوریه نوشته seats available
حتی کشورهایی که اسمش هم به گوشم نخورده بود available بودن و یا حتی سوریه با این اوضاعش !!!

silbermond
December 6th, 2012, 06:58 PM
خوب الان یعنی تکلیف ما چیه؟هیچ خبری از ETS نیست؟دلارم که داره گرون میشه همش!:(

soor98
December 7th, 2012, 12:56 AM
بچه ها لطفا زیاد احساساتی نشید و اگر هم میخواییم حقمون را بگیریم باید از سنجش بگیریم. به ETS زنگ زدن و وجهه اینجا را خراب تر کردن از اینی که هست فوقش اینه که ETS کلا امتحان را لغو میکنه و باید کلی بیشر هزینه کنیم بریم افغانستان امتحان بدیم!!! میدونید که یک افغانی( واحد پول افغانستان) چند تومنه؟!!! الان وضعیت آیلتس را ببینید که چقدر از همین بچه های فروم نمیتونند برند خارج و تهران آیلتس هم پر شده! باور کنین ایران برگزار نکنه خیلی خیلی واسمون بد میشه، خود راه و شب خوابیدن توی راه مثلا و مکان امتحان را پیدا کردن و ... خودش کلی استرسه که روی نمره تاثیر زیادی میگذاره.

simon
December 7th, 2012, 03:21 PM
بچه ها لطفا زیاد احساساتی نشید و اگر هم میخواییم حقمون را بگیریم باید از سنجش بگیریم. به ETS زنگ زدن و وجهه اینجا را خراب تر کردن از اینی که هست فوقش اینه که ETS کلا امتحان را لغو میکنه و باید کلی بیشر هزینه کنیم بریم افغانستان امتحان بدیم!!! میدونید که یک افغانی( واحد پول افغانستان) چند تومنه؟!!! الان وضعیت آیلتس را ببینید که چقدر از همین بچه های فروم نمیتونند برند خارج و تهران آیلتس هم پر شده! باور کنین ایران برگزار نکنه خیلی خیلی واسمون بد میشه، خود راه و شب خوابیدن توی راه مثلا و مکان امتحان را پیدا کردن و ... خودش کلی استرسه که روی نمره تاثیر زیادی میگذاره.
چه عجب يكي منو فهميد. اشك شوق تو چشام جمع شده.;) خدا خيريت بده . بگو چه خفتي داره ادم مجبورشه براي آزمون بره اين طرف اونطرف.امنيتش، هزينش ؛ غربتش ؛ و... اميدوارم همين روزا زود باز شه همه از نگراني در بياييد. دل سيمون روشنه .شادزي :rolleyes:

Elham201
December 7th, 2012, 06:14 PM
سلام به دوستان
می خواستم ببینم فرق ثبت نام از سایت سازمان سنجش با سایت ای تی اس چیه؟ البته می دونم که ار لحاظ هزینه متفاوته! ولی همونجور که دوستان گفتن تو ای تی اس زده جا خالی نیست !! من الان رفتم فرم سایت سازمان سنجش رو پر کردم قیمت رو زده بود 621 هزار تومن!! از طرفی سایت ای تی اس هم اینجوریه!! یکی منو راهنمایی کنه چی کار کنم سازمان سنجش پول واریز کنم یا نه؟ پر نشه !! :( ممنون

simon
December 7th, 2012, 06:42 PM
سلام به دوستان
می خواستم ببینم فرق ثبت نام از سایت سازمان سنجش با سایت ای تی اس چیه؟ البته می دونم که ار لحاظ هزینه متفاوته! ولی همونجور که دوستان گفتن تو ای تی اس زده جا خالی نیست !! من الان رفتم فرم سایت سازمان سنجش رو پر کردم قیمت رو زده بود 621 هزار تومن!! از طرفی سایت ای تی اس هم اینجوریه!! یکی منو راهنمایی کنه چی کار کنم سازمان سنجش پول واریز کنم یا نه؟ پر نشه !! :( ممنون

راستش اين مورد تا حالا اتفاق نيوفتاده بود . بگم صبر كن فردا ETS‌اصلا باز نكنه به خياله اينكه ديگه ثبت ناميها رو سنجش زحمتشو كشيده.بگم ثبت نام كن كه مجبوري يه مبلغي بيشتر به سنجش هزينه بدي. بايد خودت تصميم بگيري كه مسئوليتشم گردن خودت باشه. اگر زياد دل و دماغ ريسك و نداري برو سنجش خيال خودتم راحت كن. در هر صورت اينجوري ضرري توش نيست . اما اگر اهل ريسكي ميتوني اميد داشته باشي با توجه به اقدام عجيب سنجش ETS هم بزودي از خر شيطون پياده ميشه باز ميكنه تاريخ آزمون رو ولي اگر باز نكرد تاريخ رو اون زمان ديگه دردسير پول گرفتن از سنجش نداري از يه نظرم ممكنه ضرر كني كه بگه همونا كه سنجش داده بهم ملاكه. بازم با خودته. شادزي :rolleyes:

mamali66
December 7th, 2012, 09:17 PM
بچه ها بالاخره ETS باز کرد یا نه؟ عجب شانسی داریما، یه بار اومدیم تو زندگیمون زرنگی کنیم یه چیزی برامون مجانی دربیاد :|

DELTA08
December 8th, 2012, 10:08 AM
سلام دوستان.برای ثبت نام،اون قسمتی که آدرسمونو میپرسه واسه چیه؟واسه اینه که کارنامه به اون آدرس ارسال شه؟

hnokande
December 8th, 2012, 10:15 AM
دقیقا درست میفرمایید رویال جان سازمان سنجش فقط و فقط داره وظیفش رو انجام میده و کوتاهی هم میکنه شورش رو هم در آورده اون وقت اینجا....

دوستاني که ميگن سازمان سنجش داره لطف ميکنه از نظر من منظورشون اينه که سازمان سنجش هيچ وظيفه‌اي نداره که اين آزمون رو برگزار کنه. يعني کاملا قانوني و درسته که ايران کشوري باشه که در اون GRE برگزار نميشه (که صد البته اين به ضرر ماهاست و مخصوصا به ضرر کسايي مثل من که با اين وضع دلار به سختي پولش رو جور ميکنن پولدارها که راحت ميتونن برن خارج امتحان بدن) اما نکته اينجاست که وقتي سازمان سنجش اعلام ميکنه که اين امتحان رو برگزار ميکنه و داره بابتش هزينه ميگيري مسئوله در قبال درست برگزار شدن، استاندارد بودن و تمامي مسائل مربوط به اون.
من با دوستاني که ميگن اعتراض نکنيم به اين دليل موافقم که کشور ما در شرايطي قرار داره که هيچ کشوري علاقه‌اي به ادامه هيچ گونه رابطه‌اي باهاش نداره براي همين به راحتي اگه ببينه مرکزش تو ايران واسش دردسر درست ميکنه مجوزش رو لغو ميکنه و بازم براي ما قشر بدبخت (با عرض معذرت) بد ميشه همينجوري تمام راه‌هاي نجات رو برا خودمون ميبنديم. ولي اگه کشورمون تو وضع ديگه‌اي بود من خودم اولين نفر بودم که اعتراض ميکردم.

smonabav
December 8th, 2012, 11:50 AM
سلام دوستان.برای ثبت نام،اون قسمتی که آدرسمونو میپرسه واسه چیه؟واسه اینه که کارنامه به اون آدرس ارسال شه؟

بله دوست من، اون آدرسی است که یک نسخه از کارنامه کاغذی رو به اون آدرس میفرستند.

torkanturk
December 8th, 2012, 12:52 PM
دوستاني که ميگن سازمان سنجش داره لطف ميکنه از نظر من منظورشون اينه که سازمان سنجش هيچ وظيفه‌اي نداره که اين آزمون رو برگزار کنه. يعني کاملا قانوني و درسته که ايران کشوري باشه که در اون GRE برگزار نميشه (که صد البته اين به ضرر ماهاست و مخصوصا به ضرر کسايي مثل من که با اين وضع دلار به سختي پولش رو جور ميکنن پولدارها که راحت ميتونن برن خارج امتحان بدن) اما نکته اينجاست که وقتي سازمان سنجش اعلام ميکنه که اين امتحان رو برگزار ميکنه و داره بابتش هزينه ميگيري مسئوله در قبال درست برگزار شدن، استاندارد بودن و تمامي مسائل مربوط به اون.
من با دوستاني که ميگن اعتراض نکنيم به اين دليل موافقم که کشور ما در شرايطي قرار داره که هيچ کشوري علاقه‌اي به ادامه هيچ گونه رابطه‌اي باهاش نداره براي همين به راحتي اگه ببينه مرکزش تو ايران واسش دردسر درست ميکنه مجوزش رو لغو ميکنه و بازم براي ما قشر بدبخت (با عرض معذرت) بد ميشه همينجوري تمام راه‌هاي نجات رو برا خودمون ميبنديم. ولي اگه کشورمون تو وضع ديگه‌اي بود من خودم اولين نفر بودم که اعتراض ميکردم.
دوست عزیز به طور کاملا هوشمندانه مساله رو گفتید...
دوستان فک میکنن اونایی که میگن سنجش لطف میکنه یعنی نوکر سنجشن...دوستان تو این خراب شده وظیفه معنایی نداره و خیلی خیلی وقته که خاصیتش رو از دست داده...
در ضمن همینطور که این دوستمون گفتن اعتراض راه و روشی دارد و وبنویسی اینا هم هیچ فایده ای نداره...
خلاصه کنم:تا هستیم همینی هست که هست
موفق و سربلند و قرمز باشید

DELTA08
December 8th, 2012, 05:51 PM
بله دوست من، اون آدرسی است که یک نسخه از کارنامه کاغذی رو به اون آدرس میفرستند.

ممنونم.اگه آدرس ایران بدم کارنامه میاد یا اینکه حتما باید یه آدرس خارج از کشور بدم؟

smonabav
December 8th, 2012, 06:10 PM
ممنونم.اگه آدرس ایران بدم کارنامه میاد یا اینکه حتما باید یه آدرس خارج از کشور بدم؟

آدرس هر جا رو بدی، میره همون جا دوست من، ایران / خارج

hamid_sh_kh
December 9th, 2012, 09:39 AM
سلام دوستان اگه میشه بگید این اختلاف قیمت ets با سنجش چقدره مگه؟؟؟2-gre تو ایران محدودیت ثبت نام نداره؟؟یعنی مثل ielts ظرفیتش پر نمیشه؟؟3-deadline تا کیه؟؟

der
December 9th, 2012, 07:39 PM
سلام دوستان اگه میشه بگید این اختلاف قیمت ets با سنجش چقدره مگه؟؟؟2-gre تو ایران محدودیت ثبت نام نداره؟؟یعنی مثل ielts ظرفیتش پر نمیشه؟؟3-deadline تا کیه؟؟
سلام
1- 175 دلار و 621000 تومان ... خودتون با توجه به قیمت روز دلار اختلاف رو محاسبه بفرمایین
2- نه ظرفیت نداره ولی تا ددلاین ثبت نام کنید حتما
3- طبق اعلام سازمان سنجش 25 دسامبر ساعت 2 بعد از ظهر

diana_dehqan
December 9th, 2012, 10:11 PM
سلام
با این حساب که تو سایت ets زده حتما باید از طریق سنجش ثبتنام کرد؟:(
ممکنه ets باز شه؟

hnokande
December 10th, 2012, 01:26 PM
سلام دوستان
من موقع ثبت نام واسه آزمون فوريه يه مشکلي پيدا کردم تو مرحله فرآيند تکميل ثبت نام خطا داد که سرور بانک مشکل پيدا کرده. الان هم پول از حسابم کم شده و هم ثبت‌نام نشدم از طرفي وقتي وارد ميشم تا مثلا دوباره ثبت نام کنم خطا ميده که يا قبلا ثبت‌نام قطعي کرديد و تو پروفايلتون هست (که اين طور نيست) يا تلاش ناموفق واسه ثبت نام داشتيد که نتيجه قطعي اش معلوم نيست.
خواهش ميکنم اگه کسي ميدونه بايد چي کار کنم زود بگه. ممنون از کمکتون

hnokande
December 10th, 2012, 02:22 PM
سلام دوستان
من موقع ثبت نام واسه آزمون فوريه يه مشکلي پيدا کردم تو مرحله فرآيند تکميل ثبت نام خطا داد که سرور بانک مشکل پيدا کرده. الان هم پول از حسابم کم شده و هم ثبت‌نام نشدم از طرفي وقتي وارد ميشم تا مثلا دوباره ثبت نام کنم خطا ميده که يا قبلا ثبت‌نام قطعي کرديد و تو پروفايلتون هست (که اين طور نيست) يا تلاش ناموفق واسه ثبت نام داشتيد که نتيجه قطعي اش معلوم نيست.
خواهش ميکنم اگه کسي ميدونه بايد چي کار کنم زود بگه. ممنون از کمکتون

دوستان پس از 24 ساعت اضطراب پول برگشته به حساب ولي سنجش اجازه ثبت نام مجدد نميده ميگه تراکنش ناموفق داشتيد. به نظرتون چي کار کنم؟؟؟؟؟

der
December 11th, 2012, 01:11 AM
دوستان پس از 24 ساعت اضطراب پول برگشته به حساب ولي سنجش اجازه ثبت نام مجدد نميده ميگه تراکنش ناموفق داشتيد. به نظرتون چي کار کنم؟؟؟؟؟

نکنه باز دارن مبلغش رو تغییر میدن ؟...
هفته ی پیش که من داشتم ثبت نام میکردم هم همینجوری میشد ... فرداش یه دفعه از 555000 تومان تبدیل به 621000 تومان شد ...
امیدوارم این دفعه اینجوری نشه
معمولا تراکنش ناموفق درگاه اینترنتی تا ساعت و نیم بعد پول رو برگشت میده و تراکنش ناموفق بین بانکی تا 72 ساعت پول رو برگشت میده ...
من الان نگران ثبت نام شدم کاملا ...
دوستان دیگه این مشکل رو نداشتن ؟ اگه کسی تجربه ی مشابه داره ممنون میشم به اشتراک بذارین ...

hebrown
December 11th, 2012, 09:51 AM
من دارم از سایت سنجش ثبت نام میکنم. این
Confirmation Number رو از کجا باید بگیرم؟؟؟

DKa
December 11th, 2012, 11:54 AM
اسم و فامیل رو با حروف بزرگ یا کوچیک نوشتن تاثیری داره؟ من تو پروفایل سنجش فامیلم رو کلاٰ با حروف بزرگ نوشتم ( آخه تو پاسپورت که اینطوریه!!) ایرادی پیش نمیاد؟

smonabav
December 11th, 2012, 03:08 PM
اسم و فامیل رو با حروف بزرگ یا کوچیک نوشتن تاثیری داره؟ من تو پروفایل سنجش فامیلم رو کلاٰ با حروف بزرگ نوشتم ( آخه تو پاسپورت که اینطوریه!!) ایرادی پیش نمیاد؟

نه دوست من، مشکلی نیست و case sensitive نمیباشد :) فقط هر جوری که اینجا (سنجش) وارد کردی مشخصات رو در ETS هم باید عینا همونجوری وارد کنی (در زمان ساخت پروفایل)

shahla_em
December 11th, 2012, 03:52 PM
بچه ها

کسایی که تجربه دارن بگن برای ثبت نام gre بهمن تا کی جای خالی میمونه ؟
یعنی تا کی نهایتا باید ثبت نام کنم؟

ahmadrezaamin
December 11th, 2012, 04:11 PM
بچه ها

کسایی که تجربه دارن بگن برای ثبت نام gre بهمن تا کی جای خالی میمونه ؟
یعنی تا کی نهایتا باید ثبت نام کنم؟

دوست عزیز امتحان GRE مثل TOEFL یا IELTS نست که جا پر بشه و حتی تا یک هفته به تاریخ آزمون هم می تونید ثبت نام کنید اما باید پول بیشتری برای ثبت نام بپردازید. سنجش برای امتحان بهمن فقط تا 25 دسامبر یعنی 2 هفته دیگه ثبت نام می کنه و بعد از اون اگه ثبت نام نکردید باید صبر کنید تا نزدیک آزمون که به صورت استند بای ثبت نام کنید.

shahla_em
December 11th, 2012, 04:14 PM
دوست عزیز امتحان GRE مثل TOEFL یا IELTS نست که جا پر بشه و حتی تا یک هفته به تاریخ آزمون هم می تونید ثبت نام کنید اما باید پول بیشتری برای ثبت نام بپردازید. سنجش برای امتحان بهمن فقط تا 25 دسامبر یعنی 2 هفته دیگه ثبت نام می کنه و بعد از اون اگه ثبت نام نکردید باید صبر کنید تا نزدیک آزمون که به صورت استند بای ثبت نام کنید.

ممنون فقط این تاریخی که گفتید رو مطمئنید؟

کجا نوشته؟

ahmadrezaamin
December 11th, 2012, 04:18 PM

کجا نوشته؟

از این لینک چک بفرمایید.
http://ets.sanjesh.org/GRE/HowToRegister.aspx

smonabav
December 11th, 2012, 04:19 PM

کجا نوشته؟

دوست من، یک نگاه به سایت سنجش (http://ets.sanjesh.org/GRE/HowToRegister.aspx) می انداختید، حتما این تاریخ رو میدید.

hebrown
December 11th, 2012, 05:59 PM

smonabav
December 11th, 2012, 06:45 PM
من دارم از سایت سنجش ثبت نام میکنم. این Confirmation Number رو از کجا باید بگیرم؟؟؟

خودش آخرش میده بهتون، confirmation رو...

OMID-313
December 11th, 2012, 07:36 PM
سلام دوستان
بالاخره خبری نشد از این ETS !؟ آخه تا کی صبر کنیم !!!!!؟
من به ETS ایمیل زدم و پرسیدم که آیا کلا آزمون در ایران برگزار خواهد شد یا نه ؛ ولی هنوز جوابم را ندادند
آخه چرا اینطور شده وضعیت !!؟

ferisheri
December 11th, 2012, 10:42 PM
سلام دوستان
بالاخره خبری نشد از این ETS !؟ آخه تا کی صبر کنیم !!!!!؟
من به ETS ایمیل زدم و پرسیدم که آیا کلا آزمون در ایران برگزار خواهد شد یا نه ؛ ولی هنوز جوابم را ندادند
آخه چرا اینطور شده وضعیت !!؟

منم از اون هفته تا حالا چند بار بهشون ایمیل زدم. دفعه اول بعد دو سه روز که جواب دادن, ِ آدرس وبسایتشون رو داده که شما برید از لیست کشورها تاریخ ها رو چک کنید( همون لیستی که خیلی وقته تاریخ ها رو دادن)!!!!!!!!! دوباره بهشون ایمیل زدم میگم من چک کردم اسم ایران هست ولی وقتی میخام واسه ایران ثبت نام کنم زده NO SEATS AVAILABLE!!!!! ولی واسه بقیه کشورها رو باز کردید، موضوع چیه؟؟؟
بعد چند روز دوباره امروز ایمیلم رو فرستادم، الان رفتم میبینم اینو جواب داده:

Regarding your inquiry

Please be advised the GRE Subject exam is only given during our November administration in India. If you would like to test for the upcoming Subject Exam date, you may test at the testing centers in surrounding areas

همینطور موندم با این جوابشون, من دقیقا اسم ایران با تاریخ و GENERAL رو bold کرده بودم، چه جوری دیده INDIA خدا میدونه!!!!!
یعنی Writing ها رو هم همینطور تصحیح میکنن؟؟؟؟؟؟؟ اینا که حالشون بدتر از ماست:)

به هر حال دوباره ایمیل زدم و ایندفعه ایران رو خیلی بزرگ نوشتم امیدوارم ببینه.
اگه بتونم شاید یه زنگ بزنم بهشون!!!!

