صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس نظام امتیازبندی می 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    من هم دقیقا همین کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادن. شما باید بگید که درخواست جمع آوری سوابقتون رو دارید. بسته به تعداد شعبه هایی که سابقه بیمه تون در اون رد شده ممکنه جمع آوری سابقه کمتر یا بیشتر طول میکشه.
    دوستان وقتي هنوز از شما بيمه نخواستن چرا انقدر وقتتونو تلف مي كنيد؟؟؟ اگه خواستن بديد. اگه ميخواهيد اونها را متوجه كنيد كه بيمه داشتيد، بنوسيد تو گواهي سابقه كه حق بيمه فلاني در سازمان تامين اجتماعي شعبه فلان واريز گرديده است. كه اين هم به خدا لازم نيست.

Senior Member debutant آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط solarisan2 نمایش پست ها
    من قبلا سابقه بیمه رو تجمیع کردم همش یه جاست . در کل فکر میکنم که بستگی به شعبه بیمه داره که این پرینت از سایت رو ازتون قبول کنه که مهر بزنه یا نزنه.(دوستانی که گفته بودن پرینت سایت رو ببر) محل کار منم ایران نیست الان که از جایی نامه بگیرم...
    خب پس کار شما یه روزه سریع انجام میشه. ضمنا شعبه ها از نظر قانونی نباید اون پرینت رو مهر بزنند؛ هر چند که بعضی کارگذاری هاشون این کار رو میکنند. شما باید از خودشون پرینت سوابق رو بگیرید که در صورت جمع آوری شدن سوابق زمانی نمیبره. این برگه ای که خودشون میدن اسم شرکتهایی که براتون بیمه رد کردن به همراه مجموع تعداد روزهای هر کدوم رو نشون میده و مثل پرینت سایت، حقوق و تعداد روزهای هر ماه رو نداره.
    هرگونه راهنمایی صرفاً به منظور همیاری و بر اساس تجربیات شخصی بوده و مسئولیت استفاده از آن بر عهده خود شماست

let's use private messaging for nothing but truly private messages

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

من این کار رو کردم. از همون شرکتی که بیمه برام رد شده بود یه نامه زدیم برای تامین اجتماعی که لطفا سوابی بیمه فلانی را بدید. از هر شرکتی نامه بزنید به بیمه باید قانونا بهتون بدن. بعد اون نامه رو بردم بیمه اونها نامه رسمی بهم دادن و مهر زدن. بعد اونو ترجمه کردم و یه کاور لتر گذاشتم که تو ایران یکی از راه های اثبات سابقه کار سابقه بیمه تامین اجتماعی است. چون برای کانادایی ها اون طوری که از دوستام تو کانادا پرسیدم سابقه بیمه به عنوان سابق کار بی معنی هستش.

نقل قول نوشته اصلی توسط debutant نمایش پست ها
    خب پس کار شما یه روزه سریع انجام میشه. ضمنا شعبه ها از نظر قانونی نباید اون پرینت رو مهر بزنند؛ هر چند که بعضی کارگذاری هاشون این کار رو میکنند. شما باید از خودشون پرینت سوابق رو بگیرید که در صورت جمع آوری شدن سوابق زمانی نمیبره. این برگه ای که خودشون میدن اسم شرکتهایی که براتون بیمه رد کردن به همراه مجموع تعداد روزهای هر کدوم رو نشون میده و مثل پرینت سایت، حقوق و تعداد روزهای هر ماه رو نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    دوستام کسی تا الان بوده ازش بیمه خواسته باشن؟
    یا کسی کسی رو سراغ داره؟
    بله!
    من ۲۰۱۳ اقدام کردم، با همون مدارک اولیم هم نامه کار و هم فیش حقوقی و هم قراردادهام و هم بیمم رو گذاشته بودم ولی الان،۲ ماه بعد از ارسال مدیکالم، ازم دوباره بیمه خواسته شد!همه چی ممکنه!

