PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت هزینه های پروسه مهاجرت (فدرال) Money Order/Bank Draft/Credit Card

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10

mehdi7626
August 8th, 2011, 02:30 PM
ممنون از راهنمائیتون ولی شما غیر از این دو صرافی جای دیگه رو سراغ ندارین که به من پیشنهاد بدین ؟

mo_eini
August 8th, 2011, 04:57 PM
ممنون از راهنمائیتون ولی شما غیر از این دو صرافی جای دیگه رو سراغ ندارین که به من پیشنهاد بدین ؟
خیلی از صرافیها مانی اردر ارائه می کنند منتها بین صد تا سیصدهزارتومان هزینه می گیرند بستگی به انصاف صراف مزبور و هزینه های جانبی متعلقه به مانی اردر دارد.شما هم اگر صرافی دیدید که کمتر از صدهزار تومان برای مانی اردر می گیرد لطفا در این تاپیک معرفی کنید.

sherek230
August 8th, 2011, 08:22 PM
سلام دوست عزیز. من مانی اوردر مو از صرافی شرفی تهیه کردم. مراجعه کنید و 75 درصد را اولش میگیرنو . من البته همه مبلغ را یک جا پرداخت کردم. مانی اوردرم هم 5 روزه دستم رسید. 670 هزار تومان بابت مانی اوردر 395 دلاری کبک. چاره ای نیست. حداقل اینجوری یه مانی اوردر واقعی به دست میارین. پست های قبلی رو بخونید و بهشون بگین که می خواهید مانی اوردر از خود بانک کانادا صادر شده باشه ونه جای دیگه مثلا دبی. خلاصه پست های قبلی رو حتما بخونید. موفق باشید.

navid2000
August 9th, 2011, 08:55 AM
مانی اردر رو به اسم من تو کانادا گرفتن، فقط با مدارک برام پستش کنند کافیه؟ یا امضای من هم باید پشتش باشه؟

ممنون
فقط اسمتون رو پشت مانی اردر بنویسن کافیه . اونها چیزی مثل امضای ما ندارن که نقاشی کنن فقط اسمشون رو می نویسند . در هر صورت مهم نیست اونها با مدارک پول می خوان تا کار انجام بدن تا وقتی خود پول درست باشه به جزئیاتش گیر نمی دن.فقط اسم رو بنویسین که اگر اون وسط افتاد زمین بفهمن مال کیه

aidav
August 10th, 2011, 01:54 AM
دوستان این یه صرافی نیست یه شرکته که تو اکثر آموزشگاه های زبان از جمله 2Bنماینده داره کارمزدش پایینه شرایطش انصافیه. یه سر به این وب سایت بزنید .کار ش درسته و سریع هستش , واسه من انجام داد:

Pearson
August 10th, 2011, 08:37 AM
دوستان این یه صرافی نیست یه شرکته که تو اکثر آموزشگاه های زبان از جمله 2Bنماینده داره کارمزدش پایینه شرایطش انصافیه. یه سر به این وب سایت بزنید .کار ش درسته و سریع هستش , واسه من انجام داد:

اولا که تبلیغ سایت های اینترنتی درآمدزا برخلاف مقررات فروم می باشد
دوما جایی که معرفی کردید همان اندازه صرافی ها کارمزد می گیرد

BBEHRAD
August 10th, 2011, 12:04 PM
سلام دوستان
میشه بجای یک مانی اردر 1100 تایی ( دو نفر فدرال MI3) دو تا مانی اردر 550 تایی فرستاد؟

faraz_fahimi
August 10th, 2011, 12:25 PM
سلام دوستان
میشه بجای یک مانی اردر 1100 تایی ( دو نفر فدرال MI3) دو تا مانی اردر 550 تایی فرستاد؟

بله میشود. توضیحات کامل در فرم Fee Payment داده شده است.

mehdi7626
August 10th, 2011, 02:55 PM
خیلی از صرافیها مانی اردر ارائه می کنند منتها بین صد تا سیصدهزارتومان هزینه می گیرند بستگی به انصاف صراف مزبور و هزینه های جانبی متعلقه به مانی اردر دارد.شما هم اگر صرافی دیدید که کمتر از صدهزار تومان برای مانی اردر می گیرد لطفا در این تاپیک معرفی کنید.

منم امروز موفق شدم خوشبختانه از صرافی استار تهیه اش کنم . ممنون از همه دوستان که من و راهنمائی کردن ....

parya_557
August 12th, 2011, 11:25 AM
سلام دوستان

یکی از اشناهای من در کانادا زندگی میکنه و من میخوام از طریق ایشون مانی اردر تهیه کنم میشه راهنمایی کنید پروسه اش چطوریه؟ ایا نیاز به پرکردن فرم خاصی داره ؟

مدارک خاصی نیاز داره که همراه مانی اردر برای من ارسال کنه؟

Mehdi79
August 13th, 2011, 11:19 AM
سلام دوستان

یکی از اشناهای من در کانادا زندگی میکنه و من میخوام از طریق ایشون مانی اردر تهیه کنم میشه راهنمایی کنید پروسه اش چطوریه؟ ایا نیاز به پرکردن فرم خاصی داره ؟

مدارک خاصی نیاز داره که همراه مانی اردر برای من ارسال کنه؟

خيلي سادس
شما بايد اسمتونو طبق اسپل موجود در پاستون و اسپل وزارت دارايي كبكو واسش بفرستين
ايشون به بانك مراجعه مي كنن و به نام شما و در وجه وزارت دارايي كبك ماني اردر مي گيرن

BBEHRAD
August 14th, 2011, 09:53 PM
سلام
من یه مانی اردر از استار گرفتم که از TD BANK کاناداست. ولی جاییش مشخص نیست که مانی اردره یا چیز دیگه (bank draft or certified cheque) و اسم پرداخت کننده نداره
اولا می خواستم از دوستانی که قبلا از استار تهیه کردن بپرسم مشکلی براشون پیش نیومده و بدونم که این چه نوع چکیه؟
دوما در فرمهای جدید در قسمت نام و آدرس پرداخت کننده چی باید نوشت؟
سوما آیا لازمه پشت چک اسم نوشته و امضا بشه؟
در ضمن راهی برای چک کردن آنلاین این چک ها هست؟

Fita
August 14th, 2011, 11:53 PM
سلام به همگی ،
یه سوال دارم ، امیدوارم به اینجا مربوط بشه و دوستان بتونن راهنماییم کنن.
می خواستم ببینم برای نامه ی تمکن مالی ، گواهی یه صندوق قرض الحسنه برای اینکه مبلغ مورد نیاز کبک ، 6ماه تو یه حساب بوده قبوله؟ یا حتما باید از بانک گواهی بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

abola
August 15th, 2011, 08:13 AM
یا سلام
اگر متقاضی روش کبک بعد از گرفتن CSQ از سوریه بیاد ایران و بخواهد 490 و 550 دلار مدیکال و لندینگ فی را پرداخت کند، باید مانی اردر از بانک های کانادا بگیرد یا می شود حواله کرد؟ اگر با مانی اردر می شود، روی مانی اردر به چه نامی حواله بنویسد؟

saman_shahin
August 15th, 2011, 08:32 AM
یا سلام
اگر متقاضی روش کبک بعد از گرفتن CSQ از سوریه بیاد ایران و بخواهد 490 و 550 دلار مدیکال و لندینگ فی را پرداخت کند، باید مانی اردر از بانک های کانادا بگیرد یا می شود حواله کرد؟ اگر با مانی اردر می شود، روی مانی اردر به چه نامی حواله بنویسد؟

هزینه پروسه مهاجرت رو در هنگام ارسال مدارک چطوری پرداخت کرده بوده؟ به همون صورت پرداخت کنه دیگه ....

bitapetite
August 15th, 2011, 09:43 AM
سلام به همگی ،
یه سوال دارم ، امیدوارم به اینجا مربوط بشه و دوستان بتونن راهنماییم کنن.
می خواستم ببینم برای نامه ی تمکن مالی ، گواهی یه صندوق قرض الحسنه برای اینکه مبلغ مورد نیاز کبک ، 6ماه تو یه حساب بوده قبوله؟ یا حتما باید از بانک گواهی بگیرم؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

در کل نیازی به این مدرک نیست فقط شما بایستی فرم مربوط به داشتن شرایط مالی رو پر و ارسال کنی حالا اگه مدرکی هم بابت اثبات این واقعیت که توان مالی شما رو ثابت میکنه داشته باشی یا نداشته باشی مشکل ساز نخواهد بود

abola
August 15th, 2011, 09:55 AM
هزینه پروسه مهاجرت رو در هنگام ارسال مدارک چطوری پرداخت کرده بوده؟ به همون صورت پرداخت کنه دیگه ....
بعد از مصاحبه در بانک پرداخت شد، بعد به دلیل ازدواج CSQ جدید برام امده نمی خوام دوباره برم سوریه یک پول واریز کنم.در ضمن هنگام ارسال مدارک مانی اردر برای کبک هست، این قسمت برای بی فایل فدرال.

MAM2005
August 15th, 2011, 12:41 PM
سلام
من شیراز هستم. آیا کسی برای تهیه مانی اردر توی شیراز صرافی یا شرکتی سراغ نداره؟
پیشاپیش خیلی ممنونم.

persiart
August 15th, 2011, 05:48 PM
من امروز از استار 547 دلار گرفتم . گفت 100 دلار ولي تخفيف خودش داد و 90 دلار كارمزد گرفت خوش برخورد بودن.
در وجه كبك بود و مال 2 آگوست 2011
ولي يه سوال گفت چيزي پشتش ننويس و همين طوري ارسال كن با مداركت !! آيا درسته؟

BBEHRAD
August 16th, 2011, 12:17 PM
من امروز از استار 547 دلار گرفتم . گفت 100 دلار ولي تخفيف خودش داد و 90 دلار كارمزد گرفت خوش برخورد بودن.
در وجه كبك بود و مال 2 آگوست 2011
ولي يه سوال گفت چيزي پشتش ننويس و همين طوري ارسال كن با مداركت !! آيا درسته؟

من هم دوتا 550 تایی ازش گرفتم که مال TD Bank هستش و هیچ جاش نگفته این چیه (‌مانی اردر ،‌ سرتیفاید چک ...) payer name هم نداره . به من هم گفت همین طوری بدون اسم و امضا بفرست.

Pearson
August 16th, 2011, 12:17 PM
شماره فایل نامبرتون رو بنویسید کفایت می کند

mo_eini
August 16th, 2011, 08:32 PM
من هم دوتا 550 تایی ازش گرفتم که مال TD Bank هستش و هیچ جاش نگفته این چیه (‌مانی اردر ،‌ سرتیفاید چک ...) payer name هم نداره . به من هم گفت همین طوری بدون اسم و امضا بفرست.
پشتش اسمتون و شماره فایل نامبر اگر دارید رو به انگلیسی و با مداد بنویسید

m27038d
August 17th, 2011, 07:28 PM
شلام دوستان.من امروز 1 ایمیل گرفتم که نوشته نتونستند از کردیت کارت پول برداشت کنند.حالا سوالم اینه:
1-من میخوام مانی اوردر تهیه کنم.پس از تهیه چه جوری باید بهشون بفهمونم که این مانی اردر برای کدوم پرونده است؟یعنی چه جوری میفهمن این مانی اردر ماله منه که بزارن رو ÷رونده ام؟پشتش چی بنویسم؟
2- من مدارکم رو فرستادم دمشق.حالا الان این مانی اردر رو باید کجا بفرستم با توجه به اینکه میگن دفتر دمشق بسته شده؟

kharazian
August 17th, 2011, 07:43 PM
سلام
با توجه به طولانی شدن زمان پروسه و مدت اعتبار 6 ماهه مانی اردر بهتر نیست مانی اردر را درون مدارک ارسالی اولیه نذاریم.
اگه مانی اردر فرستاده نشه پرونده رد میشه ؟

bitapetite
August 18th, 2011, 09:22 AM
سلام
با توجه به طولانی شدن زمان پروسه و مدت اعتبار 6 ماهه مانی اردر بهتر نیست مانی اردر را درون مدارک ارسالی اولیه نذاریم.
اگه مانی اردر فرستاده نشه پرونده رد میشه ؟

دوست عزیز
حتما بایستی با مدارکتون مانی اردر یا فرم کردیت کارت رو بفرستین و تا زمانی که هزینه بررسی پرونده رو نقد نکنن، حتی فایل نامبر هم صادر نمیکنن

atos_pouya
August 18th, 2011, 10:19 AM
سلام به همه ی دوستان
من سوالی در مورد money order دارم ممنون میشم راهنماییم کنید . من برای فدرال دارم اقدام میکنم و یکی از اقوام هم اونجا زندگی میکنند میخواستم بدونم بهتر money order را از ایران تهیه کنم یا بگم از کانادا برام تهیه کنند و ارسال کنند ؟؟؟ کدام راه مطمئن تر و بهتره؟؟؟ ممنون و امیدوارم سوالم تکراری نباشه

sama85
August 18th, 2011, 10:44 AM
سلام دوستان. من اکثر صفحه ها رو خوندم. اما هنوز جواب سوالم رو نگرفتم. دوستان مطلع میتونند من رو راهنمایی کنند که برای پرداخت application fee کبک بهتره با money order این کار رو انجام داد با credit card از امریکا؟

faraz_fahimi
August 18th, 2011, 11:47 AM
سلام به همه ی دوستان
من سوالی در مورد money order دارم ممنون میشم راهنماییم کنید . من برای فدرال دارم اقدام میکنم و یکی از اقوام هم اونجا زندگی میکنند میخواستم بدونم بهتر money order را از ایران تهیه کنم یا بگم از کانادا برام تهیه کنند و ارسال کنند ؟؟؟ کدام راه مطمئن تر و بهتره؟؟؟ ممنون و امیدوارم سوالم تکراری نباشه

اگر از کانادا تهیه بشه ارزونتر و سریعتر به دستتون میرسه.

faraz_fahimi
August 18th, 2011, 11:49 AM
سلام دوستان. من اکثر صفحه ها رو خوندم. اما هنوز جواب سوالم رو نگرفتم. دوستان مطلع میتونند من رو راهنمایی کنند که برای پرداخت application fee کبک بهتره با money order این کار رو انجام داد با credit card از امریکا؟

مطمئناً پرداخت با مانی اردر ریسکش بسیار کمتره.

kourosh_007
August 18th, 2011, 05:08 PM
با درود خدمت دوستان

بنده اصفهان هستم.كسي هست بدونه كدوم صرافي اصفهان اين كار رو انجام ميده؟ يا اينكه اين صرافي استار آيا اين امكان رو داره كه ماني اوردر رو برام پست كنه اصفهان يا خير؟

Mehdi79
August 18th, 2011, 11:47 PM
شلام دوستان.من امروز 1 ایمیل گرفتم که نوشته نتونستند از کردیت کارت پول برداشت کنند.حالا سوالم اینه:
1-من میخوام مانی اوردر تهیه کنم.پس از تهیه چه جوری باید بهشون بفهمونم که این مانی اردر برای کدوم پرونده است؟یعنی چه جوری میفهمن این مانی اردر ماله منه که بزارن رو ÷رونده ام؟پشتش چی بنویسم؟
2- من مدارکم رو فرستادم دمشق.حالا الان این مانی اردر رو باید کجا بفرستم با توجه به اینکه میگن دفتر دمشق بسته شده؟

پشت مانی اردر اسمتونو طبق اسپل پاسپورت و شماره پاستونو بنویسین و طی یه کاور لتر توضیح بدین
به آدرس مونترال بفرستین

arh_eng
August 19th, 2011, 01:30 PM
سلام ، دوستان متنی که باید در مانی اوردر نوشته شود کدام است .

این متن در سایت اداره مهاجرت دیدم : Ministre des Finances du Québec یعنی وزیر دارایی کبک
این یکی را هم دیدم : Ministère des Finances du Québec یعنی وزارت دارایی کبک

مانی اوردر من را فردا صرافی شرفی به من میده و گفته من باید پر کنم در وجه چی باشه .

