صفحه 19 از 40 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

نقل قول نوشته اصلی توسط Mhmdrzaabsi نمایش پست ها
    منظورم csبود!
    اتلانتا, هیوستون, لس انجلس, شیکاگو, فیلادلفیا
    همه مراکز شبیه به هم هستن . فقط ممکنه بشنوید که میگن فلان مرکز میزان پاسی توش بالاست, و اونو بهتون توصیه کنن. این در نظر داشته باشین این مراکزی که IMG بیشتر داره, چون IMG ها میزان پاس کردن امتحانشون کمتره, امار پاسی اون مرکز رو پایین میارن. وگرنه خود مراکز مثل هم هستن . هر ایالت که راحت ترید انتخاب و امتحان بدید

Junior Member

سلام. از mesefo بسیاااااااااار ممنونم بابت وقتی که گذاشتین و میذارین. امیدوارم موفق باشین.
    من یه سوال داشتم. این طور که من فهمیدم اگه ویزامون توی آمریکا به ویزای H تبدیل نشه باید بریم اونجا مناطق محروم کار کنیم (اگه بخوایم بمونیم). حالا سوال من اینه که اگه من برم آمریکا در پایان سال یک استپ سه رو بدم بعد به H تبدیل کنم میشه این مناطق محرومو نرفت؟ یا حتما باید این پروسه ی تبدیل ویزا قبل از مچ شدن باشه؟ به طور کلی اونجا این قضیه ی طرح و اینا نیست؟ یعنی رزیدنتی رو گرفتیم (با فرض این که ویزامون h باشه) دیگه کار واسمون هست تو آمریکا راحت توی همون شهر واسه فلو و این حرفا؟
    ضمنا من دانشجوی پزشکی سال شش هستم. اسفند پره دارم. میخوام آناتومی و فارمای کاپلان و پاتوما رو تا اسفند تموم کنم. چون همزمان واسه پره هم میخونم ممکنه این برنامه کامل اجرا نشه بخصوص در مورد آناتومی. اما بعد از پره با جدیت میخوام استپ یک و دو رو تقریبا با هم پیش ببرم و 4 سال دیگه امتحانارو بدم.اگر کسی با این شرایط دنبال استادی پارتنر هست. به من اطلاع بده.ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط jupinee نمایش پست ها
    سلام. از mesefo بسیاااااااااار ممنونم بابت وقتی که گذاشتین و میذارین. امیدوارم موفق باشین.
    من یه سوال داشتم. این طور که من فهمیدم اگه ویزامون توی آمریکا به ویزای H تبدیل نشه باید بریم اونجا مناطق محروم کار کنیم (اگه بخوایم بمونیم). حالا سوال من اینه که اگه من برم آمریکا در پایان سال یک استپ سه رو بدم بعد به H تبدیل کنم میشه این مناطق محرومو نرفت؟ یا حتما باید این پروسه ی تبدیل ویزا قبل از مچ شدن باشه؟ به طور کلی اونجا این قضیه ی طرح و اینا نیست؟ یعنی رزیدنتی رو گرفتیم (با فرض این که ویزامون h باشه) دیگه کار واسمون هست تو آمریکا راحت توی همون شهر واسه فلو و این حرفا؟
    ضمنا من دانشجوی پزشکی سال شش هستم. اسفند پره دارم. میخوام آناتومی و فارمای کاپلان و پاتوما رو تا اسفند تموم کنم. چون همزمان واسه پره هم میخونم ممکنه این برنامه کامل اجرا نشه بخصوص در مورد آناتومی. اما بعد از پره با جدیت میخوام استپ یک و دو رو تقریبا با هم پیش ببرم و 4 سال دیگه امتحانارو بدم.اگر کسی با این شرایط دنبال استادی پارتنر هست. به من اطلاع بده.ممنون
