صفحه 1 از 97 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 969

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

سلام به همگی...بچه ها به صورت خیلی عجیبی این دانشگاه western ontario تا جایی که من تو سایتش گشتم قسمتی برای apply به صورت on-line نداره...یعنی در حقیقت هنوز فعال نشده و برای دپارتمان رشته من هم deadline تا اول فوریه است!...حال چه باید کرد؟ اول می خوام بدونم که آیا شما هم به چنین مسئله ای رسیدین؟
    دوم اینکه این دانشگاه جز مدارک اولیه برای بررسی جهت پذیرش دو نسخه native و ترجمه شده از اصل مدرک رو هم می خواد و من الان و حتی تا زمان deadline هم نمی تونم این مدرک رو فراهم کنم...به نظرتون چی کار کنم؟
    ممنون...و خوش باشین

در این موضوع لطفا کلیه سوالاتی که درباره دانشگاه Western Ontario کانادا هست رو مطرح کنید و از مطرح کردن سوال درباره دانشگاه های دیگر کانادا خودداری کنید.
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

wow.oops
    Guest

پیش فرض پاسخ : دانشگاه western ontarion

من که دیدم داشت. بیشتر بگرد. یه قسمت هم جداگانه داره که پول رو پرداخت میکنین. من رشتم مکانیکه. شما چی؟ راستی چه جور دانشگاهیه؟ خوبه؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه western ontario

hi
    https://fgsonlineapp.uwo.ca/app/instructions.asp
    by the way as I know UWO doesnt accept credit card.Have You paid the fee by credit card?
    I appreciate if you have any informaation about paying the fee.

منهم این لینک رو پر کردم اما چند فرم PDF تحویلم داد.
    در ضمن کسی میدونه من اگر بخوام Electrical eng برای Master اونهم MS.c(Thesis or research Base)i اپلای کنم در این دانشگاه باید M.Eng رو انتخاب کنم یا Ms.c? چون در آپشن MS.c فقط Computer science داره و Electrical نداره.
    به دپارتمان و ادمیشن آفیس هم ای میل زدم جواب ندادند ???

ممنون میشم از رهنماییتون

wow.oops
    Guest

نه Western پرداخت Online داره. اینم لینکش. من فکر می کنم اطلاع رسانی دانشکدههای دیگه بده یه نگاه به مکانیک بندازین
    https://weed.its.uwo.ca/engineeringS...rationForm.asp
    http://www.eng.uwo.ca/mechanical/gra...on_process.htm

wow oops شما M.eng رو انتخاب کردید؟؟؟ یا Ms.c رو؟؟

wow.oops
    Guest

من phd رو انتخاب کردم. الان که نگاه کردم دیدم یه option داره به اسم Master Of Engineering که تو اون ردیف دهمین گزینس . اگه اونو انتخاب کنین یه سری رشته توش هست که Electrical هم جزوشه. دیگه نمی دونم این همونی باشه که شما می خواین؟ راستی این Western چه جور دانشگاهیه؟

من باید M.E.Sc رو انتخلب کنم. پیداش کردم. والا راستش من الان به خوب و بد دانشگاه فکر نمی کنم. به شرایطم فکر می کنم. :-\

Senior Member

بابا دانشگاه بدی نیست، تو اگر قبول شدی نخواستی بری، جاتو بده من، پولش رو هم می دم ;D
    راستی hn من هم می خوام WO اپلای کنم، با توجه به اینکه جفتمون هم باید از امور بین الملل بسته رو بفرستیم خوشحال میشم که با هم پست کنیم تا بلکه تو کل هزینه ها 17 هزار تومن ناقابل صرفه جویی بشه :-[
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

wow.oops
    Guest

حالا چرا میزنین. این استاد راهنمای ما یه سال اونجا postdoc بوده. به من می گفت اونجا apply نکن. به خاطر این می پرسم.

صفحه 1 از 97 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)