1- کدام متن را باید بنویسم ؟
2- طبق این توضیح سایت :ATTENTION! Cheques must made payable to the Ministre des Finances du Québec and must include, on the reverse side, the name of the applicant in block letters.
http://www.immigration-quebec.gouv.q...kers/fees.html (http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/damascus/dcs-workers/fees.html)
باید پشت مانی اوردر اسم و فامیل خودم را با حروف بزرگ بنویسم ؟
در کل همین 2 مورد باید نوشته بشه ؟
ممنون می شوم یکی از دوستان که کاملا مطلع هست کلیه عملیاتی که روی مانی اوردر باید نوشته بشه را توضیح بده . من درباره سوالم جستجو کردم ولی جواب درستی پیدا نکردم.

mo_eini
August 19th, 2011, 03:05 PM
با درود خدمت دوستان

بنده اصفهان هستم.كسي هست بدونه كدوم صرافي اصفهان اين كار رو انجام ميده؟ يا اينكه اين صرافي استار آيا اين امكان رو داره كه ماني اوردر رو برام پست كنه اصفهان يا خير؟صرافی کوثردر اصفهانه.
می تونی در فروم یا گوگل یک سرچ ساده کنی و به موارد دیگه ای برخورد کنی یا تلفنی با استار هماهنگ کنی.

utm-wanted
August 19th, 2011, 03:46 PM
واسه کسایی که از مالزی اقدام می کنند:

Maybank بانک درفت Citibank رو میده ! خوده Citibank واسه ایرانیا حساب باز نمی کنه ! من گرفتم و دیروز فایل نامبرم اومد

piruz
August 19th, 2011, 09:09 PM
سلام
میخواستم بدونم هزینه مربوط به مدارکو میشه باmaster cardپرداخت کرد؟

arh_eng
August 20th, 2011, 11:43 AM
سلام ...من از صرافی شرفی مبلغ 699 دلار کانادا مانی اردر تهیه کردم که برای اداره مهاجرت کبک میخواستم ...این مانی اردر سفید هستش یعنی فقط تاریخ و مبلغ روش تایپ شده و اینکه در وجه Ministre des Finances du Québec روش نوشته نشده و می گه خودتون باید بنویسید و بعدش هم اسم و فامیل رو بنویسید و امضا کنید ...ولی نمونه های دیگه صادر شده از صرافی استار یا صرافیها و سایتهای دیگه رو دیدم و پرسیدم فقط باید روی مانی اردر اسمشون رو بنویسن و امضا کنن و بقیه موارد مثل در وجه ...بصورت تایپی هست ...صرافی شرفی می گه مشکلی نیست و خودتون باید پرش کنید ..دوستانی که از این صرافی گرفتن لطفا راهنمایی کنید واقعا خودمون در وجه بنویسیم مشکلی پیش نمی یاد ؟ نباید تایپ شده باشه و از خود کانادا در وجه اداره مهاجرت ریخته شده باشه ....این یک چک سفیده که فقط تاریخ و مبلغ روش ذکر شده ...ممنون میشم راهنمایی کنید

Pearson
August 20th, 2011, 11:49 AM
سلام ...من از صرافی شرفی مبلغ 699 دلار کانادا مانی اردر تهیه کردم که برای اداره مهاجرت کبک میخواستم ...این مانی اردر سفید هستش یعنی فقط تاریخ و مبلغ روش تایپ شده و اینکه در وجه Ministre des Finances du Québec روش نوشته نشده و می گه خودتون باید بنویسید و بعدش هم اسم و فامیل رو بنویسید و امضا کنید ...ولی نمونه های دیگه صادر شده از صرافی استار یا صرافیها و سایتهای دیگه رو دیدم و پرسیدم فقط باید روی مانی اردر اسمشون رو بنویسن و امضا کنن و بقیه موارد مثل در وجه ...بصورت تایپی هست ...صرافی شرفی می گه مشکلی نیست و خودتون باید پرش کنید ..دوستانی که از این صرافی گرفتن لطفا راهنمایی کنید واقعا خودمون در وجه بنویسیم مشکلی پیش نمی یاد ؟ نباید تایپ شده باشه و از خود کانادا در وجه اداره مهاجرت ریخته شده باشه ....این یک چک سفیده که فقط تاریخ و مبلغ روش ذکر شده ...ممنون میشم راهنمایی کنید Ministre des Finances du Québec روش روش روشv,a ئئ می گه مشکلی می می می م ینمی نسثتخوش موصتنثباتنشصثلبمی می

مشکلی نیست

Mehdi79
August 20th, 2011, 06:03 PM
سلام ، دوستان متنی که باید در مانی اوردر نوشته شود کدام است .

این متن در سایت اداره مهاجرت دیدم : Ministre des Finances du Québec یعنی وزیر دارایی کبک
این یکی را هم دیدم : Ministère des Finances du Québec یعنی وزارت دارایی کبک

مانی اوردر من را فردا صرافی شرفی به من میده و گفته من باید پر کنم در وجه چی باشه .

1- کدام متن را باید بنویسم ؟
2- طبق این توضیح سایت :ATTENTION! Cheques must made payable to the Ministre des Finances du Québec and must include, on the reverse side, the name of the applicant in block letters.
http://www.immigration-quebec.gouv.q...kers/fees.html (http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/biq/damascus/dcs-workers/fees.html)
باید پشت مانی اوردر اسم و فامیل خودم را با حروف بزرگ بنویسم ؟
در کل همین 2 مورد باید نوشته بشه ؟
ممنون می شوم یکی از دوستان که کاملا مطلع هست کلیه عملیاتی که روی مانی اوردر باید نوشته بشه را توضیح بده . من درباره سوالم جستجو کردم ولی جواب درستی پیدا نکردم.

عبارت اولو و اسمتونو مطابق اسپل پاستون بنویسین
دیگه هیچی نمی خواد

armita joon
August 25th, 2011, 07:20 PM
سلام دوستان
من پرونده ام فدرال اسکیل ورکر ه. دیروز پاس ریکوئست شدم و ازمون نفری 490 دلار لندینگ فی خواستن. من مانی اوردر رو باید در وجه کی بگیرم؟ البته ببخشید که ممکنه سئوالم تکراری باشه ولی تا اونجایی که صفحات قبل فروم رو خوندم بیشتر در مورد کبک بود. ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین.

Pearson
August 25th, 2011, 07:53 PM
سلام دوستان
من پرونده ام فدرال اسکیل ورکر ه. دیروز پاس ریکوئست شدم و ازمون نفری 490 دلار لندینگ فی خواستن. من مانی اوردر رو باید در وجه کی بگیرم؟ البته ببخشید که ممکنه سئوالم تکراری باشه ولی تا اونجایی که صفحات قبل فروم رو خوندم بیشتر در مورد کبک بود. ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنین.

Receiver General for Canada

MAM2005
August 28th, 2011, 02:08 PM
سلام
من شیرازم. 5 شنبه به صرافی ... تماس گرفتم و شماره حساب گرفتم و همان روز پرداخت کردم. مانی اردر آماده داشت ( به تاریخ 2 ماه پیش). شنبه صبح هم با آرامکس تهران هماهنگ کردم رفت چک رو گرفت و یکشنبه صبح چک درب خانه در شیراز تحویلم شد.
با تشکر از دوستان

shabmn
August 28th, 2011, 05:16 PM
سلام دوستان. من هزینه های مهاجرت رو با کارت اعتباری پرداخت کردم که کارتم ریفیوز شد. به من نامه دادند که :
Il manque un montant de 395$ CAD. Veuillez nous transmettre un chèque fait au nom du Ministre des Finances du Québec.

حالا من میخواستم بدونم جریان این چک چیه ؟ من از کجا باید این چک رو تهیه کنم ؟

Mehdi79
August 29th, 2011, 12:25 PM
سلام دوستان. من هزینه های مهاجرت رو با کارت اعتباری پرداخت کردم که کارتم ریفیوز شد. به من نامه دادند که :
Il manque un montant de 395$ CAD. Veuillez nous transmettre un chèque fait au nom du Ministre des Finances du Québec.

حالا من میخواستم بدونم جریان این چک چیه ؟ من از کجا باید این چک رو تهیه کنم ؟

منظور از اين چك همون ماني اردره كه شما بايستي اونو از صرافي هاي معتبر تهيه كنين

zahra sarabi
September 5th, 2011, 09:53 AM
سلام دوستان عزیز
من فوریه سوریه بودم و برای خودم و همسرم از بانکی که سفارت کبک معرفی کرده بود یک چک برای سفارت کبک گرفتیم( مبلغ چک 547 دلار برای زوج) و قرار بود که برای کبک اقدام کنم ولی الان به دلیل شرایطی که دارم نمی تونم. به همین دلیل اگر کسی هست که می خواهد پرونده اش رو برای کبک بفرسته و به این چک نیاز داره به من پیغام بده که با هم هماهنگ کنیم. در ضمن با بانک تو سوریه هم تماس گرفتم و گفتن اعتبار این چک تا فوریه 2012 است.
موفق باشید

Pearson
September 5th, 2011, 10:07 AM
سلام دوستان عزیز
من فوریه سوریه بودم و برای خودم و همسرم از بانکی که سفارت کبک معرفی کرده بود یک چک برای سفارت کبک گرفتیم( مبلغ چک 547 دلار برای زوج) و قرار بود که برای کبک اقدام کنم ولی الان به دلیل شرایطی که دارم نمی تونم. به همین دلیل اگر کسی هست که می خواهد پرونده اش رو برای کبک بفرسته و به این چک نیاز داره به من پیغام بده که با هم هماهنگ کنیم. در ضمن با بانک تو سوریه هم تماس گرفتم و گفتن اعتبار این چک تا فوریه 2012 است.
موفق باشید

شما به بانک AUDI مراجع کردید؟
چرا چک گرفتید؟ مبلغ را چرا به حساب سفارت واریز نکردید؟

zahra sarabi
September 5th, 2011, 12:57 PM

یکی از بانکهایی که سفارت معرفی کرد صرافی العالمیه بود و تو فرم که با ما داد شماره حساب داده بود که به حساب Ministre des finance de qubec چک بگیرید. و با مدارک لازمه بفرستیم سفارت.

zahra sarabi
September 5th, 2011, 01:06 PM
5585
یکی از بانکهایی که سفارت معرفی کرد صرافی العالمیه بود و تو فرم که با ما داد شماره حساب داده بود که به حساب Ministre des finance de qubec چک بگیرید. و با مدارک لازمه بفرستیم سفارت.

من تصویر چک رو هم براتون می ذارم.

imdastyar
September 5th, 2011, 01:08 PM

بخش كبك در بانك Audi حساب ندارد.
فقط بخش فدرال سفارت كانادا در اين بانك حساب دارد.

Memarnejad
September 7th, 2011, 10:40 AM
با عرض سلام
اگرچه ممکنه در پستهای قبل این مطلب اومده باشه ولی من چون پیدا نکردم می خواستم بدونم مانی اردر رو از چه صرافی که هم سریع باشه و هم مطمئن و هم ارزون می شه تهیه کرد.

ممنون

imdastyar
September 7th, 2011, 06:14 PM
با عرض سلام
اگرچه ممکنه در پستهای قبل این مطلب اومده باشه ولی من چون پیدا نکردم می خواستم بدونم مانی اردر رو از چه صرافی که هم سریع باشه و هم مطمئن و هم ارزون می شه تهیه کرد.

ممنون

يكي از بچه هاي همين فروم هم ماني اردر دونفره اضافه داره ميتوني از ايشون بگيري. فكر كنم نام كاربري شون zahra sarabi بود.

aidav
September 8th, 2011, 07:39 PM
سلام
دوستان تو مانی اردر اون بخشی که نوشته مانی اردر واسه کجاس دقیقا چی بنویسیم اگه واسه مهاجرت کبک بخوایم اقدام کنیم؟

راستی رو مانی اردر نوشته name / address باید آدرسمونم بنویسیم؟

siro
September 10th, 2011, 09:36 AM
سلام دوستان،

متأسفانه من تقریبا 12 روز از مهلتم را از دست دادمو نیاز به مانی اوردر برای لندینگ فی دارم آن هم برای دونفر (980) دلاری کانادا، حالا لطفا بگید از کدوم صرافی می تونم فوری مانی اوردرتهیه کنم.
کدوم صرافی مانی اورد موجود داره.
ممنون میشم

faranak7799
September 10th, 2011, 01:58 PM
من 18 جولای مدارکم به مونترال رسیده اما هنوز هیچ ایمیلی واسه تایید پرداخت هزینه مهاجرت که با کردیت کارت بوده برام نیومده.. نمیدونم اگه مدارکمو با مانی اوردر میفرستادم هم همینقدر باید منتظر میموندم؟ از دوستان با تجربه میپرسم، آیا کردیت کارت و مانی اوردر نسبت به هم امتیازاتی دارند؟

marjd
September 10th, 2011, 02:21 PM
من مدارکم رو واسه کبک یه ماه قبل فرستادم ُ‌اما حالا فهمیدم کارتی که واسه ‍ payment ثبت کردم block شده و حالا چه طوری باید money order یا شماره کارت جدید رو به بقیه مدارکم که فرستادم ملحق کنم.

حميد و بهاره
September 12th, 2011, 03:14 PM
با سلام
من هرچه قدر که توی اینترنت گشتم متوجه نشدم که باید کجا مبلغ درخواست شده برای the right of Permanent Residence fee رو به چه آدرسی بفرستم به آدرس ویزا آفیس باید اینو بفرستیم یا به cio
اگر امکان دارد منو در این مورد راهنمایی کنید ممنون می شوم و دیگر اینکه توی مانی اردر که می گیریم فقط بنویسیم receiver general for canada
با تشکر از لطف شما

ali.mm
September 13th, 2011, 12:32 AM
سلام دوستان.من چند ماه پیش کانی اوردر 390 دلاری واسه کبک رو تهیه کردم.بخاطر مشکلات نتونستم مدارکو بفرستم.الان که هزینه شده 395 تا به نظرتون چیکار کنم؟ مانی اوردر 5 دلاری میشه تهیه کرد؟ از کجا؟

Mehdi79
September 13th, 2011, 08:30 AM
سلام دوستان.من چند ماه پیش کانی اوردر 390 دلاری واسه کبک رو تهیه کردم.بخاطر مشکلات نتونستم مدارکو بفرستم.الان که هزینه شده 395 تا به نظرتون چیکار کنم؟ مانی اوردر 5 دلاری میشه تهیه کرد؟ از کجا؟

اين مشكل واسه يكي از دوستان پيش اومد
از همون صرافي يه ماني اردر 5 دلاري تهيه و به مداركش اضافه كرد

zahra sarabi
September 13th, 2011, 10:15 AM
آقا در این جزیره ای که ما زندگی میکنیم یعنی واقعا هیچ جوری نمیشه مانی اردر جور کرد؟تا حالا کسی فرمهاشو جدیدا نفرستاده؟

من شنیدم یک صرافی در هایپر استار هست. به اونجا سر بزنید شاید بتونید تهیه کنید.

navid4412
September 15th, 2011, 03:50 PM
سلام
من از طریق فدرال اقدام کردم و در ایمیل ورشو خواستند که 490 دلار Right of permanent resistance رو براشون بفرستم. آیا برادرم در کانادا میتونه این کار رو انجام بده یا حتما باید گوشمون رو بسپاریم به صرافی ها؟
با تشکر

Mehdi79
September 18th, 2011, 08:19 AM
سلام
من از طریق فدرال اقدام کردم و در ایمیل ورشو خواستند که 490 دلار Right of permanent resistance رو براشون بفرستم. آیا برادرم در کانادا میتونه این کار رو انجام بده یا حتما باید گوشمون رو بسپاریم به صرافی ها؟
با تشکر

بله ايشون بايد به يه بانك كانادايي مراجعه كنن و يه ماني اردر به مبلغ فوق به نام شما و در وجه
دولت فدرال تهيه كنن و اونو با TNT يا DHL به دست شما برسونن البته هزينه ي پستش حدود $100 ميشه

حميد و بهاره
September 18th, 2011, 09:17 AM
سلام
با تشکر
با سلام
من هم مانی اردر رو از طریق یکی از بستگانم توی کانادا تهیه کردم و به جای اینکه برایم بفرستندش ایران مستقیم به ورشو پستش کردند که هزینه دوباره نخواهد پرداخت کنم اینطوری دیگه نیازی به هزینه پست 100 دلاری هم که دوستمون اشاره کردند نیست.
با آرزوی موفقیت

ali.mm
September 18th, 2011, 05:55 PM
سلام سلام.دوستان عزیز من یه مانی اوردر دارم که حدودا 11 ماه پیش صادر شده.آیا اگه اینو به دوستانی که به کبک میرن بدم قابل نقد شدن هست؟ سخته کارش؟باید به همون بانک برن که صادر کرده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

CYRUSKHANI
September 18th, 2011, 10:59 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
من می خواستم بدونم که اعتبار مانی اردر چند ماهه چون من مدارکمو آماده کرده بودم که بفرستم ولی مصادف شد با تغییرات فرمها و بعد از اون هم هنوز نتونستم مدارک مالی رو جور کنم مثل گواهی تمکن و غیره. متاسفانه همون موقع که مدارکم آماده شد پشت مانی اردر رو هم امضا کردم. تاریخ صدور مانی اردرم واسه 2011/5/2 هستش حالا اگه بخوام مدارکمو چند ماه دیگه بفرستم میتونم همین مانی اردر رو بفرستم یا نه؟ و در کل با این مانی اردر چکار باید بکنم؟

mehran23
September 18th, 2011, 11:02 PM
ماني اوردر اگر مال بانك كانادايي باشه، 6 ماهع اعتبار داره و بعد از اونم قابل پس گرفتن مبلغ از محل صدورش هست.

MZR
September 18th, 2011, 11:16 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز
یکی از دوستان من مانی اوردری برای کبک تهیه کرده که از بانکی کبکی صادر نشده بلکه از تورنتو صادر شده.(CITIBANK,N.A.CANADIAN BRANCH 123 FRONT ST. WEST, TORENTO ....)
حالا دچار وسواس شده که آیا این مانی اوردر مورد قبول اداره مهاجرت خواهد بود یا نه؟البته ناگفته نمونه که چک در وجه اداره مهاجرت صادر شده(PAY TO : MINISTRE DES FINANCE DU QUEBEC)
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این باره داره راهنماییمون کنه.

ali.mm
September 19th, 2011, 12:18 AM
فکر نمیکنم مشکلی باشه.

ali.mm
September 19th, 2011, 12:35 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز
من می خواستم بدونم که اعتبار مانی اردر چند ماهه چون من مدارکمو آماده کرده بودم که بفرستم ولی مصادف شد با تغییرات فرمها و بعد از اون هم هنوز نتونستم مدارک مالی رو جور کنم مثل گواهی تمکن و غیره. متاسفانه همون موقع که مدارکم آماده شد پشت مانی اردر رو هم امضا کردم. تاریخ صدور مانی اردرم واسه 2011/5/2 هستش حالا اگه بخوام مدارکمو چند ماه دیگه بفرستم میتونم همین مانی اردر رو بفرستم یا نه؟ و در کل با این مانی اردر چکار باید بکنم؟
اعتبار مانی اوردر های کبک 6 ماهه. به نظر من سریع السیر بفروشش.بعدا یکی نوشو بخر!!

