صفحه 1 از 94 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 931

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

پیش فرض شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2014

دوستان سلام
    لطفاً شانس من رو با توجه به شرایطم به من بگید:
    لیسانس فیزیک دانشگاه زنجان معدل 13.14
    فوق لیسانس مدیریت رسانه دانشگاه تهران معدل 18.32
    شاگرد اول دوره فوق لیسانس
    2 مقاله کنفرانس خارجی
    1 مقاله کنفرانس داخلی
    RA به مدت 3 سال (انجام حدود 7 پروژه تحقیقاتی)
    TA به مدت 3 سال

ممنون!

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moshtagh21 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    لطفاً شانس من رو با توجه به شرایطم به من بگید:
    لیسانس فیزیک دانشگاه زنجان معدل 13.14
    فوق لیسانس مدیریت رسانه دانشگاه تهران معدل 18.32
    شاگرد اول دوره فوق لیسانس
    2 مقاله کنفرانس خارجی
    1 مقاله کنفرانس داخلی
    RA به مدت 3 سال (انجام حدود 7 پروژه تحقیقاتی)
    TA به مدت 3 سال

ممنون!
    دوست عزیز به نظرم شانس بالای برای بورس دکتری مدیریت نداری..اینکه لیسانست نامرتبط هست یک نکته منفی براتون هست و اینکه برای بورس استرالیا باید مقالات معتبر در یک زمینه کاری مشخص داشته باشین تا در اون زمینه بشه به شما به عنوان یک ریسرچ قوی نگاه کرد..چرا خروجی پروژه های تحقیقاتیتونو به عنوان مقاله چاپ نکردین؟ این میتونه خیلی کمک کنه به بورس شدنتون.....نهایتا اگه مصمم هستین برای استرالیا باز هم اپلی کنید اینا همه تجربیاتی که برای من و بقیه اتفاق افتاده ممکنه برای شما شرایط دیگه ای بوجود بیاد..اگه خواستین اپلی کنین 2 نکته مهم رو مد نظر قرار بدین....داشتن پروپوزال قوی در راستای اولویت های پژوهشی اون دانشگاه از واجب ترین چیزهاست..برای این با استادا ارتباط بگیرین تا بدونین روی چی باید پروپوزال تهیه کنین...نکته دوم اینکه باید دانشگاه های زیادی (4-5 تا) در استرالیا رو اپلی کنین تا ایشالله یکیش به نتیجه برسه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW و Power

سلام
    ممنون می شم راهنمایی کنید با این رزومه بهتره برای کدوم دانشگاههای استرالیا اپلای کنم
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل شیراز-برق (کنترل)-14.38
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل علم وصنعت-برق (قدرت)-17.48
    3
    - نمره زبان (آیلتس و تافل) 97
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی
    (کنفرانس و مجله) 11 مقاله اکسپت شده ISI با متوسط IF حدودا 3-حدود 20 مقاله ISI در دست داوری
    6- سابقه کار یک ترم تدریس در دانشگاه-7 ماه کار در تابلو سازی صنعتی
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر
    (اگر وجود دارد) G8 و فول فاند
    8- موارد دیگر داور چندین ژورنال ISI. چندین توصیه نامه خوب

