صفحه 82 از 97 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 969

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    خیر
    معدل را به این شکل که شما تبدیل میکنید نمیتواندتبدیل کرد. روش درست اینستکه ابتدا همه نمرات تک تک به سیستم 0-4 برده میشود و سپس میانگین وزنی گرفته میشود. با اینکه فقط معدل کل را تبدیل کنید متفاوت است.
    خیلی ممنون
    بله، من هم وقتی با سیستم 0-4 معدلم رو حساب میکنم، میشه 3.12 از 4 که از معدل واقعیم که از 20 هست، بیشتر میشه. سوال من این هست ک چرا 3.12 از 4 رو دانشگاه وسترن قبول نمیکنه؟ مگه 3.12 از 4 نمیشه 78 %؟ تو سیستم دانشکده عمران دانشگاه وسترن مینیمم معدل برای حالت با فاند رو 78% یا A- ذکر کرده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mopi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ گویی، معدل من 15.55 هست، اما وقتی GPA رو حساب میکنم، 3.12 میشه که درصد بگیریم 78 خواهد شد، اما دانشگاه وسترن منو رد کرده برای پذیرش MESc، ب نظرتون ایمیل بزنم و پیگیری کنم؟ من با استاد هم در ارتباط بودم... از طریق زیر حساب کردم معدل رو:
    Scale 1 Scale 2 Description Mentioned
    16–20 A 4 Excellent Highest distinction
    14–15.99 B 3 Very Good Higher distinction
    12–13.99 C 2 Good Distinction
    10-11.99 D 1 Acceptable _
    0-9.99 F 0 Fail _
    خیلی ممنون
    بله، من هم وقتی با سیستم 0-4 معدلم رو حساب میکنم، میشه 3.12 از 4 که از معدل واقعیم که از 20 هست، بیشتر میشه. سوال من این هست ک چرا 3.12 از 4 رو دانشگاه وسترن قبول نمیکنه؟ مگه 3.12 از 4 نمیشه 78 %؟ تو سیستم دانشکده عمران دانشگاه وسترن مینیمم معدل برای حالت با فاند رو 78% یا A- ذکر کرده.
    من این پست را با پست قبلی مقایسه میکنم به نظرم یک جای محاسبات شما اشکال دارد چرا که معدل کلتان اگر 15.5 هست و به همان روش اشتباه تبدیل صرفا معدل عمل کنید به این عدد حدود 78 از صد یا 3.12 از 4 (15.55*4/20 یا 15.55*100/20) میرسید و اینکه با روش صحیح که درپست قبلی به آن اشاره شد هم حساب کرده اید و میفرمایید بیشتر از معدل واقعیتان شده است ولی باز دقیقا به همین اعداد روش غلط اشاره میفرمایید برای من مشخص نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    من این پست را با پست قبلی مقایسه میکنم به نظرم یک جای محاسبات شما اشکال دارد چرا که معدل کلتان اگر 15.5 هست و به همان روش اشتباه تبدیل صرفا معدل عمل کنید به این عدد حدود 78 از صد یا 3.12 از 4 (15.55*4/20 یا 15.55*100/20) میرسید و اینکه با روش صحیح که درپست قبلی به آن اشاره شد هم حساب کرده اید و میفرمایید بیشتر از معدل واقعیتان شده است ولی باز دقیقا به همین اعداد روش غلط اشاره میفرمایید برای من مشخص نیست.
    معدل کل من بر اساس سیستم ایران 15.55 هست که اگر مستقیم ب سیستم از 4 تبدیل کنیم میشه 3.11 که به درصد 77.75 % خواهد بود. اما اگه به شیوه ای ک شما گفتین، من تک تک درسهام رو حساب کردم و در نهایت معدلم 3.12 از 4 شد. یعنی دقیق 78%... و اینکه حداقل قبولی در وسترن 78% و یا A- ذکر شده و اونها منو رد کردن، علی رقم این که استاد هم پیدا کرده بودم.

