صفحه 29 از 40 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

نقل قول نوشته اصلی توسط mary30585 نمایش پست ها
    من اين قسمت رو پر كردم،خيلي هم دقت به خرج ندادم،اسم اساتيد رو هم وارد نكردم،بخش هاي مربوط به اكسترني و استيودنتي رو به صورت تركيبي وارد كردم، تا حالا كه مشكلي پيش نيومده
    ممنون از پاسختون، پس به نظر شما بهتره پر بشه... فقط اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح میدین ؟یعنی شما بخش های اینترنی رو وارد نکردین؟ استاجری رو وارد کردین؟منظورتون از ترکیبی چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشک

سلام به همه،
    شنیدم واسه گرفتن ریسرچ پوزیشن باید جوری برنامه ریزی کنی که از حدود 6 ماه قبل رفتنت با استادت شروع به ایمیل زدن بکنی...
    کسایی که اقدام کردن لطفا بگن که این موضوع صحت داره یا نه؟ و اینکه در طول این 6 ماه قراره چه صحبتایی رد و بدل بشه؟ چون ما رزومه مون رو میفرستیم و طرف میبینه و دلیل این 6 ماه رو نمیفهمم
    و بعد اینکه ایا مصاحبه حضوری و یا با اسکایپ و ... باید داشته باشیم با استاد مربوطه، یا نه همه مکاتبات ایمیلی انجام میشه؟ (با توجه به اینکه مصاحبه نیاز به یه سطح نسبتا بالایی از زبان انگلیسی داره)
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ronikaa نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، پس به نظر شما بهتره پر بشه... فقط اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح میدین ؟یعنی شما بخش های اینترنی رو وارد نکردین؟ استاجری رو وارد کردین؟منظورتون از ترکیبی چیه؟
    مثلا بخش زنان ،داخلي،اطفال و ....رو وارد كردم،توي ترجمه مداركم بخشهاي استاجري به صورت clerckship ترجمه شده بود،شما هم طوري پر كنيد كه با ترجمه مداركتون كه براشون ارسال ميكنيد تفاوت زيادي نداشته باشه،البته من در فرومهاي غير ايراني خوندم كه اين قسمت رو نياز نيس پر كنيد،حالا من پر كردم كه مشكلي ايجاد نشه احيانا!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    خوب اگه که وکالت دادین که هیچی, روال کارتون همون روال معموله. نگران پروسه اش نباشین, چون اکثر دانشگاه ها با روند ارسال مدارک برا usmle و امور مربوط به اون اشنا هستند, معمولا روند ثبت نام خیلی خوش خیم تر از اونی هست که از دور به نظر میاد. با ارامش کامل جلو برید.
    توضیحی که من تو پست قبل دادم برای کسانی بود که بعد فارغ التحصیلی خارج از ایران هستند و کسی رو ندارند که تو ایران کارای ثبت نامشون رو انجام بده. برا این دسته از داوطلب ها ecfmg یه اپشن گذاشته و اون اینه که وقتی شما تو سایت ثبت نام کردید و همه اطلاعات رو دادید و پول رو واریز کردید, فرم ۱۸۶ براتون صادر میشه که د ر نسخه براتو صادرش میکنن که شما فقط کافیه یکی از اون ها رو امضا کنین و برا ecfmg پست کنین. بالای یکی نوشته medical school, یعنی اگه میخواهین این فرم ۱۸۶ رو برا ecfmg بفرستین مدیکال اسکولتون باید امضاش کنه و اونو تو پاکت مخصوص دانشگاه بزار و پلمپ کنه و پست کنه. خوب طبیعاتا کسی که خارج از ایرانه (و برخلاف شرایط شما, کسی رو نداره که بهش وکالت بده) این گزینه براش منتفیه و باید اون یکی فرم ۱۸۶ رو برا ecfmg بفرسته که بالاش نوشته notary public. این فرم رو افسر سفارت امریکا باید امضا کنه, و برا پست کردنش نیازی به پاکت دانشگاه و پلمپ بسته نیست. پس خود داوطلب وقتیکه فرم رو براش افسر امضا کرد, خودش میتونه بزاره تو پاکت و برا ecfmg پست کنه. تو مرحله بعد وقتی که ecfmg این فرم ها به دستش رسید از طریق پرتال مخصوصشون با دانشگاه مربوطه مکاتبه اینترنتی انجام میدن و پس از تاییید کار ثبت نام تموم میشه, بدون اینکه الزامی به حضور داوطلب تو کشور خودش و یا استخدام وکیل باشه. کلا یه اپشنه که ecfmg گذاشته تا کار ثبت نام برا اونایی که به دانشگاهشون دسترسی ندارن, اسون تر بشه. همین!
    ببخشید من خودم ایران نیستم،آیا پدرم میتونه به جای من فرم ۱۸۶ که امضا کردم رو ببره دانشگاه تا medical school امضا کنه؟آيا نیاز به وکالت دادن هست یا نه؟اگر هست آیا باید محضری باشه حتما،یا یک نامه با امضای من کافیه؟وقتی وثیقه گذاشتم بهم گفتن هر موقع پدر یا مادر خواستن جای شما مدارک رو بگیرن کافیه کارت شناسایی خودشون رو بیارن تا بدیم بهشون،آیا برای این فرم هم صدق می کنه؟با تشکر

