صفحه 36 از 40 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

سلام دوستان ،كسي هست كه فايل pdf منابع امتحان و داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان. چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. خیلی مهمه مرسی
    1- من اگه گرین کارد داشته باشم بارم باید استپ 3 رو قبل سپتامبری که میخوام وارد پروسه بشم داده باشم برای اینکه مجبور نباشم بعد از فارغ التحصیلی برم توی شهرهای کوچیک اونجا کار کنم؟ یا با وجور گرین کارد میشه همون پایان سال اول استپ 3 رو داد؟ اخه قبلا شنیده بودم برای تبریل ویزای j به h حتما باید استپ 3 رو قبل سپتامبری که اپلیکیشنتو میفرستی بدی وگرنه مجبوری بعدش بری داهاتای اونجا کار کنی بعد از فارغ التحصیلی!

2- کلن نمره های سه تا استپ دقیقا کی باید اماده باشه؟ بخصوص استپ 3 ؟ میشه استپ 3 رو یه جوری بدم که زمان مصاحبه نمره اش اماده باشه ولی زمان فرستادن اپلیکیشن یعنی همون سپتامبر اماده نباشه برای اینکه به این قضیه ای که تو سوال اول گفتم نخورم؟
    3- در مورد رکمندیشن لتر من اگه بخوام برای محکم کاری ار چند تا از استادای ایرانیم هم نامه رو بگیرم چه جوری این کارو بکنم؟ سمپل خاصی داره روی چیر خاصی باید تایپ بشه؟ چه جوریه؟
    پیشاپیش ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Phuong نمایش پست ها
    سلام
    طرح ميريد يا وثيقه ميذاريد؟ بر حسب اون هزينه وثيقه و آزاد كردن مدرك و خريد تعهدات
    هزينه ترجمه و پست مداركتون
    هزينه ي تهيه كردن منابع امتحان
    امتحان اول حدود 1000$، امتحان دوم حدود 1000$، امتحان دوم عملي 1500$
    براي امتحان اول و دوم هم بايد به تركيه يا دبي يا يه كشور سوم مسافرت كنيد: هزينه هاي مسافرت هاتون
    هزينه هاي اپلاي كردن و فرستادن فرم ها براتون و هزينه هاي سفارت و مسافرت و پيكاپ
    اگر بخواين با ريسرچ پوزيشن بياين فكر فاند رو از سرتون بيرون كنين تا وقتي ترامپ هست چون به شدت فاند هاي تحقيقاتي رو كاهش داده. پس هزينه حداقل يكسال زنده گي در امريكا رو با متوسط هزينه ماهي حداقل 1500 در نظر بگيرين. (اين 1500 يعني خيلي خيلي كم و صرفه جويي زياد)
    در مورد هزینه های رفتن به مصاحبه و سفر توی امریکا از این شهر به اون شهر و اینا هم میشه توضیح بدین؟ مثلا هتلی که میریم واسه مصاحبه و پول هواپیما اینا حدودا چقدره ؟ مثلا قرض کنین ده تایی جا به ادم وقت مصاحبه داده باشن.؟
    بعد فرقی هم میکنه شما اپلیکیشنتونو کی بفرستین و کی واسه مصاحبه وقت بدن؟ ممکنه برین مصاحبه ولی قبلش مثلا با 20 نفر دیگه مصاحبه کرده باشن و به شما نرسیده انتخاباشونو کرده باشن؟؟ اگه اینجوری هست راهی هست که به این مشکل نخوره ادم؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jupinee نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین. خیلی مهمه مرسی
    1- من اگه گرین کارد داشته باشم بارم باید استپ 3 رو قبل سپتامبری که میخوام وارد پروسه بشم داده باشم برای اینکه مجبور نباشم بعد از فارغ التحصیلی برم توی شهرهای کوچیک اونجا کار کنم؟ یا با وجور گرین کارد میشه همون پایان سال اول استپ 3 رو داد؟ اخه قبلا شنیده بودم برای تبریل ویزای j به h حتما باید استپ 3 رو قبل سپتامبری که اپلیکیشنتو میفرستی بدی وگرنه مجبوری بعدش بری داهاتای اونجا کار کنی بعد از فارغ التحصیلی!

2- کلن نمره های سه تا استپ دقیقا کی باید اماده باشه؟ بخصوص استپ 3 ؟ میشه استپ 3 رو یه جوری بدم که زمان مصاحبه نمره اش اماده باشه ولی زمان فرستادن اپلیکیشن یعنی همون سپتامبر اماده نباشه برای اینکه به این قضیه ای که تو سوال اول گفتم نخورم؟
    3- در مورد رکمندیشن لتر من اگه بخوام برای محکم کاری ار چند تا از استادای ایرانیم هم نامه رو بگیرم چه جوری این کارو بکنم؟ سمپل خاصی داره روی چیر خاصی باید تایپ بشه؟ چه جوریه؟
    پیشاپیش ممنونم.
    شما اول تحقیقاتتون رو کامل کنین چون سوالاتتون خیلی عجیبه! کسی که گرین مارد داره که روی ویزا نمیره... در ضمن قوانین ویزای اچ وان به زودی تغییر می کنه و خیلی برای اون برنامه ریزی نکنین. در مورد ریکام هم اصلن الکترونیکی هست و بهتره شما اول اطلاعات پایه رو از وبسایت ecfmg و... دربیارین.

