PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10

ulduz
August 18th, 2010, 10:41 AM
من قبلا از فروم يكي از دوستان كه bank draft برا general receiver canada فرستاده بود دانلود كردم اونجا شماره transit داره. چند بار برا ايميل sydney و سوريه ايميل زدم. سوريه كه اصلا اشتباهمو داد و از سيدني جوابي دريافت نكردم.آدرس ايميلها را ميذارم اگه اشتباه بمن خبر بدهيد. يا زنگ بزنيم؟
sydney-im-enquiry@international.gc.ca
damascus-im-enquiry@international.gc.ca

mosafer
August 18th, 2010, 11:50 AM
دوستان امکان پرداخت لندینگ فی با کردیت کارت هست؟ کسی این کارو گرده؟

نه دوست عزیز.لندینگ رو با کردیت نمیشه پرداخت کرد و فقط یا با مانی اوردر یا با بانک درفت باید پرداخت بشه.

bestMBAman
August 20th, 2010, 12:00 AM
http://www2.applyabroad.org/images/misc/quote_icon.png
دوستان امکان پرداخت لندینگ فی با کردیت کارت هست؟ کسی این کارو گرده؟
من یکبار با آرامکس تماس گرفتم گفتن اینکار رو می کنن...بد نیست یه تماس شما هم بگیریرن با دفتر تهرانشون...
مسئولش آقایی به نام عاشوری بود اگه اشتباه نکنم...

mani_rah25
August 21st, 2010, 11:10 PM
با سلام و تبریک به خاطر عبور از خط قرمز (پایان انتظار برای مدیکال)
نه مانی جان لازم نیست دیگه توی حساب کانادا پول داشته باشی. این رو بر اساس تجربه بچه هایی که چند ماه گذشته رفتند میگم. لندینگ فی رو هم که باید به وسیله مانی اردر همراه پاسها تون براشون بفرستی. برای من مانی اردر رو پدرم از کانادا گرفته و قرار تا چند روز دیگه با DHL برامون بفرسته. به شما هم توصیه میکنم از حالا به فکر گرفتنش باشی که وقتی پاسپورت ریکوئست شدی دیگه معطل نشی و زود پاسها و لندینگ فی رو بفرستی.

ممنون، منهم دقیقا سیوال مسعود خان را دارم: لندینگ فی برای 2 نفر چند دلار است؟ مانی اوردر در وجه کجا باید بگیرم ؟ برای هر نفر جدا بگیرم یا 1 مانی اوردر کافی است؟
بانک خاصی در کانادا باید باشد؟ من 4 روز دیگه مسافر دارم از کانادا میتونم بگم با خودش بیارد؟

fanta
August 22nd, 2010, 06:49 AM
ممنون، منهم دقیقا سیوال مسعود خان را دارم: لندینگ فی برای 2 نفر چند دلار است؟ مانی اوردر در وجه کجا باید بگیرم ؟ برای هر نفر جدا بگیرم یا 1 مانی اوردر کافی است؟
بانک خاصی در کانادا باید باشد؟ من 4 روز دیگه مسافر دارم از کانادا میتونم بگم با خودش بیارد؟

یک مانی اردر در وجه The receiver general for canada باید باشد. مبلغ لندینگ فی برای هر نفر بزرگتر از 18 سال در روش جنرال 490 دلار است پس یک مانی اردر 980 دلاری باید صادر شود. من تا جایی که میدونم برای فدرال 3 یا 4 ماه اعتبار آن است (نه اینکه پولتان بسوزد ها!) پس یه محاسبه در مورد زمان آمدن پاس ریکوئست هم شاید بد نباشه

mirshahim
August 22nd, 2010, 02:46 PM
با سلام

من اگر شماره Credit Cardیکی از منسوبان در اروپا رو بدم، کافیه؟ برای امضاش چی کار کنم؟ خودم می تونم یه امضا از طرف اون بزنم؟ اونا خودشون به صورت اتومات پول بر میدارند؟

arezoo.fadaei
August 22nd, 2010, 04:05 PM
این جمله که از سایت خود کبک برداشتم یعنی باید پول ابتدایی رو قابل پرداخت به وزارت مالی کبک بنویسیم درسته؟ آخه یه جا خوندم که باید بزنیم در وجه حامل!!!!

ATTENTION! Cheques must made payable to the Ministre des Finances du Québec and must include, on the reverse side, the name of the applicant in block letters.

mrni007
August 22nd, 2010, 11:31 PM
سلام بر همه دوستان
اگر پرداخت هزینه از طریق کردیت کارد باشد و یکی از ارقام آن اشتباه درج شود ولی سایر چیزها (منظور فرمها میباشد) همه درست باشند چه اتفاقی می افتد؟

haagh
August 22nd, 2010, 11:44 PM
سلام بر همه دوستان
اگر پرداخت هزینه از طریق کردیت کارد باشد و یکی از ارقام آن اشتباه درج شود ولی سایر چیزها (منظور فرمها میباشد) همه درست باشند چه اتفاقی می افتد؟

متاسفانه کل مدارگ بر میگزده به ادرستون

mrni007
August 23rd, 2010, 12:04 AM
متاسفانه کل مدارگ بر میگزده به ادرستون
آیا تلفنی و یا توسط فکس و یا نامه میشود آنرا تصحیح کنیم؟

Afshin.o
August 23rd, 2010, 11:40 AM
من از طريق كبك اقدام كردم. برام نامه اومد كه كارتتون مورد داره . منم كارتو با فرم جديد جايگزين كردم و مشكل حل شد. شايد فدرال فرق داشته باشه

سلام بر همه دوستان

SAMAN1351
August 23rd, 2010, 09:01 PM
سلام.
تو سایت نوشته باید همین عبارت رو بنویسید یعنی :

Ministre des Finances du Québec

SAMAN1351
August 23rd, 2010, 09:11 PM
بله من از یک صرافی در تهران مانی اردر گرفتم اگه خواستید پیام بدید تا به شما آدرس رو بدم.

rozita
August 24th, 2010, 03:08 PM
سلام
دوستانیکه میخواین مانی اوردر بگیرین تازه گیها کسی رو پیدا کردم که هزینه مانی اوردرش از صرافی واشخاص دیگه پائین تره . سه تا از بچه ها الان دارن میگیرن.اگر کسی خواست برام پیام بذاره تا به این خانم بگیم.
موفق باشین

Afshin.o
August 24th, 2010, 08:44 PM
دوستان پشت مانی اوردر نباید اسم نوشته بشه و امضا بشه؟

mahsa.mim
August 24th, 2010, 10:48 PM
با سلام
من چند تا سوال پايه اي دارم چون واقعا نميدونم! :
1-من هرچي دنبال تعريف ماني اردر دارم ميگردم چيزي پيدا نميكنم! وقتي به صرافي پولو ميديم به حساب مورد نظر واريز ميكنه و رسيدش ميشه ماني اردر؟
2- براي كبك به چه شماره حسابي و چه بانكي بايد واريز بشه؟
3-صرافيها معمولا چقدر ميگيرن بابت واريز پول؟
4- رسيد چطور بايد تكميل و با ساير مدارك ارسال بشه؟

از راهنمائي دوستان ممنونم

paarsin
August 25th, 2010, 09:20 AM
دوستان پشت مانی اوردر نباید اسم نوشته بشه و امضا بشه؟

در ایمیلی که می آید نوشته است که پشت مانی اوردر نام خود را نوشته و آن را امضا کنید
اما دوستانی در این فروم بوده اند که این کار را نکرده اند و به مشکلی هم برنخورده اند
من هر چه گفته بودند را پشت نویسی کردم و سپس فرستادم

me.sh
August 25th, 2010, 12:34 PM
با سلام
بنده قصد دارم ارسال مدارك كنم. يكي از دوستان كه طلاعات كافي دارد منو راهنمايي كند. در سايت يكي از روشهاي پرداخت International money order است. اين سند چيست و از كدام بانك بايد تهيه شود ؟ درسايت هيچگونه اطلاعاتي اعم از شماره حساب, SWIFT code و غيره نيست. لطفآ راهنمايي نماييد.
با تشكر

Pearson
August 25th, 2010, 12:50 PM
با سلام
بنده قصد دارم ارسال مدارك كنم. يكي از دوستان كه طلاعات كافي دارد منو راهنمايي كند. در سايت يكي از روشهاي پرداخت International money order است. اين سند چيست و از كدام بانك بايد تهيه شود ؟ درسايت هيچگونه اطلاعاتي اعم از شماره حساب, SWIFT code و غيره نيست. لطفآ راهنمايي نماييد.
با تشكر

لطفا پست های قبلی این تاپیک را مطالعه فرمایید

me.sh
August 27th, 2010, 10:28 AM
لطفا پست های قبلی این تاپیک را مطالعه فرمایید

Pearson جان من صفحات قبلی را مطالعه کردم ( البته راستش نه همه را ) و نظرات ضد ونقیضی در مورد Money order دیدم. اگر زحمت بکشید خلاصه در مورد Intenational money order برای من توضیح بدید و اینکه کجا و چجوری بگیرم ممنون میشم.
با تشکر

arezoo.fadaei
August 28th, 2010, 03:52 PM
سلام میخواستم بگم صرافی ه در هایپر استار هست 100 هزار تومان میگیره واسه مانی اردر...اینه خیلی هزینه اش از صرافی شرفی کمتره!!!! بنظر شما جای کار میلنگه ؟!
هیچ کس نظری نداره؟ من یکی رو در کانادا دارم بنظرتون اگه رسیدش رو با دی اچ ال بفرسته ارزونتر تموم میشه؟ آخه من هم از طریق صرافی اول باید پول رو به طرف بدم با حساب تمام این هزینه ها کدوم راه بهتره؟
بازم ممنون

fanta
August 29th, 2010, 12:07 PM
هیچ کس نظری نداره؟ من یکی رو در کانادا دارم بنظرتون اگه رسیدش رو با دی اچ ال بفرسته ارزونتر تموم میشه؟ آخه من هم از طریق صرافی اول باید پول رو به طرف بدم با حساب تمام این هزینه ها کدوم راه بهتره؟
بازم ممنون

سلام
من اون صرافی رو دیدم ولی فکر نمیکردم که مانی اردر هم بگیره. ضمنا آیا دلار کانادا رو به نرخ روز حساب میکنه و فقط 100000 تومان سر میگیره یا اینکه رو دلار هم قیمتهاش بالاست؟

bergo
August 29th, 2010, 12:27 PM
آقا يكي لطف كنه به سوال من جواب بده . من با كرديت كارتي كه به نام خودم از امريكا بوده واسه سيدني فرم پر كردم و توي جواب فايل نامبر اولم هم تائيد كرده كه از حساب كارتم برداشت كرده 550$ رو .
ولي تو اين چك ليستهاي دمشق باز صحبت از انتقال پول كرده مگه باز بايد واسه دمشق هم پول بفرستم ؟ اگه نه ، همون تائيديه برداشتي كه تو فايل نامبر اولم اومده را واسشون بفرستم كافيه ؟ من قبل از 26 Jun اقدام كردم الان دار م اصل مدارك رو واسه دمشق ارسال ميكنم . ممنون

afshinnnn
August 29th, 2010, 03:22 PM
بازم ممنون
فکر نمی کنم هزینه این دو روش تفاوت چندانی پیدا کنه و شاید در حد ده هزار تومان . اگر از نظر زمانی محدودیت ندارید خوب بهتر است که برای آشناتون پول بفرستید و ایشان اصل مانی اوردر را براتون ارسال کند .

hellor
August 29th, 2010, 03:46 PM
من با صرافی شرفی تماس گرفتم گفتند 150 دلار هزینه مانی اوردر برای 1100 دلار میگیرند

weincanada
August 30th, 2010, 08:55 AM
دوستان سلام
من داييم آمريكاست و ميخوام شماره Credit card داييمو بدم سفارت براي برداشت پول. فقط مسئله اينه كه سند مربوطه را بايد Credit holder هم امضا كنه كه خوب الان ايران نيست. حالا كسي ميداند اگر ايشان سند را تكميل و امضا كنه و با DHL يا TNT بفرسته تهران چند روز طول ميكشه و هزينش چقدر ميشه ؟
ممنونم.

a12ood
August 30th, 2010, 12:50 PM
دوستان سلام
من داييم آمريكاست و ميخوام شماره Credit card داييمو بدم سفارت براي برداشت پول. فقط مسئله اينه كه سند مربوطه را بايد Credit holder هم امضا كنه كه خوب الان ايران نيست. حالا كسي ميداند اگر ايشان سند را تكميل و امضا كنه و با DHL يا TNT بفرسته تهران چند روز طول ميكشه و هزينش چقدر ميشه ؟
ممنونم.
بگید امضاشون را برای شما ایمیل کنند و شما با یک ساعت وقت گذاشتن جعلش کنید. من همین کار ار کردم و مشکلی پیش نیومد.
ضمنا اگه به امضا شک کنند با دایی تون تماس میگیرند ایشون هم اکی میده و قضیه حل میشه .
موفق باشید

weincanada
August 30th, 2010, 03:19 PM
دوستان سلام
هزينه Processing fee براي دو نفر 390 + 150 دلار ( 540 دلار) است. فارغ از روشي كه وجه را منتقل ميكنيد( Money order يا Credit cart و... ) آيا لازم است بيشتر از اين رقم را پرداخت كنيم يا دقيقآ همان 540 دلار است ؟
متشكرم

Pearson
August 30th, 2010, 04:17 PM
آقا يكي لطف كنه به سوال من جواب بده . من با كرديت كارتي كه به نام خودم از امريكا بوده واسه سيدني فرم پر كردم و توي جواب فايل نامبر اولم هم تائيد كرده كه از حساب كارتم برداشت كرده 550$ رو .
ولي تو اين چك ليستهاي دمشق باز صحبت از انتقال پول كرده مگه باز بايد واسه دمشق هم پول بفرستم ؟ اگه نه ، همون تائيديه برداشتي كه تو فايل نامبر اولم اومده را واسشون بفرستم كافيه ؟ من قبل از 26 Jun اقدام كردم الان دار م اصل مدارك رو واسه دمشق ارسال ميكنم . ممنون

براي دمشف لازم نيست پولي در اين مرحله ارسال كنيد.
لطفاً از آخرين version دستوالعمل ها استفاده نماييد .

mo_eini
August 31st, 2010, 02:53 AM
سلام میخواستم بگم صرافی ه در هایپر استار هست 100 هزار تومان میگیره واسه مانی اردر...اینه خیلی هزینه اش از صرافی شرفی کمتره!!!! بنظر شما جای کار میلنگه ؟!
بازم ممنون

از هزینه های پنهان مانند پول پست غافل نشوید.

Mbozorgi
August 31st, 2010, 10:22 AM
سلام
من یک حواله بانکی‌ به مبلغه ۱۱۰۰ دلار کانادا در وجه Receiver General For Canada از بانک The Toronto-Dominion Bank دارم که برای پرداخته هزینه مهاجرت از طریق Skill Worker گرفته بودم ولی‌ استفاده نکردم.لطفا اگه کسی‌ به این حواله احتیاج داره به من اطلاع بده.