Junior Member

با سلام،
    می خواستم بدونم آیا کسی اینجا هست که خودش خارج باشه و فرم ۱۸۶ رو شخص دیگه ای برای امضا برده باشه؟

Junior Member

سلام، ميخواستم بپرسم براى step1 امتحان Usmle ويدئوهاى كاپلان رو تهيه كنم يا DIT؟

Junior Member

با سلام،
    من برای ECFMG ID & password اقدام کردم،ایمیلی که برام اومده فقط ID رو داده و پسووردی در کار نیست!الان باید چکار کنم؟
    با تشکر

Junior Member

سلام جناب mesefo و با تشکر از شما. ببخشید من فرم شماره ی 12 ورازت رو پر نکردم کسی هم نمیتونه کاراش رو برام بکنه چون پاسپورتم رو در اختیار ندارن. حالا اگه من فرم 186 notary public رو پر کنم به هر حال که بعدش ecfmg نیار به مکاتبه با دانشگاه داره ایا دانشگاه این مکاتبه رو انجام میده؟ اخه فرمودین بدون فرم 12 دانشگاه هیچ مکاتبه ای با هیچ دانشگاه خارجی ای انجام نمیده. ممنون میشم جواب بدین خیلی مهمه. من دنبال راهی برای ثبت نام هستم که توی ایران هیچ کاری قرار نباشه انجام بدم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ronikaa نمایش پست ها
    با سلام،
    من برای ECFMG ID & password اقدام کردم،ایمیلی که برام اومده فقط ID رو داده و پسووردی در کار نیست!الان باید چکار کنم؟
    با تشکر
    بهشون ايميل بزنيد و درخواست password بدين

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط edliss87 نمایش پست ها
    سلام جناب mesefo و با تشکر از شما. ببخشید من فرم شماره ی 12 ورازت رو پر نکردم کسی هم نمیتونه کاراش رو برام بکنه چون پاسپورتم رو در اختیار ندارن. حالا اگه من فرم 186 notary public رو پر کنم به هر حال که بعدش ecfmg نیار به مکاتبه با دانشگاه داره ایا دانشگاه این مکاتبه رو انجام میده؟ اخه فرمودین بدون فرم 12 دانشگاه هیچ مکاتبه ای با هیچ دانشگاه خارجی ای انجام نمیده. ممنون میشم جواب بدین خیلی مهمه. من دنبال راهی برای ثبت نام هستم که توی ایران هیچ کاری قرار نباشه انجام بدم.
    فرم ١٨٦ رو دانشگاه بايد با امضا و مهر تاييد كنه و براي اينكار بايد قبلش فرم ١٢ تكميل بشه و وزارت بهداشت تاييد كنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)