سلام و با تشكر از share كردن تجربياتتون،

ميشه بپرسم اين فرم 187 و فرم 344 چي هستش؟ من بعد از پرداخت مبلغ فقط فرم 345 و فرم 186 رو پرينت گرفتم، اين دو فرم ديگه مربوط به كدوم قسمت هستن؟ از كجا ميتونم پرينت بگيرم؟

درضمن در قسمت clinical clerckship من فكر ميكنم علاوه بر بخشهاي اينترني بهتره بخشهاي استاجري رو هم وارد كرد كما اينكه بعضي دوستان اين كارو كردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
سرانجام من فرم ۱۸۶ رو به همراه فرم های ۳۴۵ و ۳۴۴ و فرم ۱۸۷ رو بردم دانشگاه قسمت امور بین الملل. مسؤلش فرم ۱۸۶ رو برام مهر زد و رییس هم امضا کرد و به همراه یک سری از دانشنامه وریزنمرات ترجمه شده و دو تا کپی از ریزنمرات و دانشنامه اصلی رو مهر امور بین الملل زدن و گذاشتن تو پاکت مخصوص دانشگاه و مهرو مومش کردن و دادن دستم. منم اونا رو بردم دفتر پستی DHL و پستش کردم. تو پست بهم گفتم تا ۵ روز دیگه میرسه ecfmg. اینجور که من شنیدم ecfmg سه هفته بعد تو پورتال IWA بهم اعلام میکنه که مدارک رسید. بعد از اون ecfmg با دانشگاه مکاتبه میکنه و صحت مدارک و اطلاعات من رو استعلام میکنه. قبلا این کار پستی انجام میشد و نیاز به پیگیری زیاد داشت تا جواب نامه ecfmg توسط دانشگاه داده بشه. ولی اینجور که من از مسؤل امور بین الملل پرسیدم برای دانشگاه ما بصورات انلاین و از طریق پورتالeswmp انجام میشه و خود دانشگاه بدون پیگیری من جواب ecfmg رو میده!
ببینیم تا سه هفته دبگه چی پیش میاد!