سایان
August 31st, 2010, 01:57 PM
سلام
من از یک صرافی تقاضای مانی اوردر کردم اول گفت 2 هفته حالا طولانی تر شده است حدس می زنم که حواله مرا به کس دیگه ای داده اند چه کار می توانم بکنم
لطفا کمکم کنید

من از صرافی سپند خواستم برایم مانی اوردر بگیرد به من گفت دو هفته اما الان زمان زیادتری گذشته است آیا می توانم PROCESSING fEE را با کردیت کارت بریزم و بعد مانی اوردرم را به کس دیگری بدهم یا در مراحل بعدی استفاده نمایم
خواهش می کنم اگر مطمئن هستید جواب بدهید

mani_rah25
August 31st, 2010, 06:46 PM
پیشاپیش عذر میخوام اگه سیوال تکراری هست واقعا به دلیل ذیق وقت که مسافر میاد نتونستم کل ترید بخونم ممنون میشم پاسخ سیوال من رو بدهید:
برای لندینگ فی خودم و همسرم میخوام مانی اوردر بگیرم ( ویزای من در ورشو لهستان صادر میشه) :
1- برای هر نفر 490 $ کانادا باید پرداخت کنم؟
2- برای هر نفر مانی اوردر جدا بگیرم یا با هم به مبلغ 980 دلار کانادایی هم مشکلی نداره؟
3-ایا اسم پرداخت کننده باید اعلام بشه یا بدون نام هست؟
4-بانک خاصی در کانادا باید گرفت یا هر بانکی در کانادا قبول هست؟
5-در وجه Receiver General For Canada فقط ذکر شود؟ اسمی از سفارت ورشو لهستان لازم نیست؟
6-بابت چه کاری پرداخت میشود باید نوشته شود ؟ مثلا بابت لندینگ فی یا هزینه پروسس پرونده ...غیره؟
7- ایا مانی اوردر مهلت دارد مثلا اگر 3 ماه استفاده نکنم باطل میشه؟
8-سیوال آخر ،چیز دیگری لازم هست که به برادرم (در کانادا )اعلام کنم برای گرفتن مانی اوردر؟

me.sh
August 31st, 2010, 11:15 PM
دوستان سلام . من دارم از Credit cart یک دوست در آمریکا استفاده میکنم. آیا ایرادی داره ایشان که صاحب کارته فرم را امضاء کنه و SCAN وEMAIL کنه و من بقیه اش را پر کنم و امضاء کنم ؟ با تشکر

mo_eini
September 1st, 2010, 12:58 AM
دوستان سلام . من دارم از Credit cart یک دوست در آمریکا استفاده میکنم. آیا ایرادی داره ایشان که صاحب کارته فرم را امضاء کنه و SCAN وEMAIL کنه و من بقیه اش را پر کنم و امضاء کنم ؟ با تشکر
بلا مانع است

me.sh
September 1st, 2010, 01:19 PM
بلا مانع است

از پاسخ شما ممنونم. فقط یه مطلب دیگه. هزینه Processing fee برای دو نفر 390 +150 = 540 CAD $ است. فارغ از اینکه از چه روشی پرداخت میکنیم
(... Credit cart, Money order,etc) آیا فقط باید همین عدد را در پرداخت کرد و به هر دلیل لازم نیست عددد بیشتر اعلام کرد ؟
متشکرم

mo_eini
September 1st, 2010, 01:50 PM
از پاسخ شما ممنونم. فقط یه مطلب دیگه. هزینه Processing fee برای دو نفر 390 +150 = 540 CAD $ است. فارغ از اینکه از چه روشی پرداخت میکنیم
(... Credit cart, Money order,etc) آیا فقط باید همین عدد را در پرداخت کرد و به هر دلیل لازم نیست عددد بیشتر اعلام کرد ؟
متشکرم

مبلغ پروسسینگ فی فعلا که تغییری نکرده است ممکن است بعدها با اعلام قبلی تغییر کند !الان که خبری نیست.

nima_h
September 4th, 2010, 04:23 PM
دوستان من دیروز مدارک مدیکالم رسیده.ازم درخواست پرداخت لندینگ فی و اطلاع تغییرات را کردن بعلاوه انجام آزمایشات.کسی می دونه که آیا می بایست معاینات رو انجام داد و از طریق پزشک ارسال کرد و مابقی مدارک و لندینگ فی را خودم به دمشق بفرستم یا اینکه بنحو دیگری باید عمل کرد؟ممنون

pejvak
September 4th, 2010, 05:22 PM
سلام ممنون ميشم آدرس اون صرافي رو به من هم بديد. ضمنا ممنون ميشم هزينه و زمان تهيه اوون رو هم بنويسيد.

hessamvalidi
September 4th, 2010, 10:53 PM
سلام به همه دوستان

من امروز واسه مانی اوردر 1100 دلاری از صرافی شرفی اقدام کردم. نرخ CAD امروز 1020 تومان بود که با هزینه 140 هزار تومانی، 1260000 تومان دادم.

تو مانی اوردرهای تهیه شده که نمونه هاشو به بنده نشون دادن، در قسمت Receiver چیزی نوشته نشده که آقای شرفی گفت که خودتون با خودکار تکمل کنید.
به نظر دوستان نباید در این قسمت به صورت تایپی عبارت The receicer general for canada درج شده باشد؟ آیا خودمون اضافه کنیم مشکلی نداره؟

با تشکر

hessamvalidi
September 4th, 2010, 10:58 PM
سلام

تاریخ صدور مانی اوردر شما چندم است؟

کامران
September 5th, 2010, 12:24 AM
http://www2.applyabroad.org/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط me.sh http://www2.applyabroad.org/images/buttons/viewpost-left.png (http://www2.applyabroad.org/showthread.php?p=292459#post292459)

بلا مانع است

من هم مثل این دوستمون me.sh قراره از کردیت کارت دوستی در آمریکا استفاده کنم ولی به من گفتند که باید امضاء اسکن شده نباشه و بهتره خودشون امضاء کنند و امضاء اسکن شده مشکل ساز میشه
چون من هم خیلی زود میخوام پرونده تشکیل بدم و نمی خوام به بخاطر عدم پرداخت پروندم برگشت بخوره از دوستان عزیز راهنمایی میخوام لطف کنید راهنمایی بفرمایید آیا شنیده های من نادرسته و دوستان قبلا از روش ایمیل و اسکن استفاده کرده اند

Afshin.o
September 5th, 2010, 10:14 AM
اصلا سخت نگيريد سر اين چيزها. جاي امضا اسم رو بنويسيد و خلاص. در پروسه برداشتن پول امضا چك نميشه. كلا امضاي اسكن شده به نظر من حس خوبي القا نميكنه.

http://www2.applyabroad.org/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلی توسط me.sh http://www2.applyabroad.org/images/buttons/viewpost-left.png (http://www2.applyabroad.org/showthread.php?p=292459#post292459)

ببخشید که مزاحم وقتتون میشم )
من هم مثل این دوستمون me.sh قراره از کردیت کارت دوستی در آمریکا استفاده کنم ولی به من گفتند که باید امضاء اسکن شده نباشه و بهتره خودشون امضاء کنند و امضاء اسکن شده مشکل ساز میشه
چون من هم خیلی زود میخوام پرونده تشکیل بدم و نمی خوام به بخاطر عدم پرداخت پروندم برگشت بخوره از دوستان عزیز راهنمایی میخوام لطف کنید راهنمایی بفرمایید آیا شنیده های من نادرسته و دوستان قبلا از روش ایمیل و اسکن استفاده کرده اند

Afshin.o
September 5th, 2010, 10:15 AM
يه سرچ ساده تو گوگل اطلاعات كامل رو بهتون ميده. صرافي شرفي.

سلام ممنون ميشم آدرس اون صرافي رو به من هم بديد. ضمنا ممنون ميشم هزينه و زمان تهيه اوون رو هم بنويسيد.

ehsanyzd
September 5th, 2010, 11:11 PM

ببخشید که مزاحم وقتتون میشم
(
منم از کارت دوستم که سوئد هست استفاده کردم . چند روز پیش هم پول کم شد.

suma
September 6th, 2010, 11:23 PM
سلام دوستان
امروز رفته بودم هایپر استار یه صرافی اونجا هست که ازش در مورد مانی اردر سوال کردم. به نظرم منصف تر از جاهای دیگه هستن. روی هر مانی اردر 100 هزار تومن اضافه میگیرن. در وجه receiver general هم صادر میکنن. برخوردشون هم خوب بود. من خودم از جای دیگه مانی اردر رو تهیه کرده بودم که 150 هزار تومن اضافی میگرفت و اصلا حاضر نبودن سوالای آدمو جواب بدن.

Pearson
September 7th, 2010, 07:34 AM
سلام دوستان
امروز رفته بودم هایپر استار یه صرافی اونجا هست که ازش در مورد مانی اردر سوال کردم. به نظرم منصف تر از جاهای دیگه هستن. روی هر مانی اردر 100 هزار تومن اضافه میگیرن. در وجه receiver general هم صادر میکنن. برخوردشون هم خوب بود. من خودم از جای دیگه مانی اردر رو تهیه کرده بودم که 150 هزار تومن اضافی میگرفت و اصلا حاضر نبودن سوالای آدمو جواب بدن.

اگر دسترسي به اين صرافي داريد شماره تلفنش را بگيريد و به من بدهيد تا از اين به بعد به جاي صرافي شرفي ايشان را معرفي نماييم.
فاكتورهايي كه برامون اهميت دارد اين است؟

مدت زمان تهيه ماني اوردر؟
آيا ماني اوردر ها صادره از خود بانك هاي داخل كانادا هست يا خير؟
آيا هزينه صدور ماني اوردر فقط 100 هزار تومان مي باشد و يا هزينه هاي پنهان ديگه اي هم وجود دارد؟ مثل پول پست،‌كار مزد بانك و غيره؟

arezoo.fadaei
September 7th, 2010, 02:00 PM
[QUOTE=Pearson;296250]اگر دسترسي به اين صرافي داريد شماره تلفنش را بگيريد و به من بدهيد تا از اين به بعد به جاي صرافي شرفي ايشان را معرفي نماييم.

آيا هزينه صدور ماني اوردر فقط 100 هزار تومان مي باشد و يا هزينه هاي پنهان ديگه اي هم وجود دارد؟ مثل پول پست،‌كار مزد بانك و غيره؟
سلام من اولین نفری بودم که این صرافی رو معرفی کردم ولی متاسفانه استقبال نشد ولی الان میبینم چند نفر راجع بهش صحبت میکنن...
من پرسیدم گفت مبلغ کلش 100 تومان میشه که 1 هفته تا 10 روز طول میکشه..
گفت اگه جمع بشین تا 10 نفر نفری 90 هزار تومان هم میشه
اینکه از خود بانک کانادا هست رو نپرسیدم ولی قاعدتا باید همینکارو بکنن...می پرسم حتما
اگه هر کی میخواد تو همین هفته یه پیغام هم به من بده چون منم میخوام شاید تخفیف گرفتیم...مرسی
راستی من پسرخالم کاناداست هزنه پست به اضافه هزینه بانکی مانی اردر میشه 65 دلار و خبباید اصل پول رو براش بفرستم که همین صرافی گفت هزینه اش میشه 50 دلار بنابراین فکر کنم صرافی مقرون به صرفه است.

parisam
September 7th, 2010, 02:30 PM
منم از کارت دوستم که سوئد هست استفاده کردم . چند روز پیش هم پول کم شد.

سلام، مال شما هم اسکن امضا بود؟ منم از کارت فامیلمون که در کاناداست میخوام استفاده کنم و برام ایمیل میکنه. تمام اطلاعات و امضا بصورت اسکن شده است . مشکلی پیش نمیاد؟

parisam
September 7th, 2010, 09:43 PM
دوستان سلام، با توجه به ضد و نقیض بودن جوابها خواهش میکنم دوستان با تجربه راهنمایی کنند فرم پرداخت اگه اسکن شده باشه مشکلی پیش میاد؟ من میخوام از طریق یکی از فامیل ها تو کانادا بپردازم. اونم گفته اطلاعات رو پر میکنه و امضا میکنه و ایمیل میکنه. اسکن شده باشه مشکلی پیش میاد؟

ehsanyzd
September 7th, 2010, 10:14 PM
سلام، مال شما هم اسکن امضا بود؟ منم از کارت فامیلمون که در کاناداست میخوام استفاده کنم و برام ایمیل میکنه. تمام اطلاعات و امضا بصورت اسکن شده است . مشکلی پیش نمیاد؟

دوستان سلام، با توجه به ضد و نقیض بودن جوابها خواهش میکنم دوستان با تجربه راهنمایی کنند فرم پرداخت اگه اسکن شده باشه مشکلی پیش میاد؟ من میخوام از طریق یکی از فامیل ها تو کانادا بپردازم. اونم گفته اطلاعات رو پر میکنه و امضا میکنه و ایمیل میکنه. اسکن شده باشه مشکلی پیش میاد؟
من به جای امضای اون خودم اسمشو به انگلیش نوشتمو فرستادم

Pearson
September 8th, 2010, 10:46 AM
دوستاني كه راجع به كرديت كارت سوال مي كنند كه امضا صاحب كرديت كارت بايد اصل باشه يا اسكن و يا هر چي فكر مي كنم اطلاع ندارند كه كه شما با تنها خواندن شماره كرديت كارت مي توانيد پشت تلفن يك BMW‌ سفارش بديد. پول كرديت كارت secure شده است در صورت سو استفاده و آگاه نبودن صاحب كارت از خريد بلافاصله كل مبلغ به دارنده ي كرديت كارت استرداد مي شود و تازه پروسه تحقيق شروع مي شه.
كسي نمي ياد با كريت كرت دزدي و يا اينكه صاحب كرديت كارت راضي نباشه پرونده مهاجرتي باز كنه!
پس امضاي توي فرم حالت فرماليته داره و زياد روش زوم نكنيد.

mreza_1360
September 8th, 2010, 03:22 PM
با عرض سلام
من می خوام از شخصی که میگه مانی اوردر از کانادا داره یکی بگیرم، البته میگه جای اسمش خالیه و باید خودت بنویسی، راهی برای اینکه بفهمیم حتماً مانی اوردر اصل هست می دونید؟
عکس از مانی اوردر کجا میشه دید؟
با تشکر

afshinnnn
September 8th, 2010, 03:46 PM
با عرض سلام
من می خوام از شخصی که میگه مانی اوردر از کانادا داره یکی بگیرم، البته میگه جای اسمش خالیه و باید خودت بنویسی، راهی برای اینکه بفهمیم حتماً مانی اوردر اصل هست می دونید؟
عکس از مانی اوردر کجا میشه دید؟
با تشکر

تصویر :

3597

mojdeh taj
September 9th, 2010, 03:15 PM
با سلام
من می خوام money order بگیرم سوال من اینه
1- زمان صدور و دریافت ان چقدر طول می کشه تا بدست ما برسه؟
2- پس از گرفتن ان تا چه زمانی اعتبار داره یعنی باید تا زمان مشخصی بفرستیم سفارت ؟
3- غیر از صرافی شرفی جای دیگری هم هست؟

faraz_fahimi
September 9th, 2010, 07:06 PM
با سلام
من می خوام money order بگیرم سوال من اینه
1- زمان صدور و دریافت ان چقدر طول می کشه تا بدست ما برسه؟
2- پس از گرفتن ان تا چه زمانی اعتبار داره یعنی باید تا زمان مشخصی بفرستیم سفارت ؟
3- غیر از صرافی شرفی جای دیگری هم هست؟

1- من از صرافی سپند پاسداران گرفتم که حدود دو هفته به دستم رسید از بانک مونترال صادر شده بود و برای 550 دلار کانادا 120000 تومان کارمزد دادم.
2- قبل از سه ماه از تاریخ روی Money order باید به اداره مهاجرت برسه و گرنه باید تمدید بشه که دردسر و هزینه داره.
3- صرافی سپند و صرافی هایپر استار و البته اشخاصی که در وب آگهی دادند.

mhb_3168
September 11th, 2010, 12:39 PM
با عرض سلام
می خواستم بدونم تا حالا کسی از سایت مانی اردر گرفته ؟ به نظرتون مطمئن هست ؟ چجوری میشه فهمید که مانی اردر تقلبی نباشه ؟
با تشکر

نظرتون چیه؟ قیمتش از صرافی شرفی کمتره!

fanta
September 11th, 2010, 03:39 PM
سلام به همگی

کسی از صرافی هایپر استار مانی اردر گرفته؟ مشکلی براتون پیش نیومد؟ آخه میگه بی نام صادر میکنم، خودت اسم گیرنده رو بنویس این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ممنون

faraz_fahimi
September 11th, 2010, 08:13 PM
سلام به همگی

کسی از صرافی هایپر استار مانی اردر گرفته؟ مشکلی براتون پیش نیومد؟ آخه میگه بی نام صادر میکنم، خودت اسم گیرنده رو بنویس این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ممنون
فکر کنم بقیه جاها هم همینطوره

Pearson
September 12th, 2010, 08:57 AM
سلام به همگی

ممنون

با سلام
من دیروز صرافی استار واقع در مجتمع سوپر استار بودم طی صحبتی که با مالکان این صرافی برادران صحرانورد داشتم قرار بر این شد که هزینه ی صدور مانی اوردر برای بچه های AA فقط 90 هزار تومان باشد.
این یعنی 50 هزار تومان کمتر از ارزانترین مانی اوردری که تا حالا پیدا کردیم.
مانی اوردر ها صادره از بانک TD و RBC از داخل خود کانادا می باشد و مدت اخذ آن تا دو هفته ممکن است طول بکشد.

Morovati
September 12th, 2010, 12:27 PM
سلام دوستان
من مدارکم رو 50 روز پیش فرستادم دمشق ولی پشت مانی اردر رو امضا نکردم، اگر مشکلی باشه معمولا چقدر وقت طول می کشه تا مدارک رو برگردونن؟

mani_rah25
September 12th, 2010, 05:27 PM
دوستان من دیروز مدارک مدیکالم رسیده.ازم درخواست پرداخت لندینگ فی و اطلاع تغییرات را کردن بعلاوه انجام آزمایشات.کسی می دونه که آیا می بایست معاینات رو انجام داد و از طریق پزشک ارسال کرد و مابقی مدارک و لندینگ فی را خودم به دمشق بفرستم یا اینکه بنحو دیگری باید عمل کرد؟ممنون

ایا مطمین هستید؟ چطور وقتی کسی هنوز مدیکال نداده لندینگ فی باید داد؟ این یکم غیر معقول بنظر میرسه حالا چی کار کردید فرستادید؟

mojdeh taj
September 13th, 2010, 10:38 AM
باسلام

آقای pearson پس از نظر شما صرافی هایپراستار ok است که مانی اوردر بگیریم ما هم 2تا می خواهیم بگیریم
فقط اگه لطف کنید بگید که رو و پشت آن دقیقا چه چیزهایی باید نوشته شود چون من هیچ اطلاعی ندارم؟
مرسی

Pearson
September 13th, 2010, 04:31 PM
باسلام

آقای pearson پس از نظر شما صرافی هایپراستار ok است که مانی اوردر بگیریم ما هم 2تا می خواهیم بگیریم
فقط اگه لطف کنید بگید که رو و پشت آن دقیقا چه چیزهایی باید نوشته شود چون من هیچ اطلاعی ندارم؟
مرسی

به نظر من هیچ موردی نخواهد داشت؛ ایشان حتی بانک ها کانادایی رو می شناختند و صرافی معتبری به نظر می رسید.
روی مانی اوردر با مداد می توانید بنویسید:
REF. IMMIGRATION PROCESS FEE, FILE # B000000000000

fanta
September 13th, 2010, 06:26 PM
به نظر من هیچ موردی نخواهد داشت؛ ایشان حتی بانک ها کانادایی رو می شناختند و صرافی معتبری به نظر می رسید.