YMB
December 11th, 2012, 10:46 PM

دوست عزیز اگر شما مستقیم از طریق سایت سنجش دارید در آزمون ثبت نام میکنید نیازی به Confirmation Code ندارید. شما پس از ساخت یک پرونده و بارگذاری عکس باید آزمون رو مشخص کنید و هزینه رو با استفاده از کارتهای شتاب پرداخت کنید. در انتها هم سنجش به شما یک کد رهگیری میده و ثبت نام شما به پایان میرسه.
Confirmation Code مربوط به کسانی هست که مستقیم از طریق ETS و با استفاده از کارت های اعتباری VISA یا MasterCard در آزمون GRE مرکز ستجش ثبت نام کردن و با ساخت یک پرونده در سنجش و وارد کردن Confirmation Code ای که از ETS گرفتن، ثبت نام اشون رو به پایان میرسونند.

simon
December 11th, 2012, 10:50 PM
منم از اون هفته تا حالا چند بار بهشون ایمیل زدم. دفعه اول بعد دو سه روز که جواب دادن, ِ آدرس وبسایتشون رو داده که شما برید از لیست کشورها تاریخ ها رو چک کنید( همون لیستی که خیلی وقته تاریخ ها رو دادن)!!!!!!!!! دوباره بهشون ایمیل زدم میگم من چک کردم اسم ایران هست ولی وقتی میخام واسه ایران ثبت نام کنم زده NO SEATS AVAILABLE!!!!! ولی واسه بقیه کشورها رو باز کردید، موضوع چیه؟؟؟
بعد چند روز دوباره امروز ایمیلم رو فرستادم، الان رفتم میبینم اینو جواب داده:

Regarding your inquiry

Please be advised the GRE Subject exam is only given during our November administration in India. If you would like to test for the upcoming Subject Exam date, you may test at the testing centers in surrounding areas

همینطور موندم با این جوابشون, من دقیقا اسم ایران با تاریخ و GENERAL رو bold کرده بودم، چه جوری دیده INDIA خدا میدونه!!!!!
یعنی Writing ها رو هم همینطور تصحیح میکنن؟؟؟؟؟؟؟ اینا که حالشون بدتر از ماست:)

به هر حال دوباره ایمیل زدم و ایندفعه ایران رو خیلی بزرگ نوشتم امیدوارم ببینه.
اگه بتونم شاید یه زنگ بزنم بهشون!!!!

فكر كنم شما منظورشون رو خوب در نيافتي. اينطور كه بوش مياد ميخوان بري هنديا كشورهاي اطراف براي آزمون . با توجه به قسمتي كه هاي لايت كردم نظرشون اينه كه بهتره بريد نواحي اطرافتون كه برگزار ميشه. من از اين جواب اين رو برداشت كردم نه اون چيزي كه شما برداشت كردي;) اما اميدوارم كه سنجش زودتر باهاشون توافق كنه چون ممكنه اين وسط يه عده كه عجولتر يا نگران تر هستند برن كشورهاي اطراف اقدام كنند. شادزي :rolleyes:

hebrown
December 11th, 2012, 10:56 PM
دوست عزیز اگر شما مستقیم از طریق سایت سنجش دارید در آزمون ثبت نام میکنید نیازی به Confirmation Code ندارید. شما پس از ساخت یک پرونده و بارگذاری عکس باید آزمون رو مشخص کنید و هزینه رو با استفاده از کارتهای شتاب پرداخت کنید. در انتها هم سنجش به شما یک کد رهگیری میده و ثبت نام شما به پایان میرسه.
Confirmation Code مربوط به کسانی هست که مستقیم از طریق ETS و با استفاده از کارت های اعتباری VISA یا MasterCard در آزمون GRE مرکز ستجش ثبت نام کردن و با ساخت یک پرونده در سنجش و وارد کردن Confirmation Code ای که از ETS گرفتن، ثبت نام اشون رو به پایان میرسونند.
بار اول از ETS ثبت نام کردم.اینبار میخوام از sanjesh ثبت نام کنم و ازم Confirmation Code میخواد.حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟باید Confirmation Code ازمون قبلی رو دوباره استفاده کنم؟یا اینکه پروفایل جدید بسازم؟

OMID-313
December 11th, 2012, 11:03 PM
فكر كنم شما منظورشون رو خوب در نيافتي. اينطور كه بوش مياد ميخوان بري هنديا كشورهاي اطراف براي آزمون . با توجه به قسمتي كه هاي لايت كردم نظرشون اينه كه بهتره بريد نواحي اطرافتون كه برگزار ميشه. من از اين جواب اين رو برداشت كردم نه اون چيزي كه شما برداشت كردي;) اما اميدوارم كه سنجش زودتر باهاشون توافق كنه چون ممكنه اين وسط يه عده كه عجولتر يا نگران تر هستند برن كشورهاي اطراف اقدام كنند. شادزي :rolleyes:

فکر کنم حق با شماست ؛ خدا بهمون رحم کنه !!

stud2012
December 11th, 2012, 11:06 PM
دوستان به نظر من برای ثبت نام فعلا دست نگهدارید.
من الان به ets زنگ زدم و حدود 40 دقیقه داشتم صحبت می کردم. برای اینکه به قول دوستان اعتبار سازمان سنجش خراب نشه ، اسمی از سنجش هم نیاوردم.
اول پرسیدم که من میخوام ببینم توی ایران برای فوریه امتحانی برگزار میشه یا نه. رفت چک کرد و اومد و گفت آره. گفتم پس چرا سایتو باز نمیکنید. گفت برم بپرسم از سوپروایزرم، برگشت گفت سایت no seats available هست یعنی پر شده. گفتم اصلا باز نشده ، چطوری پر شده؟ گفت شاید مشکل سایت هست، میخوای وصل کنم به prometric (سازمانی هست که مسئول registration آزمونای ets هست) ؟ منم گفتم آره، بعد برگشت گفت برای منطقه شما شماره ای نیست که وصل کنم. گفتم من پس چیکار کنم؟ چرا میگید امتحان هست ولی ثبت نام نمیکنید؟ گفت بزار دوباره از سوپروایزرم بپرسم. رفت بعد از ده دقیقه برگشت گفت میتونی صبر کنی بازم ؟چون مشکلی پیش اومده!!!! بعد رفت و دوباره چند دقیقه بعد اومد گفت ما معذرت میخواییم که اطلاعات اشتباه بهت دادیم، دوباره چک کردیم و دیدیم که توی ایران در اون تاریخ امتحانی برگزار نمیشه!!!!! آخرشم گفت برو کشورای دیگه امتحان بده!!!!!!!
دوستان من قبلا ایمیل هم زده بودم. ایمیل فایده نداره. خواهشا شما هم زنگ بزنید. نتیجرو بیاید بگید که یه فکری به حال خودمون بکنیم. لطفا همین امروز و فردا هم بزنید قبل از اینکه خیلی دیر بشه.
ممنون.

ferisheri
December 11th, 2012, 11:06 PM
جواب ایملمو دادن چه سریع!!!! فکر کنم خشونت اعمال شده تو ایمیلم جواب داد :)

Regarding your inquiry:
At this time, seats are not yet available for registration for test dates in 2013. Please check the online registration system on a regular basis for updates to test availability in your area.
I hope this information is helpful.

بازم درست جواب نداده، من که درست نمیفهمم منظورش چیه!! اگه شما فهمیدین به ما هم بگین!!!!
آخه مگه الان برای کشورهای دیگه ثبت نام نمیکنن چرا میگه واسه 2013 باز نیست؟؟ شاید هم منظورش واسه ایرانه!!! من که گیج شدم؛ دارم شک میکنم به اینکه ایمیل رو به آدرس درست میفرستم یا نه!!!!!

amir110
December 11th, 2012, 11:13 PM
جواب ایملمو دادن چه سریع!!!! فکر کنم خشونت اعمال شده تو ایمیلم جواب داد :)

Regarding your inquiry:
At this time, seats are not yet available for registration for test dates in 2013. Please check the online registration system on a regular basis for updates to test availability in your area.
I hope this information is helpful.

بازم درست جواب نداده، من که درست نمیفهمم منظورش چیه!! اگه شما فهمیدین به ما هم بگین!!!!
آخه مگه الان برای کشورهای دیگه ثبت نام نمیکنن چرا میگه واسه 2013 باز نیست؟؟ شاید هم منظورش واسه ایرانه!!! من که گیج شدم؛ دارم شک میکنم به اینکه ایمیل رو به آدرس درست میفرستم یا نه!!!!!

دوست عزیز بسیار واضحه: میگه الان سیت برای ثبت نام سال 2013 در دسترس نیست، مرتب چک کنید تا وقتی که در منطقه ی شما بیاد در دسترس (آپ دیت بشه) قرار بگیره.

ferisheri
December 11th, 2012, 11:24 PM
منم اینو فهمیدم!!!! ولی خوب چرا با ابهام حرف میزنه؟؟؟؟ فکر کنم روشون نمیشه مستقیم به ما بگن که نمیخان امتحان برگزار کنن!!!!!!!!!!:((((
واسه همه کشورها بازه برای ما باید update بشه:mad:

stud2012
December 11th, 2012, 11:33 PM
دوست عزیز خواهشا اگه برای شما هم امکانش هست زنگ بزنید و سوالتونو بپرسید. من واقعا متوجه نمیشم چرا اونا میگن ما امتحان برگزار نمیکنیم اما سنجش همچنان ثبت نام میکنه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منم اینو فهمیدم!!!! ولی خوب چرا با ابهام حرف میزنه؟؟؟؟ فکر کنم روشون نمیشه مستقیم به ما بگن که نمیخان امتحان برگزار کنن!!!!!!!!!!:((((
واسه همه کشورها بازه برای ما باید update بشه:mad:

من الان به ets زنگ زدم و حدود 40 دقیقه داشتم صحبت می کردم. برای اینکه به قول دوستان اعتبار سازمان سنجش خراب نشه ، اسمی از سنجش هم نیاوردم.
اول پرسیدم که من میخوام ببینم توی ایران برای فوریه امتحانی برگزار میشه یا نه. رفت چک کرد و اومد و گفت آره. گفتم پس چرا سایتو باز نمیکنید. گفت برم بپرسم از سوپروایزرم، برگشت گفت سایت no seats available هست یعنی پر شده. گفتم اصلا باز نشده ، چطوری پر شده؟ گفت شاید مشکل سایت هست، میخوای وصل کنم به prometric (سازمانی هست که مسئول registration آزمونای ets هست) ؟ منم گفتم آره، بعد برگشت گفت برای منطقه شما شماره ای نیست که وصل کنم. گفتم من پس چیکار کنم؟ چرا میگید امتحان هست ولی ثبت نام نمیکنید؟ گفت بزار دوباره از سوپروایزرم بپرسم. رفت بعد از ده دقیقه برگشت گفت میتونی صبر کنی بازم ؟چون مشکلی پیش اومده!!!! بعد رفت و دوباره چند دقیقه بعد اومد گفت ما معذرت میخواییم که اطلاعات اشتباه بهت دادیم، دوباره چک کردیم و دیدیم که توی ایران در اون تاریخ امتحانی برگزار نمیشه!!!!! آخرشم گفت برو کشورای دیگه امتحان بده!!!!!!!
دوستان من قبلا ایمیل هم زده بودم. ایمیل فایده نداره. خواهشا شما هم زنگ بزنید. نتیجرو بیاید بگید که یه فکری به حال خودمون بکنیم. لطفا همین امروز و فردا هم بزنید قبل از اینکه خیلی دیر بشه.
ممنون.

ferisheri
December 11th, 2012, 11:43 PM
منم نمیفهمl!!!!!؟؟؟؟؟ به سنجش هم چند بار زنگ زدم همش اشغاله:mad: میخاستم بپرسم شما رو چه حساب دارین ثبت نام میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فردا سعی میکنم به ETS زنگ بزنم!!
ولی یه چیز واسم جالبه!!! اینجا دو دسته شدیم، یه عده دارن با وجود این حرفا هنوز تو سنجش ثبت نام میکنن و در مورد نحوه ثبت نام میپرسن بدون اینکه واسشون این قضیه سوال باشه که آیا اصلا امتحانی وجود خواهد داشت!!!!! یه عده دیگه هم دارن تو سرو کله خودشون میزنن که ببینن چرا ETS باز نکرده!!!!!

stud2012
December 11th, 2012, 11:51 PM
دقیقا!!!!!!
البته فقط بحث سنجش نیست. من به خود ets هم اطمینانی ندارم. یه آزمون تافل داشتم که خودشون کنسلش کردن و الان برای پس دادن پولش منو 5 ماه هست که دارن بازی میدن، در حدی که بی خیالش شدم. من شخصا تا مطمئن نشم که آزمونی وجود داره یا نه پول به حساب هیچکدوم نمیریزم.
لطفا اگه موفق به تماس با سنجش هم شدید حتما نتیجرو اینجا بذارید.
ممنون.

منم نمیفهمl!!!!!؟؟؟؟؟ به سنجش هم چند بار زنگ زدم همش اشغاله:mad: میخاستم بپرسم شما رو چه حساب دارین ثبت نام میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فردا سعی میکنم به ETS زنگ بزنم!!
ولی یه چیز واسم جالبه!!! اینجا دو دسته شدیم، یه عده دارن با وجود این حرفا هنوز تو سنجش ثبت نام میکنن و در مورد نحوه ثبت نام میپرسن بدون اینکه واسشون این قضیه سوال باشه که آیا اصلا امتحانی وجود خواهد داشت!!!!! یه عده دیگه هم دارن تو سرو کله خودشون میزنن که ببینن چرا ETS باز نکرده!!!!!

ferisheri
December 11th, 2012, 11:58 PM
حتما!!! منم نمیخام پولم راحت بپره!!!! متاسفانه همه جا پول رو راحت میگیرن، ولی واسه پس گرفتنش باید کلی مراحل قانونیش طی بشه!!!!

shadbasham1
December 12th, 2012, 12:31 AM
حتما!!! منم نمیخام پولم راحت بپره!!!! متاسفانه همه جا پول رو راحت میگیرن، ولی واسه پس گرفتنش باید کلی مراحل قانونیش طی بشه!!!!

بچه ها امروز سنتر اصفهان به طور ناگهانی ثبت نام برای امتحان فوریه رو که از یه هفته پیش شروع کرده بود ،قطع کرد !!! احتمالن اتفاق جدی افتاده ؟!

http://home.isfahantoefl.com/

YMB
December 12th, 2012, 01:04 AM
بار اول از ETS ثبت نام کردم.اینبار میخوام از sanjesh ثبت نام کنم و ازم Confirmation Code میخواد.حالا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟باید Confirmation Code ازمون قبلی رو دوباره استفاده کنم؟یا اینکه پروفایل جدید بسازم؟

دوست عزیز منظور اتون رو از آزمون قبلی متوجه نشدم؟
اگر درست حدس زده باشم شما اولین بار اتون هست که در آزمون GRE ثبت نام میکنید و از طریق ETS و با استفاده از Credit Card ها هزینه ثبت نام رو پرداخت کردید و الآن میخواهید در سنجش با ساختن یک پرونده ثبت نام اتون رو تکمیل کنید ولی Confirmation Code که ETS بهتون داده رو در اختیار ندارید. شما وقتی در ETS یک پروفایل myGRE ساختید و پس از مشخص کردن آزمون هزینه رو با Credit Card ها پرداخت کردید، ETS به شما یک Confirmation Code میده. اگر ازش اطلاعی ندارید، یه سری به ایمیل اتون بزنید. ETS یک ایمیل تاییدی براتون میفرسته که بهتون بگه شما در آزمون ثبت نام کردید و در اون ایمیل Confirmation Code شما ذکر شده. کسانی که میخواهند از طریق ETS در آزمون GRE مرکز سنجش ثبت نام کنند باید ثبت نام رو در دو مرحله انجام بدن. مرحله اول ثبت نام در ETS و پرداخت هزینه با کارت های اعتباری بین المللی و مرحله دوم تکمیل ثبت نام در سایت سنجش با ساخت یک پرونده و دریافت کد رهگیری.

اگر حدس من نادرست بود پس خواهشاً توضیح بیشتری بدید که آیا قبلاً در آزمون GRE شرکت کردید؟ هزینه آزمون فعلی رو با Credit Card پرداخت کردید؟

silbermond
December 12th, 2012, 01:52 AM
بچه ها امروز سنتر اصفهان به طور ناگهانی ثبت نام برای امتحان فوریه رو که از یه هفته پیش شروع کرده بود ،قطع کرد !!! احتمالن اتفاق جدی افتاده ؟!

http://home.isfahantoefl.com/

ممنون از اینکه اطلاع دادین! فک می کنم با ETS مشکل دارن فعلا!اگه دیگه اصفهان ثبت نام نمی کنه!
سنجش هم ولی ممکنه اول پول ها رو بگیره بعد با ETS صحبت کنه و پول رو پرداخت کنه تا امتحانو باز کنن! که در این صورت ماها که ثبت نام نکردیم دچار مشکل میشیم! و متاسفانه هزینه هم اونقدر هست که اکثرا نتونن ریسک لغو امتحان رو بپذیرند و صبر کنن تا پولشون برگرده!:(
فکر می کنم بد نباشه اگر یکی با مرکز اصفهان تماس بگیره و بببینه چی شده! شماره شو ندارین؟

silbermond
December 12th, 2012, 01:58 AM
دوستان فک می کنید اگه حضوری بریم سنجش جواب بدن؟ کسی گذرش اون طرفا نمیفته؟

mehrnoosh92
December 12th, 2012, 09:00 AM
سلام دوستان.سنجش9 feb که تو لیست ets هست.یا شاید من اشتباه می بینم؟!

hebrown
December 12th, 2012, 09:08 AM
دوست عزیز منظور اتون رو از آزمون قبلی متوجه نشدم؟
اگر درست حدس زده باشم شما اولین بار اتون هست که در آزمون GRE ثبت نام میکنید و از طریق ETS و با استفاده از Credit Card ها هزینه ثبت نام رو پرداخت کردید و الآن میخواهید در سنجش با ساختن یک پرونده ثبت نام اتون رو تکمیل کنید ولی Confirmation Code که ETS بهتون داده رو در اختیار ندارید. شما وقتی در ETS یک پروفایل myGRE ساختید و پس از مشخص کردن آزمون هزینه رو با Credit Card ها پرداخت کردید، ETS به شما یک Confirmation Code میده. اگر ازش اطلاعی ندارید، یه سری به ایمیل اتون بزنید. ETS یک ایمیل تاییدی براتون میفرسته که بهتون بگه شما در آزمون ثبت نام کردید و در اون ایمیل Confirmation Code شما ذکر شده. کسانی که میخواهند از طریق ETS در آزمون GRE مرکز سنجش ثبت نام کنند باید ثبت نام رو در دو مرحله انجام بدن. مرحله اول ثبت نام در ETS و پرداخت هزینه با کارت های اعتباری بین المللی و مرحله دوم تکمیل ثبت نام در سایت سنجش با ساخت یک پرونده و دریافت کد رهگیری.

