صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 108

موضوع: رفتن به پزشکی از لیسانس؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رفتن به پزشکی از لیسانس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaaaa نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیارم گذاشتید من واقعا هدفم پزشکی هست اصلا هم برام فرقی نداره کجا خب ترجیح می دم خارج از کشور تحصیل کنم که اون موقع بحث هزینه ها پیش میاد که اگه نتونم تو اون کشور کار کنم به هیچ وجه نمی تونم از پس هزینه ها بربیام پس اصلی ترین دغدغه ام می تونه همین هزینه هاش باشه
    و اگر هم خارج از کشور بخونم ترجیح می دم دیگه برنگردم در ضمن لینکی که دادید اشتباه بود

و اگر هم خارج از کشور بخونم ترجیح می دم دیگه برنگردم در ضمن لینکی که دادید اشتباه بود
    خب کاری نداره اگه باز نمیشه همین عبارت IMED رو گوگلینگ کنید معمولا اولین سایتی که پیدا میکنه عبارت imed.faimer.org رو داره همون رو باز کنید!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    5200???
    خیلی کمتر از این حرفهاست!
    حدودا 3600 برای روسی و 4200 برای انگلیسی.
    نه من نرخ امسال رو دارم میگمو از خود دانشگاه پرسیدم. اون واسه پارسال بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    بلی درسته!منم اوایل پاییز که دنبال کشورهای روس زبان بودم همین نرخا بود البته روسیه گرونتر بود ولی بلاروس همین هست عزیز!هنوزم 5200$ برای بلاروس خوبه فقط حیف مشکلات خودشو داره یه کشور روس زبان!

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    بلی درسته!منم اوایل پاییز که دنبال کشورهای روس زبان بودم همین نرخا بود البته روسیه گرونتر بود ولی بلاروس همین هست عزیز!هنوزم 5200$ برای بلاروس خوبه فقط حیف مشکلات خودشو داره یه کشور روس زبان!
    باید بهش صرفا جایی برای تموم کردن درس با هزینه پایین نگاه کنی معلومه که اکثر کستیی که میرن بلاروس یا میرن کشورهای دیگه اروپایی برای کار یا برمیگردن ایران.

رشته و دانشگاه
    medicine

ببینید برای تحصیل پزشکی خارج از ایران خیلی رویایی فکر نکنید اگه میتونید هزینه کنید و وضع مالیتون خوبه خودم N تا دانشگاه میتونم بهتون معرفی کنم ولی اگه نمیتونید زیاد هزینه کنید گزینه هاتون خیلی محدود میشه. جاهایی مثل هند و بلاروس و پاکستان و... که مورد تایید ایران هستن اگه نمیخوای برگردی برو رومانی درس بخون که هم یه کشور اروپایی هست و هم هزینه تحصیل کم هست منتهی باید قید برگشت به ایران رو بزنی چون مدرک تحصیلیت رو تطبیق نمیدن.

ببینید برای تحصیل پزشکی خارج از ایران خیلی رویایی فکر نکنید اگه میتونید هزینه کنید و وضع مالیتون خوبه خودم N تا دانشگاه میتونم بهتون معرفی کنم ولی اگه نمیتونید زیاد هزینه کنید گزینه هاتون خیلی محدود میشه. جاهایی مثل هند و بلاروس و پاکستان و... که مورد تایید ایران هستن اگه نمیخوای برگردی برو رومانی درس بخون که هم یه کشور اروپایی هست و هم هزینه تحصیل کم هست منتهی باید قید برگشت به ایران رو بزنی چون مدرک تحصیلیت رو تطبیق نمیدن.
    مساله اینه از 2015 شهریه همین پاکستانم 2تا 3 برابر شده رسما ارقام فاجعه آمیز درمیاننمونه بارز هم دانشگاه علامه اقبال و کینگ ادوارد , و کلا کالج های وابسته و همینطور دانشگاه کراچی!فقط بهاولپور ارزونتر بود که هیچکسو نیددم جرات کنه بره اونورا!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRAN120 نمایش پست ها
    مساله اینه از 2015 شهریه همین پاکستانم 2تا 3 برابر شده رسما ارقام فاجعه آمیز درمیاننمونه بارز هم دانشگاه علامه اقبال و کینگ ادوارد , و کلا کالج های وابسته و همینطور دانشگاه کراچی!فقط بهاولپور ارزونتر بود که هیچکسو نیددم جرات کنه بره اونورا!
    می شه شهریه این دانشگاه هارو حدودا به پول ایران بگید؟
    من دیگه گیج شدم هرکس راجع به شهریه یه چیزی می گه
    مثلا این بلاروس حدودا چقدره شهریه اش؟

می شه شهریه این دانشگاه هارو حدودا به پول ایران بگید؟
    من دیگه گیج شدم هرکس راجع به شهریه یه چیزی می گه
    مثلا این بلاروس حدودا چقدره شهریه اش؟
    دوست عزیز منکه دیشب کلی توضیح دادم دقیقا در همین مورد که حرف دیگران رو کاری نداشته باشین همه این اطلاعات تو سایت خود دانشگاه مورد نظرتون موجوده!
    ببینید وارد سایت هر دانشگاهی که بشید قطعا بخشی به اسم Admission داره با مراجعه به این قسمت دنبال واژه Tuition fees بگردین لیست به روز شده شهریه اون سمستر رو یا سال رو براتون میاره!
    پاکستان 5000$ بود که از امسال به 10000$ تا 15000$ افزایش پیدا کردن!
    بلاروس هم که دوستمون توضیح دادن همون 5200$ هستش!

Banned

عجیبه من یکی از آشناهمون رفت الانم همونجاست اتفاق خودم معرفیش کردم به یه موسسه ای
    سال اولو 2500 گرفت واسه پاتفک سال های بعدم روسیشو قشنگ نوشته تو اون فرمایی که دارن 3600 و این حدودا انگلیسی هم...
    چی بگم والا. شاید تغییر کرده باشه و اون واسه کسایی باشه که جدید نرفتن و اگه کسی تازه بره اینطوری واسش حساب کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)