    با سلام به شما دوست عزیز
    امتحان استپ سه برای ادامه رزیدنتی ضروری هست و همه رزیدنت ها باید اونو تا قبل پایان سال یک رزیدنتی, پاس کنن, اگه قبل از مچ بتونن پاس کنن و اون بیمارستانی که پذیرش میگیرین ویزای اچ رو اسپانسر بشه, میتونین با ویزای اچ رزیدنتی رو شروع کنین. با ویزای اچ, بعد پایان رزیدنتی مستقیم وارد بازار کار میشید و بعد از مدتی هم برای گرین کارت اقدام میکنید.
    پاس کردن استپ سه بعد مچ تاثیری تو ویزای شما نداره و نمیتونید اون رو از جی به اچ تبدیل کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    خوب من در یک اقدام انتحاری برای امتحان سی اس هم ثبت نام کردم و امروز اپلیکیشن ثبت نامم تایید شد. ثبت نام سی اس هم مثل دو تا استپ قبلی هستش فقط اینکه یه قسمت ازتون می پرسه ایا برا ورود به امریکا نیاز مند ویزا هستید که تیک اون گزینه رو باید بزنید تا بعد ثبت نام براتون ویزا letter صادر بشه که تو خود سایت IWA میاد و باید پرینتش بگبرید برای روز مصاحبه سفارت. نکته دیگه اینکه کل فرایند verify شدن اپلیکیشن من برخلاف دو تا امتحان قبلی که همیشه سه هفته طول می کشید، این دفعه سه روز!!! بیشتر طول نکشید و پرمیشن برام صادر شد.
    بعد از اینکه پرمیشنتون صادر شد باید برای تعیین و رزرو وقت مرکز امتحانی اقدام کنید. امتحان سی اس تنها در امریکا و اون هم تنها تو پنج شهرش برگزار میشه: هیوستون، اتلانتا، فیلادلفیا، لس انجلس و شیکاگو.
    بعد صدور پرمیشن، وارد سایت ECFMG میشید و تو قسمت سرویس های انلاین، وارد قسمت Step 2CS Colander and Scheduling میشید. اونجا با وارد کردن همون ID و Password وارد شده و توضیحاتشو می خونین و رو قسمت تعیین وقت کلیک کرده ، شهری رو که می خواهین توش امتحان بدید رو انتخاب و بر اساس تقویمی که براتون میاره و جاهای خالی که نشون میده تعیین وقت می کنین. کانفرمیشن تون صادر میشه که اونو هم باید پرینت گرفت و همراه پرمیشن ، روز امتحان همراهتون باشه. ( گویا علاوه بر این دو تا مدرک، پاسپورت، یه روپوش سفید و یه گوشی طبی هم روز امتحان باید همراه خودتون بیارید).
    مدت اعتبار پرمیشنتون از زمانی که صادر میشه یک سال هست و تو این یک سال باید امتحام رو بدید، در صورت تموم شدن یک سال دوباره باید ثبت نام کرد و هزینه رو مجددا پرداخت نماییم. اینجوری که نوشته تا قبل از 14 روز مونده به امتحان، میتونید تاریخ امتحان رو بدون charge عوض کنید. توصیه ای که خود سایت کرده اینه که اگر هم برای تاریخ امتحان مطمین نیستین، حتما یه تاریخ رو انتخاب کنید، بعدن که مطمین شدید می تونید عوضش کنید . اینجوری حاهای خالی رو از دست نمیدید. چون ترافیک برا این امتحان خیلی بالاست. از الان برا فوریه وقت خالی داره ( اونم بعضی روز های فوریه). من خودم تو می تاریخ انتخاب کردم و بسته به اینکه چه زمانی بتونم وارد امریکا بشم یا شاید هم اصلن نشم!!! بعدن ممکنه جابجاش کنم.

