صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

پیش فرض پاسخ : بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

دارالترجمه برای من اینطوری ترجمه کرده بود: social security organization record

(به فارسی بنویسید یحتمل بهتر باشه)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rose52 نمایش پست ها
    doostan salam kasi midoone sabeghe bimeh be english chi mishe

Junior Member

راستی . مدارک شغلی یا بیمه برای همسر هم لازمه ؟ چون تو سوالات هست که شغل و تحصیلات همسر رو میخوان

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh71 نمایش پست ها
    راستی . مدارک شغلی یا بیمه برای همسر هم لازمه ؟ چون تو سوالات هست که شغل و تحصیلات همسر رو میخوان
    خیر و بیمه برای همسر لازم نیست فرستاده شود.
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

کاربران گرامی
    با سلام
    کلیه ی ارسال های نامرتبط با عنوان موضوع بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. لطفا در صورتیکه ارسالی مغایر با قوانین است با گزارش کردن آن به مدیران کمک کرده و از پاسخگویی به آن خودداری نمایید.
    ممنون از همکاری شما
    - FSW 2014 رشته الکترونیک (کد 2133) - ارسال مدارک 07/06/2014 - رسیدن مدارک به CIC کانادا 07/10/2014 - دریافت فایل نامبر : 11/05/2014 - درخواست مدیکال و لندینگ فی : 12/05/2014 . آپ دیت دوم : درخواست گردش حساب 3 ماه گذشته :02/25/2015 . پاس ریکویست : 06/02/2015
    * از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

اگر توی 5 سال سابقه بیمه ، یک سال و نیمش بیمه بیکاری باشه حکمش چیه؟
    اگر من 5 سال سابقه کار بگم، اگر بیمه بخوان مشخص میشه که اون 18 ماه بیمه بیکاری بوده؟

ApplyAbroad Veteran
    sanysh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Azita1 نمایش پست ها
    اگر توی 5 سال سابقه بیمه ، یک سال و نیمش بیمه بیکاری باشه حکمش چیه؟
    اگر من 5 سال سابقه کار بگم، اگر بیمه بخوان مشخص میشه که اون 18 ماه بیمه بیکاری بوده؟
    دوست عزیز. حتما اون 1.5 سال بیکاری رو کم میکنن.چون در واقع هدف از سابقه کار تعداد سال هایی هست که شما کار کردین و حتما در لیست بیمه شما قید میشه این بیکاری.

بچه ها من از سال 90 تو یه شرکت همزمان با تحصیل فوق لیسانس بصورت تمام وقت(44 ساعت در هفته) مشغول بوده ام تا کنون. برای این میخوام نامه رو فول تایم بگیرم و سابقه بیمه رو هم بدم ترجمه.
    ولی از سال 89 تا 90 هم تو یه شرکت بصورت نیمه وقت بودم و برام بیمه رد نشد. حالا لازمه سابقه کار اون شغلی که بیمه برام رد نشده رو هم بگیرم؟

Senior Member xanrown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Iran University of Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط benita نمایش پست ها
    بچه ها من از سال 90 تو یه شرکت همزمان با تحصیل فوق لیسانس بصورت تمام وقت(44 ساعت در هفته) مشغول بوده ام تا کنون. برای این میخوام نامه رو فول تایم بگیرم و سابقه بیمه رو هم بدم ترجمه.
    ولی از سال 89 تا 90 هم تو یه شرکت بصورت نیمه وقت بودم و برام بیمه رد نشد. حالا لازمه سابقه کار اون شغلی که بیمه برام رد نشده رو هم بگیرم؟
    شما هر جایی که مشغول به کار بودید رو باید برایش گواهی کار بگیرید، فارغ از اینکه بیمه براتون رد شده یا خیر.
    توجه داشته باشید نامه های کاری شما دقیقا مطابق همون چیزی باشه که در چک لیست خواسته، مهر شرکت، سربرگ و شماره فاکس تلفن و ادرس سایت رو داشته باشه
    از طرفی برای محکم کاری می تونید توسط پاکت شرکت مهر و موم کنید نامه کارتون رو بعد از اینکه ترجمه کردید.

---------------------------------------------------------------------------------
    ◄◄◄◄لطفا سوالات خود را در مرتبط ترین موضوع مطرح کنید. از پاسخگویی به پیام های خصوصی معذورم. ►►►►

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

دوستان تورو خدا از خودتون تز ندید! همه اینجا هستیم که اطلاعاتمون رو با هم share کنیم . نه اینکه همدیگرو گمراه کنیم! مورد اول اینکه کلا که اصلا موضوع این فروم مشکل داره ، چون دیگه نمیدونم چطوری باید قبول کنیم که امسال بیمه نمی خواهــــــــــــــــند!!! تو چک لیست نبود، از هیچکس تو آپدیت نخواستند، من و خیلی های دیگه مثل من هم که نفرستادیم و فقط ترجمه نامه سابقه کار رو گذاشتیم ، فایل نامبر گرفتیم. مورد دوم اینکه بارها هم صفحه اول چک لیست و هم در CIC تاکید شده که leave documents unbound یعنی کلا صفحات رو منگنه یا چسب یا پاکتی نزارید و آزاد به ترتیب خواسته شده بزارید. این چه حرفیه که نامه سابقه کار رو از شرکت بگیرند ، ترجمه کنند.. بعد دوباره ببرن شرکت.. اصلشو تو پاکت شرکت مهر و موم کنند بزارن تو مدارک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟! ؟؟! واقعا که این چه ابتکاری بود!
    نقل قول نوشته اصلی توسط xanrown نمایش پست ها
    از طرفی برای محکم کاری می تونید توسط پاکت شرکت مهر و موم کنید نامه کارتون رو بعد از اینکه ترجمه کردید.
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

Junior Member

سلام دوستان
    خواهس میکنم اگر کسی اطلاعاتی در مورذ اعلام تغییر محل کار به اداره مهاجرت رداره منو راهنمایی کنه
    من 10 روزه که فایل نامبرمو دریافت کردم و طی ذو هقته اخیر هم محله کارمو تغییردادم که فکر میکنم باید به اداره مهاجرت اعلام کنم (چون بعدا اگر سابقه بیمه بخوان معلوم میشه که من محله کارمو تغییر ذاذم). لینکی که تو ایمیله فایل نامبر از cio برای اینکار داده شده مربوط به ویزا آفیسهای کشورهای مختلفه. این یعنی که این تغییرات بایذ به آنکارا اعلام بشه؟ آیا این منطقیه دز صوزتی که من مدارکم هنوز تو کاناداس و با توجه به کده شغلیم 2145 باید اول به ّپاریس بره بعد به آنکارا.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)