صفحه 96 از 97 نخستنخست ... 46868788899091929394959697 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 969

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Western ontario

سلام، کسی اطلاع داره نتایج اپلیکیشن این دانشگاه چه زمانی ارسال میشه (به خصوص برای Ivey Business School)؟ اگر تو لیست انتظار قرار گرفته باشیم، چطور میتوانیم متوجه شویم؟

Junior Member

سلام. وضعیت اپلیکیشن من به Release to program تغییر کرد . الان چقدر باید منتظر جواب باشم ؟
    ضمنا من با استاد صحبت کرده بودم و بهشون ایمیل زدم که این تغییر اتفاق افتاده ولی جوابی نداد .
    تشکر از دوستان.

Junior Member

سلام. منم امسال برای WU اپلای کرم. ولی بیش از سه ماهه که همچنان Released to program هست. با استاد صحبت کرده بودم و بعد اپلای کردم. اخیراً هم به استاد ایمیل زدم ولی جواب ندادن هنوز. اینجا کسی میتونه منو راهنمایی کنه که آیا بازم پیگیری کنم؟ یا این به معنای ریجکت هست و منتظر نباشم. ممنون

Junior Member

سلام. منم هنوز جوابی نگرفتم. ممنون میشم اگر اطلاعی بدست آوردین به اشتراک بزارید. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ParisaMHN نمایش پست ها
    سلام. منم امسال برای WU اپلای کرم. ولی بیش از سه ماهه که همچنان Released to program هست. با استاد صحبت کرده بودم و بعد اپلای کردم. اخیراً هم به استاد ایمیل زدم ولی جواب ندادن هنوز. اینجا کسی میتونه منو راهنمایی کنه که آیا بازم پیگیری کنم؟ یا این به معنای ریجکت هست و منتظر نباشم. ممنون
    یکم عجیبه . میشه شرایطتون رو بگید ؟

Junior Member

کاش همه کسایی که تجربه اپلای دارن تجربشون رو بنویسن ... و نظر بدن !

من 9 ماه قبل از اپلای با استاد مصاحبه کردم. بعد چندین ایمیل و چک کردن مدارکم بهم گفت برای دکتری پوزیشن ندارم ولی برای مستر دارم . میخوای اپلای کنی ؟ بعد 2 سال شیفت کنی دکترا ؟
    منم گفتم باشه. اپلای کردم ولی بعد از اون ایمیلم رو جواب نداد ! با برانامه ای که روی ایمیلم نصب کردم متوحه میشم که بعضی ایمیل هام رو اصلا نمیخونه و بعضی هارو هم میخونه .

کسی میدونه نقش استاد در پذیرش این دانشگاه چطور هست ؟
    من چون برای MESc اپلای کردم نیاز به سوپر وایزر دارم و خود استاد گفت اسم من رو وارد کن.
    ولی معدل لیسانسم 14 هست و از مینیمم دانشگاه (78% ) کمتر هست .
    استاد قویا گفت اپلای کن . به نظرتون میتونه کاری بکنه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط H1990B نمایش پست ها
    یکم عجیبه . میشه شرایطتون رو بگید ؟

برای دکترا اقدام کردم. ارشد دانشگاه تهران. معدل ارشدم 16.77 و کارشناسیم البته کمه. رزومه ام بد نیست. چندتایی مقاله دارم. و داوری مقاله هم برای دو تا ژورنال خارجی انجام میدم. 5 سال سابقه کار مرتبط بعد از دفاع ارشدم دارم.

تنها دانشگاهی بود که امسال رسیدم اپلای کنم و متاسفانه گزینه دیگری ندارم. نمی دونم چیکار کنم.

Junior Member

صرفا جهت ثبت در انجمن و اطلاع بقیه دوستان میشه بفرمایید ارتباط با استاد چطور بوده ؟ اسکایپ ؟ تلفن ؟ یا فقط ایمیل ؟ استاد درباره فاند بهتون قولی داده بود ؟

نگران نباشید . از یکی از بچه هایی که همین 2019 پذیرش گرفته شنیدم تا آخر ماه May احتمالا طول بکشه تا بهمه درخواست ها رسیدگی کنن !