ApplyAbroad Guru

معدل کل من بر اساس سیستم ایران 15.55 هست که اگر مستقیم ب سیستم از 4 تبدیل کنیم میشه 3.11 که به درصد 77.75 % خواهد بود. اما اگه به شیوه ای ک شما گفتین، من تک تک درسهام رو حساب کردم و در نهایت معدلم 3.12 از 4 شد. یعنی دقیق 78%... و اینکه حداقل قبولی در وسترن 78% و یا A- ذکر شده و اونها منو رد کردن، علی رقم این که استاد هم پیدا کرده بودم.
    البته مینیمم معدل را هم داشته باشید،باز پذیرش MESC برخلاف MEngمنوط به موافقت نهایی استاد راهنما است. احتمال اینکه استاد دانشجویی دیگری را جایگزین کرده باشد هست چون عموما در صورت داشتن استاد معدل نزدیک مینیمم هم احتمال پذیرش دارد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

با سلام خدمت دوستان
    بنده بعد از پذیرش در دانشگاه Western Ontario به دپارتمان تحصیلات تکمیلی ایمیل زدم و ازشون پرسیدم که آیا مهر دادگستری و امورخارجه برای گواهی و ریزنمرات لیسانس و ارشد می خواد یا نه به دلیل هزینه های بالای مهرها (60 هزار تومن یک مهر دادگستری و 6 تومن هم امور خارجه برای هر مدرک):
    که جواب داده مهر نمی خواد و فقط ترجمه ها و یا مدارک اصل انگلیسی در پاکت مهرو موم باشه
    Hi Arash,
    Just as long as the transcripts are received in a sealed envelope from a translator or the academic institution that granted them, they will be sufficient to clear the condition on your offer of admission.

Chris Circelli
    Admissions Assistant
    Western University
    School of Graduate and Postdoctoral Studies

Dear Ms. Hern,
    I have applied to University of Western Ontario and I got my admission. In this regard, I have to bring my M.Sc. and B.Sc. Certificates and Transcripts to be completed my admission. So, I got these 4 papers translated and sealed officially in Iran. I was wondering if you let me know that whether or not these papers need to be sealed by Ministry of Justice and Foreign Affairs due to having higher price of these seals.

Best Regards,
    Arash

با سلام خدمت دوستان
    بنده از دانشگاه Western Ontario برای دکترا پذیرش گرفتم و برای اقدام به ویزای یکی از مدارکی که نیاز هست برای تمکن مالی و اثابت دارای دادن تعهد محضری توسط پدر و مادر بعنوان ساپورتر مالی هست. چون من خودم خیلی دنبال این مدرک گشتم تا پیدا کنم متنش چطوری باشه و تا حدودی به دردسر افتادم، خلاصه متنی رو که باب میلم باشه بعد از راهنمایی ها از بچه‌هایی که گرفتن رو دادم دفترخانه نوشت و عکس اون رو در خدمت شما می گذارم.
    موفق باشید
    http://s9.picofile.com/file/82776046...9%84%DB%8C.jpg

Junior Member

سلان دوستان
    من می خوام برای PhD تو Western اقدام کنم با یه استاد صحبت کردم که گفت من دانشجو می خوام ولی بودجه ام برای دانشجوی international کافی نیست ولی گفت برای scholarship اقدام کن. حالا تا 24 Jan وقت دارم که برای دو تا که هنوز deadlineشون نگذشته اقدام کنم. اینها لینکهاشون هستن:
    http://grad.uwo.ca/current_students/...ances/ogs.html

http://grad.uwo.ca/current_students/...ances/ots.html

ولی در توضیحات یکیش این رو نوشته:

• Not have concurrently accepted a scholarship or fellowship from the Social Sciences and Humanities Research Council (SSHRC), the Natural Sciences and Engineering Research Council (NSERC), or the Canadian Institutes of Health Research (CIHR), or be in receipt of an Ontario Graduate Scholarship (OGS) or Queen Elizabeth II - Graduate Scholarship in Science and Technology (QEII-GSST) award.

