صفحه 97 از 97 نخستنخست ... 478788899091929394959697
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 969 , از مجموع 969

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

سلام دوستان
    من اخیرا به یه استاد تو این دانشگاه (Western Ontario) ایمیل زدم و قرار هست با اسکایپ صحبت کنیم. ولی دقیقا ددلاین ها رو نمی دونم. مثلا برای ژانویه 2020 بخوام اقدام کنم تا کی می تونم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اطلاعاتی که تو سایت دانشگاه داده اینه:

• February 1 - Fall Term
    • June 1 (pending spots remaining) - Fall Term
    • March 1 - *Summer Term
    • October 15 - *Winter Term

Junior Member

دوستان من پذیرشم اومد ! هی چند دیر ولی خوشبختانه اومد ! دقت کنید ازم چی خواستن :
    Your admission, however, is conditional pending receipt of the following documents/requirements:

-You are required to have the Registrar of each institution you attended send directly to the
    School of Graduate and Postdoctoral Studies all official transcript(s). Translations do not
    constitute official transcripts. Transcripts that are not in English must be accompanied by an
    official translation. We recommend that you do this as soon as possible, but transcripts should
    be received no later than one month before your start date. You will not be registered until the
    official transcripts are received. Please send transcripts to:
    Graduate Admissions
    School of Graduate and Postdoctoral Studies

- You are required to present your official diploma(s) showing degree(s) awarded to the School
    of Graduate and Postdoctoral Studies. Translations do not constitute official diplomas.
    - You must present your original valid Immigration, Refugees and Citizenship Canada Study

باز هم ایمیل زدند ریز نمرات رو حتما بفرست !
    This is a reminder that the School of Graduate & Postdoctoral Studies (SGPS) has not yet received all of your official transcripts and therefore this condition on your offer of admission has not been cleared. If we do not receive your official transcripts you cannot be registered for the term and you will not be eligible to obtain a Western ONECard, enroll in courses, or pay tuition.
    Please send your official transcripts to the following address as soon as possible:

حالا سوال من اینه با توجه به متن بالا اصل مدرک رو هم باید بفرستم ؟ یا باید موقعی که میرسم برای ثبت نامه همراهم باشه ؟
    تشکر از دوستان که بدون توقع جواب سوالات رو میدن !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط H1990B نمایش پست ها
    مطمئن باشید اگر استاد گفته اپلای کن حتما پشتیبانی میکنه.
    در نظر داشته باشید که ددلاین این دانشگاه تازه گذشته و نباید توی سه ماهی که Released to program شده اپلیکیشنتون انتظار داشته باشید که بتون پذیرش بدن.
    جواب ندادن ایمیل هم تقریبا بین اساتید کانادا مرسوم هست !!!
    من نرم افزار ترک ایمیل رو نصب کردم . میتونید برای پیگیری ایمیل هاتون ازش استفاده کنید .
    بیشتر اساتید کانادا بندرت ایمیل هاشون رو چک میکنند. من خودم از 4 ایمیلی که بعد از اپلای به استاد زدم فقط یکیش دلیور شده . که اوونم جواب نداده !
    نمیتونم بگم دانشجوی بهتری گرفته چون همونطور که گفتم خودش پیشنهاد اپلای رو بهم داد !
    حتما امیدوار باشید .
    سلام میشه ایم نرم افزاری که باهاش email رو ترک میکنین که آیا seen شده یا نه بنویسین. به انگلیسی بنویسین اسمشو. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majedejbr نمایش پست ها
    سلام میشه ایم نرم افزاری که باهاش email رو ترک میکنین که آیا seen شده یا نه بنویسین. به انگلیسی بنویسین اسمشو. ممنونم
    دوست عزیز برای جی میل می تونید Mailtrack رو در کروم فعال کنید،
    البته فکر می کنم کار درستی نباشه چون اساتید متوجه می شن که شما از این افزونه استفاده کردید

Junior Member

سلام. من تازه فرآیند اپلای برای علوم کامپیوتر دانشگاه وسترن رو شروع کردم. تو بخش آکادمیک هیستوری میخوام لیسانسم رو وارد کنم، قسمت degree level کدام گرینه رو باید انتخاب کنم؟undergraduate میشه لیسانس؟و آیا باید اطلاعات دبیرستان رو هم وارد کنم تو این بخش؟

دوستان سلف باند برای این دانشگاه و Meng چطور هست آیا امکان پذیر هست؟! سابقه کاری من درخشان هست اما اکادمیکم خیر، برای مقطع ارشد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط italo نمایش پست ها
    دوستان سلف باند برای این دانشگاه و Meng چطور هست آیا امکان پذیر هست؟! سابقه کاری من درخشان هست اما اکادمیکم خیر، برای مقطع ارشد.
    اگر توان مالی لازم پرداخت هزینه ها را دارید MEng گزینه سلف فاند رشته های مهندسی است و برای همین منظور ارایه شده است . مینیممهای مورد نظر دانشگاه و نمره زبان را باید داشته باشید و گذیرش عموما از دوره های با فاند با سهولت بیشتری همراه است ولی در هرحال تا حدودی بسته به رشته و دانشگاه، رقابتی است.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zsnoori نمایش پست ها
    سلام. من تازه فرآیند اپلای برای علوم کامپیوتر دانشگاه وسترن رو شروع کردم. تو بخش آکادمیک هیستوری میخوام لیسانسم رو وارد کنم، قسمت degree level کدام گرینه رو باید انتخاب کنم؟undergraduate میشه لیسانس؟و آیا باید اطلاعات دبیرستان رو هم وارد کنم تو این بخش؟
    undergraduate دوره های لیسانس و قبل آن و graduate دوره های تحصیلات تکمیلی بالاتر از لیسانس است.
    برای اپلای ارشد نیازی به مدارک دبیرستان ندارید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان کسی هست برای رشته پاتولوژی و لابراتوار مدیسین برای مستر تو دانشکده شولیک دانشگاه وستزن اپلای کرده باشه؟ چند تا سوال دارم ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)