اگر حدس من نادرست بود پس خواهشاً توضیح بیشتری بدید که آیا قبلاً در آزمون GRE شرکت کردید؟ هزینه آزمون فعلی رو با Credit Card پرداخت کردید؟

29 مهر GRE دادم و اون ازمون رو با Credit Card و از ETS ثبت نام کرده بودم. هم تو ETS و هم sanjesh پروفایل دارم.
حالا که میخوام از سنجش تو آزمون ثبت نام کنم (سایت نوشته باید از پروفایل قبلی استفاده کنم ) ولی وقتی وارد سایت سنجش میشم برای ادامه ثبت نام ازم Confirmation Code میخواد.
سئوال اینه که:
1.پروفایل جدید تد سنجش باز کنم؟
2.از Confirmation Code ازمون 29 مهر ام استفاده کنم
3.یا چی؟

ferisheri
December 12th, 2012, 09:47 AM
سلام دوستان.سنجش9 feb که تو لیست ets هست.یا شاید من اشتباه می بینم؟!

بودنش که هست!!!! ولی خوب ثبت نام نمیکنن فعلا:mad:

YMB
December 12th, 2012, 10:11 AM
29 مهر GRE دادم و اون ازمون رو با Credit Card و از ETS ثبت نام کرده بودم. هم تو ETS و هم sanjesh پروفایل دارم.
حالا که میخوام از سنجش تو آزمون ثبت نام کنم (سایت نوشته باید از پروفایل قبلی استفاده کنم ) ولی وقتی وارد سایت سنجش میشم برای ادامه ثبت نام ازم Confirmation Code میخواد.
سئوال اینه که:
1.پروفایل جدید تد سنجش باز کنم؟
2.از Confirmation Code ازمون 29 مهر ام استفاده کنم
3.یا چی؟

ممنونم از توضیح اتون. دوست عزیز Confirmation Code و Registration Number هر آزمون فقط مربوط به خود اون آزمون هست و شما نباید از Confirmation Code آزمون قبلی اتون استفاده کنید. شما که الآن میخواهید به روشی دیگر و مستقیم از طریق سایت سنجش در آزمون ثبت نام کنید، در سنجش یک پرونده جدید بسازید و با استفاده از کارت های شتاب در آزمون ثبت نام کنید (نیازی به Confirmation Code نیست). با این کار ثبت نام شما در آزمون با موفقیت به پایان میرسه و یک هفته قبل از آزمون میرید و Admission Ticket اتون رو میگیرید. اما به چند نکته باید توجه داشته باشید.

1) شما باید یک هفته پس از آزمون، پروفایل myGRE اتون رو به آزمون جدیداتون متصل کنید. این کار رو میتونید با رفتن به داخل View My Scores و وارد کردن Registration Number ای که روی Admission Ticket آزمون جدیداتون هست، انجام بدید.

2) شما یک پروفایل myGRE دارید که بعد ها میخواهید به آزمون دوم اتون متصل بشه. باید اطلاعات اتون در پروفایل myGRE (نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، ایمیل و آدرس) با اطلاعات Admission Ticket اتون که خواهید گرفت یکی باشه. چون شما در سنجش یک پرونده میسازید و سنجش به نیابت از شما در آزمون GRE ثبت نام میکنه، در نتیجه هنگام ساختن پرونده اطلاعات اتون رو دقیقاً همانند اطلاعات پروفایل myGRE اتون بسازید. اطلاعاتی که به لاتین در پرونده سنجش وارد میکنید بر روی Admission Ticket شما ذکر میشه.

3) هنگام ساختن پرونده در سنجش آدرس محل سکونت از شما پرسیده میشه که فارسی وارد میکنید و فقط مربوط به خود سنجش هستش. به احتمال خیلی بالا سنجش آدرس خودش رو به عنوان آدرس شما در Admission Ticket اتون ذکر میکنه. پس هنگامی که میخواهید پروفایل myGRE اتون رو به آزمون جدیداتون متصل کنید، دقت کنید که قبلش آدرس پروفایل myGRE رو دقیقاً آدرس سنجش قرار بدید. بعداً میتونید آدرس اتون رو تغییر بدید.

4) اگر نام خانوادگی اتون دو بخشی هستش دقت کنید که ETS اجازه نمیده بین دو بخش space وجود داشته باشه و مطمئن بشید که سنجش به چه صورت نام خانوادگی اتون رو در ETS وارد میکنه (چسبیده یا با - بین دو بخش) تا با نام خانوادگی اتون درون پروفایل myGRE همخونی داشته باشه.

mehrnoosh92
December 12th, 2012, 10:34 AM
بودنش که هست!!!! ولی خوب ثبت نام نمیکنن فعلا:mad:
ببخشید.یعنی الان سنجش ثبت نام نمی کنه؟یا ثبت نام می کنه اما سرنوشت امتحان معلوم نیست؟!!!من پروفایل درست کردم اما هنوز پول نریختم.

stud2012
December 12th, 2012, 10:56 AM
ببخشید.یعنی الان سنجش ثبت نام نمی کنه؟یا ثبت نام می کنه اما سرنوشت امتحان معلوم نیست؟!!!من پروفایل درست کردم اما هنوز پول نریختم.

بله سنجش همچنان ثبت نام میکنه اما ets میگه ما تو اون تاریخ برای ایران امتحانی نداریم!!!

دوستان ازتون خواهش میکنم شما هم به ets زنگ بزنید تا قضیه مشخص بشه. اونا باید متوجه بشن که الان تعداد زیادی دانشجو بلاتکلیفن.
در ضمن هنوز نظرتون اینه که آوردن اسم سنجش اشتباه هست و "اعتبار"شو خراب میکنه؟؟؟؟؟؟

ferisheri
December 12th, 2012, 10:56 AM
مشکل دقیقا همین جاست!! سنجش داره ثبت نام میکنه ولی ETS هنوز باز نکرده!!!! ETS هم که جواب درست نمیده:( اصلا معلوم نیست که چه خبره!!!!! اصفهان هم که ثبت نامش فعلا متوقف شده!!! .
منم گیج شدم :confused:

hnokande
December 12th, 2012, 11:51 AM
.
در مورد جمله ي آخرم دوستاني كه نگران بودن سنتر باز نشده در ETS منظورم اينه كه ثبت نام هم بكنيد اگر برگزار نشه پولتون رو نميخوره و بر ميگردونه. من حدس ميزنم اينها پول به ETS‌حواله نكردند و ETS‌ هم باز نكرده براشون. به همين خاطر فكر ميكنم اميدوار باشيم كه برگزار ميشه.ETS‌ براش فرقي نداره يه سنتر يا يه فرد. اول پولشو ميگيره و بعد اقدام ميكنه. شادزي :rolleyes:

دوست عزيز من فقط متوجه نميشم چرا خود ETS براي اونايي که ميخوان مستقيم با Credit Card ثبت نام کنن (نه از طريق سنجش) ثبت نام رو باز نميکنه؟!! اين باعث شده يه کم نگران نشم که نکنه اصلا برگزار نشه اين دفعه.

shadbasham1
December 12th, 2012, 11:54 AM
مشکل دقیقا همین جاست!! سنجش داره ثبت نام میکنه ولی ETS هنوز باز نکرده!!!! ETS هم که جواب درست نمیده:( اصلا معلوم نیست که چه خبره!!!!! اصفهان هم که ثبت نامش فعلا متوقف شده!!! .
منم گیج شدم :confused:

ببینید اینکه روی سایت ای تی اس "جای" خالی برای 9 فوریه پیدا نمیشه اصلا مهم نیست و ریطی نداره. در واقع سهمیه ثبت نام انلاین کم هستش و زود پر میشه به همین سادگی.این موضوع اصلا ربطی به این امتحان نداره و امتحان اکتبر و اوریل هم همین جوری بود.
اما اینکه ای تی اس در تماس تلفنی یکی از دوستان گفته در 9 فوریه "امتحان" نداریم در ایران یه بحثه دیگست و حطرناکه. اینکه اصفهان ثبت نام رو ناگهانی متوقف کرده یه موضوع جدی هستش
البته اینکه تافل بدون مشکل داره برگذار میشه نشون میده احتمالن ای تی اس مشکل اساسی با ایران نداره و جای نگرانی نیست. مگر اینکه تو برگذاری جی ار ای مشکلی پیش اومده باشه ؟! مثلا امنیت امتحان و کیفیت برگذاری !!

mahsa_re
December 12th, 2012, 12:48 PM
ممنون.

به من هم دقیقا همین رو گفتن با این تفاوت که من گفتم الان ایران داره ثبت نام می شه و گفت به هیچ کجا پول ندین امتحانی تو ایران در اون تاریخ نیست :(

mahsa_re
December 12th, 2012, 12:50 PM
عجب وضعیتی شده ها ،دوستان من الان ایران نیستم یکی بره سنجش حضوری بپرسه چه خبره خوب حتما جواب می دن

shadbasham1
December 12th, 2012, 12:53 PM
واقعا به شما گفت اینو که "امتحانی" وجود نداره و پول ندین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید منظورش این بوده که جا نیست !!!!

mahsa_re
December 12th, 2012, 01:03 PM
واقعا به شما گفت اینو که "امتحانی" وجود نداره و پول ندین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید منظورش این بوده که جا نیست !!!!

بله دقیقا همین رو گفت پست ص 171 من رو هم بخونید

shadbasham1
December 12th, 2012, 02:09 PM
ممنون از اینکه اطلاع دادین! فک می کنم با ETS مشکل دارن فعلا!اگه دیگه اصفهان ثبت نام نمی کنه!
سنجش هم ولی ممکنه اول پول ها رو بگیره بعد با ETS صحبت کنه و پول رو پرداخت کنه تا امتحانو باز کنن! که در این صورت ماها که ثبت نام نکردیم دچار مشکل میشیم! و متاسفانه هزینه هم اونقدر هست که اکثرا نتونن ریسک لغو امتحان رو بپذیرند و صبر کنن تا پولشون برگرده!:(
فکر می کنم بد نباشه اگر یکی با مرکز اصفهان تماس بگیره و بببینه چی شده! شماره شو ندارین؟

با اصفهان تماس گرفتم : گفت که 2 روز پیش ایمیلی از ای تی اس امده که امتحان فوریه در " ایران " برگزار نمیشه. برای همین ثبت نام رو تعطیل کردن .

OMID-313
December 12th, 2012, 02:18 PM
با اصفهان تماس گرفتم : گفت که 2 روز پیش ایمیلی از ای تی اس امده که امتحان فوریه در " ایران " برگزار نمیشه. برای همین ثبت نام رو تعطیل کردن .

ممنون دوست عزیز بابت پیگیری موضوع
من میگم بیاین یک اعتراض نامه ای ، پتیشنی چیزی بنویسیم تا ETS یا برای همان فوریه یا یک تاریخ دیگه در ایران امتحان GRE را برگزار کنه.
نظرتان چیه !؟

ferisheri
December 12th, 2012, 02:19 PM
دیگه چیزی واسه گفتن نمیمونه!!!!! سنجش هم به زودی اعلام میکنه (البته اگه شیطون گولش نزه و ........)

civilfbg
December 12th, 2012, 02:50 PM
پس تکلیف اونایی که ثبت نام کردن و انلاین پول رو دادن چی میشه؟!

ferisheri
December 12th, 2012, 02:59 PM

راستی، شما ازشون نپرسیدید که اینا میخان تلاشی بکنند واسه راضی کردن ETS یا نه؟ اصلا ETS علت برگزار نشدن رو بهشون گفته؟؟؟؟
آخه سه بار در سال که بیشتر امتحان برگزار نمیکنند بدون علت که نمیشه یه دفعه تصمیم بگیرن :( تافلم که دارن برگزار میکنند، پس دیگه مشکلشون چیه؟؟؟؟

simon
December 12th, 2012, 03:01 PM
پس تکلیف اونایی که ثبت نام کردن و انلاین پول رو دادن چی میشه؟!

دوست خوب وقتي ETS اصلا باز نكرده چجوري دوستان انلاين ثبت نام كردن؟ من بعيد ميدونم همچين اتفاقي افتاده باشه.اگرم منظورتون سنجش و اصفهانه حتما پولو پس ميدن. از جوابايي كه به ايملها دادن ميشد حدس زد ممكنه كنسل شه. اما اميدوارم بازم راهي پيدا شه تا برگزار شه. شادزي :rolleyes:

simon
December 12th, 2012, 03:03 PM
دوست عزيز من فقط متوجه نميشم چرا خود ETS براي اونايي که ميخوان مستقيم با Credit Card ثبت نام کنن (نه از طريق سنجش) ثبت نام رو باز نميکنه؟!! اين باعث شده يه کم نگران نشم که نکنه اصلا برگزار نشه اين دفعه.

نگرانيه شما بجاست. البته مشخص نيست كه اين اثر ت ح ر ي م ه ا ي جديده يا سنجش در رسوندن پول دچار مشكل شده. به هر حال پيگير باشيد و تعدادم بالا باشه شايد راهي پيدا شه. شادزي :rolleyes:

simon
December 12th, 2012, 03:05 PM
بله سنجش همچنان ثبت نام میکنه اما ets میگه ما تو اون تاریخ برای ایران امتحانی نداریم!!!

دوستان ازتون خواهش میکنم شما هم به ets زنگ بزنید تا قضیه مشخص بشه. اونا باید متوجه بشن که الان تعداد زیادی دانشجو بلاتکلیفن.
در ضمن هنوز نظرتون اینه که آوردن اسم سنجش اشتباه هست و "اعتبار"شو خراب میکنه؟؟؟؟؟؟

سنجش بي ميل نيست كه برگزار شه چون براش عايدي داره. پس اعتبارش رو زير سوال بردن در اين مرحله خطر براي كسانيه كه سال آينده برنامه دارن. هر چيه مشكل از جاي ديگه است. چون پولها كه جمع شده تاريخم كه موجوده. پس احتمالا اين پولها به دست ETS نرسيده و راهي براي ارسالش ندارند. شادزي :rolleyes:

milad1986
December 12th, 2012, 03:05 PM
من Nov 17 دانشگاه اصفهان امتحان دادم و دکتر براتی اول امتحان اومد یه مطلبی را راجع به نظم امتحان بگه وسط صحبت هاش گفت ETS دیگه راغب نیست در ایران این امتحان رو برگزار کنه . پس فکر کنم پیش بینش درست بوده.

shadbasham1
December 12th, 2012, 03:19 PM
شماره اصفهان :

03117932123

mahsa_re
December 12th, 2012, 03:23 PM
عجبببب بابا عجب بد شانس هاییی هستیم ما که به ما که رسید اینجوری شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!

stud2012
December 12th, 2012, 03:40 PM
عجبببب بابا عجب بد شانس هاییی هستیم ما که به ما که رسید اینجوری شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!

به نظر شما الان چه کاری میشه انجام داد؟ من که فکر نکنم مشکلشون انتقال پول و این حرفا باشه وگرنه برای تافل هم همین قضیه پیش میومد.
بازم به انصاف اصفهانیا که تا فهمیدن امتحان نیست کنسل کردن ثبت نامو.
اگه روشی برای اعتراض به ذهنتون میرسه لطفا هماهنگ کنید.

از دوستان کسی نیست که الان تهران باشه بتونه از سنجش یه خبر بگیره؟

shadbasham1
December 12th, 2012, 03:46 PM
الان تا 10 روز دیگه صبر می کنیم: اگر سنجش هم اعلام کرد که امتحان کنسله میریم اربیل pbt میدیم یا میتونیم برا cbt اقدام کنیم. اگر نه شاید سنجش ثبت نام کنیم که خب خیلی ریسکه.
به هر حال تا ددلاین ثبت نام سنجش 15 روز مونده. البته ممکنه صبر بیشتر هم باعث شه تا مجبور شیم استند بای ثبت نام کنیم و خیلی بیشتر پول بدیم :)

من هنوز شک دارم که ایمیل ای تی اس امتحان رو در ایران منتفی اعلام کرده یا سنتر اصفهان گرفتاری داشته. البته تماس تلفنی دو نفر از دوستان با ای تی اسموید همان نکته هستش که در کل ایران امتحان منتفی شده.

amir110
December 12th, 2012, 03:49 PM
به نظر شما الان چه کاری میشه انجام داد؟ من که فکر نکنم مشکلشون انتقال پول و این حرفا باشه وگرنه برای تافل هم همین قضیه پیش میومد.
بازم به انصاف اصفهانیا که تا فهمیدن امتحان نیست کنسل کردن ثبت نامو.
اگه روشی برای اعتراض به ذهنتون میرسه لطفا هماهنگ کنید.

از دوستان کسی نیست که الان تهران باشه بتونه از سنجش یه خبر بگیره؟

نه دوست عزیز، تافل ربطی به این امتحان نداره.در تافل عملا شما به کردیت کارت ثبت نام کنی و قضیه انتقال پول مطرح نیست.

shadbasham1
December 12th, 2012, 03:53 PM
ربطش اینه که سنتر اصفهان تا یه ماه پیش واسه فوریه انلاین هم ثبت نام میکرد که خب پرشد. اصلا مسیله پول و تحریم اینجا مطرح نیست. بعد شم خیلی ها با ووچر ریالی ثبت نام می کنن که خوب لازمه پول اون منتقل بشه که خب بدون مشکل داره انجام میشه.

stud2012
December 12th, 2012, 04:01 PM
نه دوست عزیز، تافل ربطی به این امتحان نداره.در تافل عملا شما به کردیت کارت ثبت نام کنی و قضیه انتقال پول مطرح نیست.

دوست عزیز وقتی هزینه تافلو با کردیت کارت پرداخت پرداخت کنید ، بله حق با شماست. اما تعداد زیادی از ثبت نامها با ووچر انجام میشه که این مثل همون ثبت نام gre از طریق سنجش هست. شما مثلا وقتی از دانشگاه اصفهان یا شیراز ووچر میخرید دیگه طرف حسابتون دانشگاه هست نه ets چون اونا هستن که پولو حواله میکنن برای آمریکا. همونطور که قبلا هم گفتم من یه امتحان کنسل شده تافل داشتم که الان چند ماه هست درگیر هستم برای پس گرفتن پول چون که با ووچر ثبت نام کرده بودم متاسفانه.

der
December 12th, 2012, 04:01 PM
ربطش اینه که سنتر اصفهان تا یه ماه پیش واسه فوریه انلاین هم ثبت نام میکرد که خب پرشد. اصلا مسیله پول و تحریم اینجا مطرح نیست. بعد شم خیلی ها با ووچر ریالی ثبت نام می کنن که خوب لازمه پول اون منتقل بشه که خب بدون مشکل داره انجام میشه.