این قضیه امضای پشتش رو میدونید چیه؟ یکی میخواد یا دو تا یا هیچی؟

کامران
September 13th, 2010, 11:34 PM
سلام
من میخواستم برای پرداخت هزینه مهاجرت به کبک از کارت اعتباری یکی از اقوام که در آمریکا دانشجو است استفاده کنم یکی از دوستان امروز میگفت که چون صاحب کارت در آمریکاست و دانشجوی ایرانی است برای پرداخت با مشکل مواجه میشم آیا این حقیقت داره ؟

smrashidi
September 14th, 2010, 03:43 PM
با سلام؛
من مدارکم رو اوایل مردادماه فرستادم و هزینه 390 دلار اول رو از طریق کارت اعتباری یکی از دوستام که در مونتراله پرداخت کردم. میخواستم ببینم این مبلغ چه موقع از حسابش کم میشه؛ قبل از اینکه فایل نامبرم بیاد یا بعدش؟ آخه باید به دوستم خبر بدم تا با بانکش هماهنگ کنه...
ممنون میشم اگه سریع راهنماییم کنید.

Pearson
September 14th, 2010, 04:05 PM
این قضیه امضای پشتش رو میدونید چیه؟ یکی میخواد یا دو تا یا هیچی؟

زیاد اهمیتی ندارد

artima
September 15th, 2010, 08:21 AM
سلام
فوري فوري لطفا

من پستاي قبلي رو خوندم ولي كامل متوجه نشدم كه اين ماني اردر هايي كه از ايران مي گيريم چه چيزايي بايد پشتش بنويسيم؟ مشخصات شناسنامه اي، امضاء ، آدرس لازمه؟

Pearson
September 15th, 2010, 08:34 AM
سلام
فوري فوري لطفا

من پستاي قبلي رو خوندم ولي كامل متوجه نشدم كه اين ماني اردر هايي كه از ايران مي گيريم چه چيزايي بايد پشتش بنويسيم؟ مشخصات شناسنامه اي، امضاء ، آدرس لازمه؟

لطفاً پست 566 رو بخونید

Afshin.o
September 15th, 2010, 09:30 AM
بله. براي من هم همينطور بود. من ماني اوردر رو به همراه نامه اي كه برام فرستاده بودن پست كردم و تو نامه اي جداگانه گفتم كه مديكال انجام شده و توسط پزشك ارسال خواهد شد. مديكال ميره پاريس ولي ماني اوردر ميره دمشق پس نميشه باهم فرستاده بشن.

ایا مطمین هستید؟ چطور وقتی کسی هنوز مدیکال نداده لندینگ فی باید داد؟ این یکم غیر معقول بنظر میرسه حالا چی کار کردید فرستادید؟

arezoo.fadaei
September 15th, 2010, 01:01 PM
توروخدا جوابمو بدید
سلام
شماره فایل باید بنویسیم پشت مانی اردر؟ چه شماره ای؟بیشتر توضیح بدین
2- من و همسر و دخترم که میخوایم برای کبک بریم یک مانی اردر 690 دلار کافیه؟ یا برای هر کدوممون جدا باید بگیریم....این پستهای بچه ها رو که خوندم اینجوری گیج شدم:((
ببخشید اگه سئوال تکراریه

رضا
September 15th, 2010, 01:15 PM
توروخدا جوابمو بدید
سلام
شماره فایل باید بنویسیم پشت مانی اردر؟ چه شماره ای؟بیشتر توضیح بدین
2- من و همسر و دخترم که میخوایم برای کبک بریم یک مانی اردر 690 دلار کافیه؟ یا برای هر کدوممون جدا باید بگیریم....این پستهای بچه ها رو که خوندم اینجوری گیج شدم:((
ببخشید اگه سئوال تکراریه
سلام
من كه براي فدرال اقدام كردم يك ماني اردر 980 دلاري گرفتم براي خودم وهمسرم و پسرم.و پشتشم هيچي ننوشتم بععد از 45 روزم ويزام رسيد
ارادتمند

mojdeh taj
September 15th, 2010, 02:18 PM
با سلام
من امروز رفتم صرافی سپند خ پاسداران وایه مانی اوردر که هزینه اش 120000 تومان بود ولی از ما 100000 تومان گرفت به نظرم خوب بود و گفت 2هفته ای می رسه

Memarnejad
September 15th, 2010, 07:09 PM
سلام
کسی می دونه اگر از کارت مستر دوستی در کشور دیگه مثل استرالیا استفاده کنیم این پول حدوداً کی از حساب برداشت می شه؟ (این سوال در پستهای قبل هم توسط دیگران پرسیده شده ولی بی جواب مونده!)

suma
September 15th, 2010, 11:48 PM
اگر دسترسي به اين صرافي داريد شماره تلفنش را بگيريد و به من بدهيد تا از اين به بعد به جاي صرافي شرفي ايشان را معرفي نماييم.

pearson عزیز
ببخشید که دیر پستتونو دیدم.
البته مثل اینکه دوستان مراجعه کردن به صرافی هایپر و جواب مشخصه ولی باز من هم میگم
گفتن 2 هفته تا 20 روز طول میکشه تا بیاد
از داخل کانادا صادر میشه
هزینه پنهان دیگه ای نداره و فقط همون 100 تومن هست و البته مثل اینکه با 90 تومن هم راضی شدن
نکته مهم اینه که برخوردشون خیلی خوبه
من واقعا متاسف شدم که چرا خودم زودتر پیداشون نکردم و از جای دیگه تهیه کردم

zeiton
September 16th, 2010, 11:13 AM
سلام من يه ماني اردر 390 دلاري در وجه كبك ميخام.منتها به هر صرافي زنگ ميزنم ميگه دو هفته يا بيشتر طول ميكشه.
من خيلي عجله دارم كسي ميتونه كمكم كنه؟
كسي هست كه آشنا داشته باشه من بتونم از كرديت كارتش استفاده كنم و وجه شخصا با كارمزدش بهش پرداخت كنم. اگه ميشه يه پيغام خصوصي واسم بذاريد.
ممنون

ehsanyzd
September 17th, 2010, 05:59 PM
سلام
کسی می دونه اگر از کارت مستر دوستی در کشور دیگه مثل استرالیا استفاده کنیم این پول حدوداً کی از حساب برداشت می شه؟ (این سوال در پستهای قبل هم توسط دیگران پرسیده شده ولی بی جواب مونده!)
لطفا اطلاعات امضای منو بخونید...البته من قبل از 26 جون فرستادم...بعد از 26 جون ظاهرا خیلی سریع تر پول کم میشه

mahsa.mim
September 17th, 2010, 06:01 PM
سلام من يه ماني اردر 390 دلاري در وجه كبك ميخام.منتها به هر صرافي زنگ ميزنم ميگه دو هفته يا بيشتر طول ميكشه.
من خيلي عجله دارم كسي ميتونه كمكم كنه؟
كسي هست كه آشنا داشته باشه من بتونم از كرديت كارتش استفاده كنم و وجه شخصا با كارمزدش بهش پرداخت كنم. اگه ميشه يه پيغام خصوصي واسم بذاريد.
ممنون

من از صرافی شرفی گرفتم یک هفته ای رسید. گاهی هم آماده خودش داره یکی از دوستان به محض مراجعه گرفته. کارمزد هم 140 هزار تومن گرفت طبق قرارشون با آقای پیمان.

mahsa.mim
September 17th, 2010, 06:24 PM
نمونه مانی اوردر صادر از بانکهای داخل کانادا

2828

2829
توی این مانی اردر نمونه نوشته:
MINISTERE DES FINANCES DU QUEBEC
توی سایت کبک نوشته :
Cheques must made payable to the Ministre des Finances du Québec
یک E فرق داره . کدومشو باید بنویسم؟

hessamvalidi
September 18th, 2010, 02:27 PM
سلام دوستان
من به صرافي شدفي 1100 تا ماني اوردر سفارش داده بودم كه بعد از 10 روز آماده كرده ولي يك 1000 تايي بعلاوه يك 100 تاي بهم داده.
مشكلي نداده به نظر دوستان؟
تاريخشم درسته. مبلغ 1260000 گرفت
با تشكر

Pearson
September 18th, 2010, 02:47 PM
سلام دوستان
من به صرافي شدفي 1100 تا ماني اوردر سفارش داده بودم كه بعد از 10 روز آماده كرده ولي يك 1000 تايي بعلاوه يك 100 تاي بهم داده.
مشكلي نداده به نظر دوستان؟
تاريخشم درسته. مبلغ 1260000 گرفت
با تشكر

خیر مشکلی نیست

mehr39
September 20th, 2010, 01:46 PM
سلام دوستان
من می خواهم هزینه کبک 690 دلار کانادا را پرداخت نمایم در اینترنت با سایت و سایتهای دیگر آشنا شدم که بعد از تماس با مسئولش متوجه شدم با پرداخت 900 هزار تومان می توانم یک مسترکارت فیزیکی با محتوای پوند انگلیس به اسم خودم دو روزه دریافت کنم و سپس فرم پرداخت را خودم پر کرده و امضاء نموده و با مدارک ارسال نمایم. حا ل از دوستانی که در این رابطه تجربه دارند ممنون می شوم به سوالاتم جواب بدهند
آیا این روش امکان پذیر می باشد؟
آیا کسی از خدمات این شرکتها استفاده کرده است آیا معتبر هستند؟
آیا نسبت به مانی اردر مناسبتر می باشد با توجه به اینکه شما با کمی مبلغ بالاتر یک مستر کارت فیزیکی قابل شارژ خواهی داشت؟
آیا مهاجرت کبک این کارتها را قبول خواهد کرد؟

در ضمن دوستی در سوئد دارم که می تواند از طریق کریدیت کارت فرم را برایم پر نموده و پس از امضاء برایم اسکن شده بفرستد البته می دانم سوالم تکراری است ولی کسی با اطمینان می تواند بگوید که فرم اسکن شده اعتبار دارد یا نه؟

Pearson
September 20th, 2010, 02:15 PM
سلام دوستان
من می خواهم هزینه کبک 690 دلار کانادا را پرداخت نمایم در اینترنت با سایت و سایتهای دیگر آشنا شدم که بعد از تماس با مسئولش متوجه شدم با پرداخت 900 هزار تومان می توانم یک مسترکارت فیزیکی با محتوای پوند انگلیس به اسم خودم دو روزه دریافت کنم و سپس فرم پرداخت را خودم پر کرده و امضاء نموده و با مدارک ارسال نمایم. حا ل از دوستانی که در این رابطه تجربه دارند ممنون می شوم به سوالاتم جواب بدهند
آیا این روش امکان پذیر می باشد؟
آیا کسی از خدمات این شرکتها استفاده کرده است آیا معتبر هستند؟
آیا نسبت به مانی اردر مناسبتر می باشد با توجه به اینکه شما با کمی مبلغ بالاتر یک مستر کارت فیزیکی قابل شارژ خواهی داشت؟
آیا مهاجرت کبک این کارتها را قبول خواهد کرد؟

در ضمن دوستی در سوئد دارم که می تواند از طریق کریدیت کارت فرم را برایم پر نموده و پس از امضاء برایم اسکن شده بفرستد البته می دانم سوالم تکراری است ولی کسی با اطمینان می تواند بگوید که فرم اسکن شده اعتبار دارد یا نه؟

تمامی سوالاتتان تکراری بود
کردیت کارت و اعتبار داخل آن پولی هست که شما مالک آن نمی باشید وقتی از شما جهت صدور کردیت کارت پولی طلب می شود یعنی این یک کردیت کارت مجازی می باشد در واقع شما می خواهید بابت استفاده از امتیازات کردیت کارت مبلغی پرداخت نمایید.
کردیت کارت های مجازی و یا دبیت برای پرداخت هزینه ی مهاجرت به کانادا مناسب نمی باشند و ممکن است در هنگام شارژ آن توسط سفارت به مشکلی بربخورند

mehr39
September 20th, 2010, 07:24 PM
من امروز چند تا از صرافی ها را بررسی نمودم و به نتایج دوستان رسیدم که صرافی هایپر استار قیمتهای بهتری دارد. امروز من با این صرافی برای مانی اردر 690 دلاری کبک تماس گرفتم و بابت آن مبلغ 812000 تومان درخواست نمودند (یعنی (690+90)*1041=812000 ) و گفتند امروز مسافر دارند و لذا می توانند دو روزه تحویل دهند ولی در مواقع دیگر از 2 تا 20 روز طول می کشد. (وابسته به شرایط مسافر می باشد)
البته صرافی شرفی برای 690 دلار مبلغ 873000 تومان درخواست نمودند و گفتند با پست DHL تحویل می گیریم لذا 3 تا 4 روزه تحویل می دهیم (وابسته به شرایط پست می باشد) البته نگفتم از بچه های AA هستم

mreza_1360
September 20th, 2010, 11:47 PM
سلام
من یک BANK DRAFT از Royal Bank Of Canada گرفتم
دو برگی هست، روی برگ بالایی یک جا نوشته PURCHASER NAME و زیرش نوشته PURCHASER ADDRESS و پشت برگ اول نوشته Endorsement - Signature or Stamp
1- آیا باید فقط برگ اول را بفرستم ؟
روی برگ اول باید جای اسم و آدرس را پر کنم یا فقط پشت رو امضا کنم ؟

با سپاس

ben_pordad
September 21st, 2010, 09:58 AM
سلام ..... من دارم هزینه رو از طریق ویزا کارد میدم ........ میخواستم بدونم فرم رو کاملاً دستی پر کنم یا با کامپیوتر پر کنم و پرینت بگیرم و امضا رو با خودکار بزنم ؟ !
فقط یه سوال تکراری می خوام مطمئن بشم : برای یک زوج برای کبک در قسمت CAN$ بنویسم 540 کافیه دیگه ؟ ! ممنون از راهنمایی شما

arezoo.fadaei
September 21st, 2010, 11:14 AM
سلام به همگی جهت اطلاع وضعیت بانکهای کانادا بعد از تحریم عرض میکنم که: فعلا هیچ پستی جز پست دولتی کانادا ارسال به مقصد ایران رو قبول نمیکنه که اونهم 10-15 روز طول میکشه. من همین دو روز پیش پول رو ریختم به حساب دولت البته از طریق پسرخالم که اونجاست ...رسیدش رو داده پست دولتی بیاره چون راه دیگه ای نیست واسه همینه که الان صرافیها بیشتر از قبل طول میدن...زودتر اقدام کنین.

mreza_1360
September 21st, 2010, 02:30 PM
سلام به همگی جهت اطلاع وضعیت بانکهای کانادا بعد از تحریم عرض میکنم که: فعلا هیچ پستی جز پست دولتی کانادا ارسال به مقصد ایران رو قبول نمیکنه که اونهم 10-15 روز طول میکشه. من همین دو روز پیش پول رو ریختم به حساب دولت البته از طریق پسرخالم که اونجاست ...رسیدش رو داده پست دولتی بیاره چون راه دیگه ای نیست واسه همینه که الان صرافیها بیشتر از قبل طول میدن...زودتر اقدام کنین.

با سلام
اینجوری که می گید نیست، دوستم برای من از کانادا فرستاد با DHL و چهار روزه رسید.

arezoo.fadaei
September 21st, 2010, 03:18 PM
با سلام
اینجوری که می گید نیست، دوستم برای من از کانادا فرستاد با DHL و چهار روزه رسید.
سلام باید تحقیق کنیم ....ولی این خبری که من دارم برای 2 روز پیشه....بقیه اگه خبری دارن بدن لطفا

mehr39
September 21st, 2010, 03:22 PM
سلام دوستان
پیشنهاد برای دوستانی که خواهان مانی اردر هستند:
من پیشنهاد می کنم که دوستانی که مثل من الان نیاز به مانی اردر دارند اسامی خود را به اینجانب با پیغام خصوصی اطلاع دهند تا با همکاری یکدیگر یک صرافی مناسب را انتخاب کرده و با قیمت کمتر و سریعتر مانی اردر خود را خریداری کنیم (چراکه هم تخفیف بیشتری می گیریم و هم بدلیل زیاد شدن تعداد درخواستها پروسه تحویل سریعتر خواهد شد)

mehr39
September 21st, 2010, 03:24 PM
سلام باید تحقیق کنیم ....ولی این خبری که من دارم برای 2 روز پیشه....بقیه اگه خبری دارن بدن لطفا
سلام
من دیروز که با صرافی شرفی در مورد دریافت مانی اردر صحبت می کردم می گفت که فبلا با DHL مانی اردر ها را 3 یا 4 روزه می گرفتیم ولی چند روزیه که دیرتر میاد و یکم در مورد تاخیرهای DHL نگران بود

ben_pordad
September 21st, 2010, 06:23 PM
آقا یکی بزرگواری کنه من رو هم راهنمایی کنه :

سلام ..... من دارم هزینه رو از طریق ویزا کارد میدم ........ میخواستم بدونم فرم رو کاملاً دستی پر کنم یا با کامپیوتر پر کنم و پرینت بگیرم و امضا رو با خودکار بزنم ؟ !
فقط یه سوال تکراری می خوام مطمئن بشم : برای یک زوج برای کبک در قسمت CAN$ بنویسم 540 کافیه دیگه ؟ !
ممنون از راهنمایی شما

MATRICKS86
September 22nd, 2010, 02:48 AM
سلام دوستان.