Mehdi79
September 19th, 2011, 09:02 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز
یکی از دوستان من مانی اوردری برای کبک تهیه کرده که از بانکی کبکی صادر نشده بلکه از تورنتو صادر شده.(CITIBANK,N.A.CANADIAN BRANCH 123 FRONT ST. WEST, TORENTO ....)
حالا دچار وسواس شده که آیا این مانی اوردر مورد قبول اداره مهاجرت خواهد بود یا نه؟البته ناگفته نمونه که چک در وجه اداره مهاجرت صادر شده(PAY TO : MINISTRE DES FINANCE DU QUEBEC)
ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی در این باره داره راهنماییمون کنه.

مشكلي نداره
اوكي هستش

navid4412
September 19th, 2011, 11:51 AM
با سلام
من هم مانی اردر رو از طریق یکی از بستگانم توی کانادا تهیه کردم و به جای اینکه برایم بفرستندش ایران مستقیم به ورشو پستش کردند که هزینه دوباره نخواهد پرداخت کنم اینطوری دیگه نیازی به هزینه پست 100 دلاری هم که دوستمون اشاره کردند نیست.
با آرزوی موفقیت

در پست های قبلی خوندم که باید پشت مانی اوردر اسم رو نوشت و امضاء کرد ، حالا اگر مستقیما مانی اوردر به ورشو پست بشه به چه صورت میشه اینکارو انجام داد؟

Mehdi79
September 19th, 2011, 12:16 PM
در پست های قبلی خوندم که باید پشت مانی اوردر اسم رو نوشت و امضاء کرد ، حالا اگر مستقیما مانی اوردر به ورشو پست بشه به چه صورت میشه اینکارو انجام داد؟

مشكلي نيست
دوستاني بودن كه بدون امضا فرستادن و الان فايل نامبر دارن

navid4412
September 19th, 2011, 03:15 PM
من الان با شرکت آرامکس تهران تماس گرفتم برای پست مانی اردر از کانادا به تهران که گفتن سرویس انتقال مانی اردر ندارند. در صورتیکه بعضی از دوستان این شرکت را توصیه کرده بودند؟؟؟

Mehdi79
September 20th, 2011, 07:51 AM
من الان با شرکت آرامکس تهران تماس گرفتم برای پست مانی اردر از کانادا به تهران که گفتن سرویس انتقال مانی اردر ندارند. در صورتیکه بعضی از دوستان این شرکت را توصیه کرده بودند؟؟؟

من از TNT استفاده كردم و مشكلي هم نداشت
لازم نيست ازشون سوال كنين
فقط بگين ماني اردرو توي يه پاكت بذارنو تحويلشون بدن

حميد و بهاره
September 20th, 2011, 09:29 AM
اسم و فایل نامبرم رو پشتش درج کردند در ضمن فکر می کنم فایل نامبر برای اونها معتبرتر از امضاء باشد

navid4412
September 20th, 2011, 10:18 AM
با تشکر از پاسخ دوستان
تصمیم گرفتم مانی اوردر را مستقیما از کانادا بفرستم ورشو. فقط 2 تا آدرس از ورشو دارم: 1- آدرس توی ایمیل که به 482-00 ختم میشه 2- آدرس توی فایل اتچ شده به ایمیل که به 481-00 ختم میشه.

به کدام بفرستم؟

navid2000
September 20th, 2011, 10:41 AM
سرویسی به اسم انتقال مانی اردر اصلا وجود نداره . اینا شرکت پستن حالا براشون فرقی نداره شما دارین مانی اردر می فرستین برای کسی یا دفتر نقاشی (از نظر ارزش هم بیمه اش نمی کنن مگر اینکه جداگانه یک پولی بدین)

CYRUSKHANI
September 20th, 2011, 06:32 PM
با سلام و عرض تشكر از پاسخگويي شما
ولي ماني اردر من واسه فدراله و مال كبك نيست. در ضمن يه مطلب ديگه هم هست و اون اينه كه من پشت ماني اردر رو امضا كردم. آيا با اين وضعيت كسي اونو ميخره واگرنه چه راهي وجود داره كه بتونم بفروشمش. آيا ميتونم به صرافيها بفروشمش؟

اعتبار مانی اوردر های کبک 6 ماهه. به نظر من سریع السیر بفروشش.بعدا یکی نوشو بخر!!

hoseyni
September 22nd, 2011, 07:01 PM
سلام
بالاخره مدیکال ما اومد. از ما رو هم خواستن. من ایران زندگی نمیکنم. دوستانی که خارج از ایران هستن می‌‌تونن راهنمایی کنن چطور باید پول رو باید واریز بکنم. امروز بانک رفتم مانی اردر رو نمی‌‌دونستن، فقط یکیشون گفت که از شعبهٔ مرکزی می‌‌تونم چک بگیرم. یه سؤاله دیگه، اصلا شماره حسابی‌ نگفتن که پول رو واریز کنم. امروز بانک هم از من پرسید به کدوم شماره حساب در ورشو می‌‌خایی پول واریز کنی‌.

از دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون می‌‌شم.

navid4412
September 22nd, 2011, 07:21 PM
سلام
بالاخره مدیکال ما اومد. از ما رو هم خواستن. من ایران زندگی نمیکنم. دوستانی که خارج از ایران هستن می‌‌تونن راهنمایی کنن چطور باید پول رو باید واریز بکنم. امروز بانک رفتم مانی اردر رو نمی‌‌دونستن، فقط یکیشون گفت که از شعبهٔ مرکزی می‌‌تونم چک بگیرم. یه سؤاله دیگه، اصلا شماره حسابی‌ نگفتن که پول رو واریز کنم. امروز بانک هم از من پرسید به کدوم شماره حساب در ورشو می‌‌خایی پول واریز کنی‌.

از دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون می‌‌شم.

لطفا پست های پیشین این تاپیک را مطالعه بفرمائید،

hoseyni
September 23rd, 2011, 12:33 PM
سلام به همه و ممنون از نوید و Blue Sky
من ایران نیستم که از صرافی بفرستم. الان داشتم http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/visas/processing_fees-frais_traitement.aspx?lang=eng&view=d می‌ خوندم. نوشته a money order, bank draft or bank cheque or certified cheque in Canadian Dollars
صاحب حساب Receiver General for Canada و باید به یه بانک کانادایی فرستاده شده باشه و قابل برداشت ازبانک کانادایی باشه.
دوستانی که از خارج پولشون رو واریز کردن می‌‌تونن راهنمایی کنن؟ متاسفانه که کردیت کارت رو هم قبول ندران، اگه قبول می‌‌کردن کار من خیلی‌ راحت می‌‌شد.
ممنون از کمکتون

CYRUSKHANI
September 23rd, 2011, 02:01 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز
كسي ميدونه كه من با اين ماني اردر بايد چكار كنم؟ چون ميخوام 3 ماهه ديگه اقدام كنم. در ضمن من پشت اونو امضا كردم آيا در اين صورت كس ديگه اي به دردش ميخوره كه بخردش؟ تاريخ صدورش مال 4 ماهه پيشه.

با سلام و عرض تشكر از پاسخگويي شما
ولي ماني اردر من واسه فدراله و مال كبك نيست. در ضمن يه مطلب ديگه هم هست و اون اينه كه من پشت ماني اردر رو امضا كردم. آيا با اين وضعيت كسي اونو ميخره واگرنه چه راهي وجود داره كه بتونم بفروشمش. آيا ميتونم به صرافيها بفروشمش؟

Blue Sky
September 23rd, 2011, 07:37 PM
سلام به همه و ممنون از نوید و Blue Sky
من ایران نیستم که از صرافی بفرستم. الان داشتم http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/visas/processing_fees-frais_traitement.aspx?lang=eng&view=d می‌ خوندم. نوشته a money order, bank draft or bank cheque or certified cheque in Canadian Dollars
صاحب حساب Receiver General for Canada و باید به یه بانک کانادایی فرستاده شده باشه و قابل برداشت ازبانک کانادایی باشه.
دوستانی که از خارج پولشون رو واریز کردن می‌‌تونن راهنمایی کنن؟ متاسفانه که کردیت کارت رو هم قبول ندران، اگه قبول می‌‌کردن کار من خیلی‌ راحت می‌‌شد.
ممنون از کمکتون
سلام
شما باید از شعبه بانکای کانادایی تو خارج از کانادا
مثلا یکی از بچه ها از citibank شعبش تو مالزی گرفته مانی اردر دمشق قبول کرده
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?7343-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-Money-Order-Bank-Draft-Credit-Card&p=497672&viewfull=1#post497672
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?7343-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B3%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-Money-Order-Bank-Draft-Credit-Card&p=497672&viewfull=1#post497672
کاری دیگه هم می تونید بکنید به آشناهاتون تو ایران بگید که براتون مانی اردر بگیرند بهتون پست کنن تو خارج از ایران.
اینم شعبه های سی تی بانک:
http://www.citigroup.com/citi/global/index.htm
يا اينكه خوتون زنگ بزنيد به صرافي اي كه تلفنش تو پست قبليم گفتم بهتون بپرسيد قبول مي كنن شما پولو به حسابشون بريزيد اونا به نمايندشون كه تو كاناداست بگن براتون ماني اردر بگيره بفرسته به آدرس سكونتتون.

Blue Sky
September 23rd, 2011, 07:39 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز
كسي ميدونه كه من با اين ماني اردر بايد چكار كنم؟ چون ميخوام 3 ماهه ديگه اقدام كنم. در ضمن من پشت اونو امضا كردم آيا در اين صورت كس ديگه اي به دردش ميخوره كه بخردش؟ تاريخ صدورش مال 4 ماهه پيشه.
به صرافی که ازش گرفتید بگید ببینید با این شرایط شما قبول میکنه.
ولی بعید می دونم چون پشتشو امضا کردید قبول نمی کنن پس بگیرن.
بچه ها تو فروم مانی اردر تا یکسال گذشته از صدورشم دادن به دمشق قبول کردن ولی پیشنهاد میشه حتما زیر 6 ماه باشه.
موفق باشید

ulduz
September 24th, 2011, 10:14 AM
از دوستان کسی هست که بعد از ریجگت شدن هزینه پروسس را دریافت کرده باشه؟ تا حال شده از کانادا این پول برگشته باشد. من 4 ماه هست ریجکت شدم ولی خبری نیست و به هیچ وجه هم که قابل دسترسی نیستند.

azadeh89
September 25th, 2011, 10:31 AM
سلام دوستان ... لطفا برای تهیه مانی اوردر منو راهنمایی کنید برای کبک می خوام.... مبلغش برای خودم همسرم و 2 تا پسرامون 815 دلار میشه؟ جایی که می خوام برام مانی اوردر صادر کنه گفته باید دلار کانادا براش ببرم درسته ؟ همه جا همینطوره؟ چه مشخصاتی باید بهشون بگم که داشته باشه... روش باید چیز خاصی بنویسن؟

Mehdi79
September 25th, 2011, 03:17 PM
سلام دوستان ... لطفا برای تهیه مانی اوردر منو راهنمایی کنید برای کبک می خوام.... مبلغش برای خودم همسرم و 2 تا پسرامون 815 دلار میشه؟ جایی که می خوام برام مانی اوردر صادر کنه گفته باید دلار کانادا براش ببرم درسته ؟ همه جا همینطوره؟ چه مشخصاتی باید بهشون بگم که داشته باشه... روش باید چیز خاصی بنویسن؟

مبلغ 1094=(152*2+395*2) دلار ميشه كه اصلاْ نيازي به دادن دلار نداره
حواستونو جم كنين كلاه برداري نباشه
بايد به نام متقاضي اصلي طبق اسپل موجود در پاسپورت و در وجه وزير دارايي كبك باشه

bitapetite
September 25th, 2011, 05:31 PM
از دوستان کسی هست که بعد از ریجگت شدن هزینه پروسس را دریافت کرده باشه؟ تا حال شده از کانادا این پول برگشته باشد. من 4 ماه هست ریجکت شدم ولی خبری نیست و به هیچ وجه هم که قابل دسترسی نیستند.

دوست عزیز منتظر نباش چون توی سایت و هر جای دیگی که شما مطالعه کنید متوجه میشد که این پول بابت بررسی پرونده شماست حتی اگه دعوت به مصاحبه هم نشین این پول رو بر نمی گردنونند.

bitapetite
September 25th, 2011, 05:34 PM

باید در مانی اوردر تون همون جور که دوست عزیز گفتن در وجه :Ministre des finances du Quebec
نوشته شده باشه

hoseyni
September 25th, 2011, 06:25 PM
Mamnoon Blue Sky
Aya mi toonam in kar ro anjam bedam?
واقع در خارج از ايران به بانك بين المللي مراجعه مي كنيد كه با بانكهاي كانادايي ارتباط دارند سپس مبلغي كه مي خواهيد بانك درفت بگيريد يا ماني اردر را به آنها پرداخت مي كنيد و آنها به دلار كانادا يك ماني اردر يا بانك درفت كه تقريبا" شبيه چك تضميني خودمان است و در حقيقت به همين معني هم مي باشد براي شما صادر مي كنند بعلاوه يك درصد بسيار كمي كارمزد بابت صدور اين بانك درفت از شما دريافت مي كنند .

Mersi az komaket

سلام
شما باید از شعبه بانکای کانادایی تو خارج از کانادا
مثلا یکی از بچه ها از citibank شعبش تو مالزی گرفته مانی اردر دمشق قبول کرده
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?7343-پرداخت-هزینه-های-پروسه-مهاجرت-Money-Order-Bank-Draft-Credit-Card&p=497672&viewfull=1#post497672
http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?7343-پرداخت-هزینه-های-پروسه-مهاجرت-Money-Order-Bank-Draft-Credit-Card&p=497672&viewfull=1#post497672
کاری دیگه هم می تونید بکنید به آشناهاتون تو ایران بگید که براتون مانی اردر بگیرند بهتون پست کنن تو خارج از ایران.
اینم شعبه های سی تی بانک:
http://www.citigroup.com/citi/global/index.htm
يا اينكه خوتون زنگ بزنيد به صرافي اي كه تلفنش تو پست قبليم گفتم بهتون بپرسيد قبول مي كنن شما پولو به حسابشون بريزيد اونا به نمايندشون كه تو كاناداست بگن براتون ماني اردر بگيره بفرسته به آدرس سكونتتون.

Mehdi79
September 27th, 2011, 12:54 PM
من با صرافي ... تماس گرفتم گفتم شهرستان هستم و نمي تونم به تهران بيام.گفت براتون پست مي كنيم. و گفت يكشنبه هفته بعد تماس بگيرم ماني اوردر هاشون هفته بعد مياد. ازم هيچ مشخصاتي نخواست پول هم نخواست حتي نپرسيد چقدر ماني اوردر مي خواهيد ولي گفت خيالت راحت ماني اوردر ها بياد بهت مي ديم.درسته ؟ واقعآ همينطوره؟ تا يكشنبه منتظر باشم يا سركاريه؟

من تا حالا با اين صرافي كار نكردم
ولي ظاهراْ دوستان كار كردن و راضي بودن
ساير دوستان نظر بدن لطفاْ

azadeh89
September 27th, 2011, 01:02 PM

mehdi79در ويكي نوشته فقط نفر اصلي 395 دلاره و بقيه همراهان 152 .... فكر مي كنم با حساب شما همخواني نداره.

Mehdi79
September 27th, 2011, 01:35 PM
mehdi79در ويكي نوشته فقط نفر اصلي 395 دلاره و بقيه همراهان 152 .... فكر مي كنم با حساب شما همخواني نداره.

