صفحه 2 از 97 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 969

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

پیش فرض پاسخ : دانشگاه western ontario

سلام
    oops واسه مکانیک خواستی بفرستی با هم بدیم ارزون شه

wow.oops
    Guest

آره. فکر خوبیه. ولی کی؟ deadline اش 1 march هستش. خیلی وقت داریم. راستی تو جواب گرفتی؟

wow.oops
    Guest

این western مدرکمون رو هم میخواد.
    CERTIFICATE OF DEGREE COMPLETION
    من که مدرکمو نخریدم چی کار کنم؟ conditional admission میدن؟ البته این فقط سوال من نیست. بچه های دیگه هم پرسیدن ازمون. آها نکنه اون استادی که تو westernباهاش mail بازی کردم و یه دفعه ای دیگه جواب نداد به خاطر این بوده. پرسید تا تابستون فارغ التحصیل میشی؟ منم گفتم آره. ولی دیگه جواب نداد. شاید CERTIFICATE OF DEGREE COMPLETION دوست داشته دیده من ندارم بی خیال شده.
    راستی نگفتین western ontario دانشگاه خوبیه؟ ;D . نزنید بابا شوخی کردم.

اره کلی وقت داریم هر موقع شد و دیر هم نبود میفرستیم.من لیسانسو کامل دارم با مدرک ولی فوقو هنوز دانشنامم دستم نیس.من کلان تو اینجور موارد اپلای می کنم و می ذارم ببینم چی میشه می دن نمیدن.گیر میدن یا نه.بعد چکو چونمو می زنم.ولی ممکن هم هست راحت بپره پولم.
    واقعیت من هنوز یه میلم به این دانشگاه نزدم.همینجوری میخوام اپلای کنم.به نظر دانشگاهه خوبی می اد حالا تورنتو نباشه معمولی هست لا اقل.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

من دوستم پارسال یک دانشگاه apply کرد که CERTIFICATE OF DEGREE COMPLETION رو هم میخواستن ولی اون نداد. بعد هم پذیرش و fund گرفت و مشکلی پیش نیومد فقط بهش 1 ترم وقت دادن اینارو بیاره ولی پذیرشش عادی بود و conditional نبود. خودمم امسال 2 جا apply کردم اینو ازم خواستن ولی ندادم یعنی نداشتم که بدم. فعلا که گیر ندادن و گفتن مشکلی نداره فوقش بگن بفرست اینقدر مغزشونو با ایمیل میخورم که پشیمون بشن سخت نگیرین ;D
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Hi
    really tnx for your help>wow oops.One of my friends studies there,he was satisfied but he suggested me to apply for USA univesrities even for the 2nd class universities. maybe having alot of iranian in UWO encouraged me to apply there!!!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    من باید M.E.Sc رو انتخلب کنم. پیداش کردم. والا راستش من الان به خوب و بد دانشگاه فکر نمی کنم. به شرایطم فکر می کنم. :-\
    حتما می دونید که MENg با MSc فرق داره دیگه؟!!

Junior Member

این western ontario چقدر سایتش داغونه.
    من قبلا application اونو انلاین پرکردم ، الان که میرم تو لاگینم نمی تونم اطلاعات وارد شدمو ببینم. application summary رو پرینت نگرفتم. یادم هم نمیاد که application fee رو پرداخت کردم یا نه! احتمال زیاد پرداخت نکردم ولی هیچ لینکی هم نمی بینم برای اینکار.
    کسی تجربه این مدلی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pantea
    این western ontario چقدر سایتش داغونه.
    من قبلا application اونو انلاین پرکردم ، الان که میرم تو لاگینم نمی تونم اطلاعات وارد شدمو ببینم. application summary رو پرینت نگرفتم. یادم هم نمیاد که application fee رو پرداخت کردم یا نه! احتمال زیاد پرداخت نکردم ولی هیچ لینکی هم نمی بینم برای اینکار.
    کسی تجربه این مدلی نداره؟
    سلام...در اینکه سایتش داغون هیچ شکی نیست...اما شما تونستین جایی پیدا کنین که اطلاعاتتون تا قبل از submit کردن چند روز دست نخورده و به اسم شما باقی می مونه...چون uni ها با هم فرق دارن...ubc مثلن 21 روز باقی می موند...شاید چنین مشکلی پیش اومده باشه....
    نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    من باید M.E.Sc رو انتخلب کنم. پیداش کردم. والا راستش من الان به خوب و بد دانشگاه فکر نمی کنم. به شرایطم فکر می کنم. :-\
    در این مورد هم چون می دونیم که Msc معمولن تحقیقات داره و در نتیجه fund بهش تعلق می گیره من هم می خواستم این گزینه رو پیدا کنم اما ندیدمش...شما تو همون صفحه باز کردن profile این گزینه رو پیدا کردین؟
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Junior Member

شما تونستین از application summary تون پرینت بگیرین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)