صفحه 83 از 97 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 969

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

دوستان کسی میدونی واسه پذیرش دکتری معدل کدوم دوره رو مد نظرشون هست؟ چون برای مستر تو سایت نوشته
    For MSc applicants, eligibility is based on the average of the marks from the 3rd and 4th years of their undergraduate degrees using the following criteria set by SGPS:
    برای دکتری به چه صورت هست و مینیمم چقدره؟

Junior Member

سلام دوستان... من اول راهم و اطلاعات کافی ندارم...
    من به یکی از استادا تو دپارتمان عمران ایمیل زدم که این جواب رو به من دادن ... اینم بگم که بعد 2 روز جواب دادن
    Hi Seyed,

I encourage you to formally apply by filling the online application forms and sending me your application number as soon as possible.

Best Regards
    من الان چیکار کنم؟؟؟ اپلای کنم؟؟ امید هست اصلا؟؟ در مورد فاند الان صحبت کنم؟؟ ممنون میشم زودتر جوابم رو بدین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s_ho نمایش پست ها
    سلام دوستان... من اول راهم و اطلاعات کافی ندارم...
    من به یکی از استادا تو دپارتمان عمران ایمیل زدم که این جواب رو به من دادن ... اینم بگم که بعد 2 روز جواب دادن
    Hi Seyed,

I encourage you to formally apply by filling the online application forms and sending me your application number as soon as possible.

Best Regards
    من الان چیکار کنم؟؟؟ اپلای کنم؟؟ امید هست اصلا؟؟ در مورد فاند الان صحبت کنم؟؟ ممنون میشم زودتر جوابم رو بدین.
    فاند مساله ای نیست که بخواهید صحبتی داشته باشید. اگر پذیرش pHd یا MESc بگیرید همراه با فاند آفر دریافت میکنید. اگر فاند وجود نداشته باشد قطعا در این مورد استاد به شما یادآوری خواهد کرد که عموما استثنا است. در خصوص فاندهای اکسترنال هم عموما این مساله عنوان خواهد شد. بهتر است روی مساله پذیرش متمرکز شوید و اینکه اصولا رزومه شما مورد قبول واقع شده یا خواهد شد و یا خیر
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط NASIM1368 نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونی واسه پذیرش دکتری معدل کدوم دوره رو مد نظرشون هست؟ چون برای مستر تو سایت نوشته
    For MSc applicants, eligibility is based on the average of the marks from the 3rd and 4th years of their undergraduate degrees using the following criteria set by SGPS:
    برای دکتری به چه صورت هست و مینیمم چقدره؟
    معدل مستر . مینیمم بسته به رشته ممکن است متفاوت باشد وباید سایت دپارتمان خود را چک کنید. (اطلاعات در پست داده نشده است)
    در هرحال در حالت کلی اینجا را ببینید:
    For admission to Doctoral programs, applicants must possess a Master's degree or equivalent from a university, college or institute, and provide evidence of research potential. The School of Graduate and Postdoctoral Studies requires at least a 70% average in the Master's degree,
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام
    یکی از اساتید دانشگاه Western Ontario گفتن برای external funding اپلای کنم و اگر بتونم از این طریق فاند بگیرم می تونن من رو تو گروهشون قبول کنن. لینک مربوط به فاندها رو بهم دادن. آیا امکانش هست همزمان برای سه چهار تا اپلای کنم؟ یا فقط باید برای یکی اپلای کرد؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyeh نمایش پست ها
    سلام
    یکی از اساتید دانشگاه Western Ontario گفتن برای external funding اپلای کنم و اگر بتونم از این طریق فاند بگیرم می تونن من رو تو گروهشون قبول کنن. لینک مربوط به فاندها رو بهم دادن. آیا امکانش هست همزمان برای سه چهار تا اپلای کنم؟ یا فقط باید برای یکی اپلای کرد؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.
    همزمان میتوانید اقدام کنید. برخی فاندها ددلاین مشخصی دارند و باید چک کنید. برخی را در مرحله پذیرش نمی توانید همزمان اکسپت کنید ولی اپلای مانعی ندارد.
    فاندهای اکسترنال بسیار محدود و رقابتی است.

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون.
    یه سوال دیگه هم دارم، برای اپلای کردن فاندهای اکسترنال (که با توجه به شرایط eligibility من فقط می تونم OTS رو اقدام می کنم)، اول باید برای دانشگاه اپلای کنم؟

و اینکه درمورد ددلاین نوشته شده:
    Timeline and Deadlines

• January 1: SGPS opens theannual call for nominations
    • January - July: University Selection Committee adjudicates and approves nominations for scholarship.
    • July 31: SGPS closes the annual call for nominations.

Nomination یعنی چی؟
    و آیا تا 31 جولای وقت دارم اپلای کنم؟

لطفاً راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط honeyeh نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی تون.
    یه سوال دیگه هم دارم، برای اپلای کردن فاندهای اکسترنال (که با توجه به شرایط eligibility من فقط می تونم OTS رو اقدام می کنم)، اول باید برای دانشگاه اپلای کنم؟

و اینکه درمورد ددلاین نوشته شده:
    Timeline and Deadlines

• January 1: SGPS opens theannual call for nominations
    • January - July: University Selection Committee adjudicates and approves nominations for scholarship.
    • July 31: SGPS closes the annual call for nominations.

Nomination یعنی چی؟
    و آیا تا 31 جولای وقت دارم اپلای کنم؟

لطفاً راهنمایی بفرمایید.
    معمولا هر دانشکده یکی دو نفر از دانشحویان را حداکثر در ترم زمستان برای OTS کاندید(Nominate) می کند تا برای ترم Fall بررسی شوند. شانس بسیار پایینی برای دریافت این فاند با رزومه های معمولی و حتی خوب وجود دارد (کل دانشگاه وسترن مثلا فقط 7 سهمیه در هر دوره دارد) و باید برای این اسکالرشیپ رزومه ای قوی داشته باشید. قصد شما برای ادامه تحصیل در دانشگاه مربوطه در ترم مورد نظر کافی است و نیازی به در دست داشتن پذیرش در زمان اپلیکیشن نیست ولی طبعا افراد پذیرش شده برای این کاندید لیست نهایی سلکت میشوند.
    با توجه به روند بررسی از طریق دانشگاه باید روند دقیقتر را اینجا ببینید.
    https://grad.uwo.ca/current_students...ances/ots.html

Junior Member

سلام دوستان
    من دیشب اپلیکیشنم رو سابمیت کردم... تمامی مراحل رو هم به درستی انجام داده بودم. اپلیکیشنم سابمیت شد و وقتی دوباره وارد اکانتم شدم... رو به روی اپلیکیشنم نوشته بود "submitted" . اما الان که وارد شدم دوباره اصلا اپلیکیشنم رو نمی تونم ببینم و صفحه خالیه می شه لطفا راهنماییم کنید...خیلی نگران شدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط infea91 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیشب اپلیکیشنم رو سابمیت کردم... تمامی مراحل رو هم به درستی انجام داده بودم. اپلیکیشنم سابمیت شد و وقتی دوباره وارد اکانتم شدم... رو به روی اپلیکیشنم نوشته بود "submitted" . اما الان که وارد شدم دوباره اصلا اپلیکیشنم رو نمی تونم ببینم و صفحه خالیه می شه لطفا راهنماییم کنید...خیلی نگران شدم.
    سلام، دقیقا برای من هم همین طوری شده. الان نوشته Current Application و زیرش یه ردیف با شماره 1 هست و جلوش خالیه و معلوم نیست چه اتفاقی افتاده. کسی این مراحل رو طی کرده؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)