بله بله
اصلاح مي كنم:
851=395+152*3

mateen
October 4th, 2011, 10:45 PM
یک سوال
آیا مانی اردر صادره از پست کانادا برای ورشو قابل قبول است؟اگرنیست ازکدام بانک باید باشد.

livan_58
October 5th, 2011, 09:54 AM
دوستان برای تهیه مانی اوردر جهت هزینه های فدرال ، آیا شعبه ای از RBC ( رویال بانک کانادا ) در ترکیه هست ؟

fereshteh43
October 8th, 2011, 10:48 AM
سلام من هم براي تهيه ماني اردر در مشهد نياز به معرفي يه صرافي معتبر دارم لطفا راهنمايي بفرماييد، فكر مي كنم اگة تاريخ ماني اردر بروز باشه تايپي باشه براي دونفر ميتونه هزينه هم يكي باشه هم اينكه جدا جدا باشه فقط هم اسم و فاميل نوشته بشه كافيه روي هر دو ماني اوردر ( همسر و خودم ) اسم و فاميل متقاضي اصل بايد باشه درسته يا نه ؟يا فقط يك ماني اردر بايد بفرستيم ؟به نظر شما ماني اردر آخرين مدركي هست كه بايد آماده بشه درست متوجه شدم ؟؟؟؟ممنون از پاسخ و حوصله شما

SAMAN1351
October 10th, 2011, 11:55 PM
سلام.
آیا باید برای اضافه شدن یک بچه به تعداد نفرات پرونده باید مانی اردر قبلی را کاملا عوض کرد و یا فقط برای فرد اضافه شده به میزان مورد نیاز مانی اردر جدید اضافه کرد؟

Mehdi79
October 11th, 2011, 11:05 AM
سلام.
آیا باید برای اضافه شدن یک بچه به تعداد نفرات پرونده باید مانی اردر قبلی را کاملا عوض کرد و یا فقط برای فرد اضافه شده به میزان مورد نیاز مانی اردر جدید اضافه کرد؟

سلام سامان جون
مبارك باشه
به هر دو طريق مي تونين عمل كنين

kian1361
October 13th, 2011, 01:40 PM
دوستان سلام. میشه منو راهنمایی کنین که آیا لینک زیر همون وب سایتی هست که میشه به صورت آنلاین با کارت اعتباری پرداخت رو انجام داد؟؟
http://www.cra-arc.gc.ca/esrvc-srvce/tx/mypymnt/menu-eng.html?ndv

برای پرداخت Fee با کارت اعتباری به کدوم سایت باید برم؟؟ :(

atefeallahyari
October 13th, 2011, 10:06 PM
بچه ها خواهش میکنم یکی جوابمو بده!!؟من میخوام بگم یکی از آشناهامون که تورنتو هست پول رو مستقیم واریز کنه.بعد از اینکه پول رو بریزه به حساب چه مدرکیو باید برام بفرسته؟باید اصلش باشه یا میشه اسکن کنه با میل بفرسته؟

misha10681
October 14th, 2011, 12:05 AM
بچه ها خواهش میکنم یکی جوابمو بده!!؟من میخوام بگم یکی از آشناهامون که تورنتو هست پول رو مستقیم واریز کنه.بعد از اینکه پول رو بریزه به حساب چه مدرکیو باید برام بفرسته؟باید اصلش باشه یا میشه اسکن کنه با میل بفرسته؟
تا جايی که در زمان ما بود بايد شما مانی اردر بگيريد، يعنی فاميل شما يک مانی اردر در وجه جايی که بايد باشه (برای ما که فدرال بوديم و قديمی general receiver of Canada که می شه سازمان دولتی بود) و بعد اصل آن را بايد در مدارک خود ارسال کنيد و کپی و اسکن و اين چيز ها قابل قبول نيست.

sama7452
October 14th, 2011, 04:49 PM
سلام
حمید و بهاره عزیز.ممنون میشم اگه بفرمایید مانی اوردری که فامیلتون در کانادا تهیه کرده بود، از چه بانکی بود. همینطور اینکه چه مطالبی باید روش درج بشه و به چه آدرسی باید بفرستیم؟
من امروز ایمیل ورشو رو گرفتم و باید 980$ رو برای لندینگ فی بصورت مانی اوردر ارسال کنم ولی نمیدونم باید چکار کنم. لطف میکنین اگه منو راهنمایی کنین.
موفق باشید و سربلند. (از ادمینهای عزیز عذر میخوام چون خواستم با پیام خصوصی از این دوستان سوال کنم ولی اکانتشون موجود نبود. بازم معذرت)

maryamflower
October 15th, 2011, 09:50 AM
سلام دوستان. من یک سوال مهم و فوری دارم البته میدونم که الان با مطرح کردن سوالم اعصابتون بهم میریزه و چند تا جواب با این مضمون که چرا سوال تکراری میپرسین دریافت میکنم. ولی واقعا هرچی تو صفحات قبلی رو خوندم جوابشو پیدا نکردم. لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه.
ما وکیل نداریم برای تهیه مانی اردر باید چیکار کنیم ؟ میتونیم به یکی از دوستانمون که توی اروپا هست بگیم پولو واریز کنه؟

hamid107
October 15th, 2011, 11:01 AM
سلام دوستان. من یک سوال مهم و فوری دارم البته میدونم که الان با مطرح کردن سوالم اعصابتون بهم میریزه و چند تا جواب با این مضمون که چرا سوال تکراری میپرسین دریافت میکنم. ولی واقعا هرچی تو صفحات قبلی رو خوندم جوابشو پیدا نکردم. لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه.
ما وکیل نداریم برای تهیه مانی اردر باید چیکار کنیم ؟ میتونیم به یکی از دوستانمون که توی اروپا هست بگیم پولو واریز کنه؟

سریعترین راه اینه که با یکی از صرافی ها تماس بگیرید. اونا money order آماده دارن.

maryamflower
October 17th, 2011, 04:05 PM
سلام دوستان من یک دوست در اروپا دارم میخوام بدونم اون میتونه برام لندینگ فی تهیه کنه؟ ببخشید اگر سوالم تکراریه. در ضمن توی فرمهای مدیکال من نوشته مدیکال باید به لندن فرستاده بشه اما در خصوص بقیه مدارک مثل سوئ پیشینه و.... فقط گفته بفرستین نه مهلت زمانی مشخص کرده و نه اینکه به کجا باید بفرستم ممنون میشم اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره به من جواب بده

Mojola
October 17th, 2011, 05:28 PM
سلام دوستان من یک دوست در اروپا دارم میخوام بدونم اون میتونه برام لندینگ فی تهیه کنه؟ ببخشید اگر سوالم تکراریه. در ضمن توی فرمهای مدیکال من نوشته مدیکال باید به لندن فرستاده بشه اما در خصوص بقیه مدارک مثل سوئ پیشینه و.... فقط گفته بفرستین نه مهلت زمانی مشخص کرده و نه اینکه به کجا باید بفرستم ممنون میشم اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره به من جواب بده
سلام
درست نوشتي اين وجه براي لندينگ في هست كه بصورت ماني اردر يا بانك درفت بايد واريز بشه ضمنا من از صرافي ... تهيه كردم آماده داشت فقط قيمتش طبعا در ايران گرونتر ميشه كه 755 شد اونروز كه دلار كانادا 240 بود قبلا تلفن كن بپرس كه تموم نكرده باشه ضمنا تا عدم سو پيشينت آماده بشه وقت داري و ميتوني ماني اردر با تاريخ جديدتر بگيري و 6 ماه مهلت ورودت به خاك كانادا ديرتر تموم ميشه و اين قيمت مي ارزه چون اگه به دوستت بگي از اروپا بريزه بايد با دي اچ ال برات پست كنه كه همون حدود قيمت تموم ميشه و به زحمت و وقتي كه بايد بذاره نمي ارزه منم خواهر و برادرم نگفتم
راستي مديكالو پزشك خودش به لندن ميفرسته و بقيه مداركو به آدرس سفارت كانادا در ورشو كه پائين ايميلاشون هست

maryamflower
October 18th, 2011, 10:23 AM
سلام ممنون از پاسختون میشه ادرس و شماره تلفن اون صرافی رو برام ایمیل بفرمایید. بازم ممنون

maryamflower
October 19th, 2011, 12:19 PM
راستی آقا یا خانم mojola بقیه مدارک مثل سوئ پیشینه و فرمهایی که خواسته بودند و مانی اردر رو خودمون باید بفرستیم به ورشو؟ و فقط مدیکال رو پزشک میفرسته به لندن؟

nilotus
October 19th, 2011, 03:28 PM
ضمن تشکر از mojola ی عزیز که به پیام خصوصی من هم پاسخ دادن، و در جواب maryamflower، باید بگم که هزینه لندینگ فی باید به صورت مانی اردر یا bank draft مثل چک بانکی خودمون باشه. بنابراین شما نمی تونین به کسی بگین این مبلغ رو براتون به شماره حسابی در ورشو واریز کنه بلکه اون شخص باید به یکی از دو صورت گفته شده چک بگیره. دیگه اینکه من مطمئن نیستم در اروپا بشه مانی اردر به واحد دلار کانادا گرفت. تبدیل هم نمی تونین بکنین و مثلا" معادل 490 دلار کانادا ، چک به یورو بگیرین. حتما" باید دلار کانادا باشه. اگر دوستان شما امکان گرفتن money order یا bank draft به دلار کانادا رو دارن می تونن اسم شما و شماره پرونده تون رو روش بنویسن و به جای شما مستقیم بفرستند ورشو. بعضی دوستان این کار رو از طریق آشنایانشون در کانادا انجام داده اند و ظاهرا" مشکلی پیش نیومده. اگر غیر از اینه لطفا" دوستان اصلاح کنند.
ضمنا" در مورد هزینه پست که mojola گفت، در صورتیکه کسی مستقیما" مانی اردر شما رو بفرسته ورشو ، همون یک هزینه پست سفارشی رو می ده ( تقریبا" برابر همون هزینه ای که خودمون از ایران باید بدیم) و لازم نیست یه بار برای شما بفرسته و دوباره شما برای ورشو بفرستید و اینطوری هزینه صرافی به نفعتونه (که ظاهرا" حدود 150000 تومان از mojola گرفتن )

liliya55
October 21st, 2011, 01:40 PM
سلام دوستان . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...
من برا کبک اقدام کردم.البته نوامبر 2010...تازه میل دادن نتونستن از کارت اعتباری دوستم پول برداشت کنن.. 90 روز مهلت دادن...می خواستم بدونم کسی که منترال هست میتونه برام مانی اردر بگیره و از همنون جا برا سفارت بفرسته؟ یا من از اینجا اقدام کنم.؟...
لطفا راهنمایی کنید....من وکیل ندارم و الان کلا نمیدونم باید چه کاری کنم...

liliya55
October 21st, 2011, 01:49 PM
سلام دوستان . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

من برا کبک اقدام کردم.البته نوامبر 2010...تازه میل دادن نتونستن از کارت اعتباری دوستم پول برداشت کنن.. 90 روز مهلت دادن...می خواستم بدونم کسی که منترال هست میتونه برام مانی اردر بگیره و از همنون جا براسفارت بفرسته؟ یا من از اینجا اقدام کنم.؟لطفا راهنمایی کنید....من وکیل ندارم و الان کلا نمیدونم باید چه کاری کنم...

nilotus
October 21st, 2011, 01:50 PM
برای فدرال که اگر به صورت جدا از مدارک مبلغی رو بخواهیم بفرستیم ، بله می شه. فقط باید دوستتون اسم کامل و درست شما رو پشت مانی اردر یا BANK DRAFT بنویسه. ضمنا" بگین تصویر مانی اردر رو براتون اسکن و ایمیل کنه یا حداقل شماره سریالش رو بهتون بده و هروقت اونو فرستاد، به سفارت یا هرجایی که باید بره ایمیل بزنین و بگین که مانی اردر من با این شماره سریال در فلان تاریخ براتون ارسال شده.

سلام دوستان . ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...
من برا کبک اقدام کردم.البته نوامبر 2010...تازه میل دادن نتونستن از کارت اعتباری دوستم پول برداشت کنن.. 90 روز مهلت دادن...می خواستم بدونم کسی که منترال هست میتونه برام مانی اردر بگیره و از همنون جا برا سفارت بفرسته؟ یا من از اینجا اقدام کنم.؟...
لطفا راهنمایی کنید....من وکیل ندارم و الان کلا نمیدونم باید چه کاری کنم...

liliya55
October 21st, 2011, 02:12 PM
من برای کبک اقدام کردم ..برا کبک هم میشه؟ شما گفتی فدرال....!!!!

nilotus
October 21st, 2011, 09:11 PM
من با توجه به اینکه متقاضی فدرال هستم، نخواستم خیلی در مورد کبک با اطمینان نظر بدم. به نظر من و از نظر منطقی باید در این مورد مشابه باشند و مشکلی نباشه ولی برای اطمینان بد نیست در صفحه متقاضیان کبک هم یه سوالی بکنید که مطمئن بشین

من برای کبک اقدام کردم ..برا کبک هم میشه؟ شما گفتی فدرال....!!!!

elham1354
October 27th, 2011, 03:19 PM
با سلام
دوستان مدیکال ما تازه امده ....لطفا چند تا صرافی خوب و مطمئن که مانی اوردر با نرخ مناسب دارن به من معرفی کنید....ممنون میشم

fp767
October 29th, 2011, 10:32 AM
من خرید کردم و مانی اوردر صادر شده مربوط به رویال بانک کانادا بود و من ۲ هفته پیش پیش پرداخت دادم ۷ روز بعد به تاریخ ۳ روز بعد از درخواستم دریافتش کردم.و نرخ دلار کانادا را در هنگام تحویل به نرخ روز بازار پرداخت کردم

sara_62
November 5th, 2011, 01:11 PM
با سلام. می شه لطف کنین و یه صرافی مطمئن در اصفهان برای خرید مانی اردر معرفی کنید

sara_62
November 5th, 2011, 01:35 PM
در یک سایت دیدم که برای خرید مانی اردر بصورت تلفنی اقدام می کنیم و سفارش می دیم و به روز مانی اردر تهیه و ارسال می گردد. بنظرتون قابل اطمینانه؟

BANAFSHE07
November 5th, 2011, 07:17 PM
سلام،
من یک سوال درباره پرداخت هزینه ها با مانی اوردر دارم:

-اگر هزینه یک ثبت نام رو با مانی اوردر بپردازم چطور میتونم ثابت کنم که این هزینه رو پرداخته ام؟منظورم اینه که آیا گیرنده برگه مانی اوردر میتونه ادعا کنه که پول به حسابش واریز نشده یا برگه مانی اوردر رو دریافت نکرده است؟

در اینصورت ایا ارائه یک کپی از برگه مانی اوردر میتونه ثابت کنه من پول رو واریز کردم به حسابشون؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.

ali.mm
November 6th, 2011, 01:28 AM
یک سوال داشتم. اگه مانی اردر منقضی شه و مجبور باشیم مانی اردر جدید بفرستیم . می شه پولی رو که برای مانی اردر به صرافی دادیم رو ازشون پس بگیریم.؟
یا ایان مانی اردر کامل سوخت می شه؟

منم همچین مانی اوردری دارم.باید به بانک صادر کنندش ببری و مبلغتو بگیری.اگه با این صرافی هایی که کار مانی اوردر میکنن صحبت کنی شاید ازت وردارن با یه مبلغ کمتر.

ali.mm
November 6th, 2011, 01:33 AM
آقایون خانوما.به نظرتون اگه بخوام با کردیت کارت یکی از دوستان که ساکن کاناداست 395 تارو پرداخت کنم چقدر شانس مشکل دار شدن وجود داره؟ ضمنا چه نکاتی باید رعایت شه؟ ایشون فرمو اونجا پر میکنن و امضا میکنن.من اینطرف فرمو کپی میگیرم.پس امضای فرم زنده نیست.این مشکل ایجاد نمیکنه؟

imdastyar
November 6th, 2011, 03:37 PM
منم همچین مانی اوردری دارم.باید به بانک صادر کنندش ببری و مبلغتو بگیری.اگه با این صرافی هایی که کار مانی اوردر میکنن صحبت کنی شاید ازت وردارن با یه مبلغ کمتر.

هزينه تمديد ماني اردر توسط بانك صادر كننده حدود 25 تا 30 دلاره، سوخت نميشه راحت تمديد ميشه.

imdastyar
November 6th, 2011, 03:44 PM
آقایون خانوما.به نظرتون اگه بخوام با کردیت کارت یکی از دوستان که ساکن کاناداست 395 تارو پرداخت کنم چقدر شانس مشکل دار شدن وجود داره؟ ضمنا چه نکاتی باید رعایت شه؟ ایشون فرمو اونجا پر میکنن و امضا میکنن.من اینطرف فرمو کپی میگیرم.پس امضای فرم زنده نیست.این مشکل ایجاد نمیکنه؟

بيبن دوست عزيز هيچ چيز مطمئن تر از ماني اردر نيست. با كرديت اسير ميشي. احتمال به مشكل خوردنش زياده. نكنيد اين كار رو به ريسكش نمي ارزه. خيلي از بچه هايي كه با كرديت پرداخت كردند به مشكل خوردند. همين تاپيك رو از اول چك كن ببين. با كلي آرزو مداركت رو ميفرستي بعد از سه چهار ماه تازه ايميل مياد كه نتونستيم از حساب مذكور كسر كنيم و 90 روز فرصت داري مبلغ رو پرداخت كني. كلا يكبار بيشتر try نميكنند و اگر نشد سريع ميگن نتونستيم. با اين همه تعداد و پرونده، منتظر يك بهانه اند كه حجم كارشون كم بشه.

نكنيد اين كار رو با كردين پرداخت نكنيد. اونم توي اين وضعيت كندي و حجم رو هم مونده پرونده ها. حالا خود دانيد. نگيد نگفتي!
ولي در كل روشي كه گفتي درسته و امصا هم مشكلي نيست.

daniel_b
November 7th, 2011, 07:35 AM
بيبن دوست عزيز هيچ چيز مطمئن تر از ماني اردر نيست. با كرديت اسير ميشي. احتمال به مشكل خوردنش زياده. نكنيد اين كار رو به ريسكش نمي ارزه. خيلي از بچه هايي كه با كرديت پرداخت كردند به مشكل خوردند. همين تاپيك رو از اول چك كن ببين. با كلي آرزو مداركت رو ميفرستي بعد از سه چهار ماه تازه ايميل مياد كه نتونستيم از حساب مذكور كسر كنيم و 90 روز فرصت داري مبلغ رو پرداخت كني. كلا يكبار بيشتر try نميكنند و اگر نشد سريع ميگن نتونستيم. با اين همه تعداد و پرونده، منتظر يك بهانه اند كه حجم كارشون كم بشه.