مگه ظرفیت داره که میگین پر میشه ؟
بعدشم که خب مهم راه انتقال پوله ... حالا دیگه مقدارش که اهمیتی نداره ...
من از سازمان سنجش ثبت نام کردم و واقعا الان سر در گمم ... این چه وضعیه آخه ؟!

silbermond
December 12th, 2012, 04:02 PM

سلام ممنون از اینکه پیگیری کردین! من اگه بتونم هفته دیگه میرم سنجش می پرسم! اما از دوستان اگر کسی میتونه بره بازم خوبه! چون هم چند نفر بپرسن بهتره هم ممکنه من زمانشو پیدا نکنم!
راستی شما نپرسیدین که الان اینا هم قبول کردن کنسله؟یا پیگیری می کنن درست میشه؟

civilfbg
December 12th, 2012, 05:22 PM
اگه خدا نکرده دیگه تو ایران برگزار نشه، تکلیف پسرایی مثل همسر بنده که نه سربازی رفته نه دانشجوست و نمیتونه از کشور خارج بشه برای امتحان دادن، چی میشه؟!

civilfbg
December 12th, 2012, 05:28 PM
دوست خوب وقتي ETS اصلا باز نكرده چجوري دوستان انلاين ثبت نام كردن؟ من بعيد ميدونم همچين اتفاقي افتاده باشه.اگرم منظورتون سنجش و اصفهانه حتما پولو پس ميدن. از جوابايي كه به ايملها دادن ميشد حدس زد ممكنه كنسل شه. اما اميدوارم بازم راهي پيدا شه تا برگزار شه. شادزي :rolleyes:
همسر و خواهر من دو ماه پیش از طریق ets برای سنتر اصفحان ثبت نام کردن و پول رو هم با ویزاکارت دادیم رفت! همین دیروز هم ادمیشن تیکتشون اومد دم در خونه که توشم نوشته مرکز ازمون اصفحانه!

silbermond
December 12th, 2012, 05:28 PM
اگه خدا نکرده دیگه تو ایران برگزار نشه، تکلیف پسرایی مثل همسر بنده که نه سربازی رفته نه دانشجوست و نمیتونه از کشور خارج بشه برای امتحان دادن، چی میشه؟!

از اون لحاظ که فک نکنم مشکلی باشه!اونایی که سربازی نرفتن فک میکنم دوبار در سال می تونن از کشور خارج بشن!باید امتحان ثبت نام کنین بلیت هم بخرین برین نظام وظیفه وثیقه بذارین اونا نامه بدن اگه پاسپورت ندارین بگیرین و البته اجازه خروج از کشور برای اون تاریخ! اما باید حتما تاریخ خروج و همه چیز مشخص باشه! نمی دونم این قانون در مورد غیر دانشجوها هم هست یا نه! می تونین از پلیس +10 و یا نظام وظیفه بپرسین!

shadbasham1
December 12th, 2012, 05:31 PM
من Nov 17 دانشگاه اصفهان امتحان دادم و دکتر براتی اول امتحان اومد یه مطلبی را راجع به نظم امتحان بگه وسط صحبت هاش گفت ETS دیگه راغب نیست در ایران این امتحان رو برگزار کنه . پس فکر کنم پیش بینش درست بوده.

بارها و بارها در همین فروم تذکر دادیم که تقلب در این امتحان کار غیر اخلاقی هستش. بعد اون وقت برخی دوستان با افتخار میان و شیرین کاری هاشون رو در اینجا با جزییات توضیح میدن.خب ای تی اس هم میتونه اینا رو بخونه و ارزیابی از شل بودن مراقب ها در ایران داشته باشه. الان واقعا ممکنه که علت مشکلی که پیش اومده همین رفتارا باشه. اه

silbermond
December 12th, 2012, 05:33 PM
همسر و خواهر من دو ماه پیش از طریق ets برای سنتر اصفحان ثبت نام کردن و پول رو هم با ویزاکارت دادیم رفت! همین دیروز هم ادمیشن تیکتشون اومد دم در خونه که توشم نوشته مرکز ازمون اصفحانه!

یعنی دو ماه پیش ETS باز شده؟ این یعنی ممکنه برای تهران هم پر شده باشه؟مثل جوابی که ETS اول به یکی از دوستان که زنگ زده بود داده بود؟ یعنی کنسل نیست؟پس این مرکز اصفهان چی میگه که ایمیل اومده فوریه امتحان نیست؟
دوستان خیلی قضیه پیچیده شد! اگر این همه که وقتمون تلف میشه ببینیم امتحان چی میشه خونده بودیم که نمره کامل می گرفتیم!:undecided::confused:

torkanturk
December 12th, 2012, 05:39 PM
یعنی دو ماه پیش ETS باز شده؟ این یعنی ممکنه برای تهران هم پر شده باشه؟مثل جوابی که ETS اول به یکی از دوستان که زنگ زده بود داده بود؟ یعنی کنسل نیست؟پس این مرکز اصفهان چی میگه که ایمیل اومده فوریه امتحان نیست؟
دوستان خیلی قضیه پیچیده شد! اگر این همه که وقتمون تلف میشه ببینیم امتحان چی میشه خونده بودیم که نمره کامل می گرفتیم!:undecided::confused:
درسته دوست من
مطمین باشین واسه سنجش اصلا شروع نشده بود که بخواد پر شه معلومه خوب چون باید حتما تو سنجش هم فرم رو پر کرد حتی اگه تو ای تی اس ثبت نام کرده باشین و سنجش هفته پیش باز کرده هنوز
من که خودم سنجش ثبت نام کردم 550000تومن دادم اولش و الان دیگه اضافی نمیدم تا ببینیم چی میشه...دوستان هم به جای شایعه پراکنی اجازه بدن لااقل اونایی که درس میخونن بخونن تا اگر هم کنسل شد بلاخره یه جای دیگه میدیم یا نه؟میخوایم نمره بگیریم یا نه؟همه چی بعد چن روز مشخص میشه و من میگم امتحان برگزار میشه
هر سال این شایعه ها هستش هر سال...

civilfbg
December 12th, 2012, 06:21 PM
اون زمانی که ما میخواستیم ثبت نام کنیم زده بود سنجش no seat available ماهم فک کردیم دیر اقدام کردیم و پر شده. برا همین اصفحان نوشتیم.حالا موندیم که اگه برگزار نمیشه چرا تیکت اومده خونمون. اگه برگزار میشه چرا به دوستان گفتن تو ایران امتحان نداریم و اصفحان هم زده تا اطلاع ثانوی منتفیه!
یا ets تکلیفش با خودش معلوم نیست یا اصفحانیا الکی میگن!

ferisheri
December 12th, 2012, 07:57 PM
درسته دوست من
مطمین باشین واسه سنجش اصلا شروع نشده بود که بخواد پر شه معلومه خوب چون باید حتما تو سنجش هم فرم رو پر کرد حتی اگه تو ای تی اس ثبت نام کرده باشین و سنجش هفته پیش باز کرده هنوز
من که خودم سنجش ثبت نام کردم 550000تومن دادم اولش و الان دیگه اضافی نمیدم تا ببینیم چی میشه...دوستان هم به جای شایعه پراکنی اجازه بدن لااقل اونایی که درس میخونن بخونن تا اگر هم کنسل شد بلاخره یه جای دیگه میدیم یا نه؟میخوایم نمره بگیریم یا نه؟همه چی بعد چن روز مشخص میشه و من میگم امتحان برگزار میشه
هر سال این شایعه ها هستش هر سال...

عجب داستانی شده!!!!! مطمئن باشید کسی نمی خاد شایعه درست کنه, اصلا کسی وقت این کارها رو نداره, هرر کس میاد اینجا خودش هم میخاد امتحان بده و هیچ کس از برگزار نشدن امتحان تو ایران خوشحال نمیشه مطمئن باشید,
ولی آدم باید واقع بین باشه و جرات مواجه شدن با حقایق رو داشته باشه!!
هر کس هم که مطلبی مینویسه با سنده یا ایمیل زدن یا تلفن!!!!! دیگه این رو که اصفهان تو سایتش زده فعلا تا اطلاع ثانوی امتحان منتفیه بازم میگید شایعهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا اوضاع پیچیده ای شده، هر کدومشون یه چیز میگن...

civilfbg
December 12th, 2012, 08:22 PM
من یه ایمیل زدم از ets پرسیدم قضیه اصفحان چیه و کلا برگزار میشه یا نه؟ هنوز که جوابی ندادن.
پیشنهاد میکنم بقیه هم دست به کار شن، یا ایمیل یا زنگ بزنن که بدونن برامون مهمه.

torkanturk
December 12th, 2012, 08:26 PM
عجب داستانی شده!!!!! مطمئن باشید کسی نمی خاد شایعه درست کنه, اصلا کسی وقت این کارها رو نداره, هرر کس میاد اینجا خودش هم میخاد امتحان بده و هیچ کس از برگزار نشدن امتحان تو ایران خوشحال نمیشه مطمئن باشید,
ولی آدم باید واقع بین باشه و جرات مواجه شدن با حقایق رو داشته باشه!!
هر کس هم که مطلبی مینویسه با سنده یا ایمیل زدن یا تلفن!!!!! دیگه این رو که اصفهان تو سایتش زده فعلا تا اطلاع ثانوی امتحان منتفیه بازم میگید شایعهههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلا اوضاع پیچیده ای شده، هر کدومشون یه چیز میگن...

دوست من ...من فقط یه چیز میگم
بذارید دوستانی که درس میخونند بخونند بعد یه مدت همه چی معلوم میشه دیگه چیزی که از دست نمیدن اونایی که میخونن یا نههههههههههههههههههه؟(به قول خودتون)
سربلند و قرمز باشید:rolleyes:

stud2012
December 13th, 2012, 09:28 AM
من یه ایمیل زدم از ets پرسیدم قضیه اصفحان چیه و کلا برگزار میشه یا نه؟ هنوز که جوابی ندادن.
پیشنهاد میکنم بقیه هم دست به کار شن، یا ایمیل یا زنگ بزنن که بدونن برامون مهمه.

دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم که به فکر هستید و دست روی دست نمیذارید.
من دو سه هفته ای به ets ایمیل میزدم متاسفانه ایمیلو خیلی دیر و کلی جواب میدن. حداقل حالا که دارید زحمت میکشید با جمله های صریح سوالتونو بپرسید، مثلا اینکه چرا تیکت اومده ولی میگید امتحان نیست. یا سوالایی که نتونن جوابای کلی در مورد registration براتون فوروارد کنن.
بازم ازتون ممنونم.

iripilot
December 13th, 2012, 06:48 PM
از اون لحاظ که فک نکنم مشکلی باشه!اونایی که سربازی نرفتن فک میکنم دوبار در سال می تونن از کشور خارج بشن!باید امتحان ثبت نام کنین بلیت هم بخرین برین نظام وظیفه وثیقه بذارین اونا نامه بدن اگه پاسپورت ندارین بگیرین و البته اجازه خروج از کشور برای اون تاریخ! اما باید حتما تاریخ خروج و همه چیز مشخص باشه! نمی دونم این قانون در مورد غیر دانشجوها هم هست یا نه! می تونین از پلیس +10 و یا نظام وظیفه بپرسین!

دوست عزیز
این کار ممکن نیست، وزارت علوم برای کسانی که میخوان امتحان بدن نامه خروج صادر نمیکنه تنها کسانی که میخوان برای تحصیل خارج بشن و پذیرش رسمی دارن میتونن خارج بشن. حالا اگه با شرایط جدید بخوان فکری بکنن که بعید میدونم قضیه اش جداست. هرچند الان هم راه های دیگری هست که بشه برای امتحان از کشور خارج شد.
واقعا این وضعیت تمرکز خوندن رو ازمون گرفته.:cry:

iripilot
December 13th, 2012, 06:57 PM
اون زمانی که ما میخواستیم ثبت نام کنیم زده بود سنجش no seat available ماهم فک کردیم دیر اقدام کردیم و پر شده. برا همین اصفحان نوشتیم.حالا موندیم که اگه برگزار نمیشه چرا تیکت اومده خونمون. اگه برگزار میشه چرا به دوستان گفتن تو ایران امتحان نداریم و اصفحان هم زده تا اطلاع ثانوی منتفیه!
یا ets تکلیفش با خودش معلوم نیست یا اصفحانیا الکی میگن!

همان زمانی که من از سنجش و ETS پرسیدم بنظرم حرفشون الان درست در آمد. هنوز نه خود سنجش و نه اصفهان و نه ETS نمیدونه که توی ایران امتحان برگزار میشه یا نه. چون تکلیف پولهایی که قبلا حواله شده و به ETS نرسیده هنوز معلوم نیست. حالا ما هم تنها کاری که میتونیم بکنیم این هست که فعلا بخونیم و ببینیم شرایط چی میشه تا در نهایت یک فکری بکنیم. فعلا که شرایط دائم داره تغییر میکنه. :undecided:

stud2012
December 15th, 2012, 11:13 AM
راستی، شما ازشون نپرسیدید که اینا میخان تلاشی بکنند واسه راضی کردن ETS یا نه؟ اصلا ETS علت برگزار نشدن رو بهشون گفته؟؟؟؟
آخه سه بار در سال که بیشتر امتحان برگزار نمیکنند بدون علت که نمیشه یه دفعه تصمیم بگیرن :( تافلم که دارن برگزار میکنند، پس دیگه مشکلشون چیه؟؟؟؟
ازشون پرسیدم گفتن که یه ایمیل به ets زدن و دلیلو جویا شدن اما اونا هنوز جواب ندادن. گفتن مدام سایتو چک کنید چون ما اگه خبری بشه سریع سایتو آپدیت میکنیم و دوباره ثبت نامو شروع میکنیم. امیدوارم که زودتر شروع کنن .

ferisheri
December 15th, 2012, 11:19 AM
منم واقعم امیدوارم که این قضیه زودتر حل بشه:)، به هرحال ممنون که پیگیر هستین!

hnokande
December 15th, 2012, 12:08 PM
دوستان من به ETS ايميل زدم و جواب اين بود:
Regarding your inquiry:

Please be advised there will be no GRE exam given in Iran. If you would like to test for the upcoming Subject Exam date, you may test at the testing centers in surrounding areas.

نميدونم چرا نوشته سابجکت در حالي که من دقيقا زدم جنرال. به مرکز اصفهان هم که زنگ زدم گفتن که دارن پيگيري ميکنن ولي اين احتمال هم هست که اصلا برگزار نشه.
حالا نميدونم چرا سنجش داره ثبت نام ميکنه !!!
من که اصلا تمرکز واسه درس خوندن ندارم :embarrassed:

phoenix70
December 15th, 2012, 08:19 PM
دوستان گرامی من چند وقتیه اصلا اینجا سر نزدم نمیدونم چه خبره ؟!!
من میخوام فوریه امتحان بدم تهران و فکر کنم تا 10 روز دیگه (25 DEc) بیشتر ثبت نام نمیکنه. آقا من سرم خیلی شلوغه؟ میخوامم دوباره GRE بدم. الان من میخوام از طریق این شرکت های پرداختی ثبت نام کنم که ارزون تر میافته. ETS باز نکرده هنوز چرا؟ به نظرتون من ثبت نام کنم از سنجش یا منتظر ETS بمونم؟ یه من نگرانم.

ولی یه چیزی، به نظر من اینا بازی ETS و usa هست به دلیل مسائل س ی ا س ی. حالا بیشتر نمیشه بازش کرد مساله رو.

ممنون میشم یکی به ما بگه چه خبر شده؟

hnokande
December 15th, 2012, 09:53 PM
دوستان گرامی من چند وقتیه اصلا اینجا سر نزدم نمیدونم چه خبره ؟!!
من میخوام فوریه امتحان بدم تهران و فکر کنم تا 10 روز دیگه (25 DEc) بیشتر ثبت نام نمیکنه. آقا من سرم خیلی شلوغه؟ میخوامم دوباره GRE بدم. الان من میخوام از طریق این شرکت های پرداختی ثبت نام کنم که ارزون تر میافته. ETS باز نکرده هنوز چرا؟ به نظرتون من ثبت نام کنم از سنجش یا منتظر ETS بمونم؟ یه من نگرانم.

ولی یه چیزی، به نظر من اینا بازی ETS و usa هست به دلیل مسائل س ی ا س ی. حالا بیشتر نمیشه بازش کرد مساله رو.

ممنون میشم یکی به ما بگه چه خبر شده؟
دوست عزیز موضوع اینه که سنجش داره ثبت نام میکنه و مرکز اصفهان زده ثبت نام تا اطلاع ثانوی منتفیه. خود من و بسیاری از دوستان در تماس با ETS هم تلفنی و هم از طریق ایمیل پرسیدیم که چرا تو سایت ETS برای فوریه امتحانی در ایران وجود نداره درحالی که در همه کشورها داره برگزار میشه گفتن که امتحان تو ایران برگزار نمیشه. مرکز اصفهان هم میگه در حال مذاکره هستند و تکلیف معلوم نیست. خلاصه کلام هیچ کس نمیدونه قراره چه اتفاقی بیافته

mahdi1366
December 16th, 2012, 09:14 AM
دوستان عزيز چرا جو مي ديد؟
اولا اين پي دي اف رو كه من همين الان دانلود كردم ببينيد:
http://www.ets.org/s/gre/pdf/gre_pbt_center_lists.pdf
صفحه پنجش ايران هست و توش آزمون 9 فوريه بصورت مكتوب پيشنهاد شده!
در ضمن وقتي كه سازمان سنجش ثبت نام مي كنه يعني احتمالش خيلي زياده كه برگزار بشه! با خالي كردن دل دانشجويان عزيز وقتشون رو نگيريد. من خودم هر وقت ميام سر ميزنم انگيزه درس خوندن ازم سلب ميشه! (خداي نكرده اگر هم برگزار نشد كه نشده ديگه! بديخت ميشيم ديگه! اگر قراره حرص بخوريم بذاريد همون موقع بخوريم! الان فقط درس بخونيم.)

hnokande
December 16th, 2012, 11:37 AM
در ضمن وقتي كه سازمان سنجش ثبت نام مي كنه يعني احتمالش خيلي زياده كه برگزار بشه! با خالي كردن دل دانشجويان عزيز وقتشون رو نگيريد. من خودم هر وقت ميام سر ميزنم انگيزه درس خوندن ازم سلب ميشه! (خداي نكرده اگر هم برگزار نشد كه نشده ديگه! بديخت ميشيم ديگه! اگر قراره حرص بخوريم بذاريد همون موقع بخوريم! الان فقط درس بخونيم.)
دوست عزيز درست مي‌فرماييد که توي اين PDF اسم ايران وجود دارد اما عملا تمام سنترها در ETS دارن ثبت نام مي‌کنن ولي براي ايران زده No Seat Available . خود سنجش و سنتر اصفهان هم ميگن معلوم نيست که برگزار بشه يا نه. که اميدوارم اينطور نباشه. اساسا بحث سر اين نيست که جو ي ايجاد بشه و باعث نگراني بشه ممکن هم هست که سنجش بالاخره بتونه با مذاکره موضوع رو حل کنه.همه ما سعي کرديم اطلاعاتي که داريم را اينحا براي بقيه دوستان بنويسيم. به هر جهت آدم واقعيت رو زودتر بدونه بهتره.
موفق باشيد

arazwolf
December 16th, 2012, 01:21 PM
جالب اینجاست کارکنان خود ای تی اس هم نمی دونن!!! 3 روز پیش من و دوستم دوتایی به ای تی اس زنگ زدیم. اولی(خانم) که به دوستم جواب داد گفت که کنسل شده و می تونید برید یه جای دیگه و خارج از کشور امتحان بدید! بعدش که من زنگ زدم یکی دیگه(آقا) جواب داد،گفت مشکلی نیست بعد گفتم که همکارتون به دوستم گفته کنسل شده ؟!!برگشت گفت نه، چون تعداد شرکت کننده زیاد بوده واسه همین ای تی اس بسته و حتی بهم گفت که می تونی بعداً استندبای ثبت نام کنی!!آخرش باز با تأکید پرسیدم مطمئنید می تونم اونم گفت بزار چک کنم رفت چک کرد ( حتی شنیدم که از همکاراش هم پرسید) بعد اومد گفت آره می تونی اونم استند بای!

