نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: استفاده از كتابخانه در بخش امتحانات

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض استفاده از كتابخانه در بخش امتحانات

استفاده از كتابخانه

مورد بعدي كه خيلي خيلي براتون مفيده و مطمئنم كه بزودي بهش نياز خواهيد داشت بخش
    کتابخانهپرباره فاروم اپلاي ابروده. حتما الان سر در گم بوديد كه كتابها و نرم افزارها كجا هستند. در صفحه اصلي سمت چپ كتابخونه به وضوح قابل مشاهده است فقط چون شما دوست عزيزم تازه به جمع ما پيوستيد ممكنه هنوز متوجه اون كليد نشده باشيد لذا من در تصوير براتون مشخص كردم. دوستان زيادي تلاش كردن تا اين كتابخانه ي كامل، پاسخگوي شما كاربر عزيز باشه لذا پيش از تهيه ي منابع مورد نيازتون به صورت هارد كپي از فروشگاه ها و كتاب فروشي ها حتما منابع زبان هاي خارجي بخوبي مورد گشت و بازديد قرار دهيد. من مطمئنم از ديدن اين همه منابع مفيد كه در يك جا گردآوري شده هيجان زده خواهيد شد. يك خواهش كوچولو از طرف خودم ازتون داشتم.اگر منابعي در اختيار داريد كه در كتابخانه وجود نداره به همنوعان خودتون در جاي جاي كشور عزيزمون كمك كرده و اون منابع رو در كتابخانه آپلود بفرماييد. اگر سرعت اينترنت شما كافي نيست، فرصت اينكار رو نداريد يا در مورد آپلود كردن موردي هست كه نميدونيد با من (Simon) تماس بگيريد تا راهنماييتون كنم. سعي ميكنم در انتهاي همين اطلاعيه طريقه ي آپلود كردن را هم توضيح دهم.

ویرایش توسط Simon : October 15th, 2014 در ساعت 01:45 PM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)