نكنيد اين كار رو با كردين پرداخت نكنيد. اونم توي اين وضعيت كندي و حجم رو هم مونده پرونده ها. حالا خود دانيد. نگيد نگفتي!
ولي در كل روشي كه گفتي درسته و امصا هم مشكلي نيست.
سلام
فقط میخوام این پیشنهاد رو به دوستانی که با کردیت اقدام کردن بدم (بخصوص اونهایی که صاحب کارت مقیم کانادا نیست . مثلا در آمریکا هست) که حتما با صاحب کارت تماس بگیرید و ازش بخواهید با مرکز صادر کننده کارت تماس بگیره و درخواست کنه اگر درخواست برداشتی از کانادا رو دریافت کردند، اون رو رد نکنند.

یکی از دوستانم که visa داشت برای خودش همین مشکل پیش اومد که در اروپا اقدام به خرید کرده بود و چون از جایی بیرون کانادا بوده و اطلاعی به مرکز Visa خودش نداده بود مشکل پیدا کرد. البته با یک تماس مشکل حل شد ولی بهرصورت اگر درخواستتون رو با کارت دادید این رو پیشنهاد میکنم بهش توجه کنید.

eutonasia
November 7th, 2011, 07:22 PM
من روی مانی اوردر ، آدرس نوشتم و اسمم و امضا کردم.

لازمه پشتشم کاری بکنم؟

sia1981
November 8th, 2011, 12:47 AM
دوستان
از چه بانکی در کانادا مانی اردر صادر بشه بهتره که بتونیم نقد شدنش را پیگیری کنیم ؟و مانی اردر کدوم صرافی قابل اعتماد تره لطفا برام پیغام خصوصی بدین
ممنون

azadeh89
November 8th, 2011, 12:10 PM
سلام دوستان...
چطور میشه متوجه شد که مانی اوردر نقد شده؟

Alisad
November 8th, 2011, 01:31 PM
دوستان سلام

امروز با صرافي ... براي يه ماني اردر 490 تايي تماس گرفتم، نداشت، اگر صرافي ديگه اي ميشناسين ممنون ميشم بهم معرفي كنين.

Mehdi79
November 8th, 2011, 01:35 PM

لازمه پشتشم کاری بکنم؟

نه لازم نيست
بودن دوستاني كه هيچي ننوشتن و مشكلي هم پيش نيومده

azadeh89
November 8th, 2011, 01:39 PM
دوستان سلام

امروز با صرافي ... براي يه ماني اردر 490 تايي تماس گرفتم، نداشت، اگر صرافي ديگه اي ميشناسين ممنون ميشم بهم معرفي كنين.
من هم از همون جا تهیه کردم ... منتها دفعه اول که تماس گرفتم نداشت خودشون گفتن که 5-4 روز دیگه می تونن بدن و من هم منتظر شدم.

imdastyar
November 11th, 2011, 01:09 PM

لازمه پشتشم کاری بکنم؟

نه لازم نيست

ali_750828
November 11th, 2011, 06:00 PM
دوستان عزیز سلام
من حدود یک ماه پیش مدارکم رو فرستادم و برای هزینه ها هم فرم پرداخت با کردیت که مال یکی از دوستام تو نروژ بود رو دادم. متاسفانه چند روز پیش دوستم باهام تماس گرفت و گفت مجبور شده کارتش رو عوض کنه و شماره کارتش عوض شده و یک فرم برداشت با کردیت جدید با شماره جدیدش رو برام فرستاد. حالا من چطور باید به اداه مهاجرت خبر بدم که از شماره کارت جدید برداشت کنه؟ معمولاً چند وقت بعد از دریافت مدارک باید پول از حساب کسر بشه که بفهمم اونا تونستن برداشت رو انجام بدن یا نه؟

Pearson
November 11th, 2011, 06:07 PM
دوستان عزیز سلام
من حدود یک ماه پیش مدارکم رو فرستادم و برای هزینه ها هم فرم پرداخت با کردیت که مال یکی از دوستام تو نروژ بود رو دادم. متاسفانه چند روز پیش دوستم باهام تماس گرفت و گفت مجبور شده کارتش رو عوض کنه و شماره کارتش عوض شده و یک فرم برداشت با کردیت جدید با شماره جدیدش رو برام فرستاد. حالا من چطور باید به اداه مهاجرت خبر بدم که از شماره کارت جدید برداشت کنه؟ معمولاً چند وقت بعد از دریافت مدارک باید پول از حساب کسر بشه که بفهمم اونا تونستن برداشت رو انجام بدن یا نه؟

شماره کردیت کارت عوض بشه مشکلی ایجاد نمی شه باز هم می شود کارت را شارژ کرد

ali_750828
November 11th, 2011, 09:48 PM
سلام
کسایی که با کردیت اقدام می کنن معمولاً چند روز بعد از رسیدن مدارک به اداره مهاجرت پول برداشت میشه؟ من حدود یک ماه پیش مدارکم رسیده ولی هنوز پول از کردیت برداشت نشده.

bernasha
November 13th, 2011, 11:09 AM
با سلام
من برای کبک دارم اقدام میکنم و نمیدونم مانی اردرم رو در وجه چه جایی باید بنویسم.
در فروم بچه ها دو تا نام نوشتن.
Ministre des Finances du Québec یعنی وزیر دارایی کبک

Ministère des Finances du Québec یعنی وزارت دارایی کبک

کدوم یکی از اینها درسته؟
باید مانی اردر دو برگه ای باشه. دوستان میگفتند که دو برگ هست و یکی برای خودت و اصلی رو باید پست کنین. من مانی اردرم رو از صرافی شرفی گرفتم و فقط یک برگ اصلی رو بهم داد. به نطرتون مشکلی هیست. تقلبی نباشه؟

sara_62
November 13th, 2011, 12:12 PM
سلام.
من امروز با صرافی ... تماس گرفتم گفت که مانی اردرش مال بانکی در تورنتو است. می خواستم ببینم این برای ما که میخوایم برای کبک بفرستیم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

bitapetite
November 13th, 2011, 03:04 PM
سلام.
من امروز با صرافی ... تماس گرفتم گفت که مانی اردرش مال بانکی در تورنتو است. می خواستم ببینم این برای ما که میخوایم برای کبک بفرستیم مشکلی ایجاد نمی کنه؟

مانی اوردر از هر جا باشه مهم نیست مهم اینه که بانکی که این مانی اوردر رو صادر میکنه در کانادا شعبه داشته باشه و نقد کردن مانی اوردر هزینه برای اداره مهاجرت یا سفارتخانه نداشته باشه

nilotus
November 13th, 2011, 07:09 PM
سلام
ممکنه بگین مانی اردر برای چه مبلغی می خواستید و اونا چقدر حساب می کنند؟ و اینکه چند روزه آماده می شه؟
ممنون میشم.
ضمنا" با توجه به اینکه ذکر نام صرافی برخلاف مقررات فرومه فکر می کنم خوبه که دوستانی که تاریخهای مشابه ارسال مانی اردر دارند با پیغام خصوصی با هم هماهنگ کنند و از یک صرافی بگیرند چون من شنیده ام اینطوری کارمزد صرافی کمتر می شه.

سلام.

ali_750828
November 13th, 2011, 10:05 PM
اگر کسی اطلاعی داره که چه مدت بعد از وصول مدارک پول از کردیت برداشت میشه لطفا به من بگه. مدارک من حدود یک ماهه رسیده اما از کردیت برداشتی نشده.

sara_62
November 14th, 2011, 09:42 AM
من مانی اردر 699 دلاری می خواستم. گفت کارمزدش 90 دلاره. مانی اوردر آماده داره یعنی همون موقع می گیری. الآن تموم کرده بود گفت سه شنبه میاد.

rahi khanoom
November 15th, 2011, 08:02 PM
دوستان سلام
فکر می کنید اگر من از طریق credit card کسی که در کبک هست هزینه پرداخت کنم مشکلی ایجاد می شه؟

elham1354
November 16th, 2011, 08:13 AM
پرونده من امروز توسط ورشو دريافت شد، اميدوارم دستم سبك باشه يه تكون اساسي بخوره سرعت بررسيها!

با سلام .....شما چطوری از نقد شدن مانی اوردرتون اطلاع پیدا کردید؟.....از صرافی باید پرسید؟

Mehdi79
November 16th, 2011, 12:59 PM
دوستان سلام
فکر می کنید اگر من از طریق credit card کسی که در کبک هست هزینه پرداخت کنم مشکلی ایجاد می شه؟

تجربه نشون ميده كه پرداخت با كرديت ، خالي از اشكال نيست
ماني اردر مطمئن تره

mehran23
November 16th, 2011, 03:23 PM
سلامماني اوردر من مال بانك تورونتو دومينيون بود و يكي از دوستان كه ساكن تورونتو است را خواهش كردم با مراجعه به بانك مذكور موضوع را شفاها پرسيد و به من اطلاع داد

nimak3
November 17th, 2011, 02:58 PM
با سلام .من ميخوام ماني اوردر بخرم كسي تا حالا از سايت ايران كانادا خريده؟ (براي شهرستان ميخوام-هزينه ارسال توسط اينها به ظاهر پايينه) يا از شرفي و هايپر ماركت بگيرم؟ -اميدوارم سوالم رو به حساب تبليغات نزاريد

ali_750828
November 17th, 2011, 06:12 PM
برای بار سوم سوال می کنم: کسی میدونه چقدر بعد از دریافت مدارک در مونترال، پول از کردیت برداشت میشه؟ من یک ماهه مدارکم رو فرستادم ولی هنوز پول برداشت نشده.

elham1354
November 17th, 2011, 07:22 PM
با سلام .من ميخوام ماني اوردر بخرم كسي تا حالا از سايت ايران كانادا خريده؟ (براي شهرستان ميخوام-هزينه ارسال توسط اينها به ظاهر پايينه) يا از شرفي و هايپر ماركت بگيرم؟ -اميدوارم سوالم رو به حساب تبليغات نزاريد

سلام ....ما از سایت ایران کانادا خریدیم ....لندینگ میخواستیم آماده داشت و کارمزدش از همه پایینتر بود ....از خود آقای نوری در یافت کردیم ....ولی هنوز نمیدونم نقد شده یا نه ؟

parisam
November 18th, 2011, 10:14 AM
مال من بیشتر از یک ماه طول کشید نزدیک یک ماه و نیم البته من سال 2010 فرستادم ممکنه الان طولانیتر هم باشه

برای بار سوم سوال می کنم: کسی میدونه چقدر بعد از دریافت مدارک در مونترال، پول از کردیت برداشت میشه؟ من یک ماهه مدارکم رو فرستادم ولی هنوز پول برداشت نشده.

ali_750828
November 18th, 2011, 11:59 AM
مال من بیشتر از یک ماه طول کشید نزدیک یک ماه و نیم البته من سال 2010 فرستادم ممکنه الان طولانیتر هم باشه

متشکرم. یکم خیالم راحت شد. شما هم از کردیت کارت کسی دیگه استفاده کرده بودید؟ من از صاحب کارت خواستم که به بانکش اطلاع بده که اگر چنین درخواستی اومد تایید کنه.

parisam
November 18th, 2011, 02:20 PM
بله از کردیت کارت فامیلم که ساکن ونکوور هست استفاده کردم.

hopefulfarshid
November 19th, 2011, 12:00 AM
دوستان آیا ایرادی دارد اگر برای پرداخت 1100 دلار از دو مانی اردر 550 دلاری استفاده کنین؟
کسی از دوستان مانی اردر 1100 دلاری سراغ داره؟

Ahmad4576
November 19th, 2011, 08:24 PM
سلام
من امروز مانی اردر گرفتم از صرافی .....
مال royal bank of canada
چیزی هم باید توش بنویسم یا همین جوری بفرستم بره؟؟
یه جاش نوشته Purchaser name اون چیه؟؟

faraz_fahimi
November 20th, 2011, 08:45 AM
دوستان آیا ایرادی دارد اگر برای پرداخت 1100 دلار از دو مانی اردر 550 دلاری استفاده کنین؟
کسی از دوستان مانی اردر 1100 دلاری سراغ داره؟

مشکلی ندارد.

faraz_fahimi
November 20th, 2011, 08:48 AM
سلام
من امروز مانی اردر گرفتم از صرافی .....
مال royal bank of canada
چیزی هم باید توش بنویسم یا همین جوری بفرستم بره؟؟
یه جاش نوشته Purchaser name اون چیه؟؟

در قسمتی که ذکر کردید نام خودتونو بنویسید. در قسمت آدرس، نشانیتان را بنویسید.
در پشت یا روی آن هم جای امضا دارد که امضا میکنید.

همچنین میتوانید آنرا کاملاً سفید بگذارید و پر نکنید و فقط نام و نام خانوادگیتونو با مداد بالای آن بنویسید.

nonosha
November 20th, 2011, 11:35 AM
با عرض خسته نباشيد خدمت همه.
امروز زنگ زدم صرافي ش. براي گرفتن ماني اردر و گفت كه $150 كارمزد ميگيره و دلار هم 1350 حساب مي كنه. مي خواستم ببينم كسي جاي ارزونتر سراغ نداره؟ با تشكر.

zixpro
November 21st, 2011, 07:57 AM
باز صد رحمت به صرافي ش! صرافي گ. 190 كارمزد ميگيره!

najimic
November 22nd, 2011, 08:23 AM
سلام دوستان. من 3 تا سوال در خصوص پرداخت هزینه های پروسه فدرال دارم. ( هفنه گذشته CSQ گرفتیم )

1- آبا در این مرحله فقط باید هزینه 550$ برای خودم و 550$ برای همسرم رو پرداخت کنم ؟ ( یعنی یک مانی اردر با مبلغ 1100$ کانادا ) ؟

2- آیا باید الان هزینه Landing Fee رو هم پرداخت کنم ( 490$ + 490$ ) آخه من جایی ندیدم که بخواد توی این مرحله پرداخت انجام بشه !!

3- مانی اردر ها باید در وجه کجا یا بهتر بگم به نام کجا باید صادر بشه ؟

اگر صرافی یا روشی که سریع مانی اردر تهیه میکنید میشناسید هم بگید ممنون میشم !! خیلی ممنون از راهنمایی شما.

sia1981
November 22nd, 2011, 03:40 PM
سلام
من 4 روزه که لندینگ فی رو ورشو دریافت کرده مانی اردور بود حالا از کجا میشه فهمید نقد شده یا نه؟

ali_750828
November 22nd, 2011, 10:38 PM
جهت اطلاع دوستانی که می خوان با کردیت پرداخت رو انجام بدن: مدارک من 18 اکتبر رسید و امروز پول از کردیت که مربوط به نروژ بود برداشت شد. یعنی 33 روز طول کشید. نکته اینکه مبلغ باید 699 دلار کانادا کم می شد که 4044 کرون نروژ از حساب برداشت شده که میشه حدود 728 دلار کانادا. حالا این مابه التفاوت برای چیه نمی دونم. دوستانی که می خوان از طریق کردیت اقدام کنن توجه داشته باشن که موجودی حساب مقداری بیشتر از مقدار مورد نیاز باشه. ضمناً من از دوستم خواستم که با بانکش هماهنگ کنه که درصورت درخواست برداشت از طرف اداره مهاجرت، بانک درخواست رو رد نکنه.

mina7
November 22nd, 2011, 10:53 PM
صرافی ... 100 میگیره که اگه بگید از سایت AA هستید 90 میگیره، البته این شرایط تحریمها و این مسائل نمیدونم تاثیری داشته باشه یا نه، چون مثل اینکه مانی اردری که از حساب فرد ایرانی در کانادا گرفته شده باشه قابل نقد کردن نیست.

