صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط minaraoufi نمایش پست ها
    2132 مهندسی مکانیک
    امیدوارم این پروسه پر استرس برای شما و همه دوستان زودتر با خبرهای خوش تموم بشه . ضمنا می خواستم بگم ارائه بیمه تا اونجایی که من فهمیدم اثبات دیگه ای برای شاغل بودن هست . اگر بیمه شما به اندازه سابقه کار نیست شاید بتونید لیست کسورات مالیاتی خودتون رو از محل کار بگیرید که فکر نمی کنم کارفرماها مشکلی داشته باشن . می تونید برید دارایی یه درخواست پرکنید برای اظهار نامه بعد شماره نامه رو ببرید محل کار بگید اگه میشه دستی بهتون لیست کسورات مالیات رو بدن .فکر کنم این روش هم موثر باشه خودم که همین کار رو میکنم اگر ازم بخوان چون راه دیگه ای ندارم . امیدوارم کمک کرده باشم .
    به امید موفقیت

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

پیش فرض پاسخ : بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

دیده شده که در بدترین حالت اگر شما میزان بیمه اتون کمتر از سابقه کار باشه، همون بیمه خالی رو قبول می کنند و امتیاز کار رو فقط به قسمتی که بیمه دارید میدن و دوباره امتیاز شماری می کنند. اگر بالای 67 امتیاز باشه که حله. اگر نباشه ریجکت می کنند و احتمال داره که دو سال هم محروم کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    دیده شده که در بدترین حالت اگر شما میزان بیمه اتون کمتر از سابقه کار باشه، همون بیمه خالی رو قبول می کنند و امتیاز کار رو فقط به قسمتی که بیمه دارید میدن و دوباره امتیاز شماری می کنند. اگر بالای 67 امتیاز باشه که حله. اگر نباشه ریجکت می کنند و احتمال داره که دو سال هم محروم کنند.
    یعنی به نظر شما لیست کسورات مالیاتی که از حقوق کسر شده با کاور لتر هیچ تاثیری نداره در متقاعد کردن آفیسر ؟ اگر اینجوری که شما میگین باشه به دلیل یک مدرک جانبی که از اول هم خواسته نشده آدم ریجکت بشه که خیلی بی انصافی هست . حتما باید یه راهی باشه ؟!!!

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1307 نمایش پست ها
    یعنی به نظر شما لیست کسورات مالیاتی که از حقوق کسر شده با کاور لتر هیچ تاثیری نداره در متقاعد کردن آفیسر ؟ اگر اینجوری که شما میگین باشه به دلیل یک مدرک جانبی که از اول هم خواسته نشده آدم ریجکت بشه که خیلی بی انصافی هست . حتما باید یه راهی باشه ؟!!!
    این لیست کسورات مالیاتی چیز جدیدیه! شاید این کمک کنه

تو ویزا آفیس ورشو هم چند نفر هستند که برای کمبود کار بدون بیمه مدارک تکمیلی دادند و هنوز ریجکت نشدند. چون گویا برای ریجکت سریع این کار رو می کنند. البته باید دنبال کنم ببینم سرنوشتشون چیه. حالا خبر میدم اینجا اگر نتیجه گرفتم!

Junior Member

این لیست کسورات مالیاتی چیز جدیدیه! شاید این کمک کنه

تو ویزا آفیس ورشو هم چند نفر هستند که برای کمبود کار بدون بیمه مدارک تکمیلی دادند و هنوز ریجکت نشدند. چون گویا برای ریجکت سریع این کار رو می کنند. البته باید دنبال کنم ببینم سرنوشتشون چیه. حالا خبر میدم اینجا اگر نتیجه گرفتم!
    من شنبه دارم میرم دنبال تهیه لیست کسورات مالیاتی ، باید از محل کار تهیه بشه . وقتی انجام دادم مراحلش رو اینجا برای بقیه دوستان میزارم . به امید موفقیت همه تو این پروسه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

چرا محروم کنن? داشتن بیمه که الزامی نیست مخصوصا که کار من پارت تایم بوده . کار پارت تایم هم که بیمش توافقی.

