صفحه 38 از 40 نخستنخست ... 28293031323334353637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

سلام خدمت دوستان ایرانی
    من ایرانی نیستم ولی در ایران به دنیا امدم و با کنکور وارد رشته ی پزشکی دانشگاه ملی شدم با این حال به خاطر خارجی بودن یه مقدار شهریه می پردازم ، مدرکم هم بعد از پایان تحصیلات آزاده و چیزی به اسم طرح و سربازی ندارم و ضمنا در حال گذروندن دوره mph هم هستم، چندتا سوال از خدمت شما دارم
    1-مشکل ویزایی که برای ایرانیا وجود داره ممکنه که به خاطر تحصیل در ایران برای من مشکل ساز بشه؟
    2-میتونم قبل از فارغ التحصیلی در امتحانات شرکت کنم؟
    3-نیاز به پر کردن فرم شماره 12 هست؟
    پیشاپیش ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط esmaeilrf4u نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان ایرانی
    من ایرانی نیستم ولی در ایران به دنیا امدم و با کنکور وارد رشته ی پزشکی دانشگاه ملی شدم با این حال به خاطر خارجی بودن یه مقدار شهریه می پردازم ، مدرکم هم بعد از پایان تحصیلات آزاده و چیزی به اسم طرح و سربازی ندارم و ضمنا در حال گذروندن دوره mph هم هستم، چندتا سوال از خدمت شما دارم
    1-مشکل ویزایی که برای ایرانیا وجود داره ممکنه که به خاطر تحصیل در ایران برای من مشکل ساز بشه؟
    2-میتونم قبل از فارغ التحصیلی در امتحانات شرکت کنم؟
    3-نیاز به پر کردن فرم شماره 12 هست؟
    پیشاپیش ممنون
    سلام
    1. مشکلات ویزا که در این تاپیک بررسی نمی شود ولی فکر می کنم شما باید یک توضیح بابت زندگی و تحصیل در ایران داشته باشید و این که چرا برای کشور دیگر جهت تحصیل اقدام نکردید؟ ولی این مساله گسترده هست چون آیا شما دوملیتی هستید؟ شناسنامه و پاسپورت ایران دارید؟ یکی از والدین شما ایرانی هستند؟ و غیره. همان طور که خدمتتان عرض کردم بحث در این رابطه با عنوان تاپیک چندان مرتبط نیست و لطفا در تاپیک های مرتبط این سوال را مطرح کنید.
    2. باید با دانشگاه و وزارت صحبت کنید چون نیاز به همکاری این دو دارید.
    3. من به خاطر ندارم که در فرم 12 یا بخشنامه مرتبط ذکر شده باشد فقط مخصوص اتباع ایران. این مساله را هم باید از حراست وزارت بهداشت بپرسید. بطور کلی توصیه ای که می تونم برای شما داشته باشم این هست که با سفارت کشور خودتون و همکاران هم ملیتی خودتون در ایران (اگر وجود دارند) مشورت کنید چون پاسخ دقیق تر و بهتری خواهید گرفت.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
    2 روز ديگه مصاحبه دارم برا ويزا F1 از طريق Usmle kaplan prep center. به نظرتون بهترين دليل قانع كننده اي كه ميتونم به افيسر بدم چيه اگه پرسيد چرا كلاس هاي انلاين كاپلان ثبت نام نميكني? و اوكيه بگم ميخوام post graduate انجا بخونم بعد از امتحانات ? پيشاپيش تشكر

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinJose نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزيز
    2 روز ديگه مصاحبه دارم برا ويزا F1 از طريق Usmle kaplan prep center. به نظرتون بهترين دليل قانع كننده اي كه ميتونم به افيسر بدم چيه اگه پرسيد چرا كلاس هاي انلاين كاپلان ثبت نام نميكني? و اوكيه بگم ميخوام post graduate انجا بخونم بعد از امتحانات ? پيشاپيش تشكر
    اصلا اوکی نیست. شما برای ویزا باید یک کانکشن با اینجا داشته باشید. بهترین کانکشن برای شما ویزای تحصیلی و پذیرش هست!!
    کاپلان درصد بالایی ریجکت میشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

مرسي، اميدوارم كه افيسر ملاحضه كنه، چون من سابقه سفر با ويزاي B1 دارم ، شايد تاثير داشته باشه.

Junior Member

سلام به همه دوستان که وقت میزارن و تجربیاتشون را اینجا مظرح میکنند

من هنوز دانشجو پزشکی هستم و فارغ التحصیل نشدم ولی شنیدم که بچه های دانشگاه تهران دارند پیگیری میکنند که بتونن STEP1 را در حین تحصیل بدند،
    سوال اصلیم اینه که اگر ما هم بخواهیم از دانشگاه خودمون اقدام کنیم ،دقیقا باید دانشگاه را راضی به انجام چه کارهایی بکنیم؟؟؟؟
    و اینکه ایا اگر دانشگاه موافقت کنه که تحت شرایط خاص با ECFMGمکاتبه کنه ایا وزارت بهداشت باز مشکل ایجاد میکنه؟؟؟اگر بله،در کدوم مرحله؟؟

دوستان سلام. کسی لینک یه گروه تلگرام ایرانی برای امتحان یو اس ام ال ای استپ ۱ داره ؟‌ خیلی ممنون میشم اگر بهم پیام خصوصی بفرستید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

سلام دروستان. كسي اطلاع داره كه كدوم فرم(nbme) بيشتر predictive هست ؟
    ٢. امكان درخواست برا پست research assistant or coordinator هست يا فقط برا سيتيزن ها هست؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinJose نمایش پست ها
    سلام دروستان. كسي اطلاع داره كه كدوم فرم(nbme) بيشتر predictive هست ؟
    ٢. امكان درخواست برا پست research assistant or coordinator هست يا فقط برا سيتيزن ها هست؟
    ممنون
    سلام. Nbme هر استپ فکر کنم 15 تا 10 nmbe داشت.تست های خوبی هستن ولی خاطرم نیست کدومش شبیه تر هست. توی فرم ها ی انگلیسی بیشتر توضیح دادن.اونجا ها بگردید. U world فراموش نشه.
    2. الزاما نه. بسته به پالیسی دانشگاه داره که ویزا H یا J صادر می کنند یا نه. باید از سایت هر دانشگاه ببینید یا تک تک ازشون سوال کنید.
    موفق باشید.
    آنکه دایم هوس سوختن ما می کرد کاش می آمد و از دور تماشا می کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشكي

سلام. كسي از دوستان سابقه امتحان دادن تو كويت يا قطر رو داره (شرايط ويزا گرفتن اسونه)? دبي May جا نداره و eligibilty periodمن تا اخر مي هست.
    سپاس گذارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)