صفحه 9 از 40 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 393

موضوع: راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمای قدم به قدم امتحانات USMLE

ممنون،خیلی نگران شده بودم
    ببخشید من در حال مطالعه برای استپ 1 هستم،شما استپ 1 رو دادین؟دی وی دی های کاپلان برای مطالعه استپ 1 موثر هستند؟چون من مطالب علوم پایه رو به کلی فراموش کردم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    سلام
    استپ یک را دادید؟
    با سلام خدمت شما
    نه متاسفانه!

والا من در حدی نیستم که بخوام در مورد نحوه درس خوندن به کسی توصیه بکنم. فقط چیزی که من شنیدم اینه که پاتولوژی رو با پاتوما تمرین کنید و از DIT هم غافل نشید. گویا دی وی دی های کاپلان برای فیزیو و فارماکو مناسب هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mary30585 نمایش پست ها
    ممنون،خیلی نگران شده بودم
    ببخشید من در حال مطالعه برای استپ 1 هستم،شما استپ 1 رو دادین؟دی وی دی های کاپلان برای مطالعه استپ 1 موثر هستند؟چون من مطالب علوم پایه رو به کلی فراموش کردم!!
    متاسفانه خیلی هم نگرانیتون بی مورد نیست. ECFMG یکی هست (همون جایی که گیر داده) ، مشکل ربطی به کانادا و امریکا نداره. افراد مختلف تماس گرفتن و جوابهای متفاوت گرفتن. چون خودشون هم هنوز قطعا قانونی ابلاغ نکردن. من هم به شدت نگرانم.

Junior Member

دقیقا،من هم الان از چند نفر شنیدم که این قانون برای آمریکا هم هست و مدارک ایرانیها کلا تایید نمیشه،البته گفتن پرونده ایرانیها فعلاhold هست،شایدم قطعی نباشه ،فکر کنم این اتفاقاتی که تو صدا و سیما و فضای مجازی بر علیه پزشکان ایران راه افتاده بود به اونجا هم سرایت کرده!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tehran.Iran

ECFMG
    امروز آپ دیت شده
    http://www.ecfmg.org/news/2015/05/29....ahLinMf7.dpbs

نقل قول نوشته اصلی توسط mojy2020 نمایش پست ها
    متاسفانه خیلی هم نگرانیتون بی مورد نیست. ECFMG یکی هست (همون جایی که گیر داده) ، مشکل ربطی به کانادا و امریکا نداره. افراد مختلف تماس گرفتن و جوابهای متفاوت گرفتن. چون خودشون هم هنوز قطعا قانونی ابلاغ نکردن. من هم به شدت نگرانم.
    بله متاسفانه, ecfmg دیروز تو سایتش اعلام کرد که کار تایید مدارک ایرانی ها رو انجام نمیده. واقعا متاسفم برا خودمون که اینقد بد شانسیم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mesefo نمایش پست ها
    بله متاسفانه, ecfmg دیروز تو سایتش اعلام کرد که کار تایید مدارک ایرانی ها رو انجام نمیده. واقعا متاسفم برا خودمون که اینقد بد شانسیم!!
    نگران نباشید. احتمالا برای اصلاح این وضع به زودی اعلامیه دیگری خواهند داد. چون تعداد زیادی ایرانی الان در پروسه امتحانات و یا در دوران رزیدنتی در آمریکا هستند. به احتمال بسیار زیاد باید تغییراتی در این پروسه ایجاد کنند. چون متاسفانه همانطور که همه می دونیم هرگونه مکاتبه با ایران جزو تحریم ها محسوب میشه و در آمریکا غیرقانونی هست. امیدتون رو از دست ندید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان عزیز. آیا ecfmg مدارک تحصیلی دانشجویان ایرانی که از ایران فارغ التحصیل شدن رو تایید نمیکنه یا کلا مدارک تحصیلی تمامی ایرانیها رو؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان عزیز. آیا ecfmg مدارک تحصیلی دانشجویان ایرانی که از ایران فارغ التحصیل شدن رو تایید نمیکنه یا کلا مدارک تحصیلی تمامی ایرانیها رو؟
    با توجه به متن خبری که دادن به محل فارغ التحصیل شدن گیر دادن ، اگه خارج از ایران بوده دانشگاهتون فکر نمیکنم مشکلی باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)