PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 [174] 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211

kapa
November 23rd, 2013, 03:26 PM
ان شااله که به خیر باشه و همون جا همه کاراتون انجام بشه. من هم خودم که مین اپلیکنت هستم و هم همسرم نفتی هستیم و فکر کنم باید با توجه به شرایط پیش اومده منتظر مصاحبه باشم. راستی شما محل مصاحبتون ورشو هستش یا ترکیه؟ و یه چیز دیگه متاسفانه تو شرکت نفت نامه ای مبنی بر گواهی اشتغال به کار همین جوری وجود نداره و باید به صورت غیر افیشال گرفت و همچنین سابقه کار. در ضمن من قبلا کیپس گرفته بودم و توش نوشته بود که سابقه کاریم با هم اورلپ داره و ازم SSO رو خواسته که حالا می خوام برم برای اون تاریخ هایی که غیر شرکت نفت کار می کردم ار بیمه بگیرم.
فکر کنم داری اشتباهمیکنی، دعوت به مصاحبه به نفتی بودن یا نبودن ربطی نداره بلکه هر گونه سوال یا ابهام مهم و تاثیر گذار که جوابش نیاز به توضیح داشته باشه باعث دعوت به مصاحبه میشه. من دوستای زیادی از جمله زمینشناس، کمپانیمن و پتروفیزیست دارم که بدون مصاحبه به مرحله پ ر رسیدن. نمونش همین چند روز قبل یکی از دوستام که تو فروم هم نیست و مهندس نفت هست پ ر شد. حالا فقط منو شما دوستان موندیمو یه دنیا انتظار.

mahta_gh
November 23rd, 2013, 03:27 PM
آقای محمود با می گفتند شاییییدددد بخوان تا 23 دسامبر مدیکال بدن ....
خدا رو چه دیدید شایدم مدیکال هامون بیاد ......
مهتا جان شمارش معکوست شروع میشود

من دو هفته است كه استاتوس كليه اكانتهاي استاتوس پذيرم تبديل به كانتر شده
ولي همچنان اميدوار هستم كه مديكال افراد فايل نامبر سه نگرفته رو قبل از اتمام 2013 ميدن

در ضمن خيلي هم مايه خوشحاليه كه دوست چهارم دسامبري جديدم هم در اين زمينه مثبت فكر ميكنن

liliantuss
November 23rd, 2013, 03:32 PM
سلام خیلی خسته ام آخه واقعا تا کی باید بصبریم از دسامبر 2009 که فرم پر کردیم هنوز دریغ از یک مدیکال دوستان مدیکال نگرفته به نظر تون نباید نامه اعتراضی به وزیر و ورشو بزنیم نمیدونم واقعا دوست دارم نظر و پیشنهادتون رو بدونم.

mahta_gh
November 23rd, 2013, 03:37 PM
سلام خیلی خسته ام آخه واقعا تا کی باید بصبریم از دسامبر 2009 که فرم پر کردیم هنوز دریغ از یک مدیکال دوستان مدیکال نگرفته به نظر تون نباید نامه اعتراضی به وزیر و ورشو بزنیم نمیدونم واقعا دوست دارم نظر و پیشنهادتون رو بدونم.

ديگه الان اعتراض هم بكنيم ميره تا بعد از 2013
بعدش هم ميگن ما ميخواستيم مديكال بديم تا آخر 2013 ها ولي مجبور شديم 23 روز زمان بذاريم و اعتراض شما رو بجاش بررسي كنيم

شايد اگر هم اعتراضي ميخوايم بكنيم بهتر باشه كه بذاريم براي شروع 2014 پس از رويت نحوه عملكرد جديدشون

Mary_sh_78
November 23rd, 2013, 03:40 PM
دوست عزيز يعني شما مديكال انجام ندادي؟
مديكالو عيد انجام دادم

khesam3
November 23rd, 2013, 03:43 PM
واقعا تو ویزا آفیس ها چه خبره؟ نمی دونم ایمیل فایل جدید رو آفیسر فرستاده یا نه ، اگر آفیسر فرستاده باشه که واویلا !! امروز بعد از 3 ماه نامه ای از سفارت کانادا در ورشو دریافت کردم که توش فایل نامبر جدید رو نوشته و پایین نامه با دست خط نوشته که لطفا ایمیلتان را آپدیت کنید چون ایمیل فوق کار نمی کنه ! در صورتی که ایمیل من رو اشتباه تایپ کردند و یک کاراکتر رو ننوشتند !!! البته تو GCSM آدرس ایمیلم درست است. نمی دونم الان باید بهشون رکوئست بفرستم چی بگم !! اگه واسه مدیکال همچین اشتباهی کنند که فاتحه کانادای ما خوندست !
برای کسی بوده که مدیکالش را با پست بفرستند؟

Mary_sh_78
November 23rd, 2013, 03:48 PM
فکر کنم داری اشتباهمیکنی، دعوت به مصاحبه به نفتی بودن یا نبودن ربطی نداره بلکه هر گونه سوال یا ابهام مهم و تاثیر گذار که جوابش نیاز به توضیح داشته باشه باعث دعوت به مصاحبه میشه. من دوستای زیادی از جمله زمینشناس، کمپانیمن و پتروفیزیست دارم که بدون مصاحبه به مرحله پ ر رسیدن. نمونش همین چند روز قبل یکی از دوستام که تو فروم هم نیست و مهندس نفت هست پ ر شد. حالا فقط منو شما دوستان موندیمو یه دنیا انتظار.

بله درسته، نه اينكه هر كي شركت نفتي باشه دعوت به مصاحبه مي شه، ولي از اونجاييكه تا جاييكه من پرس و جو كردم مصاحبه ها بيشتر در مورد تحريم هاست و شركت هاي دولتي اكثرا تو ليست تحريم ها هستند احتمال مصاحبه بالا مي ره،از طرفي بيمه نفت فرق داره با تامين اجتماعي و اگر بيمه نياز باشه چيزي قابل ارايه دادن نيست،

Mary_sh_78
November 23rd, 2013, 03:51 PM
دوستان كسي موردي سراغ داره كه شركت نفتي باشه ولي با سابقه كاردومش اقدام كرده باشه، يعني در عين اينكه كارمند نفت بوده يه شركت ديگه كار مي كرده و اونو به كانادا ارائه كرده،
ممنون مي شم راهنماييم كنيد

khesam3
November 23rd, 2013, 04:24 PM
سلام
این لینک برای رمز گشایی جی سی ام اس هست:
https://docs.google.com/document/d/17KrJmBgFUS4UakcSu8ecSQnZn0z9UGmxc9oJ7WOP4LM/edit?pli=1

مرسی لیدا جان از لینک ولی تو لینک فوق یک نفر جی سی ام اس خودش رو گذاشته یا اینکه فقط تمپلیتش هست یک سری لغات و اصطلاحات جدید داره که تو لینک فوق هم ننوشته
لینک دیگه ای کسی پیدا کرده در مورد رمز گشایی جی سی ام اس؟

lidaaa
November 23rd, 2013, 05:55 PM
مرسی لیدا جان از لینک ولی تو لینک فوق یک نفر جی سی ام اس خودش رو گذاشته یا اینکه فقط تمپلیتش هست یک سری لغات و اصطلاحات جدید داره که تو لینک فوق هم ننوشته
لینک دیگه ای کسی پیدا کرده در مورد رمز گشایی جی سی ام اس؟
سلام.لطفا با دقت تر نگاه کنید بهش....این لینک جی سی ام اس کسی نیست...بلکه خالی هست و جلوی هر چیزی توضیح داده که چی هست...
مثلا نوشته CoR و جلوش نوشته یعنی: country of Origin
یا مثلا نوشته created by و جلوش نوشته یعنی visa office code name

در عین حال اگر اون چیزهایی که شما میخواین نیست..میتونید با سرچ در گوگل بدست بیارین یا دوستان دیگر لطف کنن لینکهای دیگری بذارن براتون.
موفق باشید

lidaaa
November 23rd, 2013, 07:08 PM
عادله جان نمیدونم اینجا رو میخونی یا نه
یک خبر خوب برات دارم....یکی از بچه های اوایل 2009 که پروندش از دمشق منتقل شده به انکارا پاس ریکوئست شدههههههههه:)
خبرش رو اینجا گذاشته...اسم کاربر هست omarko:
http://www.canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/any-2009-application-transfered-from-damascus-to-warsaw-please-join-here-t90636.1500.html
توی پستهاش نگاه کردم...نتونستم بفهمم تاریخ cioش کی بوده...ولی فایل نامبر دومش جون 2009 بوده..مال شما عادله جان فایل دومت جولای 2009 هست....اینو تو پستهاش دیدم:
my second AOR was in June2009 transferred from Damascus to Ankara
now my status application reviewed and start processing in April ,03,2012

Michaelmeyers
November 23rd, 2013, 08:02 PM
واقعا تو ویزا آفیس ها چه خبره؟ نمی دونم ایمیل فایل جدید رو آفیسر فرستاده یا نه ، اگر آفیسر فرستاده باشه که واویلا !! امروز بعد از 3 ماه نامه ای از سفارت کانادا در ورشو دریافت کردم که توش فایل نامبر جدید رو نوشته و پایین نامه با دست خط نوشته که لطفا ایمیلتان را آپدیت کنید چون ایمیل فوق کار نمی کنه ! در صورتی که ایمیل من رو اشتباه تایپ کردند و یک کاراکتر رو ننوشتند !!! البته تو GCSM آدرس ایمیلم درست است. نمی دونم الان باید بهشون رکوئست بفرستم چی بگم !! اگه واسه مدیکال همچین اشتباهی کنند که فاتحه کانادای ما خوندست !
برای کسی بوده که مدیکالش را با پست بفرستند؟

حداقل توی یه ایمیل بهشون همین رو بنویسین که در مکاتبات بعدیشون این اشتباه رو تکرار نکنن

Michaelmeyers
November 23rd, 2013, 08:03 PM
دوستان كسي موردي سراغ داره كه شركت نفتي باشه ولي با سابقه كاردومش اقدام كرده باشه، يعني در عين اينكه كارمند نفت بوده يه شركت ديگه كار مي كرده و اونو به كانادا ارائه كرده،
ممنون مي شم راهنماييم كنيد

من دقیقا در زمینه نفت نمیدونم ، اما اینو دیدم و میدونم که خیلی با اونایی که رشتشون با کد رشته درخواستی متفاوت بوده راحت نبودن و بعضا ازشون درخواست سابقه بیمه یا مصاحبه شده .... تا ببینیم سر خودم چی میاد :)

Michaelmeyers
November 23rd, 2013, 08:21 PM
من کم کم دارم به این نتیجه میرسم که این مصاحبه یه ماجرای کاملا فورمالیته هست . حالا یا میخوان اطلاعات خودشون رو تکمیل کنن ، یا میخوان واسه خودشون بیلان کاری درست کنن و حقوق بگیرن یا اصلا دست انگلیسها تو کاره :) ...... دیروز کیپس عزیزی رو دیدیم که توی قسمت نوت 2 (البته همون GCSM رو ) نوشته بودن که مدارکش واسه دانشگاهش ارسال شده که اصالتش ثابت بشه . زیر اون هم نوشته بود من (آفیسر) قانع نشدم که سابقه کار متقاضی حقیقی هست و به فلان شخص در تهران مسئولیت داده شد که بره به محل و بررسی کنه !!!...اما این شخص به مصاحبه دعوت نشده بود و البته خودش هم بعدا پرونده اشو بسته بود!!! ...بعد یه کسایی به مصاحبه دعوت میشن که آدم میتونه روشون قسم بخوره :) به هر حال دور از جون اینایی که به مصاحبه دعوت شدن من نمیخوام مصداق مثل مرگ خوبه اما واسه همسایه باشم ، اما پیشنهاد میکنم به مصاحبه به دید یه سفر تفریحی نگاه کنن :)

Mary_sh_78
November 23rd, 2013, 10:41 PM
من دقیقا در زمینه نفت نمیدونم ، اما اینو دیدم و میدونم که خیلی با اونایی که رشتشون با کد رشته درخواستی متفاوت بوده راحت نبودن و بعضا ازشون درخواست سابقه بیمه یا مصاحبه شده .... تا ببینیم سر خودم چی میاد :)

دوست عزيز يه سوال: اين درخواست بيمه يا مصاحبه او اين مواردي كه ميگيد( يعني رشته و سابقه يكي نيست) قبل از مديكال يوده يا بعدش؟ اخه ما هم رشتمون با سابقه كارمون يكي نيست و مديكالمون هم انجام شده!!!

Michaelmeyers
November 23rd, 2013, 11:50 PM
دوست عزيز يه سوال: اين درخواست بيمه يا مصاحبه او اين مواردي كه ميگيد( يعني رشته و سابقه يكي نيست) قبل از مديكال يوده يا بعدش؟ اخه ما هم رشتمون با سابقه كارمون يكي نيست و مديكالمون هم انجام شده!!!

مواردی که من میشناسم قبلش بوده . اما مصاحبه میتونه در هر زمانی انجام بشه . نه تنها شما ، خیلی ها رشته و کد اپلای یکسانی ندارن . در خیلی از موارد هم از کنارش رد شدن اما در بعضی مواقع که بین این دو رشته خیلی اختلاف بوده حساس شدن .

kapa
November 23rd, 2013, 11:54 PM
ااااا و شما هم به مصاحبه دعوت شدین درسته؟ مایکل میتونه درست گفته باشه، تو مرحله قبل از مدیکال آفیسر شما کس دیگه ایی بوده و الان یه کس دیگه ایی داره جهت صدور پ ر پرونده شما رو برسی میکنه. وقتی رشته شما با سابقه کار یکی نباشه اگر گواهی سابقه شما محکم نباشه اونا شاید شک کنن که سابقه برا خودتون درست کردین. به هر صورت سختگیری افراد با هم فرق میکنه. به نظرم با توجه به پروندتون خودتون میتونید بهتر متوجه بشین که چرا دعوت به مصاحبه شدین یا بهتر بگم از پرونده شما چه ابهاماتی ممکنه برای اونا وجود داشته باشه. شاید هم دعوت به مصاحبه به مود آفیسر و شدت ابهام بوجود آمده برا طرف بستگی داشته باشه. هر چند تو این مرحله از بس آدم به همه چیز فکر میکنه به خودش هم ممکنه شک کنه.

Sorena28
November 24th, 2013, 09:14 AM

مرحله بعد از مديكال criminal and security check هست و تصميم در مورد صلاحيت كارى و سوابق كارى شما قبل از مديكال انجام مى شه ،حتى اگر فرض رو بر اين بگذاريم كه نياز به مدركى در رابطه باسابقه كار يا مدارك تحصيلى شما داشتند حتماً در ايميلشون اعلام مى كردند، به طور قريب به يقين مصاحبه شما ارتباط به پتانسيل همكارى شما ويا همسرتون با شركتهاى تحريمى هست ، افرادى كه شما رو مصاحبه مى كننند متخصص هستند و اطلاعات كافى در رابطه با شرايط ايران دارند و اگر شما واقعاً رابطه تعيين كننده اى كه تهديد كننده امنيت كانادا و يا در تضاد با تحريمها باشد نداشته ايد، مشكلى نخواهيد داشت ،لطفاً آرامش خودتون رو حفظ كنيد و فقط خودتون رو متعهد كنيد كه جواب هر سوال در مصاحبه را با آرامش و در كمال صداقت بديد ، به اميد خدا همه چى به خير و خوشى تمام خواهد شد و به زودى ويزاتون رو بعد از مصاحبتون مى گيريد

Mary_sh_78
November 24th, 2013, 11:01 AM
مرحله بعد از مديكال criminal and security check هست و تصميم در مورد صلاحيت كارى و سوابق كارى شما قبل از مديكال انجام مى شه ،حتى اگر فرض رو بر اين بگذاريم كه نياز به مدركى در رابطه باسابقه كار يا مدارك تحصيلى شما داشتند حتماً در ايميلشون اعلام مى كردند، به طور قريب به يقين مصاحبه شما ارتباط به پتانسيل همكارى شما ويا همسرتون با شركتهاى تحريمى هست ، افرادى كه شما رو مصاحبه مى كننند متخصص هستند و اطلاعات كافى در رابطه با شرايط ايران دارند و اگر شما واقعاً رابطه تعيين كننده اى كه تهديد كننده امنيت كانادا و يا در تضاد با تحريمها باشد نداشته ايد، مشكلى نخواهيد داشت ،لطفاً آرامش خودتون رو حفظ كنيد و فقط خودتون رو متعهد كنيد كه جواب هر سوال در مصاحبه را با آرامش و در كمال صداقت بديد ، به اميد خدا همه چى به خير و خوشى تمام خواهد شد و به زودى ويزاتون رو بعد از مصاحبتون مى گيريد
مرسي از حرف هاي اميدواركنندتون
اره اميدوارم همينطور باشه و گيرشون فقط همين باشه، به قول يه دوستي تو همين فروم ادم تو اين شرايط به خودشم شك مي كنه، من خودم هم حدسم در رابطه با تحريم هاست، چون شركت هايي كه كار مي كنيم مستقيم يا غير مستقيم به تحريم ها ربط داره( هر دو نفت و گازي هستيم)
دوستان منو خيلي دعا كنيد
استرسم راستش خيلي بالاست

adeleh
November 24th, 2013, 11:14 AM
عادله جان نمیدونم اینجا رو میخونی یا نه
یک خبر خوب برات دارم....یکی از بچه های اوایل 2009 که پروندش از دمشق منتقل شده به انکارا پاس ریکوئست شدههههههههه:)
خبرش رو اینجا گذاشته...اسم کاربر هست omarko:
http://www.canadavisa.com/canada-immigration-discussion-board/any-2009-application-transfered-from-damascus-to-warsaw-please-join-here-t90636.1500.html
توی پستهاش نگاه کردم...نتونستم بفهمم تاریخ cioش کی بوده...ولی فایل نامبر دومش جون 2009 بوده..مال شما عادله جان فایل دومت جولای 2009 هست....اینو تو پستهاش دیدم:
my second AOR was in June2009 transferred from Damascus to Ankara
now my status application reviewed and start processing in April ,03,2012

ممنون لیدا جان از محبت همیشگی ات . تاریخ فایل نامبر دوم من در کیپس 28 جون 2009 خورده . یعنی همون روزی که پکیج مدارکم به دمشق رسیده فایل شده . به امید موفقیت همه بچه ها

pooyaca
November 24th, 2013, 04:32 PM
سلام خدمت همه دوستان..
چند تا سوال داشتم از حضورتون:
اول منظور از اعلام تغییر آدرس, آدرس محل زندگیست (Living address) یا تغییر آدرس پستی (mail address) ؟ به این دلیل میپرسم که ما مدتیست که ایران نیستیم اما آدرس پستی ما در ایران تغییر نکرده. آیا لازمه آدرس محل زندگی رو با توجه به اینکه آدرس پستی ما همچنان در ایران فعال است رو سفارت اطلاع بدیم؟

دوم آیا لازمه پاسپورت جدید و کارت اقامت شنگن رو به سفارت اطلاع داد (قبل مدیکال) ؟

سوم من چون تو این 2-3 سال از کانادا ناامید شده بودم .. تغییر محل کارم رو اطلاع ندادم.. آیا این اطلاع رسانی ها (تغییر اقامت و محل کار ) با توجه به اینکه در آستانه دریافت مدیکال هستیم باعث عقب افتادن پرونده نمیشه؟

چهارم تا جایی که من از 2-3 سال پیش یادمه توی فروم میگفتن زیر 6 ماه اقامت رو نیاز به Police certificate نیست.. آیا این اقامت زیر 6 ماه برای Main applicant یک سفر تلقی میشه یا اقامت ؟
ممنون پیشاپیش

lidaaa
November 24th, 2013, 06:25 PM
سلام
من خیلی وسوسه شدم توییت واسه کنی بزنم بببینم نظرش راجع به توافق 5+1 چیه..:D.....
و همینطور برای الکساندر بنویسم حالا که اینها توافق کردن بی زحمت شما هم مصاحبه شرکتهای تحریمی رو از روی بچه های فدرال اسکیلد ورکر بردار........نظرتون چیه؟آیا موافقین؟...
من خودم توی این شرکتها کار نمیکنم ولی بیاین برای کسانی که مثل خودمون 4 ساله تو بک لاگن اینو بنویسیم که حداقل پروسه شون بی خودی طولانی نشه و مستقیم برن برای پاس ریکوئست..مطمئن باشین کمک به کاهش تاخیرها، به نفع همه ما هست...به جای این زمانی که اینها صرف این میکنن که ببینن این همه ادم توی شرکتهای تحریمی کار میکنن یا نه میتونن مدیکالای ما رو بدن...در کل این مصاحبه ها، تاخیر در کار ورشو هست.(لطفا نگین این ها روی برنامه مدیکال میدن و غیره....مصاحبه ها یک چیز خارج از برنامه بود و بلای جان ورشو شد)

میدونین که 20 نوامبر جیسون کنی یک ریتوییت زده بود و از جان بیرد وزیر امور خارجه کانادا بخاطر پیگیری پرونده حقوق بشر ایران در سازمان ملل تشکر کرده بود...

20 Nov
Congratulations to Canada FM @HonJohnBaird for leading UN adoption of resolution exposing Iran's gross rights abuses
Retweeted by Jason Kenney

جان بیرد هم بعدش نوشته بود که در سازمان ملل 83 رای موافق اورده...

John Baird ‏@HonJohnBaird 20 Nov
Delighted the Canadian-led human rights resolution on #Iran passed 3rd committee @UN. Actions are needed, not just words

John Baird ‏@HonJohnBaird 20 Nov
.Resolution on human rights in #Iran received 83 votes & more co-sponsors than last year. Now on to Plenary in Dec

من کاری به مسائل سیاسی این قضیه ندارم..به خوبی و بدیش هم کار ندارم....اینکه کانادا میخواد با لیست شرکتهای تحریمی چه کار بکنه یا هر برنامه سیاسی، حکومتی ،دیپلماسی، داره به خودش مربوطه... حداقل نرمشی نشون بده و مصاحبه ها رو برداره.:)

Michaelmeyers
November 24th, 2013, 08:44 PM
سلام
من خیلی وسوسه شدم توییت واسه کنی بزنم بببینم نظرش راجع به توافق 5+1 چیه..:D.....
و همینطور برای الکساندر بنویسم حالا که اینها توافق کردن بی زحمت شما هم مصاحبه شرکتهای تحریمی رو از روی بچه های فدرال اسکیلد ورکر بردار........نظرتون چیه؟آیا موافقین؟...

به نظرم کسانی که با اسم واقعیشون توی توییتر اکانت دارن بهتره این کار رو نکنن چون ممکنه ایجاد حساسیت کنه و قضیه مثل ماجرای لینکد این بشه

lidaaa
November 24th, 2013, 08:58 PM
به نظرم کسانی که با اسم واقعیشون توی توییتر اکانت دارن بهتره این کار رو نکنن چون ممکنه ایجاد حساسیت کنه و قضیه مثل ماجرای لینکد این بشه

اونهایی که با اسم واقعیشون هستن منظورم نبود...اونهایی که با نیک نیم هستن یا اسم دخترشون یا پسرشون رو بعنوان آیدی خودشون انتخاب کردن و یا اسمهای دیگر.
در هر حال من میدونم اکثرا موافق نیستن که بیان توییت کنن...برای همین فکر میکنم بنشینیم و به مصاحبه ها ادامه بدن بهتره...البته اونها معمولا چون دنباله رو امریکا هستن...حالا که امریکا نرم شده احتمالا کانادا هم کم کم نرم میشه و ای بسا مصاحبه رو برداره...البته به ماها که نمیرسه.شاید هم برسه خدا داند.... برای 24 شغله ها یا ایندگان خوب هست.

lidaaa
November 24th, 2013, 09:30 PM
چه جالب همین 7 دقیقه پیش سی بی سی نوشت که وزیر خارجه کانادا گفته تحریمها به قوت خود باقیست...پس شاید بشه نتیجه گرفت مصاحبه ها هم احتمالا ادامه داره تا بلکه یک روزی کوتاه بیان.(مصاحبه مربوط به کارکردن در شرکتهای تحریمی منظورم هست نه مصاحبه مربوط به سابقه شغل و تحصیل و اینجور چیزا)
CBC News Alerts ‏@CBCAlerts (https://twitter.com/CBCAlerts)7m (https://twitter.com/CBCAlerts/status/404668412728590336)
Baird says Canadian government is 'deeply skeptical' of #Iran (https://twitter.com/search?q=%23Iran&src=hash) nuclear deal. Says Canadian sanctions against Iran to stay in place. #cdnpoli (https://twitter.com/search?q=%23cdnpoli&src=hash)

zare111
November 24th, 2013, 09:39 PM

سلام مایکل جان ...
لای صحبت هات اشاره کردی که ماجرای لینکد این ....می شه بگی قضیه چیه؟...من بتازگی ثبت نام کردم و برام ای میل پیشنهاد کاری می یاد...

mahta_gh
November 24th, 2013, 10:33 PM
اميدوارم همگى با دلار ٢٥٠٠ تومانى لند كنيم

ظاهرا تا 2700 میره ولی 2500 ...
دیگه مگر اینکه همگی 13 بدر سال دگر تو آمریکا بچه بغل باشیم که 2500 بشه

رخساره
November 24th, 2013, 10:42 PM
سلام مایکل جان ...
لای صحبت هات اشاره کردی که ماجرای لینکد این ....می شه بگی قضیه چیه؟...من بتازگی ثبت نام کردم و برام ای میل پیشنهاد کاری می یاد...
منظور ابنه كه مي رن أفيسرا چك مي كنن چند مورد بوده.

