نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آخرین وضعیت دانشگاه های استرالیایی برای اپلیکنت های ایرانی

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

پیش فرض آخرین وضعیت دانشگاه های استرالیایی برای اپلیکنت های ایرانی

سلام به دوستان،
    دوستان کسی اطلاع داره هم اکنون امکان اقدام برای دانشگاه های استرالیایی با وجود تحریم ها وجود داره یا خیر؟
    بنده با یکی از اساتید در تماس هستم و بیان کردند دانشجویان ایرانی با این قضیه به مشکل خورده اند و قبل از هرکاری تحقیق کن!
    پیشاپیش تشکر بابت شیر کردن اطلاعاتتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Eng

پیش فرض پاسخ : آخرین وضعیت دانشگاه های استرالیایی برای اپلیکنت های ایرانی

يكي از دوستاي من كه الان اروپا درس ميخونه ميخواسته گرايش دكنرى در سازه هاي درياي رو در استراليا ادامه بده به مشكل برخورده
    كلا هر چيزي كه به صنعت مربوط باشه يكم روش زوم ميكنن هم استراليا هم آمريكا

Junior Member

منم توی فیزیک به همین مشکل برخوردم.

Junior Member

اينجانب شش ماهه ويزام (آندر سكيوريتي چكه)!!

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    دوستان کسی اطلاع داره هم اکنون امکان اقدام برای دانشگاه های استرالیایی با وجود تحریم ها وجود داره یا خیر؟
    بنده با یکی از اساتید در تماس هستم و بیان کردند دانشجویان ایرانی با این قضیه به مشکل خورده اند و قبل از هرکاری تحقیق کن!
    با سلام
    کشور استرالیا به تبعیت از قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل و همچنین به صورت یکجانبه ایران رو مشمول تحریم قرار داده. این تحریم ها شامل تحریم انتقال تکنولوژی بین دو کشور هم میشه و طبیعتا در خصوص نقل و انتقال دانشجویان به خصوص در مقطع دکتری مشکل ایجاد میکنه. البته این تحریم فقط شامل حال کسانی هست که از ایران قصد اقدام کردن دارند و شامل حال ایرانیانی که مقیم استرالیا هستند نمیشه.
    بنده خودم شخصا موضوع تز دکتری ام رو به خاطر تحریم ها محبور شدیم که تغییر بدم و در خود مرحله اپلای هم یک بار صرفا به خاطر تحریم رد شدم. البته خوب این بستگی به رشته داره دیگه بالاخره بعضی رشته ها حساس تر هستن. قضیه جدی هست ولی نه اینکه اصلا ایرانی نگیرن. نه. فقط یه مقدار نظارت رو بیشتر کردن روی ایرانی ها.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Unsw computer

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    خيلي ربط به رشته و موضوع تحقيقتون داره.. اگه يه كم به حوزه نظامي و يا سكيوريتي نزديك باشه سخت ميشه.. من خودم ٣ ماه پيش درسم رو شروع كردم و روي بهينه سازي كار ميكنم، نتيجه اسكالرشيپم با ٢ ماه تاخير اومد ولي مشكل ديگه اي نبود
    به استادتون بگيد نگران نباشه

Junior Member

سلام دوستان کسی هست که براق رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ملبورن و سیدنی اقدام کرده باشه؟ من میخواستم رشته حقوق بین الملل و یا تجارت بین الملل رو اونجا بگیرم و تمرکزم دانشگاهه ملبورنه ولی اصلا از مراحل پذیرش گرفتن اطلاعات دقیق ندارم گویا بیشتر از یه رزومه و فرم باشه ( بگم که من الان کارشناسی دانشگاه ازاد تهران مرکز حقوق میخونم و ترم 7 هستم)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)