من یک پیشنهاد خوب دارم.بنظرم یکی‌ از ما داوطلب شود و نفری ۵۰۰۰۰ تومن بگیرد و مدارک ۵ نفرو ببرد سوریه..اینجوری دیگه هزینه DHL و Moneyorder نمیدهیم.
لطفا زود نظرتون را بدهید.

mreza_1360
September 22nd, 2010, 09:44 AM
سلام
دو برگی هست، روی برگ بالایی یک جا نوشته PURCHASER NAME و زیرش نوشته PURCHASER ADDRESS و پشت برگ اول نوشته Endorsement - Signature or Stamp

با سپاس

mina7
September 22nd, 2010, 04:50 PM
من یه مانی اردر از صرافی شرفی گرفتم که میگه خودت باید روش بنویسی the receiver general for canada
درسته؟ باید اینکارو بکنم؟

mahsa.mim
September 22nd, 2010, 11:07 PM
آقا یکی بزرگواری کنه من رو هم راهنمایی کنه :

فقط یه سوال تکراری می خوام مطمئن بشم : برای یک زوج برای کبک در قسمت CAN$ بنویسم 540 کافیه دیگه ؟ !
ممنون از راهنمایی شما

5400 منظورتونه ديگه؟! براي يك زوج بدون فرزند حداقلش 4030 $ است.

ben_pordad
September 22nd, 2010, 11:19 PM
نه برای هزینه مهاجرت منظورمه ... 540 دلار کانادا رو میگم . application fee

5400 منظورتونه ديگه؟! براي يك زوج بدون فرزند حداقلش 4030 $ است.

m.oshagh
September 23rd, 2010, 02:28 AM
سلام بر همه دوستان عزیز
1. من تو شیراز پرسیدم هیچ صرافی money order انجام نمی ده. چکار باید بکنم؟
2. توی guide کبک نوشته 550$ هزینه processing fee است، ولی توی سایت دیدم نوشته بود 390$.کدامش درسته و در مرحله ارسال مدارک به دمشق کدام رو باید ارسال کنم.
3. اگر بتونم کسی رو دبی یا ترکیه پیدا کنم ، می تونه برام انجام بده؟
4. اگر بتونه، بهش بگم پول رو کجا چگونه و به نام کی بریزه به حساب (لطفا این یکی رو کامل بهم بگید)
و اون 490$ چیه و کی لازمه به حساب ریخته شه؟
5. و money order تاریخ انقضا هم داره و یا اینکه اگه اضافه شه به مبلغ می شه دو رسید فرستاد؟
مرسی

meysamzxz
September 23rd, 2010, 09:35 AM
$390 مال کسانی هست که تازه میخان مدارک بفرستن سوریه که بعداز بررسی فایل نامبربراشون صادرمیشه و میخانشون برا مصاحبه,ولی 550$مال اوناست که مصاحبه رفتن و قبول شدن و برا مراحل بعدی این 550$ میدن
مهاجرت_به_کبک/http://www.applyabroad.org/wiki/index.php

mahsa.mim
September 23rd, 2010, 08:17 PM
نه برای هزینه مهاجرت منظورمه ... 540 دلار کانادا رو میگم . application fee

application fee ميشه 540$

mehr39
September 24th, 2010, 12:10 PM
سلام بر سروران گرامي
من بعد از كلي جستجو يك سايتي را پيدا كردم كه هزينه هاي مهاجرت را از طريق كرديت كارت انجام مي دهد و شركت آن هم در تهران-خ فاطمي قرار دارد و آدرس اينترنتي آن هم لينك زير مي باشد

اين شركت براي پرداخت 690 دلار كبك 820000 تومان دريافت مي كند و فرم پرداخت را خودش پر مي كند و بعد از گرفتن مدارك مهاجرت، خودش آنها را پست مي كند
-آيا كسي از خدمات اين شركت به اين صورت استفاده نموده است؟
-آيا پرداختهاي اين شركت معتبر است؟
-به نظر شما مي توانم به اين شركت اطمينان كنم و مداركم را به آن بدهم
من براي ماني اردر خيلي جاها تماس گرفتم و حداقل يك الي دو هفته زمان مي برد ( و قطعي هم نمي باشد) لذا اگر اعتبار اين شركت تاييد شود آنگاه گزينه خيلي خوبي خواهد بود چرا كه اولا انتظار براي دريافت آن وجود ندارد ثانيا مي توانيم از برداشت آن توسط سفارت مطلع شويم
خواهش مي كنم دوستان نظراتشان را ارائه دهند چون در تصميم گيري مردد هستم و وقت كمي هم دارم
باتشكر

mo_eini
September 24th, 2010, 02:31 PM
کاربران گرامی
لطفا اگر کسی از شرکت مهتاب واقع در خیابان فاطمی خدماتی دریافت کرده تجربیلت خودش را ذر اختیار سایرین قرار دهد!

hessamvalidi
September 24th, 2010, 10:15 PM
من یه مانی اردر از صرافی شرفی گرفتم که میگه خودت باید روش بنویسی the receiver general for canada
درسته؟ باید اینکارو بکنم؟

سلام

بلی. منم مانی اوردرم رو از شرفی گرفتم و دستی نوشتم و پشتشم امضا کزدم

SMK
September 26th, 2010, 12:13 AM
رضای عزیز
من هم مشکل تو رو دارم ولی گویا کسی از دوستان نیست که مسلط به این قضیه باشه. واسه تایید حرف من کافیه یه نگاه به پاسخهای شماره 312 و 330 و 337 و 427 و 464 بندازی. یکی گفته روی چک امضا می خواد. یکی گفته هیچی ننویس. یکی گفته فقط پشتش کافیه. از دوستان کسی نیست نحوه پرکردن Bank Draft رویال بانک رو بدونه؟ اگه قراره روی چک هم پر بشه پس چرا رو سایت سفارت نوشته:
ATTENTION! Cheques must made payable to the Ministre des Finances du Québec and must include, on the reverse side, the name of the applicant in block letters.
ادرسشم روی لینک زیره:
http://www.immigration-quebec.gouv.q...kong/fees.html (http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/hong-kong/fees.html)

سلام

با سپاس

shft
September 28th, 2010, 11:39 AM
سلام
من اکثر پست های این بخش رو خوندم.با صرافی هایپر استار هم تلفنی صحبت کردم.100 تومن کارمزد و 390 دلاری که باید برای هزینه مهاحرت به کبک پرداخت کرد رو دریافت می کنند.مدارکم هم آماده هست فقط نمی دونم دقیقا چی باید روی این برگه مانی اوردر بنویسم که اشتباه نشه و بعد از 2 هفته باید مراجعه کنم تا رسید مو بگیرم؟؟؟ و با باقی مدارکم پست کنم؟

مدیران این قسمت و کابرای دیگه یه سوال دارم
من تماس گرفتم چند تا صرافی (هایپر اسار- سپند-..) گفتند 3 یا 4 روزه که بخاطر مسایل تحریم ها جلوی حواله کردن رو گرفتند و گفتند که فعلا نمیتونند انجام بدهند.
من عجله دارم و همه مدارکم هم آمادس و نتظر این مسئله هستم.
اگه کسی جایی رو می دونه که انجام میدهند لطفا برای من پیام بفرستید.ممنونم.

navid_italy
September 28th, 2010, 06:07 PM
دوسان توی مالزی بانک کانادایی هست اصن ؟؟؟
من که هر چی تو اینترنت گشتم چیزی پیدا نکردم!!!
یکی خواهشا کمک کنه، از مالزی چطور میتونم مانی اردر بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟

mehr39
September 28th, 2010, 07:22 PM
با سلام مجدد
مدیران این قسمت و کابرای دیگه یه سوال دارم
من تماس گرفتم چند تا صرافی (هایپر اسار- سپند-..) گفتند 3 یا 4 روزه که بخاطر مسایل تحریم ها جلوی حواله کردن رو گرفتند و گفتند که فعلا نمیتونند انجام بدهند.
من عجله دارم و همه مدارکم هم آمادس و نتظر این مسئله هستم.
اگه کسی جایی رو می دونه که انجام میدهند لطفا برای من پیام بفرستید.ممنونم.

سلام دوست عزيز
من هم همين مشكل شما را دارم وقصد داشتم از طريق كرديت كارت اقدام كنم ولي فعلا دارم با دو تا از دوستام كه كرديت كارت دارند اين كار را انجام مي دهم.
اگر به جايي نرسيدي مي توني با اين شركت تماس بگيري و خودت بررسي كني (من با اين شركت كار نكرده ام فقط از طريق اينترنت اطلاعاتش را گرفتم)

mehr39
September 28th, 2010, 07:25 PM
سلام
من در نهایت تصمیم گرفتم که با کردیت کارت دوستانم هزینه کبک را پرداخت نمایم.
برای اینکار از 2 راه مختلف به شرح زیر می خواهم اقدام نمایم لطفا مرا راهنمای کنید که آیا این دو روش امکان پذیرند و کدام روش بهتر است:

1- دریافت فرم پرداخت اسکن شده از دوستم در کانادا و ارسال پرینت رنگی آن با دیگر مدارک
2- ارسال همه مدارکم برای دوستم در سوئد (توسط مسافر آشنا در دو روز آینده) و اضافه کردن اصل فرم پرداخت توسط خودش و ارسال کلیه مدارک با پست از سوئد به دمشق

از کسی شنیدم که می گفت استفاده از کارتهای کردیت اروپا به مشکل می خورد چون ارز آنها دلار کانادا نمی باشد و کارمزد کسر می گردد لذا سفارت کردیت غیر کانادا را قبول نمی کند آیا درست است؟
آیا ارسال مدارکم از سوئد به دمشق مشکل ساز نمی شود (با توجه به اینکه دمشق مربوط به پرونده های ایران می باشد)؟

خواهش می کنم دوستان پاسخ بدهند (فعالیت این تاپیک خیلی کم شده است)
خواهشا فقط به ویکی و پستهای قبلی ارجاع ندهید (چرا که همه آنها را بارها و بارها خوانده ام ولی هنوز برای این موارد مطمئن نیستم)
با تشکر

سعید سهی
September 28th, 2010, 08:30 PM
سلام،آیا کسانی که طبق قانون قدیم اقدام کرده اند( در 2/2006 مبلغ 465 دلار نقدا به سفارت کانادا در تهران جهت skill worker processing fee پرداخت کردم) احتیاج به پرداخت مبلغ جدیدی دارند؟

aidinf
September 28th, 2010, 10:53 PM
با سلام
آیا میشه هزینه بررسی مهاجرت به کبک رو با این کارت های مجازی داد؟ شرکتی که ازش کارت رو گرفتم گفت میشه ولی تو سایت خوده بانک زده فقط پرداخت اینترنتی امکان پذیره!!!

navid_italy
September 29th, 2010, 12:52 AM
دوستان کسی هست بدونه که تو اصفهان کدوم صرافی مانی اردر میده ؟؟؟
چطوری یشه مانی اوردر جور رد کلا ؟؟؟؟؟

littlesam
September 29th, 2010, 05:20 PM
سلام
من همين امروز اينجا عضو شدم. از صبح هم دارم دنبال جواب يك سوال ميگردم كه پيداش نكردم پس ببخشيد اگه سئوالم تكراري بود:
ميخواستم بدونم كه الان با قانون جديد (بعد از 26 جون 2010) حالا كه بايد همه مدارك را مستقيم بفرستيم سيدني، ايا هنوز هم ماني اردر بايد زير سه ماه باشه؟با توجه به اينكه اين موضوع فقط تو سايت دمشق نوشته شده من بهشون ايميل زدم اونا بدونه اينكه جواب سئوالمو بدن گفتن چون مدارك بايد بره سيدني با اونا مكاتبه كنيد و آدرس پستي داده بود نه ادرس ايميل.

azadeh_s56
September 29th, 2010, 11:17 PM
سلام ممکن است account number and swift بانک دمشق بدهید من هرچه به سفارت ایمیل می زنم جواب درست نمی دهد . من می خواهم از Europe , money  واریز کنم ولی نمی دانم باید به کدام حساب واریز کنم ممنونم

Pearson
September 30th, 2010, 08:09 AM
سلام ممکن است account number and swift بانک دمشق بدهید من هرچه به سفارت ایمیل می زنم جواب درست نمی دهد . من می خواهم از Europe , money واریز کنم ولی نمی دانم باید به کدام حساب واریز کنم ممنونم

خواهشمند می کنم راههایی را که کسی تا حالا تجربه نکرده را امتحان نکنید و این ترد را کامل بخونید

Pearson
September 30th, 2010, 08:22 AM
سلام،آیا کسانی که طبق قانون قدیم اقدام کرده اند( در 2/2006 مبلغ 465 دلار نقدا به سفارت کانادا در تهران جهت skill worker processing fee پرداخت کردم) احتیاج به پرداخت مبلغ جدیدی دارند؟

شما در مرحله پاسپورت رکوئیست مجبور به پرداخت Landing Fee می شوید.این بار دیگر نمی توانید از طریق سفارت کانادا در تهران این هزینه را پرداخت نمایید و باید به فکر تهیه مانی اوردر شوید

Pearson
September 30th, 2010, 08:23 AM
سلام
من همين امروز اينجا عضو شدم. از صبح هم دارم دنبال جواب يك سوال ميگردم كه پيداش نكردم پس ببخشيد اگه سئوالم تكراري بود:
ميخواستم بدونم كه الان با قانون جديد (بعد از 26 جون 2010) حالا كه بايد همه مدارك را مستقيم بفرستيم سيدني، ايا هنوز هم ماني اردر بايد زير سه ماه باشه؟با توجه به اينكه اين موضوع فقط تو سايت دمشق نوشته شده من بهشون ايميل زدم اونا بدونه اينكه جواب سئوالمو بدن گفتن چون مدارك بايد بره سيدني با اونا مكاتبه كنيد و آدرس پستي داده بود نه ادرس ايميل.

چه مشکلی با اعتبار مانی اوردر دارید مگر؟

Pearson
September 30th, 2010, 09:09 AM
دوستان کسی هست بدونه که تو اصفهان کدوم صرافی مانی اردر میده ؟؟؟
چطوری یشه مانی اوردر جور رد کلا ؟؟؟؟؟

http://interbank.ir/esfahan.php

hamidrezakh
September 30th, 2010, 10:33 AM
سلام به همه دوستان مهاجر
با توجه به مشکلاتی که من برای پرداخت هزینه مهاجرت و money order دارم می خواستم بپرسم امکان داره من به سوریه برم و هم مدارکم را تحویل بدم و هزینه مهاجرت را به سفارت کانادا در دمشق یا به بانک بین المللی در سوریه تحویل بدم و کلا همچین امکانی وجود داره یا نه لطفا به من جواب بدین از همه ممنونم.

Pearson
September 30th, 2010, 03:54 PM
نمونه مانی اوردر برای کبک

3665

littlesam
September 30th, 2010, 05:46 PM
چه مشکلی با اعتبار مانی اوردر دارید مگر؟

مانی اردر را ماه می تهیه کردم.الان که باید همه مدارک را بفرستیم سیدنی آیا هنوز هم طبق گفته سایت دمشق باید بیشتر از 3ماه از تهیه مانی اردر نگذشته باشه؟

aidinf
September 30th, 2010, 10:15 PM
آیا میشه هزینه 540 کبک رو با کارت نقدی visa (کردیت نباشه) پرداخت کرد؟ کارت ماله مالزیه و مال یکی از دوستام. شماره کارت ، تاریخ اعتبار و امضاشو دارم.

نونا1362
October 1st, 2010, 12:04 PM
سلام به همه دوستان
1-در پست های قبلی خوندم که در صرافی شرفی اگه AA باشیم برای مانی اردر بهمون تخفیف میده .AA اینجایعنی چی؟
2-آیا باید مانی اردر رو توی همون پاکتی که کل مدارک و فرم ها رو میذاریم بفرستیم یا باید جداگانه فرستاده بشه ؟

mo_eini
October 1st, 2010, 01:23 PM
سلام به همه دوستان
1-در پست های قبلی خوندم که در صرافی شرفی اگه AA باشیم برای مانی اردر بهمون تخفیف میده .AA اینجایعنی چی؟
2-آیا باید مانی اردر رو توی همون پاکتی که کل مدارک و فرم ها رو میذاریم بفرستیم یا باید جداگانه فرستاده بشه ؟
با توجه به هماهنگی پیمان جان بچه های عضو فروم تخفیف می گیرند صرافی هایپراستار ارزانتر حساب می کند (90 تومان) اول با آنها تماس بگیرید
همه مدارک باهم ارسال شود!

