صفحه 91 از 97 نخستنخست ... 418182838485868788899091929394959697 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 969

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها من یه سوالی دارم ،
    من فاند دارم ، ولی tuition fee رو باید از روی فاندم پرداخت کنم ، برای دانشجوهای اینتر نشنال ،کل شهریه یه ترم باید پرداخت بشه ؟
    یا نصفش ؟
    شهریه از روی فاند کم میشه، و باید کلش رو بدید، شاید مواردی باشه که از شهریه کم کنن، ولی تا اونجایی که من میدونم باید کلش رو بدید، حداقل برای ترم اول، شاید بعدا راهی باشه که شهریه کم بشه مثل رتبه اول شدن در ترم یا انجام کارهای بسیار معتبر علمی در گروه تحقیقاتی و دانشگاه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab00 نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید با معدل کارشناسی 14.60 میشه ازین دانشگاه پذیرش مستر الکترونیک گرفت یا نه؟
    مرسی
    شما شاید برای Meng که بدون فاند هست و یک ساله (باید کل خرج رو خودتون داشته باشید، البته این دوره قابل تبدیل به Mesc با فاند و 2 ساله هست به شرط اینکه رفتید اونجا استاد پیدا کنید) شانس دارید و معدلتون مشکلی نیست، البته به شرط اینکه معدل 2 سال اخرتون هم تو سیستم خودمون بالا تر از 14.60 باشه.
    اما برای فاند گرفتن و استاد پیدا کردن برای سوپروایزری ارتباط خیلی زیادی به نمره زبان، تعداد مقالات و کیفیت انها، سابقه کار، و بسیاری از موارد دیگر دارد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environment and Green Engining in Western University of Ontario

سلام
    من تقریبا یک ماه پیش برای ترم زمستان Mengمهندسی شیمی اپلای کرده بودم امروز پذیرش اولیه دانشگاه وسترن برام اومد و رفت برای بررسی دانشکده مهندسی شیمی
    الان برام زده release to program
    امیدوارم نتیجه پذیرش نهایی م زودتر بیاد

من ریزنمرات رو از طرف دانشگاه فرستادم و بدستشون رسید. اصل مدرک هم باید با خودم ببرم دیگه؟ ترجمه هم میخواد؟

Junior Member

سلام و تبریک واسه پذیرفتن شما
    دوست عزیز من یه سوال دارم من برای مقطع phd رشته مهندسی شیمی توی این دانشگاه با معدل ارشد 15 و سابقه کار 8 ساله و آیلتس 6 میتونم امید داشته باشم واسه پذیرش
    اگر امکان داره میشه راهنماییم کنید که من این سوالاتم رو و مراحل رو چه طوری میتونم پیگیری کنم ؟
    ممنون میشم بهم جواب بدید . متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    من ریزنمرات رو از طرف دانشگاه فرستادم و بدستشون رسید. اصل مدرک هم باید با خودم ببرم دیگه؟ ترجمه هم میخواد؟

توی پروفایلتون اون مدارکی رو که میخواد جزوش مدرکتون هم هست ؟ واسه من بود من مدرکمو نفرستادم ، ولی ریز نمراتم رسیده دستشون ، الانم فقط استادی پرمیت و مدرکو میخواد ،
    به شما گفتن میتونین مدرکو ببرین با خودتون ؟یا باید بفرستین زودتر ؟

توی پروفایلتون اون مدارکی رو که میخواد جزوش مدرکتون هم هست ؟ واسه من بود من مدرکمو نفرستادم ، ولی ریز نمراتم رسیده دستشون ، الانم فقط استادی پرمیت و مدرکو میخواد ،
    به شما گفتن میتونین مدرکو ببرین با خودتون ؟یا باید بفرستین زودتر ؟
    مال من هم مثل شماست. سوالم اينه كه اصل مدرك رو بايد بهشون با ترجمه بدم حضوري كه ميرم اونجا؟ اگه ترجمه هم لازم داره همينكه اون مهرهاي قابل ترجمه شدن رو داشته باشه كافيه يا به مهر دادگستري يا وزارت خارجه هم احتياجه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbdghaffari نمایش پست ها
    مال من هم مثل شماست. سوالم اينه كه اصل مدرك رو بايد بهشون با ترجمه بدم حضوري كه ميرم اونجا؟ اگه ترجمه هم لازم داره همينكه اون مهرهاي قابل ترجمه شدن رو داشته باشه كافيه يا به مهر دادگستري يا وزارت خارجه هم احتياجه؟
    فکر میکنم اصل مدرک به همراه اون ترجمه رسمی اش که کپی برابر اصل هم داره ،
    بعید میدونم مهر دادگستری و وزارت خارجه بخواد ، همون ترجمه رسمی کافیه ، حالا باز دوستان نظر میدن.
    من ایمیل زدم گفتن حضوری بیار

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

فکر میکنم اصل مدرک به همراه اون ترجمه رسمی اش که کپی برابر اصل هم داره ،
    بعید میدونم مهر دادگستری و وزارت خارجه بخواد ، همون ترجمه رسمی کافیه ، حالا باز دوستان نظر میدن.
    من ایمیل زدم گفتن حضوری بیار
    سلام من سوال کردم یه سری از بچه ها گفتن حتی ترجمه هم نمیخواد ! فقط اصل مدرک با تاییده وزارت علوم

سلام

دوستان عزیزم کسی هست که برای رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی rs&gis در این دانشگاه اقدام کرده باشه ؟ ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)