صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط soltaan نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز، یعنی این فرمتی که خودشون می دن انگلیسیه و نیاز به ترجمه نداره؟
    من بیممو هنوز جمع آوری نکردم. یکی از بیمه هام عسلویس که فک کنم برای خودش پروژه ای باشه.

ضمن سپاس از mbm-e عزیز بابت پاسخشون، جمع آوری بیمه اون هم از عسلویه یک ماهی طول می کشه. با توجه به تعطیلات نوروز، بهتره سریعتر اقدام کنید.
    اگر فرصت ندارید، "شاید" بشه حضوری از عسلویه طی یک نامه جداگانه، سابقه رو گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط matraki نمایش پست ها
    تو اون فرم هم هیچ حرفی نزدم درواقع این دوره آموزشی بصورت همزمان با سابقه کاری من در یک شرکت دیگه بوده که اسم اون درلیست هست.
    بنظر شما اگه بنویسم من برای اون شرکت بصورت پروژه ای و در خانه کار انجام میدادم و اونها هم بابت این پروژه برای من بیمه رد کرده اند مشکلی پیش نمیاد.
    آخه میترسم برن سایت بیمه رو چک کنن و اونوقته که ریجکت میشم اسای
    منم چون فکر شمارو کردم رفتم واز بیمه خواستم فقط سابقه 9 ساله من رو در شرکتی که درحال خاضر توش فعالیت میکنم بده که اونم داد. البته از شرکت معرفی نامه هم برده بودم.
    ولی بعدش شک کردم اگه برن سایت رو ببینن خودشون نمیگن چرا بیمه کلیت رو نفرستادی؟؟
    لطفا کمکم کنید از این کابوس رها بشم
    بنظر من دو راه پیش رو دارید:

الف: به اون سه ماه اشاره ای نکنید . اگرم روش حساس بشن هم به احتمال زیاد یه مرتبه ریجکتتون نمیکنن معمولا در این مرحله برای هر ابهامی از افراد مدارک و دلایل میخوان اگه قانع نشن اونوقت خطرناک میشه
    1- پسورد سایتتون رو عوض کنید
    2- گواهی بیمه که فقط اسم شرکت اصلی توش هست ( اون سه ماه توش نیست ) را ترجمه و ارسال کنید.
    3- اگه بهرترتیب از جمله استعلام متوجه شدن (که واقعا من شک دارم این کارو بکنن . مختاری قبلا هم تو سایتش چیزایی نوشته که خیلی درست نبودن) اونوقت با دلایل و مدارک کافی اثبات بکنید که این سه ماه جزء فعالیتهای اصلی شما نبوده.

ب:خودتون داوطلبانه به اون سه ماه اشاره کنید و همزمان دلایل و مدارک ارائه کنید که اون سه ماه آزمایشی بوده و فعالیت اصلی شما نبوده.
    1- پسورد سایتتون رو عوض نکنید
    2- گواهی بیمه کامل بگیرید. ترجمه کنید و بفرستید
    3-یه نامه از شرکتی که سه ماه آزمایشی توش کار کردین بگیرین که توش گواهی شده که کار شما فقط جنبه کارآموزی داشته و یه همچین چیزایی. اونم ترجمه کنید و بفرستید.
    4-یه کاورلتر هم هم خودتون ضمیمه کنید و توش کاملا شرایط مربوط به همزمانی دوکار در اون سه ماه رو شرح بدین.

من راه سومی بنظرم نمیرسه. تصمیم نهایی با شماست

ولی اگر من جای شما بودم ، روی انتخاب " الف " تمرکز میکردم مدارکو بدون احتساب اون سه ماه میفرستادم هروقتم اگه متوجه میشدن میگفتم " خوب اون سه ماه کارآموزی بوده دلیلی نداشته بهش اشاره ای بشه"

در واقع در گزینه "ب" شما خودتون دارین خودتونو متهم میکنید و بعدش دارین سعی میکنین خودتونو تبرئه کنید بنظر من این رفتار درستی در مقابل اداره مهاجرت نیست. شما واقعا کار خطایی نکردین که حالا بخواین داوطلبانه برای اصلاح اون خطا مدرک و توضیح ارائه بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshayeman نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر.
    تا جاییکه من اطلاع دارم اطلاعات سایت بیمه قابل استناد نیست، چون بعضا کامل نیست یا اشتباهاتی داره.
    من وکیل نداشتم ولی وکیل یکی از دوستانم گفته بود که اداره مهاجرت کانادا هم پرینت سایت رو حتی اگر ببرید مهر و امضا بزنن، بعنوان سابقه قبول نمی کنه و فقط اون فرمت 4 امضایی که خود اداره بیمه صادر میکنه رو قبول دارن.

