صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    منظور ایشان قبل از دریافت فایل نامبر و در سیدنی هست . بعد از دریافت فایل نامبر و ارسال به ویزا آفیس اگه پرونده رد بشه پولی برگشت نمیشه
    کسی میدونه تو چه مرحله ای بیمه رو میخوان؟(اگه بخوان)

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    کسی میدونه تو چه مرحله ای بیمه رو میخوان؟(اگه بخوان)
    من تجربه ای در این زمینه ندارم ولی قاعدتاً وقتی آپدیت مدارک میخوان میتونه بیمه هم یکی از مدارک باشه، هر چند که امسال تا الان از چند نفری که ایمیل آپدیت مدارک براشون اومده خواسته نشده.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

نقل قول نوشته اصلی توسط arashabt نمایش پست ها
    سلام دوستان، من چند تا پیغام خصوصی دریافت کردم که می‌خوام اینجا جواب همشونو بدم که همه استفاده کنن.

۱. من سابقهٔ کارم رو بدون مدرک سابقهٔ بیمه فرستادم و مشکلی‌ هم پیش نیومد. ولی‌ چون بیمه دارم اگه بدن از من خواستن میرم میگیرم میفرستم براشون.

۲. من ترجمهٔ کارت ملی‌ رو نفرستاده بودم و فقط ترجمهٔ شناسنامه رو فرستادم و تو فرم‌ها هم شمارهٔ شناسنامه رو زدم.

۳. ترجمهٔ کارت پایان خدمت هم نفرستادم.

۴. گواهی سابقهٔ کار من کامل بود فقط حقوق رو ننوشته بود که همراهش ترجمهٔ فیش حقوقی پنج ماه رو فرستادم و اوکی شد.

۵. قرارداد کاریمو نفرستاده بودم

امیدوارم این تجربیات به دوستان کمک کنه واسه ارسال مدارک که بی‌جهت استرس نکشن.

سلام

دوست عزیز من هم مثل مواردی که بالا گفتی فرستادم ( چند باری هم مزاحم خودتون شدم )
    با این تفاوت که من در سربرگ انگلیسی - فارسی (شامل آدرس فارسی-انگلیسی ، ایمیل و وبسایت شرکت ) به انگلیسی با مهر و امضا
    اصل گواهی ها رو فرستادم .و در گواهی ها هم به حقوق ماهیانه و ساعت کار اشاره کردم . ولی الان نگرانم که اون
    Additional supporting documents رو که شامل قرارداد، یا فیش حقوقی یا بیمه هست ( که من داشتم ولی
    به دلیل صرفه جویی در وقت نفرستادم ) رو گیر بدن
    یه email آماده کردم که به CIC بزنم و مطلب رو شرح بدم ( با توجه به اینکه قسمتی از سابقه کارم هم در حین تحصیل بوده )
    ، شما یا دوستان دیگر نظری دارین ؟
    ویرایش توسط shabhayetar : October 14th, 2014 در ساعت 06:55 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shabhayetar نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز من هم مثل مواردی که بالا گفتی فرستادم ( چند باری هم مزاحم خودتون شدم )
    با این تفاوت که من در سربرگ انگلیسی - فارسی (شامل آدرس فارسی-انگلیسی ، ایمیل و وبسایت شرکت ) به انگلیسی با مهر و امضا
    اصل گواهی ها رو فرستادم .و در گواهی ها هم به حقوق ماهیانه و ساعت کار اشاره کردم . ولی الان نگرانم که اون
    Additional supporting documents رو که شامل قرارداد، یا فیش حقوقی یا بیمه هست ( که من داشتم ولی
    به دلیل صرفه جویی در وقت نفرستادم ) رو گیر بدن
    یه email آماده کردم که به CIC بزنم و مطلب رو شرح بدم ( با توجه به اینکه قسمتی از سابقه کارم هم در حین تحصیل بوده )
    ، شما یا دوستان دیگر نظری دارین ؟
    Additional Documents اختیاری است. اگر نامه‌های شما طبق فرمت است و اطلاعات خواسته‌شده را دارد، دلیلی برای نگرانی نیست. بعدا اگر ویزا آفیس مدارک اضافه‌تر را بخواهد، به شما اطلاع خواهد داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidoo8777 نمایش پست ها
    بچه ها من میخوام برای کد 2173 عنوان شغلی مهندسی نرم افزار اقدام کنم ... تو نامه ی شرح شغلم هم به این عنوان شغلی گرفتمش .. ولی تو قراردادم با شرکت خورده برنامه نویس به نظرتون اگه اینو بگیرم و به عنوان Additional proof بفرستم ... برام بد میشه ؟ چون برنامه نویس معادل 2174 که پر شده
    من خودم هم به مشکل مشابهی برخوردم و با اینکه برای 2173 اقدام کردم ولی توی سوابق قبلی 2174 رو اعلام کردم. بعضی از دوستان گفتن که فقط یک سال سابقه در زمینه کد مربوطه کافیه و سوابق قبلی اگر متفاوت باشه هم توی امتیازات به حساب میاد ولی چون هنوز نوبتم نشده نمیتونم کاملاً تاییدش کنم. در هر صورت با توجه به اینکه ارسال قرارداد اجباری نیست به نظرم لزومی نداره ارسالش کنید، مخصوصاً اگر سوابق بیمه هم ارسال میکنید (البته اون هم اجباری نیست).
    فقط به عنوان یک توصیه به نظرم اگر امکان اقدام برای کد 2172 را دارید، با توجه به وضعیت 2173 و احتمال زیاد پر شدن ظرفیت آن، برای 2172 اقدام کنید.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    دوستام کسی تا الان بوده ازش بیمه خواسته باشن؟
    یا کسی کسی رو سراغ داره؟
    شما خیلی اضطراب این بیمه را دارید.

