PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسائل مرتبط با کارت معافیت و پایان خدمت(پیگیری آن و...)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

sim83
June 9th, 2011, 02:51 PM
سلام و خسته نباشید

مشکل من این هست که مراحل معافیت کفالت رو از 23 تیر ماه شروع می کنم (سن پدر همین موقع می رسه ) البته مدارک رو از قبل آماده کردم به نظر دوستان می شه زود تر اقدام کرد؟ . این جور که دوستان من می گفتن سال قبل که 5 ماه طول کشیده اومدن کارت پایان خدمت !! تو فروم بعضی از دوستان گفته بودن که می شه پیگیری کرد ! گذرنامه هم که بدون کارت معافی اصلا پاسپورت نمی ده!! به خاطر یک کارت معافی من 6 ماه عقب می افتم از مراحل گرفتن ویزا و ...... !

کسی از دوستان راه حلی داره برای زودتر گرفتن کارت معافی؟؟

با تشکر از کمک دوستان

فکر نمی کنم راهی باشه! کارت معافیت چه ربطی به پایان خدمت داره؟ کمی بیشتر از یک ماه از روزی که معافیت قطعی شد و تکمیل پرونده انجام دادید کارتتون میاد!

farshadxx
June 9th, 2011, 07:31 PM
هیچ مشکلی نیست! در سیستم پلیس +10 وضعیتتون تغییر نکرده!همین مشکل را منم داشتم که رفتم ن.و گفت برو تا کارتت بیاد!
یعنی ممکن معرفی به صدور شده باشه چون 1ماهه؟ کارت شما چند روز طول کشید بیاد؟

sim83
June 9th, 2011, 11:43 PM
یعنی ممکن معرفی به صدور شده باشه چون 1ماهه؟ کارت شما چند روز طول کشید بیاد؟

بله! در پلیس +10 وضعیتت عوض نشده! من 02/19 معرفی به صدور شدم ، 03/11 که رفتم پیگیری کنم گفت هنوز معرفی به صدور هستی! در صورتیکه 03/09 معرفی به بارکد خورده بود! 03/16 اینو فهمیدم! تازه دوتا پلیس +10 بهم گفتند معرفی به صدور هستی !اما اون دفتری که ازش اقدام کرده بودم خودم page رو دیدم که بارکد رو نوشتم! ولی هنوز در سیستم پست ثبت نشده!کلا کمی بهم ریخته!

hamid_m051
June 10th, 2011, 10:39 AM
سلام مجدد
بچه ها من
90/2/7 رای کمیسیون
90/2/12 تکمیل مدارک و فیش ها و گفتن دو ماه بعد کارتت میاد
دیروز 90/3/19 رفتم پلیس +10 میگه "منتظر رویت مشمول " بعد این مدت هنوز همینو میگن
نظام وظیفه هم میگه برو موردی نداره کارتت میاد موندیم چی کار کنیم
این همه باید طول بکشه واقعا ؟ علت چیه ؟ راهنمایی Plz

Mr_Different
June 10th, 2011, 12:36 PM
فکر نمی کنم راهی باشه! کارت معافیت چه ربطی به پایان خدمت داره؟ کمی بیشتر از یک ماه از روزی که معافیت قطعی شد و تکمیل پرونده انجام دادید کارتتون میاد!

منظورم از پایان خدمت همون معافیت کفالتش هست! اواخر اردیبهشت سال قبل تموم شد مراحلش کارتش اواخر مهر یا آبان اومد!!

sim83
June 10th, 2011, 09:29 PM
منظورم از پایان خدمت همون معافیت کفالتش هست! اواخر اردیبهشت سال قبل تموم شد مراحلش کارتش اواخر مهر یا آبان اومد!!

سلام! این کمی غیر منطقیه! شما مطمئن هستید؟؟؟؟ بعدشم کارت پایان خدمت با کفالت زمین تا آسمون فرق داره! پسر خاله من 89/11/18 از خدمت ترخیص شد 89/12/21 کارت پایان خدمتش صادر شده بود(البته اگر اضافه داشته باشید و بخشیده بشید بازهم تا پایان زمان کلی کارت براتون صادر نمیشه!)! بعد عید هم رفت گرفت! من اردیبهشت که معاف شدم زنگ زد و گفت به خدا این کارتها خوردن نداره!

hamid_m051
June 11th, 2011, 12:59 PM
یک جواب بده خواهشن

sim83
June 11th, 2011, 05:08 PM
سلام مجدد
بچه ها من
90/2/7 رای کمیسیون
90/2/12 تکمیل مدارک و فیش ها و گفتن دو ماه بعد کارتت میاد
دیروز 90/3/19 رفتم پلیس +10 میگه "منتظر رویت مشمول " بعد این مدت هنوز همینو میگن
نظام وظیفه هم میگه برو موردی نداره کارتت میاد موندیم چی کار کنیم
این همه باید طول بکشه واقعا ؟ علت چیه ؟ راهنمایی Plz

سلام! آقا مشکلی نیست! خیالت راحت باشه! اگر ن.و گفته مشکل نداری الکی استرس نداشته باش.پلیس +10 مثل اینکه بروز رسانی سیستمشون مشکل داره! بنده 03/11 رفتم پ+10 بهم گفت معرفی به صدور هستی! دوباره 03/17 رفتم که گفت 03/09 بارکد خوردی!

qran
June 12th, 2011, 10:40 PM
سلام
من 6 اردیبهشت کارهای تحویل مدارک و واریز پول برای گرفتن کارت معافیت پژشکی تموم شود و مسول نظام وظیفه گفت کارت دیگه اینجا تموم شد
من امروز که 22 خرداد است هنوز کارت معافیت دستم نرسیده نگرانم
می خواستم بدونم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

sim83
June 13th, 2011, 12:18 AM
سلام
من 6 اردیبهشت کارهای تحویل مدارک و واریز پول برای گرفتن کارت معافیت پژشکی تموم شود و مسول نظام وظیفه گفت کارت دیگه اینجا تموم شد
من امروز که 22 خرداد است هنوز کارت معافیت دستم نرسیده نگرانم
می خواستم بدونم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید

فقط صبر! اونم از نوع ایوبش!

ALIREZA144
June 13th, 2011, 02:52 PM
سلام بر دوستان گل
من کارهای واریز پول و مدارک رو 31 اردیبهشت تموم کردم.پریروز از پلس+10 پرسیدم گفت معرفی به صدور خوردی.
الان من اگه بخوام پاسپورت بگیرم میتونم برم نامه بگیرم؟؟؟ و آیا این نامه برای یک بار خروج از کشوره؟؟؟یکی از دوستان اینجا نوشته بود بعد از 14 روز از تکمیل مدارک هر نامه ای بخوای میدن.یه راهنمایی بکنید که کدوم باجه باید برم؟؟؟
مرسی

stonystony
June 13th, 2011, 03:13 PM
سلام بر دوستان گل
من کارهای واریز پول و مدارک رو 31 اردیبهشت تموم کردم.پریروز از پلس+10 پرسیدم گفت معرفی به صدور خوردی.
الان من اگه بخوام پاسپورت بگیرم میتونم برم نامه بگیرم؟؟؟ و آیا این نامه برای یک بار خروج از کشوره؟؟؟یکی از دوستان اینجا نوشته بود بعد از 14 روز از تکمیل مدارک هر نامه ای بخوای میدن.یه راهنمایی بکنید که کدوم باجه باید برم؟؟؟
مرسی

آره نامه ميدن.من يک هفته بعد از معرفي به صدور نامه گرفتم.

ALIREZA144
June 13th, 2011, 06:22 PM
آره نامه ميدن.من يک هفته بعد از معرفي به صدور نامه گرفتم.
ممنون از پاسخت.
بعد این نامه فقط برای یکبار خروجه یا دائمیه ؟؟؟
شما کدوم باجه مراجعه کردی؟؟؟

hamid_m051
June 13th, 2011, 11:20 PM
سلام بروبچ
من امروز رفتم نظام وظیفه نامه بگیریم برای گواهینامه "اخه کارتم معافیت پزشکیم هنوز نیومده"
در سیستم پلیس +10 نوشته " منتظر رویت مشمول" الان 50 روزه مدارک تحویل دادم.
حالا .. مسئولش ازم پرسید معافیتت چی بوده گفتم پزشکی
گفت بری معافیت پزشکی نامه نمیدیم باید صبر کنی کارتت بیاد
اقعا همچین چیزی داریم ؟ مگه میشه ؟ البته ن . و شهریار

stonystony
June 14th, 2011, 11:32 AM
ممنون از پاسخت.
بعد این نامه فقط برای یکبار خروجه یا دائمیه ؟؟؟
شما کدوم باجه مراجعه کردی؟؟؟

قسمت استعلام برو.فکر کنم يک بار خروج بدن.

sim83
June 14th, 2011, 03:57 PM
سلام! امروز 03/24 رفتم یک پلیس +10 دیگه اونم بهم همون بارکد اولی رو داد و گفت 03/09 کارتت تحویل به پست شده! اما هنوز در سیستم پست نیست! به پست مرکزی تهران هم سر زدم که اونجا هم نیومده بود!
دیگه الان دوهفته شده ولی خبری نیست!

qran
June 14th, 2011, 06:28 PM
سلام جواب من را بدید من 6 اردیبهشت کارهای معافیت پژشکی تمام شد الان که 24 خرداد هیچ خبری از کارت معافیت من نیست
من الان باید چکار کنم
می خواستم بدونم معمولا کارت معافیت چه مقدار طول می شکه بیاد
الان مان من دیر شده
خواهشنا جواب کامل بدید

sim83
June 14th, 2011, 10:32 PM
سلام جواب من را بدید من 6 اردیبهشت کارهای معافیت پژشکی تمام شد الان که 24 خرداد هیچ خبری از کارت معافیت من نیست
من الان باید چکار کنم
الان مان من دیر شده
خواهشنا جواب کامل بدید
عزیز من! سلام! هنوز برای منم خبری نیست! در چه مرحله ای هستید و اینکه تهران یا شهرستان؟

sss638
June 17th, 2011, 05:40 AM
من الان باید چکار کنم
الان مان من دیر شده
خواهشنا جواب کامل بدید

عرضم به حضورت که صدور کارت 2 ماه طول میکشه شایدم کمتر 45 روز (یک ماه و نیم) معلوم نیست تازه مال بعضیا تا 3 - 4 ماهم طول میکشه

sim83
June 18th, 2011, 02:39 PM
آقایون سلام! امروز 03/28 هست ولی هنوز در سایت پست چیزی ننوشته! دیگه واقعا داره طولانی میشه! الان 45 روزه که مدارکم را تکمیل کردم!
پ+10 میگه 03/09 بارکد بهت دادند اما هنوز در پست ثبت نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوستانی که کارتشون اومده بیان یک خبری بدن!

Mohammad1367
June 19th, 2011, 10:05 AM
سلام بچه ها.

تکمیل مدارک معاف شدن: 90/2/28
معرفی جهت صدور کارت: 90/3/3
بارکد: 90/3/9

کارت: نیومده هنوز.):

باتوجه به اینکه مدت مدیدی ست که معرفی به صدور شدم (شدیم)؛ کی میاد یه روز یه نامه بگیریم که معاف شدیم؟

stonystony
June 19th, 2011, 12:54 PM
سلام بچه ها.

باتوجه به اینکه مدت مدیدی ست که معرفی به صدور شدم (شدیم)؛ کی میاد یه روز یه نامه بگیریم که معاف شدیم؟

من هم شرايط شما رو دارم
کمیل مدارک معاف شدن: 90/3/2
معرفی جهت صدور کارت: 90/3/4
حالا نميدونم چه کار کنم.واقعاً لازمش دارم.

ALIREZA144
June 19th, 2011, 01:57 PM
سلام بچه ها.

من هم شرايط شما رو دارم
حالا نميدونم چه کار کنم.واقعاً لازمش دارم.سلام
شما دوستان تهران هستید یا شهرستان ؟؟؟
من تهران هستم.2/31 مدارک رو تکمیل کردم.3/3 معرفی جهت صدور خورده اما 3/28 که رفتم پ+10 گفت معرفی برای صدوره.چطوریه که شما تو 5 روز کارتتون صادر شده ؟؟؟:rolleyes:

hamid_m051
June 19th, 2011, 02:22 PM
باز دمتون گرم
من 2/12 مدارک رو تکمیل کردم
هنوز 1390/3/28 در سیستم پلیس +10 نوشته منتظر رویت مشمول
نظام وظیفه هم میریم میگه صبر کن میاد
نامه هم نیمدن برم گواهینامه بگیرم میگن چون پزشکیه باید صبر کنی کارتت بیاد .
جالبه دوستان ما 10 روزه معرفی به صدور شدن کارتشون چاپ شده بارکد هم گرفتن و نهایتا بین 45 تا شصت روز کارت گفتن اون وقت ما 48 روز هنوز معرفی به صدور هم نشدیم
من از ن.و شهریار اقدام کردم
ن.و گفت رئیس ن.و عوض شده برای همین اوضاع یکم قارش میشه فقط صبر کنید
راستی یه سوال کل کارت ها مگه تهران چاپ نمیشه ؟
راستی کارت های پایان خدمت خیلی ها هنوز نیمده

sim83
June 19th, 2011, 06:43 PM
آقایون منم همین وضعیت را دارم! هنوز 03/29 در سایت پست نیست
02/14 تکمیل مدارک ........ 02/19 معرفی به صدور.......03/09 بارکد.....هنوز در سایت پست نیست!
نهران هم هستم!
فکر می کنم صدور کارتها به شکل متمرکز در تهران انجام میشه!
البته 2تا پلیس +10 بهم گفتند که ممکنه بارکدها کاذب باشه! حالا راست یا دروغش پای خودشون!

sim83
June 19th, 2011, 07:11 PM
من هم شرايط شما رو دارم
حالا نميدونم چه کار کنم.واقعاً لازمش دارم.

فکر نمی کنم این بارکدی که به شما داده باشند منطقی باشه! در مدت 7روز یعنی کارت شما صادر شده؟ بنده 46 روزه که منتظرم اما خبری نیست! و خیلی از دوستان شرایط مشابه من را دارند!

Mohammad1367
June 19th, 2011, 09:50 PM
من تهران.
منطقی بودن یا نبودن بارکدی که دادن رو نمی دونم، ولی پرینت کرد داد بهم.
البته یه چیزی هم هستا!، شاید خود نظام وظیفه هم یه بارکد میزنه، یه بارکد هم پست. خلاصه قضیه ی "دپش" و "بارکد" و ...
امروزم زنگ زدم میدون سپاه، گفت یکی دو هفته دیگه میاد.

شاید فردا پس فردا رفتم یه گواهی دالّ بر اینکه معافم گرفتم، تا ببینیم بعدش چِ-طُ میشه.
راستی به پزشکیا میدن که؟

راستی ینی چی به هممون 3/9 بارکد دادن؟
شاید به خاطر این باشه که کارتا رو میذارن زیاد شه، بعد فلّه ای میبرن مناطق پستی مربوطه، تا بمون تحویل بدن.

sim83
June 20th, 2011, 01:46 AM
من تهران.
منطقی بودن یا نبودن بارکدی که دادن رو نمی دونم، ولی پرینت کرد داد بهم.
البته یه چیزی هم هستا!، شاید خود نظام وظیفه هم یه بارکد میزنه، یه بارکد هم پست. خلاصه قضیه ی "دپش" و "بارکد" و ...
امروزم زنگ زدم میدون سپاه، گفت یکی دو هفته دیگه میاد.

شاید فردا پس فردا رفتم یه گواهی دالّ بر اینکه معافم گرفتم، تا ببینیم بعدش چِ-طُ میشه.
راستی به پزشکیا میدن که؟

راستی ینی چی به هممون 3/9 بارکد دادن؟
شاید به خاطر این باشه که کارتا رو میذارن زیاد شه، بعد فلّه ای میبرن مناطق پستی مربوطه، تا بمون تحویل بدن.
اگر واقعا کارت شما به این زودی بیاد باید این مساله را بپای خوش شانسی خودتون بذارید! چون معمولا زیر 45 روز برای بچه ها کارت نیومده! با ****** تماس گرفتید !؟ کلا با چه شماره ای با ن.و تماس گرفتید!؟ من هر بار از صبح تا عصر تماس می گیرم جز بوق اشغال چیز دیگه نداره! اینو هم نمی دونم و برام جای سواله که چرا عمدتا 03/09 بارکد دادند! ؟ فکر نکنم فله ای ببرند شاید بروز با پست در ارتباط هستند! یک بنده خدایی هر چی بهم میگه درست از آب درمیاد! و پیش بینی های منفیش درسته! سنشم بالاست و سواد آنچنانی هم نداره! اینبار بهم گفته بود که کارت معافیتت 2ماهه میاد! تا حالا 47 روزش گذشته اگر 2 هفته دیگه هم بشه تقریبا همون دو ماه میشه! خدا خفش نکنه که بقول دوستانمون دهنشو گٍل بگیرند!

ALIREZA144
June 20th, 2011, 02:05 AM
من حدس میزنم شاید تو سیستمشون مشکلی بوجود اومده که برای یک سری از دوستان رو 3/9 زده صادر شده.خیلی بعید کارت در 5 روز صادر بشه.احتمالا سیستشون قاطی کرده.چون معمولا 14 روزه میاد تو سیستم پست که الان 6 روز از اون 14 روز گذشته.

sim83
June 20th, 2011, 02:49 AM
من حدس میزنم شاید تو سیستمشون مشکلی بوجود اومده که برای یک سری از دوستان رو 3/9 زده صادر شده.خیلی بعید کارت در 5 روز صادر بشه.احتمالا سیستشون قاطی کرده.چون معمولا 14 روزه میاد تو سیستم پست که الان 6 روز از اون 14 روز گذشته.

منم دقیقا همینو عرض کردم! 5 روزه امکان نداره! البته ما که بخیل نیستیم! اتفاقا خیلی هم خوشحال میشیم که حداقل یکنفر کارش زود راه افتاده!برای من که خیلی طول کشیده! راستی دوستانی که بارکد دارند اگر امکان داره 4 یا6 شماره آخرشو بذارند که یک مقایسه ای داشته باشیم ببینیم چیزی میشه ازش فهمید یا نه؟

narimanid
June 20th, 2011, 09:14 AM
داستان من از همتون متفاوته !

من 1/31 مدارکم رو تحویل پلیس +10 دادم
تا 3/5 هیچ خبری نشد (زده بود تکمیل پرونده) تا اینکه پا شدم رفتم ن.و
اونجا به یه خانومی به نام خ.زهمتکش گفتم - اونم گفت رفت برای صدور
تاریخه صدور و بارکد من یکی هست !

3/12 هم خورده معرفی به صدور و هم خورده بارکد پستی

برای همین به احتمال زیاد در خود ن.و بارکد می خوره و این بارکد با بارکد پستی یکی هست

البته تا الان که بارکد رو وارد می کنم هیچ خبری نیست

همون خانوم (زهمتکش) به من گفت یک ماه دیگه میاد دمه در خونتون

Mohammad1367
June 20th, 2011, 09:26 AM
اگر واقعا کارت شما به این زودی بیاد باید این مساله را بپای خوش شانسی خودتون بذارید! چون معمولا زیر 45 روز برای بچه ها کارت نیومده! با *****تماس گرفتید !؟ کلا با چه شماره ای با ن.و تماس گرفتید!؟ من هر بار از صبح تا عصر تماس می گیرم جز بوق اشغال چیز دیگه نداره! اینو هم نمی دونم و برام جای سواله که چرا عمدتا 03/09 بارکد دادند! ؟ فکر نکنم فله ای ببرند شاید بروز با پست در ارتباط هستند! یک بنده خدایی هر چی بهم میگه درست از آب درمیاد! و پیش بینی های منفیش درسته! سنشم بالاست و سواد آنچنانی هم نداره! اینبار بهم گفته بود که کارت معافیتت 2ماهه میاد! تا حالا 47 روزش گذشته اگر 2 هفته دیگه هم بشه تقریبا همون دو ماه میشه! خدا خفش نکنه که بقول دوستانمون دهنشو گٍل بگیرند!

هنوز که نیومده. تازه من خیلی هم بعد از شما مدارکم رو تکمیل نکردم. (دو هفته بعد)

نه با 09680

آره، ارتباطَ رو دارن فک کنم. (=خودشون یه بارکد، دپش بعدی (پُست) بارکدی دیگر!)