موفق باشید.
    سلام
    من سابقه ی بیمه سربازیم رو دو سال پیش خریدم، و الان توی سایت بیمه که نگاه میکنم میبینم تو لیست بیمه کنار شرکتای دیگه هست، میخواستم ببینم نامه ای که از بیمه برای ترجمه میگیرم سابقه خدمتم توش ذکر میشه یا خیر، چون نیاز دارم که ذکر بشه برام این قضیه مهمه
    ممنون

خیر این فرمت انگلیسی نیست یه جدول ساده است که توش نوشته از هر شرکتی در مجموع چند روز بیمه به نام شما رد شده. حتی تفکیک ماه ها رو هم نداره (برخلاف اون چیزی که تو سایت میبینید)
    که این بنظر من نکته مثبتی بحساب میاد.

چهار امضا پای این جدول میخوره به همین خاطر دوستمون از اون بعنوان فرمت چهار امضایی یاد کردن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nooshayeman نمایش پست ها
    ضمن سپاس از mbm-e عزیز بابت پاسخشون، جمع آوری بیمه اون هم از عسلویه یک ماهی طول می کشه. با توجه به تعطیلات نوروز، بهتره سریعتر اقدام کنید.
    اگر فرصت ندارید، "شاید" بشه حضوری از عسلویه طی یک نامه جداگانه، سابقه رو گرفت.
    من دو سه روز پیش رفتم بیمه شعبه 22 پرینتمم با خودم بردم و فقط یه مهر روش زدن و گفتن نیازی به جمع آوری و امضا نداره و همین برای ترجمه کافیه. فرداشم به دار الترجمه ای که از خدماتش استفاده می کنم زنگ زدم و گفتن OK هستش و برای مهرای دادگستری و خارجه هم مشکلی پیش نمیاد. اولا می خوام نظر دوستان رو بدونم که اگه این فرمت 4 امضایی نباشه و همون سایتیه رو بفرستیم مشکلی پیش میاد و دوم اینکه برای گرفتن این فرمت باید برم ساختمون مرکزی یا همون شعبه 22 که بیمه اصلیم اونجاس خودشون فرم به قول شما 4 امضایی رو می دن بهم؟

Junior Member

من دو سه روز پیش رفتم بیمه شعبه 22 پرینتمم با خودم بردم و فقط یه مهر روش زدن و گفتن نیازی به جمع آوری و امضا نداره و همین برای ترجمه کافیه. فرداشم به دار الترجمه ای که از خدماتش استفاده می کنم زنگ زدم و گفتن OK هستش و برای مهرای دادگستری و خارجه هم مشکلی پیش نمیاد. اولا می خوام نظر دوستان رو بدونم که اگه این فرمت 4 امضایی نباشه و همون سایتیه رو بفرستیم مشکلی پیش میاد و دوم اینکه برای گرفتن این فرمت باید برم ساختمون مرکزی یا همون شعبه 22 که بیمه اصلیم اونجاس خودشون فرم به قول شما 4 امضایی رو می دن بهم؟
    من اول پرینت رو از سایت گرفتم و بردم بیمه مهرزدند ولی دارالترجمه گفت من اینو ترجمه میکنم اما دادگستری مهر نمیکنه باید نامه 4 امضا باشه که مجددرفتم خیلی راحت 4 امضا رو دادند.بنظر من شما هم ریسک نکنید
    FSW 2014/NOC : 5125/Dox Delivered to Sydney: 22.10.2014/UCI received : 26.01.2015/ AOR received : 17.02.2015/Update recceived 09.03.2015/Medical received 20.03.2015/Update sent ; 20.04.2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbm_e نمایش پست ها
    بنظر من دو راه پیش رو دارید:

الف: به اون سه ماه اشاره ای نکنید . اگرم روش حساس بشن هم به احتمال زیاد یه مرتبه ریجکتتون نمیکنن معمولا در این مرحله برای هر ابهامی از افراد مدارک و دلایل میخوان اگه قانع نشن اونوقت خطرناک میشه
    1- پسورد سایتتون رو عوض کنید
    2- گواهی بیمه که فقط اسم شرکت اصلی توش هست ( اون سه ماه توش نیست ) را ترجمه و ارسال کنید.
    3- اگه بهرترتیب از جمله استعلام متوجه شدن (که واقعا من شک دارم این کارو بکنن . مختاری قبلا هم تو سایتش چیزایی نوشته که خیلی درست نبودن) اونوقت با دلایل و مدارک کافی اثبات بکنید که این سه ماه جزء فعالیتهای اصلی شما نبوده.