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس امتیازبندی می2014(حذف ارسالها بدون پیا

دوستان دو تا سوال مهم دارم و ممنون میشم دوستانی که مطمئن هستید از جواب راهنماییم کنید :

1-من این هفته می خواستم مدارکم رو بفرستم تحت 2281 ....اما می ترسم به CAP رسیده باشه تا حالا
    و فکر کردم اگه بتونم برای 2172 نامه کاری بگیرم با اون اپلای کنم ...سوالم اینه از اونجایی که 2172 تخصص من نیست ( اما دارم تغییر فیلد میدم و دوره می گذرونم به این فیلد ) ایا ممکنه بعداً مشخص شه این موضوع مثلاً موقع مصاحبه سوال هایی بپرسن که معلوم شه و دردسر ساز بشه برام ؟
    شایدم حالا که 2174 به cap رسیده و 2173 هم داره میرسه بقیه نرم افزاری ها همه برن سراغ 2172 !

2-سوال مهم ترم اینه
    اگه مثلاً 1 سال از سوابق با 2172 باشه و 5 سال 2281 ....و با 2172 اپلای کنیم ...امتیاز سوابق کار چند سال رو می گیریم ؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت کارکنان ماهر فدرال (FSW) بر اساس امتیازبندی می2014(حذف ارسالها بدون پیا

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال مهم دارم و ممنون میشم دوستانی که مطمئن هستید از جواب راهنماییم کنید :

1-من این هفته می خواستم مدارکم رو بفرستم تحت 2281 ....اما می ترسم به CAP رسیده باشه تا حالا
    و فکر کردم اگه بتونم برای 2172 نامه کاری بگیرم با اون اپلای کنم ...سوالم اینه از اونجایی که 2172 تخصص من نیست ( اما دارم تغییر فیلد میدم و دوره می گذرونم به این فیلد ) ایا ممکنه بعداً مشخص شه این موضوع مثلاً موقع مصاحبه سوال هایی بپرسن که معلوم شه و دردسر ساز بشه برام ؟
    شایدم حالا که 2174 به cap رسیده و 2173 هم داره میرسه بقیه نرم افزاری ها همه برن سراغ 2172 !

2-سوال مهم ترم اینه
    اگه مثلاً 1 سال از سوابق با 2172 باشه و 5 سال 2281 ....و با 2172 اپلای کنیم ...امتیاز سوابق کار چند سال رو می گیریم ؟
    ۱ - مصاحبه نداره و نگران نباش
    ۲ - شما در ناک مربوطه باید یکسال سابقه کار داشته باشی پس اینم حله
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    ۱ - مصاحبه نداره و نگران نباش
    ۲ - شما در ناک مربوطه باید یکسال سابقه کار داشته باشی پس اینم حله
    در مورد سوال 2 ...خب بالاخره اگه با اونی که 1 سال سابقه دارم اپلای کنم ..امتیاز 6 سال رو میگیرم یا امتیاز 1 سال ؟؟؟؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

در مورد سوال 2 ...خب بالاخره اگه با اونی که 1 سال سابقه دارم اپلای کنم ..امتیاز 6 سال رو میگیرم یا امتیاز 1 سال ؟؟؟؟
    امتیاز ۶ سال رو میگیری . باید یک سال کار مرتبط حداقل داشته باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    امتیاز ۶ سال رو میگیری . باید یک سال کار مرتبط حداقل داشته باشی
    مطمئــــــــــــــــــــن ین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه وقتی 5 سال غیر مرتبط با اون Noc ای هست که میخوام اپلای کنم و فقط 1 سال مرتبط ....(1سال مرتبط رو آماده کنم یعنی ! ) آخه چرا باید برای 5 سال غیرمرتبط هم امتیاز بدن؟؟؟؟؟؟؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

مطمئــــــــــــــــــــن ین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخه وقتی 5 سال غیر مرتبط با اون Noc ای هست که میخوام اپلای کنم و فقط 1 سال مرتبط ....(1سال مرتبط رو آماده کنم یعنی ! ) آخه چرا باید برای 5 سال غیرمرتبط هم امتیاز بدن؟؟؟؟؟؟؟
    شما باید ۶ سال سابقه کار رو ارایه بدید که اگر یک سال اونا مرتبط باشه شما هم در اون ناک می تونید اقدام کنید و هم امتیاز کامل کاری رو می آورید. چرا شو از ادراره مهاجرت بپرسید ببخشیید ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)