phoenix70
December 16th, 2012, 11:20 PM
شماره ETS که باید راجع به GRE بزنگیم چیست دوستان ؟

OMID-313
December 16th, 2012, 11:43 PM
سلام
دوستانی که در تهران هستند و به دکتر برزآبادی دسترسی دارند ، لطف کنند و از ایشان بپرسند ببینند ماجرا از چه قراره
فکر کنم ایشان مطلع باشند
خیلی ممنون

stud2012
December 16th, 2012, 11:52 PM
شماره ETS که باید راجع به GRE بزنگیم چیست دوستان ؟
به این شماره ها میتونید زنگ بزنید.
1-609-771-7670
و
1-866-473-4373

موفق باشید و ممنون

hiwaii
December 17th, 2012, 12:32 AM
سلام دوستان
واسه این آزمون 9 February 2013 - General که سنجش برگزار میکنه تا کی فرصت ثبت نامش هست؟ اصن میشه ثبت نام کرد؟ اگه اینو از دست بدیم امتحان بعدیش کی می افته؟ یه سوال دیگه: هزینه ثبت نامش چقده؟

phoenix70
December 17th, 2012, 02:18 AM
سلام دوستان
واسه این آزمون 9 February 2013 - General که سنجش برگزار میکنه تا کی فرصت ثبت نامش هست؟ اصن میشه ثبت نام کرد؟ اگه اینو از دست بدیم امتحان بعدیش کی می افته؟ یه سوال دیگه: هزینه ثبت نامش چقده؟

جواب همه ی این سوال ها تو خود سنجش بود اگه یکم میگشتید.
تا 8 روز دیگه (25 dec ) و بله از سنجش میشه ثبت نام کرد. بعدیش میافته مهر سال بعد.
621000تومن (فعلا البته)

torkanturk
December 18th, 2012, 01:21 PM
بله و همینک سنجش هم ثبت نام ازمون رو از صفحش ورداشت و به نظر...
حتی در شهر دمشق که غرق در خون هست هم امتحان برگزار خواهد شد ولی در این خراب شده احتمالا برگزار هم نخواهد شد...
افسوس و 100 افسوس

mamali66
December 18th, 2012, 01:37 PM
بله و همینک سنجش هم ثبت نام ازمون رو از صفحش ورداشت و به نظر...
حتی در شهر دمشق که غرق در خون هست هم امتحان برگزار خواهد شد ولی در این خراب شده احتمالا برگزار هم نخواهد شد...
افسوس و 100 افسوس
بعــــــله. گویی امسال ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم دادند که من و خیلی های دیگه نتونیم پذیرش بگیریم، فاند فدای سرمون :(

torkanturk
December 18th, 2012, 01:46 PM
بعــــــله. گویی امسال ابر و باد و مه و خورشید و فلک دست به دست هم دادند که من و خیلی های دیگه نتونیم پذیرش بگیریم، فاند فدای سرمون :(
!Don't mourn, organize

واقعا عالیه این حرفت

hamid_sh_kh
December 18th, 2012, 04:00 PM
دوستان سنجش کنسل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

smonabav
December 18th, 2012, 04:19 PM
دوستان سنجش کنسل شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

در مورد کنسلی چیزی ننوشته، ولی ظاهرا دیگه ثبت نام نمیکنه!

phoenix70
December 18th, 2012, 04:45 PM
بچه ها نخجوان برگزار میکنه GRE ؟

Baharee
December 18th, 2012, 05:19 PM
خیر! باکو و اربیل نزدیکترین سنترهای کاغذی هستن

vahideabdolazi
December 18th, 2012, 05:30 PM
بچه ها ماها هم پارسالی بودیم خیلی مصیبت به سرمون اومد. اخریش این بود که ملت اومدند و وثیقه گذاشتند و واسه ازاد کردنش نامه ی تایید سفارت می خواستند. کانادا سفارتش رو بست.
هواپیماها گرون شد. من که از قبل پرونده داشتم، دیگه بقیه ی ارز هام رو بهم ندادند با این که نامه ها و ... را دادم. ت اوج گرونی ارز و ... ما اومدیم خارج. تافل سخت شده بود. گرون شده بود. همه این مصیب ها رو ماهم داشتیم.
پس صبور باشید.

phoenix70
December 18th, 2012, 07:52 PM
من همین الان زنگ زدم و پرسیدم. از رئیسش پرسید. گفت فعلا تصمیمی نداریم برگزار کنیم. میتونید برید کشور های همسایه.:cry:
بچه ها همتون زنگ بزنید. تعداد بالا باشه شاید یه کاری بکنن.

sara59
December 18th, 2012, 07:56 PM
دست اینا نیست آخه! خواسته یچی بگه زیاد ضایع نباشه!
چیزی نیست که با تماس درست بشه!

torkanturk
December 18th, 2012, 08:01 PM
واقعا جای تعجبه
دمشق با این وضعش و گینه بیسائو و لیبیseats availableداره ولی سنجش و اصفهان نوشتن ندارن
اصلا دست اینا نیس چون etsاینو نوشته
بدبختی محض

stud2012
December 18th, 2012, 08:08 PM
دست کیا نیست؟؟؟؟؟ ایشون از خود ets پرسیدن.

دوستان عزیز لطفا برای اعتراض بیاید یه هماهنگی انجام بدیم. اینطوری واقعا نمیشه. فاجعست این همه داوطلب بخوان برن کشورای دیگه امتحان بدن.

phoenix70
December 18th, 2012, 08:09 PM
دست اینا نیست آخه! خواسته یچی بگه زیاد ضایع نباشه!
چیزی نیست که با تماس درست بشه!

واقعا جای تعجبه
دمشق با این وضعش و گینه بیسائو و لیبیseats availableداره ولی سنجش و اصفهان نوشتن ندارن
اصلا دست اینا نیس چون etsاینو نوشته
بدبختی محض

آره. طرف کلی هم معذرت خواهی کرد و دید من خیییلی ناراحتم همدردی.
اساس کار نمیدونم کجاست.
بچه ها بگردید شاید پیدا شد اساسش.
اونوقت میگن چرا گرفته ای؟ سنجش همین دیروز جواب من رو داد که به شایعات توجه نکنید.
آقای سنجش. This is far beyond a rumor
This is real now.

phoenix70
December 18th, 2012, 08:14 PM
دست کیا نیست؟؟؟؟؟ ایشون از خود ets پرسیدن.

دوستان عزیز لطفا برای اعتراض بیاید یه هماهنگی انجام بدیم. اینطوری واقعا نمیشه. فاجعست این همه داوطلب بخوان برن کشورای دیگه امتحان بدن.

فررض کنید 1000 نفر (که خیلی بیشتر از این تعداد هست) بخوایم بریم خارج از کشور.خرج هر کدوم هم 1000$ به طور متوسط. کلی عرض از کشور خارج میشه. کم بدبختی داره این مملکت؟ کم بدبختی داریم ما؟ اینم روش. هیچکی نمیشنوه.
آقا جون همه زنگ بزنید. دست ets نیست؟ کی گفته مشکل انتقال وجه هست؟ ETS اگه باز کنه خودمون با هزینه ی کمتر از سنجش میتونیم ثبت نام کنیم.

stud2012
December 18th, 2012, 08:19 PM
فررض کنید 1000 نفر (که خیلی بیشتر از این تعداد هست) بخوایم بریم خارج از کشور.خرج هر کدوم هم 1000$ به طور متوسط. کلی عرض از کشور خارج میشه. کم بدبختی داره این مملکت؟ کم بدبختی داریم ما؟ اینم روش. هیچکی نمیشنوه.
آقا جون همه زنگ بزنید. دست ets نیست؟ کی گفته مشکل انتقال وجه هست؟ ETS اگه باز کنه خودمون با هزینه ی کمتر از سنجش میتونیم ثبت نام کنیم.
دقیقا. اگه خود ets باز کنه مشکلات ما حل میشه.
دوستان یه لطف کنید هرکی زنگ نزده هنوز، امشب یه تماس بگیره با ets. اون موقع که من پرسیدم انقدر خودشون گیج بودن که دلیل برگزار نشدنشو هم نمیدونستن حالا اگه کسی بتونه اینو هم یه جوری سر دربیاره ازش عالیه.

phoenix70
December 18th, 2012, 08:22 PM
دقیقا. اگه خود ets باز کنه مشکلات ما حل میشه.
دوستان یه لطف کنید هرکی زنگ نزده هنوز، امشب یه تماس بگیره با ets. اون موقع که من پرسیدم انقدر خودشون گیج بودن که دلیل برگزار نشدنشو هم نمیدونستن حالا اگه کسی بتونه اینو هم یه جوری سر دربیاره ازش عالیه.

آره. سمح بشید شاید فهمیدیم گره یکار کجاست.
من گفتم بخاطره تحریم ه؟ گفت نمیدونم هیچی.

simon
December 18th, 2012, 08:39 PM

مشكل باز كردن ETSنيست . اگرم باز كنه و شما از طريق كرديت ثبت نام كني اين وسط مجري كيه؟ سنتر كجاست؟ سنجش! سنجشم براي رضاي خدا موش نميگيره. چرا آزموني برگزار كنه كه فقط براش هزينه است؟ اگر براش عايدي نداشته باشه اين ثبت نام ها ، هرگز مجريش نميشه . پس بايد قضيه رو جاي ديگه كه منافع سنجش هم مطرحه جستجو كرد. شادزي

Baharee
December 18th, 2012, 09:18 PM
دوستان، من هفته ی پیش به ets ایمیل زدم گفتم که توی اون pdf ای که لیست کشور ها هست امتحان فوریه رو برای ایران available اعلام کردین حالا چرا می نمیتونیم ثبت نام کنیم؟ اگه اینو از قبل اعلام کرده بودین ما میتونستیم توامبر امتحان بدیم و این حرفا....
در جواب:

Standby testing may be available if sufficient space, test materials, and staff are available. Please report to the test center by 8:15 a.m. with a completed registration form, payment, and acceptable identification. The service fee for standby testing is $50 in addition to the test fee. For identification requirements, visit www.ets.org/gre/revised_general/test_day/id/ or refer to pages 17-19 of the 2011-12 GRE Information and Registration Bulletin.

اصلا کلا نمیفهمن انگار!!

torkanturk
December 18th, 2012, 09:34 PM
دوستان، من هفته ی پیش به ets ایمیل زدم گفتم که توی اون pdf ای که لیست کشور ها هست امتحان فوریه رو برای ایران available اعلام کردین حالا چرا می نمیتونیم ثبت نام کنیم؟ اگه اینو از قبل اعلام کرده بودین ما میتونستیم توامبر امتحان بدیم و این حرفا....
در جواب:

Standby testing may be available if sufficient space, test materials, and staff are available. Please report to the test center by 8:15 a.m. with a completed registration form, payment, and acceptable identification. The service fee for standby testing is $50 in addition to the test fee. For identification requirements, visit www.ets.org/gre/revised_general/test_day/id/ (http://www.ets.org/gre/revised_general/test_day/id/) or refer to pages 17-19 of the 2011-12 GRE Information and Registration Bulletin.

اصلا کلا نمیفهمن انگار!!
دوست من اصلا اونا ایمیل رو نمیخونن که بخوان جواب بدن..
واسه ایمیل اتوماتیک وار یه جواب میزنن میاد
من که سنجش ثبت نام کردم و امتحان باید برگزار شه
از اول ثبت نام نمیکردن خوب

hebrown
December 18th, 2012, 10:03 PM
من می خواستم امروز واسه آزمون GRE ثبت نام کنم متاسفانه سنجش نوشته آزمونی برای ثبت نام باز نمی باشد در حالی که چند روز به پایان مهلت ثبت نام مونده بود!!!!!! آیا امکان داره دوباره ثبت نام باز بشه؟

iripilot
December 18th, 2012, 10:04 PM
دوست من اصلا اونا ایمیل رو نمیخونن که بخوان جواب بدن..
واسه ایمیل اتوماتیک وار یه جواب میزنن میاد
من که سنجش ثبت نام کردم و امتحان باید برگزار شه
از اول ثبت نام نمیکردن خوب

الان به شما که ثبت نام کردین خبری ندادن که بیایین پولاتونو پس بگیرین ؟

Paradise4
December 18th, 2012, 10:12 PM
من می خواستم امروز واسه آزمون GRE ثبت نام کنم متاسفانه سنجش نوشته آزمونی برای ثبت نام باز نمی باشد در حالی که چند روز به پایان مهلت ثبت نام مونده بود!!!!!! آیا امکان داره دوباره ثبت نام باز بشه؟

جدا ؟!؟! البته در امتحان نوامبر هم چند روز قبل از تمام شدن مهلت ثبت نام، سایت بسته شده بود.

hebrown
December 18th, 2012, 10:19 PM
جدا ؟!؟! البته در امتحان نوامبر هم چند روز قبل از تمام شدن مهلت ثبت نام، سایت بسته شده بود.
یعنی دیگه باز نمیشه؟؟؟؟ حتی ثبت نام تاخیری؟؟؟

PAL
December 18th, 2012, 10:27 PM
مشكل باز كردن ETSنيست . اگرم باز كنه و شما از طريق كرديت ثبت نام كني اين وسط مجري كيه؟ سنتر كجاست؟ سنجش! سنجشم براي رضاي خدا موش نميگيره. چرا آزموني برگزار كنه كه فقط براش هزينه است؟ اگر براش عايدي نداشته باشه اين ثبت نام ها ، هرگز مجريش نميشه . پس بايد قضيه رو جاي ديگه كه منافع سنجش هم مطرحه جستجو كرد. شادزي

به نظر من که حداقل کسایی که ثبت نام کردن نباید نگران باشن چون ظاهرا یه درگیری بین سنجش و ETS وجود داره ولی به نظر من در نهایت نزدیک امتحان که بشیم حتی اگه ETS کوتاه نیاد، سنجش حتما کوتاه میاد و امتحان رو با شرایط ETS برگزار میکنه.
احتمالا سنجش برای ثبت نام یا حداقل ثبت نام با تاخیر دوباره باز میکنه. در واقع امیدوارم باز کنه تا بچه‌هایی که هنوز ثبت نام نکردن هم مشکلشون حل بشه.
موفق باشید.:)

silbermond
December 18th, 2012, 10:29 PM

خوب الان که چند روز نیست! یه هفته اس!امروز تازه 18 دسامبره!

sorat
December 18th, 2012, 10:43 PM

سلام دوستان،لطفا همه زنگ بزنید ets،من الان زنگ زدم و بعد از روی منشی و شماره گرفتن،یه خانمی گوشی برداشت و گفت نمی دونم.دوستان همه با هم زنگ بزنید تا رسیدگی کنند.

iripilot
December 18th, 2012, 10:49 PM
در امتحان نوامبر سایت ETS بسته نشده بود، اما اینبار ETS کامل از اول بسته بود و فقط سنجش داشت واسه خودش ثبت نام میکرد.

phoenix70
December 18th, 2012, 10:55 PM
جالب اینجاست که ایندفعه خود etsی هام از قبل نمیدونستن که اینجوریه. همین چند روز پیشا یکی از دوستان زنگ زده طرف از رئیسش هم پرسیده گفته برگزار میکنیم. ولی امروز که من زنگ زدم از رئیسش پرسید گفت برگزار نمیشه و شروع کرد واسه من option های مختلف رو ردیف کردن.

(دوستان اگه کسی میدونه باکو امتحان دادن چقدر آب میخوره به من پیغام خصوصی بده لطفا)

iripilot
December 18th, 2012, 11:05 PM
خیر! باکو و اربیل نزدیکترین سنترهای کاغذی هستن

بچه ها قضیه چیه؟
الان باکو رو نگاه میکنم available نداره، افغانستان هم فقط ۲ تا ستنر available داره. اینا که ددلاینشون نگذشته؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

torkanturk
December 18th, 2012, 11:12 PM
الان به شما که ثبت نام کردین خبری ندادن که بیایین پولاتونو پس بگیرین ؟
نه اصلا
من 90 درصد میگم برگزار میشه

phoenix70
December 18th, 2012, 11:15 PM
نه اصلا
من 90 درصد میگم برگزار میشه

من خیییییلی نگرانم
به نظرتون باز میشه دوباره؟
خوب اگه بخوان برگزار کن سنجش میتونن دوباره ثبت نام کنن که جاهای خالی پر شه و سود بیشتری هم ببرن.
نظرتون چیه ؟؟

torkanturk
December 18th, 2012, 11:27 PM
من خیییییلی نگرانم
به نظرتون باز میشه دوباره؟
خوب اگه بخوان برگزار کن سنجش میتونن دوباره ثبت نام کنن که جاهای خالی پر شه و سود بیشتری هم ببرن.
نظرتون چیه ؟؟
ببینید دوستان و سایرین نباید جو منفی بدن(یادمه تاپیک راه افتاده بود به اسم اعتراض به مرکز سنجش و فلان..)
من ثبت نام کردم و حتما اولین نفر بودم که این کار رو کردم تو سنجش ولی اینو بگم به شما:باور کنین با این بحثها امتحان ندادن بهتر از دادنشه...
از وقتی اینجا اومدم تمرکز از بین رفته فردا زنگ میزنم و اخرین خبر رو اینجا میگم و میرم و من دیگه اینجا نمیام و جای شما باشم:
1-اگه پول فراوون دارم میرم یه جای دیگه(که ندارم اصلا)
2-حالا دیدم باکو فوری پر شد میدونین چرا؟(چون اکثر بچه ها زرتی رفتن و اونجا ثبت نام کردن به جای اینکه تو همین سنجش ثبت نام کنن..نتیجه:هزینه دو یا سه برابری)
3-از صبح تا شب درسمو میخونم و هر شب یه بار سنجش رو چک میکنم ببینم باز کرده یا نه؟(هرچند خودم بر این اعتقادم که برگزار میشه چون سالهای قبل وضعیت مملکت از این هم بدتر شده بود یه کم فک کنین میفهمین کی رو میگم:Dولی بازم برگزار شد)
بحث کردن اینجا دقیقا به ضرر فرده چون چیزی دست ما نیست همینطور که نبوده و نخواهد بود!
سربلند و قرمز باشید:rolleyes:

iripilot
December 19th, 2012, 09:18 AM
دوستان ,
کسی تونست از سنجش اطلاعی بگیره؟من که هرچی زنگ می زنم گوشی رو بر نمیدارن.

mamali66
December 19th, 2012, 10:08 AM
دوستان ,
کسی تونست از سنجش اطلاعی بگیره؟من که هرچی زنگ می زنم گوشی رو بر نمیدارن.
من هم یک هفته است که زنگ میزنم ولی اصلا جواب تلفن نمیدن.

hnokande
December 19th, 2012, 10:54 AM
من هم یک هفته است که زنگ میزنم ولی اصلا جواب تلفن نمیدن.
به نظرم اصلا زنگ زدن فايده نداره چون من هم هرچي زنگ ميزدم واسه يه مشکلي که براي پروفايلم ايجاد شده بود ديدم جواب نميدن بالاخره مجبور شدم برم اونجا. براي اين موضوع هم اگه کسي بتونه حضوري بره شايد بهتر باشه :undecided:

phoenix70
December 19th, 2012, 11:11 AM
به نظرم اصلا زنگ زدن فايده نداره چون من هم هرچي زنگ ميزدم واسه يه مشکلي که براي پروفايلم ايجاد شده بود ديدم جواب نميدن بالاخره مجبور شدم برم اونجا. براي اين موضوع هم اگه کسي بتونه حضوري بره شايد بهتر باشه :undecided:

تو سیستم پاسخگویی سنجش ثبت نام کنید و اونجا بگید. همیشه ج میدن.
حداقل مطمئن هستم که میخونن، حالا ممکنه یه چند روز دیر جواب بدن.

vahidpg
December 19th, 2012, 02:31 PM
جالب اینجاست کارکنان خود ای تی اس هم نمی دونن!!! 3 روز پیش من و دوستم دوتایی به ای تی اس زنگ زدیم. اولی(خانم) که به دوستم جواب داد گفت که کنسل شده و می تونید برید یه جای دیگه و خارج از کشور امتحان بدید! بعدش که من زنگ زدم یکی دیگه(آقا) جواب داد،گفت مشکلی نیست بعد گفتم که همکارتون به دوستم گفته کنسل شده ؟!!برگشت گفت نه، چون تعداد شرکت کننده زیاد بوده واسه همین ای تی اس بسته و حتی بهم گفت که می تونی بعداً استندبای ثبت نام کنی!!آخرش باز با تأکید پرسیدم مطمئنید می تونم اونم گفت بزار چک کنم رفت چک کرد ( حتی شنیدم که از همکاراش هم پرسید) بعد اومد گفت آره می تونی اونم استند بای!