Michaelmeyers
November 24th, 2013, 11:07 PM
سلام مایکل جان ...

سلام از بنده ....سعید هستم :) .... شما که میدونین :)
والا چند مدت پیش از چند تا از دوستان توضیح خواسته بودن که چرا سوابق شغلی ارایه شده در سایت لینکد این ، با سوابق ارایه شده به اداره مهاجرت متفاوت هست که سبب شد تا مشکلاتی واسه اونها بوجود بیاد . لذا همون وقت به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اینکه وبسایت هایی مثل لینکد این و توییتر ، وبسایتهای رسمی محسوب میشن ، یا سوابق شغلی دقیقا مثل سوابق ارایه شده باشه ، یا موقتا تا حصول نتیجه اسن سایتها رو از دسترس خارج کنیم . حالا واسه توییت هم مثلا اگه من که با اسم واقعی عضو هستم بیام و توییت کنم میگم شاید باعث بشه مثلا فکر کنن که مشکلی دارم . البته خیلی ها هم هستن که با اسامی مستعار یا مخفف عضو هستن که باز هم فکر میکنم با توجه به سابقه فعالیت اگه آفیسر گیر باشه ممکنه ایجاد مشکل کنه . لذا عقیده ام اینه که دور از شتر بخوابیم و خواب آشفته نبینیم :)

daniel_b
November 25th, 2013, 08:41 AM
سلام از بنده ....سعید هستم :) .... شما که میدونین :)
والا چند مدت پیش از چند تا از دوستان توضیح خواسته بودن که چرا سوابق شغلی ارایه شده در سایت لینکد این ، با سوابق ارایه شده به اداره مهاجرت متفاوت هست که سبب شد تا مشکلاتی واسه اونها بوجود بیاد . لذا همون وقت به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اینکه وبسایت هایی مثل لینکد این و توییتر ، وبسایتهای رسمی محسوب میشن ، یا سوابق شغلی دقیقا مثل سوابق ارایه شده باشه ، یا موقتا تا حصول نتیجه اسن سایتها رو از دسترس خارج کنیم . حالا واسه توییت هم مثلا اگه من که با اسم واقعی عضو هستم بیام و توییت کنم میگم شاید باعث بشه مثلا فکر کنن که مشکلی دارم . البته خیلی ها هم هستن که با اسامی مستعار یا مخفف عضو هستن که باز هم فکر میکنم با توجه به سابقه فعالیت اگه آفیسر گیر باشه ممکنه ایجاد مشکل کنه . لذا عقیده ام اینه که دور از شتر بخوابیم و خواب آشفته نبینیم :)

حالا چرا باید سوابق توی linkdin و فرمها با هم فرق کنه؟؟
بهرصورت وقتی تشریف بردند کانادا اونجا که باید linkdin رو راه بندازند.
بعضی اوقات خودمون هم نمیدونیم داریم چیکار میکنیم.

Souly
November 25th, 2013, 08:54 AM
به دو دليل ممكنه فرق بكنه، رشته هايي مثل عمران و معماري، مديران مالي و غيره كه افراد ممكنه بامدارك تحصيلي متفاوت كارهاي مختلفي رو انجام بدن و حسب مورد با يكي از اون كارها پرونده تشكيل دادن.
دليل ديگه هم اينكه بعضي از افراد سابقه كارشون صوريه، خيلي ساده، يه مدركي دارن يا از يه جايي براشون بيمه رد ميشه، و غيره كه اين مبناي تشكيل پرونده بوده، ولي واقعاً كارشون كه سابقه شو در لينكداين مينويسن چيز ديگه ايه.

zahragoli
November 25th, 2013, 09:28 AM
سلام

متاسفانه دوستان دارن اطلاعات غلط اینجا میدن برای همین روی اطلاعات غلط دوستان نظر ندین.
من خودم رشته ام معماری هست...و لینکداین دارم...و لینکداینم هم فعال هست و دوستان و بستگانم که من از نزدیک میشناسموشن در لینکداین من با من دوست هستن....
یک معمار مگر با مدرک معماری چه کار دیگری میتواند انجام بدهد که شما این را میگویید؟
در خود ایران هم یک معمار مهندس ناظر ساختمان هست و صاحب پروانه اشتغال هست و در کانادا هم همینطور پس خودشان میدانند

بنابراین کسانی فقط میترنسد که در لینکداین خود یک چیز گفته اند و به سی ای سی دروغ تحویل داده اند.....بنابراین ادمهایی که اطلاعات خلاف واقع داده اند از لینکد این خودشان میترسند که برایشان دردسر ساز شود.

این اقای سعید یا مایکل میرز چند موضوع رو با هم قاطی کرده اند و شما را به اشتباه انداخته اند.

آدم باید با دولت کانادا صادق باشه...ولی با هموطنای خودش که فقط توی محیط مجازی میشناستشون و نمیدونه کی هستن و چی هستن و از کجا اومدن لازم نیست شما اسم اصلیت رو بگی..یعضیها توی این محیط مجازی با این مساله مشکل دارن یعنی دلشون میخواد از آدم بیشتر بدونن برای همین مشکلاتشون رو توی فضای عمومی بروز میدن و شما رو به اشتباه میندازن....این یک نظر شخصی هست.

دیدین وقتی وارد مغازه ایی میشین که دوربین مدار بسته داره ...... من به شخصه ناخودآگاه حرکاتم مشکوک میشه ...نمیدونم چرا ولی کلننننن وقتی احساس میکنی یکی حواسش بهت هست خوب یک حس عجیب به آدم دست میده که نکنه مثلاً الان به یه چیزی گیر بدن!!!
در هر صورت من یکی لینکدین دارم اطلاعاتم نسبت به زمانی که برای کانادا اقدام کردیم خوب هم از لحاظ کاری هم تحصیلی متفاوت شده ! پس با فرم هایی که پر کردم یک مقداری فرق میکنه فرقشم اینه که بهتر شده؟؟؟؟ حالا شاید بعضی از دوستان هم همین مشکل رو دارن که از نظر من اصلاً بد نیست و جای نگرانی نداره.....اونها هم همینجوری کسی رو رد نکردند و نمیکنند ..
حتی مصاحبه که گذاشتن هم جای نگرانی نداره ...اونها حق دارند که افرادی که دارند ویزا میدن بهشون رو کاملاً چک کنند دیگه ...هممون اینو از اول میدونستیم ! نتیجه جای هیچ گونه نگرانی نیست

mahta_gh
November 25th, 2013, 09:35 AM
دیدین وقتی وارد مغازه ایی میشین که دوربین مدار بسته داره ...... من به شخصه ناخودآگاه حرکاتم مشکوک میشه ...نمیدونم چرا ولی کلننننن وقتی احساس میکنی یکی حواسش بهت هست خوب یک حس عجیب به آدم دست میده که نکنه مثلاً الان به یه چیزی گیر بدن!!!
در هر صورت من یکی لینکدین دارم اطلاعاتم نسبت به زمانی که برای کانادا اقدام کردیم خوب هم از لحاظ کاری هم تحصیلی متفاوت شده ! پس با فرم هایی که پر کردم یک مقداری فرق میکنه فرقشم اینه که بهتر شده؟؟؟؟ حالا شاید بعضی از دوستان هم همین مشکل رو دارن که از نظر من اصلاً بد نیست و جای نگرانی نداره.....اونها هم همینجوری کسی رو رد نکردند و نمیکنند ..
حتی مصاحبه که گذاشتن هم جای نگرانی نداره ...اونها حق دارند که افرادی که دارند ویزا میدن بهشون رو کاملاً چک کنند دیگه ...هممون اینو از اول میدونستیم ! نتیجه جای هیچ گونه نگرانی نیست

ببينيد ممكنه كه يه فرقهايي باشه و يه چيزائي بهتر شده باشه
اما اينكه از سال فلان تا سال فلان رو توي فلان جا كار كرديد و سمتتون فلان بوده كه عوض نمي شه

Souly
November 25th, 2013, 09:49 AM
[QUOTE=lidaaa;1439753]سلام

متاسفانه دوستان دارن اطلاعات غلط اینجا میدن برای همین روی اطلاعات غلط دوستان نظر ندین.
من خودم رشته ام معماری هست...و لینکداین دارم...و لینکداینم هم فعال هست و دوستان و بستگانم که من از نزدیک میشناسموشن در لینکداین من با من دوست هستن....
یک معمار مگر با مدرک معماری چه کار دیگری میتواند انجام بدهد که شما این را میگویید؟
در خود ایران هم یک معمار مهندس ناظر ساختمان هست و صاحب پروانه اشتغال هست و در کانادا هم همینطور پس خودشان میدانند..قبل از اینکه نظر بدین لطفا اول خوب تحقیق کنید تا اطلاعاتتون کامل باشه.

بنابراین کسانی فقط میترسند که در لینکداین خود یک چیز گفته اند و به سی ای سی دروغ تحویل داده اند.....بنابراین ادمهایی که اطلاعات خلاف واقع داده اند از لینکد این خودشان میترسند که برایشان دردسر ساز شود....

این اقای سعید یا مایکل میرز چند موضوع رو با هم قاطی کرده اند و شما را به اشتباه انداخته اند.

آدم باید با دولت کانادا صادق باشه...ولی با هموطنای خودش که فقط توی محیط مجازی میشناستشون و نمیدونه کی هستن و چی هستن و از کجا اومدن لازم نیست شما اسم اصلیت رو بگی..یعضیها توی این محیط مجازی با این مساله مشکل دارن یعنی دلشون میخواد از آدم بیشتر بدونن برای همین مشکلاتشون رو توی فضای عمومی بروز میدن... در حالیکه شما نمیدونی پشت پرده این قضیه که من از روی کمک خواستم بگم بیاین به دوستانی که مصاحبه دارن کمک کنیم و انوقت ایشون در جواب راجع به اینکه اسم اصلیتون چی باشه فرعیتون چی باشه مینویسن و شما رو از لینکداین میترسونن و شما رو به اشتباه میندازن......کسانی از لینکداین میترسن که به کانادا دروغ گفته اند...نه خیر شما اگر در لینکداین خودت مشخصاتت رو راست و درست و مطابق واقعیت و انچه که دولت کانادا میداند و میفهمد بنویسی مشکلی برای شما پیش نمیاید...حساب توییتر هم با لینکداین فرق دارد...اکثر مشاهیر و خوانندگان و ادمهای مهم جهان با اسم اصلیشون در توییتر هستن ولی افراد معمولی لزوما با اسم اصلیشون نیستن..اصلا ماهیت توییتر فرق داره به توییتر اصطلاحا میگن sms اینترنتی.....
قویا توصیه میکنم دوستانی که بقیه رو به اشتباه میندازن اطلاعات خودشون رو کامل کنند..و مشکلات داخلی و پشت پرده رو به محیط عمومی فروم وارد نکنند.
این یک نظر شخصی هست.[/QUOT
من كه نگفتم كسي كه معماره يا مهندس عمران مدركش يا سابقه اش،صوريه. بعضي رشته ها كارشون با هم overlap داره. مهندس شيمي و نفت ممكنه بتونن براي يه كد اقدام كنن.
خيلي ها پروانه حرفه اي شون رو جايي گزاشتن ولي عملاً اونجا كار نميكنن، ممكنه از اون محل سابقه كار بگيرن يا محل كار واقعي شون. بسته به اينكه كدوم شانسش بهتره،
خود من اگر ميخواستم پرونده اي با مدرك حرفه اي تشكيل بدم، سابقه اي ازش در لينكد اينم موجود نبود.

lidaaa
November 25th, 2013, 09:57 AM
[QUOTE=Souly;1439777.[/QUOT
من كه نگفتم كسي كه معماره يا مهندس عمران مدركش يا سابقه اش،صوريه. بعضي رشته ها كارشون با هم overlap داره. مهندس شيمي و نفت ممكنه بتونن براي يه كد اقدام كنن.
خيلي ها پروانه حرفه اي شون رو جايي گزاشتن ولي عملاً اونجا كار نميكنن، ممكنه از اون محل سابقه كار بگيرن يا محل كار واقعي شون. بسته به اينكه كدوم شانسش بهتره،
خود من اگر ميخواستم پرونده اي با مدرك حرفه اي تشكيل بدم، سابقه اي ازش در لينكد اينم موجود نبود.[/QUOTE]

souly جان منم دارم همین رو میگم...میگم اونهایی نگران هستن که لینکداینشون با انچه که به دولت کانادا ارائه دادن نمیخواند.
ولی اصلا این ربطی به این قضیه که من دیروز پیشنهاد دادم بیاین توییت بزنیم نداشت...من که مطمئن بودم کسی استقبال نمیکنه شاید از اول اشتباه پیشنهاد دادم...موضوع اینکه من اصل موضوعم هدف کمک بود که بنویسم برای اقایون که پروسه ها کوتاهتر بشه اون هم بصورت کلی.. نمیخواستم واسه کسی دردسر بشه توییت کردن که..حتی من خودم اوایل اینجا گفتم اکانت توییتر میخواین بسازین و برای کنی یا الکساندر بنویسین مثلا اسمتون رو بذارین لوک خوش شانس...متاسفانه بحث بجای دیگری کشیده شد...و اصلا با لینکداین و چیزهای دیگه قاطی شد که من حقیقتا در عجبم.

Souly
November 25th, 2013, 10:00 AM
در ضمن، اين جور نيست كه هر كس سابقه كاري كه به cic اعلام كرده با لينكد اينش فرق داشته باشه دروغ گفته.
هر كلينيكي بايد يه مسوول فني داشته باشه. پزشكي ممكنه پروانه شو در يك جا بزاره و ساعاتي هم در اونجا كار كنه، از همين طريق هم براي كانادا به عنوان مدير حوزه سلامت اقدام كرده باشه. ولي در لينكد اينش فقط سابقه كار مطبشو بنويسه چون دوست داره!!! يا صلاحش در اينه!! هزار سناريو مختلف وجود داره مخصوصاً براي رشته هاي پروانه دار.

daniel_b
November 25th, 2013, 10:05 AM
به دو دليل ممكنه فرق بكنه، رشته هايي مثل عمران و معماري، مديران مالي و غيره كه افراد ممكنه بامدارك تحصيلي متفاوت كارهاي مختلفي رو انجام بدن و حسب مورد با يكي از اون كارها پرونده تشكيل دادن.
دليل ديگه هم اينكه بعضي از افراد سابقه كارشون صوريه، خيلي ساده، يه مدركي دارن يا از يه جايي براشون بيمه رد ميشه، و غيره كه اين مبناي تشكيل پرونده بوده، ولي واقعاً كارشون كه سابقه شو در لينكداين مينويسن چيز ديگه ايه.

,متاسفانه ارسال اطلاعات خلاف واقع برای همه شده دردسر .
من خودم از linkdin غیر از موارد کاری برای اثبات سابقم به cic هم استفاده کردم. که هرچقدر دوست داشته باشند بگردند. باز سوابق ارسالیم با سایتهای کاری که عضوشون هستم یکی میشه.
اما در مورد اول که فرمودید ، بنظر من بین رشته تحصیلی و تخصصهای مختلف منافاتی نیست. ممکنه یکی مهندس باشه(نه در رشته کامپیوتر) ولی در کنار رشته دانشگاهیش برنامه نویس قابلی هم باشه وحتی مدارک برنامه نویسی هم داشته باشه . توی سایت هم الان میکنه که اره من قابلیت بالایی در برنامه نویسی دارم و اینهم مدارکش. در مورد عمران و معماری که واقعا بهم نزدیک هستند . مثل مکانیک و جوشکاری .
مشکل در linkdin ارائه تخصص نیست (که میتونه حتی نامربوط به رشته تحصیلی باشه). چون کلا بخش جدایی داره. مشکل سابقه کار هست که عدم تطابق اون با سابقه ارسالی باز منجر به عدم صداقت متقاضی میشه. افراد مختلف کارهای مختلف انجام دادند میتونند سابقه کار اصلیشون در کنار تخصصشون رو توی سایت اعلام کنند.
در مورد دوم شخصا با این روش کاملا مخالف هستم و متاسفانه این برای همه متقاضیان مهاجرت به هر گوشه دنیا که ایرانی باشند مشکل ساز شده.
یک مثال بزنم. تا سال قبل یک عده بحساب زرنگ بازیشون یا .... ، با کمک یکسری شرکت مهاجرتی توی اصفهان اومدند مدارک تحصیلی ، سابقه کار و .... رو جعل کردند. آخرش چی شد. هرمتقاضی اصفهانی و دانشجو دانشگاههای اصفهان از باید مدت بیشتری صبر میکرد تا مدرکش تایید بشه. دودش توی چشم همه رقت.

در نهایت اگر کسی این تفاوتها رو در مدارکش میبینه و یا کلا (به نادرست) میخواد اطلاعات غلط بده ، چرا راه میفته میره توی اینترنت . متاسفانه این شبکه های اجتماعی هم شده چشم هم چشمی. و مشکل ساز برای همه
حدافل تا روشن شدن تکلیفش صبر کنه . با وجود اینکه معتقدم حتی اگر صبر کنه در مرحله citizen شدن مشکل پیدا میکنه (شاید هم نکنه!!!!:cool:)

emigrant
November 25th, 2013, 10:14 AM
souly جان منم دارم همین رو میگم...میگم اونهایی نگران هستن که لینکداینشون با انچه که به دولت کانادا ارائه دادن نمیخواند.
ولی اصلا این ربطی به این قضیه که من دیروز پیشنهاد دادم بیاین توییت بزنیم نداشت...من که مطمئن بودم کسی استقبال نمیکنه شاید از اول اشتباه پیشنهاد دادم...موضوع اینکه من اصل موضوعم هدف کمک بود که بنویسم برای اقایون که پروسه ها کوتاهتر بشه اون هم بصورت کلی.. نمیخواستم واسه کسی دردسر بشه توییت کردن که..حتی من خودم اوایل اینجا گفتم اکانت توییتر میخواین بسازین و برای کنی یا الکساندر بنویسین مثلا اسمتون رو بذارین لوک خوش شانس...متاسفانه بحث بجای دیگری کشیده شد...و اصلا با لینکداین و چیزهای دیگه قاطی شد که من حقیقتا در عجبم.

ليدا جان ممنون از لطفت و مرسي كه مثل هميشه به فكر همه هستي. دقيقا اين فكري بود كه ديشب به ذهن من رسيد اما از آنجاييكه تا بحال تو توييتر كار نكردم. ميخواستم امروز ازت كمك بگيرم. لطفا تو پ خ بگو چه بايد كرد من از امشب به اميد خدا شروع ميكنم. اميدوارم باقي دوستان مخصوصا دوستاني كه به مصاحبه دعوت شدند همكاري كنند.

redalireza
November 25th, 2013, 12:49 PM
دوستان سلام. من امروز پاسپورت ها رو دادم سفارت . گفتن فردا بعد از ظهر به امید خدا بگیریم. از توی ۵۰-۴۰ نفری که من باهاشون هرف زدم بجز یه خونواده که تو فروم هم نبودن و آگوست ۲۰۰۹ بودن بقیه کبک بودن ! ۱۶ تا از بچه های فروم اپلای با هم قرار گذاشته بودن و اومده بودند
یه نفرم سرمایه گذاری ۲۰۰۹ بود. اکثرا هم هفته قبل پاس رکویست شده بودن
من ساعت ۷:۳۰ رفتم یه ۳۰ نفری جلوم بودن
ولی تا ساعت ۸:۳۰ که درا رو باز می کردن و یه نفر یه نفر میفرستادن تو حدود۲۰۰ نفر تو صف بودن

angelinblack33
November 25th, 2013, 12:54 PM
دوستان سلام. من امروز پاسپورت ها رو دادم سفارت . گفتن فردا بعد از ظهر به امید خدا بگیریم. از توی ۵۰-۴۰ نفری که من باهاشون هرف زدم بجز یه خونواده که تو فروم هم نبودن و آگوست ۲۰۰۹ بودن بقیه کبک بودن ! ۱۶ تا از بچه های فروم اپلای با هم قرار گذاشته بودن و اومده بودند
یه نفرم سرمایه گذاری ۲۰۰۹ بود. اکثرا هم هفته قبل پاس رکویست شده بودن
من ساعت ۷:۳۰ رفتم یه ۳۰ نفری جلوم بودن
ولی تا ساعت ۸:۳۰ که درا رو باز می کردن و یه نفر یه نفر میفرستادن تو حدود ۳۰۰۰ نفر تو صف بودن

سلام ۳۰۰۰ نفررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررر؟ are you sure?

redalireza
November 25th, 2013, 01:06 PM
سلام ۳۰۰۰ نفررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررر؟ are you sure?
ببخشید ! می خواستم بنویسم دویست نمی دونم چرا اتو کامپلیت شده به ۳۰۰۰ !!!

redalireza
November 25th, 2013, 01:30 PM
من امروز پاسها رو دادم سفارت. یه رسید به من دا د که تاریخ امروز روشه دقت نکردم که گفت امروز بیا یا فردا. معمولا روز بعد پاسو میدن دیگه نه ؟!

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 01:56 PM
سلام خدمت همه دوستان..
چند تا سوال داشتم از حضورتون:
اول منظور از اعلام تغییر آدرس, آدرس محل زندگیست (Living address) یا تغییر آدرس پستی (mail address) ؟ به این دلیل میپرسم که ما مدتیست که ایران نیستیم اما آدرس پستی ما در ایران تغییر نکرده. آیا لازمه آدرس محل زندگی رو با توجه به اینکه آدرس پستی ما همچنان در ایران فعال است رو سفارت اطلاع بدیم؟

دوم آیا لازمه پاسپورت جدید و کارت اقامت شنگن رو به سفارت اطلاع داد (قبل مدیکال) ؟

سوم من چون تو این 2-3 سال از کانادا ناامید شده بودم .. تغییر محل کارم رو اطلاع ندادم.. آیا این اطلاع رسانی ها (تغییر اقامت و محل کار ) با توجه به اینکه در آستانه دریافت مدیکال هستیم باعث عقب افتادن پرونده نمیشه؟

چهارم تا جایی که من از 2-3 سال پیش یادمه توی فروم میگفتن زیر 6 ماه اقامت رو نیاز به Police certificate نیست.. آیا این اقامت زیر 6 ماه برای Main applicant یک سفر تلقی میشه یا اقامت ؟
ممنون پیشاپیش

من اونایی رو که میدونم عرض میکنم
اول تا اونجا که میدونم منظور محل زندگی هست و جزو ملزومات هست ، بالطبع محل زندگیتون آدرس پستییتون میشه مگر اینکه مثلا آدرس خانه پدری رو اعلام کرده باشین . حالا اگه آدرس پستی فعاله من اگه باشم تغییری نمیدم
دوم ، خیر قبل مدیکال نمیخواد ...اما اگه پاسپورتتون رو عوض کردین اطلاع بدین ...که در این مورد نیز بین علما اختلافه :)
سوم ؛ به شخصه خیلی صلاح نمیدونم هی تغییرات رو اطلاع داد
چهارم ، زیر 6 ماه رو باید توی فرم مسافرتهاتون زمانی که خواستن اطلاع بدین ، خودشون هم سکیوریتی چکتون میکنن ، اما نیاز به گرفتن سوء پیشینه نیست

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 01:58 PM

صد البته بهترین حالت اینه که شما میگین . من الان سالهاست که لینکد این رو دارم و اطلاعاتم هم همون واقعیتهای موجودی هست که ارایه هم شده . قضیه سر بعضی از دوستان هست که در چند شرکت بطور همزمان کار میکردن یا کار آزادی دارن که ممکنه اورلپ کنه .

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 02:03 PM

اونهایی که سابقه کارشون صوری هست که قویا توصیه میشه پروندشون رو ببندن . چون هر زمانی این ماجرا لو بره حتی بعد از دریافت سیتیزن شیپی ، دولت کانادا حق داره تمام امتیازاتی که بهشون داده رو ازشون بگیره

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 02:13 PM
سلام

در خود ایران هم یک معمار مهندس ناظر ساختمان هست و صاحب پروانه اشتغال هست و در کانادا هم همینطور پس خودشان میدانند..قبل از اینکه نظر بدین لطفا اول خوب تحقیق کنید تا اطلاعاتتون کامل باشه.

بنابراین کسانی فقط میترسند که در لینکداین خود یک چیز گفته اند و به سی ای سی دروغ تحویل داده اند.....بنابراین ادمهایی که اطلاعات خلاف واقع داده اند از لینکد این خودشان میترسند که برایشان دردسر ساز شود....

آدم باید با دولت کانادا صادق باشه...ولی با هموطنای خودش که فقط توی محیط مجازی میشناستشون و نمیدونه کی هستن و چی هستن و از کجا اومدن لازم نیست شما اسم اصلیت رو بگی..یعضیها توی این محیط مجازی با این مساله مشکل دارن یعنی دلشون میخواد از آدم بیشتر بدونن برای همین مشکلاتشون رو توی فضای عمومی بروز میدن... در حالیکه شما نمیدونی پشت پرده این قضیه که من از روی کمک خواستم بگم بیاین به دوستانی که مصاحبه دارن کمک کنیم و انوقت ایشون در جواب راجع به اینکه اسم اصلیتون چی باشه فرعیتون چی باشه مینویسن و شما رو از لینکداین میترسونن و شما رو به اشتباه میندازن......کسانی از لینکداین میترسن که به کانادا دروغ گفته اند...نه خیر شما اگر در لینکداین خودت مشخصاتت رو راست و درست و مطابق واقعیت و انچه که دولت کانادا میداند و میفهمد بنویسی مشکلی برای شما پیش نمیاید...حساب توییتر هم با لینکداین فرق دارد...اکثر مشاهیر و خوانندگان و ادمهای مهم جهان با اسم اصلیشون در توییتر هستن ولی افراد معمولی لزوما با اسم اصلیشون نیستن..اصلا ماهیت توییتر فرق داره به توییتر اصطلاحا میگن sms اینترنتی.....
قویا توصیه میکنم دوستانی که بقیه رو به اشتباه میندازن اطلاعات خودشون رو کامل کنند..و مشکلات داخلی و پشت پرده رو به محیط عمومی فروم وارد نکنند.
این یک نظر شخصی هست.

لیدا جان ، من که هرگز مشکلی نداشتم و تمام اطلاعاتم واقعی بوده و در سایتهای رسمی و دوستانی که ارتباطم از محیط مجازی به یک رابطه دوستانه تبدیل شده همیشه رو راست بودم و حتی همین جا هم که به دلیلی مجبور شدم از آیدی الکی استفاده کنم به همه میگم که سعید هستم . اما معتقدم هم توییتر و هم لینکد این سایتهای رسمی هستن و رسمیتشون بیشتر از سایتهایی مثل فیسبوک هست . در مورد سوال شما هم خودتون پرسیده بودین که نظرتون چیه و آیا موافقین یا نه . . من فقط در پاسخ به نظرسنجی شما و به احترام پست شما نظرم رو گفتم که من که نه ریگی به کفش دارم و همه آیدی هام به اسم خودمه ، به عنوان یک نظر شخصی ، صلاح نمیدونم که به سی آی سی بگم مصاحبه رو بردار و حساسشون کنم یا واسشون تععین تکلیف کنم . به هر حال این یک روال رسمی هست که حق خودشون میدونن . هر زمان هم اگه از من مصاحبه خواستن با کمال میل در خدمتشونم :) . مطمئن باشین به حرمت چیزهایی که توی این مدت از شما یاد گرفتم هرگز قصد جدال با شما یا لوث کردن و یا بی اهمیت کردن زحمات شما در این فروم رو ندارم . یادم هم نمیره که من کار حرفه ای با توییتر رو از خود شما یاد گرفتم

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 02:27 PM
در ضمن، اين جور نيست كه هر كس سابقه كاري كه به cic اعلام كرده با لينكد اينش فرق داشته باشه دروغ گفته.
هر كلينيكي بايد يه مسوول فني داشته باشه. پزشكي ممكنه پروانه شو در يك جا بزاره و ساعاتي هم در اونجا كار كنه، از همين طريق هم براي كانادا به عنوان مدير حوزه سلامت اقدام كرده باشه. ولي در لينكد اينش فقط سابقه كار مطبشو بنويسه چون دوست داره!!! يا صلاحش در اينه!! هزار سناريو مختلف وجود داره مخصوصاً براي رشته هاي پروانه دار.

این که شما میگین کاملا درست هست . اما گاها اونها یعنی آفیسر ها به این موضوع ها باور ندارن ... اگه باز متهم به مقایسه اشتباه نشم مگه شما ماجرای اون پزشکها و دندانپزشکها که دقیقا به همین دلیل که شما گفتین درخواستشون پرونده شون مشکل پیدا کرد . این ماجرا رو حتی یکی از مشاورین تبدیل به شکایت کرد اما تا جایی که من میدونم دستش به جایی بند نشد

namn
November 25th, 2013, 02:28 PM
ببین تا انجایی که من میدونم همه شرکت نفت ایران بجز مدیریت اکتشاف جزع تحریمها هستند ولی اگر شما یه مهندس یا یه مدیر غیر تاثیر گذار تو سیاستهای شرکت نیستیدمشکلی پیش نمیاد فقط اگر تو شرکتهایی مثلا وابسته به سپاه یا خاتم الانبیائ و PGFK ,.... باشید شاید حساس باشن. من خیلی از دوستام که نفتی بودن رفتن یا دارن میرن.امیدوارم مشکلی نباشه.

سلام، میشه لینک آخرین لیست شرکتهای تحریمی را بدید دوست عزیز. ممنون

Nika90
November 25th, 2013, 02:28 PM
دوستان سلام
تاریخ ارسال مدارک من مارچ 2010 هست، تا الان هم فایل نامبر سوم نگرفتم، تقریبا یک سال و نیم پیش هم کیپس گرفتم که در اون حرفی از مصاحبه نبود. حالا به نظرتون الان دوباره کیپس بگیرم از مصاحبه احتمالی می شه خبر دار شد؟

namn
November 25th, 2013, 02:35 PM
سلام
ما هم دقيقا همون ساعت اين ايميل رو دريافت كرديم و روز مصاحبه هم ٢٢ ژانويه هستش
خيلي شوك بدي بود
شما هر دو دعوت شديد يا يكيتون؟
من و همسرم هر دو هستيم متاسفانه

دوست عزیز مدیکال شما کی بوده؟

Mary_sh_78
November 25th, 2013, 03:58 PM
دوست عزیز مدیکال شما کی بوده؟
ما عيد مديكالو انجام داديم

hamid7733
November 25th, 2013, 04:21 PM
من توی سایتهای رسمی کانادایی لیست زیر رو از شرکتهای تحریمی پیدا کردم:
http://laws-lois.justice.gc.ca/eng/regulations/sor-2010-165/page-7.html#docCont
نمیدونم اونایی که مثل من سابقه کاریشون توی این شرکتهاست آیا باید نگران مصاحبه و بعد از مصاحبه باشن یا نه. چیزی که مشخصه اینه که خیلی از ما توی این 530 تا شرکت کار و سابقه مون رو از اونها ارایه کردیم. توی سایت ایران واتچ هم در مورد شرکتی که من توش کار می کردم یه چرت و پرتهایی نوشته بود که اگه حدود 10 سال اونجا کار نمیکردم و این شرکت 4-5 نفری تحقیقاتی رو نمیشناختم می گفتم که حتما باید یک مجموعه چند هزار نفری که توی کار ساخت تسلیحات کشتار جمعی هستند اونجا مشغول به کار باشند. حالا نمیدونم مقامات کانادایی در مورد ما چی فکر می کنند. مثل ایران واتچ یا عین واقعیت.
خلاصه هر چی باداباد. امیدوارم هرچی که خیرمونه پیش بیاد.

liliantuss
November 25th, 2013, 04:52 PM
سلام دوستای گلم اومدم دیدم بعضی از دوستان میگن براشون مصاحبه گذاشتن واقعا دیگه این کانادا وسفارت ورشوهر روز داره بازی در میاره 4 سال منتظر حالا این باز فیلم جدیدشون یه سری فایل نامبر سوم میدن یه سری برن مصاحبه نمیدونم شاید خودمون مقصر هستیم اگه ما 38 رشته های باقیمونده هم مثله کبکی ها پتیشن میزدیم وموضوع به وزیر جدید توضیح میدادیم و میگفتیم ما 4 سال منتظر یه مدیکال هستیم به ما هم بها میدادن ولی نتونستیم باهم متحد بشیم هی یسری گفتن از اکتبر مدیکال میدن الان میگن سال جدید حتما شروع میشه به مدیکال دادن واقعا نمیدونم ای کاش اینطوری باشه تو سال جدید کرور کرور مدیکال بدن ای خدا خودت برس به داد دل ما

رخساره
November 25th, 2013, 05:32 PM
منم با شما موافقم که اعتراض کنیم اما نمی دونم چرا هیچ کس موافق نیست؟

lalehmahmmody
November 25th, 2013, 06:09 PM
منم با شما موافقم که اعتراض کنیم اما نمی دونم چرا هیچ کس موافق نیست؟ من از اين که اينها برنامه زندگی بسياری از افراد را بهم ريخته اند، بسيار ناراحتم و متاسف ولی فضايی برای اعتراض نمی بينم. اعتراض به چی؟ منتظريد خوب باشيد. ما برنامه خود را داريم. فقط از اينها در تعجبم که حتی در مواردی که خود نيز اشتباه کرده اند و اطلاعاتی را اشتباه وارد کرده اند، حاضر نيستند که به يک ايميل پاسخ دهند و افراد را از نگرانی خارج کنند!! اين دور از انصاف است.

Souly
November 25th, 2013, 06:25 PM
این که شما میگین کاملا درست هست . اما گاها اونها یعنی آفیسر ها به این موضوع ها باور ندارن ... اگه باز متهم به مقایسه اشتباه نشم مگه شما ماجرای اون پزشکها و دندانپزشکها که دقیقا به همین دلیل که شما گفتین درخواستشون پرونده شون مشکل پیدا کرد . این ماجرا رو حتی یکی از مشاورین تبدیل به شکایت کرد اما تا جایی که من میدونم دستش به جایی بند نشد

من از اين موضوع كه شما ميگيد اطلاعي ندارم. مواردي رو ديدم كه چون امتياز دوره دكتراي عمومي به جاي ٢٥، با توجه به نظام آموزشي ايران، ٢٠ يا ٢٢ در نظر گرفته شده، به علت كسر امتياز رد شدند، من خودم يكي از نزديك رو ديدم. اين مورد توسط يك وكيل پيگيري شد و به نتيجه نرسيد. البته در سيستم امتيازدهي جديد با ارزيابي مدرك ديگه پرونده اين موضوع براي هميشه بسته شد.

liliantuss
November 25th, 2013, 06:33 PM
من از اين که اينها برنامه زندگی بسياری از افراد را بهم ريخته اند، بسيار ناراحتم و متاسف ولی فضايی برای اعتراض نمی بينم. اعتراض به چی؟ منتظريد خوب باشيد. ما برنامه خود را داريم. فقط از اينها در تعجبم که حتی در مواردی که خود نيز اشتباه کرده اند و اطلاعاتی را اشتباه وارد کرده اند، حاضر نيستند که به يک ايميل پاسخ دهند و افراد را از نگرانی خارج کنند!! اين دور از انصاف است.

اعتراض به این همه بد قولی واینکه سفارت ورشو برای 38 رشته داره خیلی وقت کشی میکنه اینقدر هم راحت نیست چطور برای اعتراض ورسانه ای کردن تاخیر فایل کبکی ها جواب داد برای ما که تعداد پروندهای 38 رشته که 4 سال منتظر یه مدیکال هستیم تاثیر نداره اتفاقا من فکر میکنم اگر یه نامه اعتراضی محترما نه برای وزیر وضعیتمون رو توضیح میدادیم وجواب منطقی میخواستیم حتما جواب میگرفتیم ولی متاسفانه مابا هم متحد نیستم وهرکس یه طور فکر میکنه در مورد این موضوع

masoumpour
November 25th, 2013, 06:59 PM
سلام به همگی باز امروز هم کسی pr نشده هیچ خبری نیست؟ فکر می کنید سهمیه امسال تمام شده چون همیشه شنبه ها زیاد pr داشتیم ولی این هفته هیچ خبری نیست

masoumpour
November 25th, 2013, 07:01 PM
در ضمن ماها که فایل نامبر سوم را نداریم چیکار باید بکنیم وقتی سیستم عوض میشه

kapa
November 25th, 2013, 08:00 PM
مرسی حمید عزیز، چی شد این پ ر ما پس؟ همه رفتن کانادا ما تا لب کارون بیشتر نرفتیم هر چند لبش(کارون) دنیایه. این لینک شرکتهای تحریمی رو چندتا از دوستان از منم خواسته بودن ولی من پیداش نمیکردم. قابل توجه یوسف عزیز و namn و بقیه

lalehmahmmody
November 25th, 2013, 08:07 PM
اعتراض به این همه بد قولی واینکه سفارت ورشو برای 38 رشته داره خیلی وقت کشی میکنه اینقدر هم راحت نیست چطور برای اعتراض ورسانه ای کردن تاخیر فایل کبکی ها جواب داد برای ما که تعداد پروندهای 38 رشته که 4 سال منتظر یه مدیکال هستیم تاثیر نداره اتفاقا من فکر میکنم اگر یه نامه اعتراضی محترما نه برای وزیر وضعیتمون رو توضیح میدادیم وجواب منطقی میخواستیم حتما جواب میگرفتیم ولی متاسفانه مابا هم متحد نیستم وهرکس یه طور فکر میکنه در مورد این موضوع

تفاوت در عقيده امری طبيعی است. ولی من معتقد هستم که اينها برای سال 2014 تصميم خودشان را برای کليه گروهها گرفته اند و نظر ما تاثيری بر تصميم آنها در اين مقطع 1 ساله باقيمانده ندارد.

mahta_gh
November 25th, 2013, 08:10 PM
نمیدونم اونایی که مثل من سابقه کاریشون توی این شرکتهاست آیا باید نگران مصاحبه و بعد از مصاحبه باشن یا نه. چیزی که مشخصه اینه که خیلی از ما توی این 530 تا شرکت کار و سابقه مون رو از اونها ارایه کردیم. توی سایت ایران واتچ هم در مورد شرکتی که من توش کار می کردم یه چرت و پرتهایی نوشته بود که اگه حدود 10 سال اونجا کار نمیکردم و این شرکت 4-5 نفری تحقیقاتی رو نمیشناختم می گفتم که حتما باید یک مجموعه چند هزار نفری که توی کار ساخت تسلیحات کشتار جمعی هستند اونجا مشغول به کار باشند. حالا نمیدونم مقامات کانادایی در مورد ما چی فکر می کنند. مثل ایران واتچ یا عین واقعیت.

خوب من یه بررسی مبسوطی کردم این لیست رو
تنها شرکتی که اسمش تو این لیست نیست همین باشگاه بدنسازیه سر کوچه ماست

با این تفاسیر همگی یه سر باید بریم زبانمون رو محک بزنیم - هر چند کلی از این شرکتها احتمالا از تحریم در اومدن

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 08:37 PM

خیر نگران نباشن :) . اینطور نیست که هر کسی توی یکی از شرکتهای این لیست کار کرده باشه حتما به مصاحبه دعوت میشه . این لیست تقریبا شامل همه جا هست ! اگر اینطور باشه تمام اساتید دانشگاه ها و تمام زمین شناسها و نفتی ها و کامپیوتری ها و .... باید به مصاحبه دعوت بشن . حتی سازمان دامپزشکی کشور هم توی این لیست هست پس من هم باید دعوت بشم :) .... اونها اینقدر هم که فکر میکنیم بی برنامه نیستن و حتما خودشون میدونن از کجاها بخوان که برن . به علاوه تا بحال کسی توی این مصاحبه ها دچار مشکل نشده .... پس زیاد نباید نگران بود

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 08:44 PM
منم با شما موافقم که اعتراض کنیم اما نمی دونم چرا هیچ کس موافق نیست؟

هیچکس که نه ...موافق هم خیلی داره . اما من میگم به نظر شما ، وقتی پتیشن حدود 400 نفری امضا میکنیم و میگیم بابا ، خودتون میگین ملاک ارزشیابی مدارک ، کشور مبدا هست ... خب باید به پزشک ها 25 امتیاز بدین اما روی مبارکشون نمیذارن ..... یا شکایت مانداموس با گرفتن وکیل کانادایی میکنیم ازشون و به هیچ نتیجه ای در عمل نمیرسیم .... حالا بیایم بگیم بیاین در شرایط فعلی که همه دنیا از توافق حاصل شده اسقبال کردن ، حتی عربستان هم گفته خوش بین هستم به شرط حسن نیت دو طرف ، و فقط اون کشور معلوم الحال و کانادا ! از توافق حاصله ابراز نگرانی کردن .... بگیم شما از ما مصاحبه نگیرین ؟ بیمه رو که حق ما بود و خودمون میدونیم که توی خیلی از کارگاه ها و خیلی کد رشته ها اصلا بیمه واسه کسی رد نمیشه رو قبول نکردن . حالا مصاحبه رو که بخشی از امنیتشون میدونن به نظر شما ازش میگذرن ؟ البته باز هم میگم هر کسی حق داره اونطور که خودش صلاح میدونه عمل کنه ، اما من به عنوان نظر خودم و در پاسخ به سوال شما دوست عزیز ، میگم که توییت کردن در این مورد نه تنها سودی نداره ، بلکه ممکنه باعث ایجاد حساسیت هم بشه . وگرنه من در موارد دیگه همیشه با توییت کردن موافق بودم و خودم هم دایما توییت میزنم .

Michaelmeyers
November 25th, 2013, 08:45 PM
من از اين موضوع كه شما ميگيد اطلاعي ندارم. مواردي رو ديدم كه چون امتياز دوره دكتراي عمومي به جاي ٢٥، با توجه به نظام آموزشي ايران، ٢٠ يا ٢٢ در نظر گرفته شده، به علت كسر امتياز رد شدند، من خودم يكي از نزديك رو ديدم. اين مورد توسط يك وكيل پيگيري شد و به نتيجه نرسيد. البته در سيستم امتيازدهي جديد با ارزيابي مدرك ديگه پرونده اين موضوع براي هميشه بسته شد.

اون که بحثش جداست . بله همونطور که عرض کردم به اون هم توجهی نکردن . موردی رو که عرض کردم میتونین در سایت اون مشاور معروف ببینین و همینطور در وبلاگ شخصی ایشون . متاسفانه لینک دادن اینجا مجاز نیست

Mary_sh_78
November 25th, 2013, 08:55 PM
در ضمن ماها که فایل نامبر سوم را نداریم چیکار باید بکنیم وقتی سیستم عوض میشه
مي شه يه نفر براي من اين قضيه فايل نامبر سوم و سيستم جديد رو بگه؟ من در جريان نيستم، فايل نامبر سوم بعد از مديكاله؟

kapa
November 25th, 2013, 10:30 PM
مي شه يه نفر براي من اين قضيه فايل نامبر سوم و سيستم جديد رو بگه؟ من در جريان نيستم، فايل نامبر سوم بعد از مديكاله؟
خدمتت عرض کنم که آنا امدن نرم ابزاری کامپیوتری برسی اپلیکنتهای مهاجرت رو عوض کردن که با اون نرم ابزار فاصله بکگراند چک یا فاصله مدیکال تا پ ر کوتاهتر میشه و ظاهرا قابلیت برسی در ویزا افیسهای مختلف رو داره. خلاصه اینکه یه تغیراتی تو سیستمشون دارن انجام میدن که قراره وضع بهتر بشه. ظاهرا قراره از 2014 اعمال بشه ولی برای ما که مدیکال دادیم همون سیستم قدیمی هست. حالا کسانی که فایل نامبر 3 میگیرن احتمال خیلی زیاد با سیستم جدید برسی میشه. تا نیمه اول نوامبر که همه مدیکال گرفتن و منتظر پ ر هستند اونا که هیچ ولی یه عده مربوط به نیمه دوم نوامبر و دسمبر و ژانویه که فایل نامبر 3 نگرفتن و مدیکال هم ندادن، اونا معلوم نیست چه بلایی قراره سرشون بیاد، منو حمیدجانو یه عده دیگه که پا در هوا موندیم منتظر. خلاصه شیر توشیریه ها. امیدوارم الان جریان فایل نامبر 3 رو توجه شده باشی دیگه. امیدوارم با این توضیحات کامفیوزتر نشده باشی.

alaleh460
November 26th, 2013, 12:34 AM
به سلامتی سهمیه پ ر امسالشون تموم شد؟
حالا وقت استراحتشونه یا مدی های جدید می دن واسه سال بعد؟

extremeboy
November 26th, 2013, 08:33 AM
سلام،
بچه ها چند تا نکته به ذهنم رسید(البته بعد از صحبت با وکیل عزیزم...!) که گفتم با شما هم در میون بزارم:
1-در مورد مصاحبه ببینید جزو اختیارات آفیسر هستش که اگر تو هر زمینه ای توی پرونده براش ابهامی وجود داشته باشه ما رو برای مصاحبه بخواد اینکه تفسیر میشه اگه جایی که توش کار میکردیم یا میکنیم اگه داخل لیست شرکت های تحریمی باشه باید بریم محاسبه به نظر من درست نیست چون در این صورت باید 90% دوستان خودشونو واسه محاسبه آماده کنن!!من فکر میکنم دوستانی که موارد شغلیشون به الگوی تعریف شده cic نمیخوره یا کلاً آفیسر مورد شبهه داری میبینه که فکر میکنه باید از نزدیک با شما مصاحبه کنه تا چیزایی که تو ذهنش هست برطرف بشه و به قولی خیالش راحت باشه که من تا حالا نشنیدم کسی بعد از مصاحبه ريجکت شده باشه پس جای نگرانی نداره.
2-در مورد سابقه بیمه زمانی که ما داشتیم فایل هامون رو بازمیکردیم هیچ ضرورتی مبنی بر اینکه فرد باید دارای سابقه بیمه باشه وجود نداشت و صرفاً داشتن سابقه شغلی مرتبط کافی بود حالا چه با بیمه چه بدون بیمه و زمانی که اونا سابقه بیمه میخوان یعنی شک کردن که با ارائه سابقه بیمه مشکل حل میشه ولی در کل اگر هم کسی سابقه بیمه نداشته باشه میشه با ذکر تمامی جزئیات توجیهشون کرد
3-در مورد فایل نامبر سوم هم همه دوستان بدون مدیکال باقی مونده به نظرم باید این فایل نامبر رو دریافت کنن چون تو سال 2014 با سیستم جدید چک میشه حالا این تاخیرشون واسه ارسای فایل نامبر سوم چیه معلوم نیست که احتمالاً برنامه ای دارن
4-در مورد سایت لینکدین و امثال هم فقط یک حدس هستش که اونا به اونجا هم سر میزنن چون حتی ممکنه اونا فیس بوک رو هم به رسمیت بشناسن پس باید پروفایل همه رو تک تک چک کنن که در کل نه اینکه اصلاً امکانپذیر نیست ولی معقول به نظر نمیرسه چون خودشون هم میدونن شاید بعضی ها اطلاعات رو ناقص وارد کنن یا با جزئیات بیشتری پس نمیتونه ملاک باشه
4-اگر گوش شیطون کر اینا بجنبن میتونن تمام پرونده ها رو تا پایان 2014 فاینالایز کنن مخصوصاً که توی سیستم جدید تمامی ویزا آفیس ها به پرونده ها دسترسی دارن و از یه طرف دیگه از اول 2015 کلاً سیستم مهاجرتی کانادا تغییر میکنه و اگه بک لاگی وجود داشته باشه باعث تداخل و در نتیجه تاخیر میشه که این براشون اصلاً خوب نیست
در کل امیدورام منتظر خبرهای خوب باشیم...

mahta_gh
November 26th, 2013, 08:44 AM

سكوت ديروزشون بخاطر اين بوده كه ديروز اول هفته بوده
تا يه گپ و گفتي داشته باشن و دو تا چاي سبز بزنن ديروز تموم شده

در واقع معمولا اگه نبضي ازشون ديده بشه از سه شنبه -امروز- قابل رويت هست :)

رخساره
November 26th, 2013, 09:08 AM

من فکر کنم وقت استراحتشونه . 3-4 ماه از سال را کار می کنن اگه دقت کرده باشین. بقیشو استراحت می کنن. چون با دقت کار می کنن خیلی. من فکر کنم الان می خوان بقیه ی فایلا را بدن تو این ا ماهه اما اون هم که تو 3 هفته برا ا ماه می دادن فکر کنم خیلی انگشتاشون درد بگیره بخوان اینا همه فایل نامبرو ایمیل کنن اخی گناه دارن. هندیا تموم شدن همه تموم شدن ما موندیم این یعنی ا ایرانیا خوششون نم یاد زوری دارن کار می کنن. امیدوارم همه اینا که گفتم اشتباه باشه و امروز خبری بشه.

hamid7733
November 26th, 2013, 09:27 AM
سلام،
بچه ها چند تا نکته به ذهنم رسید(البته بعد از صحبت با وکیل عزیزم...!) که گفتم با شما هم در میون بزارم:
1-در مورد مصاحبه ببینید جزو اختیارات آفیسر هستش که اگر تو هر زمینه ای توی پرونده براش ابهامی وجود داشته باشه ما رو برای مصاحبه بخواد اینکه تفسیر میشه اگه جایی که توش کار میکردیم یا میکنیم اگه داخل لیست شرکت های تحریمی باشه باید بریم محاسبه به نظر من درست نیست چون در این صورت باید 90% دوستان خودشونو واسه محاسبه آماده کنن!!من فکر میکنم دوستانی که موارد شغلیشون به الگوی تعریف شده cic نمیخوره یا کلاً آفیسر مورد شبهه داری میبینه که فکر میکنه باید از نزدیک با شما مصاحبه کنه تا چیزایی که تو ذهنش هست برطرف بشه و به قولی خیالش راحت باشه که من تا حالا نشنیدم کسی بعد از مصاحبه ريجکت شده باشه پس جای نگرانی نداره.
2-در مورد سابقه بیمه زمانی که ما داشتیم فایل هامون رو بازمیکردیم هیچ ضرورتی مبنی بر اینکه فرد باید دارای سابقه بیمه باشه وجود نداشت و صرفاً داشتن سابقه شغلی مرتبط کافی بود حالا چه با بیمه چه بدون بیمه و زمانی که اونا سابقه بیمه میخوان یعنی شک کردن که با ارائه سابقه بیمه مشکل حل میشه ولی در کل اگر هم کسی سابقه بیمه نداشته باشه میشه با ذکر تمامی جزئیات توجیهشون کرد
3-در مورد فایل نامبر سوم هم همه دوستان بدون مدیکال باقی مونده به نظرم باید این فایل نامبر رو دریافت کنن چون تو سال 2014 با سیستم جدید چک میشه حالا این تاخیرشون واسه ارسای فایل نامبر سوم چیه معلوم نیست که احتمالاً برنامه ای دارن
4-در مورد سایت لینکدین و امثال هم فقط یک حدس هستش که اونا به اونجا هم سر میزنن چون حتی ممکنه اونا فیس بوک رو هم به رسمیت بشناسن پس باید پروفایل همه رو تک تک چک کنن که در کل نه اینکه اصلاً امکانپذیر نیست ولی معقول به نظر نمیرسه چون خودشون هم میدونن شاید بعضی ها اطلاعات رو ناقص وارد کنن یا با جزئیات بیشتری پس نمیتونه ملاک باشه
4-اگر گوش شیطون کر اینا بجنبن میتونن تمام پرونده ها رو تا پایان 2014 فاینالایز کنن مخصوصاً که توی سیستم جدید تمامی ویزا آفیس ها به پرونده ها دسترسی دارن و از یه طرف دیگه از اول 2015 کلاً سیستم مهاجرتی کانادا تغییر میکنه و اگه بک لاگی وجود داشته باشه باعث تداخل و در نتیجه تاخیر میشه که این براشون اصلاً خوب نیست
در کل امیدورام منتظر خبرهای خوب باشیم...

سلام. با حرفهای شما کاملا موافقم ولی در مورد نکته 1 از اونجاییکه بچه ها دارند بعد از مدیکال به مصاحبه دعوت میشن و ظاهرا بعد از مدیکاله که security check انجام میشه، این گمانه زنی رو تقویت می کنه که دعوت به مصاحبه به دلیل ابهام موارد دیگه (مثل موارد شغلی همونجوری که شما فرمودید) نباشه چون در غیر اینصورت باید قبل از امتیاز شماری این ابهامات برطرف و افراد به مصاحبه دعوت می شدن. از یه طرفی هم پر واضحه که نمیشه همه افرادی سابقه کار توی شرکتهای تحریمی دارن به مصاحبه دعوت بشن. احتمالا این برمیگرده به حساسیت اونها روی شرکت و سازمان مورد نظر و یا پست سازمانی و مقام فرد اقدام کننده. امیدوارم هر چیزی که خیر و صلاح هممون هست پیش بیاد. چه اینجا، چه هر جای دیگه دنیا.

zahragoli
November 26th, 2013, 02:25 PM
من فکر کنم وقت استراحتشونه . 3-4 ماه از سال را کار می کنن اگه دقت کرده باشین. بقیشو استراحت می کنن. چون با دقت کار می کنن خیلی. من فکر کنم الان می خوان بقیه ی فایلا را بدن تو این ا ماهه اما اون هم که تو 3 هفته برا ا ماه می دادن فکر کنم خیلی انگشتاشون درد بگیره بخوان اینا همه فایل نامبرو ایمیل کنن اخی گناه دارن. هندیا تموم شدن همه تموم شدن ما موندیم این یعنی ا ایرانیا خوششون نم یاد زوری دارن کار می کنن. امیدوارم همه اینا که گفتم اشتباه باشه و امروز خبری بشه.

ای بابا امان از دست اجنبی ها !
کلاً از ماها خوششون نمیاد ببین کار به کجا رسیده که پاکستانیه و هندیه و چینیه رو به قوم آریایی ترجیح میدن:D (قصد توهین نداشتم اونها هم خییییلییی خوبن ولی ....)
حس بدیه ...
عیبی نداره این نیز بگذرد...
امیدوارم تکلیف هممون مشخص بشه که در این راه هممون انتظارهای سختی رو تحمل کردیم اینو واقعاً میگم از صمیم قلب امیدوارم نوامبر و دسامبر و ژانویه یا مدیکال بگیرن یا هر چه زودتر فایل سوم چون از همۀ گروه ها بیشتر کارشون طول کشیده وکلاً معلوم نیست میخوان با این 3 ماه چه کار کنن
منتظر خبر های خوبتون هستم*****************

lidaaa
November 26th, 2013, 02:33 PM
سلام.وکیل من امروز سه چهار تا پاس ریکوئست داشته .قابل توجه دوستان منتظر پاس ریکوئست که نگران نباشند....چند بار هم ازش پرسیدم که مطمئنید..اون هم گفت بله...گفتم مگه چه ساعتی اومده..گفت دکتر(منظور دکتر م نیست) تا ایمیل میاد از ورشو میفرسته برای ما...ولی الان که دکتر اونجا خواب باید باشه؟!...پس احتمالا مال دیروز اخر وقت بوده....نمیدونم.. .. گفتم بنویسم.
شما ها هم زنگ بزنید.

من دیشب راجع به این جمله وزیر امور خارجه کانادا که گفته بود: Canadian sanctions will remain tough, and in full force با دو نفر که کانادا هستن صحبت کردم...گفتم دیگه این کانادا کاسه داغ تر از آش یعنی دیگه میخواد چه کار کنه..پارسال که رابطشون با ایران قطع شد و سفارتها بسته شد جیسون کنی گفت ایرانیها رو بیشتر چک میکنیم و چنین بود که مصاحبه شرکتهای تحریمی رو گذاشتن و بیخود وقتها رو تلف میکنن...امسال دیگه میخواد چه کار کنه........اونها میگن این حزب محافظه کار کانادا کلا همیشه همینطورن و تندرو هستن و میخوان بگن ما هم هستیم و بخاطر اسرائ.یل این حرفا رو میزنن....حالا بعد از یک مدتی باز خودشون کوتاه میان.....البته شاید تا حدی این درست باشه...پارسال یادتون هست یک مدت مصاحبه گذاشتن...ولی مثلا بعدش زمانی که داشتن به دوستان قبل از 2008 تند تند پاس ریکوئست میدادن من که زیاد مصاحبه ندیدم یا شاید ما خبردار نشدیم....الان باز مدتی هست از یک نوامبر که کانادا خودش رو انداخته جلو واسه پرونده حقوق بشر ایران باز این قضیه بیشتر شده...(اینها صرفا نقل قول و نظر شخصی افراد بود)

در ضمن من دیروز دیدم که کریس الکساندر این جملات وزیر امور خارجه رو راجع به تحریمها علیه ایران ریتوییت کرده...بعضیها ازش تشکر کرده بودن...و بعضیها هم زیر کامنتش داشتن دعوا میکردن ولی بعضیها هم خوب واسش جوابهای خنده داری نوشته بودن از جمله اینکه شما برو اون شهردار معتاد تورنتو رو اول جمع کن و اینجور چیزا....بالاخره ایشالله کم کم کوتاه بیان و بجای گشتن دنبال اسم شرکتها و چندین و چندبار کنترل پرونده ها بشینن 4 تا ایمیل مدیکال بدن.ایشالله.
خلاصه هموطنان همیشه در صحنه اینها رو براش نوشتن دیدم شاید جالب باشه اینجا بذارم بخونید..شاید هم خونده باشین دیروز.
من صرفا کامنتهای انتقادی رو گذاشتم دیگه تعریف تمجید تشکرها رو نذاشتم:

I wish you the best of luck w/your crack-smoking Toronto mayor & the people of Iran recognize how totally irrelevant you are

Canada's still here? Why did you get a place in any international body

We don't need your support( sanctions), we know better ways to respect people

I miss the Liberal Canada. Now it´s a land of hawks

and I was referring to ur 'crack smoking mayor' comment

Funny man!You can keep talking that shit but I assure you nobody here in iran cares about you or your country

I mean like everything. Iranians have suffered for far too long for a multitude of reasons

agreed. Stating the obvious but in the end the only people who can help the Iranian people are the Iranian people

That tweet by Canadian FM actually makes no sense. "Until then…" – until when

Because the people of Iran are suffering under sanctions imposed on the regime

what are u gonna sanction iran on? crack? hahaha dude stop smoking crack

their real name is chicken-hawks!they want others to go to war for them

november2009
November 26th, 2013, 05:36 PM
چهار سال پیش در چنین روزی پرونده دوم شخص بنده به cio زسید آخه پرونده اولی گم شد(به روایت وکیل محترم معزول)

omids67
November 26th, 2013, 05:37 PM
بعد از 32 روز جواب کیپس من آمد و نکته خاصی نداره.

REC'D: 20-01-2010
PSDEC 1 21-02-2012 SELDEC 1 21-02-2012
BF FILE TO: DOC ON 31-10-2013

خوب تاریخ مصاحبه هم ندارم

BDEC 0

یعنی هنوز Background Check انجام نشده. دستشون درد نکنه

redalireza
November 26th, 2013, 06:00 PM
والا امروز که دیدم بچه های 2011 اومدن ویزاشونو بگیرن و می گن ماها خیلی برای مهاجرت سختی کشیدیم خنده ام گرفته بود. از روی بچه های منتظر مدیکال و ویزا خجالت می کشم .
امروز بالاخره ویزا و برگه های لندینگ رو گرفتم.
امیدوارم همه خیلی خیلی زود این لحظه رو تجربه کنید.

nsdarya1
November 26th, 2013, 08:16 PM
واقعا دلم میخواد بدونم چه گناهی مرتکب شدم که پرونده کانادا اونم تو 38 شغله باز کردم !!!!! امروزم سوت و کور گذاشت .
اینجا رو 100بار در روز رفرش میکنم به امید یه خبر خوب .... خدایی ما رو از این انتظار رها کن امین

Michaelmeyers
November 26th, 2013, 08:27 PM
دوستانی که احساس خستگی میکنن ، به نظرم بشینین رزومه بنویسین :) من دیشب تا نزدیکهای صبح نشستم و رزومه نوشتم ... یه جورایی احساس خوبی بهتون میده . کار مفیدی هم هست . از چند تا سایت بخصوص http://www.indeed.ca/ (http://www.indeed.ca/) هم استفاده کردم و تعدادی رزومه توی رشته خودم پیدا کردم . اما پیشنهاد میکنم فعلا توی این سایتها ثبت نام نکنین چون یه دوستی گفت اگه درخواست بدین و قبول کنن و شما بگین هنوز کانادا نیستین وجهه خوبی نداره

saba365
November 26th, 2013, 08:30 PM
و بدینوسیله اتمام تئوری 23 نوامبر:
پاس ریکوئست شدیمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممم

smjt
November 26th, 2013, 08:55 PM
عضو خاموشم
Cio 9 nov 2009
Med 24 june 2012
Pr 26 nov

Rarely
November 26th, 2013, 09:00 PM
پاس ریکوئست شدیمممممممممممممممممممممم ممممممممممممممممممممممممم مممممممممممممممممممممممم

عضو خاموشم
Cio 9 nov 2009
Med 24 june 2012
Pr 26 nov
دوستان ورشوویی که منتظر پاس ریکوییست هستید یا مدیکال، اصلا نباید نگران باشید . واقعا این شبکاری ورشو حرف نداره! ;)

master82
November 26th, 2013, 09:11 PM
با تبریک فراوان. میشه لطف کنید تاریخ مدیکالتون را بگید؟

saba365
November 26th, 2013, 09:13 PM
با تبریک فراوان. میشه لطف کنید تاریخ مدیکالتون را بگید؟
cio: 3 Nov 2009
medical 18 june 2013
medical done: 25 june
medical and all document recieved: 2 july

visa deadline: 2 july 2014
ساعت دریافت ایمیل 18:53
ولی ما تازه دیدیم

maryayoub
November 26th, 2013, 09:14 PM
دوستان ورشوویی که منتظر پاس ریکوییست هستید یا مدیکال، اصلا نباید نگران باشید . واقعا این شبکاری ورشو حرف نداره! ;)

خدا رو شکرررر خیلی خوشحالم. همش میترسیدم که دیگه پی آر نیاد...
به هر دو دوست عزیزمون خیلی خیلی تبریک میگم، همیشه شاد باشید.
ماری ایوب اممممیدواررررر D:

saba365
November 26th, 2013, 09:20 PM
cio: 4 Nov 2009
medical 18 june 2013
medical done: 25 june
medical and all document recieved: 2 july

visa deadline: 2 july 2014
ساعت دریافت ایمیل 18:53
ولی ما تازه دیدیم

تاریخ های دی اکتیو کردن سیستم هم عوض شده. مارس 2014 نه 23 دسامبر 2013

Helania
November 26th, 2013, 09:37 PM

دوست و همراه گرامی تبریک و با آرزوی مدیکال و ویزا هرچه زودتر برای همه دوستان

redalireza
November 26th, 2013, 09:41 PM
وااااااااااااای . بچه های نوامبر و دسامبر و 2010 های بدون فایل نامبر جدید پاسپورتارو آماده کتید .
تا آخر مارچ 2014 هم باید مدیکال بدید و هم ویزا پیکاپ کنید !!!!

بقیه 38 رشته ای های فایل سومی . از مارچ به بعد پاسپورتاتونو شدیداً جلوی,دست بذارید !!!

lalehmahmmody
November 26th, 2013, 09:53 PM
وااااااااااااای . بچه های نوامبر و دسامبر و 2010 های بدون فایل نامبر جدید پاسپورتارو آماده کتید .

بقیه 38 رشته ای های فایل سومی . از مارچ به بعد پاسپورتاتونو شدیداً جلوی,دست بذارید !!!

اينا يعنی چی؟

fellfell
November 26th, 2013, 09:55 PM
سلام دوستان امروز به شركت محل كار من .....كسى با لهجه شديد كه به زور فارسى صحبت ميكرده زنگ زده راجع به من پرسيده به نظرتون از اونجايى كه ما مديكال داديم ممكنه از ورشو برا تحقيق و اينجور چيزا بوده باشه؟؟؟؟؟؟اخه نيست لينكد اين رو چك ميكنن ميگم شايد اين هم روش جديدشون باشه

dr_aziz
November 26th, 2013, 10:00 PM
به قول صمد آقا ، انقذه خوشحال شدم، این شکلی : ;) پی آرهای جدید : برید در پناه خدا با آینده نیک و شاد.

راستی مدیکال داران گرامی که مقصدشون ادمونتون هست ( باحالا و خوش اخلاقا البته ) زحمت نبود یه پیام خصوصی بدن انشالله بدرد هم بخوریم.

Michaelmeyers
November 26th, 2013, 10:03 PM
سلام دوستان امروز به شركت محل كار من .....كسى با لهجه شديد كه به زور فارسى صحبت ميكرده زنگ زده راجع به من پرسيده به نظرتون از اونجايى كه ما مديكال داديم ممكنه از ورشو برا تحقيق و اينجور چيزا بوده باشه؟؟؟؟؟؟اخه نيست لينكد اين رو چك ميكنن ميگم شايد اين هم روش جديدشون باشه

این کار سابقه داشته . همونطور که چند روز پیش گفتم حتی تو کیپس دوستی نوشته بود که شخصی رو ( که توی کیپس با نام مستعار اسمش آورده شده بود) جهت تحقیق فرستادن . نیاز هم به لینکد این نیست . مگه همین محل کار رو توی لیست اعلام نکرده بودین ؟ ... حالا چی پرسیدن ؟

dr_aziz
November 26th, 2013, 10:08 PM

واسه دوتا از همشهریای من دقیقا همین کار رو کردن و اوون دو نفر چون اطلاعات خلاف واقع داده بودن، هر دو شون کل داستانشون هوا شد !! شما حساب کنین ، فارسی زبان با لهجه زنگ زدن تو یه شهرستان به تلفنایی که اوونا به عنوان محل کارشون داده بودن !!

اگه شما اطلاعات غلط نداده باشین، اتفاقا باید خوشحال هم باشین جان. اوونا حقه های مختلفو خوب میشناسن !
یکی از این دو نفر که زبان بیلمیرم بود ، رفت مالزی به یکی پول داد به جاش رفت توو جلسه امتحان آیلیس !!! حالا شما حساب کن ، اینا باید اینجور آدما رو اوونجا راه بدن ؟!!

Michaelmeyers
November 26th, 2013, 10:11 PM
واسه دوتا از همشهریای من دقیقا همین کار رو کردن و اوون دو نفر چون اطلاعات خلاف واقع داده بودن، هر دو شون کل داستانشون هوا شد !! شما حساب کنین ، فارسی زبان با لهجه زنگ زدن تو یه شهرستان به تلفنایی که اوونا به عنوان محل کارشون داده بودن !!

اگه شما اطلاعات غلط نداده باشین، اتفاقا باید خوشحال هم باشین جان. اوونا حقه های مختلفو خوب میشناسن !
یکی از این دو نفر که زبان بیلمیرم بود ، رفت مالزی به یکی پول داد به جاش رفت توو جلسه امتحان آیلیس !!! حالا شما حساب کن ، اینا باید اینجور آدما رو اوونجا راه بدن ؟!!

تو امتحان چی دکتر جان ؟ :)
جسارتا میتونم بپرسم چه کد رشته ای بودن دوستان شما و آیا محل کارشون جزو این تح ریمی ها بوده یا نه ؟ ممنون

ضمنا حلقه مفقوده فایل نامبر سوم نداده ها هم تا حدی معلوم شد :)

dr_aziz
November 26th, 2013, 10:26 PM
تو امتحان چی دکتر جان ؟ :)
جسارتا میتونم بپرسم چه کد رشته ای بودن دوستان شما و آیا محل کارشون جزو این تح ریمی ها بوده یا نه ؟ ممنون

ضمنا حلقه مفقوده فایل نامبر سوم نداده ها هم تا حدی معلوم شد :)

مهندس عمران بود و سابقه کار الکی جور کرده بود و تلفن مغارزه باباشو داده بود بعنوان دفتر شرکتش :wink:

این همونیه که گفتم آیلتسو رفت مالزی به یکی پول رفت جاش امتحان داد.

یکی دیگه پزشک عمومی بود واسه ویزای ادامه تحصیل توو آلمان توو فرمش درآمدشو زده بود 1200 یورو فقط از درمونگاه، اوونام نکردن نامردیو زنگ زدن به درمونگاه که فلانی اوونجا کار میکنه و اینکه متوسط درآمدش از اوونجا چقده ! جفتشونو میشناسم. یه روده راست توو شکمشون نیست !

dr_aziz
November 26th, 2013, 10:28 PM
مهندس عمران بود و سابقه کار الکی جور کرده بود و تلفن مغارزه باباشو داده بود بعنوان دفتر شرکتش :wink:

این همونیه که گفتم آیلتسو رفت مالزی به یکی پول رفت جاش امتحان داد.

یکی دیگه پزشک عمومی بود واسه ویزای ادامه تحصیل توو آلمان توو فرمش درآمدشو زده بود 1200 یورو فقط از درمونگاه، اوونام نکردن نامردیو زنگ زدن به درمونگاه که فلانی اوونجا کار میکنه و اینکه متوسط درآمدش از اوونجا چقده ! جفتشونو میشناسم. یه روده راست توو شکمشون نیست !

اوون اولیه واسه کانادا اقدام کرده بود. اوونام زنگ زدن به همون شمارهه ، باباش گوشی گرفت ، گفتن اوونجا شرکت مهندس فلانیه ؟ باباشم فکر کرد از داراییه ، گفت نه بابا شرکتش کجا بود، اینجا مغازه است تازه کار هم نمیکنه !!;)

mahta_gh
November 26th, 2013, 10:30 PM

:)
یعنی همه جانبه خوش خبر بودید ها

مرسی

lidaaa
November 26th, 2013, 10:32 PM
واای صبا جا خیلی خیلی تبریک میگمممممممممم...خیلی خوشحال شدم...صبای خوب و مهربون....خانم دکتر فروتن و متواضع ما
پس تاریخ دی اکتیویت شده مارچ 2014.....اتفاقا امروز که اقای امید 67 دیدم کیپس دارن خیلی تعجب کردم گفتم اینا پس هنوز ژانویه ای ها رو جی سی ام اس نکردن....پس خودشون هم میدونن که نمیرسن این همه پرونده رو جی سی ام اس کنن تا 23 دسامبر..........جالب بود ممنوننننننن از خبر

به smjt عزیز هم خیلی خیلی تبریک میگم پاس ریکوئست رو...مبارکههههههههههههه

ولی اگر میشد ماها رو تا همون مارچ 2014 توی همون سیستم قدیمی مدیکال و ویزا بدن چی میشد...وقت هم برای تبدیل به سیستم جدید تلف نمیشد...حیف که نمیشه ولی اگر بشه خیلی عالی میشه...حیف:)

lidaaa
November 26th, 2013, 10:51 PM

وای واقعا اگر اینطوری بشه خیلی عالی میشه.
ولی اصولا توی این 4 ماه اینها نمیتونن هم مدیکال بدن هم سکوریتی چک کنن ..باز هم به خودشون مربوط هست و سرعتشون و برنامشون.
ما که امیدواریم.

ghazali
November 26th, 2013, 11:58 PM
این موضوع واقعیت داره ؟ منبع اطلاعات ؟

atari2600
November 27th, 2013, 12:13 AM
سلام دوستان
چند ساعت پیش وکیلم زنگ زد و خبر پاس ریکوست را داد.
من و دوستم شرایط دقیقا یکسانی داشتیم
noc= 2 nov
medical 20 june
کد رشته 213
دوستم حدود 2.5 ماه پیش پاس ریکوست شد من فکر کنم چون سفر خیلی داشتم طول کشید.
در فایل دیدم که جلوی اسم من در همان تاریخ پاس ریکوست خورده که اشتباه است.
به امید مدیکال و پاس ریکوست برای همه دوستان منتظر.

dr_aziz
November 27th, 2013, 01:41 AM
سلام دوستان
چند ساعت پیش وکیلم زنگ زد و خبر پاس ریکوست را داد.
من و دوستم شرایط دقیقا یکسانی داشتیم
noc= 2 nov
medical 20 june
کد رشته 213
دوستم حدود 2.5 ماه پیش پاس ریکوست شد من فکر کنم چون سفر خیلی داشتم طول کشید.
در فایل دیدم که جلوی اسم من در همان تاریخ پاس ریکوست خورده که اشتباه است.
به امید مدیکال و پاس ریکوست برای همه دوستان منتظر.

با آرزوی موفقیت و شادکامی. تاریخ رسیدن مدیکالتون کی بود ؟ و آپدیت مدارک و لندینگ فی هم ازتون خواسته بودن ؟

mahta_gh
November 27th, 2013, 08:18 AM
وای واقعا اگر اینطوری بشه خیلی عالی میشه.
ولی اصولا توی این 4 ماه اینها نمیتونن هم مدیکال بدن هم سکوریتی چک کنن ..باز هم به خودشون مربوط هست و سرعتشون و برنامشون.
ما که امیدواریم.

يه عده زيادي رو كه فايل نامبر سه دادن
متقاضيان 2.5 ماه رو نگه داشتن واسه خودشون كه با تمركز و سرعت فراوان بهمون مديكال و ويزا بدن

الان چند ماهه كه جز اين سناريوي ديگه اي توي ذهن من نيست و تمام شواهد هم همينو ميگه

اميدوارم ورشو هم به اين شواهد دقت بيشتري داشته باشه

aysani
November 27th, 2013, 08:35 AM
به همه دوستان پاسپورت ریکوئست شده تبریک میگم امیدوارم موفق باشند... نامه پیگیری زدم 2 روز پیش ماشاالله سریییییع جواب دادن که سکوریتی چک در حال انجام است ... من یک سوالی برام پیش اومده اینکه الان اگر کسی براش از نظر سکوریتی مشکلی پیش بیاد پرونده اش رو ریجکت می کنن؟ چرا مرحله به این مهمی رو قبل از گرفتن لندینگ فی و مدیکال انجام نمیدن؟ :undecided:

mahta_gh
November 27th, 2013, 08:48 AM
دوستان ميدونم كه اين سوال شايد خيلي مرتبط نباشه

اما به نظرتون بهتره كه آدم حساب ريالي اعلام كنه يا دلاري؟
يعني به نظرتون آيا بهتره كه من الان دلار بخرم يا ريال نگه دارم؟

atari2600
November 27th, 2013, 08:57 AM
با آرزوی موفقیت و شادکامی. تاریخ رسیدن مدیکالتون کی بود ؟ و آپدیت مدارک و لندینگ فی هم ازتون خواسته بودن ؟

تاریخ دقیق رسیدن مدیکال را یادم نیست ولی خیلی سریع اقدام کردیم همان روز بعد از دریافت آزمایش را انجام دادیم .
آپدیت و لندینگ فی هم خواسته بودند.

saba365
November 27th, 2013, 09:52 AM
تاریخ دقیق رسیدن مدیکال را یادم نیست ولی خیلی سریع اقدام کردیم همان روز بعد از دریافت آزمایش را انجام دادیم .

19 ژوئن 2013 رو اعلام کرده بودید.

liliantuss
November 27th, 2013, 09:52 AM
خوب خدا روشکر دیگه تا حدود زیادی تکلیف دوستان نوامبر ودسامبر 2009 وژانویه 2010 هم مشخص شده اگه خدا بخواد که انشالله میخواد ما هم تا مارس 2014 همه مدیکال میگیریم حالا شاید همراه مدیکال فایل جدید به ماهم بدن شاید هم ندادن دیگه تصمیم خودشونه

asadi2541
November 27th, 2013, 11:51 AM
با سلام . من از فروم 29 تایی هستم .
همسر من در ماه هشتم بارداریه و ما دیروز پاس ریکوییست شدیم و از امروز یک ماه به ما وقت دادن برای دریافت ویزا در آنکارا . پزشک به همسرم اجازه پرواز نمیده و جهت دریافت ویزا نمیتونیم با هم به آنکارا بریم . از طرفی تا 28 مارچ 2014 تاریخ اکسپایری ویزای ماست . نی نی ما در اواخر دی به دنیا میاد و مطمینا و معمولا تا 3 ماهگی به نوزاد اجازه پرواز نمیدهند و همچنین اصلا نی نی مون ویزا نداره.!!! میخواستم بدونم با توجه به این که همسرم مین اپلیکنت میباشد , من میتونم از ایشون وکالت بگیرم جهت دریافت ویزا از آنکارا ؟؟؟و همچنین اینکه تکلیف نوزادمون که اواخر دی به دنیا میاد چی میشه ؟؟!!خیلی گیج شدم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید... با سپاس فراوان

asadi2541
November 27th, 2013, 12:12 PM
با سلام
میخواستم بدونم با قانونی که تو پاس ریکوییست نوشته بود و در زیر اوردم ... برای همسر هم میباشد یا خیر ؟ یعنی به واسطه این قانون من میتونم از همسرم وکالت بگیرم و بروم جهت دریافت ویزا یا نمیتونم ؟
Effective 16 September 2013, authorized representatives must submit passports to and collect visas from the VFS Visa Application Centre (VAC) in Ankara or Istanbul. Passports submitted to the VAC in Ankara will normally have a 4 business day turnaround, while those submitted to the Istanbul VAC will normally have a 6 business day turnaround.

sh00ca
November 27th, 2013, 12:37 PM
دوستان ميدونم كه اين سوال شايد خيلي مرتبط نباشه

اما به نظرتون بهتره كه آدم حساب ريالي اعلام كنه يا دلاري؟
يعني به نظرتون آيا بهتره كه من الان دلار بخرم يا ريال نگه دارم؟

موجودي حساب ريالي بر اساس نرخ بانك مركزي به دلار تبديل مي شه كه الان 24815 ريال هست. موجودي دلاري كه خوب خودش دلاره واقعيه كه براي تهيه اش بايد با نرخ آزاد تبديل كنيد كه الان (اين الان با اون الان اولي فرق داره ها!) 29500 ريال هست كه مسلما موجودي كمتري ميشه. به عنوان مثال براي 14000 دلار شما حدود 6.5 ميليون تومن پول بيشتر لازم داريد در حالت دوم. حالا ديگه انتخاب با شماست.
اما چون در خط آخر نظر پاسخدهنده رو خواستيد عرض كنم كه به نظر من با توجه به روند كاهشي نرخ دلار بهتره اگر تا الان تبديل نكرديد همون موجودي ريالي رو اعلام كنيد.
و همونطور هم كه در خط اول فرموديد اميدوارم به علت مرتبط نبودن اين پست من به تاپيك خدا منو ببخشه.

پي نوشت: الان (اين الان با اون الان دومي هم فرق داره) شد 29600 ريال.

GipsyKnight
November 27th, 2013, 12:44 PM

سلام به همگی!

سبا جان بازم خیلی خیلی خیلی مبارکه!

من فکر کنم یه چیزیو نگرفتم...لطف کنید تصحیح کنید اگر اشتباه میگم....
چجور شد علیرضا جان اینجوری گفتن...؟؟؟
از طرفی هم طبق گفته سبا اگر وقت دادن فایل سوم اضافه شده فکر نمیکنم دیگه حرف علیرضا جور در بیاد...

atieh60
November 27th, 2013, 01:12 PM
بله همسرتون میتونن به شما برای گرفتن ویزا وکالت بدهند .برای وکالت فرم سوم در برگه پاس ریکوئست را پر میکنید و به همراه پاسپورت و 2 قطعه عکس به سفارت تحویل میدهید .من هم به نمایندگی از همسرم وکالت داشتم و ویزا را گرفتم. اگر سوالی بود در خدمتم
با سلام
میخواستم بدونم با قانونی که تو پاس ریکوییست نوشته بود و در زیر اوردم ... برای همسر هم میباشد یا خیر ؟ یعنی به واسطه این قانون من میتونم از همسرم وکالت بگیرم و بروم جهت دریافت ویزا یا نمیتونم ؟
Effective 16 September 2013, authorized representatives must submit passports to and collect visas from the VFS Visa Application Centre (VAC) in Ankara or Istanbul. Passports submitted to the VAC in Ankara will normally have a 4 business day turnaround, while those submitted to the Istanbul VAC will normally have a 6 business day turnaround.

asadi2541
November 27th, 2013, 02:06 PM
بله همسرتون میتونن به شما برای گرفتن ویزا وکالت بدهند .برای وکالت فرم سوم در برگه پاس ریکوئست را پر میکنید و به همراه پاسپورت و 2 قطعه عکس به سفارت تحویل میدهید .من هم به نمایندگی از همسرم وکالت داشتم و ویزا را گرفتم. اگر سوالی بود در خدمتم

ممنون از پاسختون .
پس اینطور که شما میفرمایید این قانون که از سپتامبر وضع شده مربوط به همسر نیست و همسر به همسر جهت دریافت ویزا میتونه وکالت بده و مستقیما به سفرت بره جهت دریافت ویزا . درست متوجه شدم ؟

kapa
November 27th, 2013, 02:58 PM
همسر من در ماه هشتم بارداریه و ما دیروز پاس ریکوییست شدیم و از امروز یک ماه به ما وقت دادن برای دریافت ویزا در آنکارا . پزشک به همسرم اجازه پرواز نمیده و جهت دریافت ویزا نمیتونیم با هم به آنکارا بریم . از طرفی تا 28 مارچ 2014 تاریخ اکسپایری ویزای ماست . نی نی ما در اواخر دی به دنیا میاد و مطمینا و معمولا تا 3 ماهگی به نوزاد اجازه پرواز نمیدهند و همچنین اصلا نی نی مون ویزا نداره.!!! میخواستم بدونم با توجه به این که همسرم مین اپلیکنت میباشد , من میتونم از ایشون وکالت بگیرم جهت دریافت ویزا از آنکارا ؟؟؟و همچنین اینکه تکلیف نوزادمون که اواخر دی به دنیا میاد چی میشه ؟؟!!خیلی گیج شدم اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید... با سپاس فراوان
88960051-9 دکتر راستی، پزشک لوفت هانزا هست. من دقیقا نمیدونم همسرت تو چند هفتگی هست. لوفتهانزا تا 36 هفتگی یعنی 4 هفته قبل از بدنیا آمدن نی نی با مجوز پزشک اجازه پرواز میده بشرطی که همسرتون بارداری نرمالی داشته باشه و همه چیز امن و امان باشه. امیدوارم دیر نشده باشه و خطری هم نباشه و همه چیز خوب پیش بره. بجنب تا دیر نشده.

atieh60
November 27th, 2013, 03:52 PM
شما میتوانید بدون حضور همسر با وکالتی که از ایشان میگیرید برای گرفتن ویزا اقدام کنید.ولی شما فرزند توی راهتون را به ورشو اعلام کردید؟چون باید برای بچه هم ویزا صادر بشه.شاید قبل از تولد بچه میخواهید وارد کانادا بشید؟
ممنون از پاسختون .
پس اینطور که شما میفرمایید این قانون که از سپتامبر وضع شده مربوط به همسر نیست و همسر به همسر جهت دریافت ویزا میتونه وکالت بده و مستقیما به سفرت بره جهت دریافت ویزا . درست متوجه شدم ؟

shahidi
November 27th, 2013, 06:48 PM
بچه ها بالاخره پاس ریکوئست ما هم اومد
از هممممممه به خصوص لیدا و شامون عزیز برای همه اطلاعات خوبی که می دادند ممنون
cio:26 oct
med: 8 july

AlirezaSafari
November 27th, 2013, 06:50 PM
واای صبا جا خیلی خیلی تبریک میگمممممممممم...خیلی خوشحال شدم...صبای خوب و مهربون....خانم دکتر فروتن و متواضع ما
پس تاریخ دی اکتیویت شده مارچ 2014.....اتفاقا امروز که اقای امید 67 دیدم کیپس دارن خیلی تعجب کردم گفتم اینا پس هنوز ژانویه ای ها رو جی سی ام اس نکردن....پس خودشون هم میدونن که نمیرسن این همه پرونده رو جی سی ام اس کنن تا 23 دسامبر..........جالب بود ممنوننننننن از خبر

به smjt عزیز هم خیلی خیلی تبریک میگم پاس ریکوئست رو...مبارکههههههههههههه

ولی اگر میشد ماها رو تا همون مارچ 2014 توی همون سیستم قدیمی مدیکال و ویزا بدن چی میشد...وقت هم برای تبدیل به سیستم جدید تلف نمیشد...حیف که نمیشه ولی اگر بشه خیلی عالی میشه...حیف:)

اساتید بزرگ. به نظر شما این ممکن تفسیر دیگه ای هم داشته باشه ؟ زبونم لال: مته به خشخاش گذاشتن و گیر و فوکوس بیشتر برای کسانی که ورشو میمونه پروندشون (فایل ۳ ندارن ؟) من دلم خوش بود در این سکوت بررسی ها برا این عده انجام شده و تعیین تکلیف میشن! اما ظاهرا این برزخ ۴ ماه دیگه ادامه خواهد داشت !

Samin88
November 27th, 2013, 07:08 PM

شما از کجا فهمیدین تاریخ دی اکتیو سیستم عوض شده ؟؟؟؟

رخساره
November 27th, 2013, 07:20 PM
اساتید بزرگ. به نظر شما این ممکن تفسیر دیگه ای هم داشته باشه ؟ زبونم لال: مته به خشخاش گذاشتن و گیر و فوکوس بیشتر برای کسانی که ورشو میمونه پروندشون (فایل ۳ ندارن ؟) من دلم خوش بود در این سکوت بررسی ها برا این عده انجام شده و تعیین تکلیف میشن! اما ظاهرا این برزخ ۴ ماه دیگه ادامه خواهد داشت !

چرا اونوقت ؟ چرا بیشترگیر بدن؟ البته اینم فرضیه ایه برا خودش.اساتید جواب بدن لطفا. ولی من فکر کنم یه بررسی کردن .

رخساره
November 27th, 2013, 07:22 PM
شما از کجا فهمیدین تاریخ دی اکتیو سیستم عوض شده ؟؟؟؟

برای صبا جان توی نامه ی پاس نوشته بودن که تاریخ شده مارچ. حالا نمی دونیم سر صبر دوباره می خوان به ما بی شماره ها شماره بدن یا مدیکال . الله اعلم

dr_aziz
November 27th, 2013, 07:45 PM

بر عکس ما که 12 ژون وکیل به ما اطلاع داد و من مثل گاگول ها پونزده روز بعد رفتیم معاینات و خلاصه چهل روز بعد یعنی 22 ژولای نتیجه مدیکال و آپدیت مدارکو رسوندیم به پاریس و ورشو !!!

dr_aziz
November 27th, 2013, 07:51 PM

قسمتهایی از سوالاتتون که پزشکی هست رو جواب میدم :
1- خانم باردار اگر مشکل خاصی نداشته باشه ، تا ماه نهم هم میتونه سفر هوایی داشته باشه، اونم سفر هوایی کوتاه تا آنکارا.
2- نی نی جون هم از روز دهم بعد از تولدش میتونه سفر هوایی داشته باشه ( حتی سفرهای طولانی ).
پس از این دو نظر اطلا جای نگرانی نیست :D

رخساره
November 27th, 2013, 07:59 PM
با اجازه دکتر جان . خواهر من متخصص زنانه ماه اخر را توصیه نمی کنه اصلا به مریضاش مسافرت هوایی را. و نوزاد زیر 3 ماه هم از نطر گوش باید از متخصص گوش سوال کنین خیلی مهمه این. بازم با اجازه دکتر جان . به هر حال از یه متخصص زنان و یه متخصص اطفال و گوش و حلق سوال کنین چون بعضی وقتا خیلی چیزا ارزش نداره که سلامتی یه آدم به خطر بیفته.

asadi2541
November 27th, 2013, 08:01 PM
قسمتهایی از سوالاتتون که پزشکی هست رو جواب میدم :
1- خانم باردار اگر مشکل خاصی نداشته باشه ، تا ماه نهم هم میتونه سفر هوایی داشته باشه، اونم سفر هوایی کوتاه تا آنکارا.
2- نی نی جون هم از روز دهم بعد از تولدش میتونه سفر هوایی داشته باشه ( حتی سفرهای طولانی ).
پس از این دو نظر اطلا جای نگرانی نیست :D

با سپاس از راهنماییتون .
اما مشکل اینه که نی نی ما اواخر دی به دنیا میاد و تا اون موقع یک ماه زمان دریافت ویزای ما از آنکارا به پایان رسیده( یک ماه زمان ما از دیروز شروع شده) . در ضمن هیچ پرونده ای از نی نی در ویزا نیست . اگه من برم آنکارا و ویزای خودم و همسرم رو بگیرم ...پس میمونه یه پدر و مادر با ویزای ورود و یک نی نی بدون ویزا.!!!! این مشکل ماست . برای دریافت ویزا که خودم میتونم از همسرم وکالت بگیرم و انجامش بدم .!!!

asadi2541
November 27th, 2013, 08:08 PM
شما میتوانید بدون حضور همسر با وکالتی که از ایشان میگیرید برای گرفتن ویزا اقدام کنید.ولی شما فرزند توی راهتون را به ورشو اعلام کردید؟چون باید برای بچه هم ویزا صادر بشه.شاید قبل از تولد بچه میخواهید وارد کانادا بشید؟

با سپاس
ما قبل از تولد نمیخواهیم وارد کانادا بشیم . و مشکل ما دقیقا همینه که ما میتونیم بریم ویزامون رو بگیریم اونوقت میمونه یه نی نی بدون ویزا با یه پدر و مادر با ویزا!!!! حالا چی کار کنیم؟؟؟!!!!!

soroush88
November 27th, 2013, 08:14 PM
با سپاس
ما قبل از تولد نمیخواهیم وارد کانادا بشیم . و مشکل ما دقیقا همینه که ما میتونیم بریم ویزامون رو بگیریم اونوقت میمونه یه نی نی بدون ویزا با یه پدر و مادر با ویزا!!!! حالا چی کار کنیم؟؟؟!!!!!

ایمیل بزنید به ورشو و شرایط رو توضیح بدید. معمولا میگن صبر کنید تا نوزاد به دنیا نیاد بعد مدارکش رو بفرستید. مشکلی نداره نگران نباشید. یادمه یکی از دوستان تو فروم شرایط مشابه داشتند که به همین طریق حل شد.

maziyar2010
November 27th, 2013, 08:27 PM
با سلام .
خیلی وقته که بودم ولی خاموش بودم ، امروز روشن شدم . ;) یه سوال دارم برای یکی از دوستام ممنون میشم راهنمائی کنید.
اول از همه خودم مارچ 2010 هستم با یه فایل نامبر سوم و دیگر هیچ! و یه خبر بدم که دو تا از دوستام با تاریخ ارسال اکتبر و نوامبر ویزاشونو گرفتن و یکی هم که حدود چند ماهی از این دوستان دیرتر بود هم از آنکارا گرفت ولی تاریخ دقییقشو نمیدونم.
دوم از دوستانی که مدتی کشور دیگه زندگی کردن میخوام سوال کنم : عدم سوء پیشینه کشور دیگه به شرط عدم حضور در آن کشور( در حال حاضر) و در زمان آپدیت خواستن باید بروز باشه یا اگه قدیمی باشه هم قابل قبوله؟
و سوم هم زبان را یادآوری کنم. از دوستان خوش شانسی که 3 سال استرالیا درس میخوند و حالا رسیده کانادا و زبانش هم خیلی خوب بود شنیدم که میگفت خیلی خیلی زبان بخونین . راستش من یه کم تنم لرزید چون میگفت حتی با زبان خوب هم کار خوب سخت گیر میاد (منظور زود کار پیدا کردن و کار با حقوق نسبتاً خوب و مرتبط هست) و باید شانست خوب باشه تا بتونی سریع بری سر کار ولی اگه عالی باشی و یا حتی دو زبان رو بدونی کار خیلی زود (حتی تو هفته های اول و با حقوق بیشتر از حد نیاز) گیر میاری و هیچ مشکلی نخواهی داشت چون بدون کار دوام آوردن برای خیلی از ماها که سرمایمون بیشتر درسیه که خواندیم و ممکنه سرمایه زیادی برای از دست دادن نداشته باشیم خیلی سخته و اگرچه همه اینجا از من بیشتر به این مسایل واقف هستند ولی باز هم با توجه به دینی که به خاطر راهنمائی اکثر دوستان دلسوز این فروم بر گردنم بود (حتی وقتی خاموش بودم) این تجربه رو فقط یادآوری کردم و امیدوارم همه زودتر این مشکلات رو پشت سر بگذاریم و دیگه تو زندگی جدید مشکل جدیدی مثل کار یا زبان نداشته باشیم.امروز به محض اینکه دوباره برای بار شونصدم :cool: تصمیم گرفتم زبان خوندن رو شروع کنم ، دیدم یه دوستم هم که ایران نیست یه پیج تو فیسبوک لایک کرد رفتم دیدم ، هم خوشم اومد هم چون اون هم تازه داره از دسامبر شروع به دوره بعضی کتابها میکنه احساس کردم خوب موقعیتیه و به فال نیک گرفتم، حالا برای شما هم اینجا (https://www.facebook.com/pages/Khodamoozan/1397737130468218)میزارمش چون به درد خیلیها ممکنه بخوره . امیدوارم بتونم عضو مفیدی تو فروم باشم:)

ببخشید اگه زیاد شد , و با تشکر

dr_aziz
November 27th, 2013, 08:55 PM
با اجازه دکتر جان . خواهر من متخصص زنانه ماه اخر را توصیه نمی کنه اصلا به مریضاش مسافرت هوایی را. و نوزاد زیر 3 ماه هم از نطر گوش باید از متخصص گوش سوال کنین خیلی مهمه این. بازم با اجازه دکتر جان . به هر حال از یه متخصص زنان و یه متخصص اطفال و گوش و حلق سوال کنین چون بعضی وقتا خیلی چیزا ارزش نداره که سلامتی یه آدم به خطر بیفته.

ممنون از نحوه بیانتون و با احترام خدمت همکار عزیز، همشیره محترمتون . و اما توضیح : موضوع مفصلیه که برمیگرده به میزان شجاعت ( البته شجاعت توام با تسلط علمی ) پزشک در صادر کردن احکامی که کار کلاینت رو راحت تر کنه همراه با قبول مسئولیت توسط پزشک! وگرنه در همه زمینه ها، وقتی یک کارشناس طرف مشورت قرار بگیره و فرض کنید به کلاینت بگه مثلا شما فلان کارو نکنی بهتره و یا برو فلانی و فلانی هم تایید کنن، خوب روش محافظه کارانه هست.
و اما مورد آقای اسدی : باز هم عینا همون توضیح فوق رو تکرار میکنم ( با قبول مسئولیت ). ضمنا تا اوونجاییکه من اطلاع دارم ، حتی زایمانهایی که حین پرواز اتفاق افتاده ، عموما مادر و نوزاد سر و مرو گنده بودن ;) ( زایمان در هواپیما دیگه بالاترین احتماله )
قضیه گوش نوزاد هم که برمیگرده به تفاوت فشارهوای محیط با گوش میانی و داخلی ، نه تنها کلا اهمیتی نداره بلکه با شیر دادن به بچه هر نیم ساعت ( یعنی عمل بلع رو بچه انجام بده ) حل میشه.
جهت هرگونه مشاوره پزشکی در خدمت دوستان هستیم ، بدو تموم شد !!;)

bahi
November 27th, 2013, 09:27 PM
سلام
من از فروم همسایه بقلی هستم از 1000 تایی آنکارا.
من الان میلم رو نگاه کردم . ساعت 2:45 از سفارت میلی اومده و برای مصاحبه دعوت شدیم. البته خانومم رو برای مصاحبه دعوت کردن. مین اپلیکنت هم من بودم. فکر می کنید که دلیلش چی بوده و چه چیزایی قرار سوال بشه اگه کسی اطلاعی داره خواهشا اطلاع بده و راهنمایی کنه ؟

kapa
November 27th, 2013, 09:38 PM
ممنون از نحوه بیانتون و با احترام خدمت همکار عزیز، همشیره محترمتون . و اما توضیح : موضوع مفصلیه که برمیگرده به میزان شجاعت ( البته شجاعت توام با تسلط علمی ) پزشک در صادر کردن احکامی که کار کلاینت رو راحت تر کنه همراه با قبول مسئولیت توسط پزشک! وگرنه در همه زمینه ها، وقتی یک کارشناس طرف مشورت قرار بگیره و فرض کنید به کلاینت بگه مثلا شما فلان کارو نکنی بهتره و یا برو فلانی و فلانی هم تایید کنن، خوب روش محافظه کارانه هست.
و اما مورد آقای اسدی : باز هم عینا همون توضیح فوق رو تکرار میکنم ( با قبول مسئولیت ). ضمنا تا اوونجاییکه من اطلاع دارم ، حتی زایمانهایی که حین پرواز اتفاق افتاده ، عموما مادر و نوزاد سر و مرو گنده بودن ;) ( زایمان در هواپیما دیگه بالاترین احتماله )
قضیه گوش نوزاد هم که برمیگرده به تفاوت فشارهوای محیط با گوش میانی و داخلی ، نه تنها کلا اهمیتی نداره بلکه با شیر دادن به بچه هر نیم ساعت ( یعنی عمل بلع رو بچه انجام بده ) حل میشه.
جهت هرگونه مشاوره پزشکی در خدمت دوستان هستیم ، بدو تموم شد !!;)
سلام، صحبت نی نی شد گفتم بیام بگم ما هم نی نی هنوز بدنیا نامده داریم، ولی خوشبختانه الان تو هفته 21 هست و ما امید زیادی داریم که قبل از بدنیا آمدن بچه بریم. صحبت از شجاعت شد خواستم بگم من که ذاتی شجاع، مادر بچه هم شجاع، بچه هم طبیعتا شجاع، امیدوارم دکترمون هم شجاع باشه و اصلا کاش زوتر پ ر ما برسه و کار به این حرفها نرسه. راستی وکیل ما امروز زنگ زد و نیمه جونمون کرد و گفت یه امیل پیگیری زدم و اونا یکی دو روز بعد که دیروز باشه جواب دادن که بکگراند چک is going on.

saba365
November 27th, 2013, 09:40 PM
سلام
من الان میلم رو نگاه کردم . ساعت 2:45 از سفارت میلی اومده و برای مصاحبه دعوت شدیم. البته خانومم رو برای مصاحبه دعوت کردن. مین اپلیکنت هم من بودم. فکر می کنید که دلیلش چی بوده و چه چیزایی قرار سوال بشه اگه کسی اطلاعی داره خواهشا اطلاع بده و راهنمایی کنه ؟
اخیرا تعداد زیادی رو دعوت به مصاحبه شدن. mdalinasab دعوت و به دنبال اون بعد چند وقت پاس ریکوئست شده از ایشون می تونید اطلاعات بگیرید. حدودا 10 صفحه قبلو اگه بخونید اونجا 2-3 نفر در این مورد نوشتن.

kapa
November 27th, 2013, 09:47 PM
راستی اینو میدونم که بسته به نوع هواپیما فشار کابین میتونه متغییر باشه.

fellfell
November 27th, 2013, 10:18 PM
نه خدا رو شكر من چيز اضافه نگفته بودم......خودم اون لحظه شركت نبودم كه ببينم چى ميگن!!!!!

armin494
November 27th, 2013, 10:29 PM
M[QUOTE=saba365;1442220]اخیرا تعداد زیادی رو دعوت به مصاحبه شدن. mdalinasab دعوت و به دنبال اون بعد چند وقت پاس ریکوئست شده از ایشون می تونید اطلاعات بگیرید. حدودا 10 صفحه ق
د اونجا 2-3 نفر در این مورد نوشتن.[/QUO
طباطباىى پول منو خورد تووپروندم هم مدارک جعلى گداشته بود .پروندم همرىهم رىجکت شد

bahi
November 27th, 2013, 10:49 PM
M[QUOTE=saba365;1442220]اخیرا تعداد زیادی رو دعوت به مصاحبه شدن. mdalinasab دعوت و به دنبال اون بعد چند وقت پاس ریکوئست شده از ایشون می تونید اطلاعات بگیرید. حدودا 10 صفحه ق
د اونجا 2-3 نفر در این مورد نوشتن.[/QUO
طباطباىى پول منو خورد تووپروندم هم مدارک جعلى گداشته بود .پروندم همرىهم رىجکت شد

دوست عزیز برای مصاحبه دعوت شده بودید ؟

farhad1980
November 28th, 2013, 12:33 AM

دوست عزیز
اصولا هدف از دادن فایل سوم دیجیتالی کردن اطلاعات و دسترسی بروز داشتن آن بوده است. هدف ورشو از دادن فایل سوم به افرادی که فایل رو دریافت کردن این بوده که بتونن از ویزا آفیس های دیگه هم بررسی بشن. من فکر می کنم که ورشو به اندازه مازاد سهمیش برای سال ۲۰۱۴ فایل سوم صادر کرده و کسانی که نگرفتن قطعا در ورشو بررسی خواهند شد.چرا آنکارا فایل سوم نداده؟ چرا هند نداده؟ پس کسانی که نگرفتن زیاد نگران نباشن چون پروندشون در ورشو به نتیجه خواهد رسید ‌و زیاد به این تاریخ ها که اعلام میشه توجه نکنین چون اگه تا مارچ ۲۰۱۴ هم تموم نشین اون تاریخ رو عوض میکنن میزارن ۴ ماهه بعد!!!

zare111
November 28th, 2013, 01:27 AM
دوستان یاران ..و صبوران همیشگی ....
با عرض معذرت جهت تشکر بابت کلیه زحمات دوستان ...بنظر من کانادا و سیستم مدیریتی اش سوای شنیده هایی که از دوستان ساکن در اونجا داشتم در این 4 سال بسیار عملکرد بدی داشته ..احتمال میدم در آینده هم باز بنا به دلایلی دیگر این بی برنامه گی ها ادامه پیدا کنه....من مدتی بود دنبال کورسو و راه فرار دیگری از مشکلات فعلی ام داشته ام که نهایتا به مورد دیگری رسیدم ...بسیار از هم نشینی با شما لذت بردم ...
ما آزموده ایم در این شهر ((این بار منظورم کانادا است)) بخت خویش......باید برون کشید از این ورطه رخت خویش
بادرود وبدرود...با اجازه تون بخاطر فراموش کردن خاطرات تلخ این 4 سال انتظار ..دیگه آی دی مو چک نمی کنم و برای همه تون آرزوی زندگی خوب و خوشی رو در هر کجا که هستید دارم
بدرود هموطن

mona33
November 28th, 2013, 07:26 AM
والا امروز که دیدم بچه های 2011 اومدن ویزاشونو بگیرن و می گن ماها خیلی برای مهاجرت سختی کشیدیم خنده ام گرفته بود. از روی بچه های منتظر مدیکال و ویزا خجالت می کشم .
امروز بالاخره ویزا و برگه های لندینگ رو گرفتم.
امیدوارم همه خیلی خیلی زود این لحظه رو تجربه کنید.

پس مابایدچی بگیم که2006 اقدام کردیم والانم داره یکسال ازمدیکالمون میگذره وهنوزم پادرهواییم!

Hoveisi
November 28th, 2013, 10:19 AM
سلام ،میخواستم عرض کنم ویزای ما صادر شد.تشکر از تمام دوستان که در این مدت بعضا با راهنمایی هاشون به من کمک کردند.به امید موفقیت برای تمامی دوستان عزیز

dr_aziz
November 28th, 2013, 10:51 AM
پس مابایدچی بگیم که2006 اقدام کردیم والانم داره یکسال ازمدیکالمون میگذره وهنوزم پادرهواییم!

ببخشید شما با وکیل اقدام کردین یا خودتون ؟

mona33
November 28th, 2013, 10:54 AM
ببخشید شما با وکیل اقدام کردین یا خودتون ؟

باوکیل اقدام کردیم.البته من جزو پرونده های قدیمم که ازحذف شدن قسردررفتیم!وضع شمابهتره.نگران نباشید.فقط میخواستم بهتون امیدبدم که از شمابدترهم هست....

nima_n_r
November 28th, 2013, 12:23 PM
سلام به همگی
ما دیشب از آنکارا اومدیم ویزا مون هم 25nov صادر شد.ضمنا" ما Park Hotel بودیم که خیلی هم راضی بودیم.
آرزوی روزهای خیلی خوب و موفقیت برای همه دوستان دارم.
از تمام کسانی که در این مدت با مطالب بسیار خوبشون کمک کردند با تمام وجود سپاسگذاری میکنم.
به امید مدیکال و پاس ریکوئست برای همگی

blue_ganimed
November 28th, 2013, 01:57 PM
سلام بر تمامی دوستان و همراهان منتظر

میخواستم از دانش و تجربه ی شماها استفاده کنم و ازتون کمک بگیرم. برادر من برای فدرال با فرمت جدید اقدام کرده و در ماه جولای مدارک طبق سایت پست آرامکس به CIC رسیده اما هنوز نه فایل نامبر بهش دادن و نه اینکه مدارکشو به عنوان مردود شدن برگشت زدن. کلا هم هیچ خبری ازشون نیست. نفرات بعد از اون تاریخ یعنی تا آخر آگوست هم فایل نامبر گرفتن اما اینا همچنان در بی خبری کامل هستند. حالا معلوم نیست پرونده رو گرفتن، فرستاندن آنکارا یا ورشو یا اصلا رد شدن. در ضمن برای کاهش دردسر پول رو هم بانک درفت گرفتن.
میخواستم راهنمایی کنین که برای پیگیری به چه ایمیلی باید تماس گرفت؟ یا راهنمایی دیگه ای اگه داشتید ممنون میشم که در اختیار ما قرار بدین.
با سپاس

elahehzarei
November 28th, 2013, 03:58 PM
بعد از 4 تا ایمیل تو دوهفته برای کنسل کردن وکیل و تغییر آدرس بالاخره این جواب را دادند . نمی دانم این بک گراند چک قرار چقدر طول بکشه . تاریخ ارسال مدارک ما11 ژانویه 2010 بوده و هیچ حرفی هم برای فایل نامبر سوم تو ایمیل نزدن .

The processing of your application is ongoing, pending background check completion.

Your mailing and e-mail addresses have been amended.

We will contact you as soon as we are ready to communicate further requirements.

mahta_gh
November 28th, 2013, 05:26 PM
بعد از 4 تا ایمیل تو دوهفته برای کنسل کردن وکیل و تغییر آدرس بالاخره این جواب را دادند . نمی دانم این بک گراند چک قرار چقدر طول بکشه . تاریخ ارسال مدارک ما11 ژانویه 2010 بوده و هیچ حرفی هم برای فایل نامبر سوم تو ایمیل نزدن .

The processing of your application is ongoing, pending background check completion.

We will contact you as soon as we are ready to communicate further requirements.

واقعا دستشون درد نکنه
از ورشوئی ها بعید بود که بصورت خود جوش و خودخواسته در جواب ایمیل کنسل کردن وکیل وضعیتتون رو اعلام کنن

واقعا که دستشون درد نکنه - شایدم بخاطر اینه که فردا تنکس گیوینگ هست و شکرگزار هستن که از دعاهای ما قسر در رفتن و هنوز زنده ان :))
راستی فردا ورشو تعطیله؟؟

maziyar2010
November 28th, 2013, 06:00 PM
دوستان کسی جوابی برای سوال من 43378 (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?4669-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-FSW-%28%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-38-%D8%B4%D8%BA%D9%84%D9%87%29-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%88&p=1442172&viewfull=1#post1442172) نداشت ؟ کسی براش این مورد اتفاق نیافتاده یا تازه واردها رو خیلی تحویل نمیگیرین؟!!:confused:
به هرحال ممنون . اگه حالت دومه که خاموش باشیم انگار بهتره!:undecided:

kapa
November 28th, 2013, 06:42 PM
دوستان کسی جوابی برای سوال من 43378 (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?4669-%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-FSW-%28%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-38-%D8%B4%D8%BA%D9%84%D9%87%29-%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7-%D8%A2%D9%81%DB%8C%D8%B3-%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%88&p=1442172&viewfull=1#post1442172) نداشت ؟ کسی براش این مورد اتفاق نیافتاده یا تازه واردها رو خیلی تحویل نمیگیرین؟!!:confused:
به هرحال ممنون . اگه حالت دومه که خاموش باشیم انگار بهتره!:undecided:

چرا عزیزم، خواهش میکنم خاموش نباش.
برای حالت اول، مارچ 2010 هستی و فایل نامبر 3 گرفتی بت تبریک میگم، خیلی از دوستان هم مثل شما وتو مرحله شما هستند میتونید خیلی از هم یاد بگیرید و با هم دوست بشید.
2وم من و خانومم فوق لیسانسمونو هند درس خوندیم، خدمتت عرض کنم سال 2008 تصمیم گرفتیم برا کانادا اقدام کنیم، ولی اشتباهی که کردیم این بود که وقتی 2006 آمدیم ایران PCC نگرفتیم، 1 سال طول کشید تا بتونیم منیج کنیم با هم بتونیم بریم برا PCC . همین باعث شد تاریخ اقدام ما بشه 2009. 1 ماه طول کشید و اون نامه رو برای تمام مدتی که هند بودیم از اول تا آخر رو بمون بدن. بعد از اون دیگه 1 روز هم هند نبودیم. اصل سو پیشینه رو فرستادیم برا ورشو و همه چیز خوب پیش رفت تا 2-3 ماه پیش ایمیل دادن که اپدیتشو بده، ما هم توضیح دادیم که آپدیت هست و تو کپی پاسمون هم میتونن چک کنن. دیروز پریروز هم وکیلمون نامه پیگیری زد و اونا جواب دادن که بکگراند چک داره انجام میشه، احتمالا یعنی مشکلی نیست.ما هم منتظریم تا ببینیم کی باید به شما ها خبر خوش بدیم.
در مورد 3وم، من الان سر ریگ حفاری هستم تو پارس جنوبی وسط خلیج فارس، اینجا ماکزیمم 10 نفر ایرانی و بقیه هندی و مصری و پاکستانی و هر از چند وقتی 1 اسکاتلندی یا حتی یکبار یه کانادای هم بوده ، زبانم هم بد نیست خدا رو شکر یه فوق لیسانسی با این زبان گرفتیم و با این اجنبیها هم میتونیم بلقور بکنیم. من زبون اینا رو 100% میفهمم ولی اسکاتلندیها کلا بد حرف میزنن حقیقتشو بخواهی 40% میفهمم و بقیشو حدس میزنم. ولی کانادایها خوب حرف میزنن. من مطمئنم اگر زبانت خوب باشه و فقط لحجه مشکل باشه بسیار سریع همه چیز درست میشه، لحجه هندیها هم بده و من انگلیسی رو انجا یاد گرفتم. لحجه زمان میخواد.
برای کار پیدا کردن هم هر کس شانس خودشو داره بسته به تخصص و قدرت ارتباط بر قرار کردن. ولی بت قول میدم آدم از جهنم هم میتونه همیشه شروع کنه و بهشت بسازه ، قول میدم.
حالا تو هم قول بده خاموش نباشی.

redalireza
November 28th, 2013, 06:53 PM
سلام بر تمامی دوستان و همراهان منتظر

میخواستم از دانش و تجربه ی شماها استفاده کنم و ازتون کمک بگیرم. برادر من برای فدرال با فرمت جدید اقدام کرده و در ماه جولای مدارک طبق سایت پست آرامکس به CIC رسیده اما هنوز نه فایل نامبر بهش دادن و نه اینکه مدارکشو به عنوان مردود شدن برگشت زدن. کلا هم هیچ خبری ازشون نیست. نفرات بعد از اون تاریخ یعنی تا آخر آگوست هم فایل نامبر گرفتن اما اینا همچنان در بی خبری کامل هستند. حالا معلوم نیست پرونده رو گرفتن، فرستاندن آنکارا یا ورشو یا اصلا رد شدن. در ضمن برای کاهش دردسر پول رو هم بانک درفت گرفتن.
میخواستم راهنمایی کنین که برای پیگیری به چه ایمیلی باید تماس گرفت؟ یا راهنمایی دیگه ای اگه داشتید ممنون میشم که در اختیار ما قرار بدین.
با سپاس

والا حمید خان خودشون می گن با این آدرس ها می تونید مکاتبه کنید :

How to Contact the Centralized Intake Office
If you are a federal skilled worker, federal investor, Quebec-selected skilled worker, Canadian Experience Class or provincial nominee applicant and you have a request for case information, you may contact the Client Service Unit of the Centralized Intake Office.
You will not receive a reply to your email if:

you have not already applied under one of the above categories
you are not authorized to receive personal information
you applied within the last 8 – 10 weeks
your enquiry concerns any other topic.

Please do not send the same enquiry more than once. You can reach the CSU at CIO‑Sydney‑Search‑Enquiry@cic.gc.ca (CIO-Sydney-Search-Enquiry@cic.gc.ca).
Courier address
Centralized Intake Office
49 Dorchester Street
Sydney, NS B1P 5Z2
Canada

rminoo
November 28th, 2013, 07:21 PM
سلام به همه و تبریک به همه ی دوستایی که پاس ریکوئست شدن امیدوارم توی ادامه ی این مسیر موفق باشید.
امروز جناب وزیر لطف فرمودن جواب منو دادن. البته هیچ چیز مهم و نکته ی قابل توجهی توش نبود به جز اینکه صبر کن ما می دونیم شما خیلی منتظر بودی! بعد از اینکه گفته چرا واست ایمیل فرستادیم و مطمئن باش پرونده ات رو چک می کنیم ( به طور مبسوط توی 3 پاراگراف!) گفته:
We realize that those who have submitted their applications look forward to a decision being rendered within a reasonable waiting period after applying. We make every effort to deal with the applications we receive in the most efficient and effective way. However, the many steps involved in processing an application, coupled with the volume of applications, sometimes make it difficult to conclude cases in as timely a manner as we would like.
آخه دلم می خواد بزنم لهش کنم. یکی به این بگه reasonable waiting period یعنی چی دقیقا توی فرهنگ لغت شما!!
بعدشم توضیح داده که شما که می خوای واسه همیشه بیای اینجا خب ما باید خیلی چیزا رو چک کنیم که سکیوریتی کانادایی ها رو تضمین و کنیم و مطمئن بشیم شما مناسب ورود به این کشور هستید! و... از این حرفا پس واسه همین پروسه طول کشیده ولی مطمئن باش همه ی پرونده ها رو جز به جز بررسی می کنیم. (بازم با توضیحات مبسوط توی 2 پاراگراف!) آخرشم گفته:

Our records confirm that your application was transferred to the Canadian visa office in Warsaw in February 2012 and is currently in process. Although unable to provide a timeframe for your application to be finalized, please be assured that you will be contacted if additional information, documentation or a personal interview is required. Enquiries and application status updates can be made by contacting the visa office at the following:http://www.cic.gc.ca/english/information/offices/missions/warsaw.asp.

انگار من نمی دونم پرونده ام کجاست! واقعا خسته نباشی. 25 سپتامبر ایمیل فرستادم گفتم چرا مثل لاک پشت کار میکنید بعد از این همه مدت جواب داده نمی تونیم تایم فریم بدیم! آخرشم از من تشکر کرده که نگرانیهامو با الکساندر جون در میون گذاشتم! عذر خواهی هم کرده که دیر جوابمو داده! (خیلی مودبه، نه؟)
همین دیگه، گفتم شما رو هم در جریان جواب اعتراضم قرار بدم. :)

november2009
November 28th, 2013, 07:26 PM
سلام به همه و تبریک به همه ی دوستایی که پاس ریکوئست شدن امیدوارم توی ادامه ی این مسیر موفق باشید.
امروز جناب وزیر لطف فرمودن جواب منو دادن. البته هیچ چیز مهم و نکته ی قابل توجهی توش نبود به جز اینکه صبر کن ما می دونیم شما خیلی منتظر بودی! بعد از اینکه گفته چرا واست ایمیل فرستادیم و مطمئن باش پرونده ات رو چک می کنیم ( به طور مبسوط توی 3 پاراگراف!) گفته:
We realize that those who have submitted their applications look forward to a decision being rendered within a reasonable waiting period after applying. We make every effort to deal with the applications we receive in the most efficient and effective way. However, the many steps involved in processing an application, coupled with the volume of applications, sometimes make it difficult to conclude cases in as timely a manner as we would like.
آخه دلم می خواد بزنم لهش کنم. یکی به این بگه reasonable waiting period یعنی چی دقیقا توی فرهنگ لغت شما!!
بعدشم توضیح داده که شما که می خوای واسه همیشه بیای اینجا خب ما باید خیلی چیزا رو چک کنیم که سکیوریتی کانادایی ها رو تضمین و کنیم و مطمئن بشیم شما مناسب ورود به این کشور هستید! و... از این حرفا پس واسه همین پروسه طول کشیده ولی مطمئن باش همه ی پرونده ها رو جز به جز بررسی می کنیم. (بازم با توضیحات مبسوط توی 2 پاراگراف!) آخرشم گفته:

Our records confirm that your application was transferred to the Canadian visa office in Warsaw in February 2012 and is currently in process. Although unable to provide a timeframe for your application to be finalized, please be assured that you will be contacted if additional information, documentation or a personal interview is required. Enquiries and application status updates can be made by contacting the visa office at the following:http://www.cic.gc.ca/english/information/offices/missions/warsaw.asp.

انگار من نمی دونم پرونده ام کجاست! واقعا خسته نباشی. 25 سپتامبر ایمیل فرستادم گفتم چرا مثل لاک پشت کار میکنید بعد از این همه مدت جواب داده نمی تونیم تایم فریم بدیم! آخرشم از من تشکر کرده که نگرانیهامو با الکساندر جون در میون گذاشتم! عذر خواهی هم کرده که دیر جوابمو داده! (خیلی مودبه، نه؟)
مینو جان سلام
با چه آدرس ایمیلی به ایشون ایمیل زدین؟

maziyar2010
November 28th, 2013, 09:03 PM
چرا عزیزم، خواهش میکنم خاموش نباش.
برای حالت اول، مارچ 2010 هستی و فایل نامبر 3 گرفتی بت تبریک میگم، خیلی از دوستان هم مثل شما وتو مرحله شما هستند میتونید خیلی از هم یاد بگیرید و با هم دوست بشید.
2وم من و خانومم فوق لیسانسمونو هند درس خوندیم، خدمتت عرض کنم سال 2008 تصمیم گرفتیم برا کانادا اقدام کنیم، ولی اشتباهی که کردیم این بود که وقتی 2006 آمدیم ایران PCC نگرفتیم، 1 سال طول کشید تا بتونیم منیج کنیم با هم بتونیم بریم برا PCC . همین باعث شد تاریخ اقدام ما بشه 2009. 1 ماه طول کشید و اون نامه رو برای تمام مدتی که هند بودیم از اول تا آخر رو بمون بدن. بعد از اون دیگه 1 روز هم هند نبودیم. اصل سو پیشینه رو فرستادیم برا ورشو و همه چیز خوب پیش رفت تا 2-3 ماه پیش ایمیل دادن که اپدیتشو بده، ما هم توضیح دادیم که آپدیت هست و تو کپی پاسمون هم میتونن چک کنن. دیروز پریروز هم وکیلمون نامه پیگیری زد و اونا جواب دادن که بکگراند چک داره انجام میشه، احتمالا یعنی مشکلی نیست.ما هم منتظریم تا ببینیم کی باید به شما ها خبر خوش بدیم.
در مورد 3وم، من الان سر ریگ حفاری هستم تو پارس جنوبی وسط خلیج فارس، اینجا ماکزیمم 10 نفر ایرانی و بقیه هندی و مصری و پاکستانی و هر از چند وقتی 1 اسکاتلندی یا حتی یکبار یه کانادای هم بوده ، زبانم هم بد نیست خدا رو شکر یه فوق لیسانسی با این زبان گرفتیم و با این اجنبیها هم میتونیم بلقور بکنیم. من زبون اینا رو 100% میفهمم ولی اسکاتلندیها کلا بد حرف میزنن حقیقتشو بخواهی 40% میفهمم و بقیشو حدس میزنم. ولی کانادایها خوب حرف میزنن. من مطمئنم اگر زبانت خوب باشه و فقط لحجه مشکل باشه بسیار سریع همه چیز درست میشه، لحجه هندیها هم بده و من انگلیسی رو انجا یاد گرفتم. لحجه زمان میخواد.
برای کار پیدا کردن هم هر کس شانس خودشو داره بسته به تخصص و قدرت ارتباط بر قرار کردن. ولی بت قول میدم آدم از جهنم هم میتونه همیشه شروع کنه و بهشت بسازه ، قول میدم.
حالا تو هم قول بده خاموش نباشی.

مرسی دوست عزیز. خیلی از لطف شما ممنونم که تو اوج زمان کاریتون برای جواب به این کاملی وقت گذاشتین و این نهایت لطف شما رو میرسونه.
برای همه و مخصوصا دوستانی مثل شما آرزو میکنم که خیلی سریع بقیه مراحل رو هم طی کنید و با موفقیت به آنچه که باید برسید.

اگه درست متوجه شده باشم ، طبق فرمایش شما احتمالاً اگر در پاسپورت مهر ورود دیگری به آن کشور (بعد از آخرین عدم سوء پیشینه) نباشه ، همون براشون قابل قبول هست. مرسی و ممنون میشم اگه خبر جدیدی در این رابطه داشتین منو هم آپدیت کنین.

در مورد زبان هم من راستش ترسی ندارم چون من هم چند تا همکار سوئدی و فرانسوی دارم و زبانشون اگه مثل یه کانادائی یا امریکائی نیست ولی بد هم نیست و در ارتباط کاری هم مشکلی نداشتم ولی بازهم بعضی وقتها هست که آدم خودش حس میکنه زبانش برای یه presentation خوب یا در رویاروئی با یه native درست و حسابی ضعف داره و راستش اینو بدون رودربایستی و با شرمندگی اعتراف میکنم ولی خوب تو فکر بهتر بودن هم خواهم بود.

من که اطلاعات زیادی در حد دوستان این فروم ندارم ولی برای سپاس از شما و اینچنین دوستانی در خدمت و روشن خواهم بود

rminoo
November 28th, 2013, 09:43 PM
مینو جان سلام
با چه آدرس ایمیلی به ایشون ایمیل زدین؟

سلام november2009 عزیز. به این آدرس: Minister@cic.gc.ca
اگر خواستید متن ایمیلی رو هم که فرستادم براتون می فرستم یا اینجا می ذارم.

farhad_f
November 28th, 2013, 11:57 PM
سلام دوستان
من ششم آگوست درخواست کیپس کردم و پس از دو ماه انتظار وکیلم گفت که اداره مهاجرت در بعد از پیگیریشون گفته که روال درخواست تغییر کرده و باید دوباره درخواست داده بشه. اونها هم حدود ششم اکتبر مجددا درخواست دادن ولی متاسفانه بعد از گذشت بیش از 50 روز باز هم خبری از کیپس نیست و می گن که تنها شما نیستی که این مشکل رو داری و برای چندین نفر دیگه هم که درخواست دادیم همین مساله رو دارن. می خواستم ببینم این روزها کیپس چقدر طول میکشه؟ آیا تاخیر میتونه ربطی به تغییر سیستم از کیپس به cgsm داشته باشه؟؟ ممنون.

sh00ca
November 29th, 2013, 01:29 AM
پاس ریکوست شدیم. اعتبار ویزا هم ظاهرا قراره تا یک سال بعد از تاریخ آزمایش مدیکال باشه متاسفانه!

samansamani
November 29th, 2013, 01:47 AM
پاس ریکوست شدیم. اعتبار ویزا هم ظاهرا قراره تا یک سال بعد از تاریخ آزمایش مدیکال باشه متاسفانه!

مبارك باشه
تاريخهاتون رو هم لطفا اعلام كنين

maryayoub
November 29th, 2013, 02:22 AM
مبارك باشه
تاريخهاتون رو هم لطفا اعلام كنين

فایل نامبر اول جون 2009 و مدیکالشون 25 فوریه 2013 بود که در تاریخ 14 نوامبر دوباره ازشون کپی پاس خواسته بودند.
خیلی مبارکه sh00ca عزیز، موفق باشید...

Mary_sh_78
November 29th, 2013, 09:35 AM
سلام

سلام
ما یعنی من و همسرم هم هر دو به مصاحبه دعوت شدیم، خودمون هم شوکه شدیم ، گویا این روند دعوت به مصاحبه چند وقته که شروع شده و طبق تجربه دوستانی که رفتن گیرشون یا به سابقه کار در شرکتت های تحریمی بوده و یا بعلت تناقضی که در مدارکشون بوده، موارد دیگه اگه بوده من نمی دونم
تاریخ مصاحبه شون کی هست؟

canchem
November 29th, 2013, 09:59 AM
ضمن تبریک به shooca عزیز، دوستانی که اطلاع دارید لطفا بفرمایید اول در سایت Decision made می شویم بعد پاس ریکوئست می آید یا برعکس است؟ و فاصله زمانی آنها چقدر است؟

marmary_eb
November 29th, 2013, 10:00 AM
یکی از بستگان من دیروز مصاحبه داشته در ورشو. رشته ایشون مهندسی نفت بوده و در دوبی مشغول به کار بوده. در مصاحبه در مورد سربازیشون که در سپاه بوده ازشون سوال شده. و چون کارشون در دوبی بلافاصله بعد از سربازی بوده در اون زمینه هم سوال کردن که مطمین باشند تو شرکتهایی که به صورت غیر قانونی و برای گریز از تحریمها بوده فعالیتی نداشتن.خودشون خیلی مثبت بود براوردشون از مصاحبه.
من هم چون تو یه شرکتی در ایران با ایشون همکار بودم نگران بودم که نکنه به خاطر کار در اون شرکت ایشون رو به مصاحبه دعوت کردن.

canchem
November 29th, 2013, 10:07 AM
سلام دوستان یک سوال داشتم مدارک آپدیت ما را وکیل فرستاده. چطور تاریخ دریافت آپدیت مدارک در ورشو را متوجه شوم؟

reza2611
November 29th, 2013, 12:30 PM
سلام من از شما راهنمایی میخواستم من 7 جون به همراه مدارک لندینگ فی رو هم به وکیل پرداخت کردم ولی از اون زمان هر چی ورشو میگه که من لندینگ فی رو نگرفتم وکیل میگه من پرداخت کردم و ورشو اصرار داره این مبلغ سریعا پرداخت بشه دیروز از وکیل خواستم که به من ترک نامبر بده منو متهم کرد که بهش شک دارم وهمکارش رفته تنکس گیوینگ و نیستش!!!!!!!!!!!!!!! از شما میپرسم من که این همه هزینه کردم 980 دلار روش . خودم میتونم این مبلغ رو مانی اوردر بگیرم بفرستم مشکلی پیش نمیاد ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

kapa
November 29th, 2013, 12:49 PM
سلام من از شما راهنمایی میخواستم من 7 جون به همراه مدارک لندینگ فی رو هم به وکیل پرداخت کردم ولی از اون زمان هر چی ورشو میگه که من لندینگ فی رو نگرفتم وکیل میگه من پرداخت کردم و ورشو اصرار داره این مبلغ سریعا پرداخت بشه دیروز از وکیل خواستم که به من ترک نامبر بده منو متهم کرد که بهش شک دارم وهمکارش رفته تنکس گیوینگ و نیستش!!!!!!!!!!!!!!! از شما میپرسم من که این همه هزینه کردم 980 دلار روش . خودم میتونم این مبلغ رو مانی اوردر بگیرم بفرستم مشکلی پیش نمیاد ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
آی بابا، از من؟ خوب نظرم اینه که سعی کنی خودت سعی کنی به ورشو ایمیل بزنی و جریانو توضیح بدی. در نهایت با موافقم که در دقیقه 90 دوباره پولو بدی. بیشتر سیریش شو که وکیله مدرک بده که پول داده. همین. بنظر من.

reza2611
November 29th, 2013, 12:54 PM
آی بابا، از من؟ خوب نظرم اینه که سعی کنی خودت سعی کنی به ورشو ایمیل بزنی و جریانو توضیح بدی. در نهایت با موافقم که در دقیقه 90 دوباره پولو بدی. بیشتر سیریش شو که وکیله مدرک بده که پول داده. همین. بنظر من. به خدا راضی هستم که خودم این پولو دوباره بدم ولی ایشون بدون اطلاع من مدعی هستش که من 20 نوامبر برای سومین بار این پولو براشون فرستادم نمیدونم کی راست میگه ورشو یا وکیل

maryayoub
November 29th, 2013, 02:07 PM
ضمن تبریک به shooca عزیز، دوستانی که اطلاع دارید لطفا بفرمایید اول در سایت Decision made می شویم بعد پاس ریکوئست می آید یا برعکس است؟ و فاصله زمانی آنها چقدر است؟

اول پاس ریکوئست میشیم و طبق تجربه دوستان که اینجا اعلام کردن 4-5 روز بعد دسیژن مید.

AlirezaSafari
November 29th, 2013, 03:54 PM
سلام دوستان یک سوال داشتم مدارک آپدیت ما را وکیل فرستاده. چطور تاریخ دریافت آپدیت مدارک در ورشو را متوجه شوم؟
تا جایی که من میدونم با توجه به اینکه ورشو ایمل جواب نمیده راه قطعی درخواست کیپس هست.
حالا شما میخواهین یک ایمیل بزنین . اگه جواب ندادن بعد کیپس

minoos
November 29th, 2013, 04:07 PM
سلام به همه دوستان عزیز بالاخره ویزا رو دریافت کردیم . انشالله روزی همه باشه این لحظه شیرین! البته ما فقط تا 14 مارچ فرصت داریم لند کنیم .سوالی دارم که هرکه بتونه کمکم کنه ممنون میشم. دخترم پیش دانشگاهی هنر می خونه البته دیپلم سه ساله گرافیک رو گرفته . پسرم هم کلاس هفتمه . هر دوشون اصرار دارن برای 3 ماه دگه از فردا مدرسه نرن!! به جاش برن کلاس فشرده زبان و بعضی دوره های تخصصی کامپیوتری برای دخترم. هر چند خداییش بعد از 4 و نیم سال انتظار خودم هم الان انگیزه سر کار رفتن ندارم و ترجیح میدم به آمادگی برای رفتن بپردازم ولی مجبورم . از راهنماییتون ممنون میشم .

saeedCan
November 29th, 2013, 04:26 PM

به خدا راضی هستم که خودم این پولو دوباره بدم ولی ایشون بدون اطلاع من مدعی هستش که من 20 نوامبر برای سومین بار این پولو براشون فرستادم نمیدونم کی راست میگه ورشو یا وکیل

اولا، اگر وکیل شما این پول را سه مرتبه که سهله، 10 مرتبه هم پرداخت کرده باشد، فقط حق دارد که یک بار به شما صورتحساب بدهد. ضمنا متوجه باشید که وقتی "مانی اوردر" از بانکی گرفته میشود، این برگه که همانند یک برگ چک است، یک کپی دارد که نزد پرداخت کننده باقی میماند و وکیل شما برای اثبات پرداخت این پول باید این کپی را به شما نشان بدهد.
ثانیا پرداخت پول اضافی به دولت کانادا هیچگاه نمیسوزد. ممکن است که برای پس گرفتن آن مجبور شوید که یکی دو سال صبر کنید، اما هیچگاه پولتان از بین نمیرود. بنابراین پیشنهاد میکنم که اگر امکانش را دارید، این پول را پرداخت کنید.

reza2611
November 29th, 2013, 04:38 PM
اولا، اگر وکیل شما این پول را سه مرتبه که سهله، 10 مرتبه هم پرداخت کرده باشد، فقط حق دارد که یک بار به شما صورتحساب بدهد. ضمنا متوجه باشید که وقتی "مانی اوردر" از بانکی گرفته میشود، این برگه که همانند یک برگ چک است، یک کپی دارد که نزد پرداخت کننده باقی میماند و وکیل شما برای اثبات پرداخت این پول باید این کپی را به شما نشان بدهد.
ثانیا پرداخت پول اضافی به دولت کانادا هیچگاه نمیسوزد. ممکن است که برای پس گرفتن آن مجبور شوید که یکی دو سال صبر کنید، اما هیچگاه پولتان از بین نمیرود. بنابراین پیشنهاد میکنم که اگر امکانش را دارید، این پول را پرداخت کنید. مشکل اینجاست که ما یکبار هم نه چکی دیدیم نه چیز دیگهای فقط میلی رو که ایشون برای ورشو میل زده رو برام فوروارد کرده که ببین کلککی تو کار نیست و من برات فرستادم ولی چه خبره خدا میدونه

rady
November 29th, 2013, 04:43 PM
سلام دوستان،

ویزای ما هم آمد. 6 سال پیش تنها هدفم مهاجرت از ایران بود و امروز با اینکه اقامت دائم انگلستان رو دارم، مزه گرفتن اقامت کانادا هنوز برام شیرینه و چیزی ازش کم نشده. شاید علتش انرژی و وقت و پول و ... باشه که خرجش کردم و بالاخره نتیجه داد.

از حدود 4 سال پیش هم که عضو این فروم شدم کلی ازش بهره بردم و سعی کردم من هم در عوض برای دیگران مفید باشم.

درخواست پاسپورت از ورشو آمده بود و ما ترجیح دادیم به جای سفر به ورشو پاسپورت هارو با فدکس پست کنیم. اما سه روز پیش متوجه شدم که احتمال داره پروسه برگرداندن پاسپورت ها دو سه هفته طول بکشه و با توجه به اینکه ما سفری در نیمه دسامبر درپیش داریم، ایمیل زدم و موضوع رو گفتم که خوشبختانه تاثیر داشت و همان روز ویزا هارو زدنند و پاسپورت هارو برگرداندند.

موفق باشید :)

saeedCan
November 29th, 2013, 04:46 PM
سلام به همه دوستان عزیز بالاخره ویزا رو دریافت کردیم . انشالله روزی همه باشه این لحظه شیرین! البته ما فقط تا 14 مارچ فرصت داریم لند کنیم .سوالی دارم که هرکه بتونه کمکم کنه ممنون میشم. دخترم پیش دانشگاهی هنر می خونه البته دیپلم سه ساله گرافیک رو گرفته . پسرم هم کلاس هفتمه . هر دوشون اصرار دارن برای 3 ماه دگه از فردا مدرسه نرن!! به جاش برن کلاس فشرده زبان و بعضی دوره های تخصصی کامپیوتری برای دخترم. هر چند خداییش بعد از 4 و نیم سال انتظار خودم هم الان انگیزه سر کار رفتن ندارم و ترجیح میدم به آمادگی برای رفتن بپردازم ولی مجبورم . از راهنماییتون ممنون میشم .

با پوزش از اینکه جوابم ممکن است دلخواه شما نباشد، اما اگر من میخواستم در مورد فرزندانم با همین شرایط تصمیم بگیرم، بدینگونه بود:

اینجا، دو مورد جدا از هم وجود دارد: پسرتان و دخترتان.

- دخترتان، به حدی بزرگ و عاقل هست که صحیح و غلط بودن خیلی چیزها را تشخیص بدهد، اما ایشان احتمالا باید شرایط برایشان بیشتر شکافته شوند تا بتوانند تصمیم صحیح را بگیرند. گرافیک را در هر مدرسه و کالجی نمیتوان آموخت، اما کامپیوتر - در حد اپراتوری اش - را حتی از دوستان و در منزل هم میشود یاد گرفت و نه تنها فرصت برای آن بسیار است، بلکه کار با کامپیوتر مثل حرف زدن میماند: دیر یا زود آن را باید یاد گرفت و بکار برد. البته شاید بد نباشد که کلاس زبان بروند چون احتمالا زمانی که شما به اینجا میایید، زمانی است که ایشان به دانشگاه خواهند رفت و زبان در این بین - برای کسی که دیپلمش را از کانادا نگرفته باشد - نقش اساسی را بازی میکند.

- پسرتان، بدلیل سن کم هنوز محتاج راهنمایی زیاد و حتی تصمیم گیری والدین را دارد. بهتر است که تصمیم را به عهده او نگذارید. از زمانی که پسرتان وارد مدارس کانادایی بشود، در مدرسه بر روی زبان او کار میشود و والدین نباید کوچکترین نگرانی در مورد زبان فرزندان نوجوانشان داشته باشند. بنابراین بنظر من اصلا لزومی ندارد که پسرتان در این مقطع در ایران بخواهد برای 3 ماه زبان بخواند. از طرفی هم او در این سن، شاید کار دیگری هم نداشته باشد انجام بدهد، پس شاید مدرسه رفتن برایشان بهتر باشد.

Rarely
November 29th, 2013, 05:43 PM
:wink::wink:
دوستان عزیز، همراهان گرامی توجه: ما پاس ریکوییست شدیم. هووورررررااااااا! :wink:
دوستان عزیز ورشویی ممنون از همراهی و راهنمایی های شما بخصوص در مورد تعویض پاسپورتها. ممنون

farhad_f
November 29th, 2013, 06:04 PM
سلام دوستان عزیز. کسی میتونه راهنمایی کنه؟
من ششم آگوست درخواست کیپس کردم و پس از دو ماه انتظار وکیلم گفت که اداره مهاجرت در بعد از پیگیریشون گفته که روال درخواست تغییر کرده و باید دوباره درخواست داده بشه. اونها هم حدود ششم اکتبر مجددا درخواست دادن ولی متاسفانه بعد از گذشت بیش از 50 روز باز هم خبری از کیپس نیست و می گن که تنها شما نیستی که این مشکل رو داری و برای چندین نفر دیگه هم که درخواست دادیم همین مساله رو دارن. می خواستم ببینم این روزها کیپس چقدر طول میکشه؟ آیا تاخیر میتونه ربطی به تغییر سیستم از کیپس به cgsm داشته باشه؟؟ ممنون.

farhad_f
November 29th, 2013, 06:07 PM

فکر کنم تا آخرین پرونده این عبارت رو تکرار می کنن:
Although unable to provide a timeframe for your application to be finalized

shahidi
November 29th, 2013, 08:08 PM
از اینکه ممکنه این سوال تکراری باشه واقعا عذر می خوام
من خانمم مین اپلیکنت بوده می خواستم بدونم اگر فقط من برای گرفتن ویزا ها برم سفارت توی آنکارا مشکلی پیش نمیاد و بهم میدهند یا باید برم vac???

رخساره
November 29th, 2013, 10:12 PM
با توجه به تغيير سيستم در مارچ كسي إز وكيلش نپرسيده كه كي مديكالا مكنه شروع بشه؟

suho
November 29th, 2013, 10:26 PM

سلام
شما برای کنسل کردن وکیل و تغییر ایمیل چکار کردید؟ آیا فرم امضا شده را تنها با ایمیل فرستادید یا با پست هم ارسال کردید؟

ما یکبار 2 ماه پیش قبل از مصاحبه و یکبار دو هفته پیش و بعد از مصاحبه با ایمیل فرم امضا شده را ارسال کردیم و تقاضای تغییر ایمیل ولی هیچ جوابی ندادند. وکیل سابق میگوید باید با پست برایشان بفرستید.

Rarely
November 29th, 2013, 11:16 PM
دوستان عزیز در کنار عنوان نامه پاس ریکوییست ما (در کنار اسم) سه حرف انگلیسی به صورت کاپیتال درون پرانتز نوشته شده، برای دوستان پاس ریکوییست شده هم همینطور هست؟ مربوط به چی هست؟
سوال بعدی اینکه در نامه یک فایل نامبر جدید هست که با B شروع میشه، این چیه؟

reza2611
November 29th, 2013, 11:39 PM
دوستان عزیز در کنار عنوان نامه پاس ریکوییست ما (در کنار اسم) سه حرف انگلیسی به صورت کاپیتال درون پرانتز نوشته شده، برای دوستان پاس ریکوییست شده هم همینطور هست؟ مربوط به چی هست؟
سوال بعدی اینکه در نامه یک فایل نامبر جدید هست که با B شروع میشه، این چیه؟ تبریک میگم تو رو خدا اگر در مورد این فایل نامبر جدید که با بی شروع میشه چیزی دستگیرتون شد به من هم بگید چون ورشو با فایل ای مکاتبه میکنه وکیل با فایل نامبری که با بی شروع میشه جواب میده بارها بهش گفتم قضیه چیه میگه نگران نباش مسئله مهمی نیست

Sorena28
November 29th, 2013, 11:46 PM

در كنار اسم من در سابجكت ايميل ٢ حرف انگليسى كوچك mb نوشته شده ، فايل نامبرى كه با B شروع مى شه فايل نامبر دوم شما بايد باشه

bahi
November 30th, 2013, 12:32 AM
سلام
ما یعنی من و همسرم هم هر دو به مصاحبه دعوت شدیم، خودمون هم شوکه شدیم ، گویا این روند دعوت به مصاحبه چند وقته که شروع شده و طبق تجربه دوستانی که رفتن گیرشون یا به سابقه کار در شرکتت های تحریمی بوده و یا بعلت تناقضی که در مدارکشون بوده، موارد دیگه اگه بوده من نمی دونم
تاریخ مصاحبه شون کی هست؟

سلام
این مصاحبه با توجه به مواردی که متوجه شدم برای شرکتهای تحریمی هست. تاریخ 28 ژانویه قرار مصاحبه است. برای شما 22 ژانویه بود؟

bahi
November 30th, 2013, 12:32 AM

این سه حرف رو میشه بگید چی بوده ؟

Rarely
November 30th, 2013, 01:32 AM
این سه حرف رو میشه بگید چی بوده ؟

در كنار اسم من در سابجكت ايميل ٢ حرف انگليسى كوچك mb نوشته شده ، فايل نامبرى كه با B شروع مى شه فايل نامبر دوم شما بايد باشه

سورنای عزیز به نظرتون مربوط به آفیسر نیست؟
بهی جان برای شما هم هست؟ برای ما bsa

farrid
November 30th, 2013, 08:27 AM
با سلام
من هم به مصاحبه دعوت شده ام ، 27 ژانويه. نميدانم اگر مصاحبه مطلوب باشد همان زمان ويزا را ميدهند يا نه؟ نظري نداريد؟

mahta_gh
November 30th, 2013, 08:42 AM

دوست عزيز شما پ ر شديد ديگه نه؟
تمام خواسته من اينه كه الان شما امضاتون رو آپديت كنيد

يعني اين دو روز كه ديگه خبري از مديكال و پ ر نيست - حداقل شما يه آپديت بريد كه ما دلمون خوش باشه :)

mahta_gh
November 30th, 2013, 08:42 AM
با سلام
من هم به مصاحبه دعوت شده ام ، 27 ژانويه. نميدانم اگر مصاحبه مطلوب باشد همان زمان ويزا را ميدهند يا نه؟ نظري نداريد؟

همون لحظه كه نمي دن ظاهرا با يه تاخير يه هفته ده روزه ميدنش

farrid
November 30th, 2013, 09:30 AM
همون لحظه كه نمي دن ظاهرا با يه تاخير يه هفته ده روزه ميدنش

يعني بايد بيائيم يه 10 پانزده روز بعد دوباره بريم ؟! خيلي نامرديه .بوده كسي كه همان زمان دريافت كرده باشه؟و دوباره اين راه طول و دراز را نرفته باشه؟

nooshinak
November 30th, 2013, 09:36 AM
منم امروز چهارساله شدم.اما در این 4سال حتی یه آپدیت هم نگرفتم!دیگه مدیکال که جای خود دارد
بگین ماششالله

mahta_gh
November 30th, 2013, 09:38 AM
يعني بايد بيائيم يه 10 پانزده روز بعد دوباره بريم ؟! خيلي نامرديه .بوده كسي كه همان زمان دريافت كرده باشه؟و دوباره اين راه طول و دراز را نرفته باشه؟

من تا جائيكه يادم هست ديدم كه كساني نوشتن كه بعد از چند روز پ ر شدن
ولي اصلا يادم نمي آد كسي در جا دستش به ضريح رسيده باشه

بهرحال اينا همش نتيجه خوندن فروم هست و نه تجربه شخص من

sh00ca
November 30th, 2013, 09:48 AM
ضمن تشكر از همه دوستان كه با كارت سبز تبريك خودشون رو اعلام كردن بگم كه متاسفانه سيستم فقط 5 پيام آخر رو نگه مي داره. بنابراين اگر كسي چيزي پرسيده كه جواب ندادم عذر مي خوام چون نام و پيامشون پاك شده و من ازش بي اطلاع هستم.

براي اينكه اين پستم به تاپيك مربوط باشه (عذاب وجدان مي گيرم خارج تاپيك بنويسم :wink:) عرض كنم كه در نامه مديكال عنوان شده كه سيستم كامپيوتري از مارچ عوض مي شه و در ضمن گفتن كه دريافت ويزا هم تا مهلت يك ماهه يا قبل از 26 فبريه هركدوم كه زودتر بود انجامپذيره. حدس من اينه كه احتمالا اونهايي كه با فايل نامبر قبلي مديكال دادن تا 24 ژانويه پاس ريكوست مي شن و اونهايي كه تا اون موقع مديكال نگرفتن فايل نامبر جديد دريافت خواهند كرد.

ysef13014
November 30th, 2013, 10:18 AM
سلام دوستان عزیز. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

با سلام
من تقريبا 20سپتامبر درخواست كيپس كردم حدودا 20اكتبر جواب امد كه اشتباه بود اعتراض كردم حدود 20روز بعد جواب امد.

kapa
November 30th, 2013, 10:40 AM
با سلام
من تقريبا 20سپتامبر درخواست كيپس كردم حدودا 20اكتبر جواب امد كه اشتباه بود اعتراض كردم حدود 20روز بعد جواب امد.
مهندس یه توضیح میدی اشتباه چی بود، جواب چی دادن؟

ysef13014
November 30th, 2013, 10:50 AM
مهندس یه توضیح میدی اشتباه چی بود، جواب چی دادن؟

اشتباه اين بود كه ما يك بار در سال 2007 اقدام كرده بوديم وقتي درخواست كيپس داديم . كيپس پرونده قديمي را براي ما فرستادنكه اعتراض كرديم كه اصلاح شد.

Rarely
November 30th, 2013, 11:35 AM
دوستان امکان داره برای پیکاپ ویزا از آنکارا آژانس یا شرکتی رو معرفی بکنید؟ اگر زحمتی نیست پیام خ بدهید ممنون از لطف شما.

Sorena28
November 30th, 2013, 03:02 PM

Rarely جان منم نمى دونم ،احتمالا حدس شما درسته و كد مربوط به ويزا آفيسر هست

Mary_sh_78
November 30th, 2013, 08:36 PM
سلام
این مصاحبه با توجه به مواردی که متوجه شدم برای شرکتهای تحریمی هست. تاریخ 28 ژانویه قرار مصاحبه است. برای شما 22 ژانویه بود؟

من هم همینطور فکر می کنم، بله ما 22 ژانویه هستیم،
اگه خواستید بعدش به من پیام بدید بگم چی پرسیدن
موفق باشید

Mary_sh_78
November 30th, 2013, 08:40 PM
با سلام

سلام
تا اونجا که من فهمیدم نه همون روز نمی دن به شما می گن ما می فرستیم cic ، ولی فرمهای ارسالیتونو با دقت مطالعه کنید، به من توصیه شد caps بگیرم، من هم به شما توصیه می کنم بگیرید

canadian
November 30th, 2013, 09:10 PM
سلام دوستان گلم

ما هم ویزامونو گرفتیم . امیدوارم این لحظه رو به زودی تجربه کنید.

bahi
November 30th, 2013, 09:26 PM
سلام
تا اونجا که من فهمیدم نه همون روز نمی دن به شما می گن ما می فرستیم cic ، ولی فرمهای ارسالیتونو با دقت مطالعه کنید، به من توصیه شد caps بگیرم، من هم به شما توصیه می کنم بگیرید

بله تا جایی که میدونم همون روز مصاحبه ویزا نمیدن. راستی شما caps قبلا گرفته بودید و چرا توصیه کردن که بگیرید؟

Mary_sh_78
November 30th, 2013, 09:37 PM
بله تا جایی که میدونم همون روز مصاحبه ویزا نمیدن. راستی شما caps قبلا گرفته بودید و چرا توصیه کردن که بگیرید؟

نه ما قبلا caps نگرفته بودیم، یکی از دوستانی که مصاحبه رفته بود به من گفت بگیر چون اگه تناقضی در پرونده باشه یا مورد شکی باشه یا .... مشخص می شه، من خیلی نگرانم ولی چند تا از دوستان که رفتن مصاحبه گفتن جای نگرانی نیست

aysani
December 1st, 2013, 10:52 AM
نه ما قبلا caps نگرفته بودیم، یکی از دوستانی که مصاحبه رفته بود به من گفت بگیر چون اگه تناقضی در پرونده باشه یا مورد شکی باشه یا .... مشخص می شه، من خیلی نگرانم ولی چند تا از دوستان که رفتن مصاحبه گفتن جای نگرانی نیست

دوست عزیز امکانش هست تاریخ هایی مثل فایل نامبر اول و مدیکال و ... رو در امضاتون قرار بدید. ممنونم

namn
December 1st, 2013, 11:19 AM

سلام،
ما اکتبری هستیم هنوز خبری از PR نیست

sh00ca
December 1st, 2013, 11:35 AM
كسي تجربه اي داره يا شنيده كه با مكاتبه با ويزا آفيس بشه تاريخ انقضاي ويزا رو اضافه كرد؟ البته قبل از الصاقش به پاسپورت.

kapa
December 1st, 2013, 12:02 PM
من هم همینطور فکر می کنم، بله ما 22 ژانویه هستیم،
اگه خواستید بعدش به من پیام بدید بگم چی پرسیدن
موفق باشید
22 ژانویه که هنوز نرسیده.نکنه من از دنیا عقبم، تا اونجای که من میدونم امروز 1 دسمبر هست، ماه بعد هم ژانویه2014.

Helania
December 1st, 2013, 12:21 PM
كسي تجربه اي داره يا شنيده كه با مكاتبه با ويزا آفيس بشه تاريخ انقضاي ويزا رو اضافه كرد؟ البته قبل از الصاقش به پاسپورت.

دوست گرامی من کسی رو ندیدم اما فکر میکنم امکان پذیر باشه ولی آزمایشات مدیکال دوباره تکرار میشه، چون تاریخ اکسپایر مدیکال یک ساله و فقط کسایی که بدلیل سرعت ویزا آفیس از یک سالشون میگذره دیگه مدیکال نمیدن ولی کسانی که یک همچین درخواستی میکنن رو فکر کنم دوباره ازشون مدیکال میخوان.

saye2020
December 1st, 2013, 12:51 PM
سلام دوستان
کسی هست که مدیکال داده باشه و باز براش فایل نامبر سوم بیاد?مدیکال ما اپریل بوده.االبته مدارک اضافه کردن نوزاد رو یک ماه پیش فرستادیم.و الان برامون فایل جدید اومده که با e شروع میشه و نمیشه باهاش وارد سیستم شد!!به نظر شما این به معنی عقب افتادن کارمون هست?ممنون میشم راهنمایی کنید

رخساره
December 1st, 2013, 01:19 PM
تا حالا ندیده بودم به مدیکال دار فایل 3 بدن . هر چند ممکنه بیرون از فروم باشن.

Arfp
December 1st, 2013, 01:44 PM
دوست عزیز
اصولا هدف از دادن فایل سوم دیجیتالی کردن اطلاعات و دسترسی بروز داشتن آن بوده است. هدف ورشو از دادن فایل سوم به افرادی که فایل رو دریافت کردن این بوده که بتونن از ویزا آفیس های دیگه هم بررسی بشن. من فکر می کنم که ورشو به اندازه مازاد سهمیش برای سال ۲۰۱۴ فایل سوم صادر کرده و کسانی که نگرفتن قطعا در ورشو بررسی خواهند شد.چرا آنکارا فایل سوم نداده؟ چرا هند نداده؟ پس کسانی که نگرفتن زیاد نگران نباشن چون پروندشون در ورشو به نتیجه خواهد رسید ‌و زیاد به این تاریخ ها که اعلام میشه توجه نکنین چون اگه تا مارچ ۲۰۱۴ هم تموم نشین اون تاریخ رو عوض میکنن میزارن ۴ ماهه بعد!!!

ميشه راجع به مارس 2014 و اينكه كجا اعلام كردن توضيح بدين و اعضاي جديدي مثل من رو در جريان بزارين؟

redalireza
December 1st, 2013, 02:10 PM

ویزا رو که میدن چند برگ کاغد هم باهاش میدن . تو یکیش با فونت درشت نوشته :
YOUR VISA HAS BEEN GIVEN THE MAXIMUM VALIDITY - IT CAN NOT BE EXTENDED
If you do not use your visa before it expires, you must reapply for immigration to Canada.

حالا نمی دونم قبل از صدور ویزا میشه تاریخ رو عوض کرد یا نه ؟

vahid_df
December 1st, 2013, 03:51 PM
سلام دوستان
من هنگامیکه در مالزی مشغول به تحصیل بودم، با داشتن دعوتنامه به سفارت آلمان جهت ویزای توریستی مراجعه کردم که بعلت قانع نشدن افسر پرونده به برگشتن من پس از پایان ویزا، به من ویزاندادند. آیا ممکنه این مساله در سکیوریتی چک من تاثیر بگذاره؟

Mary_sh_78
December 1st, 2013, 05:37 PM
22 ژانویه که هنوز نرسیده.نکنه من از دنیا عقبم، تا اونجای که من میدونم امروز 1 دسمبر هست، ماه بعد هم ژانویه2014.

منظور از بعدش بعد از 22 ژانویه است دوست عزیز:)

mansan
December 1st, 2013, 10:49 PM
دوست عزیز سلام. این اطلاعات رو از کجا اوردین. اینطور باشه عالی میشه که 2014 تکلیف همه مشخس میشه

saye2020
December 2nd, 2013, 12:42 AM
دوستان لطفا اگر تجربه ای دارید بفرمایید
کسی اطلاعی از این قضیه نداره؟
]سلام دوستان
کسی هست که مدیکال داده باشه و باز براش فایل نامبر سوم بیاد?مدیکال ما اپریل بوده.االبته مدارک اضافه کردن نوزاد رو یک ماه پیش فرستادیم.و الان برامون فایل جدید اومده که با e شروع میشه و نمیشه باهاش وارد سیستم شد!!به نظر شما این به معنی عقب افتادن کارمون هست?ممنون میشم راهنمایی کنید[/QUOTE]

zahragoli
December 2nd, 2013, 09:41 AM
دوستان لطفا اگر تجربه ای دارید بفرمایید
کسی اطلاعی از این قضیه نداره؟
]سلام دوستان
کسی هست که مدیکال داده باشه و باز براش فایل نامبر سوم بیاد?مدیکال ما اپریل بوده.االبته مدارک اضافه کردن نوزاد رو یک ماه پیش فرستادیم.و الان برامون فایل جدید اومده که با e شروع میشه و نمیشه باهاش وارد سیستم شد!!به نظر شما این به معنی عقب افتادن کارمون هست?ممنون میشم راهنمایی کنید[/QUOTE]

شما در چه سالی اقدام کردین ؟؟ 2009 یا 2010 !
از دوستان 2009 هنوز کسی فایل 3 نگرفته ؟
اگر بفرمائید تاریخ ارسال مدارکتون رو ممنون میشم

mahta_gh
December 2nd, 2013, 09:51 AM
شما در چه سالی اقدام کردین ؟؟ 2009 یا 2010 !
از دوستان 2009 هنوز کسی فایل 3 نگرفته ؟
اگر بفرمائید تاریخ ارسال مدارکتون رو ممنون میشم

هنوز كه موردي از 2009 اي فايل 3 گرفته نداشتيم

اگر قرار باشه همون سناريو تكميل پروسه نوامبر و دسامبر تا چهار ماه اول 2014 صحت داشته باشه كه احتمالا هيچ 2009 اي فايل 3 نبايد بگيره

NASIIMN
December 2nd, 2013, 10:33 AM
سلام من چون فکر میکردم توی این چند ماه medical من بیاد money order ام را گرفتم الان تقریبا 5 ماه میگذره و هنوز نیومده میخواستم بدونم که از نظر سفارت تا چقدر وقت از صدور money order گذشته باشه مشکلی نیست ؟ 6 ماهه یا بیشتر؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه به من کمک کنه
:undecided:recieved application:19 Nov.2009&First file No.26Jan2010&second file No.4Feb.2010&send to warsaw:12Dec2011&in process:2March2012 & medical

saye2020
December 2nd, 2013, 12:00 PM
هنوز كه موردي از 2009 اي فايل 3 گرفته نداشتيم

اگر قرار باشه همون سناريو تكميل پروسه نوامبر و دسامبر تا چهار ماه اول 2014 صحت داشته باشه كه احتمالا هيچ 2009 اي فايل 3 نبايد بگيره

Cio aug 2009.فایل نامبر اول اکتبر 2009.مدیکال اپریل2013.

farrid
December 2nd, 2013, 12:01 PM
دوستان مصاحبه اي سلام
پيشنهاد ميكنم براي آمادگي بيشتر همه دوستان مصاحبه اي يك بخشي بنام سئوالات مطروحه در مصاحبه ي 38 شغله ايها ايجاد بشود و دوستان عزيز سئوالات و تجربياتشان را با ديگران به اشتراك بگذارند.

mahta_gh
December 2nd, 2013, 12:03 PM
Cio aug 2009.فایل نامبر اول اکتبر 2009.مدیکال اپریل2013.

بله مورد شما رو ديدم ولي شما كيستون خاصه خوب
بصورت نرمال هنوز به كسي كه 2009 اي باشه فايل نامبر 3 ندادن

sh00ca
December 2nd, 2013, 12:20 PM
سلام من چون فکر میکردم توی این چند ماه medical من بیاد money order ام را گرفتم الان تقریبا 5 ماه میگذره و هنوز نیومده میخواستم بدونم که از نظر سفارت تا چقدر وقت از صدور money order گذشته باشه مشکلی نیست ؟ 6 ماهه یا بیشتر؟ ممنون میشم اگه کسی بتونه به من کمک کنه
:undecided:recieved application:19 Nov.2009&First file No.26Jan2010&second file No.4Feb.2010&send to warsaw:12Dec2011&in process:2March2012 & medical

خودشون كه ميگن وقتي ماني اردر دستشون مي رسه نبايد بيش از 6 ماه از تاريخ صدورش گذشته باشه. شما لازم نبود منتظر صدور مديكال باشي و ميتونستيد ماني اردر رو بفرستيد حالا كه تهيه اش كرديد. البته بهتر بود صبر ميكرديد.
الانم بهتره بهشون ايميل بزنيد و بگيد كه شرايط چيه و ميخواهيد ماني اردر رو بفرستيد براشون. ببينيد چي ميگن.

lalehmahmmody
December 2nd, 2013, 01:40 PM
خودشون كه ميگن وقتي ماني اردر دستشون مي رسه نبايد بيش از 6 ماه از تاريخ صدورش گذشته باشه. شما لازم نبود منتظر صدور مديكال باشي و ميتونستيد ماني اردر رو بفرستيد حالا كه تهيه اش كرديد. البته بهتر بود صبر ميكرديد.
الانم بهتره بهشون ايميل بزنيد و بگيد كه شرايط چيه و ميخواهيد ماني اردر رو بفرستيد براشون. ببينيد چي ميگن.

من سوال کردم جواب دادند که هر زمان می توانيد بفرستيد. ربطی به مديکال ندارد.

samansamani
December 2nd, 2013, 02:06 PM

دوست گرامى لندينگ فى رو هر موقع خواستين ميتونين بفرستين وربطى به اينكه پرونده تو كدوم مرحله است نداره
من هم شنيدم كه مانى اردر تا شش ماه پس از صدور بايد نقد بشه
بنظر من كپى اش رو نگه دارين و اصل اش رو سريع بفرستين ورشو
خود من هم با اينكه مديكال ندادم خردادگذشته كه كانادا بودم مانى اردر رو گرفتم و با اينكه وكيل داشتم خودم مستقيم فرستادم ورشو و مشكلى نداشت

mhtavakol
December 3rd, 2013, 01:48 PM
به جان بچتون باور نمی کنید!!!!
واسه ما مدیکال اومد.
اطلاعاتمون تو جدول هست.
با فایل نامبر ورژن جدید

MOHSENYAQ
December 3rd, 2013, 01:56 PM
سلام میشه مشخصاتتونو بدین من جدولو پیدا نمی کنم

samansamani
December 3rd, 2013, 02:00 PM
واسه ما مدیکال اومد.
اطلاعاتمون تو جدول هست.
با فایل نامبر ورژن جدید

لطفا تاريخها تون رو بگين من تو جدول پيدا نكردم يا لينك جدول رو بذارين
در ضمن تو اين فروم همه قلبشون ضعيفه اينجورى يكدفعه خبر نذارين ممكنه خداى نكرده ......
ورشو بودين و ٣٨ تايى؟

mhtavakol
December 3rd, 2013, 02:04 PM
38 تایی وروشو
We received your application for permanent residence on December 7, 2009.

We reviewed your application and sent you a letter on February 4, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on February 11, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 12, 2011. The Warsaw office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 24, 2012.

mhtavakol
December 3rd, 2013, 02:05 PM
فقط یک چیزی، همسرم زیر 3 ماه بارداره
عکس رادیولوژی رو چکار کنیم؟!!

samansamani
December 3rd, 2013, 02:11 PM

ممنون از جواب سريع تون دوست عزيز اميدوارم اين مديكال شما شروعى باشه مستدام واسه همه بچه هاى فروم و پشت سرش هم سريع پاس ريكوييست
در مورد همسرتون هم اصلا واصلا تو ٣ ماه اول ريسك راديوگرافى رو بنظر من نكنين بهتره برين پيش دكتر تون و اين موضوع رو با خودش هماهنگ كنين و حتما به ورشو هم ايميل بزنين و اطلاع بدين
براى شما و نى نى تو راه تون بهترينهارو ارزومندم

nikdel
December 3rd, 2013, 02:24 PM

پس باید دوجانبه به شما تبریک بگوییم. تا جایی که می دانم مهلت مدیکال 60 روز است و اگر امکانش هست هر چقدر دیرتر مدیکال را انجام دهید. این جور که شنیده ام چون در سه ماه اول مغز بچه در حال شکل گیری است رادیولوژی ممکن است عوارض داشته باشد. امیدوارم دکترهای فروم هم نظر خودشان را اعلام کنند.

mhtavakol
December 3rd, 2013, 02:26 PM
الآنم نامه درخواست آپدیت فرستادند (ارتباط مستقیم با ورشو!)

roshan13
December 3rd, 2013, 02:39 PM

خیلی خیلی مبارکتون باشه ، روزمون رو ساختین، منظورتون از ورژن جدید چی بود دوست عزیز؟ فایل نامبر3 ؟ موفق باشین. چه بچه خوش قدمی:)

nikdel
December 3rd, 2013, 02:49 PM

میشه بگین در آپدیت دقیقاً چی خواستن؟

ysef13014
December 3rd, 2013, 02:51 PM
38 تایی وروشو

We reviewed your application and sent you a letter on February 4, 2010. Please consider delays in mail delivery before contacting us.

Your application and supporting documents were received by the Warsaw office. They are pending review.

We transferred your application to the Warsaw office on February 11, 2010. The Warsaw office may contact you.

We transferred your application to the Warsaw office on December 12, 2011. The Warsaw office may contact you.

چه جالب تاريخ هاي ما دقيقا مثل شماست با اين تفاوت كه پروسسينگ ما 21 فبريه است . مبارك باشه دو قبضه(ني ني و مديكال) اميدوارم باران مديكال شروع بشه هر چند كه با گل بهار نميشه ولي اميدوارم در اين روزهاي سرد بهار مديكالها هم شروع بشه در ضمن دوستان مديكالي هم زودتر پاس بشن.اشاالله.

mhtavakol
December 3rd, 2013, 02:53 PM
خیلی خیلی مبارکتون باشه ، روزمون رو ساختین، منظورتون از ورژن جدید چی بود دوست عزیز؟ فایل نامبر3 ؟ موفق باشین. چه بچه خوش قدمی:)

بله-با E شروع میشه

mhtavakol
December 3rd, 2013, 02:55 PM
میشه بگین در آپدیت دقیقاً چی خواستن؟

REQUEST FOR SUBMISSION OF DOCUMENTS
This letter is in reference to your application for permanent residence in Canada.
WHY ARE YOU RECEIVING THIS LETTER?
Please be advised that we are changing the computer program used to process immigration cases. We have closed your file in our old system and re-created it in our new system. All your information has been transferred. You can continue to use your old file number but please note that a new file number has also been assigned to your case. You can find it in the subject line of this e-mail.
Also your file will be reviewed now to assess your admissibility and eligibility. Some documents need to be updated before a review can take place.
WHAT ARE WE REQUESTING?
- Updated schedule A for yourself, your spouse and each dependent child over the age of 18
o The schedule can be found at http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kits/forms/IMM5669E.PDF
o Dependent children over the age of 18 must fill this form if they continue to financially depend on you after their 22nd birthday
o Please ensure that you leave no gap in your personal history and in your address history
- Police certificates for yourself, your spouse and each dependent child over the age of 18
o You, your spouse and your dependent children over the age of 18 must submit an updated police certificate from the country where they are currently residing
o You must submit a police certificate from every country where you and your spouse have resided more than six months if it has not already been submitted; this requirements applies also to your dependent children if they have resided in foreign countries for more than six months after their 18th birthday
o Our website contains useful information on how to obtain foreign police certificates: http://www.cic.gc.ca/english/information/security/index.asp
- Updated proof of funds
o You must submit proof of liquid, transferable funds. Your proof of funds should show the history of funds for the last six months.
o The minimum amount required varies in function of your family size; please see the minimum required at this address: http://www.cic.gc.ca/english/immigrate/skilled/funds.asp
- Completion of the medical examination for yourself, your spouse and your dependent children
o The required forms with detailed instructions will be sent to you by a separate e-mail.
- Payment of the Right of Permanent Residence Fee for yourself and your spouse (if applicable), if it has not already been paid. The amount is $ 490 CAD per person.
o Instructions on how to make the payment can be found here: http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/visas/processing_fees-frais_traitement.aspx?lang=eng&view=d
- A copy of all pages of passport for yourself, your spouse and your accompanying dependent children
o Each person must have their own passport and there must be at least two blank pages in each passport
o The passport should be valid for the next twelve months and should be the passport that you intend to use to enter Canada
o Ordinary passports are the only type of passport into which a permanent resident visa maybe inserted. Diplomatic, official and special passports are not acceptable
- Specify the height and eye colour for you and each of your accompanying dependents (on a separate sheet of paper)
- For your relative in Canada: Updated proof of residency in Canada (if you are claiming additional points for having relative in Canada)
o Please provide evidence that your relative currently resides in Canada. This should include but is not limited to: recent pay stubs, T4 slip for previous year, recent utility bills, and recent banking history showing transactions in Canada.
Do not submit copies of driver’s licenses, property tax assessments, Social Insurance or Health Insurance cards as these types of documents are not sufficient proof of residency in Canada.
HOW TO SUBMIT YOUR DOCUMENTS?
You must send all documents together in one package. Our mailing address can be found at the bottom of this page. Please write your file number on the outside of the envelope and on the cover letter that will accompany your documents.
You have sixty (60) days to submit the documents.
If you require foreign police certificates which take more than sixty days to obtain, please send all other documents with a note explaining which police certificate are missing and when you should be able to send them.
WHAT ARE THE NEXT STEPS?
If your documents are not submitted within sixty days, your application will be reviewed and the lack of updated documents is likely to lead to a refusal.
If you submit your documents within sixty days, they will be reviewed by an officer to assess your admissibility and your eligibility. Some cases require more in-depth review to assess the admissibility: additional information, additional medical examination or an interview could be required. The assessment of the admissibility is a step that requires more time, please wait six months from the date of the submission of your documents before contacting us for a status update.

Immigration Section/Section d'Immigration
Embassy of Canada/Ambassade du Canada
ul. Piekna 2/8
00-482 Warsaw, Poland/00-482 Varsovie, Pologne
warsaw-im-enquiry@international.gc.ca
Ph. (48 22) 584-3100, Fax (48 22) 584-3194

mhtavakol
December 3rd, 2013, 02:59 PM
چه جالب تاريخ هاي ما دقيقا مثل شماست با اين تفاوت كه پروسسينگ ما 21 فبريه است . مبارك باشه دو قبضه(ني ني و مديكال) اميدوارم باران مديكال شروع بشه هر چند كه با گل بهار نميشه ولي اميدوارم در اين روزهاي سرد بهار مديكالها هم شروع بشه در ضمن دوستان مديكالي هم زودتر پاس بشن.اشاالله.

حقیقتش شاید چیزی که کیس ما روی سایر پرونده ها نشونده، یکی اعلام ازدواجمون تو جولای بوده (با یکسال تاخیر البته) و یکی هم اشکالی که من در کیپسمون در رابطه با عدم عزل مشاور مهاجرتی دیدم و بهشون ایمیل زدم تا اصلاح کنند (حدود یکماه پیش).
از تبریکتون متشکرم و امیدوارم که هرچی خیره واسه سایر دوستان هم پیش بیاد. موفق باشید.

redalireza
December 3rd, 2013, 03:07 PM
حقیقتش شاید چیزی که کیس ما روی سایر پرونده ها نشونده، یکی اعلام ازدواجمون تو جولای بوده (با یکسال تاخیر البته) و یکی هم اشکالی که من در کیپسمون در رابطه با عدم عزل مشاور مهاجرتی دیدم و بهشون ایمیل زدم تا اصلاح کنند (حدود یکماه پیش).
از تبریکتون متشکرم و امیدوارم که هرچی خیره واسه سایر دوستان هم پیش بیاد. موفق باشید.

دوستان مجرد منتظر المدیکال , می توانید به دستورالعمل دوستمون عمل کنید و پرونده تون رو بیارید رو !!!

ysef13014
December 3rd, 2013, 03:17 PM

بعيد ميدونم كه با مكاتبه پرونده اي رو بياد چون ما خودمان در چند ماه گذشته يكي دوتا مكاتبه داشيم شايد هم ......

mhtavakol
December 3rd, 2013, 03:27 PM
بعيد ميدونم كه با مكاتبه پرونده اي رو بياد چون ما خودمان در چند ماه گذشته يكي دوتا مكاتبه داشيم شايد هم ......
نمیدونم!
ولی به نظر میاد کد noc من هم مثل شما باشه. شما هم 2144 هستید؟

rozam
December 3rd, 2013, 04:08 PM
دوستان من تا حالا فکر می کردم از متقاضی های 2009 کسی قایل نامبر 3 رو نگرفته اما گویا این طور نیست.
تاریخ های پرونده ما CIO : 28 NOV 2009 , پروسس پرونده 17FEB 2012

از این تاریخ به بعد هیچ اتفاق خاصی نیفتاده نه اپدیت و نه فایل نامبر 3... دوستان دیگه هم هستن که این طور باشن یا مورد ما خاصه؟ چون می بینم این دوستمون (با عرض تبریک فراوان) با تاریخ دسامبر هم فایل 3 گرفتن و هم مدیکال!!!!!

mahta_gh
December 3rd, 2013, 04:11 PM
38 تایی وروشو

تبريك خيلي زياد به شما دوست گرامي:)

ديديد دوستان كه مديكالها از سه شنبه شروع شد - البته اميدوارم كه اين فقط اسكرين سيورش نبوده باشه و واقعا شروع شده باشه

كسي ميدونه كه آيا پرونده ها دسته بندي شده بر اساس noc‌دست آفيسر ها هستن يا در هم؟

dr_aziz
December 3rd, 2013, 04:14 PM
سلام جان، این خبرت از خبرای پاس رکوئست بسی مهمتر بود چون دیرزمانی بود که منتظرالمدیکالهای اینجا بنده های خدا تحت فشار روحی بودند !! و اما پرسش حضرتعالی :

1- الان خوب نیست !!
2- در آخرین زمان ممکن در بازه 60 روزه تون میتونین انجام بدین ( مثلا 50 روز دیگه )
3- در زمان انجام رادیوگرافی رادیولوگ باید شیلد سربی روی شکم خانم باردار ببنده و با توجه به اینکه پزشک فقط چست اکس ری ( عکس ساده قفسه سینه ) درخواست میکنه، مشکلی نیست.

ضمنا دیگه سوالای پزشکی فاروم اختصاصی داره : http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?77057

mhtavakol
December 3rd, 2013, 04:15 PM
دوستان من تا حالا فکر می کردم از متقاضی های 2009 کسی قایل نامبر 3 رو نگرفته اما گویا این طور نیست.

از این تاریخ به بعد هیچ اتفاق خاصی نیفتاده نه اپدیت و نه فایل نامبر 3... دوستان دیگه هم هستن که این طور باشن یا مورد ما خاصه؟ چون می بینم این دوستمون (با عرض تبریک فراوان) با تاریخ دسامبر هم فایل 3 گرفتن و هم مدیکال!!!!!
حقیقتش من هم ندیدم که کسی از 2009 فایل نامبر سوم بگیره.
ولی ظاهرا همون قضیه ای که حدس میزدند که فایل نامبر ما با مدیکال بیاد درست از آب در اومده
از تبریکات همه دوستان متشکرم. خیلی ها لطف کردند و پیغام دادند. انشالله مدیکال شماها

mhtavakol
December 3rd, 2013, 04:22 PM
سلام جان، این خبرت از خبرای پاس رکوئست بسی مهمتر بود چون دیرزمانی بود که منتظرالمدیکالهای اینجا بنده های خدا تحت فشار روحی بودند !! و اما پرسش حضرتعالی :

1- الان خوب نیست !!
2- در آخرین زمان ممکن در بازه 60 روزه تون میتونین انجام بدین ( مثلا 50 روز دیگه )
3- در زمان انجام رادیوگرافی رادیولوگ باید شیلد سربی روی شکم خانم باردار ببنده و با توجه به اینکه پزشک فقط چست اکس ری ( عکس ساده قفسه سینه ) درخواست میکنه، مشکلی نیست.

ضمنا دیگه سوالای پزشکی فاروم اختصاصی داره : http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?77057

از راهنماییتون بسی متشکرم

mahta_gh
December 3rd, 2013, 04:30 PM

خوب اين همون چيزيه كه پيش بيني ميكرديم

اينكه به باقيمانده ها همراه با مديكال فايل نامبر شماره 3 بدن :)

تصحيح ميكنم - همراه با فايل نامبر سه مديكال بگيرن

كلا يه حالتي الان بهم دست داده كه محراب و مسجد و دير و كنيسه همه به فرياد اومدن

skhn
December 3rd, 2013, 05:03 PM
واسه ما مدیکال اومد.
اطلاعاتمون تو جدول هست.
با فایل نامبر ورژن جدید

با عرض تبریک فراوان به شما دوست عزیز . با این خبر خوشحال کننده مدیکال شما باید این سایت را آذین بندی کنیم. مثل اینکه خدا رو شکر اون خواب خوبی که من چند روز پیش دیدم و راجع به خوابم یه پست هم در سایت گذاشتم ، داره تعبیر میشه. به امید مدیکال و ویزا برای همه دوستان منتظر.
We received your application for permanent residence on December 4, 2009.( sydney)

We reviewed your application and sent you a letter on March 5, 2010.( sydney) Please consider delays in mail delivery before contacting us.

We transferred your application to the $ciccic_office_id$ office on March 10, 2010. The $ciccic_office_id$ office may contact you.

We transferred your application to the $ciccic_office_id$ office on December 12, 2011. The $ciccic_office_id$ office may contact you.

Your application was reviewed and we started processing on February 7, 2012.

ysef13014
December 3rd, 2013, 05:36 PM
نمیدونم!
ولی به نظر میاد کد noc من هم مثل شما باشه. شما هم 2144 هستید؟

نه ما 2113هستيم.

ysef13014
December 3rd, 2013, 06:11 PM
تبريك خيلي زياد به شما دوست گرامي:)

ديديد دوستان كه مديكالها از سه شنبه شروع شد - البته اميدوارم كه اين فقط اسكرين سيورش نبوده باشه و واقعا شروع شده باشه

كسي ميدونه كه آيا پرونده ها دسته بندي شده بر اساس noc‌دست آفيسر ها هستن يا در هم؟

دوستان يك خبر خوب ديگه در فروم همسايه يك مديكال با تاريخ 14 دسامبر 2009دريافت شده امروز.

zahragoli
December 3rd, 2013, 06:38 PM
دوستان يك خبر خوب ديگه در فروم همسايه يك مديكال با تاريخ 14 دسامبر 2009دريافت شده امروز.

وایییییییییییییییی ایقدر خبر خوب نذارید سنگ کوب شدم خوووب
کجا کدوم فروم

ysef13014
December 3rd, 2013, 07:05 PM
وایییییییییییییییی ایقدر خبر خوب نذارید سنگ کوب شدم خوووب
کجا کدوم فروم

در فروم 38و29 تايي مهاجر كانادا.