نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: لطفاً فقط کسانی که بعد از اعتراض به نمره IELTS نمره شان افزایش پیدا کرده است پاسخ بدن

Thumbs up لطفاً فقط کسانی که بعد از اعتراض به نمره IELTS نمره شان افزایش پیدا کرده است پاسخ بدن

جدیداً چندی از شرکت کنندگان آیلتس که در موسسات ایرانی آزمون میدهند از نمره ای که میگیرند راضی نیستند ( به خصوص در بخش رایتینگ و اسپیکینگ ).

از اونجایی که در حال حاضر خیلی ها اعتقاد دارند که اگزمینر های ایرانی بد نمره میدهند و باتوجه به این که پس از اعتراض فایل امتحان اعتراض دهندگان به خارج از کشور برای تصحیحِ دوباره فرستاده میشود خیلی ها بعد از گرفتن نتایج به فکر اعتراض زدن به نمرشون میفتند به امید این که اگزمینر های خارجی ( و به قول خود موسسه آیلتس ، Senior Examiner ها ) نمره های بهتری به اسپیکینگ و رایتینگ آنها بدهند . پروسه ای با نام EOR که در حال حاضر قیمت اون 430 هزار تومان میباشد ( قیمت خود امتحان در حال حاضر : 700 هزار تومان )

خیلی ها دوست دارن بدونن که چقدر احتمال داره بعد از اعتراض زدن نمرشون افزایش پیدا کنه .

من این تاپیک رو ایجاد کردم که
    فقط و فقط دوستانی که اعتراض زدن و نمره ی اون ها افزایش پیدا کرده تجربشون و بگن و بقیه هم با خوندن این پست ها تا حدودی تکلیفشون معلوم شه .

پیشنهاد میشه از فرمت زیر برای پست هاتون استفاده کنید .
    ( با کمال احترام پست هایی که از طرف دوستانی هست که نمرشون اضافه نشده پاک خواهد شد به این دلیل که دوستانی که اعتراض زدند و نمرشون تغییر نکرده زیاد هست ولی ما در این تاپیک میخواهیم ببینیم چند نفر اعتراض زدند و جواب گرفتند)

ممنون.

1. تاریخ امتحان
    2. اگر در ایران امتحان ندادید ، نام کشوری که در آن امتحان دادین :
    3. نام موسسه ای که در آن امتحان دادین :
    4. نمره ای که در امتحان گرفته بودید ( Listening/Reading/Writing/Speaking-Overall )
    5. نمره ای که پس از اعتراض گرفتین (Listening/Reading/Writing/Speaking-Overall )
    6. برای کدوم اسکیل ها اعتراض زده بودین ؟
    7. چه مدت طول کشید تا جوابتون بیاد
    8. چه مدت طول کشید تا پولتون رو برگردونن به حسابتون ؟
    9. هر تجربه ی دیگری که فکر میکنید برای بقیه میتونه مفید باشه رو لطفاً ذکر کنید ( مثلاً این که چند درصد مطمئن بودید که حقتون بیشتر از اون چیزی هست که بهتون توی امتحان دادند ، یا اینکه IDP و یا British Council با شما در ارتباط بودند و یا اینکه فقط پل ارتباطی شما موسسه ای که در آن آزمون دادین بود و . . . )

در نهایت اگه بتونین از مدرکی که نشون دهنده ی این افزایش نمره هم هست عکس بگیرید و بفرستید عالی میشه ( فقط برای اطمینان خاطر به کسانی که میخوان اعتراض بزنن و دو دل هستند )

تشکر.
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً فقط کسانی که بعد از اعتراض به نمره IELTS نمره شان افزایش پیدا کرده است پ