اینم شش رقم آخر بارکده: 096929

کشف ارتباط: به وجه اشتراک "096" در "دو شماره ی گفته شده در این کامنت"، دقت فرمائید.

Mohammad1367
June 20th, 2011, 09:40 AM
داستان من از همتون متفاوته !

من 1/31 مدارکم رو تحویل پلیس +10 دادم
تا 3/5 هیچ خبری نشد (زده بود تکمیل پرونده) تا اینکه پا شدم رفتم ن.و
اونجا به یه خانومی به نام خ.زهمتکش گفتم - اونم گفت رفت برای صدور
تاریخه صدور و بارکد من یکی هست !

3/12 هم خورده معرفی به صدور و هم خورده بارکد پستی

برای همین به احتمال زیاد در خود ن.و بارکد می خوره و این بارکد با بارکد پستی یکی هست

البته تا الان که بارکد رو وارد می کنم هیچ خبری نیست

همون خانوم (زهمتکش) به من گفت یک ماه دیگه میاد دمه در خونتون

آره، میگم که؛ بارکد تو" ن. و" میخوره.
اینکه بارکدشون با بارکد پست یکیَ رو نمی دونم. ولی شاید بشه نتیجه گرفت "چون هَمَمون این بارکدَ رو وارد که می کنیم، اطلاعاتی در دست نیست؛ ممکن بارکدای "ن. و" و "پست" متفاوت از هم باشن."
چرا؟ بدین صورت که اگه یکی می بودن، دست کم اطلاعاتی حداقل از وضعیت exemption card در" پست.آی آر" موجود می بود.

narimanid
June 20th, 2011, 03:28 PM
آره من جدیدن رفتم

نامه هم ربای گذرنامه گرفتم
به ن.و که وارد میشین توی همون قسمت ورودی (قبل لز وراد شدن به حیاط) و در سالن به قسمت استعلامات مراجعه کنین - اونجا یه آقایی هست که بهتون یه برگه میده که روش نوشته فردا ساعت 10 مراجعه کنین به اداره گذرنامه (ستارخان)
میرید اونجا و اجازه خروج میگیرن - نباید مشکلی باشه - برای من که مشکلی پیش نیومد

به نظر من هم همه ما ها تقریبا باید در یک محدوده زمانی کارتهای معافیتمون رو دریافت کنیم - شاید یکم طول بکشه

ALIREZA144
June 20th, 2011, 05:33 PM
آره من جدیدن رفتم

نامه هم ربای گذرنامه گرفتم
به ن.و که وارد میشین توی همون قسمت ورودی (قبل لز وراد شدن به حیاط) و در سالن به قسمت استعلامات مراجعه کنین - اونجا یه آقایی هست که بهتون یه برگه میده که روش نوشته فردا ساعت 10 مراجعه کنین به اداره گذرنامه (ستارخان)
میرید اونجا و اجازه خروج میگیرن - نباید مشکلی باشه - برای من که مشکلی پیش نیومد

به نظر من هم همه ما ها تقریبا باید در یک محدوده زمانی کارتهای معافیتمون رو دریافت کنیم - شاید یکم طول بکشه
برای یک بار خروج نامه دادن یا چیزی ذکر نشده ؟؟؟

msd_roohi
June 20th, 2011, 06:06 PM
سلام. به من یک عدد دادند 8 رقمی. ایا همین عدد ، بارکد هست ؟

narimanid
June 21st, 2011, 09:05 AM
برای یک بار خروج نامه دادن یا چیزی ذکر نشده ؟؟؟
فکر می کنم یک بار خروج بدن

narimanid
June 21st, 2011, 09:06 AM
سلام. به من یک عدد دادند 8 رقمی. ایا همین عدد ، بارکد هست ؟

نه - حتما باید یا 10 رقم و یا 20 رقم باشه

narimanid
June 21st, 2011, 02:20 PM
آره، سفرِ اجتناب ناپذیره گوئی. من فردا قطعاً میرم، میاد بیاد.
بعدش اینکه، منم مثه دوستمون narimanid فک می کنم احتمالاً کارتامون تو یه محدوده ی زمانی بیاد.
با ای اوصاف فردا یک سفر هم به "ستارخان-اداره ی گذرنامه" خواهم داشت، میاد، بیاید.P:

اگر ن.و میرید حتما یه سری هم به سالن شماره 4 بزنید - باجه 4 یا 5 - خانم زحمتکش - اون جوابتون رو دقیق می ده (بر عکس بقیه کارمندهای اونجا) و بهتون می گه چقدر طول می کشه

من دو هفته پیش که رفتن گفت یک ماه دیگه

alicowboy
June 21st, 2011, 03:02 PM
نه - حتما باید یا 10 رقم و یا 20 رقم باشه
بارکدی که به من دادند 18 رقمه.ولی فکر نکنم بارکد ها اشتباه باشه چون اگه اشتباه باشه تو سایت رهگیری مرسولات پستی میزنه که شماره رهگیری اشتباه است.

sim83
June 21st, 2011, 04:41 PM
آره، سفرِ اجتناب ناپذیره گوئی. من فردا قطعاً میرم، میاد بیاد.
بعدش اینکه، منم مثه دوستمون narimanid فک می کنم احتمالاً کارتامون تو یه محدوده ی زمانی بیاد.
با ای اوصاف فردا یک سفر هم به "ستارخان-اداره ی گذرنامه" خواهم داشت، میاد، بیاید.P:
سلام! دوست عزیزم اومدی حتما بیا بگو چه خبر شده! من تصمیم گرفتم فعلا صبر کنم! شاید یکشنبه دیگه برم ن.و! حالا شما زحمت کشیدی بگو چی شد!؟

alfredooo
June 21st, 2011, 08:10 PM
من هم 90/3/2 معرفی به صدور خوردم، تا الان نیومده . . .
البته ن.و. گفت بین 30 تا 40 روز طول میکشه بیاد،
پ10+ هم رفتم گفت تا آخر خرداد صبر کن،
خودم هم میگم تا آخر تیر باید صبر کنم . . .

یه سوال، کارتا بصورت هوشمند شده یا همون کارتایی هست که قبلا بود؟

alicowboy
June 21st, 2011, 08:39 PM
من هم 90/3/2 معرفی به صدور خوردم، تا الان نیومده . . .
البته ن.و. گفت بین 30 تا 40 روز طول میکشه بیاد،
پ10+ هم رفتم گفت تا آخر خرداد صبر کن،
خودم هم میگم تا آخر تیر باید صبر کنم . . .

یه سوال، کارتا بصورت هوشمند شده یا همون کارتایی هست که قبلا بود؟
فکر کنم همین روزا دیگه کارتت بیاد.کارتها هم که خیلی وقته به صورت هوشمند شده.

Mohammad1367
June 21st, 2011, 08:49 PM
فکر کنم همین روزا دیگه کارتت بیاد.کارتها هم که خیلی وقته به صورت هوشمند شده.

مال منم 90/3/3 بارکد خورده. ینی همین روزا میاد؟??-:
میدونید چی حال میده(؟)، فردا که از برنامه ی روزانه ی قشنگم (!) میزنم، و میرم "ن. و"؛ و "کاغذ دالّ بر معاف بودن" می گیرم؛ هیچ!
شنبه ش کارتم/کارتامون بیاد.

sim83
June 21st, 2011, 11:05 PM
مال منم 90/3/3 بارکد خورده. ینی همین روزا میاد؟??-:
میدونید چی حال میده(؟)، فردا که از برنامه ی روزانه ی قشنگم (!) میزنم، و میرم "ن. و"؛ و "کاغذ دالّ بر معاف بودن" می گیرم؛ هیچ!
شنبه ش کارتم/کارتامون بیاد.

آره! بنظرم برو ببین چی شده! بعدشم اگر دیدی جواب می دن بپرس این قضیه چیه که اکثرا 03/09 بارکد گرفتند؟ شما نماینده تام الاختیار apply board هستید!

Euro
June 22nd, 2011, 09:17 AM
سلام

من دیروز رفتم شورا معاف داییم شدم یه برگه بهم دادن که فرداش برم تحویل بدم
امروز رفتم برگه رو باجه 2 تحویل دادم با یه قطعه عکس و 3 تا فیش صد هزار تومن هشت هزار ودویست و هزار تومان تحویل دادم .

کار دیگه ای هم باید کنم یا کارم تموم شده
ممنون

alfredooo
June 22nd, 2011, 09:53 AM
سلام

من دیروز رفتم شورا معاف داییم شدم یه برگه بهم دادن که فرداش برم تحویل بدم
امروز رفتم برگه رو باجه 2 تحویل دادم با یه قطعه عکس و 3 تا فیش صد هزار تومن هشت هزار ودویست و هزار تومان تحویل دادم .

کار دیگه ای هم باید کنم یا کارم تموم شده
ممنون

نه، 2 ماه دیگه میاد

Mohammad1367
June 22nd, 2011, 06:27 PM
خب!؛ نماینده ی تام الاختیار (و بر حق) applyabroad.org اومد.

رفتم اون اتاق چپی ی (قبل از حیاط):

*از "باجه ی استعلامات" یه کاغذ واسه passport گرفتم.

*اون خانومای باجه ی 4 و 5 نبودن. علی الخصوص خانم زحمتکش که طرفداری قابل توجه ای پیدا کرده مثه اینکه. البته شایان ذکر ست زودتر از حوالی 12 نتونستم خودم رو به اونجا برسونم. فلذا خواهران دینی مون احتمالاً به منزل محترموشون تشریف برده بودند، و به "جهاد اکبر" که همان خانه داری ست مشغول شده بودند. (همچنین برای دوستانی که کمتر در جریان امور قرار دارند گفتنی ست اون خانوما تخصص شون تو رهیابی کارتای معظم معافیت پزشکی). خلاصه اینکه نه تنها نتونستم زاغ سیاه کارتم رو چوب بزنم؛ همچنین موفق به پرده برداری از معمای 90/3/9 نشدم.

*در همین گیر و دار بود که یکی از بچه های دانشگاهمون رو دیدم که دیروز لطف ایزدی شامل حالش شده، معاف شده بود. و با انگیزه ای خالصانه اومده بود گواهی ای بگیره واسه از بند در آوردن مدرک کارشناسی ش؛ غافل از اینکه هنوز معرفی به صدور نشده بود. منم گفتم ایول، این سفر که انجام شده، به "مسئول استعلامات" گفتم "حاجی یه تیکه کاغذ هم به من بده، مدرک لیسانسم رو بگیرم."

*تو حیاط هم نذاشتن برم، هر چند نمی دونم مفید واقع میشد، یا خیر.

*علاوه بر موار فوق این دستگیرم شد: .Our cards will arrive less than a week or a bit more; Don't panic boys

sim83
June 22nd, 2011, 07:14 PM
خب!؛ نماینده ی تام الاختیار (و بر حق) applyabroad.org اومد.

رفتم اون اتاق چپی ی (قبل از حیاط):

*از "باجه ی استعلامات" یه کاغذ واسه passport گرفتم.

*اون خانومای باجه ی 4 و 5 نبودن. علی الخصوص خانم زحمتکش که طرفداری قابل توجه ای پیدا کرده مثه اینکه. البته شایان ذکر ست زودتر از حوالی 12 نتونستم خودم رو به اونجا برسونم. فلذا خواهران دینی مون احتمالاً به منزل محترموشون تشریف برده بودند، و به "جهاد اکبر" که همان خانه داری ست مشغول شده بودند. (همچنین برای دوستانی که کمتر در جریان امور قرار دارند گفتنی ست اون خانوما تخصص شون تو رهیابی کارتای معظم معافیت پزشکی). خلاصه اینکه نه تنها نتونستم زاغ سیاه کارتم رو چوب بزنم؛ همچنین موفق به پرده برداری از معمای 90/3/9 نشدم.

*در همین گیر و دار بود که یکی از بچه های دانشگاهمون رو دیدم که دیروز لطف ایزدی شامل حالش شده، معاف شده بود. و با انگیزه ای خالصانه اومده بود گواهی ای بگیره واسه از بند در آوردن مدرک کارشناسی ش؛ غافل از اینکه هنوز معرفی به صدور نشده بود. منم گفتم ایول، این سفر که انجام شده، به "مسئول استعلامات" گفتم "حاجی یه تیکه کاغذ هم به من بده، مدرک لیسانسم رو بگیرم."

*تو حیاط هم نذاشتن برم، هر چند نمی دونم مفید واقع میشد، یا خیر.

*علاوه بر موار فوق این دستگیرم شد: .Our cards will arrive less than a week or a bit more; Don't panic boys
سلام! دست گلت درد نکنه! با اینکه می دونم چقدر شلوغه و عمرا جواب بگیری ولی کاش یک کم بیشتر کارآگاه بازی در می آوردی و یک ملتی را از نگرانی آزاد می کردی! از کجا دستگیرت شد که کمتر از یک هفته میاد؟

Mohammad1367
June 22nd, 2011, 11:05 PM
سلام، خواهش می کنم.(:

*اینکه یکم بیشتر کارآگاه-بازی و ...:
من تلاشم رو کردم. کمااینکه در پرسش نخست، پاسخ گوی اوّل تو فاز "درشتی کردن" و این چیزا بر اومد. ولی من "کظم غیض" کردم. و رفتم باجه های دیگه. (هیچ خانومی نبود؛ اینُ به خاطر این می گم چون یه عمری فک می کردم تمام وقت پشت باجه های اونجا بانوان اند.)

*اینکه از کجا فهمیدم: از همون نفر نخست پرسیدم. (ضمناً جا داره بگم علّت درشتی کردن نفر نخست این بود که "کاغذ-واسه-گذرنامه رو از ایشون طلب کرده بودم")

And a recommendation: Whenever you ask for a service in govermental/non govermental offices from staff; don't judge badly. I used and said badly because "It may seem the way they behave come from their rudness; But In many cases we forget that their job sometimes is monotonous, and in fact their reaction somehow is unintentional

sim83
June 23rd, 2011, 12:42 AM
در هر صورت انگار یک مسابقه شده! هر کی زودتر بارکدش در سایت پست ثبت شده برنده میشه! فعلا که ن.و حسابی احوالات هممونو Game over کرده! امشبم سایت پست را چک کردم! انگار این مرسوله روی کره زمین وجود خارجی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

smo
June 23rd, 2011, 07:58 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز.
لازمه خدمتون عرض کنم شرایط منم دقیقا شبیه شماهاست. منم 26 اردیبهشت معاف شدم فرداش تحویل مدارک کردم. 90/3/2 معرفی به صدور شدم 90/3/9 بارکد خوردم از اون موقع تا الانم تو سایت رهگیری پیگیری میکنم تا الان که خبری نشده. از پست منطقمون هم پیگیری کردم گفت نظام وظیقه از پست پاکت پستی بارکد دار میگیره کارت میذاره توش ولی هنوز تحویل پست نداده که تو سایت ثبت بشه. من فکر میکنم انشاالله تو هفته بعد به پست تحویل بشه. اگه نشد باید دست بکار بشیم یعنی باید بریم نظام وظیفه رو سرشون خراب بشیم.

narimanid
June 23rd, 2011, 08:56 AM
سلام، خواهش می کنم.(:

*اینکه یکم بیشتر کارآگاه-بازی و ...:
من تلاشم رو کردم. کمااینکه در پرسش نخست، پاسخ گوی اوّل تو فاز "درشتی کردن" و این چیزا بر اومد. ولی من "کظم غیض" کردم. و رفتم باجه های دیگه. (هیچ خانومی نبود؛ اینُ به خاطر این می گم چون یه عمری فک می کردم تمام وقت پشت باجه های اونجا بانوان اند.)

*اینکه از کجا فهمیدم: از همون نفر نخست پرسیدم. (ضمناً جا داره بگم علّت درشتی کردن نفر نخست این بود که "کاغذ-واسه-گذرنامه رو از ایشون طلب کرده بودم")

And a recommendation: Whenever you ask for a service in govermental/non govermental offices from staff; don't judge badly. I used and said badly because "It may seem the way they behave come from their rudness; But In many cases we forget that their job sometimes is monotonous, and in fact their reaction somehow is unintentional

محمد جان من که خدمت عرض کردم - سالن 4 - باجه 4 و 5
تو که میگی نزاشتن بری تو حیاط پس از کجا فهمیدی که خانوما نیستن

باید بری داخل حیاط - بری داخل ساختمان ن.و - سالن 4 - باجه 4 یا 5

ah504man
June 23rd, 2011, 10:12 AM
با سلام خدمت تمامی دوستان
من در تاریخ 20/02/90 کمیسیونم تشکیل شد و شکر خدا معاف شدم
در 28/02/90 معرفی به صدور کارت شدم ولی تا این تاریخ کارتم نیومده
امروز هم پلیس+10 بودم و باز هم سیستم نشون میداد معرفی جهت صدور کارت، لطفا راهنمایی کنید آیا طبیعیه و اینکه برای پیگیری چه کار کنم
راستی مرکزی که کارتها رو صادر می کنه کجاست و آیا میشه به اونجا مراجعه کرد؟
متشکرم

narimanid
June 23rd, 2011, 11:08 AM
امروز هم پلیس+10 بودم و باز هم سیستم نشون میداد معرفی جهت صدور کارت، لطفا راهنمایی کنید آیا طبیعیه و اینکه برای پیگیری چه کار کنم
متشکرم

اگر کد رهگیری پستی گرفته باشی دیگه مشکلی نیست و تنها کاری که از دستت بر میاد اینکه صبر کنی و هراز چندگاهی سری به سایت http://tntsearch.post.ir بزنی و چک کنی

ah504man
June 23rd, 2011, 11:35 AM
پلیس+10 به من کد رهگیری نداد فقط گفت معرفی برای صدور خورده

alfredooo
June 23rd, 2011, 01:13 PM
الان پلیس +10 بودم، گفت آقا خیالتو راحت کنم 2 ماه طول میکشه تا بیاد .
برو تا 90/5/2 اگه نیومد، پیگیر باش . . .

sim83
June 23rd, 2011, 02:25 PM
متشکرم

سلام! شما هم احتمالا در تاریخ 03/09 باشید! سیستم پ+10 دیر آپدیت میشه! من 03/09 بارکد گرفته بودم تا 03/17 همش بهم می گفت معرفی به صدور هست! زیاد به این چیزا اعتماد نکن از پ+10 پیگیر باش تا بارکد بگیری بعدشم یک ماه مثل من و دوستان چک کنی آخرشم جایی نیست هنوز!

hamid_m051
June 23rd, 2011, 09:52 PM
سلام
من 90/02/12 مدارکم رو تکمیل کردم
امروز بعد از 50 روز رفتم پلیس +10 هنوز میگن "منتظر رویت مشمول"
من نمیدونم نمیفهمم چرا
کارت دوستم 45 روزه اومد واسه ما نمیدونم چرا اینجوری شد
خواهشن راهنمایی کنید
نظام وظیفه هم میگه مشکلی نیست

sim83
June 23rd, 2011, 11:17 PM
سلام
من 90/02/12 مدارکم رو تکمیل کردم
امروز بعد از 50 روز رفتم پلیس +10 هنوز میگن "منتظر رویت مشمول"
من نمیدونم نمیفهمم چرا
کارت دوستم 45 روزه اومد واسه ما نمیدونم چرا اینجوری شد
خواهشن راهنمایی کنید
نظام وظیفه هم میگه مشکلی نیست
اگر رفتی ن.و و میگه مشکلی نیست! پس مشکلی نداره! خدمت دوستمون هم در پست قبلی عرض کردم! مثل اینکه سیستم هاشون بهم ریخته!
من که 02/14 مدارکمو تکمیل کرده کرده بودم 03/09 بارکد دادند بهم ولی تا همین الآن در سایت پست ثبت نشده! چندتا دیگه از دوستان هم 03/05 یا 03/02 مدارک تکمیل کرده بودند ولی 03/09 بارکد گرفتند! توکل بخدا ببینیم چی میشه!