دوستان همانطور که آراز گفت من حدود یک هفته پیش به ETS زنگ زدم و یه خانومی بود بهش گفتم یه شایعاتی وجود داره در مورد امتحان 9 فوریه تو ایران آیا آزمون کنسل شده؟ و ایشون بعد از یک وقفه جواب دادن که بله آزمون کنسل شده و وقتی من گفتم چرا جواب داد ما دلیل نمی دونیم فقط می دونیم کنسل شده و گفت شما میتونین تو کشورهای همسایه آزمون بدین و...(واقعا فکر می کنن به این راحتیه!!!) ولی وقتی آراز زنگ زد بهش جواب دادند که نه آزمون کنسل نشده و شما می تونین از سایت سنجش ثبت نام کنید حتی اگه اینجا نوشته باشه there are no seats available به هر حال دوستم ثبت نام کرد ولی من چون نتیجه آزمون نیومده بود صبر کردم تا اینکه 17 دسامبر نتیجه رو نگاه کردم ومتاسفانه نمرم خوب نبود وقتی خواستم از سایت سنجش ثبتنام کنم دیدم ثبت نام رو بستن

من امروز به سنجش زنگ زدم کلی اشغال بود تا اینکه یکی گوشی رو برداشت و گفت باید با شماره 88922242 تماس بگیرین موقعی که زنگ زدم مسئولش گفت بله سایت بسته شده چون که ets گفته دیگه با کارت شتاب ثبت نام نکنید ولی شما می تونید از خود ets ثبت نام کنید وقتی گفتم ثبت نام واسه ایران بسته است گفت ETS قول داده تا پنجشنبه باز کنه و امتحان هم بدون مشکل برگزار میشه!!! قتی پرسیدم می ترسم زمان ثبت نام تموم بشه گفت نه تا 10 دی وقت دارید (این حرفش منو به شک انداخت آخه آخرین زمان واسه ثبت نام 25 دسامبر هست که میشه 5 دی)

من واقعا موندم حرف کیو باور کنم؟؟!!! اعصابم به شدت خورد هست اما فکر کنم این مسئول سازمان سنجش ماس مالی کرد شما هم حتما به این شماره زنگ بزنید ببینید چی میگن؟
من خودم هم امشب به ETS زنگ می زنم تا ببینم جریان چیه و مسئول سازمان سنجش راست گفته یا نه؟ شما هم پیگیر باشد و اگه چیزی دستگیرتون شد اینجا خبر بدین
امیدوارم مشکل به زودی حل بشه

mamali66
December 19th, 2012, 02:44 PM
دوستان همانطور که آراز گفت من حدود یک هفته پیش به ETS زنگ زدم و یه خانومی بود بهش گفتم یه شایعاتی وجود داره در مورد امتحان 9 فوریه تو ایران آیا آزمون کنسل شده؟ و ایشون بعد از یک وقفه جواب دادن که بله آزمون کنسل شده و وقتی من گفتم چرا جواب داد ما دلیل نمی دونیم فقط می دونیم کنسل شده و گفت شما میتونین تو کشورهای همسایه آزمون بدین و...(واقعا فکر می کنن به این راحتیه!!!) ولی وقتی آراز زنگ زد بهش جواب دادند که نه آزمون کنسل نشده و شما می تونین از سایت سنجش ثبت نام کنید حتی اگه اینجا نوشته باشه there are no seats available به هر حال دوستم ثبت نام کرد ولی من چون نتیجه آزمون نیومده بود صبر کردم تا اینکه 17 دسامبر نتیجه رو نگاه کردم ومتاسفانه نمرم خوب نبود وقتی خواستم از سایت سنجش ثبتنام کنم دیدم ثبت نام رو بستن

من امروز به سنجش زنگ زدم کلی اشغال بود تا اینکه یکی گوشی رو برداشت و گفت باید با شماره 88922242 تماس بگیرین موقعی که زنگ زدم مسئولش گفت بله سایت بسته شده چون که ets گفته دیگه با کارت شتاب ثبت نام نکنید ولی شما می تونید از خود ets ثبت نام کنید وقتی گفتم ثبت نام واسه ایران بسته است گفت ETS قول داده تا پنجشنبه باز کنه و امتحان هم بدون مشکل برگزار میشه!!! قتی پرسیدم می ترسم زمان ثبت نام تموم بشه گفت نه تا 10 دی وقت دارید (این حرفش منو به شک انداخت آخه آخرین زمان واسه ثبت نام 25 دسامبر هست که میشه 5 دی)

من واقعا موندم حرف کیو باور کنم؟؟!!! اعصابم به شدت خورد هست اما فکر کنم این مسئول سازمان سنجش ماس مالی کرد شما هم حتما به این شماره زنگ بزنید ببینید چی میگن؟
من خودم هم امشب به ETS زنگ می زنم تا ببینم جریان چیه و مسئول سازمان سنجش راست گفته یا نه؟ شما هم پیگیر باشد و اگه چیزی دستگیرتون شد اینجا خبر بدین
خب اگه واقعا اینجوری باشه که خوبه و Deadline رو هم میتونن جلو عقب بندازن ولی سوالی که پیش اومده اینه پرداخت پول از طریق شتاب چه دخلی میتونه به ETS داشته باشه؟ سنجش که آخر سر باید پولها رو جمع کنه یجوری حواله کنه اونور، حالا چه فرقی میکنه این پول رو دستی گرفته باشه یا از طریق شتاب؟

iripilot
December 19th, 2012, 02:44 PM
دوستان ,
یک خبر بسیاااااااااااااار خوب،:D
سایت ETS باز شده . برین ثبت نام کنین، من الان ثبت نام کردم، تمام شد. سنجش هم گفت که فقط از طریق سایت ETS میتونین ثبت نام کنین.
موفق باشین ;)

silbermond
December 19th, 2012, 03:04 PM
دوستان ,
سایت ETS باز شده . برین ثبت نام کنین، من الان ثبت نام کردم، تمام شد. سنجش هم گفت که فقط از طریق سایت ETS میتونین ثبت نام کنین.
موفق باشین ;)

سلام
ببخشید سایت ETS ظرفیت داره که پر بشه؟تا کی وقت داریم ثبت نام کنیم؟
بعد یه سوال دیگه اینکه من دو سال پیش امتحان دادم و از طریق سایت سنجش ثبت نام کردم، الان اگه از ETS ثبت نام کنم باید دوباره پروفایل بسازم؟یا از همون پروفایل قبلیه برم؟آخه الان که سنجش بسته نمی دونم چه کاری باید انجام بدم.

iripilot
December 19th, 2012, 03:20 PM
سلام
ببخشید سایت ETS ظرفیت داره که پر بشه؟تا کی وقت داریم ثبت نام کنیم؟
بعد یه سوال دیگه اینکه من دو سال پیش امتحان دادم و از طریق سایت سنجش ثبت نام کردم، الان اگه از ETS ثبت نام کنم باید دوباره پروفایل بسازم؟یا از همون پروفایل قبلیه برم؟آخه الان که سنجش بسته نمی دونم چه کاری باید انجام بدم.

سلام،
من که دیشب داشتم چند تا کشور رو نگاه میکردم پر شده بود. منم ریسک نکردم و زود ثبت نام کردم. منم از همون پروفایل ۲ سال پیشم توی ETS استفاده کردم. توی ریپورت نمره بزنین فقط این آزمون ریپورت بشه. آدرس سنجش رو هم تغییر بدین (همون که توی سایتش زده).
موفق باشین

mamali66
December 19th, 2012, 03:29 PM
سلام،
من که دیشب داشتم چند تا کشور رو نگاه میکردم پر شده بود. منم ریسک نکردم و زود ثبت نام کردم. منم از همون پروفایل ۲ سال پیشم توی ETS استفاده کردم. توی ریپورت نمره بزنین فقط این آزمون ریپورت بشه. آدرس سنجش رو هم تغییر بدین (همون که توی سایتش زده).
موفق باشین
اگه بخوام دوباره با همون پروفایل که یه بار باهاش امتحان دادم و آدرس سنجش داره امتحان بدم، نباید دیگه آدرس سنجش رو بنویسیم؟ ادمیشن تیکت چی میشه اونوقت؟

silbermond
December 19th, 2012, 03:32 PM
سلام،
موفق باشین

ممنون دوست عزیز،منظورتون اینه که تو پروفایل ETS آدرس سنجشو بدیم؟عوض شده؟
من منظورم پروفایلیه که تو سنجش می سازیم! آخه هر کی از ETS ثبت نام می کنه هم باید تو سنجش پروفایل بسازه!

OMID-313
December 19th, 2012, 03:55 PM
سلام دوستان
اگه آدرس پروفایل منزل خودمان باشه و نه سنجش ، آنوقت مشکلی پیش میاد !؟
کارنامه کجا میره آنوقت !؟
کارت ورود به جلسه چی میشه !؟
Admission Ticket !!!!؟

torkanturk
December 19th, 2012, 04:04 PM
آقا من از سنجش ثبت نام کردم حالا جواب هم نمیدن.
به نظرتون چیکار کنم؟کسی دقیقا میدونه محدودیت داره یا ددلاینی هستش ثبت نام.؟

YMB
December 19th, 2012, 04:14 PM
سلام دوستان
Admission Ticket !!!!؟

دوست عزیز اگر مستقیماً از طریق ETS در آزمون GRE (مرکز سازمان سنجش) ثبت نام و آدرس منزل رو وارد کنید باز هم Admission Ticket رو باید برید و از سنجش بگیرید. به آدرس منزل شما یک بسته میرسه که حاوی یک دفترچه نمونه سوالات و Admission Ticket هستش (البته شما خودتون هم میتونید Admission Ticket رو از پروفایل myGRE اتون پرینت بگیرید). اما با وجود این باز هم باید یک هفته قبل از آزمون برید سنجش و همون Admission Ticket رو از سنجش بگیرید، چون سنجش حوزه امتحانی و شماره صندلی شما رو روش با یک برچسب مشخص کرده.
کارنامه رو هم 45 تا 50 روز پس از آزمون برید از سنجش بگیرید. من خودم از طریق ETS ثبت نام کردم و آدرس منزل رو دادم ولی باز کارنامه ام رفت برای سنجش ولی کارنامه بعضی از دوستان با این شرایط اومد به دم خانه اشون. نتایج بصورت آنلاین یک ماه پس از آزمون مشخص میشه.

simon
December 19th, 2012, 04:15 PM
سلام دوستان
Admission Ticket !!!!؟

دفترچه مياد در خونه. در مورد تيكت يكي رو ديدم تيكت هم رفت بود در خونش يكي رو سراغ دارم تيكت سنجش اومده بود و دفترچه در خونش . البته علت رو نميدونم كه چرا در منزلش نرفته بود. به هر حال شما كه پروفايل داري نيادم خودت پرينت ميگيري. اوني مهمه كه سنجش به عنوان شماره صندلي بهت ميده. كارنامه مياد در منزل. شادزي :)

simon
December 19th, 2012, 04:17 PM
ممنون دوست عزیز،منظورتون اینه که تو پروفایل ETS آدرس سنجشو بدیم؟عوض شده؟
من منظورم پروفایلیه که تو سنجش می سازیم! آخه هر کی از ETS ثبت نام می کنه هم باید تو سنجش پروفایل بسازه!

فكر ميكنم منظورشون اين باشه كه آدرس منزل رو بديد جاي سنجش. اگر سنجش خدايي ناخواسته آزمون رو برگزار نكنه ديگه دليلي نداره كارنامه ي شما بره اونجا. پروفايل سنجشم ديگه براي كسي كه از ETS ثبت نام ميكنه و خارج از ايران آزمون ميده بدرد نميخوره.خير در صورتيكه آزمون سنجش برگزار شه. شادزي :)

simon
December 19th, 2012, 04:20 PM
دوستان همانطور که آراز گفت من حدود یک هفته پیش به ETS زنگ زدم و یه خانومی بود بهش گفتم یه شایعاتی وجود داره در

شما كه اين همه صبر كرديد تا فردا رو هم صبر كيند ببينيد باز ميشه يا خير . اميدوارم حل شه بزودي. شادزي :)

shadbasham1
December 19th, 2012, 04:20 PM
آقا من از سنجش ثبت نام کردم حالا جواب هم نمیدن.
به نظرتون چیکار کنم؟کسی دقیقا میدونه محدودیت داره یا ددلاینی هستش ثبت نام.؟

رفیق اگه مشکل حل شده باشه، واسه همه حل شده. چه انلاین ، چه دستی. یه خورده دیگه صبر کن تا خبرش رسیمش بیادو فعلا کاری نکن.

torkanturk
December 19th, 2012, 04:21 PM
simonجان من اونروز هم گفتم از سنجش ثبت نام کردم حالا موندم چه کنم؟جواب هم نمیدن؟الان ای تی اس باز کرده میدونین ظرفیت داره یا نه؟یا ددلاینی هستش؟

silbermond
December 19th, 2012, 04:21 PM
فكر ميكنم منظورشون اين باشه كه آدرس منزل رو بديد جاي سنجش. اگر سنجش خدايي ناخواسته آزمون رو برگزار نكنه ديگه دليلي نداره كارنامه ي شما بره اونجا. پروفايل سنجشم ديگه براي كسي كه از ETS ثبت نام ميكنه و خارج از ايران آزمون ميده بدرد نميخوره.خير در صورتيكه آزمون سنجش برگزار شه. شادزي :)

بله حرف شما درسته اما الان آزمون سنجش از ETS باز شده و میخوایم اونو ثبت نام کنیم.

simon
December 19th, 2012, 04:31 PM
simonجان من اونروز هم گفتم از سنجش ثبت نام کردم حالا موندم چه کنم؟جواب هم نمیدن؟الان ای تی اس باز کرده میدونین ظرفیت داره یا نه؟یا ددلاینی هستش؟

اگر باز كرده و گفته ثبت نام كنيد در ايران برو زودتر بنويس. سنجش يك حوزه داره كه ظرفيتش محدوده. گاهي در مدت 1 هفته ميبنده و نزديك آزمون با كلي استرس به عنوان ديركرد مبلغي بيشتر ميگيره ثبت نام ميكنه. اگر گفته هست چرا استخاره ميكني؟ تو سريع ثبت نام كن. به هر حال نباشه پولتو نميخورن كه:Dشادزي :rolleyes:

iripilot
December 19th, 2012, 04:34 PM
اگه بخوام دوباره با همون پروفایل که یه بار باهاش امتحان دادم و آدرس سنجش داره امتحان بدم، نباید دیگه آدرس سنجش رو بنویسیم؟ ادمیشن تیکت چی میشه اونوقت؟

چرا میشه منم همین کارو کردم.
قبلا که من ثبت نام کرده بودم کد پستی سنجش فرق داشت، اما الان همون آدرسی که توی سایت ثبت نام GRE سنجش نوشته کپی کردم.
وقتی ثبت نام تمام شد نوشت admission ticket بین 1 تا سه هفته دیگه email می شه.

torkanturk
December 19th, 2012, 04:37 PM
اگر باز كرده و گفته ثبت نام كنيد در ايران برو زودتر بنويس. سنجش يك حوزه داره كه ظرفيتش محدوده. گاهي در مدت 1 هفته ميبنده و نزديك آزمون با كلي استرس به عنوان ديركرد مبلغي بيشتر ميگيره ثبت نام ميكنه. اگر گفته هست چرا استخاره ميكني؟ تو سريع ثبت نام كن. به هر حال نباشه پولتو نميخورن كه:Dشادزي :rolleyes:نه من از سنجش ثبت نام کردم میخوام ببینم دیگه از ای تی اس نکنم دیگه؟یه دفعه پولم از دو طرف میره به خاطر اون

iripilot
December 19th, 2012, 04:48 PM

بله دقیقا، آدرس رو همون سنجش بزنین که کارنامه بره انجا. وقتی امد میریم میگیریم. منم قبلا همین کار رو کردم و کارنامه رو رفتم گرفتم. تو سایت سنجش هم همینو گفته. بعد باید توی سنجش ثبت نام کنین. اما مثل اینکه سنجش هنوز تاریخ آزمون رو update نکرده. اگه دوستان هم همین مشکل رو دارن بگن بقیه هم بدونن.

simon
December 19th, 2012, 04:49 PM
نه من از سنجش ثبت نام کردم میخوام ببینم دیگه از ای تی اس نکنم دیگه؟یه دفعه پولم از دو طرف میره به خاطر اون

يعني از ETS‌هم دوباره براي ايران ثبت نام كني؟ نه دوست من چرا همچين كاري كني؟ يعني فكر ميكني چون پول از سنجش به ETS نرسيده ETS‌اين سري اعلام كرده از ياست خودش ثبت نام انجام شه كه پول برسه دستش و برگزا كنه؟ بعد يعني اونا كه از سنجش ثبت نام كردن برن پولشونو بگيرن و بعدا اگر وقت بود از ETS‌ثبت نام كنند؟ WOW‌تركان من جدا به اين فكر نكرده بودم. الان نميدونم بهت چي بگم. دقيقا الان تو از همه سردر گم تري و وضعيتت نا مشخصه. از دوستان كسي به سنجش تماس نداشته كه تكليف اينا كه خودش ثبت نام كرده رو مشخص كنه؟ الان جدا نميدونم اميدوارم ايني كه به فكرت رسيده درست نباشه . آهان فقط يه چيزي ETS‌دير ميبنده نگران نباش. معمولا قبل سنجش باز ميكنه و بعد از سنجش ميبنده.شايد تا اونزمان تكليفت معلوم بشه. شادزي

iripilot
December 19th, 2012, 04:58 PM
این به من mail شد:

Admission Ticket
------------------------------------------

A paper admission ticket will be mailed to you in approximately 3 weeks. If you do not receive your
paper ticket at least 10 days before the test date, you can view and print your admission ticket online
at www.ets.org/mygre (http://www.ets.org/mygre) approximately 24 hours after you submit your registration or call GRE Services
at 1-609-771-7670 or 1-866-473-4373.

