صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 136

موضوع: بیمه و مباحث مرتبط با آن برای متقاضیان مهاجرت FSW سال 2014

پیش فرض پاسخ : FSW 2014 - کسانی که فایل نامبر گرفته اند.

سلام دوستان
    امرزو بيمه بودم براي درخواست جمع اوري سوابق( البته از من بيمه نخواستن اما انجام جمع اوري سوابق رو بي ضرر ديدم)
    چند نكته رو ذكر ميكنم كه اميدوارم كمك كننده باشه:

1- به جاي محل كار از دارلترجمه معرفي نامه گرفتم.
    1- معرفي نامه اصلا لازم نشد و گفتند كه فقط كافيه فرم درخواست پر كني.
    3-بعد از انجام مراحل اقاهه گفت برو و 40 روز ديگه بيا يعني تقريبا 20 روز كاري ديگه( تمام سوابقم توي تهران بود)

Junior Member ehsaaaan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alix1393 نمایش پست ها
    در سال‌های پیش هم بوده که از درصد کمی از افراد، در فدرال، بیمه خواسته شده. هرگز برای فدرال خیلی‌ها نبوده (داستان کبک فرق می‌کند). امسال هم نمونۀ آماری این سایت نشان می‌دهد که این درخواست، موردی بوده است.
    امیدوارم حالا که من به عنوان اولین مورد درخواست بیمه (با توجه به جامعه آماری این سایت) انتخاب شدم، تونسته باشم شک و تردیدها رو در مورد ایرانیان کمی تقلیل بدم و کمتر به بقیه گیر بدن.
    به امید موفقیت همه دوستان
    A day will come at last when I
    Shall take the hidden paths that run
    West of the Moon, East of the Sun

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2463 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امرزو بيمه بودم براي درخواست جمع اوري سوابق( البته از من بيمه نخواستن اما انجام جمع اوري سوابق رو بي ضرر ديدم)
    چند نكته رو ذكر ميكنم كه اميدوارم كمك كننده باشه:

1- به جاي محل كار از دارلترجمه معرفي نامه گرفتم.
    1- معرفي نامه اصلا لازم نشد و گفتند كه فقط كافيه فرم درخواست پر كني.
    3-بعد از انجام مراحل اقاهه گفت برو و 40 روز ديگه بيا يعني تقريبا 20 روز كاري ديگه( تمام سوابقم توي تهران بود)
    ممنون از اطلاع رسانی شما

البته معرفی نامه در زمان جمع آوری سوابق نیازی نیست بلکه زمان دریافت نامه سابقه بیمه (همون نامه آخر که میبرید برای ترجمه)نیاز میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein828 نمایش پست ها
    این خیلی ها رو میشه معرفی کنید باهاشون مشورت کنیم ببینیم داستان چی بوده؟
    چون تا الان من خیلی تحقیق کردم فقط 2 نفر بودن.
    دو نفر از دوستان من اين راهنمايي را كردند كه در اين سايت عضو نيستند هردو هم اپلاي كردن و كارشون بي مشكل انجام شده
    ضمن اين كه جايي كه مداركم رو ترجمه كردم يك موسسه حقوقي هم بود و گفت براي خيلي ها بعدن اپديت بيمه رو خواستن كه ترجمه كرده براشون به هر صورت يه همچين جايي كه هر روز درگير كارهاي مهاجرته قطعا داراي تجربه هست و حرفش از روي تجربه هست
    اميدوارم كسي به مشكل بر نخوره چه با بيمه چه بدونش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbm_e نمایش پست ها
    ممنون از اطلاع رسانی شما

البته معرفی نامه در زمان جمع آوری سوابق نیازی نیست بلکه زمان دریافت نامه سابقه بیمه (همون نامه آخر که میبرید برای ترجمه)نیاز میشه.
    زمان دريافت سابقه بيمه هم از من معرفي نامه نخواستن فقط از سايت پرينت گرفتم و بيمه مهر و تاييد كرد

[helenkh] آيا از دوستان كسى در مورد امكان استفاده كردن از ماليات البته نه در يك سازمان دولتى، به جاى بيمه براى اثبات قانونى بودن كار، اطلاعى دارد؟