نونا1362
October 1st, 2010, 01:53 PM
با توجه به هماهنگی پیمان جان بچه های عضو فروم تخفیف می گیرند صرافی هایپراستار ارزانتر حساب می کند (90 تومان) اول با آنها تماس بگیرید
اگه از هایپر استار بخواهیم بفرستیم هم باید بگیم که AAهستیم یا شامل اون صرافی نمیشه؟
آنها خودشون میدونند و با گفتن ما بهمون تخفیف میدن؟

mo_eini
October 1st, 2010, 01:57 PM
اگه از هایپر استار بخواهیم بفرستیم هم باید بگیم که AAهستیم یا شامل اون صرافی نمیشه؟
آنها خودشون میدونند و با گفتن ما بهمون تخفیف میدن؟

در مورد اون صرافی هم آقا پیمان با برادران صحرانورد هماهنگ کرده لطفا اول پستهای قبلی رو بخونین و سووال تکراری نپرسین!

Pearson
October 1st, 2010, 02:23 PM
AA = Apply Abroad

mo_eini
October 2nd, 2010, 01:29 AM
امیدوارم براتون مشکلی پیش نیاد ولی سایت فدرال به صراحت گفته: In a single payment

بلا مانع است نگران نباشید

pejman57
October 2nd, 2010, 01:17 PM
سلام
دوستان یه سئوال با توجه به نوسانات دلار و اینکه قیمت بانک مرکزی قیمت پایین تری از بازار میفروشه(حدود 90 تومان فرق داره)شرایط خرید دلار از بانکها چطوریه؟حتما باید ویزا داشته باشی؟
ممنون

hamidrezakh
October 2nd, 2010, 04:52 PM
دوستان عزیز خواهش می کنم کسانی که سوریه رفتن جواب بدن
با توجه به مشکلاتی که من برای پرداخت هزینه مهاجرت و money order دارم می خواستم بپرسم امکان داره من به سوریه برم و هم مدارکم را تحویل بدم و هزینه مهاجرت را به سفارت کانادا در دمشق یا به بانک بین المللی در سوریه تحویل بدم و کلا همچین امکانی وجود داره یا نه
منظورم این هست که کلا تحویل مدارک و پرداخت هزینه به صورت مستقیم در سفارت یا بانک سوریه ای انجام بشه؟
لطفا به من جواب بدین از همه ممنونم.

littlesam
October 3rd, 2010, 12:52 AM
دوستان عزیز خواهش می کنم کسانی که سوریه رفتن جواب بدن
با توجه به مشکلاتی که من برای پرداخت هزینه مهاجرت و money order دارم می خواستم بپرسم امکان داره من به سوریه برم و هم مدارکم را تحویل بدم و هزینه مهاجرت را به سفارت کانادا در دمشق یا به بانک بین المللی در سوریه تحویل بدم و کلا همچین امکانی وجود داره یا نه
منظورم این هست که کلا تحویل مدارک و پرداخت هزینه به صورت مستقیم در سفارت یا بانک سوریه ای انجام بشه؟
لطفا به من جواب بدین از همه ممنونم.
سلام، من یکیو میشناسم که مدارکشو برده سوریه تحویل داده، جزییاتشو نمیدونم.اما فکر نکنم مشکلی‌ باشه

littlesam
October 3rd, 2010, 12:55 AM
سلام
ببخشید کسی‌ جواب این سوال رو نمیدونست؟من مانی اردرم مال ماه می هست

hamidrezakh
October 3rd, 2010, 10:36 AM
مرسی برای تحویل مدارک که مشکلی نیست منظورم این بود که برای هزینه هم امکان پذیر هست یا نه؟ممنونم

Ghazal_T
October 3rd, 2010, 01:44 PM
با سلام،
من تو این هفته اخیر می خواستم مدارکمو بفرستم ولی از هیچ جایی نتونستم مانی اوردر پیدا کنم و همه گفتند تو این شرایط بهتره از credit برای این کار استفاده کنم.
می خواستم بدونم اگر بخوام از credit کسی که در کانادا زندگی می کنه چطوری می تونم استفاده کنم چون ظاهرا صفحه Payement باید توسط همون شخص امضا بشه . نمیدونم اونوقت می تونم اسکنشو بذارم توی مدارکم یا نه باید فرم اصلیش باشه. لطفا هر چه سریعتر منو راهنمایی کنید.

reza mon
October 3rd, 2010, 05:27 PM
سلام من اين هفته مداركم رو مي خوام بفرستم براي دمشق(كبك) ولي براي ماني اوردر مشكل دارم تو رشت هيچ صرافي انجام نمي ده ميشه بگيد چكار كنم؟

mehr39
October 3rd, 2010, 10:44 PM
با سلام،
من تو این هفته اخیر می خواستم مدارکمو بفرستم ولی از هیچ جایی نتونستم مانی اوردر پیدا کنم و همه گفتند تو این شرایط بهتره از credit برای این کار استفاده کنم.
می خواستم بدونم اگر بخوام از credit کسی که در کانادا زندگی می کنه چطوری می تونم استفاده کنم چون ظاهرا صفحه Payement باید توسط همون شخص امضا بشه . نمیدونم اونوقت می تونم اسکنشو بذارم توی مدارکم یا نه باید فرم اصلیش باشه. لطفا هر چه سریعتر منو راهنمایی کنید.

سلام دوست عزيز
راحت ترين و مطمئن ترين كار اين است كه شما اطلاعات كرديت كارت و امضائ اسكن شده شخص مقابلتان را بگيريد سپس خودتان فرم را پركنيد و از روي امضاي دوستتان آنرا امضاء كنيد. البته چند نفر هم هستند كه امضاي اسكن شده ارسال كرده اند و جواب گرفته اند.
در هر حال اگر بتوانيد امضاي دوستتان را بزنيد مطمئن تر است

smrashidi
October 4th, 2010, 01:14 PM
با سلام به همه دوستان عزیز؛
دو روز پیش برای من ایمیلی از طرف سفارت اومد که توش گفته شده بود نتونستن پول منو برداشت کنن و 90 روز به من مهلت دادن تا فرم پرداخت از طریق کارت اعتباری رو دوباره براشون ارسال کنم. دو تا مسئله هست:
1- دلیل این قضیه رو عنوان نکردن؛ حالا من نمی دونم که چون از حساب دوستم تو کانادا نتونستن برداشت کنن بوده یا فرم مشکلی داشته یا ... . اگه در جواب ایمیل ازشون بپرسم دلیلشو میگن؟
2- اگه من فرم رو برای دوستم که تو مونتراله بفرستم برا امضاء، اون میتونه از اونجا به سفارت پست کنه یا باید برای خودم بفرسته و من خودم به سفارت پستش کنم؟

در بخش مهاجرت به کبک هم این سوال رو پرسیدم ولی متأسفانه کسی جواب نداد.
ممنون میشم اگه دوستان سریع راهنماییم کنن.

Pearson
October 4th, 2010, 01:53 PM
با سلام به همه دوستان عزیز؛
دو روز پیش برای من ایمیلی از طرف سفارت اومد که توش گفته شده بود نتونستن پول منو برداشت کنن و 90 روز به من مهلت دادن تا فرم پرداخت از طریق کارت اعتباری رو دوباره براشون ارسال کنم. دو تا مسئله هست:
1- دلیل این قضیه رو عنوان نکردن؛ حالا من نمی دونم که چون از حساب دوستم تو کانادا نتونستن برداشت کنن بوده یا فرم مشکلی داشته یا ... . اگه در جواب ایمیل ازشون بپرسم دلیلشو میگن؟
2- اگه من فرم رو برای دوستم که تو مونتراله بفرستم برا امضاء، اون میتونه از اونجا به سفارت پست کنه یا باید برای خودم بفرسته و من خودم به سفارت پستش کنم؟

در بخش مهاجرت به کبک هم این سوال رو پرسیدم ولی متأسفانه کسی جواب نداد.
ممنون میشم اگه دوستان سریع راهنماییم کنن.

به نظرم اینبار دوباره ریسک نکنید و هزینه رو با مانی اوردر پرداخت نمایید.
ممکن هست دوستتان از کردیتش استفاده کرده بوده و سفارت نتونسته مبلغ را شارژ کند.
کردیت کارت ها همگی یک سقف اعتباری دارند که اگر از اعتبار آن استفاده شده باشد و دارنده کارت تسویه نکرده باشد، بیشتر از آن سقف دیگه نمی شود هزینه ای را پرداخت نمود.
دوستانی که از کردیت کارت آشنایانشان برای پرداخت هزینه های مهاجرتی استفاده می نمایند این ریسک را هم می کنند که دارنده ی کارت از اعتبارش استفاده کرده باشد.

mehdi_my2009
October 4th, 2010, 06:20 PM
سلام به همه
آقا یکی بدون اینکه بگه برگرد انجمن یا ویکی رو بخون به من بگه من برا گرفتنه مانی اردر برای کبک از دوبی توسط یکی از دوستام باید چه اصلاعاتی رو بهش بدم
آیا swift می خواد؟
شماره حساب چیه؟
اگه بگم برو یه بانک بین المللی بگو مانی اردر میخوام به ین نام ministre des finances du quebec کافیه یا نه؟

smrashidi
October 4th, 2010, 10:48 PM
به نظرم اینبار دوباره ریسک نکنید و هزینه رو با مانی اوردر پرداخت نمایید.
ممکن هست دوستتان از کردیتش استفاده کرده بوده و سفارت نتونسته مبلغ را شارژ کند.
کردیت کارت ها همگی یک سقف اعتباری دارند که اگر از اعتبار آن استفاده شده باشد و دارنده کارت تسویه نکرده باشد، بیشتر از آن سقف دیگه نمی شود هزینه ای را پرداخت نمود.
دوستانی که از کردیت کارت آشنایانشان برای پرداخت هزینه های مهاجرتی استفاده می نمایند این ریسک را هم می کنند که دارنده ی کارت از اعتبارش استفاده کرده باشد.

با تشکر از توجهتون!
با دوستم تماس گرفتم، ظاهراً هیچ درخواستی به بانکش نرفته که "ریجکت" شه. در ضمن من 390 دلار رو بهش داده بودم که حسابش پول داشته باشه. با این حال یه ایمیل به همون خانومی که از سفارت به من ایمیل زده بود زدم و مشکل رو پرسیدم. امیدوارم که علتشو بگه که بتونم رفعش کنم.

- سوال دیگه اینکه دوستم تو مونترال میتونه این پول رو واریز کنه یا حتماً باید در سوریه این پول واریز شه؟

Pearson
October 5th, 2010, 11:13 AM
سلام به همه
آقا یکی بدون اینکه بگه برگرد انجمن یا ویکی رو بخون به من بگه من برا گرفتنه مانی اردر برای کبک از دوبی توسط یکی از دوستام باید چه اصلاعاتی رو بهش بدم
آیا swift می خواد؟
شماره حساب چیه؟
اگه بگم برو یه بانک بین المللی بگو مانی اردر میخوام به ین نام ministre des finances du quebec کافیه یا نه؟

ما بانک کانادایی در دبی نداریم.
مانی اوردر را باید از صرافی ها بگیرید که اون هم ریسک می کنید چون ممکن است سفارت نتونه نقدش کنه، این اتفاق برای بعضی از دوستان افتاده قبلاً
مانی اوردر هیچ شماره حساب، شعبه و swift کدی ندارد و فقط عبارتی را که نوشته اید باید رویش قید شود

Pearson
October 5th, 2010, 11:16 AM
با تشکر از توجهتون!
با دوستم تماس گرفتم، ظاهراً هیچ درخواستی به بانکش نرفته که "ریجکت" شه. در ضمن من 390 دلار رو بهش داده بودم که حسابش پول داشته باشه. با این حال یه ایمیل به همون خانومی که از سفارت به من ایمیل زده بود زدم و مشکل رو پرسیدم. امیدوارم که علتشو بگه که بتونم رفعش کنم.

- سوال دیگه اینکه دوستم تو مونترال میتونه این پول رو واریز کنه یا حتماً باید در سوریه این پول واریز شه؟

فقط توی سوریه می تونید هزینه پروسه ی مهاجرت رو از طریق شعب بانک العوده پرداخت نمایید

SMK
October 8th, 2010, 12:47 AM
دوستان, من 4 مهر (26 سپتامبر) مدارک و مانی اردر را DHL کردم و 6 مهر (28 سپتامبر) track کردم رسیده بود. امروز که 10 روز گذشته با مصیبت با Royal Bank Canada تماس گرفتم گفتن که هنوز Bank Draft شما نقد نشده. لطفا بگید چند روز طول می کشه چک ها نقد بشه و چند روز بعد از نقد شدن File number می رسه؟
با تشکر

mehr39
October 8th, 2010, 03:05 PM
دوستان, من 4 مهر (26 سپتامبر) مدارک و مانی اردر را DHL کردم و 6 مهر (28 سپتامبر) track کردم رسیده بود. امروز که 10 روز گذشته با مصیبت با Royal Bank Canada تماس گرفتم گفتن که هنوز Bank Draft شما نقد نشده. لطفا بگید چند روز طول می کشه چک ها نقد بشه و چند روز بعد از نقد شدن File number می رسه؟
با تشکر

دوست عزيز سلام
با توجه به سوابق پرونده هاي قبلي، معمولا يك تا دو ماه طول مي كشد تا فايل نامبر بيايد لذا زياد عجله نكنيد هنوز وقت آمدن فايل نامبر شما نشده است
موفق باشيد

fanta
October 10th, 2010, 08:53 PM
سلام

از دوستانی که مانی اردر گرفته اند یک سوال دارم بالاخره مانی اردر مدت اعتبار داره یا نه؟ من تو بعضی سایتها عدد 3 ماه رو دیده ام میخواستم بدونم واقعیت داره یا نه؟ (بعنوان مثال عبارت زیر They must be presented for payment within three months of the issue date. Older certified instruments will be returned)

littlesam
October 10th, 2010, 09:58 PM
سلام

از دوستانی که مانی اردر گرفته اند یک سوال دارم بالاخره مانی اردر مدت اعتبار داره یا نه؟ من تو بعضی سایتها عدد 3 ماه رو دیده ام میخواستم بدونم واقعیت داره یا نه؟ (بعنوان مثال عبارت زیر They must be presented for payment within three months of the issue date. Older certified instruments will be returned)
سلام، من هم این سوال رو مطرح کردم کسی‌ جواب نداد،چند بار هم به سفارت کانادا تو دمشق ایمیل زدم که بهم جوابهای بیربط دادن،ولی‌ آخر سر بعد از کلی‌ سماجت و توضیح دادن، بهم گفتن بله اگه بیشتر از ۳ماه از تاریخش گذشته باشه پس میفرستیم

nima2147
October 11th, 2010, 11:12 AM
دوستان كسي تازگي از صرافي هايپر ماني اردر گرفته؟ من حدود 20 روزه پول رو بهشون دادم ولي هنوز خبري نيست!

bestMBAman
October 11th, 2010, 01:50 PM
سلام، من هم این سوال رو مطرح کردم کسی‌ جواب نداد،چند بار هم به سفارت کانادا تو دمشق ایمیل زدم که بهم جوابهای بیربط دادن،ولی‌ آخر سر بعد از کلی‌ سماجت و توضیح دادن، بهم گفتن بله اگه بیشتر از ۳ماه از تاریخش گذشته باشه پس میفرستیم

ببنید من یه بار این موضوع رو با خود بانک صادرکننده مانی اوردر چک کردم و بهم گفت که اگر کد روی مانی اوردر معتبر باشه و اکسپایر نشده باشه هر کسی هر وقتی می تونه پول برداره ازش...
شما کد روی مانی اوردر رو چک کنید...

fanta
October 11th, 2010, 04:27 PM
ببنید من یه بار این موضوع رو با خود بانک صادرکننده مانی اوردر چک کردم و بهم گفت که اگر کد روی مانی اوردر معتبر باشه و اکسپایر نشده باشه هر کسی هر وقتی می تونه پول برداره ازش...
شما کد روی مانی اوردر رو چک کنید...
مشکل برداشت پول از بانک نیست بلکه قبول چنین شرایطی از طرف سفارت است

angil_env
October 11th, 2010, 08:10 PM
یکی از دوستان من که در استرالیا PR هست و الان ایرانه ویزا کارت داره. آیا من می تونم از طریق ویزاکارتش 1100 دلار هزینه مهاجرتی خودم و همسرم روپرداخت کنم و فرمی هم اگه هست پر کنم و فرم را به همراه بقیه مدارک بفرستم؟ یا حتما باید از طریق money order پرداخت انجام بشه؟ لطفا فوری راهنمایی کنید اگر پرداخت با ویزاکارت ممکنه چه روندی باید انجام بدم؟، گرچه بخاطر قانون جدید و درواقع مسابقه مهاجرت به همه باید فوری جواب داد!

bestMBAman
October 11th, 2010, 10:09 PM
ببخشید میشه بفرمایید شما برای کبک اقدام کردید یا فدرال؟
کدوم هزینه رو با مانی اوردر پرداخت کردید؟550$رو؟

fanta
October 12th, 2010, 11:05 AM
کدوم شرایط؟؟

در پست اصلی که دوستمون littlesam پاسخ دادند به انگلیسی نوشته ام! مطالعه بفرمایید

angil_env
October 12th, 2010, 01:19 PM
در ضمن این دوستم عنوان ویزا کارتش دقیقا اینه: visa debit card این درسته بچه ها همون ویزا کارته یا این دبیت کارته؟ میشه باهاش پرداخت کرد؟

bestMBAman
October 12th, 2010, 07:22 PM
مشکل برداشت پول از بانک نیست بلکه قبول چنین شرایطی از طرف سفارت است
ممنون از پاسخ موکد شما!!!
اما اگر فرض بگیریم که مانی اوردر فلسفه اش جایگزینی برای پوله و همچنین اینکه بانک می گه که مانی اوردر اکسپایر نشده و میشه نقد کردش پس شرایط خاصی نداره مگر اینکه نکته دیگه ای باقی مونده باشه...البته من منظورم در مورد مانی اوردرهایی است که از بانک های کانادایی تهیه می شه...

fanta
October 12th, 2010, 07:39 PM
ممنون از پاسخ موکد شما!!!
اما اگر فرض بگیریم که مانی اوردر فلسفه اش جایگزینی برای پوله و همچنین اینکه بانک می گه که مانی اوردر اکسپایر نشده و میشه نقد کردش پس شرایط خاصی نداره مگر اینکه نکته دیگه ای باقی مونده باشه...البته من منظورم در مورد مانی اوردرهایی است که از بانک های کانادایی تهیه می شه...

خواهش میکنم آخه سوالتون "کدوم شرایط؟؟ - پست شماره 652" خیلی استفهامی بود. ضمنا سوال از اول هم اصلا در مورد بانک نبود بلکه پذیرش مانی اردرهای با زمان صدور بیش از سه ماه توسط سفارت بود. جهت اطلاع به آدرس زیر مربوط به سفارت کانادا در دمشق مراجعه فرمایید:
http://www.canadainternational.gc.ca/syria-syrie/visas/fees-frais.aspx?lang=eng

اگر اطلاعاتی در این مورد دارید و بفرمایید ممنون میشم.

bestMBAman
October 12th, 2010, 08:17 PM
بله من هم همین وب سایت رو دیدم...
اما همچنین با دوستی که برام مانی اوردر گرفته بود( از بانک RBC توی کانادا) و همچنین خود بانک صحبت کردم
هر دو به من گفتند برای نقد کردن هیچ مشکلی نیست
حالا من فکر می کنم چون اینجا گفته:
Applicants may submit an international certified cheque, international bank draft or international postal money order via mail directly to the Embassy of Canada in Damascus.
پس منظورش شاید چیز دیگه ای باشه...!؟

mina7
October 13th, 2010, 01:38 AM
دوست عزیز مدارک من 28 سپتامبر رسیده بود و مانی اردرم 6 اکتبرنقد شده. چند نمونه دیگر هم از دوستان بودن که مانی اردرشون ظرف 7 8 روز بعداز رسیدن مدارک نقد شده. البته خوب بانک درفت رو نمیدونم.

با تشکر

faraz_fahimi
October 13th, 2010, 10:10 AM
دوست عزیز مدارک من 28 سپتامبر رسیده بود و مانی اردرم 6 اکتبرنقد شده. چند نمونه دیگر هم از دوستان بودن که مانی اردرشون ظرف 7 8 روز بعداز رسیدن مدارک نقد شده. البته خوب بانک درفت رو نمیدونم.
سلام
شما از کجا مانی اردر گرفته بودید و چه جوری چک کردید که نقد شده؟

ممنون

m.oshagh
October 13th, 2010, 12:16 PM
سلام
من یکی رو دبی دارم که می تونه این کارو انجام بده. یکی ار دوستان گفتند Money Order برای تشکیل پرونده جهت دریافت CSQ باید ماني اردر و يا بانك درافت رو به نام Ministre des Finances du Québec گرفت اما از دایره بین الملل بانک صادرات سوال کردم گفتند باید شماره حساب و swift code رو هم داشته باشی
اگر کسی بتونه کمکم کنه که بگم به دوستم تو دبی کجا بره چی بگه و ... خیلی ممنون می شم

bestMBAman
October 14th, 2010, 12:49 AM
میشه لطفاً بگید تاریخ روی مانی اوردر مال کی بود؟

najafi1977
October 14th, 2010, 08:43 AM
دوستان عزیز من چند روز قبل مدارکم رسید سفارت و 390 دلار را از کارت اعتباری دوستم که تو مالزی هست می خواهم پرداخت کنم.تاریخ انقضاء کارت دسامبر 2010 هست حالا به نظر شما تا اون موقع فایل نامبر من صادر می شه که از حساب پول برداشت کنن یا نه؟ آیا اول پول برداشت می کنند بعد فایل نامبر را صادر می کنند.من نگران انقضاء کارت هستم به نظرتون چیکار کنم.
ممنون

Pearson
October 14th, 2010, 09:22 AM
دوستان عزیز من چند روز قبل مدارکم رسید سفارت و 390 دلار را از کارت اعتباری دوستم که تو مالزی هست می خواهم پرداخت کنم.تاریخ انقضاء کارت دسامبر 2010 هست حالا به نظر شما تا اون موقع فایل نامبر من صادر می شه که از حساب پول برداشت کنن یا نه؟ آیا اول پول برداشت می کنند بعد فایل نامبر را صادر می کنند.من نگران انقضاء کارت هستم به نظرتون چیکار کنم.
ممنون

تاریخ انقضا مشکلی ندارد

littlesam
October 14th, 2010, 10:13 AM
ببخشید میشه بفرمایید شما برای کبک اقدام کردید یا فدرال؟
کدوم هزینه رو با مانی اوردر پرداخت کردید؟550$رو؟
من برا فدرال اقدام کردم،بانک مانی اردر را قبول می‌کنه، سفارت دمشق قبول نمی‌کنه،من خودم یه دونه مانی اردر دارم مال می ،الان با مدارکم میفرستم به دوستم تو کانادا،اونجا مانی اردر رو عوض می‌کنه و میفرسته سیدنی، از بانک پرسید مشکلی نیست

bestMBAman
October 14th, 2010, 03:00 PM
من برا فدرال اقدام کردم،بانک مانی اردر را قبول می‌کنه، سفارت دمشق قبول نمی‌کنه،من خودم یه دونه مانی اردر دارم مال می ،الان با مدارکم میفرستم به دوستم تو کانادا،اونجا مانی اردر رو عوض می‌کنه و میفرسته سیدنی، از بانک پرسید مشکلی نیست

ممنون از جواب
اما اگه پروسس مدارک تا فایل نامبر، با این حجم بالای پرونده ها بیش از 3 ماه بکشه چی؟
دوباره دمشق مدارک شما رو هم که برمی گردونه که آخه!!؟

Moody
October 15th, 2010, 05:37 AM
دوستان كسي تازگي از صرافي هايپر ماني اردر گرفته؟ من حدود 20 روزه پول رو بهشون دادم ولي هنوز خبري نيست!

Hi nima. Thats bad news for me. I went to Star exchange last week asking for a money order and I was wondering why it's taking so long!(a week),so you've been waiting for 20 days .it's been aweek for me

aidinf
October 15th, 2010, 11:31 PM
با سلام

من هزينه 540 دلار كبك رو با كارت اعتباري (دبيت ويزا) دوستم كه تو مالزي هست ميخام پرداخت كنم و فرم رو هم فرستادم. ديروز دوستم رفت بانك (meybank) و پرسيد كه آيا سفارت ميتونه برداشت كنه يا نه. طرف هم بهش گفته اگه بانكي كه ميخاد برداشت كنه با ما قرار داد داشته باشه ميتونه. كسي از دوستان سابقه پرداخت با دبيت كارت مالزي رو داشته يا نه؟
مرسي

nima2147
October 16th, 2010, 11:57 AM
Hi nima. Thats bad news for me. I went to Star exchange last week asking for a money order and I was wondering why it's taking so long!(a week),so you've been waiting for 20 days .it's been aweek for me

آره دوست عزيز مسئولش هي امروز فردا مي كنه. حالا گفته شنبه يكشنبه مياد تا ببينم چي ميشه البته چشم آب نمي خوره با اين وضع ارز. در كل به حرف اينا نبايد خيلي اعتماد كرد.

imdastyar
October 16th, 2010, 12:00 PM
بعضي از دوستان از طريق پيغام خصوصي مدام از من ميپرسند كه هزينه هاي دولت فدرال براي افراد متاهل يا مجرد يا بچه ها چقدره؟
از اونجا كه ممكن اين سوال دوستان ديگه هم باشه من فرم هزينه ها رو كه از خود سفارت فدرال در تاريخ 21 جولاي 2010 در سوريه گرفتم اينجا ميگذارم تا به سوال همه پاسخ داده باشم.
اين جدول مخصوص فدرال است و دوستاني كه در مصاحبه كبك قبول شدند از روي اين جدول ميتوانند هزينه لازم را در همان سوريه در بانك آئودي (روبروي سفارت) واريز كنند. بانك هم دلار آمريكا قبول ميكند هم لير سوريه كه براي دلار آمريكا 3 درصد كارمزد كم ميكنه. در اين جدول هزينه ها هم به دلار و هم به لير آمده است.
پيشنهاد ميشود براي راحتي كار و رفع نگراني پرداخت در آينده هم هزينه فدرال و هم هزينه لنديگ في را در زمان مصاحبه با خود ببريد و در صورت قبولي همانجا واريز كنيد.

3726

alzak
October 16th, 2010, 01:47 PM
دوستان سلام. من هفته پیش یک ایمیل گرفتم مبنی بر اینکه سفارت نتونسته از کارت اعتباری 390 دلار را کم کند به همین دلیل یک مانی اردر تهیه کردم و امضا کردم زمانی که می خواستم dhl کنم شخصی که از کارت اعتباریش استفاده کرده بودم گفت که این پول ازش کم شده و. حالا چیکار باید بکنم یک مانی اردر دارم که رو دستم مونده و اینکه سفارت الان میدونه که پول به حسابش رفته؟
لطفا راهنماییم کنید . به همان ایمیلی هم که نامه اومده بود پاسخ دادم اما ظاهرا ایمیل بدستشون نرسیده چون جوابش یک چیز بی ربطه
با تشکر

xs1348
October 16th, 2010, 01:57 PM
سلام من مدارکم رو چند ماه قبل فرستادم و در در جولای مدارکم به دستشون رسیده و یک شماره کردیت کارت در آمریکا رو دادم و اونها در 7 آگوست اون کردیت کارتو شارژ کردند ولی هنوز هیچ ایمیل و هیچ فایل نامبری برام نیومده . چقدر باید صبر کنم؟
آیا ممکنه مدارکم رو به آدرسم برگزدونن ؟

aidinf
October 16th, 2010, 03:21 PM
سلام من مدارکم رو چند ماه قبل فرستادم و در در جولای مدارکم به دستشون رسیده و یک شماره کردیت کارت در آمریکا رو دادم و اونها در 7 آگوست اون کردیت کارتو شارژ کردند ولی هنوز هیچ ایمیل و هیچ فایل نامبری برام نیومده . چقدر باید صبر کنم؟
آیا ممکنه مدارکم رو به آدرسم برگزدونن ؟

اگه از کارت پولو کم کردن پس فایل نامبر نهایتا چند روز بعد صادر شده. با ای میل پیگیری کنید. شاید نامه به دستت نرسیده باشه.

نونا1362
October 16th, 2010, 04:13 PM
دوستان پس با وضعیتی که از صرافی هایپر استار گفته میشه باید چیکار کرد؟ از یه صرافی دیگه اقدام کنیم؟
لطفا راهنمایی کنید چون ما دوشنبه می خواهیم مانی اردر بگیریم
یه سوال دیگه : همون روز که مانی اردر میگیریم مدارک روهم با مانی اردر ارسال کنیم مشکلی نداره؟

bestMBAman
October 16th, 2010, 06:36 PM
بعضي از دوستان از طريق پيغام خصوصي مدام از من ميپرسند كه هزينه هاي دولت فدرال براي افراد متاهل يا مجرد يا بچه ها چقدره؟
از اونجا كه ممكن اين سوال دوستان ديگه هم باشه من فرم هزينه ها رو كه از خود سفارت فدرال در تاريخ 21 جولاي 2010 در سوريه گرفتم اينجا ميگذارم تا به سوال همه پاسخ داده باشم.
اين جدول مخصوص فدرال است و دوستاني كه در مصاحبه كبك قبول شدند از روي اين جدول ميتوانند هزينه لازم را در همان سوريه در بانك آئودي (روبروي سفارت) واريز كنند. بانك هم دلار آمريكا قبول ميكند هم لير سوريه كه براي دلار آمريكا 3 درصد كارمزد كم ميكنه. در اين جدول هزينه ها هم به دلار و هم به لير آمده است.
پيشنهاد ميشود براي راحتي كار و رفع نگراني پرداخت در آينده هم هزينه فدرال و هم هزينه لنديگ في را در زمان مصاحبه با خود ببريد و در صورت قبولي همانجا واريز كنيد.

3726
باتشکر از اطلاع رسانی شما...
اما متأسفانه باید هزینه فدرال برای اسکیلد ورکر را همان اول با مدارک به CIO ارسال کرد و دیگه زمان مصاحبه ای وجود نداره!!!

نونا1362
October 16th, 2010, 06:55 PM
منظورتون از همون روز چیه؟!مگه چه کار دیگه ای باید کرد؟؟؟
منظورم اینه که ایا باید برای وصول مانی اردر صبر کنیم یا می تونیم همون روز که گرفتیم با مدارک ارسال کنیم.آخه بعضی ها نوشتند که صرافی هایپر تا 20روز کارو عقب می اندازه!!!!

bestMBAman
October 16th, 2010, 07:43 PM
دوست عزیز! هر وقت خود مانی اوردر که مثل یک برگه چک است به دستتون رسید اونوقت با بقیه مدارک ارسال کنید

نونا1362
October 16th, 2010, 08:01 PM
دوست عزیز! هر وقت خود مانی اوردر که مثل یک برگه چک است به دستتون رسید اونوقت با بقیه مدارک ارسال کنید

همون لحظه که صرافی میریم مانی اردر رو بهمون میدن یا بعدا میدن؟

mo_eini
October 16th, 2010, 10:26 PM
همون لحظه که صرافی میریم مانی اردر رو بهمون میدن یا بعدا میدن؟

معمولا آماده ندارند و سفارش می گیرند واسه چند روز یا چند هفته بعد بستگی به شرایط داره.

نونا1362
October 16th, 2010, 11:28 PM
پس حالا ما که برنامه داشتیم دوشنبه مدارک رو ارسال کنیم باید دست نگه داریم تا مانی اردر ببینیم چی میشه؟!!!!! هر وقت مانی اردر رو گرفتیم بعد مدارک ارسال بشه!!!!

aidinf
October 17th, 2010, 01:30 AM
پس حالا ما که برنامه داشتیم دوشنبه مدارک رو ارسال کنیم باید دست نگه داریم تا مانی اردر ببینیم چی میشه؟!!!!! هر وقت مانی اردر رو گرفتیم بعد مدارک ارسال بشه!!!!

من كه خودم حدود دو هفته پيش دنبال ماني اردر بودم ، در بهترين شرايط بايد يه بيست روزي معطل ميشدم كه ماني اردر برسه دستم. همه جا ها رو هم زيرو رو كردم. آخرش مدارك رو با اطلاعات يه كارت ويزا فرستادم. نهايتا نمي تونن برداشت كنن و سر فرصت ماني اردر رو جور مي كنم.
اينم يه جور پيشنهاده. تصميم گيري با خودتونه!!!

nima2147
October 17th, 2010, 11:31 AM

آره دوست عزيز منم تمام مداركم آمادست فقط منتظر اين ماني اردرم. تا الان شده 23 روز!!!

نونا1362
October 17th, 2010, 12:05 PM
سلام
از دوستان کسی میدونه اگه از این کردیت کارتهای غیر قابل شارژ بگیریم میشه باهاش هزینه مهاجرت رو پرداخت کرد یانه؟ البته به دلار آمریکا شارژ میشه؟

arshia2009
October 17th, 2010, 03:30 PM
با سلام -من واسه ماني اردر بعد از مصاحبه لير ببرم بهتره يا دلار(با توجه به نوسانات دلار در كشورمون) بانك آ او دي لير رو هم قبول مي كنه؟يا دوباره تبديل ميشه؟ممنونم

mo_eini
October 17th, 2010, 04:23 PM
سلام
از دوستان کسی میدونه اگه از این کردیت کارتهای غیر قابل شارژ بگیریم میشه باهاش هزینه مهاجرت رو پرداخت کرد یانه؟ البته به دلار آمریکا شارژ میشه؟

خیر مانی اردر ریسک کمتری داره

arash_f2001
October 17th, 2010, 06:19 PM
من یک Bank Draft برای پرداخت لندینگ فی از یک صرافی در دبی گرفته بودم که چند روز پیش سفارت برگشت زد و گفته بودن باید حتما از یک بانک گرفته بشه. از یکی از دوستانم در کانادا خواستم که یک مانی اردر بگیره و ایشون این کار رو کرده حالا سوال من اینه که ایشون می تونن خودشون مانی اردر رو به سفارت کانادا در دمشق بفرستند یا اینکه باید برای من بفرستن و من خودم اون رو به دمشق ارسال کنم. و سوال دیگه اینکه اگر دوست من می تونه بفرسته نامه ای از طرف من باید تهیه بشه؟ چه اطلاعاتی لازمه؟ نباید پشت مانی اردر توسط خود من امضا بشه؟
ممنون می شم اگه کسی جواب سوال من رو می دونه سریعا من رو راهنمایی کنه.

jm_jafari
October 18th, 2010, 05:53 PM
سلام دوستان
كسي هست ماني اوردر 390 دلاري سراغ داشته باشه؟
چه جوري ميشه تهيه كرد؟
ممنونم

mosafer
October 19th, 2010, 03:26 PM
من هفته پیش هزینه لندینگم رو فرستادم سوریه .بعد هم یک ایمیل زدم که آیا مانی اوردر به دستتون رسیده یا نه.در جواب یک ایمیل اتوماتیک رسید که ما دریافت مانی اوردر رو تأیید نمیکنیم.دوباره ایمیل زدم و گفتم من فایل فدرال سپتامبر 2009 هستم و باید بدونم که هزینه لندینگ در پروندم ثبت شده یا نه.
جواب آمد که بلی اما پرونده های سپتامبر هنوز در مرحله چک کردن قرار داره و موقع ارسال مدیکال به شما خبر میدیم که مانی اوردر ثبت شده یا نه.
عجب اوضاع ناجوریه!!!!!!

sia1981
October 19th, 2010, 03:39 PM
سلام دوستان
ایا نامه ای که از بانک پارسیان به انگلیسی میگیریم باید مهر دادگستری و وزارت امر خارجه بخورد؟

littlesam
October 19th, 2010, 11:56 PM
در اون صورت هم فکر نمیکنم انقدر احمق باشن که پس بفرستن،چون بالاخره تاریخ رسیدن مدارک به سیدنی رو هم دارن،میفهمن که اون موقع اعتبار داشته.

pejman57
October 20th, 2010, 01:24 PM
سلام دوستان
راستش یکی از دوستان بنده از مهاجرت منصرف شده اند و مانی اردر ایشان برای فروش موجود میباشد.مانی اردر از TD BANK کانادا تهیه شده و مبلغ آن 690 دلار است.در ضمن تاریخ صدور هم 30 سپتامبر 2010 هست یعنی 20 روز پیش.اگر از دوستان کسی فوری نیاز دارد امروز و فردا 5 شنبه قابل ارائه در تهران است
لطفا سریعا PM بدید.ممنون

شادي
October 20th, 2010, 01:51 PM
سلام دوستان
ایا نامه ای که از بانک پارسیان به انگلیسی میگیریم باید مهر دادگستری و وزارت امر خارجه بخورد؟

نه لازم نيست

reza mon
October 20th, 2010, 06:16 PM
آقا اين صرافي شرفي كه ميگيد 100 تومن ميگيره يعني چه؟ من فردا مي خوام باهاشون تماس بگيرم بهشون بگم عضو فروم هستم

saeed258
October 21st, 2010, 02:51 PM
سلام دوستان
كسي هست ماني اوردر 390 دلاري سراغ داشته باشه؟
چه جوري ميشه تهيه كرد؟
ممنونم

من دارم ميرم سوريه اگه مي خواي مي تونم برات بگيرم.

ali.1361
October 22nd, 2010, 04:48 PM
اگه از کارت پولو کم کردن پس فایل نامبر نهایتا چند روز بعد صادر شده. با ای میل پیگیری کنید. شاید نامه به دستت نرسیده باشه.
دقيقا چقدر طول ميكشه تا پول رو از كرديت كارت كسر كنند؟ مدارك من الان نزديك 39 روز ميشه دستشون رسيده اما هنوز كارت اعتباري (موجود در كانادا) شارژ نشده
آيا اشكالي پيش اومده يا روند عاديه؟

bestMBAman
October 22nd, 2010, 08:21 PM
نوشته اصلی توسط aidinf http://www.applyabroad.org/forum/images/buttons/viewpost-left.png (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?p=317113#post317113) اگه از کارت پولو کم کردن پس فایل نامبر نهایتا چند روز بعد صادر شده. با ای میل پیگیری کنید. شاید نامه به دستت نرسیده باشه.

به چه آدرسی باید ایمیل زد منظورم قبل از صدور فایل نامبره!!؟

mirshahim
October 23rd, 2010, 01:59 PM
سلام دوستان

من شماره کردیت کارت باجناقم در فرانسه رو دادم ولی شنیدم اونایی که شماره کردیت کارت میدند دیرتر از مانی اردر ها فایل نامبر صادر میشه چون پروسه برداشت پول طولانی تره. آیا صحت داره؟

shima_a
October 26th, 2010, 11:38 PM
سلام
تاریخ مانی اوردر من برای 8 سپتامبر است.اما هنوز مدارکمو ارسال نکردم.
تاریخ برداشت پول واقعا تا 3 ماه است؟
لطفا در مورد اینکه کد روی مانی اوردر معتبر باشه و اکسپایر نشده باشه هم توضیح دهید. چطور میشه این کد را چک کرد؟

emad86_20011
October 27th, 2010, 11:08 AM
فرم های من تاریخ 5 اکتبر رسیده دست سفارت و هنوز خبری از بررسی شدن مدارکم نیست. امروز متوجه شدم که کردیت کارتی که تو فرم A-0591-F استفاده کردم به دلایل امنیتی بسته شده. این موضوع خیلی نگرانم کرده. تصمیم دارم دوباره فرم جدید با شماره کردیت کارت جدید رو بفرستم واسه سفارت.
به نظر شما این کار مشکل رو حل می کنه؟
همراه فرم A-0591-F چه چیزای دیگه ای ضمیمه کنم؟

karamih
October 27th, 2010, 09:54 PM
با سلام به همه دوستان.من پول لندینگ پرداخت نکرده ام به کدام حساب باید واریز شود؟و از طریق کدام صرافی که ارزون می گیرد اقدام کنم؟(کمتر از 100باشد)

najafi1977
October 28th, 2010, 10:55 AM
دوست عزیز به نظر من چون در حال حاضر شما فایل نامبری ندارید که فرم جدید کردیت را به آن Attach کنید.بهتره که به سفارت ایمیل بزنید وازشون سوال کنید.

فرم های من تاریخ 5 اکتبر رسیده دست سفارت و هنوز خبری از بررسی شدن مدارکم نیست. امروز متوجه شدم که کردیت کارتی که تو فرم A-0591-F استفاده کردم به دلایل امنیتی بسته شده. این موضوع خیلی نگرانم کرده. تصمیم دارم دوباره فرم جدید با شماره کردیت کارت جدید رو بفرستم واسه سفارت.
به نظر شما این کار مشکل رو حل می کنه؟
همراه فرم A-0591-F چه چیزای دیگه ای ضمیمه کنم؟

emad86_20011
October 28th, 2010, 11:28 AM
دوست عزیز به نظر من چون در حال حاضر شما فایل نامبری ندارید که فرم جدید کردیت را به آن Attach کنید.بهتره که به سفارت ایمیل بزنید وازشون سوال کنید.

ایمیل زدم بهشون و منتظر جواب هستم. حتما جوابشو اینجا میزارم تا بقیه هم استفاده کنن.
ممنون

bestMBAman
October 28th, 2010, 11:46 PM
ایمیل زدم بهشون و منتظر جواب هستم. حتما جوابشو اینجا میزارم تا بقیه هم استفاده کنن.
ممنون
ببخشید میشه بگید به چه آدرسی ایمیل زدید؟

emad86_20011
October 29th, 2010, 12:16 AM
ببخشید میشه بگید به چه آدرسی ایمیل زدید؟

از طریق فرم داخل سایت:
https://services.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/reach/mail.php

pegahhh
October 29th, 2010, 08:56 AM
میشه یکی بگه مانی اردر را باید از کجا تهیه کرد؟

bestMBAman
October 29th, 2010, 11:03 PM
دوست عزیز می توانید به صرافی ها مراجعه کنید...

jm_jafari
October 30th, 2010, 12:44 PM
سلام به همه دوستان
كسي مي دونه چه جوري ميشه در داخل تهران money order تهيه كرد؟
لطفا به صورت پيام خصوصي اراسل كنيد.
bon courage

Pearson
October 30th, 2010, 12:55 PM
سلام به همه دوستان
كسي مي دونه چه جوري ميشه در داخل تهران money order تهيه كرد؟
لطفا به صورت پيام خصوصي اراسل كنيد.
bon courage

لطفاً پست های قبلی را مطالعه فرمایید

livan_58
October 31st, 2010, 03:36 PM
از دوستان کسی مانی اوردر 390 دلاری برای فروش داره ؟
لطفا سریع جواب بدین
با تشکر

arash888
November 1st, 2010, 12:03 AM
سلام
یه سوال داشتم که لطفاً ارجاع ندید به پستهای گذشته فقط کوتاه جواب بدین
آیا مانی اوردری که از بانکهای کانادایی دمشق تهیه بشه (مثل western union) برای سفارت معتبره یا به مشکل می خوره؟

Pearson
November 1st, 2010, 08:38 AM
سلام
یه سوال داشتم که لطفاً ارجاع ندید به پستهای گذشته فقط کوتاه جواب بدین
آیا مانی اوردری که از بانکهای کانادایی دمشق تهیه بشه (مثل western union) برای سفارت معتبره یا به مشکل می خوره؟

اصلا مانی اوردر باید از بانک های کانادایی تهیه بشود نه بانک دیگری نه Third Party

ramin1046
November 1st, 2010, 10:19 AM
سلام به همگی
کسی مانی اردر 980 دلاری لندینگ واسه فروش نداره
(ramin1046@gmail.com)

mina7
November 2nd, 2010, 01:54 PM
دوستان کسی مانی اردر 1400 دلاری داره برای فروش؟

vakilian1363
November 3rd, 2010, 12:23 AM
دوست عزیز مگه هزینه لندینگ و فدال برای شما ( 550+490 )که جمعا میشه 1040 دلار . پس چطور 908 دلار شد ؟

دوست عزیز , چون اونجا با پول سوریه حساب می کنی اینقدر می شه .

gil77
November 5th, 2010, 12:15 AM
یه سوال خیلی فوری!! دوستم قراره فردا بره دمشق می خواستم بدونم میتونه برای یه نفر دیگه هزینه بررسی پرونده 390 $ رو پرداخت کنه یا از همون بانک جلوی سفارت براش مانی اردر بگیره

akooo
November 5th, 2010, 02:49 AM
ما بانک کانادایی در دبی نداریم.
مانی اوردر را باید از صرافی ها بگیرید که اون هم ریسک می کنید چون ممکن است سفارت نتونه نقدش کنه، این اتفاق برای بعضی از دوستان افتاده قبلاً
مانی اوردر هیچ شماره حساب، شعبه و swift کدی ندارد و فقط عبارتی را که نوشته اید باید رویش قید شود
سلام به دوستان
راستش من در مورد اینکه بانکهای کانادایی تو دبی شعبه ندارند شک داشتم و یه جستجو زدم و دیدم رویال بانک کانادا و سیتی بانک(زیرمجموعه بانک آمریکایی) تو دبی شعبه دارند البته رویال بانک صددرصد کانادایی هست و سیتی بانک اصلش آمریکایی است ولی توی کانادا یکی از بانکهای معروف حساب میشه آدرسشون:

http://www.rbcwminternational.com/locations.html?dubai

http://www.citigroup.com/uae/gcb/info/index.htm

به دوستم که دبی هست میگم بره چک کنه و مطمئن بشه.

fanta
November 5th, 2010, 08:45 AM
سلام به دوستان
راستش من در مورد اینکه بانکهای کانادایی تو دبی شعبه ندارند شک داشتم و یه جستجو زدم و دیدم رویال بانک کانادا و سیتی بانک(زیرمجموعه بانک آمریکایی) تو دبی شعبه دارند البته رویال بانک صددرصد کانادایی هست و سیتی بانک اصلش آمریکایی است ولی توی کانادا یکی از بانکهای معروف حساب میشه آدرسشون:

سلام
اگه باشه که عالیه اما تا جایی که من میدونم سایت رویال بانک آدرس زیر است:
www.rbcroyalbank.com (http://www.rbcroyalbank.com)
و با اونی که شما نوشتین فرق داره اما با این حال اگه جواب دوستتون مثبت باشه که خیلی خوبه

saba shah
November 5th, 2010, 03:54 PM
سلام
اگه باشه که عالیه اما تا جایی که من میدونم سایت رویال بانک آدرس زیر است:
www.rbcroyalbank.com (http://www.rbcroyalbank.com)
و با اونی که شما نوشتین فرق داره اما با این حال اگه جواب دوستتون مثبت باشه که خیلی خوبه

I was in dubai 2 weeks ago and i wanted to check for money order for my siter, but turns out Dubai finacial units ( banks , exchangers,etc) are not allowed to issue money order for canada. only possible to transfer the money if you are paying to a specific account number.

hossein_lwo
November 5th, 2010, 06:20 PM
سلام دوست عزیز، من فردا دوستم داره میره دوبی، بهش پول دادم که برام مانی اردر بگیر،حالا ۲ تا سوال دارم ،یکی‌ این که اولا سراغ کدوم بانک‌ها بره؟ رویال بانک یا سیتی بانک؟بعدشم اگه بانک‌ها قبول نکردن چیکار کنه؟ بره صرافی؟ کسی‌ صرافی معتبری می‌شناسه که سفارت بتونه پولشو نقد کنه؟ لطفا راهنمایی کنید که پولمون رفت!!

I was in dubai 2 weeks ago and i wanted to check for money order for my siter, but turns out Dubai finacial units ( banks , exchangers,etc) are not allowed to issue money order for canada. only possible to transfer the money if you are paying to a specific account number.

Pearson
November 6th, 2010, 10:18 AM
سلام به دوستان

آدرسی که لینک کردید آدرس بانک نمی باشد بلکه آدرس نماینده بانک در دبی است

golareh
November 6th, 2010, 06:21 PM
با سلام

بعضي سايتها در رابطه با امضا ماني اوردر بيان مي كنند كه ماني اوردر نبايد توسط فرد نوشته و امضا گردد در حالي كه بعضي از سايتها و وبلاگها ذكر نام و امضا فرستنده را ضروري مي دانند. حالا در نهايت ما بايد چه كار كنيم؟ نام و امضا فرستنده ذكر بشود يا خير؟

arash_f2001
November 6th, 2010, 06:33 PM
از طریق صرافی عمل نکنین که قبول نمی کنن. اشتباه من رو نکنین که پس گرفتن پولتون از صرافی دبی هم مکافاتیه. من که هنوز نتونستم پولم رو پس بگیرم.

سلام دوست عزیز، من فردا دوستم داره میره دوبی، بهش پول دادم که برام مانی اردر بگیر،حالا ۲ تا سوال دارم ،یکی‌ این که اولا سراغ کدوم بانک‌ها بره؟ رویال بانک یا سیتی بانک؟بعدشم اگه بانک‌ها قبول نکردن چیکار کنه؟ بره صرافی؟ کسی‌ صرافی معتبری می‌شناسه که سفارت بتونه پولشو نقد کنه؟ لطفا راهنمایی کنید که پولمون رفت!!

hossein_lwo
November 7th, 2010, 12:48 AM
پس بالاخره چه کنیم؟از کجا مانی اودر بگیریم؟صرافی که نه ! بانکم که نمیده!!! کمک کنید دیگه!

fanta
November 7th, 2010, 06:47 AM
پس بالاخره چه کنیم؟از کجا مانی اودر بگیریم؟صرافی که نه ! بانکم که نمیده!!! کمک کنید دیگه!