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط kolidar نمایش پست ها
    سلام
    ممنون می شم راهنمایی کنید با این رزومه بهتره برای کدوم دانشگاههای استرالیا اپلای کنم
    1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل شیراز-برق (کنترل)-14.38
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل علم وصنعت-برق (قدرت)-17.48
    3
    - نمره زبان (آیلتس و تافل) 97
    4- نمره GRE ندارم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی
    (کنفرانس و مجله) 11 مقاله اکسپت شده ISI با متوسط IF حدودا 3-حدود 20 مقاله ISI در دست داوری
    6- سابقه کار یک ترم تدریس در دانشگاه-7 ماه کار در تابلو سازی صنعتی
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر
    (اگر وجود دارد) G8 و فول فاند
    8- موارد دیگر داور چندین ژورنال ISI. چندین توصیه نامه خوب
    به نظرم شما برای اینکه رسیک کارتو کم کنی 3-4 تا دانشگاه G8 اپلی کن و 2-3 تا هم غیر G8...شاید شاید معدل لیسانست برات دردسر ساز بشه برای دانشگاه های G8...از G8 ها برای سیدنی و نیوساسولز شانست کمتره چون روی معدل لیسانس حساس هستن...موناش و ملبورن و کوینزلند..استرالیای غربی و ANU..ایناها شانست خیلی خوبه....درسته رزومت خیلی عالیه ولی دانشگاه های استرالیا هم بد جوری بگیر نگیر داره...پس دانشگاه های ریادی اپلی کن تا دستت برای انتخاب باز باشه
    از غیر G8 ها هم بگرد بهترین استادارو انتخاب کن و با اونا برو جلو
    ویرایش توسط orang : January 2nd, 2014 در ساعت 03:00 AM دلیل: اصلاح نام دانشگاه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام دوستان من مشخصاتم رو تو یه فرم دیگه گذاشتم دوستان دو تا دانشگاه تو کانادا رو پیشنهاد دادن، می خواستم بدونم تو استرالیا شانسم چقدره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که ایا شانسی دارم، اگه آره کجا؟ و با توجه به اینکه امسال دیره یه مقدار آیا جایی هست بتونم تو این فرصت اپلای کنم؟

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم اقتصادی
    معدل کارشناسی : 15/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حسابداری مالیاتی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17/22
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مدیریت بازرگانی-بازاریابی
    تعداد مقالات : 3تا، 1 فارسی، 1 کنفرانس بین المللی و 1 علمی پژوهشی آی اس آی نیست اما ژورنالش قدیمی و معتبره
    تعداد توصیه نامه: حداقل 2تا
    سابقه کار: پاره وقت در زمینه بازرگانی و تدریس
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: تافل 101
    جی مت: 640
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مدیریت در دانشگاه معتبر
    اسکلارشیپ مد نظرتون : نمی دونم امکان فاند گرفتن هست یا نه اصلاً؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط flamingo_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مشخصاتم رو تو یه فرم دیگه گذاشتم دوستان دو تا دانشگاه تو کانادا رو پیشنهاد دادن، می خواستم بدونم تو استرالیا شانسم چقدره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید که ایا شانسی دارم، اگه آره کجا؟ و با توجه به اینکه امسال دیره یه مقدار آیا جایی هست بتونم تو این فرصت اپلای کنم؟

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم اقتصادی
    معدل کارشناسی : 15/73
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حسابداری مالیاتی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17/22
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مدیریت بازرگانی-بازاریابی
    تعداد مقالات : 3تا، 1 فارسی، 1 کنفرانس بین المللی و 1 علمی پژوهشی آی اس آی نیست اما ژورنالش قدیمی و معتبره
    تعداد توصیه نامه: حداقل 2تا
    سابقه کار: پاره وقت در زمینه بازرگانی و تدریس
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: تافل 101
    جی مت: 640
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مدیریت در دانشگاه معتبر
    اسکلارشیپ مد نظرتون : نمی دونم امکان فاند گرفتن هست یا نه اصلاً؟
    My Friend.....Winning a scholarship in Australia are mainly dependant on two major factors, GPAs and ISI papers......Your GPAs are quiet good, but you still need to have ISI papers in high impact factors journals , in order to raise your chance in competition.......SO this is obvious drawback of your CV and IF you intend to come to Australia you should take it into consideration seriously......However, My view is based on experience of the people whose major were science and engineering and in those courses competition is pretty tough so that each ISI paper plays an invaluable role to survive in competition.....I would recommend you to start contacting prospective supervisors in different universities and see what they are saying about your resume......definitely, you will be able to make a good decision based upon their suggestion....
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام دوستان
    من به یه استاد چینی تو دانشگاه UNSW میل زدم بعد یه هفته بهم جواب دادش که شما شرایط تئوری و آزمایشگاه هایی و رزومه بسیار مناسبی جهت پیوستن به گروه من رو دارید، من تو قسمت پذیرش شما رو انتخاب خواهم کرد ولی اسکالرشیپ واسه دکترا شدیدا تو این دانشگاه رقابتی هستش و فقط دانشگاه در این مورد تصمیم میگیره و من کاری نمی تونم در این مورد بکنم. دانشگاه نمره تافل 90 می خواد ولی نمره من 81 هستش به نظرتون با توجه به اینکه پیشنیاز زبان دانشگاه رو ندارم چند در صد احتمال گرفتن اسکالر شیپ رو دارم؟ به نظرتون استاد نمی تونه از جاهایی دیگه واسم فاند جور کنه؟ واسه ترم دوم باید سریعا اپلای کنم چون ددلاینش نزدیکه ممنون میشم منو راهنمایی کنید. ضمنا معدل لیسانسم 15:50 و ارشدم 19 از دانشگاه بهشتی. 6 تا مقاله هم دارم.
    باتشکر