امروز زنگ زدم صرافي ش. براي گرفتن ماني اردر و گفت كه $150 كارمزد ميگيره و دلار هم 1350 حساب مي كنه. مي خواستم ببينم كسي جاي ارزونتر سراغ نداره؟ با تشكر.

lalaii
November 23rd, 2011, 01:32 PM
صرافی ... 100 میگیره که اگه بگید از سایت AA هستید 90 میگیره، البته این شرایط تحریمها و این مسائل نمیدونم تاثیری داشته باشه یا نه، چون مثل اینکه مانی اردری که از حساب فرد ایرانی در کانادا گرفته شده باشه قابل نقد کردن نیست.
ممکنه بیشتر توضیح بدین؟ ممنون

lalaii
November 23rd, 2011, 02:24 PM
دوستان من فکر می کردم مانی اردر مثل پول نقده. یعنی فکر می کردم خود برگه اش عین مبلغ پولشه و وقتی مانی اردر رو از بانک می گیرن پولشو پرداخت کردن. و دیگه به حساب کسی ربطی نداره که ایرانی باشه یا نه. اشتباه می کردم؟

Pearson
November 23rd, 2011, 02:35 PM
دوستان من فکر می کردم مانی اردر مثل پول نقده. یعنی فکر می کردم خود برگه اش عین مبلغ پولشه و وقتی مانی اردر رو از بانک می گیرن پولشو پرداخت کردن. و دیگه به حساب کسی ربطی نداره که ایرانی باشه یا نه. اشتباه می کردم؟

مانی اوردر در واقع همان چک تضمینی ما هست، مبلغ آن از حساب دارنده کسر می گردد و تا موقعی که تحویل گیرنده آن را به حساب خودش نگذارد مبلغ آن از بانک مبدا وصول نمی شود

samar_eng
November 23rd, 2011, 09:21 PM
مانی اوردر در واقع همان چک تضمینی ما هست، مبلغ آن از حساب دارنده کسر می گردد و تا موقعی که تحویل گیرنده آن را به حساب خودش نگذارد مبلغ آن از بانک مبدا وصول نمی شود

سلام
من دیروز مانی اردر تهیه کردم.ممکنه با تحریم هایی که ایران جدیدا شده این مانی اردر نقد نشه؟ اصلا ربطی داره؟ من خیلی نگرانم

Pearson
November 23rd, 2011, 09:48 PM
سلام
من دیروز مانی اردر تهیه کردم.ممکنه با تحریم هایی که ایران جدیدا شده این مانی اردر نقد نشه؟ اصلا ربطی داره؟ من خیلی نگرانم
مگه بانک های ایرانی این مانی اوردر ها را صادر می کنند!

mina7
November 24th, 2011, 02:08 PM
من دقیق نمیدونم چی به چیه اما صرافی گفت که اگه از حساب فرد ایرانی از بانک کانادایی تهیه شده باشه دیگه قابل نقد شدن نیست و گفت که حسابشون توی کانادا بسته شده، حالا از کسی که مانی اردر رو بهتون داده بپرسید

سلام

mehdi_my2009
November 24th, 2011, 04:38 PM
ممکنه بیشتر توضیح بدین؟ ممنون
دوستان بر طبق تحریمهای اخیر علیه ایران در تهیه مانی اردر از صرافیهای داخل ایران دقت بیشتری به خرج بدین که دچار مشکل نشین

Pearson
November 24th, 2011, 05:38 PM
من دقیق نمیدونم چی به چیه اما صرافی گفت که اگه از حساب فرد ایرانی از بانک کانادایی تهیه شده باشه دیگه قابل نقد شدن نیست و گفت که حسابشون توی کانادا بسته شده، حالا از کسی که مانی اردر رو بهتون داده بپرسید

این حرف منطقی به نظر نمی رسد صادر کننده بانک کانادایی و نقد کننده اداره مهاجرت کانادا هست این موضوع به ایران و تحریم ایران چه ربطی دارد!

mina7
November 24th, 2011, 06:28 PM
من هم به صرافی همین رو گفتم که نقد کننده مانی اردر من کانادایی هست و به ایران ارتباطی نداره، اما ایشان به گفته خودش مانی اردری که برای من گرفته بوده رو پس داده چون بانک اعلام کرده که این مانی اردر قابلیت نقد شدن نخواهد داشت. و مانی اردر دیگه ای گرفته (احتمالا از طریق حساب بانکی فردی که مقیم کاناداست)

این حرف منطقی به نظر نمی رسد صادر کننده بانک کانادایی و نقد کننده اداره مهاجرت کانادا هست این موضوع به ایران و تحریم ایران چه ربطی دارد!

reza.sfp
November 26th, 2011, 11:44 AM
با سلام مدارک مدیکال من به همراه هزینه لندینگ فی اومده میشه به من بگین که مان اردر لندینگ فی رو چطور باید برسونم به دمشق یعنی منظورم اینه که نامه باید بنویسم یا اینکه فرم خاصی داره ممنون میشم جواب بدید.

ali.mm
November 26th, 2011, 06:00 PM
من از یک سایتی گرفتم.خیلی ارزونتر از همه جاس.100 هزار تومن کارمزدشه.یک هفته ای هم میده.همه صرافی ها رو هم گشتم.فقط یکیشون خوبه که اونم خیلی لفت میده.100 دلار هم کارمزد میگیره.پول پست هم فک میکنم 30 تومن میگیره.جون من که حساب کرده 30 تومن از 100 دلاری که میگفت بیشتر بود.

mina7
November 27th, 2011, 11:14 AM
هیچی فقط مانی اردر رو به همراه یه کاغذ که روش مشخصات اسم و فایل نامبر و اینها رو نوشتید پست کنید.

با سلام مدارک مدیکال من به همراه هزینه لندینگ فی اومده میشه به من بگین که مان اردر لندینگ فی رو چطور باید برسونم به دمشق یعنی منظورم اینه که نامه باید بنویسم یا اینکه فرم خاصی داره ممنون میشم جواب بدید.

marfar
December 1st, 2011, 01:03 PM
ممنون حمید و بهاره در مورد تهیه مانی اردر هم اگر کمک کنید ممنون میشم.

حميد و بهاره
December 1st, 2011, 02:02 PM
ممنون حمید و بهاره در مورد تهیه مانی اردر هم اگر کمک کنید ممنون میشم.
با سلام
من مانی اردر رو خودم تهیه نکردم ولی اکثربچه های توی فروم از طریق صرافی برای تهیه مانی اردر اقدام کردند
مبلغ مانی اردر باید به ازای هر نفر 490$ باشد مثلا اگر دو نفر هستید میشه 980$
و باید به نام the reciver general for canada صادر شده باشد که صرافی ها خودشون این کار رو قبلا انجام داده اند
و مانی اردر رو بعد از اینکه پشتش رو امضا کردید و مشخصات applicant پرونده و فایل نامبر رو درج کردید به سفارت کانادا توی ورشو پست می کنید.
موفق باشید

rahi khanoom
December 3rd, 2011, 09:32 AM
بچه ها سلام
یک سوال: آیا میشه با کردیت کارت بانک پارسیان اقدام کرد؟ دلار آمریکا واحدشه. مشکلی نداره؟ مرسی

azade1984
December 3rd, 2011, 02:24 PM
سلام دوستان

می شه لطفا راهنمایی کنید که از کجا مانی اوردر تهیه کنم که کارمزدش ارزون تر باشه و زیاد هم طولانی نشه. ممنون می شم برام پیغام بذارید

farzad_k81
December 5th, 2011, 05:33 PM
یه سوااااااااااااااال!!!! من مانی اوردر دارم به تاریخ 21.06.20011 روزی که خریدم به من گفتن 1 ساله هستش اما الان دوستان میگن 6 ماهه!!! یعنی 16 روز دیگه!!!! من اگه تا 10 روز دیگه مدارکو به دستشون برسونم نقد میکنن؟!!! اگه نه کجا میتونم سریعا نقد کنم؟!!! من خواهرم ونکوور زندگی میکنه میتونم براش بفرستم اون نقد کنه؟!!!!!!! یکیییییی کمکم کنه لطفا!!!

vivir
December 6th, 2011, 06:27 PM
سلام!
من یک مانی اوردر 395$ ای دارم که برای کبک گرفته بودم. تاریخش کاملا جدیده( 29.11.2011 ). با توجه به قانون جدید که باید مدرک فرانسه حتما ارسال بشه دیگه نمی تونم مدارکمو به موقع ارسال کنم. من این مانی اودر رو 645 تومان خریده بودم و الان به هرکسی که بخواد 545 میفروشم. اگر کسی میخواد برام لطفا پیغام بذاره.

lalaii
December 6th, 2011, 07:37 PM
دوستان مگه خود صرافی نمی تونه مانی اردرشو قبول کنه؟ پولش که برداشت نشده. قاعدتا یه کمی وجدان داشته باشه باید مانی اردرشو قبول کنه. فوقش کارمزدشو کم کنه. اینکارو نمی کنن؟

vivir
December 6th, 2011, 07:45 PM
دوستان مگه خود صرافی نمی تونه مانی اردرشو قبول کنه؟ پولش که برداشت نشده. قاعدتا یه کمی وجدان داشته باشه باید مانی اردرشو قبول کنه. فوقش کارمزدشو کم کنه. اینکارو نمی کنن؟

متاسفانه اینکار رو نمی کنه!:(

ali.mm
December 6th, 2011, 08:04 PM
سلام دوستان.2 تا مانی اوردر 395 تایی کبک موجوده.تاریخشم مال دو 3 هفته پیشه.بدلیل اجباری شدن مدرک زبان فعلا نیاز نداریم بهش.کسی اگه خواست پیغام خصوصی بده.

a_samira_s
December 7th, 2011, 11:20 AM
سلام! منم همین بلا سرم اومده
من یک مانی اوردر 395$ ای دارم که برای کبک گرفتم. تاریخش جدیده با توجه به قانون جدید که باید مدرک فرانسه حتما ارسال بشه دیگه نمی تونم مدارکمو الان بفرستم. من این مانی اودر 455 دلار خریدم چون کسی از ونکوور برام واریز کرده با هزینه ی کارمزد و پستش اینقدر شده اگر کسی لازم داره برام پیغام بذاره .

ali.mm
December 9th, 2011, 09:16 AM
دوستان از اول سال جدید هزینه مهاجرت به کبک شده 406 واسه یک نفر مجرد.بدبختی شد دوبرابر.برید عوض کنید.

ali.mm
December 9th, 2011, 09:18 AM
http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/informations/news/news-2011/index.html اینم لینک لامصبش

ali.mm
December 9th, 2011, 09:20 AM
کسایی که فکر تعویضند: با مانی اوردر شما یه برگ کپی میدن به خریدار.اگه ایشون با اون برگه بره همون بانک(فک کنم همون شعبه) میتونه با دادن یه هزینه ای مانی اوردرو تمدید یا تعویض کنه.حالا اگه اطلاعات دقیق دارید بگید.

lalaii
December 9th, 2011, 04:57 PM
http://irancanada.net
طبق اعلام رسمی (http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/publications/en/divers/fees_2012.pdf) سایت اداره مهاجرت کبک، از اول ژانویه ۲۰۱۲، هزینه پروسس پرونده های کبک (مهاجرت تخصصی) افزایش خواهد یافت.
بر این اساس، هزینه پروسس پرونده های افراد مختلف به شرح زیر خواهد شد:

متقاضی اصلی پرونده: ۴۰۶ دلار کانادا………………………یعنی افزایش ۱۱ دلاری
یک زوج: ۵۶۲ دلار کانادا …………………………………………ی عنی افزایش ۱۵ دلاری
یک زوج و یک فرزند (خانواده ۳ نفره): ۷۱۸ دلار کانادا……یعنی افزایش ۱۹ دلاری
یک زوج و دو فرزند (خانواده ۴ نفره): ۸۷۴ دلار کانادا…….یعنی افزایش ۲۳ دلاری
افزودن فرزند یا همسر به پرونده: ۱۵۶ دلار کانادا…………یعنی افزایش ۴ دلاری

قابل توجه متقاضیانی که مانی اردر های سال ۲۰۱۱ را تهیه کرده اند ولی میخواهند پرونده خود را در سال ۲۰۱۲ باز کنند:
جای هیچگونه نگرانی نیست. شما میتوانید با تهیه یک مانی اردر به اندازه مابه التفاوت های مذکور و قرار دادن آن در کنار مانی اردر قبلی خود، پرونده را ارسال نمایید.
هزینه کارمزد تهیه مانی اردر های مابه التفاوت برای مشتریان قبلی ایران کانادا رایگان بوده و فقط مبلغ دلاری اخذ میگردد.
اما برای مشتریان جدیدی که قبلا مانی اردر خود را از محل دیگری تهیه دیده بودند کارمزد ۲۵ هزار تومانی دریافت میگردد.

victor1967
December 9th, 2011, 06:07 PM
با سلام ، از دوستانی که قبلا از طریق صرافی مانی اردر تهیه کرده اند و راضی بودند، خواهشمندم مشخصات صرافی مزبور در پیام خصوصی اعلام کنند. متشکرم

ms_ir
December 9th, 2011, 08:21 PM
دوستان
من یک مانی اردر 547 دلار کانادا
برای یک زوج- مهاجرت کیک
به تاریخ 29/11/2011 گرفتم 10 روز قبل
به قیمت 871 هزار تومان
از یک محل مطمئن
گرفتم
ولی متاسفانه خوردم به قوانین جدید و مجبورم وایسم تا گرفتن مدرک زبان
اگر کسی هست که نیاز داره , و می خواد قبل از اول ژانویه مدارک بفرسته ایمیل بزنه
تخفیف هم داره

fereshteh43
December 10th, 2011, 03:39 PM
با سلام من پرونده جديد تشكيل ميدم و تا چند روز ديگه پست ميكنم سوالم اينست كه ماني اردر كه رسيد دستم روي اون بايد اسم و مشخصات خودم رو بنويسم يا روي اون چيزي ننويسم . يك نفر از اعضا اشاره كردند كه روي اون با مداد اسم و فاميل خودم رو بنويسم به نظر شما با مداد قابل قبوله ؟يا بدون اسم و فاميل و فقط سفيد بفرستم

Mehdi79
December 11th, 2011, 02:14 PM
با سلام من پرونده جديد تشكيل ميدم و تا چند روز ديگه پست ميكنم سوالم اينست كه ماني اردر كه رسيد دستم روي اون بايد اسم و مشخصات خودم رو بنويسم يا روي اون چيزي ننويسم . يك نفر از اعضا اشاره كردند كه روي اون با مداد اسم و فاميل خودم رو بنويسم به نظر شما با مداد قابل قبوله ؟يا بدون اسم و فاميل و فقط سفيد بفرستم

دوست عزيز
لطفاْ قبل از مطرح كردن سوال ، صفحات قبل رو مطالعه كنين
به كرات اين مسئله توضيح داده شده كه نوشتن يا ننوشتن اسم روي ماني اردر هيچ تاثيري نداره

safa33
December 12th, 2011, 11:13 AM
سلام دوستان
یه مانی اردر کبک 547$ برای زوج هست که هر کدوم از دوستان که بخواهند بهمین مبلغ می تونند اون را تحویل بگیرند. چنانچه اطلاع دارید صرافیها تقریبا بالای 200 هزار تومان کارمزد می گیرند بنابراین اگر تا قبل از 2012 قصد ارسال مدارک رو دارید بدون پرداخت هزینه اضافی می تونید مانی اردرتون رو خریداری کنید و حتی اگر بعد از 2012 هم باشه با خرید یک مانی اردر به مبلغ مابه التفاوت قانون جدید (15$) از ایران کانادا که فقط 25000 تومان کارمزد میگیره میتونید با حداقل هزینه اقدام به خرید مانی اردر کنید. در صورت تمایل پیام خصوصی بدهید.

fereshteh43
December 12th, 2011, 02:56 PM
کسایی که فکر تعویضند: با مانی اوردر شما یه برگ کپی میدن به خریدار.اگه ایشون با اون برگه بره همون بانک(فک کنم همون شعبه) میتونه با دادن یه هزینه ای مانی اوردرو تمدید یا تعویض کنه.حالا اگه اطلاعات دقیق دارید بگید.

دوست عزيز
لطفاْ قبل از مطرح كردن سوال ، صفحات قبل رو مطالعه كنين
به كرات اين مسئله توضيح داده شده كه نوشتن يا ننوشتن اسم روي ماني اردر هيچ تاثيري نداره
حتما اينكار رو خواهم كرد فكر ميكردم از اتلاف وقت جلوگيري كنم

afcanani
December 12th, 2011, 08:10 PM
سلام دوستان
من چندين صفحه از اين فروم رو خوندم ولي جوابم نگفتم لطفا راهنمايي كنيد.
آيا ميشه هزينه فدرال رو بعد از قبولي مصاحبه از طريق كرديت كارت كبك پرداخت كرد؟

مرسي از كمكتون

مهر
December 13th, 2011, 01:59 PM
دوستان من الان می خوام مانی اردر بگیرم صرافی ها مگن یک ماه طول می کشه بچه ها می گن تا اول ژانویه مبلغ تغییر می کنه پس چی کار کنم ؟

ghaz
December 13th, 2011, 02:39 PM
دوستان من ماني اردر به تاريخ 1.12.2011 گرفتم ولي به خاطر اجباري شدن مدرک زبان هنوز مدارکمو ارسال نکردم. دو تا سوال:
1. تا کي وقت دارم مدارکمو ارسال کنم که ماني اردرم منقضي نشه؟ ميدونم 6 ماه اعتبار داره ولي اگه مثلا تا 10 خرداد ماني اردرم اعتبار داره و من 30 ارديبهشت مدارکمو ارسال کنم (يعني تاريخي که هنوز اعتبارش تموم نشده پست کنم) آيا تا مدارکمو باز کنن ماني اردرم منقضي شده؟
2.مبلغ ماني اردري که من پرداختم 395 دلار بود، الان ممکنه واسه 2012 گرون تر بشه؟ و اگه گرون تر شد من که 395$ گرفتم بايد چيکار کنم؟

عاجزانه درخواست کمک دارم. خواهشاً راهنمايي کنيد.

lalaii
December 13th, 2011, 03:45 PM
دوستان من ماني اردر به تاريخ 1.12.2011 گرفتم ولي به خاطر اجباري شدن مدرک زبان هنوز مدارکمو ارسال نکردم. دو تا سوال:
1. تا کي وقت دارم مدارکمو ارسال کنم که ماني اردرم منقضي نشه؟ ميدونم 6 ماه اعتبار داره ولي اگه مثلا تا 10 خرداد ماني اردرم اعتبار داره و من 30 ارديبهشت مدارکمو ارسال کنم (يعني تاريخي که هنوز اعتبارش تموم نشده پست کنم) آيا تا مدارکمو باز کنن ماني اردرم منقضي شده؟
2.مبلغ ماني اردري که من پرداختم 395 دلار بود، الان ممکنه واسه 2012 گرون تر بشه؟ و اگه گرون تر شد من که 395$ گرفتم بايد چيکار کنم؟

عاجزانه درخواست کمک دارم. خواهشاً راهنمايي کنيد.