ببینید، ممکن است (و فقط ممکن است) بعدا از هر کسی دلشان بخواهد، بیمه را بخواهند. شما برای دو سال که بیمه دارید، برای آن دو سال که ندارید، می‌توانید در نامه‌ای (اگر بیمه را خواستند، نه الان) دلایل را توضیح بدهید و اگر سند و مدرکی بر آن دلایل هم دارید، ارائه بدهید. حالا یا قبول می‌کنند یا نه. ولی این‌طور که از الان اضطراب گرفته‌اید هیچ کمکی به شما نمی‌کند.

* اگر هم اهل ریسک نیستید، اقدام نکنید. ولی خاطرتان باشد که مهاجرت، حتی اگر همه مدارک شما هم کامل باشد، خودش کلا یک ریسک است. کندن از ساحل سخت است، اما تنها کسانی سرزمین‌های جدید را کشف می‌کنند که آن‌قدر شجاعتِ پیش رفتن را دارند که دیگر ساحل را نبینند.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    شما خیلی اضطراب این بیمه را دارید.

ببینید، ممکن است (و فقط ممکن است) بعدا از هر کسی دلشان بخواهد، بیمه را بخواهند. شما برای دو سال که بیمه دارید، برای آن دو سال که ندارید، می‌توانید در نامه‌ای (اگر بیمه را خواستند، نه الان) دلایل را توضیح بدهید و اگر سند و مدرکی بر آن دلایل هم دارید، ارائه بدهید. حالا یا قبول می‌کنند یا نه. ولی این‌طور که از الان اضطراب گرفته‌اید هیچ کمکی به شما نمی‌کند.

* اگر هم اهل ریسک نیستید، اقدام نکنید. ولی خاطرتان باشد که مهاجرت، حتی اگر همه مدارک شما هم کامل باشد، خودش کلا یک ریسک است. کندن از ساحل سخت است، اما تنها کسانی سرزمین‌های جدید را کشف می‌کنند که آن‌قدر شجاعتِ پیش رفتن را دارند که دیگر ساحل را نبینند.

موفق باشید
    من برای بیمه رفتم شعبه 25 تهران گفتن ما همچین چیزی نمیدیم. کسی می دونه پروسه اش چه جوریه دقیقا ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط solarisan2 نمایش پست ها
    من برای بیمه رفتم شعبه 25 تهران گفتن ما همچین چیزی نمیدیم. کسی می دونه پروسه اش چه جوریه دقیقا ؟

باسلام

از محل کارتون باید یه معرفی نامه به شعبه 25 ( امور اداری فرمتش رو داره) بگیرید و به بیمه ارائه بدید.اگر سوابقتون همه اش شعبه 25 نیست باید به شعب دیگه برید و درخواست ارسال به این شعبه رو بدید تا در نهایت یه نامه سابقه بیمه از شعبه 25 بگیرین.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط solarisan2 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط nbi1980 نمایش پست ها
    باسلام

از محل کارتون باید یه معرفی نامه به شعبه 25 ( امور اداری فرمتش رو داره) بگیرید و به بیمه ارائه بدید.اگر سوابقتون همه اش شعبه 25 نیست باید به شعب دیگه برید و درخواست ارسال به این شعبه رو بدید تا در نهایت یه نامه سابقه بیمه از شعبه 25 بگیرین.

موفق باشید
    من هم دقیقا همین کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادن. شما باید بگید که درخواست جمع آوری سوابقتون رو دارید. بسته به تعداد شعبه هایی که سابقه بیمه تون در اون رد شده ممکنه جمع آوری سابقه کمتر یا بیشتر طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    من هم دقیقا همین کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادن. شما باید بگید که درخواست جمع آوری سوابقتون رو دارید. بسته به تعداد شعبه هایی که سابقه بیمه تون در اون رد شده ممکنه جمع آوری سابقه کمتر یا بیشتر طول میکشه.
    من قبلا سابقه بیمه رو تجمیع کردم همش یه جاست . در کل فکر میکنم که بستگی به شعبه بیمه داره که این پرینت از سایت رو ازتون قبول کنه که مهر بزنه یا نزنه.(دوستانی که گفته بودن پرینت سایت رو ببر) محل کار منم ایران نیست الان که از جایی نامه بگیرم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)