صرافی های معتبر داخل ایران که از یک بانک کانادایی تهیه میکنند و در اختیار شما می گذارند مشکل ندارند، ضمنا اگر کسی رو در کانادا دارید میتونید به ایشون هم بگید که براتون بگیره و با مسافر یا کوریر بین المللی براتون بفرسته

arash_f2001
November 7th, 2010, 03:03 PM

یکی از راه های زیر رو انتخاب کنین:
1- از یکی از دوستانتون در یک کشور خارجی(ترجیحا کانادا) که در یک بانک اون کشور حساب داره بخواهید که براتون مانی اردر (در وجه یک بانک کانادایی، فرق نمی کنه کدوم بانک کانادایی باشه مثلا RBC, CIBC,...)بگیره و به شما یا مستقیما به سفارت (با قید مشخصات شما) پست کنه.
2- از یکی از صرافی های ایران یا سایت هایی که مانی اردر از بانک های کانادا می گیرند اقدام کنین.(حدود 100 هزار تومان کارمزد می گیرند که چاره ای نیست اگه خودتون کسی رو در خارج از ایران ندارین که این کار رو براتون بکنه)
گرفتن مانی اردر یا درفتی که از صرافی در دبی ( یا هر کشور دیگه) صادر شده باشه رو کلا فراموش کنین که ابدا مورد قبول سفارت نیست و وقت و پولتون به هدر می ره.

saeed258
November 7th, 2010, 04:58 PM
سلام به همگی
کسی مانی اردر 980 دلاری لندینگ واسه فروش نداره
(ramin1046@gmail.com)

من هفته اينده مي تونم برات تهيه كنم.اگر خواستي برام پيغام بذار

zakariaee
November 8th, 2010, 11:21 AM
سلام
من در نهایت تصمیم گرفتم که با کردیت کارت دوستانم هزینه کبک را پرداخت نمایم.
برای اینکار از 2 راه مختلف به شرح زیر می خواهم اقدام نمایم لطفا مرا راهنمای کنید که آیا این دو روش امکان پذیرند و کدام روش بهتر است:

1- دریافت فرم پرداخت اسکن شده از دوستم در کانادا و ارسال پرینت رنگی آن با دیگر مدارک
2- ارسال همه مدارکم برای دوستم در سوئد (توسط مسافر آشنا در دو روز آینده) و اضافه کردن اصل فرم پرداخت توسط خودش و ارسال کلیه مدارک با پست از سوئد به دمشق

از کسی شنیدم که می گفت استفاده از کارتهای کردیت اروپا به مشکل می خورد چون ارز آنها دلار کانادا نمی باشد و کارمزد کسر می گردد لذا سفارت کردیت غیر کانادا را قبول نمی کند آیا درست است؟
آیا ارسال مدارکم از سوئد به دمشق مشکل ساز نمی شود (با توجه به اینکه دمشق مربوط به پرونده های ایران می باشد)؟

خواهش می کنم دوستان پاسخ بدهند (فعالیت این تاپیک خیلی کم شده است)
خواهشا فقط به ویکی و پستهای قبلی ارجاع ندهید (چرا که همه آنها را بارها و بارها خوانده ام ولی هنوز برای این موارد مطمئن نیستم)
با تشکر
من هم مشکل شما رو دارم.یکی از بستگانم کردیت کاردش مال اینگلیسه.نمیدونم میتونم اقدام کنم از طریق کردیت کارد اون یا نه؟از دوستان کسی اگه اطلاعی داره ممنون میشم راهنمائی کنه.

golareh
November 8th, 2010, 04:58 PM
با سلام
ماني اوردرم از صرافي شرفي و از طريق western union تهيه شده ازشون در مورد مكان نام نويسي و امضا پرسيدم. هركدوم يه صحبتي كردن.
ميشه بگيد اولا لازم هست اسم و ادرس خودمون را ذكر كنيم؟
اگر لازم است زير Name of sender بنويسيم يا پشت ماني اودر كنار endorsement/ signiture?
مي دونم سوالم ممكنه تكراري باشه اما ممنون ميشم راهنمايي كنيم

نونا1362
November 9th, 2010, 02:50 PM
مانی اردر ما از رویال بانک هست و روش نوشته purchase name آیا باید اینجا اسم بنویسیم و آدرس ؟چون جلوی این قسمت خالیه ؟یا فقط پشتش رو امضا کنیم و اسم بنویسیم؟

غزال
November 10th, 2010, 12:16 PM
سلام
بچه ها می خواستم بپرسم کسی می تونه مستقیماً هزینه باز کردن فایل کبک رو (برای تشکیل پرونده مرحله اول که همه با کردیت کارت و مانی اوردر پداخت می کنند)در بانک سوریه پرداخت کنه و مدارکشو 1 یا 2 ماه بعد با اون رسید بفرسته دمشق؟یا باید حتماً با مانی اوردر یا کردیت کارت پرداخت بشه؟

kate
November 10th, 2010, 12:42 PM
سلام
بچه ها می خواستم بپرسم کسی می تونه مستقیماً هزینه باز کردن فایل کبک رو (برای تشکیل پرونده مرحله اول که همه با کردیت کارت و مانی اوردر پداخت می کنند)در بانک سوریه پرداخت کنه و مدارکشو 1 یا 2 ماه بعد با اون رسید بفرسته دمشق؟یا باید حتماً با مانی اوردر یا کردیت کارت پرداخت بشه؟

تو ویکی قسمت پرداخت هزینه نوشته شده

maryam_amin
November 13th, 2010, 09:18 AM
[QUOTE=Pearson;296250]اگر دسترسي به اين صرافي داريد شماره تلفنش را بگيريد و به من بدهيد تا از اين به بعد به جاي صرافي شرفي ايشان را معرفي نماييم.

سلام من اولین نفری بودم که این صرافی رو معرفی کردم ولی متاسفانه استقبال نشد ولی الان میبینم چند نفر راجع بهش صحبت میکنن...
من پرسیدم گفت مبلغ کلش 100 تومان میشه که 1 هفته تا 10 روز طول میکشه..
گفت اگه جمع بشین تا 10 نفر نفری 90 هزار تومان هم میشه
اینکه از خود بانک کانادا هست رو نپرسیدم ولی قاعدتا باید همینکارو بکنن...می پرسم حتما
اگه هر کی میخواد تو همین هفته یه پیغام هم به من بده چون منم میخوام شاید تخفیف گرفتیم...مرسی
راستی من پسرخالم کاناداست هزنه پست به اضافه هزینه بانکی مانی اردر میشه 65 دلار و خبباید اصل پول رو براش بفرستم که همین صرافی گفت هزینه اش میشه 50 دلار بنابراین فکر کنم صرافی مقرون به صرفه است.

سلام.. من با وقت خيلي خيلي كمي كه دارم اين سوال رو ميپرسم و اميدوارم خيلي زود جواب بگيرم... اين همون حواله هست كه بدون ذكر شماره حساب صادر ميشه؟ من خيلي از بانكها و صرافي ها رفتم و گفتن بدون داشتن شماره حساب حواله صادر نميشه.. ميخوام بدونم با توجه به وقت خيلي كمي كه دارم آيا سراغ همين صرافي برم يانه؟ تا 20 نوامبر وقت دارم

Pearson
November 13th, 2010, 09:28 AM
[QUOTE=arezoo.fadaei;296441]
سلام.. من با وقت خيلي خيلي كمي كه دارم اين سوال رو ميپرسم و اميدوارم خيلي زود جواب بگيرم... اين همون حواله هست كه بدون ذكر شماره حساب صادر ميشه؟ من خيلي از بانكها و صرافي ها رفتم و گفتن بدون داشتن شماره حساب حواله صادر نميشه.. ميخوام بدونم با توجه به وقت خيلي كمي كه دارم آيا سراغ همين صرافي برم يانه؟ تا 20 نوامبر وقت دارم

احتیاجی نبود که به بانکها و صرافی های مختلف مراجعه می نمایید
فقط به صرافی شرفی و یا صرافی که در هایپر استار هست مراجعه نمایید و بگویید مانی اوردر می خواهید.

akooo
November 13th, 2010, 09:52 AM
[QUOTE=maryam_amin;332274]

احتیاجی نبود که به بانکها و صرافی های مختلف مراجعه می نمایید
فقط به صرافی شرفی و یا صرافی که در هایپر استار هست مراجعه نمایید و بگویید مانی اوردر می خواهید.
با سلام بهpearson عزیز.لطف میکنید شماره تلفن این دو صرافی را برایم توی پیغام خصوصی ارسال کنید.چون من دسترسی نزدیک به این صرافیها را ندارم ومتاسفانه118 هم شماره تلفن این دو صرافی را ندارد.ممنون میشم از زحمتتون.باتشکر

Pearson
November 13th, 2010, 10:08 AM
[QUOTE=Pearson;332277]
با سلام بهpearson عزیز.لطف میکنید شماره تلفن این دو صرافی را برایم توی پیغام خصوصی ارسال کنید.چون من دسترسی نزدیک به این صرافیها را ندارم ومتاسفانه118 هم شماره تلفن این دو صرافی را ندارد.ممنون میشم از زحمتتون.باتشکر

یک سرچ کوچیک توی گوگل می تونید هر شماره تلفنی رو پیدا کنید

maryam_amin
November 13th, 2010, 11:42 AM
[QUOTE=Pearson;332277]
با سلام به pearson عزیز.لطف میکنید شماره تلفن این دوصرافی را برایم پیام خصوصی کنید.چون من فقط معطل مانی اردرهستم وتمام مدارکم هم اماده است.باتشکر.

آيا حواله پراسسينگ في هم همينطور صادر ميشه؟

Pearson
November 13th, 2010, 01:13 PM
[QUOTE=akooo;332300]

آيا حواله پراسسينگ في هم همينطور صادر ميشه؟

بله پروسسینگ فی ، لندینگ فی

mehdiebr
November 14th, 2010, 11:38 AM
برخی از افراد هستند که کردیت کارد دارند و میتونن از همینجا فرم رو براتون امضا کنن. در صورت لزوم از من بپرسید

nase1900
November 14th, 2010, 02:38 PM
دیروز من رفتم دنبال money order چند جا پیدا کردم داشت ولی مثلا 80 اضافه میگرفت(البته تو خراسان رضوی)

bombori
November 15th, 2010, 02:23 PM
دوست عزیز سلام
من یکی از دوستانم کردیت کارد داره و در حال حاضر در ایران هست من فرم مربوطه را دادم ایشون امضاء کرده ولی میگه ممکنه برای برداشت یکبار دیگه تأیید ایشون لازم باشه بنظر شما اینطور هست؟ چون در صورتیکه اینطور باشه تأیید مجدد توسط صاحب کارت وقتی در ایران هست مشکل ساز هست.
آیا بودن کسانی که هزینه مهاجرتی را از طریق کردیت کارد آشنایانشان پرداخت کرده باشن و صاحب کردیت کارت در ایران باشه.

برخی از افراد هستند که کردیت کارد دارند و میتونن از همینجا فرم رو براتون امضا کنن. در صورت لزوم از من بپرسید

Pearson
November 15th, 2010, 03:01 PM
دوست عزیز سلام
من یکی از دوستانم کردیت کارد داره و در حال حاضر در ایران هست من فرم مربوطه را دادم ایشون امضاء کرده ولی میگه ممکنه برای برداشت یکبار دیگه تأیید ایشون لازم باشه بنظر شما اینطور هست؟ چون در صورتیکه اینطور باشه تأیید مجدد توسط صاحب کارت وقتی در ایران هست مشکل ساز هست.
آیا بودن کسانی که هزینه مهاجرتی را از طریق کردیت کارد آشنایانشان پرداخت کرده باشن و صاحب کردیت کارت در ایران باشه.

استعلامی تا حالا از صاحب اصلی کارت در خصوص پرداخت هزینه های مهاجرت نشده است. موردی که فرمودید مربوط به خرید آنلاین بلیط توسط کردیت کارت دیگران می باشد.

maryam_amin
November 16th, 2010, 11:25 AM
سلام.. من تا 20 نوامبر وقت دارم كه تمام مداركم به ورشو برسه (با احتساب وقت اضافه اي كه گرفتم) ولي هنوز حواله از كانادا به دستم نرسيده.....يعني ممكنه مدارك 5 روزي دير برسه ورشو..!!!! حالا موندم قبول ميكنن يا نه؟؟؟ كسي تجربه اي نداشته يا چيزي در اين مورد نشنيده؟
يك سوال ديگه اينه كه اسكن حواله رو قبول نميكنن؟ حتما بايد اصلش باشه؟؟
راهنمايي كنيد... خيلي خيلي ممنونم

mirshahim
November 16th, 2010, 12:25 PM
سلام

واسه من همچین ای میلی اومده، با دارنده کارت صحبت کردم گفت: تو حساب پول بوده. فکر می کنید مشکل از کجاست؟

Nous avons bien reçu votre demande d'immigration et nous vous
remercions de l'intérêt que vous portez au Québec en exprimant le désir
de vous y établir.

Nous ne pouvons poursuivre l'étude de votre dossier car votre paiement
par carte de crédit a été refusé.

Vous devez nous faire parvenir un nouveau formulaire dûment complété et
signé dans les 90 jours suivant la date du présent message. Prière de
noter que si nous n'avons pas reçu le paiement des droits exigibles dans
ce délai, nous ne serons plus en mesure de traiter votre dossier.

Vous pouvez télécharger ce formulaire à l’adresse ci-dessous et vous
devez nous faire parvenir l’original par la poste:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/publications/fr/form/paiement-carte-damas-dyn-fr.pdf

Nous vous prions de recevoir l'assurance de nos meilleurs sentiments.

Pearson
November 16th, 2010, 01:11 PM
سلام

واسه من همچین ای میلی اومده، با دارنده کارت صحبت کردم گفت: تو حساب پول بوده. فکر می کنید مشکل از کجاست؟

Nous avons bien reçu votre demande d'immigration et nous vous
remercions de l'intérêt que vous portez au Québec en exprimant le désir
de vous y établir.

Nous ne pouvons poursuivre l'étude de votre dossier car votre paiement
par carte de crédit a été refusé.

Vous devez nous faire parvenir un nouveau formulaire dûment complété et
signé dans les 90 jours suivant la date du présent message. Prière de
noter que si nous n'avons pas reçu le paiement des droits exigibles dans
ce délai, nous ne serons plus en mesure de traiter votre dossier.

Vous pouvez télécharger ce formulaire à l’adresse ci-dessous et vous
devez nous faire parvenir l’original par la poste:

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/publications/fr/form/paiement-carte-damas-dyn-fr.pdf

Nous vous prions de recevoir l'assurance de nos meilleurs sentiments.

بار ها گفته شده اگر از کردیت کارت می خواهید استفاده نمایید از کردیت کارت هایی که بانک های کانادایی و آمریکایی در اختیار مشترکین شان قرار می دهند استفاده نمایید.

moza_f
November 17th, 2010, 10:33 AM
سلام دوستان
یکی از دوستانم آذر ماه وقت مصاحبه داره می خواهم ازش بخواهم لندینگ فی را انجا برایم واریز کند نمی دانم چطوری؟ باید مدارکی نامه ای از طرف من داشته باشد یا نه؟ خواهش می کنم اگر اطلاعی دارید راهنماییم کنید.

Pearson
November 17th, 2010, 01:11 PM
سلام دوستان
یکی از دوستانم آذر ماه وقت مصاحبه داره می خواهم ازش بخواهم لندینگ فی را انجا برایم واریز کند نمی دانم چطوری؟ باید مدارکی نامه ای از طرف من داشته باشد یا نه؟ خواهش می کنم اگر اطلاعی دارید راهنماییم کنید.

می تونه مراجعه کنه به بانک العوده و هزینه لندینگ فی رو به لیر سوریه پرداخت کنه، قبض رو به سفارت تحویل دهید و سفارت رسید بگیرد. رسید رو به شما برسوند.

moza_f
November 17th, 2010, 05:39 PM
سلام
مرسی از اطلاعاتتون. به نام من پول را واریز کند و رسید را به سفارت ارائه بدهد.نیازی به نامه ای از طرف من نیست.

zakariaee
November 18th, 2010, 09:33 AM
با سلام به دوستان!لطفاً یکی از دوستان منو راهنمائی کنه.
یکی از اقوام من در خارج میخواد برام چک تضمین شده بین المللی (International Certificated Cheque) از یک بانک انگلیسی بگیره.آیا قبوله؟اعتبار داره یا خیر؟ خواهش میکنم سریعاً منو راهنمائی کنین.

Pearson
November 18th, 2010, 10:50 AM
با سلام به دوستان!لطفاً یکی از دوستان منو راهنمائی کنه.
یکی از اقوام من در خارج میخواد برام چک تضمین شده بین المللی (International Certificated Cheque) از یک بانک انگلیسی بگیره.آیا قبوله؟اعتبار داره یا خیر؟ خواهش میکنم سریعاً منو راهنمائی کنین.

ارزش ریسکش رو نداره

Pearson
November 18th, 2010, 10:59 AM
سلام
مرسی از اطلاعاتتون. به نام من پول را واریز کند و رسید را به سفارت ارائه بدهد.نیازی به نامه ای از طرف من نیست.

یک همچین قبضی رو از بانک می گیره میره سفارت تحویل میده رسید میگره.
احتیاجی به نامه نیست منتها روی قبض اسم main applicant رو بنویسه و همچنین توی رسید سفارت بخواهد که اسم متقاضی رو یاد داشت کنه و یا شماره فایلش رو
مبلغ لندینگ فی طبق جدول زیر برای هر نفر 19500 لیر هست.
صرف به این هست که به لیر پرداخت گردد تا دلار کانادا. به علت نوسان ارز دلار آمریکا حذف کرده اند.
http://www.canadainternational.gc.ca/syria-syrie/visas/fees-frais.aspx?lang=eng

بچه ها معاف هستند

3890

aidav
November 18th, 2010, 06:41 PM
من برای پرداخت پول مهاجرتم تصمیم داشتم از کردیت کارت که البته مال کاناداست استفاده کنم اما از اونجایی که واسه بعضی از
بچه هاسر این قضیه مشکل پیش اومده .به شک افتادم.از نظر شما مشکل سر چی میتونه باشه؟و شما پیشنهاد میکنید از مانی اردر استفاده کنم در حالی که با credit راحت ترم؟

amir.alizadeh
November 19th, 2010, 09:54 AM
من برای پرداخت پول مهاجرتم تصمیم داشتم از کردیت کارت که البته مال کاناداست استفاده کنم اما از اونجایی که واسه بعضی از
بچه هاسر این قضیه مشکل پیش اومده .به شک افتادم.از نظر شما مشکل سر چی میتونه باشه؟و شما پیشنهاد میکنید از مانی اردر استفاده کنم در حالی که با credit راحت ترم؟

من این جریان استفاده از کردیت کارت‌های آمریکا و کانادا رو نمی‌فهمم. واقعیت اینه که من از کردیت کارت یک دوست استفاده کردم که از دوبی صادر شده و مشکلی هم در برداشت پول از اون پیش نیومد.
فقط جهت اطلاعتون بگم که این دوست کردیت کارتش حسابی گردش داره و خودش هم اقامت دوبی داره. حالا نمی‌دونم که این موضوع در روند کار تاثیر داشته یا نه. به هر حال تصمیم با شماست.