برای سوال اول:
بهتره که وقتی می فرستید سه ماهی مونده باشه از تاریخش. اما نمی دونم اگه تاریخ اعتبارش بگذره برداشت می کنن یا نه.
درباره سوال دومتون:
http://irancanada.net
افزایش هزینه های دولتی پروسس پرونده های کبک

قابل توجه متقاضیانی که مانی اردر های سال ۲۰۱۱ را تهیه کرده اند ولی میخواهند پرونده خود را در سال ۲۰۱۲ باز کنند:

جای هیچگونه نگرانی نیست. شما میتوانید با تهیه یک مانی اردر به اندازه مابه التفاوت های مذکور و قرار دادن آن در کنار مانی اردر قبلی خود، پرونده را ارسال نمایید.
هزینه کارمزد تهیه مانی اردر های مابه التفاوت برای مشتریان قبلی ایران کانادا رایگان بوده و فقط مبلغ دلاری اخذ میگردد.
اما برای مشتریان جدیدی که قبلا مانی اردر خود را از محل دیگری تهیه دیده بودند کارمزد ۲۵ هزار تومانی دریافت میگردد.

مهر
December 13th, 2011, 04:50 PM
سلام دوستان لطفا کمک کنید من الان می خوام برم هزینه فدرال (مانی اوردر) رو بدم الان با جای که قراره برم صحبت کردم گفت فعلا هزینه لندینگ رو ندم چون تاثیری نداره وقتی مدیکال رو میدن خودشون ازم می خوان می گه برای ما فرق نمی کنه ما کارمزد می گیریم به نظرتون چی کار کنم ؟
میشه سریع جواب بدید خیلی وقت ندارم .مرسی

arasbaran
December 14th, 2011, 01:07 AM
سلام دوستان لطفا کمک کنید من الان می خوام برم هزینه فدرال (مانی اوردر) رو بدم الان با جای که قراره برم صحبت کردم گفت فعلا هزینه لندینگ رو ندم چون تاثیری نداره وقتی مدیکال رو میدن خودشون ازم می خوان می گه برای ما فرق نمی کنه ما کارمزد می گیریم به نظرتون چی کار کنم ؟
میشه سریع جواب بدید خیلی وقت ندارم .مرسی

اگه تازه دارید اقدام می کنید برای فدرال که هنوز زود است برای تهیه مانی اردر لندیتگ فی.
ممکن است کارتان کمی طول بکشد ویا هزینه ها تغییر کند. هر وقت که خواستند تهیه میکنید

ghaz
December 14th, 2011, 01:44 PM
ممنونم. اما نتايج آزمون زبان من(تف) 18 ارديبهشت مياد و 9 خرداد ماني اردرم منقضي ميشه. به نظرتون چيکار کنم؟

hoseyn
December 14th, 2011, 04:00 PM
دوستان عزيز نحوه فرستادن ماني اوردر چه جوره؟
با كورير؟

yasna1354
December 16th, 2011, 07:25 PM
سلام. مدیکال من اومده و همچنین گفته فی لندینگ هم پرداخت کنم. من برای مهاجرت کبک اقدام کردم.مانی اردر در وجه کبک باید باشه یا فدرال؟

ghaz
December 17th, 2011, 09:15 AM
من يه ماني اوردر 395$‌دارم که 1.12.2011 گرفتم و بدون نام هست. ميخوام بفروشمش.

mehr39
December 18th, 2011, 04:36 PM
سلام دوستان
من فردا دوشنبه (28 آذر) عازم دمشق هستم دوستانی که کار بانکی در دمشق دارند با من تماس بگیرند (پرداخت لندینگ فی ، .....)

marveh_f
December 19th, 2011, 12:24 PM
من خرید کردم و مانی اوردر صادر شده مربوط به رویال بانک کانادا بود و من ۲ هفته پیش پیش پرداخت دادم ۷ روز بعد به تاریخ ۳ روز بعد از درخواستم دریافتش کردم.و نرخ دلار کانادا را در هنگام تحویل به نرخ روز بازار پرداخت کردم
با سلام. ممنون می شم اگر اسم صرافی یا سایتی رو که ازش مانی اردر تهیه کردید با پیغام خصوصی به من بگید.

مهر
December 19th, 2011, 05:01 PM
سلام من یه سوال دارم ایا این اقای نوری برای مانی اردر مطمعنه ؟

amirabbas
December 21st, 2011, 12:39 PM
سلام به دوستان
می شه منو راهنمائی کنین و بگین چطوری لندینگ فی رو بپردازم؟

ممنون

mina7
December 21st, 2011, 06:24 PM
آره من ازش گرفتم خیلی هم زود تحویل میده، البته در خصوص قابل نقد بودن مانی اردر صادره (که اخیرا به خاطر تحریم ها در برخی موارد دچار مشکل شده) که ازش پرسیدم نظر قاطعی نداشت، اما به نظر من با توجه به اینکه مانی اردرش از western union هست و نه از بانک، احتمال اینکه به مشکل بخوره خیلی کمه.

سلام من یه سوال دارم ایا این اقای نوری برای مانی اردر مطمعنه ؟

farzane999
December 24th, 2011, 01:47 PM
سلام دوستان
برای گرفتن موجودی حساب به مقدار 20654$ CAN ما چقدر پول باید تو حساب داشته باشیم .ایا با قیمت بانک دلارو محاسبه میکنند یا با قیمت ازاد.
اگه با بانک باشه 20654$ =225438410 R--------اگه ازاد باشه 20654$=30361380 R
برای چه مدت پول باید تو حساب بمونه.
با تشکر

Pearson
December 24th, 2011, 01:55 PM
سلام دوستان
برای گرفتن موجودی حساب به مقدار 20654$ CAN ما چقدر پول باید تو حساب داشته باشیم .ایا با قیمت بانک دلارو محاسبه میکنند یا با قیمت ازاد.
اگه با بانک باشه 20654$ =225438410 R--------اگه ازاد باشه 20654$=30361380 R
برای چه مدت پول باید تو حساب بمونه.
با تشکر

به نرخ بانک مرکزی نه مزمه ی بازار
http://www.cbi.ir/ExRates/rates_fa.aspx
امروز 10787 هست

آیا ورشو از شما گردش شش ماه آخر حسابتون را خواسته؟
اگر نخواسته مهم نیست حتی یک روزه این مبلغ رو توی حسابتون ریخته باشید

farzane999
December 24th, 2011, 02:18 PM
به نرخ بانک مرکزی نه مزمه ی بازار
http://www.cbi.ir/ExRates/rates_fa.aspx
امروز 10787 هست

آیا ورشو از شما گردش شش ماه آخر حسابتون را خواسته؟
اگر نخواسته مهم نیست حتی یک روزه این مبلغ رو توی حسابتون ریخته باشید
ممنونم آقای پیرسون عزیز از این پاسخهای سریع و رهگشا .
نه فقط موجودی حساب میخوان برای دادن ویزا .پس فکر کنم 23 میلیون کافی باشه
یک سوال دیگه اگه ما امروز موجودی حسابو بگیریم میتونیم مدارکو مثلآ 4 روز دیگه بفرستیم ورشو یا حتمآباید تاریخ پرینت و روز تحویل مدارک یک روز باشه
Pearson
December 24th, 2011, 02:23 PM
ممنونم آقای پیرسون عزیز از این پاسخهای سریع و رهگشا .
نه فقط موجودی حساب میخوان برای دادن ویزا .پس فکر کنم 23 میلیون کافی باشه
یک سوال دیگه اگه ما امروز موجودی حسابو بگیریم میتونیم مدارکو مثلآ 4 روز دیگه بفرستیم ورشو یا حتمآباید تاریخ پرینت و روز تحویل مدارک یک روز باشه
مشکلی نیست برای چند وقت پیشترش هم باشد
فقط موجودی رو باید ببرید دیپارتمان بین المللی بانک تون اونجا یک گواهی به انگلیسی بگیرید که توش نرخ برابری دلار کانادا رو به ریال ایران نوشته باشد. البته بانک های خصوصی این نامه رو توی شعبه هاشون هم صادر می کنند.

ali_750828
December 24th, 2011, 06:53 PM
دوستان عزیز من برای پرداخت هزینه کبک که 699 دلار می شد از طریق کردیت کارت دوستم که توی نروژ بود اقدام کردم و کارم انجام شد و فایل نامبرم هم یک ماه پیش اومد. برای کسایی که میخان از این طریق اقدام کنن چند نکته رو بگم.
1- نوع کارت اعتباری دوستم ویزا کارت بود.
2- میزان مبلغ برداشتی برای 699 دلار معادل 4044 کرون نروژ بود که میشه حدود 710-720 دلار کانادا که نمی دونم چرا کمی بیشتر برداشت شده. فقط در نظر داشته باشید که مقداری بیشتر پول توی حساب داشته باشید.
3- من از دوستم خواستم نمونه فرم رو با مشخصات خودش توی قسمت دارنده کارت پر کنه و امضا کنه. بعد اونو اسکن کنه و برام بفرسته. بعد من عین مشخصات دوستم و شماره کارت رو توی یه فرم دیگه وارد کردم و نمونه امضاش رو هم خودم پای برگه زدم که امضا اورجینال باشه. اگه این کار رو نمی کردم باید دوستم فرمی رو که پر کرده و امضا زده بود واسه من پست می کرد که من زیرش رو پر کنم و امضا بزنم تا 2تا امضا اصل باشه. ولی با این کار دیگه نیازی به پست کردن نبود ولی 2تا امضا رو خودم زدم.
4- تقریباً یک 3 هفته تا 1 ماه بعد از ارسال مدارکم پول از حساب برداشت شد.
اینها رو خواستم واسه دوستایی بگم که می تونن از طریق کردیت کارت اقدام کنن ولی نگران هستن که به دلایلی پول برداشت نشه. نگران نباشین قابل انجامه و خیلی راحت و نیازی به هزینه هنگفت دادن به صرافی ها هم نیست.

Blue Sky
December 24th, 2011, 07:22 PM
دوستان عزیز من برای پرداخت هزینه کبک که 699 دلار می شد از طریق کردیت کارت دوستم که توی نروژ بود اقدام کردم و کارم انجام شد و فایل نامبرم هم یک ماه پیش اومد. برای کسایی که میخان از این طریق اقدام کنن چند نکته رو بگم.
1- نوع کارت اعتباری دوستم ویزا کارت بود.
2- میزان مبلغ برداشتی برای 699 دلار معادل 4044 کرون نروژ بود که میشه حدود 710-720 دلار کانادا که نمی دونم چرا کمی بیشتر برداشت شده. فقط در نظر داشته باشید که مقداری بیشتر پول توی حساب داشته باشید.
3- من از دوستم خواستم نمونه فرم رو با مشخصات خودش توی قسمت دارنده کارت پر کنه و امضا کنه. بعد اونو اسکن کنه و برام بفرسته. بعد من عین مشخصات دوستم و شماره کارت رو توی یه فرم دیگه وارد کردم و نمونه امضاش رو هم خودم پای برگه زدم که امضا اورجینال باشه. اگه این کار رو نمی کردم باید دوستم فرمی رو که پر کرده و امضا زده بود واسه من پست می کرد که من زیرش رو پر کنم و امضا بزنم تا 2تا امضا اصل باشه. ولی با این کار دیگه نیازی به پست کردن نبود ولی 2تا امضا رو خودم زدم.
4- تقریباً یک 3 هفته تا 1 ماه بعد از ارسال مدارکم پول از حساب برداشت شد.
اینها رو خواستم واسه دوستایی بگم که می تونن از طریق کردیت کارت اقدام کنن ولی نگران هستن که به دلایلی پول برداشت نشه. نگران نباشین قابل انجامه و خیلی راحت و نیازی به هزینه هنگفت دادن به صرافی ها هم نیست.

سلام
دوست عزیز
شما دادی دوستتون از نروژ که اونجا حساب بانکی داشته کار می کنه پرداخت کرده
خوب دوستان هم اگر همچین امکانی براشون باشه که اکثرا همیچین امکانی ندارن، می تونن اینکارو بکنن به اضافه اینکه بگن یکی از اقوامشون یا دوست .... از کانادا براشون مانی اردر بگیره.

firooze_rezaei
December 24th, 2011, 10:52 PM
سلام
من مانی اوردر نیاز دارم البته سوال هم دارم
برای skill worker 500 امروز که تماس گرفتم گفتن فقط 550 رو باید بخرم.پس 490 دلاری رو نباید با مدارک بفرستم؟
من عجله دارم لطقا اگه میشه زود بهم جواب بدید

mina7
December 25th, 2011, 12:06 AM
اگه برای فدرال میخوایید بفرستید هر نفر 550 دلار و هر بچه زیر 22 سال هم 150 دلاره. 490 برای لندینگ است.

سلام
من مانی اوردر نیاز دارم البته سوال هم دارم
برای skill worker 500 امروز که تماس گرفتم گفتن فقط 550 رو باید بخرم.پس 490 دلاری رو نباید با مدارک بفرستم؟
من عجله دارم لطقا اگه میشه زود بهم جواب بدید

bahar9
December 27th, 2011, 01:30 AM
سلام.
من می خواستم برای پرداخت هزینه معادل سازی مدرکم از gift card استفاده کنم اما نمیدونم موقع برداشت مشکلی پیش می یاد یا نه. از بچه های این فروم کسی هست که پرداختش رو تازگی با این نوع کارت انجام داده باشه؟
ممنون و موفق باشید.

Pearson
December 27th, 2011, 07:46 AM
سلام.
من می خواستم برای پرداخت هزینه معادل سازی مدرکم از gift card استفاده کنم اما نمیدونم موقع برداشت مشکلی پیش می یاد یا نه. از بچه های این فروم کسی هست که پرداختش رو تازگی با این نوع کارت انجام داده باشه؟
ممنون و موفق باشید.

صد در صد مشکل پیش خواهد آمد

alir54
January 1st, 2012, 02:05 PM
با سلام به همه دوستان

قابل توجه دوستاني كه در شرف ارسال مدارك ميباشند . اينجانب يك عدد ماني اردر western union مازاد دارم . در صورتيكه از دوستان كسي نياز به ماني اردر براي ( دو نفر بزرگسال و يك فرزند به ميزان ۷۱۸ دلار ) دارد با يك پيام خصوصي با اينجانب تماس حاصل بفرمايند تا ترتيب كار هماهنگ كردد .

Mirror
January 3rd, 2012, 10:43 AM
اگه برای فدرال میخوایید بفرستید هر نفر 550 دلار و هر بچه زیر 22 سال هم 150 دلاره. 490 برای لندینگ است.

سلام دوست عزيز.
ما تازه فرمهاي مديكال به دستمون رسيده. خواستند كه لندينگ في رو هم پرداخت كنيم. يه جايي هم گفتن مدارك خواسته شده رو جدا جدا نفرستيد. ميشه لطفا راهنمايي كنيد كه:

1- لندينگ في رو چگونه پرداخت كنيم؟ ظاهراً صرافي ها مبالغ زير 1000 دلار رو قبول نميكنند؟
2- چگونه به سفارت اطلاع بديم؟ آيا رسيدي چيزي بايد ارسال كنيم؟

ممنون

Sepehr1208
January 4th, 2012, 03:13 PM
لازمه ماني اوردر تهيه كنين و اصل اون رو به سفارت كانادا در دمشق با پستهاي آرامكس يا TNT يا..بفرستين...نتيجه آزمايش هاي مديكال رو هم دكتر معتمد سفارت خودش به دفتر مديكال ( كه براي متقاضيان كبك سفارت كانادا در پاريس هست ) ارسال خواهد كرد..من يكماه پيش از كسي كه كارش فروش ماني اوردره ، ماني اوردر 980 دلاري براي لندينگ دو نفر خريدم به مبلغ 160 هزار تومن و پريروز هم سفارت دمشق رسيد اون رو فرستاد به ادرسم
اگه پيدا نكردين بگين كه با پيام خصوصي شماره تلفنش رو بهتون بدم

سلام دوست عزيز.
ما تازه فرمهاي مديكال به دستمون رسيده. خواستند كه لندينگ في رو هم پرداخت كنيم. يه جايي هم گفتن مدارك خواسته شده رو جدا جدا نفرستيد. ميشه لطفا راهنمايي كنيد كه:

1- لندينگ في رو چگونه پرداخت كنيم؟ ظاهراً صرافي ها مبالغ زير 1000 دلار رو قبول نميكنند؟
2- چگونه به سفارت اطلاع بديم؟ آيا رسيدي چيزي بايد ارسال كنيم؟

ممنون

Lillian
January 6th, 2012, 03:03 PM
سلام دوستان ... من همه ی مدارک برای مهاجرت با شرایط skilled worker رو دارم. چند تا سوال دارم.

1- برای پرداخت 550 دلار اولیه چطور می تونم Money order بگیرم؟ اگه در جایی در این فروم به طور مبسوط توضیح داده شده راهنمایی بفرمائید چون من نتونستم پیدا کنم
2- سابقه کاری رو فقط از شرکت هایی که کار می کردم بگیرم کافیه یا حتماً باید از بیمه هم بگیرم؟
3- می خوام مدارک رو خودم بفرستم، کسی این تجربه رو داشته یا حتماً باید از طریق وکیل اقدام کرد؟
4- الان که اوضاع سوریه اینطوریه توی فرم ها هنوز باید office سوریه رو مشخص کنیم یا مجارستان رو؟

sama7452
January 6th, 2012, 03:21 PM
سلام دوستان ... من همه ی مدارک برای مهاجرت با شرایط skilled worker رو دارم. چند تا سوال دارم.