ب:خودتون داوطلبانه به اون سه ماه اشاره کنید و همزمان دلایل و مدارک ارائه کنید که اون سه ماه آزمایشی بوده و فعالیت اصلی شما نبوده.
    1- پسورد سایتتون رو عوض نکنید
    2- گواهی بیمه کامل بگیرید. ترجمه کنید و بفرستید
    3-یه نامه از شرکتی که سه ماه آزمایشی توش کار کردین بگیرین که توش گواهی شده که کار شما فقط جنبه کارآموزی داشته و یه همچین چیزایی. اونم ترجمه کنید و بفرستید.
    4-یه کاورلتر هم هم خودتون ضمیمه کنید و توش کاملا شرایط مربوط به همزمانی دوکار در اون سه ماه رو شرح بدین.

من راه سومی بنظرم نمیرسه. تصمیم نهایی با شماست

ولی اگر من جای شما بودم ، روی انتخاب " الف " تمرکز میکردم مدارکو بدون احتساب اون سه ماه میفرستادم هروقتم اگه متوجه میشدن میگفتم " خوب اون سه ماه کارآموزی بوده دلیلی نداشته بهش اشاره ای بشه"

در واقع در گزینه "ب" شما خودتون دارین خودتونو متهم میکنید و بعدش دارین سعی میکنین خودتونو تبرئه کنید بنظر من این رفتار درستی در مقابل اداره مهاجرت نیست. شما واقعا کار خطایی نکردین که حالا بخواین داوطلبانه برای اصلاح اون خطا مدرک و توضیح ارائه بدین.
    گزینه الف برای من هم آسان تر و کم دردسر تر است فقط اگر سابقه کلی رو بخواهند نمیدونم چی میشه!
    FSW 2014/NOC : 5125/Dox Delivered to Sydney: 22.10.2014/UCI received : 26.01.2015/ AOR received : 17.02.2015/Update recceived 09.03.2015/Medical received 20.03.2015/Update sent ; 20.04.2015

من اول پرینت رو از سایت گرفتم و بردم بیمه مهرزدند ولی دارالترجمه گفت من اینو ترجمه میکنم اما دادگستری مهر نمیکنه باید نامه 4 امضا باشه که مجددرفتم خیلی راحت 4 امضا رو دادند.بنظر من شما هم ریسک نکنید
    Matraki عزیز گرفتن فرم چهار امضایی برای کسانی که سابقه بیمه آنها در یکجا تجمیع شده خیلی راحته مشکل زمانی پیش میاد که سوابق بیمه در شهرستانهای مختلف باشه . بویژه شهرستانهایی که فعالیت بیمه در اونها محدود هست.

کار دارالترجمه ها همه یکسان نیست بعضی از دارالترجمه ها بصورت رابطه ای امکان گرفتن تاییدیه بعضی مدارکو دارن. بنا بر این چیز عجیبی نیست اگه یه دارالترجمه بتونه پرینت سایتو ترجمه رسمی کنه و تاییدیه دادگستری رو هم بگیره.

Soltaan عزیز اگر امکان ترجمه پرینت سایتو دارین ، باتوجه به فرصت کم اینکارو بکنین و بفرستین البته همراه با یه کاورلتر که توش توضیح میدین که به دلیل کمبود وقت با این فرمت فرستادین و در صورت نیاز امکان ارسال فرمت اصلی رو هم طی ماههای آینده دارین.

همزمان هم برای تجمیع سابقه بیمه تون اقدام کنید که اگه لازم شد آماده باشه و بتونین بفرستین

گزینه الف برای من هم آسان تر و کم دردسر تر است فقط اگر سابقه کلی رو بخواهند نمیدونم چی میشه!
    استرس و نگرانیتونو درک میکنم.

بهرحال ازاونجایی که شما در مدارک اولیه به این سه ماه اشاره نکردین چه الان مطرح کنید چه بعدا بنظر من خیلی فرق نمیکنه هردوش کمی ریسک داره.

اگه خودتون بگین مشخصه که چون نو سابقه بیمه داره دیده میشه ، مجبور شدین درموردش توضیح بدین پس نمیشه گفت بصورت خودجوش دارین خطایی رو اصلاح میکنین . مجبور به این کار شدین

توصیه میکنم به این سایت سری بزنین و مشکلتونو اونجا هم مطرح کنید

Junior Member

از دوستان كسي هست كه آپديت بيمه بخوان ازش و نداشته باشه و با توضيح حل شده باشه موضوع؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin188 نمایش پست ها
    از دوستان كسي هست كه آپديت بيمه بخوان ازش و نداشته باشه و با توضيح حل شده باشه موضوع؟
    بودن کسایی که ازشون بیمه خواستن ولی هنوز به مرحله ای شدن نرسیده که ببینیم نتیجه چی میشه. فک نکنم گیر خاصی باشه. مگر اینکه دیگه آفیسر واقعا به سابقه کار شک کرده باشه و با توضیح و این حرفا هم مجاب نشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)