Euro
June 24th, 2011, 10:33 AM
سلام

من تازه معاف شدم راهی هست که قبل از آمدن کارت بتونم برای پاسپورت اقدام کنم

Mohammad1367
June 24th, 2011, 11:18 AM
محمد جان من که خدمت عرض کردم - سالن 4 - باجه 4 و 5
تو که میگی نزاشتن بری تو حیاط پس از کجا فهمیدی که خانوما نیستن

باید بری داخل حیاط - بری داخل ساختمان ن.و - سالن 4 - باجه 4 یا 5

آره پسر گل، اتفاقاً گفته ی تو ذهنم بود. من "اونجایی که قبل از حیاط هست"، رو منظورم بود. و می گفتم "خانوما نبودن". آخه من اولین بار بود اونجا می رفتم، و حقیقتش از جنسیت مسئولان اونجا نامطلع بودم، ولی فرض می کردم بانوان اونجا هستن. دفعه های قبل همش موبایل رو می دادم و می رفتم تو حیاط؛ از اونجا هم اون ساختمونه که جدیداً در دست اصلاح ه، و بعد از اون "اون ساختمونای بالائی". البته تو همین "اتاق قبل از حیاط" هم دو تا باجه داره که "مربوط به جستجوی کارت" ست. البته من به این وجه افتراق که میان این دو باجه ی 4 و 5، و آن دو باجه ی 4 و 5 فرق هست، دقت لازم رو مبذول داشتم.

stonystony
June 25th, 2011, 01:00 PM
آقا از 1390/3/9 بارکد خورديم اما از کارت خبري نيست نه تو اداره پست اثري هست نه کسي جوابي ميده. دوستان کسي وقت نداره يه سر بره ميدون سپاه مارو از اين سرگردوني در بياره؟؟؟

manonfire
June 25th, 2011, 02:09 PM
آقا میگن پستچی که قرار بوده کارتارو بیاره، افتاده تو جوب کارتارو آب برده

alicowboy
June 25th, 2011, 02:53 PM
غصه نخورین.ایشالله تو همین هفته میاد.بدشانسی تو این چند روز تعطیلی هم زیاد بوده.دوباره پنج شنبه هم تعطیله.این تعطیلیها باعث میشه کارا عقب بیفته.

sim83
June 25th, 2011, 05:59 PM
حتی امروز هم خبری از کارت نیست! کمتر از 10 روز دیگه دو ماه انتظار من کامل میشه ولی هنوز کارت در سایت پست نیست! 5شنبه هم تعطیله! پس رفتیم برای هفته بعد! اگر تا هفته بعد نیاد دیگه بریم ن.و ببینیم میشه گواهی گرفت یا نه؟!!!!!! + از زمانی پروژه معافیت را شروع کردم تا الآن 5 ماه کامل شده! اگر رفته بودم خدمت با احتساب کسریهام شهریور خدمتم تموم می شد!!!!!

hamid_m051
June 25th, 2011, 11:08 PM
سلام بچه ها
امروز برای 7 مین بار رفتم پ+10 بعد 6 بار شنیدن جمله "منتظر رویت مشمول"
بهم گفتن کارتتون صادر شده یه بار کد هم بهم دادن که بیست رقمه 2129403351110118661
خانومه تو پ+10 بهم یه کاغذ داد روش نوشته بود 90/03/31 تحویل به پست بار کد رو هم رو همون کاغذ نوشت گفت برو پست بگیر
البته من برای معافیم از شهریار اقدام کردم و رفتتم اداره پست شهرک اداری شهریار که قانونا کارت باید میومد اونجا
همون کاغذو دادم به مسئول پست گفت این مرسومات وارد پست نشده در صورتی که پ+10 میگه 3/31 تحویل پست شده
همه ی اونایی که اونجا بودن همینو میشنیدن
خواهشمندم منو راهنمایی کنید
با این وضعیت کارتم کی میاد ؟
اگه اطلاعاتی دارید در اختیار بگذارید ممنون میشم

sim83
June 25th, 2011, 11:35 PM
سلام بچه ها
امروز برای 7 مین بار رفتم پ+10 بعد 6 بار شنیدن جمله "منتظر رویت مشمول"
بهم گفتن کارتتون صادر شده یه بار کد هم بهم دادن که بیست رقمه 2129403351110118661
خانومه تو پ+10 بهم یه کاغذ داد روش نوشته بود 90/03/31 تحویل به پست بار کد رو هم رو همون کاغذ نوشت گفت برو پست بگیر
البته من برای معافیم از شهریار اقدام کردم و رفتتم اداره پست شهرک اداری شهریار که قانونا کارت باید میومد اونجا
همون کاغذو دادم به مسئول پست گفت این مرسومات وارد پست نشده در صورتی که پ+10 میگه 3/31 تحویل پست شده
همه ی اونایی که اونجا بودن همینو میشنیدن
خواهشمندم منو راهنمایی کنید
با این وضعیت کارتم کی میاد ؟
اگه اطلاعاتی دارید در اختیار بگذارید ممنون میشم

سلام! دوست عزیز باید صبر کنیم! پ+10 نزدیک یک ماه پیش به من بارکد داده ولی هنوز در سایت پست وارد نشده!(03/09) ! نمی دونم اشکال از کجاست.دوستانی هم که به ن.و مراجعه کرده بودند جوابی برای این قضیه نگرفته بودند! به سایت: tntsearch.post.ir سر بزنید و اونجا پیگیری کنید! تا همین الآن که برای من وارد پست نشده!

Mohammad1367
June 26th, 2011, 10:28 AM
از زمان کلید زدن "بحث معافیت" م نزدیک به شش ماه گذشته، با این وصف اگر "مدت خدمت مقدس" را بیست ماه فرض کنیم؛ با قدری مقایسه می توانیم...
Actually and factually observe the phenomena that in best circumstances can be called War Nerve

manonfire
June 26th, 2011, 12:25 PM
من میدونم آخرم باید کله هارو با تیغ بزنیم بریم کلاغ پر
اشکال نداره، کار با کلاشم یاد بگیریم بد نی
http://www.freesmile.ir/smiles/117517_223.gifhttp://www.freesmile.ir/smiles/877715_schuss.gifhttp://www.freesmile.ir/smiles/218215_armed.gifhttp://www.freesmile.ir/smiles/697215_bigun.gif

sim83
June 26th, 2011, 04:24 PM
آقایون کارتها نیومده؟؟؟؟؟ دیگه امروز 04/05 هست! آقا اگه ما فردا بریم ن.و برای گذرنامه بدون معطلی نامه می دند یا اینکه اذیت میشیم؟

manonfire
June 26th, 2011, 07:52 PM
رییس سازمان وظیفه عمومی خبرداد:
صدور کارت‌های هوشمند پایان‌خدمت از نیمه تیرماه

۱۳۹۰/۰۴/۰۵
۰۶-۲۶-۲۰۱۱
۱۲:۴۸:۱۳
۹۰۰۴-۰۲۷۱۹: کد خبر
خبرگزاری دانشجویان ایران – تهران
سرویس: اجتماعی – جوانان

رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اعلام صدور کارت‌های هوشمند پایان خدمت از ۱۵ روز آینده گفت: در سالجاری پنج باند جعل کارت‌های خدمت سربازی متلاشی و در این رابطه ۴۶ نفر دستگیر شدند.
به گزارش خبرنگار «جوانان» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سردار سید حمید صدرالسادات روز یکشنبه در این باره اظهارکرد: از نیمه تیرماه امسال صدور کارت‌های هوشمند پایان خدمت آغاز خواهد شد که هدف از آن یکنواخت شدن کلیه کارت‌های صادره، بالا بردن ضریب امنیتی کارت‌ها و امکان اعمال هرگونه تغییرات جدید در اطلاعات موجود کارت‌هاست.
وی ادامه داد: ظرف یک ماه دیگر برای تعویض کارت‌های پایان خدمت قدیمی نیز فراخوان داده می‌شود.
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از راه‌اندازی مرکز خدمات پاسخگویی الکترونیک تا ماه آینده خبر داد و افزود: با راه‌اندازی این مرکز مشمولان می‌توانند با وارد کردن کد ملی از وضعیت اعزام و غیره خود با خبر شوند.
وی درباره جعل کارت‌های معافیت و پایان خدمت سربازی هم گفت: در سال جاری پنج باند در رابطه با جعل کارتهای معافیت و پایان خدمت سربازی متلاشی شد که ۴۶ نفر در این رابطه دستگیر شدند البته با صدور کارت‌های هوشمند معافیت و پایان خدمت میزان جعل به حداقل خواهد رسید.
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: همچنین فرایند جعل در زمینه خدمت سربازی متفاوت است به طور مثال در برخی مواقع افراد برای دریافت کارت پایان‌خدمت بیماری‌های غیرواقعی درست می‌کنند یا فردی غیر از مشمول را برای گرفتن معافیت پزشکی می‌فرستند که در این رابطه پیش‌بینی‌هایی صورت گرفته است و بناست ارتباط سازمان وظیفه عمومی با بیمارستان‌ها بیشتر شود.
وی به موضوع پزشکان معاین اشاره کرد و گفت: در طرحی، پزشکان خاصی را انتخاب و آموزش‌های لازم در رابطه با معافیت‌ها به آنان خواهیم داد که مقدمات این کار در حال انجام است.
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از راه‌اندازی سایت سرباز ظرف یک ماه آینده خبر داد و دراین‌باره گفت: این سایت بیشتر به مباحث فرهنگی سربازان می‌پردازد.
صدرالسادات درباره سقف معافیت تحصیلی هم اظهارکرد: سقف معافیت تحصیلی برای افرادی که در رشته‌های کار و دانش و فنی‌حرفه‌ای تحصیل می‌کنند تا سن ۲۲ سال و برای رشته‌هایی که دارای پیش‌دانشگاهی هستند حداکثر ۲۴ سال است. البته در اصلاح قانون وظیفه عمومی که در حال حاضر در مجلس است سقف سنی معافیت تحصیلی تغییر می‌کند.
وی درباره معافیت دانشجویی هم گفت: در زمینه تحصیل دانشجویان حداقل مشکلات را داریم. به طور مثال میزان مدت تحصیل در هر مقطع دانشجویی چهار تا چهار ونیم سال است و بر اساس مقررات اگر این کمیسیون در دانشگاه تشخیص دهد که سقف مدت تحصیل طولانی شود این موضوع از سوی سازمان وظیفه عمومی نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در مجموع اگر دانشجویان به موضوعات خدمت سربازی خود توجه داشته باشند بعید می‌دانم که مشکلی برای فردی پیش بیاید.
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره بکارگیری سربازان با توجه به رشته‌های تحصیلی خود در موضوعات تخصصی اظهار کرد: در سال گذشته ۲۵ درصد از افرادی که به خدمت سربازی اعزام شدند دارای تحصیلات بیشتر از دیپلم بودند، این در حالی است که ۷۵ درصد از مشمولانی که در سال گذشته به خدمت سربازی اعزام شدند دارای تحصیلات دیپلم و زیر دیپلم بوده‌اند.
وی ادامه داد: هدف اصلی از خدمت سربازی حفظ امنیت کشور است که در مجموع وضعیت خدمت در ایران به صورت اجباری است و در خیلی از کشورهای دیگر نیز چنین وضعیتی وجود دارد. هرچند هنوز ظرفیت نیروهای مسلح به آن اندازه نیست که بتوانیم از تمام ظرفیت‌های تخصصی سربازان استفاده کنیم اما تعدادی از فارغ‌التحصیلان به صورت امریه در حال خدمت هستند.
صدرالسادات اضافه کرد: در سال گذشته بنا بر ابلاغیه‌ای که صورت گرفت میزان اعزام‌ مشمولان ۹ درصد افزایش داشت که این موضوع نشان دهنده استقبال از خدمت سربازی است.
به گفته وی در سه ماهه اول امسال نیز میزان اعزام مشمولان به خدمت حدود ۷ درصد نسبت به پیش‌بینی انجام شده افزایش داشته است که این موضوع نشان دهنده وضعیت خوب در رابطه با اعزام‌هاست.
به گزارش ایسنا، وی درباره غیبت مشمولان نیز گفت: عدم توجه به ضوابط در این رابطه باعث به وجود آمدن ضررهایی برای مشمولان می‌شود که از جمله آن است که امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر به سختی صورت می‌گیرد و حداقل تبعات غیبت سه ماه اضافه خدمت برای مشمولان است.
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: متاسفانه در برخی از موارد دستگاه‌های دولتی و عمدتا دستگاه‌های غیردولتی از افرادی که وضعیت خدمت آنان مشخص نیست، استفاده می‌کنند. رویکرد ما این است که با این دستگاه‌ها به صورت جدی برخورد شود.
صدرالسادات درباره وضعیت ورزشکاران مشمول اظهارکرد: طبق هماهنگی بین دستگاه‌های مرتبط با سازمان وظیفه عمومی تسهیلات خوبی در این رابطه فراهم شده است و سازمان وظیفه عمومی ناجا در خصوص صدور مجوز خروج از کشور اعضای تیم ملی و سایر ورزشکاران طبق مقررات مربوطه عمل خواهد کرد که بر اساس آن خروج از کشور آن دسته از ورزشکاران که فاقد غیبت باشند با ارائه درخواست سازمان تربیت بدنی یا کمیته ملی المپیک و سایر مدارک مورد نیاز و تضمین مراجعت مشمول به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال بلامانع است و عده‌ای که موعد اعزام بدون غیبت آنان با زمان مسابقات در خارج از کشور مقارن باشد، سازمان وظیفه عمومی ناجا مساعدت لازم را خواهد داشت.
به ورزشکاران غایب به هیچ عنوان مجوز خروج از کشور را نمی‌دهیم
به گفته وی، سازمان وظیفه عمومی ناجا با آن دسته از ورزشکاران که مرتکب غیبت شده باشند به هیچ عنوان مجوز خروج از کشور را نخواهد داد و طبق ضوابط مربوط به خروج از کشور با آنان برخورد خواهد شد.
رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا افزود: یکی از موضوعات مربوط به ورزشکاران مشمول بحث «سرباز قهرمان» است که اگر به موقع در این رابطه اقدام شود طبق هماهنگی‌های صورت گرفته ورزشکاران مشمول که عضو تیم ملی هستند، عضویت آنها می‌تواند به عنوان خدمت سربازی مدنظر قرار گیرد.
وی افزود: به سازمان تربیت بدنی اعلام کرده‌ایم که در ابتدای ورود افراد به باشگاه‌ها وضعیت خدمت سربازی آنان مورد بررسی قرار گیرد.
به گزارش ایسنا، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره مشمولان ایرانی خارج از کشور هم گفت: پیش از این رسیدگی به وضعیت پزشکی مشمولان خارج از کشور منوط به آن بود که این مشمولان به ایران بیایند، اما بنا بر مقرراتی که اخیرا داشته‌ایم در شهر مونیخ کشور آلمان هفت پزشک به عنوان پزشک معاین در نظرگرفته شده است که مشمولان و خانواده‌های آنها نیازی نیست برای وضعیت خدمت‌سربازی خود به ایران بیایند بلکه به نمایندگی محل اقامت خود مراجعه کرده و پس از آن برای رسیدگی به وضعیت پزشکی به مونیخ فرستاده می‌شوند و این پرونده از طریق وزارت خارجه به ایران ارجاع داده می‌شود و دیگر نیازی به مراجعه مشمولان به ایران نیست.
وی در رابطه با وضعیت خروج از کشور مشمولان هم گفت: برای سفرهای علمی مانند حضور در کنفرانس‌های بین‌المللی، پنج میلیون تومان وجه نقد یا ضمانت‌نامه بانکی، برای سفرهای غیرعلمی همچون شرکت در آزمون یا نمایشگاه‌های مرتبط با رشته‌های تحصیلی و بازدید از موزه‌ها که معمولا یک ماه به طول می‌انجامد، هشت میلیون ودیعه نقدی یا ضمانت‌نامه بانکی، برای سایر سفرهای ضروری همچون دیدار با بستگان، برای دانشجویان و دانش‌آموزان ۱۵ میلیون تومان وجه نقد یا ضمانت‌نامه بانکی لازم است که معمولا این‌گونه سفرها نیز ۲۰ روز طول می‌کشد.
صدرالسادات خاطرنشان کرد: افرادی که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور می‌روند با توجه به این که حضور آنان در این کشورها معمولا طولانی خواهد بود ضمن آن که می‌توانند ودیعه ۱۵ میلیون تومانی ارائه دهند سند ملکی هم از این افراد پذیرفته خواهد شد.
به گزارش ایسنا، رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره سفرهای زیارتی مشمولان هم گفت: برای سفرهای زیارتی همچون مکه ۵۰۰ هزار تومان ودیعه یا ضمانت‌نامه بانکی لازم است و برای سفرهای سوریه و سایر کشورها ۱۵ میلیون تومان ودیعه نقد یا ضمانت‌نامه بانکی نیاز است.
صدرالسادات درباره گواهی‌های کسر خدمت هم گفت: طبق هماهنگی‌های صورت گرفته در زمان حضور مشمول نیازی به داشتن این گواهی‌ها نیست و در هر زمان که نیاز شد مشمولان می‌توانند گواهی کسر خدمت را از سازمان‌های موردنظر دریافت و ارائه دهند.

انتهای پیام
کد خبر: ۹۰۰۴-۰۲

Mohammad1367
June 26th, 2011, 10:14 PM
آقایون کارتها نیومده؟؟؟؟؟ دیگه امروز 04/05 هست! آقا اگه ما فردا بریم ن.و برای گذرنامه بدون معطلی نامه می دند یا اینکه اذیت میشیم؟

پاسپورت؟ آره؛ برو باجه ی استعلامات.

hamid_m051
June 26th, 2011, 10:20 PM
امروزرفتم ن.و همون بارکدی رو بهم داد که پ+10 بهم داده بود سوالم کردم گفت دیگه به این مرحله که رسیدی از دست ما خارجه فقط بایذ صبر کنی تا کارتت بیاد
گفت ن.و مشکل داره کارا عقب افتاده گفت اگه مشکلات ن.و نبود قانونا کارتت باید نهایتن 10 روز دیگه میومد ولی با این وضعیت فعلا چیزه دقیق نمیشه گف

sim83
June 26th, 2011, 10:46 PM
بعدشم استعلام را باید ببریم اداره گذرنامه؟ چقدر کارش در اداره گذرنامه طول داره؟ آیا مدارک خاصی هم می خواد یا نه؟

manonfire
June 27th, 2011, 08:54 AM
نظام وظیفه دیروز یه قسمت گذاشت به اسم خدمات الکترونیک و ثبت درخواست استعلام آخرین وضعیت معافیت
اینم لینکش

استعلام وضعیت معافیت (http://police.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=46bf2a23-af9f-4959-9e4f-64a030225842)

از قسمت نوع درخواست، گزینه آخرین وضعیت رسیدگی رو تیک بزنید.

