نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: کاردانی به کارشناسی در فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Diploma in Computer Studies , Lancaster University

Question کاردانی به کارشناسی در فرانسه

سلام.
    من دیپلم تجربی دارم از ایران و قبل از ورود به پیش دانشگاهی از ایران خارج و برای تحصیل در مقطع کاردانی کامپیوتر که اونجا بهش Diploma in Computer Science میگن به مالزی رفتم. این دوره 2 ساله بود و پس از اتمام و گرفتن مدرک به ایران برگشتم. حالا میخوام برای ادامه تحصیل در همین رشته در مقطع لیسانس در فرانسه اقدام کنم. سوالی که دارم اینه که آیا باید برای سال اول و دوم اقدام کنم یعنی از بخش فرهنگی سفارت یا اینکه مستقیما برای پذیرش در سال سوم از طریق دانشگاه؟ چون نمیدونم چطوری این مدرک رو ارزیابی میکنن. سوال بعدی اینه که
    کدوم دانشگاه هارو برای ادامه تحصیل در رشته
    Computer Science
    در فرانسه معرفی میکنید؟ ضمن اینکه مخارج زندگی در شهر مربوطه برام مهمه و مثلا نمیتونم از عهده مخارج پاریس بر بیام. . آیا باید ریزنمرات رو به فرانسه ترجمه کنم و برای دانشگاه ارسال کنم یا انگلیسی کفاف میده؟ به غیر از ریزنمرات کاردانی چه مدارک دیگه ای رو برای درخواست پذیرش باید ضمیمه کنم؟ در نهایت آیا موسسه ی معتبری (چه داخل ایران چه در فرانسه) هست که در قبال هزینه ای کارهای اخذ پذیرش و ویزا و خوابگاه و سایر مسائل مربوطه در فرانسه رو برای من انجام بده؟ آیا اقدام از طریق این چنین موسسات رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

Moderator
    nimaK آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UW-Madison / Ph.D. French Literature

پیش فرض پاسخ : کاردانی به کارشناسی در فرانسه

اين سوال قبلا هم تكرار شده و بدليل ساختار نظام آموزشي در فرانسه و سال هاي اول و دوم و سوم مجزا نيازي به ادامه اين تاپيك نيست.
    ديشب كه نمي دانستم به كدام دردم،گريه كنم،كلي خنديدم!(صادق هدايت)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)