Attached to your admission ticket is a correction stub. Use the correction stub to correct personal
data, provide address changes, or to add, delete, or change score recipients. Your corrected stub must
be received at ETS by the Friday before your test date. You can also correct personal data and provide
address changes online at www.ets.org/mygre (http://www.ets.org/mygre).

torkanturk
December 19th, 2012, 05:14 PM
يعني از ETS‌هم دوباره براي ايران ثبت نام كني؟ نه دوست من چرا همچين كاري كني؟ يعني فكر ميكني چون پول از سنجش به ETS نرسيده ETS‌اين سري اعلام كرده از ياست خودش ثبت نام انجام شه كه پول برسه دستش و برگزا كنه؟ بعد يعني اونا كه از سنجش ثبت نام كردن برن پولشونو بگيرن و بعدا اگر وقت بود از ETS‌ثبت نام كنند؟ WOW‌تركان من جدا به اين فكر نكرده بودم. الان نميدونم بهت چي بگم. دقيقا الان تو از همه سردر گم تري و وضعيتت نا مشخصه. از دوستان كسي به سنجش تماس نداشته كه تكليف اينا كه خودش ثبت نام كرده رو مشخص كنه؟ الان جدا نميدونم اميدوارم ايني كه به فكرت رسيده درست نباشه . آهان فقط يه چيزي ETS‌دير ميبنده نگران نباش. معمولا قبل سنجش باز ميكنه و بعد از سنجش ميبنده.شايد تا اونزمان تكليفت معلوم بشه. شادزيسایمون جان مساله من خودش یه سوال کامل argument taskهستش که هم درسته و هم غلط:)
در ضمن دقیقا اینبار برعکس شد:اول سنجش باز کرد و بعد بست و دقیقا بعدش ای تی اس باز کرد
دیووووونه شدم

stud2012
December 19th, 2012, 05:20 PM
دوستان ,
موفق باشین ;)
خیلی لطف کردید دوست عزیز.
خداروشکر که کوتاه اومدن.:)
جالبه که برای اصفهان هم که یه دور قبلا سایت ets باز کرده بود و بسته بودش الان دوباره ثبت نام میکنه.

simon
December 19th, 2012, 05:24 PM
سایمون جان مساله من خودش یه سوال کامل argument taskهستش که هم درسته و هم غلط:)
در ضمن دقیقا اینبار برعکس شد:اول سنجش باز کرد و بعد بست و دقیقا بعدش ای تی اس باز کرد
دیووووونه شدم

خودتو اذيت نكن. تا شنبه كاري نميشه كرد. تا شنبه درستو بخون انشا.. حل ميشه بزودي. اما الان نميشه بري از ETS ثبت نام ممكنه سنجشم يه راهي پيدا كنه پول شما رو بهشون برسونه. البته ETS خيلي شريفه ;)پس ميده پولتو اما دوندگيش زياده . شادزي

sh_bld
December 19th, 2012, 05:42 PM
مطمئن هستین ETS باز کرده؟ من الان چک کردم باز نبود

DKa
December 19th, 2012, 05:46 PM
حالا تکلیف اونایی که قبلا تو سنجش ثبت نام کردن چیه؟ باز باید تو ETS هم ثبت نام کنن ؟!

hnokande
December 19th, 2012, 05:47 PM
یعنی تکلیف اونایی که مستقیم از سنجش ثبت نام کردن چی میشه؟ اونا هم میتونن امتحان بدن یا فقط اونایی که مستقیم از ets ثبت نام کردن میتونن امتحان بدن؟ من که گیج شدم. من که از سنجش ثبت نام کردم چی کار کنم الان؟

hnokande
December 19th, 2012, 05:53 PM

دوست عزیز من از طریق سنجش ثبت نام کردم قبل از اینکه بسته بشه. حالا تکلیف چیه؟ یعنی ثبت نام من قبول نیست؟

artemis_743
December 19th, 2012, 05:55 PM
مطمئن هستین ETS باز کرده؟ من الان چک کردم باز نبود
هم اصفهان و هم سنجش برای ثبت نام باز هستند. من از پروفایلم چک کردم.

sh_bld
December 19th, 2012, 05:57 PM
هم اصفهان و هم سنجش برای ثبت نام باز هستند. من از پروفایلم چک کردم.

آزمون 9 فوریه؟

sh_bld
December 19th, 2012, 06:02 PM
من هم از پروفایلم چک میکنم فقط آوریل باز هست

vahidpg
December 19th, 2012, 06:20 PM
دوستان تبریک میگم سایت بالاخره باز شد.اما باید فردا ثبت نام کنم چون باید یکی رو که مستر کارت داره پیدا کنم.
اما چون من تا حالا ثبت نام آنلاین نکردم کار خاصی لازمه بکنم؟ بهم کد اینا رو می دن؟ بعدش فکر کنم باید از سنجش فرم رو پر کنم.

mahgh123
December 19th, 2012, 06:21 PM
با سلام به دوستان عزیز
بالاخره آزمون GRE تو ایران برگزار میشه یانه؟ من چند روز دیگه برای آیلتس عازم دبی هستم. GRE Revise شرکت کنم یا وایستم همین ایران؟

بالاخره ما آزمون داریم یا نه؟

من با اکانت سنجشکم رفتم داخل حساب کاربری با این صفحه روبرو شدم. این یعنی چی؟

diana_dehqan
December 19th, 2012, 06:23 PM
پس کسانی که از طریق سنجش ثبتنام کردن باید چیکار کنن؟

sh_bld
December 19th, 2012, 06:31 PM
ثبت نام برای چه تاریخی باز شده؟

ferisheri
December 19th, 2012, 06:37 PM
خدا رو شکر که این ETS از خر شیطون پیاده شد، حالا اگه زودتر باز میکرد چی میشد؛ فقط میخاست ما رو دق بده:mad:

ferisheri
December 19th, 2012, 06:38 PM
ثبت نام برای چه تاریخی باز شده؟

یه تاریخ که بیشتر نیست، 9 Feb !!!!

efarnmmsmd
December 19th, 2012, 06:40 PM
من یک سوال دارم
این آزمون جی آر ئی که میخواید بدید مگه ددلاینا رو رد نمیکنه؟ چجوریه قضیش؟

sh_bld
December 19th, 2012, 06:41 PM
یه تاریخ که بیشتر نیست، 9 Feb !!!!

شما چک کردین خودتون؟ من هر بار چک میکنم به تاریخ 20 آوریل باز میکنه! عجیبه. چرا؟

sh_bld
December 19th, 2012, 06:44 PM
شما چک کردین خودتون؟ من هر بار چک میکنم به تاریخ 20 آوریل باز میکنه! عجیبه. چرا؟

درست شد! :)

stud2012
December 19th, 2012, 06:47 PM
دوست عزیز من فکر کنم شما دارید subject چک میکنید. برای جنرال الان 9 فوریه باز هست و سابجکت آپریل.

smonabav
December 19th, 2012, 07:05 PM
دوستان الان سنجش باز نیست که! :confused:

"اطلاعاتي با شرايط اعلام شده يافت نگرديد" :confused:

ferisheri
December 19th, 2012, 07:17 PM
آره دیگه سنجش ثبت نام نداره!!! ظاهرا فقط از طریق ETS میشه ثبت نام کرد.

mamali66
December 19th, 2012, 07:31 PM
با سلام به دوستان عزیز
بالاخره آزمون GRE تو ایران برگزار میشه یانه؟ من چند روز دیگه برای آیلتس عازم دبی هستم. GRE Revise شرکت کنم یا وایستم همین ایران؟

طبق همین عکسی که دوستمون آپلود کرده الان مشکلی که هستش اینه که از ETS میشه ثبت نام کرد ولی بعدش باید بریم تو سایت سنجش و اطلاعات خودمون رو وارد کنیم که در اون مرحله متاسفانه سنجش آزمونFeb رو بسته و وقتی که باید آزمون رو انتخاب کنیم مینویسه که اطلاعاتی یافت نشد.حالا که ETS از خر شیطون پایین اومده سنجش شروع کرده به بستن آزمون. کلا این دو تا سازمان مشکل اساسی در هماهنگی با هم دارن:D

iripilot
December 19th, 2012, 07:41 PM
طبق همین عکسی که دوستمون آپلود کرده الان مشکلی که هستش اینه که از ETS میشه ثبت نام کرد ولی بعدش باید بریم تو سایت سنجش و اطلاعات خودمون رو وارد کنیم که در اون مرحله متاسفانه سنجش آزمونFeb رو بسته و وقتی که باید آزمون رو انتخاب کنیم مینویسه که اطلاعاتی یافت نشد.حالا که ETS از خر شیطون پایین اومده سنجش شروع کرده به بستن آزمون. کلا این دو تا سازمان مشکل اساسی در هماهنگی با هم دارن:biggrin:
تا اینجاش که به خیر گذشته. فکر کنم سنجش هنوز سایتشو update نکرده. اونم درست میشه.

iripilot
December 19th, 2012, 07:44 PM
با سلام به دوستان عزیز

از طریقه سایت ETS ثبت نام کنین. سنجش دیگه بسته شده.

stud2012
December 19th, 2012, 07:54 PM
منم فکر کنم آپدیت کنه به زودی. چون توی سایت سازمان سنجش دیروز آزمون فوریه حتی توی جدول زمانی نبود(حذفش کرده بود فکر کنم) اما امروز که چک کردم بود دوباره. جای نگرانی نیست البته امیدوارم. :)

طبق همین عکسی که دوستمون آپلود کرده الان مشکلی که هستش اینه که از ETS میشه ثبت نام کرد ولی بعدش باید بریم تو سایت سنجش و اطلاعات خودمون رو وارد کنیم که در اون مرحله متاسفانه سنجش آزمونFeb رو بسته و وقتی که باید آزمون رو انتخاب کنیم مینویسه که اطلاعاتی یافت نشد.حالا که ETS از خر شیطون پایین اومده سنجش شروع کرده به بستن آزمون. کلا این دو تا سازمان مشکل اساسی در هماهنگی با هم دارن:D

تا اینجاش که به خیر گذشته. فکر کنم سنجش هنوز سایتشو update نکرده. اونم درست میشه.

vahidpg
December 19th, 2012, 09:50 PM
دوست عزیز من از طریق سنجش ثبت نام کردم قبل از اینکه بسته بشه. حالا تکلیف چیه؟ یعنی ثبت نام من قبول نیست؟

ثبت نام شما اونطور که مسئول سنجش گفت هیچ مشکلی نداره پس خیالتون کاملا راحت باشه

vahidpg
December 19th, 2012, 09:54 PM

وای اصلا به اینجاش فکر نکرده بود اینو باید چیکار کرد؟ وقتی نتونی توی سنجش ثبت کنی که ثبت نام از ETS هم بی معنی هست!!! از چاله که رد میشیم میفتیم تو چاه عجب داستانی شده ها!!!

mahgh123
December 19th, 2012, 09:55 PM
منم فکر کنم آپدیت کنه به زودی. چون توی سایت سازمان سنجش دیروز آزمون فوریه حتی توی جدول زمانی نبود(حذفش کرده بود فکر کنم) اما امروز که چک کردم بود دوباره. جای نگرانی نیست البته امیدوارم. :)

یادم میاد زمانی رو که با استاد برز آبادی صحبت می کردم مبنی بر اینکه آیا GRE تو ایران برگزار میشه یا نه؟ الان که دوستان اشاره با update شدن کردند به خاطر آوردم. ایشون گفتند مادامی که ETS آزمون برگزار کنه، سنجش هم آزمون برگزار خواهد کرد. اصلا نگران نباشید.

پس خواهشن نگران نباشین. از هر جا که ثبت نام کردین، OK است و همه ایشالله تو روز 2013 February نهم آزمون خواهیم داد.

موفق باشید.

phoenix70
December 19th, 2012, 10:08 PM
دوستان من نگرانم پر شه
من اگه شنبه ثبت نام کنم پر نمیشه؟
تا اون موقع خییلی مشکل دارم و پول تو کارتم نیست آخه که بخوام واسه پرداخت بدم.حضوری هم نمیتونم برم

torkanturk
December 19th, 2012, 11:19 PM
اصلا جای هیچ نگرانی نیست
اصلا و ابدا نگران نباشین
قبلا هم گفتم
حالا بعضیا فهمیدن از این به بعد نباید تمرکز بچه هارو به هم بزنن
قرمز و سربلند باشید:rolleyes:

OMID-313
December 20th, 2012, 12:07 AM
سلام دوستان
حالا اگه رفتیم و از ETS ثبت نام کردیم ، باید بیایم و توی سنجش اطلاعات را ثبت کنیم دیگه !!
حالا که سنجش بسته است و نمیشه فرآیند ثبت نام را تکمیل کرد ، پس باید چیکار کرد !!؟
ممکنه این وسط پولمان هدر بره !!!!!!!؟

piroozan1990
December 20th, 2012, 08:54 AM
سلام دوستان
من دیشب که داشتم GRE ثبت نام می کردم موقع پرداخت وقتم تموم شد, حالا یعنی ثبت نام من انجام نشده؟ و من باید همه مراحل رو از اول انجام بدم؟
چون هرچی گشتم جایی برای پرداخت پیدا نکردم!

ferisheri
December 20th, 2012, 09:26 AM
سلام دوستان
حالا اگه رفتیم و از ETS ثبت نام کردیم ، باید بیایم و توی سنجش اطلاعات را ثبت کنیم دیگه !!
حالا که سنجش بسته است و نمیشه فرآیند ثبت نام را تکمیل کرد ، پس باید چیکار کرد !!؟
ممکنه این وسط پولمان هدر بره !!!!!!!؟

وقتی ETS باز کرده، سنجش هم باز میکنه دیگه، اینا مشکلشون پول بود که اینم حل شد!!!!
من که از ETS ثبت نام کردم، دیگه باید منتظر موند دید چی میشه!!!! کلا تو این مملکت هیچ چیز قابل پیش بینی نیست!!!!

mamali66
December 20th, 2012, 12:05 PM
من میخوام بدم یه نفر در خارج از کشور برام ثبت نام کنه. اون قسمت آخر که باید پول رو از طریق مستر کارت یا ویزا کارت واریز کنه نکته خاصی نداره؟ برای Billing Information باید آدرس و مشخصات خودشو بنویسه دیگه؟

iripilot
December 20th, 2012, 01:13 PM
من میخوام بدم یه نفر در خارج از کشور برام ثبت نام کنه. اون قسمت آخر که باید پول رو از طریق مستر کارت یا ویزا کارت واریز کنه نکته خاصی نداره؟ برای Billing Information باید آدرس و مشخصات خودشو بنویسه دیگه؟

بله برای payment دیگه همش مشخصات خودش میشه مثل آدرس و شماره و اسم خودش.

iripilot
December 20th, 2012, 01:17 PM
سلام دوستان
من دیشب که داشتم GRE ثبت نام می کردم موقع پرداخت وقتم تموم شد, حالا یعنی ثبت نام من انجام نشده؟ و من باید همه مراحل رو از اول انجام بدم؟
چون هرچی گشتم جایی برای پرداخت پیدا نکردم!

اگه وقت تمام شده باشه اصلا دیگه سیستم کار نمیکنه. اگه تراکنش موفق باشه حتما توی یک صفحه جدید اطلاع میده و یک نمونه هم به mail تون میفرسته.

helen-en
December 20th, 2012, 02:05 PM
من فکر کنم می خواد سنجش قیمت و ببره بالا به احتمال زیاد منم منتظرم :( به نظرتون از خود ets ثبت نام کنم؟

imanpost
December 20th, 2012, 08:38 PM
دوستان بالاخره چکار کنیم؟ گیریم که تو سایت ETS هم ثبت نام کردیم چطوری باید به سازمان سنجش اعلام کنیم که ما هستیم؟ هر دو قسمتش بستست.

babakturk
December 20th, 2012, 11:03 PM
سلام تو سازمان سنجش نوشته آخرین مهلت ثبت نام 9 فوریه جی آر ای جنرال تا 25 دسامبر هست ولی نوشته آزمونی برای ثبت نام باز نمی باشد الان من چیکار کنم؟! خواهشا راهنماییم کنین

imanpost
December 20th, 2012, 11:52 PM
بچه های انجمن میگن سایت سنجش تا شنبه سایتش رو آپدیت میکنه و میتونیم ثبت نام کنیم جای نگرانی نیست. امیدوارم

phoenix70
December 21st, 2012, 12:13 AM
سلام تو سازمان سنجش نوشته آخرین مهلت ثبت نام 9 فوریه جی آر ای جنرال تا 25 دسامبر هست ولی نوشته آزمونی برای ثبت نام باز نمی باشد الان من چیکار کنم؟! خواهشا راهنماییم کنین

نگران نباشید
ETS که باز کرده ثبت نام رو.
سنجش هم قطعا به زودی باز میکنه.:)

OMID-313
December 21st, 2012, 01:03 AM
سلام دوستان
من از طریق یکی از موسسات خصوصی و از طریق سایت ETS ثبت نام کردم.
الان هم رفتم و در سنجش اطلاعات ثبت نامی را تکمیل کردم و کد رهگیری را هم دریافت کردم.
این الان درسته دیگه ، نه !!!؟ کار خاص دیگه ای که احتیاج نیست !!!!؟
بقیه دوستان هم از این طریق ثبت نام کردند !!!!؟

mamali66
December 21st, 2012, 01:08 AM
سلام دوستان
من از طریق یکی از موسسات خصوصی و از طریق سایت ETS ثبت نام کردم.
الان هم رفتم و در سنجش اطلاعات ثبت نامی را تکمیل کردم و کد رهگیری را هم دریافت کردم.
این الان درسته دیگه ، نه !!!؟ کار خاص دیگه ای که احتیاج نیست !!!!؟
بقیه دوستان هم از این طریق ثبت نام کردند !!!!؟
چه جوری کد رهگیری گرفتید؟ مگه سنجش آزمون جدید رو باز کرده؟ من الان چک کردم بسته بود.

vahidpg
December 21st, 2012, 02:45 AM
چه جوری کد رهگیری گرفتید؟ مگه سنجش آزمون جدید رو باز کرده؟ من الان چک کردم بسته بود.