Mohammad1367
June 27th, 2011, 09:39 AM
بعدشم استعلام را باید ببریم اداره گذرنامه؟ چقدر کارش در اداره گذرنامه طول داره؟ آیا مدارک خاصی هم می خواد یا نه؟

آره، ن. و یه کاغذ بهت میده که روش نوشته "فردا ساعت بری گذرنامه". گذرنامه که رفتی میری تو یه اتاق، به جناب پلیس می گی که "گواهی واسه پاسپورت می خوام (معافیت پزشکی/کفالت/یا هرچی!)". یه کاغذ بهت میده؛ اون رو میبری پلیس 10+...
واسه گرفتن اون گواهی از گذرنامه هیچ چیز خاصی لازم نیست ببری. چیزایی که واسه پلیس 10+ هم باید ببری اینان:
http://police.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=News&CategoryID=b4bc0189-eb76-4060-a935-5a5507881a68&LayoutID=8c3f9086-9f41-4bd2-b08a-086ae81f106d&ID=f6f44a65-9138-4d28-8e0a-8cc4dcb8836f

sim83
June 27th, 2011, 09:49 AM
سلام! همین الآن از ن.و رسیدم خونه! کارت من 03/31 چاپ شده و گفتند که تا دو هفته بعدش میرسه دستت! بارکد هم بهم ندادند ولی معرفی اداره گذرنامه و نامه برای دانشگاه را دادند!
نکات:
1. جای ساختمان شهدای گمنام عوض شده و رفته به سمت چپ حیات(ساختمان مقابل)!
2.هر گواهی که بخواین بهتون می دن! حتی 10 تا
3.برخورداشون خیلی خوب و کار راه انداز بود!
4.جنس مونثی در 2تا ساختمان ندیدم! انگار دیگه کارمند خانوم در اون قسمتها نداره!
5.دلیل دیر شدن کارتها هم این بوده که کارتهای پایان خدمت هم هوشمند شده و تراکم بسیار رفته بالا!
6.از زمانی که کارتم صادر شده (03/31) تا زمانی که بدستم برسه بین 14 تا 18 روز زمان می بره( به گفته مسئولش)
7.دقیقا از زمانی که تکمیل مدارک کردم تا کارتم چاپ شده 48 روز طول کشیده و +14 روز که باید صبر کنم که بیاد میشه 62 روز که همون 2ماه هم بیشتر شده!
8.به حرفهای پلیس +10 اعتماد نکنید که الکیه ! به من گفت 03/09 کارتت بارکد خورده( چاپ شده)! البته یک پ+10 دیگه گفت بارکدت کاذبه و 2 ماه باید صبر کنی!
9.شماره کارتم رو در نامه برای دانشگاه نوشته که 11 رقمیه و با 81 شروع میشه!
10.سربلند و معاف باشید!

alicowboy
June 28th, 2011, 12:04 PM
چرا سایت رهگیری مرسولات پستی چند روزه که باز نمیشه؟؟؟؟www.tntsearch.post.ir

hamid_m051
June 28th, 2011, 01:54 PM
پس پلیس+10 بمن بارکد داده و گفته 3/31 تحویل به پست شده به چه معنی میتونه باشه ؟
کارت چاپ شده یا نه ؟
اگه تحویل شده پس چرا پست میگه همچین چیزی نداریم
با این احتساب کارت تقریبا کی میاد ؟

hamid_m051
June 28th, 2011, 01:55 PM
سایت ادازه پست هم چند روزه بستس نمیشه پیگیری کرد

hamid_m051
June 28th, 2011, 01:59 PM
یک بار نشد ما جزو دسته خوش شانس ها شیم بعد از معاف شدن هم باسه کارت باید این همه انتظار بکشم کارت همه بچه ها نهایتا 45 روزه اومده جلو خونشون
حالا بعد از 57 روز کارت هنوز وارد پست هم نشده

sim83
June 28th, 2011, 02:11 PM
تشکر می کنم.
خواهش می کنم! لطف داری! در جواب دوستمون هم عرض کنم که هنوز وارد پست نشده!سایت پست هم یک هفته هست که کار نمی کنه! امروز اداره گذرنامه بودم!رفتم مجوز پاسپورت را گرفتم با یک بار خروج! اینو هم عرض کنم که از پ+10 پرسیدم گفت تا 20 تیر همه کارتها می رسه! حالا ببینیم چی میشه! اگر عجله دارید فقط گواهی باید گرفت! مخلص همه دوستان گل!

mehdiabc
June 28th, 2011, 10:15 PM
سلام
من 7/3/1390 مداركم كامل شد و تحويل دادم و8/3/1390 به صدور كارت معرفي شدم ,9/3/1390 بارکد خوردم و هنوز نيامده رفتم ن و قسمت استعلام نامه خروج گرفتم.

asedali
June 29th, 2011, 10:03 AM
سلام
من دقيقا دو ماه پيش پولشونو ريختمو مداركمو تحويل دادم، اما هنو خبري از كارتم نشده. رفتم پليس + يا قمر بني هاشم، بهم گفتن كارتت صادر شده به تاريخ 9/3/90 ، اينم باركدت بدو برو از پست بگيرش. رفتم پست گفت كارتت نيومده. بياد مي فرستيم دم خونتون. من كه مردم از استرس. به نظر شما مشكلي تو مراحل صدور كارت پيش نيومده؟ مثلا گم كرده باشن، يا هر چيز ديگه.

sim83
June 29th, 2011, 11:09 AM
عرض بحضور تمام دوستان!!!! طبق پرسشی که از ن.و داشتم گفتند که زودتر از 15 تیر هیچ کارتی نمیاد! اکثر دوستان که مثل من در پ+10 روز 03/09 بارکد گرفته بودند توجه کنند که ن.و به خود من گفت که 03/31 کارتم صادر شده! خیالتون راحت باشه که زودتر از نیمه اول تیرماه نمیاد!

sim83
June 29th, 2011, 11:14 PM
عرض بحضور تمام دوستان!!!! طبق پرسشی که از ن.و داشتم گفتند که زودتر از 15 تیر هیچ کارتی نمیاد! اکثر دوستان که مثل من در پ+10 روز 03/09 بارکد گرفته بودند توجه کنند که ن.و به خود من گفت که 03/31 کارتم صادر شده! خیالتون راحت باشه که زودتر از نیمه اول تیرماه نمیاد!
سلام! آقایون فکر کنم کارتها داره میاد! همین الآن در سایت tntsearch.post.ir نوشته که :

تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد)

8 تیر ماه 1390 ساعت 8:52 AM

پس معلومه هیچ کس دقیقا نمی دونه که کی میاد! راستی دوستان عزیز امروز رفتم مدارکم را برای گذرنامه دادم! حالا شنبه یا یک شنبه کارتم میاد! حالا تا قبل از اومدن گذرنامه می تونم برم و خروجم را دائمی کنم؟؟؟ حالا جدی جدی همینه که این همه صبر کردم امروز رفتم پ+10 برای پاسپورت حالا کارتم اومده!!!!!

alfredooo
June 30th, 2011, 09:39 AM
سلام! آقایون فکر کنم کارتها داره میاد! همین الآن در سایت tntsearch.post.ir نوشته که :

تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد)

8 تیر ماه 1390 ساعت 8:52 AM

پس معلومه هیچ کس دقیقا نمی دونه که کی میاد! راستی دوستان عزیز امروز رفتم مدارکم را برای گذرنامه دادم! حالا شنبه یا یک شنبه کارتم میاد! حالا تا قبل از اومدن گذرنامه می تونم برم و خروجم را دائمی کنم؟؟؟ حالا جدی جدی همینه که این همه صبر کردم امروز رفتم پ+10 برای پاسپورت حالا کارتم اومده!!!!!

سلام ، شما کی مدارکتون کامل شد؟:confused:
من 2/3/90 جلسه کفالت برام گذاشتن و پولو ریختمو مدارک دادم، و 3/3/90 ، +10 گفت که کارتت معرفی به صدور شده، بنظرتون کی میاد؟:confused:

sim83
June 30th, 2011, 01:38 PM
سلام ، شما کی مدارکتون کامل شد؟:confused:
من 2/3/90 جلسه کفالت برام گذاشتن و پولو ریختمو مدارک دادم، و 3/3/90 ، +10 گفت که کارتت معرفی به صدور شده، بنظرتون کی میاد؟:confused:

سلام! من 02/14 تکمیل مدارک کردم! هنوز بارکد از پ+10 نگرفتید؟ حتما بارکد بگیرید و در سایت پست: tntsearch.post.ir چک کنید! به امید خدا اومده!

ALIREZA144
July 1st, 2011, 01:28 AM
سلام
فکر کنم یه چیز جالب کشف کردم
من 2/31 مدارک رو تکمیل کردم. 3/28 که رفتم پلیس + 10 گفت "معرفی به صدور" هستش.دیروز به پلیس + 10 ستارخان که آشنامون هست زنگیدم بهم گفت 3/9 بارکد خوردی.بارکد 20 رقمی رو هم داد که مثل همه دوستان تو سایت پست اثری ازش نیست.زنگ زدم به پلیس + 10 اسکندری ببینم اون چی میگه.زنه گفت معرفی به صدوری.بعد که داشت قطع میکرد گفت "وایسا وایسا":D پشت تلفن داشت با همکارش صحبت میکرد.بهش گفت این واسش نوشته معرفی به صدور ولی چرا بارکد خورده ؟؟؟:oاینجا بود که من فهمیدم سیستماشون 100% قاطی کرده.احتمال میدم بر فرض مثال وضعیت رو سمت راست بالای صفحه مینویسه و بارکد رو سمت چپ پایین صفحه.دوستان وقتی مراجعه میکنند وقتی یارو میبینه "معرفی به صدوره" دیگه به بارکد نگاه نمیکنه.اما یه پلیس +10 دیگه اون بارکد رو میبینه و به شما میگه.واسه همینه یه جا میگه معرفی به صدور و یه جا میگه بارکد.

sim83
July 1st, 2011, 01:42 AM
کسی نیست اینو جواب بده؟؟؟؟
راستی دوستان عزیز 4 شنبه رفتم مدارکم را برای گذرنامه دادم! شنبه یا یک شنبه کارتم میاد! حالا تا قبل از اومدن گذرنامه می تونم برم و خروجم را دائمی کنم؟؟

hamid_m051
July 2nd, 2011, 01:05 AM
سلام کارت من درتلریخ 03/31 به گفته پ+10 به پست تحویل داده شده ولی پست میگه همچین بارکدی نداریم نمیشه خودم برم بگیرم کارتو از ن.و ؟؟؟؟؟؟؟؟

sim83
July 2nd, 2011, 02:54 AM
سلام کارت من درتلریخ 03/31 به گفته پ+10 به پست تحویل داده شده ولی پست میگه همچین بارکدی نداریم نمیشه خودم برم بگیرم کارتو از ن.و ؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام! ن.و به هیچ وجه کارت را به شما نمی ده! چه زمانی تکمیل مدارک کردید؟؟؟؟

sim83
July 2nd, 2011, 02:57 AM
اینم آخرین خبر از کارت من:
تهران - منطقه 19 پستي تهران - اداره توزيع منطقه 19 پستي (مرسوله به واحد توزیع تحویل گردید) 10 تیر ماه 1390 ساعت 10:07 AM
به امید خدا فردا باید به دستم برسه!
تقریبا از زمان تکمیل مدارک تا فردا که برسه میشه 2ماه!
و تمام زمان صرف شده از 11 اسفند 89 شروع کردم (ثبت مدارک در پ+10) تا 11 تیر 90!

sim83
July 2nd, 2011, 09:37 AM
سلام! همین الآن کارت بدستم رسید! کارت سبز رنگ که پایینش ماده و بنده بیماری ذکر شده و تاریخ صدورش از زمان معرفی به صدور هست! یعنی 02/19 ! کل پروسه 5 ماه طول کشید! دقیقا روز 11 اسفند صبح همین موقع ها بود که با پای خودم رفتم پ+10 و مدارکم را دادم! امیدوارم شما هم بزودی کارتتون برسه!
یا علی

Mohammad1367
July 2nd, 2011, 10:13 AM
سلام! همین الآن کارت بدستم رسید! کارت سبز رنگ که پایینش ماده و بنده بیماری ذکر شده و تاریخ صدورش از زمان معرفی به صدور هست! یعنی 02/19 ! کل پروسه 5 ماه طول کشید! دقیقا روز 11 اسفند صبح همین موقع ها بود که با پای خودم رفتم پ+10 و مدارکم را دادم! امیدوارم شما هم بزودی کارتتون برسه!
یا علی

خیلی تبریک می گم. سلامت، شاد و موفق باشی.
در مورد اون "دائمی کردن خروج" و اینا هم چیزی دستگیرت شد، به منم خبر بده. چون منم "یه بار خروجی" محسوب می شم.

asedali
July 2nd, 2011, 11:16 AM
سلام بچه ها جونم!!!!!!!
همين الان كارتم اومد در خونمون
مدارك من تاريخ 11/2/90 كامل شد. پس يعني دقيقا دو ماه طول كشيد تا بياد. شمام نگران نباشيد، مال شما هم ايشالا مياد.

smo
July 2nd, 2011, 11:22 AM
یا علی
دوست عزیز بهت تبریک میگم. انشاالله خیرش ببینی.
اگر ممکنه جواب این سوالات لطف کنید فکر کنم سوال بقیه دوستان هم باشه.
1- بارکدی که پلیس 10+ بمون داده آیا همون بارکد روی پاکت پستی شما بود یانه؟
2- شما دقیقا چه روزی تکمیل مدارک کردین چه تاریخی معرفی به صدور شدین و چه تاریخی بارکد خوردین؟
من 90/2/27 تکمیل مدارک کردم 90/3/2 معرفی به صدور شدم 90/3/9 بارکد خوردم الان حدود یک ماهه بارکد 20 رقمی از پلیس 10+ گرفتم (نظام وضیفه هم همین بارکد بم داد) ولی تا الان تو سایت پست خبری نیست.

smo
July 2nd, 2011, 11:26 AM
سلام بچه ها جونم!!!!!!!
همين الان كارتم اومد در خونمون
مدارك من تاريخ 11/2/90 كامل شد. پس يعني دقيقا دو ماه طول كشيد تا بياد. شمام نگران نباشيد، مال شما هم ايشالا مياد.
عزیزم مبارکت باشه. اگه ممکنه توضیح بدید که تو سایت رهگیری پست هم پیگیری می کردید اگه پیگیری میکردید کی تحویل به پست شده بود. تاریخ صدور کی بو؟

sim83
July 2nd, 2011, 11:54 AM
سلام به همه عزیزانم! از بابت تبریکهاتون منو شرمنده کردید! دست گلتون درد نکنه!!
بارکد که همون بارکدی بود که پ+10 بهم داد!
02/14 تکمیل مدارک
02/19 معرفی به صدور شدم
03/09 پ+10 بهم بارکد داد ولی وقتی به ن.و رفتم گفت که در اصل 03/31 کارتت چاپ شده!
04/08 ساعت 22 بود که در سایت رهگیری پست نوشته بود خروج از منطقه 16 پستی ساعت 8:52 صبح
04/11 امروز هم بدستم رسید!
نگران نباشید! باید صبر کنید که 2 ماه کامل بشه!
انشاء الله کارت شما هم زود بیاد!

sim83
July 2nd, 2011, 12:00 PM
برای تبدیل به خروج دائمی هم رفتم همون پ+10 که مدارک را فرستاده بودم! بهم گفت که همین 1ساعت پیش مدارکتو فرستادم برای اداره گذرنامه تهرانپارس برو اونجا ! خودشم ( افسر گذرنامه یک خانم خیلی خوش برخورد و کار راه انداز) تلفنی زنگ زد به اونجا!
رفتم تهرانپارس ، فرستادند منو پیش رییس! رییس هم کارتو چک کرد و کپیش را مهر برابر اصل زد و داد به کارمند باجه 1 و اونجا هم گفت عبورت سبز شد برو به سلامت! اون خانوم کارمند باجه 1 گفت 02/19 کارتت صادر شده چرا الآن آوردیش!؟ گفتم والله اون تاریخ صادر شده ولی همین امروز بدستم رسیده!
موفق و موید باشید!

hamid_m051
July 2nd, 2011, 10:56 PM
با سلام و عرض تبریک خدمت دوستان خیلی خیلی مبارکتون باشه معلومه که داشتن کارت حس خوبی داره که همه خوشحالن
در تاریخ 89/11/21 دفترچه پست کردم
در 90/02/07 کمیسیون رای معافی داد
من در تاریخ 90/02/12 مدارک تکمیل کردم
درتاریخ 90/03/31 بارکد خوردم البته بارکد کاذب
تا الان در پست خبری از کارتم نبوده
امروز ن.و بودم مسئول استعلام بعد از وارد کردن کد ملیم گفت کارتت همین امروز 90/4/11 چاپ شده برو دو هفته دیگه میاد
البته نمیدنم میشه بحرفش اعتماد کرد یا نه چون پ+10 گفته 3/31 کارت به پست تحویل داده شده جالبه که بارکد هم بهم داده
ولی پست میگه این بارکد وجود نداره حتی به پست حضوری مراجعه کردم
امروز یک نفر تو نظام وظیفه بود گفت من اسفند 89 معاف شدم کارتم هنوز نیومده مسئول استعلام گفت باید صبر کنید فقط اون هم بارکد داشت و لی خبری از کارتش نبود ولی وقتی وضعیت منو استعلام کرد گفت کارتت همین امروز چاپ شده برو 2 هفته دیگه میاد فقط نمیدونم میشه به حرفش اعتماد کرد یا نه ؟

hamid_m051
July 2nd, 2011, 11:03 PM
بارکدی که پ+10 بهتون داد با بارکدی که روی پاکت بود یکی بود ؟ از کجا معلوم این بارکده سره کاری نباشه ؟
امروز تو نظام وظیفه مسئول استعلام گفت این بارکدها کاذب هستند
فردا من میرم تو دو ماه ولی بعید میدونم کمتر از 2 و 15 روز طول بکشه
بچه هایی که اطلاعات دارند اگه نکته ای هست بفرمایند
قابل توجه اونایی که کارتشون اومده
تورو خدا حالا که کارتت دار شدید بی کارت هارو تنها نذارید

sim83
July 2nd, 2011, 11:10 PM
بارکدی که پ+10 بهتون داد با بارکدی که روی پاکت بود یکی بود ؟ از کجا معلوم این بارکده سره کاری نباشه ؟
امروز تو نظام وظیفه مسئول استعلام گفت این بارکدها کاذب هستند
فردا من میرم تو دو ماه ولی بعید میدونم کمتر از 2 و 15 روز طول بکشه
بچه هایی که اطلاعات دارند اگه نکته ای هست بفرمایند
قابل توجه اونایی که کارتشون اومده
تورو خدا حالا که کارتت دار شدید بی کارت هارو تنها نذارید

سلام! کارتت میاد آقا! به من هم گفت برو 20 تیر کارتت میاد ! 8 تیر اومد! بارکد روی پاکت و ... همون بارکدی بود که 03/16 پ+10 بهم داد! حتما سایت پست را مداوم چک کنید!
یا حق

asedali
July 3rd, 2011, 01:43 AM
عزیزم مبارکت باشه. اگه ممکنه توضیح بدید که تو سایت رهگیری پست هم پیگیری می کردید اگه پیگیری میکردید کی تحویل به پست شده بود. تاریخ صدور کی بو؟

ممنونم دوست عزیز. تو سایت رهگیری پست، تاریخ خروج از منطقه ی 16 پستی، 8/4/90 بود و تحویل به منطقه ی 17 پستی، 11/4/90 بود. که یعنی همون روزی که اومده منطقه ی پستیمون، کارتو آوردن در خونمون. تو سایت رهگیری، اطلاعات دیگه ای نبود.

hamid_m051
July 3rd, 2011, 03:15 PM
به گفته ن.و کارتم 4/8 چاپ شده
البته امروز رفته بودم پرسیدم
روی صفحه مانیتور رو نگاه کردم یه چیزایی دیدم از جمله شماره کارت که با 810 شروع شده بود
فکر کنم این دفعه واقعا راست گفت
اگه کارت 1390/4/8 چاپ شده باشه کی به دستم میزسه ؟

sss638
July 3rd, 2011, 10:48 PM
باید ببینی چاپ کارت رو گفته یا صدور کارت اگر صدور کارت باشه ماله من زده بود 89/12/12 و در تاریخ 90/02/06 رسید دستم !

Euro
July 4th, 2011, 02:20 PM
سلام من 31/3 معاف شدم الان می تونم قبل از رسیدن کارت برای گذرنامه اقدام کنم

در صورت صادر شدن گذرنامه آیا برای خروج از کشور محدودیت وجود داره یا نه(مهر یکبار خروج روی گذرنامه هست یا نه؟)

narimanid
July 4th, 2011, 04:26 PM
سلام من 31/3 معاف شدم الان می تونم قبل از رسیدن کارت برای گذرنامه اقدام کنم

در صورت صادر شدن گذرنامه آیا برای خروج از کشور محدودیت وجود داره یا نه(مهر یکبار خروج روی گذرنامه هست یا نه؟)

دوست عزیز اگر یه کمی به خودت زحمت بدی و چند پیغام قبلی رو مرور بکنی جوابت رو میگیری

hamid_m051
July 4th, 2011, 10:49 PM
سلام بچه ها
امروز بارکدم رو وارد سایت پست کردم
نوشته تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد) 13 تیر ماه 1390 ساعت 9:36 AM 20007533291060
تجزيه و مبادلات كرج این به چه معنی میتونه باشه ؟

narimanid
July 5th, 2011, 09:37 AM
سلام بچه ها
نوشته تهران - منطقه 16 پستي تهران - تجزيه و مبادلات منطقه 16 (مرسوله از نقطه پستي خارج شد) 13 تیر ماه 1390 ساعت 9:36 AM 20007533291060

معنیش اینکه که حداکثر تا شنبه کارتت میاد دمه در خونتون
ولی به احتمال زیاد چهارشنبه یا پنج شنبه میرسه دستت

لطفا تاریخ های اقدام، معرفی به صدور و بارکدت رو هم به ما بگو :)

smo
July 5th, 2011, 09:53 AM
سلام بچه ها
با سلام خدمت دوستان اتفاقا برا منم تو سایت رهگیری دقیقا همین مطلی بالارو نوشته بود. بعد تو توضیحات بیشتر نوشته بود ساعت 9:30 از منطقه 16 به سمت منطقه 15 خارج شده منم امروز صبح رفتم منطقه 15 گرفتم.تاریخ تکمیل مدارکم 90/2/27 بود. تاریخ صدوری هم که روی کارت زده همون تاریخی که پلیس 10+ بم داده بود یعنی 90/3/2.بارکد روی پاکت پستی هم همون بارکدی که پلیس 10+ داده بود.

alfredooo
July 5th, 2011, 10:40 AM
با سلام خدمت دوستان اتفاقا برا منم تو سایت رهگیری دقیقا همین مطلی بالارو نوشته بود. بعد تو توضیحات بیشتر نوشته بود ساعت 9:30 از منطقه 16 به سمت منطقه 15 خارج شده منم امروز صبح رفتم منطقه 15 گرفتم.تاریخ تکمیل مدارکم 90/2/27 بود. تاریخ صدوری هم که روی کارت زده همون تاریخی که پلیس 10+ بم داده بود یعنی 90/3/2.بارکد روی پاکت پستی هم همون بارکدی که پلیس 10+ داده بود.

