صفحه 11 از 40 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

اینم خبر جدید ECFMG

Update: Verification of Iranian Medical Credentials

June 3, 2015
    Filed under: General
    On Wednesday, June 3, ECFMG consulted with officials of the Office of Foreign Assets Control (OFAC) of the United States Department of Treasury to clarify whether OFAC restrictions permit ECFMG to engage in verification activities for medical credentials issued in Iran. Based on this consultation, ECFMG is diligently working toward resolution of this important issue.
    Once again, we regret any inconvenience, and we thank all of our clients for their patience and cooperation.
    Please monitor this website. We will post additional updates as they become available.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1362517 نمایش پست ها
    باسلام خدمت دوستان عزیزم:
    آیا اطلاع دارید که افرادی که قبلا توسط،ecfmg تایید شدن هم نمیتونن ثبت نام کنن من میخوام تازه واسه step1 اقدام کنم
    و اینکه چه رفرنسایی رو باید تهیه کنم؟ ممنون

ظاهرا permit برای امتحان داده نمیشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط adnantaherian نمایش پست ها
    فقط افراد داخل ایران . هر چند فرقی نداره به حال ما ها اون قدر سخت هست ورود به امریکا که تایید بودن و نبودن مدرک اهمیتی نداره واقعا
    نه دوست عزیز همچین چیزی نیست و شامل همه افراد ایرانی فارغ التحصیل از دانشگاهای ایران میشه، چه در داخل و چه در خارج باشند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز همچین چیزی نیست و شامل همه افراد ایرانی فارغ التحصیل از دانشگاهای ایران میشه، چه در داخل و چه در خارج باشند.
    منظورشون فارغ التحصیلان پزشکی در دانشگاههای غیر از ایران هست که شامل اونها نمیشه طبیعتا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    جمله منو دقت نکردین منم منظورم همین حرف شما بود .

Junior Member

دوستان ، تایید مدارک درست شد. ECFMG اعلام کرده که دوباره انجام میده
    http://www.ecfmg.org/news/2015/06/05....VwL7B1kA.dpbs

ECFMG is pleased to announce that it will resume processing of requests for verification of medical credentials issued by educational, health care, and medical registration/licensing institutions in Iran - See more at: http://www.ecfmg.org/news/2015/06/05....VwL7B1kA.dpuf

Junior Member

تبریک فراوان mesefo عزیز.خوشحالم از اینکه نتیجه خوبی گرفتی.میشه بگی از چه کتابهایی استفاده کردی؟من رزیدنت سال 1 دانشگاه ایران هستم و با توجه به اینکه پارسال برای امتحان رزیدنتی خوندم فکر میکنم که شاید بیسم بد نباشه.به نظر شما اگه فقط mtb و تستهای uwرو بخونم کافیه؟مرسی از راهنماییهای خوب شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط relaxgirl نمایش پست ها
    تبریک فراوان mesefo عزیز.خوشحالم از اینکه نتیجه خوبی گرفتی.میشه بگی از چه کتابهایی استفاده کردی؟من رزیدنت سال 1 دانشگاه ایران هستم و با توجه به اینکه پارسال برای امتحان رزیدنتی خوندم فکر میکنم که شاید بیسم بد نباشه.به نظر شما اگه فقط mtb و تستهای uwرو بخونم کافیه؟مرسی از راهنماییهای خوب شما.
    با سلام به شما دوست گرامی. به نظر من base کسی که تو ایران رزیدنت شده باشه برای امتحان CK مناسب هستش. من فک میکنم شما فقط همون تست های UW رو بزنید ( البته 2 دور و یا اگه تونستید 3 دور) برای اینکه نمره خوبی تو امتحان بیارید کافی هستش. اون روزای اخر هم یک دو تا از تست های NBME رو بزنید. سعی کنید CK رو زود بدید و برا استپ یک اماده شید که غول بزرگیه!!!

Junior Member

سلام به همه دوستان و mesefo عزیز
    ممنون به خاطر گذاشتن اطلاعات لحظه به لحظه کارات mesefo جان و تبریک برای پاس کردن یکی از استپ ها
    منم برای استپ ۱ میخونم ولی برای رفتن تصمیم گرفتم research position بگیرم ممنون میشم کمکم کنی برای پوزیشن گرفتن باید چه کار کنم؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان. من دانشجوی سال دوم پزشکی خارج از ایران هستم. خواستم بپرسم که میتونم سال بعد امتحان استپ اول رو شرکت کنم؟ و اینکه اگه تونستم سال بعد امتحان رو پاس کنم آیا قبولی در استپ اول تا پایان دوره تحصیلیم اعتبار داره یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)