این به این معناست که اگه برای این سکولارشیپ اقدام کنم نمی تونم برای اون یکی اقدام کنم. که البته اونی که این شرط رو داره 40000$ می ده ولی اون یکی 15000$. حالا من ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه که احتمال قبولی کدومش کلا بیشتره. من تمام شرایط پذیرش هر دو را دارم فقط شاید به تعداد مقالاتم گیر بدن که یه دونه ISI دارم، یه submit کنفرانس دارم و یه ISI دیگه هم امروز minor revised خورد که نمی دونم باید به صورت under review بگم به دانشگاه یا نه؟
    یه نکته دیگه هم که هست اینه که تو available scholarships for PhD تو رشته من فقط اسم 15000$ یه هست ولی توشرایط 40000$نوشته:

• Intend to be present on campus to undertake full-time Ph.D. studies in any discipline at Western at the start of either Summer Term 2017 or Fall Term 2017

یعنی برای همه رشته های دکترای وسترن وجود داره.
    ممنون از راهنماییتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jf_ae نمایش پست ها
    سلان دوستان
    من می خوام برای PhD تو Western اقدام کنم با یه استاد صحبت کردم که گفت من دانشجو می خوام ولی بودجه ام برای دانشجوی international کافی نیست ولی گفت برای scholarship اقدام کن. حالا تا 24 Jan وقت دارم که برای دو تا که هنوز deadlineشون نگذشته اقدام کنم. اینها لینکهاشون هستن:
    http://grad.uwo.ca/current_students/...ances/ogs.html

http://grad.uwo.ca/current_students/...ances/ots.html

ولی در توضیحات یکیش این رو نوشته:

• Not have concurrently accepted a scholarship or fellowship from the Social Sciences and Humanities Research Council (SSHRC), the Natural Sciences and Engineering Research Council (NSERC), or the Canadian Institutes of Health Research (CIHR), or be in receipt of an Ontario Graduate Scholarship (OGS) or Queen Elizabeth II - Graduate Scholarship in Science and Technology (QEII-GSST) award.

این به این معناست که اگه برای این سکولارشیپ اقدام کنم نمی تونم برای اون یکی اقدام کنم. که البته اونی که این شرط رو داره 40000$ می ده ولی اون یکی 15000$. حالا من ممنون می شم اگه کسی راهنماییم کنه که احتمال قبولی کدومش کلا بیشتره. من تمام شرایط پذیرش هر دو را دارم فقط شاید به تعداد مقالاتم گیر بدن که یه دونه ISI دارم، یه submit کنفرانس دارم و یه ISI دیگه هم امروز minor revised خورد که نمی دونم باید به صورت under review بگم به دانشگاه یا نه؟
    یه نکته دیگه هم که هست اینه که تو available scholarships for PhD تو رشته من فقط اسم 15000$ یه هست ولی توشرایط 40000$نوشته:

• Intend to be present on campus to undertake full-time Ph.D. studies in any discipline at Western at the start of either Summer Term 2017 or Fall Term 2017

یعنی برای همه رشته های دکترای وسترن وجود داره.
    ممنون از راهنماییتون.
    هم OGS و هم OTS برای اینترنشنالها بسیار رقابتی هستند و تعداد بسیار محدودی از بین اپلیکنتها شانس خواهند داشت. OTS بسیار رقابتی تر و برای کسب آن باید رزومه ای بسیار قوی داشت که با شرایط معمول شانس زیادی ندارید. البته اپلای برای هر دو گزینه امکانپذیر است ولی اکسپت نمیتوانید در هر دو فاند همزمان داشته باشید. در هر صورت به دلیل مدارک لازم به ویژه رفرنسهای لازم ممکن است به نتیجه برسید که برای یک گزینه اقدام کنید که همان OGS خواهد بود.

Junior Member

ممنون از پاسختون. خیلی راهنمایی خوبی بود. فقط الان که می خوام ثبت نام کنم، نمی تونم create account بکنم و مرتبا ارور می ده، کسی تازگی خواسته آنلاین اپلای کنه و اگه آره آیا این مشکل رو داشته؟ تو متن ارور می گه با administrator تماس بگیرید ولی الان تعطیلاته......

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jf_ae نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. خیلی راهنمایی خوبی بود. فقط الان که می خوام ثبت نام کنم، نمی تونم create account بکنم و مرتبا ارور می ده، کسی تازگی خواسته آنلاین اپلای کنه و اگه آره آیا این مشکل رو داشته؟ تو متن ارور می گه با administrator تماس بگیرید ولی الان تعطیلاته......
    ارور را اگر دوستان دیگر تجربه مشابه دارند بهتر است اعلام نظر کنند ولی 3ژانویه شروع به کار ترم وینتر دانشگاهها و شروع به کار مجدد بخشهای اداری خواهد بود اگر تا آن زمان رفع نشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)