من نمیدونم چرا انقدر شما استرس زود رسیدن کارت رو دارید!!! درسته بعضی دوستان گیر پاسپورت و . . . هستن
ولی بعضیهاتون خیلی الکی نگرانید، بشینید خونه میاد دیگه

ALIREZA144
July 5th, 2011, 11:02 AM
سلام دوستان گل
امروز برای من هم اومد
این هم عکس کارت برای دوستانی که میخوان بدونن چه شکلیه :

5064

مراحل :
22 فروردین : ارسال مدارک از پلیس+10
4 اردیبهشت : مراجعه به نظام وظیفه برای پیگیری مدارک ارسال شده و رفع کمبودهای پرونده(البته پلیس+10 گفته بود 20 روز دیگه برو که من زودتر رفتم و پرونده هم آماده بود)
11 اردیبهشت : دریافت تاریخ هیئت بدوی به تاریخ 31 اردیبهشت
31 اردیبهشت : هیئت بدوی ، موافقت با معافیت ، تکمیل مدارک و واریز مبالغ
3 خرداد : معرفی برای صدور که روی کارت مشاهده می فرمایید
14 تیر : دریافت کارت از مامور پست ، دریافت شیرینی مامور پست از اینجانب:D

hamid_m051
July 5th, 2011, 01:01 PM
سلام بروبچ
فکر کنم تو این جمع کارت من از همه دیرتر میاد
89/11/21 پست دفترچه از پ+10
90/2/7 رای معافی شورا پزشکی
90/2/12 تکمیل مدارک
90/3/31 بارکد
90/4/13 مرسومه از منطقه 16 پستی خرج شد
و هنوز کارت بدستم نرسیده بگفته بچه ها 2.3 روز دیگه میاد

hamid_m051
July 5th, 2011, 01:04 PM
من نمیدونم چرا انقدر شما استرس زود رسیدن کارت رو دارید!!! درسته بعضی دوستان گیر پاسپورت و . . . هستن
ولی بعضیهاتون خیلی الکی نگرانید، بشینید خونه میاد دیگه
نداشتن کارت حسه بدی داره انگار هنوز سربازم وگرنه کارت اصلا احتیاج ندارم بشخصه گواهینامه رو هم با اشتغال به تحصیل دانشگاه 5 سال پیش گرفتم
تنها چیزی که لازم ندارم کارت اما همین که دسته ادم نیست حسه بدیه ؟

hamid_m051
July 5th, 2011, 01:10 PM
معنیش اینکه که حداکثر تا شنبه کارتت میاد دمه در خونتون
ولی به احتمال زیاد چهارشنبه یا پنج شنبه میرسه دستت

لطفا تاریخ های اقدام، معرفی به صدور و بارکدت رو هم به ما بگو :)
این زمانی که شما برای رسیدن کارت به دستم گفتید برای تهران یا شهرستان فرق میکنه ؟
من از ن.و شهریاراقدام کردم کارت هم باید بیاد در خونمون تو شهریار
چون شهریار هستیم ممکنه دیر تر بیاد ؟
امروز رفتم پست مربوط به منطقمون گفت هنوز اینجا نیومده
در حالی که سایت رهگیری نوشته ا منطقه 16 خارج شد

hamid_m051
July 5th, 2011, 01:14 PM
رفته بودم ن.و یکنفر اسفند 89 تکمیل مدارک کرده بود اما هنوز کارتش نیومده بود و معرفی به صدور بود
بارکد هم داشت اما بارکد کاذب
واقعا خنده دار بود بارکد کاذب یعنی وقتی هنوز کارت چاپ نشده براش بارکد گذاشتن بهتر نبود اول کارت میدادن بعد بارکد ؟

hamid_m051
July 5th, 2011, 01:32 PM
باید ببینی چاپ کارت رو گفته یا صدور کارت اگر صدور کارت باشه ماله من زده بود 89/12/12 و در تاریخ 90/02/06 رسید دستم !
اون اطلاعاتی که پ+10 در مورد کارت میده معمولا غلطه
پ+10 در تاریخ 4تیر بمن گفت کارتت شما در تاریخ 1390/03/31 چاپ و تحویل به پست گردید بهم بارکد هم دادند
چون میدونستم به حرفای پ+10 اعتباری نیست تاریخ 5 تیر رفتم ن.و اونا گفتن این بارکد کاذبه شما معرفی به صدور هستید کارتتون به این بارکد میاد از پست پیگیری کن
دوباره 10 تیر فتم ن.و گفت کارتت چاپ شده حتی شمارش هم بود که 801 شروع شده بود

hamid_m051
July 5th, 2011, 02:35 PM
همین الان کارتن اومد
باورم نمیشه
از اخرین پستم نیم ساعت هم نمیگذره که زنگ خونه زده شد و پست چی کارتمو اورد
الان کارتم دستمه
تاریخ صدور 31/3 همون تاریخی که پ+10 گفته بود
رای معافی 90/2/7
بارکد 90/3/31
تحویل به در خونه 90/4/14
به امید دیدار

narimanid
July 5th, 2011, 03:54 PM
همین الان کارتن اومد
باورم نمیشه
از اخرین پستم نیم ساعت هم نمیگذره که زنگ خونه زده شد و پست چی کارتمو اورد
الان کارتم دستمه
تاریخ صدور 31/3 همون تاریخی که پ+10 گفته بود
رای معافی 90/2/7
بارکد 90/3/31
تحویل به در خونه 90/4/14
به امید دیدار

آقا دمه شما گرم - مبارک باشه

ولی خوش شانسیا - 31/3 بارکد خوردی الان اومده - دمت گرم

ماله من 12/3 خورده هنوز نیومده

alaghayush
July 5th, 2011, 07:52 PM
سلام دوستان
من تهرانی هستم
من تاریخ 13/4/90 وقت شوراز پزشکی داشتم ومعاف شدم.
همون فرداش یعنی 14 /4/90 مدارک و فیش های بانکی رو تحویل دادم ،به همون ساختمونی که شورا توش برگزار شد، بهم گفتن برو کارتت میاد.
اینجور که از بحث های دوستان بر می آد، قبل از اومدن کارت معافیت، 2-3 روز تا یه هفته بعد از تحویل مدارک معرفی به صدور می شم و می تونم یه نامه واسه گذر نامه بگیرم(چون عجله دارم و می خوام پاس بگیرم)
برای گرفتن این نامه دقیقا به کدوم بخش و کجا باید مراجعه کنم؟

- در ضمن من پاسپورت داشتم و الان ضبطه در اختیار گذر نامه است، می خواستم ببینم بعد از گرفتن این نامه پاسپورت قبلی خودمو میدن یا پاس جدید باید صادر شه؟

hamid_m051
July 5th, 2011, 09:42 PM
آقا دمه شما گرم - مبارک باشه

ولی خوش شانسیا - 31/3 بارکد خوردی الان اومده - دمت گرم

ماله من 12/3 خورده هنوز نیومده
چاکرم ان شالله کارت شما هم همین فردا میاد
کارت من دقیقا دماه و دو روز طول کشید بیاد تو این دو ماه هم کلی تعطیلی داشتم پس میشه گفت بموقع اومد
قسمت مهم اینجاست که از تاریخ تحویل مدارک دو ماه بگذره
ان شالله کارت همه زود بدستشون برسه

ah504man
July 6th, 2011, 02:12 PM
سلام خدمت همگی
شکر خدا کارت منم امروز اومد تاریخ صدور هم همون زمان معرفی برای صدور هستش یعنی 28/2/90
ان شاء الله برای همتون بزودی میاد
با تشکر

ar.ardakani198
July 6th, 2011, 03:38 PM
سلام بچه ها منم تاریخ28/2 معرفی جهت صدور کارت خورده 9/3 هم بارکد خورده و کارتم هم صادر شده و پلیس +10 می گفتش که کارتت تحویل پست پونک شده برو اونجا بگیر بارکد رو هم به من داد ولی من هرچی تو سایت رهگیری می زنم می گه اطلاعات این مرسوله پست نشده نمی دونم قضیه چیه؟
چی کار کنم از قزوین بیام تهران بگیرم یا ممکنه ندن یا وایستم تا خودش بیاد؟ چی کار کنم به نظرتون!!!؟
من قبل از عید معافف شدم ولی بعد یک ایراد کوچیک داشت که یک بار رفتم تکمیل کردم و دوباره الکی زنگ زدن دوباره بیا خلاصه تا 28 اردیبهشت طول دادن الانم که اینطوری نمی دونم چی کار کنم؟

ALIREZA144
July 6th, 2011, 04:41 PM
سلام بچه ها منم تاریخ28/2 معرفی جهت صدور کارت خورده 9/3 هم بارکد خورده و کارتم هم صادر شده و پلیس +10 می گفتش که کارتت تحویل پست پونک شده برو اونجا بگیر بارکد رو هم به من داد ولی من هرچی تو سایت رهگیری می زنم می گه اطلاعات این مرسوله پست نشده نمی دونم قضیه چیه؟
چی کار کنم از قزوین بیام تهران بگیرم یا ممکنه ندن یا وایستم تا خودش بیاد؟ چی کار کنم به نظرتون!!!؟
من قبل از عید معافف شدم ولی بعد یک ایراد کوچیک داشت که یک بار رفتم تکمیل کردم و دوباره الکی زنگ زدن دوباره بیا خلاصه تا 28 اردیبهشت طول دادن الانم که اینطوری نمی دونم چی کار کنم؟
سلام
عزیز جان چیز غیر عادی نیست
اگر در این چند صفحه آخر پستها رو بخونی متوجه میشی که برای خیلی از دوستان اینجوری شده
مثلا کارت اون عزیزی که 2/14 مدارکش تکمیل شده بود 1 روز زودتر از اون کسی که مدارکش 2/12 تکمیل شده اومده
یا کارت من که 2/31 مدارک کامل شد زودتر از اون عزیزی که 2/28 معرفی به صدور شده اومد
چند روزی صبر کن
استرست رو درک میکنم.من هم نگران و منتظر بودم تا اومد.

rastin185
July 7th, 2011, 10:48 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز

من تاریخ 90/3/31 همه کارام واسه معافیت کفالتم تموم شد و شورا معافم کرد . 3 4 روز بعد هم فیش بانکی رو دادم نظام وظیفه تبریز .. می خواستم از کسایی که اطلاع دارن بپرسم برای خروج از کشور باید چیکار کنم؟
چون من برای شهریور ماه بلیط گرفتم و باید گذرنامه بگیرم... آیا باید منتظر بمونم کارت معافیتم بیاد یا اینکه از طریق دیگه ای هم میشه اقدام کرد

amirali979
July 7th, 2011, 11:49 PM
دوستان سلام .
بعید میدونم کسی تو این پست باشه که مشکلات و سختیهایی که من تا الان کشیدم و هنوز نتونستم کارت معافیتم رو بگیرم باهاش رو برو شده باشه ، دیگه نمیدونم باید تا کی باید صبر کنم ....شهریور ۸۹ برای معافیت پزشکی اقدام کردم نمیخوام سرتون رو درد بیارم که چی شد و چقدر این پرونده زمانش طولانی شد که رسید بلاخره ۳۱/۱ من تکمیل پرونده کردم برا صدور کارت ...تقریبا ۱ ماه بعد ۲۵/۲ مراجعه کردم ن و گفتند شما سال فلان دفترچه گرفته بودید ولی تو سیستم نیست که اعزام به خدمت شدید یا نه و برو یه نامه محضری بیار که من تا الان اعزام نشدم و دفترچه رو سال فلان تحویل دانشگاه دادم ...خلاصه ۲۶/۲ نامه از دفترخونه گرفتم بردم دادم ، تا امروز حدوده ۵۰ روز میگذره تنها چیزی که از ن و همچنین پلیس +۱۰ میشنوم اینه : "منتظر رویت مشمول "هنوز حتی نه صدور زدن نه بارکد میدن ، هر چی هم میگم بابا من چقد باید صبر کنم میگن برو میاد کارتت ، لطفآ اگه کسی میدونه این منتظر رویت چقد طول میکشه به من کمک کنه نزدیک به ۱ سال داره میشه که این پروسه رو شروع کردم و هنوز نتونستم کارتم رو بگیرم ... راستی هفته پیش یه نامه با بدبختی ازشون گرفتم که حداقل فعلا مجوز یک بار خروج رو بگیرم توش نوشته بود معرفی به اداره گذرنامه که ایشون کارتش رفته برا صدور ، منم بردم گذرنامه قبول نکردن !!! و گفتن این مجوز خروج نیست!!!! دیگه واقعن دارم دیوونه میشم !!!

sadeghol
July 8th, 2011, 07:29 PM
سلام من حدود نیم ماه پیش مدارک معافیت پزشکیمو ارائه دادم ساکن مشهدم احتمالا چند وقته کارتم به دستم میرسه و ضمنا آیا میشه تو این مدت برای خروج از کشور اقدام کرد یا کارت فیزیکی لازمه

maziyarsh
July 8th, 2011, 08:48 PM
سلام من حدود نیم ماه پیش مدارک معافیت پزشکیمو ارائه دادم ساکن مشهدم احتمالا چند وقته کارتم به دستم میرسه و ضمنا آیا میشه تو این مدت برای خروج از کشور اقدام کرد یا کارت فیزیکی لازمه
شما میرید مرکز +10 و کد ملی میدید و میبینید در چه مرحله ای هستید. اگر معرفی شده باشید به اداره صدور کارت و یا تحویل پست داده باشند میتونید برید نظام وظیفه و درخواست بدید که یک نامه بهتون بدند برای معرفی به اداره صدور گذرنامه (اون اصلی که در رضا شهر هست). بعد با اونجا باز معرفی میشید به یکی از مراکز +10 تا برید و روال عادی رو داشته باشید برای گرفتن گذرنامه.

hamid_m051
July 9th, 2011, 12:59 PM
تقریبا 45 روز دیگه میاد
میشه اقدام کرد

amirali979
July 9th, 2011, 04:25 PM
؟تقریبا 45 روز دیگه میاد
میشه اقدام کرد

دوست عزیز من تو پستهای قبلی شما خوندم که برات یه مدت زمان طولانی منتظر رویت زده بودند ، لطفا توضیح میدی این قضیه معنیش چیه ؟ من 2 ماهی میشه که تکمیل پرونده کردم و فیشها رو واریز کردم ولی هنوز سوال میکنم میگن : منتظر رویت مشمول !!

pmfmusic
July 9th, 2011, 10:18 PM
آقا من از طریق کفالت پدر نیاز به مراقبت اقدام کردم و کفالت دائم رو گرفتم و اون خانومه گفت تا 40 روز دیگه کارت میرسه . آیا زودتر از 40 روز میرسه یا نه تازه دیرتر ؟
من 23 خرداد رفتم کفالت بدروی جواب آخر رو گرفتم .

ALIREZA144
July 10th, 2011, 01:06 AM
آقا من از طریق کفالت پدر نیاز به مراقبت اقدام کردم و کفالت دائم رو گرفتم و اون خانومه گفت تا 40 روز دیگه کارت میرسه . آیا زودتر از 40 روز میرسه یا نه تازه دیرتر ؟
من 23 خرداد رفتم کفالت بدروی جواب آخر رو گرفتم .
زیر 45 روز حتی شوخیش هم زشته

alicowboy
July 10th, 2011, 06:50 PM
کسی هست که 19 خرداد معرفی به صدور شده باشه؟من 19 ام معرفی به صدور شدم الان دقیقا 1 ماهه ولی تو سایت پست هیچی نیست؟؟؟؟؟

ehsan25
July 10th, 2011, 07:09 PM
دوستان عزیز من حدودا یک ماهه که معاف پزشکی شدم و مدارک رو دادم..
پلیس +10 استعلام کردم گفتن بارکد کارت معافیت خورده...
اما کد به اسم کس دیگه بوده.و...
به نظر شما باید چی کار کنم برم به ن.و و اونجا دنبالش بگردم یا زوده؟

pmfmusic
July 10th, 2011, 08:47 PM
زیر 45 روز حتی شوخیش هم زشته

یعنی 45 روز دیگه . راستی من تهران هستم یعنی انقدر طول میکشه ؟ آیا راهی برای پیگیری کارت معافیت هست .

ALIREZA144
July 10th, 2011, 09:40 PM
یعنی 45 روز دیگه . راستی من تهران هستم یعنی انقدر طول میکشه ؟ آیا راهی برای پیگیری کارت معافیت هست .
والا روال نظام وظیفه مشخص نیست
تقی به توقی میخوره کارها عقب میفته
واسه بچه های این تاپیک اخیرا زودترین کارتی که رسید من بودم که سر 45 روز رسید.2 ماه هم داشتیم.2.5 ماه هم داشتیم.
تهران زودتر از شهرستان میرسه.هر 10 روز برو پلیس+10 کد ملیت رو بگو ببین تو چه مرحله ای هست
معمولا بعد 1 ماه بارکد پستی میده،خوشحال میای خونه،میری تو سایت پست بارکد رو وارد میکنی مینویسه "یافت نشد".اونوقت عصبانی میری نظام وظیفه.
بارکد رو که گرفتی بشین خونه و هر روز سایت پست رو چک کن تا به دستت برسه.

pmfmusic
July 10th, 2011, 09:56 PM
والا روال نظام وظیفه مشخص نیست
تقی به توقی میخوره کارها عقب میفته
واسه بچه های این تاپیک اخیرا زودترین کارتی که رسید من بودم که سر 45 روز رسید.2 ماه هم داشتیم.2.5 ماه هم داشتیم.
تهران زودتر از شهرستان میرسه.هر 10 روز برو پلیس+10 کد ملیت رو بگو ببین تو چه مرحله ای هست
معمولا بعد 1 ماه بارکد پستی میده،خوشحال میای خونه،میری تو سایت پست بارکد رو وارد میکنی مینویسه "یافت نشد".اونوقت عصبانی میری نظام وظیفه.
بارکد رو که گرفتی بشین خونه و هر روز سایت پست رو چک کن تا به دستت برسه.

حالا حتما باید بارکد بگیرم . همین طوری نمیاد ؟ شما هم تهران هستی ؟

ALIREZA144
July 11th, 2011, 12:02 AM
حالا حتما باید بارکد بگیرم . همین طوری نمیاد ؟ شما هم تهران هستی ؟
بارکد رو واسه این میگیری که ببینی تو کدوم قسمت از اداره پست هستش
ربطی به رسیدن یا نرسیدن نداره
بله.من تهران هستم.

shahab_M_e
July 11th, 2011, 12:17 AM
تاریخ معافیت و کمیسیون:24/2/1390
تاریخ معرفی به صدور کارت : 10/3/1390
امروز:20/4/1390

هنوز منتظر دریافت کد و تحویل به پست توسط ن.و

کسی میدونه چرا اینقدر طولانی شده و چطور میشه سریعتر پیگیری کرد؟؟ ، ن.و گفت 40روزه تمومه ، اما الان حدود 60 روزه که نیومده !!!

alfredooo
July 11th, 2011, 10:41 AM
امروز مال من دقیقا شده 7 هفته و خبری نیست

alicowboy
July 11th, 2011, 03:42 PM
کسی 19/3/90 معرفی به صدور شده؟اگه شده الان تو چه مرحله ای هست؟

farshadxx
July 11th, 2011, 07:50 PM
سلام .من 2/21 معاف شدم .2/24 تکمیل پرونده کردم .3/18 معرفی به صدور شدم ولی امروز که 4/20 هست رفتم نظام وظیفه فعلا تو همون مرحله معرفی به صدور هست. پس کی بارکد میخوره ؟کی به دستم میرسه این کارتم؟من از تبریزم

pmfmusic
July 11th, 2011, 10:52 PM
بارکد رو واسه این میگیری که ببینی تو کدوم قسمت از اداره پست هستش
ربطی به رسیدن یا نرسیدن نداره
بله.من تهران هستم.

