صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

کاربران گرامی

لطفا در صورتیکه در خصوص تهیه ی بیمه و یا سابقه کار یا سوابق بیمه سوالاتی برای شما ایجاد می شود این سوالات را در این عنوان مطرح نموده و از مطرح کردن آن در تالار زیر جدا خودداری فرمایید. ارسال های مرتبط از آن تاپیک به این تاپیک جدید منتقل شدند.

سپاس
    ویرایش توسط Simon : October 16th, 2014 در ساعت 04:29 PM

پیش فرض بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtob نمایش پست ها
    ویکی عزیز تو این فرمت هایی که از سابقه ی کار دیدی اصلن هیچ کدوم اشاره ای به بیمه کرده بودن؟! کجا خوندی که باید در گواهی سابقه ی کار ذکر بشه که شما بیمه بودی؟ در سابقه ی کار شما باید شرح وظایفتون باشه، تعداد ساعات کارتون در هفته و مقدار دریافتیتون.
    حالا اینکه دادگستری بدون سابقه بیمه ترجمه گواهی کار رو تایید کنه یا نه نمی دونم ولی تو نامه ای که برای اداره مهاجرت میگیرید اصلن نیازی به سابقه ی بیمه تون نیست.
    فعلن که از کسی سابقه ی بیمه نخواستن ولی بعدن اگر از شما خواستن باید سابقه بیمه رو از اداره بیمه بگیرید و ترجمه کنید بفرستید. اونموقع می تونید یه کاور لتر بذارید روش که ابتدای کار کرافرما شما رو بیمه نکرده و بعدن بیمه کرده.
    البته این راه حلیه که به ذهن من میرسه ولی به هرحال در گواهی یابقه کارتون نیازی نیست به بیمه بودن یا نبودن شما اشاره بشه
    دوست عزیز ممنون که با پاسخ هات راهنماییم می کنی ...راستش طبق
    Additional supporting documents may include:
    - copies of work contracts,
    - copies of pay stubs.

چون هیچ کدوم این مدارک رو برای ساپورت ادعای خودم ندارم ( میدونم اجباری نیست ) ...و شرح کارم خیلی تخصصی تر از اونی هست که noc گفته ( به عنوان تکنسین ! ) فکر می کنم اونا مشکوک نشن بهتره
    چون تو فروم canadavisa یکی گفته بود شرح شغلش خیلی تخصصی بوده و اونا باور نکردن و ریجکتش کردن ....من میخوام بهانه دستشون ندم که فکر کنن سوابقم الکیه ..

حالا اگه دوستان فکر می کنن ارسال سابق بیمه ای که کمتر از سابق کار هست مشکل داره بگن ( اون 1 سال اولی که پارت تایم شروع به کار کردم و دانشجو بودم , بیمه نبودم)

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون که با پاسخ هات راهنماییم می کنی ...راستش طبق
    Additional supporting documents may include:
    - copies of work contracts,
    - copies of pay stubs.

چون هیچ کدوم این مدارک رو برای ساپورت ادعای خودم ندارم ( میدونم اجباری نیست ) ...و شرح کارم خیلی تخصصی تر از اونی هست که noc گفته ( به عنوان تکنسین ! ) فکر می کنم اونا مشکوک نشن بهتره
    چون تو فروم canadavisa یکی گفته بود شرح شغلش خیلی تخصصی بوده و اونا باور نکردن و ریجکتش کردن ....من میخوام بهانه دستشون ندم که فکر کنن سوابقم الکیه ..

حالا اگه دوستان فکر می کنن ارسال سابق بیمه ای که کمتر از سابق کار هست مشکل داره بگن ( اون 1 سال اولی که پارت تایم شروع به کار کردم و دانشجو بودم , بیمه نبودم)
    چی بگم والا... ما نه قرارداد فرستادیم نه فیش حقوقی فقط گواهی سابقه کار رو با فرمت خواسته شده...
    حالا شما تو نامه تون بگید اشاره کنن که از تاریخ فالا تا تاریخ فلان پارت تایم کار کردید. اینجوری بیمه هم نشده باشید عجیب نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    روال کار همینه ، شما پرینت میگیرید میبرید کارگزاری شعبه تون مهر میکنه و قابل ترجمه رسمی میشه. در نظر داشته باشید که طبق گاید اداره مهاجرت ارسال سابقه بیمه اجباری نیست ولی بعضی دوستان میگن در مواردی که شما قرارداد کاری یا فیش حقوقی نمیفرستید بهتره بیمه هم بفرستید.
    ببخشید اگه قرارداد و فیش حقوقی نداشته باشیم و نفرستیم و از نظر سفارت ایرادی داشته باشه همون اول ریجکت می کنن یا بعدا؟ کلا اول فقط واسه نقص پرونده ریجکت می کنن؟ یعنی مثلا فقط نگاه می کنن نامه کاری هست یا نه دیگه متنشو نمی خونن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط f_goo نمایش پست ها
    ببخشید اگه قرارداد و فیش حقوقی نداشته باشیم و نفرستیم و از نظر سفارت ایرادی داشته باشه همون اول ریجکت می کنن یا بعدا؟ کلا اول فقط واسه نقص پرونده ریجکت می کنن؟ یعنی مثلا فقط نگاه می کنن نامه کاری هست یا نه دیگه متنشو نمی خونن؟
    ابتدای کار به مدارک اضافی مثل قرارداد و فیش حقوقی نیازی نیست، نامه اشتغال به کار کافیه ولی حتما متنشو میخونن که با شرح وظایف خواسته شده همخوانی داشته باشه. در صورت عدم همخوانی ریجکت میشه. در صورت پذیرش، بعدا ممکنه قرارداد و ....رو هم بخوان
    . FSW2014, NOC (5125) .Docs received by CIC : 07/18/2014
    PER: 11/14/2014
    AOR: 12/5/2014,
    02/17/2015:Medical Request
    Pass Request:06/12/2015