دوست عزیزم، به نظرم در این مورد خاص بهتره با کسی مشورت کنی که حتماً تجربه این کا را قبلاً داشته باشه و بدین صورت مدرک فرستاده و تایید هم شده. چون موضوع مهمی هست بهتره مطمئن جلو بری نه با حدس و گمان، من هم سعی میکنم برات پرس و جو کنم و اگر اطلاعاتی کسب کردم حتما بهتون خبر میدم.
    ویرایش توسط peymann4747 : February 24th, 2015 در ساعت 09:18 AM

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

این با اون فرق میکنه. این یکی با جزئیات هستش. اگه می تونید اون رو بگیرید بهتره که اسم شرکتی که توش براتون بیمه رد شده و ... رو نوشته. شما نمیخواید فقط بگید بیمه شدید. میخواید بگید از شرکتی که ازش نامه دارید براتون بیمه رد شده. بیمه، supporting document هست برای نامه کارتون که قبلا فرستادید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fahimehpj نمایش پست ها
    زمان دريافت سابقه بيمه هم از من معرفي نامه نخواستن فقط از سايت پرينت گرفتم و بيمه مهر و تاييد كرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peymann4747 نمایش پست ها
    [helenkh] آيا از دوستان كسى در مورد امكان استفاده كردن از ماليات البته نه در يك سازمان دولتى، به جاى بيمه براى اثبات قانونى بودن كار، اطلاعى دارد؟

دوست عزیزم، به نظرم در این مورد خاص بهتره با کسی مشورت کنی که حتماً تجربه این کا را قبلاً داشته باشه و بدین صورت مدرک فرستاده و تایید هم شده. چون موضوع مهمی هست بهتره مطمئن جلو بری نه با حدس و گمان، من هم سعی میکنم برات پرس و جو کنم و اگر اطلاعاتی کسب کردم حتما بهتون خبر میدم.
    سلام helen عزیز
    موضوع ارائه سابقه پرداخت مالیات بر درآمد به جای بیمه رو یکی از بستگان من که ممیز کل دارایی هستم عنوان کردن منم اینجا برای دوستان توضیح دادم البته باید بگم کسی تا الان این کار رو بع جای بیمه ارائه کردن انجام نداده که ببینیم قبول میکنن یا نه .
    روالش این هست که باید برید دارایی فرم پر کنید . دارایی استعلام انجام میده از جاهایی که شما کار کردید بعدش که جواب استعلام آمد گواهی میده که شما مالیات بر درآمد رو در اون مدت زمانی که اشتغال به کار داشتید پرداخت کردید از محل حقوق . ضمنا این روش بیشتر برای کسایی هست که درآمد کمتر از 12 میلیون دارند و معاف از مالیات هستند و از این طریق میرن مالیاتی که ازشون کسر شده رو پس میگیرن از دارایی چون کارفرما در هر صورت مالیات رو از حقوق کسر میکنه مثلا توی رشته من که مدرسین دانشگاه هست هر ترم 10 درصد از حقوق کسر میشه .

ضمنا راه حل بیمه که وکیلم گفت باید یک شکایت صوری از کارفرما انجام بشه در اداره کار و حکم دادگاه بیاد که میگن فلان مقدار پول رو باید پرداخت کنه و این حکم هم ترجمه میشه .مثل اینکه تا حالا برای کسایی که بیمه نداشتن این راه جواب داده .
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nhomaee نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یک سوال فوری دارم. برای پرداخت RPRF همون فایل pdf که اسم یکی دیگه به عنوان پرداخت کننده روشه رو باید اتچ کنیم؟
    سلام دوست عزیز من براتون پیام خصوصی هم دادم ، از اونجایی که تازه آپدیت از شما خواستن می شه بگین بین مدارک شما بیمه فرستاده بودین ؟ تو آپدیت نخواستن ؟ ممنون می شم جواب بدین می تونه کمک باشه برا بقیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    این با اون فرق میکنه. این یکی با جزئیات هستش. اگه می تونید اون رو بگیرید بهتره که اسم شرکتی که توش براتون بیمه رد شده و ... رو نوشته. شما نمیخواید فقط بگید بیمه شدید. میخواید بگید از شرکتی که ازش نامه دارید براتون بیمه رد شده. بیمه، supporting document هست برای نامه کارتون که قبلا فرستادید.
    توي اين كه از سايت تامين اجتماعي پرينت گرفت نام شركت هم بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)