صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: روزنامه نگاری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روزنامه نگاری

سلام وقت بخیر من میخوام برای مقطع ارشد دانشگاه sfu کانادا اپلای کنم در رشته ارتباطات یا روزنامه نگاری ولی نمیدونم باید چکارکنم و از کجا شروع کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط sabaN نمایش پست ها
    سلام
    من ایران روزنامه نگاری خوندم. الان هم دارم خارج از ایران ارشد ارتباطات می خونم. اون موقعی که من داشتم اپلای می کردم گاهی به رشته روزنامه نگاری هم سر می زدم. این چیزهایی که یادم میاد: معمولا نمره زبان بالا (مثلا تافل 100) می خوان. اگر برای آمریکا می خواین باید GRE خوبی هم داشته باشین. رزومه مربوط به روزنامه نگاری و معمولا هم می گن یکی دو نمونه از کارهاتون(portfolio) رو بفرستین. این یه کلیت هست حالا ممکنه دانشگاه به دانشگاه فرق کنه.
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    شما اطلاعاتی در مورد شاخه روابط عمومی رشته ارتباطات هم دارید؟ آیا امکان دریافت پذیرش برای ارشد این رشته هست؟اگر اطلاعاتی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط chopanr نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان. من به دنبال اطلاعاتی درباره رشته نویسندگی خلاق هستم؛ چرا که من لیسانس همین رشته را دارم. از آنجایی که در هیچ کدام از بخش های این سایت، اطلاعاتی پیدا نکردم،اینجا مرتبط ترین جا برای مطرح کردن سوالم بود. اگر کسی می تواند به من کمک کند. البته بعید می دانم کسی اطلاعاتی داشته باشد، از بس که این رشته در ایران ناشناخته ست متاسفانه..
    با سلام
    رشته من ارتباطات هم در ایران تقریبا نو پا هست و حتی شاخه روابط عمومی رو خیلی به رسمیت نمیشاسند در ایران من هم بعد از کلی جستجو اینجارو پیدا کردم و هنوز جوابی به سوالاتم ندادند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Journalism student of communication science at Allame University

سلام من یک سوال داشتم اینکه از اونجایی که رشته روزنامه نگاری کمیته محور است من چطوری میتونم با دانشگاها مکاتب کنم؟؟
    البته برای امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Journalism student of communication science at Allame University

سلام اولین قدم باید دانشگاه پیدا کنید که رشته شمارو دارن و بعد ببنید چه نمراتیو چه مدرکی میخوان ازتون…

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)