منم همین الان چک کردم بسته بود!!!!! شما مطمئنید کد رهگیری گرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟

OMID-313
December 21st, 2012, 12:13 PM
منم همین الان چک کردم بسته بود!!!!! شما مطمئنید کد رهگیری گرفتید؟؟؟؟؟؟؟؟

در صفحه اول سنجش نوشته هیچ آزمونی باز نیست ؛ ولی من که از طریق ETS ثبت نام کردم ، رفتم در بخش تکمیل اطلاعات و اطلاعاتم را وارد کردم.
آخرش هم برایم شماره پرونده و کد رهگیری صادر کرد !!

راستی یک سوال : من وقتی میخام از داخل پروفایل MyGRE برم و Admission Ticket چاپ کنم ، error میده که اطلاعات ناقصه !! کسی تا حالا به این مشکل برخورد کرده !!؟

iripilot
December 21st, 2012, 01:03 PM
در صفحه اول سنجش نوشته هیچ آزمونی باز نیست ؛ ولی من که از طریق ETS ثبت نام کردم ، رفتم در بخش تکمیل اطلاعات و اطلاعاتم را وارد کردم.

راستی یک سوال : من وقتی میخام از داخل پروفایل MyGRE برم و Admission Ticket چاپ کنم ، error میده که اطلاعات ناقصه !! کسی تا حالا به این مشکل برخورد کرده !!؟

دوسته عزیز،
وقتی اطلاعا ت رو وارد میکنی یک کد میده که یعنی برای شما پرونده تشکیل شده، حتا عکس خودتون هم اپلود میکنین اما در قسمت انتخاب آزمون هیچ گزینه ای رو باز نمیکنه و این یعنی هنوز سایت اپدیت نشده.

OMID-313
December 21st, 2012, 01:56 PM
دوسته عزیز،
وقتی اطلاعا ت رو وارد میکنی یک کد میده که یعنی برای شما پرونده تشکیل شده، حتا عکس خودتون هم اپلود میکنین اما در قسمت انتخاب آزمون هیچ گزینه ای رو باز نمیکنه و این یعنی هنوز سایت اپدیت نشده.

ببینید ، من به سایت سنجش مراجعه کردم و در بخش تکمیل اطلاعات ، اطلاعات شخصی را وارد کردم ، عکسم را آپلود کردم ، برایم یک پرونده باز کرد و شماره پرونده صادر کرد ، بعد در یک صفحه آزمون مورد نظر را از یک لیست که تویش Feb 9 2013 بود انتخاب کردم ؛ در نهایت پس از تکمیل همه اطلاعات کد رهگیری برایم صادر شد.
الان هم که به بخش پیگیری ثبت نام هر موقع میرم ، میبینم که آزمون مورد نظر ثبت نام شده و همه چی علی الظاهر درسته !!
از دوستان کسی از ETS اقدام نکرده !!؟

artemis_743
December 21st, 2012, 02:15 PM

2-3 روز بعد از ثبت نام چک کنید می تونید admission ticket رو مشاهده کنید.

iripilot
December 21st, 2012, 02:18 PM
ببینید ، من به سایت سنجش مراجعه کردم و در بخش تکمیل اطلاعات ، اطلاعات شخصی را وارد کردم ، عکسم را آپلود کردم ، برایم یک پرونده باز کرد و شماره پرونده صادر کرد ، بعد در یک صفحه آزمون مورد نظر را از یک لیست که تویش Feb 9 2013 بود انتخاب کردم ؛ در نهایت پس از تکمیل همه اطلاعات کد رهگیری برایم صادر شد.
الان هم که به بخش پیگیری ثبت نام هر موقع میرم ، میبینم که آزمون مورد نظر ثبت نام شده و همه چی علی الظاهر درسته !!
از دوستان کسی از ETS اقدام نکرده !!؟

من از ETS اقدام کردم و الان چند بار چک کردم که در سنجش هم ثبت نام کنم الان تا مرحله عکس پیش میره اما در انتخاب آزمون هیچی وجود نداره. فکر کنم باقی دوستان هم همین مشکل رو داشته باشن. فکر نمی کنم مشکلی باشه. این هفته سایت درست می شه. :)

ferisheri
December 21st, 2012, 05:53 PM
دوستان، من تونستم Admission Ticket رو بگیرم!!!!

behnam10123
December 21st, 2012, 07:14 PM
سلام

من قرار نیست امتحانی بدم. فقط 4 شنبه رفتم سنجش زیر پل کریم خان ببینم که کارنامه GRE اومده یا نه. چون قاعدتا باید یک هفته پیش میومد.

به اون بنده خدا گفتم برای Subject کارنامه سر وقت اومد پس چرا برای GRE General آگهی ندادید تا بچه ها بیان بگیرن. این جوابی بود که گرفتم:

ما برای انتقال پول به امریکا دچار مشکل هستیم و هیچ راه حلی هم تا این لحظه وجود نداشته. برای امتحان GRE General که قرار بود در فبریه برگزار بشه با وجود اینکه از بچه ها پول گرفتیم ولی نتونستیم پول رو به ETS بدیم. اونها هم با ما مکاتبه کردن که اگه خدمات میخاید باید هزینش رو بپردازید! به همین دلیله که قبل از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام، اجازه ثبت نام جدید نمیدیم تا تکلیف افرادی که تا حالا پول دادن معلوم بشه و اگر به امید خدا مساله حل شد، دوباره ثبت نام میکنیم. متصدی به من گفت که این مشکل برای تافل و جی آر ای وجود داره و حتی ممکنه رفع نشه و فعلا هیچ آزمونی برگزار نکنیم.

اگه درست یادم باشه گفت که پول های آزمون فبریه رو داشتیم از طریق بانکی در باکو انتقال میدایدم که به سد تحریم خوردن و الان بلاتکلیف هستیم. و گفت که شاید به همین خاطر بدهی هست که کارنامه های GRE General رو نگه داشتن و نفرستادن.

اینها مکالمه من با متصدیان تحویل کارنامه در مرکز آزمون های ETS بود. خواستم این اطلاعات رو به دوستان بدم شاید مفید واقع بشه یا ذهنشون رو روشن کنه.

شاد و خرم

iripilot
December 21st, 2012, 11:50 PM
سلام

من قرار نیست امتحانی بدم. فقط 4 شنبه رفتم سنجش زیر پل کریم خان ببینم که کارنامه GRE اومده یا نه. چون قاعدتا باید یک هفته پیش میومد.

به اون بنده خدا گفتم برای Subject کارنامه سر وقت اومد پس چرا برای GRE General آگهی ندادید تا بچه ها بیان بگیرن. این جوابی بود که گرفتم:

ما برای انتقال پول به امریکا دچار مشکل هستیم و هیچ راه حلی هم تا این لحظه وجود نداشته. برای امتحان GRE General که قرار بود در فبریه برگزار بشه با وجود اینکه از بچه ها پول گرفتیم ولی نتونستیم پول رو به ETS بدیم. اونها هم با ما مکاتبه کردن که اگه خدمات میخاید باید هزینش رو بپردازید! به همین دلیله که قبل از به پایان رسیدن مهلت ثبت نام، اجازه ثبت نام جدید نمیدیم تا تکلیف افرادی که تا حالا پول دادن معلوم بشه و اگر به امید خدا مساله حل شد، دوباره ثبت نام میکنیم. متصدی به من گفت که این مشکل برای تافل و جی آر ای وجود داره و حتی ممکنه رفع نشه و فعلا هیچ آزمونی برگزار نکنیم.

اگه درست یادم باشه گفت که پول های آزمون فبریه رو داشتیم از طریق بانکی در باکو انتقال میدایدم که به سد تحریم خوردن و الان بلاتکلیف هستیم. و گفت که شاید به همین خاطر بدهی هست که کارنامه های GRE General رو نگه داشتن و نفرستادن.

اینها مکالمه من با متصدیان تحویل کارنامه در مرکز آزمون های ETS بود. خواستم این اطلاعات رو به دوستان بدم شاید مفید واقع بشه یا ذهنشون رو روشن کنه.

شاد و خرم

خوب الان که با Credit Card ثبت نام کردیم دیگه ETS مشکلی نداره.

babakturk
December 22nd, 2012, 10:23 AM
سلام تو رو خدا راهنماییم کنین من credit card ندارم چیکار کنم؟من حتما باید ثبت نام کنم

babakturk
December 22nd, 2012, 10:46 AM
یه نفر بهم گفت از لینک زیر میتونم ثبت نام کنم: http://www.tehranpayment.com (http://www.tehranpayment.com/) میخواستم ببینم این سایت معتبره؟بهش اعتماد کنم؟

rouein
December 22nd, 2012, 11:28 AM
سلام من هم سوال مشابهی در مورد (http://www.tehranpayment.com/)http://www.tehranpayment.com دارم لطفا اگه کسی اطلاعاتی در موردشون داره به ما هم بگه .

vahidpg
December 22nd, 2012, 11:35 AM
سلام دوستان
من از صبح دارم سایت سنجش رو چک می کنم نوشته آزمونی برای ثبت نام باز نمی باشد. زنگ زدم به شماره 88922242 که در رابطه با آزمون های خارجی سازمان سنجش هست. وقتی پرسیدم سایت چرا باز نیست گفت شما آنلاین ثبت نام کنید گفتم مشکلی نیست آنلاین ثبت نام می کنم اما سایت شما برای ثبت نهایی باز نیست اونم گفت باشه الان پیگیر میشم که باز کنند اما هنوز که خبری نشده. لطفا با این شماره تماس بگیرین و گوشزد کنید تا پیگیر بشن هر چه تعداد بیشتر باشه زودتر اقدام می کنند.

artemis_743
December 22nd, 2012, 11:50 AM
یه نفر بهم گفت از لینک زیر میتونم ثبت نام کنم: http://www.tehranpayment.com (http://www.tehranpayment.com/) میخواستم ببینم این سایت معتبره؟بهش اعتماد کنم؟
به این بخش مراجعه کنید:
http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?140-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-ApplyAbroad-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7

babakturk
December 22nd, 2012, 05:29 PM
به این بخش مراجعه کنید:
http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?140-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%DA%AF%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-ApplyAbroad-%D9%88-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%E2%80%8C%D9%87%D8%A7

میشه دقیقا بگین من برا ثبت نام GRE تو سایت http://www.tehranpayment.com (http://www.tehranpayment.com/) چه کارایی رو باید انجام بدم؟اول بهشون زنگ بزنم؟کلا چیکار باید کنم؟اگه توضیح بدین خیلی ممنون میشم

torkanturk
December 22nd, 2012, 06:39 PM
میشه دقیقا بگین من برا ثبت نام GRE تو سایت http://www.tehranpayment.com (http://www.tehranpayment.com/) چه کارایی رو باید انجام بدم؟اول بهشون زنگ بزنم؟کلا چیکار باید کنم؟اگه توضیح بدین خیلی ممنون میشم
خوب یه زنگ بزنین از خودشون بپرسین دیگه معلومه
موفق باشین:rolleyes:

rouein
December 22nd, 2012, 10:06 PM

من که تماس گرفتم گفتند که بعد از ایجاد پروفایل تو خود سایت ets و گرفتن یوزر و پسورد اطلاعات رو برای اونها ایمیل کنم و اونها تو قسمت پرداخت می رن و هزینه رو پرداخت می کنند. بقیه کارهاش تو سایت سنجش هم به عهده خودمون هست . اون ها فقط پرداخت رو انجام می دن.

babakturk
December 22nd, 2012, 10:22 PM
من که تماس گرفتم گفتند که بعد از ایجاد پروفایل تو خود سایت ets و گرفتن یوزر و پسورد اطلاعات رو برای اونها ایمیل کنم و اونها تو قسمت پرداخت می رن و هزینه رو پرداخت می کنند. بقیه کارهاش تو سایت سنجش هم به عهده خودمون هست . اون ها فقط پرداخت رو انجام می دن.

خب بعده اینکه تو خود سایت ETS پروفایل درست کردیم پولو چه جوری میفرستیم؟بعده ایمیل میفرستیم یا قبل از ایمیل؟چه جوری میفهمند اون پول مال پروفایل ماست؟ اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم

OMID-313
December 22nd, 2012, 10:35 PM
خب بعده اینکه تو خود سایت ETS پروفایل درست کردیم پولو چه جوری میفرستیم؟بعده ایمیل میفرستیم یا قبل از ایمیل؟چه جوری میفهمند اون پول مال پروفایل ماست؟ اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم

سلام دوست عزیز
شما برید در سایت ETS پروفایل بسازید ؛ بعد username و password اکانت تان را بدین به یکی از آن شرکت های خصوصی و بگین که برای فلان تاریخ برایم ثبت نام کن. دیگه بقیه اش را آنها خودشان انجام میدن. بعد یک ایمیل میزنن بهت که ثبت نام کردیم حل شد !!
بعد شما میری سایت سنجش و اطلاعاتت را تکمیل میکنی
موفق باشید

silbermond
December 23rd, 2012, 12:07 AM
سلام دوست عزیز
شما برید در سایت ETS پروفایل بسازید ؛ بعد username و password اکانت تان را بدین به یکی از آن شرکت های خصوصی و بگین که برای فلان تاریخ برایم ثبت نام کن. دیگه بقیه اش را آنها خودشان انجام میدن. بعد یک ایمیل میزنن بهت که ثبت نام کردیم حل شد !!
بعد شما میری سایت سنجش و اطلاعاتت را تکمیل میکنی
موفق باشید

سلام الان شما که ثبت نام کردین، کد دانشگاه ها رو وارد کردین؟می دونین اگه موقع ثبت نام وارد نکنیم، میشه بعدش این کارو انجام داد یا نه؟مثلا موقع امتحان یا قبلش یا بعدش؟

babakturk
December 23rd, 2012, 12:11 AM
سلام الان شما که ثبت نام کردین، کد دانشگاه ها رو وارد کردین؟می دونین اگه موقع ثبت نام وارد نکنیم، میشه بعدش این کارو انجام داد یا نه؟مثلا موقع امتحان یا قبلش یا بعدش؟

منم همین سوال برام پیش اومده اگه بعده ثبت نام کد دانشگاهها رو وارد کنیم هزینه ی اضافی میشه برامون؟

blur
December 23rd, 2012, 12:12 AM
منم همین سوال برام پیش اومده اگه بعده ثبت نام کد دانشگاهها رو وارد کنیم هزینه ی اضافی میشه برامون؟

خب معلومه که بعدش! قبلش رو چه حسابی ETS بذاره شما کد براریپورت وارد کنین دوستان عزیزم؟ :D

vahidpg
December 23rd, 2012, 12:15 AM

اگه الان کد دانشگاه ها رو وارد نکنید نمی تونید اینکارو بکنید تا اینکه چند رو قبل آزمون admission ticket (کارت ورود به جلسه) رو بگیرید و اونجا وارد کنید بعد اون رو فکس یا ایمیل کنید به ets پس بهتره همین الان این کارو انجام بدین.:cool:

smonabav
December 23rd, 2012, 12:16 AM
رفیق :) شما ثبت نام که کردی، تا چند روز قبل از امتحان فرصت داری که کد 4 تا دانشگاه رو وارد کنی، نگرانی نداره :)

silbermond
December 23rd, 2012, 01:48 AM
دوستان شما الان که از ETS ثبت نام کردین آدرس خونه تونو دادین؟یا سنجش؟ اینجوری ادمیشن تیکت کجا میره که بتونیم تغییر بدیم کد دانشگاه ها رو؟

smonabav
December 23rd, 2012, 01:54 AM
دوستان شما الان که از ETS ثبت نام کردین آدرس خونه تونو دادین؟یا سنجش؟ اینجوری ادمیشن تیکت کجا میره که بتونیم تغییر بدیم کد دانشگاه ها رو؟

آدرس هر جایی رو بدی، همونجا میفرستند...

vahidpg
December 23rd, 2012, 09:18 AM
سلام دوستان
من از صبح دارم سایت سنجش رو چک می کنم نوشته آزمونی برای ثبت نام باز نمی باشد. زنگ زدم به شماره 88922242 که در رابطه با آزمون های خارجی سازمان سنجش هست. وقتی پرسیدم سایت چرا باز نیست گفت شما آنلاین ثبت نام کنید گفتم مشکلی نیست آنلاین ثبت نام می کنم اما سایت شما برای ثبت نهایی باز نیست اونم گفت باشه الان پیگیر میشم که باز کنند اما هنوز که خبری نشده. لطفا با این شماره تماس بگیرین و گوشزد کنید تا پیگیر بشن هر چه تعداد بیشتر باشه زودتر اقدام می کنند.

چرا کسی زنگ نمی زنه؟ آخرین مهلت ثبت توسنجش ( البته بعد اینکه تو ETS ثبتنام آنلاین کردین) تا 25 دسامبر هست یعنی 2 روز دیگه هست چرا با اینکه ets از چهارشنبه سایت باز کرده سنجش نکرده؟ الان من می ترسم از ETS ثبت نام کنم . این امتحان 9 فوریه واقعا اعصاب همه رو به هم ریخته درس هم نمیشه خوند با این احوال ...دوستان حداقل کاری که میشه کرد اینه که تهرانی ها حضوری مراجعه کنند سنجش ما شهرستانی ها هم زنگ بزنیم.
امیدوارم مشکل حل بشه

stud2012
December 23rd, 2012, 09:28 AM
چرا کسی زنگ نمی زنه؟ آخرین مهلت ثبت توسنجش ( البته بعد اینکه تو ETS ثبتنام آنلاین کردین) تا 25 دسامبر هست یعنی 2 روز دیگه هست چرا با اینکه ets از چهارشنبه سایت باز کرده سنجش نکرده؟ الان من می ترسم از ETS ثبت نام کنم . این امتحان 9 فوریه واقعا اعصاب همه رو به هم ریخته درس هم نمیشه خوند با این احوال ...دوستان حداقل کاری که میشه کرد اینه که تهرانی ها حضوری مراجعه کنند سنجش ما شهرستانی ها هم زنگ بزنیم.
امیدوارم مشکل حل بشه
من که چند بار تا حالا زنگ زدم اما جواب نمیدن متاسفانه.

babakturk
December 23rd, 2012, 09:36 AM
سلام من موقعی که پروفایل درست میکردم تو آدرس خونه فقط اسم خیابان نوشتم الان چیکار کنم؟ولی هنوز پول رو پرداخت نکردم.لطفا راهنماییم کنین

smonabav
December 23rd, 2012, 09:46 AM
سلام من موقعی که پروفایل درست میکردم تو آدرس خونه فقط اسم خیابان نوشتم الان چیکار کنم؟ولی هنوز پول رو پرداخت نکردم.لطفا راهنماییم کنین

در سنجش یا ETS؟ اگر سنجش باشه، که خیلی مهم نیست، چون سنجش همه آدرس ها رو به آدرس خودش تغییر میده. اگر هم در ETS باشه که شما میتونید از طریق پروفایلتون، آدرس رو عوض کنید.

ferisheri
December 23rd, 2012, 09:48 AM
من که چند بار تا حالا زنگ زدم اما جواب نمیدن متاسفانه.

منم دیروز زنگ زدم جواب ندادن، امروز هم که اشغاله همش:mad: