PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی صنایع)

AMIRHEAVY666
April 20th, 2009, 05:34 PM
دوستانی که در رشته صنایع می خواهند مقاله بدن یا در حال تحقیق هستند اگه احتیاج به همکاری دارن اینجا درخواست بدن ..

"Together we grow"

پیام مدیریت:
درخواست پشتیبانی مالی برای ثبت مقالات اکیداً ممنوع است! (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?3900-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D9%8B-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9-%D8%A7%D8%B3%D8%AA!)

sarstehrani
August 29th, 2009, 11:26 AM
من قصد دارم مقاله ای درباره مهندسی ارزش در isi به چاپ برسانم. چه جوری باهم همکاری کنیم؟

AMIRHEAVY666
September 4th, 2009, 09:26 PM
مهندس جان برای مقاله تون تا کجا پیش رفتید و مقالتون دقیقا درباره چیه ؟؟

tomriddle
September 8th, 2009, 05:57 PM
سلام.
دوستان من پروژه کارشناسیم درست کردن یه سیستم ژنتیک-فازی بوده برای استخراج دانایی از داده ها. این یه موضوع جدید نیست ولی من یکم تغییرش دادم. مثلا نوع کروموزم رو و نوع کراس آورش رو.
به نظر شما میشه ازش یه مقاله در آورد؟
مرسی.

asgarian_sh
September 12th, 2009, 01:23 AM
سلام
شما در رابطه با پروژه ای که انجام دادید مقاله ای پیدا کردید؟ اگر مقاله ای پیدا کنید که با روش ارائه شده شما بهبود واضحی در جواب مسئله و کیس استادی مقاله مربوطه برای مثال، ایجاد بشه و جواب روش شما بهتر باشه، به راحتی می تونید مقاله ارائه بدین. اگه بخواین بیشتر همر می شه روش بحث کرد...

mona monai
September 12th, 2009, 01:42 AM
همکاری برای رفع مشکل اقتصاد سنجی یک مقاله(مقاله به نام هر دو)
سلام دوستان من چون کارشناسی اقتصاد خوندم حالا بعد از چند ماه که همه کارای مقالم و انجام دادم وقتی مدلم دچار خود همبستگی شده نمی تونم رفعش کنم .اگه کسی میتونه بهم میل بده ایشالا بعدش مقاله به اسم هردومون هست.
راستی زیاد وقت هم نمی گیره

issac
September 17th, 2009, 12:23 AM
سلام

اگر هنوز مشکل شما برطرف نشده فکر کنم بتونم کمک کنم...

در صورت تمایل به من میل بزنید

dr_hesabi_00
September 28th, 2009, 07:00 PM
سلام دوستان، سوالی رو که می پرسم به این دید نگاه کنید که با وجود اینکه ادرموردش اطلاعاتی دارم، اما می خوام با استفاده از تجربیات شما دانسته هام رو تکمیل کنم. سوال اینکه چه روش ساختار یافته ای برای نگارش مقاله پیشنهاد می کنید؟ ایده اولیه برای نوشتن مقاله رو از کجا می آرید؟ و چطور مطالعات را با دید مقاله نویسی دنبال می کنید؟و خلاصه چه جوری مقاله می نویسید؟....

Mhaji
September 29th, 2009, 12:00 PM
سلام
خيلي خوشحالم كه در زمينه مهندسي ارزش ميخواهيد مقاله بدهيد. من تو اين زمينه كتاب دارم.
اقدامي هم كرده ايد؟

m.jahanbanifar
September 29th, 2009, 04:09 PM
سلام
من می خواستم یه مقاله در زمینه اقتصاد مهندسی پیشرفته (درس ارشد) بدم.
موضوع و روند کار مشخص هست ولی یه نفر می خواهم که به c++ مسلط باشه چون باید برنامه الگوریتم ژنتیکش را با این نرم افزار بنویسم.
اینجا کسی هست با هم همکاری کنیم؟

industrialeoy
November 3rd, 2009, 12:50 PM
یک نفر که دانشجوی ارشد یکی از دانشگاههاای تهران باشه برای نوشتن مقاله در زمینه datamining ؟

sin_shin
December 5th, 2009, 05:39 PM
سلام به دوستان عزیز
راستش منم قصد دارم مقاله بنویسم یعنی یکیشو داشتم می نوشتم در مورد زنجیره عرضه که با دوستم به توافق نرسیدم من اهل تبریزم و مهندسی صنایع می خونم اگه کسی مایل بود می تونیم باهم مقاله بنویسیم.
(sin_shin_88@yahoo.com)

narci
January 11th, 2010, 11:30 AM
یک نفر که دانشجوی ارشد یکی از دانشگاههاای تهران باشه برای نوشتن مقاله در زمینه datamining ؟

سلام
ميشه بگي datamining تو كدوم فيلد از IE هستش؟
من تا حالا نشنيدم!!
من فيلدم OR هست.

m.a.a
March 2nd, 2010, 12:02 AM
سلام
ميشه بگي datamining تو كدوم فيلد از IE هستش؟
من تا حالا نشنيدم!!
من فيلدم OR هست.

Datamining یا داده کاوی ، بیشتر مربوط به فیلد MIS است.
برای اطلاعات بیشتر میتونید به سایت زیر هم سر بزنید.
http://en.wikipedia.org/wiki/Data_mining

sasan t
March 3rd, 2010, 06:10 PM
سلام. اگه تو زمینه Scheduling, genetic algorithm, multiple objective optimization خواستی مقاله بدیم ما هستیم خدمتت.

loghmaniyan
March 7th, 2010, 07:56 PM
سلام
من توی زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه بیشتر تمایل دارم و تخصصم هست ولی زمینه های دیگه هم بی بمیل نیستم.
شماره همراهم :

Ambitious YoungBoy
April 4th, 2010, 05:08 PM
Hello to IEs
I am eager to cooperate in paper writing in the Production systems or management and logistics subjects, If you have good Idea, send me message please:

kita
April 13th, 2010, 01:46 AM
سلام دوستان
هدف من از این پست اینه که بگم ما می تونیم از توانایی های همدیگه در نوشتن مقاله استفاده کنیم به همین خاطر اون چیزی را که از دست خودم بر میاد را مینویسم که اگر دوستان مایل به همکاری بودند اعلام کنند

1-من با بررسی فروم متوجه شدم یکی از مشکلات فراگیر بچه ها ترجمه ونگارش مقاله به انگلیسی می باشد که باعث میشه یک مقاله خوب از نظر علمی فقط به خاطر مشکلات گرامری ونوشتاری برگشت یا رد شود که این باعث شده بعضی از دوستان برای این کار به دار الترجمه ها مراجعه کنند وهزینه زیادی بپردازند که معمولا این دار الترجمه ها بعلت نداشتن تخصص وعدم آشتایی با اصطلاحات تخصصی بازده مناسبی ندارند ببینید در همین فروم وبسایتی معرفی شده که فقط برای ادیت(ونه ترجمه) 300دلار میگیرد که با هزینه ترجمه و ریجستر کردن مبلغ زیادی می شود من تا الان به جز سه مقاله خودم دو مقاله نیز برای همکلاسی هایم تر جمه کردم که هیچکدام مشکل نگارشی نداشته است شیوه ی کار من بدین صورته که بعد از ترجمه ی مقاله. اون مقاله را برای ادیت نهایی به یکی از دوستانم که دکترای صنایع دارد و27 سال در انگلستان زندگی می کند می دهم که دیگه نداشتن مشکلات نگارش تضمین می شود

2-اگر دوستانی ایده ای دارند که فکر میکنند قابلیت مقاله را دارد یا اینکه داده ها واطلاعاتی در یک موضع جمع آوری کرده اند ولی در نوشتن مقاله مشکل دارن و به اصطلاح نمی تونند این اطلاعات را به فرم مقاله در آورند من حاضر به همکاری هستم

3-برخی از دوستان مقالاتی به زبان فارسی دارند که چاپ شده یا اینکه در کنفرانسی در داخل ارائه شده در صورتی که دوستان فکر می کنند امکان کامل کردن این مقالات وایجاد تغییراتی در آن برای ارائه آن در مجلات وکنفرانس های خارجی وجود دارد پیغام بگذارند

بطور کلی در پذیرش چهار فاکتور (معدل :مهمترین-تافل- gre-مقاله) وجود دارد که اکثر دوستان از نظر معدل مشکل دارن که راهکار اصلی برای کمرنگ کردن این نقطه ضعف دادن مقاله است پیشنهاد من اینه که از اطلاعات وتوانایی های همدیگه استفاده کنیم البته منظور من این نیست که فرضا هرکسی یک مقاله ای بنویسد وبعد با هم شریک شوند هر چند این راهکار توسط چینی ها اجرا می شود بلکه منظور اصلی من اینه که هر کس بر اساس توانایی هایش در نوشتن مقاله همکاری کند بعنوان نمونه من در یکی از مقالاتم نیاز به برنامه نویسی پبچیده ای داشتم به همین خاطر به جای آنکه دو ماه ازوقتم را صرف یاد گیری برنامه نویسی کنم از یکی دوستان کمک گرفتم واسمشو به مقاله اضافه کردم واون دو ماه وقت را صرف کار کردن روی مقاله ی بعدی کردم یعنی به جای صرف وقت زیاد برای تبحر یافتن در همه ی زمینه ها برای نوشتن مقاله قسمتی از کار را انجام دهیم

majidsalmani
May 2nd, 2010, 11:47 AM
سلام
من در موضوعات مدیریت کیفیت و مدیریت پروژه آمادگی دارم
کسی هست؟

kita
May 2nd, 2010, 02:02 PM
سلام
majidsalmani عزیز
لطفا دقیقا بفرمایید در چه زمینه ای می خواهید کار کنید چون مدیریت کیفیت و مدیریت پروژه دارای گستردگی زیاذی است و آیا ایده ای جدیدکه قابلیت مقاله شدن را داشته باشد را دارید یا نه
یه اشکالی که به نظر من توی پست های ارسالی دوستان توی این تاپیک هست اینه که فقط اعلام می کنند ما علاقمندیم در فلان زمینه مقاله بدیم که اولا صرفا علاقمندی کافی نیست بایستی توانایی واطلاعات کافی و به روز( به روز بودن اطلاعات بسیار حیاتیه چون یکی از دوستانم زحمت و وقت زیادی برای موضوع پایان نامه اش کشید ولی نتونست مقاله ای از اون دربیاره چون موضوع قبلا کار شده بود) در اون زمینه داشته باشد

ثانیا مخاطب نمی دونه طرف مقابل چه چیزی ازش می خواد مثلا در مورد پست شمامعلوم نیست شما می خواهید در کدوم قسمت مقاله(جمع آوری ادبیات تحقیق ، متدلوژِی تحقیق،مطالعه موردی،برنامه نویسی،ترجمه مقاله ....)به شما کمک شود
ببینیدکسانی که به پست هایی از این قبیل که جزئیات کار مشخص نیست جواب مثبت می دهند معمولا(نه همیشه) اطلاعات وتخصص چندانی در اون زمینه ندارند وباری به هرجهت اعلام آمادگی می کنند آخه پیش خودشون میگن شاید از این نمد کلاهی هم واسه ما بافته بشه

AMIRHEAVY666
May 22nd, 2010, 10:59 PM
من به یک برنامه نویس قوی احتیاج دارم که از الگوریتمهای متاهیورستیک بخوبی بتونه استفاده کنه ... سایر کارها برای چاپ مقاله کاملا آماده است...

mortazavi.sm
May 24th, 2010, 04:05 PM
سلام دوستان
من كارشناس ارشد صنايع هستم و الان دو سه سالي هست كه از درس دورم. ولي تواناييهاي زيادي دارم. دو سال هم دروس شبيه سازي و برنامه نويسي C, C++ رو تو دانشگاه تدريس كردم. تو زمينه SCM آمادگي دارم مقاله مشترك كار كنم. اگه موردي بود بهم اطلاع بديد. شبيه سازي با نرم افزار awesim هم كار كردم. مشكلم اينه كه الان موضوعي پيدا نمي كنم كه كار كنم. در ضمن كارهاي آمار و سريهاي زماني و رگرسيون هم تقريبا خوب بلدم.

mortazavi.sm
May 25th, 2010, 02:38 PM
سلام دوستان
من فوق صنايع دارم و علاقه دارم در زمينه SCM با شما همكاري داشته باشم. شبيه سازي با awesim و آمار و رگرسيون و برنامه نويسي با C و C++ هم بلدم. اگه كسي هست اطلاع بده تا شماره تماس بدم كار كنيم.

kita
May 30th, 2010, 08:02 PM
سلام دوستان
من دوتا مقاله دارم که توی مرداد ماه آماده میشن اولی در مورد مدیریت ارزش کسب شده بصورت فازی عصبی است دومی در مورد برنامه ریزی تولید که از الگوریتم ژنتیک وبرنامه ریزی چند هدفه استفاده شده است اگه دوستان کسی مقاله ای داشته باشه می تونیم با هم همکاری کنیم، متاسفانه الان در گیر پایان نامه ام نمی تونم سریعتر از مردادماه آماده شون کنم راستی AMIRHEAVY666 (http://www.applyabroad.org/forum/member.php?15154-AMIRHEAVY666) عزیز من یه نفر که با الگوریتمهای متاهیورستیک کار کرده پیدا کردم اگه مشکلت هنوز حل نشده یه خبر بده فقط یه ذره دستمزدش بالاست

shirin
June 8th, 2010, 12:48 PM
سلام به اعضا
من موضوع ارشدم رو تو زمینه مدیریت ریسک کار کردم و دوست دارم مقاله ای مشترک برای کنترل پروژه و مدیریت پروژه داشته باشم

shirin
June 8th, 2010, 12:49 PM
من امادگی همکاری برای نوشتن را دارم
لطفن به ایمیل زیر پاسخ بدین

shirin
June 8th, 2010, 12:50 PM
شما تو زمینه شبیه سازی مدیریت ریسک هم فعالیت داشته اید ؟ من علاقمند به همکاری هستم

REALie
June 11th, 2010, 07:55 PM
من دوست داشتم کمکت کنم در تهیه ی مقاله. اما متاسفانه تا حالا data mining کار نکردم.
اما الگوریتمهای متاهیوریستیک، نوشتن خود مقاله مخصوصا انگلیسی ، انتخاب ژورنال خوب ، موضوعات (Scheduling, manufacturing, cellular manufacturing, location, FMS, Layout desing, engineering economy , Simulation) خوب بلدم.
3-4 تا مقاله تا حالا داشتم.

Industrial88
June 23rd, 2010, 09:05 PM
من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم،تمایل به همکاری برای مقاله تو زمینه supply chain modeling,logistic,3PL،simulation optimizationهستم،رو دارم

msaeedz
July 22nd, 2010, 03:07 PM
سلام دوستان
در حال حاضر من دارم روی یک مقاله در زمینه SCM کار می کنم. البته این مقاله یک مقاله تلفیقی با تکنیک های تصمیم گیری هستش. می خوام در یک ژورنال معتبر هم چاپش کنم. ولی خب زیاد نمی تونم وقت بذارم. هر کدوم از بچه ها که تمایل داره بهم ایمیل بزنه تا با هم تمومش کنیم. الان حدودا 60 درصد کار تموم شده.

(msaeedz60@yahoo.com)

msaeedz
July 22nd, 2010, 03:08 PM
سلام
من تا حدی با Data Mining آشنا هستم. مخصوصا تکنیک های Ca & Fa & PCA. تا حالا هم 3 تا مقاله ژورنالی دارم و 8 تا هم کنفرانسی. البته همش توی زمینه DM هستش. اگه کسی تمایل به همکاری داره ایمیل بزنه خوشحال میشم.

(msaeedz60@yahoo.com)

mina84.61fm
July 24th, 2010, 11:46 AM
سلام
من فوق لسیانس مهندسی صنایع هستم و مدرس دانشگاه . علاقه زیادی به نوشتن مقاله دارم . می تونید بامن از طریق ایمیل ارتباط داشته باشید.

من دوست داشتم کمکت کنم در تهیه ی مقاله. اما متاسفانه تا حالا data mining کار نکردم.
اما الگوریتمهای متاهیوریستیک، نوشتن خود مقاله مخصوصا انگلیسی ، انتخاب ژورنال خوب ، موضوعات (Scheduling, manufacturing, cellular manufacturing, location, FMS, Layout desing, engineering economy , Simulation) خوب بلدم.
3-4 تا مقاله تا حالا داشتم.

mina84.61fm
July 24th, 2010, 11:47 AM
من فوق صنايع دارم و علاقه دارم در زمينه SCM با شما همكاري داشته باشم.آدرس ایمیل من هست:

سلام دوستان
من فوق صنايع دارم و علاقه دارم در زمينه SCM با شما همكاري داشته باشم. شبيه سازي با awesim و آمار و رگرسيون و برنامه نويسي با C و C++ هم بلدم. اگه كسي هست اطلاع بده تا شماره تماس بدم كار كنيم.

mina84.61fm
July 24th, 2010, 11:51 AM
سلام
من فوق مهندسی صنایع دارم . و مدرس دانشگاه .تمایل دارم در مورد موضوعاتی چون manufacturing , control project, genetic algorithm , fuzzy , neural networks مقاله بدهم. اگر کسی فوق صنایع یا دکترای صنایع می خونه اطلاع بده با هم کار کنیم .
(mina84.61fm@yahoo.com)

gilbert3
July 24th, 2010, 03:43 PM
سلام.من علاقه به دادن مقاله در زمینه های و سایر مباحث مهندسی صنایع SCM,Scheduling va control project با کاربرد سیستم های فازی و یا ژنتیک هستم.اگر کسی مایل بود وکار کرده تماس بگیرین.ممنون

mina84.61fm
July 24th, 2010, 04:34 PM
سلام
من هم فوق صنایع دارم . علاقمندم در مورد SCM کار کنم . لطفا در صورت تمایل به من email بزنید.

سلام دوستان

mina84.61fm
July 24th, 2010, 04:38 PM
سلام
من فوق مهندسی صنایع دارم . و مدرس دانشگاه .تمایل دارم در مورد موضوعاتی چون manufacturing , control project, genetic algorithm , fuzzy , neural networks مقاله بدهم. اگر کسی فوق صنایع یا دکترای صنایع می خونه اطلاع بده با هم کار کنیم .

سلام دوستان
من كارشناس ارشد صنايع هستم و الان دو سه سالي هست كه از درس دورم. ولي تواناييهاي زيادي دارم. دو سال هم دروس شبيه سازي و برنامه نويسي C, C++ رو تو دانشگاه تدريس كردم. تو زمينه SCM آمادگي دارم مقاله مشترك كار كنم. اگه موردي بود بهم اطلاع بديد. شبيه سازي با نرم افزار awesim هم كار كردم. مشكلم اينه كه الان موضوعي پيدا نمي كنم كه كار كنم. در ضمن كارهاي آمار و سريهاي زماني و رگرسيون هم تقريبا خوب بلدم.

gilbert3
July 24th, 2010, 07:00 PM
سلام.من علاقه به دادن مقاله در زمینه های و سایر مباحث مهندسی صنایع SCM,Scheduling va control project با کاربرد سیستم های فازی و یا ژنتیک هستم.اگر کسی مایل بود وکار کرده تماس بگیرین.ممنون

msaeedz
July 25th, 2010, 07:45 PM
سلام بر همه دوستان خودممن خوشبختانه تونستم تا چند ماه پیش چند تا مقاله در کنفرانس های بین المللی و ملی به چاپ برسونم. چند تا هم ژورنالی دارم. منتا این روزها خیلی سرم شلوغه. هرکدوم از بچه ها که تمایل به همکاری داره لطفا بهم ایمیل بزنه. زمینه های تحقیقاتی من به شرح ذیل هستش. خوشحال میشم همکاری داشته باشم.Data MiningMCDMSCMSupplier Selection

msaeedz
July 28th, 2010, 11:54 AM
سلام دوستان
هر کسی که تمایل به همکاری داره لطفا بهم ایمیل بزنه. کل فعالیت های 3 ساله من شامل موارد ذیل هستش.
زیاد قوی نیست ولی خب می خوام تقویتش کنم. در حال حاضر هم 6 تا موضوع دارم که فقط وقت کردم روی دو تاش کار کنم. هر کسی تمایل داره خبرم کنه

Book Chapter

2 فصل

Journal paper

4 مقاله

International Conference
18 مقاله

Majid khan
August 3rd, 2010, 11:12 AM
شما هنوزم مايل به همكاري هستيد؟

Industrial88
August 4th, 2010, 04:46 PM
سلام من دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع دانشگاه تهرانم و تمایل به همکاری در زمینه مقاله دادن دارم

AMIRHEAVY666
September 17th, 2010, 12:43 AM
my paper is nearly complete and have a primary acceptance in one journal (ISI) but need some edtion for remove some error and mistake and other thing for publishsing. it's about Project Scheduling. if any person want to help me please send pm........ thanks

masoudjoon
November 4th, 2010, 08:10 PM
راجع به مدیریت زنجیره ی تامیین یا supply chain management کی میتونه همکاری کنه؟واسه یه مقاله ی ISI?

masoudjoon
November 4th, 2010, 08:13 PM
کسی میتونه تو زمینه ی مدیریت زنجیره ی تامین همکاری کنه؟یه مقاله ی isi آماده دارم

behrooz_pourghannad
December 24th, 2010, 03:31 PM
درباره این انجمن چندتا نکته به نظرم رسید که اینجا میگم.

1- لطفا بچه ها توی ارسالهاشون دقیقتر باشن. اینکه مثلا masoudjoon گفته که من آمادگی همکاری درباره زنجیره تأمین رو دارم مثل اینه که بگه من آمادگی همکاری برای نگارش مقاله درباره مهندسی صنایع رو دارم. من معتقدم که این کلی گویی ها هیچ کمکی نمیکنه. حداقل سعی کنید بیشتر توضیح بدید. مثلا درباره مهارتهای خودتون بگید و چیزهایی که بلدید و اگر کار نیمه تمامی دارید به صورت مختصر و مفید و الته دقیق اون رو توضیح بدید.

2- اینکه یک دانشجوی فوق لیسانس با اطمینان کامل میگه نتیجه کار منجر به یک مقاله ای اس ای و اون هم در یک ژزورنال خوب میشه آنچنان باورپذیر نیست. دوستان من باور کنید ماهیت یک کار تحقیقاتی غیرقابل پیش بینی بودن اون هست. در ضمن حتی بهترین و قویترین کارها هم ممکنه تحت داوری ریجکت شوند. البته کم هم نیستند ژورنالهایی که چاپ مقاله در آنها خیلی هم مشکل نیست. اما باور کنید چاپ مقاله در یک مجله خوب کاری است که بسیار زمان بر است.

3- شاید بهتر باشه از این قسمت فروم برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و مطالعات علمی همدیگر استفاده کنیم. مثلا کسی که در حوزه خاصی از زنجیره تامین مطالعه میکنه خلاصه ای از مطالعات خود رو اینجا به اشتراک بگذاره یا اینکه اگر به مقاله ای برخورد کرده که فکر میکنه جای کار داره اون رو به دیگران هم معرفی کنه.

نکات دیگری هم هست که به نظرم اینها مهمترین هاش بود. امیدوارم روند کنونی این بخش (که به نظر زیاد ثمربخش نیست!) اصلاح شود و برای همه بچه ها قابل استفاده باشه.

Imanfff
March 4th, 2011, 09:20 PM
سلام به همه دوستان.
من لیسانس مهندسی صنایع دارم از دانشگاه آزاد کرج با معدل ۱۷/۲۰ . و فوقه لیسانس مدیریت مهندسی از دانشگاه مپوا در فیلیپین با معدل %90.
(Master's Thesis Topic: Multi Criteria Decision Making in Supply Chain Management)
میخواستم در زمنیه مدیرت عملیات و مدیریت زنجیری تامین مقاله بنویسم، اطلاعات زیادی در رابطه با مراحله نوشتنه مقاله ندارم.
اگر کسی علاقمنده به همکاریه و یا میتونه کمکم کنه لطفآ پیغام بده.
tnx :(

Saeed70
May 19th, 2011, 01:46 PM
سلام دوست عزیز. من در زمینه تحقیق مقاله هنوز اطلاعات کافی ندارم چون ترم 4 کارشناسی ام. ولی در زمینه های دیگر مثل طراحی و صفحه آرایی میتونم کمکت کنم..

MehrdadIE
May 20th, 2011, 11:24 AM
سلام
دوستان من دارم در مورد روشهای تصمیم گیری چندمعیاره فازی کار میکنم ؛ یه 10 ، 15 تایی مقاله خوندم و یه چیزایی هم تو ذهن ولی چون یکمی کم تجربه هستم به کمک نیاز دارم
اگه کسی مایل بود اطلاع بده
ممنون میشم

roni
June 18th, 2011, 11:05 AM
سلام دوستان.من ترم آخر کارشناسی هستم.چندماه بیشتر وقت ندارم و میخواستم برا قویتر کردن رزومم یه مقاله یا یه کار تحقیقاتی داشته باشم.ولی اصلا نمیدونم چیکار باید کنم و یا ازکج شروع کنم.لطفا کمکم کنید.
کسی هست که راهنماییم کنه و یه کار مشترک با هم انجام بدیم؟
اگه ممکنه پیام خصوصی بفرستید

kita
June 29th, 2011, 11:37 AM
سلام دوستان. من یک مقاله آماده دارم .اگر کسی از دوستان بتونه از یک مجله دانشگاهی داخلی (آزاد یا دولتی) حتی اگر رتبه هم نداشته باشه اکسپ سریع (حداکثر دو هفته) بگیره من حاضرم اسمشو توی یک مقاله انگلیسی به عنوان نفر سوم اضافه کنم(فقط مجله باید دانشگاهی باشه و حداکثر تا دو هفته اکسپت بده)

behrooz_pourghannad
July 4th, 2011, 10:48 AM
سلام دوستان. من یک مقاله آماده دارم .اگر کسی از دوستان بتونه از یک مجله دانشگاهی داخلی (آزاد یا دولتی) حتی اگر رتبه هم نداشته باشه اکسپ سریع (حداکثر دو هفته) بگیره من حاضرم اسمشو توی یک مقاله انگلیسی به عنوان نفر سوم اضافه کنم(فقط مجله باید دانشگاهی باشه و حداکثر تا دو هفته اکسپت بده)

دوست عزیز من این کاری که شما میخوای هر چند از لحاظ تئوری نشدنی نیست.... اما تقریبا از لحاظ عملی نشدنی است...... مخصوصا الان که فصل تعطیلات و ممکنه خیلی از استادها در تعطیلات و مسافرت باشند در نتیجه کسی نیست که مقاله شما رو داوری کنه.

REALie
July 11th, 2011, 12:53 AM
سلام
دوستان اگه ژورنال هایopen access را می شناسند که ظرف دو الی سه هفته اکسپت می دهند لطفا پیغام بگذارند

این ژورنالها ارزش چاپ کردن نداره. اگه مقالتون خوبه، بعدا مطمئن باشید که پیشمون میشید اگر در چنین ژورنالهایی چاچ کنید.
اگر مقاله خوب نیست، و همین طور فقط یک چیزی نوشتید، اوکی، بفرستید، ولی open access ها معمولا پولی هستند دیگه!

babak1234
July 19th, 2011, 12:22 PM
از دوستان کسی در زمینه برنامه ریزی استراتژیک سازمان با نرم افزاز Business Pro 2 کار کرده - همچنین در زمینه مدیریت یکپارچه پروژه ها با استفاده Portfolio management مقاله یا تحقیقی در حال انجام دارید خوشحال می شوم همکاری داشته باشم - در این زمینه یک مقاله در حال چاپ دارم

mahshar64
August 2nd, 2011, 12:12 AM
سلام.من یک مدل جانمایی-موجودی برای زنجیره های دو کاناله(همراه با کانال فروش آنلاین) گسترش دادم که خیلی مدل بکری هست.الان تو متلب کدش کردم میخوام با الگوریتم مورچگان یا تابو سرچ حلش کنم ولی تو کد نویسی متاهیوریستیک مشکل دارم(الگوریتمش رو نوشتم )...استاد راهنمام هم پروفسورحجی(شریف) هست که راحت میتونه مقالمو اکسپت کنه...من الان دارم رو حد پایینش کار میکنم ... اگه کسی تو زمینه کد نویسی متا هیوریستیک ها آمادگی داره لطفا پیام خصوصی بده.
راستی کد الگوریتم مورچگان رو دارم فقط در دو مرحله ای کردن اون مشکل دارم یعنی مثل مسئله p-median باید اول P مرکز رو انتخاب کنم وبعد اگه ظرفیتشون پر نشده باشه یک سری تقاضا از مناطق مختلف بهشون اختصاص بدیم

mina84.61fm
August 20th, 2011, 11:25 PM
سلام
من فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم . در زمینه scm , fuzzy , project management , production , creativity مایل به همکاری برای نوشتم مقاله هستم . اگر کسی مایل به همکاری بود اطلاع بده.
با احترام

smehrjoo
October 2nd, 2011, 09:16 AM
سلام
من فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم . در زمینه scm , fuzzy , project management , production , creativity مایل به همکاری برای نوشتم مقاله هستم . اگر کسی مایل به همکاری بود اطلاع بده.
با احترام

سلام. من دانشجوي دكتراي مهندسي صنايع هستم پايان نامه ام در زمينه طراحي شبكه تامين و بطور اختصاصي Crossdock Scheduling و مباحث مرتبط هستش. اگر مايل به همكاري هستين با ذكر مشخصات وسطح زبان انگليسي ايميل بزنيد.

shima_488
October 2nd, 2011, 06:20 PM
سلام
با احترام

سلام
من هم روی قابلیت اطمینان و مدلسازی و بهینه سازی آن کار می کنم، اگه مایل به همکاری واسه انجام این پروژه باشین به من ایمیل بزنید.
با تشکر

mohammadpour00
October 16th, 2011, 05:00 PM
با سلام
من دانشجوی ارشد مدیریت صنعتی دانشگاه تهران هستم.
تا حالا هم 20 مقاله در زورنال های ایندکس شده در اسکپوس دارم و 3 تا ISI و مابقی علمی پژوهشی
حدود 5 تا هم مقاله دارم که در دست داوری اند

این رزومه من در طی مدت 2 ترمه
شاگرد اول لیسانس بودم
فعلا شاگرد اول گروه صنعتی دانشکده مدیریت دانشگاه تهرانم با معدل 19.30

من خوشحال میشم که با بچه های صنایع paper کار کنم.

nobuddy
January 15th, 2012, 11:23 AM
سلام.من یک مدل جانمایی-موجودی برای زنجیره های دو کاناله(همراه با کانال فروش آنلاین) گسترش دادم که خیلی مدل بکری هست.الان تو متلب کدش کردم میخوام با الگوریتم مورچگان یا تابو سرچ حلش کنم ولی تو کد نویسی متاهیوریستیک مشکل دارم(الگوریتمش رو نوشتم )...استاد راهنمام هم پروفسورحجی(شریف) هست که راحت میتونه مقالمو اکسپت کنه...من الان دارم رو حد پایینش کار میکنم ... اگه کسی تو زمینه کد نویسی متا هیوریستیک ها آمادگی داره لطفا پیام خصوصی بده.
راستی کد الگوریتم مورچگان رو دارم فقط در دو مرحله ای کردن اون مشکل دارم یعنی مثل مسئله p-median باید اول P مرکز رو انتخاب کنم وبعد اگه ظرفیتشون پر نشده باشه یک سری تقاضا از مناطق مختلف بهشون اختصاص بدیم

شاید کمی دیر باشه اما من رو این مساله کارکردم و چندتامقاله هم چاپ شده دارم. اگه هنوز کارتون انجام نشده...!!! به من اطلاع بدین تا در صورت امکان همکاری داشته باشیم!

saary
April 18th, 2012, 03:47 PM
سلام به همه

من دانشجوی ترم 2 ارشد صنایع-صنایع هستم

حاضرم با هر موضوعی و با هر فردی مقاله بنویسم

sepideh100
May 24th, 2012, 11:51 PM
دوستان اگه کسی تو زمینه OR یا SCM میخواد مقاله کار کنه حاضرم همکاری کنم.

karimix
May 28th, 2012, 06:30 PM
دوستان اگه کسی تو زمینه OR یا SCM میخواد مقاله کار کنه حاضرم همکاری کنم.

سلام. من در مورد روشهای حل دقیق در OR مثلا B&P یا B&C و روشهای تجزیه مثل دانتزیگ-ولف یا آزادسازی لاگرانژ و همچنین الگوریتمهای نقاط درونی کار کرده ام. البته الان میخوام بیشتر رو جنبه های کاربردی کار کنم منتها با رویکرد روشهای حل دقیق. (میونه خوبی با متاهیورستیک ها ندارم - خیلی خز شدن - )
در صورت تمایل پیغام دهید لطفا.

saary
June 20th, 2012, 04:17 PM
سلام دوستان . از آخرین باری که درخواست دادم هیچ خبری نیست. باشه
من در حال حاضر درباره کاربرد تصمیم گیری چند معیاره فازی در سیستم های هزینه یابی برای مجله الزویر هستم. البته تقریبا کارهای نگارش و تجزیه و تحلیل باقی مونده
Expert systems AND applications
هستم اگر فردی مایل بود پیام خصوصی بده.

81102371
June 21st, 2012, 11:02 AM
سلام
من دارم رو موضوع green supply chain management سرچ میکنم تا یه موضوع واسه پروپزال پیدا کنم که استادی که باهاش تماس گرفتم برانگیخته بشه

کسی نظری داره؟ مقاله زیاد خوندم ولی تو دیایی از مطالب غرق شدم !!!

مرسی

zahraaa
June 21st, 2012, 07:55 PM
سلام
من دارم رو موضوع green supply chain management سرچ میکنم تا یه موضوع واسه پروپزال پیدا کنم که استادی که باهاش تماس گرفتم برانگیخته بشه

کسی نظری داره؟ مقاله زیاد خوندم ولی تو دیایی از مطالب غرق شدم !!!

مرسی

It is a really wide topic. If you look at EOQ, even it can be seen as Green transportation technique
Energy consumption, transportation, recycling and ... are all green
If I were you, I would make it narrower
Also if you want to do it in construction Industry I am also interested

81102371
June 22nd, 2012, 01:10 AM
مرسی zahraa
منم تو همین narrow کردنش گیر کردم :)

It is a really wide topic. If you look at EOQ, even it can be seen as Green transportation technique
Energy consumption, transportation, recycling and ... are all green
If I were you, I would make it narrower
Also if you want to do it in construction Industry I am also interested

zahraaa
June 22nd, 2012, 08:54 AM
مرسی zahraa
منم تو همین narrow کردنش گیر کردم :)

I recommend modeling different policy by agent base modeling
sIt is noble and has different application

hamide25
July 15th, 2012, 12:19 PM
سلام دوستان
من ترم اول ارشد صنایع هستم
تا به حال مقاله ندادم،اما مایلم که در این زمینه فعالیت کنم
وبه مهندسی کیفیت و شاخه های اون علاقه مندم.
اگر کسی یه همکار فعال میخواد من هستم.

zahraaa
July 15th, 2012, 06:35 PM
سلام دوستان
من ترم اول ارشد صنایع هستم
تا به حال مقاله ندادم،اما مایلم که در این زمینه فعالیت کنم
وبه مهندسی کیفیت و شاخه های اون علاقه مندم.
اگر کسی یه همکار فعال میخواد من هستم.

It is just a suggestion
If you focus on your thesis and do it well, you wont need anybody else
You will be able to publish good papers
You just need to choose a good topic and work really good

mahmoudb
July 15th, 2012, 06:42 PM
It is just a suggestion
If you focus on your thesis and do it well, you wont need anybody else
You will be able to publish good papers
You just need to choose a good topic and work really good
اتفاقا بدم نیست الان مقاله بده. اون چیزی که شما میگید حداقل برای ترم 5 ارشدش جواب میده. شاید ایشون بخوان ترم 3 اپلای کنن. خودمم از ترم اول ارشد کار پژوهشی جدی رو شروع کردم ولی ایراد کارم این بود که رو تافل و جی ار ای وقت نزاشتم. به شرطی که به معدل و زبانش لطمه نزنه، فکر بدی نیست الان مقاله بده که تا سال بعد یکی دو تا اکسپت داشته باشه.

zahraaa
July 15th, 2012, 08:17 PM
اتفاقا بدم نیست الان مقاله بده. اون چیزی که شما میگید حداقل برای ترم 5 ارشدش جواب میده. شاید ایشون بخوان ترم 3 اپلای کنن. خودمم از ترم اول ارشد کار پژوهشی جدی رو شروع کردم ولی ایراد کارم این بود که رو تافل و جی ار ای وقت نزاشتم. به شرطی که به معدل و زبانش لطمه نزنه، فکر بدی نیست الان مقاله بده که تا سال بعد یکی دو تا اکسپت داشته باشه.

Writting papers need time. If she/he starts right now it takes at least five or six months to submitte a paper
On the other hand it is more likely to have publications based on a thesis rather than a new research

mahmoudb
July 15th, 2012, 09:40 PM
Writting papers need time. If she/he starts right now it takes at least five or six months to submitte a paper

On the other hand it is more likely to have publications based on a thesis rather than a new research
The time depends on his/her effort to find best partners. I have 5 interviews and having one other in this week, just one of them asked about my thesis precisely. Others focused on my papers
Having numerous journals increases his/her chance to find professors

zahraaa
July 16th, 2012, 04:23 PM
The time depends on his/her effort to find best partners. I have 5 interviews and having one other in this week, just one of them asked about my thesis precisely. Others focused on my papers
Having numerous journals increases his/her chance to find professors

مطمئنا مقاله از تز مهم تره ولی اینکه شما بتوانید مقاله خوب از تر دربیارید بسیار محتمل تر از اینه که از یه کار جانبی در بیارید. فقط باید هدفمند و با پشتکار بود. چون اخرای تز که وقت مقالست ادم خسته می شه و حوصله کار های اضافی مقاله رو نداره

Pooria1982
July 19th, 2012, 12:27 PM
سلام بچه ها. من فوق صنایع هستم. به کنترل کیفیت و مهندسی کیفیت علاقه دارم. ولی نمی دونم امروزه این تاپیک چقدر مطرح میشه. مقاله هم تا به حال ندادم. یعنی کسی نبوده که راهنمائیم کنه ( به هر حال همینجوری که نمیشه نوشت ). میخواستم ببینم الان رو چه بحثی کار میشه. چون پذیرش دکترا دارم دوست دارم مطلبی رو انتخاب کنم که به درد بخوره. گیج شدم. ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین. گیر کردم.

zahraaa
July 20th, 2012, 08:00 PM
سلام بچه ها. من فوق صنایع هستم. به کنترل کیفیت و مهندسی کیفیت علاقه دارم. ولی نمی دونم امروزه این تاپیک چقدر مطرح میشه. مقاله هم تا به حال ندادم. یعنی کسی نبوده که راهنمائیم کنه ( به هر حال همینجوری که نمیشه نوشت ). میخواستم ببینم الان رو چه بحثی کار میشه. چون پذیرش دکترا دارم دوست دارم مطلبی رو انتخاب کنم که به درد بخوره. گیج شدم. ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین. گیر کردم.

It is better to look at Journals of Quality Control and Quality mnagement Journals
There are sevarl journals being published in this field
If you add reliability journals to them they will be many
Where did you get your master and where have been accepted for PhD? j

saary
August 5th, 2012, 03:48 PM
سلام دوستان
اگه فردی مایله که در بحث برنامه ریزی تولید ادغامی یا بحث فازی یا چند هدفه ها مقاله بنویسه
خوشحال میشم همکاری کنم .خودم یه ایده هایی دارم و هنوز شروع نکردم
البته برای مجله Int. J.Production Economics مربوط به ELSEVIER

درج ایمیل خلاف قوانین سایت است.

sherizk
September 12th, 2012, 07:15 PM
,hi IE pro Eng's
I'd like to work on an essay with whom is experienced in supply chain management or data mining.if you are eager or have an idea in those subjects,don't hesitate to send me you'r opinions for cooperating.
best wishes

elahehhh
February 3rd, 2013, 09:22 AM
سلام بچه ها. من ميخوام مقاله بنويسم تو زمينه درخت تصميم فازي، ديتا ماينينگ و ... . کسي هست الآن کاري دستش باشه نياز به همراه داشته باشه؟
يا به خاطر فوري فوتي بودن شرايطم، و قوي بودن زبانم، حاضرم مقاله هاي شما به شرط شراکت توش، انگليسي کنم.
اگه کسي هست خبر بده لطفاً

matinking
February 3rd, 2013, 02:35 PM
سلام بچه ها. من ميخوام مقاله بنويسم تو زمينه درخت تصميم فازي، ديتا ماينينگ و ... . کسي هست الآن کاري دستش باشه نياز به همراه داشته باشه؟
يا به خاطر فوري فوتي بودن شرايطم، و قوي بودن زبانم، حاضرم مقاله هاي شما به شرط شراکت توش، انگليسي کنم.
اگه کسي هست خبر بده لطفاً

سلام
دوست عزیز در این فروم اکثر کسانی که فعالیت دارن تحصیل کرده و با سطح زبان بالا هستند. کسانی هم که در زمینه تحقیقات فعالیت می کنند دانش انگلیسی بالای مورد نیاز این کار رو دارن.... بنابراین شاید در عین دور بودن از اخلاق تحقیق و علم، شاید بتونین با پیشنهاد تامین هزینه submit مقاله در یک کار علمی تحقیقاتی مشارکت کنین وگرنه قوی بودن زبانتون حداقل در این فروم امتیاز خارق العاده ای نیست!!!!!!!!!
براتون ارزوی موفقیت می کنم

maryamaghili
May 16th, 2013, 09:36 AM
سلام
ایا هنوز هم مایل به کار تحقیقاتی در زمینه دیتا ماینینگ هستید؟ من مشتاقانه حاضر به کار در این حوزه هستم .

meysan_borajee
May 18th, 2013, 08:45 PM
با سلام
من تخصص تو زکینه مدل سازی و حل با استفاده از الگوریتم های فراابتکاری و بحث های بهینه سازی هستش
و کار اصلیم برنامه نویسی الگوریتم های فراابتکاری هستش
الگوریتم هایی مانند :
genetic algorithm
PSO
SA
DE
Tabu search
memetic algorithm
ACO
NSGA II
NRGA
spea
MODE
MOPSO
scatter search
MOSS
MOTS
و ......
و چندین ساله دارم تو این زمنیه فعالیت میکنم و تو دانشگاه های تهران, علم وصنعت و علوم تحقیقات
دوره الگوریتم های فرا ابتکاری برگزار کردم
هر کسی از دوستان تمایل داره تو این زمینه و در مقالاتش کمکش کنم
بهم مسج بده

با تشکر

ehsanghgh
May 23rd, 2013, 05:31 PM
سیستم داینامیک در تمام زمینه ها مشاوره همکاری

parham_IE
June 2nd, 2013, 01:01 AM
سلام
ما یه تیم هستیم که مقاله می نویسیم و اصولا انگلیسی. الان نیاز به 3 نفر داریم که زبانشون خوب باشه دانشجوی مدیریت و صنایع ترجیحا. در ضمن در صورتی که مطمئن بشیم سر وقت کارها رو تحویل میگیره و تحویل میده مجانی بهش آموزش میدیم و باهاش کار می کنیم.معمولا از MCDM و data mining و آمار استفاده می کنیم تو مقاله ها.

سربلند باشید

parham_IE
June 4th, 2013, 02:51 PM
با سلام

دوستان ما به 2 نفر جهت نوشتن مقاله نیاز داریم. مقالات ما معمولا در حیطه مدیریت و مهندسی صنایع هستن. از روش های data mining ,statistics, MCDM استفاده می کنیم و بیشتر بر روی
market segmentation, customer-oriented marketing process , advertising, statistical quality control کار میکنیم.
از تابستون 92 کار شروع می شه.
در ضمن اگه کسی fuzzy clustering در Matlab بلده حتما pm بده.

سربلند باشید.

nadia_ie
June 4th, 2013, 09:02 PM
میشه بیشتر توضیح بدید؟ چه جور همکاری؟ من صنایع خوندم. fuzzy clustering هم بلدم.

nooshinyousefi
June 7th, 2013, 12:43 PM
سلام من نوشینم از بچه های علم و صنعت تا الان 2 تا مقاله با کمک دوستم در ضمینه ی کنترل پروژه نوشتم
اما بازم خیلی مشتاقم که مقالات بیشتری بنویسم

samanbina
August 17th, 2013, 09:03 AM
من خیلی علاقمند هستم که با شما همکاری کنم. اما بهتره یک مقداری در مورد خودتون دو نفر و موضوع بیشتر توضیح بدی، و اینکه فکر می کنی چه کمکی می خوایی که خودتون دو نفر از پسش بر نمی آید؟ من چون می خوام برای دکتری اقدام کنم، هرچه بیشتر مقاله داشته باشم به نفعم هست،

Parham_IE ، من هم انگلیسی خوبی دارم، هم مدیریت و هم صنایع هم خوندم و هم کار کردم، الان هم اتفاقا می خوام شروع کنم به نوشتن چند مقاله، اما دانشجو نیستم، می تونم در مورد نوشتن مقاله بیشتر بدونم؟ من می خوام برای دکتری اقدام کنم، برای همین باید یک یا دو مقاله دیگه ، بیشتر بدم، پول هم نمی خوام، اما دوست دارم بیشتر در مورد شما بدونم

sahari1369
August 17th, 2013, 01:15 PM
سلام ، من خیلی دنبال مقاله دادن هستم اما هنوز موفق به این کار نشدم. اگه میشه راهنماییم کنید

سلام ، من خیلی دلم میخواد با یکی همکاری کنم .اگه میشه باهم همکاری کنیم

aline
August 29th, 2013, 11:28 AM
سلام دوستان.
من تصمیم دارم نگارش ی مقاله isi رو در در زمینه هایی مشترک بین مهندسی صنایع و مدیریت شروع کنم.چند تا موضوع خاص مدنظر دارم در حال حاضر.اگر کسی مایل به همکاری هست ( ****پ
در شیراز ****) برای مقاله نویسی مشترک خوشحال میشم.لطفا پیام بگذارید.

mgorji
September 26th, 2013, 05:00 PM
سلام
من کارشناس ارشد مهندسی مالی ( مهندسی صنایع- گرایش مالی) هستم یک مقاله فارسی چاپ شده دارم و یک مقاله خارجی در دست داوری. توانایی کار با مطلب رو دارم و علاقه مند به کار در زمینه های مالی و ریسک هستم. لطفا اگر از دوستان کسی در این زمینه علاقه مند هست و تخصص داره پیغام بده تا با هم برای مقاله نویسی همکاری کنیم.

eternal4s
October 17th, 2013, 08:17 PM
سلام
برای نوشتن مقاله تو زمینه کنترل پروژه یا برنامه ریزی تولید اگه کسی مایل هست بفرمایین!!

amin13661366
November 4th, 2013, 06:50 PM
سلام دوستان.
من تصمیم دارم نگارش ی مقاله isi رو در در زمینه هایی مشترک بین مهندسی صنایع و مدیریت شروع کنم.چند تا موضوع خاص مدنظر دارم در حال حاضر.اگر کسی مایل به همکاری هست ( ****پ
در شیراز ****) برای مقاله نویسی مشترک خوشحال میشم.لطفا پیام بگذارید.

منتظر هستم

amin13661366
November 4th, 2013, 06:57 PM
من کاویانی هستم.ترم 3 ارشد صنایع- صنایع.آماده همکاری هستم.

ali_samadi70
November 4th, 2013, 08:29 PM
سلام ترمه 1 کارشناسی ارشد مهندسی شیمی هستم و بنا ب دلیلی نیاز دارم که طی دو سه ماه آینده 1 مقاله بدم و اینکه اسم چندم باشم مهم نیست
اگه کسی هست ک بتونه کمک کنه حالا چه همکاری باشه یا اگه بشه اسممو بزنه تو مقالش با شرایطه مورد نظرش ...که لطف کنه منو در جریان بذاره
در مورد شرایط صحبت خواهیم کرد

zshahrokhshahi
November 11th, 2013, 12:13 PM
سلام دوستان
من يك مقاله قوي در زمينه صنايع- مالي نوشتم. متاسفانه هرجا كه سابميت مي كنم ردش مي كنن.
تو جوابشون ذكر مي كنند كه مقاله خوب بوده ولي متاسفانه فرمتش مشكل داره
از اونجايي كه اين اولين تجربه ام هست نمي دونم بايد چكار كنم
احتياج به كسي دارم كه كمكم بكنه
درضمن مبحث خيلي قوي و خوبه و امكان گسترش به چند مقاله رو هم داره.

behnamab
December 5th, 2013, 11:20 AM
سلام وقت همگی بخیر
از دوشتان کسی هست که در زمینه زنجیره تامین و یا زمینه MCDM مایل به همکاری باشه؟

behnam988917
December 22nd, 2013, 10:06 PM
از بهمن ماه در حل مدلهای تحقیق در عملیات و زمینه های تصمیم گیری، زنجیره تامین، تولید،مسائل آماری و ...آماده همکاری با دوستان عزیز خواهم بود.

mech90
January 7th, 2014, 10:05 AM
سلام دوستان
بنده تا حالا 4 مقاله ISI چاپ شده و 2 مقاله ISC چاپ شده و 8 کنفرانس بین المللی ارائه شده در زمینه های زیر دادم. همچنین اکنون داور بین الملی یک سری مجلات تخصصی ISI و ISC می باشم. چون موضوع فوق میان رشته ای است اگر کسی از بین رشته های مکانیک-حرارت، شیمی، مهندسی شیمی خصوصا سینتیک، هوافضا-پیشرانش، صنایع، مهندسی کشاورزی، صنایع غذایی و مهندسی مواد با توجه به موضوعات زیر مایل به همکاری باشد پیام خصوصی دهد. لازم به توضیح است گروه تحقیقاتی ما متشکل از یک دانشجوی دکتری از آمریکا، یک استاد مشاور از آمریکا با رتبه دانشگاهی زیر 50 جهان، یک پروفسور (استاد تمام) از یکی از دانشگاههای برتر ایران و یک فارغ التحصیل ارشد می باشد:
موضوعات: 1-آنالیز حرارتی پودر مواد ارگانیک 2-تحلیل سینتیک پیرولیز، احتراق و انفجار مواد 3-شناسایی مواد مستعد انفجار در صنایع غذایی و کشاورزی.
تمام موضوعات بصورت آزمایشگاهی به همراه تحلیل داده های آزمایشگاهی است.
لازم به توضیح است می تواند همکاری فوق از طرف شما دوست عزیر، انجام یک سری آزمایشات در آزمایشگاه های مرتبط با رشته خودتان باشد. نوشتن مقالات را ما خودمان انجام خواهیم داد.
برای اطلاع از جزئیات لطفا پیام خصوصی دهید.

aamm117
January 10th, 2014, 01:54 AM
سلام دوستان
اگر کسی در زمینه مباحث SCM، تصمیم گیری و روش های فراابتکاری (ترجیحا چندهدفه) مایل به همکاری بود پیام خصوصی بده. من در زمینه برنامه نویسی الگوریتم های فراابتکاری با متلب مهارت دارم

zahrah207
January 15th, 2014, 02:18 PM
سلام دوستان
اگر کسی تمایل به تدوین مقاله ISI در ارتباط با استخراج از پایان نامه ( پایان نامه به اتمام رسیده و دفاع صورت گرفته است) حل مساله چند هدفه با الگوریتم های مختلف دارد و در این زمینه دارای تخصص می باشد لطفا سریعا اعلام نماید.
با تشکر فراوان

alireza_tech2
January 20th, 2014, 12:15 AM
با سلام خدمت دوستان
آیا کسی لیستی از مجلات isi مهندسی صنایع با if های متفاوت (پولی و غیر پولی) داره

mech90
January 21st, 2014, 10:59 AM
لطفا به سایت زیر یک سر بزنید فکر می کنم مشکل شما را حل می کند.
http://www.scimagojr.com/journalrank.php

با سلام خدمت دوستان
آیا کسی لیستی از مجلات isi مهندسی صنایع با if های متفاوت (پولی و غیر پولی) داره

Mahnazzz
January 27th, 2014, 07:43 PM
علاقه مند به مسائل مکان یابی هستم و مایل به همکاری در این زمینه

Taba22
January 29th, 2014, 01:55 AM
سلام دوستان
من يك مقاله قوي در زمينه صنايع- مالي نوشتم. متاسفانه هرجا كه سابميت مي كنم ردش مي كنن.
تو جوابشون ذكر مي كنند كه مقاله خوب بوده ولي متاسفانه فرمتش مشكل داره
از اونجايي كه اين اولين تجربه ام هست نمي دونم بايد چكار كنم
احتياج به كسي دارم كه كمكم بكنه
درضمن مبحث خيلي قوي و خوبه و امكان گسترش به چند مقاله رو هم داره.

موضوع مقاله به طور دقیق چیه؟

aamm117
January 30th, 2014, 02:32 PM
سلام. میشه نوع الگوریتم و مسئله رو بفرمایید؟ من NSGA-II و ذرات چندهدفه کارکردم و خوشحال میشم همکاری کنیم

behnamab
February 2nd, 2014, 12:28 AM
سلام دوستان
اگر کسی تمایل به تدوین مقاله ISI در ارتباط با استخراج از پایان نامه ( پایان نامه به اتمام رسیده و دفاع صورت گرفته است) حل مساله چند هدفه با الگوریتم های مختلف دارد و در این زمینه دارای تخصص می باشد لطفا سریعا اعلام نماید.
با تشکر فراوان

سلام من مایل به همکاری هستم چجوری میتونم باهاتون تماس بگیرم؟

aamm117
February 4th, 2014, 06:43 PM
سلام دوستان
با تشکر فراوان
پایان نامه من هم چندهدفه بوده و به NSGA-II و سایر چندهدفه ها مسلطم. هوشحال میشم همکاری کنیم

IELTS
February 16th, 2014, 04:05 PM
Dear IE'S Friend
My final thesis in master degree was worked on scheduling model with Heuristic algorithms and I am going to write on that as great essay for some journal . if anyone interested to cooperate together please let me know via personal message. i will warmly welcome to you

karajbahal
February 18th, 2014, 09:36 PM
با سلام
بنده تمايل و آشنايي نسبي دارم.اگر نزديك كرج يا تهران هستيد همكاري بهتري ميشه

karajbahal
February 18th, 2014, 10:01 PM
Hi friend
i'm hossein,master in industrial engineering .i'm curious to work on isi paper,i would be glad if it would be you
send your contact info if you do so

karajbahal
February 18th, 2014, 10:10 PM
با سلام
اگر نزديك كرج يا تهران هستيد خوشحال ميشم همكاري كنيم

karajbahal
February 18th, 2014, 10:17 PM
سلام
ما یه تیم هستیم که مقاله می نویسیم و اصولا انگلیسی. الان نیاز به 3 نفر داریم که زبانشون خوب باشه دانشجوی مدیریت و صنایع ترجیحا. در ضمن در صورتی که مطمئن بشیم سر وقت کارها رو تحویل میگیره و تحویل میده مجانی بهش آموزش میدیم و باهاش کار می کنیم.معمولا از MCDM و data mining و آمار استفاده می کنیم تو مقاله ها.

سربلند باشید

با سلام
لطفا با اميل خودم يا اين يكي تماس بگيريد :

maghdami
February 21st, 2014, 09:14 AM
سلام. من در زمینه MCDM کار کرده ام و پایان نامه ام هم قسمت اعظمش کار با نرم افزار MATLAB بوده. و خیلی هم دوست دارم در مورد مقاله نویسی بیشتر بدونم. دو تا مقاله داخلی دارم. و مشتاق همکاری با شما.

sanaza
March 1st, 2014, 12:18 PM
سلام
من برای پایان نامه ام Data mining و NSGAII کار کردم و مشتاق همکاری هستم

apocalypse2022
March 3rd, 2014, 10:20 AM
سلام ... دوستانی که تمایل به انجام مقالات مشترک دارن لطفا به من پیام خصوصی بدن ... بنده 3-4 سالی هست که کارای پژوهشی با اساتیدم در دانشگاه تربیت مدرس و شریف انجام میدم و چندتا مقاله ISI و علمی پژوهشی دارم ... زمینه کاریم MCDM و همچنین زنجیره تامین مخصوصا green SCM و sustainable SCM هست ... همچنین علاقه مند به کار تو حوزه service operations یا operations/marketing interface هستم... همچنین بنده با مرکز تحقیقاتی لجستیک و زنجیره تامین که زیرمجموعه وزارت صنعت و معدن و تجارت هست ارتباط دارم و میتونیم حتی پروژه های تحقیقاتیمون رو اونجا تعریف کنیم ... دوستانی که تمایل دارن به من خبر بدن ...

spd7
March 6th, 2014, 11:35 AM
سلام بر دوستان . پايان نامم رو شهريور دفاع كردم و تصميم دارم اگر بشه يه مقاله ازش در بيارم.در زمينه MCDM بوده .از تلفيق VIKOR , screening , fuzzy data
.تجربه اولمه در تهيه مقاله . نمي دونم از كجا شروع كنم . خوشحال ميشم با دوستاني كه تمايل ، آشنايي با اين مباحث و تجربه مقاله نويسي دارن ، همكاري كنم .

masoudisis
March 10th, 2014, 10:01 PM
سلام ... دوستانی که تمایل به انجام مقالات مشترک دارن لطفا به من پیام خصوصی بدن ... بنده 3-4 سالی هست که کارای پژوهشی با اساتیدم در دانشگاه تربیت مدرس و شریف انجام میدم و چندتا مقاله ISI و علمی پژوهشی دارم ... زمینه کاریم MCDM و همچنین زنجیره تامین مخصوصا green SCM و sustainable SCM هست ... همچنین علاقه مند به کار تو حوزه service operations یا operations/marketing interface هستم... همچنین بنده با مرکز تحقیقاتی لجستیک و زنجیره تامین که زیرمجموعه وزارت صنعت و معدن و تجارت هست ارتباط دارم و میتونیم حتی پروژه های تحقیقاتیمون رو اونجا تعریف کنیم ... دوستانی که تمایل دارن به من خبر بدن ...

خوشحال میشم با هم همکاری کنیم

said7211
April 22nd, 2014, 11:02 AM
سلام . امیدوارم که حال همتون خوب باشه . من آخرای کارشناسی هستم و امسالم ارشد میدم . هم میخوام مقاله ISI بدم و هم با استادام هماهنگ کنم که دروس مهرماه رو تو تابستون بخونم و امتحان بدم و مهرماه رو نیام . بیشترین تلاشم رو اپلای گرفتنه تا ارشد . اما سوالام اینه که :
چه جوری موضوعی رو پیدا کنم و روش کار کنم ؟ واسه اپلای گرفتن باید اول دانشگاهو انتخاب کنم بعدش موضع ؟
اگه میشه یکمی جامع تر راهنماییم کنین ... ممنونم از لطفتون

persianie
April 22nd, 2014, 01:21 PM
سلام منم برای پایان نامه ام در زمینه layout از NSGAII استفاده کردم، یه مدل برنامه ریزی ریاضی دو هدفه است، چند تا مقاله کنفرانسی و یه ژورنال علمی-پژوهشی دارم اما میخوام برای ISI یه مقاله بنویسم

salman14
April 26th, 2014, 05:56 PM
ارشد مدیریت مهندسی از انگلستان.دارای مقالات مرتبط با Operations Management و Genetic Algorithms

sin_shin
April 26th, 2014, 11:22 PM
سلام بنده یک مقاله در زمینه روش های رتبه بندی ترکیبی کار کردم با کیس استادی شرکت های بیمه ایران و تقریبا درحال اتمام می باشد. اگر کسی علاقمند بود خوشحال میشم تماس بگیرند[xxxxxxxxxxxx]

saleh67
May 24th, 2014, 03:12 AM
سلام،من ترم آخر ارشد صنایع-مالی هستم.اگر مایل باشید در رابطه با ابزارهای متاهیورستیک با هم همکاری کنیم.از طریق ایمیلم بهم اطلاع بدید.[xxxxxxxxx]

fahime09127794
May 31st, 2014, 11:13 AM
سلام
من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم مکان یابی هستش که در اون از روش های تصمیم گیری چند معیاره و چند متغیره استفاده کردم و در این زمینه یک مقاله انگلیسی آماده کردم. برای اینکه این مقاله اصلاح شه و در در یک ژورنال ISI چاپ شه به کسی که در این زمینه بتونه راهنمایی و کمک کنه نیاز دارم
ممنون

behnam988917
May 31st, 2014, 11:06 PM
سلام من موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدم مکان یابی هستش که در اون از روش های تصمیم گیری چند معیاره و چند متغیره استفاده کردم و در این زمینه یک مقاله انگلیسی آماده کردم. برای اینکه این مقاله اصلاح شه و در در یک ژورنال ISI چاپ شه به کسی که در این زمینه بتونه راهنمایی و کمک کنه نیاز دارم ممنون سلام بنده در این زمینه (مکان یابی و تصمیم گیری) آشنایی نسبی دارم. چنانچه تمایل داشتید اطلاع دهید باتشکر

milanoo
June 4th, 2014, 02:01 AM
سلام
من ارشد صنایع هستم و موضوع ژایان نامه من درباره مکانیابی رقابتی بود و از روشهای فازی و MCDM استفاده کردم. اگر دوستان کمکی لازم داشتید خوشحال میشم کمک کنم.( اگه خواستید با موضوع آشنا بشید مقاله ای رو که در کنفرانس مهندسی صنایع دانشگاه تهران ارائه شده رو میتونم براتون بفرستم.)

b_rankouhi
June 15th, 2014, 07:46 PM
سلام.
از دوستان کسی ارشد صنایع-صنایع علوم تحقیقات تهران هستن؟

یه سوال داشتم

golabi1990
July 15th, 2014, 11:43 AM
سلام.وقت بخیر
اگه این تایپیک هنوز فعاله
من امادگی کامل جهت اراءه مقاله دارم
مرسی

behnam988917
July 20th, 2014, 11:36 PM
سلام.وقت بخیر
اگه این تایپیک هنوز فعاله
من امادگی کامل جهت اراءه مقاله دارم
مرسی

خب دوست عزیز مشخص کن چه زمینه ای؟؟؟ :))

behnam988917
July 20th, 2014, 11:39 PM
توسعه ی یک مدل برنامه ریزی خطی زنجیره تامین با رویکرد رباست (بهینه سازی)، اگر کسی مایل به همکاری بود اطلاع بده، با تشکر

shima_488
July 22nd, 2014, 01:28 PM
دوستان اگر برای ترجمه تخصصی مقاله صنایع فارسی به انگلیسی کسی یا موسسه ای رو میشناسین که کارش خوب باشه لطفا معرفی کنید. من چند بار به خاطر زبان مقالمو برگردوندن. ممنون می شم. فوری

behnas
August 24th, 2014, 12:19 PM
سلام.من دوست دارم در زمینه زنجیره تامین مقاله بدم. اگه کسی هست من همه جوره حاضرم با هم مقاله بدیم.

hamidraf
August 27th, 2014, 03:40 PM
سلام.من دوست دارم در زمینه زنجیره تامین مقاله بدم. اگه کسی هست من همه جوره حاضرم با هم مقاله بدیم.

سلام
تو چه زمینه ای از زنجیره تامین میخاید کار کنید؟
خودتون مطلب خاصی دارید؟
چه مقطعی هستید؟

naeim1988
August 30th, 2014, 07:44 AM
سلام دوستان من امادگی کامل دارم برای نوشتن مقاله در ضمن حسنی که دارم اینه که استاد زبان انگلیسی در سطح تافل و ایلتسم و از نظر ترجمه و تحقیق میتونید کل کارو بسپارید به خودم.

golbarg_1
September 1st, 2014, 01:57 AM
سلام دوستان گرامی
کسانیکه علاقه مند به نوشتن و چاپ مقاله در کمتر از سه ماه ، در یک ژورنال بین المللی با ایمپکت کمتر از یک هستند ؛ لطفا پ خ بدهند .
توضیحات تکمیلی را در صورت اعلام تمایل به شما خواهم گفت ؛ اما به طور خلاصه ؛ کار روی یک موضوع مشترک با برنامه ریزی دقیق و تقسیم کار انجام میگیرد .
سپاس

ansar_ie
September 7th, 2014, 01:29 AM
سلام
دانشجوی کارشناسی ارشد علم و صنعتم و 4 سال سابقه کاری تو حوزه پروژه های نرم افزاری دارم. تازه می خوام وارد فرایند پیش از آپلای بشم. اولش می خوام از مقاله شروع کنم.
سوال اولم اینه کسی هست بخواد تو حوزه مدیریت پروژه های چابک از قبیل اسکرام و یا مبحث Scheduling در پروژ های نرم افزاری کار کرده باشه، یا مایل به همکاری باشه.

مبحث دیگه ای که بهش علاقه مندم و میخوام روش کار کنم اما اطلاعاتم کافی نیست بحث سیستم دینامیک هست. اگه کسی رو این موضوع کار میکنه، خوشحال میشم مشترک کار کنیم.:)
لطفا اطلاع دهید :)

apocalypse2022
September 7th, 2014, 10:56 PM
سلام دوستان ... بنده یه پروپوزال برای چاپ یه chapter تو یه کتاب که تو حوزه کاربردهای MCDM هست و قراره توسط انتشارات معروف IGI چاپ بشه فرستادم که این پروپوزال خوشبختانه پذیرش گرفت و من باید chapter کامل رو تا اول اکتبر (اواسط مهر) آماده کنم و براشون بفرستم ... کتاب هم اواسط 2015 چاپ میشه ... خودم درگیر کار فول تایم هستم و راستش فرصت نمیشه خیلی رو این موضوع وقت بذارم واسه همین از دوستانی که تجربه مقاله نوشتن در سطح نشریات معتبر رو دارن اگه تمایل دارن به من پیام خصوصی بدن ... این chapter در مورد کاربردهای MCDM در طراحی زنجیره تامین هست و مطمئنا داشتنش تو رزومه از یه مقاله تو یه نشریه معتبر ISI خیلی بیشتره ... من خودم 5 مقاله ISI دارم (در نشریات الزویر و اشپرینگر) و با روش نگارش مقالات و آماده سازیش کاملا آشنام ولی به دلیل حجم کاریم نیاز به همکاری یه نفر دیگه که باتجربه باشه دارم ... ممنون میشم کسی تمایل داره بهم خبر بده ....