سلام
    چند تا سوال داشتم:
    برای صدور ویزا Letter از شما هزینه جداگانه ای دریافت شد یا نه؟
    شما امتحان 2ck رو دادید؟ اگر بله میشه بگید چه منابعی مفیدتر بودند؟

مرسی

Banned

با تشکر از راهنمایی های همه دوستان
    ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید. اگر کسی مراحل USMLE را خارج از آمریکا پاس کرده باشه و فقط یک مرحله مونده باشه آیا برای ورود به آمریکا بازم نیاز به این راههای دکترای علوم پایه گرفتن و ریسرچ و اینا تا زمان رسیدن اون امحان هست یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام
    چند تا سوال داشتم:
    برای صدور ویزا Letter از شما هزینه جداگانه ای دریافت شد یا نه؟
    شما امتحان 2ck رو دادید؟ اگر بله میشه بگید چه منابعی مفیدتر بودند؟

مرسی
    با سلام
    برای صدور وبزا لتر هزینه اضافی نیاز نیست. فقط زمان ثبت نام یک گزینه داره که اون رو تیک میزنید و پس از تایید شدن اپلیکیشن سی اس شما، این نامه توی پورتال IWA شما در ظاهر میشه که پرینت می گیرید و می برید سفارت.
    من سی کی رو دادم. فقط و فقط تست های یو ورد رو توصیه می کنم. چندین دور بزنید و پاسخ ها رو کامل بخونید( هم اون سوالاتی که غلط زدید، هم اون سوالاتی که درست زدید) نت برداری کنید و نت ها را چند دور مرور کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط epistem نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی های همه دوستان
    ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی کنید. اگر کسی مراحل USMLE را خارج از آمریکا پاس کرده باشه و فقط یک مرحله مونده باشه آیا برای ورود به آمریکا بازم نیاز به این راههای دکترای علوم پایه گرفتن و ریسرچ و اینا تا زمان رسیدن اون امحان هست یا خیر؟
    شما برای ورو به امریکا باید از یکی از راه هایی که بقیه وارد میشن، شما هم وارد بشید. این راه می تونه ریسرچ باشه، میتونه تحصیل دکتری علوم پایه باشه، می تونه ثبت نام تو کلاس های کاپلان باشه، می تونه تنها به قصد دادن امتحان سی اس باشه ( ویزای کنفرانس_ بیزینس). هر کس بسته به شرایطی که داره یکی از این راه ها رو انتخاب میکنه.

Junior Member

سلام دوستان
    بدلايلي يك فاصله ٨ ساله از فارغ التحصيلي بنده گذشت و امكان ادامه تحصيل در اين مدت مقدور نشد.
    در اين مدت در مراكز تحقيقاتي كار كردم و سي وي خوبي دارم. با پوزيشن تحقيقاتي عازم امريكا هستم. آيا شانس رزيدنتي براي من وجود داره؟ اگر بله يك توضيح جامع در مورد استپ ها و منابع و محل تهيه منابع لطف كنيد، اطلاعاتم در حد صفره. آيا مراحل امتحان بايستي بترتيب باشه و در مورد كيس بنده چه پيشنهادي مي كنيد.
    بسيار سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط lily63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بدلايلي يك فاصله ٨ ساله از فارغ التحصيلي بنده گذشت و امكان ادامه تحصيل در اين مدت مقدور نشد.
    در اين مدت در مراكز تحقيقاتي كار كردم و سي وي خوبي دارم. با پوزيشن تحقيقاتي عازم امريكا هستم. آيا شانس رزيدنتي براي من وجود داره؟ اگر بله يك توضيح جامع در مورد استپ ها و منابع و محل تهيه منابع لطف كنيد، اطلاعاتم در حد صفره. آيا مراحل امتحان بايستي بترتيب باشه و در مورد كيس بنده چه پيشنهادي مي كنيد.
    بسيار سپاسگزارم
    با سلام به شما دوست عزیز
    تا قبل از ده سال, هنوز شانس داری, اما بعد ده سال دیگه شانستون خیلی خیلی کم میشه. سعی کنید امتحانا رو تا کمتر از دو سال دیگه بدید
    در مورد استپ ها هم اگه وقت بزارید و این تاپیک رو از اول مطالعه کنید اطلاعات خیلی خوبی به دست خواهید اورد

Junior Member

سلام ببخشید میشه آیا توی یه سه ماه هم استپ یک رو داد هم دو رو؟ مثلا به فاصله ی دو هفته؟ فقط میخوام ببینم شدنیه از نظر ECFMG?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)