[
    QUOTE=minaraoufi;1898498]چرا محروم کنن? داشتن بیمه که الزامی نیست مخصوصا که کار من پارت تایم بوده . کار پارت تایم هم که بیمش توافقی.[/QUOTE]
    ببخشید خانوم مینا.میشه یکسری اطلاعات از پرونده تون بدین.چند سال سابقه کار و آیا همراه با تحصیل بوده؟.کل سالهای کاریتونو بیمه خواستن؟شما همه رو بیمه اشو دارین؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    یعنی اگر امتیازش با همون یکسال بالاتر از 67 باشه احتمال پذیریفتن هست؟ البته آفیسرها خیلی مودی عمل میکنند و ظاهرا چیزی به اسم انصاف و عدالت اینا خیلی محلی از اعراب نداره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1307 نمایش پست ها
    خانم آذر شما یه توضیح مبسوط درباره این قضیه مالیات دادید که ممنونم اما یه سوال دیگه دارم چون من با ممیز مالیات شرکتمون صحبت کردم و ایشون گفت همچین چیزی وجود نداره و اصولا اسم کسی جایی نوشته نشده جز در لیست بیمه. این لیستی که شما مدنظرتونه آیا لیست کسورات حقوق شما به تنهایی از ابتدای کارتون هست یا یه لیست کلی مبنی بر اینکه اون سازمان یا شرکت خاص مالیات بابت حقوق کارکنان داده؟ یه چیزی مثل برگ تشخیص قطعی مالیات برحقوق کارمنان؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط helenkh نمایش پست ها
    خانم آذر شما یه توضیح مبسوط درباره این قضیه مالیات دادید که ممنونم اما یه سوال دیگه دارم چون من با ممیز مالیات شرکتمون صحبت کردم و ایشون گفت همچین چیزی وجود نداره و اصولا اسم کسی جایی نوشته نشده جز در لیست بیمه. این لیستی که شما مدنظرتونه آیا لیست کسورات حقوق شما به تنهایی از ابتدای کارتون هست یا یه لیست کلی مبنی بر اینکه اون سازمان یا شرکت خاص مالیات بابت حقوق کارکنان داده؟ یه چیزی مثل برگ تشخیص قطعی مالیات برحقوق کارمنان؟
    سلام هلن جان
    این لیست رو کارفرما به اداره مالیات میده که در اون نشون میده از هر کارمند چند درصد مالیات از حقوق کم شده چون کارفرما ها باید به اداره دارایی بابت هر کارمند مالیات بدن که فکر کنم سالیانه اون رو پرداخت میکنن توی اون لیست اسم تمام کسانی که از اون سازمان حقوق میگیرن هست و علاوه بر اون شماره فیش پرداختی برای داراریی و تاریخ پرداخت هم هست. شما فکر کن مثلا میری دارایی میخوای اظهار نامه پر کنی وقتی اظهار نامه رو نوشتی دارایی از محل کار شما یک استعلام میگیره که تو اون استعلام ذکر شده فلانی اینجا کار می کنه و این هم لیست کسورات مالیاتی اون فرد و بر مبنای اون استعلام اگر حقوق شما کمتر از سالی 12 میلیون باشه شما معاف از مالیات هستیم و مالیات کسر شده رو به شما بر میگردونن و اگر نه که مالیاتی که از شما کسر شده علی الحساب هست باید بعد از تشکیل پرونده و تکمیل اظهار نامه اون پول بره به حساب دارایی .امیدوارم از این طریق بشه به آفیسر تفهیم کرد که کسایی که بیمه ندارن شاغل بودن و مالیات دادن . باز هم اگر سوالی داشتید بپرسید خوشحال میشم کمک کنم .
    به امید موفقیت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)