این معرفی به صدور کارت که ما تهرانی ها ربطی نداره نه ؟

ALIREZA144
July 12th, 2011, 01:10 AM
این معرفی به صدور کارت که ما تهرانی ها ربطی نداره نه ؟
دوست گلم
کارت شما رو که در و دیوار سازمان نظام وظیفه چاپ نمیکنه،واحد صدور کارت چاپ میکنه که باید بهش معرفی بشی.
معمولا یک هفته تا 10 روز بعد از تکمیل مدارک معرفی میشید به واحد صدور

vahid729
July 12th, 2011, 01:19 AM
سلام دوستان. یه سوال! من 18 تیر معرفی به صدور شدم. کارتم حداکثر چقدر طول می کشه برسه دستم؟ ضمنا اینکه الان برم ن.و بهم گواهی میدن برم مدرکمو از دانشگاه بگیرم؟ واسه اینکار باید به کدوم بخش ن.و برم؟ واسه این کار قبلا دوبار رفتم ن.و همون اتاقی که مدارک رو تحویل دادم (فیش ها رو) ولی گفتن اصلا گواهی نمیدیم.
ضمنا من ساکن تبریزم.

pejman-Mech
July 12th, 2011, 01:38 AM
وحید جان می شه بپرسم شما چه تارخی مدارک رو دادی به نظام وظیفه؟

kavir_2002ir
July 12th, 2011, 11:27 AM
من مدارکم را برای معافیت پزشکی تکمیل کردم ، کمیسیونها را هم گذراندم و معافیت دائم دادند. از 12/4 روی سیستم زده "منتظر رویت مشمول" و هر روز که چک میکنم تغییری نکرده. # فکر میکنید تا چه زمانی به صدور کارت بره؟ #
#چون از شهرستان اقدام کردم، آیا الان که در تهران هستم میتونم وقتی به صدور رفت، کارت رو زودتر از پست بگیرم قبل از اینکه بفرستن شهرستان؟#

vahid729
July 12th, 2011, 11:32 AM
وحید جان می شه بپرسم شما چه تارخی مدارک رو دادی به نظام وظیفه؟
حدودا 9 یا 10 خرداد امسال بود.

MoeenMH
July 12th, 2011, 11:52 AM
بچه ها سلام ... اوضام خیلی کیشمیشیه لطفا بدادم برسید ...
من الان دارم کارای معافیت کفالتمو انجام میدم سوالم اینه که دقیقا کی می تونم نامه بگیرم برا خروج از کشور؟ وقتی که رای کمیسیون صادر میشه یا بعدش ..!!
من دانشگاه دارم و متاسفانه وقتم خیلی محدوده .. میشه باهشون صحبت کنم کارمو یه جوری سریع تر راه بندازن که بتونم نامه برا خروجو به موقع بگیرم ؟؟
منتظر جوابتون هستما ..... !!

pmfmusic
July 12th, 2011, 06:48 PM
دوست گلم
کارت شما رو که در و دیوار سازمان نظام وظیفه چاپ نمیکنه،واحد صدور کارت چاپ میکنه که باید بهش معرفی بشی.
معمولا یک هفته تا 10 روز بعد از تکمیل مدارک معرفی میشید به واحد صدور

الان که 25 روزه گذشته . اشتباه نمی کنید . اون خانومه به من گفت 40 تا 45 روز دیگه کارت میرسه دم خونه . معرفی صدور کارت چیه دیگه ؟ اینو از کجا اووردین . همچین چیزی به من نگفتن . من ساکن تهرانم نه شهرستان .

narimanid
July 13th, 2011, 09:14 AM
الان که 25 روزه گذشته . اشتباه نمی کنید . اون خانومه به من گفت 40 تا 45 روز دیگه کارت میرسه دم خونه . معرفی صدور کارت چیه دیگه ؟ اینو از کجا اووردین . همچین چیزی به من نگفتن . من ساکن تهرانم نه شهرستان .

دوست عزیز شما که انقدر نگران هستی یه زحمتی به خودت بده و چند صفحه ی قبلی رو کامل بخون تا بفهمی معرفی به صدور یعنی چی - علیرضا کاملا درست میگه
10 روز بعد از تکمیل معرفی میشید
بعد از چند روز بارکد می خورید
و بعد از 30 تا 40 روز بعدش کارتت میاد

خلاص

rastin185
July 13th, 2011, 11:03 AM
سلام دوستان عزیز ممنون میشم سریعتر منو راهنمایی کنید
من شهریور ماه بلیط گرفتم و باید از ایران خارج بشم ...تاریخ معافیت کفالتم توسط کمیسیون هم 31 خرداده ... با این توصیف ها که 15 روز هم اخذ پاسپورت طول میکشه من باید بیخیال سفر بشم یا اینکه راهی هست زودتر پاس بگیرم ...ضمنا هر دفعه میرم پلیس +10 به من میگن در مرحله معرفی به شورا هستی که حدودا 20 25 روز از روش گذشته ...ممنون میشم جواب بدید

twisterplus
July 13th, 2011, 01:17 PM
من ۲۴ خرداد جلسه کفالتم بود، ۵ تیر معرفی به صدور کارت شدم. امروز ۲۲ تیره و هنوز خبری از کارتم نیست :undecided:
در ضمن مشهد هستم

alfredooo
July 13th, 2011, 02:42 PM
من ۲۴ خرداد جلسه کفالتم بود، ۵ تیر معرفی به صدور کارت شدم. امروز ۲۲ تیره و هنوز خبری از کارتم نیست :undecided:
در ضمن مشهد هستم

من 2 خرداد بودم و تهرانم هنوز خبری نیست!!!

narimanid
July 13th, 2011, 02:52 PM
در ضمن مشهد هستم

دوست عزیز تاریخ معرفی به صدور مهمه و تاریخ بارکد

در بهترین حالت 30 روز از تاریخ معرفی به صدور طول میکشه تا کارتتون بیاد

یعنی زوده زود هفته دوم مرداد میاد (تازه اگه خوش شانس باشی)

narimanid
July 13th, 2011, 02:58 PM
سلام دوستان عزیز ممنون میشم سریعتر منو راهنمایی کنید
من شهریور ماه بلیط گرفتم و باید از ایران خارج بشم ...تاریخ معافیت کفالتم توسط کمیسیون هم 31 خرداده ... با این توصیف ها که 15 روز هم اخذ پاسپورت طول میکشه من باید بیخیال سفر بشم یا اینکه راهی هست زودتر پاس بگیرم ...ضمنا هر دفعه میرم پلیس +10 به من میگن در مرحله معرفی به شورا هستی که حدودا 20 25 روز از روش گذشته ...ممنون میشم جواب بدید

ببین دوست من - تا وقتی که معرفی به شورا هستی هیچ کاری نیتونی بکنی - ولی اگر معرفی به صدور شدی اون وقت یه نامه بهت میدن که میری اداره گذرنامه و کاراتو میکنی
در ضمن اگه پیگیری کنی گذر نامت 6 روزه میاد نه دو هفته

narimanid
July 13th, 2011, 03:01 PM
سلام دوستان. یه سوال! من 18 تیر معرفی به صدور شدم. کارتم حداکثر چقدر طول می کشه برسه دستم؟ ضمنا اینکه الان برم ن.و بهم گواهی میدن برم مدرکمو از دانشگاه بگیرم؟ واسه اینکار باید به کدوم بخش ن.و برم؟ واسه این کار قبلا دوبار رفتم ن.و همون اتاقی که مدارک رو تحویل دادم (فیش ها رو) ولی گفتن اصلا گواهی نمیدیم.
ضمنا من ساکن تبریزم.

برای گرفتن گواهی باید برید ن.و بخش استعلامات

بخش استعلامات توی سالن وردودی هست- همون سالنی که روبروی جایگاه تحویل موبایل هست

ali619
July 13th, 2011, 03:01 PM
در ضمن مشهد هستم

دوست عزیز مثل اینکه خیلی عجله داری.خود من 2/29 مدارکم تکمیل شد 3/23 بارکدپستی خوردم ولی هنوز از کارتم خبری نیست.

farshadxx
July 13th, 2011, 03:20 PM
من 18 خرداد معرفی به صدور شدم ولی هنوز بارکد نخورده. چقدر دیگه بارکد میخوره؟ الان نزدیکه 3ماه معاف شدم از نظام وظیفه تبریز

MoeenMH
July 13th, 2011, 04:08 PM
بچه ها سلام ... اوضام خیلی کیشمیشیه لطفا بدادم برسید ...
من الان دارم کارای معافیت کفالتمو انجام میدم سوالم اینه که دقیقا کی می تونم نامه بگیرم برا خروج از کشور؟ وقتی که رای کمیسیون صادر میشه یا بعدش ..!!
من دانشگاه دارم و متاسفانه وقتم خیلی محدوده .. میشه باهشون صحبت کنم کارمو یه جوری سریع تر راه بندازن که بتونم نامه برا خروجو به موقع بگیرم ؟؟
منتظر جوابتون هستما ..... !!

ehsan25
July 13th, 2011, 06:29 PM
سلام
من 24 خرداد مدارک معافیم رو تحویل دادم تاریخ بارکد خوردنم 29/3 هست...
فعلا منتظر هستم...
ممنون

pmfmusic
July 13th, 2011, 10:28 PM
دوست عزیز شما که انقدر نگران هستی یه زحمتی به خودت بده و چند صفحه ی قبلی رو کامل بخون تا بفهمی معرفی به صدور یعنی چی - علیرضا کاملا درست میگه
10 روز بعد از تکمیل معرفی میشید
بعد از چند روز بارکد می خورید
و بعد از 30 تا 40 روز بعدش کارتت میاد
لاص

فقط اینو میخواستم بدونم که دیگه لازم نیست من برم جایی باسه پیگیری پس خودش میاد چون هنوز 45 روز نشده و این صدور کارت ربطی نداره به اینکه من باید برم نظام وظیفه یا جایی دیگه همین رو بگی اوکی کار ما تمومه . من اثلا خبر ندارم صدور کارت شدم یا نه اثلا پیگیری نکردم فقط نشستم تا کارت بیاد .

kavir_2002ir
July 14th, 2011, 09:25 AM
من از شهرستان برای معافیت پزشکی اقدام کردم و همه چی اوکی شد. منتظرم کارتم بره برای صدور. لطفا منو راهنمایی کنید که اگر کارت برای صدور بره الان که تهران هستم میتونم از نظام وظیفه مرکزی میدان سپاه معرفی نامه برای گذرنامه بگیرم یا باید حتما از همون شهری که برای معافیت اقدام کردم این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟

narimanid
July 14th, 2011, 09:45 AM
فقط اینو میخواستم بدونم که دیگه لازم نیست من برم جایی باسه پیگیری پس خودش میاد چون هنوز 45 روز نشده و این صدور کارت ربطی نداره به اینکه من باید برم نظام وظیفه یا جایی دیگه همین رو بگی اوکی کار ما تمومه . من اثلا خبر ندارم صدور کارت شدم یا نه اثلا پیگیری نکردم فقط نشستم تا کارت بیاد .

شما به نزدیک ترین پلیس +10 مراجعه کن - شماره ملی خودت رو بگو - همون جه بهت میگه در چه وضعیتی هستی که یکی از چند حالته :

1-منتظر رویت مشمول
2-معرفی به صدور کارت
3- بارکد پستی

اگه معرفی به صدور شده باشی فقط باید بشینی تو خونه تا بارکد بخوری و بعدش پست بشه
ولی اگه منتظر رویت مشمول باشی حتما یه سری برو ن.و و اونجا پیگیری کن کارتو

ehsan25
July 14th, 2011, 11:38 AM
سلام به همه

تقریبا همه ی پست ها مثل همه و همه یک سوال دارن...
من امروز پلیس +10 بودم مسئول نظام وظیفش از آشناهاست...بارکد اشتباه برای من و خیلی از دوستان خورده بود رفت و از ن.و پرسید..
به گفته ی ن.و:
بعد از تغییر وضعیت به "معرفی به صدور کارت"(که می تونه هر چند روزی باشه مال من 3 روز کاری بوده) 1 ماه تا 1 ماه و نیم بعد کارت صادر می شود...
بعد از تغییر وضغیت به "صدور کارت" 10 تا 20 روز طول می کشه که کارت بیاد دم خونه...البته در این مرحله بارکد شما تو سایت زده میشه...

manonfire
July 14th, 2011, 12:03 PM
سلام به همه

تقریبا همه ی پست ها مثل همه و همه یک سوال دارن...
من امروز پلیس +10 بودم مسئول نظام وظیفش از آشناهاست...بارکد اشتباه برای من و خیلی از دوستان خورده بود رفت و از ن.و پرسید..
به گفته ی ن.و:
بعد از تغییر وضعیت به "معرفی به صدور کارت"(که می تونه هر چند روزی باشه مال من 3 روز کاری بوده) 1 ماه تا 1 ماه و نیم بعد کارت صادر می شود...
بعد از تغییر وضغیت به "صدور کارت" 10 تا 20 روز طول می کشه که کارت بیاد دم خونه...البته در این مرحله بارکد شما تو سایت زده میشه...

ما حد وسط رو میگیریم ، یعنی 1 ماه و 22 روز که میشه 53 روز از تاریخ معرفی به صدور طول میکشه تا بیاد!
که تقریبا همون 2 ماه میشه

pmfmusic
July 14th, 2011, 03:12 PM
شما به نزدیک ترین پلیس +10 مراجعه کن - شماره ملی خودت رو بگو - همون جه بهت میگه در چه وضعیتی هستی که یکی از چند حالته :

1-منتظر رویت مشمول
2-معرفی به صدور کارت
3- بارکد پستی

اگه معرفی به صدور شده باشی فقط باید بشینی تو خونه تا بارکد بخوری و بعدش پست بشه
ولی اگه منتظر رویت مشمول باشی حتما یه سری برو ن.و و اونجا پیگیری کن کارتو

آهان . این رویت مشمول دیگه چیه ؟

alicowboy
July 14th, 2011, 03:48 PM
آهان . این رویت مشمول دیگه چیه ؟
یعنی دیدن و معاینه مشمول توسط ن.و و شورای پزشکی جهت معافیت پزشکی.

rastin185
July 14th, 2011, 04:20 PM
ببین دوست من - تا وقتی که معرفی به شورا هستی هیچ کاری نیتونی بکنی - ولی اگر معرفی به صدور شدی اون وقت یه نامه بهت میدن که میری اداره گذرنامه و کاراتو میکنی
در ضمن اگه پیگیری کنی گذر نامت 6 روزه میاد نه دو هفته

ممنون دوست عزیز فقط به نظرت غیر عادی نیست که حدود 25 روز طول بکشه و وضعیت تغییر نکنه ..چون خیلی از دوستان حد اکثر تا 1 هفته معرفی به صدور شدن.
ضمنا برای پیگیری اینکه گذرنامه سریع بیاد چکار باید کرد؟

pmfmusic
July 14th, 2011, 05:06 PM
یعنی دیدن و معاینه مشمول توسط ن.و و شورای پزشکی جهت معافیت پزشکی.

من که خدمت شما عرض کردم که من معافیت کفالت پدر نیاز به مراقبت رو با تایید کفالت بدروی (معاف دائم) گرفتم در تاریخ 25 خرداد . اون خانومه که کارهای معافیت رو انجام میده گفت برو تا 40 روز دیگه کارت میاد . پس الان من فقط باید منتظر باشم تا کارتم بیاد درسته ؟

kavir_2002ir
July 14th, 2011, 06:46 PM
من از شهرستان برای معافیت پزشکی اقدام کردم و همه چی اوکی شد. منتظرم کارتم بره برای صدور. لطفا منو راهنمایی کنید که اگر کارت برای صدور بره الان که تهران هستم میتونم از نظام وظیفه مرکزی میدان سپاه معرفی نامه برای گذرنامه بگیرم یا باید حتما از همون شهری که برای معافیت اقدام کردم این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟

maziyarsh
July 15th, 2011, 10:45 AM
من همچین موردی ندیدم ولی با توجه به اینکه نظام وظیفه به اداره گذرنامه این درخواست رو می خواهد بکند و حتما هم شما باید در شهری که هستید برای گذرنامه اقدام کنید، فکر کنم که نظام وظیفه تهران اینکار رو برای شما نکند.

alicowboy
July 15th, 2011, 11:53 AM
من که خدمت شما عرض کردم که من معافیت کفالت پدر نیاز به مراقبت رو با تایید کفالت بدروی (معاف دائم) گرفتم در تاریخ 25 خرداد . اون خانومه که کارهای معافیت رو انجام میده گفت برو تا 40 روز دیگه کارت میاد . پس الان من فقط باید منتظر باشم تا کارتم بیاد درسته ؟
درسته.اگر تو سیستم پلیس +10 معرفی به صدور شدی میتونی بارکد بگیری و از طریق سایت رهگیری مرسولات پستی (http://tntsearch.post.ir) ببینی کارتت ارسال شده یا نه.

shahab_M_e
July 15th, 2011, 03:58 PM
امروز:24/4/1390!!!!!!!!!!!!!
60 روزه که نیومده و هنوز بار کد نخورده!!

ar.ardakani198
July 15th, 2011, 07:33 PM
امروز:24/4/1390!!!!!!!!!!!!!
60 روزه که نیومده و هنوز بار کد نخورده!!

دوست عزیز من قبل از عید معاف شدم اینقدر من بردن آوردن تا 28/2 معرفی به صدور شدم امروز هم 24/4 هستش هنوز کارتم نیومده حتی بارکد هم گرفتم ولی تو سایت پست که میزنم نمی یاد

rastin185
July 16th, 2011, 12:15 PM
نظام وظیفه دیروز یه قسمت گذاشت به اسم خدمات الکترونیک و ثبت درخواست استعلام آخرین وضعیت معافیت
اینم لینکش

استعلام وضعیت معافیت (http://police.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=46bf2a23-af9f-4959-9e4f-64a030225842)

از قسمت نوع درخواست، گزینه آخرین وضعیت رسیدگی رو تیک بزنید.