برای دکترا اقدام کردم. ارشد دانشگاه تهران. معدل ارشدم 16.77 و کارشناسیم البته کمه. رزومه ام بد نیست. چندتایی مقاله دارم. و داوری مقاله هم برای دو تا ژورنال خارجی انجام میدم. 5 سال سابقه کار مرتبط بعد از دفاع ارشدم دارم.

تنها دانشگاهی بود که امسال رسیدم اپلای کنم و متاسفانه گزینه دیگری ندارم. نمی دونم چیکار کنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط H1990B نمایش پست ها
    صرفا جهت ثبت در انجمن و اطلاع بقیه دوستان میشه بفرمایید ارتباط با استاد چطور بوده ؟ اسکایپ ؟ تلفن ؟ یا فقط ایمیل ؟ استاد درباره فاند بهتون قولی داده بود ؟

نگران نباشید . از یکی از بچه هایی که همین 2019 پذیرش گرفته شنیدم تا آخر ماه May احتمالا طول بکشه تا بهمه درخواست ها رسیدگی کنن !

ممنون از شما. از طریق ایمیل مکاتبه داشتم. از من راجب اینکه پایان نامم چی بوده پرسیدن و من خلاصه ای از تزم رو براشون فرستادم. فیلدی که کار می کنن نزدیک هست به فیلد من. و اینکه ازم خواستن که حتمن اپلای کنم. ولی جوابم رو دیگه ندادن. احتمال می دم دانشجوشون گرفتن. بلاخره رقابتی هست. احتمالن بقیه از من بهتر بودن.
    در مورد فاند حرفی نزدن. ولی من فکر کنم که برای دانشجوهای دکتراشون که می گیرن حتمن فاند در نظر دارن. تو بیوگرافیشونم که نگاه کردم گرانت هایی داشتن..

فکر نمی کنم تا آخر می طول بکشه. چون تو سایت نوشته بودن که پذیرش ها رو از اوایل آپریل شروع می کنند. من هیستوری پیام ها رو که میخوندم اکثر بچه ها اینجا نامه هاشون همون اوایل تا اواسط آپریل اومده. احتمال زیاد نامه ریجکتی باشه برای من.
    بازم ممنون از اطلاعات شما.
    موفق باشید.

Junior Member

مطمئن باشید اگر استاد گفته اپلای کن حتما پشتیبانی میکنه.
    در نظر داشته باشید که ددلاین این دانشگاه تازه گذشته و نباید توی سه ماهی که Released to program شده اپلیکیشنتون انتظار داشته باشید که بتون پذیرش بدن.
    جواب ندادن ایمیل هم تقریبا بین اساتید کانادا مرسوم هست !!!
    من نرم افزار ترک ایمیل رو نصب کردم . میتونید برای پیگیری ایمیل هاتون ازش استفاده کنید .
    بیشتر اساتید کانادا بندرت ایمیل هاشون رو چک میکنند. من خودم از 4 ایمیلی که بعد از اپلای به استاد زدم فقط یکیش دلیور شده . که اوونم جواب نداده !
    نمیتونم بگم دانشجوی بهتری گرفته چون همونطور که گفتم خودش پیشنهاد اپلای رو بهم داد !
    حتما امیدوار باشید .

ممنون از شما. از طریق ایمیل مکاتبه داشتم. از من راجب اینکه پایان نامم چی بوده پرسیدن و من خلاصه ای از تزم رو براشون فرستادم. فیلدی که کار می کنن نزدیک هست به فیلد من. و اینکه ازم خواستن که حتمن اپلای کنم. ولی جوابم رو دیگه ندادن. احتمال می دم دانشجوشون گرفتن. بلاخره رقابتی هست. احتمالن بقیه از من بهتر بودن.
    در مورد فاند حرفی نزدن. ولی من فکر کنم که برای دانشجوهای دکتراشون که می گیرن حتمن فاند در نظر دارن. تو بیوگرافیشونم که نگاه کردم گرانت هایی داشتن..

فکر نمی کنم تا آخر می طول بکشه. چون تو سایت نوشته بودن که پذیرش ها رو از اوایل آپریل شروع می کنند. من هیستوری پیام ها رو که میخوندم اکثر بچه ها اینجا نامه هاشون همون اوایل تا اواسط آپریل اومده. احتمال زیاد نامه ریجکتی باشه برای من.
    بازم ممنون از اطلاعات شما.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)