Junior Member ehsaaaan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
    به امید خدا من هم فردا مانی اردر دستم میرسه و چهارشنبه صبح مدارکم رو پست می کنم. ممنون میشم اگه یکی از دوستان با سابقه مدارکم رو چک بفرمایند که کامل باشه:
    من مجرد هستم و هیچ فامیلی در کانادا ندارم:

به ترتیب:
    1- checklist
    2- generic application form
    3- scedule A Background
    4- 4- suplementary information- your travel
    5- schedule 3
    6- additional family information
    7- کپی پاسپورت
    8- آیلتس اورجینال
    9- اصل ترجمه نامه سابقه کار+اصل فارسیش+اصل ترجمه بیمه+اصل فارسیش
    10- اصل ترجمه لیسانس و فوق لیسانس+نامه اسسمنت wes
    11- اصل نامه تمکن مالی بانک (به انگلیسی)
    12- اصل ترجمه شناسنامه و اصل ترجمه کارت ملی
    13- اصل ترجمه عدم سوء پیشینه+اصل فارسیش
    14- 6 قطعه عکس
    15- مانی اردر و fee payment (که هنوز نیومده)
    16- دو تا برچسب آدرس یکی به فارسی یکی به انگلیسی
    باز هم از لطفهای همیشگیتون ممنونم. واقعا بدون کمک شما این کار خیلی سخت تر برام پیش می رفت
    بله مدارکتون درسته و به ترتیبه. در مورد سابقه بیمه چیزی که هست اینه که خواسته نشده در این مرحله. در عوض مدارکی مثل فیش‌های حقوقی و قرار داد رو خواستن. ولی، اگر فیش حقوقی و قرارداد ندارید، و سابقه بیمه دارید و گرفتنش براتون راحته، من پیشنهاد میکنم به عنوان supporting document بفرستید. (این نظر شخصی منه و رفرنس هم نداره.)
    A day will come at last when I
    Shall take the hidden paths that run
    West of the Moon, East of the Sun

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaaan نمایش پست ها
    بله مدارکتون درسته و به ترتیبه. در مورد سابقه بیمه چیزی که هست اینه که خواسته نشده در این مرحله. در عوض مدارکی مثل فیش‌های حقوقی و قرار داد رو خواستن. ولی، اگر فیش حقوقی و قرارداد ندارید، و سابقه بیمه دارید و گرفتنش براتون راحته، من پیشنهاد میکنم به عنوان supporting document بفرستید. (این نظر شخصی منه و رفرنس هم نداره.)
    فیش حقوقی و قرارداد/بیمه ر بعنوان مدرک اصلی که نخواستن. مدرک اصلی فقط گواهی کار هستش که توش به حقوق شما اشاره میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaaaan نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    فیش حقوقی و قرارداد/بیمه ر بعنوان مدرک اصلی که نخواستن. مدرک اصلی فقط گواهی کار هستش که توش به حقوق شما اشاره میشه.
    ممنون از لطفتون فیش حقوقی و قرارداد ندارم و تهیه کردنش هم یکم سخته برام واس همین با اینکه اشاره ای بهش نشده برای اطمینان دارم بیمه رو میفرستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1051 نمایش پست ها
    باركدها روي مدارك قرار مي گيرند. اصل فارسي سابقه كار لازم نيست. كپي پلمپ شده به ترجمه كافيه. بيمه هم كه كلا اسمي از اون تو چك ايست و سايت cic برده نشده، من نظر نميدم. از آخرين ورژن بودن فرمها اطمينان حاصل كنيد. به نظر من كه ديگه موردي نداره. موفق باشيد.
    خوب شد یاد آوری کردید دوست عزیز. بارکدها باید حتی روی چک لیست قرار بگیرند. درسته؟ ورژن فرمها رو چک کردم. ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال بر اساس برنامه سال 2014

من سابقه بیمه ندارم چقدر احتمال دارد موفق شوم؟ با توجه به اینکه نظرات متفاوت است از دوستانی که بدون بیمه پذیرش گرفته اند خواهشمندم تجربه خود را با بقیه در میان بگذارند. واقعا نگرانم لطفا راهنمایی کنید.

سلام
    دوستان چندوقته بدجوری سابقه بیمه ذهنمو درگیر کرده .کسی دقیقا میدونه بیمه در کل پروسه می خوان یا نه؟من 4 سال سابقه میخوام ارائه بدم که 2 سالش فقط بیمه داره ولی برای امتیاز آوردن به 4 سال احتیاج دارم.واقعا ممنون میشم کسی راهنمایی کنه .وکیلای ایران که میگن 100 درصد بیمه می خواد .

صفحه 1 از 14 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)