دوستان من به تازگی معرفی به صدور شدم 4/22 ... کسی هست که از طریق سایت نظام وظیفه استعلام وضعیت کرده باشه برای اداره گذرنامه و نتیجه گرفته باشه . خیلی ممنون میشم سریع جواب بدید

ar.ardakani198
July 16th, 2011, 11:08 PM
دوستان من به تازگی معرفی به صدور شدم 4/22 ... کسی هست که از طریق سایت نظام وظیفه استعلام وضعیت کرده باشه برای اداره گذرنامه و نتیجه گرفته باشه . خیلی ممنون میشم سریع جواب بدید

سلام دوست عزیز نه من خودم از طریق این سایت اطلاعاتم رو وارد کردم ولی در حدود دو هفته از این موضوع می گرده ولی هنوز که هنوزه خبری از جوابشون نیست پس خودتو سرگرم این کار اینا نکن بهترین کار همون پلیس +10 هستش خودشون رو کشتن من از 28/2 معرفی به صدور هستم هنوز که هنوزه کارتم نیومده

alicowboy
July 18th, 2011, 01:26 PM
سلام.بعد از مرحله معرفی به صدور کارت مرحله دیگه ای رو هم توی سیستم پلیس +10 میزنه ؟؟؟یعنی تو سیستم پلیس +10 مثلا میزنه کارت صادر شده؟

kavir_2002ir
July 18th, 2011, 02:15 PM
لطفا راهنمایی کنید. از زمانیکه معرفی به صدور کارت میشه تا زمانیکه بارکد رو اعلام میکنن معمولا چند روز طول میکشه و چند روز بعد از اعلام بارکد، کارت تحویل پست میشه؟

alicowboy
July 18th, 2011, 05:21 PM
لطفا راهنمایی کنید. از زمانیکه معرفی به صدور کارت میشه تا زمانیکه بارکد رو اعلام میکنن معمولا چند روز طول میکشه و چند روز بعد از اعلام بارکد، کارت تحویل پست میشه؟
هیچی معلوم نیست.

ehsan25
July 18th, 2011, 07:14 PM

دوست من صفحه قبل من توضیح دادم
لطفا دو تا پست رو بخونید...

keyghobad
July 19th, 2011, 02:03 PM
باسلام خدمت دوستان
من تاریخ ۰۳ تیرماه معرفی به صدور کارت شدم که همان روز بارکد رو هم از پلیس +۱۰ گرفتم. سوال اینکه قبل از صدور کارت و تحویل به پست این بارکد داده میشود و یا جدیدا بدینگونه شده.؟ چون در پست های قبلی دوستان نوشته اند پس از صدور کارت این بارکد داده میشود. پس این بارکد چیست و آیا اشتباهی شده و یا بارکد کاذب است؟
ممنون از راهنماییتان

ehsan25
July 19th, 2011, 09:48 PM
باسلام خدمت دوستان
من تاریخ ۰۳ تیرماه معرفی به صدور کارت شدم که همان روز بارکد رو هم از پلیس +۱۰ گرفتم. سوال اینکه قبل از صدور کارت و تحویل به پست این بارکد داده میشود و یا جدیدا بدینگونه شده.؟ چون در پست های قبلی دوستان نوشته اند پس از صدور کارت این بارکد داده میشود. پس این بارکد چیست و آیا اشتباهی شده و یا بارکد کاذب است؟
ممنون از راهنماییتان

سلام دوست من
بله بارکد کاذب است و به گفته ن.و به صورت اتوماتیک در سیستم قرار می گیرد...شما بعد از تغییر وضعیت به معرفی به صدور کارت حداقل 1 ماه بعد بارکد واقعی می خورید...

alicowboy
July 20th, 2011, 11:21 AM
سلام.کسی هست که 19/3/90 معرفی به صدور شده باشه؟من 19ام معرفی به صدور شدم و بارکد پستی هم از پلیس+10 گرفتم ولی تا الان هنوز خبری نیست.بازم امروز رفتم پلیس+10 دیدم هنوز زده معرفی به صدور و بارکد هم همونه. آیا این مدت طبیعیه؟؟؟؟؟

ali619
July 20th, 2011, 12:45 PM
سلام دوستان امروز رفتم پلیس10+ اونا گفتن زمانی که معرفی به صدور میشی همزمان بارکد هم میخوری ولی این بارکد،بارکد اصلی نیست،بارکد اصلی زمانی که کارت صادر بشه زده میشه.

kavir_2002ir
July 20th, 2011, 01:24 PM
لطفا راهنمایی کنید. من قبلا کارت معافیت داشتم که باطل شد و پاسپورتم هم بدلیل ممنوع الخروجی توسط اداره گذرنامه ضبط شد. حالا معافیت پزشکی گرفتم و اوکی شده. میخواستم بدونم الان باید مستقیما برم گذرنامه که پاسپورتم را خارج کنم یا باید از طریق نظام وظیفه اقدام کنم؟ گرفتن دوباره پاسپورت برای من طبق روال معمول انجام میشه یا دنگ و فنگ اداری داره بین نظام وظیفه و گذرنامه؟

alicowboy
July 20th, 2011, 02:33 PM
سلام.کسی هست که 19/3/90 معرفی به صدور شده باشه؟من 19ام معرفی به صدور شدم و بارکد پستی هم از پلیس+10 گرفتم ولی تا الان هنوز خبری نیست.بازم امروز رفتم پلیس+10 دیدم هنوز زده معرفی به صدور و بارکد هم همونه. آیا این مدت طبیعیه؟؟؟؟؟
کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟راسته که میگن بارکد اولی اشتباهه؟پس چرا تو سایت پست نمیگه بارکد اشتباه است؟؟

keyghobad
July 20th, 2011, 03:04 PM
سلام ايا بعد از مرحله معرفى صدور كارت مرحله ديگه هم هست؟مثلا چاپ كارت؟

keyghobad
July 20th, 2011, 03:08 PM
سلام.کسی هست که 19/3/90 معرفی به صدور شده باشه؟من 19ام معرفی به صدور شدم و بارکد پستی هم از پلیس+10 گرفتم ولی تا الان هنوز خبری نیست.بازم امروز رفتم پلیس+10 دیدم هنوز زده معرفی به صدور و بارکد هم همونه. آیا این مدت طبیعیه؟؟؟؟؟ايا بعد از مرحله معرفى به صدور كارت مرحله ديگه اى هست؟مثلا چاپ كارتممنون

miladjarmooz
July 20th, 2011, 03:33 PM
کسی جواب این سوال رو نمیدونه؟؟؟؟؟؟راسته که میگن بارکد اولی اشتباهه؟پس چرا تو سایت پست نمیگه بارکد اشتباه است؟؟

الهی به امید تو
سلام
من 9/3 معرفی به صدور کارت شدم ولی هنوط خبری نیست..پست هم میگه این بارکدی که هست وجود نداره...داستانیه خلاصه

Euro
July 20th, 2011, 03:59 PM
سلام من 31/3 معاف شدم معمولا چند ماهه کارت میاد

ehsan25
July 20th, 2011, 06:30 PM
دوستان عزیز
نظم موضوع رو با سوالای تکراری در حتی یک صفحه دارین به هم می زنین...
در 3 صفحه آخر 3بار ذکر شده بارکد اول به صورت خودکار توسط کامپیوتر زده میشه و اعتبار نداره..حالا شما بری پست که بهت کارت نمیدن!!!!
راجع به زمان صدور معمولا 1 تا 2 ماه بعد از معرفی به صدور کارت شدن هست زودتر ن.و پاسخی بهتون نمیده...
بله معرفی به صدور کارت و صدور کارت دو وضعیت متفاوت هست که دومی بارکد اصلی رو میزنن اما برای همه این وضعیت دوم درج نمیشه کارت بعد 1 تا 2 ماه صادر میشه...

Arash_Mohebi7
July 20th, 2011, 08:33 PM
سلام.. من 25 تیر رفتم پلیس + 10 و یه سری مدارک رو پست کردم (درخواست معافیت کفالت) -- ماده 6 - حمایت از حقوق معلولان. امروز از نظام وظیفه زنگ زدن گفتن بیا اینجا که نتونستم برم!
به فرض تایید معافیتم تو ن.و ... کارت خیلی هم مهم نیست کی معرفی به صدور (تو همین مرحله هست که میشه گذرنامه گرفت دیگه .. نه ؟) میشم. من نیاز دارم هرچه زودتر گذرنامه بگیرم. ممنون.

Arash_Mohebi7
July 20th, 2011, 08:38 PM
راستی منی که دانشجوی لیسانسم تعرفه ام چی میخوره ؟؟ دیپلم ... فوق ... کارشناسی ؟

flawless
July 20th, 2011, 09:45 PM
سلام به دوستان گرامی
من 1390/3/7 معرفی به صدور کارت شدم (کفالت) و هنوزم که هنوزه کارتم نیومده!! دوستان فکر میکنید چقدر دیگه باید صبر کنم؟؟ من امروز نظام وظیفه بودم برای دریافت گذرنامه گواهی موقت می خواستم که ببرم پلیس +10 ولی گفتن سفر بیشتر از 20 روزه نمیشه و پاسپورتی هم که میدن تک سفره هست یا همچین چیزی! و این به درد من نمی خوره چون من برای تحصیل میخوام برم و نمیتونم به این زودیا برگردم! پس به همین خاطر بیخیال پاسپورت موقت شدم! فکر میکنید راهه دیگه ای نیست که بتونم پاسپورت بگیرم بدون این محدودیت ها؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

rastin185
July 20th, 2011, 10:51 PM
سلام به دوستان گرامی
من 1390/3/7 معرفی به صدور کارت شدم (کفالت) و هنوزم که هنوزه کارتم نیومده!! دوستان فکر میکنید چقدر دیگه باید صبر کنم؟؟ من امروز نظام وظیفه بودم برای دریافت گذرنامه گواهی موقت می خواستم که ببرم پلیس +10 ولی گفتن سفر بیشتر از 20 روزه نمیشه و پاسپورتی هم که میدن تک سفره هست یا همچین چیزی! و این به درد من نمی خوره چون من برای تحصیل میخوام برم و نمیتونم به این زودیا برگردم! پس به همین خاطر بیخیال پاسپورت موقت شدم! فکر میکنید راهه دیگه ای نیست که بتونم پاسپورت بگیرم بدون این محدودیت ها؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز ...گواهی که نظام وظیفه میده مبنی بر اینه که شما معرفی به صدور شدی و کارتت در دست اقدامه و همچنین ذکر می شه که خروج نامبرده صرفا از لحاظ سازمان وظیفه عمومی بلامانع است . یعنی هیچ محدودیتی از سوی نظام وظیفه اعمال نمیشه ...اما وقتی نامتون رو می برید اداره گذرنامه واسه اینکه دستورش نوشته بشه در پوشه مدارکی که قراره به پلیس +10 ارائه بدید ذکر می شه که شما از تاریخ نامه 1 سال فرصت دارید که 1 بار از کشور خارج بشید و بعدا برای اینکه خروجتون دایمی بشه باید کارت معافیت رو ارایه بدید . پس نگران نباشید می تونید راحت گذرنامه بگیرید.

مراحل به قرار زیره :
1- گرفتن گواهی مبنی بر بلامانع بودن خروج فرد از کشور از لحاظ سازمان نظام وظیفه
2- تحویل نامه با اداره گذرنامه
3-تهیه پوشه مدارک و واریز فیش ها و..که پوشه رو تحویل میدید اداره گذرنامه تا برای پلیس +10 دستور صدور گذرنامه بدن واگرنه پلیس+10 مدارکتون رو قبول نمیکنه
4- ارایه مدارک به پلیس +10 به همراه دستور کتبی اداره گذرنامه با استناد به نامه نظام وظیفه

ehsan25
July 21st, 2011, 01:03 AM
سلام دوست عزیز ...گواهی که نظام وظیفه میده مبنی بر اینه که شما معرفی به صدور شدی و کارتت در دست اقدامه و همچنین ذکر می شه که خروج نامبرده صرفا از لحاظ سازمان وظیفه عمومی بلامانع است . یعنی هیچ محدودیتی از سوی نظام وظیفه اعمال نمیشه ...اما وقتی نامتون رو می برید اداره گذرنامه واسه اینکه دستورش نوشته بشه در پوشه مدارکی که قراره به پلیس +10 ارائه بدید ذکر می شه که شما از تاریخ نامه 1 سال فرصت دارید که 1 بار از کشور خارج بشید و بعدا برای اینکه خروجتون دایمی بشه باید کارت معافیت رو ارایه بدید . پس نگران نباشید می تونید راحت گذرنامه بگیرید.

مراحل به قرار زیره :
1- گرفتن گواهی مبنی بر بلامانع بودن خروج فرد از کشور از لحاظ سازمان نظام وظیفه
2- تحویل نامه با اداره گذرنامه
3-تهیه پوشه مدارک و واریز فیش ها و..که پوشه رو تحویل میدید اداره گذرنامه تا برای پلیس +10 دستور صدور گذرنامه بدن واگرنه پلیس+10 مدارکتون رو قبول نمیکنه
4- ارایه مدارک به پلیس +10 به همراه دستور کتبی اداره گذرنامه با استناد به نامه نظام وظیفه

دوست من این مراحلی که گفتین چند روز طول میکشه؟؟

rastin185
July 21st, 2011, 01:30 AM
اگه زود بجنبین 1 روز .
صبحش سریع برو نامه رو از نظام وظیفه بگیر.... بعدش برو اداره گذرنامه ...بعد هم پلیس +10 ..
اگه نتونستی همشو تو یک روز انجام بدی . روز اول نامه رو ردیف کن + فیش های گذرنامه و عکس و مدارک ...روز بعد هم برو پلیس +10 ...حدود 10 روز هم گذرنامه جدید دستته ! البته اگه گذرنامت اعتبار داره اون موقع دیگه لازم نیست بری پلیس +10

sadeghol
July 21st, 2011, 01:33 AM
من حدود یک ماه پیش کفالت پزشکی گرفتم ولی هنوز کارتم به دستم نرسیده نظام وظیفه گفت بعد یک ماه الی چهل روز خواهد رسید ولی یه چیزی که ازش متعجبم اینه که اصلا این امکان که بدون اصل کارت بتونی حتی یک بار هم خارج بشی وجود نداره خود پلیس +10 گفت سه یا چهار ماهه کارتت بدستت میرسه و من گیجم که چند وقته کارتم به دستم میرسه و شما چطور میخواین بدون کارت گذرنامه بگیرید چون به من گقت اصلا امکان نداره

sadeghol
July 21st, 2011, 01:35 AM
اصلا راهی هست که متوجه بشی کارتت کجایه و در چه مرحله ایه چرا اینقدر دیر مگه یک کار اداری چقدر وقت لازم داره ضمنا اگه تهران باشی یا شهر دورتر تاثیری داره برای مدت اون

ehsan25
July 21st, 2011, 09:50 AM
اگه زود بجنبین 1 روز .
صبحش سریع برو نامه رو از نظام وظیفه بگیر.... بعدش برو اداره گذرنامه ...بعد هم پلیس +10 ..
اگه نتونستی همشو تو یک روز انجام بدی . روز اول نامه رو ردیف کن + فیش های گذرنامه و عکس و مدارک ...روز بعد هم برو پلیس +10 ...حدود 10 روز هم گذرنامه جدید دستته ! البته اگه گذرنامت اعتبار داره اون موقع دیگه لازم نیست بری پلیس +10

ممنون راستین جان
می تونی راهنماییم دکنی تو ن.و کدوم قسمت باید برم نامه رو بدن؟

rastin185
July 21st, 2011, 11:40 AM
من حدود یک ماه پیش کفالت پزشکی گرفتم ولی هنوز کارتم به دستم نرسیده نظام وظیفه گفت بعد یک ماه الی چهل روز خواهد رسید ولی یه چیزی که ازش متعجبم اینه که اصلا این امکان که بدون اصل کارت بتونی حتی یک بار هم خارج بشی وجود نداره خود پلیس +10 گفت سه یا چهار ماهه کارتت بدستت میرسه و من گیجم که چند وقته کارتم به دستم میرسه و شما چطور میخواین بدون کارت گذرنامه بگیرید چون به من گقت اصلا امکان نداره

برای معافیت های پزشکی گواهی از طرف نظام وظیفه تا اونجا که میدونم صادر نمیشه ولی اگر معافیتتون کفالت هست . اون موقع می تونید به محض اینکه کارتتون معرفی به صدور شد گواهی بگیرید و مراحل قانونی اخذ گذرنامه رو طی کنید. برای اطلاع از وضعیت کارت هم به پلیس +10 زنگ بزنید کد ملی رو بگید بهتون میگن چه مرحله ای هست .

rastin185
July 21st, 2011, 11:48 AM
ممنون راستین جان
می تونی راهنماییم دکنی تو ن.و کدوم قسمت باید برم نامه رو بدن؟

برای گرفتن گواهی یا باید به اداره کفالت بروید در نظام وظیفه یا بخش استعلامات که بسته به شهری که محل سکونت شما اونجا است یکی از این 2 گواهی رو صادر می کنن. اگه تهران هستید اول برید بخش استعلامات بعد اداره کفالت .

gharibeashena
July 21st, 2011, 02:31 PM
سلام.دوستان من 2روز پيش شوراي عالي معاف شدم و فيش ها رو ريختم و تحويل دادم امروز صبح برام معرفي به صدور كارت زدن. چند روز بعد كارتم مياد با توجه به اينكه شهرستان هستم؟؟؟؟راستي يه باركد هم دادن كه چك ميكنم توي سايت پست ميگه كه مشخصات مرسوله درج نشده!!!!!!! بايد حالا صبر كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan25
July 21st, 2011, 11:03 PM
برای معافیت های پزشکی گواهی از طرف نظام وظیفه تا اونجا که میدونم صادر نمیشه ولی اگر معافیتتون کفالت هست . اون موقع می تونید به محض اینکه کارتتون معرفی به صدور شد گواهی بگیرید و مراحل قانونی اخذ گذرنامه رو طی کنید. برای اطلاع از وضعیت کارت هم به پلیس +10 زنگ بزنید کد ملی رو بگید بهتون میگن چه مرحله ای هست .

برای گرفتن گواهی یا باید به اداره کفالت بروید در نظام وظیفه یا بخش استعلامات که بسته به شهری که محل سکونت شما اونجا است یکی از این 2 گواهی رو صادر می کنن. اگه تهران هستید اول برید بخش استعلامات بعد اداره کفالت .

بله من تهران هستم...
من معافیت پزشکی گرفتم
آیا با این معافیت ن.و نامه رو نمیده؟؟

rastin185
July 22nd, 2011, 11:25 AM
بله من تهران هستم...
من معافیت پزشکی گرفتم
آیا با این معافیت ن.و نامه رو نمیده؟؟

تا اونجا که بنده اطلاع دارم چون شما معافیتتون پزشکی هست باید تا اومدن کارتتون صبر کنید.

rastin185
July 22nd, 2011, 11:27 AM
سلام.دوستان من 2روز پيش شوراي عالي معاف شدم و فيش ها رو ريختم و تحويل دادم امروز صبح برام معرفي به صدور كارت زدن. چند روز بعد كارتم مياد با توجه به اينكه شهرستان هستم؟؟؟؟راستي يه باركد هم دادن كه چك ميكنم توي سايت پست ميگه كه مشخصات مرسوله درج نشده!!!!!!! بايد حالا صبر كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما اگر معرفی به صدور شده اید میتوانید برای گذرنامه اقدام کنید ... ولی بار کدی که گرفتی اگر پست های قبلی رو هم مطالعه میکردی کاذب هستش و بارکد واقعی حداقل 20 روز بعد معرفی به صدور اعلام می شه ...

alicowboy
July 22nd, 2011, 11:43 AM
شما اگر معرفی به صدور شده اید میتوانید برای گذرنامه اقدام کنید ... ولی بار کدی که گرفتی اگر پست های قبلی رو هم مطالعه میکردی کاذب هستش و بارکد واقعی حداقل 20 روز بعد معرفی به صدور اعلام می شه ...
سلام الان حدود 45 روز که من معرفی به صدور شدم و بارکد هم گرفتم اما نه کارت اومده نه تو سیستم پلیس+10 بارکد عوض شده؟؟؟؟؟؟؟؟

hemmati63
July 22nd, 2011, 11:46 AM
دوست عزیز برای معافیت پزشکی هم گواهی صادر میکنن و دوستان می تونن بدون نگرانی اقدام کنن. من خودم 10 روز پیش اقدام کردم و مشکلی هم نبود

gharibeashena
July 22nd, 2011, 01:46 PM
دوست عزیز برای معافیت پزشکی هم گواهی صادر میکنن و دوستان می تونن بدون نگرانی اقدام کنن. من خودم 10 روز پیش اقدام کردم و مشکلی هم نبود

سلام.دوست عزيز براي معافيت پزشكي هم من از نظام وظيفه پرسيدم گفت 2 قطعه عكس بيار تا برات يه برگه صادر كنيم تا كارتت بياد .هيچ مشكلي نداره.

hemmati63
July 23rd, 2011, 01:44 AM
سلام.دوست عزيز براي معافيت پزشكي هم من از نظام وظيفه پرسيدم گفت 2 قطعه عكس بيار تا برات يه برگه صادر كنيم تا كارتت بياد .هيچ مشكلي نداره.
من از تهران اقدام کردم و نصفه عکس هم نخواستن چه برسه به دوتا!!!!. همون عکس اسکن شده پلیس +10 رو نامم چاپ شده بود.