1- برای پرداخت 550 دلار اولیه چطور می تونم Money order بگیرم؟ اگه در جایی در این فروم به طور مبسوط توضیح داده شده راهنمایی بفرمائید چون من نتونستم پیدا کنم
2- سابقه کاری رو فقط از شرکت هایی که کار می کردم بگیرم کافیه یا حتماً باید از بیمه هم بگیرم؟
3- می خوام مدارک رو خودم بفرستم، کسی این تجربه رو داشته یا حتماً باید از طریق وکیل اقدام کرد؟
4- الان که اوضاع سوریه اینطوریه توی فرم ها هنوز باید office سوریه رو مشخص کنیم یا مجارستان رو؟

سلام دوست عزیز
ورودتون رو تبریک میگم.
1-مانی اردر رو از صرافیا میتونین تهیه کنین. اگه همن تاپیک رو بگردین، کاملا روشن میشین.
2- سابقه کاری رو طبق فرمت خاص تهیه کنین. (بازم میتونین به تاپیک خودش مراجعه کنین) ارائه بیمه برای فدرال جزو مدارک اجباری نیست.
3- تعداد خیلی زیادی از دوستان عضو این فروم وکیل ندارن. بعضی از اونا هم که دارن، ازشون راضی نیستن.
4- ویزا آفیس شما درهرصورت دمشقه. مگراینکه رسما تغییرش رو اعلام کنن. اگر هرزمانی پرونده شما به ورشو فرستاده بشه، خودشون ازتون میخوان که کارتون رو از طریق لهستان پیگیری کنین.
موفق یاشید

arp1381
January 8th, 2012, 08:09 AM
سلامدوستان نمیدونم شما هم با مشکلات این روزای بازار درگیر شدین یا نه اما من 2 هفته هستش که دنبال مانی اوردرهستم و هیچی گیرم نمیاد حتی بعضی از صرافی ها حرفهای ضد و نقیض میزنندیه روز میگن داریم یه روز میگن باید سفارش بدین 1 ساعت بعدش میگن ما اصلا مانی اوردر نداریم به تمام صرافی های معروف که تو تمام این 147 صفحهنام برده شده اند و تو گوگل جستجو کردم زنگ زدم از گاندی تا پاسداران از هایپر تا بازار هیچکدوم مانی اوردر ندارندمخصوصا تا حرف پول میاد نمیدونند قیمت مانی اوردر چنده؟ یعنی مثلا میدونند مانی اوردر 1100 تای 100-200 دلار کار مزد داره اما نمیدونند به ریال چقدر میشه؟ اینه که فقط آدم رو سر کار میزارن..... حالا نمیدونم از کجا مانی اوردر پیدا کنم؟

amirabbas
January 9th, 2012, 11:27 AM
سلام به همه دوستان
راستش یکی از دوستان از مونترال اومده و ما می خواهیم هزینه لندیگ (980 دلار آمریکا) رو بدیم ببره از اونجا پرداخت کنه . چند تا سئوال دارم:
-آیا می تونیم از خود مونترال با ویزا کارت هزینه لندینگ رو پرداخت کرد ؟
- اگر جواب بالا منفی هستش کلا راهنمائی بفرمائید که چطور می تونیم بپردازیم؟
- می تونیم تا قبل از ارسال مدیکال بدیم یا باید صبر کنیم اونا ازمون بخوان؟

ممنونم از همگی

sama7452
January 9th, 2012, 04:31 PM
سلام به همه دوستان
راستش یکی از دوستان از مونترال اومده و ما می خواهیم هزینه لندیگ (980 دلار آمریکا) رو بدیم ببره از اونجا پرداخت کنه . چند تا سئوال دارم:
-آیا می تونیم از خود مونترال با ویزا کارت هزینه لندینگ رو پرداخت کرد ؟
- اگر جواب بالا منفی هستش کلا راهنمائی بفرمائید که چطور می تونیم بپردازیم؟
- می تونیم تا قبل از ارسال مدیکال بدیم یا باید صبر کنیم اونا ازمون بخوان؟

ممنونم از همگی
سلام دوست عزیز
لندینگ فی تنها با مانی اردر یا بانک درفت پرداخت میشه و امکان پرداختش با کردیت کارت نیست. میتونید به دوستتون بفرمایید که همونجا به بانکشون مراجعه کنن و براتون مانی اردر تهیه کنن. از همونجا هم اطلاعات پروندتون رو پشت مانی اردر بنویسن و یکسره به آدرس ویزا آفیستون پست کنن. دوستان اعتقاد دارن که پرداخت لندینگ فی هرزمانی میتونه انجام بشه؛ چون قابل برگشته. ولی حساب این رو بکنین که اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد و پرونده بسته بشه، باید ازون بانک کانادایی نقد بشه.
موفق و پیروز باشید.

savisj
January 10th, 2012, 03:21 PM

فقط حواستون باشه که از دوستان تالار (متقاضیان مهجرت به کانادا گروه 29 شغله CAP 1000 ) جدیدا از 2 نفر سابقه بیمه خواستند تا ثابت کنند که در اون رشته کار کردند.حتی یکی از این دوستان فیش حقوق و قرارداد کارش رو هم ترجمه کرده بوده و فرستاده بوده ولی چون بیمه نبوده ،آفیسر ردشون کرده.

fereshteh43
January 12th, 2012, 10:49 AM
سلام چطور از نقد شدن ماني اردري كه فرستاديم در مرحله اول مطلع خواهيم شد؟؟؟؟؟

masterusa
January 13th, 2012, 01:07 PM
سلام
من 2690 دلار اسرالیا باید پرداخت آن لاین یا مانی اوردر داشته باشم دوستان راهنمایی کنند بی زحمت که کجا باید برم ؟

mani_rah25
January 23rd, 2012, 07:34 AM
دوستانی که برای مانی اوردر مشکل دارند درصورت نیاز میتوند به من پیغام خصوصی بدهند . من از کانادا براشون اقدام میکنم . ولی میدونید که 2 هفته طول میکشه با پست به دستتون برسه.....

kamyar222
February 2nd, 2012, 05:50 PM
سلام دوستات عزیز
من مانی اردر 718 دلاری برای کبک میخام (فوری) هیچ یک از صرافی ها ندارن دوستان اگه جایی رو میشناسن راهنمایی کنند
مرسی

idan
February 8th, 2012, 08:13 PM
دوستان عزیز من یک مانی اردر 550 دلاری فدرال دارم.اگر احتیاج دارید پیغام بدید.

s30min
February 13th, 2012, 01:12 AM
دوستان یه سوال داشتم، امکانش هست از مالزی هم مانی اردر برای لندینگ فی کانادا تهیه کرد؟کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟صفحات این بخش خیلی زیاده کلی اش خوندم سرگیجه گرفتم امیدوارم سوالم تکراری نباشه...

Pearson
February 13th, 2012, 08:31 AM
دوستان یه سوال داشتم، امکانش هست از مالزی هم مانی اردر برای لندینگ فی کانادا تهیه کرد؟کسی اطلاعاتی در این مورد داره؟صفحات این بخش خیلی زیاده کلی اش خوندم سرگیجه گرفتم امیدوارم سوالم تکراری نباشه...

تجربه نشان داده است که فقط از بانک های کانادایی داخل کانادا باید مانی اوردر تهیه شود

FARSHAD_CANADA
February 15th, 2012, 04:03 PM
سلام.لطفا راهنمایی کنید.
من دارم واسه FEDERAL اقدام میکنم.یکی از دوستان من داره میره کانادا.میشه مدارکم رو وقتی تکمیل شد براش بفرستم و اون money order تهیه کنه و بگذاره روش برام بفرسته.راستی پشت و روی money order چیزی باید بنویسیم؟امضا هم میخواهد؟

nima2147
February 15th, 2012, 04:53 PM
تجربه نشان داده است که فقط از بانک های کانادایی داخل کانادا باید مانی اوردر تهیه شود

من هزینه لندینگ و پروسس رو از مانی اردر دوبی پرداخت کردم و مشکلی پیش نیومد

hossein2266
February 16th, 2012, 08:58 AM
همراهان هميشگي

لطفا توجه داشته باشيد آوردن نام شركتها و بيان تجربه در مورد خدمات آنها در اين انجمن، خلاف قوانين فروم هست، كليه پستهاي اخير در اين خصوص حذف گرديد. با تشكر از همكاري شما

۱۱. هر نوع تبلیغ یا معرفی شرکت‌ها به هر شکلی، از جمله بر روی فروم، از طریق نام کاربری، در امضای کاربر، از طریق پیام خصوصی، و غیره اکیداً ممنوع است.
۱۲. بیان تجربه در مورد خدمات شرکت‌ها و موسسات فقط برای کاربرانی که حداقل ۲۰ ارسال دارند و تنها در انجمن «خدمات آگهی دهندگان ApplyAbroad و سایر شرکت‌ها» مجاز است و در سایر انجمن‌ها اکیدا ممنوع می‌باشد. (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?222-جمع‌بندی-مقررات-(حتما-بخوانید))

Pearson
February 16th, 2012, 01:39 PM
من هزینه لندینگ و پروسس رو از مانی اردر دوبی پرداخت کردم و مشکلی پیش نیومد

موارد متعددی بوده که مشکل پیش اومده مانی اوردرهایی که توسط صرافی های و exchange shop ها و بانکهای third party صادر کردند را ویزا آفیسها نتونستند نقد کنند
حتی از همون دبی

arp1381
February 18th, 2012, 10:58 AM
ممکنه به خاطر تکمیل ظرفیت مدارکمون برگشت بخوره اون وقت مانی اوردر رو چیکار کنیم؟
میتونیم به همونی که ازش گرفتین پس بدیم؟
فکر نمی کنم قبول کنه.....
مانی اوردر من 2 تا 550 دلاری وسترن یونیون هستش که تاریخ پایان اعتبار نداره و طبق اعلام وسترن یونیون بعد از 3 سال با کارمزد نقد میشه.......
اما چون تا موقع برگشت مد ارک بیش از 30 روز از تاریخ صدورش گذشته دیگه کسی واسه مهاجرت استفاده نمی کنه .....
نمیدوم آیا میشه بفرستم کانادا واسه یکی از دوستام تا اون واسم نقدش کنه......؟
چون شنیدم: ظاهرا وقتی کسی مانی اردر را می خرد، در فرم پیوست آن مشخصات خریدار را می نویسد و آن فرم می شود سند خرید مانی اردر تا اگر زمانی گم شد، خواست آن را رهگیری کند یا هر مطلب دیگر، وی به عنوان خریدار شناخته شود. این فرم در دست کسیست که مانی اردر را تهیه کرده یا رابط او در کانادا. آنها می توانند اگر فرم را حفظ کرده باشند با گرفتن مبلغی به عنوان کارمزد مانی اردر را نقد کنند و برگردانند ولی اینجا نمی شود فروشنده را الزام کرد، ممکن است قبول کند و ممکن هم هست زیر بار نرود.

ا

s30min
February 22nd, 2012, 11:19 AM
دوستان من یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم اگه زود جواب بدید، من یه مانی اردر گرفتم اما روی مانی اردر مثلا اسم اقای ....نوشته شده و موقع خرید، فروشنده مانی اردر گفتند چون مانی اردر پست هست باید حتما نام میداشته و این نام نماینده ما هست...و گفتند پشتش امضا کنید و نام خودتون بنویسید ...به نظر شما اینکه روش اسم داره مشکلی نیست؟

TAMTAM3
February 22nd, 2012, 12:14 PM
سلام دوستان

من swift code رو برای ورشو پیدا نمی کنم ؟ تورو خدا کمک کنین چه جوری مانی اردر تهیه کنم؟

makhayat
February 22nd, 2012, 01:58 PM
من یک Money Order به ارزش 395 دلار برای سفارت کبک کانادا دارم اما لازمش ندارم اگر کسی لازم داره با من تماس بگیره تا تقدیم کنم

axa
February 22nd, 2012, 04:08 PM
سلام دوستان من جايي را پيدا كردم كه ماني اردر از رويال بانك كانادا تهيه ميكنه ولي مثلا براي يه 980$ فدرال 100$ كارمزد ميگيره و حواله دلار را 2050 تومان درنظر گرفته و ميگه يك هفته تا 10 روزه مياد به نظرتون منطقي تهيه كنم يا از كسي در كانادا بخوام از اونجا اقدام كنه لطفا راهنمايي بفرماييد

sama7452
February 22nd, 2012, 05:54 PM
سلام دوستان من جايي را پيدا كردم كه ماني اردر از رويال بانك كانادا تهيه ميكنه ولي مثلا براي يه 980$ فدرال 100$ كارمزد ميگيره و حواله دلار را 2050 تومان درنظر گرفته و ميگه يك هفته تا 10 روزه مياد به نظرتون منطقي تهيه كنم يا از كسي در كانادا بخوام از اونجا اقدام كنه لطفا راهنمايي بفرماييد
دوست عزیز
من هیچ نظری درمورد قیمت یا کارمزد مانی اردر ندارم ولی پرواضحه که اگه کسی رو دارید که میتونه براتون از کانادا مانی اردر تهیه کنه و مستقیم براتون بفرسته به ویزا آفیستون، حتما همین روش رو انتخاب کنید. به این شکل هم در زمان صرفه جویی میکنید هم در هزینه. تاره خیالتون هم راحته که مانی اردرتون هیچ مشکلی نداره.
موفق باشید

hashemigol
February 26th, 2012, 08:48 PM
آیا باید مانی اوردر را حتما از داخل کانادا تهیه کرد یا از سایر کشور ها هم اگر بانکهای کانادایی شعبه داشته باشند که احتمالا در بسیار از کشور ها دارند میتوان تهیه کرد.
اگر کسی تجربه ای دارد بفرمایند.

markus_erlius
February 29th, 2012, 12:38 AM
سلام دوست عزیز
لندینگ فی تنها با مانی اردر یا بانک درفت پرداخت میشه و امکان پرداختش با کردیت کارت نیست. میتونید به دوستتون بفرمایید که همونجا به بانکشون مراجعه کنن و براتون مانی اردر تهیه کنن. از همونجا هم اطلاعات پروندتون رو پشت مانی اردر بنویسن و یکسره به آدرس ویزا آفیستون پست کنن. دوستان اعتقاد دارن که پرداخت لندینگ فی هرزمانی میتونه انجام بشه؛ چون قابل برگشته. ولی حساب این رو بکنین که اگه خدای نکرده مشکلی پیش بیاد و پرونده بسته بشه، باید ازون بانک کانادایی نقد بشه.
موفق و پیروز باشید.

سلام
من به تازگی در مصاحبه قبول شدم و در حال تکمیل مدارک برای فدرالم . ولی یک سر در گمی در رابطه با پرداخت هزینه هایPermanent Residence Fee (490$
و
processing fee (550$
دارم . برای pf خوب فرم 5620 هست و من میخوام با کردیت کارت پرداخت کنم ولی در مورد prf
1)ایا اشکالی داره که اون رو هم همین الان با مدارک فدرال بفرستم ؟
2)ایا نباید جمع این دو مبلغ یعنی 1040$ رو یکجا فرستاد ؟ ( همان طور قدیم بچه ها در دمشق بعد از مصاحبه انجام می دادند )
3) تا کی میشه prf رو فرستاد ؟
4) برای prf فرمی وجود نداره که باید پر بشه ؟

hopefulfarshid
March 3rd, 2012, 08:37 PM
سلام

من تازگی مدارکم برگشت خورد به علت پر شدن ظرفیت و به دلایلی تقریبا از مهاجرت به کانادا منصرف شدم. در حال حاضر هم یک مانی اوردر 1100 دلاری صادر شده از بانک کانادایی TD Bank دارم که اگر کسی نیاز داشته باشه میتونم در اختیارش قرار بدم.

judi
March 5th, 2012, 07:27 PM
سلام
من می خوام هزینه اضافه شدن بچه به پرونده رو از طریق کردیت کارت یکی از دوستانم توی مالزی پرداخت کنم. اگه مشخصات کارت و بنویسه و امضای الکترونیکی به قول خودش بکنه و ایمیل کنه کافیه یا حتما باید دستی امضاش کنه و برام پست کنه؟

hashemigol
March 8th, 2012, 03:00 PM
با سلام
الان مانی اوردر را از کدام صرافی میشود گرفت؟
مانی اوردر 980 دلاری را چند وچندروزه میدهند؟

kalkouei
March 9th, 2012, 01:02 PM
من یه مانی اردر دارم که 6 ماه از تاریخش گذشته کسی میدونه که میشه بعدا اینو تو کانادا نقد کنم یا نه؟

narcisss
March 9th, 2012, 03:15 PM
من یک مانی اردر 550 دلاری فدرال دارم.دوستی اگه احتیاجش داره پیام بذاره.موفق باشید.

arp1381
March 10th, 2012, 08:03 PM
سلام

من جزو بچه های معماریم 2151 که 20 فوریه CAP REACHED شدم و مدارکم برگشت خورد. از اونجایی الان شبه عیده و تا اعلام بعدی سازمان مهاجرت نمیدونم چی پیش میآد در حال حاضر تصمیم دارم 2 عدد مانی اوردر 550 دلاری صادر شده از وسترن یونیون خودم رو که تاریخ انقضا هم نداره بفروشم. اگر کسی نیاز داشته باشه میتونم بدون کارمزد و با قیمت توافقی در اختیارش قرار بدهم.

mani1389
March 11th, 2012, 12:23 PM
سلام. چطور میشه فهمید که مانی اردر ( پست کانادا) توسط اداره مهاجرت پاس شده؟