1- 16 اگوست
    2- ایران
    3- ایرسافام
    Listening= 6.5/Reading=6.5/Writin=5.5/Speaking=6-Overal =6 4
    Listening= 6.5/Reading=6.5/Writin=6/Speaking=6-Overal =6.5 5
    6- رایتینگ
    7- 1 ماه
    9- هنوز برنگشته الان یه هفته است که فقط بهم اطلاع دادن نتیجه عوض شده
    من مطمئن بودم حداقل 6 میشم و در بهترین وضعیت تا 6.5 هم واسه خودم حساب میکردم اما وقتی دیدم 5.5 شدم واقعا شوکه شدم و با اینکه یه ازمون دیگه رزرو کرده بودم 430 هزارتومن هزینه رو ریسک کردم و اعتراض زدم. و الان واقعا خوشحالم این کارو کرد.
    هنوز کارنامه به دستم نرسیده. اون قبلی رو هم واسشون پست کردم واسه همینم عکسی ندارم که بتونم واسه دوستان بزارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لطفاً فقط کسانی که بعد از اعتراض به نمره IELTS نمره شان افزایش پیدا کرده است پ

نقل قول نوشته اصلی توسط entrant نمایش پست ها
    1- 16 اگوست
    2- ایران
    3- ایرسافام
    6- رایتینگ
    7- 1 ماه
    من مطمئن بودم حداقل 6 میشم و در بهترین وضعیت تا 6.5 هم واسه خودم حساب میکردم اما وقتی دیدم 5.5 شدم واقعا شوکه شدم و با اینکه یه ازمون دیگه رزرو کرده بودم 430 هزارتومن هزینه رو ریسک کردم و اعتراض زدم. و الان واقعا خوشحالم این کارو کرد.
    هنوز کارنامه به دستم نرسیده. اون قبلی رو هم واسشون پست کردم واسه همینم عکسی ندارم که بتونم واسه دوستان بزارم.
    لطفآ میشه بگید چطور پیگیری کردید؟ یعنی از طریق IDP میشه پیگیری کرد یا منتظر تماس موسسه موندید؟

Junior Member

من از IDP پیگیری نکردم. خود موسسه درست بعد ار یک ماه با من تماس گرفتند و البته قبلش گفته بودند بین 6 تا 8 هفته طول میکشه ولی جواب من خیلی زودتر اومد. خودم هم شوکه شدم که اینقدر زود جواب اعتراض اومده.!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط entrant نمایش پست ها
    1- 16 اگوست
    2- ایران
    3- ایرسافام
    6- رایتینگ
    7- 1 ماه

واي من به كمكتون احتياج دارم من هم ١ نوامبر امتحان دادم اسكيل هام نمره هاش به اين صورت بود
    L: 7.5. R : 6. W: 5.5. S: 6.5
    مي خوام اعتراض بزنم ولي همه مي گن اثر نداره مي شه الان كه پست شما رو خوندم يكم اميدوار شدم ، ميشه راهنماييم كنيد كه چطوري اعتراض دادين ؟ فقط فرم اعتراض رو پركرديد و مبلغ رو ريختين ؟ آخه من دومين باره شركت كردم ، دفعه قبل همه ي اسكيلهام ٧ شد و باز رايتينگ ٥.٥ روز امتحان يكي از بچه هايي كه شركت كرده بود گفت كاش اعتراض ميزدي و الان مي ترسم باز پشيمونوشم چرا اعتراض نزدم ، شما ميشه راهنماييم كنيد به نظرتون اعتراض بزنم فايده داره ؟ به نظر خودم ديگه در حد ٦ نوشته بودم (

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

دوستان عزیز

با توجه به
    این که در این تاپیک گاها مباحث مطرح شد به موضوعات غیر مرتبط کشیده می شود این تاپیک بسته شده و خواهشمند است اعتراض به مراکز آیلتس و نتایج مثبت ومنفی آن در تاپیک
    اعتراض به مراکز برگزاری IELTS و نتایج مطرح شود.

با تشکر
    تیم مدیریت آیلتس
    موفق باشید

از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)