ar.ardakani198
July 23rd, 2011, 01:04 PM
سلام بچه ها کسی اطلاعی داره که چرا کارت ها نمی یاد؟
من تاریخ 28/2 معرفی به صدور کارت شدم و بارکد هم گرفتم الان هم 1/5 هستش یعنی چیزی حدود 65 روز و هنوز کارتم نیومده من شهرستان هستم کسی از بچه ها می تونه بره نظام وظیفه ی کل یک سوال بپرسه که کی قرار کارت ها بیاد؟

narimanid
July 23rd, 2011, 01:55 PM
سلام بچه ها کسی اطلاعی داره که چرا کارت ها نمی یاد؟
من تاریخ 28/2 معرفی به صدور کارت شدم و بارکد هم گرفتم الان هم 1/5 هستش یعنی چیزی حدود 65 روز و هنوز کارتم نیومده من شهرستان هستم کسی از بچه ها می تونه بره نظام وظیفه ی کل یک سوال بپرسه که کی قرار کارت ها بیاد؟

سلام

من امروز رفتم ن.و

من هم 12/3 معرفی به صدور شدم که حدود 50 روزی میشه هیچ خبری نیست
خلاصه امروز که رفتم گفت هنوز مدارکت ایجاست و برای چاپ فرستاده نشده . گفتم چرا ؟ گفت فقط به شانس بستگی داره - مال بعضی ها 30 روزه میاد و مال بعضی ها 3 ماهه

خلاصه اینطوری بهتون بگم که فقط شانسیه که چند روزه بیاد

ehsan25
July 23rd, 2011, 08:48 PM
دوستان به نظر میاد اخیرا کسی کارتش رو نگرفته نه؟
که حداقل بدونیم روندشون چجوریه...اینجا خیلی از بچه ها هستند..کسی هست در تیرماه کارت گرفته باشه؟؟

ehstrn2010
July 24th, 2011, 11:44 AM
صبر ایوبم کمه. من 3/12/89 برای سربازی اقدام کردم ..27/1/90 وقت چشم پزشکی و ... 12/2/90 کمیسیون پزشکی+ تکمیل پرونده بعدش گفتن برو به سلامت کارتت خودش میاد! 23/3/90 زحمت کشیدن تازه ما رو معرفی به صدور کردن ... الانم 2/5/90 هیچی هنوز کارتی صادر نشده....

keyghobad
July 24th, 2011, 01:03 PM
اگه زود بجنبین 1 روز .صبحش سریع برو نامه رو از نظام وظیفه بگیر.... بعدش برو اداره گذرنامه ...بعد هم پلیس +10 ..اگه نتونستی همشو تو یک روز انجام بدی . روز اول نامه رو ردیف کن + فیش های گذرنامه و عکس و مدارک ...روز بعد هم برو پلیس +10 ...حدود 10 روز هم گذرنامه جدید دستته ! البته اگه گذرنامت اعتبار داره اون موقع دیگه لازم نیست بری پلیس +10سلام دوست خوب, من امروز نظام وظيفه ميدون سپاه درخواست نامه گذرنامه كردم. همونجا نامه رو پرينت كرد حتى عكس هم نخواست و همون عكس پليس +١٠ روش بود.منتها نامه رو به من نداد و گفت فردا صبح برو گذرنامه نامه رو خودمون محرمانه ميفرستيم اونجا.آيا روند همينطوريه يا نامه شما رو به خودتون تحويل دادند?لطف كنى جواب بدى ممنون ميشم.

kouroshkt
July 24th, 2011, 02:54 PM
دوستان, من 7خرداد واسه معافی کفالت شورا داشتم و شورا معافیت دائم تأیید کرد. الان بیشتر از ۵۰ روز که منتظر کارتم. قبلا یه بار مجوز گرفتم و برای مصاحبه سفارت آمریکا رفتم کابل و اومدم. الانم اینجوری که میگفتن تا زمانی‌ که کارتم نیاد دیگه اجازه خروج ندارم چون قبلان یه بار استفاده کردم. پلیس +۱۰ پیگیری کردم و گفت در مرحله صدور کارتی ولی‌ ممکن به این زودیا نیاد. نمیدونم چی‌ کار کنم. از طرفیم باید اول شهریور از ایران برم و آمریکا ترمم شروع می‌شه..به نظرتون راهی‌ هست که کارت و زودتر صادر کنن؟ خیلی‌ نگرانم

rahim24
July 24th, 2011, 03:52 PM
اقا خبری از کارتای خرداد نیست؟؟؟ اصلا کسی بارکد گرفته؟؟؟؟؟؟
بابا یکی بیاد یه دلداری به ما بده.....................

ehsan25
July 24th, 2011, 06:30 PM
اقا خبری از کارتای خرداد نیست؟؟؟ اصلا کسی بارکد گرفته؟؟؟؟؟؟
بابا یکی بیاد یه دلداری به ما بده.....................

سلام
والا دوست من دلداری خاصی وجود نداره...اما من امروز از پلیس+10 استعلام کردم...
من 24 خرداد مدارک دادم...
29 خرداد معرفی به صدور کارت شدم...
2 مرداد یعنی امروز صدور کارت شدم....
بارکد از همون بارکد غلط اول تغییری نکرده فعلا چون امروز ظهر صدور کارت شدم حداقل 2 روز تا چاپ کارت زمان داره...
مسئول پلیس=10 که هفته پیش از ن.و پرسید گفت تا 10 تا 15 روز دیگه کارت میاد...
بازم خبری شد میگم...

ehsan25
July 24th, 2011, 06:36 PM
دوستان بازم توجه کنند
وضعیت "معرفی به صدور کارت" و "صدور کارت" دو حالت متفاوت است...موقع استعلام دقیق سوال کنید...
از اولین وضعیت 1 ماه تا 1 ماه و نیم
از دومین وضعیت 10 تا 15 روز زمان میبره کارت چاپ بشه و بارکد واقعی بیاد

CnaUnreal
July 24th, 2011, 07:10 PM
حدوداً چند روز بعد از کمیسیون وضعیت معرفی به صدور اعلام میشه؟

hemmati63
July 24th, 2011, 09:51 PM
سلام دوست خوب, من امروز نظام وظيفه ميدون سپاه درخواست نامه گذرنامه كردم. همونجا نامه رو پرينت كرد حتى عكس هم نخواست و همون عكس پليس +١٠ روش بود.منتها نامه رو به من نداد و گفت فردا صبح برو گذرنامه نامه رو خودمون محرمانه ميفرستيم اونجا.آيا روند همينطوريه يا نامه شما رو به خودتون تحويل دادند?لطف كنى جواب بدى ممنون ميشم.
دقیقا روند همینه. نگران نباشید. فردا برین گذرنامه دبیرخونه

Euro
July 24th, 2011, 10:14 PM
من 31/3 معاف شدم (پزشکی) 2 روز بعدش رفتم ن و برای نامه به گذرنامه فرداش رفتم اداره گذرنامه نامه رو گرفتم و بعد پ 10
بعد یک هفته هم پاسپورت رسید.

shahab_M_e
July 24th, 2011, 11:44 PM
دوستان بازم توجه کنند
وضعیت "معرفی به صدور کارت" و "صدور کارت" دو حالت متفاوت است...موقع استعلام دقیق سوال کنید...
از اولین وضعیت 1 ماه تا 1 ماه و نیم
از دومین وضعیت 10 تا 15 روز زمان میبره کارت چاپ بشه و بارکد واقعی بیاد

واسه من 1390/03/10 معرفی به صدور کارت شده و الان هنوز نیومده !!!

Jorasit
July 25th, 2011, 12:41 PM
واسه من 1390/03/10 معرفی به صدور کارت شده و الان هنوز نیومده !!!
من هم دقیقا وضعیتم مشابه شماست. در تاریخ 07/03/90 فیش های واریزی رو تحویل دادم و 09/03/90 هم معرفی به صدور شده. پست هم امروز سر زدم. اونجا هم نیست. هنــــوزم کارتم نیومده!!! افسر نظام وظیفه هم گفت مینیمم 60 روز طول می کشه :cry:

Jorasit
July 25th, 2011, 12:46 PM
سلام
والا دوست من دلداری خاصی وجود نداره...اما من امروز از پلیس+10 استعلام کردم...
من 24 خرداد مدارک دادم...
29 خرداد معرفی به صدور کارت شدم...
2 مرداد یعنی امروز صدور کارت شدم....
بارکد از همون بارکد غلط اول تغییری نکرده فعلا چون امروز ظهر صدور کارت شدم حداقل 2 روز تا چاپ کارت زمان داره...
مسئول پلیس=10 که هفته پیش از ن.و پرسید گفت تا 10 تا 15 روز دیگه کارت میاد...
بازم خبری شد میگم...
دوست عزیز بارکد چیه دیگه؟ از کجا باید بگیریمش؟؟؟ مگه میشه از طریق پلیس +10 پیگیری کرد؟؟
مرسی

shahab_M_e
July 25th, 2011, 02:08 PM
دوست عزیز بارکد چیه دیگه؟ از کجا باید بگیریمش؟؟؟ مگه میشه از طریق پلیس +10 پیگیری کرد؟؟
مرسی

از پلیس +10 هم حضوری و هم تلفنی میشه پیگیری کنی که کارتت در چه مرحله ایه .... اگه صادر شده باشه و تحویل پست شده باشه یه بارکد پیگیری 20 رقمی بهت میدن که بتونی از پست بگیری ... از طریق سایت پست هم tntsearch.post.ir (http://tntsearch.post.ir) میتونی پیگیری کنی .

keyghobad
July 25th, 2011, 03:13 PM
دقیقا روند همینه. نگران نباشید. فردا برین گذرنامه دبیرخونه
خیلی ممنون از راهنمایی و جوابتون
امروز رفتم گذرنامه و کارهای مربوطه رو انجام دادم و فیش ها رو واریز کردم و پلیس +10 اقدام به دریافت پاسپورت کردم . سوالی که داشتم اینه که پس از اومدن کارت معافیت مجددا این فیش های واریزی رو باید دوباره پرداخت کنم ( منظور 60.000 تومان و بقیه مبالغ که کم هم نیستند )و از اول پوشه بگیرم و اقدام به پاسپورت کنم یا همین پاسپورت رو تمدید میکنند ( نامحدود میکنند ) و کجا باید برم برای اینکار؟
با تشکر به امید موفقیت برای همگی مخصوصا شما دوست خوب

alicowboy
July 25th, 2011, 03:37 PM
من هرچی میپرسم میگن که معرفی به صدور کارت آخرین چیزیه که تو سیستم میزنه و باید منتظر باشی تا کارتت بیاد.
راستی چجوریه بعضی ها که دیرتر معرفی به صدور شدن کارتشون زودتر میاد؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

gharibeashena
July 25th, 2011, 03:45 PM
من هرچی میپرسم میگن که معرفی به صدور کارت آخرین چیزیه که تو سیستم میزنه و باید منتظر باشی تا کارتت بیاد.
راستی چجوریه بعضی ها که دیرتر معرفی به صدور شدن کارتشون زودتر میاد؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

سلام دوست عزيز . شما بايد از معرفي به صدور كارت تبديل بشي به صدور كارت تا بعد 15 روز كارتت بياد.الان شما هنوز معرفي به صدور هستي.موفق باشيد.

sadeghol
July 25th, 2011, 05:24 PM
سلام کسی نمیدونه چند وقته کارت معافیت میاد منظورم سی تا چهل روزه یا سه چهار ماهه هست

ehsan25
July 25th, 2011, 07:37 PM
دوستان خبر جدید اینکه من امروز ن.و بودم برای نامه گذرنامه...
افسر تو سیستم چک کرد گفت چون کارتت صادر شده بهت نامه نمیدیم منتظر باش تا کارت بیاد....
در نتیجه اگر کسی نامه رو می خواد تا قبل اینکه از وضعیت "معرفی به صدور کارت" به وضعیت "صدور کارت" تبدیل بشه بره واسه نامه اقدام کنه...
ما که موندیم...

hemmati63
July 25th, 2011, 09:29 PM
خیلی ممنون از راهنمایی و جوابتون
امروز رفتم گذرنامه و کارهای مربوطه رو انجام دادم و فیش ها رو واریز کردم و پلیس +10 اقدام به دریافت پاسپورت کردم . سوالی که داشتم اینه که پس از اومدن کارت معافیت مجددا این فیش های واریزی رو باید دوباره پرداخت کنم ( منظور 60.000 تومان و بقیه مبالغ که کم هم نیستند )و از اول پوشه بگیرم و اقدام به پاسپورت کنم یا همین پاسپورت رو تمدید میکنند ( نامحدود میکنند ) و کجا باید برم برای اینکار؟
با تشکر به امید موفقیت برای همگی مخصوصا شما دوست خوب
سلام. نه دوست عزیز. پاس های جدید دیگه نه مهر میخوره نه چیزی. کاملا مشابه بقیه پاس ها صادر میشه. حتی پاس هایی که برای تک سفر علمی صادر میشه. برای تمدید فقط میرین اداره گذرنامه و کارت و فتوکپی رو میدین اونا تو سیستم خروجتون رو آزاد میکنن. البته همین کار یک روز طول میکشه. یعنی یک روز پاسپورت پیششون میمونه فردا دوباره میرین تحویل میگیرین. بدون پرداخت هزینه البته. یا لااقل تا هفته پیش که اینجوری بوده!!!

hemmati63
July 25th, 2011, 09:31 PM
دوستان خبر جدید اینکه من امروز ن.و بودم برای نامه گذرنامه...
افسر تو سیستم چک کرد گفت چون کارتت صادر شده بهت نامه نمیدیم منتظر باش تا کارت بیاد....
در نتیجه اگر کسی نامه رو می خواد تا قبل اینکه از وضعیت "معرفی به صدور کارت" به وضعیت "صدور کارت" تبدیل بشه بره واسه نامه اقدام کنه...
ما که موندیم...
تو که صبر کردی این 7 8 روز هم روش!!! من که 18/3 مدارک رو تحویل دادم و 21/3 معررفی به صدور کارت شدم هنوز وضعیتم عوض نشده :((((

hemmati63
July 25th, 2011, 09:34 PM
سلام کسی نمیدونه چند وقته کارت معافیت میاد منظورم سی تا چهل روزه یا سه چهار ماهه هست
اگه منظورتون از زمان معافیت و تحویل مدارک و فیش هست که بارها جوابش داده شده حدود دو ماه!( و بیشتر البته)

rahim24
July 26th, 2011, 11:12 AM
دارم می رم پ.10
خدا کنه لااقل یه تغییر وضعیتی بخورم...
خسته شدم، واقعا دیگه داره فرسایشی میشه

rahim24
July 26th, 2011, 03:03 PM
سلام
این هفته نه، ولی هفته بعد حتما یه سری به پ10 بزنید. فکر کنم کارتا دارن میان

pejman-Mech
July 26th, 2011, 05:21 PM
سلام
در جواب کی این رو نوشتید؟ می شه بیشتر اطلاعات بدید؟

alicowboy
July 26th, 2011, 05:22 PM
سلام
واسه چی این فکرو میکنی؟

keyghobad
July 26th, 2011, 09:09 PM
سلام تاريخ ٠٢/تير ماه كارتها صادر گرديده( طبق استعلام از ن. و ) ولى هنوز تحويل پست نشده به محض تحويل بار كدهاى جديد صادر ميشه ( قابل دريافت از پليس +١٠ ) و پيگيرى از پست و يا سايت tntsearch.post.ir موفق باشيد 

rahim24
July 26th, 2011, 09:27 PM
امروز که رفتم پ10 اونجا می گفتند که ظاهرا یک سری کارت تازه چاپ شده

rahim24
July 26th, 2011, 09:29 PM
سلام تاريخ ٠٢/تير ماه كارتها صادر گرديده( طبق استعلام از ن. و ) ولى هنوز تحويل پست نشده به محض تحويل بار كدهاى جديد صادر ميشه ( قابل دريافت از پليس +١٠ ) و پيگيرى از پست و يا سايت tntsearch.post.ir موفق باشيد
امروز به من بارکد تازه دادن، ولی گفتن که سیستم تغییر وضعیت از حالت معرفی به صدور کارت به صدور کارت را نشون نمیده و هفته بعد می خوره....

keyghobad
July 26th, 2011, 09:33 PM
امروز به من بارکد تازه دادن ولی گفتن که سیستم تغییر وضعیت به حالت معرفی به صدور کارت به صدور کارت نخورده و هفته بعد می خوره....چه خوب به من كه همون باركد قبلى رو گفت و گفت هنوز باركد جديد ندادند. با اين اوصاف انشاالله هفته ديگه كارتها قابل رهگيريه.

rahim24
July 26th, 2011, 09:42 PM
چه خوب به من كه همون باركد قبلى رو گفت و گفت هنوز باركد جديد ندادند. با اين اوصاف انشاالله هفته ديگه كارتها قابل رهگيريه.
در ضمن برا من از اول بارکد نداده بودن و امروز که رفتم، گفتن این بارکد رو تازه زدن
سیستم ها یکم دیر آپدیت می شن.... نگران نباشین، هفته بعد اگه خدا بخواد می تونیم با هم کارتامون رو رهگیری کنیم:)

narimanid
July 27th, 2011, 10:49 AM
در ضمن برا من از اول بارکد نداده بودن و امروز که رفتم، گفتن این بارکد رو تازه زدن
سیستم ها یکم دیر آپدیت می شن.... نگران نباشین، هفته بعد اگه خدا بخواد می تونیم با هم کارتامون رو رهگیری کنیم:)

البته خوبه که بارکد گرفتین ولی زیاد هم خوشحال نباشید چون من و خیلی دیگه از دوستان الان 2 ماهه که بارکد داریم و هر روز پیگیری می کنیم و خبری هم نیست

Bezm
July 27th, 2011, 06:54 PM
سلام دوستان. یه سوال: من به علت فشار خون معاف پزشکی شدم... الان 40 روز از اون روزی که مدارک رو به صدور کارت م.سپاه تحویل دادم میگذره...دیروز رفتم پ+10 و بهم گفت که چاپ شده و یه بارکد 20 رقمی بهم داد...رفتم پست و بهشون بارکد رو دادم و زد توی کامپیوتر...گفت هنوز به ما تحویل ندادند....تو سایت پست هم که بارکد رو میزنم اطلاعاتی نداره...میخواستم بدونم قضیه چیه؟ کارت ما کجا مونده که نمیاد؟!! به نظرتون تا کی میاد؟ واسه چی بارکد میدن آخه؟ معمولا چقدر طول میکشه بیاد؟ مرسی از لطف همتون.

ehsan25
July 27th, 2011, 07:35 PM
سلام دوستان. یه سوال: من به علت فشار خون معاف پزشکی شدم... الان 40 روز از اون روزی که مدارک رو به صدور کارت م.سپاه تحویل دادم میگذره...دیروز رفتم پ+10 و بهم گفت که چاپ شده و یه بارکد 20 رقمی بهم داد...رفتم پست و بهشون بارکد رو دادم و زد توی کامپیوتر...گفت هنوز به ما تحویل ندادند....تو سایت پست هم که بارکد رو میزنم اطلاعاتی نداره...میخواستم بدونم قضیه چیه؟ کارت ما کجا مونده که نمیاد؟!! به نظرتون تا کی میاد؟ واسه چی بارکد میدن آخه؟ معمولا چقدر طول میکشه بیاد؟ مرسی از لطف همتون.

دوست من شرایط شما هم مثل بقیه ماست و کاریش نمیشه کرد...
شما باسد از پ10 بپرسی وضعیتت چیه...اگر "معرفی به صدور کارت" شدی بارکدی به صورت اتومات می خوره که واقعی نیست...بعد از این وضعیت 1ماه تا 1ماه و نیم باید صبر کنی تا وضعیتت تغییر کنه...
شما منتظر باش وضعیتت "صدور کارت" بشه بعد از 10 15 روز باید بارکد واقعی زده بشه یا همین بارکد تد سایت پست رهگیری بشه...

shahab_M_e
July 27th, 2011, 11:02 PM
البته خوبه که بارکد گرفتین ولی زیاد هم خوشحال نباشید چون من و خیلی دیگه از دوستان الان 2 ماهه که بارکد داریم و هر روز پیگیری می کنیم و خبری هم نیست

به منم حدود 1ماهه که بار کد دادن ، اما شنیدم اون بارکد اصلی کارت نیست ...آخه مگه میشه هنوز مرحله "معرفی به صدور کارت" که حتی کارت چاپ نشده و تحویل به پست هم نشده بار کد بدن:o ؟ !!!!! این سیستم پلیس+10 و ن.و کلا درگیرن ،، اگه دقت کرده باشین خودشونم گیج میشن وقتی ازشون سوال میپرسین!!!