Junior Member

در مورد هزینه های رفتن به مصاحبه و سفر توی امریکا از این شهر به اون شهر و اینا هم میشه توضیح بدین؟ مثلا هتلی که میریم واسه مصاحبه و پول هواپیما اینا حدودا چقدره ؟ مثلا قرض کنین ده تایی جا به ادم وقت مصاحبه داده باشن.؟
    بعد فرقی هم میکنه شما اپلیکیشنتونو کی بفرستین و کی واسه مصاحبه وقت بدن؟ ممکنه برین مصاحبه ولی قبلش مثلا با 20 نفر دیگه مصاحبه کرده باشن و به شما نرسیده انتخاباشونو کرده باشن؟؟ اگه اینجوری هست راهی هست که به این مشکل نخوره ادم؟ مرسی

خیلی راحت هزینه ی پرواز رو با مبدا و وقصد از اسکای اسکنر در بیارین، هزینه ی هتل رو هم از بوکینگ دات کام. بازهم بهتره وبسایت رو مطالعه کنید که با پروسه آشناتر بشین. وقتای مصاحبه هم سریع پر میشه، و تعدادش هم محدوده،، در مورد نحوه ی انجام مصاحبه ها هم به وبسایت دپارتمان مربوطه ی دانشگاه موردنظرتون مراجعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Phuong نمایش پست ها
    شما اول تحقیقاتتون رو کامل کنین چون سوالاتتون خیلی عجیبه! کسی که گرین مارد داره که روی ویزا نمیره... در ضمن قوانین ویزای اچ وان به زودی تغییر می کنه و خیلی برای اون برنامه ریزی نکنین. در مورد ریکام هم اصلن الکترونیکی هست و بهتره شما اول اطلاعات پایه رو از وبسایت ecfmg و... دربیارین.
    این که سوال کردم اینجا خوب یه بخشی از کامل کردن تخقیقاتم بود دیگه! سوالو نمیپرسیدم اگر جای دیگه ای رو میشناختم که جوایش اونجا باشه. به هر حال ممنون جواب دادین.
    من فقط میخوام بدونم اگه من مشکل ویرا نداشته باشم میتونم استپ 3 رو بدون نگرانی بندازم اخر سال یک بدم؟ و اینکه بود و نبودش تاثیری داره روی اینکه بیمارستانا به شما مصاحبه بدن یا ندن؟ اگر کسی میتونه کاملتر توصیح بده ممنون میشم جواب بده.

Junior Member

این که سوال کردم اینجا خوب یه بخشی از کامل کردن تخقیقاتم بود دیگه! سوالو نمیپرسیدم اگر جای دیگه ای رو میشناختم که جوایش اونجا باشه. به هر حال ممنون جواب دادین.
    من فقط میخوام بدونم اگه من مشکل ویرا نداشته باشم میتونم استپ 3 رو بدون نگرانی بندازم اخر سال یک بدم؟ و اینکه بود و نبودش تاثیری داره روی اینکه بیمارستانا به شما مصاحبه بدن یا ندن؟ اگر کسی میتونه کاملتر توصیح بده ممنون میشم جواب بده.
    https://firstaidteam.com/2013/07/03/...p-3-as-an-img/

پاليسي بيمارستان هاي مختلف هم باهم فرق مي كنه، اول وبسايتشون رو بررسي كنين و اگر ابهامي بود به پروگرم كواوردينيتر ايميل بزنين.

Junior Member

اینجا کسی هست که از اساتید ایرانی رکمندیشن لتر گرفته باشه؟؟ اگر آره ممنون میشم توضیح بده چه طوری باید این کارو کنم .
    http://www.ecfmg.org/echo/asking-for-lor.html

اول لينك بالا رو بخون، بعد اگر هنوز فكر كردي كه استادي توي ايران ميتونه توي موفقيتت در مچ موثر باشه، ميري پيشش، شرايط رو توضيح ميدي و ميگي ريكام ميخوام. يا خودش مي نويسه (به احتمال كم) يا ميگه خودت بنويس. در هر صورت ريكام الكترونيكه و استادت با ايميل اكادميك بايد سابميتش كنه. ريكام خوب در حدود يك و نيم صفحه ست. گوگل كن تا با فرمتش آشنا بشي.

سلام درستان عزيزم، من در حال خوندن براي استپ ١ هستم، ثبت نام اوليه رو انجام دادم و كد ECFMG برام اومده، براي ثبت نام نهايي مشكلي كه دارم اينه، من ويزا كارت يا كارت هاي بين المللي ندارم، چطوري بايد ثبت نام كنم وقتي مشخصات كارت رو ميخادش؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir87teimouri نمایش پست ها
    سلام درستان عزيزم، من در حال خوندن براي استپ ١ هستم، ثبت نام اوليه رو انجام دادم و كد ECFMG برام اومده، براي ثبت نام نهايي مشكلي كه دارم اينه، من ويزا كارت يا كارت هاي بين المللي ندارم، چطوري بايد ثبت نام كنم وقتي مشخصات كارت رو ميخادش؟
    دوستان و فك و فاميل، صرافي ها، شركت هايي كه ويزا يا مستركارد مجازي ميدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)