صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 136 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

سلام دوستان
    من واسه فدرال2014 اقدام کردم و حالا 90 روز بعد مدیکال ازم بیمه خواستن!
    تو سوابق من تاریخ شروع کارم 1 فروردین 91 ذکر شده ولی بیمه من از مرداد 92 شروع میشه و به امتیاز کل سالها نیاز دارم.
    من واسه ویزا افیس روز اول 3تا قرارداد کاری فرستادم که توی قرارداد فروردین 91 تا 92 در دیتیل حقوق، بیمه کسر نشده بود یعنی کاملا معلوم بوده که من بیمه نبودم.
    ولی در قرارداد فروردین 92 تا 93 بیمه در دیتیل حقوق کسر شده، اما شروع بیمه من از مرداد 92 هست. واسه سال اخرم که مشکلی نیست.(در ضمن سابقه کار من با تحصیل یا سربازی هم پوشانی نداره)
    حالا می خواستم نظر شما رو بدونم. نظرتون راجع به کیس من چیه؟
    ممنون میشم کمکم کنید. من واقعا مستاصل شدم...

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره کارمندان رسمی وزارت نفت که بیمه تامین اجتماعی ندارند چی باید به عنوان بیمه بفرستن؟

Junior Member

سلام دوستان

من به شعبه 25 تهران مراجعه کردم که سابقه بیمه رو از یه تاریخی خاصی بهم بدن که متاسفانه قبول نکردن و از ابتدای زمانی که بیمه برام رد شده بهم دادن. و گفتن که اصلن سیستم نمیتونه از یه تاریخی خاصی رو بده و فقط از هر زمانی که بیمه برات رد شده رو پرینت میده و کاری هم نمیشه کرد!!!!!! آیا کسی تجربه مشابه داشته ؟

Junior Member

درود
    من فارق التحصيل از رشته عمران هستم و ٥ سال سابقه كار تو زمينه نظارت و پيمانكاري دارم. يك سالي هم ميشه كه پروانه اشتغال و پايه ٣ نظارت هم گرفتم. چون اكثر پروژه ها شخصي بوده، به اندازه يك ساعت هم سابقه بيمه ندارم و ميخوام براي فدرال اقدام كنم. البته ميتونم گواهي از شركتهاي مهندسي بيارم كه نشون بده براشون كار كردم. اين گواهي كفايت ميكنه يا حتما بايد سابقه بيمه از تامين اجتماعي ارائه كرد؟ با ٢-٣ تا شركت مهاجرتي كه مشاوره كردم ، گفتن اگه پروندت قوي باشه واسه فدرال آفيسر گير نميده ويا احتمالش خيلي خيلي كمه كه گير بده و در اينصورت وكيل ما كارِتو درست ميكنه ولي يكي ازين شركتها با جديت ميگه اگه بيمه نداري صد در صد شكست ميخوره پروندت و هر مشاوري كه گفته گير نميدن ميخواد كلاه سرت بزاره و پولتو بخوره. واقعا گيج شدم. دوستاني كه به تازگي اقدام كردن يا اطلاعات جامعي دارن، ممنونشون ميشم راهنماييم كنن. تنها سابقه بيمه اي كه ميتونم بيارم ١٧ ماه سابقه بيمه سربازيمه كه هزينشو اگه پرداخت كنم به تامين اجتماعي، قبول ميشه.
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان.من 13 ماه سابقه کار تمام وقت ذارم که به دلیل یکسری مشکلات که شرکت با بیمه داشته از این مدت 3ماه سابقه بیمه رد نشده.الان باید چکار کنم؟لطفا موارد مشابه راهنمایی کنید.ممنون

Junior Member mnaeem آواتار ها

دوستان، سابقه بیمه ای که ایران داریم و برای چندین سال از حقوقمون کم شده و حق بیمه پرداخت کردیم، وقتی میریم کانادا، تکلیف این پولها چی میشه؟ منظورم اینه که میشه با بیمه تسویه حساب کرد و مبلغی رو دریافت کرد؟

کلا داستان سابقه بیمه مون بعد از رفتن چی میشه؟ آیا حق و حقوقی از بیمه بهمون تعلق میگیره یا نه؟

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)