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط david87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یه استاد چینی تو دانشگاه UNSW میل زدم بعد یه هفته بهم جواب دادش که شما شرایط تئوری و آزمایشگاه هایی و رزومه بسیار مناسبی جهت پیوستن به گروه من رو دارید، من تو قسمت پذیرش شما رو انتخاب خواهم کرد ولی اسکالرشیپ واسه دکترا شدیدا تو این دانشگاه رقابتی هستش و فقط دانشگاه در این مورد تصمیم میگیره و من کاری نمی تونم در این مورد بکنم. دانشگاه نمره تافل 90 می خواد ولی نمره من 81 هستش به نظرتون با توجه به اینکه پیشنیاز زبان دانشگاه رو ندارم چند در صد احتمال گرفتن اسکالر شیپ رو دارم؟ به نظرتون استاد نمی تونه از جاهایی دیگه واسم فاند جور کنه؟ واسه ترم دوم باید سریعا اپلای کنم چون ددلاینش نزدیکه ممنون میشم منو راهنمایی کنید. ضمنا معدل لیسانسم 15:50 و ارشدم 19 از دانشگاه بهشتی. 6 تا مقاله هم دارم.
    باتشکر
    دوست عزیز اغلب دانشگاهها در مورد نمره زبان خیلی سختگیر هستن و اگر مینیمم نمره زبان موردنظرشون رو نیاورده باشین اصلا برای اسکولارشیپ در نظر گرفته نمیشین. اما بازم ایمیل بزنید و از دانشگاه بپرسین.

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید
    من لیسانس معماری رو از دانشگاه آزاد شیراز گرفتم با معدل 15.10 ، نمره آیتلس 7 دارم و شش ماه سابقه کار در یک شرکت ساختمانی با بیمه ، روی یک مقاله هم دارم کار میکنم ، میخواستم بدونم درصد اینکه بتونم از دانشگاه های استرالیا بورسیه بگیرم چه قدره ؟ و کدوم دانشگاه ها ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط atefefrn نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید
    من لیسانس معماری رو از دانشگاه آزاد شیراز گرفتم با معدل 15.10 ، نمره آیتلس 7 دارم و شش ماه سابقه کار در یک شرکت ساختمانی با بیمه ، روی یک مقاله هم دارم کار میکنم ، میخواستم بدونم درصد اینکه بتونم از دانشگاه های استرالیا بورسیه بگیرم چه قدره ؟ و کدوم دانشگاه ها ؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید
    برای ارشد شانسی برای بورس ندارین ولی پذیرش بدون بورس میتونید اقدام کنید و شانس خوبی دارین

صفحه 1 از 94 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)